نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• ایرج جان کاملا پاسخ دادند

فقط یه نکته

ادب مرد به ز دولت اوست

خداوند شفای عاجل عنایت فرماید انشالله

پ ن. سیب زمینی هم ادعای میوه بودن داره

• بزرگوار بنده به شخصه خفت های شما رو تحسین میکنم و اصلا این موضوع رو کتمان نمیکنم.خفت شدن برای هر پلیری پیش میاد اما مخالف این هستم چون اسکات نداشت خفت شد.مسلما اگر غارت اتومات بود این همه نیرو توو جمع نمیشد.شاید خفت باز صورت میگرفت اما نه به این حجم

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

خب مسلما اگه این اتفاق برای ان ای رخ میداد تایم ریست میشد چرا که میدونم ادمین سرور کیه.دوم اینکه اصلا منظورم بی ارزش کردن خفت های دوستان نیس و همیشه لذت بردم و همیشه هم بهشون تبریک گفتم.ادمینی که خودش میاد اینجا به عنوان پلیر پیام میده و توهین های خودش به چشم نمیاد اما تا سید یه چی میگه گارد میگیره و برای ما از امور مدیریتی حرف میزنه و اعتراض منو نسبت به سرور فیک پاک میکنه ازش بیشتر ازین هم انتظار ندارم.الان هم برنامه بعدیت اینه یه پاک کنی به عنوان امور مدیریتی یا بن میکنی.😁😁😁

باز همون اتهامات و حرفای همیشگی ای که تو آی آر میشنیدیم رو اینجا هم باید بشنویم!!
    مولتی هانتر خودش با فلان سایده
    ادمین خودش تو فلان ساید اکانت داره
    مولتی هانتر پسر عمه ی فلان اکانته ها
    و...

از این حرفا چقدر دیگه باید بشنویم؟؟
    نگفتم چرت و پرت، گفتم حرف، چون اگر دلیل و سند و منطق پشتش باشه، اونوقت بله تو 100 تا سرور و سایتِ دیگه هم شما یا هرکس بگه درسته
    اما شما چطور این حرف رو برای این سرور یا حتی سایت میتونی بزنی وقتی مدیرش از پلیر های قدیمیِ SE بوده؟!؟!
    مهدی بلور رو یا همه ی ما یا اکثره ما که تو آی آر باهاش یا روبروش بازی کردیم میشناسیم
    از روزی که اسپیدترا راه افتاد مدیرش هم عوض نشده بگی یکی دیگه اومده!

تو ریختنِ کتیبه هم که یدونه منحصر بیشتر نیومد NE
    جنگ آموزه منحصر هم که افتاد تو متای خودتون! (متای حق علیه باطلِ سابق، پنچر های فعلی)
    با هیچ مولتی بازی تو هیچ کدوم از ساید ها هم که برخورد نشده (با وجودِ اینکه حتی یه مولتی کشِ بزرگی از SE همینجا تحلیل و با سند رو شد.)

اون موقع که 3 به 1 افتاده بودید رو NE نه ادمین مشکل داشت نه زمین کج بود الان یهو زمین به آسمون دوخته شد؟؟
    من همون موقع گفتم بهتون، گفتم متای SE و SW بهم خورد، شما بازنده بدونید خودتون رو
    ولی شما به سیاست و نفاقی که بین تون افتاد باختید پس شهامت داشته باشد این باخت رو گردنِ کسی نندازید.

NE Soldier

• سلام خدمت همه دوستان

خفت سنگینی با صحبت فراوانی صورت گرفته. جناب Slim Shady لطف میکنید لینک جاسوسی قبل از اتک رو بزارین. البته اجباری نیست. اگر امکانش هست.

سلام

خدمت شما دوست گرامی:

• ایرج جان شما با اینکه تعاریف زیادی دوستان از اخلاقت کردن اما انگار گزینه ی دوم در برابر شما صدق میکنه برادر من

کسی نخواست از ارزش های خفت شما کم کنه

گفتم کلا کاری به شماها ندارم

همین که به فکرت خطور کرد زمانی که همچین مشکلی توی کل سرور پیش اومده یه همچین حرکتی بزنی کاملا با ارزشه و نشون میده ذهن فعالی داری

اما دقتت کمه

چون اگه دقت میکردی نکاتی رو که خودم توی پست قبلی بهش اشاره کردم رو ریپلای نمیکردی دوباره به خودم گوشزد کنی

من یک مثال برات میزنم

شب میخوای رم و کاتا رو بفرستی دنبال نخود سیاه و بری بخوابی

یک تارگت مناسب با فاصله زمانی مناسب پیدا میکنی میفرستی بره

صبح پا میشی میبینی جا تره بچه نیست

هیچ کاتایی نمونده چرا؟؟؟ چون سرور توی لانچ کاتاها به مشکل خورده کاتاها یکم که رفتن برگشت داده شدن ( منظور مشکلاتی هست که پلیر ها دخیل نیستن ) حالا شمایی که 10k جاسوس داری توی دهکده و بلدی قسمت جاسوسی های گزارشات رو چک کنی صبح بلند میشی میبینی یکبار ازت اسکات کشیدن رد نشده دفه بعدی با ۳۰ کا اسکات کشیدن دیدن کاتاهاتو ( که به خیال خودت فرستادی برن ) بعد لانچ کردن صاف شده رفته

حالا گیریم چند کا دف هم گذاشتی کنارش خب با یک همر قویتر میزنن در هر صورت کاتاهاتو باختی در صورتی که مقصر یکی دیگه س !!!!!!

قبول ؟ یا من الکی دارم خودمو خسته میکنم ؟

دیگه با ذکر مثال هم توضیح دادم

اون 2k کاتایی هم که میگی اصلا مهم نبود واسه ما وگرنه مطمئن باش اونا جای امن تری میبودن

اون نیمچه تروپ قرار بود جلوزن بشه کاتاهاشو میخواستم چیکار

من با نیرو هاش کار داشتم که مشکلاتی که .... (حالا بگذریم) باعث شد از برنامه مون عقب بیوفتیم

در اخر کلا گفته بودم همه اعضای ۴ ساید رو قلبا دوست دارم

قسمت اخر پستم رو بعد از ۵ دقیقه ویرایش کردم یا اونی که باید میدید دیده یا بهش رسوندن یا هم اهمیتی نداره برام

مخلصم✋

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EragOn: من ازوناش نیستم ().

• سل

سید جان جا خالی نده برادر من

اینم شد خفت اکانت ناصر؟ بی ارزش کردن یه خفت تمام و کمال و زیبا برای پوشوندن ضعف نبود اسکات رو اکانت، کار زشت و ناپسندیه برادر من.

پ ن. عادت کردیم به بعد هر خفت خفن که بشنویم زمین کج بود و داماد قدش از عروس کوتاه تر.

پ ن. رعد خیلی خر است.

امیر جان کسی پلن که نه اتک ان ای نه زشت دونست نه زیبا

البته زیبا تر بود وقتی سرور مشکل نداشت

رعد خیلی خره درست ولی خر تر از رعد هم هست نگران نباش

• - دوستان بزرگ‌وار هستن و به بنده لطف دارن عزیز

- در مورد باگ برگشت نیرو بعد لانچ، برای بنده که چنین اتفاقی نیفتاده، و از دیگر دوستان ساید و متا هم نشنیدم چنین باگی رو تا بحال! اگر واقعا چنین چیزی هست حتما گزارش کنید.

- خفت‌ها کار تیم هست و کردیت کار متعلق به شخص بنده نیست لزوما.

- خدمت شما و جناب BMW عرض کردم مسئله فقط اسکات نیست! چند کی نیزه دار بذارید خواهشا..

- لطفا ارزش زحمت و تروپ یار خودتون رو پایین نیارید! عباراتی مثل: کاتاها به درد نمی‌خوردن، نیمچه تروپ بوده.. این نگاه خوب نیست اصلا

- علت این که ریپلای بنده "پس دادن حرف گوینده به خودش" به نظر می‌رسه، مغالطه و کلی‌گویی شماست.. کنار هم قرار دادن یک سری فکت (واقعیات مسلم)، تجارب شخصی (بعضا متناقض با اون فکت‌ها) و کلی گویی شدید با تمرکز بیش از حد روی مشکلات سرور و اسکات! بدون توجه به نکات دیگری در عرایض بنده مثل گذاشتن دف ضد سواره. جسارتا این از ضعف قلم فروم نویسی هست..

- حالا هوشیاری و چک کردن مدوام اکانت بعد از گذاشتن فیک و پیش‌بینی روان‌شناختی این نکته که فیک گذاشتن طبیعتا ساید مقابل رو به اون ده حساس و کنجکاو می‌کنه رو فاکتور می‌گیریم :)

یا من الکی دارم خودمو خسته میکنم ؟

جسارتا بله

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

عزیزم شما مثل اینکه خیلی احساس با نمک بودن میکنی ، فقط این نمک های خودتو تقسیم کن تا اندگیم ، همشو تو یه پست نریز ما طاقت این همه نمک شما رو نداریم .

شمایی که دم از حرمت میزنی اول ببین داری پست کیو ریپلای میزنی و نمک میریزی بعد بیا دم از حرمت بزن .

نمکی جان اینقد خودتو و متحد خودتو تحقیر نکن عزیزم . الان یعنی اونقد هیچ شدید که فک میکنی sw و ne دارن جلو ناتار بازی میکنن ؟

راستی نمکی جان اون زمان که لیدرهای شما داشتن تو سیاست خودشون غرق میشدن باید بهشون هشدار میدادید نه اینکه بیاید اینجا برای ما تصمیم بگیرید . شما هم شبیه اون دوستمون رگنار انتظار داشتید جنوب غرب بیاد براتون نون هم بگیره ؟

نمکی جان من بهتون یه کتیبه چشمان میدم ازش استفاده کنید ، این کتیبه رو جا نونی که انتظار داشتید براتون بگیرم از من قبول کنید خواهشا ...

پ.ن : از نظر مدیریت فروم هیچ فرقی بین پلیر عادی و توتال لیدر وجود نداره و قوانین برای همه یکسانه ، وجه خوبی نداره که بخوایم مدیریت یک سایتو بزاریم تو منگنه چون توتال ساید ما بن شده تو فروم !
    پ.ن : اینکه مدیریت سرور طرفدار کودوم سایده رو نمیدونم ولی چیزی که میدونم اینه که این سرور نسبت به سرور گذشته پیشرفت مدیریتی داشته و این اطمینان رو میدم به مدیران سایت که اگر به همین شکل هر سرور اشتباهات خودشونو اصلاح کنن ، روز به روز به پلیر های این سایت اضافه میشه .

• جسارتا بله

مرسی😂

پس من هم بحث رو خاتمه میدم

به اندازه کافی بحث شد

اگر کسی در مورد بند های قبلی این پست دوستمون حرفی داشت داخل واتساپ پیام بده تا پاسخش رو از پست های قبلیم اسکرین بگیرم بفرستم !!!!

پس این بحث به کنار

پ.ن: وقتی میگم نیمچه یعنی داشت کامل میشد 😉

پ.ن : سید یدونه ای واسه نمونه ای افراد زیادی که اینجا میبینیم و نمیبینیم به واسطه ی خودت وارد اسپیدترا شدن و اینجا رو شناختنش اگه بری خیلیا دیگه اینجا بازی نمیکنن نباید به رفتنت اجازه داده بشه این سرور یه عذر خواهی بهت بدهکاره از من قبول کن برگرد پیشمون

پ.ن : به شخصه توی تراوین نه سرور برام مهمه نه ساید

فقط اشخاص هستن که اهمیت دارن

رفقایی که مرام میذارن و رفقای جدیدی که سرور های جدید ادم پیدا میکنه من هم تا اخرش باهاشون هستم

اینا اهمیت داره

واندر رو که هممون چندین بار ۱۰۰ کردیم

هی روزگار .....

• اقای سرباز ان ای

از سابقه رسول میخوای من بگم

اولین باری که دیدمش توی ان ای بود بعد از درگیری شدید با تیم کرد ۱۱رفت اس دبلیو و درگیری شدید با ماهان هلسیکر رفت اس ای و بعدش کلا اس ای بود

تیم اکانتش یا همون سه برادر رو میشناسی؟؟؟

ایرج جان کاملا پاسخ دادند

فقط یه نکته

ادب مرد به ز دولت اوست

خداوند شفای عاجل عنایت فرماید انشالله

پ ن. سیب زمینی هم ادعای میوه بودن داره

بازم سیب زمینی حداقل از زمین در اومده نه مثل زالو که از لجن دراومده باشه و ادعا سلطنت کنه!!!؟

• اقای سرباز ان ای

از سابقه رسول میخوای من بگم

اولین باری که دیدمش توی ان ای بود بعد از درگیری شدید با تیم کرد ۱۱رفت اس دبلیو و درگیری شدید با ماهان هلسیکر رفت اس ای و بعدش کلا اس ای بود

تیم اکانتش یا همون سه برادر رو میشناسی؟؟؟

حرف هایی که زدم هیچ ارتباطی نه به شخصِ ایشون داشت نه به سابقه شون!
    من چیکار به آقا رسولِ شما و سابقه ش دارم؟؟

حرفی که من زدم واضح بود
    اتهامی زده شده که "باید" براش مدرک ارائه بشه
    اگر کسی مدعی شده که ادمین با NE همکاری کرده، تشریف بیاره اسنادش رو همینجا بذاره همه ببینیم

هرکس از بیرون هم بیاد فروم رو نگاه کنه داره داد میزنه دلایلِ شکست تون چیه!
    از وسطای سرور که اومدم فروم تا الان هم هی خودم دارم از اشتباهات تون نخ میدم دست تون (خبرم رقیب هستیم مثلا!)
    بعد میان میگن ادمین فلان کرده بیسار کرده!
    اوکی اتهامی زدید بیاید مدارک ارائه بدید تا مشخص شه دارید فرار رو به جلو میکنید یا نه حق با شماست...

• پرهام جان دورت بگردم در مورد کدوم شکست صحبت میکنی؟مگه سرور تموم شده که خودتون رو برنده میدونین؟

• یوسف جان احساس کردم این پستتون با من بودی اگه هم نبودی بازم از طرف دوستان خدمت شما عرض میکنم که ما ترجیح میدیم یه بازنده سربلند باشیم تا یه برنده سر به زیر

واسه جواب شما همین و کافی میدونم .

یوسف جان بنده به عنوان یه برادر کوچیک خدمتتون باید عرض کنم که این ادبیات و جملات اصلا در حد شخصیت شما نیست و وقتی پست شمارو خوندم اینقدر تعجب کردم که یه لحظه فکر کردم اشتباه دیدم اسم ایدی شمارو دوباره چک کردم و دیدم متاسفانه درست دیدم با کمال احترام اما واقعا کلماتی مثل نمکی که بکار بردین اصلا در حد شما نبود که بخواین با ترور شخصیت جواب بدین

پ.ن: پل های پشت سرمونو خراب نکنیم یموقع فردا روز نیاز باشه کنار همدیگه باشیم

موفق و پیروز باشین

• پرهام جان دورت بگردم در مورد کدوم شکست صحبت میکنی؟مگه سرور تموم شده که خودتون رو برنده میدونین؟

تلاش تون برای جذاب تر شدنِ بازی قابلِ ستایشه؛
    قبل از اینکه این سوال رو از من بپرسید، بهتره به عملکرده ساید تون نگاه کنید، چون منو یاده سرورِ تلخی میندازه که پایانش خیلی آشناست
    کمتر از 30 روز دیگه به آزاد شدنِ نقشه ها مونده، اما نیازی نیست تا اون موقع برای گرفتنِ پاسخ تون منتظر بمونید...

• یوسف جان خیلی حرفا بود که میخواستم بهت بزنم به حرمت داغدار بودنت چیزی بهت نمیگفتم

بازم نمیگم چون هنوز چهلم پدربزرگت نشده و جواب پستت رو مثل خودت بهت نمیدم

فقط اون قسمت که در مورد بازی گفتی :

خودمونو هیچ نمیدونم ، سلیقه ی شما بود که به نظر تاییدش کردی 😉

سبک بازیتون رو اخرین بار توی دوران دبستان یادم میاد توی تیم کشی های فوتبال اون دوران زمانی که یک تیم که به نظر میرسید قوی تره بعضی از بچه های سایر تیم ها از تیمشون بیرون میومدن و میرفتن توی تیم قوی تر و بهانه ها زیاد بود!!!!! مثلا اینکه اقا یکی از بچه های اون تیم به من فوش داد 😂😂😂😂

گذشت و گذشت و گذشت .....

و اون بچه ها بزرگ شدن و با اینترنت آشنا شدن و در ساید جنوب غرب رجیستر کردن

من خودم همیشه نظرم با این بچه ها فرق میکرد

من همیشه با توازن قدرت لذت میبردم

اینکه برنده ی بازی قابل حدس نباشه

اینکه حتی اگر توی یک ساید دهکده ای هست که قدرتش از کل سرور بیشتره ، اتحاد کل سرور علیه همون تک دهکده برام جذابیت بیشتری داره تا اینکه دهکده ی خودم رو فارم اون بکنم تا در پیروزیش سهیم باشم

ترس خودت رو پشت جمله ی "از متای ۳ ب ۱ بدم میاد" مخفی نکن 😉

سنمون هم از اینکه فلانی به من فوش داد فلانی پفکمو خورد گذشته!!!!!!

نگران پلیر های سایت هم نباش

ادمین بابت این حرفا گلد و این چیزا بهت نمیده😂😂😂😂

پ.ن: بحث تموم؟؟یا علاقه خاصی دارین؟؟ ما بقی رو دیگه اینجا جواب نمیدم در حوصله بقیه نیست خواستین واتساپ در خدمتم

• من درمورد ادمین مطمعنم که توی سرور دخالت نکرده!!!!

ما شکست نخوردیم عزیز مگه بازی تموم شده !؟؟؟

واندر کی صد شد؟؟؟!

حالا ادمین شد مال ما؟؟؟؟

با ادمین شما کار ندارم!!!!عجب!!!

مگه داری نخود و لوبیا تقسیم میکنی؟؟؟

این مال تو اون مال من!!!؟

:D:D:D:D:D:D

درست شما دارید خفت میکنید پلن های خوبی میرید همر جنگی در میارید

دفاع یا همر میزنید میپرونید

ولی هر وقت سرور تموم شد و بردید منم جایزه تو رو حتما میدم!!

<X<X<X<X<X<X

اصلا به ادمینمون میگم دعوتت کنه مهمونی بگیریم برات جشن پیروزی بگیریم !!!

8o8o8o8o8o

داداش خیلی جدی گرفتی بازی رو ها!!!

میگن جدی بازی کن ولی بازی رو جدی نگیر!!!

این فقط یه بازیه فقط همین

راستی برنده شدی از درجه سربازی ارتقای درجه هم میگیری میشی گروهبان ان ای

8)8)8)

• یوسف از دوستان بسیار خوب بندس و خیلی هم با اخلاق.

متاسفانه موافق حرفات هستم منم متعجب شدم احتمالا از روی عصبانیت بوده

پ.ن:الان ما گفته بودیم اینارو ادمین یا پاک میکرد یا بن میکرد.حالا پیدا کن پرتقال فروش را🤣🤣🤣

• پ.ن : از نظر مدیریت فروم هیچ فرقی بین پلیر عادی و توتال لیدر وجود نداره و قوانین برای همه یکسانه

مرحبا یوسف جان :) یکی از اصول دموکراسی همین هست، که در برابر قانون، شهروند عادی با عالی رتبه‌ترین مقام اون مملکت هم نباید فرق کنه.

پس من هم بحث رو خاتمه میدم

چاره‌ی دیگری هم نیست برادر!

پ.ن: خفت شدن، خداحافظی کردن، یاد گذشته کردن و اسیر نوستالژی شدن و .. همه به گردن توقف موقت رید خودکار و مسئله‌ی فروم؟! اصلا قشنگ نیست..

• کاش حرف زدنم بنزینی بود...اون وقت با این گرونیه بنزین دیگه کسی حرف مفت نمیزد...