نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• من این سرور اصلا وقت بازی ندارم و اینکه گفتم ۱۶ سال سابقه بازی دارم حمل بر خودستایی نیست.تک تک شما دوستان اساتید بنده توو این بازی هستین.منظور بنده از کمک ب ابی توو سرورهای قبلی هستش.مسلما ما از نفر تایم و نفرات درnw از ساید های دیگر ضعیفتریم اما تمام تلاشمون رو میکنیم که با رعایت بازی جوانمردانه هیجان بازی رو افزایش بدیم.متاسفانه تنش هایی ب وجود اومده ک احساس میکنم دوستان احترام رو فدای برد کردن و اصلا برام جالب نیس.

اما باز خدا روشکر که نسبت ب نفراتمون باز خودمون رو قویتر از تصورات میدونم و امیدوارم اخلاقیات فدای ۱۰۰ کردن واندر نشه.

• من گفتم زنگ زدی با میس کال چراغ چک کردی؟

ماذا فاذا؟

نه ناصر جان خودتم میدونی داستان چیه

ولی همیشه کوچه علی چپ ترددش بالا بوده برادر من

نمیخوام بحثمو باهات ادامه بدم

به خاطر سروری که باهم پلی دادیم

گفتم که چرا برام جالی بوده زنگ زدنت به ابی

تو پروفایلم میخوام بنویسم پلیری با تجربه ۱۶ ساله خفتم کرد :))))))))))))

خاک ان دبل خشخاش میکارن؟

لول

• پارسای عزیز ۱۶ سال رو بنده عرض کردم

اما سابقه ناصر رو بخوای بدونی فکر کنم پدر تراوین ایران باشه

اگه قرار بر چراغ چک کردن هم باشه باید این حرف رو ب من بزنین نه ناصر.

و باز هم میگم اگه من میخواستم از این روش استفاده کنم مسلما تا الان اکثر اکانت های sw به دفسازی رو میاوردن و همری براشون نبود

خارج از این بحث ها با من بازی کردی و میدونی این نوع روش بازی رو من اصلا انجام نمیدم.

بالاخره ما دوستانی هستیم ک توو همین بازی باهم اشنا شدیم.و این سرور رقیب هم شدیم.ولی قبل از رقیب بودن توو یه زمین توپ میزدیم

• پارسا جان شما پیام دادی که چرا چراغ اتحاد ما رو نگاه کردی و بعد خفت کردی مثل ما مردونه خفت کن .

پرسیدم با کدوم اکانت چراغتون رو چک کردم . گفتی زنگ زدی به ابی و جواب نداد بهت یعنی باهاش چراغ چک کردی .

پارسا جان یه تهمتی زدی به من و تو چت هایی هم که با هم داشتیم فکر کردم توجیح شدی که متاسفانه بحث رو کشوندی تو فروم پس یا باید مثل مرد حرفت رو ثابت کنی و یا مثل مرد اشتباهت رو بپذیری و عذرخواهی کنی تو فروم .

پ. ن : واقعا این افتخار نصیب هر کس نمیشه که اکبر خفتشون کنه . واقعا هم باید بری تو پروفایلت بزنی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• تصویر به طور کامل خوانده شود

عزیزانی که ۱۶ ساله تراوین بازی میکنن

میشه به منه تازه وارد بگین دقیقا چجوری شروع کردین؟

ناصر عزیز خیلی دوستت دارم ولی این حرفی که رفیقمون زد اصلا به تو نمیاد حداقل

یعنی من راحت ۱۰ ۱۵ نفر میشناسم که خیلی خیلی زودتر از ناصر شروع کردن تراوین رو.

پ.ن: دیده شده طرف بجای عذرخواهی هنوز ۲قورت و نیمش هم باقیه :دی

پ.ن: طرف اومده میگه چرا از اس ای نام میبرین تو پستاتون.بعد ان دبل اومدن پست گذاشتن یارو از اس ای پاشده برا بچه های ما کوری میخونه😂😂😂😂

پ.ن: به مرحله جدیدی از بازی تراوین وارد شدم که اگر با سواره بری محافظ بزنی ، میگن رفتی دف خفت کردی 😂😂😂

پ.ن: ناصر جون شما با زنگ زدن میفهمی چراغ اکانت روشنه یا نه.دیده شده به شخص من چراغ بین واتساپ نسبت دادن 😂😂😂

پ.ن: وااااای اگر پیغمبرم حکم جهادم دهد😆😆

پ.ن: امیر رول بک عشق منی😍😍 یدونه ای داداشم

ومن‌الله‌توفیق

• سلام دوستان

این داستان سنگ پا قزوین !!!!

کی از کی اسکی میره !!!!!!

سلام

و دیگر هیچ ...

اولین پست با این نوع محتوا این پست بود که اسم نویسنده یه چیز دیگه س

همچین عمیق اسکی رفتی صاحب سبک شدی در مورد کیفیت پست نظر میدی!!!!!

بعضیا در مورد نیروها میگن باید خدمتتون عرض کنم تروپ هایی که به دردمون نمیخوره و رو دستمون مونده که معمولا خیلیا میکوبن به دیوار ناتار ما ازشون اینجوری استفاده میکنیم شما چطور؟!

اگه یک ساعت از خنده دل درد شدن و دنبال ساقی حلال خور طرف گشتن رو اسمشو افتخار کردن میذاری آره ما به نامه زدن بعضیا بهمون خییییییلی افتخار میکنیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ما از شما خفت میزنیم شما خفت از سایدای دیگه رو میذاری کم نیاری بازم قبول

ولی این سم جدید چی بود من دیدم😂😂😂😂😂😂😂😂

هر روز چراغ های جدید به بازی اضافه میشه

چراغ میسکال اخه !!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هر دم از این باغ بری میرسد !!!!

ناصر جان داداش گلم نزن تو پر بچه بیا الان قهر کرد دیگه نمیخواد باهات صحبتشو ادامه بده

پارسا :

گناه داره بخدا

• دمت گرم حال کردم رضا داداش باهات خدایی خوب جواب میدی

خب بریم سراغ پدر تراوین جهان ناصر

من که نمیشناسمش هیچی نمیتونم بگم در مورد کسی که نمیشناسم برخورد نداشتم

ولی داداش نگو اولین نفر تو ایران و جهان مسخره نکنن

• دوستان اکبر از بچه های خوب و بی حاشیه ترین پلیر های sw هست واقعا توی این پست چی شد و چی دیدید و چی برداشت کردید که به تندی ریپلایش کردین و بازم با متانت و ادب جواب گرفتید

بله من دست تمام کسایی که نشانی از آدمیت دارن تو این سرور رو میبوسم چه ناصر هومن وووو خیلی زیادن

بوسیدن دست امثال ناصر و هومن افتخاریه واسه ما

دوستانی که این پست رو دیسلایک میکنن فک کنم تو خودشون نشانی پیدا نکردن :) چرا دیسلایک چی گفتم مگه اکر انسان هستید دست شما رو هم میبوسم 😁

بخدا اگر میدونستم انقدر حالتون بد میشه که به عالم و آدم میپرید اتک نمیدادیم من از همینجا معذرت میخوام

به قول دوستان پلنمون کلا اشتباه بوده ، نوع پست گذاشتنمون اسکی طور بوده ، ناصر خائن بوده ، اکبر بی ادب بوده ، سجاد دست بوس بوده و ......

بازیه دیگه زد و خورد داره اسمش روشه، ده بار شما یه بار ما

به نظر من بیاید از همین پست به بعد حتی اول از همه خود من پست ها رو با رفاقت بیشتری تو فروم بذاریم همیشه اینجوری بوده که دشمن امروز دوست فردات بوده یه کاری کنیم که رومون بشه دوباره تو سرور دیگه به هم سلام بدیم . من خودم پریروز تو فروم بی ادبی کردم که اونم در جواب بی ادبی بود ولی اومدم معذرت خواهی هم کردم

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• آقای نمکدون کاملا شخصیت شما از طرز صحبتت معلومه و فکر نکنم انقدر سن شما قد بده که سرور ۴ s و s6خاطرت باشه. حتمالا اون موقع ها انرژی خورشیدی بودین.سال ۸۴ سرور s4 بود.بنده با یه سری از دوستان با اکانت اخیلیوس هولدر واندر بودیم که حتی بی گهمر گول هم از افتخارات ما بود.میتونی فیلمشو توو اپارات سرچ کنی.شما که خیلی به اینترنت علاقه داری.یه سرچ بزن.

• به نظر من اگر نمیشناسی وارد بحثی نشو داداش

مثلا این هفته اکانت شما اومده تاپ مهاجمین اومدید تاپ تن رو تو فروم گذاشتید و در خواست تحلیل از لقمان داشتی که چند نفر اکانتتون رو ببینن

من واقعا نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم یا اعصابتو خورد کنم اما این که ندیده و نشناخته میای عکس میذاری و مسخره میکنی باید بدونی دست بالای دست بسیار هست . حتی الانم میزنن رو دست من منم مسخره میکنن پس بیا سرمون به کار خودمون باشه و وسط حرف این و اون نپریم

اقا رضا عزیز طبیعتا خیلی ها هستن از ناصر زودتر شروع کردن ولی سوال اینجاست چندتاشون الان دارن بازی میکنن من خودم ۱۲ سال پیش بود فک کنم استارت زدم بازی رو اونموقع ناصر تیم داشت به نام ir cob

اصلا سابقه رو ول کن ایا

احترام به رفیق واجب هست ؟

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• خب جا داره خدمت اقای رضا عرض کنم بنده شدیدا منتظر یه سرور مناسب هستم که حضور داشته باشی و هر سایدی باشی روبروی شما بازی میکنم تا ببینم چند مرده حلاجی.سورپرایز های ویژه ای برات دارم.خیلی.تا.متاسفانه یا خوشبختانه اون موقع که شما دنبال خرید جامدادی بودین ما تراوین بازی میکردیم.

در قبال امثال شما هم کلامی و هم صحبتی کراهت داره.چون بنده در کمال احترام صحبت کردم اما شعور ذاتی شما یه جور دیگه جواب بنده رو داد.این لینک رو ببین تا کمی متوجه بشی مقابل هر کسی هوچی گری جواب نمیده

https://www.aparat.com/v/1mh0U…D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF_2

• درود آقا ناصر (اگر اسم تون رو درست گفته باشم)

چون خودم لینکِ گزارش و حملات و... برام جذابیت داره و دوست دارم حتی برای دوستان رو هم ببینم، میشه لینکِ آپاراتی که فرمودید رو بذارید ببینیم؟
    اگر بذارید ممنون

بنده اکبر هستم

ناصر با آیدی کلاهبردار هستن

این لینک مربوط به سرور ۸ هست

اون موقع اسپید ترا وجود نداشت و امثال این اشخاص هم وجود نداشت😁

• باز هم از تمامی اساتید با شخصیت تراوین پوزش میخوام.عرض کردم بنده اصلا فروم نمیام فقط به خاطر ناصر عزیز اومدم تا رفع ابهام و تهمت بشه.بنده از تک تک شما بازی یاد گرفتم و ممنونم که هستین.در کمال احترام امیدوارم موفق و پیروز باشین و امیدوارم همگی شخصیت پنهانمون رو توو این محیط نمایان نکنیم.

در پناه خدا

• سلام خدمت همه دوستان

پس از صحبتهای فراوانی که شنیدم اومدم و فروم رو چک کردم ببینم اینجا چه خبره و بسیار جالب بود برام .

اول اینکه خیلی لذت بردم از پست های جناب لقمان Loghman و توضیحات و تحلیل هاشون و دلیل اصلی نوشتن پست هم برای تشکر از ایشون بود. به شخصه برام جالب بود

جناب Reza Guard اطلاعات ویکی پدیای فارسی اشتباه نوشته شده و سال در سال 2004 بازی وارد دنیای اینترنت شد (در نسخه اول که واحه نداشت) و در سال 2005 واحه اضافه شد در سال 2006 به 41 زبان ترجمه شده ولی از 2004 قابل بازی کردن بود در سرور . میتونید به .com مراجعه کنید و تاریخ هارو چک کنید . 17 = 2004 - 2021

طبق اطلاعات و آمار هایی که جناب لقمان دادن و چیزی که برداشت شخصی خودم بود قدرت در کل در سرور به ترتیب 1.ne با اختلاف و 2.se و 3.sw و 4.nw. که این موضوع هم از نظر تعداد پلیر و هم از نظر جمعیت و کتیبه ها معلوم هست . البته دقیقا نمیشه گفت در جنوب شرق و غرب کدوم قویتر هستن و میشه مساوی در نظر گرفت .

با در نظر گرفتن این مطالب اینکه دوستان بازی کن داخل ne اومدن و متا زدن با sw خوب دیگه تقریبا وضعیت سرور رو مشخص کردن کتیبه مرتاض منحصر و معماری منحصر رو هم دارن و در این حد هست که میتونیم 4 تایی متا بزنیم و با ناتارا بجنگیم. البته این صحبتی که میکنم نظر شخصی من هست . بهترین حالت سرور که قدرت رو مساوی میکرد و متا شدن دو شمال با هم و دو جنوب با هم یا متا شدن sw با nw و تک بودن دو سایت دیگه بود که نشه راحت آخر بازی رو تشخیص داد . ولی خوب یک سری از دوستان مهمتر از زیبایی بازی، براشون بردبازی مهم هست هست که امیدوارم به خواستشون هم برسن .

حالا دیگه کوری خودن تو بازی جای خود داره ولی خوب تکلیف سرور معلومه و امیدوارم کل دوستان در هر چهار ساید از بازی لذت ببرن .

• سلام

ببخشید از اسپم

خفتای قشنگی بود از کل سرور به جز اس ای :) بسی لذت بردیم و خسته نباشید

از ادمین سایت درخواست دارم یا این چت روم رو درست کنه ، یا اینکه یه تاپیک جدا بزنه و دوستان خیلی راحت تر همینجا با الفاض بچگانه به صحبتون ادامه بدن

برید واستاپ یا دایرکت با هم صحبت کنین خواهشا

حالمون به هم خورد از این همه صحبت و کل کل بچه گانه که به شخصه هیج اهمیتی نداره واسم

مطمئنا خیلیا هم همین نظر رو دارن

شبتون خوش

• سلام و خسته نباشید ب همه اعضای سرور

اینجاست ک میگن به پایان امد این دفتر (امیدوارم حکایته دیگری وجود نداشته باشه😂😂)

این پست خداحافظی شخص بنده هستش

تا اینجای بازی کنار همه شما بودم و بازی کردم زدیم خوردیم گفتیم و خندیدیم و حتی بعضا کل کل هم کردیم8o8o

امیدوارم با حرفام کسی رو نرنجونده باشم

ابتدا یک تشکر میکنم از بچه های شمال شرق که به بنده افتخار دادن کنارشون باشم

بعدشم هم تشکر میکنم از دوستانه جنوب غرب بابت همکاری خالصانشون با ما ( بجز پارسا ک نمیزاشت شبا نیم ساعت بخوابم;(;()

قبلا هم اشاره کردم من یک قماربازم و رو خیلی چیزها حاضرم قمار کنم ولی این خیلی چیزها متاسفانه یا خوشبختانه شامل همه چیز نمیشه و بخاطر هیچ‌ چیزی تو زندگیم ( حتی خارج از بازی) حاضر نیستم سر ابروم قمار کنم ابرو و اعتبارم برام از هر چیزی مهم تره و همین اعتبار هست ک بین بازیکن ها تفاوت ایجاد میکنه

و یک چیزی تو گلوم گیر کرده ک باید بگم و بعد برم

یکم خجالت بکشید;);)

تو این سرور دیدم بار ها بعد از کثافت کاری هایی ک انجام شد اومدن و گفتن اینجا irنیست و اسپید تراست

و داستانش با اونجا فرق داره بابا ب پیر ب پیغمبر همون بازیه فقط اونجا ادم هاش اخلاق مدار تر بودن تازه اونجا ۹۰٪ کثافت کاری ها از طرف ادمین و تیم مدیریتش بود ک اینجا کاملا بر عکس تیم مدیریتی پاکه پس لطفا بجای تکرار این جمله خودتون رو عوض کنید تا ببینید که اینجا از irهم بهتر و زیبا تر میشه

• من چندباری تاپ گذاشتم اینم یکیش

اینم یاد بگیر اینقدر حرف نزنی سکوت کنی بهتره کسی نمیگه لالی

جالبیش اینجاست اینجا هم درخواست تحلیل کردم که فقط لقمان جان تحلیل گذاشتن

Feb 27th 2021 jadogar

پاسخ به موضوع نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |.

غارت دو تا اتحاد جنوب شرق و جنوب غرب جمعشون 35347800

غارت شمال شرق تنهایی از جنوبیا بیشتره

کسی تحلیل چیزی داره بگه

غارتگران هفته

منابع

34,850,318
    19,950,530
    15,397,270
    10,579,613

• سلام عزیزان.

وقت همه دوستان به خیر.

تبریک میگم حملات جسورانه ساید با غیرت شمال غرب رو که با وجود تمام کمبودها مردانه می جنگن. واقعا این نوع بازی کردن برازنده و دوست داشتنی هست. تعدادتون کم هست ولی جسارت و غیرتتون خیلی زیاد.

رفقای گلم اگر در مورد چیزی اطلاعاتی ندارند لطفا اظهار نظر نکنند. بعضی اسامی انقدر اعتبار و حرمت دارند که خارج از بازی هم هر کاری بخوان خیلیا براشون انجام میدن و این اصلا بد نیست. این یعنی اخلاق و رفاقت اولین اصل بازی خیلی از پلیرهای قدیمی بوده.

جهت اطلاع برخی دوستان گل و جوانترم عرض می کنم سال ۱۳۸۵ با آقا ناصر کلاهبردار بازی کردیم‌. ناصر با اکانت معروف zarazora درجنوب غرب و ما با اتحاد اوژن ozen در شمال غرب.

پایدار باشید.

پ.ن۱: اگر در مورد موضوعی اطلاعی ندارید اظهار نظر نکنید.

پ.ن۲: به پیشکسوت ها احترام بگذاریم.‌

• سهیل جان عزیز

متاسفانه اسپید آی آر دیگه تکرار نمیشه چرا ؟

چون اونجا همه دنبال پیدا کردن رفیق بودن چون بعد از15یا16سال هنوز وقتی توی لیست تلفن گوشی نگاه می کنی شماره های هست که باهاشون توی ارتباط هستی مثل خود من و جعفر و ممد موکسی و پیمان و البرز و تیرداد و ..... خیلی های دیگه اما الان شاید بعضی از دوستی ها فقط توی همون سرور خلاصه بشه و تمام من همه سرورهای آی آر توی ساید شمالشرق بودم و خودت میدونی توی اسپیدترا جنوبشرق بودم منهای چند سرور از جمله همین سرور که حضور ندارم اما توی جنوبشرق هم تقریبا مثل آی آر همه با هم رفیق هستن و بهترین خصلتشون لذت بردن از بازی نه از برد اینها رو گفتم که بدونی دلخور نشی این بازی هم مثل زندگی واقعی یکسری افراد خاص داره که ارزش نگه داشتن و رفاقت داره و یکسری نه پس بازی رو فقط برای فان و لذتش بازی کن و تمام

قدیمی ترین آیدی ثبت شده توی ایران متعلق به پیمان عزیز هست 2008 و اولین هلدر پیروز کام هم توی ایرانی ها متعلق به خدابیامورز نیمای عزیز هست

رضا جان سهیل هم توی اوژن بود جزو لیدرها هم بود با حمید آپاچی و مصطفی کدمن و پویان اوژن شمالشرق بود رضا جان اکانت بنده هم اگر اشتباه نکنم guns4warبود

اولین اتحاد قهرمان سرور یک اولین سرور رسمی اتحاد نکسوس بود

محمدowldark

• بله با همون داستان معروف پتروس قهرمان😂😂

یک لحظه شک کردم ک خدایا اوژن ک شمال شرق بود نکنه الزایمر گرفتم😁😁

برای کامل کردن حرفت اولین هولدر ای ار هم پویان بود با اکانت رایس ک منم گاهی روش بازی میکردم چون سرور یک راند بک رو اکانت کد ام بودم و جانشین بودیم رو واندر