نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• - سوال من رو یاالله جواب بده. آیا از گپ ما ویس یا شاتی به کسی خارج از اون گروه دادی یا نه؟ که خصوصا دست به دست شه.. این رو جواب بده آقای روزه‌دار، بعد حریم خصوصی رو به ما یاد بده..

- عصبانی شدن برخی دوستان عکس العمل لحظه‌ای و آنی هست، لزوما به این معنا نیست که پروژه سوپر خفن شما خیلی مخرب ‌بوده و ان‌ای رو ترکونده تام کروز!

- منتظری توی این هم دست ببرم؟! شات کل چت‌های اون روز رو می‌تونم بذارم.. ته‌اش چه چیزی ثابت میشه؟ این که یکی دو نفر از عصبانیت یا ناراحتی حرف زشت زدن؟ خب طبیعی هست.. ما هم ازشون خواستیم حرمت نگه دارن..

- عزیزم فکر کردی همون یه گروهی که عضوش بودی توی ان‌ای هست؟ :) اوه مای گاد که چیزایی می‌دونی که منم ‌نمی‌دونم.

- کاوه تاتا سون هر روز به شوخی می‌گفت "جاسوس شات بگیر" چون می‌دونستیم جاسوس هست توی گپ، هرچند مطمئن نبودیم کیست.. اگر فکر کردی همین حاج کاوه فقط توی همون یه گروه ‌بوده خیلی ساده‌ای..

یقین داری زرنگی؟ من بهت احسنت می‌گم.. اما متاسفانه این‌همه انرژی و برنامه و پلن، بیشتر هیجان انگیز و باحال بوده تا ضربه اساسی به ساید.. ناگزیری این واقعیت رو بپذیری..

• سوالت رو انتهای پست قبلی پاسخ دادم عزیزم، یک حرف رو دو بار تکرار نمیکنم.

میبینم که عصبی شدی.

شما که اونقدر نگران انرژي بنده هستی حواست باشه اون انرژي که برای ساختن چهره یه فرد متشخص کردی به باد نره سر کل کل با من و باطنت هویدا بشه خدا نکرده.

روزه داری من رو که مسخره میکنی اونم به پای شخصیتت میذارم عزیزم یاد بگیر به عقاید افراد احترام بذاری.

اهمیتی هم برام نداره چنتا گروه دارید من اون کاری که باید میکردم رو از طریق عضویت تو همون یه گروه کردم و اکانتم رو همونجوری مخفی نگه داشتم.

در مورد چت، خوبه اعتراف میکنی دو سه تا بچه ها توهین کردن، پس لطفا بگو پاسخ من به اون توهین ها چی بود؟

اگه محترمانه بوده پس شما دروغ گفتی که من اومدم وقاحت کردم و اینجا از من یه عذرخواهی رسمی بکن قضیه تموم شه

اگرم من جواب توهین شون رو با توهین دادم حق با شماست و اسکرین بذار من میام رسمی عذر خواهی میکنم و قبول میکنم وقیحانه رفتار کردم.

اگر منظورت از ضربه، قضیه جنوب غربه که حقایق اینجا معلوم شده که از مدت ها قبل نطفه این قضیه بسته شده بوده پس بیخود تلاش نکن که کوچه بن بسته.

• با سلام، این پست حاوی مقادیر زیادی گلایه و فلش بک هست

خب من هم هر از گاهی

سری میزنم به فروم

بدون هیچ گونه لاگین روی هیچ اکانتی و هیچ ارتباطی با هیچ پلیری

و خوشبختانه یا متاسفانه هیچ حس و حالی برای بازی هم ندارم و صرفا خوانندم

در مورد متا و تغییرات متا

حدس میزنم برمیگرده به تجربه بی طرفی اس دبل توی سرور نرمال اخیر

و ازین که به همین دلیل اس دبل ضربه خورد

این بار نمی خواست به گزینه های متا نه بگه!

و البته به نظرم این چرخش باعث خدشه دار شدن وجهه هر سایدی میشه

و این تغییر فاز متا به شدت عجیب به نظر میرسه و اون هم متای ضربدری که دف رسانی بسیار سخته و مسلما تاکید روی پلن های هجومی مشترک هست و نه دف مشترک

و در کل متای ضربدری بسیار بسیار عجیبه! نیست!؟ باشه نیست :-*-*)

مثلا واندر مرکزی مشترک میشه واندر خاکستری!؟

یا همچین داستانهایی نیست و کوتاه مدته؟ و صرفا تلاش برای مقابله با ساید اس ای هست؟ که با تفاسیری که میشه، ان ای فعلا دست بالا رو داره انگار

الان وقتشه شمال غرب یه تصمیم کبری بگیره

و اتفاقات بی طرفی سرور اخیر که برای اس دبل پیش اومد براش پیش نیاد و سرش بی کلاه نمونه

در کل متا چیه؟ این کارا چیه؟

یوسف بیام فروم نویسی برای اس دبل و ۳ به ۱ کنم روی اس دبل؟ نظرت؟😆

و البته موردی که منو مجبور کرد پست بزارم توی این فروم

مانی عزیز که سرور نرمال زیاد فرصت نبود و نشد با هم آشنا بشیم و صرفا مقداری ارسال دف از طرف شما بود که بسیار امیدوار کننده بود در ابتدا

و با توجه به ارسال دف از طرف ما برای دوستان لویال، این دف شما خیلی دلگرم کننده بود ولی

دف چند میلیونی بود واقعا!؟ ریلی؟؟

اینجوری که شما جمع زدی میشه حدود ۴ میل دف شمال غرب روی همرهای ما پارک بوده یا شناور میرسیده مجموعا!؟

حالا درسته جبهه عوض شده ولی حقیقت رو وارونه نکنیم و غلو

دفی که از طرف شما ارسال میشد دف فیدرها بود و همه جور دف بود، بازم دمتون گرم

ولی با توجه به تایم ۵ ۶ ساعتی پلن ها روی منطقه ما توی خاکستری و اطراف مرز اس ای، عملا دف شناور و حتی سواره شما نمی رسید به خاطر فاصله گرفتن شما از مرز و رفتن توی عمق که البته این سبک برای اون زمان و شرایط ان دبل منطقی بود.

در مورد لاست دف روی همرهای ما و خوراک همر شدن دف دیگه کم لطفی می کنی!

خودت دفکوردی کردی و میدونی بعضی تارگت ها تا فیکس شدن دف سنگین مقداری تلفات دف طبیعی و اجتناب ناپذیره ولی خوراک همر!!؟

ما هم دف ارسالیمون به لویال و حتی انویل های مصریمون لب خاکستری، روی همرهای لویال لاست میخورد ولی بازم تاکید می کردم به بچه ها که دفو بک ندین، یه خبر بدین بهشون و اگه می تونید گندم بزنید، و خودمم به بچه های لویال می گفتم بیشتر هوای دفو داشته باشین

که بعد از مدتی اکی شد و کاملا روند نرمالشه

اکثر دفی که از شما لاست شد روی کتیبه معماری یونیک بود که کتیبه حیاتی ما بود و تا فیکس شدنش اذیت کرد، اونم توی اوج درگیری با اس ای

این که همرهای ما با چند میل دف شما و خودمون پریده خنده داره واقعا

یه طوری صحبت نکن که فکر کنم از هیچی خبر نداشتی!

همرهای آسیب دیده ما فقط همرهای لب مرزی بود و کلی همر توی عمق ساید باقی مونده بود

اگه توجه داشتی به ازای هر اکانت همرساز، دو تا اکانت دفاعی حداقل نزدیک خاکستری بود و دف برای همرامون داشتیم

ولی ما ترجیح دادیم دف رو بفرستیم ان ای، سیاست ساید این بود و بازم برگردیم خودم به شخصه بازم همین کارو میکنم و زیر حرف و قول زدن برامون سخت تره از یه باخت توی بازی

پس حتی ۱ دونه دف هم بک نشد هیچ زمانی از ان ای

حالا شاید برای بعضی ها حرکت مسخره ای باشه

و اینم هیچوقت یادم نمیره که بعد از تهدید یا تطمیع اس ای، یا هرچی نمیدونم!

قبل از یکی از پلن های اصلی اس ای روی اس دبل

ساز اونوری زدین و دیگه میلی نداشتیم به درخواست دف از شما

و پلن اس ای اجرا شد!

رفیق نیمه راه نباشیم

وسط جاده نزنیم کنار و بیراهه بریم ...

سیاست اون موقع بازی این بود که ان دبل دور از درگیری باشه و زودتر احیا شه و وارد درگیری نشه که درست و منطقی بود

ولی چرا اعلام جبهه نمی کردین؟ ما بدنام و نوب بودیم که گردن نمی گرفتین!؟ یا گردن گیره خراب بود؟

• - عزیزم نپیچون! جمله آخر پست اخیر فقط گفتی یه ویس بود که اگر می‌فرستادی فلان می‌شد.

سریع به خودت نگیر :) من روزه داری مسخره نکردم عزیزم تلاش نکن خودت رو مظلوم و ‌مورد توهین واقع شده نشون بدی، خواستم صداقت رو نشون بدی..

فقط یک سوال رو جواب بده:

آیا فارغ از اون یک عدد ویس کذایی، هیچ شات از چت یا فوروارد ویس انجام دادی برای کسانی یا گروهی که افرادش در گروه خصوصی ان‌ای نیستن؟ صاف و ساده جواب ‌بده، و با قسم جلاله و زبان روزه مغلطه نکن، همچین با آموزش مفهوم حریم خصوصی و سن و سال من و ..

- آره‌ من عصبی اصلا =))) والا پسر جان ما سال‌ها کل‌کل‌های فرومی چهل برابر تندتر از اینا داشتیم، هم اقتضای ذات فروم و بازی هست هم گاهی پیش میاد، معناش نه لزوما عصبانیت هست نه عیان شدن آن‌چه که به قول یونگ پشت پرسونا خوابیده است. شما پوست نازکی فقط یه کم.

- عزیزم "وقاحت" فقط توهین و حرفای بی‌تربیتی که وقتی بچه بودیم پدر مادرهامون تهدید می‌کردن اگر بگی فلفل می‌زنیم به زبونت نیست، گاهی یه طعنه‌ی تلخ یا افتخار به جاسوس بودن حین تماشای عصبیت برخی دوستان وقاحت هست بارها بدتر از یک واژه توهین آمیز.

- من توهین رو تقبیح کرده و می‌کنم! هم توی گروه گفتم هم این‌جا، اما اگر منتظر عذرخواهی از جانب من هستی (عجب) صبر کن بعد سربازی انشالله..

اهمیتی هم برام نداره چنتا گروه دارید من اون کاری که باید میکردم رو از طریق عضویت تو همون یه گروه کردم و اکانتم رو همونجوری مخفی نگه داشتم.

چه خفن! بهت افتخار می‌کنم مایک..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• جواب شما واضح و شفاف دو پست قبل داده شده هیچ حرفی رو تکرار نمیکنم.

بقیه حرفاتو فاکتور میگیرم چون مثل نود درصد اوقات نوار خالی داری پر میکنی.

جواب من یک منفی مثبت بود که یک ساعته داری طفره میری شما.

شما چطور توهین رو تقبیح میکنی در صورتی که داری توجیه ا‌ش میکنی الان؟

دیگه تقریبا به همه عیان شد شما واقعا کی و چی هستی نیاز به ادامه نیست.

بعد سربازی برمیگردم ببینم انقدر بزرگ شدی که مثل یک فرد بالغ وقتی به اشتباهت پی میبری عذرخواهی کنی همونجور که من عذرخواهی کردم و شما وقایع اون روز رو وارونه جلوه دادی.

کلام آخر و پایانی:

ایرج جان اون زمان که فکر میکردی در سخنوری کسی بهت نمیرسه قطعا قبل زمانی بوده که با من آشنا بشی.

گفته بودی من پوست نازک هستم، یکی از خصوصیات مباحثه درست اینه با هر text تو context خودش برخورد کنی.

شما از اول فاز مودب بودن و شخصیت برداشتی و من با ابزار خودت تورو سر جات نشوندم.

در پایان میخوام یک درسی بهت بدم ایشالا تا از سربازی برگردم یاد بگیری

عذرخواهي بعد از علم به اشتباه نشونه حقارت نیست.

مثل این...

بنده از تمام افراد تیم آریانا عذرخواهي میکنم اگر پلن و خصومت شخصی بنده باعث خراب شدن بازی شون شد.

(ایندفعه تو فروم گفتم اینو که نتونی تقطیع و تحریفش بکنی)

به همین سادگی

پیروز و سلامت باشی.

• لطف دارید به بنده جناب مایک عزیز

قطعا نظر شما محترمه و حتما روی این انتقاد و پیشنهادی که داشتید فکر میکنم و سعی میکنم به بهترین شکل از این موضوع در جهت منافع ساید استفاده کنم ... نه به عنوان یه لیدر بلکه به عنوان یه خادم در جهت خدمت به ساید ...

شما فکر میکنید با این دیدگاهی که جنوب شرق به جنوب غرب داره که( الان به خاطر شکستن متا با شدت از دل دوستان جنوب شرقی بیرون زد ) ، در انتهای اندگیم چیزی جز آمرداد میدیدیم ؟

در مورد حرف اخر شما هم باید عرض کنم که ، ما اون زمان متایی نبسته بودیم با شمال شرق و صرفا یه سری صحبت ها میشد و قطعا به نظرم منطقی بود که چنین ام امی زده بشه در شمال شرق تا بتونن اعتماد ما رو بیشتر جلب کنن ، رفتار قابل تحسینی بود از لیدر های شمال شرق و تصمیم درستی بود ، چون با اون حجم خفتی که این دو ساید از هم میزدن خیلی سخت میشد متایی در اینده دید ...

رضا جان ، اگه یادت باشه تو همون جلسه مشترک بنده پیشنهاد زدن گروه مشترکو دادم و حتی خودم همون روز پیگیری کردم که گروه پلنری و دفکوردی زده بشه ، حتی عرض کردم که در پلن اول خودمم چند ساعتی به لانچ مشغول شدم تا کمک امیر باشم ، چند بار خودم محکم گفتم باید نان استاپ پلن بریم و نباید فرصت نفس کشیدن به شمال شرق بدیم ، پس نمیشه اینجوری گفت که جنوب غرب اصلا پیشقدم مسائل نمیشد ...
    در مورد اون شخصی که تماس گرفته بود به پی وی من پیام بده حتما بهتون میگم ، شاید اون شخص دوست نداشته باشه ازش اسمی بیارم تو فروم ...
    در مورد تعداد همر گفتی ، ما تو همون جلسه اول گفتیم هر کسی هر چیزی که داره بزاره تو سفره متا ، ما هرچی داشتیم گذاشتیم ولی آیا شما هم هرچه داشتید گذاشتید ؟

ببینید شما هنوز به فکر بالانس و همون متای سه به یک هستید ! اون جلسه ای که گذاشته شد برای بالانس سرور نبود ، در جهت صحبت در مورد مولتی بازی و اون جبهه ی حق علیه باطل بود که خیلی شیک در اون جلسه متوجه شدم عملا چنین دیدگاهی توی جنوب شرق صرفا در حد یک بازی سیاسی بود ...

آقا هومن عزیز نیازی نبود اینقد انرژی بزارید و اون پست علیو پیدا کنید تا عدم صداقت منو ثابت کنید ، اگه همونجوری اشاره هم میکردید بنده حرف شما رو قبول میکردم و نمیگفتم برید سند بیارید برای این حرف !
    شما تو همین پستی که کوت کردید دقت کنید ببینید بنده چی عرض کردم !
    شما حرف منو کامل کوت نکردید و امیدوارم بدون قصد این تیکه از حرف منو سانسور کرده باشید !
    در همون پست عرض کردم که :

اونقد سر این قضیه جدی هستم که اگه کسی اکانتی هم داشته باشه هیچ وقت اسم اکانتو به من نمیگه چون میدونه یا مجبورش میکنم حذف کنه یا اسم اکانتو به ساید مقابل میگم .

پ.ن : محمد دیابلو عزیز ، زیاد به ایشون سخت نگیر ، اینقدری که ایشون اصرار دارن اسم من تو جنوب غرب نباشه خودش نشون میده داستان از چه قراره ...
    پ.ن : ماشالا جنوب غرب اینقد دلواپس از سایدهای دیگه داشت و ما خبر نداشتیم :دی

التماس دعا روزه داران عزیز

کوچیک همه یوسف

• ارادت متقابله یوسف جان

در جایگاهی نیستم به شما ایرادی وارد کنم یوسف جان اگرم پستم رو خوندی از لطفته

همینکه خودتو خادم ساید میدونی از تواضعته

من هم عرض کردم خدمتت حق با شماست که دلزده بشید

اما اگر کمی انسان شناسی کنید، یک برادر ممکنه یه سیلی به شما بزنه از روی دلسوزی و یک کلاهبردار ممکنه از شما تعریف و تمجید کنه به قصد تلکه کردن. شما سیلی رو ترجیح میدی یا تعریف و تمجید شنیدن؟

شما خودتم اذعان داری تیمت جوون و کم تجربه هست و خب در این سطح از رقابت توقعاتی وجود داره خصوصا بین دو سایدی که متا کردن

حالا اینکه برادرت به شما یک تشری میزنه که خوب شایدم لفظش خوب نبوده نباید اونو با کسی که قطعا اومده در ظاهر بهتون بها داده ولی نیت پنهانی پشت این کار بوده ترجیح بدی

من میشناسم بچه های جنوب شرقو

خیلی گاها تند حرف میزنن ولی چیزی تو دلشون نیست.

یک سرور کامل کنار هم بازی کردیم کلی سرمون نق زدن و بگو مگو کردیم اما تو سخت ترین شرایط تنهامون نذاشتن.

ولی شما قطعا صلاح کارو بهتر میدونی

یا علی

• این شمایی که داری طفره میری :) این جمله رو این‌جا بنویس:

"بنده صادق ایکس ساله از فلان شهر، به حریم خصوصی آگاه هستم، و کلا اصلا ابدا هیچ رقمه هیچ جوره هرگز حتی یک شات چت و فوروارد ویس از گپ واتس اپ‌ ان‌ای مستقیم به کسی خارج از اون گروه نداده‌ام، با قسم جلاله و زبان روزه"

- من توهین رو توجیه نکردم! اگر شخصا به شما توهینی می‌کردم (مثل الفاظ برخی دوستان در اون گروه) عذرخواهی می‌کردم.. فقط گفتم هم توی اون گپ و هم در فروم توهین رو تقبیح کرده و می‌کنم. شما وقاحت کردی و این توهین نیست بلکه واقعیت هست.

اما مایک عزیزم شما اصل قضیه رو ول کردی چسبیدی به دو تا توهین =))) یه واژه رو هم کردی پیراهن عثمان.

- بله من خیلی نشستم سر جام الان :) جاسوس جان که به کارت افتخار می‌کنی و اظهار فضل می‌کنی و طلب‌کار هم هستی که بهت توهین شده و تازه استاد سخنوری هم هستی، mission accomplished سم فیشر..

- والا من در سخنوری ادعایی ندارم، اما با اظهار فضل با text و context الان قشنگ فهمیدم جلوی شما باید شاگردی کنم. انشالله در فرصت مناسب می‌رسم خدمت عالم عادل، عارف واصل، زبده عالم اخلاق، استاد سخنوری، مرد بزرگ، مایک شینودا.

بزرگ مرد کوچک! زندگی خیلی سخته، خیلی.. دنیا دار مکافاته. کمی رنج دوران سربازی رو بچشی برات خوب هست..

سفر به سلامت..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• این پست خیر سرم مثلا قرار بود پست خداحافظی‌ام‌ از سرور باشه! که دوست‌مون مایک شینودا اومد اسم من رو هم آورد خرابش کرد =)))

بعد از گذشت ۲۴ ساعت از آغاز حذف اکانت دیازپام گذاشته بودمش..

چیز خاصی ندارم بهش اضافه کنم، خواستم ساده و مینیمال و بی‌سر و صدا باشه..

من اون‌چه از دستم برمیامد برای ساید محبوبم انجام دادم، و به قول آیدین، آدم باید بدونه چه زمان از سر سفره بلند شه (هرچند خودش همیشه زودتر بلند میشه :دی)

وقتی چشمانم رو می‌بندم، از این سرور تصویر طوطی حسین توی ذهنم میاد..

اما اگر حکایت سرور رو بخوام برای خودم خلاصه کنم:

- جنوب شرق: جسارت، خشم، کینه

- جنوب غرب: صفا، انرژی، معرفت

- شمال غرب: حیف..

- شمال شرق: خیلی شلوغ :دی

امروز دقیقا چهاردهمین سالگرد فوت مادرم هست، و احتمالا روحش داره می‌گه پسره‌ی گلابی به زندگی‌ت برس =)))

تراوینی‌ زندگی نیست اما درس زندگی‌ست.

باز هم به جسارت اس‌ای تبریک می‌گم.. داشتن رقیبان خوب از وجود همسنگرهای بد دل و حقیر هزار بار نور بیشتری داره..

خداوند می‌دونه به چه کسی آبرو و عزت بده، هر کس سهمش رو اندازه‌ی بزرگی فکر و دلش برمی‌داره.

آرزوی برد برای یاران شمال شرق و جنوب غرب، و آرزوی سلامتی برای همه..

- ارادت‌مند

ایرج

• دوستان شمال شرق عزیزم بیایید اشتباهات خودمونو بپذیریم

همگی ما در مورد مایک عزیز اشتباه کردیم. تصور ما از اینکه ایشون جاسوس بودن غلط بوده و فقط یک نفوذی بودن. همین! در تعجبم چطور این را متوجه نشدیم!!!! چطور این سطح از بازی پاک را درک نکردیم!!

مایک عزیز از همین جا از تو بابت این اشتباه معذرت خواهی میکنم و بنظرم شاید سربازی رفتنت بزرگترین اتفاق برای متحول شدن طرز تفکرت باشه (انشالله)

پ.ن: ایرج جان خداوند مادربزرگتون را بیامرزه حتما همین حرفها را میزنه

پ.ن: ممنون از لقمان عزیزم بابت تحلیل های زیباشون. مثل همیشه عالیست و به داشته هایمان اضافه میکند.

ارادات

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام خدمت تمام عزیزان

امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید

دیشب شب جالبی بود

اکانت مارس چند تا خفت قشنگ از اکانت علی زد

ما هم تصمیم گرفتیم جواب این خفت هارو بدیم

با اکانت توهمی به یکی از ده های مارس برای خفت اتک زدیم و جاخالی داد و اسم ده رو گذاشت یا رب روا مدار ...

خوب بعد از این حرکت ما صبر رو پیشه کردیم و چون رب روا نداشت که ما فقط مارس رو خفت کنیم

پس بلاو چاو رو هم خفت کردیم

خسته نباشید به بچه ها که دیشب تا صبح بیدار بودن برا خفت

پ.ن: یا رب روا مدار ....

• حرف آخر: اواسط تعطیلات نوروز یک ام ام روی اکانت اومد مبنی بر آتش بس با جنوب غرب

من همون موقع هشدار زیرآبی رفتن رو به تیم لیدری جنوب شرق دادم اما خيالشون راحت بود از بابت جنوب غرب

و خواهشا این موضوع رو به اکانت مایک ربط ندید شروع این ماجرا به حداقل دو هفته قبل کتیبه برمیگرده

قسم جلاله میخورم به عنوان یک روزه دار که این کار رو نکردم و نمیکنم

ما به کدوم سازت برقصیم؟

- سوال من رو یاالله جواب بده. آیا از گپ ما ویس یا شاتی به کسی خارج از اون گروه دادی یا نه؟ که خصوصا دست به دست شه..

جواب شما واضح و شفاف دو پست قبل داده شده هیچ حرفی رو تکرار نمیکنم.

ای بابا مگه شما قسم جلاله نمیخوری که همچین کاری نکردی

عجیبا غریبا.

دیگه قسم خوردن هم الکی شده.دوست عزیز یادت نره ماه رمضان که تموم شد حتما بعدش یا ۶۰ نفر رو سیر کنی یا ۶۰ روز روزه بگیری

قسم دروغ باعث باطل شدن روزه میشه(آیت الله حاج رضا گارد)

ببین کار ما به کجا رسیده که جاسوس ساید اس ای میاد واسه کا روضه میخونه و پند میده بهمون و سعی در بهم زدن متا داره و قشنگترین قسمت ماجرا لایک کردن تمامی اعضای ساید جنوب شرقه 😂😂😂

نکشیمون سامورایی با این پلن خفنت

پ.ن: مگه نمیگم حواستون به اکانت داخل بازی باشه؟ چقدر بگم دیگه ای بابا خسته کردین مارو

تا سوتی های بعدی دوستان

خدا یار و نگهدارتان😂

• اقا سلام عرض میکنم دوستان عزیزم

چیز خاصی ندارم بگم اومدم یه موز بردارم برم

اول از همه تبریک میگم به ان ای خیلی قشنگ و حرفه ای انبارمونو زدید دمتون گرم حال کردم

دوم تبریک میگم به اس ای بابت دیوار های خفنشون با دیدنش بازم حال کردم

سوم تبریک میگم به اس دبل بابت خفت هایی که با اکانت توهمی میکنه (نمدونم چرا مارکسمناش تموم نمیشن لاناتی 🤦‍♂️) با دیدن اونا هم حال کردم ایول دارین

کری خونی های اس ای هم هم خیلی باحال بود 😂😂😂😂 جاتون خالی کلی خندیدم مرسی دمتون گرم

و اما سیاست ....

چقد کثیفه این سیاست وای به حال کسی که توی سیاست غرق بشه دیگه نجاتی در کار نیست

اقا من یه چیزی رو همیشه به خودم اجازه دادم و اون مسئله اینه که اگر یکی در یک زمینه ای حرکت بدی علیه تو بکنه در اون زمینه تو میتونی حتی بد تر جوابشو بدی به هر نحوی که شده

رو این حساب قانون خودم (حقیقتا کاری به بقیه ندارم قانون خودمه) کار اس ای از نظر من با اون اتفاقی که در سرور قبل افتاده قابل هضمه و ایرادی نمیگیرم بهشون چرا که طبق قانون خودم شاید خود من هم سرور بعد همینکار رو (حتی شاید بسیار بد تر از اونی که فکرشو بکنین!!!!) با ان ای بکنم چون اونا با ما بد کردن.

اما اس دبل....

دمتون گرم خیلی نیت های پاکی دارید ولی راه رو اشتباه میرید و این هم اقتضای بازی هستش دیگه بالاخره هر کسی دوس داره با قدرت های بالا متحد بشه و برنده بازی باشه و واسه این هدف به هر بهانه ای چنگ میزنه

اما لطفا و خواهشا نیت پاک رو زیر سوال نبرید دیگه

من به شخصه اگر نیتم پاک بود میدیدم کسی داره نامردی میکنه متحدی رو به هم میزدم و تنها میموندم یا با کسی که هنوز پاکه متحد میشدم

اگه به نظر شما اس ای شمر ذی الجوشن باشه شکستن اتحاد با شمر رو کار درستی میدونم ولی بستن اتحاد با یزید رو هر کاری میکنم هضم نمیشه

در کل از ارزش های دوستان چیزی کم نمیشه (فعلا با همین یه جمله خودمونو گول بزنیم تا ببینیم چ گلی ب سر میشه گرفت😂😂😂😂)

اقا بگذریم.....

شنیدم رابین هود داریم تو سرور

کتیبه ها رو از ناجوانمردا میگیره به صاحبش پس میده

اقا دمتون گرم ما انبارمونو خیلی مشتی زدن حلالشون به خوبی ازش استفاده کنن ولی مرتاض های مارو خیلی بس ناجوانمردانه زدن اگه هنوز حسی مونده براتون همین دوتا کتیبه مارو هم برگردونین خدا خیر از جوونی بهتون بده

هر چی زود تر هم اینکار رو بکنین ثوابش بیشتره دعای خیر یک ساید (به نقلی یه نیمچه ساید) پشت سرتونه

پ ن: باز یه عده میان از حرفای من متا میبندن 😂😂😂😂 خدا شاهده من یک کشاورز ساده ام و تنها هدفم رشد و نمو مزرعه های گندممه یکم هم جو دارم کشت میکنم واسه بعد ماه رمضون😜

پ ن : اقا میگن رضا سورنا به جمع اس دبل پیوسته خوش اومدی سلطان سرور بدون تو صفایی نداشت (نه من رضا رو میشناسم نه رضا منو ولی به دلایلی که الان جاش نیست بعدا میگم به خودم حق میدم خطاب قرار بدم ایشونو)

پ ن : باز هم پست طولانی شد🤦‍♂️ عذر خواهی میکنم از دوستان

فاینال پ ن : اقا از لیدر های ما خبری ندارین؟؟😐😂🤦‍♂️ هر از چند گاهی میان فروم پست میذارن میرن قشنگ فعالیت من تو فروم بیشتر از اوناس (صرفا جهت فان گفتما لیدر محترم بیای پیوی بگی دلخورم بلاکی 🙄)(کی میتونه سید و بلاک کنه اصن؟!🤦‍♂️)

انشالله که خیره

منتظره رابین هود عزیز هم هستما بچه ها چشمشون به در خیره س

مخلصم✋

• سلام به دوستان عزیز

مثلا نمیخواستم تو این سرور پست بذارم نمیذارین که :دی

چندتا نکته رو لازم دونستم بگم .

اول از همه در مورد این صحبتت یوسف جان که گفتی شما تو فروم پست گذاشتین در مورد نهضت حق علیه باطل و ... و فرمودی که بعد از اون پستت شمال غرب باهات تماس گرفت و گفت که منم هستم دوتا نکته رو باید بگم . اول از همه تو اسپیدترا اولین گروهی که اهدافش مبارزه با مولتی بازی بود گروه کلاهبرداران بود که همه میدونن سرور ۲ ایکس قبل تا آخرین روز سرور هم رو حرفمون موندیم و از ۴ تا ساید هم همر دیوار کردیم ( پس اگر به قول خودت یه نهضتی رو شروع میکنی تا آخرین قطره خون سربازهات باید به اون نهضت پایبند باشی . میگی اس ای هم مولتی کشید خب طبق نهضت شما اس ای و ان ای میشن دشمن نه اینکه بگی خوب تا الان با این تیم مولتی باز بودم از الان میرم با اون یکی مولتی باز و میگم نهضتم نهضت ضد مولتی بازی هست ) .

و اما نکته دوم تماس شمال غرب با شما و علی جان از طرف من بود و درست زمانی بود که بحث ما تو فروم داشت بالا میگرفت و ادب حکم کرد با وجود اینکه بزرگتر هم بودم ولی به خودت و علی جان زنگ بزنم و بگم بحث فروم مال فرومه . که همون موقع هم تو و هم علی گفتین ان ای خیلی اکانت داره و ما اگه بخوایم با هم بجنگیم نمیتونیم کاری انجام بدیم تو این سرور . و بعد از اینکه یوسف جان جلسه ۳ تا ساید برگذار شد شما گفتی برای اینکه مثلا متا ما ۳ به یک نباشه من میرم تو فروم پست میذارم مبارزه حق علیه باطل

با اون پستی که ازت دیدم یوسف جان یاد یه دیالوگ ماندگار از بیخودی تو قهوه تلخ افتادم که میگه ما یک دروغ گفتیم و اینقدر پرو بال دادیم بهش که الان خودمونم باورمون شد .

هر موقع خواستی ببینی مبارزه حق علیه باطل چیه برو فروم سرور ۲ ایکس رو بخون تا بفهمی علی رغم اینکه کل اکانت های تیم ما به اندازه یک سوم مولتی های فقط اکانت تریدر ناتار هم نبود ولی باز هم وسط راه کم نیاوردیم و تا آخر سرور رو شعار خودمون بودیم .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام و درود.

بالاخره فروم این سرور رونق گرفت. چند تا پست بود که خواستم توضیح مختصری بدم خدمت دوستان:....

اقا سلام عرض میکنم دوستان عزیزم

پ ن : اقا میگن رضا سورنا به جمع اس دبل پیوسته خوش اومدی سلطان سرور بدون تو صفایی نداشت (نه من رضا رو میشناسم نه رضا منو ولی به دلایلی که الان جاش نیست بعدا میگم به خودم حق میدم خطاب قرار بدم ایشونو)

یزید.....

همچنان که قبلا هم گفته بودم دلم واسه تراوین تنگ شده و دوستان لطف داشتند به بنده و رو اکانت یکی از رفقای قدیمی یه کوچولو دف می کشم برای شمالغرب مستضف. دستم برسه یکی دوتا کتیبه هم به فنا میدم که عالی میشه D,:

دوستان توجه کنید که بنده در تمام جریان تمام جریانهای سرور پیش در جنوب غرب بودم و دایما با یوسف عزیز ارتباط داشتم. با اینکه یوسف عزیزم در برخی موارد بالاخص روزهای پایانی سرور و بعد از آن به بنده کم لطف بودند اما این دلیل نمیشه که بنده در مورد ایشان حقیقت رو نگویم.

آقا یوسف شخصی به شدت راستگو هست و دروغ به هیچ وجه در شخصیت ایشان جایی ندارد. کافیه شما فقط یکبار با ایشان صحبت کنید تا شیرینی عجیب و صمیمیتش شما رو جذب کنه. قطعا اگر سرور نرمال؛جنوب غرب اکانتی یا جاسوسی در امرداد داشت بنده هم در جریان بودم. اما اصلا چنین چیزی نبوده. این وسط ممکنه علی آقا یا هر کس دیگری دوستی داشته که از طریق ایشون به یک سری اطلاعات دسترسی داشته ولی این دلیل بر این نمیشه که یوسف هم در جریان یا عامل این موضوع بوده. پلیرها با هم رفاقت دارند و این یک امر عادی است.

البته این را هم عرض کنم که شخصا مشکلی با این قضیه ندارم و داشتن اکانت یا پلیر در ساید مقابل را یک تاکتیک در بازی می دانم.

پ.ن۱: آقا یوسف با مثال جالب آقا آیدین میخوام یک نکته ای رو به شما عارض بشم:

((اگر پدر خانواده سر میز شام عصبانی شد و زد تو گوش پسر دوم خانواده؛ مادر خانواده نباید از رفتن پدر از خانواده حمایت کنه!!!)).

پ.ن۲: پست بنده صرفا درباره دوست خوبم آقا یوسف بود و هیچ ارتباطی به سیاست های جنوب غرب در این سرور ندارد.

پ.ن۳: قابل توجه آقا رضا گارد و آقا محمد اولددارک. گفتم که بازی نمی کنم و ممکنه برم شمالغرب! محمدجان دیدی که باز هم اشتباه کردی و آقا رضا خیلی هم باهوش نبود و فقط یک حدس زده بود! محمدجان افراد رو با معیار خودمون نسنجیم و پوسته سفت ذهنمان را کمی انعطاف پذیر کنیم.

پ.ن۴: مانی عزیز! متاسفم کردی رفیق. خدا متاسفت کنه. بیشتر چیزی نمیگم به حرمت رفاقتمون.

پ.ن۵: درسته به عنوان پلیر کمکی شمالغرب بازی خواهم کرد ولی باز هم زنده باد جنوب غرب!

پ.ن۶: محمد توهمی....بدون شرح!

• کاملا داداش حرفت درسته

من تا الان چندین سرور بازی کردم باهاش حتی یک سرور باهم روی یک اکانت بودیم

به شدت ادم خوبیه تو دلش چیزی نیست فقط جنوب غرب براش مهمه نه چیز دیگه واقعا تلاش و وقت میزاره

حتی من بعد 4 سال برگشتم تراوین بخاطر یوسف جان عزیز که تک هست

خودم با یوسف لیدر بودیم لیدری کردیم اونم چند سال پیش

اینم بگم بهترین ادم و تنها لیدری که بخاطر سایدش تلاش میکنه نه بخاطر خودش و اکانتش

جوری یوسف عزیزه که بچه ها پیشوا بیشترشون سامان گذاشتن کنار بخاطرش الان کنارشن

خیلی چیزا تو تیم های امرداد و پیشوا و تیم ز و تیم های دیگه دیدم

از لیدرایی که کتیبه میفروختن سرور ای ار میگم

از تیم لیدری که نصف میشدن تیمشون سه تا ساید میرفتن برای عقده گشایی

یا میرفتن ساید دیگه جنگ داخلی درست میکردن یا اکانت همر ساید دیگه میخریدن که یکیو فقط بزنن یا تو تیم لیدری سایدا دیگه وارد میشدن

از لیدرایی که اتک همر بچه هاشون لانچ میکردن بعد با قیمتی لو میدادن که تارگت کجاست

از توتالی که بخاطر منافع خودش کل دفاع ساید رو اکانت خودش میریخت یک وقت ابروش نره

از لیدری که رمز اکانت بقیه میگرفت با پول میفروخت

یا واسش مهم نبود بچه هاشون دارن خرج میکنن وقت میزارن اخرش چند میل پولی بگیره بره

آقا یوسف شخصی به شدت راستگو هست و دروغ به هیچ وجه در شخصیت ایشان جایی ندارد. کافیه شما فقط یکبار با ایشان صحبت کنید تا شیرینی عجیب و صمیمیتش شما رو جذب کنه. قطعا اگر سرور نرمال؛جنوب غرب اکانتی یا جاسوسی در امرداد داشت بنده هم در جریان بودم. اما اصلا چنین چیزی نبوده. این وسط ممکنه علی آقا یا هر کس دیگری دوستی داشته که از طریق ایشون به یک سری اطلاعات دسترسی داشته ولی این دلیل بر این نمیشه که یوسف هم در جریان یا عامل این موضوع بوده. پلیرها با هم رفاقت دارند و این یک امر عادی است.

• ارادت

من کلا خیلی فروم نویس نیستم. میام میخونم، میرم به زندگیم میرسم.

اما یه چند تا نکته دیدم جالب بود.

یه موضوعی رو خیلی کلی میگم (دوستان کم سن و سال تر لطفا به خودشون نگیرن)

تو اینکه مدل تراوین عوض شده نسبت به کلاسیک، صنعتی شده و دیگه قوانین اون موقع براش جوابگو نیست هممون اتفاق نظر داریم اما:

قدیما وقتی یکی حرفی میزد یه حرمتی برای حرف خودش قایل بود. درنتیجه قبل از اینکه حرفی بزنه یا کاری بکنه، خوب به همه ی جوانبش فکر میکرد.

یه نفر بخاطر انتقام جویی شخصی (اینکه کار درستی هست رو کار ندارم)

اومده توی یه سایدی اکانت زده،

جاسوسی کرده،

اطلاعات خوصصی ساید رو به بیرون از ساید داده (هرچند بی ارزش)،

کتیبه کلین کرده و داده به ساید رقیب،

گندزده به بازی یه جماعتی

تازه اومده توی فروم اعلام کرده و از هوشش تعریف میکنه مقصرش خودش نیست.

مقصر ساید SE هستش که میخواد به هر نحوی ببره و اجازه ی اینکارو میده.

اون دوستمون ایشالا میره خدمت یاد میگیره واسه یه ۲۴ی مرخصی، آدم همه کار نمیکنه.

یاد میگیره اگه من با یکی مشکل دارم نمیرم سر جیب یکی دیگه رو بزنم.

سنش بره بالاتر یا یاد میگیره شریف زندگی کنه یا مثل جماعت..

SE سنگ تموم گذاشته این سرور با سیاستش.

یه روز اکانت میزنه تو ساید حریف میگه ما قول میدیم این اکانت کاری نکنه. سوپاپ اطمینانمونه. بیاید مذاکره کنیم

یه روز به اسم بازی سالم موج سواری میکنه، میره متا ۳ به ۱ میکنه

یه روز میاد اکانت میفرسته ساید رقیب واسه جاسوسی

میبینه هنوز جا داره ۲ تا کتیبه هم میزنه با همون اکانت،

متاش بهم میخوره شروع میکنه به توهین و تحقیر متای سابق

تازه شاکیم شده به NE میگه کتیبه ای که خودمون اینجوری زدیم رو بهمون پس بدید 🤷🏻‍♂️

حالا الان اومدید به یوسف و جنوب غرب انواع حرف ها و توهین هارو میکنین؟
    تازه تهدیدم میکنین که پلهای پشت سرتونو خراب نکنین؟

دمتون گرم بابا

حرمت نگه دارید.

ارادت

پ ن: ویچر جان چند وقت پیش مارو به بی احترامی متهم کردید. الانم از سایدتون دفاع میکنین؟ سیاستش درسته؟

پ ن: رضا سورنا عزیز شما چرا دیگه؟ ریش سفیدی میکنین به نفع SE؟ 😄

• سلام دوست عزیزم

برای اینکه زحمت شما رو کم کنم و برای کس دیگری سوءتفاهم پیش نیاد اون تیکه از متن بنده که بهش اشاره کردید رو نقل قول می کنم دوباره مطالعه کنید.

دوست من؛ خیلی واضح است که طرف صحبت بنده جنوب شرق (SE) است که با این حرفها پلهای پشت سرش رو خراب نکنه و جنوب غرب رو باری بر دوش خطاب نکنه! چون جنوب غرب یکدست و قدرتمنده و پلیرهاش تجربه کافی و قدرت لیدری و توان اجرای پلن دارن.

انتهای اکثر پستهای من هم دقت کن که دوست دارم جنوب غرب برنده سرور باشه.

میشه فهمید که با عجله مطالعه کردید اشکالی هم نداره. لطفا دقتتون رو بیشتر کنید.

پایدار باشید

SOURENA

• درود به تمام دوستان عزیز 😍

دوستان من قصد بی احترامی ندارم ، فقط یه نکته ای چندین سروره میبینم ، گفتم بگم و رفع زحمت کنم 😂

چه بخوایم چه نخوایم این بحث مولتی بازی هست ، یکی مثل من حال نمیکنه با این کار ، یکی مثل مجید میگه هنره این سبک ... خب نظره هرکی متفاوته ، حالا به اون کاری ندارم ...

ولی اینکه هر سرور بیایم یه سری شعار بدیم و رُخ عقاب بگیریم ، بعد در عمل کار دیگه ای بکنیم زیاد جالب نیست ! آقا من مخالف مولتی بازیم و من عضو هیئت مدیره فلان نهضت ضد مولتی بودم و من ساید پنجم بنا میکنم و با مولتی بازا برخورد کنیم و فلان و فلان ، دو روز بعد تو دامنشون ... شما اگه به عنوان لیدر یه ساید میبینی کلی مولتی باز تو سایده و مشکلی باهاش نداری ، از همراشون استفاده میکنی برای سایدت ، میری با یه ساید مولتی باز دیگه متا میکنی ، خب آقا داری به نفع سایدت عمل میکنی دیگه ، حق هم داری ! هم اونا زحمت میکشن هم شما ...

ولی این چه فازیه که شعار بدیم و تو عمل انتخابمون بین صلاح ساید و مقابله با مولتی بازی ، ساید باشه ؟ چه بخوایم چه نخوایم ، چه درست چه نادرست ، چه تقلب چه هنر ، آقا مولتی بازی هست و خیلی از دوستان لذت میبرن ازش ! تو همه سایدا هم به وضوح تعداد بالا هست ! خب حالا یکی مثل من میگه خب تراوین یه تفریحه ، بزار یه گوشه منم بازیمو کنم ، یکی میگه ولش کن این فایده نداره و میزاره کنار ... اما اینکه بگیم من مخالف مولتی بازیم ، بعد مسئولیت بگیریم اون وسط و امتیاز اتحاد و همرای اصلی و آنویلای اصلی و همه چی رو که ازش استفاده میکنیم از مولتی در بیاد ، بعد شعار بدیم واقعا مسخرس !!!

شما شاید دوست داشته باشین که مولتی بازی کم بشه ، ولی قبول کنین فقط شعارش رو دارین میدین ! براتون لیدری کردن و برنده شدن سایدتون خیلی مهمتره و اقدامی هم در حال حاضر برای شعارتون انجام نمیدین هیچ ، کاملا در تضاد اون دارین کار میکنین ! اصلا هم خرده ای به شما وارد نیست چون صلاح جمعی سایدتون هست ، ولی خب منطقی تره حداقل شعار هم ندیم دیگه وقتی یه موارد دیگه ای ارجحیت داره 🙏

پ.ن : شبا که شما بیدارین ، کسری خان هم بیداره 😬

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

قبل از هرچیزی از آقا رضا سورنا ، پدرام جادوگر و تمام دوستان عزیزی که به بنده و جنوب غرب لطف داشتن تشکر میکنم و به قول لقمان ارادت در جریان است <3

اما موضوعی که شاید الان دست مایه ی جدید سیاست جنوب شرق شده بحث نهضت پاک بازیه ! و میفرمایند که یا شعار نده که میخوای نهضت راه بندازی ، یا اگه شعار میدی پاش وایسا ... که باید در جواب عرض کنم : کلمة حقّ یراد بها الباطل !

بحث نهضت پاک بازی چیزی نیست که بشه بهش تو یه سرور رسید و باید مثل یه فرهنگ جا بیفته . من قصدم سوء استفاده از این موضوع نبود ، و دلم میخواست واقعا بتونیم این دو جبهه رو تشکیل بدیم ، برای این موضوع هم تلاش کردم اما نشد ، این سرور هم مثل همون سروری که سوانز تشکیل شد به نتیجه نرسید ، به نظرم اصلا نباید یهو وسط سرور به چنین چیزی فکر کنیم و چنین راهیو انتخاب کنیم ، بهترین کار اینه از قبل شروع سرور یه ساید یا دو ساید انتخاب بشن و اعلام کنیم که میخوایم تو این دو ساید این آرمانو اجرایی کنیم و اگر کسی میخواد مولتی بازی کنه تو این ساید نیاد و به ساید دیگه ای بره ، اینجوری شاید بهتر بشه چنین چیزیو مدیریت کرد .

در کل اگر قصد دارید از این موضوع به عنوان اهرم فشار استفاده کنید تا جنوب غرب تنها بمونه کنار ، باید عرض کنم راه اشتباهیو انتخاب کردید ...

موفق باشید

کوچیک همه یوسف