نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• بسیار خوشحالم که سرور داره رنگ و بوی تازه به خودش میگیره

از همین تریبون به اکانت Bella Ciao و mars تسلیت میگم (ادمایی که روی این اکانتا بازی میکنن به شخصه دوسشون دارم)

ایشالله که بازهم لینکای خوشگل ببینیم چه از رفیق و چه از رقیب هر دو برای ما عزیزن

نکته ای لازم دونستم بگم اینه که تحلیل و انتقاد هارو حالت محترمانه مطرح کنیم و از تخریب شخصیت همدیگه خودداری کنیم رفقا

(اشاره به حجمه های وارده به حاج امیرو عمو یوسف) خلاصه طوری نشود که طوری بشود ما مجبور شیم نرم افزار فوتو شاپمونو باز کنیم :))

ایشالله که در ادامه صفا باشه

پ.ن:حاج ناصر ما دوست داریم، گل به خودی داشتیم مشتی؟

پ.ن:تحلیل بسیار است ولی بیشتر سعی میکنیم جای تحلیل لینکای خوشگل بذاریم که همه لذت ببریم

پ. ن:دم بچه های تیم شب گرم اسم نمیبرم که کسی از قلم نیوفته همتون جاتون تو قلبه

پ.ن:حاج سلیم سرور بدون تو صفا نداره یه دو روز استراحت کن و پر قدرت برگرد دور هم عشق کنیم

ارزوی موفقیت برای تمام رفیقام تو جنوب غرب و شمال شرق

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• اوه چه خبر شده :))

دوستاااان سلااااام

(یاده جلساتی که برگذار میکردم زمانه نتورک افتادم و انتظار دارم همه یک صدا بگین سلاااام:D)

به پایان رسید این دفتر و حکایت همچنان باقیست

خب از کجا شروع کنم؟:/

قرار نبود این پست گذاشته شه و بعد از پایان سرور این پستو بزارم تا یوقت کسی ازش سو استفاده ای نکنه:saint:

ولی

دیدم دوستانم هم پست هایه خدا حافظیشون از تراوین رو گذاشتن و یسری اتفاقات افتاده درست از 4 شبه پیش که من خداحافظی کردم از بچه ها:(

خب

اول اینکه

یوسف ریتالین

یادته شبی که واسه پلن مشترک تو روم دیسکورد اومدم پیشتون (امیر توهمی و یه دوست عزیزه دیگه ای هم بود که یادم نیست کی بود?() بعد از حال و احوال پرسی

گفتم خیلی اتفاقه خوبی افتاده که متاییم و پلن مشترک میریم ولی امیدوارم که این متا همین شکلی بمونه

احترام خاصی واست قائل شدم که تا دیدم اسمت هست اومدم پیشت و بهتم گفتم این موضوع رو

ولی

رضا سورنایه عزیز

لطف کردن و حرفایی که میخواستم بزنم رو زدند ولی انقدر زیبا بیانش کردن و کامل توضیح دادن دلیل نمیبینم که منم بخوام چیزی اضافه کنم

وفقط و فقط پیشنهاد میکنم یکباره دیگه با دقت بیشتری بخونیدش دوستان

و اما

چرا اون جمله رو پرنگ تر کردم و چرا اون جمله رو اونشب بیان کردم اصلا؟:/

چون شناخت کافی از شما و دوستانتون وجود داشت از سمت من و دوستانم و با علم به اینکه در آینده همچین موضوعی پیش میاد اون جمله بیان شد:whistling:

(سرور نرمال قبلی هی میگفتی جنوب شرق و امرداد از باگ استفاده کرده ولی جز اولین اکانتهایی که بن شد بخاطر استفاده از باگ خود شما بودی این یه نمونش;))

پس رو دست رو شما خوردید

و کسی که ضرر کرده فقط و فقط ساید جنوب غرب بوده از اون متای early game و متایی که تغییر پیدا کرد در mid game

و عملا وسیله ای برای به پیروزی رسوندن یک ساید دیگه شد جنوب غرب و این خیانتی بود به پلیرهایه ساید جنوب غرب از نظر من

با عرض معذرت این جمله رو میگم

آدم هایه ضعیف همیشه ابزاری هستن برای رسوندن افراد قویتر به خواسته هاشون (تویه این بازی لیدر باید کسی تعین بشه که شخصیت قویتری (قبول اشتباهات و فروتنی و غرور نداشتن و ...) و البته اطلاعات کافی از بازی به نسبت بقیه افراد داره و هیچ دستاوردی الکی و شانسی بدست نخواهد آمد)

تو پست سورنایه عزیز , اشاره به چند نمونه خصوصیات افراد ظعیف شده

بگذریم

به دل نگیره کسی

دمه رفتن گفتم یکم از اطلاعاتی که هم تویه شغل نتورک هم تویه بازی تراوین بدست اوردم بگم به دوستانی که تجربه کمتری به نسبت دارن:)

اگه قابل بدونید البته :دی

خب

منم داستانم از اونجایی شروع شد که اول دبیرستان بودم (سال 1386) ( رضا از تو تقلید کردمااا:D)

اولین سروری که بازی کردم رو یادم نمیاد سرور چند بود ولی فارمی بیش نبودم:D جوری که هر کس اتک میزد نامه میدادم بهش که اقا من دارم بازی و جدی استارت میزنم و قراره از 1ساعت دیگه شروع کنم و ازین به بعد لطف کن اتک نده وگرنه فارمی:D:D نامردیم نمیکردن اتکاشونو بیشتر میکردن و منم گذاشتم رو حذف^^

تا اینکه به اکانت رنک 1 غارت نامه زدم تو یکی از سرورایی که واسه یادگیری استارت زده بودم (که بازم یادم نیست سرور چند بوده^^اصلا انگار حافظم پاک شده راجع به تراوین?() که میخوام باهاتون بازی کنم و بازی رو یاد بگیرم و اون بنده خدا هم استقبال کرد و منو برد رو اکانتش که اسمش بود arash0098 :( یادش بخیر عجیب بغضی شدم الان;(

ازین به بعد بود که فهمیدم چجوری باید غارت کرد و از لیست فارم استفاده کرد8)اوه اوه میدونی یعنی چی؟؟:D

یعنی از سرورایه بعدش رنک یک غارت بودم اونم با چه اختلافی:))

که اکانته B O O M B ساخته شد 2 3 تا سرور با نژاد توتن

بعدش DR.ERROR یه سرور با نژاد گول دیگه گفتم ببینم واقعا با یه نژاد دیگه هم همینه یا فقط توتن و یاد گرفتم 1 غارت باشم:Dکه دیدم اوه نه مثکه غارت هایه قبل از این سو تفاهم بوده:D:D یادش بخیر 3تا نژاد بود کلا یه صفایه دیگه ای داشت تراوین

بعدش DisTurB که این اکانتم خیلی جالب بود فکر میکنم سرور 8 یا 9 ای ار بود که یهو هفته 3 یا 4 سرور باگ خورد و اکانته من پره نیرو شد هر چی میخواستی بود با گندم بی نهایت:D

خب رنک یک حجوم سرور شدم فقط با کلینه کل ناتارایه سرور:D و اکانت و به قیمت 1 شارژ 10 تومنی میفروختم که البته نمیفروختم در اصل :D:D بچه بودم دیگه:P

و بعدش هم اکانت WiTcHeR تویه TS14 که یهو وسطایه سرور تراوین ایران تحریم شد و قرار شد اون سرور زودتر از موعدش تموم شه و اونجا استارت آشنایی من و حسین کینگ بالا و محمد کینگ بالایه عزیز بود

که دیگه بازی نکردم تااااااا

همین دوسال پیش تقریبا که دوباره دوستانم (حسین و محمد کینگ بالا) ازم خواستن که سرور جدید اسپیدی که شروع میشه(3 ایکس) رو بازی کنم که اصلا با همم بازی کردیم با اکانته KinG BalA

که از شانس بد و بخت بد باز هم وسطایه سرور دوستان زحمت کشیدن که اکانتو ساعت 5 صبح هک کردن و ....

اون سرورم قرار بود آخرین سروری باشه که بازی میکنم ولی باز هم چون مهرشاد Tak ShakH عزیزم دعوت منو قبول کرد و از وسطایه سرور اومد رویه king bala ما ( من و حسین و محمد)

واسه سرور نرمال قبلی هم باهاشون( مهرشاد مهدی ترکس و مهدی کلت ) ادغام شدیم زمانی که 3 ده داشت اکانت Tak ShakH

و بعد از اتمام سرور و با دیدن پستهایه اعلام آمادگی برای سرور 2 ایکس منم کارمو شروع کردم:)))) رفتن رو مخ بچه ها واسه استارت سرور جدید8o

و دوباره این تیم رویایی تصمیم گرفتیم که سرور جدید رو هم استارت کنیم به عنوان آخرین سرور دیگه واقعا^^

و قرار شد دو بخش شیم و دوتا اکانت بالا بیاد یکی هون )Dr.Trax( و یکی هم به اصراره من رومن )Mr.ScarY( که منم به آرزوم برسم بعد از این همه سال که بازی کردم و دوست داشتم نژاد رومنو)

علت دو بخش شدنمون هم این بود که این همه پلیر مدعی رویه یه اکانت سخته هندل کردنش و اینجوری بازدهی بیشتری داریم

ولی

از یه جایی به بعد دیدم نباشم بهتره هم واسه زندگیه خودم هم واسه کل تیم (SE) ;)

در کل

واقعا زندگی بدون تراوین رنگ دیگه ای داره:D

از همه ی دوستانم در تراوین

فارغ از کل کل ها و اختلاف نظرها و هر چیزی

کمال تشکر رو دارم که باعث شدید لذت بیشتری از بازی ببرم تویه همه ی این سالها

• با عرض معذرت چون بیشتر از 10000 کاراکتر داشت مجبور شدم دوتا پستش کنم:دی

و اماااا

راجع به دوتا شخصیت دوست داشتنی , دوست نداشتم تویه پست آخرم در دنیایه تراوین صحبتی نکنم

اولی

حسین KinG BalA

رفیق و یاره همیشگی

شخصیتی فوق العاده دوست داشتنی و درست و انسانی بسیااااار شریف و دل گنده ترین آدم تراوین از نظر من که همیشه بی منت واسه هر کس که بتونه , کاری انجام میده

یادم نمیاد ازش چیزی خواسته باشم و انجام نداده باشه واقعا و یادم هم نمیاد که بد واسه کسی خواسته باشه تویه زمانی که با هم همبازی بودیم

و همیشه طبق این موضوع که یوقت حق کسی ظایع نشه بازی کرده و میکنه

و دومی

ایرج اسلیم شیدی عزیز

خدارو شکر میکنم از اینکه این سرور افتخار آشنایی با شخص شمارو داشتم

فوق العاده مودب و باهوش و با پرستیژ و جسور که البته مطمئنم سایدی که واسش زحمت میکشیده حتی 1% هم این صفاتش به چشمشون نیومده

اول سرور زمانی که اس ای علنن با ان ای وارد جنگ شد اولین اتک و خفت رو از سمت شمال شرق به جنوب شرق رو ایرج عزیز انجام داد

که خوب منو بشدت تحت تاثیر قرار داد اینکارش

چون لیدره یه مجموعه باید خودش جلویه مجموعه باشه نه از پشت و دورادور بگه اینکارو کنید و ... اون میشه سیستم کارفرما و کارمندش که اکثرا این موضوع رو اشتباه میگیرن و سریع میرن تو فازه لیدری که من لیدرم و تو باید گوش بدی فقط8o

و اینکه زحماته زیادی واسه سایدش کشید (نامه نگاری ها و تلاش هاش واسه ارتباط با دیگر رقبا و در جهت اهداف سایدش همسو کردنشون

حالا چرا اینارو میگم

چون 400 نفر زیر مجموعه من تویه نتورک در عرض 1 سال و نیم الکی ساخته نشد و با فهمیدن هر اشتباه و اصلاحش دیدم چطور 1 شد 2 و 2 شد 3 و ....

حالا هم اگه کسی جایی از حرفام رو متوجه نشد دلیلش بزرگ بودن اون حرف نیست دلیلش کوچیک بودن ذهن خوانندس;)

دوستون دارم و امیدوارم تو زندگیه شخصی و واقعی همیشه موفق و سلامت باشید<3

و اگر بی احترامی به کسی شد یا جایی از حرفام به کسی بر خورد واقعا عذر خواهی میکنم ازتون

به امید اینکه از بازی نهایت لذت رو ببرید

پ.ن:

ارادت

پ ن: ویچر جان چند وقت پیش مارو به بی احترامی متهم کردید. الانم از سایدتون دفاع میکنین؟ سیاستش درسته؟

دوست عزیز و محترمم جوکر جان

اکثر سرورهایی که بازی کردم در ساید جنوب شرق بودم

قطعا حس متفاوت تری دارم به این ساید تا ساید هایه دیگه و همیشه نظرم این بوده که اس ای کارش درسته:))

جدا از شوخی

یسری برداشت هایه اشتباه از پست ها و صحبتها شده که بنظرم یکم توضیح بدم بد نباشه

اول اینکه

داشتن اکانت جاسوسی در سایدی دیگر جزئی از بازی و سیاست بازیه (دقت کنید که بازی کاملا جنگی طراحی شده و واسه موفقیت و بهتر شدن باید از اطرافیانت هم تغذیه کنی حتی!!!!

مثل زمانی که n تعداد پلیر بودن تویه هر سرور و موقعی که از حمایت در میومدی باید حتما حتما جاسوس میساختی به تعداد کافی و حتما حتما باید اطرافیانت رو فارم میکردی تا بتونی رشد کنی حالا میخواست خفن ترین پلیر دنیا باشه تو 7*7 یا یه نوب فرقی نمیکرد برایه بقا باید میزدی فارم میکردی و اکانت بغلی مولتیه منه و اکانت دفسازه و مولتیه همسایس نداشت از دم باید میزدی همرو تا اونایی که لایق موندن تویه بازی بودن میموندن و حالا اتحادهایه یکپارچه صورت میگرفت)

وظیفه تشخیص جاسوس و راهکارهایی برایه مقابله با نبودن نفوذی در برنامه ها و پلن ها و ... هم دست لیدر هایه هر سایدی هستش

پس از نظر من کاره کاملا درست و با برنامه ای بوده

دوم اینکه :دی

در استفاده از ادبیات مناسب یکم دوستان باید تجدید نظر کنن (منظورم کل سرور نه شخص خاصی یا ساید خاصی) چون بشین و بتمرگ یه معنی میده

ولی

این کجاااا و آن کجاااا

استفاده از کلمات مناسب هم مهارتیه در سخنوری و مذاکره که این هم یکی از صفاتیه که یه لیدر باید داشته باشه حتما

پ.ن: آرش کاپیتان عزیزم خیلی مخلصیم و امیدوارم به زودی ببینیم همو :love:

پ.ن: مهرشاد مهدی و مهدی :))) خیلی دوستون دارم و خدارو شکر میکنم که افتخار آشنایی و همبازی بودن باهاتون رو داشتم<3<3<3

پ.ن: ادریس و کاوه زود خسته شدید ولی دمتون گرم بابت زحماتی که کشیدید:love::love:

پ.ن:امید xxx . امیر کیلر ایکس . حمزه لیتل سیکس . هومن . فرهاد . رضا . میلاد 200 تی . افشین منتال . اشکان سر لشکر عزیزم:ایکس . آرش گادفادر و .... اسما زیادن ولی اونایی که الان به ذهنم رسید رو نوشتم

ممنونم ازتون که یه مدتی با هم زندگی کردیم تو بازی , و شب تا صبح با هم در ارتباط بودیم و منو تحمل کردین این مدت و لذت بخش ترین و زحمت کش ترین تیمی که باهاشون بازی کردم شماها بودین<3 دمتون گرم

پ.ن: دکتر هانی خیلی عشقی:love:

پ.ن:نیماااااااااا :D گفتم چند روز نشنیدی صدامو یوقت دلتنگ نشی^^:love:

• یوسف جان اگه دقت کنی من نوشتم همه ساید ها 😂 نظر هم نظره شخصیه ، نه از طرف ساید SE ، من یه گوشه دارم فان بازی میکنم برای خودم و اصلا سیاست های ساید ها برام مهم نیست واقعیت ...

من مخاطبم به جز شما افراد دیگه ای هم هست ، طبیعی هم بود برام این جواب ها و من فقط نظرمو گفتم ... شما مختارید هرجوری دوست دارید صحبت کنید 🙌

ننوشتم این سرور ، چند سروره که این صحبت ها تکرار میشه ، و بنده برام عجیبه که دوستانی که مخالف مولتی بازی هستن در گفتار ، چرا در عمل کاملا در صدر اختیارات و مسئولیت هایی هستن که به طور مستقیم مدیریت همین مولتی بازی هاست ...

من یه پیشنهاد دارم ، هم به شما ، هم ایرج و هم بقیه کسایی که میگن ما دنبال نهضت پاکیم : از سرور بعد لیدری و مقام و ساید همیشگیتون رو بزارید کنار ، به عنوان یک پلیر و نه لیدر در سرور بعدی یک ربع مشترک انتخاب کنیم ، حتی اگر ۱۰ نفر هم بودیم بدون مولتی بازی کنیم و ببازیم ! شما اگه به حرفتون اعتقاد دارین ، بسم الله ، اگه نه ، پس بیخیال شعار و خواستیم نشد !

پ.ن : صحبت اصلا راجع به این سرور نیست ، راجع به حرف هایی که هر سرور تکرار داره میشه و فقط هم حرف میمون ! کلا حرف من جدا از اتفاقات سروره ، چه زدیم چه دف کردیم هم من اینجا چیزی ننوشتم پس لطفا به سیاست های سایدی ربطش ندید و زرنگ بازی نکنید 😬

پ.ن ۲ : فرهنگ باید جا بیفته ، یا باید جا بندازیم ؟ همیشه منتظریم اتفاق مطابق میلمون بیفته و ازش صحبت میکنیم ، اما اگه ذره ای به ضرر شرایط حالمون باشه حاضر نیستیم کاری کنیم 🥴

• سلام داداش

نظرت در مورد اکانت خریدن تو ساید دیگه و به صاحب اکانت هم که رفیق بچه ها هست میگه تو بگو که خودم هنوز رو اکانت هستم و بعد هم با همون اکانت ها دوتا کتیبه از ساید زدن چیه ؟

واقعا کدوم کار کثیف تر هست ؟

کار اول به عنوان یه پلیر ناشناس از اول سرور بری تو یه ساید دیگه و بعد کتیبه بزنی ؟

کار دوم روز ۲۰ یا ۲۵ سرور بری اکانت که میدونی بچه های ساید بهش اعتماد دارن رو بخری و به صاحب اکانت هم بگی بگو خودم رو اکانت بازی میکنم که به اکانت شک نکنن و موقع کتیبه ها بیای با اون اکانت کتیبه بزنی ؟

قضاوت با کسایی که تو سرور نیستن و فقط خواننده هستن .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• تبریک به دوستان شمالی بابت پلن زیباشون

گویا حرص دوستان از جاسوس ما این بوده که ایدیش 78 ولی مال اونا 92 بوده

قبل از عمل:

بعد از عمل

یوسف جان بنده هنوز منتظر اتهاماتی که راجب جاسوس به ما زدی و ازش بی اطلاعی کردی هستم

• وقت همگی بخیر

خب یه تبریک دیگه به بچه های شمال شرق بابت واندر جدیدی که گرفتند. و البته دو تا واندر که یکیش واندر جنوب شرق بود. حالا دوستان جنوب شرق اگر خواستند واندر نزدیک 0|0 را میتونند بگیرن. :دی

اتفاقاتی خارج از روال و عرف بازی اتفاق می افته که دو نکته اصلی باید گفته بشه.

نکته اول: شروع کننده تاسیس ده در ساید توسط دوستان جنوب شرق انجام گرفت.

نکته دوم: جاسوس یا به اصطلاح خودشون نفوذی در ساید دیگه هم باز دوستان جنوب شرقی آغاز کردند

نتیجه این دو موضوع :از هر دست بدی از همون دست هم میگیری

وقتی دوستان جنوب شرق شروع کننده این موضوع بودند پس در حقیقت این اجازه را به ساید های دیگه برای این کار دادند و عملا مجوز جاسوسی و احداث دهکده در سایدهای دیگه توسط جنوب شرق صادر شده. کار درستی نیست ولی قرار نیست ما بشینیم بگیم پاک بازی پاک بازی، جنوب شرق هر کاری دلش خواست بکنه!

نکته بعدی پلن های اجرا شده ای که جنوب شرق خیلی روشون مانور میده

اول : خفت کردن یکسری همر هست که واقعا در برابر خفت هایی که اکانت tavahommi انجام میده هیچه!! یه تبریک ویژه به این اکانت صرفه نظر از هر سایدی که هست سبک بازیشون فوق العادست.

دوم : دیوار کردن تعدادی از همرهای اکانتهای شمال شرق جای تفکر زیادی برای من داشت. اول اینکه تا دیروز دفاع کردن تلفات بیشتر نسبت به همر از بین رفتن داشت. هر چی هم دوستان میگفتند بابا دفاع راحتتر از همره که میگفتن نه!! همونی که ما میگیم.

بعد هم طبق آماری که لقمان عزیز لطف میکنند به ما میدن ساید شمال شرق تعداد پلیر بیشتری نسبت به ساید های دیگه هم داره. به طبع تعداد اکانتهای حرفه ای تری نسبت به ساید جنوب شرق داره یعنی تعداد همرهای بیشتر در ساید - صرفنظر از اینکه اکانت هایی که دیوار شدند همرهای بیشتری دارند و خواهند داشت مثل CLUB که دیوار شد ولی همچنان در تاپ غارت هست .

سوم : پلن دیگه ی ساید جنوب شرق اتک دادن به یکسری اکانتهای مرزی بود مثل صفر کردن دیفالت اکانت ما Brothers. والا ما از اون دهکده خسته شده بودیم دستتون طلا. تراکم جمعیت اونجا بقدری بود که غارت حسابی نداشت. کلا رو اعصاب بود. حالا در نظر بگیرید چند روز نشستید پلن چیدید. چندین ساعت پلنرتون پا سیستم وقت گذاشت. 36 موج اتک اومد رو دیفالت ما. بشین فیک بده جاهای دیگه. ما چیکار کردیم؟!! تو 2 ساعت دیفالت DR.trax را چیف کردیم. نه تنها صفر شد. همرش پرید تازه یه دهکده هم به داشته هامون اضافه کردیم.

پ.ن1: خداحافظی یکسری پلیرهای خوب از ساید جنوب شرق حقیقتا منو ناراحت کرد. انگیزه های خودمو دارم از دست دادم. خودکشی نهنگ ها محتمله!

پ.ن2: نظریه ها و تئوری دوستان جنوب شرق در مورد تاسیس دهکده و همچنین جاسوسی کاملا اشتباه بود و به نظر شخصی که چنین پیشنهادی داده به شدت به ضرر سایدش بازی کرده اگر بازی روال عادی خودشو داشت مطمعنا برای جنوب شرق خیلی بهتر بود.

پ.ن3: به نظر باخت ساید جنوب شرق با توجه به نحوه بازی (غیر عادی) نزدیک هست و شانسشون برای برد در این سرور خیلی کم رنگ شده. اینم پیشبینی من که آخر سرور پ.ن3 را یادآوری خواهم کرد.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام علیکم ...

میدونید چرا اسم بعضیا میاد همه اعتماد میکنن و خیلیا هم اسمشون میاد همه میخوان برن جرشون بدن !؟ چون قبلنا ما برا اسم و رسم و اعتبار بازی میکردیم الان دنبال هر قیمتی برنده شدند و اینکه بری یه اکانت هرز ( مانند علف هرز ) جایی بسازی روش زحمت بکشی بیاریش بالا همر بکشی و تا آخر بازی ازش لذت نبری با رفقات حال نکنی و از لذتهای تراوینی لذت نبری و به فرضم دو تا کتیبه بزنی دو سه تا خفت بزنی یکی از کتیبه ها برگرده و ساید طوری باشه که کتیبه بیش از حد هم جم کرده باشه بعد همه اینا به کنار ... هر وقت بخوای بازی کنی وقتی مثلا میگن اصغر چپ دست ( عذر میخوام بنده اسم ایشون رو نمیدونم فرضی اسم گذاشتم ) میگن اون که جاسوسه بابا جای اینکه به فرض ما یه طومار از اسامی داریم و من برای اینکه اجحاف نشه اسم از دو عزیز که در بین ما نیستن میبرن فقط : نیما فرزان عزیزم و سعید اس ام اس دوست داشتنی وقتی اسمشون بیاد یا می اومد سر اینکه کی حتی جلوشون بازی کنه و لذت ببره دعوا بود چه برسه به کنارشون بازی کردن ! ;)

مورد بعدی ما دیگه کاری نیست تو این تراوین نکرده باشیم زمانی که داشتید پلن میریختید همه رو علیه تیم قدرتمند شمال شرق کنید و دوستان را به بازی کثیف متهم کنید تا پرده از کثیف باز ی های نه چندان حرفه ایتان ( باور کنید حرفه ای نبودید ما حرفه ای ها داشته ایم ... ساسان ایلیدان یک نمونه فوق حرفه ای بوده همیشه ) بردارید و خیلی عجولانه رفتار کردید فکر نمیکردید ما اهل دفاع نیستیم و حمله خواهیم کرد اونم با صبر و حوصله واقعا میانگین سنی رو هم در نظر میگرفتید باید حدس میزدید صبر این پیر پاتالا بیش از اینه که عجولانه بخوان رفتار کنن. خلاصه اگر هم میخواید کثیف بازی کنید هنر بازی کثیف رو برید بی آموزید چون این سرور حتی با این سبک کثیف غیر حرفه ایتون هم در اندازه های تیم شمال شرق نیستید. 8)

در آخر اگر توان بالا بردن واندرتون رو نداشتید من میتونم از بچه های تیم شمال شرق و متای قدرتمند جنوب غرب و تیم عالیشون که در کنار هم قرار برنده این بازی باشن و به شما درس یاد بدن میتونن واندرشون رو توی مرکز ساید نه چندان حرفه ای جنوب شرق بالا ببرند کافیه درخواست بدید ... :saint:

پ.ن : دنبال پاسخ به اینجانب نباشید سن و سال و حس و حال فروم بازی ندارم فقط یکم انرژیم رو جم کردم بیام بگم در حد و اندازه های تیم ما نیستید حتی با تمام توان کثیف بازیتون

پ.ن : اون اسم والس رو بردارید والس ، آیدین ، فریار ، ... حرمت دارن شما لکه سیاه نمیتونید بچسبونید رو پرچمشون

فعلا شما را با سبک خاله بازیو تیله بازیتون تنها میذارم فقط سعی کنید زیاد با حرص پاسخ ندید ...

آخ یه پینوشت یادم رفت : ما عادت نداریم با عصبانیت و از تو فروم با کله بریم تو پست دیگران یا دیوار دیگران قابل توجه اونی که به ایرج با اونهمه متانت میگفت عصبی خلاصه شما چاله زیاد دوست داشتید بچه ها براتون چند مدل چاله تو سایدتون گذاشتن مراقب باشید تو عصبانیت زیر پاتون رو نگاه کنید سر راه میاید سمت ما با ملاج نرید تو این چاله ها ما که نرفتیم ولی دفعه قبلی تو چاله قبلی با عجله رفتید ما هم دردمون گرفت :D

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• سلام

ایده واندر سیاه چاله روزی که کرم چاله تاسیس شد به فکرم افتاد البته نوع اجرای پلن این نبود که دیشب با همفکری مجید پرشیا یکم ادیتش کردیم

ما کلاسیک بازا عادت داریم ب مرز بندی های داخل بازی احترام بزاریم و وارد حریم ساید دیگه نمیشیم ولی از طرفی خوب بلدیم مقابله ب مثل کنیم و کم نمیاریم

در مورد اکانت ادمین باید بگم که بازیکن اون اکانت با بازی اشنایی کافی نداره و از سرور قبلی میشناسمش و ب اکانتش کمک میکردم

تقریبا بعد از کتیبه ها بود ک بمن نامه داد ک من محمد هستم برا این که مطمن بشم خواستم واتساپ مسیج بده و داد و گفتم پسورد اکانتت رو بده و اون بنده خدا بارها از من پرسید ک وقتی من اصلا همر ندارم و تو یک ساید دیگم پس اکانتم ب چه دردتون میخوره و جالبه که حتی وقتی توضیح هم میدادم باز متوجه نمیشد هدف چیه😂😂

و اینو بدونید حداقل شخص من هیچ اکانتی در سایدی بجز شمال شرق( دروغ نگم یدونه تو شمال غرب ساختم ک قبل از خارج شدن از حمایت حذفش کردم) نداشتم و ندارم

و فقط بک چیز میخوام بگم اونم اینه که بر فرض تیم سامان فلان سرور یک کاری کرده الان ب تیم اریانا چه ربطی داره ک باید از اول سرور شاهد بازیه کثیف باشه؟

ما هم بازیکن کثیف داشتیم و با این شرایط اشناییم ولی همیشه سعی کردیم از این مدل بازیا دور بشیم

پست مایک شینودا رو خوندم و همین جا یک حرفی هم با اون دارم

اگه هنوزم اسمت صادقه😂😂

باید بگم از بازی باهات لذت بردم و درسته کارت اصلا اخلاقی نبود ولی با اینحال دوست دارم تو یک سرور دیگه کنارمون بازی کنی ولی قطعا نه ب عنوان جاسوس😂😂

برات ارزوی موفقیت میکنم

• با سلام جمیعا

من چند روزه که از خداحافظیم میگذره اما این تراوین دست از سرم بر نمیداره و همش زنگ یا پیامم که اینطور شد چرا اینطور نشد!

1 ساعت قبل بهم دوست عزیزم پارسا زنگ زد و حادثه ای که اتفاق افتاده رو برام مطرح کرد

حقیقتا انگار اب سردی روم ریخته شد و فقط هم مسبب این حادثه دو نفر رضا و سجاد عزیز میتونستند باشن که من واگذار میکنم به وجدان خودشون

اما تصمیم گرفتم که بر گردم و کاملا جدی مقابله کنم با دوستانی که حداقل حرمت برای من یکی نزاشتن

بحث کتیبه و متا بحث سایدی و جمعی هست و از دست من خارج بود اما این دو عزیز فقط بحث رو شخصیش کردند با این کار

دوستان گلم در این سرور هر کاری که میتونند انجام بدند اما مطمعن باشن که به قول دوستمون از هر دستی بدی از همون دست میگیری

در کل خداحافظی تعطیل ...

بسم الله ...

• دروودی بی انتها به تمامی عزیزان و سروران در هر 4 ساید سرور...

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات:

کوتاه و مختصر چند کلمه ای بعد از مدتی بنویسیم.

تمایل داشتم دقیقا روز بعد از کتیبه ها از عملکرد فوق العاده عالی تیم شمال شرق پستی ارائه بدم که لزومی ندیدم بیام و از ادبیاتهای موتونیم موکونیم یا تونستیم کردیم و نتونستید نکردید استفاده کنم!!! و همه اساتید مستحضر هستید که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان؟

و اما بریم سر اصل مطلب....

اصل مطلب تبریک جهت متای ضربدری شمال شرق و جنوب غرب میباشد.

و اما یک دیدگاه فرعی کوچک جهت چاله چوله های شرق:

هر آنچه که شما شروع کردید دلیل بر پایان رساندش نمیباشد.

تا جایی که ذهن بنده حقیر یاری میکنه بقول همون عزیزمون واندر آبرو و شرف(داخل بازی نه خارج) یک ساید و پلیرهاش میباشد.دوستان جنوب شرقی عزیز و برادرهای گلم در راس کار ظاهرا آبرو و شرف بازیشون رو میخان محک بزنند.صلاح مملکت خویش خسروان دانند!!!

پ.ن: بوسیدن دیوار نیز لذتهایی دارد مثل آزاد شدن گندمخور و با خیال راحت دفسازی کردن=)). زمان مشخص کننده دیوارهای بعدی نیز خواهد بود.سوال اینه کدوم جهت؟اینور یا اونور؟

• سلام خدمت همه ی دوستان

امروز از اکانت مارس ۲ تا خفت از ما زده شد

۱ک کاتا و ۷-۸ک گرزی و ۳.۵ک تیکی

۱ کپ فول ۱۴ هم انداخت کامل

رو کپ دوم ۴ موج اول ۸ تا کراپ ۸ لول آورد پایین

۴ موج دوم اینسرت شد

و رو کپ سوم و چهارم فول دیوار شد که حدودا ۲.۵ ک کاتا ده ۰۱ مارس دیوار شد

حقیقتا دل‌ و دماغ ندارم لینکارو بزارم

دلیل این دل و دماغ نداشتن چیه حالا

امروز حدود ساعت ۶ پسورد ۱۰-۱۲ تا اکانت ساید اس دبل چنج شد و وقتی پسورد ها عوض شد صحنه ای که دیدم

تخریب کامل ساختمون ها

چنج کپ

کوبیدن دف های اکانت به واندر

من نمیگم یه ساید خوبه مطلق یا یه ساید بد مطلقه

ولی همیشه چند تا عقده ای هستن که عقده های زندگی واقعیشون رو‌ تو این بازی خالی کنن

۱۰۰٪ مطمئن نیستم کی این کارو کرده ولی در هر صورت امیدوارم تو زنگی واقعیت انقدر اشباع بشی که عقده هاتو اینجا خالی نکنی

خداروشکر ساید اس دبل انقدر پر پتانسیل هست که این اکانت ها تاثیری رو روند بازی ما نمیزارن

تبریک میگم به بچه های ان ای به خاطر حرکت قشنگشون رو‌ واندر اس ای

موفق باشید

• شب همگی بخیر

نکته اول: شروع کننده تاسیس ده در ساید توسط دوستان جنوب شرق انجام گرفت.

نکته دوم: جاسوس یا به اصطلاح خودشون نفوذی در ساید دیگه هم باز دوستان جنوب شرقی آغاز کردند

نتیجه این دو موضوع :از هر دست بدی از همون دست هم میگیری

داداش رجیستر اکانت در ساید رقیب و به کار بردن نام‌های توهین آمیزی مثل شیاف و فروچاله رو هم بهش اضافه باید کرد.

همون‌طور که دوستان گفتن‌، تیم کلاسیک که همه بالای ۳۰ سال سن دارن و رزومه‌شون به اسپیدترا محدود نمیشه، همه‌ی این شامورتی بازی‌ها رو با دوازده لول بالاتر دیدن و تجربه کردن..

ما از بازی ناسالم استقبال نمی‌کنیم، اما اگر حریف بخواد با تمسخر و تحقیر ما رو به بازی بگیره به موقعش نشون می‌دیم دود از کنده بلند میشه.

آنچه برای خود نمی‌پسندی برای دیگران نیز مپسند.

عزیزانی که از دو تا پلن و یه دیوار کردن سرمستی می‌کردن و در بیابان‌های ما در حال جولان دادن و احداث مراکز تفریحی بودن خبر نداشتن حریف صبر پیشه کرده تا به موقعش..

در نهایت امیدوارم در مورد اتفاقات اس‌دبل که پارسای عزیز توضیح داد هرچه سریع‌تر روشنگری بشه..

پ‌.ن: دست بالای دست بسیار است! اگر ختمش هستی برخی شب هفتن، البته که مراسم چهلم نیز هست.

پ.ن ۲: هومن جان گفتی ما همه کتک‌خور شما بودیم و هستیم و تا آخرش هم خواهیم بود..

ما رو در رو مشت‌زنی می‌کنیم، اما گاهی یهو با رقص پا می‌ریم پشت حریف طوری که برای زدن ما مشتش بخوره توی صورت خودش.

پ‌.ن ۳: روزی که خدمت حسین عزیز از دیپلماسی اس‌ای انتقاد کردم جسارتا، از پروفایل شخصی گرفته تا فروم به سخره گرفته شد، حالا بازتابش رو در معادلات سیاسی نظامی سرور مشاهده می‌فرمایید.

پ.ن ۴: آرمان عزیز شما لطف داری. امیدوارم مثل گرالت همیشه از عطر انگور ترش و یاس شیرین پای‌کوب و سرمست باشی.

پ.ن ۵: بنده از اصرار دوستان شرمنده شده و به احترام یاران از حذف برداشتم. کمابیش هستم خدمت‌تون..

- ارادت‌مند

ایرج

• ماشالله مرزهای بازی کثیفم که داره تو این سرور جا به جا میشه

این تیم و این جنوب غرب روز های سردی رو پشت سر گذاشته که این حرکات برای ما افتاب هاوایی محسوب میشه (انشالله یه سرور با سامان بدبوی همبازی شید میفهمید این کارا در مقابل استاد بازی کثیف ایران حکم یه قول دو قول داره :)) )

این حرکات فقط وجهه ی تیم لیدری فعلی جنوب شرق رو زشت تر از قبل میکنه (امیدوارم روزی نرسه که حتی پلیر های شریف جنوب شرق از دست این کثیف بازی ها خسته بشن و شما و بمونیدو حوضتون )

به هر حال گفتنی ها گفته شد و لازم به ذکره تکرار کنم :شما در مقابل متای جنوب غرب شیردل و شمال شرق قدرتمند هیچ شانسی برای ادامه ندارید پس حداقل مثل مرد ادامه بدین و مردونه ببازین ,نیازی به این کارا نیست :))

کسایی که مارو از لحاظ فنی ضعیف میدونستن و خدارو شکر کردن بابت به هم خردن متا (تمام کسایی که پست گذاشتن توی فروم در این رابطه خفت شدن ) و اما کار تیم لیدری خفن اس ای چگونه بود؟

1. زدن چند دهکده با پسوند چاله در نقاط مختلف شمال شرق و جنوب غرب (دیشب با 1 کا گندم خور تلفات دهکده ی امید عزیز xxx در نزدیکیه چشمان منحصر صفر شد و ازین بابت تسلیت میگم خدمتش ,دیگه دوستان برن خودشون تو گزارشای اتحاد چک کنن حال اپلود نیستش)

2.در حرکت بعدی اوج خلاقیت خودشون رو نشون دادن و با اکانت جاسوس کتیبه برداشتن از شمال شرق (خدا میدونه چقدر گلد و وقت و انرژی هزینه کرد این جاسوس بنده خدا که اون کتیبرم ما پسش دادیم به رفیقای گلمون تو شمال شرق و دیگر هیچ)

3.در اوج رو نمایی از بازی سیاهش تیم لیدری اس ای این حرکت کثیفی که عمو پارسا بالا مطرح کردنو انجام داد (که اونم فدای یه تار موی زیر بغل بچه ها اونایی که مارو میشناسن میدونن که تیم سازندگیه اس دبل قادر به چه کارهایی هستش :)) )

4.باخت سیاسی (متاسفانه تیم لیدری اس ای چه در مذاکرات و چه در مبحث سیاسی بسیار نا بلد و اماتور بازی کردن و دسترنج تمامی پلیر های عزیزشون رو با استفاده از کلمات نا مناسب و نا به جا به جوی اب روان هول دادن (به عنوان نمونه بی احترامی و بی ادبی حسین عزیز به اقا یوسف در جلسه 4 ساید)

نکته:در ساید جنوب غرب همه با هم رفیق و برادرن عزیزان دل و بی ادبیه شما به یکی از اعضای جنوب غرب =بی ادبی به تمامی اعضای جنوب غربه

5. اتاق فرمان اشاره میکنن که واندر مرکزی اس ای به دست متای NE-SW افتاده

*از همین تریبون تسلیت میگم به تیم لیدری اس ای

(میخواستم بگم یه لحظه نظر دوستان تو فروم راجب واندر چی بود ولی نمیگم ولش کن :)) دیگه چه خبر؟ )

پ.ن:دم همه بچه های ان ای گرم واقعا همه با اخلاق مشتیو کاربلد (جای سلیم خالیه ایشالله زودتر خوب شه بیاد یه فیت بدیم باهم )

پ.ن:از امشب مود بازیو واسه رفقای جنوب شرقیمون از ایزی میذاریم رو هارد ایشالله که تا اخرش بمونیدو صفا کنیم دور هم

پ.ن:سخنم رو با شعری زیبا و نوستالژیک به پایان میرسونم باشد که این نسل جوان اس ای در سرور بعد اویزه ی گوش خود کندو از فاز چرچیلی به مصدق(بر مصدر صداقت) روی بیاورند

مصرف بی رویه کار خیلی بدیه

حرفای بابا برقی یه هشدار جدیه

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• من یه سوال فنی دارم

حدیدا معنی متا عوض شده

با تمام احترامی که به دوستان شمال غربی قایل هستم

عزیزان اکانت لقمان رو معیار قرار بدید شمال غرب برابر 4 تا اکانت لقمان هست جنوب غرب برابر با 6 تا اکانت لقمان

دیگه نقش بهروز وثوق رو برندارید بگید جنوب غرب روزهای سردی رو پشت سر گذاشته !

کلا زیر مجموعه شدن اسمش هست نه متا !

یکی میاد میگه خادم جنوب غرب کدوم جنوب غرب ! یه نگاه به وضعیت سایدتون بکنید ما هم میبینیم ته سرور چی برای ارایه دارید

این جنگ بین دو تا ساید شرقی هست احتراما !

زیمباوه هم فرمانده ارتش و دریا سالار و خادم داره آمریکا هم فرمانده ارتش و دریا سالار و حادم داره ولی این کجا و ان کجا !!

• الان واقعا دارید در مورد سرور نقد و بررسی میکنید؟؟

یه نفر که میگه من تو چهار تا ساید ده میزنم

ده نفر هم که دارن سر اتک به یه اکانت بیست ساعت نقد و بررسی میکنن!

هیچکس هم مولتی نداره!!!

مانی جان شب بخیر

اوایل اکانت لقمان مایه‌ی تمسخر شما بود، الان شده واحد سنجش پتانسیل هر ساید! مثلا فلان ساید می‌کنه دو لقمان، اون یکی هفت لقمان و ..

زمانی که اس‌ای رفت سراغ غرب از این حرفا نبود؟! که این جنگ شرق هست به شما چه، و کوچک دیدن یک ساید که یکی چین هست یکی روسیه یکی بورکینافاسو..

پ.ن: خطابم به کل اس‌ای هست، دست از بی‌حرمتی به متای سابق‌تون بردارید، وگرنه وجهه بدی از شما باقی می‌مونه هر بار که سراغ متا برید..

• سلام

فکر میکنم دقیقا همین طرز فکرت باعث خیلی از مشکلاتتون شده و دقیقا ب همین دلیله ک هم متای شما ازتون ناراضی بود

و حتی بازیکن اتحادتون ب من زنگ زد ک اکانتش رو بخرم تا باهاش سایدت رو اذیت کنم ک با جواب منفیه من رو ب رو شد و دلیلش هم دقیقا همین نگاه از بالا ب پایین شماها بود

خودتون خوب میدونید و نیازی هم ب توضیح نداره سروری ک ما الدرز رو ساختیم در حقیقت قوی ترین اتحاد تاریخ تراوین ایران شکل گرفت چون تمام تیم های قدیمیه هر ۴ ساید رو تو یک ساید جمع کردیم و نتیجش تموم شدن بازی در قبل از اومدن کتیبه ها بود ولی ما از اول با جنوب شرق متا کردیم و تا اخرشم ابن متا حفظ شد و هیچ وقت ب دوستان جنوبیمون نگفتیم که اگر ما نبودیم شما فلان میشدید یا شما ب ما وابسته اید

یا حتی تو سرور ۱ راند ۲ که محمد اولدارک هم تو ساید ما بود ما عملا هیچ نیازی ب جنوب شرق نداشتیم ولی ب دلایلی کاملا منطقی باهاشون متا کردیم و حتی حاضر شدیم کلی همرامون تزشی بیوفتن ولی متامون واندر رو ۱۰۰ کنه

بعدشم زمانی که با اس دبل وارد متا شدید بهتر بود پتانسیل سایدش رو بیشتر انالیز میکردید که نه شما ب مشکل بخورید نه با نیش و کنایه بخوایید اونا رو تخریب کنین

ولله ما که تا اینجا کاملا از این توافق راضی هستیم چه بسا بیشتر از اونی ک در ابتدا فکرش رو میکردیم

• سهیل جان من مانی هستم نه حسین

در مورد الدرز هم نظری ندارم واقعان چون همه پلیرهای قوی و بنام رفتن داخلش همه هم در ساختنش سهیم بودند هرچند به نظر من همون اتحاد هم لذت بازی رو گرفت همه پلیرهای ای ار رفتند داخل یه اتحاد با بقیه رو پایی زدند هر چند پلیرهای قوی مثل هادی لیو عضوش نشدند

روی صحبت من اصلا با شمال شرق نیست کار درستی کردید اصولا دارید از پتانسیل کتیبه ای دوستان هم میتونید استفاده کنید یا 4 تا لنگه دمپایی که دارند یا نهایتا دو تا همر واندرزن بحث من خود شاخ پنداری خود دوستان هست که دارند میگن یک ساید هستیم ! هر کسی هم که یک سرور بازی کرده باشه معنی ساید و ... رو میدونه

و من الله توفیق