نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• اما برای روشنگری منم هم بحث شمارو ادامه میدم

خب گویا یه چیزی سر اون جریان بدهکار شدیم که بدون هماهنگی صحبت کرده بودیم با 1از 5 تون و 1 از 5تون از طرف سایدتون حرف زده بود...ببخشید رضا جان.

با این تفاسیر ما دهایی که تو جنوب شرق زده شد رو به حساب تیم شما نمیذاریم چون در تیم لیدری نیستید و میذاریم به حساب اون دو اکانتی که بالای اتحادتون هستن و از قضا اومدن میگن عای مردم اس ای از ان ای تو خاک خودش کتیبه بلند کرده ما هم اصن خبر نداشتیم اکانت دارن و خودشونم با وجود عدم اطلاع از اکانت ما (به گفته خودتون)اومدن تو اس ای ده زدن برای هدف مشابه و یه مرتاض بلند کردن...okkk?

هم من میدونم هم خودت رضا جان که اینجای بازی ندارده...اصن نمیشه.

ساید شما میخواسته از اینجا کتیبه بزنه اتکاشم لانچ کرده بوده که کاتای ما از تو اس ای به کتیبه نرسیده شما برداشتید و برعکس دیگه داستان چیه.

خورده گرفتن به غارت اکانت ما هم ندارد دومته عزیزم ... تعارف نداریم که میزدیم میگفتیم زدیم ...شماهم یا چیزی دیدی که اینو میگی(اصلا از کجاشم دیدی واسم مهم نیست چون کلا وجود نداره چنین چیزی) یا اینکه زبونم لال داری یه تیر تو تاریکی ول میدی.تو این مورد خاص اینقدر مطئنم که میگم اگر رید مولتی از اکانت ما دیدی ولی عکسی ازشم نداری من حقو میدم به تو ولی اگر چیزی ندیدی نمیدونم رو چ حساب این حرفو میزنی(میدونی که بعضی حرفای غلط میتونه اعتبار یک سری گزاره دیگرم زیر سوال ببره).

اگر فروم نویسای ما کمتر پست گذاشتن این چند وقت به خاطر این بوده که داشتن از تقلای دوستان در فروم برای بولد کردن موج سواری جنوب شرق از نهضت جنوب غرب ... و "میشود فاش اس ای انچه میان منو توست "های همین دوستان در قبال ساید دیگه لذت میبردن.

ادامه بحث به نظرم اسپمه و خارج از حوصله جمع... از بقیه هم بابت این بحث نه چندان جذاب عذر میخوام...شروع کنندش نبودیم اما باید پاسخ میدادیم.

پ.ن:احمق 16/16 از پدیده های جدید موجود در سرور است و دست کسانی که از جنگ یونیک کوتاه مونده رو به 4جنگ یونیک رسونده :|

• پ.ن 4: مستر سجاد عزیز لطفا پروفایل اکانت مارس رو ویرایش کن و به جای "رنک یک غارت سالم" بزن رنک دو! خودت می‌دونی چرا..

فعلا عرضی ندارم، امیدوارم گویا بوده باشه همه چیز..

ارادت

سلام آقا ایرج عزیز،من حدودا دو هفته روی اکانت M A R S لاگین نداشتم و از اونجایی که صد در صد غارت اکانت M A R S توسط من انجام میشد(ناتاریابی و تنظیم لیست فارم ها)این دو هفته که من نبودم غارت کم شد و شدیم رنک هشت تا اینکه شنبه عصر که چکمه فعال شد بنده اومدم و از شنبه تا الان کامل روی ناتارا تایم گذاشتم و نتیجش این شده که الان رنک دو هستیم،لابد میخواین بگین غارت کلاب و بابک سالمه؟

ایرج جان اگر خاطرتون باشه هفته دوم سرور من پیشنهاد دادم اکانت های تاپ غارت یک فرد بی طرف رو جانشین کنن تا صحت ادعای غارت سالم رو تایید کنه و گفتم که حاضرم آقا لقمان که همه قبولش داریم رو جانشین کنم به شرطی که بقیه هم موافق باشن

الانم هنوز سر حرفم هستم و اگر اکانت کلاب و بابک و اشکبوس فقط اینجا اوکی بدن که حاضرن جانشین کنن آقا لقمان رو،من زودتر جانشین میکنم و اگه آقا لقمان گفتن غارت من مولتی ایناس،اکانت مارس تقدیم شما

غارت این هفته مارس مثل تمام هفته های گذشته ۱۰۰ درصد سالم و از ناتار بوده،آقا ایرج عزیز تیم مارس فقط همین یک اکانت رو داره و ما حتی پارکینگ نداریم چه برسه به مولتی

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• قصد من فروم نویسی نیست و این آخرین پست من در این رابطس چه جواب بدی و چه جوابی ندی (مهم نیست)

دوست و برادر عزیزم طبق فرموده حضرت عیسی :

با شریر مقاومت مکنید، بلکه هر که به رخسارۀ راست تو طپانچه زند، دیگری را نیز به سوی او بگردان.(اگر کسی به تو سیلی زد طرف دیگر صورت خود را به او نشان بده)

داداش گلم مرد بزرگ دوران ها سلطان اسپیدترا و آی آر ، خان خانها اون جمله برا همه بود بابت اینکه خودتو به کوچه علی چپ زدی !!

اما راجب گردن گرفتن یا نگرفتن من :

بنده به هیچ عنوان قصد ندارم که با فروم نویسی کسی منو گردن بگیره یا نه !!!

حالا منظورتون از جور دیگه چجوریه اعلام کنید حتما استقبال میکنم.

اما در هر صورت اگر از حرفای من ناراحت شدید

بنده به هیچ عنوان متاسف و متاثر نیستم

پ.ن گردن گیر خودتون که ماشالله خیلی ضعیفه ;);)

• سلام آقا ایرج عزیز،من حدودا دو هفته روی اکانت M A R S لاگین نداشتم و از اونجایی که صد در صد غارت اکانت M A R S توسط من انجام میشد(ناتاریابی و تنظیم لیست فارم ها)این دو هفته که من نبودم غارت کم شد و شدیم رنک هشت تا اینکه شنبه عصر که چکمه فعال شد بنده اومدم و از شنبه تا الان کامل روی ناتارا تایم گذاشتم و نتیجش این شده که الان رنک دو هستیم،لابد میخواین بگین غارت کلاب و بابک سالمه؟

ایرج جان اگر خاطرتون باشه هفته دوم سرور من پیشنهاد دادم اکانت های تاپ غارت یک فرد بی طرف رو جانشین کنن تا صحت ادعای غارت سالم رو تایید کنه و گفتم که حاضرم آقا لقمان که همه قبولش داریم رو جانشین کنم به شرطی که بقیه هم موافق باشن

الانم هنوز سر حرفم هستم و اگر اکانت کلاب و بابک و اشکبوس فقط اینجا اوکی بدن که حاضرن جانشین کنن آقا لقمان رو،من زودتر جانشین میکنم و اگه آقا لقمان گفتن غارت من مولتی ایناس،اکانت مارس تقدیم شما

غارت این هفته مارس مثل تمام هفته های گذشته ۱۰۰ درصد سالم و از ناتار بوده،آقا ایرج عزیز تیم مارس فقط همین یک اکانت رو داره و ما حتی پارکینگ نداریم چه برسه به مولتی

سجاد جان سوبرداشت کردی،

منظورم این نیست که غارت مارس ناسلام هست، اما مدتی غارت شما پایین‌تر از Mr.Scary بود با این حال رنک یک غارت سالم محسوب می‌شد! از این بابت گفتم وقتی این عبارت رو توی پروفایل می‌نویسی ناگزیر باید نوشته پروفایلت رو با جهش‌ها و افت‌های دیگر اکانت‌ها در تاپ غارت سینک (همسان‌سازی) کنی.

پ.ن ۱: پاسخ ما بیشتر به سر و صداهای ان دبل بود که ای وای فلان شد.. دیدیم باز خودگویی و مونولوگ هست گفتیم برخی حقایق رو روشن کنیم.

پ.ن ۲: اگر کم کاری شما در فروم این مدت علتش تماشای تقلای ... ان‌ای بوده، پس حسابی حوصله‌تون‌ سر رفته چون در این رابطه کم (اما کافی) پست گذاشته شده.

پ.ن ۳: پس برای مذاکره یک برگ برنده‌ی عیان (کرم چاله) و یک برگ برنده نهان (مایک شینودا) داشتید برای چانه زنی؟! :)

یعنی با اولی خواستید تضمین بگیرید و بعدش احیانا اگر به توافق می‌رسیدیم تازه دومی رو روو می‌کردید و تحویل می‌دادید؟! درست فهمیدم؟

اول مایک شینودا رو ساختید تا بعد از چانه زنی سر کرم چاله روو کنیدش، یا اول فقط کرم چاله و عبارت حمزه که "ما مرد هستیم زیر پرچم اس‌ای اومدیم این‌جا" رو داشتید بعد اون یکی رو زدید؟

بیایید فرض کنیم سر کرم چاله توافق می‌شد، اگر بعدش می‌گفتید خب اوکی ممنون حالا که توافق کردیم این مایک شینودا خدمت شما، احتمالا من یکی حرفم رو پس می‌گرفتم! وقتی این بی‌صداقتی و پنهان‌کاری رو می‌دیدم، با خودم می‌گفتم لابد از این "شینوداها" باز هم هست که سر فرصت اسباب چانه زنی بشه..

• سلام وقت همگی بخیر

کم کم داریم به لحظات ملکوتی تونستیم زدیم میتونستید میزدید ، نزدید چون نتونستید ، اگه نمیزدید نمیزدیم ، میتونستیم نزدیم ، اگه میتونستی میزدی و.... نزدیک میشیم :)))

سلام مجدد

دوستان تا جایی که عمر تراوینی ما قد میده ، همیشه همه حق دارن و همه خوبن و پاک ! کسی زیر هیچ حرفی نمیخوابه :) پس شل کنین بخندین

چیزایی که اتفاق افتاده رو همه دیدن و میدونن چیه . نمیدونم چرا هر کسی دوست داره یه جور بیانش کنه که حماسه ساز شه :)))

طبق ادعا دوستمون ( الان ریپلای میکنه این تیکه رو میگه من دوست شما نیستم) اگه 10 نفر شورای لیدری باشن و شما با 9نفرشون توافق کنی ، اون توافق معکوس اجرا میشه

اگه با این 2 عزیز توافق میشد سر هر چیزی ، سرورای آینده این بحث فروم به این جمله کشیده میشد : شما که میدونستین سامان همیشه لیدر شمال شرق بوده باید با اون به صورت جداگانه توافق میکردین پس این توافق هم معکوس اجرا میشه

و همینطور اگر ما بحث این سرور رو به اون سرور ربط نمیدادیم ، سرور آینده همچین پستی داخل فروم میومد : بحث 2 تا سرور قبل با این سرور جداست چون 2% از تیم ما تغییر کرده

دوستان هم سایدی خواهشا تو جو سازیی که هر سرور دیدین غرق نشین ،

ایرج جان بابت این حرکت پسندیده و مورد پسند همه و پسند شده ی عام و خواص ( اگه این شکلی پست نذاری همون یکیشو بگی انگشتای دستت بیشتر عمر میکنن ) من سعی میکنم تحفه ای برای شما بفرستم

ولی اگه با تعداد پایین تری تروپ اتک اخر رو بزنی ، دیگه ما رو به زحمت نمیندازی که ازت تشکر کنیم و اینکه احتمال اینکه 500 یا 1000 تا تروپت به خاطر چیف تو چیف از بین نرن ، زیاده :) زحمت بک دادن سر تایم دقیق هم گردنت نمیفته .( البته ببخشیدا اینو گفتم چون اگه ما با شما توافق میکردیم دوستمون سرور بعدی این تیکه پستتو ریپلای میکرد میگفت : چطور با کسی که نمیدونه ناتار چطوری چیف میشه توافق کردین )

در ادامه پلن کراپ لاک کردن دهکده 6-4-4-4 چیف شده از ناتار از اکانت ایرج جان

و اما اوج خلاقیت و نبوغ و پشت کار موسس 33/33 درصد سوانز

چند تا موج دیگه هم بود هدف ها طوری بود که نا خود آگاه منو برد به سمت غارت از ناتار در سرور های آی آر و کاتا کردنشون برای لاست ندادن :))) گفتم دیتیل دستش باشه تا حماسه ی بعدی در خدمت باشیم :))

پ.ن : بالاتر نوشتم اگه ما با شما توافق میکردیم ، منظور این نیست که ما با شما توافق نکردیم ! منظور این بود که اگر توافق شکل میگرفت :)

امیدو.ارم فان قضیه ادا شده باشه

شب همگی خوش

• با سلامی مجدد خدمت همه دوستان

دوتاشو میذاشتی من جواب بدم :)

عذر خواهی میکنم ازت سید جان پا تو کفشت کردم ولی خیلی روم فشار بود این حرفا رو اگه نمیزدم میترکیدم

رضا جان من حقیقتا یک تشکر بهت بدهکارم که توی این شرایط کرونایی که خود بنده کرونا دارم و به سختی نفس میکشم موجبات خنده و شادی مارو فراهم میکنی دست مریزاد نیم ساعت داشتم میخندیدم

در حقیقت شما داری مولتی بازی خودتون رو کاملا تایید میکنی و میگی چون ما با مولتی بازی به این جایگاه رسیدیم پس شما هم که اومدین بالا پس مولتی بازین

قدیما خیلی درست میگفتن :

" کافر همه را به کیش خویش پندارد "

پ ن : اینم ضرب المثل درست که اون دوست دیگه مون ناراحت نشه

البته حق هم داری رضا جان از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون من خودمم میگفتم علی جان داره آبروی مارو خدشه دار میکنه که ما اینقد در مورد بازی پاک و " نه به مولتی " داریم حرف میزنیم اونوقت علی جان میاد مولتی بازی میکنه . اونجا به من گفتن قبل از تهمت زدن خواهشا یکم تفکر کن . من هم نشستم فکر کردم و اکانت ها رو بررسی کردم دیدم همه ی اکانت های موجود پلیر دارن و هیچ کدوم مولتی نیستن باز هم گفتم شاید قایم کرده مولتیاشو :دی خلاصه منم تو کتم نمیرفت بدون مولتی کسی اینجوری بیاد تو تاپ تا اینکه لطف کردن پسوورد اکانت رو به من دادن رفتم روی اکانت فارم لیست چک کردم نیروهارو چک کردم وضعیت غارت رو چک کردم و با شرمندگی تمام از اکانت اومدم بیرون و از خجالت تا حالا نتونستم تو چشمای علی جان نگاه کنم .

ولی در کل ازت راضی ام که دیفالت ذهنیت اینه هیچکس بدون مولتی نمیتونه توی تاپ باشه 😂🤦‍♂️

و اینکه اشکبوس خان بزرگ با مولتی بازی باز هم با علی جان توی یک سطح غارت میکنه تنها حرفی که میتونم بزنم اینه که یکم سطح بازیتونو ببرین بالا اونم حل میشه

باز هم ازت تشکر میکنم بابت توصیه هایی که میکنی مطمئن باش قدر اینارو میدونیم و از این توصیه ها به بهترین نحو استفاده خواهیم کرد

و اما قسمت اول صحبت

دوست من شما الان بنده ی کشاورز رو لیدر ساید ان دبل حساب کردی یا لیدر اس ای ؟

اونم روی احتمالی که من دادم الان نتیجه ی متا گرفتی ؟

این آبی که شما داری ازش ماهی میگیری گل آلود هم نیست حتی

مردابه بردار من

شما قبل از ارتکاب اعمال ناپسند بایستی توجیه مناسبی داشته باشی نه اینکه کارتونو کردین حالا دنبال بهونه میگردین به هر چیزی چنگ میزنین کارتونو توجیه کنین

بابت خزانه ها هم عارضم خدمتت اندازه موهای سرت خزانه داریم اگه خزانه اضافه خواستی تعارف نکن یه ندا بده در اختیارت بذاریم

در مورد قهرمان هم به نظرم منظور از جوجه کشی قهرمان هارو متوجه نشدی (بهتر)(چیز یادتون ندم باز بلای جون خودمون بشه)

خلاصه ما وقتی میگیم بازی سالم در همه جهات داریم میگیم سالم بازی میکنیم نه فقط مولتی بازی وگرنه قهرمان جور کردن که کاری نداره فقط یکم از اخلاق به دوره

منتهای مسئله این که دوست عزیز شخص بنده ۱ماه دنبال نپ بودم و لیدر های ساید شما هیچ علاقه ای نشون ندادن

حتی گاهی جواب منطقی هم نمیدادن و میتونی از خودشون درخواست شات چت های من رو بکنی

پس هیچگونه نپی بین ۲ساید نبوده که بخواد باعث نزدن کتیبه های شما بشه

در مورد یک ماه تلاش شما هم گفتم راه رو اشتباه میرفتید دوست عزیز و من اجازه ندارم بیشتر در این مورد توضیح بدم وگرنه گفتم که اگه بخوام در مورد این قضیه بگم ۳ صفحه فروم باید بنویسم خود دوستان اگر صلاح دونستن در مورد این قضیه توضیحاتی خواهند داد(که فکر نکنم این اتفاق بیوفته)

و بنده هم بدون درخواست 😐😂 (اینقد اعتبار دارم که با وجود نبودن در تیم لیدری بعضی چیز ها با بنده درمیون گذاشته میشه) شات چت های شما رو دیدم و شما در چت قسم هایی خوردی که نقضش در همین فروم توسط خودت صورت گرفته (ازونجایی که ادم ابروریزی نیستم زیاد باز نمیکنم قضیه رو)

و قبول دارم که نپی نبوده و شما ازاد بودید از ما کتیبه بزنید و خود من عاشق این درگیری ها هستم و به نظرم جذابیت بازی به همین درگیری هاست

اما به شروطها

شرطش اینه کلینر و کاتا از ساید خودتون لانچ شده باشه عزیز من شما نمیخواد لیست جاسوس ها و کتیبه های مرتاضی که زدید رو واسم لیست کنی

خدا شاهده اگه کتیبه ها رو از توی ساید خودتون لانچ میکردید و میزدید اینجا من بعد از تحسین فراوان از شما سر تعظیم فرود میاوردم .

در کل برادر من از اینها هم بگذریم من هی مسائل بین ساید خودمون رو مطرح میکنم شما هی میگی اس ای فلان کار رو کرده اس ای فلان کار رو نکرده منم پیشنهاد دادم عزیز من با سند و مدرک بیاین همدیگه رو محکوم کنین خوانندگان عزیز خودشون قضاوت خواهند کرد که باز هم به ساید ما مربوط نمیشه که شما بخوای تلافی کارهای اونا رو سر ما در بیاری

نمدونم چی بود قدیما میگفتن به بلخ نمدونم چیکار کرد اهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری (الان باز اون دوستمون ناراحت میشه بابت ضرب المثل)

الان دقیقا ما اون مسگره شدیم و اینها هیچکدوم مظلوم نمایی و ضعیف بودن مارو نمیرسونه خدا شاهده من خودم به شخصه اینقد ایده های ناب واسه کثیف بازی دارم در همه زمینه ها که اصلا نگم براتون !!!!

یک روز اکانت سپیده رو توی اس دبل زدید دف ریختید تو فارما خواستید رابطه ی ما و اس دبل رو خراب کنید کاری کردم یک هفته لینکاتون قرمز بشه و اس ای افتاد به جونتون

یعنی در کل سید از من قول گرفته دست به هیچ کاری نزنم و من هم همیشه به قول هام پایبند هستم و تا اخر این سرور کاری از طرف من نمیبینید ولی سرور بعدی رو واستون تضمین نمیکنم اگه سرور بعدی زهرتون شد به اعمال زشتتون توی این سرور فکر کنید

پ ن : چرا اس ای که اینقد کار های زشت و ناپسند میکنه همه پلنای کثیفش توی ان ای اجرا میشه یا شانس ما خیلی خوبه یا ان ای خیلی بد شانسه

پ ن : میگن با هر شخصی عین خودش رفتار میشه نمدونم درست میگن یا دروغ ۱۳ بوده

پ ن : بعضیا میگن سگ اگه گازت بگیره گازش میگیری؟

میگم نه گاز نمیگیرم ولی با چماق میکوبم تو سرش

پ ن : توی بعضی پست ها تنها چیز درستی که دیده میشه همون "بسمه تعالی" اولشه

پ ن : با تشکر از تیم ادمین که پست های من رو خودشون اصلاح میکنن تا یه وقت حرف بدی نزده باشم .

مخلصم✋

• سلام بر همه دوستای خوبم فروم نشینان عزیز و ارجمند

تبریک میگم به همه دوستان خوبم در هر چهار ساید بازی بابت جمع آوری کتیبه ها فکر می کنم هر کدوم از جهات نقشه تمام تلاش خودشون رو انجام دادند و نتیجه این تلاش ها هم مشخص شد و کم و بیش فکر می کنم رضایت همه دوستان جلب شده باشه

ناصر خان روز 20-30 بازی بود که من به خدمت ایرج عزیز گفتم که این جریانی که شما امروز درگیرش هستید از طرف سامان و رفقا سابقه کهن داره و ایرج خودت رو خراب این افراد نکن

اساسا تمامی تیکه های ایرج به جنوب شرق می انداخت در چندین صفحه قبل در خصوص بازی کثیف نشات گرفته از همین آگاهی بود که ما داشتیم و دوستان شمال شرقی از دوستان خود نداشتند

با تمام این آگاهی ها و دانسته ها زمانی که ایرج خان برنامه ریزی کردندد که در مورد حدود بازی توافق کنیم پذیرفتیم و پیش نویسی تنظیم شد که در نهایت توافقی بین طرفین صورت نگرفت

روزی که این بحث ها صورت می گرفت اکانت های دور واندر ما کم کم سبز شده بودندو ما اکانت های دوستان رو در ساید خودمون شناسایی کرده بودیم

من این مطلب رو به ایرج عزیز بارها گفتم که آزموده را آزمودن خطاست ولی سوال اینجاست که آیا ان دبل هم در ساید شمال غرب اقدام به احداث اراضی کرده بود ؟

نه مشکل از اساس قضیه است که متاسفانه اس ای این سرور هم نتونست تمام شیطونی دوستان رو کنترل کنه و اکانت نایت کاتای مرتاض کوچیک رو زد و سریع تر از اس ای جمعش کردند که مبارکشون باشه

بالاخره این نیز بذرد ناصر خان

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من الان اومدم جواب دوستان شمال شرقی در پست های تند و طویلشان را بدم دیدم مطلب بالا رو پیش نویس داشتم و بنا به دلایلی از پست کردن اون در زمان ازاد سازی کتیبه ها منصرف شدم اما وقتی این پست ایرج جان رو دیدم :

دیدم پست شدن این پیش نویس هم با در نظر گرفتن زمان نوشته شدنش خالی از لطف نیست !

ایرج عزیز شم در شمال غرب جاسوس نداشتید ولی چند روز از قبل کنیبه ها من با سید عزیز (لیدر شمال غرب) صحبتی داشتیم در خصوص یکی از اکانت های ان دبل که توسط شمال شرق اداره می شد و خدمت سید واضح و صریح عرض کردم که مراقب این دوستمون و اقداماتش باشید که اگر یه مقدار نا هماهنگی پیش نمی اومد شمال غرب از شر اون جاسوس رها می شد ولی نشد بشه شاید برای اینکه امروز گواهی باشه بر نقض ادعای شما

دوست عزیز من شخص شما رو به عنوان یه پلیر پاک و پایبند به اصول اخلاقی می دونم و کاملا هم قبولت دارم ولی همون طوری که قبلا هم گفتم خودت رو جایی خرج نکن که بی خود مقام و منزلتت زیر سوال بره !

اما راجع بهصحبت های شما و سایر دوستان در شمال شرق راجع به ساید مطبوعم جنوب شرق سربلند :

1- اس ای اکانت در سایت ان ای ریجیستر کرد / ان ای اکانت در اس ای ریجیستر کرد ! ( اس ای با اکانت تاسیس شده کاتا زد و کتیبه برداشت اس ای هم همین طور و خفت هم صورت داد ( ان ای چون اکانت هاش شناسایی و کاتا می شد نتونست اکانت ها رو انچنان بالا بیاره

2- شما می دونید که واندر هر ساید حکم ناموس اون ساید رو داره ؟! تصمیم گیری برای لاک کردن واندر اس ای و اذعان خود ایرج به زدن اکانت دور واندر اس ای عملا دست اس ای رو برای هر عملی برای جبران باز می گذره !

(از اونجایی که چند سرور قبل هم ای ای این حرکت رو صورت داده بود و ما اذیت شده بودیم دوست نداشتیم وارد این فضا بشیم و با واندر ان ای کاری نداشتیم پس :

ان ای اقدام به لاک کردن واندر اس ای کرد و اس ای با وجود این که حق اقدام متقابل رو برای خودش محفوظ می دونست صرف نظر کرد

3- راه ندادن هیچ بازیکن قریبه در ساید و کاتا کردن تمام پلیر های ناشناخته باعث شد ان ای نتونه جاسوی در اس ای داشته باشه ولی از اونجایی که اس ای با فرهنگ ان ای اشنا بود به قول ایرج جان 50 روز جاسوس خودش رو در ساید ان ای حفظ کرد

ان ای نتونست وگرنه یقینا این کار رو انجام میداد هر چند شاید هنوز هم نیرویی هست که ما نمی دانیم و متوجه حضورشان نشدیم (هیچ چیزی بعید نیست )

شاهد مثال در اقدامات پیش گیرانه کاتا شدن و درگیری اول بازی بچه ها با پلیر شناسی مثل شهریار که با کسری بازی می کرد اما در معرفی خودش و حضور در واتس آپ صحبت با من (حتی با این که می شناختیمش و شماره اش رو داشتیم ) کوتاهی کرد

شاهد مثال اقدامات جاسوی ان ای و جود اکانت خوشگل پسر و نمونه های مشابه در خاک شمال غرب (که هیچ یک از اقدامات وقیحانه جنوب شرق رو صورت نداده بودند)

4- اس ای کرم چاله رو تاسیس کرد مذاکره کرد پیشنهاد بازی سالم ان ای رو پذیرفت اما پیشنهاد توافق از سمت ان ای رد شد

حتی خاطرم هست که در طول مذاکرات بحث تحویل اکانت به ان ای بین بچه ها مطرح شد و مورد موافقت گرفت که در صورت توافق اکانتی در ان ای باقی نمونه

اما خوب نشد که بشه

5- انواع تهمت ها در طول چندین صفحه گذشته در خصوص فریب ربع های بازی از سوی جنوب شرق مطرح شد ! به نظرتون این حنا هنوز رنگی داره ؟!

ایرج جان در اون جلسه ای که شما ترتیب دادی بنده به صراحت تمام عرض کردم خدمتتون که من با تخیلات شما هیچ کاری ندارم و اس ای امادگی هر اتفاقی رو داره اما هیچ گاه به خودش اجازه نداده که ساید گیری و فریب بده یا عوام فریبی کنه به قول شما چون اولا ما تمامی رقبای خودمون رو قابل احترام می دونیم و از خواص ثانیا کسی فریب می خوره که از روی ناآگاهی تصمیم گیری کنه ما تا امروز تصمیمی از روی ناآگاهی از متحدید و رفقامون ندیدیم

اگر همین امروز هم ورق برگرده همون طوری که در جلسه هم خدمت لیدر های شمال شرق و جنوب شرق عرض کردم براشون آرزوی موفقیت می کنیم و رویکرد خودمون رو بر اساس تصمیم دوستان تغییر می دیم و هیج گاه به خودمون اجازه نمی دیم که شان یک ساید رو ان چنان پایین بیاریم که بگیم اونها گول ساید دیگری خوردند و باهاشون متحد شدند

بلکه دیدگاهمون این هست که صلاح ساید خودشون رو در این دیدند و صلاح مملکت خویش خسروان دانند

6- راجع به دو دستگی و عدم وفای به عهد در بین دوستان جنوب شرقی دوستان به تفضیل صحبت کردند اما مفتخرم که سرم رو بالا بگیرم و اعلام کنیم تا کنون هیچ عهد شکنی ملموس و تاریخی که در ذهن دوستان باقی بمونه از طرف ساید جنوب شرق صورت نگرفته

در اخر همون طوری که هومن عزیز هم اشاره کردند دست از مظلوم نمایی برداریم و بهتره ادبیات جدیدی رو در کلام خودمون به کار ببندیم یه مقداری این سیاست نخ نما شده دوستان شمال شرقی عزیزم

سعی کنیم از نگاه سوم شخص مفرد (نگاهی شبیه لقمان عزیز که ناظر سرور هستند ) از بیرون ماجرا به اتفاقات داشته باشیم که شاید جانب انصاف بیشتر رعایت بشه

شرمنده همه دوستان بابت پست طولانی ولی چاره ای نبود

کوچک همه بزرگان

حسین

• سلام

حکایت حرفات حکایت قصه های عجیب غریبیه که مادر بزرگا میگن اخرشم هیچ کلاغی به خونش نمیرسه و فکر هم نمیکنم سایدت به جایه خاصی برسه:دی

اولا : فکر کردی الان بریتانیای کبیرید و شمال شرق هم هند مستعمره که برا ما وجه تضمین میزارید؟؟

یک دقت کنی میبینی که فقط سابقه تراوینیه من و مازیار و مملی از چندین برابر تاریخ پیدایشه اسپید ترا هم بیشتره

دوما : کوچولو بر فرض که اون دهکده ضمانت شما بود :دی با اکانت uid 78 جاسوستون چه کنم ؟

uid من که توتال شمال شرقم 60 هستش و جاسوس شما 78 این تعداد فاصله برا هر کودک شیر خواری هم کاملا مشهوده که از قبل از شروع سرور برای عقده گشایی اومدید

و جالب برام اینه که قبل از همون جلسه از دوستی که تو سرور نیست و هم تیم شما و هم سامان گرس رو میشناسه امار گرفتم حرف جالبی زد که سامان تو کثیف ترین حالت زندگیشم به گرد پاتونم نمیرسه و شما با اقتدار این موضوع رو اثبات کردید ( تنها موردی که اقتدار جنوب شرق رو کاملا محسوس لمس کردم همین بود :دی)

سوما یاد نوری میکنم و میگم شمال چیزی رو فراموش نمیکنه

چون نمیخوام تعداد پستام زیاد بشه همین پایین جواب پست سجاد رو هم میدیم

عزیزم قربون منطق با مزت بشم

تا جایی که میدونم تمام پلن های ان دبل از خاک ان ای بوده شما کارتون رو درست انجام ندادید چرا تهمت میزنید؟

و نکته جالب تری که خیلی ذهنم رو درگیر کرده من و ایرج 3 بار خواستیم با ساید شما راجب سیاست های بازی کثیف جلسه بزاریم که هم دوستان اس ای شاهدن و هم اس دبل و یک روز گفتن میترا نامی ملکمونه ولی تا اسم روز جلسه میومد وسط ایشون میرفت گل بچینه :دی

بعد گفتن ناصر کلاه بردار ولی اونم تا اسم جلسه میومد وسط نیست میشد گویا یهویی به جرم کلاه برداری میرفت زندان :دی

شما شب کتیبه از اسمون افتادی پایین و وسط جلسات هماهنگی ما برا زدن کتیبه درخواست جلسه میکنی؟؟؟؟؟

عزیزم بجای ناراحتی به دوستات بگو چرا تخم کینه کاشتن که ما اعتمادی بهت نکنیم؟

هفته دوم سرور با مولتیه توتنتون شروع کردید به زدن بچه های ما وقتی هم ایرج ب ناصر گفت ناصر گفتش بچه ها دارن با بازی حال میکنن و لذت میبرن

سجاد جان به ناصر عزیز بگو نیستی ببینی بچه ها با کتیبه هاتون چه عشقی میکنن

اصلا انگار ب خر تی تاپ دادی تو ان ای :دی

• سلام رفقای گرامی و گرانقدرم.

ممنونم از رفقا که زحمت پاسخگویی را کشیدند.

پ.ن۱: رضا سورنا عزیز من متوجه نشدم. شما گفتی فقط بیننده ای و هیچ اکانتی در داخل بازی نداری.اما این که دنبال جواب از بقیه ساید ها میگردی یکم من رو گیج کرده! فقط یک پلیر دنبال آگاهیه P:

پایدار باشید

رضاگارد

آقا رضای عزیزم؛ حقیر توفیق نداشتم در رکابتون باشم و کنار هم بازی کنیم و آگاهم که شما شناخت زیادی از بنده ندارید اما چند تا از دوستان عزیز بنده و بالاخص یکی از صمیمی ترین دوستانم آقا عرفان در ساید شما بازی می کنند و می توانید از آنها سوال کنید که بنده داخل سرور اکانت دارم یا خیر. و اگر داشته باشم جرات اعلام دارم یا نه! این راهم اضافه می کنم که بنده طرفدار جنوب غرب هستم نه شمال غرب!

البته قبلا هم اعلام کردم که دلم واسه بازی تنگ شده و ممکنه در روزهای آینده روی یکی از اکانتهای ساید شمال غرب و یا حتی شمال شرق بازی کنم. در این سرور هم تا امروز به خواست چند تا از دوستان به اکانتشون سر زدم و یکی دو روز به دلایل مختلف رو اکانتهاشون رفتم و کمکشون کردم. از هر چهار سایدم از این موارد داشتم.

اما علت اینکه بنده دنبال آگاهی بودم و در آینده نیز خواهم بود بدین خاطر است که اگر برخی رفتارها و عملکردها عادی شود؛ تراوین بیش از پیش از چارچوب واقعی خود دور شده و ضربه مهلکی خواهد خورد. فکر می کنم متوجه شدید که فقط و فقط سوال کردم و هیچگونه اظهار نظری نکردم تا همه ی شما عزیزان در موردش صحبت کنید.‌ برخی از رفقا هم دلخور شدند که چرا موضع خاصی گرفته نشد اما برای بنده آنچه مهم هست حفظ چارچوب های اخلاقی بازی فارغ از اسم ها است.

لطف نیست ایرج جان. می دونی که کاملا رک و بدون تعارف صحبت می کنم. سرور قبلی هم رقیب و حریف رودر رو بودیم. بلاتردید وجود شما برای هر سایدی نعمت بزرگی است.

مباحث و پاسخ دوستان مقداری پیچیده شد ولی هر خواننده باهوشی می تواند بفهمد چه اتفاقی افتاده است.

از نگاه بنده داشتن اکانت و دهکده در ساید دیگر در ذات خود یک نوع شگرد در بازی است و اشکالی ندارد؛ و آقا ایرج می دانند که بنده در جلسه توتالهای سرور نرمال اخیر هم بر این نقطه نظر اصرار داشتم و اجازه ندادم توافق برای (عدم داشتن اکانت جاسوس) ایجاد شود.

اما اینکه از این اکانت برای زدن کتیبه و واندر ساید دیگر استفاده شود کار پسندیده ای از نظر ((اخلاقی))نیست هر چند که ناقض هیچ یک از مقررات تراوین نمی باشد و ((قانونا)) این اقدام مجاز می باشد. همه می دانیم که روال از قدیم الایام این بوده که کتیبه را از داخل ساید با زدن کلینر و کاتا و هیرو می توانند بردارند و اگر یکی از این سه مورد رعایت نشود غالبا دیدیم که لیدرهای ساید کتیبه را عودت می دهند.

این را هم فراموش نکنید که بین سایدها شرایط جنگی برقرار است. در شرایط جنگی هم باید مواظب باشید که اینگونه کتیبه هاتون رو نبرند.

حالا اینکه دقیقا چگونه کتیبه ها از شمال غرب به شمال شرق رفته اند و چگونه کتیبه های شرقی ها سر از ساید مقابلشون در آورده است خود دوستان بهتر از همه می دانند. امیدوارم هر چهار ساید در روزهای آینده پرقدرت و باهیجان به بازی ادامه دهند و فروم هم جذاب باشد.

عزیزان بر بنده منت گذاشتید که پاسخ سوالهایی که در ذهنم بود را دادید.

پایدار باشید

• سلام

حکایت حرفات حکایت قصه های عجیب غریبیه که مادر بزرگا میگن اخرشم هیچ کلاغی به خونش نمیرسه و فکر هم نمیکنم سایدت به جایه خاصی برسه:دی

لیاقت سلام کردن که نداری پس این قسمتش هیچی.

اینشو دیگه زمان نشون میده دوست نه چندان عزیز.

که در نهایت هرچی هم که شد ارتباطی به تو نداره. پس سرت تو کار خودت باشه.

اولا : فکر کردی الان بریتانیای کبیرید و شمال شرق هم هند مستعمره که برا ما وجه تضمین میزارید؟؟

یک دقت کنی میبینی که فقط سابقه تراوینیه من و مازیار و مملی از چندین برابر تاریخ پیدایشه اسپید ترا هم بیشتره

اول اینکه احترامه که احترام میاره. پس بار اخرت باشه که با من اینجوری حرف زدی. وگرنه دفعه بعدی مجبورم مثل خودت برخورد کنم که خوب اصم دوست ندارم شخصیت خودمون تا لول تو پایین بیارم. ;)

دوم با تمام احترامی که برای ۲ عزیز دیگری که نام بردی قائلم و رزومشونم بخوبی میدونم و بارها مقابلشون بازی کردم. ولی قدمت فسیل هم از تو بیشتره. خوب که چی؟ فعلا که داریم میبینیم توانایی کی بالاتره. تا الان کتک خور من بودید از الان به بعدشم همینید. فرقی نداره.

نکته اخرم بگم و برم.

شمایی که اسم توتال یه ساید رو یدک میکشی باید سعی کنی تو مواقع بحران سایدتو جمع کنی. نه اینکه خودت از همه زودتر فشاری بشی و بیای تو فروم و عربده کشی کنی. سعی‌کن سایدتو از بحران خارج کنی.

همون سروری که اشاره کردم ما نه جنگ کوچیک داشتیم نه انبار بزرگ. ولی در نهایت بهترین ساید بازی شدیم و لذت کافی رو بردیم. چون مدیریت بلد بودیم. ولی الان شاهدیم که لیدر شمال شرق اینجوری فشار میاد بهش که دهنشو باز میکنه و بدون فکر هرچی میخواد میگه.

فقط دلم میسوزه برای اون پلیر هایی که زیر دست تو دارن بازی میکنن. چون نه لول بازیت نه لول شخصیت در حدی نیست که رهبری یه تیم رو به عهده بگیری.

دیگه هم ریپلای نمیشی چون شخصیتت اصن در حدی نیست که بخوام دوباره جواب ادم بی لولی مثل تورو بدم.

سوما یاد نوری میکنم و میگم شمال چیزی رو فراموش نمیکنه

اگر‌ داشت یادتون میرفت خودم یاداوری می‌کنم بهت.

سجاد جان به ناصر عزیز بگو نیستی ببینی بچه ها با کتیبه هاتون چه عشقی میکنن

اصلا انگار ب خر تی تاپ دادی تو ان ای :دی

واقعا تاسف میخورم برای پلیر های که رهبری سایدشونو دادن دست ادمی که با این ادبیات خطابشون میکنه.

البته دوستان ناراحت نشید ایشون چیزی که تو اینه میبینه رو به شما نسبت میده. وگرنه شما همه عزیز و بزرگ هستید.

سایر قسمت های پستت هم مثل خودت انقد بی ارزشه که نبازی به جواب نیست.

• تا الان کتک خور من بودید از الان به بعدشم همینید.

بهتر بود می‌گفتی "ما" و نه "من"!

همچنین فراموش نکن که ان‌ای هنوز حتی یک پلن هم نرفته! فقط در برابر سه به یک ایستادگی کرده، کتیبه‌هاش رو جمع کرده و در حال تقویت برنامه‌هاش هست..

دوست عزیز من شخص شما رو به عنوان یه پلیر پاک و پایبند به اصول اخلاقی می دونم و کاملا هم قبولت دارم ولی همون طوری که قبلا هم گفتم خودت رو جایی خرج نکن که بی خود مقام و منزلتت زیر سوال بره !

لطف داری حسین جان، اما جالب هست بدونی منم دقیقا همین حس رو به شما دارم! یعنی عین پستت رو می‌تونم جای "ایرج" بذارم "حسین" و خودت می‌دونی چقدر درست از آب در میاد..

تاپیک این سرور یکی از تلخ‌ترین‌های فروم تراوین در عمرم هست!

چندتا لینک و شات کوچک و بامزه می‌ذارم حال و هوا عوض شه..

خودمون از این لینک کمرمون شکست! واقعا حاضر بودیم خودمون آمار دهکده رو اسکرین بگیریم بدیم ولی این همه اسکات نازنین رومن دیوار نشه..

این یه توضیح جالبی داره! اسکات که کشیدیم سبز لینک گرفتیم و اکانت مقابل گزارش اسکات نگرفت، اما همون موقع (ساعت ۲ شب) به اکانتی که اسکات کشیده بود پیام داد گفت lol !! من که نفهمیدم چی شد که فهمید، ولی خب سه ساعت بعدش که رفت خوابید یه جواب کوچولو به شیطنت‌ش دادیم..

این خفت عالی بود دم دکتر دره یار اسلیم شیدی گرم..

دوست عزیزمون مدتی که میهمان بود حسابی کمک کرد ممنونیم ازش :)

پ.ن: میلاد کلا نفهمیدم چی نوشتی ولی خودت می‌دونی که مخلصیم..

پ.ن‌۲: هومن جان سهیل کلا لحن‌ش این تیپی هست، راحت و رک و بی شیله پیله.. مطمئن باش زمانی که پست رو می‌نوشته (فارغ از این که ادبیات‌ش رو من و شما بپسندیم یا نه) اصلا با خشم و عربده‌کشی و عصبیت نبوده.. می‌شناسمش که می‌گم!

اما اتفاقا شما از این که با لحن تند ریپلای شدی بسیار خشمگین شدی و یک مقدار چهره‌ات عوض شد. گاف دادی! باید ریلکس جواب می‌دادی.

اول همین پستم یک اشاره ریز کردم که نشانه‌ی چهره عوض کردن شما در برابر یک پست تند و هجمه‌آمیز چه بود. شما هم مقداری به کنترل و مدیریت خویشتن نیاز داری..

از همه عزیزان می‌خوام فلفل این کل‌کل‌ها رو کمی کمتر کنن.. ممنون

• اصلا انگار ب خر تی تاپ دادی تو ان ای :دی

دور از جونتون عزیزم نوش جونتون باشه قبلنم گفتم به شادی ازشون استفاده کنید و همیشه شاد باشید

داداش رضا در جریانه که چرا من از آسمون افتادم پایین . میخوای بیست تا اسکرین بفرستم برات که شب قبل کتیبه ها رای گیری کردیم و من لیدر شدم

در موردت اعتمادتم ایشالله قسمت شه یه سرور باهم بازی کنیم تا بیشتر منو بشناسی

ولی مشکل اصلی همینجاست به قول خودتون تا جایی که شما میدونید احتمالا شما هم مثه رضا بیخبر باشید اکانت خوشگل پسر و chen کتیبه کلین کردن تو محاسبات لقمان هم بود و خودمونم مهاجمینشو چک کردیم که پوینت گرفت قربون اون صورت ماهت برم .چرا مقاومت میکنی؟ کلین کردن این دو نفر ولی کتیبه اومد تو خاک ما نیومد شاید بخوای بگی احتمال رفتن به دو ساید دیگه هم بود اما وقتی ما شب قبل کتیبه بهش اتک دادیم تاپ مدافعین رو برای رضا فرستادم ne بود که پوینت دف گرفت

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان در ۴ ساید

دوستان عزیز امیدوارم تا اینجا از سرور لذت کافی رو برده باشید

برادران شمال غربی یه توصیه خیلی کوچیک دارم

امیدوارم حرفمو گوش بدین

لطفا جای این که توی فروم ۴صفحه مطلب بنویسین و تناقض های زیادی داشته باشین بهتره توی بازی حواستون با اکانت هاتون باشه

تبریک میگم به آرگین عزیزم بابت این خفت زیباشون

و در ادامه این مبحث یه خفت خیلی ریز هم زدن که این هم به هرحال قابل تقدیره

امیدوارم همینقدر که ادعا در فروم دارید در داخل بازی هم داشته باشید

پ.ن۱: گر زنی ضربتی که خوش نیاید مارا،زنیم ضربتی که خوش آید جمع را

پ.ن۲: شخصی که جمله بزرگان از مسیح اورد خدمتت عارضم که دوستان عزیز مسیحیمون خیلی ناراحت شدن.لطفا از خودتون مثال بزنید

پ.ن۳: اقا مازیار خیلی مخلصیم

منتظر لینک های جدید باشید.سواران ما از آنچه فکر میکنید به شما نزدیکترند

رضا گارد

• سلام

این یک پست شخصی هست و هیچ ربطی به ربع خودم و ربعهای دیگه نداره فقط پست یک پلیر این سرور هست که میخواد تکلیف خودش رو بدونه.

من با اینکه لیدرهای ربعها کی هستن کارندارم و از صحبتهایی که بینشون رد و بدل شده هم خبر ندارم. اما میدونم تو جنوب شرق تعدادی از

بچه های والس بازی میکنن تو جنوب غرب یوسف عزیز و محترم از شمال غرب اطلاعی ندارم و تو ربع خودمون هم که.....

سوال من اینه هر کثیف کاری که تا حالا شده میخواد ادامه پیدا کنه؟

ایا لیدرهای چهار ربع این سرور نمیتونن جدا از زد و خوردها جلسه ای بذارن و حد و مرض بازی تمیز و کثیف رو روشن کنن؟

اگر امکان این کار هست که به نظر من سریع و بی فوت وقت انجامش بدید اگر هم قرار رکورد گینس بازی نا متعارف رو بزنید که مبارک و ارزونی خودتون باشه

این مرز بسیار مهمه.

اگر امکان توافقی بینتون نیست پس لطفا هنرنمایی همدیگه رو از کف فروم جمع کنید چون جز خستگی و دل زدگی پلیرها از بازی نفع دیگه ای نداره.

پ ن.با عرض پوزش تحلیلهایی که از بازی کثیف میشه تو این تاپیک بسیار مزخرف هست لطفا از مزخرف دوری کنید و برنامه اینده در دستور کارتون باشه

سپاس

• دوستان شمال غرب من صرفا برام یه سوال پیش اومده

جنگ منحصر رو بردید رو اکانتی که خفت میشه همرش و تو تاپ تن غارت هم نیست !

اطمینان دارید بازی درست با این کتیبه اینجوری هست !

مازیار جان یاد روزایی که تراوین نبود ومافیا بود بخیر جا داره به همه دوستان الان بگی همتون پتویید!

لیدر همیشگی بزرگوار این مرز کثافت کاری و حد و مرز همیشه هست دورانی که تری دات بود و مردونه میباخت و با وجود باخت محبوبیت داشت خیلی وقته گذشته

الان فقط برد مهمه یا با مولتی یا با کثافت کاری یا با عابر بانک فقط برد!

• سلام به همه دوستان و خسته نباشین امیدوارم این ایام کرونایی به کامتون باشه و از این بیماری خودتون و خانوادتون دور باشین

رضا جان این اکانت بندس و تبریک میگم بهتون بابت خفت کردنتون .

اینکه بیام صغری کبری ببافم که ای فلان بود خفت شدم کار درستی نیست من کم کاری کردم و شما هم استفاده پس دمتون گرم و خسته نباشین

موفق و پیروز باشین

• تبریک ویژه و تقدیم میکنم جام گلدن ادم فروشی رو به تک تک اعضای ساید sw که مرزهای ادم فروشی رو جابجا کردید دم همتون گرم حقیقتا فکر نمیکردم اینقد ارزون خودتونو بفروشید . اعتماد و اعتبار سخت بدست میاد اما با یه چکمه از بین میره:D

یه تبریکم بگم به ne که استاد مولتی کشی و خرید و فروش آدمه
    حالم از فروم بهم میخوره وگرنه اندازه تک تکتون لینک میذاشتم حساب کار دستتون بیاد که یه اکانت چجوری تر زد تو ne :)))

SE_GUARD

• با سلام خدمت دوستان گلم

یه تبریک بگم به بچه های شمال شرق بابت پلنشون و زدن کتیبه انبار .

از امروز به امید خدا دوباره برگشتم . و در کنار دوستان هستم . عجب پا قدمی :دی

دوستان شیرازی تراوین باز تمام سایدها و کسایی هم که تو بازی نیستن به مناسبت برگشتم به بازی پنجشنبه هفته دیگه افطار دعوت خودم هستین کسایی که مایل به شرکت هستن تو واتس آپ بهم پی ام بدن ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• به به

به به

ناصر کلاهبردار عزیز رفیق باحال

خوش اومدی امیدوارم تو این سرور بالاخره یه لینک از همرت دیده شه

😂😂😅😅

دلم برات تنگ شده بود شاید هفته دیگه افتخار زیارتت نصیب شه اگه در نری و اگه برنامه جور شه شیراز باشم

• که یه اکانت چجوری تر زد تو ne :)))

SE_GUARD

سلام دوست عزیز

با بقیه قسمتهای پستتون کاری ندارم اما میشه در این مورد یک توضیح بدید.

من به عنوان یک پلیر ساده شمال شرق چیز خاصی تو این ربع ندیدم و یا متوجه نشدم چیزی توش خورده باشه.

مثل همه ربعهای دیگه ما داریم بازی میکنیم لیدرها زحمت میکشن پلیرها همکاری میکنن و.....

اگر در این مورد خاص مطلب رو روشن کنید ممنون میشم شاید ما داخل گودیم یا داغیم هنوز نفهمیدیم چون تنها چیزی که من میبینم همکاری و هم دلی هست تو این ربع.

سپاس