نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• مصطفی جان من به هیچ وجه نگفتم شما با چراغ زدین قربونت برم خفت شما از نظر من سالم بوده و دمتونم گرم قبلنم گفتم از هرگونه زدو خورد استقبال میکنیم

صحبت بنده با شخص خود ناصر بود که قصد اینکارو داشت و بعدشم کابلو گرفت، در اخر حرفمم گفتم که ابی اب پاکیو ریخت رو دست دوستمون

تراوین صرفا یک بازیه و اخلاقو مرام و معرفت (به قول خودمون منش پهلوون تختی)

برامون تو این بازی از همه چی مهمتره

بهتون این اطمینانو میدم دوستان که تمام خفت های صورت گرفته از ساید های ان دبل و اس ای که توسط Suicide Squad صورت گرفته تماما سالم بوده و اگر احیانا یکیش هم ناسالم میبود بنده الان حذف کرده بودم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• تبریگ به ساید NE و ایرج عزیز ماشالله دارین

و اینکه شمال شرق هم جنگ اموز کوچیکش 2 تا شد

• زیاد اهل فروم نیستم و سرم تو لاک خودم هستش ،ولی این سرور خیلی بهم حال داد،هرموقع دف خواستم هر موقع احتیاج به پوش داشتم هر موقع احساس کردم نمیتونم بازی کنم یکی بود که بیاد روی اکانت هر موقع گلد خواستم درجا فرستادن ،کنار شما بازی کردن لذت خاصی داره پارسای گل،یوسف ،علی زد ، رامتین،محمد توهمی،امیر بلک،علی ساتین،پیمان،اقا شاهین و تمام بچه های sw و امیدوارم بقیه سرور ها هم کنار هم باشیم،برای سربلندی جنوب غرب

• سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان داخل بازی و فروم نشینان گرانقدر

آرزوی قبولی طاعات ‌‌و عبادات برای همه دارم

بازی تازه داره زیبا میشه و مرهون تلاش‌های شبانه روزی پلیرهای شب زنده دار سروره در تمام ساید ها. به شخصه کاری ندارم تو خفت‌ها کی ضرر کرده و کی برده و کی چی خفت کرده و کی دیوار شده ‌و کی لینک نارنجی گرفته. چرا که اصل برنامه ریزی برای جذابیت و لذت بردنه.

اما دو نکته میخواستم عرض کنم اول به دوست بزرگوارم ناصر جان کلاهبردار که بسیار بهش علاقه دارم و البته انسانی بسیار متشخص و با مرام در دنیای واقعی دیدمش در چند ساعتی که افتخار داد مهمانش بودم.

ناصر جان حکایت تا چند روز قبل شمال غرب حکایت بویو هست در افسانه جومونگ که نشون از حملات گوگوریو بود بخاطر علاقه شخصی جومونگ به امپراطور بویو. یعنی اگه حمله ای تا چند روز قبل از سمت جنوب غرب نشد به اون طرف فقط ‌‌و فقط بدلیل احترام و علاقه بچه های اینور به فقط و فقط شخص خود نازنینت بود که در گپ جنوب غرب بارها همه در موردش صحبت کردن و همه در موردش موافقند اما از اینجای بازی دیگه شرایط بازیه و میزنن بدم میزنن. فقط خواستم بگم همه اینور دوستت دارن جیگر و با این حرفای کی چی خورده و چی گفته علاقه ای که تو قلب ما داری از بین نمیره فقط حوری میزنمیت که جای اون دو دست مارس که ازم گرفتی خوب شه.

دوم سید عزیز: عمو‌سید دوستت داریم بهت نمیاد تندی ‌‌بداخلاقی داداش من. یادمه سرور قبلم که میومدی و میرفتی هر بار تو گپ پیدات میشد نشاط و خنده میومد که از اخلاق خوبته. اما کل کل رو جوری ببر جلو که اون سید تو چشمامون باشه.

کلا بازیه کی فکر میکرد با اونهمه کل کل و حرف و حدیث سرور نرمال قبلی الان یوسف و علی و پارسا با ایرج خان و آقا سهیل و جناب مازیار یه تخته سرور رو دوش به دوش هم شخم بزنن. لااقل خود من فکر میکردم جوونای اینور لااقل یکی دو‌سرور با شمال شرق بزن بزن داشته باشن اما این نشون بزرگیه طرفین بوده.

پ ن : استاد لقمان کم‌پیدایی تحلیل بفرمایید زد و خورده‌ای اخیر رو.

پ ن : ناصر کلاهبردار دوستت داریم عامو

• دوم سید عزیز: عمو‌سید دوستت داریم بهت نمیاد تندی ‌‌بداخلاقی داداش من. یادمه سرور قبلم که میومدی و میرفتی هر بار تو گپ پیدات میشد نشاط و خنده میومد که از اخلاق خوبته. اما کل کل رو جوری ببر جلو که اون سید تو چشمامون باشه.

والله من بجز یدونه پست تندی و بداخلاقی نکردم بابت یدونه پست هم دوبار معذرت خواهی کردم از دوستان. اگر میگی تا سه نشه بازی نشه بازم از یه عده ای از دوستان که ارزشش رو دارن معذرت خواهی میکنم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام به همه عزیزان

ممنون از لطف دوستان، و دست مریزاد به بچه‌های تیم خفتورهای خون‌خوار..

و البته ممنون از حسین و وحید عزیز که متاسفانه مدتی‌ست سرور رو ترک کردن، اما لطف داشتن و اکانت رو در اختیار ساید قرار دادن.

حیف از تروپ علی فلوید گرامی..

پ.ن: ما در شمال شرق و جنوب غرب همه پشت هم هستیم، سهیل هم جایی نرفته و این‌جاست، و من به داشتن یاری این چنین کنار خودم که همیشه هوای هم رو داشته‌ایم افتخار می‌کنم..

اولین و دومین کتیبه کوچکی که در سرور زده شد توسط این اکانت و به ترتیب جنگ آموز(ظرف 1:40 ساعت) و چکمه کوچک (ظرف 2:40 ساعت) زده شد

هر دو برگشت

• پ.ن: ما در شمال شرق و جنوب غرب همه پشت هم هستیم، سهیل هم جایی نرفته و این‌جاست، و من به داشتن یاری این چنین کنار خودم که همیشه هوای هم رو داشته‌ایم افتخار می‌کنم..

هر دو برگشت

این قسمتش رو دوست داشتم<3<3

دوستان این یک بازیه و در ذاتش هیچ فرقی با قارچ خور نداره کل کل کردن و رو مخ طرف مقابل رفتن رو کاملا تایید میکنم( خودمم چندباری انجام دادم) ولی خواهشا کل کل رو با توهین همراه نکنین روی صحبتم با هر ۴ ساید هستش و حتی در مورد ساید خودم خیلی سختگیر تز هم هستم بزارید خاطره خوبی از خودمون و اسممون به جا بمونه

در مورد چراق هم از بدو خلقت تراوین بوده و خواهد بود واقعا نمیدونم الان تیم ما اکانتی برای اینکار داره یا نه ولی ایرادی تو اینکار نمیبینم حتی تو جلسه با بچه های جنوب شرق‌هم ما و هم دوستان جنوبی این موضوع رو پسندیده میدونستیم پس بجای گیر دادن ب این موضوع سعی در پیدا کردن جاسوس کنید

از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایت رو دزد نکن

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار

امیدوارم همیشه موفق باشید...

اکانت king tabar مال منه و طبق معمول تنها بازی میکنم...

چند روزیه خدا یه فرشته کوچولو به ما هدیه داده و زندگیمون زیبا و زیباتر شده ( امیدوارم خدا به هر کسی که نداره بده و برای هر کسی هم که داره نگهشون داره)

قاعدتا دیگه وقت زیادی نمیتونستم واسه بازی بزارم....

دمتون گرم ولی خداییش اسمش خفت نبود من کلا این مدت درست آنلاین نبودم بعضی روزها که کلا نیستم و از اسکاتهایی که کشیدید مشخصه همه انبارام پر بوده

بهر حال بازی هیچ اهمیتی نداره تو شرایط خوب و قشنگی که من هستم....

فقط یادتون نره هر چی بزنید هم خفت میشم هم حسابی منابع میبرید.....( نوش جونتون )

گهگاهی یه سری میزنم....غارت خودکارم یه خوبیایی داره و یه بدیایی دیگه ......

همه سالم و موفق و خوش باشید.......................................

یا علی

• سلام خدمت تمام دوستان

طبق عادت هرروز

البته بچه ها دیگه به خفت ۵۰ک گرزی تا ۱۰۰ک گرزی عادت کردن با این لینکا زیاد حال نمیکنن :)))))

امشب کلاس آنلاین داریم

بحث کلاس : چه مقدار اسکات در کنار همرهایمان بزاریم

موفق باشید

• به خودم امیدوار شدم بخدا😅

سه تا اتک فیک دادم روی جنگ منحصر اینقدر دف توش جمع شد،جالب تغییر اسم دهکده هستش(به کشتارگاه خوش اومدی😅😆😅)،

.

ایشالا سری بعدی میارمش قول میدم

.

من برم حلوا آماده کنم 😅😅😅😅

• خب این الان بنظرت نکته منفی ساید هستش؟؟

این عکس رو هم خودم بهت دادم که بدونی همیشه برات سورپرایز دارم.

تا دلت بخواد ازین عکسا دارم

باز گندم خور هر اکانتی رو خواستی بگو برات بفرستم.

تازه این گندم خور واس ظهر بود.عصرو ندیدی.تنها مشکل ما نبود نفرات هستش که متاسفانه باعث خفت های شبانه شده و تبریک میگم ب دوستان بابت خفت و ارزش کارشون رو هم کم نمیکنم و خفت های زیبایی داشتن.

اما اگه حس کنیم اتکی بیاد دف میلیونی روانه میکنیم و از لحاظ دفاعی قدرت زیادی داریم.البته فکر نکنم اینکه من چیزی رو ب صورت خصوصی برات میفرستم و تو توی فروم میذاری خوب باشه.بالاخره منم چیزایی دارم که رو کنم اما امانتداری رو فدای بازی نمیکنم

ابی جووون😘😘😘❤❤❤

• اکبر جان شما چیز خاصی نفرستادی و هر پلیری رو چنین کتیبه مهمی موقع اتک اینقدر دف می‌ریزه حالا اگه کات نمی‌کردی و می فرستادی یه چیزی و چون کات کردی و فرستادی چیز مهمی نیست این عکس ،بعدشم داداش گلم ما این سرور جدا افتادیم و سرور بعد باز هم کنارهم جمع میشیم مثل قبل تو sw

• سلام به همه‌ی عزیزان

دیشب داشتم به آهنگ Till I Collapse اسلیم شیدی فکر می‌کردم، به نظرم انرژی عجیبی داره..

زیر دو ساعت دفاع طوری جمع شد که جمعا 26 کی شمشیرزن و 2700 کاتای دوستان عزیزم که کرم چاله رو زده بودن دیوار شد متاسفانه..

دم بچه‌ها همگی گرم

و اما قصه‌های هر شب و روز خفتورهای جوخه انتحار..

اول یه خفت ریز و تمیز

دوست‌مون نمی‌دونم چه شد یهو فیک گذاشت روی بچه‌ها، برامون سوال شد که خوب اون‌جا چه خبره؟ اسکات کشیدیم دیدیم خب بد نیست که صاف‌ش کنیم.

دم آرگین و بچه‌های تیم خفتورهای خون‌خوار گرم، و البته طبق معمول به احترام A.S.M برپا

خیلی مراقب باشید، خانم مارگو رابی هی وحشی‌تر می‌شن روز به روز..

پ.ن: لینک‌های محمد توهمی (مردی با تیراندازهای تمام ناشدنی :دی) رو می‌سپرم به علی و پارسای عزیز

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• امروز هم بخاطر مشکلات سرور رید خودکار متوقف شد و یکی از بازیکنان ما خفت شد . پلیر رو حساب اینکه همرش تو ریده چند ساعتی نمیاد رو اکانت

دم بچه های neگرم اونا هم فرصت رو غنیمت شمردن و خفت کردن افرین بهشون کاری رو کردن که ما فقط بهش فکر کردیم

ولی اگر همینقدر که اینجا هواستون جمع هست تو بازی هم جمع بود همر اون بنده خدا سر جاش بود

پ.ن: اینکه عکس دف ما اومده تو فروم من خواستار توضیح شدم میشه چت روم

یا حق

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: با تخفیف زیاد نه توقیف میشید و نه پست رو پاک میکنم. ویرایش شد. ().

• ماشالله دارین بچه های شمال شرق

بهترین هستین

سرور بعد باهم بریم از اول سرور ایشالله محکم تر بازی میکنیم بچه های جدیدم میان

اینم تاپ غارت اتحاد برای دوستان خارج سرور

غارتگران هفته

1. NE TEAM 2,836,368,822
    2. OldMen 2,292,564,010
    3. SW Guard 953,038,584
    4. NW 590,535,260
    5. Loghman 121,366,487
    6. J4F 29,725,096
    7. FBI 27,681,450
    8. --- 26,852,465
    9. NE teamK 13,456,986
    10. Pashmest 566,264

همینطور مشاهده میکنین برنده سرور مشخص هست

همینطور که لقمان گفت

• دوستان گرامی، کسی که فیک می‌ذاره پای اکانت هست! و البته رید خودکار دلیل بر کم توجهی پلیر نمیشه که اسکات و دف کنار تروپ نذاره و کاتا رو هم جای مناسبی پارک نکنه.. حتی یک جاسوس در دهکده نبود!

این‌ها خیلی عوامل ابتدایی هست جسارتا! صرفا جهت یادآوری عرض کردم :)

سید عزیز، به استثنای چند عبارت تند و تهدید کننده، به طور کل متانت و ادب شما ستودنی هست، اما این مسائل پیش پا افتاده دلیل بر ترک لیدر یک ساید نیست.

زمانی که ما بسیار تحت فشار بودیم و از ساید شما هم پلن مشترک و اتک میومد، نه ابراز مظلومیت کردیم و نه بهانه‌ای تراشیدیم جسارتا، ایستادیم و دفاع کردیم، و سعی کردیم ضعف‌ها و مشکلات خودمون رو بفهمیم و حل کنیم..

پ.ن: از زمانی که عرض کردم الگوی رفتاری اس‌ای - چه در بازی چه در فروم - بسیار یکنواخت و قابل پیش‌بینی شده، سکوت و تغییرات رادیکالی رو از جانب دوستان شاهد هستیم :) انشالله روزهای جذاب‌تر در ادامه‌ی سرور..

پ.ن ۲: جادوگر عزیز، جسارتا بنده تحلیل لقمان و دوستان بابت مشخص بودن نتیجه‌ی سرور رو قبول ندارم..

• درود

چند مورد رو خدمتتون عرض میکنم.

1. قوانین را حتما مطالعه کنید و اجرا کنید.
    2. اگر به مدیریت اعتراض دارید حتما یا پیام خصوصی بزارید یا در Wall اکانت بنده به موضوع مد نظرتون در نهایت احترام اشاره کنید. مانند عکس زیر:

Capture_74516.jpg

3. ما همیشه و همه جا نگران منافع کسانی هستیم که منت گذاشتند و وقت گرانبهای خود را در مکان سرگرمی که در اختیار عموم گذاشتیم، میگذارنند. در نتیجه تمامی نگرانی ها و یا اعتراضات و پیشنهادات خدمت مدیریت محترم ارائه میشه تا بتونیم پیشرفت بهتری داشته باشیم. صد البته این مکان دارای قوانین خاص خود میباشد که با مطالعه و اجرای آنان هم شما لذت بیشتری خواهید برد و هم دیگران.

dcb3059e-fc44-4d26-8164-3b228f2de29f.jpg

لطفا قوانین را مطالعه کنید و آنها را اجرا کنید. به توضیحات در تمام قسمت های این بازی (چه داخل فروم و یا بازی) دقت کنید تا ناراحتی برای شما پیش نیاد.

با تشکر

تیم مدیریتی

• سل

سید جان جا خالی نده برادر من

اینم شد خفت اکانت ناصر؟ بی ارزش کردن یه خفت تمام و کمال و زیبا برای پوشوندن ضعف نبود اسکات رو اکانت، کار زشت و ناپسندیه برادر من.

پ ن. عادت کردیم به بعد هر خفت خفن که بشنویم زمین کج بود و داماد قدش از عروس کوتاه تر.

پ ن. رعد خیلی خر است.

• سل

انشالله که هر کس به بیماری سل مبتلا شده خدا شفاش بده

بگذریم!!!!

برادر من دو حالت بیشتر نداره یا توانایی فهمیدن و درک مسئله رو نداری یا در مقابل درک مسئله مقاومت میکنی

داوش گلم میشه بگی وقتی طرف به هوای اینکه غارت خودکار فعاله و نیرو توی دهکده نمیمونه رفته خوابیده حالا تو ۱۰ کی اسکات بذار اصن یه میل اسکات بذار یه چیزی یاد گرفتین میگین تقصیر طرف بوده اسکات نداشته برادر من یاد بگیریم قبل سخن گفتن کمی تفکر کنیم کسی که همرش توی رید هستش گزارشاتش همیشه +99 نشون میده و تو هیچوقت نمیفهمی گزارشی به گزارشاتت ایا اضافه شده یا نه مگه ادم در روز چند بار گزارشاتشو چک میکنه منی که خودم این مسائل رو رعایت میکنم هر نیم ساعت یک بار چک میکنم اما خودت همینجوری هستی؟ مورد داشتیم از بچه های ان ای اسکات کشیدیم تازه فرداش فهمیره ازش اسکات کشیدن!!!

به نظرت دیدن اسکاتی که ازت کشیده شده راحت تره یا اتکی که روت اومده ؟؟ وقتی طرف روی حساب غارت خودکار افلاین شده برای یه مدتی حالا اسکات هیچی تو اصلا بهش نامه بزن بگو داداش رعد فرستادم نیروهات رو بزنم!!!!! از این بالا تر که نداریم دیگه

تا حالا از اکانت خودم صد بار جاسوسی کردین منم جاسوس ندارم توی بعضی از دهکده هام ولی دقیقا میدونم کی و کجا ازم اسکات کشیدین و صد در صد به لینک خالی خوردین که هیچ نیرویی توش نیست در صورتی که بالغ بر 30k نیرو توی دهکده دارم ولی چون به صورت دستی نیروهامو کنترل میکنم (از اولم به غارت خودکار اعتقاد نداشتم) نیرو توی دهکده نمیبینین یقینا توی دهکده هایی که میدونم نیرو زیاد جمع میشه به تعداد کافی اسکات دارم

طرف به خیال اینکه نیرو توی دهکده نمونده رفته دنبال کاراش حالا مشکل پیش اومده نیرو جمع شده اومدین زدین رفتین اصلا نوش جونتون ما با شما کاری نداریم

شما هم توی این قضیه سکوت پیشه کنین بذارین مسئولش جواب بده!!!!!

مخاطب ما اونیه که مسئول این پیشامد هاس اون تیکه هم که نوشته "اعم از غیر فعال شدن" تا جایی که من پرسیدم و به من جواب داده شده منظور اتمام اشتراک هست نه مشکلات سرور !!!!!

دوستان ان ای امیدوارم واندر ۱۰۰ کردن بدون رقیب بهتون بچسبه باهاش حال کنین

دوستان اس دبل هم توی مابقی سرور ها نظرتون چیه که همه با هم متحد شیم با ناتار ها بجنگیم یا کلا ۴ ساید صلح کنیم بریم واندر توی خاکستری به نام ۴ ساید ۱۰۰ کنیم فکر کنم بیشتر به سلیقه شما نزدیک باشه

عرض دیگه ای نیست غیر از اینکه

تراوین شده خاله بازی

هرکی هر کار دلش بخواد میکنه

انگار نه انگار ....

حرمتی چیزی ....

بیخیال 🤦‍♂️

• برادر من دو حالت بیشتر نداره یا توانایی فهمیدن و درک مسئله رو نداری یا در مقابل درک مسئله مقاومت میکنی

دوست گرامی جسارتا چند نکته:

- قسمت گزارشات من هم پلاس ۹۹ هست! اما می‌تونم مرتب صفحه جاسوسی رو چک کنم جداگانه.

- عدم وجود اسکات در دهکده همر، جدای از این که باعث میشه خفت کننده گزارش بگیره و تارگت هم متوجه اسکات نشه، از لحاظ تحلیل ذهنی نشون دهنده‌ی عدم دقت و توجه پلیر به اون دهکده هست.

- غارت منظم اون‌ هم با تروپ هون، این‌قدری هست که قشنگ چندین کی نیزه دار ضد سواره بخوابه اون‌جا.

- با هون وقتی به جای مزدور - تیرانداز همر کماندار - استپ می‌کشیم می‌دونیم که ریسک خفت شدنش بیشتر هست و باید توجه ویژه داشت.

- دو کی کاتا چطور؟ اون هم بابت رید خودکار با خیال راحت رها شده؟

نکته: هیچ کدوم از این موارد ارتباطی به خودکار یا غیر خودکار بودن غارت نداره..

این صحبت‌ها تنها برای تلاش جهت کاستن از ارزش حرکتی هست که انجام شده..

پ.ن: خفت شدن برای همه‌ی ما در سرورهای گذشته هم اتفاق افتاده پیش میاد بهرحال! اما بهانه‌هایی مانند چک کردن واتس اپ و داشتن جاسوس و غارت خودکار.. اصلا جالب نیست.