نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• من بعنوانِ یه پلیره NW بیام فروم رو بخونم، وقتی میبینم توتال لیدره سایدم همش داره میگه SW SW SW خب چه حسی پیدا میکنم؟!
    لیدره منه بالاخره، یا دنبالِ پیروزی برای سایده گمشده اش میگرده؟!

یا عشق و تعصبی که شما ازش دم میزنی فقط شعاره (که اگر نبود جایی بجز SW نباید میرفتی)
    یا دایه عزیز تر از مادر شدنت فقط برای بهم زدنه متای ما با SW هست ولاغیر

پرهام عزیزم تو پست های بالاترم دلیل اومدنمون به nw رو گفتیم بنا به این بود که ما تیم دوم sw باشیم اشتباه از ناصر بود ک ما رو کشوند این طرف 90 درصد بچه هایی که nw دارن بازی میکنن sw باز هستن الباقی جنوب شرقی بودن قبلا

بله من آدم روراستی هستم دوس دارم متا بهم بخوره چون شمال شرق داره از جنوب غرب استفاده ابزاری میکنه

کلا آدم موزی نیستتم من قلبم با زبونم یکیه

مثلا رضا گارد عزیز صبح خودشون فرمودن برو تو فروم پست بذار حتی آزادی هر جور خواستی توهین کنی که منم توهین نکردم اولش منتها اسباب بازی رضا شدم و تونست کاری کنه که منو روبروی sw قرار بده و من بشم آدم بده

من اگر تو پست های قیل ترمم تیکه انداختم به جنوب غرب فقط خواستم به خودشون بیان

حکایت جنوب غرب الان شده حکایت عربستان رفته چسبیده به آمریکا

از اولین روزه سرور که مهدی بلور به من گفت nw خیلی خلوته همه میدونستن که ما از نظر تعدادی ضعیفتریم و شمال شرق قوی تر چه لذتی در رفتن به طرف قویتر بود که جنوب غرب رفت اونور و سعی در این دارن ما رو با جنوب شرق در متا نشون بدن

بله روابط دوستانه ای هست باهاشون ولی اینکه دو تا ساید شدید حداقل مردونه بجنگید با ما 6 نفر .کثافت کاری ها پایان نداره ?ما 6 نفر داریم مردونه میجنگیم اینا چراغ اکانت و واتساپ ما رو چک میکنن میزنن بعد تو پروف مینویسن سعی میکنیم لوتی منش باشیم لوتی گری کار هر کسی نیست من قبا از این قضایا دیشب به رضا گفتم بیا انبار بزرگ ما رو ببر اکانتت رو اوکی کن ناصر گفت رضا انبار میخواد

ما کجا و شما کجا خیلی مونده برسید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• اکانت ناصر چی؟

اکانت ناصر هم دیشب ساعت 2 زحمت کشیدن واگذار کردنش به من . من هم اشتباه کردم به رضا گفتم که اینم شد تجربه واسم تا دیرئز همه دنگی میچرخوندش تا ناصر بیاد امروز تازه میخواستم سر سامونش بدم که قسمت نشد

• سلام دوستان عزیزم.

امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید و سالم و سرحال در کنار خانواده هاتون باشید.

لذت بردم از خفت های زیبای متای NE+SW . بهتون تبریک میگم که انقدر خوب و تکنیکی خفت می کنید. خفتری به نظرم یکی از جذاب ترین و هوشمندانه ترین بخش های بازی هست و می تونه ساید رقیب رو شدیدا تضعیف و عصبی کنه. همر خفتر رعد خوشکلی هم دیدم و با توجه به اینکه علاقه وافری به رعد دارم خیلی کیف کردم.

دوستان گرامی، ببخشید که جسارت می کنم اما موضوع دیگری که وجود داره و اذیت کننده هست لحن غیرمحترمانه پست ها هست. همه می دونیم که اکثر پلیرهای تراوین با تجربه هستند (بعضیا کمتر بعضیا بیشتر) و از این جمع باتجربه توقع میره حتی در برابر رقباشون خیلی رفیق تر و مهربان تر از این حرفها باشند. بنده خاک پای همه تونم و از همه دوستان خواهش می کنم احترام همدیگه رو رعایت کنند. این سرور هم تمام خواهد شد اما رفاقت ها تمام شدنی نیست.

آقا سید از پلیرها و لیدرهای بسیار باتجربه و بااخلاق هستند و با اینکه با دو پست اولشون موافق نیستم ولی نباید انقدر بی انصافی در حق ایشان بشود. دوستانی که مدعی تجربه و اسطوره بودن هستند و پلیر تراوین کلاسیک و آی آر بودند حتما اکانت سید (3eyed/S3eyed/SEYYED) یادشون هست! خداییش کدومتون جرات نزدیک شدن بهش رو داشتید؟ سید از قدیمی ها و بهترینهای تراوین هستند و احترام ایشان و امثال ایشان رو باید رعایت کنیم. سیدجان دو پست اول شما در شآن شما نبود ولی با این حال برای ما عزیز و محترم بودی و هستی و خواهی بود. مرد دوست داشتنی صبر رکن رکین لیدری تراوین هست این رو شما هم قطعا می دونی رفیق. صبور باش.

شرایط فعلی سرور:

متای NE+SW ابتکار عمل رو در دست داره و اینگونه که داره پیش میره هر روز بیشتر از قبل به برد نزدیکتر می شوند. تیم لیدریشون دارن عالی کار می کنن و پلیرهاشون پرتلاش هستند. همانگونه که پیش بینی می شد شمال شرق قدرتمندترین ساید هست و با متاشون هر روز قدرتمندتر می شوند و بسیار بعید به نظر می رسد با این شرایط رقبا کاری از پیش ببرند. با کمال احترام به دو ساید NW که با کمبود پلیر همچنان باغیرت داره می جنگه و ساید SE که تا الان واقعا درخشان بودند، شانس برد رو باید ۸۰ به ۲۰ به نفع متای NE+SW داد. البته در تراوین هیچ چیز غیزممکن نیست و باید تمام تلاشتون رو بکنید که اگر باختید بازنده سربلندی باشید و لذت کافی رو برده باشید.

مختصر و مفید:

شمال شرق: قدرتمند و پرجمعیت(چین)

شمال غرب: باغیرت و کم جمعیت(ژاپن)

جنوب شرق: جسور، شجاع و ماجراجو(فرانسه)

جنوب غرب: بی رحم و باهوش(انگلستان)

پایدار باشید

ارادتمند

SOURENA

• من اگر تو پست های قیل ترمم تیکه انداختم به جنوب غرب فقط خواستم به خودشون بیان

سید جان متوجه هستم منظورت چیه
    اما بنظرم دیگه برای این حرفا و این دلسوزی ها و این چنین سیاست ها خیلی دیر شده!
    شما خودت وارد هستی احتمالا فراموشت شده، بعنوانِ یه برادره کوچک تر میخوام بگم بهت؛

تشخیصِ اینکه کدوم ساید وزنه ی سنگین تری داره، شما بهتره چیکار کنی تا دستِ برتر بشی و... همون هفته ی اول یا نهایت دو هفته ی اول برای یه لیدر مشخص میشه!
    همون اول شما باید بابِ مذاکرات رو اونم نه توی فروم جلوی پلیرها، توی واتساپ تو جلساتِ خصوصیِ خودتون باز میکردید و سعی میکردید ساید های دیگه رو با هر عاملِ مشترکی که به ذهن تون میرسه زیره یه پرچم بیارید، که نکردید
    (مثلِ همین کاری که SE انجام داد و بقیه رو با شعاره حق علیه باطل کناره خودش جذب کرد که حالا اون اتفاقات افتاد و...)

الان شما تازه میخوای متحد بگیری؟ داداش تموم شد رفت دیگه سرور!
    سید جان هرچی بیشتر داری این بحث رو ادامه میدی بنظرم احترامت داره از بین میره، بیخیال شو
    الان فقط بچسب به سایده خودت و همون نیمچه متایی که با SE براتون مونده شاید فرجی شد...

• سید جان هرچی بیشتر داری این بحث رو ادامه میدی بنظرم احترامت داره از بین میره، بیخیال شو
    الان فقط بچسب به سایده خودت و همون نیمچه متایی که با SE براتون مونده شاید فرجی شد...

داداشم من دنبال متحد نیستم به علی فقط میگم شما که ماشالله انقدر قوی هستید دیگه چرا با دوز و کلک میجنگید ؟

ne و sw اراده کنن مثه مرد بیان جلو ما رو جارو میکنن میریم خوب لامصبا مثه مرد بجنگید ما کلا 6 نفریم چقدر توان داریم مگه همه تو روشنایی روز درگیر شیم هم تو تاریکی شب . چراغ طرف رو چک کنی بزنی مگه افتخار داره تا انلاینیم هیچی تا اف میشیم خفت میشیم قبول کن این رسمش نیست

زیر رو کشیدن نداره 6 نفر

در مورد احترام هم رفیقمون جوکر پارسا علی هر چی خواستن گفتن من با هر کی مثه خودش حرف میزنم تا حالا کاری نکردم که شرمندش باشم . بذار هر چی میخوان بگن برام مهم نیست به هیچ وجه

• داداشم من دنبال متحد نیستم به علی فقط میگم شما که ماشالله انقدر قوی هستید دیگه چرا با دوز و کلک میجنگید ؟

ne و sw اراده کنن مثه مرد بیان جلو ما رو جارو میکنن میریم خوب لامصبا مثه مرد بجنگید ما کلا 6 نفریم چقدر توان داریم مگه همه تو زوشنایی روز درگیر شیم هم تو تاریکی شب . چراغ طرف رو چک کنی بزنی مگه افتخار داره تا انلاینیم هیچی تا اف میشیم خفت میشیم قبول کن این رسمش نیست

زیر رو کشیدن نداره 6 نفر

در مورد احترام هم رفیقمون جوکر پارسا علی هر چی خواستن گفتن من با هر کی مثه خودش حرف میزنم تا حالا کاری نکردم که شرمندش باشم . بذار هر چی میخوان بگن برام مهم نیست به هیچ وجه

من مقامی تو NE ندارم سید جان
    منتها اینو میدونم که هیچکس دوست نداره همرش یا دف اش آخره سرور ترشی بیفته یا مجبور شه بزنه تو دیواره خودی
    که چون تجربه شو داشتم بنظرم هیچ لذتی نداره
    ولی شما بجای اینکه این مسائل رو اینجا مطرح کنی، باید با لیدر های مربوطه هم از سایدِ NE هم SW مطرح کنی!
    اینجا بگی میبینی که، پلیر میاد جوابت رو میده
    بعد یکی شما میگی دوتا دیگری میگه خدای نکرده بی احترامی ای پیش میاد که درست نیست

این بحث رو لطفا تو فروم ببندیم دیگه
    من احساس میکنم هربار که شما اینو مطرح میکنی SW حتی گاردش رو محکم تر هم میکنه!
    باز هرجور شما صلاح میدونی

• در مورد احترام هم رفیقمون جوکر پارسا علی هر چی خواستن گفتن من با هر کی مثه خودش حرف میزنم تا حالا کاری نکردم که شرمندش باشم . بذار هر چی میخوان بگن برام مهم نیست به هیچ وجه

دوست گلم، برادر کوچک تر

شما هرچی دلت میخواد گفتی. هر تهمتی دلت خواسته زدی. هر جوریم میخوای نتیجه میگیری.

من هیچ بی احترامی به شما یا هیچ کسی نکردم.

اومدی گفتی رضا گارد بیدار نگهت داشته. بعد که خوابیدی از رو چراغ واتس اپ چک کرده زده. مام عکس و مدرک آوردیم که بابا اینجوری نبوده.

بعدش اومدی میگی شما لیدری ندیدید و فلانن. منم برات توضیح دادم که سیستم اینی که شما فکر میکنی نیست.

بعد میگی ناصر کلاهبردار شما رو برده NW. خب الان ما چیکار کنیم. اگه نمیخواید توی درگیری باشید چرا متا کردید با SE?

چرا به بهونه مولتی بازی ۳ به ۱ کردید؟

چرا نپ نبستید؟

چرا وقتی خفت میشید بهونه میارید؟

چرا زحمت خفتور هامونو زیر سوال میبرید؟

برادر گرامی احترام احترام میاره. البته که ما بی احترامی ببینیمم بی احترامی نمیکنیم. ولی تکلیفمون معلوم میشه با طرفمون.

امیدوارم دلخور نباشی از من.

پ ن: سید جان تورو خدا سرور بعدی این ممد کینگ مارو پس بدید. این نباشه بازی حال نمیده بهمون.

• سید جان من در این بحث جسارت و دخالت نمی‌کنم، فقط در رابطه با تحلیل شما از متای NE - SW و استفاده ابزاری ش.ش از ج.غ باید عرض کنم که این اتفاقا دقیقا تحلیلی بود که از نزدیک شدن اس‌ای‌ به اس‌دبل مطرح شد و مصداق داشت.

لحن و رفتار اس‌ای‌ - با به زعم خودش یار و معتمد - چه در جلسه‌ای که شما حضور نداشتید و چه در فروم گویای نگاه بالا به پایین و ابزاری اس‌ای به ساید همسایه‌اش هست.

اما تشکر فراوان بابت زحمات دوستان و خفت‌های خوف انگیز. روزی که گروه خفتورهای خون‌خوار ‌رو در واتس اپ درست کردم فکر نمی‌کردم این‌قدر به جاهای باریک بکشه :دی

الان دیگه خودم توی همین سرور موهام سفید شده و پیر شدم دارم پاپ می‌زنم، و خفت‌های زیبای بچه‌ها و هماهنگی و اسکات و آنالیز و یافتن شکار رو تماشا می‌کنم و لذت می‌برم :)

شب‌ها مراقب باشید، اسکات و دف ضد سواره زیاد بذارید، و نیمه شب هم نیم ‌نگاهی به اکانت داشته باشید که بازهم می‌آییم.

..Suicide Squad Presents

پ.ن: رضا سورنای عزیز ش.ش بیشتر به نظرم شبیه به روسیه هست تا چین :دی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

از اولین سروری که بازی کردم و توش فارم شدم جنوب غرب بودم تا همین سرور که الان در خدمت شما هستم ، کلا شاید یکی دو سرور خارج جنوب غرب بازی کردم اونم تورنمنت و فینال بود که با تیم ایران رفتم ...

تا الان به خاطر جنوب غرب خیلی حرف خوردم و خیلی توهین ها شنیدم و این سرور هم برام عجیب نیست که چنین چیزی ببینم واسه همین به اون دوستمون گفتم که :
    تا میتونید بگویید و بکوبید من با این باد ها نمیلرزم ...

برای من جنوب غرب مهمه و برای جنوب غرب بازی کردم و میکنم ...

اما شما سجاد جان ...

بسیار چالش زیبایی بود برای جنوب غرب

یوسف داداش ما مولتی باز نداریم به نظرم بیا با ما متا کن شرق رو هم بذاریم به حال خودشون میشیم 3 تا قطب

به نظر من همه چی از این پست شروع شد ...
    شما میگی دلت با جنوب غربه ولی با همین پست میشد فهمید دلت با جنوب شرقه ! اگه دلت با جنوب غربه خوشحال باش که ساید محبوبت داره وینر میشه .

شما اگه میخواستید به عنوان تیم دوم sw برید تو یه ساید دیگه بازی کنید ، قبلش با ما هماهنگ میکردید تا برنامه هامونو با هم بچینیم نه اینکه یهو سورپرایز بشیم ...
    شمال شرق ساید متای ماست و طبیعیه که از ما دفاع کنه و ما هم از اونا دفاع کنیم ...
    اگه واقعا میخواستید به عنوان تیم دوم برید باید به من میگفتید تا برنامه ی دیگه ای بریزیم ، میدونی که میتونستم خیلی کارای دیگه بکنم ، میشناسی منو ... ولی ....

بگذریم ...

اگر این سرور sw در حالت متا با ne واندر رو 100 کرد من دیگه تراوین بازی نمیکنم قول میدم

سجاد داداش خیلی زود بود برای خداحافظی از دنیای تراوین ...

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

سجاد جان اینکه شما پلیر قدیمی و با تجربه هستی شکی توش نیست اما به نظر خودت کسی که ادعای لیدری جنوب غرب بزرگو داره اینجوری باید به بقیه لیدر های تراوین توهین کنه ؟!

مبارکتون باشه این سرور ولی از سرور بعد تونستید تو swبازی کنید حسابه عزیزم

کسی که عاشق جنوب غربه اینجوری از قبل شروع یه سرور دیگه به فکر جنگ داخلی نیست ! اگه عاشق جنوب غربی نباید به فکر جنگ داخلی باشی و باید به هرشکلی که میشه از جنگ داخلی جلوگیری کنی . کاری که من سرور پیش کردم و اندازه 5 سرور ازم انرژی گرفت که بتونم از جنگ داخلی جلوگیری کنم ، حامد طوطی اگه این سرور بود میتونست شهادت بده ...

حکایت جنوب غرب الان شده حکایت عربستان رفته چسبیده به آمریکا

سجاد جان ، از شما که پلیر قدیمی و حرفه ای هستی بعیده ... به نظر شما متا تو تراوین معنی نداره ؟ شما اصلا فکر کن جنوب غرب رفته دنبال شمال شرق که اقا بیا با ما متا کن وینر شیم ، شما باید یه دست مریزاد بگی به تیم سیاسی جنوب غرب که تونسته متای وینر بگیره ، اونم متایی که طرف مقابلش اینقد بهشون احترام میزاره و نمیگه شما سربار ما هستید !
    این سرور جنوب غرب اینقد مقتدر وارد عرصه سیاست شد که هیچ وقت هیچ کسی نمیتونه بگه جنوب غرب این سرور رفته زیر بلیط یه ساید دیگه و خودشو چسبونده به یه ساید دیگه و ... شما متاسفانه فقط قصدت تخریب جنوب غربه وگرنه از شخصی که اینقد تجربه داره بعیده این شکل تحلیل ....

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

• ممد کینگ بیا این لیدرتونو (؟) جمع کن وگرنه خفتور های متای NE SW با جارو خاک انداز جمعشون میکنن.

ما با خاک انداز آشغال ها رو جمع میکنیم

اون مدارکتونم بدرد خودتون میخوره خودتونم خوب میدونید با نامردی میزنید چطور اکانت پرشیا 30 تا تیکه ببند خوبه ما که جواب بدیم اه و پیفیم

همه پستت سراسر توهین بود بعد پینوشت میزنی ادب رو رعایت کنید شما دیگه کی هستید قربون خدا برم

• همه حرفات درسته یوسف جان برای ناهمانگی در مورد تیم دوم ناصر مسئوله که برای خودش بریده و دوخته وگرنه ما می امدیم اونور

در مورد خداحافظیمم راضیم شما 100 کنید از سگ کمتره کسی رو حرفش نمونه

من اصلا و ابدا دلم با جنوب شرق نیست اول تیم خودم دوم تیم شما سوم و چهارمی نداریم

من توهین کردم بله درسته و چون جواب توهین رو با توهین میدن چرا پست ایرج و تو رو لایک میکنم چون شخصیت دارید

میگن حرفو بنداز زمین صاحب حرف خودش بر میداره گفتم هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده چرا تو و ایرج به خودتون نگرفتید چون این انگ ها به شما نمیچسبیده

اما اگر این سرور برنده نشید من با تیم تکمیل میام جنوب غرب و برای اینکه امثال پارسا و علی رو بیرون کنم شده آتیش به سایدم میزنم ولی نمیذارم دست نا اهلش باشه تیمم نیاد خودم با 3 تا اکانت و یه مقدار هزینه میتونم یه ساید رو به گند بکشم شما زیا اسپید ترا بازی نکردید و تیم ربلز رو نمیشناسید اونا رو واندرشون زیر 20 میل دف نمیریزن و رکورد بیگ همر اسپید ترا هم دست پارسا با 850 ک گرزی بود اونا با همه این تعریف ها نتونستن از عهده 4 تا اکانتی مه برای خراب کاری کردن اومده بودن بر بیان وای به حال شما

حالا که از من رزومه میخواید از سرور دیگه فقط باید ناتار و واحه رید بدید چون خراب میکنم بازی رو واسه همتون تا یاد بگیرید با هر کسی هر طور که دلتون خواست حرف نزنید

بی صبرانه منتظرم برای سرور بعد اونایی که منو میشناسن میدونن به حرفم عمل میکنم سرور بعد 4 تا مثه اکانت sepide ولو بهتر رو خواهید داشت

• اولا که درسته ما اسپید ترا بازی نکردیم

ولی همین که اومدیم شما مجبور شدی بری یه ساید دیگه :)))))))))

دوما سطح پلی دادنت در حد اکانت سپیده و همین دف ریختن تو فارمه که خودتم گفتی

سوما ما نفهمیدیم،اگه لیدر ان دبلی چرا سنگ اس دبل و به سینه میزنی؟

اگه سنگ اس دبل و به سینه میزنی چرا سرور بعد میخوای بیای تو فارماش دف بریزی؟:)))))))))

چی میگی؟ من نمیتونم درک کنم :))))))

بی احترامی کردی بی احترامی دیدی و میبینی

حالا همه اتفاقارم‌ بنداز گزدن ناصر :)))

داش علی از سرور بعد به فکر یه ساید دیگه باشیم :))))))

میخوان بیان هزینه کنن تو فارمامون دف بریزن :))))))

• داش علی از سرور بعد به فکر یه ساید دیگه باشیم :))))))

میخوان بیان هزینه کنن تو فارمامون دف بریزن :))))))

دقیقا از آخرین سرورت تو sw لذت ببر عزیزم

• اما اگر این سرور برنده نشید من با تیم تکمیل میام جنوب غرب و برای اینکه امثال پارسا و علی رو بیرون کنم شده آتیش به سایدم میزنم ولی نمیذارم دست نا اهلش باشه تیمم نیاد خودم با 3 تا اکانت و یه مقدار هزینه میتونم یه ساید رو به گند بکشم شما زیا اسپید ترا بازی نکردید و تیم ربلز رو نمیشناسید اونا رو واندرشون زیر 20 میل دف نمیریزن و رکورد بیگ همر اسپید ترا هم دست پارسا با 850 ک گرزی بود اونا با همه این تعریف ها نتونستن از عهده 4 تا اکانتی مه برای خراب کاری کردن اومده بودن بر بیان وای به حال شما

حالا که از من رزومه میخواید از سرور دیگه فقط باید ناتار و واحه رید بدید چون خراب میکنم بازی رو واسه همتون تا یاد بگیرید با هر کسی هر طور که دلتون خواست حرف نزنید

بی صبرانه منتظرم برای سرور بعد اونایی که منو میشناسن میدونن به حرفم عمل میکنم سرور بعد 4 تا مثه اکانت sepide ولو بهتر رو خواهید داشت

نه دیگه نشد داداش ...

علی و پارسا یعنی یوسف ، جنوب غرب الان دست نا اهل نیست ، علی و پارسا از من بیشتر برای جنوب غرب زحمت کشیدن ، نمیتونی بهشون بگی نااهل ...
    باید اون روز مرده باشم بزارم کسی آتیش بزنه به جنوب غرب ... یادت باشه جنوب غرب برای من مهم تر از سجاده پس الکی خودتو تو آتیشی ننداز که خودت میخوای روشن کنی ...

پ.ن :

دایی مگه نمیدونی شر با تو نداریم ، کاری نداره بخوایم اشکتو دراریم
    کل اس دبل خوبه با ما ، اینجا هم مال ماست ، یه موقع صاف پاتو نزاری

• این دو نفر هر چی که لقب خودشون بود رو به من نسبت دادن . پس تمام سعیتو بکن واندر تو خاکتون ۱۰۰ شه هم برنده میشید هم منو از این بازی میندازی بیرون .

در غیر این صورت اگر این دونفر توswباشن سرور بعد منم میرم تو فاز کثیف بازی نمیذارم ایام به کامتون باشه

ایشالا که شما به خواستتون میرسید ما هم بازیامونو کردیم الان داریم عکس یارگاری میندازیم یوسف جان . اشک ما در نمیاد خیالت راحت همه جوره این بازی رو دیدم پس کار شما نیست اشک منو دربیارید . نهایتش اینه که بزنید فارمم کنید دیگه بیشتر از این که نداریم دایی ،

ولی من روی حرفم میمونم روی حرف واتساپمم که بهت گفتم میمونم کلا ادمی نیستم حرفمو پس بگیرم .

کلام اخر درباره این موضوع

انشالله که واندر بازی و زندگیتون ۱۰۰ شه نه تو بلکه علی و پارسا و کل بچه های هر ۴ ساید ،

در مورد سرور بعد هم هر دو طرف حرفمون رو زدیم من میام و صد در صد شما هم میزنید جمعمم میکنید پس غمتون نباشه .

• دروودی بی انتها به عزیزان هر 4 ساید سرور....

علی چپ چیست؟!!!

در لغت بمعنی: زمانی که می خواهیم از زیر کاری در برویم یا شرایطی رو به نفع خودمان تغییر بدیم اصطلاحا می گوییم خودم را زدم به کوچه ی علی چپ!.

اما میشه تعریفی دیگر ازش کرد:

زمانی که میخواهیم از زیر بار عملی خفت بار فرار کنیم و وضعیت رو به نفع خودمان تغییر بدیم و یک جمع کثیر یا قلیلی را هالو فرض کنیم بهش میگن خودش و زده به کوچه علی چپ!

-----

فروم زمانی بار فنی رو شاهد خواهد بود که اساتید محترم رقیب اول سعی کنند در جایگاه لیدری شخصیت خود و احترام را حفظ کنند.دوم که ته ته تههههههش تراوین یک بازیه و زد و خورد و برد و باخت عواملی از بازی.همچنین خفت های دلچسب! یاد بگیریم خوردیم زدیم خفت شدیم تهمت و انگ نزنیم.

اینروزا حتی خارج از بازی هم سعی میکنید توپ و بندازید زمین ما:دی

-----

سید بزرگوار، سجاد عزیز، دایه عزیزتر از مادر برای جنوب غرب عزیزمان

عارضم به خدمتتان که 3 تا واژه برات مثال میزنم:

بفرما | بنشین | بتمرگ

به عبارتی میشه گفت این 3 واژه معنی یکسانی در عمل دربر میگیره(نشستن) و اینکه از کدومش استفاده کنیم نوعی بیانگر ادب و شخصیت و خلق و خوی ماست.

بنظرم من وقتی خطابت کردم از واژه بفرما استفاده کردم دلیلشم انگشت اتهام و انگ زدایی شما و دوستانتون در جنوب شرق بود که اگر پاسخی دریافت نمیکردید تا به الان از کاه کوه ساخته بودید. اما دایه ی عزیز توقع میره در جایگاه لیدری با سابقه(طبق گفته خودتان) زمانیکه اشتباهی انجام میدید از روی حرص و عصبانیت وسط مکانی عمومی فریاد نزنید و از واژه بتمرگ استفاده نکنید. پس لطفا بنشین سرجات و بازیتو بکن و شرفت رو سر بازی به باد هوا نده. مرسی اه.

-----

صحبت از مرد و مردونگی کردی سید جان:

از همین تریبون بهت میگم جوخه انتحار متای SW.NE مرد نیست اگر در خاک شمال غربی که به توبره بسته ای، اجازه بده خواب و خوراک داشته باشی.:ایکس.

همچنان دوستت دارم.در جریان باش.

-----

و اما مورد آخر:

بحثی تکراری و بی فایده برای اساتید جنوب شرق(ناموس جنوب شرق):

شمارو به دیدن دیالوگی ماندگار از پلیر جذاب و سلام خوری ملس(هنوزم سلام بهت میدن بچه ها) جناب آقای صادق مایک شینودا دعوت میکنم:

(چت دیگران بودن داشتن اجازه-اخطار)

داداش زحمتت ندادیم.خودمون اونجا بنگاه معاملاتی راه اندازی کردیم.ولی اگر امری باشه حتما بهت ابلاغ میکنم نیازی نیست درخواست بدی.

خوش گذشت.

مراقب سحر و بعد سحر و دم صبح و قبل ظهر و بعد ظهر و قبل افطار و بعد افطار و سر شب و بعد نیمه شب سایداتون باشید.

شب بخیر.

• مجید عزیزم هر چقدر بچه ها گفتن جواب نده نتونستم جلوی خودمو بگیرم خدا روشکر پست ها همه موجود هستن اونیکه اول شروع کرد شخص شما بود من دوتا خط بیشتر بی ادبی نکردم اونم عصبی بودم از همتون معذرت خواهی میکنم . بخاطر اینکه ۶ نفری ریختید روی سرم (تو فروم هم بیشترید یا به قول پارسا بدویید فروم )

در مورد زدنتونم خیلی خوشحال میشیم لطف کنید بزنید من از صبح به رضا هم گفتم ، بزنید ولی مردونه ، بالاترم گفتم شما نیت کنید ما رو میزنید پس چرا دیگه سختش میکنید چراغ چک میکنید جاسوس بازیو این حرفا .

دمت گرم داداش کلا ۶ نفریم همینجوری شمشیر رو از رو ببند بزن که منم کیف کنم نه که من برم بخوابم چراغم خامدش شد بیای بزنی ،

شما منو نمیشناسی یا اخلاق من دستت نیست من تو بازی دشمن خونی هم که باشم بیرون بازی تو واتساپ و تلفنی یا مجازی میشم رفیق ۶ تاییت . منم دوست دارم عزیزم در جریان باش

پیروز و دنباله دار باشید

• سلام

خسته نباشید به همه

یوسف جان یه جوری پست بزار گلم که باعث دلخوری نشه رزومه سجاد برا جنوب غرب مشخص هست شما اگه خیلی زحمت کشیدی و میخواهی بکشی باعث جذاب شدن جنوب غرب باش که پلیر های قدیمیش دوباره انگیزه ادامه بازی داشته باشن بخوان تو ساید محبوب خودشون بازی کنن باعث جذب باش نه فراری دادن پلیرهاش به شکلی که قرار نباشه تن به متایی بدی که خودت و پلیرهای سایدت قلبی مایل به این متا نباشن که از اخرین متای جنوب غرب با شمال شرق خیلی سال میگذره من که از اخرین سرور ای ار تا این سرور که حضور داشتم به طور مداوم تو این چند ساله ندیدم جنوب غرب تن به متا با شمال شرق بده حتی زمان Parsa Swif سه به یک شد ولی مقتدرانه ایستادن من بحثم چرا متا کردین اینها نیست تصمیم گرفتین ارتباطی به من نداره باید به تصمیم احترام گذاشت ولی حرف من نوع گفتمان با پلیرهای قدیمی sw هست امیدوارم منظور منو متوجه شده باشی :*:*:*

از طرف من به شاهین شیرکش بگو سر قولم هستم ولی هر وقت زمانش رسید ;););)

سجاد عزیز انتطارم از شما بیشتره گلم :*:*:*

مخلصیم : Arash Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

از اخرین متای جنوب غرب با شمال شرق خیلی سال میگذره من که از اخرین سرور ای ار تا این سرور که حضور داشتم به طور مداوم تو این چند ساله ندیدم جنوب غرب تن به متا با شمال شرق بده

آقا آرشِ عزیز، احتمالا شما توی آخرین سرورِ tx3 آی آر حضور نداشتید و خب خاطر تون نیست، که من یادآوری میکنم هم برای شما هم سایرِ دوستان

توی اون سرور، ما همین حرکتی که این سرور SE با کلِ سرور انجام داد رو با خودش انجام دادیم؛
    مسئولِ مذاکرات هم شخصِ بنده بودم، ابتدا با NW صحبت کردم (که اونجا هم نیومدن سره جلسه) بعد رفتم سراغِ SW و اونها پذیرفتن و صحبت کردیم و چند جلسه اومدن تیم اسپیک و متایی که شما بهش افسانه میگید همونجا بسته شد.

چون سروره قبلش با بچه های جنوبِ شرق درگیر بودیم، فکر کردیم این سرور هم اونا اومدن، متای 3 به 1 مد نظرم بود روش که در نهایت 2 به 1 ختم شد...
    بعد متوجه شدیم تیمی که اومده جنوبِ شرق از بچه های بمحمد Twin Peaks و... نیستن، که مسائلِ دیگه پیش اومد و NW رو انداختیم تو جنگِ داخلی و جنوبِ غرب هم کشید کنار و بگذریم...

این متای ضربدری همچین اتفاقِ عجیب و نادری نیست که شما میفرمایید!
    اما اگر شما هم به قصدِ تخریب تشریف آوردید، خب خیلی واضح نیت تون رو بگید که همه در جریان قرار بگیرن

این همون سروری هست که عرض شد، آقا مسعود تو همین سرور جنوبِ شرق اکانت ShadowPlayer حضور دارن میتونن تصدیق کنن صحبت های بنده رو...

پ ن: آقا مسعود best player عکسِ خفت تون رو گذاشتن بچه ها باورم نشد D:
    پ ن: اسمِ سرورِ 3 آی آر اومد، جای همه ی بچه های NE خالی خصوصا آقا ناصر ATROPAT