نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• ارادت

بی رودرواستی ما انتظارمون از SE بیشتر بود. مثل اینکه این بزرگواران تیم دسته یکشون رو جا گذاشتن، بجاش تیم دسته ۴ و ۵ آوردن لیگ قهرمانان!

این همه پلیر خوب و حرفه دارید! یه نفر بهتون نگفت داداچ داری اشتباه میزنی؟ خودکشی نهنگ ها بوده؟ اون همه همر و کاتا و اسکات رو کردید تو دیوار؟

اینکه رو کاغذ کی سود کرده و کی ضرر که مشخصه. دوستان تحلیل گر و صاحب نظر هم که کم نیستن. میان نظراتشون رو ارایه میدن.

من نظرم اینه یه MM بزنین تو اتحاداتون بگید ما خیلی خفنیم. دم کتیبه ای اون پلیر هایی که چشم و امیدشون به شماست، روحیه شون از بین نره. 😁

فقط با زدن یک دهکده اندازه سه تا پلن از شما تروپ گرفتیم (فارغ از تروپی که در پلن‌های شما دیوار کردیم ازتون)، اما شما ده دوازده‌ تا دهکده زدید و این‌همه هزینه‌ی پوش و منبعش رو می‌دید که فقط شکم دف‌های بیکار سیر بشه.

پ ن: لاست تروپ دفاعی رو با همرای حجومی مقایسه میکنین؟ really dude؟ 🤣

پ ن: به قول یه دوست شیرازی ما شمال شرقیا تنبل نیستیم. فقط یکم حال نداریم بیایم فروم.

فدا مدا

• سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

تبریک می گم به دوستان خوبمون در شمال شرق بابت برنامه ریزی و پلن های منظم و گرم کردن تنور بازی

چند تا نکته بگم تیتر وار و ازشون رد بشم که وقت عزیزان گرفته نشه :

1- در مورد سیاه چاله عارضم که اگر هنوز اونجاست به خاطر اشتباهی است که شخص من انجام دادم و 8 موج کاتا رو یک ساعت زود تر فرستادیم دوستانی که بودند روی سیاه چاله عمق شعف و ادب خودشون رو از این اتفاق بروز دادند :دی

از همین تریبون یک بار دیگه از دوستان خودم عذر خواهی میکنم :دی.

2- تبریک بابت چیف ده تک شاخ از تیم خوب خودمون باز :دی

آقا رو مود نباشی نیستی دیگه پیش میاد باید سرت رو بگیری بالا بگی سوتی شد

قشنگش این بود که بچه ها جاخالی داند و دفاع و نیروهای ده رو خالی کردند که حالش رو ببرید پس یه تشکر به اسکری تیم بدهکارید

و ما هم یه تشکر به شما بدهکاریم که کار ترکس رو کم کردید که برسیم به اکانت این سو

هر چند سوتی ما هیچ چیزی از زیبایی کار شما کم نمی کنه و اتفاقا ارزش اون رو بالاتر هم می بره

به قول معروف همیشه شعبون یه دفعه هم رمضون

بد جوری رمضون طور شدیم در آستانه ماه مبارک

3- خیلی خوشحالم که یه سری از دوستان رو در صحنه فروم دیدیم از این که اینجا یکی دو صفحه رفته جلو بسیار خوشحال شدم حضور بیشتر دوستان درفروم به گرمای بازی کمک فراوانی می کنه

قبلا دیده شده بود که استقلالی ها بعد از یک برد از غار های خودشون بیرون می اومدند و با دنیای جدیدی روبرو می شدند

البته که مصداق دیگری هنوز برای این افراد و دوستان یافت نشده و مورد مشابهی هم یافت نخواهد شد

پس به خودتون نگیرید صرفا ذکر یک نمونه از تاریخ معاصر بود

4- برای این که بگیم ما خفنیم لازم نیست چیزی رو در اتحادمون ام ام کنیم دوست خوبم مراجعه کنید به MM های اتحاد های ان ای گویای مطلب هست اگر قانع نشدید صفحات فروم رو ورق بزنید

چند تا پی نوشتم بزنم بماند به یادگار تا اخر سرور که برگردیم سر این پست

پ ن 1: یه پستی سرور 3 ایکس قبلی گذاشتم کمی قبل از نقشه ها ساید های رقیب اشاره به متوهم بودن اس ای کردن اما اخر پاییز رسید و هیپ کدام از اون دوستان نبودند که جوجه هامون رو بشموریم

همیشه گفتم در این که ان ای قوی ترین و پر پتانسیل ترین ساید بازی هست تردید وجود ندارد که اگز داشت شرایط سیاسی سرور به سبک و سیاق دیگری رقم می خورد ما منتظر اخر پاییز تراوینی تان باشید که از انچه فکر می کنسد به شما نزدیک تر است

پ ن 2 : سعی کنید همیشه اینجا حضور داشته باشید و ما رو از تحلیل ها و کل کل های خودتون بهره مند کنید باور کنید متکلم وحده بودن جذاب نیست حضورتون بسیار مغتم است

دم همتون گرم

پ ن 3 : مرز های شرافت و مشتی گری دیروز جابجا شد دم همه مشتی ها گرم

پ ن 4 : این رو روز اومدن کتیبه ها میگم زوده الان :دی

پ ن 5 : خوشحالیم که جز ناتار لینک سبز دیگری هم گرفتید

لقمان کجایی یه امار بدی از وضعیت ناتار ها دلمون پوسید

• سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

اولا به درخواست یکی از دوستان ترجیح دادیم مدتی سکوت کنیم

دوما هم در حال حاضر کسی رو تو شمال شرق نداشتیم که بتونه درست و حسابی با محاسبه های دقیق اشتباهات دوستان رو بهشون یاداوری کنه وگرنه من پلن ۱۰۰٪ و یا حتی ۷۰٪ موفقی از دوستان ندیدم شاید الان برای اولین بار در این سرور یک پلن ۱۰۰٪ موفق دیده شد

پ.ن

ما برای کتمان اشتباهاتمان و پرت کردن حواس بازیکنامون تو فروم گرد و خاک نمیکنیم😉😉

• سلام چاکرم داداش اولا من گفتم دوحالت داره شما خودت یکی از حالت ها رو انتخاب کردی دوما فروم سوت کور بود گفتیم یه سویی بهش بدیم

این چیزها تو بازی عادیه داشتن جاسوس تو ساید مقابل به نظر من خیلی عاقلانه هست ، برداشتی که من از حرف شما کردم این بود که داشتن جاسوس رو تایید کردید پس ما هم مثه شما سعی میکنیم جلوی نشتی رو بگیریم

به قول شایان شانگفی:

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام رفقا.

جنوب شرق تا به الان 3 پلن موفق رو ش.ش اومد و جز احترام و تبریک به مدافعین و تشکر از تک نوازی تنبور، چیزی گفته نشد در فروم.

اما اما اما شمال شرق بعد از چیف یه دمپایی پاره و دیوار شدن 2تا دمپایی، طوری غرق در شور و شعف هست که من یه لحظه حس کردم تا حالا شما زدید و ما خوردیم!

صادقانه خوشحالم جو ساید شمال شرق اینقدر پویا هست و حالا حالاها یه رقابت جذاب داریم تو سرور. راستش یکم نگران بودم از این بابت

پ.ن: لقمان جان منتظر اون تحلیل جمعیت ناتارهای سرور هستیم ازت.

• سلام و عرض ادب

اول از همه خوشحالم که تنور سرور داغ شده و دوستان شمال شرقم یکی ۲ تا حرکت زیبا در طول یکی ۲ روز گذشته انجام دادن که تبریک میگم. کلا حرکتی که زیبا باشه ادم باید تبریک بگه چه از طرف خودمون باشه چه ساید رقیب.

البته خوشحالم که مجددا دوستان شمال شرقو در فروم میبینم. حقیقتا داشتم نگران میشدم نکنه مشکلی براشون پیش اومده باشه.

و در مورد اینکه دف مازاد و الکی گندم خور ما رو پروندید و جاش همر های احتمالا مازادتون رو خرج کردید هم جا داره ازتون تشکر کنم

حق کاملا با شماست دوست عزیز. فقط برام خیلی سوال شد که این دف به اصطلاح مازاد شما چرا روی همراتون نرفت که نپره؟ در صورتی که همر وست ساید میتونست با ۲۰، ۳۰ کی از همین دف مازاد حفظ بشه. شما با این حرفتون بیشتر از اینکه مارو اذیت کنید نمک رو زخم پلیرای اکانت وست ساید دارید میپاشید که زحمتشون بخاطر نبود دف به باد رفته بعد لیدر سایدشون میاد صحبت از دف مازادی میکنه که از پریدنش خوشحاله. شمارو به تفکر قبل صحبت کردن دعوت میکنم.

سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

دوما هم در حال حاضر کسی رو تو شمال شرق نداشتیم که بتونه درست و حسابی با محاسبه های دقیق اشتباهات دوستان رو بهشون یاداوری کنه وگرنه من پلن ۱۰۰٪ و یا حتی ۷۰٪ موفقی از دوستان ندیدم شاید الان برای اولین بار در این سرور یک پلن ۱۰۰٪ موفق دیده شد

پ.ن

ما برای کتمان اشتباهاتمان و پرت کردن حواس بازیکنامون تو فروم گرد و خاک نمیکنیم😉😉

مدیونید اگر فکر کنید که پست نذاشتنتون داخل فروم ابدا ربطی به کتک خور بودنتون داشته و فقط یه تصمیم فوق استراتژیک بوده. فقط چیزی که از ظواهر امر پیداست چیز دیگه ای نشون میده و قضاوت رو میذاریم به عهده خوانندگان فروم.

چقد محاسبات شما منو یاد اون قسمت معروف برنامه ۹۰ میندازه که یه عزیزی میگفت فلان تیم بالای ۱۰۰ درصد طرفدار داره.

با چنین محاسباتی حق میدم که درصد موفقیت پلن شما بالای ۱۰۰ درصد باشه و موفقیت ما چیزی حدود -۳۹ درصد. :D:D

حقیقتا هرچی گشتم تنها گرد و خاکی که داخل فروم دیدم حمله دوستان شمال شرقی بعد از انجام یه پلن داخل فروم پیدا نکردم بی زحمت به ما هم بگید کی ما گرد و خاک کردیم؟ اگر از نظر شما گذاشتن اسکرین اتک ها داخل فروم گرد و خاکه پس خوشحال میشم بدونم این حمله دست جمعی پلیر های شما به فروم اسمش چیه.

سلام به همه عزیزان

ایرج عزیز سلام.

اول اینکه از هدیه بسیار با ارزش شما سپاسگزارم. بسیار لذت بردم.

ایرج جان همونطور که بارها گفتیم شخصیت شما بسیار والا و به شدت انسان محترم و عزیزی هستی و ما خوشحالیم که رقیبی مثل شما داریم که تحت هر شرایطی ادب رو رعایت میکنه‌.

اما ایرج عزیز متاسفانه در این یکی ۲ صفحه فروم که نگاه کنی انواع و اقسام جملات بسیار زشتو میبینی که واقعا فقط تو لول پایین اجتماع میتونی پیدا کنی و مسلما شما هم موافق این ادبیات نیستی. اوج این بی احترامیا رو هم میتونی روی پیامایی که اکامت سایلنس به اکانت حسین داد ببینی.

واقعا حیفه که شخصیتی مثل شما با این عزیزان بخواد در یک دسته بندی قرار بگیره. پس ازت میخوام به عنوان لیدر این ساید کمی مراقب نحوه صحبت کردن پلیرهای سایدت باشی تا فضای بازی از حالت رقابت به حالت دشمنی کشیده نشه. طبیعتا ما نگاهمون به تراوین اندازه یه بازیه که ازش لذت میبریم و اصلا دوست نداریم که به بی احترامی بکشه.

پ.ن: اگر خیلی خوشحالید که زخمی کردید، زخمیارو دیوار کنید.

پ.ن: بابت غلط املایی های پر تعداد عذر میخوام چون با گوشی تایپ میکنم از این اتفافا میوفته.

• سلام عزیزم

دوست عزیز اصلا ما میگیم ۲تا پلن کاملا موفق داشتید

میشه درباره پلن سومتون یه توضیح بدین؟

تا جایی که من دیدم پلن سوم شما پروندن ۲تا دیفالت بود

یک دیفالت رو با تلفات به شدت کم پروندین که جای تقدیر داره

و دومین دیفالت ۳برابر نیرویی که ساخته شده بود داخلش همر جنگی دف کرد

اگر اشتباه میگم بیاید و اصلاح کنید حرف من رو

پس در نتیجه شما برای پروندن ۲تا همر جنگی دیفالت

۲تا همرجنگی فدا کردین

درباره دهکده کرم چاله هم باید عرض کنم شما برای صفر کردن این دهکده تا جایی که من دیدم نزدیک به حداقل ۱۰۰ک گندم خور دیوار کردید و ما هم به همون اندازه ولو کمتر دف دادیم که مراسمش رو هم امشب گرفتیم و تمامی عزیزان رو دعوت کردیم

اینجا میشه بگی پلن موفق شما کجا بود؟

تازه ما چیف اون دهکده رو هم اصلا حساب نمیکنیم

اصلا اونم ما ضرر کردیم و شما سود بخاطر زمانی که باید بابت اون میذاشتید

خب حالا بازم بگید اینجی سودیش کوجیس؟ (لطفا با لحجه خوانده شود)

هومن عزیز تقریبا ۲ تا ۳ سرور روبروی هم بازی کردیم اگر اشتباه نکنم

از اون راندی که با زئوس هم پیمان شدی تا زمانی که روبروی زئوس قرار گرفتی

آگاهی داری که تیم ما چنین الفاظی به کار نمیبره و هیچوقت حتی تشویق به چنین کاری نمیکنیم

حتی اون زمانی که دوستان عزیز Se بعد از هر پلن القابی به ما نسبت میدادن هم دیدید که واکنشی نداشتیم و مثل سرور قبل که به شدت حاشیه داشت،ما از این چنین حاشیه ها دوری میکنیم

بابت اون نامه هم که ارسال شده بود از چندین اکانت نامه عذرخواهی ارسال شد تا جایی که من اطلاع دارم و همینجا هم از شما و پلیرهاتون بابت اون نامه عذرخواهی میکنم شخصا

ما چه برای رقیب چه دوست و چه حتی دشمن احترام قائلیم و هیچوقت حاضر نیستیم شخصیت خودمون رو بخاطر یه بازی زیر سوال ببریم

هرموقع که پلنی اومدین اگر تبریک نگفتیم حداقل زیر سوال هم نبردیم پلنتونو که نواقص زیادی داشت و حتی دوستانتون هم گاهی خودشون اعتراف کردند در فروم

به هرحال امیدواریم در ادامه بازی،هیچگونه دلخوری بوجود نیاد و تمامی احترام ها حفظ بشه

تشکر از تمامی دوستانی که در مراسم امشب عزیزان از دست رفته و اسیران خاک مارو همراهی کردند

انشالله مراسم سوم رو هم با اطلاع قبلی برگزار میکنیم(در اون مراسم هم تمامی عزیزان از ۳ساید دوست داشتنی دعوت هستند)

پ.ن: ایرج قول داده واسه مراسم سوم یه سوپرایز عالی داشته باشه(میخواد تنبور بزنه براتون)

• سلام علیکم جمیعاً.

تازه فروم داره میشه فروم! امیدوارم گرم بمونه و یخ نکنه دوباره. ;)

گفتم این گزارش های تکراری شاید حوصله تون رو سر ببره برای همین بیخیال شده بودم. از اینکه دوستان لطف دارند و ابزار تمایل میکنن نسبت به این گونه آمار دادن ها سپاسگزارم.

اما ناتار!

این نقشه ای که ملاحظه میکنید همه چیزش به نظر نرمال میاد جز جنوب غربش. جنوب غرب به دلیل اینکه پلیر کمتری داشتند، رو آوردن به رجیستر کردن اکانت تا بهشون ناتار داده بشه. حالا اینکه این ناتارها میتونن کمکشون کنن یا نه باید دید در آینده که چه همرهایی در میاد از این ربع.

نمودار رجیستر رو خودم چند روزی بود نگاه نکرده بودم. وقتی دیدم به قول معروف برگام ریخت!

یعنی ببینید چه همتی داشتن این همه اکانت رجیستر کردن! بنده بهشون خسته نباشید میگم.

ولی وقتی این نمودار بالا رو میبینیم این شمال شرق هست که روی کاغذ (نمودار) برتری داره. البته چندین پلن موفق زده شده روشون و چندین دیستروی و ... داشتن رقبا(علی الخصوص جنوب شرقی ها) ولی چون شمال شرق پر تعداد هست این حملات اگر ادامه دار نباشه نمیتونه شمال شرق رو از حرکت باز بدارد. حالا شمال شرق دو حالت داره. یا اینکه خیلی بی حال هستن همونطوری که توی پست بعضی از دوستان اشاره شده. یا اینکه در حال صبر استراتژیک هستند. که نظر بنده روی دومی هست. وقتی این شمال شرق متوسط جمعیت دهکده هاشون اینقدر بالاست معنی نمیده که بی حال باشن و منطق میگه میخوان تنش رو کم کنن و خوب میدونن هر چی زمان بگذره بازی به نفع اونها جلو خواهد رفت. دوستان رقیب هم میدونن این جریان رو برای همین این پلن ها رو انجام دادن. پلن زدن قبل از کتیبه یک شجاعت خاصی میخواد. چون وقتی کتیبه ها میاد تارگت ها زیاد میشه و دست پلنر باز تر هست. یک تک فیک روی یک کتیبه کلی دفاع رو میتونه جابجا کنه یا لااقل سبک کنه که بشه از دفاع رد شد. کتیبه ها هم یک 90 ساعت دیگه میان. وقتی بیان اگر باشم (یعنی کاری پیش نیاد که بیرون برم) حتماً نقشه شون رو سریع براتون میزارم. حدس خاصی هم نمیتونم بزنم که چه کتیبه ای برای چه ربعی میاد. ولی دو کتیبه مرتاض منحصر و معماری منحصر میتونه خیلی از معادلات رو به هم بریزه. شخصاً منتظرم ببینم نصیب چه ربعی میشه این دو کتیبه.

این افت جمعیت پلیرهای جنوب غرب در این نمودار معنیش این نیست دهکده هاشون جمعیتشون کم شده. دلیل این اتفاق رجیسترهای فراوان در جنوب غرب هست. چون این نمودار متوسط جمعیت دهکده ها هست. وقتی یک عالمه اکانت جدید رجیستر کردن متوسطشون به دلیل افزایش تعداد دهکده کم شده. برای اینکه این مساله حل بشه در پست بعدی (شاید دو روز دیگه) اکانت های زیر جمعیت 100 رو از همه محاسبات حذف میکنم.

شمال شرق حقیقتاً در همه آمار برتری داره. و این رو میشه از مجموع این نمودارها دید. اینکه عملاً 3 به 1 هست سرور، خیلی غیر منطقی نیست. گرچه 3 به 1 هم نیست واقعاً. چون شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند. پس شاید بشه گفت 2.5 به 1. به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم سمت ماجرا پیروز میشه و به نظرم قدرت پلنرها و لانچرها و مدیریت لیدرها میتونه پیروزی رو مشخص کنه. هر دو سمت هم لیدرها و پلنرها و لانچرهای خوبی دارند. پس بنده ی ناظر باید منتظر آینده بمونم و نمیتونم هنوز قضاوتی کنم.

یک نکته هم از دید خودم نقل اینکه دیوار شدن و کشتن یک عالمه دفاع میتونه سودمند باشه یا نه خدمتتون عرض کنم.

به نظرم اینکه چه کسی سود کرده و چه کسی ضرر، شرایط هست تعیین میکنه. قطعاً ساختن یک همر بیشتر زمان لازم داره. دفاع های کشته شده سریع ریکاور میشن. در صورتی که نیروهای هجومی خیلی کندتر بدست میان. در نتیجه اونی که همر از دست داده ضرر بیشتری کرده. اما آیا امکان داره ما نفع بیشتر رو به دسته ای نسبت بدیم که همر از دست دادن؟ جواب بله هست. کی؟ زمانی که جنگ بدون وقفه ادامه دار باشه. وقتی همر (لنگه دمپایی و حتی همر بزرگ) زیاد باشه. دیوار شدن میتونه برای مهاجم خوب باشه. به شرطی که رقیبشون دفاع برای حمله بعدی نداشته باشن. و در صورتی که باز درجا حمله ای صورت بگیره امکان پیروزی بیشتر هست. ولی اگر قرار باشه بعد از دیوار شدن حملات رو متوقف کنن یعنی اون نیروی هجومی که از بین رفته عملاً هرز شده و هیچ سودی نداشته. بنده از میزان دفاع حال حاضر موجود در شمال شرق و همچنین از تعداد همرهای جنوب شرق و جنوب غرب اطلاع ندارم و نمیدونم قرار هست بدون توقف حملات ادامه دار باشه یا نه. برای همین نمیتونم بگم در پلن اخیر چه سمتی برد بیشتری کرده. ولی حس درونیم میگه شمال شرق منفعت بیشتری برده. دلیلش هم مشغله هست! منظورم از مشغله هم اینه که به هر ترتیب ملت همه وقتشون که پای بازی نیستن. برای کارهای دیگه شون هم وقت باید بزارن. در نتیجه حملات بدون وقفه خیلی مشکل هست. این بازی یک تفریح هست و حاشیه زندگی ماست و متن اصلی نیست. گرچه اگر پلنرها و لانچرها شیفتی باشن (یعنی مثلاً الان این پلن رو دو نفر زدن و پلن بعدی رو دو نفر غیر از این دوتا بزنن) شدنی هست حملات بدون وقفه.

برای همه سلامتی و شادکامی و موفقیت و سربلندی آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت1: اگر تروپ پیاده ساخته بودم منم مدال غارت میگرفتم. ;( ولی عیب نداره! آروم آروم میرسم بهتون! ;) وقتی بهتون رسیدم یقیناً ازتون رد میکنم. :evil:

پیونشت2: دلیل اینکه کد آنالیز غارت رو ننوشتم هنوز یکیش بالانس نبودن تروپم در ربع های مختلف هست. یکیش هم وقت نکردم هنوز.X/

پینوشت3: منم کتیبه دوست دارم. :( یک انبار هم به من بدید. 8o

• خب

عارضم خدمته دوستانه شمالیه عزیزم که:

کل پستهایی که گذاشته شد بعد پستی که گذاشتم ,

فکر نمیکنم نویسنده هاش بالایه 2 سال سابقه تراوینی داشته باشن البته اونم با ارفاق:(

پس هیچ کدوم ارزش ریپلای کردن و جواب دادن (با عرض معذرت;)) نداشت و نمیکنم

فقط و فقط دلیل گذاشتن این پست نقل قول قسمتی از این مزاح شیرین بود:

بابت اون نامه هم که ارسال شده بود از چندین اکانت نامه عذرخواهی ارسال شد تا جایی که من اطلاع دارم و همینجا هم از شما و پلیرهاتون بابت اون نامه عذرخواهی میکنم شخصا

البته ممنون از عذر خواهیتون ولی ,

لطفا بیشتر از اوضاع سایدتون اطلاع داشته باشید بعد راجع به موضوع صحبتتون درست اطلاع رسانی کنید

تا به الان هیچ نامه ای به اکانت Mr.ScarY مبنی بر عذر خواهی بابت فحاشی انجام شده ارسال نشده عزیزم

نکته: سیاست فروم نویسی رو اگه اشتباه انجام بدی ممکنه بد جوری بره تو پاچت:*

پ.ن : جدا افراتی گراهایی هستیناا:D حالا یچی گفتم بیاین فروم نه دیگه اینجوری رگباری پشت هم8o

پ.ن : حسین جان پ.ن 4 بیخیال شووو:D:D:D دیگه رسما جالب میشه اونموقع8o

پ.ن : یجا دیدم نوشته شده بود واسه کتمان اشتباهاتمون و ...

یاده یه جمله افتادم که میگفت :

عزل شده ها فریاد نمیزنند:P

پ.ن : زیره 13 سال سابقه ریپلای نمیشه:D

پ.ن : امام دیگه دوستت ندارم:(

• فکر نمیکنم نویسنده هاش بالایه 2 سال سابقه تراوینی داشته باشن البته اونم با ارفاق:(

پ.ن : زیره 13 سال سابقه ریپلای نمیشه:D

برادر من شخصا خیلی دوستت دارم

جدی میگم

مورد اول این که سعی کنیم چه به بزرگتر و چه به کوچکتر از خودمون احترام بذاریم

این دفعه دومه دارم این مورد رو ذکر میکنم ما(منظور تیم شمال شرق) حاضر نیستیم برای یک بازی آبرو و شخصیت خودمون رو زیر سوال ببریم

مورد دوم این که شما با بیش از ۱۰ سال سابقه بازی در دنیای تراوین از سرور تست بگیر تا الان که در کنار تمامی پلیرها بازی میکنی از سایدی که پلیرهاش به حرف شما ۲سال حتی سابقه بازی ندارن اینطور میترسی که دست به دامان تمامی اهالی شدی؟

ببین برادر اینجا ندارد بازیه

بگو خب

ما تمام پلیرهامون همه بچه همه کوچیک همه بدون سابقه ولی سعی کن دفعه بعدی که خواستی پست بذاری بدونی درباره چه اشخاصی صحبت میکنی

هومن جون احترامه که احترام میاره

اگر حرفمو قبول نداری یه دیسلایک ریز بزن به پستم

دم شما هم گرم

• اهم :saint:

برادر من شخصا خیلی دوستت دارم

جدی میگم

عزیزمی شما رضا جان منم دوست دارم :love:

اگه فروم هر سروری که من بازی کردم رو دیده باشید! به این نکته اشاره کردم که:

تراوین رو من به شخصه فقط و فقط به چشمه یک بازی و سرگرمی میبینم

نه جدی تر که بخواد فراتر بره و همیشه یکی از دلایلم برایه بازی کردن داشتنه دوستانی بیشتر بوده و هست

راجع به مورد اول :

مورد اول این که سعی کنیم چه به بزرگتر و چه به کوچکتر از خودمون احترام بذاریم

این دفعه دومه دارم این مورد رو ذکر میکنم ما(منظور تیم شمال شرق) حاضر نیستیم برای یک بازی آبرو و شخصیت خودمون رو زیر سوال ببریم

احترام گذاشتن متقابل رو من میپسندم ولی:

بی رودرواستی ما انتظارمون از SE بیشتر بود. مثل اینکه این بزرگواران تیم دسته یکشون رو جا گذاشتن، بجاش تیم دسته ۴ و ۵ آوردن لیگ قهرمانان!

این همه پلیر خوب و حرفه دارید! یه نفر بهتون نگفت داداچ داری اشتباه میزنی؟ خودکشی نهنگ ها بوده؟ اون همه همر و کاتا و اسکات رو کردید تو دیوار؟.

من نظرم اینه یه MM بزنین تو اتحاداتون بگید ما خیلی خفنیم. دم کتیبه ای اون پلیر هایی که چشم و امیدشون به شماست، روحیه شون از بین نره. 😁

و توجهتون رو به جوابه مستر پروفشنال! جلب میکنم:

داشتم میگفتم که....

یه ضرب المثل دیگه هم هست که جاش اینجا نیست ولی طرف پا میشد شلوارشو میتکوند میگفت....

جالب نبود ! نپسندیدم واقعا

و انتظاره بیشتری میره از سایده شمال شرقی (از وقتی یادم میاد دوست داشتم این سایدو همیشه) که این همه پلیر هایه بزرگی داشته و داره در حال حاظر

بگذریم

و مورد دوم :

مورد دوم این که شما با بیش از ۱۰ سال سابقه بازی در دنیای تراوین از سرور تست بگیر تا الان که در کنار تمامی پلیرها بازی میکنی از سایدی که پلیرهاش به حرف شما ۲سال حتی سابقه بازی ندارن اینطور میترسی که دست به دامان تمامی اهالی شدی؟

اینم دلیله کلیش هماهنگیه زیادمونه 8)

ولی چه باورتون شه چه نه!

مشغوله کاری بودم که اومدم دیدم به به و به به:D

ختم کلام

ما دوستون داریم قلبن و احترام واسه همتون قائلیم و تراوین یه بازیه که با همه ی این اتفاقها رخ اصلی خودشو پیدا میکنه

چه بد! چه خوب!

پ.ن:

کسی که دوست داره بُت بشه واسه بقیه

باید بلد باشه چجوری بت بسازه از بقیه

اینو من انداختم زمین!

ایشالا که صاحابه اصلیش ورش داره8o

پ.ن : لقمان جان واقعا دیدن پستهات انرزی بهم میده و ممنون که همراهیمون میکنی در جبهه بیطرف<3

• ارادت ویچر جان

میشه لطف کنی بگی کجای صحبت من بی احترامی بوده؟ یه کل کل خیلی مودبانه همراه با یه توضیح راجب کار اشتباهی که کردید بوده.

اگرم دوست ندارید اینجا جواب بدید دایرکت بدید حرف بزنیم.

میانگین سنی پلیر ها تو هر ۴ ربع ساید فکرکنم بالای ۳۰ سال باشه. تراوینم یه بهونه دور هم بودنه.

بقول رضا گارد، ما احترام دشمنونم نگه میداریم. چه برسه به رقیب!

اما یه نکته:

این داستان بت شدن و قدیمی بودن اینارو بزارید کنار. این مثل این میمونه وقتی کم میارید قد و قیافه یکی رو مسخره کنید.

کسی که ۲ ۳ ساله بازی رو شروع کرده انقدر حقیر بنظرتون میاد که ریپلایش نمیکنید چون قدیمی هستید؟

چیکار کنه بره ۱۰ ۱۲ سال دیگه بیاد که قدیمی باشه؟

من نمیدونم از کی تراوین رو شروع کردید ولی خیلی از دوستان قدیمی (به قول شما) دارن بی سر و صدا یا چراغ خاموش بازی میکنن. 😉

اما اگه به هر دلیلی سو تفاهم شد من عذر میخوام ازتون

• شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند

سلام لقمان جان میشه یه خواهشی کنم ازت ما 40 نفر تو nw داریم بازی میکنیم به خاطر نداشتن مولتی به قول شما در حد یه ساید نیستیم . به نظر شما این تو تقسیم کتیبه ها میتونه تاثیر گذار باشه مثلا یونیک هایی که برای ما میافته بشه چشمان چکمه یا نهایتش احمق منحصر

پ.ن : به نظر من رژیم و استحکامات که هر دو واسه واندر هستن جفتشونم میافتن تو ساید های شرقی . جنگ منحصر هم تو sw

پ.ن : مدیریت محترم میدونم کتیبه ها رندوم هستن تقسیم شدنشون من فقط پیش بینی کردم

ما قدر دان زحمات شما هستیم و میدونیم که برای شما جانبداری تعریف نشده

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام لقمان جان میشه یه خواهشی کنم ازت ما 40 نفر تو nw داریم بازی میکنیم به خاطر نداشتن مولتی به قول شما در حد یه ساید نیستیم . به نظر شما این تو تقسیم کتیبه ها میتونه تاثیر گذار باشه مثلا یونیک هایی که برای ما میافته بشه چشمان چکمه یا نهایتش احمق منحصر

سلام علیکم.

عرض به حضورتون که قاعدتاً همیشه چینش کتیبه ها رندوم بوده. حالا اینجا چطوری هست رو بنده نمیدونم. سرور قبل اتفاقاً شمال غرب یک حذف دسته جمعی کردن حدود یک ماه قبل از کتیبه ها و یک تعداد کمی ازشون باقی موند. اتفاقاً به اون ساید جنگ آموز منحصر داده شد. چه بسا این سرور هم همین بشه. اتفاقاً شاید جالب بشه اگر به شمال غرب جنگ منحصر داده بشه و دست مدعی های اصلی نباشه.

نقشه چینش کتیبه های سرور قبل رو میزارم تا حدود مختصات های کتیبه ها مشخص بشه. احتمالاً این سرور هم همین حوالی خواهند افتاد.

یک عکس هم از لینک زدن منحصر چکمه توسط اکانت خودمون رو میزارم که بشه یک تخمینی در مورد ناتار موجود هم زد.

اونجا روز 100 بازی ناتارها آزاد شدن. اینجا هم روز 50 بازی دارن آزاد میشن. سرعت ساخت نیرو دو برابر شده و زمان نصف. پس نتیجه میگیرم که همین مقدار نیرو باید باشه برای کتیبه منحصر. عکس از بزرگ و کوچیک ندارم. (گرچه بوده. ولی پیدا ننمودم) فقط این همر ما بعد از اینکه منحصر رو زد یک بزرگ رو هم با تتمه اش زد و یک مقداری باز زیاد اومد ازش و بعدش با ته مونده باقی مونده روی یک کوچیک دیوار شد و بعدش با یک تروپ دیگه اون کوچیک نهایتاً جمع شد. البته به این عدد گرزی ها یک 2k باید اضافه کرد برای زدن بزرگ. چون یادم هست یک مقداریش رو توی رید گذاشته بودیم که گندم بده به همر. چون همر دیفالت بود این. دو سری هم تلفات داده بود. (یکبارش روی دهی که امپریال زده بود توی ربع ما صفر شد) یعنی همر شاخی لازم نیست برای منحصر. میزنید راحت.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پینوشت1: ان شاءاله یک نقشه همین تیپی موقع آزاد شدن کتیبه های این سرور هم به شرط حیات و بودن وقت خواهم گذاشت.

پینوشت2: توصیه میکنم هر ربعی محدوده منحصرها رو دقت کنه که اکانت مشکوک نباشه که ازش منجنیق بلند بشه برای بردن کتیبه منحصرتون. حوالی اون مناطق رو خوب جستجو کنید و جاسوسی بزنید. منجنیق یافتید رحم نکنید! :evil:

• سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

پ.ن

ببین سهیل جان

فکر کنم همه بر این نکته تو 4 تا ساید توافق داشته باشند که این سرورها بعد ای ار برای همه قدیمی ها فان هست ! پس صادقانه برخورد کنیم با تمامی قضایا

حداقل تو 4 تا ساید هستند دوستانی که زیر و بم این بازی رو به اندازه کافی در آوردند و جهت تجدید خاطرات بازی میکنند

دلیل سکوتتون صرفا و صرفا برای این بوده و هست و احتمالا خواهد بود که حرفی برای گفتن نداشتید دو تا لنگه دمپایی دیوار کردید از جنوب شرق 2 صفحه فروم پر شد !

وقتی با این تعداد مولتی و پلیر بازی رو استارت میکنید قاعدتا باید حجم نیروی دفاعیتون اینقدر بالا باشه که روی آباده فیدر دهکده مولتی هاتون هم کسی گزارش نگیره

نه اینکه مثل اتوبان 4 راند روتون پلن دیستروی و حفت و کراپ لاک کپ و چیف اجرا بشه بیاید در راند چهارم دو تا همر دیوار کنید و یه همر ازتون بپره بعد بیاید رول سقراط و افلاطون رو در فروم اجرا کنید اتفاقا اگرفرمایش شما درست بود در مورد پلنی که یه همر پریده و دو تا همر از جنوب شرق دیوار شده رجز خوانی نمیشد

وضعیت پتانسیل شمال شرق و سه ساید دیگه مشخص هست امیدوارم سایدهای غربی از تعطیلات بعد کتیبه هاشون خوب استفاده کنند و به ساید شرقی دست بدهند که هم بازی جذاب شه و هم قدر این دست دادن رو بدونند

و من الله توفیق

• جدید

سلام وقت همگی بخیر

کم کم داریم به لحظات ملکوتی تونستیم زدیم میتونستید میزدید ، نزدید چون نتونستید ، اگه نمیزدید نمیزدیم ، میتونستیم نزدیم ، اگه میتونستی میزدی و.... نزدیک میشیم :)))

امیدوارم با اومدن نقشه ها ، جذابیت بازی ام بیشتر شه ، همین فرمون بخواد بره حال نمیده

ش.ن.ل.ع : یادش بخیر ، خزانه 20 خودش یه ساید رو میتونست به رستگاری برسونه و یک ساید رو فلج کنه الان مثل پ..گل ریخته

سلامت و شاد

میلاد

• جدید

سلام دوباره به همه‌ی عزیزان

خب دوست عزیز ما، بعد از اشاره به زشت بودن (از لحاظ مفهوم) نام اکانتِ "شیاف"، از اون‌جایی که دیفالتی که در ان‌ای رجیستر شده بوده رو صفر کرده و فقط یک کپ داره و پاپش زیر 500 هست، به خرج افتاده و با گلد اسم اکانت رو به یک چیز آبرومندتر برای ساید خودش تبدیل کرده، و از اون‌جایی که پاپش زیر 500 می‌مونه، احتمالا دو روز دیگه شاید حتی اسمش رو شبیه یه اکانتِ بی‌ارتباط به قضیه بذاره..

دوستان اس‌ای که ابتدای سرور از شعار جنوب غرب مبنی بر بازی تمیز سواستفاده کردن - و حالا دوستان‌شون با زبانی گوشت تلخ دوباره دست دوستی دراز می‌کنن و تازه منت هم می‌ذارن که قدر دستِ ما رو بدونید - نه تنها اندازه موهای سر سهیل (که گیسوی کمندی داره) در ان‌ای دهکده زدن، که در ان‌ای اکانت رجیستر کردن :)

و اما در مورد فروم:

1. در پلن "تنبور" که دوستان از کل سرور آلات موسیقیِ ما رو روی خودمون لانچ کردن، از هر سه ساید همر دیوار شد در ان‌ای! به طوری که حتی دوستان گرامی - که فروم نویس هستن و می‌دونن به نقل از وودی آلن Eighty percent of success is showing up - صادقانه ازش با عبارت "پلن نسبتا موفق" یاد کردن.

بعد از این پلنِ سه به یک و دیوار شدن‌های سه به یک، آیا کسی از ان‌ای سر و صدا کرد توی فروم؟ خیر..

2. حالا که دوستان دعوت به برخورد صادقانه می‌کنن، من لبیک می‌گم! بیایید صادق باشیم.. بعد از صفر شدن دهکده اکانت وست ساید (که برای پروندن یک همر، همر گاد فادر کلا دیوار شد و همر فایر هم خسارت زیادی برداشت) دوستان ازش به عنوان یک پلن موفق یاد می‌کنن،

اما:

وقتی دو روز بعدش دهکده تک شاخ اکانت دکتر ترکس مفُت چیف میشه، دوستان ازش به عنوان "افتخار و سر و صدا بابت چیف یک لنگه دمپایی" یاد می‌کنن! فارغ از بی‌ارزش جلوه دادنِ همر هم تیمی (و طبعا گل به خودی) با به کار بردن عارت "یه لنگ دمپایی نیمه شب (با کمترین خسارت) چیف کردید دیگه حالا" می‌شد ان‌ای هم بگه "برای صفر کردن یک لنگه دمپایی یک و نیم همر دادید دیگه حالا" اما گفتیم آیا؟ خیر..

ممکن بود این مغالطه رو بشنویم که "خب لب مرزی بود خطر داشت ارزشش رو داشت" اوکی، اما دهکده تکشاخ هم همین طور :) بله این‌گونه‌ست.

3. پروژه شهرک سازی در ساید خودمون توسط اس‌ای رو دیدیم و دم نزدیم و زیاد شلوغش نکردیم این‌جا، به جاش ایستادیم (اون هم در عین سه به یک) بازی‌مون رو کردیم، اما بعد از شش هفته اومدیم یک ناتار در اس‌ای چیف کردیم چندین موج کاتای رومن وحشتناک دیوار کرد! علاوه بر مقادر قابل توجهی گندم‌خور هجومی و اسکات و .. شب‌ش هم چیف دکتر ترکس.

لینک‌های بامزه‌ی دیوار شدن‌های عجولانه و کله شدن‌های مداوم زیاد بود بچه‌ها حوصله نداشتن با سلیقه و کامل بذارن همه رو..

حالا بگذریم از این تحلیل فنی دوست عزیزمون که می‌گن "هجومی زدیم به دیوارتون دف رو ترکوندیم سود کردیم" به قول آیدین (والس!) بسمل تراوین: "تروپ دفاعی می‌تواند از چندین دهکده در یک جا به طور متمرکز ادغام شده و دفاع کند، اما تروپ هجومی از ابتدا در یک دهکده به طور متمرکز ساخته شده و قابل ادغام نیست"

اما بیایید بشماریم برای این موضوعات دوستان چند پست گذاشتن:

- ناتار چیف کردید دف گذاشتید دیوار شدیم (که ش.ش هم شده)

- دف توی فارم ریختید (که توی ش.ش هم ریخته شده)

- نکنه جاسوس دارید چراغ زرد می‌شه می‌زنید دو روزه این‌طوریه (که ش.ش هم این مشکل رو داشت)

- چقدر مولتی دارید رید می‌دید (که اس‌ای هم می‌ده)

حالا بعد از عمری، بچه‌های ش.ش هوس کردن یه سر بیان فروم سوک سوک کنن، بشمارید کلا چند اکانت و چند پست بوده.. خیلی زیاده؟ :دی

4. دلیل اصلی پُست اخیر من در فروم: یکی از پلیرهای خوش ذوق که از قضا روی اکانت لیدر ساید هم بازی می‌کنه، با این عبارت طرف مقابل رو به چالش می‌کشه:

اینکه من بخوام یه قسمتی رو بخاطر داشتن مسئولیت بیشتر و خطرات احتمالی منع کنم , بنظر من , یه نوع ضعف مدیریتی حساب میشه از سمت توتال اون ساید که میگه آسته آسته راه برو یوقت گاوه شاخت نزنه;)

سایدیم که این طرز فکرو داشته باشه تو یه بازیه کاملا جنگی و بیرحم بنظرم همون بهتر که بره بازی رو پیدا کنه که با روحیاتش سازگار باشه و مسئولیتش فقط جم کردن محصولاتیه که کاشته :D ( Hay Day و منظورمه :D )

به نظرم این پست نه غیرمحترمانه‌ست و نه زشت، اما می‌شه گفت خیلی گستاخانه‌ست! و عدم حضور در فروم رو، نه تنها به ضعف در فروم نویسی مثلا (که می‌تونست بهانه‌ی بهتری باشه) که به ضعف در تفکر و اساس توتالی و لیدری شمال شرق تعبیر می‌کنن دوستان :) که این بازی خیلی خشن و بی‌رحم هست بهتره برید هی‌دی بازی کنید..

خب ما هم میاییم در حال نوشیدن هی‌دی کلاسیک دیوار شدن‌های عجولانه و پی‌در‌پی در سیاه‌چاله رو تماشا می‌کنیم، همین طور چیف کردن تک شاخ رو..

اما خب بد هم نیست در چنین مقطعی، خیلی رک بگیم "داداش هوا برت نداره! به قول شیرازی‌ها ما تنبل نیستیم فقط حال نداریم بیاییم فروم"

این همه تک گویی کردید (با Agenda برای اغوای سایدهای غرب) حالا یک روز هم از ش.ش پست بخونید..

پ.ن: اگر بی‌احترامی شده عذر می‌خوام هومن عزیز، بعد از پیام توهین آمیزی هم که از اکانتِ دارای دهکده سیاه‌چاله ارسال شد، به محض این که دیدم در واتس اپ از حسین کینگ گرامی عذرخواستم. رضا گاردِ ما هم به این عذرخواهی و ادای احترام عین بازی اشاره کردن.

پ.ن 2: بله آرمان جان اسمش همین هست. شما لطف داری

پ.ن 3: مانی عزیز، خاطرت حتما هست که گفتی ایرج شما شاگرد آیدین (صدای - راستین - پای سواران والس) و مازیار هستی و روزی لیدری رو یاد خواهی گرفت.. خب هنوز هم دارم شاگردی و تمرین می‌کنیم، و خدنگ و مراقب سایدم هستم و مسئول، و نه لیدر :)

اما از من (به عنوان یک برادر کوچک‌تر و کم تجربه‌تر) به شما یک نصیحت جسارتا:

هر سرور اول هویت‌ت در بازی و موضع‌ت رو روشن کن تا بدانیم کجا و چه اکانتی هستی، تا با عبارت "مگه نمیشه یکی خواننده صِرف فروم باشه" مغالطه نکنی، چون بین صحبت‌های یک بیننده و یک فردِ دارای سوگیری (Bias) تفاوت هست میان ماه من و ماه گردون..

و همه می‌دونیم این Bias در قلم شما برای اغوایِ (جسارتا) دروغینِ غرب هست اون هم با ادبیاتی اظهر من الشمس

پ.ن 4: بله میلاد جان ملکوتی که حتی لاهوتی هست.

تا بعد..

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

Ha ha, I guess there's a Slim Shady in all of us

F**k it, let's all stand up

• جدید

با سلام

تا ازاد شدن کتیبه ها چیزی نمونده و سایدها دارن خودشونو اماده جمع کردن کتیبه ها میکنن.

اما یه چند روزی هست که دوباره فروم خلوت شد و اروم.

این اقا رضای ما هم دید اینجوریه گفت یکم فرومو از این وضع در بیاره.

بی صبرانه منتظر تحلیل لیدر محترم ساید مقابل هستیم که ببینیم در این خفت ما چند درصد ضرر کردیم و اونا چند درصد سود کردن. :D:D

پ.ن: رضا گارد عزیز. دقیقا شما درست میفرمایید. احترامه که احترام میاره

پ.ن: یه ۱۰ کی شوال هم یکی دوستان شمال شرق به قصد خفت زده بود که شوالاش دیوار شد که دیگه عکسشو نمیذارم.

موفق باشید

• جدید

با سلام خدمت دوستان عزیز

این اولین پست من داخل فرومه و دلیلشم این بود که اول فک کردم دوستان ne داخل فروم اکانت ندارن.

بعدش یه پلن رفتن و یهو ۵۰ تا تحلیل اساتید اومد رو میز و پلن بقیه ساید ها رو بی ارزش قلمداد کردن و گفتن ما خوبیم و شما ....

یکی از دوستان قدیمی تیکه کلامش همیشه این بود برای ما بد بود اینم شده حکایت ما

دیوار شدنای شما معلوم نیست لاست منابعتون معلوت نیست میاین برا خفت نتیجه دو یک میشه معلوم نیست ولی ماله ما بده اَخه

پ.ن ۱ یکی از دوستان دیدم اومده بود موز برداره و بره

داداش موز گرونه شرمنده اومدین نبود او دوست تویوتا سوارتون داره

پ.ن ۲ تشکر فراوان از اکانت بلاچاو بابت سوپر خفت دیشب:thumbup:

پ.ن ۳ داداش عزیزی که رفتی برا خفت خودت تو خونه حریف خفت شدی یه بخش هست به اسم شبیه ساز جنگ بعد که میری اونجا اهنگری خودتو دست بالا میگیری ماله طرفو لول صفر نگیر که اینجوری نشه:);)

پ.ن ۴ معذرت از تمام دوستان بابت علط های زیاد نگارشی و املایی

• جدید

با سلام خدمت دوستان

خیلی اهل پست گذاشتن تو فروم نیستم و بیشتر خواننده هستم. راستش خیلی دیگه دغدغه های زندگی اجازه این مسئله را هم نمیده. البته صحبت دوستمون که فرمودند بازی با فعالیت در فروم قشنگتره کاملا درسته.

اول از همه خدا را شکر با پنلی که دوستان جنوب شرق اجرا کردند از جو چی بودن! و خفن بودن بعضی از دوستان دیگه خبری نیست و صحبت در مورد همین سرور انجام میشه. بزرگ بودن یک بازیکن به اسم و رسمش نیست! به بازیش تو همین سروره!

تبریک بهشون بابت پلن و همچنین لانچ خیلی خوبشون. به شخصه لذت بردم.

مسئله بعدی اکانت Dr.trax هست که تا به الان هیچ عکسی از این اتک در فروم نیومده! پس خیلی هم به این موضوع از سمت لیدرهای ساید پرداخته نشده. ولی دوست عزیزی که ادعا میکنه دمپایی از بین رفته بد نیست مطالعه بیشتری تو فروم داشته باشه و ببینه این اکانت و دهکده تک شاخ تو بیشتر پلن های اجرایی سایدت بوده.

پس به نظر من برای اینکه نشون بدی کار حریف شاخی هم نبوده بهتره از روشهای دیگه استفاده بکنید نه اینکه تلاش های هم سایدی خودتون را زیر سوال ببرید.

اون دوست عزیزی که میگه بدجور رمضون طور شدیم هم به دوستش احترام گذاشته و هم به حریف. خوشحالم که در ساید حریفم اینچنین بازیکن های بزرگی هستند.

امیدوارم در ادامه پلن های قشنگتری از هر چهار ساید دیده بشه

خصوصا با اومدن کتیبه ها قطعا همینطور خواهد بود.

پ.ن1: بهتره جنبه تعریف و تمجدید از کار قشنگی که حریفت داشته را دارا باشی.

پ.ن2: گنگ حرف زدن برخی از دوستان که اصلا معلوم نیست مخاطبش کیه!

پ.ن3: منم کتیبه خب میخوام

ارادات

جاوید

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...