نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام اقا ارش عزیز

منو سجاد رفیقم و قطعا چیزی از هم به دل نمیگیریم ، اتفاقا همین دیشب کلی قلب و فدات شم برا هم فرستادیم ، چون هر دو میدونیم بازی بازیه و این بازی هم شرایط خاص خودشو داره ...

سجاد و ناصر فراری از جنوب‌غرب نیستن ، هر زمانم که اراده کنن قدمشون رو چشم ماست ، حضورشون تو شمال غرب دلیل دیگه ای داشت که اتفاقا تصمیم خیلی درستی بود .

جناب ارش ،خوده بچه های جنوب غرب بهتون گفتن به این متا علاقه ندارن؟؟؟!!! چون با من که صحبت میکنن خیلی هم راضین که با جنوب شرقی که الفبای روابط سیاسیو بلد نیست قطع ارتباط کردیم و با سایدی متا بستیم که عزت و احترام جنوب غربو حفظ میکنن .

شاهین شیرکش گفت بهتون بگم همیشه سرباز جنوب غرب بوده و هست و خواهد بود

کوچیک همه یوسف

• سلام خدمت تمامی عزیزان در ۴ساید سرور

دوستان عزیز جنوب شرقی

بخدا ما راضی نیستیم این همه تلفات فقط بخاطر گرفتن امار بدین

داداش اگر امار اکانت رو میخوای بگو خودمون بهت بدیم

دیگه این کارا چیه؟

اخ ببخشید یادم نبود جنوب شرق چشمان کوچیک نداره

میخواین اون چشمانی که ما ازتون با کثیف بازی زدیم رو برگردونیم بهتون؟

اخ ببخشید اینم یادم نبود.کثیف بازی نبوده که! اگر بود ادمین حتما برخورد قانونی میکرد باهامون

نه حمزه جان؟

شمایی که با توپ پر میای پست میذاری و یک ساید رو کثیف میخونی بنظرت وقتش نرسیده معذرت خواهی کنی؟

یادته رضا اشکبوس چی گفت؟

یادته پست گذاشت گفت این پست رو میذارم که ۱ هفته بعد ریپلای کنمش و اون موقعس که رو سیاهی برای زغال میمونه؟

دفعه قبلی که خطاب قرارت دادم مراحل عذرخواهی رو بهت گفتم

همچنان منتظر همچین عذرخواهی رسمی شما از ساید بزرگ شمال شرق هستیم

اون رفیق شفیقتم که ادعا داشت و ۳ روز پشت هم پست میذاشت باید همین مراحل رو طی کنه.پس بی صبرانه منتظریم

پ.ن: ممد توهمی منابع خوبی میزنی ها 😂😂 یه موقع اکانت مارس فارمت بوده :دی

پ.ن: مواظب باشید که سواران ما از آنچه می‌اندیشید به شما نزدیکترند

ومن‌الله‌توفیق

رضا گارد

• سلام لقمان داداش ممنون میشیم یک تحلیل بزاری خیلی وقته نیستی

تاپ غارت و مهاجمین و تاپ غارت اتحاد واسه کسایی که بیرون سرورن

غارتگران هفته

1. CLUB 1,422,067,331
    2. Babak 1,022,347,279
    3. fluid 783,747,245
    4. Mr.ScarY 464,736,241
    5. M A R S 456,850,841
    6. saeid_s 454,123,061
    7. TRaDer 434,829,161
    8. a6kbo3 369,166,398
    9. Youdontknowme 345,579,994
    10. Napi 340,929,142

مهاجمین هفته

1. Loghman 646,357
    2. xXx 526,474
    3. MasterPiece 489,879
    4. tavahommi 288,619
    5. NE Guard 173,396
    6. coala 153,364
    7. Khargoosh 151,035
    8. Huns 116,537
    9. jadugar 96,027
    10. Diazepam 82,013

9. jadugar 96,027

غارتگران هفته

1. NE TEAM 5,788,415,574
    2. OldMen 4,784,003,709
    3. SW Guard 2,002,653,434
    4. NW 1,168,192,765
    5. Loghman 269,838,100
    6. J4F 68,721,813
    7. FBI 32,369,432
    8. --- 30,637,537
    9. NE teamK 10,353,043
    10. Pashmest 272,750

3. SW Guard 2,002,653,434

• خب خب خب

سلام دوستان

نبینم فروم خلوته!!!!

دو روزه هیچکس هیچی نمیگه !!!!

از سوساید اسکواد چه خبر ؟؟؟!!!!

دیگه حیفه بخدا اگه خفت هم میکنین لینکشو بذارین ما هم لذت ببریم

ازونجایی که دوستان خساست به خرج میدن لینکارو قایم میکنن که ریا نشه دیگه بالاجبار چنتا خفت زیبا واستون میذارم که فقط فروم خالی نمونه !!!!!

شازده کوچولو نصف کاتاهاش پرید!!!

آخی نازی 🥺

میگن پارسا وقتی اومده روی این اکانت این صحنه رو دیده داد و قال راه انداخته آی نامردا چرا چراغ چک میکنین اگه راس میگین بدون چراغ بیاین بزنین مثل ما (این تیکه اخرشو که شنیدم از خنده دل درد شدما🤣🤣🤣🤣🤣)

وضعیت پارسا :

کور بشن اون همه اسکاتایی که شماهارو نمیبینن !!!!

یاد اوایل سرور افتادم رفته ناتار چیف کرده به من نامه میزنه میگه فازت چیه روی من اتک گذاشتی مگه من چیکارت کردم🤣🤣🤣🤣🤣

واقعا دست مریزاد بچه های شمال غرب انگشت شمارن ولی هر کدوم اندازه یک ساید پتانسیل دارن بهشون خسته نباشید میگم

و در آخر :

امیدوارم شاد و سلامت باشید 😂✋

پ.ن : شرمنده ام از فروم نشینان عزیز بنده با گوشی پست میذارم چند ساعت طول میکشه فلذا به همین چنتا لینک بسنده کردم انشالله اگه عمری باشه لینکای دیگه رو در پست های بعدی میذارم .

پ.ن : ما هم از این جنگولگ بازیا بلدیم ولی فکر میکردیم اینجا مثل خودمون سن ها بالا باشه که متاسفانه میبینیم مهد کودک شده اینجا رو با اینستاگرام اشتباه گرفتن از قدیم هم گفتن با کودکان زبان کودکی باید گرفت !!!!!

پ.ن: خفتور های قدیم خفت شدگان الان !!

بچه های گروه سوساید اسکواد :

پ.ن : عذرخواهی میکنم از طولانی شدن پست

مخلصم✋

• مرسی سعید جان زحمت لینک ها رو گذاشتم رو دوش شما دوتا نکته میخواستم عرض کنم خدمتتون:

1 - قبل از همه چیز ممنون از مجید پرشیا عزیز خودش مییدونه چرا . به نظر من این سرور تا الان گرمترین سرور اسپید ترا بوده ( فرقی نداره کدوم طرف بیشتر خورده باشه )

2- دوستان رقیبب لطفا برای ما تحلیل کی بیشتر ضرر کرده نذارید ما اگر دنبال حساب کتاب بودیم الان حسابدار ایرانخودرو بودیم . از اونجایی که ته سرور فقط گلد ها رو میشه انتقال داد ما زیاد دنبال حساب کتاب نیستیم

انشالله این سرور برای هممون یادگاری بمونه و با دست پر بریم بیرون تا اینجا قلاب ما تو رفاقت ایرج و مجید رو گرفته دوتا گل پسر ( یوسف رو نگفتم چون قبلا گیر کرد تو قلابمون)

دم همتون گرم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• شازده کوچولو نصف کاتاهاش پرید!!!

آخی نازی 🥺

سلام دوست عزیز

خدا خیرت بده شاد شدم اتفاقا این چند روز اخیر فروم خیلی بی حال بود

فقط متوجه نشدم خفت کردی یا خفت شدی :D:D:D

البته مهم عملیات خفته حالا این ور و اون ورش فرقی نداره!!! 8o

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

خب خب خب

سلام دوستان

نبینم فروم خلوته!!!!

دو روزه هیچکس هیچی نمیگه !!!!

از سوساید اسکواد چه خبر ؟؟؟!!!!

عصرِ بهاریت بخیر عزیز
    یه سوال برام پیش اومده

اول بگم قصدِ بی ارزش جلوه دادنِ پلن تون رو ندارم، دست مریزاد زحمت کشیدید نوش جون تون

منتها 3 تا از عکسا فکر کنم اشتباهی ارسال شدن!
    والا تا جایی که من یاد گرفتم خفت شدن برای همر بوده و با تلفاتِ پایین از خفت کننده
    دو تا از عکساتون سواره خورده به محافظ یکیش هم صاف رفته تو نیزه همش پریده!!

اینطور بنظر میاد که پلن بیشتر باره روانی و خروج از گوشه ی رینگ برای NW داشته تا دستاورد های واقعی!

NE Soldier

• پرهام داداش گفتم که حساب کتاب نکن ما کارامون بی حساب کتابه :)

بعضی وقت ها باید خودتو بزاری جای طرف مقابل الان من اکانت شازده کوچولو رو زدم. رو ورق من ضرر کردم درسته ولی اون 20 ک گرزی دیگه نا کارامد بود نه میشد شارژ کرد نه به کارم میومد

خلاصه که همین از دست ما بر میاد . ببخشید اگر کم بود. کم ما رو زیاد حساب کن

وضعیت طوری که ما رو تشک با 45 کیلو با حریف 90 کیلویی داریم کشتی میگیریم پس همین ها هم برای ما بسه

• ما مخلصِ شما هم هستیم سید جان

بعضی وقت ها باید خودتو بزاری جای طرف مقابل الان من اکانت شازده کوچولو رو زدم رو ورق من ضرر کردم درسته ولی اون 20 ک گرزی دیگه نا کارامد بود نه میشد شارژ کرد نه به کارم میومد

آره اتفاقا داشتم پستِ دوست مون رو نگاه میکردم که نوشته بود خفت شدی یا خفت کردی، درسته اتکر روی کاغذ ضرر کرده، منتها واقعا از اون 20 کا گرزی استفاده ی بهتری هم نمیشد کرد!
    مگر کاتایی خفت کنه یا همین همری زخمی کنه و...

بازم دست مریزاد همین که بالاخره یه تلاشی کردید و بی حرکت نموندید خودش خیلی مهمه

• شما برو اون کاتاهایی که خفت شدن رو ریکاوری کن تا سال دیگه :)))

• گهی پشت به زین و گهی زین به پشت

سلام خدمت همه دوستان

بعد از ۲۰ صحفه خفت کردن ۵ تا لینک خفت گذاشتید که ۲ تاش خفت محافظ بود

البته تبریک میگم خفت های قشنگی بود

ولی باز به ۱۰۰ک گرزی نمیرسه :)))))

اون دوستمون هم نمیشناسم ولی زیاد تو اسکی قوی نیستی

اومدی سری پست مارو اسکی بری نتونستی

میگن دیشب ناصر هر چی زنگ‌ میزده بچه های اس دبل جوابشو نمیدادن :))))

از بچه های ان ای یه عذرخواهی بکنم

از ناصر زیاد تعریف کردم

اشتباه بود

و حالا اینم دست آورد دیشب سواساید اسکواد

دیگه قضاوت خفت ها با خودتون

سجاد شنیدم اسم اکانتت هم ماله خودت نیست

ماله داود‌ نامیه :))))))

دیشب فک کنم استخاره امام هومن خوب‌ اومد اومدید خفت زدید. لول ( امیدوارم کرونای هومن منفی شده باشه)

تیم دوم اس دبل باید بعتر خودتون و نشون بدید

پ.ن: نامه زدن ما به دیگران افتخاری شده

• شما برو اون کاتاهایی که خفت شدن رو ریکاوری کن تا سال دیگه :)))

درود

والا سید گفت حساب کتاب نکنیم؛

منتها اول اینکه حرفِ من مربوط به اون 3 تا عکسی میشد که سواره ی شما بجای همر رفته تو دف!
    خفت برای همر بکار میره نه برای دف

دوم اینکه بجز یدونه خفتی که کاملا موفق انجام شده و هم همر پریده هم کاتاش، اون دوتای بعدی همر شون سره جاشه!
    نهایت اگر لیدر تشخیص بده تا آخره سرور نمیتونه کاتا ریکاوری کنه، بهش برنامه رم میده بعنوانِ جلوزن ازش استفاده میکنه

شما اگر به پست ها و صفحاتِ قبلیِ فروم و خفت هایی که سایرِ ساید ها (چه NE چه SW چه SE) انجام داده بودن نگاه بکنی، همگی خفتِ کاتای خالی شون رو بعنوانِ عکسِ آخر و حالا به شوخی اینم بزنیم جا نمونه و... میذاشتن و بیان میکردن،
    کاتا با ارزشه، منتها چه بهتر که همراه با همرش خفت شه
    وگرنه میشه برنامه ی اون همر رو تغییر داد و ازش برای جلوزن استفاده کرد...

بازم میگم زحمت کشیدید و حداقل مثلِ SE تماشاگر نیستید
    این بنظرم ارزشش بیشتره

• ترجیح میدم نذارمش تو فروم چون سوراخ ان ای ممکنه بسته بشه :))
    حقیقتا پلن شیت بستن زمان بره به وقتش شب های احیای ان ای و اس دبل هم میرسه
    ما مثل جنگ سالار ان ای بلد نیستیم 200تا موج فیک بزنیم و اخرش با مخ بریم تو دیوار پارکینگ :))

هنوز تاپ ریست نشده

• اولا خدمتت عارضم ما که هر روز تو فروم هستیم کدوم غار هر روز هم داریم پست میذاریم

دوما خیلی خوبه که داری در مورد من تحقیق میکنی کار سختی نیست منابع زیادن متاسفانه من نمیتونم گذشته شما رو پیدا کنم مگر سرور قبلی که کنارمون بودی چون نه وقتشو دارم نه کسی به جز فامیل هاتون نمیشناسنت

بله من و داوود از اولین سرورمون ک بازی کردیم با هم بودیم اون دوتا که اول اسم اکانت هست 3 رو هم بخاطر زوج بودنمون بود که متاسفانه بعد از اولین فیلتر ir دیگه داوود ادامه نداد و من تنهایی ادامه دادم و الانم در خدمتتون هستم

هومن هم خودش نیست ولی خداش هست یه جمله ای هست که میگه وای اگر امام هومن حکم جهادم دهد

من از بچه های se خواستارم بیان شفاف سازی کنن چه بر سر اینا آوردید که تو پستی که هیچ ربطی به se نداره بازم اسم se رو میارن درصد سوختگی بسیار بالا بوده احتملا چون فراموشتون نمیکنن

انشالله سعی میکنیم خودمون رو بهتر نشون بدیم چشم تا امروز سعی داشتیم دوتا ساید رو قلقلک بدیم از این به بعد خداحافظ ne سلام sw

از ناصر زیاد تعریف کردم

اشتباه بود

از لحن حرف زدنت مشخصه چطور شخصیتی داری آدم به خاطر یه بازی نمیاد دست کسیو که تا سرور پیش میبوسید رو خراب کنه

رزومه ناصر مشخصه نیازی به تعریف یا بدگویی شما نیست

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• دست بوسی که کاره توعه عزیزم

بالا خودت اشاره به دست بوس بودنت کردی :))))

زیادن اینجا کسایی که منو میشناسن

خواستی پیگیری کن

تا فتوای قلقلک دادی اومدن قلقلکمون دادن

از خنده جررر خوردیم

• سلام دوستان ارادت

بنده اکبر هستم و خیلیاتون بنده رو میشناسین

اصلا هم فروم نمیام.و توو این ۱۶ سال بازیم اولین بار هستش که توو فروم پیام میذارم.اون هم بخاطر تهمت هایی ک به ناصر زده شد که چراغ چک میکنی.

فقط خواستم بگم که من اگه میخواستم از این شیوه ها استفاده کنم زودتر از این ها خفت شده بودین. و در ضمن برای شخص بنده اول رفاقت مهمه بعد رقابت.این رو بچه های sw میتونن از ابی بپرسن خودش توضیح میده این سرور با این که رقیبم بوده براش چه کارا کردم.از این رو میگم از ابی بپرسین که رفاقت برام مهمتر از رقابته.

پس لطفا به هیچ عنوان به ناصر افترا نزنین.

همتون رو دوس دارم

و یادتون باشه این فقط یه بازی هستش

• دست بوسی که کاره توعه عزیزم

بالا خودت اشاره به دست بوس بودنت کردی :))))

بله من دست تمام کسایی که نشانی از آدمیت دارن تو این سرور رو میبوسم چه ناصر هومن وووو خیلی زیادن

بوسیدن دست امثال ناصر و هومن افتخاریه واسه ما

• سلام به دوستان گلم .

از ظهر فقط دارم میخندم نه به خاطر خفت هایی که انجام شده به خاطر صحبت های پارسا جان عزیز .

ظهر به من پی ام داده که چرا با دیدن چراغ اومدین خفت کردین .

بهش میگم خب با کدوم اکانت چراغ رو دیدم ؟

میگه تو زنگ زدی به ابی و اونم جوابت رو نداد و با همون میس کال تونستی چراغ اتحاد ما رو چک کنی . عجب قدرتی دارم من که خودمم خبر ندارم .

از اول سرور تا الان برای اینکه خدایی نکرده حرف و حدیثی نباشه با یک نفر از رفیق هام که تو جنوب غرب هستن حرفی نزدم . صرفا جهت اطلاع

در ضمن پارسا جان زنگ زدن من به ابی به خاطر این بود که تو اون لحظه داشتم با یه پرسپولیسی کل کل میکردم و میخواستم ازش یه کلیپ کل کل بگیرم .

چشم از این به بعد برای اینکه خاطر دوستان مکدر نشه قبل از اینکه بخوام به دوستام زنگ بزنم از شما اجازه میگیرم .

پارسا جان بعد از این همه سال که تراوین بازی کردم اگه کسی رو پیدا کردی که بهت بگه تا الان ناصر یک بار نامردی کرده تو بازی بیا یه جایزه ویژه پیش خودم داری

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام اکبر جان

حقیقت خیلی آشفته بودم بابت خفت های که زدی

اما الان که فهمیدم یع بازیکن که 16 سال تراوین بازی کرده خفتمون کرده یک مدالی به مدال های دیگرم اضافه کردی

ممنونم از شفاف سازی که انجام دادی