نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• همونی که ادیت خورده و بجز من چار نفر دیگه هم دیدن!
    همین که ری اکشن سریع نسبت به پست من دادید پس قطعا یه چیزی بوده و اومدی همزنتو زدی تو برق
    استدلال بعدی اینکه سریع میان پست شمارو لایک میکنن :)))
    مافیاتو بشناس

دوست عزیز من چون ندیدم پست رو از شما سوال کردم و متوجه نشدم این همه عصبانیت و تحلیل های اب دوغ خیاری شما برای چی بود.

در نهایت گیریم حرف شما درست باشه(فرض محال محال نیست)شمارو ارجاع میدم به یکی از ترانه های شاهکار بینش پژوه که میگه

من(اینجا بذارید ما شمال شرق یا هرچی که صلاح میدونید)اگر باده خورم باده پرستم........

• سلام

کاش از خدا یه چیز دیگه خواسته بودی جوان.

خوب امروز شاهد چهارمین پلن ساید جنوب شرق بودیم. که خدارو شکر باز هم به ثمر نشست و 2 همر واندرزن ساید شمال شرق پرید.

خسته نباشید به بچه هایی که کمک کردن تو بحث پلن و لانچ. فرهاد عزیز، ممد نوب،مهدی، نیما، احسان و حمزه عزیز که کمک زیادی کرد دیشب.

خوب بریم سراغ لینکا.

تارگت اول: واندرزن اکانت Club

همری که اومدید بپرونید ولی نتونستید. :دی

خسته نباشید به نیمای عزیز بابت همرش.

بر و بچه های اکانت خودمون دمتون گرم بچه ها

بر و بچه های اکانت مارس دم همتون گرم

و البته پویا عزیز اکانت لرد آف توتنز، هومن عزیز اکانت مورس و بر و بچه های Xauusd دم همتون گرم

تارگت دوم: واندرزن اکانت Guns and Roses

حمزه عزیز که زحمت این همرو تو خاک ان ای کشید.

حسین و سایر رفقا از اکانت اسکری دم همتون گرم رفقا.

خسته نباشید به محمد عزیز از اکانت دارک

و سایر رفقا مرتضی عزیز M.W.R.T، مصطفی عزیز اکسکلیبور، بر و بچه های ترکس، مسعود و سعید از اکانت شدو پلیر

به سامان عزیز اکانت club و بچه های اکانت Guns and Roses بابت همرایی که کشیدن خسته نباشید میگم.

به ساید شمالشرق هم بابت دفاع خوبشون تبریک و خسته نباشید میگم.

پ.ن: مگه نباید بعد از 1، 2، 3 عدد 4 باشه؟ پس چرا اینجا پنجه؟

• من این سرور فکر کنم کلا فروم نیومدم ولی حرکت زدن واندر در ساید دیگه نه منو سوپرایز کرد نه تیم توانمند اس ای رو

ولی با این حال تبریک میگم به تیم ان ای بابت اجرای پلن چیف واندر اس ای

سلام دوست خوبم اگه اتکای کلینر واندر اس ای رو بزارن یه ریز سوپرایز میشی قل میدم بهت!!!!!

تارگت اول: واندرزن اکانت Club

ممنون میشم یه اسکات از سایز همر این ده که آنالیزرتون بهتون گفتن واندر زن بوده رو بگذارید

نه که من عکس دیشب تروپو بذارم ببینید شاهکار آنالیزرتونو

دم همه گرم چه اس ای په ان ای و حتی انالیزور همر های ان ای

پ ن: این سرور تمام قد پشت لیدرهای بزرگمون هستیم

• تبریک میگم به رفقای شمال شرق بابت دفاع خفن و خوبی که جمع کرده بودن

همچنین به بچه های جنوب شرق که در سوگ همر های خود نشستن تبریک میگم همر های خوبی به نمایش گذاشته شد

امروز با دیدن لینک ها واقعا برگام ریخت

اینکه ایا ارزششو داشته واقعا که رو هر تارگت 6 همر لانچ بشه و چهار تای اول دیوار شه تا دو همر باقی مونده بتونن یک ده از رقیب که همر دار بودرو دیستروی کنن ؟

در پلن امروز جنوب شرق شاهد دیوار شدن 6 همر بودیم و زخمی شدن دو همر با تلفات بین 60 تا 80 %

نتیجه ی پلن:پروندن یک همر واندر زن از اکانت GUN AND ROSES (بهشون تبریک میگم بابت همر زیباشون)

و پروندن یک همر جنگی از اکانت CLUB (تبریک میگم بابت دفاع قشنگشون)

معمولا این نوع پلن ها رایجه ولی در واخر بازی و زمانی که واندر ها بسیار نزدیک به هم لول اپ میشن ما شاهد اینگونه خودکشی همر های جنگی برای از پا انداختن همر های واندر زن هستیم

ولی اینکه تو میدگیم وقتی هنوز موفق نشدین حتی واندر رو چیف کنید و زیر ساخت بیارید بالا,بیایمو 8 همر رو قربانی زدن دو همر بکنیم (یکیشون واندر زن بوده تازه ویکی دیگه جنگی)

یکم از منطق به دوره به نظرم

الان شما فکر کن بنده یکی از پلیر های جنوب شرق هستم که شما همر بندرو دیشب لانچ کردین و دیوار شده

من از شما میخوام بپرسم که حالا که همر به این خوبی من رو دیوار کردین در ازاش چه نفعی برای ساید جنوب شرق داشته و اینکه ایا ضرر این پلن به نظر شما بیشتر از سودش نبوده ؟(خوشحال میشم از تاریکی جهل مارو نجات بدین)

پ.ن:عمو یوسف تسلین میگم فوت پدر بزرگ محترمتونو

پ.ن:با این اوصاف رفتن پلیر ها و خودکشی همر های جنگی فک نمیکنم تا اخر سرور جنوب شرق ,سرور رو همراهی کنه

سخنم رو با شعر زیبایی از شاعر سرشناس کشورمون مجتبی ترکاشوند به اتمام میرسونم باشد که همگی رستگار شویم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• تبریک به جنوب شرق بابت همرهای زیبا و لانچ‌های تقریبا بی‌نقص،

و تبریک جانانه به عزیزان تیم کلاب و گانز بابت ایستادگی و دفاع، و خسته نباشید به بچه‌های تیم نظامی برای جابجایی دف..

کلاب رو که نمیشه بگی کدوم واندر زنه :دی از سجاد عزیز و همبازی‌های گل ایشون هم بابت زحماتی که کشیدن تشکر می‌کنیم، و تا آخر پشت‌ همه هستیم.

خسارت‌های این سو کم و قابل جبران هست، اما برای اس‌ای این حرکت بیشتر بار روانی داشته تا دستاورد عینی و مفید..

پراندن یک دهکده رو بارها دیدیم در تراوین، اما سوال اینه که به چه قیمتی؟ از سانسور شدید لینک‌ها که توسط اس‌ای گذاشته شده مشخص هست :)

پ.ن: پرهام جان لطف داری

پ.ن ۲: والا بنده خودم رو لیدر نمی‌دونم! (اگر مانی عزیز یقه‌ی ما رو نگیره که با کلمات بازی نکن :دی) این‌جا در شمال شرق همه داریم کمک می‌کنیم بهم‌. عده‌ای هم مسئولیت بیشتری دارن همین..

درگذشت پدربزرگ یوسف عزیز رو تسلیت می‌گم.‌ در فروم تعارفات رو کنار می‌ذارم تا سر فرصت در پیام خصوصی باهاش برادرانه گپ بزنم. زندگی سخت هست و حلقه‌ی یاران کوچک، اما این چیزی نیست که مردان از پس تحملش برنیان..

تو خاک ان ای

عالی..

• سلام

کل تیم لیدری شمال شرق خلاصه میشه در خودم ایرج و مجید پرشیا و علی رضا ویسی و رضا گارد

گویا یکسری نا هماهنگی از سمت دوستان‌ اتفاق افتاده بود که لازم دیدم این موضوع رو اینجا روشن کنم

و هر حرفی از سمت سایر اعضای ساید سیاست های ساید شمال شرق نیست حداقل تا زمانی ک اسم من اون بالا باشه

• با سلام خدمت همه پلیر های 4ساید

تبریک به مدافع و مهاجم که کار هردو قشنگ بود

چند سوال پیش اومده ؟

رفقای کلاسیک باز گلم که همتونو واقع دوست دارم از ته 💓 میدونید روزهای خوب زیادی رو باهاتون گذروندم و هیجان زده شدم دیدم همه حضور دارن و تا الان خودتونو نشون ندادید کاش آی آر باز بود و باز کنار هم بازی میکردیم

اول :

این که بیاید بگید اون همرهای زده شده ارزشش بیشتر بوده یکم جای سوال داره چرا چون اون همرها صرفا همر جنگی بوده همر جنگی اسمش روش هست واسه دیوار کردن هستش چون کاتای کم و رم کمی داره و دوباره قابل ریکاوری هست انا همر واندر زن الان قابل بازیابی نیست

دوم :. به نظرتون سرمایه گذاری روی یک مسله واندر یک ربع دیگه که اگر آپ هم بشه افتخارش مال همون ساید هست و دفاعی که اونجا ریخته شده با پوش سنگین و کم کردن دفاع سایدتون که بهایی اینچنینی داره ارزشش رو داشت ؟ میتونین اون همرها کلا دیوار بشه بدونه خسارت اگر فقط روی هر تارگت ۱۰۰کی دف اصافه میبود ساید اس کار درستی انجام داده

سوم :

اگر ضرر متحمل شده شمالشرق کم هست پس چرا اینقدر فروم داغ شده و سعی در برداشتن بار روانی هست ؟

شمالغرب این سرور مرموز و خطرناک به نظر میرسه با لیدری عالی خوب خودشو آماده اندگیم میکنه

تاپ تن دفاع چرا تکونی نخورده ؟

اینطور که من دیدم توی لینک ها همر ها همه از ده دیفالت بوده که زده شده درسته؟

ساید تنها به نظر من شاید نتونه واندر ۱۰۰کنه اما میتونه از بازی لذت ببره

پ.ن :

یادم ممد موکسی زنگ زد گفت اگر به ۱۰۰پلیر نرسیم توی سرور نمیریم الدرز ۱۵۰ پلیر بازی بلد داشت اون سرور گلچین کل پلیر های تراوین ایران بود

آقا یوسف من هم تسلیت میگم انشا الله غم آخرتون باشه

در آخر برای تمامی دوستان گلم آرزوی سلامتی دارم

محمد owldark

• هومن جان میشه آنالیزور همرهای مارو معرفی کنین؟

از بین عزیزان (فرهاد ، ممدنوب ، مهدی ، نیما ، احسان ، حمزه ، اخریش هم خودت) میشه بگی کی آنالیز کرده؟

لطفا بیا و جوابمونو بده که دوستانمون دارن توی گروه واستاپ از خنده جر میخورن

دقیقا بعد از ۳، ۴ میاد که الان نیست درست؟

اون ۴ یه جوری کار خودشو انجام داد که کرک و پر خودمون هم ریخته انقدر مفید بوده :دی

ببین هومن جان شما حتی اگه حدس بزنی و حدود اون همر رو بگی ما قبولت داریم

حداقل میتونی بگی تعریفت از واندرزن حدودا چقدره اینجای سرور دیگه؟

تنها آنالیز درستی که داشتین همر گانز بوده که جای تقدیر داره واقعا زدن اون همر اما باز هم ۳تا همر جنگی نسبتا خوب رو دیوار کرده

اگر ضرر متحمل شده شمالشرق کم هست پس چرا اینقدر فروم داغ شده و سعی در برداشتن بار روانی هست ؟

محمد عزیز میدونی چرا فروم داغ شده؟

چون دوستانمون فکر میکنن تونستن از سامان همر واندرزن بپرونن 😆😆

توی کدوم سرور دیدین سامان واندرزنش رو زده باشن که این سرور شما انقدر خوشحالین بابت زدن همرش؟

حاضرم حتی عکس همر رو بذارم اینجا تا باور کنی اون همرایی که خورد به دهکده سامان بزرگتر از همر خود سامان بودن😂😂😂

یعنی یه همر جنگی تونست ۴تا همر جنگی بزرگ رو بگیره :دی

مگه تعریف همر جنگی همین نیست؟

خب اما بحث اصلی اینجاست

شما این همه همر خوب رو زدین تو دیوار تا ۲تا ده بپرونین

میتونستین با نصف این همرا واندرتونو پس بگیرین تا دست غریبه نباشه و کسی جز خودتون ازش استفاده نکنه! :دی

هومن جان منتظر پاسخ شما هستیم

پ.ن: من جزو شورای لیدری؟ :دی برگام

الله یار اولسون

• سلام و عرض خسته نباشید به همه ی عزیزان فعال در این سرور امیدوارم حال همگی خوب باشه و از بازی لذت ببرید .

بعد از مدتها اومدیم تا دوباره در کنار دوستان جدید ار تراوین لذت ببریم.

دیشب شاهد یک راند فایت بسیار خوب بین عزیزان شرقی بودیم .که منجر به از بین رفتن حدود 7 همر اس ای و 1واندر زن و 1 همر جنگی از ان ای شد. تبریک میگم به بچه های دفکورد ان ای . و همچنین به بچه های اس ای بابت همرهای خوبی که کشیده بودن و زدن تو دیوار.

یه خسته نباشید هم میگم به بچه های ان ای بابت پلن محشرشون روی واندر اس ای که با کمک عزیزانم در اس دبل موفقیت آمیز بود. که میتونه نشانگر ضعف

مدیریتی و لیدری در ساید اس ای باشه که هم از لحاظ تایم بازی و هم تعداد پلیرهای جدید تو وضعیت خوبی قرار داره.در تراوین اصلی در سرورهای نرمال اگر همچین اتفاقی در یک ساید میفتاد همه ی دست اندر کاران اون ساید از خجالت حذف میکردن و میرفتن. اما خوشحالم که دوستان عزیزم در اس ای همچنان پرقدرت دارن برای موفقیت میجنگن و این جای تحسین داره.

امیدوارم بازیکن های با تجربه ی سرور به بازیکنهای سایدشون بازی رو یاد بدن به جای اینکه بفرستنشون تا اعتماد بقیرو جلب کنن که یا کتیبه بزنن یا پسوورد بخرن و هزار کثافت کاری دیگه که همگان بر آن آگاهیم. چون تهه این کارها جز بدنامی و رفتن توی دیوار و در نهایت باختن بازی نیست. البته که برد با هر قیمتی هم مثل این کارایی که این عزیزان انجام میدن تهه..........

امیدوارم همگی از بازی لذت ببریم و از این به بعد به جای این کارهای چیپ شده در تراوین. بازی رو یاد بگیریم.

موفق و سربلند باشید در زندگی

• میگم علی جون داداش حرف شما درست خودت میدونی همیچه بهت احترام گزاشتم اما یه سوال اون زمان که ne همین کارو کرد و یه ده تو ساید خودش ۷ ۸ تا همر داد دیوار شد نتونست تارگت رو ۰ کنه همر هم بپرونه اون موقع ازین حرف ها نمیزدی؟

نوبت پلن های شما هم میشه و میبینیم

علی جان به تو و محمد هنوز تو اون ساید ایمان دارم اما از یوسف بریدم وقتی زیر حرفش زد در انتظار لینک های شمام

• سلام و خسته نباشید هدمت همگی

خدا رو شکر سرور هیجان داره (اصلی ترین دلیل بازی) و همین کافیه که همه راضی هستن

تبریک بابت متا ضبدری ne sw و همچنین پلن واندرشون که ناز شصتشون ، حتما برنامه ای دارن براش ما ام استقبال کردیم و نتیجشم ساعاتی بعد کل سرور دیدن !!!

یه تبریکم بابت دفاع و پلن قشنگ امروز ( مخصوصا کسایی که همر ساختن و اکانت club و سجاد عزیز بابت دفاعشون )

باز دم ایرج گرم حداقل گفت لانچا نقصی نداشت ، ما به همینم راضی هستین که لانچامون نقص نداشته باشه :)))))

هرکسی منافع ساید خودشو میبینه ، مثلا اس ای وقتی اونقدر همر لانچ کرده انتظار نداشته اولیش رد شه طبیعتا !!! یا اینکه خودشون میدونستن چه همر هایی با چه سایزی دارن و چطور استفاده کنن !

ان ای هم یا واقعا راضی هستن یا اینکه این مسئله طبیعی هست که برای اینکه ناراضی نباشه یه جور وانمود کنه که راضی هستن ( با توجه به لیدر های قدیمی که داره و خودش داره جار میزنه قبلا چطور بازی میکرده لایک داری مهدی عشقی، بالاخره باید روحیه تیمو در مواقع 3 تیم به یک تیم حفظ کنین و این از وظایف لیدری محسوب میشه)

اینا به کنار ، چیزی که ذهنمو یکم درگیر کرده :

بعد از گرفتن واندر که بازم میگم دمتون گرم ،داخل فروم تازه فهمیدیم انگاه روزیه که اطلاعیه میذارن برای بازی و اعلام وجود میکنن ،

دمتون گرم کلاسک بازای قهار و زیرپرچم ، تعریف کلاسک بازا رو زیاد شنیدم ولی نشنیده بودم پلن اصلی بازیشون بر مبنای چادری بودنه ( اصطلاح داخل بازیه ) خودشون میدونن کیا رو میگم !

یه فلش بک بزنم سرور قبلی : دوستان خفن تا روز x بازی از من خواهش میکردن به کسی نگیم داخل سرور هستن و مختصات 15کراپی رو از x و y و z دور بده ( آمارشو دراوردم فهمیدم قبلا چیکارا کرده که الان از ترسش اصرار داره زیر چادر باشه بماند که 10 بار قهر کرده با این همه ادعا و سن و سال )

لیدر ساید هم تا وقتی متا و زیرپرچم بودن سایدش رو قطعی نکرد اکانت 2 دهکده ایش رو بالا نداد که مبادا بگن فلانی رو زدن :))))

جالبه بدونین اونجا هم تا قطعی نشدن امنیتشون زیر چادر بودن یسریا ، دقیقا مثل الان !!!

جالب تر اینکه چند صفحه فروم شاخ و شونه کشیدن واسه 10 اکانت که نمیخواستن صرفا برنده بازی باشن ( به قیمت زیرپرچم بودن و اینکه اسمشون مثلا خراب نشه ) و دنبال لذت بازی بودن ، ولی هیچ کاری نتونستن کنن ، و با خفت و خاری نپ بستن باهاشون تا بیشتر آسیب نبینن و کسی مسخرشون نکنه ، حتی نورالله رو که این همه مسخرش کردن و فحش دادن نتونستن بزنن ، 10 تا اکانت پیشکش !

شرمنده

فقط خواستم آریانایی که دوست عزیزمون گفتن رو یکم خلاصه وار براتون توضیح بدم ، سایدی که طبق آنالیز دوستان با برنامه ترین ساید بازی بود ، با ناشی بازی ( ناتار چیف کنین صفر میشین ، کتیبه جنگ کوچیک روی نان کپ نباید بره، اگه کپتو ندی غارت کنیم باید حذف کنی بری ) و ترس لیدری باعث بر هم خوردن بالانس بازی و حذف 3 ساید شد و متاشون واندر ساید خودش رو بالا داد و وقت و هزینه این همه آدم رو به باد دادن و سایدشونم اکثر حذف کردن یا اکانتو ول کردن

بماند که کسایی دم از بازی پاک میزنن و به بقیه صابون ول میدن که هر وقت رفتم تیم اسپیک دنبال خریدن اکانت بودن :))))) حتی خریدن اون 10 اکانتی که با 120 تا اکانت نتونستن بزنن و نپ بستن ( از نظر من اون 120 اکانت اگه حذف میکردن شرف داشت به نپ بستن با 10 اکانت ) فاز مریم مقدس نگیرید باو ،حالا حالا حرف هست

این سرور هم سنت شکنی نکردن ، فقط دنبال پرچم گشتن و همچنان به ماجراجوییشون دارن ادامه میدن و دقیقا مشابه همون سرور دارن پیش میرن : زیر پرچم بودن و تعریف و تمجید از کسایی که باعث میشن ، به 100 شدن واندر نزدیک شن ،

اون سرور خیلی تلاش کردم بفهمونم که اینجا ای ار قدیم نیست

این سرور هم خودتون متوجه میشید و تجربیاتتون میره بالا

فقط عزیزان یه چیزی : وقتی اسم مانی پارتیزان رو میارید یه آب نمک قرقره کنین که کامل آب کشیده شه ، چون همون مانی توی همون بازیی که قول دادین یکم دفساز رو ساپورت کنین داشت خرج 15 تا اکانت رو میداد بدون اینکه توی تیم لیدری باشه ولی وقتی بهت گفتم قول دادی یکم ساپورت کنی دست و پات لرزید مجبور شدم خودم ساپورت کنم

اینا رو گفتم تا یکم روشن شه وقتی زیر بلیط سامان دارید بازی میکنین نه سر پیازید نه ته پیاز فاز عقاب نگیرید که بعد چیف واندر که علت اصلی دیستروی 2 تا از بهترین همر های سرور بود ، نپرید وسط خوشحالی کنید ، توقع ما از شما بزرگانی که به گفته ی خودتون اسمتونو تریلی نمیکشه بیشتر بود.

طرف فرق بین همر جنگی و واندر زن رو نمیفهمه اومده درباره چی حرف مینه

اسپیدترا :
    جایی که هیچ شباهتی با قدیم نداره و منابع همیشه نامحدود هست و میزان دفاع طوری زیاد میشه که واندر با زدن چندین همر خیلی تکون نمیخوره!

دقیقا مسخره ترین زمان اسپیدترا زمان اخر بازیشه که هیچ استدلالی نیومده براش هنوز ، اینو میتونین از تیم سامان بپرسین که چند سرور قبل که وقتی نقشه کوچیک رو باز میکردی تا 400 400 قرمز پر رنگ شده بود شمال شرق ، و جنوب شرق نه انبار داشت نه جنگ آموز کوچیک که از داخل خاک جنوب شرق زده بودن جنگ آموز رو و زیر نپ کتیبه زدن ( اخه جنوب شرق میتونست جنگ یونکشونو ورداره ولی نامردی نکرد ) ولی ته سرور این جنوب شرق بود که واندر رو 100 کرد :)))

لیدر خفن گنده قدیمی آسفالت کن ، همر جنگی از یه تایمی به بعد ارزشش رو از دست میده و گندم دادن و شارژ و نگهداریش فقط پتانسیل ساید رو میگیره ! و میزان دف طوری زیاد میشه که باید خیلی بیشتر همر بزنی تا رد شی !!!

یه سرور تا تهش بازی کن اینجا یکم سبک سنگین کن با خودت ، بعد که از زیرچادر درومدی بیا وسط حرف بزن که آبروی خودتو نبری

ش.ن.ل.ع 1 : ارنولدو پلیس میگیره ، یه 40 کیلویی میچسبه بهش میگه منو آرنولدو کجا میبرین ؟ حکایت یسریا

2 : شنیده بودم سامان پلیر پولی داره ، فروم نویسش رو نمیدوستم

3 : جریان sw هم که مانی عزیز از نوع پارتیزان کامل توضیح دادن

4 : 3 تا تیم قوی قدرتمند و منسجم و سالم دارن یک ساید رو میزنن و 3 تا تیم منسجم و قدرتمند و سالم هم دارن دفاع میکنن از هم در مقابل یک تیم ، ما داریم حال میکنیم با بازی و زد و خورد ها چون واسه ما تازه شبیه قدیم شده و هیجان داره

به نظرم کسی از بازی لذت نمیبره که صرفا داره واسه وینر بودن بازی میکنه ( اسمش روشه : بازی :) )

5: ممد علی وگنس جان ، با تن صدای خودم بخون پستو :)) دوستت دارم لعنتی

راستی ،یه روز ریتالین و هم خانواده هاش کتامین و آنفتامین دوره هم جمع میشن فازه کوکائئین میگیرن حکایت دوستمونه

غلط املایی ام که طبق روال همیشه رواله ، دفه قبلی به کتیبه گفتم نقشه :)

یا الکس

شبتون خوش

• دوست عزیز یه لحظه یاد قدیم کردی خواهشا بگو کدوم سرور من یادم نمیاد کسانی که واندر سایدشون حالا به هر دلیلی زده شده باشه از خجالت حذف کنند؟؟؟

من میشناسمت حاج علی بازیتم دیدم البته اگه همون ساتین ای ار باشی مثل همیشه زود قضاوت میکنی و سایدت رو به چالش میکشی!!!!

شما فکر کن یه درصد ساید اس ای رو بتونی تحریک کنی خخخخ به حدی پلیر با تجریه توی سرور هست که فکرشو نمیتونی بکنی بقول معروف پیرمرد زیاده توی جنوب البته باتجربه اش!!!

درضمن دوست عزیز تا قبل روشن نشدن قضیه سایدتون لطف کنید به کسی یا سایدی تهمت نزنید

ما نه وقت این کارا رو داریم نه اصلا از این کارا خوشمون میاد و نه زیرابی میریم مثل بعضیا

درجواب نامه من به یکی از لیدرهاتون اومد که بچه های ساید خوششون نیومد کتیبه یک ساید دیگه رو زدید واسه همین بهشون دادند

خوب حتما بچه های سایدتون خوششون نیومده زیرابی رفتید و در امانت خیانت کردید دست به خودکشی زدند مثل خودکشی پنگوئن ها خخخخخ

راستی عزیز کلاس اموزشی گذاشتی خبرمون کن بیاییم شرکت کنیم شاید همچین اتفاقی افتاد از خجالت اب بشیم

😅😅😅😅😅😅

یوسف جان غم اخرت باشه

مارو در غم خودت شریک بدون

یا حق

• سلام خدمت تمام عزیزان

تبریک به ساید شرقی برای اتک و دفاع

دقایقی پیش یکی از ده های توهمی که ۲ تا همر بلا و مارس رو خفت زده بود چیف شد

تو مرحله اول که اومدن برای چیف با دست خالی برگشتن و لاست اکانت مارس بیشتر از کل نیروهای اون ده شد فک میکنم

بعد از اینکه این ده چیف نشد تو حراجی بچه های اس ای ۷۰ک نقره واسه ۵ تا لوح زدن

خوش به حال فروشندش

اینم ده تقدیمی از طرف اس دبل به اس ای

ساید مارو زیاد مسخره کردید

۲ تا اکانت تاپتون مارس و بلا با لیست بلند بالای پلیر رو‌اکانتشون کلی از ضربه از ممد به تنهایی خوردن

دست کم گرفتن این مشکلاتم داره

موفق باشید

• به به دوست قدیمی خودم

محمد عزیز من صبح هم گفتم اصلا نه من و نه تیم اس ای سوپرایز نشدیم ما میدونستیم تیم ان ای یار نفوذی داره و هیچ مشکلی هم نیست همین مسله باعث شد ما بهتر و جدی تر بازی رو ادامه بدیم و ...

• پارسا جان تبریک بهتون گویا ما لاست سنگینی تو این پلن دادیم

اون دفیم که داره روش میاد دکوریه :)))

راجب گلدم دیگه عزیز دارندگی و برازندگی ما به پلیر اون اکانت گفتیم اینجوریه گویا مشکلی نداشتن زدن...همونطور که شما میخواستید بزنید ولی نتونستید

عوضش تجربه شد واستون که لوحو وقتی ارزونه بگیرید که این طوری چیف نشید حقیقت نمیدونید وقتی دیدم تو اون فاااااااصله لانچ نه اینسرتی شد تیراندازا نه اینسرت لوح نه اینسرت ساختمون قیافم چه شکلی شد.

به هر حال تبریک بهتون که اینقدر از این دو اکانت به قول خودتون بزرگ لاست گرفتید

وستان لینک ها روکامل بزارید ببینیم چی به چیه یه نفر هم انالیز کنه

مانی جان کل لینک ها همین بوده که هومن گذاشته اون سانسوریم که ایرج عزیز گفتن مربوط به همرایی بوده که رو این تارگتا سبز لند شده یا حتی نرسیده:)

اگر شما نمیتونید ضرر ساید جنوب شرق رو ببینید حتما یک بار دیگه با دقت بیشتر نگاه کنید شاید پیدا کردید:D

یه سوالیم پیش اومده بود گفتم با دوستان مطرح کنم الان ما بین این دوتیم لیدری ای که انتخاب شد برای شمال شرق باید اشتراک بگیریم یا اجتماع/ب.م.م یا ک.م.م

چون اینجوری به طور جدا هر کدومشون 5تا بزرگوارن و در جریان هستن دوستان این عدد 5 برای ما خوش یمن نیست

بعد شرط قبولی چند از 5ه آقا؟

2.5رو پاس میکنید؟

• به به دوست قدیمی خودم

محمد عزیز من صبح هم گفتم اصلا نه من و نه تیم اس ای سوپرایز نشدیم ما میدونستیم تیم ان ای یار نفوذی داره و هیچ مشکلی هم نیست همین مسله باعث شد ما بهتر و جدی تر بازی رو ادامه بدیم و ...

سلام کسری جان والا من یادم البرز عزیز سرور قبل یک نصیحت خیلی قشنگ به ما کرد البته تجربش رو داشتیم با همین تیم الیدرز وقتی محید آخیلیوس عزیز ده زد وسط شمالشرق و بچه ها میخواستن بزنن پیمان گفت نزنید بذارید بمونه دقیقا مثل سرور قبل با آمرداد که بودیم همینطوری شد و واقعا اون ده فرسایش خیلی بدی داشت واسه ساید رقیب من فکر میکنم اون واندر هم همینطور بشه و اینجا ساید اس ای با تجربه عمل کرد که همرهاشو توی اونجا دیوار نکرد حداقل یک جایی خرج کرد که بتونه یک ضربه به حریفش بزن حتی اگر اون همر ها هم واندر زن نبوده باشه بازم دو همر را از دور پلن رو خودش حذف کرد و این کار رو با همر دیفالتی انجام داده که هم کتیبه باهاش جمع کرده هم اینکه همر دیفالت اسمش روشه دیفالت (جایی که ساپورتش سخت و از یک جایی به بعد اون قفل میکنه) به هر حال اگر پلن های ساید اس ای ادامه دار باشه اونوقت مشخص میکنه که اون واندر و دفاعی که روش هست و همینطور دفاعی که از بین رفته چه قدر میتونه واسه شمالشرق بهای سنگینی داشته باشه

پ.ن : میلاد عزیز تراوین هم واسه خودش یک فناوری که باید به روز باهاش پیش بری الان ورژن ۴,۶اومده که باین ورژن متفاوت هست و هاسپیتال یا بیمارستان داره

درسته بچه های قدیم یکسری ترفنذ که حاصل از تجربه هست دارن اما اگر با اطلاعات روز آپدیت نشه ناقص هست .... این رو گفتم خودت تا تهش برو

محمد owldark

• با دیدن هجوم یهویی شمال شرق و جنوب غرب به فروم و جنگ روانی که انجام دادن حقیقتا هیجان زده نشدم !!!

جالبیش اینه در حالی که ما خبر نداشتیم دو تا واندر زن شمالی و ده توهمی پریده تو فروم این موضوع سریع تر به دست ما رسید !!!

حالا فارق از اینی که واندر زن بوده یا نه پریده رفته پی کارش !!!

یاد جمله ای از لرد ولدمورت در هری پاتر افتادم

You have fought valiantly, but in vain. I do not wish this

شما شجاعانه جنگیدید ولی بیهوده بود . من(se) مایل به این نبودم

پ.ن صحبتی بود راجب سخن بزرگان از حضرت مسیح که دوست خوب و بزرگوار و منطقی ما فرموده بود دوستان مسیحی ما ناراحت شدن

میشه بپرسم چرا ناراحت شدن؟؟؟یا اینم از خودت دراوردی

پ.ن ۲ شنیده شده از صحرای شمال شرق صدای نوحه حاج محمود کریمی میاد:

(کجا میخوای بری؟؟چرا منو نمیبری)

پ.ن ۳ دوستان اب یخ همراه خیار و ماست و انواع سردیجات فراموش نشه

پ.ن ۴ منتظر دیسلایک دسته جمعی دوستانم مثله سری قبل

پ.ن ۵ حالا نیاین بگین لرد ولدمورت اخرش شکست خورد دیالوگ مهم بود

• رضا جان خوشحالین نه خوش حال هستن من فقط نظارکر فروم و تحلیل اون گه گاهی ولی از پستت برداشت کردم مخاطب شما من هستم ببخشید من در فروم درخواست یک اکانت کردم واسه دید زدن سرور ولی تنها کسی که لطف کردن و یک اکانت واسه چک کردن به ما دادن بدون حتی یک کلمه توضیح امید xxx عزیز بود این رو گفتم که تا تهش بری .... من فقط نظار کر سرور هستم بدون حتی یک کلیک و دخالت در اکانت

• فرهاد عزیز ۱۰۰٪ همینیه که میگی

متاسفانه وضع اقتصادی بچه های جنوب غرب خوب نیست :))))

ما استفادمون رو از اون ده کردیم

پر برکت بود برای ما

ایشالا برای شما هم پر برکت باشه

حجم دف هم به خاطره علاقه زیاد بچه ها به ممده 😀

خودتم که پلیری ( الیته ما نوب و شکا پرو پلیرید)

یه حساب سر انگشتی کنی و یه چرتکه بندازی میبینی کی اونجا بیشتر ضرر کرد ( با دیدن خود لینکا میشه فهمید)

موفق باشی عزیزم