نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• روز 59 سرور هستیم

یک ساید هشت تا همر جنگی (دیفالت) باهاش دو تا واندرزن صفر میکنه و 8 تا همر حنگی دیگه که تو پلن بوده با پیغام سرزمینی یافت نشد مواجه میشن بر میگردن

ساید مقابل رو اکانت دفساز اس ای دیوار میشه

سایز همر جنگیتونم نمیچربه:(

آنالیزورا بیاین تحلیل کنین

دوباره تو ان ای دیوار شدین که :D:D:D

پ ن: سروری که قرار بوده توش مولتی بازی نباشه همین الان ثبت نامش بازه روی دوستان ان ای کافیه تاپ پیشرفتو نگاه کنین هر روز تعدادی اکانت اضافه میشه

اس ای نبود سرور جذاب بود واقعا براتون مولتی بازا ؟؟؟

اس دبلیو هم که یکی از دلایل به هم زدن متاشون مولتی بازی اس ای بود الان شاکی از این هستن که رمز مولتیاشون لو رفته و یه اتفاقایی افتاده:|:|:|

• سلام رضا جان

یه سوال فنی داشتم شما که ادعا پلیری ای ار رو داری و از همه انالیز میخوای و ...

میشه بگی لانچر این اتک ها کی بوده که با همچین دقت باور نکردنی دهکده دفاعی ساز رو زده احتمالا انالیز جالبی داری و هدف خردمندانه ای پشت این اتک ها بوده چون فقط تا جایی که ما دیدیم فقط دیوار بوده و دیوار

میشه یکم شفاف سازی کنی؟؟؟

شاید به قول ایرج عزیز داشتید از همرهاتون رونمایی میکردید

انالیزور هاتون چقدر دقیق عمل کردند

<X<X<X<X<X

• میگم دوست عزیز شما که دست به دلیل و منطق خوب میاره میشه تعداد کاتاها همر های ۲ پلن دیوار شده ساید ne هم تحلیل کنی برا ما ضعف ها و قوت هاشو بگی ممنون مشیم

• سلام علیکم جمیعاً

(این پست به دلیل طولانی شدن دو قسمت میشود)

قسمت اول:

ابتدا عذر میخوام بابت پاسخ دیر. بنده گرفتار یک سری کار هستم که پیش اومده. واقعاً تحلیل خاصی نیست که بشه انجام داد. اگر مشخصاً چیز خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا اگر بشه و برسم و یا حتی ابزارش موجود باشه (نوشته باشم از قبل) خدمتتون ارائه کنم. بنده قبلاً هم عرض کردم شمال شرق از نظر اعداد به همه سرور سر بوده و هست و در صورتی که 3 به 1 ادامه می یافت، میشد یک احتمالی رو برای شکستشون در نظر گرفت. جنوب شرق هم اگر بازنده بشه عملاً به فروم و سیاست بازنده شده. خیلی مهم هست که کسانی که توی فروم مطلب مینویسن این کاره باشن. مثلاً سرور قبل بهنام و تیرداد دوتا فروم نویس حرفه ای بودن که جو فروم رو برای امرداد حفظ کردن. ابتدای این سرور جنوب شرق حرکت درستی کرد که دوتا ربع جنوب غرب و شمال غرب رو همراه خودش کرد و اگر همچنان پای هم ایستاده بودن شدنی بود برنده شدنشون و حتی با اینکه از نظر آمار شمال شرق پیشتاز بود باز بردن بازی برای متای علیه شمال شرق خیلی محتمل بود. حسابی ترین تحلیل رو در این مورد اینجا میزارم که مربوط به جناب سهیل Napi هست که عین حقیقت هست و زحمتی که لیدری شمال شرق کشید تا بازنده بازی نباشه ایجاد یا استفاده (نمیدونم کدومش بوده) از شکافی در متحدینی بود که علیه شون شکل گرفته شده بود و اشتباه جنوب شرق دقیقاً از دست دادن متحدشون بود. یک توصیه به همه دوستان میکنم که کتاب هنر جنگ اثر سان تزو رو برید بخونید. تحلیل حملات و دفاع ها خُرد محسوب میشن. تصویر بزرگتر رو باید دید.

اگه شما متا میموندید ما تو بهترین حالت ممکن باید ۳ تا واندر رو میزدیم ولی الان حتی وقت و فرصتش روداشتیم که واندر شما رو هم بگیریم

خودت حساب کن برای زدن ۳ تا واندر تو بهترین شرایط ممکن اونم حداقل دوبار چه فشاری ب ساید ما وارد میشد

و اصلا شما نیازی ب انجام کاری نداشتید فقط کافی بود تعداد واندراتون رو بیشتر از ۳ تا بکنین ک تارگتا برای ما بیشتر بشن و بقیه سرور میشستید مسیر تجارت تنظیم میکردید و لذتش رو میبردین

این حرف حساب جناب سهیل که اصلاً فکرش رو نمیکردم بیان کف فروم بیانش کنن بسیار قابل تأمل هست. معمولاً کسی نمیاد اشتباه رقیبش رو بهش یادآوری کنه.

اینکه اسپیدترا ناتارهای متفاوتی از بقیه تراوین ها داره و یا واحه هاش رو اگر مدام بزنی حیوون در نمیاد (زدن واحه فقط اول بازی صرف داره و برای کسی که توی بیابون هست و دسترسی به منبع دیگه ای نداره) حرف درستی هست. ولی دلیل اساسی متفاوت شدن تراوین از گذشته تا الان دو دلیل افزایش تولید منبع (به سایت Kiriloid مراجعه کنید و ببینید ورژن 3.6 چطور بود تولید. همچنین نژاد مصری رو هم در نظر بگیرید.) و سیستم صنعتی که شکل گرفته هست. البته ناتارها هم منبع دارن میدن ولی برای دوستان صنعتی باز ناتاری که منابع فراوان تولید میکنه آوانس هست به رقیبی که صنعتی باز نیست. (به نفع صنعتی باز ها هست که نباشه این ناتار) البته گویا نرم افزارهای ربات برای این سرور کار نمیکنن ولی نمیشه گفت صنعت از بین رفته. میشه گفت سیستم سخت تر شده و نیمه صنعتی هست. این دو رویداد مهم در تراوین باعث شده دفاع بهش توجه ویژه ای بشه و هر کسی که بتونه دفاع بیشتر بسازه برنده خواهد شد. اینکه در تهاجم بشه پیروز شد به یک کار بسیار طاقت فرسا تبدیل شده. قبلاً زدن کراپ های پایتخت ها خیلی ارزش داشت. ولی با وجود منبع فراوان دیگه الان اون اهمیت گذشته رو نداره. البته بنده معتقدم میشه در هجوم هم برنده شد ولی به صورت پلنی که همیشه ملت میرن این امر شدنی نیست و نیاز هست که همه اکانت های یک ربع با هم و به طور مداوم حمله کنن و اونم نه برای تارگت هایی مثل اکانت CLUB. برای فیدرهایی که دارن اون منابع رو تولید میکنن و این سیستم باید مدام و بدون توقف باشه و این چیزی نیست که یک پلنر یا لانچر نسل قدیم بتونه انجامش بده. وقتی سیستم صنعتی هست باید حملات هم صنعتی باشه و با این حملات سنتی کسی نمیتونه ورق بازی رو برگردونه. در ضمن الان هم شدنی نیست این موضوع و باید از ابتدای سرور بهش فکر میشده و زمان از دست رفته. یکی از کارهایی که بنده در حال انجامش هستم همین سیستم صنعتی هجوم هست که به نظرم میتونه بر سیستم صنعتی که همه بهش اشراف دارید غلبه کنه. تحلیل خودکار و انتخاب تارگت های خودکار و دستورات خودکار برای اکانت ها. گرچه رباتی که مستقیماً اکانت رو بازی کنه در کار نیست. یک سریالی بود نام Travelers که یک سوپر کامپیوتری تحت عنوان Director همه کاره بود و آدم ها از آینده به زمان حال میومدن و خلاصه داستان بسیار جالبی داشت (اسپویلش نمیکنم براتون - گرچه متاسفانه کنسل شد و میتونست خیلی خوب پیش بره). هدف بنده هم نهایتاً اینه که بتونم یک Director برای تراوین بسازم. :D گرچه بسیار بسیار کار سختی هست و هنوز اوایل راهش هستم ولی علم ساختنش رو فکر میکنم دارم. باید اون سریال رو لااقل یک چند قسمتی ازش ببینید تا صحبت بنده رو درک کنید.

اما حالا وضعیت چطور هست؟ هیچی دیگه توجه شما رو به نقشه کل بازی جلب میکنم. همه دهکد های بازی هستند. نام اکانت هایی که بیشتر از 5000 جمعیت دارند روی مختصات پایتختشون مشخص شده. طبق معمول هم اندازه نقشه بزرگ هست و باید زوم کنید.

یک نگاهی بندازید ببینید تراکم دهکده در کجا بیشتر هست؟ ببینید چطوری هست اوضاع پاپ ها! مشخص هست شمال شرق غلبه کامل داره. اگر سه ربع دیگه متحد میموندن و همه واندرهاشون رو آپ میکردن و همه با هم برای زدن واندر شمال شرق تلاش میکردن شانسی بود که بتونن جلوی شمال شرق رو بگیرن. گرچه شمال شرق کتیبه منحصر معماری رو داره و با دفاع فوق سنگینی که روی کتیبه و واندر میبنده عملاً کار خاصی از دست همرها بر نخواهد اومد ولی باز هم اگر میتونستن مثلاً چند لول هم واندر رو عقب بندازن توی کورس 100 کردن، شدنی بود شکست دادن شمال شرق. به هر ترتیب از نظر بنده تمام شده هست کار و شمال شرق پیروز این سرور هست. مگر اتفاق خاصی بیافته و مثلاً یک دعوایی بین خود شمال شرقی ها شکل بگیره.

نمیدونم چقدر جنوب شرق در شکستن متاشون مقصر بودن ولی جنوب غرب بازی آسون رو انتخاب کرد و فقط بر اساس نوشته های داخل فروم دارم نظرم رو میگم (بنده از هیچ کسی آمار خارج فروم ندارم الان) لیدرهای جنوب غرب کار رو برای سرورهای بعد خودشون سخت کردن (صرفاً پیش بینی هست). طبیعی هست شمال شرق قربون صدقه جنوب غرب بره و باید این کار رو انجام بده چون غیر از این کار عین خبط هست.

ادامه در پست بعد...

• قسمت دوم:

این نموداری که دیگه براتون آشنا شده هم مؤید همین مطالب هست.

دو نمودار مربوط به Palyerها رو دقت بفرمایید. کاملاً روند رشد دو ربع شمال شرق و جنوب شرق واگرا هست نسبت به هم و یک زاویه وجود داره. یعنی شیب رشد شمال شرق بیشتر هست. (نمودار تعداد دهکده های ربع) یعنی زمان به نفع شمال شرق میگذره. هر روز نسبت قدرتش به جنوب شرق داره بیشتر میشه و هر روز دفاع بیشتری داره ساخته میشه. اینکه مداوم حمله صورت بگیره توصیه بنده هست! اما آیا پلنر و لانچرش موجود هست؟ جواب خیر هست. مداوم یعنی هیچ توقفی در کار نباشه. اونم نه یک یا دو تارگت. باید تعداد تارگت ها بسیار باشه!

شاید بنده متهم بشم به اینکه دارم الان روحیه جنوب شرق رو تضعیف میکنم. بنده الان نه از ارتباطات خبر دارم و حتی نمیپرسم که چه کار دارید میکنید! (از هیچ ربعی) بنده فقط اعداد رو نگاه میکنم و بس! اعداد بهم میگن کار تمام هست. با اینکه جنوب شرق کارشون در حملات و دفاع ستودنی هست و اینکه دفاع های عالی میکنن و توی هجوم هم میتونن تارگتشون رو حذف کنن فوق العاده هست. ولی با تمام این کارهای ارزنده متاسفانه زمان به ضررشون در حال سپری شدن هست و بنده حقیقتاً بی طرفانه دارم مطلب مینویسم.

ولی توجه شما رو جلب میکنم به این نکته که اگر برای بردن بازی کنید دیگه از بازی لذت نمیبرید! یا لذت ماکزیمم رو نمیبرید.

یک هدفی غیر از بردن برای خودتون در نظر بگیرید (شمال شرقی و جنوب شرقی و شمال غربی و جنوب غربی هم نداره. همه مثل هم!)

اگر یک هدفی (یا اهداف) غیر از برنده شدن برای خودتون بزارید که اولاً شدنی باشه و دوماً آسون نباشه موجب میشه بازی یک رنگ دیگه بگیره برای شما.

جناب ایرج توی یک پینوشتی نوشته بود شاید لقمان بیشترین لذت رو از این بازی ببره. بنده از این بازی دارم لذت میبرم چون هدفم بردن بازی نیست و اهدافی برای خودم تعریف کردم که وقتی به هر کدوم میرسم کلی کیف میکنم و انرژی میگیرم. بردن بازی یک هدف ثانویه باید باشه. اگر هدف اول شد روند بازی ملال آور خواهد میشه.

پی نوشت : از همرسازی و غارت خسته شدم و اگر دوباره بخوام تراوین بازی کنم یک اکانت دفساز ساده میسازمو تنهایی بازی میکنم،ولی در یک صورت ممکنه بازم یک اکانت مثل مارس داشته باشم اونم در صورتی هست که سه عزیزی که اسم میبرم دعوت من رو لبیک بگن و چهار نفری روی یک اکانت بازی کنیم: نیما(یودونت نو می)،اشکان فریدام و آقا لقمان عزیز، اگه افتخار میدین و موافقین این پست رو لایک کنین تا یه زمان برنامشو بچینیم،فکر میکنم ترکیب خیلی سمی ای بشه ^^البته این تیم اگه شکل بگیره دقیقاً مثل مارس این سرور تک اکانت و بدون مولتی خواهد بود

جناب سجاد عزیز شما به بنده لطف دارید. ولی کلاً بازی تراوینی حقیر به یک سمت دیگه در حال حرکت هست. از اینکه مایل باشم با شما همبازی باشم استقبال میکنم. ولی حقیقتاً دیگه اینکه بشینم اکانت بسازم برام جذابیت نداره. دلیلش هم فکر میکنم همه کسانی که اکانت های خوبی ساختن (از جمله خود شما) درک میکنن. مسأله اینه که باید این بازی یک چیز جدیدی برای ارائه داشته باشه برای بنده که باهاش حال کنم. برای بنده استراتژی بازی خیلی جذاب هست. یک اکانت خیلی میتونه خاص باشه. بنده اکانت خاص خیلی درست کردم. همین اکانت این سرور هم خیلی خاص هست. (گرچه از ایده آلم خیلی فاصله داره. دلیلش هم نبود وقت بوده.) ولی خاص تر یک مجموعه هست که به صورت منظم با هم کار کنه. دوستان صنعتی باز یک چیزی توی این مایه ها تجربه کردن. ولی چیزی که بنده دنبالش هستم خیلی متفاوت تر هست. همون سریال Travelers رو ببینید اگر وقت داشتید.

مثلاً بنده در حال درست کردن یک سیستمی هستم که تیم هایی که وارد بازی میشن ابتدا مشخص میشن و اهدافشون هم مشخص میشه بعد همون اول بر اساس نقشه تمام مختصات های دهکده های گندمی بینشون تقسیم میشه. (بر اساس توان و نفرات و هزینه ای که میخوان بکنن) یعنی هر چی مختصات هست توسط یک سیستم هوشمند تصمیم گیری بشه.

یک چیز دیگه ای که یک کمی روش کار کردم یک رباتی هست که کارش فقط نظارت هست و دست به هیچ چیزی نمیزنه. داده هایی که جمع میکنه مستقیماً به سرور میفرسته و اونجا اون سیستم اون ها رو پردازش میکنه. دیگه اگر ما این برنامه ی ناظر رو در اختیار ملت بزاریم که روی سیستم هاشون داشته باشن دیگه نیازی به بازرسی نیست و همیشه آنلاین همه اکانت ها زیر نظر هست و میشه در مورد اینکه روند پیشرفت چطور هست و کجاهاش دچار ضعف هست و چه برنامه هایی باید پیش گرفت تصمیم گرفت. در زمان حملات هم حمله در زمان وقوعش مشخص میشه و خیلی راحت میدون تمرین حریف کشف میشه و خیلی راحت تر تارگت ها تشخیص داده میشه. دستورات ارسال دفاع به صورت مشخص برای هر اکانت جداگانه ارسال میشه و مشخصاً همیشه میدونیم چقدر دفاع داریم و کجا هستن و سریع ترین و بهینه ترین تصمیم ها رو میشه گرفت.

این ها گوشه ای از ایده آل بنده هست. گرچه اینقدر کارهای دنیای واقعی هستن که نمیزارن روی این ها کار کنم. ولی به عنوان سرگرمی، بنده کار کردن روی این سیستم ها را ادامه خواهم کرد.

یک نکته ای هم بگم در مورد غارت. خب بنده به این نتیجه رسیدم که هیچ جوره دیگه نمیتونم به جمع top10 بپیوندم. چون نه مثل اکانت M A R S چکمه منحصر دارم و نه باغی موجود هست که از منابعشون استفاده کنم. در نظر بگیرید که کل رید بنده سواره هست و بهترین ریدر تیرانداز هون هست برای الان بازی (شاید با توجه به ratio پایین بشه گفت رعد میتونه بهتر باشه). بنده یک سیستمی نوشتم که این تعداد غارت ها رو بهینه تر میکنه تا اون ratio که در این پست بهش اشاره کردم بهتر بشه وضعیتش. بهتر که نشد هیچ! بدتر شد! البته برای بعضی جاها بهتر شد. ولی در کل مؤثر واقع نگردید. چون تروپ ملت هم داره بهتر میشه و اونا هم غارت دارن میکنن. چقدر به خود بنده توی واتس اپ پیام دادن و سعی کردم راهنمایی کنم برای این موضوع. و مساله دیگه این بود که بهتر کردن ratio فقط برای زمانی خوب هست که تروپ کم داشته باشید. بنده عملاً تروپم داره خاک میخوره توی اکانتم. در نتیجه این برنامه کلاً کنسل شد.

چیزی که به نظرم رسیده غارت از واحه هست. البته خودم گفتم که هیچ به صرفه نیست غارت از واحه. ولی نه هر واحه ای! واحه ای که پر از حیوون و منابع باشه. حیوون ها عملاً محافظان منابع هستن و لاست تروپ هم اهمیتی نداره برای اکانتم. گرچه حقیقتاً با اون منابع هم نمیتونم به تاپ برسم. ولی میتونم مدال هجوم بگیرم! گرچه گرفتن رنک 1 هجوم بسیار بعید هست. مخصوصاً با وجود اکانت های پر همری مثل CLUB . ولی میشه لااقل روزی 30k پوینت هجومی گرفت( با وضع فعلی اکانت) و اگر از الان شروع کنم تا ته سرور میشه روی 4 میلیون پوینت هجومی حساب کرد. واندری که از NW اجازه اش رو گرفتم هم فکر کنم همین هفته بگیرمش. اون سیستمی که مد نظرم هست رو روش تست میکنم. البته نمیدونم چیز خوبی از آب در میاد یا نه. ولی به هر حال باید تست کرد. اگر نتیجه اش مایه آبروریزی نبود خدمتتون ارائه خواهم کرد. گرچه راه انداختنش هم خیلی حوصله میخواد.

برای همه دوستان سلامتی و شادکامی و موفقیت و سربلندی آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت 1: یوسف جان بنده هم به شما تسلیت عرض میکنم. خداوند به شما و خانواده محترم صبر عنایت فرماید و ان شاءالله شما را در شادی ها ببینیم.

پینوشت 2: جناب M.H.N بابت پیشنهاد برای انبار بسیار سپاسگزارم. باز هم دم شما گرم که پیشنهادش رو دادید! :* هر وقت همه بازیکنانتون گرفتن اون وقت اگر دیگه نخواست شخص دیگه ای بزارید برای بنده. مهم نیست ته سرور بشه این جریان.

پینوشت 3: هر کسی از هر ربعی اگر آمار هجوم و دفاع رو نیاز داشت لطفاً به اکانتم یا توی واتس اپ پیام بدهد. بنده بین دو تاریخ میتونم به شما این آمار رو ارائه کنم. هر روز یک مرتبه سرور رو اسکن میکنم.

• سلام به اقا لقمان عزیز

من باب حرفی که درباره غارت ابادی و گرفتن پوینت هجومی اشاره کردید بنده تو سرور فینال همین سیستم رو بکار بردم صرفا برای اینکه تیم سامان رنک یک نشه و کاملا موفق بود پلن و دسته اخر هم کلی دمپایی خفت داشتم و با خفت های اند گیم هم کلی پوینت گرفتم:)

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

پ ن: سروری که قرار بوده توش مولتی بازی نباشه همین الان ثبت نامش بازه روی دوستان ان ای کافیه تاپ پیشرفتو نگاه کنین هر روز تعدادی اکانت اضافه میشه

اس ای نبود سرور جذاب بود واقعا براتون مولتی بازا ؟؟؟

دوست عزیز که اسم تون رو نمیدونم، نمیخواستم تا پایانِ سرور عنوان کنم ولی خب با این تهمتی که به NE زدید لازم شد بگم...

اول اینکه همیشه یسری اکانت بودن که بنا به هر دلیلی از نیمه یا حتی اواخرِ هر سرور به بازی اضافه میشدن یا پلیر های جدید بودن خوش شون نمیومد ول میکردن یا حالا مولتی بودن و یا پلیر هایی مثلِ من که جا مونده بودن

بنده از این سرور جا موندم همونطور که خیلی وقت پیش گفتم، اما همون زمانی که متای شما بالا گرفته بود و به نا حق سرور رو 3 به 1 علیه NE کرده بودید، خیلی بهم فشار اومد و خواستم در حدِ توانم (هرچند کم) خدمتی به سایدم کرده باشم؛
    ما اینجوری بازی رو یاد گرفتیم، اون زمان تقریبا 10 سال پیش، ساید برای پلیر ها قداست داشت و هنوزم برام داره

مسئله رو با آقا ایرج در میون گذاشتم و با صلاح دیدِ ایشون بنا شد هر چقدر از دستم برمیاد تا انتهای سرور دف بکشم و به نوبه ی خودم به سایدم خدمت کرده باشم

کلا 5 تا اکانت تو تاپِ پیشرفت هست که یکیش یعنی اکانتِ PiTToN ماله بنده هست دوست عزیز
    از بینِ همون 10 اکانتی که تو تاپِ پیشرفت هست هم فقط همین یدونه تا آخرِ سرور میمونه، بقیه یا پلیر های جدید هستن که ول میکنن میرن یا فیک های خوده سرور هستن

سایدِ NE اینقدر پر پتانسیل اومده جلو که الان نیازی به مولتی کشی نداشته باشه!
    شما باید بهتر از بنده بدونید این چیزا رو

پ ن: همیشه یه بهونه ای برای حاشیه درست کردن دارید! همون چیزی که ما ازش فرار میکنیم...
    پ ن: عمری باشه در سرور های بعدی از اول و با اسمِ همیشگیِ خودم حضور خواهم داشت
    پ ن: سربازِ NE بودم و هستم

NE Soldier

• سلام دوستان تو این پست های اخر یه چیزی بولد شده اونم اینه که کی بیشتر ضرر کرده . همر برای زدنه دف هم که کارش مشخصه . برای هممون پیش اومده که همرمون ترشی شده و دفمون باد کرده پس چیو حساب کتاب میکنید وقتش بوده صلاح دیدن زدن به نظرم بچه گانه حرف نزنیم منظورمم ساید خاصی نیست ،

اما یه نکته میخوام خدمتتون عرض کنم در رابطه با ساید عزیزم جنوب غرب که تو هر سایدی هم باشم دوس دارم جنوب غرب صد کنه ، اینکه صلاح دیدید با ne متا کنید رو خودتون میدونید چکار کنید چکار نکنید ، همه میدونن ساید ما نسبت به بقیه ساید ها ضعیف تره اعداد ارقام همه چی رو نشون میدن و ساید شمال شرق هم قوی تر . هر کدوممون هم که الان داریم بازی میکنیم بیشتر از انگشت های یک دست حداقل برنده بازی بودیم هیچکدوم سرور اولی نیستیم . چند سالی هست که اشخور وارد این بازی نمیشه نوب ترینمون حداقل ۳ سال سابقه داره . مطمئن هستم بچه های شمال شرق هم نمیخوان یه بازی بی دردسر داشته باشن و مثه اب خوردن ۱۰۰ کنن اگر دنبال این هستید پس ما هم بیایم با شما متا کنیم بزنیم جنوب شرق رو که راحت تر ۱۰۰ کنیم . متا ۳ به یک خیلی بازی رو قشنگ تر میکرد حتی اگر شمال شرق این بازی رو واگذار میکرد بیشتر لذت میبرد و سرور براشون خاطره ساز میشد . ولی الان متا مقابل دوبل ما هست یعنی یک و نیم در برابر سه . این ها رو از امار های لقمان حدودی در اوردم . پس به نظرم sw باید برگرده به متاش .

البته اگر برنگرده لذت بازی به متا ما میرسه و عنوان برنده به متا مقابل

این پست رو صرفا از دید یک پلیر عادی گذاشتم نه به عنوان لیدر شمال غرب

یوسف جان انشالله که غم اخرت باشه عزیزم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوستان تو این پست های اخر یه چیزی بولد شده اونم اینه که کی بیشتر ضرر کرده . همر برای زدنه دف هم که کارش مشخصه . برای هممون پیش اومده که همرمون ترشی شده و دفمون باد کرده پس چیو حساب کتاب میکنید وقتش بوده صلاح دیدن زدن به نظرم بچه گانه حرف نزنیم منظورمم ساید خاصی نیست ،

اما یه نکته میخوام خدمتتون عرض کنم در رابطه با ساید عزیزم جنوب غرب که تو هر سایدی هم باشم دوس دارم جنوب غرب صد کنه ، اینکه صلاح دیدید با ne متا کنید رو خودتون میدونید چکار کنید چکار نکنید ، همه میدونن ساید ما نسبت به بقیه ساید ها ضعیف تره اعداد ارقام همه چی رو نشون میدن و ساید شمال شرق هم قوی تر . هر کدوممون هم که الان داریم بازی میکنیم بیشتر از انگشت های یک دست حداقل برنده بازی بودیم هیچکدوم سرور اولی نیستیم . چند سالی هست که اشخور وارد این بازی نمیشه نوب ترینمون حداقل ۳ سال سابقه داره . مطمئن هستم بچه های شمال شرق هم نمیخوان یه بازی بی دردسر داشته باشن و مثه اب خوردن ۱۰۰ کنن اگر دنبال این هستید پس ما هم بیایم با شما متا کنیم بزنیم جنوب شرق رو که راحت تر ۱۰۰ کنیم . متا ۳ به یک خیلی بازی رو قشنگ تر میکرد حتی اگر شمال شرق این بازی رو واگذار میکرد بیشتر لذت میبرد و سرور براشون خاطره ساز میشد . ولی الان متا مقابل دوبل ما هست یعنی یک و نیم در برابر سه . این ها رو از امار های لقمان حدودی در اوردم . پس به نظرم sw باید برگرده به متاش .

سلام

شاید اگه تیم لیدری شمال شرق میانگین سنی پایینتری داشت میشد رو این موضوع فکر کرد ولی با این سن و سال و مشکلات شخصی و با توجه با ناقص بودن تیم ما اینکار شدنی نیست ( همین الان پوشک بچه عوض کردم😂😂)

تنها سروری ک دیدم مدت زیادی سرور ۳ ب ۱ بود فقط سرور ۴ راند ۱ بود که با این که هر کدوم از ۳ ساید به تنهایی میتونستن قدرت برتر باشن سرور رو ۳ ب ۱ کرده بودن و واقعا سرور جذابیتی نداشت و هر وقت حوصله‌مون سر میرفت میرفتیم یک کتیبه میدزدیدیم😂😂

بعدش هم دوستان شما ۳ ب ۱ کردن شما برو بپرس چه رفتاری باعث شد تا متاشون به هم بخوره تا جایی ک من شنیدم فقط یک رفتار غیر حرفه ای و متکبرانه

و ما هم حق داریم در راستای منافع ساید و بازی راحت تر و حتی پیدا کردن رفیقای جدید ( ک مورد اخر بعضا از برد سرور هم میتونه مهمتر باشه) قدم برداریم

یوسف جان شرمنده یکم دیر شد ولی این غم بزرگ رو بهت تسلیت میگم

• بله درسته عزیز دلم . من نگفتم اشتباه کردید منظورم این بود که اگر اینجوری نمیشد سرور بالانس تر بود و لذت بیشتری داشت . بلاخره که هر کدوم چه درست چه غلط دلیلی برای کارمون داریم . من برخلاف دیگران که میگن دیگه نمیخواستم پست بذارم خیلی وقت بود پست نذاشته بودم اونی که تو فکرم بود رو نوشتم

پ.ن :برای پیدا کردن رفیق نیازی به متا نیست داداش 😁 با رقابت هم میشه رفیق پیدا کرد

سلام سید عزیز

ایام به کام باشه

بر عکس گفته شما اگه رجوع کنید به چن صفحه قبل (فرموده استاد ویچر عزیز که سال 86 87 دبیرستانی بودن) اکثر پلیرهای ان ای زیر 2 سال سابقه بازی دارن

در خصوص بازی بی دردسر بچه های ان ای برای اند گیم هم به نظر دارید صحبتهای صحیح قبل خودتونو نقض میکنید خصوصا که الان دارید جمع خودتون و اس ای رو نصف ما وانمود میکنید

جهت یادآوری:

ما اگر نقط ضعفی داریم خیالتون راحت در مقابلش توانایی هم داریم

یه دست مریزاد به ساید جنوب شرق چرا ؟ چون زمانی که ساید ما یه کتیبه انبار کوچیک یه بزرگ بلند کرده بود و کوچیک دوممون هم در یک ساعتی لند شدن بود جنوب شرق هیچ انباری بلند نکرده بود sw فقط یدونه ne هم یدونه از ما زده بود یعنی ما سریع تر بودیم حالا چرا دست میزاد se چون انقدر ابهت داشتید که ساید هم مرزتون وجود نداشت بیاد رو کتیبه های شما دمتون گرم

این که در جایی خودتون رو قدرت باوجود سرور (که البته به نظرم بی راه نگفتید....!!!) و الان از وجودتون کاستید و نصف ما وانمود میکنید رو سیاستی بسیار هوشمندانه میدونم.

نظر شخصی من این هست متای شما بسیار قدرت مندانه تر با منطق تر و صرف رو برد این سرور از قبل از شروع اون شکل گرفته.

صادق نما (مایک)عزیز طی رسد اطلاعاتی دقیق فرمودن خیلی همر تو ان ای خوابیده(که چنتا واندر کوبه خوب هم پرید ظاهرا!!!)

اطلاعات رسیده از طرق مختلف هم حکایت از این داره دف عجیب و غریبی هم، در ان دبل و اس ای در حال ساخت هست و همرهای به مراتب زیاد تر از نظر تعداد و البته نه سایز نسبت به ان ای در حال شارژ در متای شماست که به نظرم این سیاست جدید در دیالوگ این پست نرمش قهرمانانه شما در راستای تضمین پیروزی صد در صدی تون هست.و به فکر زیبایی بازی نیستید و گرنه ما برای زیبایی این سرور و راههای اون هم ارتباط بر قرار کردیم با اس ای هم با ان دبل در ابتدای بازی که متاسفانه پاسخ دریافت نکردیم.

به نظر من متای منسجم تر با برنامه تر و هماهنگ تر پیروز این سرور خواهد بود

که البته نظر شخصیم شما از نظر انسجام مدعی تر هستید و متای شما قبل از استارت بازی شکل گرفته....

کاوه

Phoenix Team

• فدات کاوه جان من هنوزم سر حرفم هستم ما اگر نقطه ضعفی داریم نقاط قوتی هم داریم و همینطوری هم الان داریم روبروی شما بازی میکنیم .

عرض کردم خدمتتون به عنوان پلیر ساده عرض کردم خدمتتون نه لیدر ساید nw

الان بخوام در جایگاه لیدری صحبت کنم عارضم خدمتتون که ما هستیم پر قدرت و با توان کامل که بازی رو برای جفتمون هم قشنگ تر کنیم و اینم بدونید که نباید ساید ما رو دست کم بگیرید من فقط از رو امار و ارقام لقمان گفتم با این متا جدید الان شما دوبل ما شدید و خودتم باید اینو قبول داشته باشی که الان کفه ترازو به نفع شماست اگر قرار بود متایی هم باشه حالت اول همون سه به یک بالانس بود بعد متا شمال و جنوب بالانس بودبعد متا ضربدری و بعد متا شرق و غرب ، ما روزی که تیممون بسته شد و نفراتمون رو دیدیم سبک بازیمون رو انتخاب کردیم انشالله که برای هر ۴ ساید خوشایند باشه سرور

پ.ن :اگر دو درصد هم من رو قبول داشته باشی اینو بهت بگم داداش پشت پستم هیچ منظوری نداشتم من کجا عبارت نرمش قهرمانانه کجا داداش😁

• فدات کاوه جان من هنوزم سر حرفم هستم ما اگر نقطه ضعفی داریم نقاط قوتی هم داریم و همینطوری هم الان داریم روبروی شما بازی میکنیم .

عرض کردم خدمتتون به عنوان پلیر ساده عرض کردم خدمتتون نه لیدر ساید nw

الان بخوام در جایگاه لیدری صحبت کنم عارضم خدمتتون که ما هستیم پر قدرت و با توان کامل که بازی رو برای جفتمون هم قشنگ تر کنیم و اینم بدونید که نباید ساید ما رو دست کم بگیرید من فقط از رو امار و ارقام لقمان گفتم با این متا جدید الان شما دوبل ما شدید و خودتم باید اینو قبول داشته باشی که الان کفه ترازو به نفع شماست اگر قرار بود متایی هم باشه حالت اول همون سه به یک بالانس بود بعد متا شمال و جنوب بالانس بودبعد متا ضربدری و بعد متا شرق و غرب ، ما روزی که تیممون بسته شد و نفراتمون رو دیدیم سبک بازیمون رو انتخاب کردیم انشالله که برای هر ۴ ساید خوشایند باشه سرور

پ.ن :اگر دو درصد هم من رو قبول داشته باشی اینو بهت بگم داداش پشت پستم هیچ منظوری نداشتم من کجا عبارت نرمش قهرمانانه کجا داداش😁

سلام سید جان

تو پست قبلیت گفتی ۱.۵در برابر ۳ احتمالا اینطوری محاسباتت شکل گرفته ک

یک ساید شمال غرب و نصف ساید جنوب شرق :دی

چون با هر ریاضیاتی حساب میکنم ( فارغ از اتک هایی ک رد و بدل شده ) شما خیلی منظم تر و حتی ساید تر بودید بهترین مدرک معتبر برای این گفته باز کردن نقشه و تماشای مختصات ۱۰۰- ۱۰۰ هستش😂😂 البته این منفی رو چه xحساب کنید چه y صحت حرف ‌های من اثبات میشه چرا که الان واندر (یا بقول دوستان جنوب شرق ناموس) هر دو سایدی که یک منفی فقط دارند رو نگاه کنید گویای برتری شما نسبت ب ساید متاتون هست و فقط از صمیم قلب متاسفم که تعداد بازیکنان سایدتون کم هستش چرا که بدون شک تو ۹۰٪ سرورهایی ک بازی کردم همیشه رقابت سخت و جدی بین ما در شمال شرق و شمال غرب در جریان بود و همیشه ساید پر بازیکنی رو شاهد بودیم اما متاسفانه در دو سرور قبلی اسپید ترا این موضوع وجود نداشت

در مورد متا یک جمله بگم

از اول انتخاب اولم جنوب غرب بود (البته ک در زمانی و بدلایلی سمت شما هم اومدیم ک قبلا هم گفتم جواب درستی نگرفتیم)

اونم یک بخاطر موقعیتی که ما و جنوب غرب نسبت ب جنوب شرق داشتیم ک فوق العاده به نفع ما بود

دوما بازیکنان بیشتر و ۱۰۰٪ حرفه ای تر که هر روز شاهد هنر نماییشون و خفت هاشون هستیم

ولی باز هم میگم شمال غرب اگر هم ببازه به خودش باخته چرا که تو رو خیلی دیر انتخاب کردن خیلی دیررررررررررررررررررر

• اقاجان ما رو خجالت زده نکن شمال غرب خیلی بهتر پیش میرفت اگر ناصر درگیری های شخصیش پیش نمیومد و میموند

ولی نه منظورم seرو یک ساید کامل خودمون رو نصف ساید swرو هم یک ساید و شما رو دو ساید حساب کردم طبق اعداد ارقامی که تو پست های قبل دیدم . اولین پست امشب رو هم کاملا دلی و بی منظور نوشتم انشالله عمر متای شما بلند تر از متای ما باشه دوستان جنوب غربی به دل نگیرن من شخصا به کسی که بکشه زیر متای قبلیش زیاد اعتماد نمیکنم منظورم کلی هست نه فقط این سرور . ولی انشالله که تا ته سرور بمونید برای هم . کار اسونی پیش رو ندارید توصیه میکنم به همون قوت قبلی جلو برید😁 من هم تا امروز با دو ساید دیگه مثه ساید شما صحبتی برای متا نکردم تا این لحظه میتونید از یوسف بپرسید ما هم با seمیبندیم احتمالا البته اگر قابل بدونن

• سلام خدمت بازیکنان و خوانندگان عزیز

نیمه شب شما بخیر

خسته نباشید به همه بازیکنان

ماشالا آتیش سرور بالا گرفته

فقط این بین خواستم دو نکته جالب که به ذهنم رسید رو بپرسم از دوستان شمال شرقی

بخش اول: همر ((جنگی)) اکانت کلاب

بعد از پلن زیبایی که بچه های جنوب شرق رفتن و دو تا نان کپ پروندن ادعایی از بچه های شمال شرق شد که اون همر جنگی بوده و حتی عکسی منتصب به اون همرو داخل فروم گذاشتن و من فقط خواستم سه تا نکته خدمتشون عرض کنم.

نکته اول: نکته اول قسمت خنده‌ دار ماجرا هست که فکر کنم از نظر اکثر دوستان پنهان مونده بود این قضیه و اون گافی هست که تو همون عکس کذایی و در مورد اسم دهکده به چشم من خورد.

همونجور که تو عکس اول مشاهده میکنید در اسم دهکده، کلمه club در سمت ((راست)) و شماره دهکده سمت ((چپ)) قرار داره.

حالا یه نگاه میندازیم به پروفایل اکانت کلاب و می‌بینیم در اسم دهکده هاش کاملاً برعکس اسکرین شات کذایی هست.

بنده حتی گفتم شاید اشتباهی شده باشه و خودمم یکبار با موبایل و یکبار روی کامپیوتر با مرورگر های مختلف امتحان کردم رو اکانت مایک ولی بازم همون شد نتیجه.

البته بازم یک درصد احتمال در نظر میگیریم که فونت توی نمایشگر اون دوستمون اینجوری بوده در صورتی فونت متعلق به دیتابیس سایته و قاعدتا برای همه device ها یکسان هست.

نکته دوم: چیزی که تو عکس دوستان مشهود بود عدم بالانس شدید اون همر بود (116 تا گرز و 15 تا شوالیه؟)

دوستان دیگه خودشون تجربه دارن معمولا همر ها به این چند دلیل غیربالانس میشن: کمبود منابع برای استارت همزمان اصطبل و سربازخونه/خفت شدن/استفاده از سواره ها برای خفت یا کلین کردن واندر و کتیبه

خب دوستان میدونن که کمبود منابع واسه اکانت کلاب یک شوخی مسخره هست.

گزارش خفتی هم ندیدیم ازین اکانت تو طول سرور.

با توجه به اینکه سرعت شوالیه توتن 9 و گرزی 7 هست هم خیلی بعیده شوالیه رو تنهایی و بخاطر 2 تا سرعت بیشتر جایی لانچ کرده باشن.

نکته سوم: بنده وقتی چک میکردم گزارش هارو با توجه به همرای مصرف شده دفی که روی همر به ادعای دوستان ((جنگی)) کلاب خوابیده بوده حدود 700 کی بوده.

و جالب اینجاست دفی که روی ((واندرزن)) اکانت guns بوده کمتر از 500کی بوده....

دیگه قضاوت با خود دوستان

و اما بخش دوم:

بنده ادعایی رو تو فروم خوندم که هر دو دهکده ای که پریده بودن تبدیل به کپ شده بودن.

حالا سوالی که خیلی ذهن منو درگیر کرده اونم دوباره در مورد اکانت کلاب...

اگه دقت کنید 4-5 تا همر اکانت کلاب روی مپ تقریبا به هم چسبیده ان و اونجوری که من رفتم از رو اکانت چک کردم رو همه شونم فیک گذاشته بودن دوستان.

سوال اینجاست وقتی شما با میدون تمرین بخوای ازون فاصله‌ روی هر 4 دهکده همر کلاب لانچ کنی فاصله اولین لانچ تا آخرین لانچ چیزی حدود 5 دقیقه میشه و شاید حتی کمتر.

حالا اینکه اسکاتی که شمال شرق کشیده دقیقا تو همین 5 دقیقه خورده باشه امکانش یک در هزاره

بنابراین اگه همونجور که ایرج جان فرمودن لانچا حرفه ای بوده باشه دوست دارم بدونم دوستان چجوری از بین اون 4 دهکده دست گذاشتن دقیقا روی بی اهمیت ترین دهکده به گفته خودشون و اونو کپ کردن با یقین کامل؟

شایدم پلنر اشتباه محرضی کرده که بازم اگه در جریان بذارید ممنون میشیم

دم همگی گرم

در معیت عزیزانتون خوش باشید.

• بازم صبح شدو و با لینکای خوشگل خدمتتون رسیدیم امیدوارم لذت ببرید

lc2f_khefte_suth_east.jpg

دم داش ممد گرم واسه این لینکای ملوس و خوشگل (این سرور داش ممد تبدیل به خفاش شب واسه جنوب شرقا شده )

درخواست پلیس از مردم در داخل مرز های جنوب شرق (شبا از خونه میرید بیرون تو جیبو کیفتون حتما نیزه دار باشه و اگر با مورد مشکوکی مواجه شدین سعی کنید سریعا جیغ زده و محل رو ترک کنید)

پ.ن:خواستیم هارد مود بکنیم دیدیم خیلی ستمه و بازی یه طرفه میشه پس همینجوری ایزی با شبی دو سه تا لینک میریم جلو ببینیم چی میشه

پ.ن:یه 100 کا همر دیگه خفت بشه جنوب شرق این سرور رکورد خفت شدن در طول یک هفته ی تراوین ایرانو میشکونه
    پ.ن:نکته ی جالب قضیه اینه پلیر اکانت ساعت 4 صبح پیام داده بوده که تشریف بیارید منتظریم :)))

داداچ ما اومدیم نبودین ,خودمون یه ریز پارتی گرفتیمو جمو جور کردیم سریع رفتیم دم شما گرم که اینقدر مهمون نوازی

-الان مانی میاد میگه نرخ جنوب غرب از 4 لقمان به 4/25 لقمان افزایش یافت :))

یکی مثل لقمان تحلیل میذاره ادم برگاش میریزه یکیم مثل دوستمون تحلیلاش رو مقیاس باز کردن تاپ تن و مقایسه غارت ساید ها نسبت به لقمانه :)))

پیام جنوب غرب به این افراد:بشین بازیتو بکن داداش گلم ما راضی نیستیم شما به خودت زحمت میدی اینقدر فشار میاری تحلیل میکنی شاید این سرورم تیم جنوب شرق حذف کردو بازم به شما مقامی در بیابان داده شد که باعث افتخار خانواده بشی (به هر حال اداره ی ساید با 6 پلیر خودش کاریزمای بالایی میخواد که شما سرور قبل نشون دادی داری این کاریزمارو :)) )

به هر حال ما از خاله بازیو این صحبتا خوشمون نمیاد ما با لینک حرفامونو میزنیم

در صورتی که لینکی برای ارائه داشتین اجازه ی ریپلی کردن این پست رو خواهید داشت

یا حق

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Alizkng ().

• متاسفانه هنوز صحبتم در پست قبل تموم نشده بود که دوستان بهشون برخورده و برای ریپلی پست قبل قصد کردن بیان و لینک بگیرن که اینجوری شد

6zy4_خفت_نیزه.jpg

تبریک میگم به دلاوران جنوب شرقی به خاطر خفت نیزه دار ها (ایشالله از دفعه بعد حواسمو جمع میکنم کنار نیزه دارام گرزیم میریزم که خفت نشن:)) )

و حالا که ما دیدیم اینجوریه گفتیم زشته رفقامون این همه راه اومدن به ما سر بزنن ما نریم پیششون

و اینگونه شد که مام بارو بندیلو بستیم باز دمه صبح رفتیم اس ای

tdk_خفت_گاد_فادر.jpg

که اینجوری شد و خدارو شکر دم رفقا گرم مهمون نوازی کردن انشالله عمری باشه جبران کنیم

دیگه این مبحثو سرشو اینجا با یه شعر زیبا از مجتبی ترکاشوند عزیز میبندیم(با یه مقدار تغییرات)

من دزد نیستم به مولا

من امدم خفت بازی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• به پایان میرسد دفتر حکایت همچنان باقی است

خیلی دلم میخواست سروری باشه که توش همه حرفه ای باشن و فارغ از برد و باخت از بازی لذت ببریم ولی متاسفانه نشد که بشه دلایل خداحافظی رو هم به ترتیب میزارم

1- از احمق فرض شدن بدم میاد مایک شینودا خیلی واضح تو پست آخرش نوشت دوستانی که میگید همر 4 کلاب واندر زن نیست ما که دلمون میخواد قبول کنیم ولی عقلمون قبول نمیکنه یکی بیاد حساب کنه ببینه از روزی که این ده زده شده با توجه به غارت نجومی این اکانت ایشون همری بدون ران بدون اصطبل و سربازخونه بزرگ داشته یا نه ! بعد بیاید بگید واندر زن هست یا نیست ! همتون قبول دارید اون همری که از شمال شرق پرید واندرزن بوده پس این همر غیر واندرزن چرا دفش بیشتر بوده !!!

2- طرف اومده با هماهنگی ده زده برای متای سابقش مفید شه ! از همون دهکده شروع میکنه حفت کردن گلم شما سطح درکت از این بازی بالا بود اون ده رو خودت حذف میکردی یا میزدی به واندرتون یا کتیبه کلین میکردی ! بعد جنوب شرق اومده چیف کنه ده رو بقول خودتون یه ساید !!! من که بعنوان ساید قبولتون ندارم گروه ریتالین و دوستان دو زار دف نداشتید تو اون ده بریزید حداقل تلفات بگیرید !! حالا اینم به درک !! اومدید اسلاتای دهکده رو تخریب کردید بگید ضرر کردید که ده چیزی نداشت !! دو صفحه ازش بعنوان تکنیک نام میبرید !! باهوش من جایی که ناتارش منابعش فوله اسلاتاش تکمیله کسی نمیاد دهکده پلیر چیف کنه برای اسلاتاش

3- دوستان شمال شرقی شما فقط واندر زن دارید !! 1 ماه دیگه واندر ها آزاد میشن این جنگی ها رو خرج کنید حداقل این قفل بودن اکانتهای ما از دف زیاد در بیاد نقش ساعت دیواری رو تهش ایفا میکنید

کلا شاد باشید و خوش

• استاد بزرگ اسلات چه ربطی به منابع داره؟

یعنی اینکه ما خشک تحویل دادیم ضرر کردیم؟

ببخشید دفعه بعدی کامل میدیم بهتون

😂😂😂

چقدر از ما حرص داری

عجیبه

• ارادت

صادق (؟) جان عزیز مثکه کامپوترتم مثل تراوین بازی کردنته. پیشنهادم بهت اینه بعد خدمت سربازی و ایشالا یاد گرفتن اینکه آدم فروشی کار درستی نیست، یه سرم بری مجتمع فنی تهران کلاس فرانت اند شرکت کنی. بلکه یاد بگیری رو هوا حرف نزنی وقتی چیزی نمیدونی.

در صورتی فونت متعلق به دیتابیس سایته و قاعدتا برای همه device ها یکسان هست

فونت رو دیسک سرور زخیره میشه. نحوه ی رندر و اجرا کردنشم توی هر browser فرق میکنه. هیچ ربطی به database نداره. 😉

مثلا اول سرور من با قسمت لینک های کناری صفحه، روی فایرفاکس توی مک مشکل داشتم. مجبور شدم از ادمین محترم خواهش کنم حلش کنه. احتمالا هیچ کس دیگه ای به این مشکل نخورده بود.

چیزی که تو عکس دوستان مشهود بود عدم بالانس شدید اون همر بود

توی اسپید ترا چون ناتار خیلی منابع میده، آماده شدن زیرساخت ها خیلی سریع تر استارت میخوره و معمولا چون مشکل پارکینگ بخاطر رید بالا پیش نمیاد معمولا بخاطر اتک پوینت گرزی شارژ میشه بجای طبر و احتمالا میدونین که سرعت ساخت گرزی بالاتر از طبره پس نسبت ۳۰ ۷۰ یا ۴۰ ۶۰ پیش نمیاد و بهم میریزه.

درنظر بگیرید که gb خیلی روی تعداد گرزی تاثیر داره و روشن نگه داشتنش خیلی آسون تره نسبت به gs. پس منطقیه. حالا هی ما میگیم جنگی بوده شما اسرار کن نه واندر زن بوده.

شما همه جا بگید ۶ تا همر کردید تو دیوار واندر زن خفت کردید. مام میگیم شما درست میگید. 🐐 G.O.A.T

به پایان میرسد دفتر حکایت همچنان باقی است

مانی جان ما کلا عادت داریم به سبک و سیاق بازی شما. یا باید ببرید یا اگه نمیتونین بقیه مقصرن. مثل مافیا بازی کردنتونه. 😄

فدا مدا

پ ن: من برم یه پفک بیارم و بیام اگه ایرادی نداره

پ ن: مایک عزیز کلاتو بنداز هوا که تراوین عوض شده. خیانت و اکانت ساختن تو ساید دیگه قبحش ریخته. بنظرم حالا که بد نیست بزن تو کار خرید و فروش کتیبه سرور بعدی.

شما که چیزی واسه از دست دادن نداری.

پ ن: سیاست SE جالبه. هر برخوردی که خواست کرد با SW. متا بهم خورد شروع به توهین و تحقیر کرد. دید نمیشه اومد ریش سفید استخدام کرد. باز دید نمیشه اومد NW رو فرستاد پست احساسی بزاره.

پ ن: ممد توهمی، دمتون گرم واسه خفتای قشنگتون.