نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سهیل جان من گفتم که بیطرفانه میگم و فقط دارم از بیرون به این موضوع نگاه میکنم شما هم مثل من به این موضوع نگاه میکردی متوجه حرفام میشدی

گفتم که شما هم حق دارید و این مشکل سرور بوده!

من با این که توی بازیم ولی قضیه رو از بیرون نگاه کردم مطمعنا برای شما هم اتفاق می افتاد همین حرفها رو به بازیکن های چهار ساید می گفتم.ولی خوب حالا به نظر همه شما احترام میزاریم و به جلو میریم ببینیم چی پیش میاد.

بله حرفتون درسته صد در صد اگه بدون رضایت چهار ساید این اتفاق می افتاد شما ادمین و مدیریت رو به تبعیض و همکاری با ساید دیگه محکوم میکردید!

چیزی ک کاملا مشخصه اشتباه هم جزوی از بازیه

چند روز پیش ۱۰ ک مزدور من خفت شد با اینکه خودم انلاین بودم

حتی مهاجم دوبار زد دفعه اول جاخالی دادم دفعه دوم ۲ دقیقه قبل از لند اتک نتم قطع شد و مزدورا مردند حالا بشینم بگم شما رفتین دوشاخه مودم من رو از پیریز کشیدید؟ً

یا نکنه با شرکت adslمن رو هم ریختین حتی تا الان نگفته بودم و خفت شدم چون اینم قسمتی از بازیه

تقریبا دو ماه پیش بود ک به ایرج گفتم برد این سرور رو دو تا چیز مشخص میکنه یک همر های جنگی

دو خفت های بیشتر

و کلا مبنای بازیمون رو بر اساس این دو اصل گزاشتین

مخصوصا وقتی از حجم بالای دف تو جنوب شرق با خبر شدیم

• صبح همگی بخیر

من به سوال فلسفی خودم دیشب خیلی فکر کردم :دی به نظرم میشه روحیه‌ی آنارشیستی رو بازیگوشانه و با شوخ طبعی و سهل گیری داشت، بدون سبوعیت! سخت هست ولی میشه..

محمد توهمی خواست سلام برسونم و بگم در صورت عذرخواهی از پارسا و امیرخان، و جنوب غرب به طور کل، برای بی‌احترامی و کم ارزش نشون دادن ساید، حاضر هست قرار بذاریم یک هفته کرکره‌ی این گروه رو بکشیم پایین:

اما خب، من می‌دونم شما هم می‌دونید که چنین معامله‌ای شکل نخواهد گرفت! پس یک پیشنهاد دارم:

یه گروه این شکلی تشکیل بدید، برای آنتی خفت!

چند نکته:

- حتما حداقل دو نفر با لایف استایلی که ایجاب کنه یا راحت باشن با شب‌زنده‌داری، توی گروه باشن. گشت و پاسبانی شبانه نیاز هست در شیفت‌های دو تا چهار ساعته.

- از ۱۱ چشمان بزرگ و کوچک، ۹ تا دست تیم NE-SW هست و ۲ تا دست SE! این یک مقدار کار رو برای گروه آنتی خفت سخت می‌کنه. دو اکانتی که چشمان دارن برای رصد رقیب توی گروه باشن.

همچنین از ۶ چکمه کوچک فقط یکی دست اس‌ای‌ هست و ۵ تای دیگه دست حریف.

- یک چالش برای دف شناور ضد خفت، در این نکته نهفته‌ست که دف سواره با وجود سرعت بالا، معمولا برای دفاع در برابر پیاده مناسب‌تر هست و جهت آنتی خفت چندان مناسب نیست!

ارابه ریشف و البته ارتقا سطح میدان تمرین پیشنهاد میشه. یا اگر دهکده ریدر هست یا مسیر تجارت مناسب از فیدر داره برای گندم، دف ثابت پیاده.

اشکان سرلشکر حتما توی گروه باشه.

نکات حرفه‌ای‌تر:

- هنگام جابجایی کتیبه خیلی مراقب باشید! چون ممکن هست یک نفر مرتب خزانه رو رصد کنه و به محض جابجایی کتیبه، اسکات سریع بکشه و تارگت کنه.

نکته این هست که طبیعتا برای جابجایی کتیبه باید تمام تروپ رو خالی کرد، هجومی که یا روی گریز کپ می‌ره یا موقت واحه، اما ‌دفاعی ممکن هست زمان قابل توجهی برای رفت و برگشت ببره.

- اصلا کاتا توی واحه قایم نکنید! ۸۰ درصد اسکاترهای حرفه‌ای سرور با چشمان عقاب رقیب شما هستن، روش‌های دیگری هست که باید در گروه به بحث بگذارید..

- به هیچ وجه به خیال گزینه گریز لشکریان، کپ رو بدون دف رها نکنید!

"نیروهای شما قادر به گریز نبودند زیرا در 10 ثانیه بعد نیرویی در حال آمدن بود."

درج این عبارت در گزارش دو علت داره: ۱. غارت خودکار و رفتن و برگشت‌های فراوان در دهکده، ۲. تکنیک قدیمی ۱۸۱ ثانیه..

ببینم چه می‌کنید..

پ.ن:

• درود

الان که دارم پست میذارم تا 4 ساعت دیگه اکانت se_guard حذف و پلیرهاش با این سرور خدافظی میکنن

حقیقتا سرور خوبی نبود ولی تجربه شد که وقتمونو با کسانی بگذرونیم که برای همدیگه ارزش قائل میشن و کیفیت بازی انچنان اهمیتی نداره

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

بدرود<3

• سلام به تمامی عزیزان

طبف معمول بازم‌ یه خفت ملوس :)) از تیم خفتوری ان ای اس دبل

امروز حدود ۹ک رم و ۲ک‌ کاتا خفت شد از اس ای

خفت ۶-۷ ک‌ گرزیم چند تایی زدیم ولی دیگه لینک اونارو نمیزاریم

و اکانت اس ای گارد هم قبل حذف برای خفت رفته بود که به دیوار خورد

امیدورام تو زندگی شخصیشون پلیرهای این اکانت موفق باشن

اگه هنوز فک‌ میکنید اس دبل تیمی بدونه هدف و سایدی غیر منسجم بوده،میتونید جمع همرهایی که فقط تو خفت زده رو یه حساب کتاب بکنید

بینهایت از متایی که بستیم خوشحالم

لذت زیادی داریم از بازی میبریم

امشب آسوده بخوابید

به خاطر شب قدر خفت نداریم :))))

جدیدا واسه اینکه خفت نشن چنج کپ میکنن ایرج :))))

فردا کلاس آنلاین چگونه خفت هایی که شدیم رو بندازیم تقصیر ادمین و ... داریم :))))))

همچنان منتظر معذرت خواهی از امیرخان هستیم

الان یه سریا فاز میگیرن میان تیریپ نصیحت :)))))

پ.ن: یادمه یه زمان یکی با چکمه میومد ازغارتی که میزد تعریف میکرد :)))) کجایی ببینی با چکمه چه کردیم

• میدونی این پستت منویاد شهر خالی و هفتیر کشی میندازه آخخخخ :D والا جلو ما تو آمرداد که از این کارا بلد نبودید حالا اینجا با بلیت یکی دیگه ....

میدونی چند روزی داشتم فروم میدیدم فقط ببین اس ای چقدر همر جنگی داشته که به قول خودتون هر روز خفت میکنید اما بازم هست واقعا اگر قشنگ بازی میشد و سیاست های قشنگ شمالشرق واسه از دست ندادن این سرور به ثمر نمیرسید و همینطور توهمات ریتالین این سرور سرور خیلی قشنگی از آب در میومد اما سیاست های انگلیسی روباه پیر و تجربه قشنگ در سیاست دست یابی به هدف رو برای شمالشرق آسون تر کرد و از ابزارهای موجود خودش و همینطور ابزار های که با سیاست بدست آورد خوب استفاده کرده اما یادمون نره هنوز بازی تمام نشده باید دید در انتها از سایدی که هر چی خفت میشه بازم همر جنگی ازش بیرون میاد چه سوپرایزی روخ میده

• میدونی این پستت منویاد شهر خالی و هفتیر کشی میندازه آخخخخ :D والا جلو ما تو آمرداد که از این کارا بلد نبودید حالا اینجا با بلیت یکی دیگه ....

میدونی چند روزی داشتم فروم میدیدم فقط ببین اس ای چقدر همر جنگی داشته که به قول خودتون هر روز خفت میکنید اما بازم هست واقعا اگر قشنگ بازی میشد و سیاست های قشنگ شمالشرق واسه از دست ندادن این سرور به ثمر نمیرسید و همینطور توهمات ریتالین این سرور سرور خیلی قشنگی از آب در میومد اما سیاست های انگلیسی روباه پیر و تجربه قشنگ در سیاست دست یابی به هدف رو برای شمالشرق آسون تر کرد و از ابزارهای موجود خودش و همینطور ابزار های که با سیاست بدست آورد خوب استفاده کرده اما یادمون نره هنوز بازی تمام نشده باید دید در انتها از سایدی که هر چی خفت میشه بازم همر جنگی ازش بیرون میاد چه سوپرایزی روخ میده

سلام عزیزم

من اون سرور اس دبل و پر ‌پتانسیل ترین در اول و ضعیف ترین در آخر میبینیم ( به دلیل لیدری ضعیف)

این تیم هم با اون تیم تفاوت داره

در حال حاضر که ما راضی هستیم

شما چرا ناراحتی؟

با بلیط یکی دیگه؟

ما هم نگفتیم سرور تموم شده

چون یه ساید شبی ۲ تاخفت میشه بیاد بگه همر زیاد دارم خفت کنید؟

ما ادعایی نداریم

داریم از ماکسیموم پتانسیلمون استفاده میکنیم،لذتشم میبریم

شما چرا حرص میخوری؟

• سلام عزیزم لذت خوبه اما پستت یکم با غرور گذاشته شده عزیزم و من حس خود بزرگ بینیبرداشت کردم از خوندنش واسه همین گفتم سرور قبل رو مثال بزنم شاید یکم از غرور کاذب کم بشه ;)

حرص میخورم ! از چی باید حرص بخورم ؟ بازندگان دیروز و برندگان (هنوز مشخص نیست & اگر اسمی ازتون برده بشه ) امروز این ها تجربه میشه واستون و حالا حالا ها باید تجربه کسب کنی برادر ;)

یادم یک بند خدای به مازیار گیر داده بود که شما واسه این که تو متای برنده سرور قبل باشید رفتید زیر بیلیت آمرداد اما حالا از زیر بیلیت یکی دیگه داره لذت میبره :D

اینو گفتم بهت که بدونی دیپلماسی چیه ! یادم سرور قبل چقدر تخریب کردید مازیار رو و ...... ولی حالا میبینم که از متا وینر لذت میبری و خشنودی =O و اونم هنوز مشخص نیست 1ماه پر فراز و نشیب مونده 8o اما درس بزرگی شد واست که وقتی یک بزرگی توی یک زمانی کاری انجام میده دلیل بر بدست آوردن افتخارات(که شما آرزوشو داری ) نیست بنا بر مقتضیات زمان و تجرب تصمیمات گرفته میشه اوکی افتاد 8)

حالا هم یک نصیحت بهت بکنم بعد شاید برات تجربه شد : زیادی فازی بزرگی بر ندار طوری هم صحبت نکن که بعد چماق بشه واسه سر خودت ممکنه یک آدم عشق تراوین که تو اوضاع کرونا بیکار نشست سرور بعد بیاد همون حرف رو چماق کنه برات <3

• یک اینکه من یادم نمیاد در مورد مازیار صحبتی کرده باشم

دوما پستمم با غرور میزارم،غرورمم کاذبه اتفاقا

این که پیشرفت تیممو میبینم حال میکنم

سوما، خوشحال میشیم افراد بیشتری سرور های بعدی پلی بدن

چرا که نه

حوصله نصیحتم زیاد ندارم 🤫

بحث سرور های گذشته واسه سرور های گذشتس

اینجا حرفی داری بزن

• اولاندشو بزار آخر کلاغ که ادا عقاب در نمی کنه (خدابیامرزتش با این جمله موندگارش) میدونی تراوین هم جزو همون ۵تا چیزی مه ادعا بر نمیداره :S

نصیحت کردن چون فکر کردم میتونی مال این حرف ها باشی اما فهمید شما مال شستن ظرف های :D:D:D:D

من رو کردنی هامو رو کردم اون روز شما هنوز پیاز هم نبودی از بزرگتر سایدت (ببخشید بزرگترهای متا آخه سایدت هم کم و ببش سنشون قد بده) به پرس تا برات بگن

اینجا هم نظاره گر سرور هستم خدا را شکر البته بچه های کلاسیک و همینطور جنوبشرقی ها لطف داشتن اسم من رو روی ده هاشون گذاشتن دمشون گرم چه شمالشرقی و چه جنوب شرقی :*:*:*:*:*

پ.ن

عمری باشه سرور بعد یغه این سهیل و تین جعفر رو سفت میگیرم

ناصر نف خان چراغ خاموش میایی میری دلممون تنگ شده واست

وای وای چه شخصیت های هستن و رو نمیکنن لی معرفت ها دست ما رو هم میگرفتین

محمدowldark:thumbup:

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

میدونی این پستت منویاد شهر خالی و هفتیر کشی میندازه آخخخخ :D والا جلو ما تو آمرداد که از این کارا بلد نبودید حالا اینجا با بلیت یکی دیگه ....

قبلا گفتم بازم میگم ، تا میتونید به من توهین کنید بلکه کمی اروم بشید ...

برای جنوب‌غرب‌حاضرم از این بیشترم حرف بشنوم ...

اقا محمد عزیز ، سیاست خودمو رو خودم پیاده نکن برادر :دی

هرکی ندونه خودت خوب میدونی منظورم چیه :دی

در ضمن این سیاست زیربلیط رفتن قدیمی شده ، نه اینکه جواب نده ها ، باید جای درست ازش استفاده کنی ، هرکسی که در حال نظارت سروره از بیرون ، با دیدن لینک ها و قدرت جنوب غرب میفهمه سایدی زیربلیط ساید دیگه نرفت ، علاوه بر این ، شما که از قدیمی ها هستی باید خوب بدونی یکی از شاخص های زیر بلیط رفتن اینه ساید ضعیف با هزاران امتیاز دادن بره مذاکره کنه تا اسم خودشو کنار ساید برنده بزاره .

از شما بعیده قدیمی جان اینجوری تحلیل سیاسی کردن :دی هرکی نشناسه شما رو فک میکنه تا الان متا ندیدی ...

پ.ن : کلاغ که خفت نمیکنه :دی

کوچیک همه یوسف

• خدا میدونه این دفعه چه داستانی داریم تو سرور که دوستان از غار خارج شدن و یادشون افتاده کری بخونن

مطمئنا در چند روز اینده شاهد حلول مبارک یک جاسوس یا جا به جایی یک کتیبه با تک هیرو و یا سایر موارد بازی کثیف خواهیم بود (متاسفانه تنها روش بازی جنوب شرق تو سرور استفاده ازین تاکتیک ها برای جلوگیری از باخت زود هنگام بوده)

به همین دلیله که روزانه شاهد حذف تعدادی پلیر های بسیار خوب و پر پتانسیل ازین ساید و لانچ های شخصی (که نتیجه ای جز دیوار تا الان نداشته) هستیم

که اینرو به شخصه من پای ضعف تیم لیدری اس ای میذارم

ممد اولدارک عزیز: من جای شما بودم به جای وقت گذاشتن داخل فروم به کمک ساید اس ای میرفتم و با کمک های مستشاری و لجستیکی سعی در بهبود شرایط اسفناک این ساید میکردم

متاسفانه چیزی که ما شاهدیم حدود هفته ای 1 میل گندم خور خفت همر و هفته ای 500 کا تا 1 میل گندم خور دیوار شدن همر های خوب داره ازین ساید در میاد که اصلا وضعیت جالبی نیستش

همینطور حذف پلیر های سرشناس ساید(ببین با پلیر چجوری برخورد شده که گفتن دیگه حتی جنوب شرق ثبت نام نمیکنن)

به هر حال ما خیلی دوس داریم که یکی بیاد و این شلوار کردی سفید رو از پای جنوب شرق دربیاره و برای این ساید ابرو بخره امیدوارم اون شخص شما باشی عزیزم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام یوسف جان باریکلا میدونی قشنگی توی عصبانت پست گذاشتن به همین هستش که هدفت میره و نیت و قصدت رو میشه ;) پس جای پاک بازی و ادای پاکبازی در کردن یک کلمه توی فروم میگفتی سیاست بازی توی این تایم ایجاب میکنه که که برم زیر بیلت یک ساید دیگه این به خاطر سایدم بوده این قابل تقدیر میشه اما این که بیای بگی آی فلان آی بهمان کار پسندیده ای نیستت در ضمن این که بیای بگی من همه چیزو به خاطر سایدم تحمل میکنم هم در مورد شما صدق نمیکنه چون به محض فشار رو سایدت اولین کسی که زمین رو ترک میکنه شما هستی چند سرور قبل و فروم هاش یادم نمیره واسه همین هم گفتم بهت ترجیح دادی بجای رفتن از سرور حضور در متا وینر (شما بهش میگفتین زیر بیلت و ....) داشته باشین :D. یوسف عزیز هنوز سرور قبل و حتی قبل ترش هم فرومش یادمه خواهشا مظلوم نمایی و پطرس بودن واسه سایدت رو در نکن

مازیار میبینی چه قدر جالب دقیقا همون بلایی که سر تو آوردن سرور قبل حالا سر خودشون اومده قشنگی دنیا به گرد بودنش هست ;)

کسی که مدام در حال تغییر دادن تصمیماتشش باشه اصلا قابل اعتماد نیست :love::S

پ.ن :

من اگر فرصت داشتششم حتما میرفتم و کنار بچه های جنوب پلی میدادم میدونی قشنگی و لذت بازی به اینه که تو تیم که مهره تر باشی و ببری وگرنه بقیشه سوسول بازی و این که توی یک تیم خوب باشی و همر خوب بکشی هنر نیست این که توی یک تیم زیر حمله باشی و همر خوب بکشی هنر هستش;)

سیاست یوسف خیلی منو یاد سخنرانی های روحانی میندازه:S

• درود بر شما

عزیز دل‌ باز یه چی شنیدی از عصبانی کردن طرف و حرف کشیدن ازش و اومدی اینجا بگی خیلی زرنگی که تونستی منو تو این دام بندازی :دی ولی بازم اشتباه زدی داداش ، متاسفانه اینم تو تخصص خودمه :دی

میدونی چرا اینو میگم ؟ چون بحث پاکبازی چند صفحه قبل بسته شد و جوابشم داده شد ولی بازم میخوای رو همون بحث ورزش کنی :دی

با اینکه تو پست قبلی گفتم از شما بعیده اینجور تحلیل سیاسی بازم اصرار داری بر نشنیدن و صرف فعل قال تا انتهای سرور ... پس نتیجه میگیرم از شما بعید نیست :دی

اینکه میخوای من در مورد سرور‌ قبلی صحبت کنم اونم در حالی که رقیب سرور پیش رفیق این سرور منه ، تا مثلا بتونی زمینه ساز یک اختلاف بشی تحسین برانگیزه ولی بازم متاسفانه رو من قابل اجرا نیست این سیاست ، چرا ؟ چون قبلا درسامو پاس کردم :دی

اما در مورد اینکه چقدر تحمل حرف شنیدن دارمو فک کنم این سرور به خوبی نشون دادم ، همین پست قبلی خودت به وضوح به بنده انگ توهمی بودن زدی و تا الان نه تنها عذرخواهی نکردی بلکه دوستان شما که منو نصیحت میکردن حتی به شما تذکر هم ندادن !

پ.ن :این دومین سرور بنده تو اسپیدتراست و فقط سرور پیش حذف کردیم که اونم دلیلش مشخص بود ( باز بیا در موردش پست بزار :دی)

پ.ن : اقا محمد شما هم به همراه اقا مانی سرور بعدی بیاید جنوب‌غرب ، و جنوب غربو از زیر ستم من نجات بدید ، فقط داری میای با خودت تیم بیار چون عمرا اعضای جنوب غرب بهت اعتماد کنن ...

کوچیک همه یوسف

• یوسف جان بازی با کلمات خوب نیست تعصب رو سایدت قابل تقدیر دمت هم گرم اما عزیز دل بعضی حرمت ها متاسفانه وقتی شکسته میشه دیگه قابل برگشت نیست یک مثال ساده بزنم برات یک قهرمان زنده که اسطوره باشه تو ایران داریم ؟فرقی نمیکنه توی کدوم زمینه باشه فقط زنده باشه میدونی چرا ؟ اینی که شما سرور قبا حریف بودید (دقت کن حریف نه دشمن) و این سرور دوست طبیعی هست اما اینی که شما حرمت بشکنی و بخوایی دوباره بر گردونی نمیشه ببین ما قدیما هر چقدر هم با هم کل کل میکردیم اما حرمت نمیشکستیم سرور قبل تیرداد اوج فروم نویسی رو به نمایش گذاشت بدونه حتی یدونه بی احترامی طوری که همه شما از کوره در رفتین یادته !

متا خوب دمتونم گرم کسی منکر متا نیست یا تصمیمتون شاید تو اون زمان نیاز به یک همچین تصمیمی لازم بوده هم برای شما و هم برای ساید متا تون اما اینکه مدام در جهت تعویض تصمیم باشی باعث میشه زیاد قابل اعتماد نباشی متوهم بودن بد نیست و خودش نشان از تخیل بالا رو نشون میده اما تبدیل تفکر به واقعیت یکم سخته البته از راه درستش ها نه میانبر ها

اما تفرقه سودی برا من نداره اگر من داخل بازی میبودم مطمعن باش اون متا شکل نمیگرفت و شاید الان متای شرقی میبود ! چون ااینقدر دوست ها و هم بازی توی شمالشرق داشتم که توی جنوب شرق شاید اینقدر نباشه کسایی که تمام دوران بازی توی اونا خلاصه میشد پس این که شما بخوایی از این مسله برای سرپوش استفاده کنی کاملا منتفی هستش

اونایی که من رو میشناسن میدونن وقتی وارد سایدی بشم محال هست واسه خراب کاری یا چیز دیگه برم تو اون ساید چون این یک قلم تو مرام ما نبوده و نیست و هر کاری واسه سایدی که توش بازی میکردم انجام دادم از سهیل بپرسی واست میگه داستان پطروس رو :D:D پس مانور روی این مسله هم منتفی هست

و در آخر طرف خودش هم نمیدونسته بنزین یک شبه گرون شده ! این جمله چه برداشتی میتونه داشته باشه ؟ و چه کسایی تاوان ندونستن و سیاست غلط این تفکر و دادن ؟

صحبت کردن شما و لایل شما هم مثل همین جریان هستش :S

رضا جان هرچی پست رو خوندم دلیل لایکت رو نفهمیم ! دفاع از متا یا سیاست ساید ؟ :/

یوسف جان گاهی فقط یک حرکت یا یک شکلک میتونه بزرگترین توهین به طرف مقابلت باشه و من بابت اون ازت عذر خواهی نمیخوام میذارم به حساب عصبانیتت عزیزم

محمد owldark:thumbup:

• اما تفرقه سودی برا من نداره

بابا محمد جان خب جای این حرفا میومدی بازی دیگه :دی این طوری پست‌ها و مواضع‌ت هم هویت روشن‌تری می‌داشت.

از این که این سرور فرصتی شده تا بر خلاف سرور گذشته بتونم دوستی عمیقی با بچه‌های گل جنوب غرب پیدا کنم خوشحالم.

همچنین از تیم ان‌ای و تک تک افراد بدون استثنا صمیمانه ممنونم، این قدر زیاد هستن که نمیشه حتی اسم برد..

بهتره به جای بحث‌های تلخ و تلاش برای کوچک نشان دادن یک حرکت، صورت گرفتن یک متا، یک خفت یا هر چیز دیگر، با انصاف و حسن نیت بیشتری به مسائل نگاه کنیم، و بیشتر لینک‌های جذاب از دو طرف ببینیم تا بحث‌های انتزاعی.

و البته همه به رقبا هم احترام بذاریم، و اجازه ندیدم رقابت در بازی تبدیل به دشمنی بشه..

به امید پیروزی یاران

- ارادت‌مند

ایرج

• سلام

محمد‌ جان عزیزم قربونت برم

من بیشتر از کل اعضای این سرور با تو بازی کردم و میشناسمت من تو هیچ سروری ک خودت بازی میکردی ندیدم حتی نصف اینجا ک به قول خودت که بازی هم نمیکنی پست بزاری( حتی سرور یک راند دو که بیگ همر سرور رو اکانت خودت بود) و این جای کلی سوال تو مغز من میاره مخصوصا وقتی ک ادعا در بی طرفی داری چیزی ک اصلا ندیدم

جات خالی یبار پستت رو با مصطفی خوندیم کاملا ب بی طرفیت رای داد8o8o

محمد تو منو میشناسی میدونی ک اهل کل کل نیستم مخصوصا با دوستان خودم ادم تند مزاجی هستم ولی اهل سوزوندن کارت هام نیستم پس لطفا این بازیه مضحک اعلام بی طرفیت رو یا تموم کن و بگو که مدیر فروم اس ای هستی ( بخدا ک اگر کل پست های جنوب شرق رو جمع کنم از پست های تو کمتر میشه^^^^)

یا کلا پست نزار برادر من

وقتی بازی نمیکنی و برات مهم نیست چرا سنگ یک سری دوستان رو به سینه میزنی و شخصیتت رو خراب میکنی!!!!!؟؟؟؟

انقدر که تو راجب متای ما بحث کردی خود من و یوسف صحبت‌ نکردیم;);)

کل بحث این متا زیر ۲۰ دقیقه طول کشید ( البته که قبل از اون جلسه سامان با یوسف صحبت کرده بود) ولی تو به صورت میانگین روزی یک پست تحلیلی و بعضا تخریبی راجب این متا داری میزاری

تا الان دخالت نکردم چون دوست نداشتم با یک دوست قدیمی کل کل کنم

عزیزم ما این متا رو بستیم ک اس ای رو بزاریم زیر فشار اتفاقی که رسما افتاد و همه شاهدش بودیم

شرمنده اخلاقم اینه وقتی میرم خرید اگه تو مغازه بوگاتی باشه سمت خرید ژیان نمیرم^^^^ الان هم بوگاتیمون رو خریدیم( برای جلو گیری از حرکت ماهیگیران محترم باید بگم که دوتا بنز بودیم ک با یکم تغییرات تبدیل ب بوگاتی شدیم)

الان هم داریم کم کم ب اهدافمون میرسیم

شما هم حرص ما رو نخور گلم برا پوستت خوب نیست:*:*:*:*

• سلام سهیل جان خوبی داداش والا قرار بود جعفر یک شماره واسه ما اسمس کنه که نکرد و الان فکر کنم 3 ماه گذشته و من هنوز منتظر هستم ؟

ببین خودت تو پستت قشنگ توضیح دادی من اگر بازی میکردم پستی نمیذاشتم و اینطور بیکار نمی گشتم تو فروم دنبال سوژ و آتو گیری داداش :D این مصطفی رو بگو خیلی گشتم متاسفانه شمارشو پیدا نکردم بگو اگر داشت زنگ بزنه دلم براش تنگ شده بگذریم

سهیل جان بحث من سر سنگ به سینه زدن نیست داداش ولی پست های این بنده خدا عجیب منو یاد علیرضا (درادیس ) میندازه و باید ببخشید یکم آلرژی دارم به اینگونه پست ها دست خودم هم نیست میدونی که چی میگم ;)

من اصلا با متا و نحوه شک گیری اون مشکل ندارم به من هم مربوط نمیشه (مبارک باشه)ولی عجیب با یکسری شعار که میکنن پیرهن عثمان مشکل دارم این که توی متای قوی باشی کری بخونی هنر نیست و ادعایی هم نداره ولی اینکه زیر فشار باشی و هنر رو کنی هنر هستش :thumbup:

سهیل جان بوگاتی خوبه بشرطی که ظاهر بوگاتی رو با موتور ژیان بهت قالب نکنن (البته میدونم که کسی نیستی که بهت بشه قالب کرد ) البته شما با تجربه هستی و مطمعن هستم پشت کاری که انجام دادی هدفی بوده که اونم بستگی به شرایط بازی داشته و طرز تفکر شما و انعطاف پذیری که باید توی یکسری شرایط داشت و من هم بهتون تبریک میگم که به هدفتون رسیدین ;) و انشا الله که همینطور هست :thumbup: سهیل جون میدونی بنزی که تبدیل شده به بوگاتی و یکسری تست ها رو قبلا به سلامت رد نکرده باهاش رانندگی قابل اعتماد نیست خطر داره داداش خطر داره 8o و در ضمن اگر سخن شما اینه که چون توی سرور حضور ندارم پستی هم نذارم به روی چشم حرف شما واسه ما سنده <3 فقط خواهشا قلقلک ندن به آدم که وسوسه بشیم پست بذاریم :evil:

سهیل یادم هست شما رستوران داشتی این نسخه آخر چه سمی بود تجویز کردی برا پوست:S

• سلام علیکم جمیعاً

یک چند نفر از دوستان توی فروم سؤال پرسیده بودند و همچنین حقیر رو خطاب قرار داده بودند، ابتدا عذر میخوام اینقدر طول کشید جواب دادنم. نقل اون سیستمی که دارم روش کار میکنم پرسیده بودند. یک ترکیبی از سیستم تحلیلی مرسوم + هوش مصنوعی. گرچه فعلاً خیلی هوشمند نیست جریان. مثلاً اگر یک دایرکتور قرار باشه راهنمایی کنه که یک اکانت چه کار کنه برای پاپ زدنش (فرض کنیم مثلاً یک تعدادی اکانت بهش داده بشه که برنامه بده بهشون و باهاشون نامه نگاری کنه) دیگه این هوش مصنوعی نمیخواد و بر اساس اینکه چی ساخته و مسیر اکانت برای چه هدفی هست میشه برنامه اتوماتیک ساخت که به صورت نامه مرتب بزنه به اون اکانت هایی که براش مشخص شده. اما برای اینکه به کجا مثلاً حمله صورت بگیره دیگه نیاز به یک هوش مصنوعی هست گرچه زمانبندیش هیچ ربطی به هوش مصنوعی نداره و صرفاً انتخاب تارگت ها میتونه هوشمند باشه. گرچه بعضی ها هر روند اتوماتی رو هوشمند تلقی میکنن.

دسته ای هم تحلیل درخواست کردن. والا تحلیل خاصی نسبت به سرور ندارم و هر چی باید گفته میشد گفته شد. برنده هم تقریباً معلومه. دیگه باید خیلی اتفاق عجیب و غریبی بیافته که روندی که دیده میشه تغییر کنه.

ولی جهت اینکه یک اطلاع متفاوتی از سرور خدمتتون ارائه بشه لیست اکانت هایی که خاکستری و قرمز و زرد هستند، به همراه نقشه آنلاینی سرور رو خدمتتون ارائه میکنم.

نمودار توزیع آنلاینی بر اساس جمعیت هم به صورت زیر هست. حقیقتاً برای خودم خیلی جالب بود که سرور اینقدر آنلاینی داره.

این آنلاینی رو هم صرفاً از روی پاپ اکانت در نظر گرفتم. اگر یک اکانتی یک دونه پاپ هم زده باشه بین دیروز تا امروز آنلاین در نظر گرفته میشه. حالا اگر یک اکانتی آنلاین باشه واقعاً ولی پاپی نزده باشه ممکن هست به اشتباه آفلاین تلقی بشه. یعنی اینها ممکن هست دارای خطا باشه.

خب لیست هم بدم که کار ملت ساده بشه. گرچه به تفکیک ربع نیست. دیگه دوستان خودشون اکانت ها رو میشناسن. اکانت های کم جمعیت رو بیخیال شدم.

offline for 7 days:

گوسفند و Anhur و K I N G و SHAHGOOSH و VivaSw و Helicopter و A V E N G E R S و wisp و INSOMANIAS و Roza و Pooriarsh و gogoli و Itachi و omit و Dionysus و jang و Pele و copy و Marlboro و Cute و mrhaji و boomb و Unpredictable و arow و Night king و Corton و BATMAN و jokerr و SE GARD و sori و benita و bahari و nova و kami و spider و sang و venom و kati و piaz و noob و sic mundus و dizi و vatan و mepoo و AmooYi و ariyansoar و highby و Burn Them All و wolf و shab و fuse و WATCHDOGS و blon و SpearMan و Nar و AC MiLaN و king و lk3 و erorr و lk8 و Bike و sezar10 و Armin k0n1 و oshakhlari و parsi و 111 و Mah و Nahal و Perferator و Leonardinho و Xerxes و KHaraJl و Zambi و nene و codex و XRaY و Xyster و Soltan و LEO و HORIZON و TraviaN و Shazde و Yellow Army و Stocking و Dualsens و OLD GUYS و FANTA و SARG و USA و ABADAN و ALPHA و KILLER و Senatoor و Nemesis و sample و Moe و Miew Miew و lol و F.Up و Serendipiti و faster و nowrooz و M.I.S و zerang و Star و dada و vuslat و Pasargad و WiTcHeR و floor و feron و Mana و alii و grooths و mesr و lost و split و Chiriki و chips و Gras و Mrcy و CR7 و guitar و call و amirali و Unlimited و mogol و next و supra و com و k02 و ifreak و NoOoB و drift و Trigger و dirty و olaf و sami و k22222 و lenovo و Tom و Torob و Eskan و Lovin و glass و keshmo و Namakdon و Salsa و GheLYooN و Godzilla و Negar و Azam و Shima و Peyman و Rapi و Inter و Milan و Pen و Term و Tomi و Ashil و Polar و Host و Force و BBoy و CaNoN و OxaZePaM و MaYa و SNeER و Mr_spoiled و Kn!ght و abi و red و bit و raid و desk و full و CoLT و raider و war و pape و durm و jkd و lola و hert و jakob و harry و dus و sus و khan و zapata و tofan و dast و alpari و meta4 و factory و metro و bus و Karen و Puck و SosMar و Elfnight و Piranha و J0k3r و ki!ng و sobasa و kakero و zara و judi و F16 و T72 و div و m07 و m08 و m09 و Lenin و Ako و Big show و Rico و Porto و Sam و Sema و Momo و Bybe و Bnzi و Namir و Voyd و Totii و Tor و Kako و Roboo و Okit و Wora و Sozan و Kiil و Opal و Vxz و Kota و Zang و Fron و Lona و Gord و Xpo و Hako و NA BABA و fan و Koko و Edard stark و aloo و champion و DALTON و pegah و Sina Tehrani و Milad و Best Warrior و safari و gonde و khafan و saeed1981 و sasi و king kong و hiro و godzillaa و 300 و emshaspand و devil و ready و subziro و ahora و totiya و salar jang و Cheta و Haji_agha و Somaye و rush و Anton و New York و LOOKER و Poland و Finland و Turkey و Russia و Hungary و Iceland و danial22 و okkk و sprit2 و MOHAMAD TAHA و Avenger2 و Shombul و mohebali و hlokast

---------------------------------------------
    offline for 4 days:

Voyeur و NoOBe KaBiR و chen و perspolis و hunter0 و ONLY و Maxima و start و KinG BalA و StrongDefense و Alooche و Sare Keyf و lk6 و jesus و HaL NaDaRiM و FIFA و GRANTURISMO و W2K و CAPITAN و HEXA و DELTA و AHVAZ و KNIGHT و TABAR و khoshgelpesar و machol و khan bakhtiyari و M_N_A و dig و gada و speed و slow و tablet و dionysus.org و coffee و Claudius و counter و young و mAmAlii و fast و Gogo و Zdx و Dori و 7khat و delete و alaki و Mersad_smi و god of war و Legendly و Bingo و FBI و terrorist

offline for 2 days:

khatereh و laghooncher و Logan و Sajad3448 و KinG NE و Joker و maxbax و covid و DemonKing و Admin و Gladiator و majidpeykani و Big و SE DEFF و MMD و demo و mila و Alexander و Bebz و TOGO و Banipal و Tiny و Tania و Ball و Mitra و Camper و MORTAL و DOGS و OUTLAST و COKA و IsSa و GORZ و Pink و Eiman و Dr.trax و Akhilius و VB6 و Samoore Abi و chrome و Ostad و BaD NewS و LoyaL GuyS و BaD GuyS و NaCl و KarKas و Dracarys و storm و black clover و Jaguar و pubg و Aloche و Doctor و MyLiFe و KaFar و TBAG و sham و bomonti و qarpizz و wwwe و Rikimaru و Thor و MTL و ayande و DREP و CELR و STX و Eth و gina و forza و ALPHAa و hooooon و Ninja و Adler و Haj_Chen و bomb و Riki و South East و larg و umbrel و bezu و Badboy و nsa و tra و ifc و NIMA DEFENDER و Sajad1374 و zapa و peacemaker و amlcml و ace و got you و Deneris و gusfand و zombie و sorati و elizabeth و mamad 007 و Rezakiyanpour و Denmark و Romania و noone و عامون و wrreen و etreen و navi

یک مثالی که میشه الان زد برای سیستم هوشمند همینه که بیاد یکی از همین ها رو به عنوان تارگت در نظر بگیره. ولی چراغ زرد و قرمز زدن از دید بنده هوشمند نیست و صرفاً یک کار آماری هست. اما اگر مثلاً بنا بر نحوه رشد پاپ یک دهکده (یک الگویی داره این رشد) اون دهکده به عنوان همر شناسایی بشه میشه گفت یک حرکت هوشمندی زده شده.

یک توضیح مختصری هم در مورد برنامه اکانت خودم بگم. اول اینکه چیزی که مد نظرم بود از اون واندر در نیومد. اما احتمالاً مشاهده فرمودید اکانت حقیر اومده تاپ هجوم. میشه گفت لااقل روزی 3000تا واحه رو بنده خالی میکنم. البته این به این معنی هست بنده روزی لااقل 3000تا تیرانداز لاست میدم. برای کسی که درگیری نداره خیلی مشکل خاصی نیست این قضیه. و اینکه یک حرکتی با نیروها بزنم و یک مدالی بگیرم یک انگیزه ای میده بهم گرچه میدونم هیچ جوره نمیتونم رنک 1 هجوم رو بگیرم و حتی اگر رنک 3 هم بشم باید کلاهم رو بندازم هوا. به هر حال دوستان با توجه به امکاناتی که در اختیارشون هست، کافی هست اراده کنن در عرض چند روز میتونن پوینت های نجومی بگیرن. اما حالا که نمیشه رنک 1 شد بنده امتحان میکنم ببینم میتونم یکی از سخت ترین مدال های تراوین رو بگیرم یا نه. اون مدال هم اینه که باید 10 هفته بین 3 نفر اول هجوم باشید. تاپ 10 نه! 3 نفر اول! و این خودش خیلی داستان هست. البته اگر مثلاً اکانت CLUB بخواد میتونه بگیره این مدال رو. حالا باز این مدال قبلاً مشاهده شده. مدالی که دیگه خیلی نادر هست و به یاد ندارم کسی گرفته باشه مدال 10 هفته بین 3 نفر اول دفاع هست. و این یکی دیگه اصلاً شوخی نیست و واقعاً کار سختی هست.(البته اگر یک اکانتی بخواد اوایل سرور این حرکات رو بزنه بسیار آسون تر هست. ولی آخر سرور دیگه خیلی سخت هست!) شاید توی این سرور تنها اکانت هایی که توان گرفتن این مدال رو دارن Babak و CLUB و TRaDer و Mr.ScarY و a6kbo3 و یک چندتا اکانتی که اکانت های زیادی در اختیارشون هست باشن. گرچه اگر بخوان برن سمت این موضوع فوق العاده سخت میشه برنامه شون و یعنی از الان تا ته سرور باید هر هفته بیان تاپ دفاع. (اونم 3 نفر اول!) خلاصه چلنج ناجوری هست. البته این حرکات فقط به درد زمانی میخوره که سرور افت کرده باشه و رقیبی در کار نباشه.

در پایان از همه دوستانی که این شب ها با خدای خودشون مناجاتی دارن التماس دعا دارم و امیدوارم همگی حاجت روا بشید.

برای همه عزیزان سلامتی و شادکامی و سربلندی و موفقیت آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• لقمان عزیز یک مشکلی توی بحث آفلاینی و آنلاینی هستش که من درست متوجه نشدم یعنی اکانت های که پاپ نزدن حتی 1 عدد جزو آفلاین حساب میکنه ؟ اگر اینطور باشه ناقص هست یک اکانتی که دفساز و مولتی باشه میتونه الان تا چندین هفته بدونه پاپ فقط دفاع بسازه و این جزو آفلاینی ها حساب میشه که اشتباه هستش ببخشید