نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سهیل یادم هست شما رستوران داشتی این نسخه آخر چه سمی بود تجویز کردی برا پوست:S

محمد جان الان بیشتر کار ساختمونی انجام میدم مثل خودت😁😁

بده بفکر پوستتم؟؟

بعدش عزیز من اسم کسی رو اوردی ک میدونی ازش متنفرم😂😂 اصلا مقایسه نکن بچه های اس دبل رو با اون معلوم ال حال ( تو تراوین اگه از دو نفر بدم بیاد یکیش درادیسه یکیشم کامران زاگالو که جفتشونم میشناسی😂😂)

تو منو میشناسی و میدونی که اول رفاقت برام مهمه بعد رقابت در دفاع از این متا همینقدر بدون که خودم بعد از سالها میخوام از ساید محبوبم خارج بشم ( که حتی وقتی به یکی از دوستان مشترکمون گفتم گفت اخرین بازیکن قدیمیه شمال شرق تویی و اینکارت ب نوعی اشتباهه) و از سرور بعد برم پیش پارسا و یوسف بازی کنم ( اگر عمری باقی بمونه) چون با شخصیتشون حال میکنم و این خیلی بالاتر از ۱۰۰ شدن واندره( که بودی و دیدی که زیاد دیدم واندر ۱۰۰ شده رو فکر کنم فقط ۳ بارش رو تو بهترین سرورای ای ار با هم بودیم)

اینکه بنزشون بنز هست یا نه مهم نیست مهم مرامشونه که باید بگم یکی از بهترین متاهایی هست ک دیدم ب عمر تراوینیم ( سرور یک راند دو خودت بودی و دیدی ک انقدر همر داشتیم که میتونستیم بکشیم زیر متا و انقدر همر داشتیم که بتونیم سرور رو جمع کنیم ولی نخواستیم اسممون رو خراب کنیم چون بچه های جنوب شرق اون‌سرور مرام و معرفت داشتن و این موضوع برای من و مصطفی و پویان و حمید مهمتر بود)

پس قدرت اصلا مهم نیست مهم پایبندی ب اصول و اخلاقه

چند روز پیش یک دوستی بمن گفت تو این سرور تو چیکار کردی؟

فقط یک جواب ساده تونست قانعش کنه اونم این بود که تا اینجای سرور نزاشتم هیچ اکانتی از سایدم کم بشه نمونه ای که همین چند روز پیش تو جنوب شرق اتفاق افتاد و دیدیم ک یک اکانت با پتانسیل بالا ب دلیل مشکلات با تیم لیدریش حذف کرد( نمیدونم بابت این اتفاق حق با کی بوده کلی گفتم)

من کی باشم که به تو بگم تو فروم حرف نزنی من میگم اگه قراره بی طرفانه حسابت کنیم باید پستات مثل پست های لقمان عزیز باشه و اگر غیر از اینه سپر بی طرفی دستت نگر ( یا به قولی مثل سوییس نمیخواد اعلام بی طرفی کنی که از ۱۰۰تا‌ طرفداری بدتره)

یک بار دیگه هم پستت جانب دارانه باشه خودم بهت زنگ میزنم و مجبورت میکنم بیایی شمال شرق ک ساید خودتم ب حساب میاد8o8o

• سلام

خوب وقت شد من چند نکته رو عنوان کنم سعی میکنم بدون جانبداری حرفهامو بزنم در مورد چهار ربع بازی و روند سرور.

به نظرم جنوب شرق خیلی منسجم و قوی بازی رو شروع کرد من اوایل سرور بارها به دوستان گفتم خدا به دادمون برسه با این سیستم بازی جنوب شرق هم چینش اکانتهاش در لب مرز هم هجوم هم زمان اکانتهایشون به صفحه اول بازیکنان در پاپ و هم تاپ غارتشون که هم زمان با هم رشد کردن(در پاپ و غارت)نشون میداد بسیار با برنامه و هماهنگ بازی رو اغاز کردن در دیپلماسی هم که تونستن سرور رو سه به یک کنن علیه رقیبشون و اگر بعضی اشتباهات رو انجام نمیدادن میتونستن به احتمال زیاد متای برنده سرور باشن اشتباهاتشون به نظر من اولیش به علت غروری که بهشون دست داد اجرای سه پلن بود که هر چند تو فروم بسیار عالی کار کردن و جو خوبی به فروم دادن اما هر کدوم از قبلی موفقیتش کمتر بود یعنی اگر در پلن اون هشتاد درصد موفقیت براشون در نظر بگیریم در پلن دوم تبدیل به پنجاه و در پلن سوم تبدیل به سی در صد شد که همین موضوع باعث سست شدن پلنرها یا پلیرها(نمیدونم کدوم)در ادامه پلنها شد هر چند که بارها تو همین فروم دوستانی که بی طرف مطلب مینوشتن(بعضیها مثلا بی طرف و تعدادی واقعا بی طرف) گفتند که باید این حملات پشت سر هم و بی وقفه انجام بشه که دیگه انجام نشد(هر چند که قطعا دیپلماسی و مشکات اون هم تو قطع پلنها تاثیر بسزایی داشته).

جنوب غرب در ابتدای سرور در متای سه به یک و وینر بازی حضور داشت اینکه چرا و به چه علت این متا بهم خورد در حد من به عنوان یگ پلیر نیست که بخوام توضیح بدم چون در جریان اتفاقات نبودم اما برخوردهای بعد بهم خوردن متا دقیقا باعث این شد که هر خواننده فرومی متوجه بشه بازگشتی برای دو طرف این چالش امکان پذیر نیست و به نظرم جنوب شرق نباید انقدر با شدت با متای سابق خودش برخورد میکرد و منتظر میموند تا شاید در موقع مقتضی بتونه مجدد ربع جدا شده رو به متا الحاق یا دست کم متای شمال شرق و جنوب غرب رو از هم جدا و روند بازی رو تغییر بده که این امر هم ظاهرا در دستور کار لیدرهای جنوب شرق جایی نداشت.

تاکید بر زیر پرچم رفتن و..... اشتباه بزرگی در دیپلماسی جنوب شرق بود.

شمال شرق در ابتدای سرور با تعداد زیاد پلیر و کمبود یا بهتر بگم نبود کسانی که خواهان مقام یا لیدری در ربع باشن بازی رو اغاز کرد و در نهایت سهیل و بعد ایرج به عنوان لیدر در اتحاد شروع به کار کردن طبعا این موقعیت که نفر در تیم لیدری کم بود بهترین موقعیت بود برای جنوب شرق که تکلیف سرور رو روشن کنن اما از این موقعیت طلایی هم استفاده نشد و به مرور با امدن دوستان جدید و همکاری بعضی دوستان قدیم با تیم لیدری و بعضی جابجایی ها و اعطای مقام و قبول زحمت دوستان ربع به انسجام قابل قبولی رسید و باعث از دست رفتن فرصت طلایی جنوب شرق شد و در دیپلماسی هم که ورق برگشت و سیستم سرور تغییر کرد.

در اینجا من از تمام لیدرها و زحمتکشان ربع شمال شرق کمال تشکر رو دارم و لازمه یک تشکر ویژه از سامان عزیز داشته باشم که به عنوان دست پشت پرده ربع در این هماهنگی داخل ربع و دیپلماسی بسیار تاثیر گذار بودن(خلاصه بعد یک عمر گدایی شب جمعه رو گم نمیکنم و میتونم حتی با دیدن متوجه یکسری داستانها بشم)

در نهایت مجدد از تیم لیدری شمال شرق تشکر میکنم که تونستن کاملا ورق بازی رو برگردونن.

و اما به نظرم بدترین ربع این سرور از نظر دیپلماسی ربعی نیست جز شمال غرب(با عرض پوزش از دوستان شمال غرب)

شخصا اگر لیدر شمال غرب بودم با توجه به تعداد کم پلیر ربع مطبوع خودم نهایت تلاشم رو میکردم در جنگ اعلام بی طرفی کنم واگر مجبور میشدم در متایی شرکت کنم با توجه به ضعف قدرت نظامی سعی در بهتر کردن دیپلماسی میکردم که کمترین اسیب رو ربع و بازیکنان ببینن به این صورت که با گفتن واقعیتها از کمبود نیروی هجومی(این مطلب رو از گفته های لیدرهای شمال غرب در همین فروم برداشت کردم)نهایت حمایتم از متای خودم رو محدود به ارسال دفاع و منابع میکردم که هم به متا کمک کنم هم بتونم از نظر نظامی کم کم ربع رو به حد مطلوبی از نیرو برسونم.

اما طبق پستهای فرم و لینک حملات نه تنها این کار انجام نگرفت که ظاهرا جدا از حدت و شدت حملات روی شمال شرق حتی در جلسات با شمال شرق هم لیدرها شرکت نمیکردن و همین باعث بسته شدن کامل درب دیپلماسی برای ایشان شد.

الان هم چون جنگها به صورت پارتیزانی و خفت داره ادامه پیدا میکنه هیچ کمکی از متای خودشون نمیتونن بگیرن(هرچند که با شروع جنگ منظم بین شمال شرق و جنوب شرق قطعا از حجم فشار رو شمال غرب کم میشه ولی قطعا جنوب شرق به دلیل کمک به متایی که خودش همش تو فروم دم از ضعف قدرت نظامی میزنه این ریسک رو قبول نخواهد کرد)

درنهایت امیدوارم در ادامه سرور از این حالت سکون خارج و شاهد پلنها و لینکهای زیبا از هر دو طرف باشیم

با سپاس

• مرسی نپی

می‌گم خب محمد اگر توی سرور نیستی و طرف کسی هم نیستی بیا ان‌ای دیگه :دی نمیاد!

پس قدرت اصلا مهم نیست مهم پایبندی ب اصول و اخلاقه

چند روز پیش یک دوستی بمن گفت تو این سرور تو چیکار کردی؟

فقط یک جواب ساده تونست قانعش کنه اونم این بود که تا اینجای سرور نزاشتم هیچ اکانتی از سایدم کم بشه نمونه ای که همین چند روز پیش تو جنوب شرق اتفاق افتاد و دیدیم ک یک اکانت با پتانسیل بالا ب دلیل مشکلات با تیم لیدریش حذف کرد( نمیدونم بابت این اتفاق حق با کی بوده کلی گفتم)

لایک فراوان

قطعا قدرت بر اخلاق و تواضع هرگز ارجحیت نداره، حتی بودن یا نبودن اسم هم مهم نیست.

زمانی که به قول مازیار خان هیچ کس حاضر به جلو آمدن و کمک نبود، با چنگ و دندان ساید رو حفظ کردیم، سه به یک علیه خودمون رو شکستیم، ان‌دبل رو تضعیف کردیم، و درختی رو آب دادیم که بعد از شکوفه زدن و میوه دادن، دوستانی که کنار بودن نزدیک آمدن تا از میوه‌ ارتزاق، و به رشد بیشترش کمک کنن.

اعتبار و آبرو چیزی نیست که با یک حرف زیر سوال بره، یا سوالی مثل این که فلانی در این سرور چه کردی؟ خشت اول طوری بنا شده که بتونه انشالله تا ثریا بالا بره.

وقتی پشت هم هستیم، اجازه نمی‌دیم پلیری با دل شکسته دفع بشه، غرور مخرب به خرج نمی‌دیم تا یار یا متا رانده بشه، کمک می‌کنیم اما لزوما تشنه‌ی انتقام شخصی یا دیدن واندر ۱۰۰ شده نیستیم..

دوستانی مثل مجید پرشیا، علیرضا، آرگین با خفت‌های زیبا، نیما، محسن، عزیزان فونیکس مثل رضا، کاوه و .. زحمت فراوان تیم ستودنی‌ست. همین طور کمک یاران اس‌دبل، مردانی واقعی مثل علی کینگ، یوسف، پارسا، حاج علی، امیر، محمد و ..

کمک همه‌ی این عزیزان باعث میشه که من تنها با تواضع کلاه از سر بردارم و متشکر باشم.

من برای رقیب و تمام اس‌ای و ان‌دبل هم احترام قائل هستم، رقیب هستیم و بنا گذاشتیم شکست‌شون بدیم و برای ان‌ای بجنگیم، اما به قول حضرت مولا علی برای دشمن هم باید احترام قائل شد، چه رسد به رقیب و حریف که دشمن محسوب نمیشه.

به متایی که بستیم افتخار، و برای یاران آرزوی پیروزی می‌کنم.

پ.ن: جایی برای ماهیگیری نیست دوستان! کلا..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان و بزرگواران

چند وقتی هست فروم را که دنبال می کنم متاسفانه یا خوشبخاتنه نشانه های پویایی یک سرور جذاب را ازش برداشت نکردم و تلقی حقیر این هست که متاسفانه در شرایط فعلی سالهای اخیر بازیکنان کمتری حاضر به حفظ روحیه مبارزه همراه با عزم جزم شده برای تغییر شرایط میشوند.

ناصر نف خان چراغ خاموش میایی میری دلممون تنگ شده واست

وای وای چه شخصیت های هستن و رو نمیکنن لی معرفت ها دست ما رو هم میگرفتین

محمدowldark:thumbup:

سلامی ویژه خدمت محمد عزیزم

اول از همه دل به دل راه داره و دوم چراغ خاموش چیه میثم کلی زنگ زد و التماس ;) منم از خدا خواسته تراوین خونم افتاده بود اومدم کمک خودش و پسرخاله 8)

نمیدونستم باید جار و جنجال کنم یا اعلام رسمی انجام بشه علی ایحال امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشید اگر قصوری صورت گرفته. :love:

ما کوچیک همه رفقا و رقبای قدیمی هم هستیم و خواهیم بود.

بماند که من هم بی طرفی کامل از پستهای محمد جان استنباط نکردم ولی یه بخش مهمی از صحبتهاش را قبول دارم و تصور می کنم میشه بهش پرداخت اما نه در این برهه و چه بسا جایگاهش در تاپیکهای اعلام آمادگی سرورها باشه.

تلقی از عدم بی طرفی پستهای محمد جان به رغم تلاشش به این واسطه هست که چند سروری میشه جنوب شرق بازی کرده و وقتی میبینه ضعف تیم حاضر یا حتی عملکرد قوی در رقبای ج.ش موجب شده پستها حیثیت این بخش از نقشه بازی را نشانه بروند نا خود آگاه اقدام به دفاع می کنه ولی خب نمیدونم چرا متوجه نیست که نباید گاهی دایه مهربان تر از مادر شد و به قول ضرب المثل معروف : «خوش آن چاهی که آب از خود در آرد»

پ.ن : محمد اینقدر آب تو این چاه نریز قبلاً بچه ها شناسایی کردند چاهش نفت داره و بریزی بدتر میشه. از ما گفتن8)

این سرور تیمهای آمرداد یا الدرز و والس و Ace و ... نیستند که این شکلی براشون مایه میذاری

اما سهیل جان برداشت و نکته مهم حرفهای محمد در منظر حقیر این هست که انتظار داره هر لیدری در هر قسمتی که بازی می کنه با سیاست رفتار کنه و حتی ثبات سیاسیش به نحوی باشه که بتوان برای دوره های بعدی روشون حساب کرد.

دلیل نمیشه ما وقتی منافعمون ایجاب می کنه حتی در دنیای سیاست به هر دست آویزی متوسل شویم و رفتارهای رادیکالی از خود به نمایش بگذاریم. چرا که دنیای سیاست نشان داده فردا روزی ممکن هست شما نیاز داشته باشی نرمش قهرمانانه انجام بدی و اگر این عمل را در کنار رفتارهای رادیکالی، فردی خارج از گود بسنجد به این تناقض و گاه عدم ثبات سیاسی رای مثبت خواهد داد.

متاسفانه در این مقوله و به رغم احترام ویژه ای که برای آقا یوسف قائل هستم (چه رقیب در سرور قبل و چه متحد در این سرور) همنظر با محمد جان هستم. چرا که حتی ممکنه فردا روزی مجدد رو در روی یکدیگر قرار بگیریم و باز شاهد باشیم از هر حربه ای استفاده میشود تا ترفندهای سیاسی متعارف را به چالش بکشانند.

در تایید کلام و تحلیل مازیار خان متاسفانه در اغلب بازیکنان حاضر که به لحاظ فنی خوب بازی می کنند کمتر کسی هست که به فنون مختلف دیپلماسی اهمیت داده و به دلیل کم حوصله بودن و عدم بهره گیری از خلاء حاکم در بخشهای مختلف تلاشی در جهت بهبود وضعیت ساید خود نماید. همین امر موجب شده تا در چند سرور اخیری که بازی کرده ام شاهد باشیم اغلب اوقات سرور تا آمدن کتیبه ها دارای جذابیت بوده و یا نهایتاً یک ماه بعد از آن و به نظر میرسد دیگر انگیزه ای برای قسمت ضعیف (روی کاغذ) جهت تغییر در فرآیند بازی به چشم نمیخورد.

البته اینگونه که از شواهد امر پیداست این افراد جوان حاضر در مجموعه رهبری سایدهای متحد ولی ضعیفتر هیچ اعتقادی به اینکه بخش عمده ای از این بازی بر پایه دیپلماسی پیش میرود نداشته و عنقریب هست که شاهد ریزش فله ای و بهانه تراشی جهت اقدام منفعلانه در سایدشان باشیم.

متاسفانه در این چند سرور اخیر هر چی پیش بینی داشتم با گذشت اندکی زمان محقق شده و ان شاء الله که این یکی به حقیقت نپیوندد و در ادامه شاهد ادامه جذابیتهای فنی سرور باشیم.

علی ایحال محمد جان هر چند خودمم دعوت شدم به اکانت ولی فعلاً سهیل را انداختیم بیرون و فرستادیم دنبال نخود سیاهِ فعالیتهای توتالی 8o

خواستی اشاره کن اکانت در اختیارت هست بیا در کنار میثم مرغی خوش میگذره^^

همانطور که ایرج جان اشاره کردن و مختصرش کردم در سه نقطه (نه تریدات;)) اوضاع این طرف به رغم برخی بداخلاقیها که اونم بخشی از بازی هست دور هم خوش میگذره و جای تشکر از بزرگانی چون سهیل ، مازیارخان ، ایرج و جعفر داره و امثال شما قدم سر چشم ما بذارند و تشریف فرما بشوند خوشحال ترمون می کنند.

در پایان به نظرم می رسه به اندازه کافی در این خصوص بحث شد و امیدوارم محمد جان هم همانطور که خودش مدعی بیطرفی بود دیگه به این بحث ادامه ندهد و اجازه بدهد تا این موضوع در جایگاه مناسب خودش طرح و بررسی شود. میدونم که هدفش ماهیگیری نیست 8) ادامه بدی منم مشکوک میشم :/

این جور که آرامش حاکم شده به نظر میرسه طوفانی در راه هست8|

شاید این جمعه بیاید!!؟ شاید

پ.ن : از شگفتی جهان ؛ ببخشید دوستان اشاره می کنند و اصلاح می کنم ناموس جنوب شرق چه خبر ;)

شاد و پیروز و سلامت باشید

NAF

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا ناصر عزیز ممنون از شما که به بنده انتقاد داشتید ، من همیشه از انتقاد و پیشنهاد استقبال میکنم و معتقدم هیچ وقت کامل نخواهم شد و همیشه باید مورد انتقاد قرار بگیرم . بنده سن زیادی ندارم و به طبع تجربه زیادی هم ندارم ، در تراوین هم برعکس اکثر افراد حاضر در تراوین تجربه زیادی ندارم و همچنان در حال کسب تجربه و علم هستم .
    به نظر من نکته ای که باعث شده تراوین همچنان جذاب باقی بمونه همین بحث سیاست و استراتژیک بودن این بازیه ، تراوین بازیه که هر سرور یک راه جدیدی داره و هیچ وقت نمیتونه یک سرور دقیقا مشابه سرور قبل باشه و هر بار باید از استراتژی های نظامی و سیاسی جدید استفاده کنی .

در مورد مطلبی که فرمودید من باب سیاست باید عرض کنم که با شما تا حدودی مخالف هستم و معتقدم این دیدگاه اگر به عنوان یک پلیر باشه قابل قبوله اما یک لیدر نباید چنین دیدگاهی داشته باشه . یک لیدر باید بدونه دشمن دیروز میتونه دوست امروز باشه حتی در همون سرور ، چه برسه در سرور های بعدی ، این دیدگاه برای یک لیدر قابل قبول نیست که بخواد بر اساس یک سری اتفاقات در گذشته برای ساید خودش تصمیم گیری کنه . نمونه بارزش متایی که همین سرور بستیم با شمال شرقی که در سرور قبل با هم رقیب بودیم و اونقد تند با هم برخورد کردیم و اوایل این سرور هم رقیب بودیم و حتی من و ایرج تو همین فروم گهگاهی به همدیگه تارگت زدیم .
    به نظر من لیدرهای تراوین بهتره حتما مافیا بازی کنن تا یاد بگیرن که در یک دست بازی ممکنه یک فرد دقیقا در جبهه مخالف باشه و در دست بعدی در جبهه خودی و حتی نقش حامی و ناجی داشته باشه .
    این قضیه صرفا در دنیای تراوین نیست بلکه در دنیای واقعی هم صدق میکنه ، سیاست مدار یک کشور هیچ وقت نباید بر اساس تاریخ ، منافع حال حاضر کشور خودشو به خطر بندازه و بارها مشاهده شده کشور های دشمن در دیروز ، دوستان امروزی شده باشن و بالعکس ...

کوچیک شما یوسف

• بحث تمام هست گفتنی ها گفته شد و شنیدنی ها هم شنید شد دم همه گرم لطف داشتن به من من نتونستم قشنگ توضیح بدم و ناصر عزیز توی پستش قشنگتر از من توضیح داد من باز درس قشنگی گرفتم از نحوه نگارش متشکرم ناصر جان

ایرج عزیز لاگین نمی کنم چون من توی دوران قرنطینه روی یکی از اکانت های جنوب شرق عزیز لاگین کردن و درستش نبود بیام اون طرف لاگین کنم توی مرامم نیست الان هم که قرنطینه آزاد شد و کارها شروع شد

پ.ن :

از اول بازی تراوین سعی کردم توی تیم درست باشم که خدا را شکر بودم و دوست های خوبی پیدا کردم از بودنشون همیشه لذت بردم فروم رو دوست دارم چون کل کلش همیشه جذابش کرده چه اینجا و چه آی آر و چه کام و قشنگر از همه بالا بردن ظرفیت بود که خدا را شکر کنار تیرداد و البرز و همینطور بچهای کلاسیک خوب یاد گرفتم و ممنون دار همه اونا هستم

تراوین قشنگیش به یادگیری اصول دنیای واقعی هست واین دنیای مجازی کاملا شخصیت دنیای واقعی رو شبیح سازی میکنه

من با خیلی ها کل کل کردم ولی توهین نه توی این چند سرور همه مخصوصا با ناصر و دیابلو و همین آقا رضا زیاد بحث کردم اما بی احترامی نه امیدوارم از بازی لذت ببرید و نذارید بازی ازتون لذت ببره

ارادتمند همه

محمدowldark:thumbup:

• سلام علیکم

آقا ما هنوز تو غاریم اومدیم دوتا عکس بذاریم براتون و برگردیم

از چند روز گذشته این عکسا جا مونده از دیوار و خفتای ما...اوناییش که خوردیمو خودتون گذاشتید دیگه

با تشکر از بچه های تیم سالسن ،محسن و no.1، کسری عزیز برای خفت قشنگ و تشکر از تیم فایر بابت دیوار زیبا

محمد توهمی خواست سلام برسونم و بگم در صورت عذرخواهی از پارسا و امیرخان، و جنوب غرب به طور کل

و تشکر از پیشنهاد سخاوت مندانه محمد توهمی عزیز

و اما پلن امروز(یا بهتر بگم دیروز):

اول خسته نباشید به پلنر و لانچرا ی رقیب که واقعا زحمت کشیدن کل اس ای رو پوشش دادن فکر کنم جایی نمونده بود که نزنن و این دیوار شدنم یقینا مثل تمام اهداف قبلیشون که محقق شده خیریتی توش بوده که ما غار نشینا ازش بی خبریم.

و حالا تارگت کی بود؟همون همیشگی:D

خسته نباشید به کسری و مهربان که صفر تا صد دف زحمت خودشون بود و خداقوت به اشکان و رضا که زحمت مابقی دف هارو کشیدن و تشکر ویژه از دوستان شمال غرب بابت همکاریشون.

پ.ن:

+کتیبه احمق چیست؟

-نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت....

پ.ن:

یک حرفیم مونده که ایشالا به وقتش

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

ضمن تبریک به همه عزیزانی که در این پلن مشارکت داشتند چه در بخش دفاع و چه لانج همرها و زحماتی که بابت ساخت دفاع و همر کشیده شده به نظرم رسید چندتا نکته لازم به یادآوری هست تا شاید موجبات شکستن یخ بازی را فراهم آورد خصوصاً در فروم.

نکته اول: اخباری رسید مبنی بر اینکه تعداد زیادی از برو بچ ج.ش بعد از اینکه مشاهده کردند ناموسشون دست نیافتنی شده و مجبورند بروند برای اند گیم و خب بالطبع زدن واندرهای متا اونم زیر یونیک معماری ، رنکشون پریده و امیدی برای ادامه ندارند لذا به دوستان توصیه شد طی یک پلن چندتا همر دیواری را ردیف کنیم بلکه امیدها زنده شود و سرور از این رخوت در بیاد چون با خفتایی که دوستان متای ش.ش و ج.غ میزنند و بهانه تراشیهای عزیزان در ج.ش امیدها این طرف داستان هم داره رنگ میبازه و گویی سرور به سمت و سوی ایزی مُد حرکت می کنه.

خدا رو شکر تونستند به این هدف دست پیدا کنند و شما دوستان ج.ش را هم خوشحال کنند.

نکته دوم: اینطور لینک دیوار شدن همرها را که گذاشتید (نمیگم لنگه دمپایی خدای نکرده به زحمات کسی توهین نشه;)) هر کسی تو گود ماجرا نباشه فکر می کنه این 5 همر هر کدوم در یک تارگت دیوار شدند و جا داشت واقعاً زحمت می کشید دست کم عکس مدافع را در حد اسم و نام دهکده میذاشتید تا مشخص شود که تا چه حد دفاع و در چند تارگت جمع شده (در این خصوص احتمالاً پلنر یا افراد در جریان امور صحبت فنی را خواهند کرد) اما از شواهد امر اینطور بر میاد که با اون همه اولدورم بولدرم برو بچ ج.ش همه تارگتها دف جمع نشده و حتی به حرکات خاله زنکی هم رو آورده بودند بلکه بتوانند تارگت ها را شناسایی کنند و اندکی از فشار روانی خود بکاهند (قابل توجه 200T)

نکته سوم: در خصوص طوفانی که انتظار میرفت بر پا شود گویی بخاری از هیچ یک از طرفین بلند نشد و برو بچ ش.ش تنها به یک گرد و خاک سطحی بسنده کردند اونم با هدف نکته اول. اما از ظواهر امر اینطور بر میاد که دوستان ج.ش علاوه بر باخت در تفکر بازی در سایر زمینه ها دست از تلاش خود برداشته اند کما اینکه روزی خاطر دارم اکانت No.1 داخل پروفایلش صحبت از اختلاف پاپ کرده بود ولی اکنون به رنک سوم سقوط کرده و اینگونه به نظر میرسد که گویا فروم واسش ارزش بیشتری داره و شایدم ج.ش دیگه نیروی برای جنگیدن در فروم نداره و بی خیال بازی شدند و فروم را چسبیده اند.

نکته چهارم: اگر زمانی احساس کردید میتونید روی بحثهای خاله زنکی و دو به هم زنی سرمایه گذاری کنید یکی از گزینه ها اختلاف نظر بین برو بچ ش.ش هست میگید نه قول میدم تک تکشون بیاند همین وسط با دیسلایک این پست تایید کنند. اولیش اختلاف بین من و مهدی عشقی (مهدی حال کن تیکه بارت کردم ولی نمیتونی جواب بدی) و بعدیش بین مازیار و وگنس و اخریش هم بین سالار و مجید پرشیا که گاهی این مباحث سر به قهرکردن در کودکستان (جعفر حال کن به یادت بودم) می ذاره. اما اینکه ذره ای فکر کنید بتونید روی متای بین ش.ش از طرف سهیل و ایرج با اون دیپلماسی خنده دارشون و یوسف خان با اون حس وطن پرستی (شما بخون ج.غ دوستی) اثر بذارید حکایت آب در هاون کوبیدن شده میگید نه منتظر همرهای ج.غ باشید از ما گفتن چون اونا هم کم همر جنگی دیواری ندارند و خب باید برای برو بچ خودشون ایجاد انگیزه کنند مبادا فکر کنند ج.ش از ترس خوردن واندرش پناه آورده به ج.غ و لب مرز یه تارگت دم دستی براشون مهیا کرده که میشه در کمتر از 4 ساعت با خاک یکسان بشه و امیدهاشون نا امید.

نکته پنجم: به نظر میرسه اوضاع در اتحاد لقمان بهتر از ج.ش هست و خدا میداند تا چه زمانی لقمان بی طرفی خود را در این بازی حفظ می کنه اما یادتون باشه ممکنه روزی برسه واندر لقمان که الان ازش استفاده های .... میشه (نگفتم برنامه ات لو نره^^) یه دفعه توسط ج.ش چیف بشه و ... .

با همه این نکات جای برو بچ ج.ش بودم میرفتم سراغ کتیبه فریار منحصر که خوبه یادی ازش بکنیم این روزها و براش دعا کنیم هر کجا هست تن و بدنش سالم باشه

پ.ن: هر حرفی مونده بزنید شاید دیگه فرصتش نشه بگید. حتی خداحافظی;)

شاد و پیروز باشید

NAF

• درود

نکته اول: اخباری رسید مبنی بر اینکه تعداد زیادی از برو بچ ج.ش بعد از اینکه مشاهده کردند ناموسشون دست نیافتنی شده و مجبورند بروند برای اند گیم و خب بالطبع زدن واندرهای متا اونم زیر یونیک معماری ، رنکشون پریده و امیدی برای ادامه ندارند لذا به دوستان توصیه شد طی یک پلن چندتا همر دیواری را ردیف کنیم بلکه امیدها زنده شود و سرور از این رخوت در بیاد چون با خفتایی که دوستان متای ش.ش و ج.غ میزنند و بهانه تراشیهای عزیزان در ج.ش امیدها این طرف داستان هم داره رنگ میبازه و گویی سرور به سمت و سوی ایزی مُد حرکت می کنه.

خدا رو شکر تونستند به این هدف دست پیدا کنند و شما دوستان ج.ش را هم خوشحال کنند.

من هم کمال تشکر رو دارم ازین دوستان که دل یک ملت رو شاد کردن و راجب اون بخش از صحبتتون هم متاسفم که اینطور میگم ولی چون دیدم شما چندین بار دارید رو واژه "ناموس جنوب شرق"مانور میدید باید بگم که نظرات غیر کارشناسی دوستانی که ناخواسته دارن خودشونو کاسه داغ تر از آش میکنن سر سوزنی برای پلیر های جنوب شرق ارزشی نداره...خداروشکر رابطه تیم لیدری اینقدری با پلیر ها خوبه که هر نقطه نظری رو مطرح میکنن که از 3حال خارج نیست یا تصمیم تیم لیدری اشتباه بوده یا در جواب قانع میشن یا اینقدری اطمینان دارن که اعتماد کنن برای همین ضمن تقدیر از پاروزدن شما در راستای منافع سایدتون برای بحرانی نشون دادن اوضاع جنوب شرق این بخشو میبندم.

نکته دوم: اینطور لینک دیوار شدن همرها را که گذاشتید (نمیگم لنگه دمپایی خدای نکرده به زحمات کسی توهین نشه ;) ) هر کسی تو گود ماجرا نباشه فکر می کنه این 5 همر هر کدوم در یک تارگت دیوار شدند و جا داشت واقعاً زحمت می کشید دست کم عکس مدافع را در حد اسم و نام دهکده میذاشتید تا مشخص شود که تا چه حد دفاع و در چند تارگت جمع شده (در این خصوص احتمالاً پلنر یا افراد در جریان امور صحبت فنی را خواهند کرد) اما از شواهد امر اینطور بر میاد که با اون همه اولدورم بولدرم برو بچ ج.ش همه تارگتها دف جمع نشده

به نظر پست شما صرفا برای کلکل هست و اصلا دقت نکردید که من از کسری و مهربان عزیز که اکانتشون معرف حضور همه است بابت دفاع جانانشون تشکر کردم...اگر به این دو عزیز بابت اینکه اسم اکانت fffire رو نیوردم بی احترامی شده عذر میخوام ولی از کماکان این حجم از مدافع حقوق بشر بودن شمارو درک نمیکنم.

در مورد بحث دفاع جمع شده هم کار تیم دفاعی کم نقص بود و هرجای دیگرم میزدید به هیج وجه دهی تخریب نمیشد.

از تلاش خود برداشته اند کما اینکه روزی خاطر دارم اکانت No.1 داخل پروفایلش صحبت از اختلاف پاپ کرده بود ولی اکنون به رنک سوم سقوط کرده و اینگونه به نظر میرسد که گویا فروم واسش ارزش بیشتری داره و شایدم ج.ش دیگه نیروی برای جنگیدن در فروم نداره و بی خیال بازی شدند و فروم را چسبیده اند.

نکته بسیار قابل تاملی رو اشاره کردید و اون هم درک بالای پلیرای جنوب شرق از اوضاعه

اینکه پلیری که به قول شما هدفش رنک 1 با اختلاف پاپ بوده و تا هفته پیش هم بهش رسیده بوده ولی این یک هفته با توجه به نیاز ساید قید پاپ بازی رو زده و با تمام توان مشغول دفسازی شده بسیار قابل ستایشه

و کاملا منطقیه که تو پستی که به دنبال اسم اکانت مدافع تو عکسن و سر شار از تیکه و کنایس به این موضوع و اخلاق حرفه ای پلیر اون اکانت اشاره نشه و از همین جا من کمال تشکر رو از کسری کینگ عزیز دارم که اهداف شخصی رو به اهداف تیمی ترجیح داده و به وقتش تیم هم واسش مایه میذاره و این افت رنک مقطعیه.

در مورد فروم هم کاملا برعکس فرمایشاتتون ما همیشه نسبت به اتفاقات موضعمونو اعلام کردیم و این چند وقت هم خبری نبوده و اصلا تو فروم نبودیم اینکه شما کیو از ساید ما تو فروم دیدید هم از عجایبه...

نکته چهارم: اگر زمانی احساس کردید میتونید روی بحثهای خاله زنکی و دو به هم زنی سرمایه گذاری کنید

در پایان هم بحث خاله زنکی تو ساید ما تعریف نشدس ...خوشحالیم که کسی مارو اینجوری نمیشناسه و تو سخت ترین شرایط و ایده ال ترین شرایط موجود هم رو حرفمون بودیم و به جز توانایی خودمون رو چیزی دیگه ای حساب نکردیم...به هر حال شما هم خواستید از دیدگاه خودتون یه همفکری به ما بدید که من ازتون ممونم.

موفق باشید.

• درود

ضمن عرض خسته نباشید به تک تک دوستان سرور،

این جانب یک گوجه فرنگی ساده اعلام میکنم زین پس در فروم حضور خواهم داشت و درخدمت دوستان هستم.

یاد اور چند نکته (نقل قول) زیبا از دوستان عزیز مون میشیم؛

...خداروشکر رابطه تیم لیدری اینقدری با پلیر ها خوبه که هر نقطه نظری رو مطرح میکنن که از 3حال خارج نیست یا تصمیم تیم لیدری اشتباه بوده یا در جواب قانع میشن یا اینقدری اطمینان دارن که اعتماد کنن برای همین ضمن تقدیر از پاروزدن شما در راستای منافع سایدتون برای بحرانی نشون دادن اوضاع جنوب شرق این بخشو میبندم.

و در پاسخ به گفته های زیباتون، کسایی بودن که این سخنان گوهربارتون رو تا حد و حدودی نقض فرمودند :)

درود

الان که دارم پست میذارم تا 4 ساعت دیگه اکانت se_guard حذف و پلیرهاش با این سرور خدافظی میکنن

حقیقتا سرور خوبی نبود ولی تجربه شد که وقتمونو با کسانی بگذرونیم که برای همدیگه ارزش قائل میشن و کیفیت بازی انچنان اهمیتی نداره

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

بدرود<3

دوست عزیزم شما در حفظ و نگاهداری دوست و رفیق که (حرمت داره) کوشا باش، نیازی به اموزش و نصیحت نیست :دی

کمی بهتر و منسجم تر برخورد میکردید شاید الان "ناموس زیبای ج.ش" در دستان پر مهر و در اغوش خود بچه های ج.ش بود :)

در ادامه باید تشکر ویژه داشته باشیم از تیم پلنری و لانچر های عزیز بابت پلن زیباشون با چنتا از همون "لنگه دمپایی"ها گل کاشتن :ایکس

شب زیبایی بهاریتون بخیر :)

• و در پاسخ به گفته های زیباتون، کسایی بودن که این سخنان گوهربارتون رو تا حد و حدودی نقض فرمودند :)

سلام آقا/خانوم گوجه فرنگی

حمزه خودش جزو دفکورد های جنوب شرق بوده و تو زمره لیدری قرار میگیره ...کاملا واضحه شما حتی اسمشم نمیدونستی و الان فهمیدی

پیشنهاد من به شما اینه که از دوستان مشترک خودتون و حمزه بپرسید مشکل حمزه چی بود اگر تبدیل به رب نشدید هر چی شما بگید درسته.

همیشه هم برای ما قابل احترام میمونه و مطمئنا سرورای بعدیم کنار همیم.

پ.ن:کری خوندن منافاتی با رعایت احترام نداره و این استفاده از واژه ناموس که دوستان از دهنشون نمیفته یکم اذیت کنندس ازین به بعد لطفا اگر میخواید به این طرز چیپ ازین واژه استفاده کنید پست بنده رو جواب ندید چون یا جوابی نمیگیرید یا تو جوابی که میگیرید.... انشالله که بخشکه ریشه این بی ادبی و ساختن ترکیب های اضافی که به دور از شخصیت بچه های ماس.

با احترام!

• سلام و خسته نباشید

من منتظر پیامی اینچنینی بودم

جالب بود من بهت تبریک میگم چون با این که پلنتون شکست خورد دراوج فشار اومدی و با خونسردی حرکت دیوار شده ان ای رو توجیح کردی

همرکلاب و بقیه رو دمپایی کردی و بحث رو کشیدی سر مبحث پاپ اکانتno.1

اکانت no.1به دلایل زیادی فعلا پاپ اف کرده هرچند جمعیت دهکده هاشو نگاه کنی با کوچکترین حرکتی رنک یک رو میگیره ولی خوب بنابه دلایلی فعلا پاپ اف کردم

شما زیاد توی نخ پاپ اکانتno.1نباش

یکی از دلایل no.1میشه گفت نحوه ی بازیش رو عوض کرده و روباه پیر توی فکر شکاره!!!

:D:D:D:D

ولی خوب در مورد پلن شما باید بگم واقعا تشکر میکنم هم از پلنر و همرهای خوبی که کشیدید یا به قول خودتون لنگه دمپایی (زحمت همرکش ها بیهوده شده)

و دفاع زیبای کسری و مهربان عزیز و صد البته اشکان سرلشکر عزیز که طبق تصویر زیر بودنش توی اس ای برای ما خیلی عزیزه

و مثل یک غول مقابل تیم ان ای وایساده

و اونا رو به وحشت اورده جوری که

با مخ میرن توی دیوار

و البته وسط پلن زیباتون خفتی انجام میشه که نشان از شجاعت تیم خفتگیری و پلنری اس ای داره

دم پلیرهای اکانت salsenگرم

کلی دم صبح روحیه گرفتم

ممنون از همگی

منتظر خفت های ما باشید

• گوجه جان من میخوام کارخونه سس گوجه بزنم

کیلویی چنده قیمتت عزیز!!!!

این تکه ناموس و ناموس منو یاد پنجاه کیلو البالو میندازه که توی یک سکانس میگفتن ناموس چه میشود

شما توی نخ ناموس خودتون باش یهو در نره ما یکی داریم داریم ازش محافظت میکنیم

باید یه فیلم دربیاد به اسم پنجاه کیلو گوجه فرنگی که بری توش بازی کنی و هی بگی ناموس چه میشه!!!؟

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

هر روز بیا گوجه دلم غش کرد برای این که گوجه به سیخ بکم کباب کنم

فکر کنم این یه تیکه از قلم افتاده بود چند روز پیش اومد رفت توی دیوار

• آقا من کاری به هیچی ندارم؛ ولی واقعا این کپی که پاپش ۵۰۰ عه و اکانت حتی تو اتحادم نبوده رو هم جرئت نکردین بزنین؟ مارو باش باکی اومدیم سیزده بدر! بقول یه عزیزی میگفت ما همه اینارو زدیم دیگه زدن ندارن؛ درستم میگفت؛

برای پاسداری از زحمات شما اکانتو گذاشتیم رو حذف برین عشق کنین واسه خودتون :دی

ولی خداوکیلی یلحظه خودتونو بذارین جای ما؛ زور نداره به یکی مثل خودتون ببازین؟

طرف اومده توی nw سه خونه ای ما ده گرفته؛ برحسب رفاقت چیزی بهش نگفتیم بعدش اومده از همون ده از فاصله 6 دقیقه ای خفت زده خدارو بنده نیست؛ هرچند باشناختی که من از محمدتوهمی عزیز دارم حتی نمیدونه کارش زشت بوده ولی خب واقعا یکی نیست بهش بگه؟

یک حقیقت کتمان نشدنی رو شاهدش هستیم که تیم شمال شرق زوارش دررفته! اون از سرور پیش که چاره دوازده تا اکانت لویال رو نتونستن بکنن؛ اینم از اینجا؛ حتی یک پلن نتونستن بیان که اسمش پلن باشه؛ تنها چیزی تونستن به اتحاد متاشون یاد بدن اینه که ببینیم کی چراغ فلانی خاموش میشه بزنیمش! تاهم بحثی میشه سریع میان توی فروم ناموس ناموس میکنن و میخوان جو رو بین پلیرهای خودشون اروم کنن؛ و جالبی کار اینجاست که انگار موفق هم میشن ؛ و این نشان از سطح ایکیوی پلیرهاشون داره؛ (البته اگه ندونن دارن خودشونو گول میزنن)

ولی جدی یه نگاه به خودتون بندازین بجز ناموس گفتن چیزی هم داشتید بگید تو این مدت؟ از سن و سالتون خجالت نمیکشید؟

همین الانشم اگه تا الان هنوز دهکده دارید توی سرور فقط بخاطر دف مولتیای سامانه که همون نورالله لویال با حقوق پایه اداره کار داره براتون میکشه؛ بی تعارف میگم؛ هیچی نیستید؛ یه مشت پلیر زوار دررفته هستین که از نظر خودتون چرچیل هستید و با ترفند های سیاسی:دی دوتا از خودتون خنگ تر رو گول میزنید و برنده سرورا میشید فکر کردید خبریه؛

یادش بخیر شونزده سالم بود تایم کتیبه ها رفتم دیسکورد تیم پیشوا یوسف جان داشت همر رو با 1ک رم میفرستاد برن از ناتار کتیبه بردارن؛ ما اینارو وقتی دیدیم و بازم اومدیم متا کردیم باهاتون دیگه سلطان زیر و رو کشیدن نداره که!

پ.ن: حرف زیاد بود دستم خورد پست ارسال شد؛ قصه کوتاه!

پ.ن: من تورو آدمت کردم؛ به روایت تصویر!

P.s: You can't always be strong, but you can always be Brave !

مرسی

• رفیق خوب و دوست داشتنی من از هر کسی شاید توقع همچین حرفی رو داشتم به جز شخص شما ناموس ما هرجا باشه بر میگرده پیش خود ما چون کفتر جلد ماست داداش گلم اما واقعا ازت و حرفی که زدی نا امید شدم ازت و رفاقتمون

کلماتی که استفاده کردی پور لز ایهام و تیکه بود اما باشد وعده ما آخر سرور و شاید یک سرور دیگه رو به روی هم

• سلام آقا/خانوم گوجه فرنگی

حمزه خودش جزو دفکورد های جنوب شرق بوده و تو زمره لیدری قرار میگیره ...کاملا واضحه شما حتی اسمشم نمیدونستی و الان فهمیدی

پیشنهاد من به شما اینه که از دوستان مشترک خودتون و حمزه بپرسید مشکل حمزه چی بود اگر تبدیل به رب نشدید هر چی شما بگید درسته.

همیشه هم برای ما قابل احترام میمونه و مطمئنا سرورای بعدیم کنار همیم.

ابتدا باید بگم که عزیز من مشکل مشکله، چه از سوی لیدر و چه از سوی پلیر؛

در هر صورت شاهد حذف های مکرری از سوی دوستان ج.ش بودیم و هستیم(بنا به دلایل عدم مدیریت صحیح)
    حتما هم نیازی به استفاده از اسم نیست و تگشون کفایت میکنه ؛)

قابل ذکره که بگم ایشون فرمودند:

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

و همچنین راجب به گفته ی زیباتون:

پ.ن:کری خوندن منافاتی با رعایت احترام نداره و این استفاده از واژه ناموس که دوستان از دهنشون نمیفته یکم اذیت کنندس ازین به بعد لطفا اگر میخواید به این طرز چیپ ازین واژه استفاده کنید پست بنده رو جواب ندید چون یا جوابی نمیگیرید یا تو جوابی که میگیرید.... انشالله که بخشکه ریشه این بی ادبی و ساختن ترکیب های اضافی که به دور از شخصیت بچه های ماس.

تمام این بحث هم برمیگرده به گفته های دوست دیگرمون(گفته بودم اسم نمیاریم ولی به خاطر گل روت میگم اقا حسین عزیزمون)؛

2- شما می دونید که واندر هر ساید حکم ناموس اون ساید رو داره ؟!

شما اسمش رو گذاشتید ناموس ساید؛ و ما فقط نقل قول اقا حسین رو ادامه دادیم :دی

باید اضافه کنم که به دور از بازی همه دوست و رفیق هستند، نیازی نیست که شوخی داخل بازی رو به خودتون بگیرید!

• تبریک میگم به پلنر لانچر خوب لانچ کردن فقط ۱ جا سوتی داشت که خودشم فهمیده

خسته نباشید میگم واقعا

و خسته نباشی به دوستانه که همر رو کشیدن و تا رسیدنش به مقصد گندم دادن

و در آخر دم بچه های ساید خودمون گرم هم دوستانی که دف بستیم و گندم دادن دوستانی که به بنده حقیر اعتماد کردن و ‌هم یوزر پس در اختیارم قرار دادن و هم با برنامه تا اینجای کار انجام دادن دمتون گرم

تبریک به ۳ رفیق خوبه خودم کسری و مهربان و شهریار عزیز بابت دف خوبشون

و خسته نباشی به فرهاد ور ضا عزیز که ما کاره من وایسادن از اولین لانچ باهام برسی میکردن

باز هم همیشه گفتم و میگم تراوین به همین چیزاس که قشنگه همر می کشی گه بزنی یک بار دیوار میشه یک بار رد میشه

دف هم میکشی برای دفاع کردن

• حالا شما از کجا پیدات شده که اومدی برون خدا میدونه هدفت هم مشخص هست به هم ریختن اعصاب و جو se باید بگم تا زمانی که هستم نمیزارم همچین اتفاقی داخل se بیوفته که امثال شما که معلوم نیست کی هستی و چی هسوی این کارو کنی

هر وقت هم خودت رو معرفی کردی کی هستی و کدوم اکانت هستی و چادر از سر برداشتی باهات صحبت میشه

از تمامه دوستانم داخل ساید se میخوام که این دوست رو نه اهمیت بش بدن نه جواب و همگی بلاک کنن یه نادیده گرفته شه

مشخص هست هدفش چی هست وگرنه خودش رو معرفی میکرد کی هست و چی هست و کدوم اکانت هست

• آقا من کاری به هیچی ندارم؛ ولی واقعا این کپی که پاپش ۵۰۰ عه و اکانت حتی تو اتحادم نبوده رو هم جرئت نکردین بزنین؟ مارو باش باکی اومدیم سیزده بدر! بقول یه عزیزی میگفت ما همه اینارو زدیم دیگه زدن ندارن؛ درستم میگفت؛

منم از همینجا اعلام میکنم که هیچ کاری با هیچکی ندارم ؛

شما برو کل دفتونو جمع کن تو اون چنتا همر هاتون و بقیه رو شب احیا نشستید دست به دعا و قران بر سر که دف نموند، بزار دعا کنیم همونا ریل باشه؛

پلن شما با 6تا همر خوب اومدید دوتا ده پروندید خیلی خفن بود :دی

ما با 4تا لنگه دمپایی اومدیم مهمونی و رفتیم.

همین ما را بس :ایکس

• اشکان جان ما ارادت خاصی نسبت به شما داریم،

یک بنده ی حقیر و بی اکانت هستم(از نسل پیر مرد های 3.6)

خب وقتی شما حرفی میزنید باید منتظر پاسخش هم باشید!

نه بی احترامی شده نه خواهد شد.

پ.ن: شما میتونید همون گوجه فرنگی صدام کنید.