نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• پارسا جان یک سوال میشه بگی اون ده با گلد تخریب شده یا کاتا شده ؟

چقدر گلد زده شده واسه تخریب اون ده ؟اون ده قبلا همر بودده با زیر ساخت های همر درسته؟

• عرض سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه مبارک

از آنجایی که به دلیل مشغله درسی از سرور خداحافظی کرده بودم،علاقه و وقتی هم نداشتم بخوام بیام مجددا در فروم پست بزارم،اما دیشب امیر(رول بک) در واتساپ به من پیام داد که تو پسورد مولتیای من رو داشتی و جواب بدی رو با بدی نمیدن، وقتی این پیام ها رو از امیر دریافت کردم جا خوردم که چه اتفاقی افتاده چون اولاً چند روز بود توی سرور نبودم و ثانیاً من هیچ وقت رمز مولتیای امیر رو نداشتم و فقط امیر در سه مقطع رمز اکانت N.W.A رو بهم داد و ازم مشورت خواست و منم از اونجایی که امیر عضوی از تیمم در سرور نرمال بود، یه سری اطلاعات در مورد غارت و همرسازی و ... بهش دادم و از آخرین باری که بهم رمز داد و با هم حدود دو ساعت توی دیسکورد حرف زدیم 50 روز میگذشت،بعد از این حرفای امیر برای اینکه رفیقم به اشتباه منو قضاوت نکنه مجبور شدم باز صفحه تراوین رو باز کنم و یک سری اطلاعات بدست بیارم که این اطلاعات رو دیشب به خود امیر هم دادم و حدوداً دو ساعت با هم صحبت کردیم و تا حدودی متقاعد شد که اینکار توسط من یا تیم لیدری SE انجام نشده، اما اطلاعات : دیشب تعدادی از مولتی های SW چنج کپ شده و دو تا از این اکانت ها هم کتیبه بزرگ داشتن(مرتاض و چشمان بزرگ)!! حالا چرا من میگم کار SE نبوده :

ببینید دو شب پیش تیمی که اکنون روی مارس بازی میکنه تعدادی کپ از مولتی های SW رو کاتا میکنه و روی یکی از مولتیا هم چند موج با اینسرت قشنگی که توسط بچه های SW انجام میشه،دیوار میشه،در ادامه هم دو کپ مولتی دیگه کاتا لانچ میشه که اینبار با هوشیاری صاحبان مولتیا تمام موج ها دیوار و حدود 2000 کاتا دیوار میشه که این اطلاعات رو آقا پارسا هم دادن، خب سوال من اینجاست اگر تیم لیدری یا هر نفر دیگه ای توی SE رمز اون اکانت ها رو داشت،آیا اجازه میداد 2 کی کاتا از همر دیفالت مارس دیوار بشه؟آیا برای SE دو کتیبه بزرگ که خیلی هم مهم بودن ارزش بیشتری داشتن یا چنج کپ تعدادی مولتی؟برای من حقیقتاً قابل هضم نیست دو کتیبه بزرگ خوب رو بیخیال شی،چراغ بین رو بیخیال شی ،دو کی کاتا رو بیخیال شی و فقط بسنده کنی به چنج کپ چند تا مولتی؟

سرور قبل هم اینجوری اتفاقی برای SW افتاد و مشخص شد که کار یکی از تیم های حاضر در ربع خودشون بوده و این بار هم این قضیه بیشتر به یک تسویه حساب شخصی شباهت داره تا ضربه یک ربع دیگه،بنابراین بهتره قبل از قضاوت همه جوانب در نظر گرفته بشه و یکم فکر کنیم و بعد انگشت اتهام رو به سمت کسی بگیریم

سلام آقا کاوه عزیز،ممنون از پیامتون کاملاً فرمایش شما صحیح هست و مسلما هیچ تیمی به اندازه خود آدم دلسوز اکانت نخواهد بود ولی وقتی مشغله مربوط به زندگی باشه،مسلما زندگی در اولویت هست نسبت به یک بازی

سجاد عزیزم و آقا رضا؛ شما هم یک بار دیگر تجربه ای کسب کردید و اینجاست که نباید جا بزنید و با قدرت و الان با تجربه ای بیشتر ادامه بدهید. با تمام احترام به نظر شما دوستان، متاسف خواهم بود که شما عزیزان دیگر همبازی ما نباشید‌.

با کمال تشکر و احترام

SOURENA

آقا رضا بزرگوار سلام، رفتن بنده هیچ ارتباطی به قضیه کتیبه ای که SW به NE داده نداره و همانطور که عرض کردم فقط مشغله درسی هست

یه صحبتی هم با آقا یوسف عزیز دارم:در ابتدا بابت فوت پدر بزرگ گرامیتان تسلیت عرض میکنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم

یوسف جان شما لیدر و بزرگتر تیمی جوان ،با انگیزه و با انرژی هستین که مسلماً تزریق مقداری تجربه بیشتر به این تیم میتونه در آینده تیم خوبی از شما بسازه،با تمام احترامی که برای شما و تیمتون قائلم اما از نظر بنده سیاست تیم شما به هیچ عنوان خوب و پسندیده نبود،یوسف جان متا سه به یک برای بالانس سرور انجام شد و طبق آماری که آقا لقمان میدادن ربع NE اندازه سایر ربع ها پلیر و مولتی داشت،با این حال اگر هدف شما مبارزه با مولتی بازی بود اول از ساید خودتون شروع میکردید مثلاً همین تعداد اکانت مولتی زیادی که چنج کپ شدن همه مربوط به فقط یکی از لیدرهای شما بوده ! یک اتحاد 51 نفره و یک اتحاد 10 نفره آیا این ها مولتی نیستن؟میشه میزان غارتشون رو اسکرین بدین؟در همه ربع ها تعدادی اکانت هست که غارتشون مولتی هست اما یه ربع بیشتر یه ربع کمتر و همه میدونیم که ربع NE پرچمدار مولتی بازی در این سرور هست و به اندازه سه ربع دیگه مولتی داره،آقا یوسف گل اگه شما قصدتون مبارزه با مولتی بود و دیدین SE مولتی داره بین بد و بدتر ،بدتر رو نباید انتخاب میکردی،پس لطفاً با کلمات بازی نکن ،شما بررسی کردین دیدین متا با NE ممکنه پیروزی راحت تری براتون داشته باشه تا متای سه به یک،وگرنه شمایی که ادعای مبارزه با مولتی بازی دارین که نباید با ربع پرچمدار مولتی بازی متا میکردین، یوسف عزیز ربع های NW و SE بخاطر متا به شما اعتماد کردن و شما بخاطر همین متا تونستین توی NW ده بگیرین و بالا بیارین،اینکه اکانت توهمی تونست کنار اکانت های بلا و مارس ده بگیره بخاطر متا بود و گرنه هیچ وقت اون ده اونجا بالا نمیومد و توهمی توی خوابشم نمیتونست ببینه مارس و بلا رو خفت کرده(البته که این خفت بعد از واگذاری اکانت انجام شد و کسی روی اکانت نبود)به اکانت توهمی بخاطر متا اجازه داده شد اونجا ده بگیره وگرنه همون روز اول کاتا میشد،البته امروز هم خیلی جالب توسط دوستان چیف شده،لوح قانون نداشته،حتی جشن بزرگ هم نگرفته و در آخر وقتی کاملا ناامید میشه میاد با گلد تمام ساختموناشو تخریب میکنه;(

یوسف عزیز دو ربع SE و NW به شما اعتماد کردن اما شما نشون دادین هدفتون از همون اول متا با NE بوده وگرنه به احترام زحمات اکانتایی مثل مارس و بلا و یو دونت و ... که 100 درصد غارتشون سالم بود شایسته بود به متا خود پایبند میموندین در هر صورت موفق و پیروز باشید

از عزیزان حاضر در NE هم عذر میخوام که چند بار گفتم پرچمدار مولتی بازی هستین،این در جواب ادعای آقا یوسف بود و بنده برای همه سبک ها احترام قائلم و مولتی ساختن در این سرور که بات نیست زحمت زیادی داره و نوش جونتون

پی نوشت : از همرسازی و غارت خسته شدم و اگر دوباره بخوام تراوین بازی کنم یک اکانت دفساز ساده میسازمو تنهایی بازی میکنم،ولی در یک صورت ممکنه بازم یک اکانت مثل مارس داشته باشم اونم در صورتی هست که سه عزیزی که اسم میبرم دعوت من رو لبیک بگن و چهار نفری روی یک اکانت بازی کنیم: نیما(یودونت نو می)،اشکان فریدام و آقا لقمان عزیز، اگه افتخار میدین و موافقین این پست رو لایک کنین تا یه زمان برنامشو بچینیم،فکر میکنم ترکیب خیلی سمی ای بشه ^^البته این تیم اگه شکل بگیره دقیقاً مثل مارس این سرور تک اکانت و بدون مولتی خواهد بود

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

چقدر گلد زده شده واسه تخریب اون ده ؟اون ده قبلا همر بودده با زیر ساخت های همر درسته؟

محمد جان قبل از چیف شدن چون امیدی دیگه نداشته و دف هم نمیرسیده ساختمونا رو با گلد تخریب میکنه،دهکده همرساز بوده و مسلما چهارموتوره هم شارژ شده،بخاطر متا اونجا تونسته بوده ده بگیره و با نامردی بخشی از همر مارس و بلا رو خفت کرده که امروز باقی مونده همون همرها این همر رو چیف کردن،الانم میخوان بی ارزش جلوه بدن دهکده رو ولی جالبه بدونی بعد چیف شدن حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ کی دف میرسه ^^

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام رفقا.

تو چند تا پست دیدم که ابراز نگرانی شده بود از همرای استفاده شده ج.ش تو پلن!
    خوب همونطور که قبلاً وعده داده شد بود، عمده رید همرای ج.ش از ناتار هست و از اونجایی که شاید با این قضیه برخورد نکرده باشین، اکثر همرای جنوب شرق به محدودیت رید 30ک خوردن و اکانتا قفله. فکر میکنم لقمان هم تو دیتاهایی که از سرور گرفته، به این قضیه رسیده باشه.

تمام این همرای خرج شده، همر دیفالت بوده. و وظیفه شون در بهترین حالت گرفتن واندرزن بوده که به خوبی به وظیفه خودشون عمل کردن.

در مورد همر اکانت گانز اون دهی که ازش پرید، پیشبینی ما حداقل 160 مزدور و 60 سواره بود. همر واندرزنی که هم انبار گرفته بود و هم جنگ کوچیک و تنها همر موجود در اون اکانت بود.

در مورد اکانت کلاب، این عدد حداقل 170 گرز و 50 سواره پیشبینی ما بود. نیاز به ذکر نیست که اکانت کلاب با داشتن تعداد مولتی های فراوان هرگز به محدودیت نمیخوره و این اکانت لیمیتی عملاً نداره.

یه موضوع دیگه هم که دوست دارم بهش اشاره کنم، جسارت پلن رفتنه.
    قطعاً در جریان هستین که تو سرورای اسپیدترا، سایدی که مولتی فراوان داشته باشه، اندگیم خودش تضمین میکنه و منطق حکم میکنه هیچ سایدی ریسک نکنه و بشینه کشاورزی خودش بکنه تا با سیاست پشت پرذه در انتهای سرور شانس برنده شدن داشته باشه.

بله دوست عزیز ما هم میتونیم بازی رو ایزی مود برای خودمون قرار بدیم و نهایت چلنج گیم خودمون بزاریم برای اون 1ماه آخر بازی.
    اما از شما چه پنهون با آرمان های ما این قضیه خیلی تضاد داره.

شمال شرق تا به الان 1 پلن اومده که همون هم تو خاک خودش دیوار شد.

یه مسئله جالبی هم که امروز بهش برخوردیم، این بود که بعد از تحت فشار قرار گرفتن جنوب شرق یه سری یوزر و اکانت جدید تو فروم یهویی پیدا شدن: دی

به قول یکی از رفیقای قدیمی، فروم مثل یه کتاب زنده هست. مزه اش به اینه که آخر سرور بیای ببینی فلانی تو فلان روز چی گفته!

یه تبریک هم بگم به بچه های دفکوردی ش.ش و اکانت گانز و کلاب.

علی ایحال بازی تو این زد و خوردا برای ما خلاصه میشه. اینکه فلان ساید با توجه به داشته هاش چه نتیجه ای گرفته، بماند برای آخر سرور.

ارادتمند / نیما

• محمد جان قبل از چیف شدن چون امیدی دیگه نداشته و دف هم نمیرسیده ساختمونا رو با گلد تخریب میکنه،دهکده همرساز بوده و مسلما چهارموتوره هم شارژ شده،بخاطر متا اونجا تونسته بوده ده بگیره و با نامردی بخشی از همر مارس و بلا رو خفت کرده که امروز باقی مونده همون همرها این همر رو چیف کردن،الانم میخوان بی ارزش جلوه بدن دهکده رو ولی جالبه بدونی بعد چیف شدن حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ کی دف میرسه ^^

آها پس با یک حساب سر انگشتی میشه یک چیزی حدود 798 عدد گلد نا قابل که اگر تبدیل به سیلور بشه حدودا میشه 79800تا دونه سیلور درسته ؟ با 70کی سیلوری که روی کتیبه زده شده مساوی تقریبا کمی بیشتر ؟ حالا باید دید اون 70کی سیلور که رو کتیبه زده شده به چه کسی رسیده !

اون دفاع که فرستاده شده به خاطر هیچی بوده ! والا تو این فروم این سرور من چیزهای جالبی میبینهم .....

به هر حال موفق باشید

• عرض سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه مبارک

از آنجایی که به دلیل مشغله درسی از سرور خداحافظی کرده بودم،علاقه و وقتی هم نداشتم بخوام بیام مجددا در فروم پست بزارم،اما دیشب امیر(رول بک) در واتساپ به من پیام داد که تو پسورد مولتیای من رو داشتی و جواب بدی رو با بدی نمیدن، وقتی این پیام ها رو از امیر دریافت کردم جا خوردم که چه اتفاقی افتاده چون اولاً چند روز بود توی سرور نبودم و ثانیاً من هیچ وقت رمز مولتیای امیر رو نداشتم و فقط امیر در سه مقطع رمز اکانت N.W.A رو بهم داد و ازم مشورت خواست و منم از اونجایی که امیر عضوی از تیمم در سرور نرمال بود، یه سری اطلاعات در مورد غارت و همرسازی و ... بهش دادم و از آخرین باری که بهم رمز داد و با هم حدود دو ساعت توی دیسکورد حرف زدیم 50 روز میگذشت،بعد از این حرفای امیر برای اینکه رفیقم به اشتباه منو قضاوت نکنه مجبور شدم باز صفحه تراوین رو باز کنم و یک سری اطلاعات بدست بیارم که این اطلاعات رو دیشب به خود امیر هم دادم و حدوداً دو ساعت با هم صحبت کردیم و تا حدودی متقاعد شد که اینکار توسط من یا تیم لیدری SE انجام نشده، اما اطلاعات : دیشب تعدادی از مولتی های SW چنج کپ شده و دو تا از این اکانت ها هم کتیبه بزرگ داشتن(مرتاض و چشمان بزرگ)!! حالا چرا من میگم کار SE نبوده :

سلام من به تو سجاد عزیزم همواره احترام و محبتم را به سوی تو روانه میکنم..

اما در ادامه

این عکس مولتی های اکانت مارس در سرور نرمال بود به قسمت زرد شده دقت کنید

یک نکته ای بگم راجب قسمت زرد شده متد پسورد به این شکل بود که دو حروف اول به اضافه 8585 بود..

من این سرور هم با همین متد پسورد ثبت کردم

و این شیوه رمز گذاشتن فقط بین من و تو و رضای عزیز بوده

حالا اون سرور آرش کاپیتان عزیز اصلا روی مولتی ها لاگین نداشتن که بخوان این حرکت زشت رو انجام بدن

درسته که با آرش کاپیتان به یع دعوایی بر خوردم اما خداروشکر مطمعنم که کار ایشون نبوده ..

حالا فرضیه هایی که مطرح هست

یک: سجاد عزیز شما این کارو و بخاطر تلافی خفتی که از مارس زده شد انجام دادی .

دو: رضای عزیز بخاطر تلافی خفت بلا چاو این کارو انجام داده...

سه: خود من این کارو انجام دادم :دی (حتما باید یع سر به دیونه خونه بزنم)

چهار: پارسای عزیز این کارو انجام داده و خواسته به خودش و سایدش 209 بار چاقو بزنه....

خلاصه فدا سرتون

با تشکر

• سلام به روی ماهت

امیر جان این متد رمز مولتیای سرور قبل مارس رو من انتخاب کردم و این فایل نوت پد رو هم همون زمان من بهت دادم،من سرور قبل به این شکل رمز گذاشتم،من یا رضا از کجا باید بدونیم شما با اون همه اطلاعات بالا در مورد کامپیوتر،برنامه نویسی و ... واسه رمز گذاشتن مولتیات از من تقلید میکنی؟یعنی مثلا نمیتونستی بجای ۸۵،عدد دیگه ای بزاری؟یا یه متد دیگه برای خودت انتخاب کنی؟

عزیز دلم خفت مارس بعد از جداشدن من و رضا از مارس اتفاق افتاده و زیر سایه متا هم توهمی اونجا ده گرفت،با این حال مطمئن باش اگر من یا رضا رمز مولتیای شما رو میدونستیم به دو کتیبه فکر میکردیم نه چنج کپ

موفق و پیروز باشی

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام به روی ماهت

امیر جان این متد رمز مولتیای سرور قبل مارس رو من انتخاب کردم و این فایل نوت پد رو هم همون زمان من بهت دادم،من سرور قبل به این شکل رمز گذاشتم،من یا رضا از کجا باید بدونیم شما با اون همه اطلاعات بالا در مورد کامپیوتر،برنامه نویسی و ... واسه رمز گذاشتن مولتیات از من تقلید میکنی؟یعنی مثلا نمیتونستی بجای ۸۵،عدد دیگه ای بزاری؟یا یه متد دیگه برای خودت انتخاب کنی؟

عزیز دلم خفت مارس بعد از جداشدن من و رضا از مارس اتفاق افتاده و زیر سایه متا هم توهمی اونجا ده گرفت،با این حال مطمئن باش اگر من یا رضا رمز مولتیای شما رو میدونستیم به دو کتیبه فکر میکردیم نه چنج کپ

موفق و پیروز باشی

سجاد عزیز از شما تقلید کنم؟(این که پسورد رو بخاطر اعتماد و دوستی عمیق عوض نکنی شده تقلید!)

پس اگر اینطوره این سرور با روشی که بهت یادم دادم مولتی کشیدی و کشیدن دوستاتون باید بهتون بگم تقلید کردید :))))

ببخشید ولی اشتباه فهمیدی تو همون 2 ساعت دیسکورد گفتم مثل سرور نرمال حتی پسورد مولتی هارو گذاشتم این که یادت نمیاد به من مربوط نیست این حرف از زبان من زده شده به تو

بعد کاری نداره به فرض بگیم نمیدونستین (که من به شما گفتم!) با یک امتحان یک یوزر و پس میشه فهمید من چیکار کردم!

این فایل نوت رو شما به من ندادی من با دستای خودم تایپ کردمش شما فقط روخوانی کردی حافظت ضعیف شده ها

• خدا رو شکر میکنم که زنده ام و معنی همر واندرزن رو هم فهمیدیم

بله دوستان همر گانز تقریبا همون چیزی که حدس میزدین بود اما!!!

آنالیزتون از همر کلاب رو خیلی دوست داشتم

دلایل لانچ هم خیلی زیباست

یکی از دلایل : چون دهکده چهارم بوده پس حتما واندرزن بوده اون همر :دی

دلیل دوم: کلاب با اون همه غارت تمام همراش واندرزنه :دی

روح آدم شاد میشه با این منطق

در مورد اکانت کلاب، این عدد حداقل 170 گرز و 50 سواره پیشبینی ما بود. نیاز به ذکر نیست که اکانت کلاب با داشتن تعداد مولتی های فراوان هرگز به محدودیت نمیخوره و این اکانت لیمیتی عملاً نداره.

یه موضوع دیگه هم که دوست دارم بهش اشاره کنم، جسارت پلن رفتنه.

خب خیلی هم زیباست این بیانات شما

با اجازه دوستان عزیز تیم کلاب شات همرشون رو میذاریم اینجا تا بزرگان تراوین ایران در ساید اس ای از آنالیزشون تشکر و کمال قدردانی رو داشته باشند

بله همینطور که شاهد هستید همری حداقل ۱۷۰ک گرزی و ۵۰ک تی کی رو شاهدیم :دی

البته دروغ نباشه این شات از همر تقریبا واسه ۴ روز پیشه

هومن عزیز توقع داشتم خودت بیای جواب بدی اما خب بازم اشکال نداره.بیانات نیما رو از طرف خودت برداشت میکنم :دی

حالا همرهایی که برای نابودی این همرجنگی استفاده شده رو دوباره مرور میکنیم

بله همر اول از اکانت مایک شینودا هستند دوست عزیز جاسوسمون که حتی رم این همر از رم اکانت کلاب بیشتره

همر دوم اکانت یودونت نو می که ایشون تقریبا همرش با همر اکانت کلاب پوینت یکسانی داشتند و حتی سواره این اکانت بیشتر از همر کلاب بوده

مقدار رم هم که اصلا قابل مقایسه نیست :دی

همر سوم از اکانت بلاچاو که تقریبا بدون استفاده مونده بود و مجبور به زدن شدن

همر چهارم هم اکانت مارس

ایشون هم کاربرد زیادی نداشت همرشون و مجبور به زدن شدن

خب حالا دوستان آنالیزور عزیز میشه بفرمایید اینجی سودش کوجیس؟

نه دیگه الان ندارد وقتی میفرمایید ما فقط میخوایم جو فروم رو عوض کنیم حالا میشه یه راهکار جدید پیدا کنید برای این جوی که راه انداختید؟😂

حالا فهمیدین چرا ما توی گروه واتساپ چند نفر تلفات از خنده زیاد داشتیم؟

حالا بگردین پیدا کنید پرتقال فروش را 😆

دمتون گرم بچه های تیم کلاب که از یه همر جنگی بهتر از این نمیشد استفاده کرد

هومن جان حالا میشه بگی جای اون دهکده ۴ رو با ۴تا همرجنگی خوشگل پر کردیم البته به لطف شما :دی

آها پس با یک حساب سر انگشتی میشه یک چیزی حدود 798 عدد گلد نا قابل که اگر تبدیل به سیلور بشه حدودا میشه 79800تا دونه سیلور درسته ؟ با 70کی سیلوری که روی کتیبه زده شده مساوی تقریبا کمی بیشتر ؟ حالا باید دید اون 70کی سیلور که رو کتیبه زده شده به چه کسی رسیده !

محمدجان توقعم بیشتر از این حرفا بودا

تازگی حساب کتابت بهم ریخته

ببینید داخل دهکده ۲۲ اسلات داره که در شاتی که پارساجان لطف کردن گذاشتن ۲۰ اسلات خالی بوده

برای تخریب هر ساختمون هم ۵گلد نیازه ! پس در نتیجه

۵×۲۰=۱۰۰

درسته؟ حالا میگیم اصلا اردوگاهم تخریب کرده و لول ۱ دوباره ساخته میشه ۱۰۵ گلد در مجموع

چجوری ۷۹۸ گلد بدست اوردی محمدجان؟

اون ۷۰ک سیلوری که روی لوح قانون هم زده شده از طرف دوستان اس ای بوده

با توجه به حساب شما میشه ۷۰۰ گلد که خرج فقط ۵لوح شده :دی

ایا بازم اون دهکده باعث سود بوده؟

تازه گلد بازسازی دهکده هم بماند :دی

پ.ن: محمدجان شخصا بهت گفتم هروقت خواستی میتونی بیای سمت ما و حتی اکانت بنده در اختیار شماست

پ.ن: بعضی افراد فکر میکنن انقدر مهمن که حتی بخوایم بهشون دیس لایک بزنیم 😂 فازتو دوس دارم

پ.ن:حتی اگر ۱۰تا تیم لیدری در شمال شرق باشه به هیچکسی (تاکید میکنم هیچکسی) به جز ساید ما و متامون مربوط نمیشه.لطفا دایه عزیز تر از مادر برای ما نباشید. هرچند که این بذری که شما داری پخش میکنی خیلی وقته آب نرسیده بهش و خشک شده :دی

در آخر تشکر میکنم از دوستانمون در ساید پرقدرت جنوب غرب که یار و یاور ما هستند و بدانند که در کم و زیاد همواره همراهشان هستیم

و تشکر ویژه از تمامی عزیزان در ساید شمال شرق

پایدار باشید

رضا گارد

• آخ آخ درست من تخریب یکباره رو هواسم نبوذه و به سبک قدیم در نظر گرفتم از همگی عذر میخوام

راجب اکانت رضا جان پستم هنوز موجود هست درخواست یوز پس کردم تو پی وی اما .....

بیخیال گلد به کنار اون ۱۵۰کی دف داستانش چی بوده ؟

رضا جان اون اسکرین چیزی رو ثابت نمیکنه داداش ! اون اسکرین میتونه مال چند هفته قبل باشه و حتی میشه تعوض نام داده بشه بعد اسکرین گرفته بشه تاریخ و ساعت نداره عزیزم ولی با توجه به غارت میلیاردی و همینطور ثابقه بازی سامان و میزان دفی که توی اکانت خودش ساخته شده که توی تاپ ۱۰دف هم بود و همینطور همر های که واسه پاکسازی واندر زده بود قبل از ریست تاپ تن ۴یا ۵ده اول کلاب همر واندر زن و به فاصله حدودا ۴روز از هم استارت خوردن و همینطور عکسی که من قبل از اتک ها از رنکینگ همر های سرور گرفتم و بعد از اون هم گرفتم همر واندر زن بوده و یک سری شواهد دیگه هم هست که نمیشه گفت .....

• برادر اگر من رو قبول داشتی حرفم رو باور میکردی!

اگر باور نداری پس توضیح اضافه ای لازم نیست داده بشه

برای سندیت ماجرا هم کافیه استعلام از ادمین بازی بگیرید و همینجا این قول رو از سامان گرفتم که اگر خواستین ادمین بهتون اعلام کنه مقدار همر رو بدون هیچگونه مشکلی از طرف ما

دروغ توی راسته کار ما نیست عزیزم

درضمن این همر واندر هم کلین کرده بوده ! :دی

و گفتم که این شات واسه ۴روز پیشه!

خواستی بیا اصلا پسوورد اکانت رو بدم تا باورت بشه 😂😆

در اجرا و لانچ پلن همین بس که هر۲ تارگت ریل تشخیص و چنج کپ شده بودن!

ظاهرا پلن های موفق اشکان سرلشکر به ۵ رسیده :دی

ماجرای دف هم که کاملا مشخصه. دوستمون دف لازم داشت و ارسال شد براشون

ماجرای مبهم دیگه ای مونده آیا؟

• همه می‌دونیم همر جنگی برای پروندن هست! می‌مونه روی دست و باید زدش، اما این که چطور و به چه قیمت ازش استفاده کنیم مسئله‌ی دیگری‌ست..

معیار درست برای قضاوت در مورد موفقیت آمیز بودن یک پلن چیست؟ صرفا هدف (مثلا پروندن فلان دیفالت)؟

این‌جا می‌رسیم به سوال ماکیاولیستی: آیا هدف وسیله رو توجیه می‌کنه؟ :دی

اما برای ما که سودمند هست، چون صرف وجود یک همر جنگی باعث گرفتن چند همر مشابه میشه! با پروندن دف قابل ریکاوری..

خب حالا دوستان آنالیزور عزیز میشه بفرمایید اینجی سودش کوجیس؟

بار روانی!

و اما یک لینک ناقابل:

دوستان وقت و تمرکز بسیار زیادی بابت فیک لیست و پلن و لانچ می‌ذارن که بسیار جای تقدیر داره، بعد ما این ور هنوز توی خفت گیر کردیم :)))

ما برای رونمایی از همرهامون زیاد عجله نداریم، شاید هم به قول میلاد اسپیدترا رو درک نمی‌کنیم و هنوز توی فاز آی‌آر هستیم.. انشالله از تجربه دوستان استفاده می‌کنیم.

جوخه انتحار NE-SW خیلی ترسناکه! تا صبح اون هم با ترکیب دیازپام، گاباپنتین، کودیئن، زولپیدم و کلردیازپوکساید، اما همچنان بیدار..

پ.ن: حیف که ممد نوب عزیز با ما نیست، وگرنه ما هم پلن می‌رفتیم :دی

پ‌.ن ۲: اس‌ای پرانرژی‌ست با حفظ نبض و ضرب آهنگ، اما ما آرام و صبور هستیم و گاهی ناغافل با حرکات یهویی!

تحلیل لقمان این بود که چاره‌ی اس‌ای در برابر ما حفظ این ضرب آهنگ هست، به پیشنهاد ایشون گوش کنید،

اما Counter Measure این‌جا چیست؟ هووووم..

Pattern Interrupt! That's the Key

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

سلام‌ عزیزم

اگه اشتباه نکنم اسمتون محمده

محمد جان اولا تا جایی که من حساب کردم

حدودا ۱۰۰ گلد برا تخریب دهکده لازمه

دوما تو اون ده کلا‌ مزدور شارژ نشده بود

نمیدونم دوستان بر چه مبنایی میگن که ۴ موتوره داشته شارژ میکرده

قبل چیف هم کلا ۲ک تیر انداز مونده بود

حدود ۶ک تو اتک قبلی تو دفاع باست خورده بود

من نمیدونم چرا دوستان به جای اینکه لینک‌های مارو ببینن بیان تبریک بگن ۱۰۰ تا دلیل و برهان میاران

و اماااا

مارس هم باید جلو‌ ممد خفت بشه

هم باید با همر دف بچینه

خسته نباشید میگم به محمد و علی
    موفق باشید

• سلام و وقت بخیر

به طور کلی در فروم همیشه بایستی صحبت منطقی و درستی کرد که خوانندگان پست ها نگن طرف داره مزخرف میگه!! رعایت ادب و احترام هم به برخی از دوستان توصیه میکنم.

در مورد پلن اجرا شده جنوب شرق توضیحاتی را لازم هست بدم

اول تبریک بهشون بابت اجرای این پلن چه همر جنگی از دست داده باشیم چه واندرزن فرقی نمیکنه. تبریک بهشون

دوم تبریک به لانچر این پلن کارشون خیلی خوبه و کاربلد هست. آفرین

ولی به نظر من این پلنشون نسبت به پلن های قبلی قوی تر بود ( به لحاظ حجم و تعداد نیروهای همرشون) ولی خیلی ضعیف تر اجرا شد. اما دلایلم :

اول اینکه به دلیل جاسوسی که از یکی از اکانتها انجام شد. خیلی از اتک ها برای ما پوچ شد. (استفاده بهینه از کتیبه ها)

دوم اینکه گفتند اتک ها سانسور شده هم احتمالا منظورشون کاملا درست بوده . نحوه اجرای حمله معمولا 8 موج با هم لانچ شده که موج اول همر و ما بقی 7 موج کاتا بوده. حالا ممکنه یک موجشم اینسرت شکن باشه که فرقی نداره. اون اتک هایی که دیوار شدن در ادامه 7 موج کاتاشون هم دیوار شدن.

7 تا اکانت را دیدم که دیوار شدن هر کدومم 7 تا موج حداقل 150 کاتایی زده باشن عدد قابل توجهی هست. به نظر لاست خیلی زیادی در کاتاهای ساید با این روش داده شده.( نظر شخصی)

از بین اتک های زده شده که بعضی هاش پوچ شدند فقط تعداد محدودی اتک میموند که مثلا کلاب مطمعنا ریل بود. ولی دفاع منطقی روش درسته!! قرار نیست هر چی دفاع داریم بریزیم رو اکانت. در حد همر جنگی که اون ده داشت ازش دفاع شد (حتی کمی هم بیشتر). بنابراین در اتحاد هم این موضوع اصلا عنوان نشد و نیازی به جمع آوری دفاع بیشتر نبود!

پ.ن :
    چه اصراریه که مشخص بشه همر جنگی بوده و یا واندر زن!!!! همین که این اکانت که تاپ هجوم و غارت و دفاع هست یعنی اکانت بزرگیه و باعث افتخاره زدنش پس خوشحال باشید. ( من وکیل اکانت کلاب نیستم فقط در مورد مسائل جاری صحبت میکنم)

مسئله بعدی نحوه تفکیک همرهای جنگی و واندرزن هست. من اصلا متوجه نشدم چه ملاکی دارید ؟! چی میشه همری جنگی میشه و همری واندرزن؟ یعنی اکانتی که 7 ک رمر داره نمیتونه واندرزن بشه!!! اونم برای سایدی که معماری منحصر داره؟!؟ اکانتی که 4-5 ک کاتا داره چی؟ من خودم با سبک جنگی موافق ترم ولی نه به هر قیمتی

پ.ن1: لقمان جان منتظر تحلیل شما از اتفاقات جدید هستم.

ارادت فراوان

جاوید

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• دوم اینکه گفتند اتک ها سانسور شده هم احتمالا منظورشون کاملا درست بوده . نحوه اجرای حمله معمولا 8 موج با هم لانچ شده که موج اول همر و ما بقی 7 موج کاتا بوده. حالا ممکنه یک موجشم اینسرت شکن باشه که فرقی نداره. اون اتک هایی که دیوار شدن در ادامه 7 موج کاتاشون هم دیوار شدن.

7 تا اکانت را دیدم که دیوار شدن هر کدومم 7 تا موج حداقل 150 کاتایی زده باشن عدد قابل توجهی هست. به نظر لاست خیلی زیادی در کاتاهای ساید با این روش داده شده.( نظر شخصی)

سلام جاوید جان

اول از همه تشکر میکنم از لحن قشنگ صحبتت به شخصه لذت بردم از خوندن پستت و ۱۰۰ البته که دنبال نظر دادن به صورت منطقی هستی خوشحالم میکنه :)

اما راجع به پستت

خب من از شما یه سوال میپرسم به نظرت برای همر جنگی وقتی کل تروپ دیوار میشه ایا دیگه مهم هست که کاتاهاش یا رم هاش سالم بمونن ؟ خب همر که قرار نیست واندرزن بشه پس مهم نیست چقدر کاتا و رم داشته باشه ، از طرفی زیاد شدن بیش از حد بار گندم منفی زیادی تحمیل میکنه و از طرفی تا یه حد خاصیش کارایی داره و بیشتر از اون خیلی به کار نمیاد . حرف شما زمانی درست بود که همر سالم رد میشد و فقط کاتاهاش اینسرت میشد ، دیگه برای همری که دیوار شده اهمیت زیادی نداره چون اگر دوباره بخواد ریکاوری کنه باز هم به میزان خوبی تروپ که برسه کاتا و رمش هم شارژ شده به اندازه کافی . البته اینا نظر شخصی من بود و میتونه درست یا اشتباه بوده باشه .

اما در مورد این که میگی چرا همرای ما جنگی بودن با این که مثلا ۷ک رم داشتن. خب حتما میدونی که اینا همرای دیفالت بودن و نگهداری ازشون وارد یه روند فرسایشی شده بود به طوری که ممکن بود دیگه حتی نتونن ازش شارژ بگیرن و فقط رید دهکده خرج گندم مصرفی خودش میشد . از طرفی به دلیل دیفالت بودن دهکده تقریبا ساپروت خاصی هم در اطرافشون دیده نمیشد و دیر یا زود باید دیوار میشد تو یه پلنی چون تاریخ انقضای همرای دیفالت اگر نرسیده باشه هم خیلی نزدیک بود ‌.

نکته بعدی وجود قانون مزخرفی به نام لیمیت غارت هست که فقط به ضرر کسانیه که رید سالم دارن و فقط کمک میکنه به مولتی بازا که با گذشت زمان فربه تر بشن نسبت به کسانی که که مولتی نمیزنن . همونطور که تو پست یکی از بچه ها بهش اشاره شد دوستان به لیمیت خورده بودن و چاره ای نداشتن به جز اینکه انتخاب کنن یکی از همراشون دیوار شه تا لیمیت باز شه براشون و چه انتخابی بهتر از دیوار شدن دیفالت در جهت دیستروی شدن دو تا از همرهای خوب شمال شرق .

پارسا جان من از شما یه سوال دارم فقط به نظر شما یونیت های دفاعی نژاد هون چیه؟ 🤔

پ.ن

ممنون از توجهتون :)

• سلام نکته های پست رو جواب دادن فقط یک نکته ؟

بعد از انجام کار تحلیل کار بسیار ساده هستش جاوید جان شما اگر یک درصد تارگت درست رو انتخاب کرده بودید و شناسایی شده بود او همرها دیستروی نمیشد این که شما بیایی بگی من میدونستم ولی نتونستم دوتا دلیل میتونه داشته باشه یا دف کافی تو سایدتون نیست (پارک روی واندر ها و همینطور کتیبه ها ) با دف داشتین و تارگت رو اشتباه تشخیص دادین اون دفی هم که اونجا بوده دف شخصی بوده عزیزم :S

• سلام عزیزم

۱۰۰٪ یکی از مزیت هایی که همر ساختن با هون داره نسبت به بقیه نژاد‌ ها، پوینت دفاعیشه

اما به نظر خودم اولویت بندی مهمه تو بازی

اولویت دهی که خفتر میسازه اینه که بره برای ۵۰/۵۰

یعنی ۵۰ ٪ خفت کنه یا نکنه، که اون خفت نکردن خودش میتونه بره تو دیوار یا جاخالی داده بشه

اولیویت بندی شما هم احتمالا این بوده چون مارس پلیر نداره بیاد جلو تیرانداز دیوار کنه که کرد

من بالا هم اشاره ای به اینکه آیا این حرکت درست بوده یا نه نکردم

تصمیم تیم مقابل برای ما قابل احترامه

امیدوارم اونجوری که ما به شما احترام میزاریم شما هم بزارید

موفق باشی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

تشکر میکنم از همه ی دوستانی که به بنده لطف داشتند و از طریق زنگ ، پیام و فروم به بنده تسلیت گفتن . امیدوارم خدا عزیزان شما رو براتون نگه داره و بتونم تو شادی هاتون جبران کنم .( اسم نمیبرم چون میترسم کسی از قلم بیفته ).

در عین سیاهی این روزای من ، تسلیت شما برای من مثل نوری سفید و زیبا بود ، زیبا از این جهت که خیلی از دوستان از سایر ساید ها ولو دوستانی که از دستم ناراحتن ، بهم پیام دادن و ابراز همدردی کردن ، و این زیبایی تراوینه .

ان شاالله اگه عمری باقی باشه در پست بعدی در مورد سرور صحبت میکنم .

موفق باشید

کوچیک همه یوسف

• از همین تریبون از دوستات و اشنایان و لیدران ساید بزرگ جنوب شرق خواهش میکنم لطفا تموم کنید این کارا رو 😐😐😐

بسه دیگه به خدا بسمونه

همش ما داریم ضرر میکنیم مسلمون نیستید شماها 😑😑😑

بابا بذارید یه بار لینک سبز رد شن شاید ما سود کردیم😔

پ.ن حمزه میگه کاش انلاین بودم بک میکردم اینارو همه کاهنای نازنینم مردن 😥😥😥

پ.ن از اتاق فرمان میگن ۱۹۰۰ تا کاتای رومن هم بوده تو بقیه موجا

پ.ن امشب تو شمال شرق جشن و پایکوبی میکنن که به جنوب شرق ضرر زدن ما هم طبق معمول مشغول عزاداری که چرا دوباره ضرر کردیم 😔😥😕

پ.ن همین الان کاشف به عمل اومد که گویا برای اینکه به ما بیشتر ضرر بزنن اول همر رومن لند شده بعد توتن خورده ، اینقدر ضرر زدید بهمون بس نبود حالا تحقیرمونم میکنید؟ 😭😭😭

• سلام کسری جان

خسته نباشید میگم به تیم ش ش که بی وقفه داره گندم خورشو ازاد میکنه

و تشکر ویژه دارم از لانچر این اتک ها که اول اتک کاتا خورده بعد اتک رمر جالب بود احتمالا توی خاطره ها خواهد موند

😅😅😅😅😅😅

و از حمزه و تیم دفاعی ج ش تشکر میکنیم بابت دفاع عالیشون و ثبت خاطره این اتک ها