نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• بچه شدی داداش حذف کجا بود مارو با sw اشتباه گرفتی . اون کنایه بود وگرنه که ما نمیذاریم شمال شرق ۱۰۰ کنه هنوز تو این سرور مرد پیدا میشه که با همین تعداد کم بیان جلوی شمال شرق وایسن . شمال شرقی ها شما هم یادتون باشه این چند نفری که جلوتون داری بازی میکنن حتی اگر ببازن هم جنوب غربی هستن و خواهند بود . ما کاری به جنوب غربی های فعلی نداریم تصمیم گرفتن پشت شما قایم بشن اونا هم یه روز به خودشون میان که امیدوارم دیر نباشه . ولی ما نمیذاریم نامردها راحت بازیو ببرن

اگه تو اس دبل پلی نمیدی

راجع به اس دبلم نظر نده

ما به حرمت ناصر نخواستیم چیزی بگیم تو هر پستت داری حرفای زشتی میزنی

سطح بازیتم دیدیم

۲۰ تا سرور ‌پلی داده باشی ولی سطح بازیت این باشه خنده دار ترم هست

اگه بحث قهر کردنه،سرور قبل یادم هست هفته ای ۳ بار از گروه لفت میدادی

عشق لیدری هم داری شدیدا

دلیل اینکه هم نیومدید اس دبل این بود میدونستی کسی لیدر حسابت نمیکنه

همین ۲۰ تا پلیری هم که داشتی ۱۰ تاشون و از دست دادی

فازه قدیمی و نصیحتم نگیر

اگه لیدری سایدتو جم کن

به ساید دیگه کاری نداشته باش

یا حق

• حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

به مولا که این طور بردن هیچ افتخاری نداره

وجدانا خودت میفهمی چی میگی؟به مولا که من نفهمیدم.

لیدرهایی(اکثرا الان پلیر هستند) که من در سایدم داردم وینریهای آی ار بودن روی دوششون هست لیدرهای تیم های روی دوششون هست که اسمشو بشنوی دوباره میزنی زیر گریه

یک درصد لیدرایی که تو ساید دارم رزومه نداری فقط توی فروم رخ نمایی می‌کنی اونوقت عاروق روشن فکری و تهمت کثافت کاری هم به ما میزنید.

زمانیکه شما میای به دروغ و تهمت گزافه گویی می‌کنی شخصی از جنوب شرق میاد تایید می‌کنه و چاشنیش رو زیادتر می‌کنه میخای برات به به چه چه بزنم و تشویقتم بکنم؟

از تهمت زدن و افترا و حسادت دست بردارید و مثل مرررررررددددد داخل بازی حرفی برای گفتن داشته باشید.

لب و دهن نباشید.

• سرور پیش رو که من اصلا تو تیم لیدری نبودم که بخوام قهر کنم عزیزم . سرور پیش رو که برو ببین اسم کی سر در اتحاد بود خرابش کردید این سرورم که کاری کردید بگیم ۱۰۰ رحمت به سرور قبل

مبارکتون باشه این سرور ولی از سرور بعد تونستید تو swبازی کنید حسابه عزیزم

باشه من تو این سرور دیگه اسمی از swنمیارم اما شما هم به فکر ساید جدید باشین

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم

تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

بهت گفتم توی فروم جوابتو میدم

یاد بگیر وقتی حرفی میزنی انقدر مرد باشی که بمونی پای حرفت!

دیشب یه سری حرفا زدی گفتم سید این حرفایی که داری میزنی دقیقا حرفای جنوب شرقه!

حالا هم از چراغ بین واتساپ! رسیدیم به چراغ بین اتحاد دوباره :))

شما یه ۲۰۰تا اسکات کنار همرت میذاشتی این اتفاق نمیوفتاد برات

از تمام دوستانی که چتشون پخش شد عذر میخوام اما نه از شما سید !

گفتم من حرفامو با مدرک ارائه میدم.

قضاوت با خواننده های فروم

بدرود

• سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

سلام اقا سید عزیز اگه اشتباه نگفته باشم اسمتون رو

یک لیدر به هیچ عنوان به رقیبش حتی اگر بهترین دوستش باشه امار اکانت و کلا اطلاعات بازی رو نمیده و در ضمن بغل این چنین همری دفاع و جاسوس هم میذاره

بچه شدی داداش حذف کجا بود مارو با sw اشتباه گرفتی . اون کنایه بود وگرنه که ما نمیذاریم شمال شرق ۱۰۰ کنه هنوز تو این سرور مرد پیدا میشه که با همین تعداد کم بیان جلوی شمال شرق وایسن . شمال شرقی ها شما هم یادتون باشه این چند نفری که جلوتون داری بازی میکنن حتی اگر ببازن هم جنوب غربی هستن و خواهند بود . ما کاری به جنوب غربی های فعلی نداریم تصمیم گرفتن پشت شما قایم بشن اونا هم یه روز به خودشون میان که امیدوارم دیر نباشه . ولی ما نمیذاریم نامردها راحت بازیو ببرن

به عنوان لیدر شمال غرب انقدر تاکید شما روی جنوب غرب اصلا کار جالبی نیست اینکار برای یک پلیر هم قباحت داره چه برسه به لیدر ضمنا تفکیک کردن خودتون به مرد و رقیبتون به نامرد حرکتی بسیار سخیف و چیپ هست به عنوان لیدری کار بلد باید این رو بدونید خودتون

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

بسیار حرف ناپسند و زشتی زدید در مورد لیدرها واقعا جای تاسف داره

اما به عنوان لیدر این رو باید بدونید اگر تو یک مکان عمومی صحبتی میکنید هر شخصی حق پاسخ داره اگر کار خصوصی دارید لطفا در قسمت پیامهای خصوصی پیام بدید ممنون

لطفا بیشتر لیدر باشید

سپاس

• سرور پیش رو که من اصلا تو تیم لیدری نبودم که بخوام قهر کنم عزیزم . سرور پیش رو که برو ببین اسم کی سر در اتحاد بود خرابش کردید این سرورم که کاری کردید بگیم ۱۰۰ رحمت به سرور قبل

مبارکتون باشه این سرور ولی از سرور بعد تونستید تو swبازی کنید حسابه عزیزم

باشه من تو این سرور دیگه اسمی از swنمیارم اما شما هم به فکر ساید جدید باشین

سرور قبل مسئول جنع آوری کتیبه ها شدی‌ دیدیم چه اسطوره وار‌ جمع کردی

سرور بعدی اس دبلم

شما هم بیاید

جالب‌میشه

• داداش در همه موارد حق با شما بود

ولی جواب های هوی هست شما که انقدر خوب تحلیل میکنی پست پرشیا رو هم ببین من با هر کسی مثه خودش حرف میزنم

چند تا نکته بگم خدمتت تو مرام ما اینجوریه ک تو بتزی رقیب باشیم بیرون بازی رفیقیم جونمم واسشون میدم این بود که منو ناراحت کرد نه همری که زخمی شد من رم ها رو فرستادم رفت دم صبح و اون اکانت دوساعت بود تحویل بنده شده بود به ریختن اسکات نرسید

در مورد sw هم بازم حق داری ولی اینو بدون ما هم جزو تیم sw هستیم اندازه همون کسایی که اونجا دارن بازی میکنن تو اون ساید زحمت کشیدیم اسی تیتال حذف کرد رفت بعد از جدا شدن sw از ما صد بار گفت ما چرا اودیم اینجا گفتم ناصر گفته فرقی نداره ما با sw هستیم و متا تا آخر سرور . من باختن تو جنوب غرب رو ترجیح میدم به 100 کردن تو شمال غرب . من نمیتونم زیر بلیطی سایدمو ببینم . تو پست بالاهم گفتم چشمم رو تو این سرور بستم دیگه رو sw ایشالله سرور بعد تیم اصلی sw ریبلز تیم برگرده و اگرم برنگرده خودم برمیگردم

سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

این اولین پست من یه کلمش دروغ نیست ne هر کاری از دستش بر اومد کرد هیچی نگفتیم ولی نباید معنای رفاقت و دوستی بیرون از بازی رو هم خراب کرد

• فک کنم اشتباه گرفتی عزیزم میخوای بعد از اینکه افطار کردی صحبت کنیم الان خاطراتت تیره و تار هستن سرور پیش رضا ناصر و یئسف بودن تو تیم لیدری من کلا هیچگونه مسئولیتی نداشتم صرفا دو روز یوسف لطف کرد تحویلمون گرفت اودیم صحبت کنیم تیم لیدری رو ببندیم شما یکم مشغل داشتی نبودی به خاطر اونه که منو با کسی اشتباه گرفتی

شما یه اکانت سپیده رو نمیتونید جمع کنید تو سایدتون هل من مبارز داری سر میدی . همین که ما 6 نفر تو nw روبروی شمال شرقیم شما بالای 10 نفر زیر سایه nw نشون میده کی چکارست عزیزم همه میدونن خوبم میدونن منتها الان صلاح میببین رو کنن

اتفاقاا خوب میشناسم

شما خودتو زدی به اون راه

اگه لیدر خوبی بودی

نصف بچه هاتون نمیومدن این سرور با ما پلی بدن

( اگه الان بهانه نکنی که چون دوس دارن فقط تو اس دبل دلی بدن :))))) )

برو بگو امام هومن واست استخاره بگیره اگه خوب بود بیا جواب بده 😂😂😂😂😂😂

که به کی میگه زیر سایه، لوللل

ما اکانت سپیدرو نمیتونیم جمع کنیم

ولی شمارو خفت میکنیم

این برام قشنگ تره

برو رو همرات اسکات و نیزه بریز جا تعریف از نکرده هات

اتفاقا تو جی پی اس دبل ذکر خیرت شد الان

چقدر تعریفی هستی تو 😂😂😂

• ارادت

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید

پسر خوب این دوستانی که شما بهشون توهین میکنی حداقل اقل ۸ ۹ تا سرور بازی کردن.

اکثرا وینرهای سرورهای IR هستن

برخلاف شما وجودشون اعتبار میاره برای یه سرور، چه برسه به یه ساید

اسم رسمشونم از تو فروم بدست نیاوردن

بزرگان تمام ساید ها هم میشناسنشون

این محدود به اسپید ترا نمیشه!

نمونه ی واضح سرور قبلش آقا مازیار بود. هیچ وقت شما نمیبینی بزرگترای ساید بیان توهین کنن به هم.

این آدمها از زیر بوته در نیومدن

یه نمونه دیگه، سرور ۱ بعد از رفع فیلتر IR، یه دوستی با من رو یه اکانت بازی میکرد. به زورم آورده بودمش.

تازه به اصرار خودش چراغ خاموش اومده بود که کسی نشناسه و دلخوری پیش نیاد. همین مجید پرشیا دنبال این بود ببینه کی رو اکانته ماست که جاسوس نباشه یوقت (😁)

از تمام ساید ها نامه میومد که به به شنیدم اومدی تو سرور. چرا پیش ما نیومدی و ...

اینجا هم اینستاگرم نیست بیای حاشیه درست کنی بهونه بتراشی بزنی حذف.

بجا این کارا برو اسکات بزار کنار همراتون خفت نشید.

ریبلز تیم برگرده و اگرم برنگرده خودم برمیگردم

بی زحمت از کنار برگردید تیکه پاره های SE نخوره بهتون لباستون کثیف بشه.

ممد کینگ بیا این لیدرتونو (؟) جمع کن وگرنه خفتور های متای NE SW با جارو خاک انداز جمعشون میکنن.

پ ن: مودب باشید و احترام بزارید. با بی احترامی هیچ کس عزیز نشده. تراوین بهونه دوست پیدا کردنه. بردن باختنه خیلی مهم نیست.

پ ن: آقا مازیار شما ببخشیدشون. اینا تاحالا جام خلیج فارس بازی کردن، لالیگا از نزدیک تجربه نکردن.

پ ن: یه خسته نباشید دیگه به هر دو طرف خفت کننده و خفت شونده. دمتون گرم بازی رو جون دار میکنین. امیدوارم با عکسایی که رضا گارد گزاشت سوتفاهم برطرف شده باشه.

پ ن: وقتی انگشت سمت بقیه میگیری ۳ تا انگشت دیگه سمت خودتو نشون میده. اول فکر کنیم بعد حرف بزنیم!

پ ن آخر: باور کن بی شوخی میگم. من تا الان عکس شما رو میدیدم فکر میکردم همستره. الان دقت کردن دیدم شیره :)))

Screen-Shot-2021-04-23-at-1-02-14-PM.png

• در این که میشناسی شکی نیست گفتم شتباه گرفتی باز یوسف بین شما ها همیشه حرف حق ور زده از اون بپگرس من مسِول جمع آوری کتیبه ها بودم یا نه

در مورد بچه های ما هم نمونش شاهین شیر کش بگو میدونستی سید ناصر و اسی میخواستن برن nw اتفاقا ازمون ناراحت بود میگفت چرا رفتید اونور اونم بی خبر میگفتید برگردید بیاید اینور خلاصه کنم دار میشه چت دونفره بحثمون این بماند تا سرور بعد ببینیم اشک کی در میاد :)

• درود بر شرف شما رضا جان

جمعه ما رو ساختی، من و سهیل بسی لذت بردیم از خفت های زیبا :love::love::love:

خسته نباشید هم عرض می کنم خدمت تمامی دوستانم در ساید قدرتمند ش.ش

• ببین برادر من

اولا که نداشتن جاسوس دلیل نمیشه نفهمیم اسکات کشیدین ما کلا علم غیب داریم دقیقا میدونستیم بیست بار اسکات کشیدین چت های واتساپ که گزارش اسکاتتون رو به هم دیگه میدادیم موجوده که بچه ها میگفتن هوای اون دهکده رو داشته باشین که سید جان لطف کرد رم هارو نذاشت اونجا بمونه

دوما از بحث تهمت و افترا و این بچه بازیا که بگذریم یه جای کار میلنگه دیگه برادر من قبول کن اینو

من خودم دفسازم پسوورد اکثر اکانتها رو دارم میرم سر میزنم بهشون تا ۶ و نیم روی اکانت بودم که اگه اتکی میدیدم چنان اینسرتی میکردم اونسرش ناپیدا و بعد از افلاین شدن من یک ساعت بعدش یکی از دوستان میاد روی اکانت و میبینه که بعله جا تره و بچه نیست

چی میشه که توی این یک ساعت اینجوری میشه یکم بو داره حقیقتش

اکانت کینگ تبر خودم به عینه نظاره گر محفل بودم 20 بار کوبیدین بهش ضایع شدین برگشتین

بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم .

ابوالفضل حرف جالبی میزد میگفت این جاخالی هایی که دادم خودم امتحان میکردم

میگفت از عمدی تایم میگرفتم یک ربع توی تایمایی که معمولا خفت میکنین افلاین میشم بعد تایم میگرفتم بعد از یک ربع یا ده دقیقه میومدم رو اکانت میدیدم اتک اومده

دو سه روزی فیکس انلاین میموندم باز تا تست میکردم ده دقیقه افلاین میشدم میدیدم عه!!! باز اتک اومد

دیگه زندگی واقعی هم یکم ادم رو مجبور میکنه یه مواقعی افلاین باشی دیگه مثلا غذا میخوری میری wc یا هر کار دیگه ای الان که روزه ان مردم تایم شام و ناهار درکار نیست شماها من موندم تایم wc رفتن مردم رو چجوری حدس میزنین خیلی آپشناتون پیشرفته س فک کنم !!!!!

دیگه بو داره دیگه کاریش نمیشه کرد

پ.ن : رابین هود کجا قایم شدی بیا کاریت ندارم کتیبه مونم ندادی عب نداره میخوام روی ماهتو ببینم

پ.ن : اها راستی سوپر خفت دیشبتونو یادتون رفت بذارین شایدم نذاشتین ریا نشه یه وقت

من به جاتون میذارم که اینهمه تلاش شبانه روزی بچه هاتون در این سالیان سال که میخواستن پلنشو بریزن بی ثمر نمونه

اینم گذاشتم که خوانندگان این عکسای گل و بلبلی هم که میبینن فک نکنن چ خبره!!!! و چه پلن ریزی های خفنی داره صورت میگیره

پ.ن : انشالله که خیره

ما که بخیل نیستیم

نوش جونتون

• به به اسطوره جان عزیز یک نصیحت بهت بکنم بدت نمیاد؟

وقتی داری با کسی کل کل میکنی بهتره از خودت و خودش صحبت کنی اوکی اینجوری بهتر کسی که دم از ادب میزنه و احترام خودش هم سعی میکنه اون ها رو نگه داره

جالب هر اتفاقی توی سرور میفته سریع یجوری ربطش میدن به اس ای داستان چیه ؟ بهتر فروم جای لینک های جذاب باشه مثل پست قبل من کاری به اینکه چطوری زده شده ندارم اما این هوچی گری ها و بحث های خاله زنک رو جمع کنید میایم فروم حداقل لذت ببریم اون بار روانی مال آی آر بود که 5یا 6 هزار پلیر ثبت نامی داشت و بار روانی میتونست یک ساید رو متلاشی کنه نه اینجا که سر جمعشون به 200تا پلیر هم نمیرسه

ممنان ما هم تصمیم گرفتیم دیگه لوگین نکنیم خبر ها رو درست بذارید تا ما هم سر در بیاریم از اوضاع سرور ممنان

محمدowldark

• سلام و عرض ادب

ما که دیروز صبح اومدیم و گفتیم که دیشبو هرکاری میتونید بکنید تا بیدار بمونید

نه بیدار موندین و نه شعر استادو تو پروفایل نوشتین واسه گرفتن امان نامه

نه اسکات ریختین رو همراتون و نه نیزه دار

حالا هم مقصر ما شدیم :))

دم تمام بچه های Suicide Squad گرم که یه سرورو به هم ریختن

تحلیل تصویری از سرور :

20ze_picsart_04-23-03.12.31.jpg

g4od_picsart_04-23-03.16.14.jpg

و در اخر عکس لو رفته از سوپر لیدر های بازی تراوین

0jdn_picsart_04-23-03.11.05.jpg

خلاصه حرف های بعد از خفت های دیشب:

1.من لیدر خوبیم همه بدن، بد بد بد

2.ما حواسمون به اکانت بود تا 6 صبح (ازون 17 تا دونه اسکاتی که رو اکانت بود کاملا مشخصه بچه ها فول حواسشون به اکانت بوده)

3.ساعت 5:50 صبحه من تعصب اس دبلو میکشم اخه چرا مارو زدین؟ شما داداشیه منین :(

نکته :تا بوده نام ما با جنوب غرب پیوند خورده لذا اگر تمایل به بازی داشتین تو سرور بعدی در ساید جنوب غرب لطفا رزومه خودتونو بفرستین بعد منتظر باشید بهتون خبر میدیم سجاد جان

پ. ن:نصف بیشتر بچه های شمال غرب رفیقامونن اونا جاشون روی تخم چشه ولی از افراد با سابقه ی لیدری خود ساخته و گزافه گوی رزومه میگیریم :))

امروز عجیب یاد شعر استاد مجتبی ترکاشوند افتادم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• امروز عجیب یاد شعر استاد مجتبی ترکاشوند افتادم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

شما از من رزومه میخوای خخخخخ

باشه عزیزم رزومه هم برات میفرستیم البته اگر بذارم بیاید از همین الان قول میدم بهتون دیگه تو اسپید ترا نمیزارم تیمتون بازی کنه خدار وشکر همه شرایطشم مهیاست از این به بعد برید دژکوب بزنید با آبگوشت

خودتون و تیمتون اسم منو شنیده بودید ولی من حتی اسم شما رو هم نشنیده بودم ولو به نوب بودن . برو تو افتخاراتت بزن عزیزم

شما همونی نبودی که سرور پیش دودستگی انداختی با یوسفم قهر بودی الان شدید داداشی

• یه سوال از سوپر لیدر ان دبل

اگه تا صب حواستون به اسکات بود چرا دف انتی سواره نریختید یا دف اضافه نکردید؟

داش علی منو تو‌ نوبیم مشتی

این لینکا حاصل پرو پلیر بودن امثال سجادهاست

😂😂😂

امشب به بچه های سوساید اسکواد میگم استراحت کنن

😂😂

• اکانتی که میفرمایید اصلا پلیر نداره و چراغش قرمز بود

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

شما از من رزومه میخوای خخخخخ

باشه عزیزم رزومه هم برات میفرستیم البته اگر بذارم بیاید از همین الان قول میدم بهتون دیگه تو اسپید ترا نمیزارم تیمتون بازی کنه خدار وشکر همه شرایطشم مهیاست از این به بعد برید دژکوب بزنید با آبگوشت

به مولا قسم که خودتون و تیمتون اسم منو شنیده بودید ولی من حتی اسم شما رو هم نشنیده بودم ولو به نوب بودن . برو تو افتخاراتت بزن عزیزم

شما همونی نبودی که سرور پیش دودستگی انداختی با یوسفم قهر بودی الان شدید داداشی

سید جان به من مربوط نیست اما سوالی هست که ذهنم رو قلقلک میده؛

شما هم مثلِ بنده دیشب فرمودید روی ساید تون تعصب دارید درسته؟
    از دیروز تا الان هم همچنان سنگِ سایدِ SW که خانه ی شما باشه رو داری به سینه میزنی...

من برام قابلِ هضم نیست، که شما واقعا به سایدت که SW باشه عشق بورزی، اینقدر برات مهم باشه که بیای براش دلسوزی کنی و مثلا از نقشه های متا شون آگاه شون کنی، اما تو سایدِ دیگری بجز SW رجیستر کرده باشی!
    من هرچقدر دارم به این موضوع فکر میکنم برام قابلِ هضم نیست، که من عاشقِ NE باشم که هستم، بعد برم تو SE مثلا رجیستر کنم!

من بعنوانِ یه پلیره NW بیام فروم رو بخونم، وقتی میبینم توتال لیدره سایدم همش داره میگه SW SW SW خب چه حسی پیدا میکنم؟!
    لیدره منه بالاخره، یا دنبالِ پیروزی برای سایده گمشده اش میگرده؟!

یا عشق و تعصبی که شما ازش دم میزنی فقط شعاره (که اگر نبود جایی بجز SW نباید میرفتی)
    یا دایه عزیز تر از مادر شدنت فقط برای بهم زدنه متای ما با SW هست ولاغیر