نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام رفقا

طی دو روز گذشته از سمت شمال شرق به اکانت های چراغ قرمز و زرد ما یا اتک میاد یا اسکات در نوع خودش جالب بود که تیرشون تو تاریکی به هدف میخوره دمتون گرم

پ/ن : خودمم مطمئن نیستم از داشتن جاسوس تو اتحادمون ولی از این دو حالت خارج نیست یا جاسوس دارید یا واقعا بد شانسیم ما . قضاوت با خودتون

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

اول از همه امیدوارم سال نو رو به خوبی شروع کرده باشید و امروز ۱۳ به در خوبی در کنار خانواده داشته باشید.

دوم بابت کم کار شدنمون در چند روز گذشته عذر خواهی میکنیم. : دی

همونطور که از وضعیت تاپ ۱۰ مشخصه دیشب باز هم شاهد زد و خورد بودیم بین ۲ ساید شرقی و میریم که باهم یه مرور کنیم که چه گذشت ولی قبلش یه خسته نباشید مجدد بگم خدمت تیم پلنری و لانچری اس ای، آقا نیما، اقا رضا، ممد نوب، و البته اقا فرهاد که دیگه سایش سنگین شده و افتخار نمیده و البته دوست عزیزی که همچنان میخواد اسمی ازش نیاد و سکرت بمونه و تمام عزیزانی‌که مارو در این پلن هم یاری کردن.

هدف این پلن زدن یک همر دیفالت و یک‌همر نان کپ و زدن منابع کپ ۲ اکانت این ساید بود.

تارگت اول: دیفالت اکانت Silence

تشکر از مرتضی عزیز اکانت M.W.R.T، نیمای عزیز اکانت youdontknowme، حسین و ارمان و سایر رفقای اکانت Mr.Scary، و بر و بچه های اکانت Dr.trax که زحمت کشیدن همر گذاشتن دستتون درد نکنه و خسته نباشید.

تارگت دوم: نان کپ اکانت Westside

تشکر از آرش عزیز اکانت The Godfather بابت همر جلو زنش

و تشگر بعدی از بر و بچه های اکانتfffire، محمد عزیز اکانت dark، و مصطفی عزیز از اکانت ExCaLiBuR. دم همتون گرم و خسته نباشید.

بالا فقط لینکای زرد و گذاشتم و لینکای سبز رو برای شلوغ نشدن پست فاکتور گرفتیم.

منابع ۲ تا کپ از ساید شمال شرق هم در پلن دیشب خورد که دیگه لینکاشو نمیذاریم ولی خسته نباشید میگم خدمت بچه هایی که زحمت اون ۲ کپ رو هم کشیدن. هومن عزیز از اکانت mors، بر و بچه های اکانت M A R S، و بچه های اکانت خودمون BellA CiaO.

یه عذر خواهی هم باید بکنم از مرتضی عزیز و تمام بر و بچه های اس ای بابت اشتباهی که در لانچ همر اقا مرتضی داشتم. حقیقتا بعد از ۲ روز بیماری و ۱ روز کاری پرفشار به قدری خسته بودم که همر ایشونو ۱ دقیقه زودتر زدم ولی خداروشکر لطمه ای به پلن نزد.

تشکر ویژه از رفقامون در ساید شمالغرب بابت کمک بزرگی که در این پلن به ما کردن.

در نهایت یه خسته نباشید دیگه به مدافعین که تلاششونو کردن. دمشون گرم.

پ.ن: اقا فرهاد مارو دور ننداز. ما اونقدرام بدرد نخور نیستیم.

پ.ن: ایرج جان از اون فیلمای تنبور زدنت برای ما هم بفرست من علاقه شدیدی به تنبور دارم. 3>

سالی خوش و خرم براتون ارزو مندیم.

• سلاام

آقا ما که 13 رو به در کردیم بچه هارو بردیم شمال خداروشکر راضی بودن دوستانی که 13 رو به جا کردن هم فکر کنم دیگه فلسفه 13 به درو درک کردن و حتما از سال دیگه روز طبیعتو در خانه نمیمانند.(به خدا هیچ کار این قدیمیا بی حکمت نیست)

ماشالا به بچه های خودمون که سومین پلن موفق رو هم ثبت کردن و خسته نباشید هومن ،ممد نوب،نیما و رضا که همتون عزیز دلید دمتون گرم.

یه تشکرم از بچه های همر ساز که سنگ تموم میذارن هر چی دارن و ندارن در طبق اخلاص قرار میدن و همه جوره پای کارن.

پ.ن:امام من آن بیدم که سایه ای ندارد،سایمون کجا بود که بخواد سنگین باشه در رکابتونیم

پ.ن:کرونای همه استقلالیا یه روزه خوب میشه استثنا هم نداره:))))

پ.ن:مجموعه داستانی لند های بی هیجان و لانچ های هیجان انگیز-فصل 1-قسمت 2

• سلام به همه ی عزیزان و فروم نشینان عزیز:saint:

به رسم ادب

امیدوارم امسال واسه همه (چه دوست چه رقیب) سالی پر برکت و پر از اتفاقها و کلی حس خوب و دل خوشی باشه و همون سالی باشه که میگن

سالی که نکوست از بهارش پیداس <3

تبریک بابت پلن ها و فعالیتهایی که 4 تا ساید تویه این چند وقته داشتیم و جذابیته بازیو بیشتر کردیم:love:

خسته نباشید به پلنرا و لانچرا و دفکوردایی که تو این مدت کلی زحمت کشیدن و کلی بار رو دوششون بوده تا به اینجایه کار

دم همتون گرم

من واقعا دلیل خلوت بودنه فروم این سرورو نمیفهمم:/

دوستان فروم هم جزعی از بازی و سیاست بازی هستش:)

اینکه من بخوام یه قسمتی رو بخاطر داشتن مسئولیت بیشتر و خطرات احتمالی منع کنم , بنظر من , یه نوع ضعف مدیریتی حساب میشه از سمت توتال اون ساید

که میگه آسته آسته راه برو یوقت گاوه شاخت نزنه;)

سایدیم که این طرز فکرو داشته باشه تو یه بازیه کاملا جنگی و بیرحم بنظرم همون بهتر که بره بازی رو پیدا کنه که با روحیاتش سازگار باشه و مسئولیتش فقط جم کردن محصولاتیه که کاشته :D ( Hay Day و منظورمه :D )

پ.ن : حسین جان پاتو ورداری مارو هم میبینی تویه پلنا و خفتایه شبونه:)))))))

پ.ن : یکی گفنه بود همون بهتر بره سیمز بازی کنه :D جمله آخرم منظورم همون بود فقط با مثالی متفاوت8o

پ.ن : راستی کلاه هیرو هم با علم به اینکه لینک سبز بر میگرده عوض نکردیم و میدونستیم شمالیا خیلی خیلی دیگه مهمون نوازن و دف جلومون نمیزارن و به کار نمیاد کلاه روشنگری حداقل با کلاه شارژ بگیریم , ما که وقتشو نداریم هی هیرو جابجا کنیم پس بهترین فرصت بود:)))

پ.ن : امااام بسه دیگه بابااااا میشه سرورایه قبلیاااا:D اینسریم آخر سرور بشینیم یقول دوقول بازی کنیم واسه خودمون از چشه تو میبینمااااا^^

پ.ن : نیمااااااااا:D:D گفتم اینجا هم داشتی میخوندی یاده ویسام بیوفتی رفیق قدیمی:* هنوزم باورم نشده بعد 11 12 سال دوباره همسایدی شدیم:))

• البته شایع شده مهرشادم اومده دو تا غر زده رفته که چون الان مورد غضبه زحمت هم کشیده باشه دلیلی نداره ازش تشکر کنیم :دی

سلام و عرض ادب

خیلی خوشحالم که بازی داره بهتون خوش میگذره بنده از دور دارم فروم و بازی رو دنبال میکنم گاهی بقول حاج حسین ی غری هم میزنیم

ایرج جان سهیل جان بچه های ش ش ما دوستون داریم دهکده زدن اکانت ترکس تو ساید شما واقعا قصد بی احترامی نبوده و فقط جنبه تفریح داشته واسه شخصه بنده

چه بسا اگر میدونستم ناراحتی از بنده بوجود میاد بین دوستان مخالفت میکردم

اما واقعا دل چسبه بازی بنظرم برا همه بچه ها و خیلی از مشکلات سرور هم برطرف شده امیدوارم فقط این قهر کردنا و حذف های بیخود و با بهانه های مسخره تمام بشه

تا باز رونق رو تو تراوین شاهد باشیم در مورد مولتی بازی هم باید بگم ما هروقت به ی شعور ترواینی خوب برسیم و فرهنگ ترواین بازی رو درست کنیم میتونیم ی تراوین

بدون مولتی رو شاهد باشیم بنا بر این دوست دارم اینجا واژه ای رو از جانب خودم بیارم تو ترواین و اونم مهنجره(هنجار شکن) ترواینی هست.^^

خیلیا مولتی بازی کردیم و میکنیم(حالا چه خودم و ی اکانت دف سازمون چه خودمون و اکانتای دیگمون یکی یا چنتا مولتی مولتیه)اما عده ی محدودی این سرور نشون دادن واقعا اینکارن مثل همین مهدی ترکس مثل دوستای گل و خوبم رضا سجاد اکانت mars یوسف ریتاین هم که میگه ندارم ما فرض میکنیم نداره^^ دمشون گرم

واقعا با حرکت و جبهه مخالفین مولتی موافقم و حرفای یوسف قشنگ هست اما باید واقع بین باشیم اگر مولتی بازای قوی جلوتون بودن و کار کشته پر پر بودین نگید نه که دلخور میشم:D

خلاصه بنظرم این قضیه نیاز به ی همت جمعی داره که باید بزرگا و ریش سفیدا درستش کنن نه خودشون مولتی بازی کنن

دم همتون گرم کوچیک همه خوش باشید

• سلام به همه عزیزان

همون‌طور که عرض کردم، ما این سرور خیلی حوصله‌ی فروم رو نداریم، و ترجیح می‌دیم در مراکز تفریحی جنوب شرق که در بیابان‌های شمال شرق با منابع و نیروی انسانی حلال و قانونی احداث شده بشینیم هی‌دی بازی کنیم و چیف شدن دکتر ترکس (دوستان هم لطف کردن احترام این نامِ زیبا روی دهکده رو حفظ کردن و عوضش نکردن) رو هنگام نوشیدن هی‌دی کلاسیک تماشا کنیم، همین طور کله شدن انواع همرها و اسکات‌ها و کاتاها در دهکده‌ای که اسمش مثل چنین نمونه‌ای توهین آمیز نیست..

لینک‌ها رو به زودی دوستان قرار می‌دن در فروم انشالله.

راستی در مورد یک اکانت زیبا، که در ان‌ای رجیستر شده و بعد دیفالتش صفر شده و یک کپ باز در ان‌ای گرفته که مثلا رد گم کنه، این رو از حالا بگم که دوستان بدونن ما حواس داریم چه خبره..

دوستانی که افتخار می‌کنن زیر پرچم اتحاد اس‌ای در ساید ما مراکز تفریحی زدن دم‌شون گرم، اما این یکی رو کجای دل‌مون بذاریم؟ اون هم با نام اکانتی که باز بسیار توهین آمیز هست، و صد البته از اون مهم‌تر این که مشخص هست برای چی اون‌جا زده شده :)

پ.ن: گرگ سفید از سرزمین ریویا، می‌دونم کل کل رو خیلی دوست داری، از چهره‌ی جوان و خندانت هم مشخص هست که انرژی خوبی برای کوری خوندن داری، اما عذرخواهی ما رو بابتِ بی‌حوصلگی جهت تحمل تاپیک این سرور بپذیر، وگرنه ما پوست‌مون خیلی کلفت‌تر از این حرفاست! و یک عمر فروم آی‌آر به دنبال فرزند خونیِ وَر اِمریس (شعله‌ای سفید، رقصان و پای‌کوبان بر فراز مزار دشمن) این راه‌ها رو رفتیم..

پ.ن2: دوستان گرامی لطف دارن به حقیر.. هومن عزیز، هدیه ناقابل تقدیم شد..

پ.ن3: سید سجاد گرامی، به مدت حدود سه هفته، به محض این که (تاکید می‌کنم دقیقا به محض این‌که) یک اکانت چراغش در اتحاد ما زرد می‌شد، دوستِ هیجان دوستِ ما میومد سراغش! منتها شلوغش نکردیم و افترا هم نزدیم، فقط تمهیداتی اندیشدیم که این اتفاق دیگه نیوفته.

فعلا..

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• جونم بگه که...

سیاه‌چاله (به انگلیسی: Blackhole) ناحیه‌ای درفضا زمان با گرانشی بسیار نیرومند است که هیچ چیز حتی ذرات و تابشهای الکترومغناطیسی مانند نور نمی‌توانند از میدان گرانش قدرتمند آن بگریزند

دقت کنید که حتی نور هم بیاد تو سیاه چاله نمیتونه برگرده یعنی حتی لینکم‌ نمیگیره حالا اون لنگه دمپایی های se به کنار

البته داشتیم حساب میکردیم اگه میدون تمرینتون رو بیارید رو سطح ۶۷۰۰۰۰ سرعت گرزی هاتون میشه ۳۶۰۰۰ خانه بر ثانیه که میتونید برسه به سرعت نور

• سلامی دوباره

خب خدارو شکر از ان ای هم یه حرکتی دیدیم بعد از گزروندن هفته هایه نفس گیر و گوشه رینگ بودنشون😁 و مرسی که یه هیجانیو شما هم تزریق کردید به بازی بعد از مدتهاا

تبریک بابت پلن و دفاعتون

این پلن بیشتر از سودی که واسه شما داشته از نظر من ضرر داشته

میپرسید چرا؟🤔

یعنی میخواید بگید اونهمه منبعی که پوش شد واسه جبران خسارت که دوبار پاپ به ۶۰ اینطورا رسید

و اونهمه دفی که کشته شد خورد خورد

و اون کپ ۱۲۵ درصدی که چنج شد با کراپ حداقل ۱۷ ۱۸

حالا بماااند اکتیو بودن و سرگرم کردنتون تو چند ساعت واسه پوش و اینسرت ساختمون و ...

اگه فکر میکنید سود کردید که دست خوش آقااا🤣

بابت چیف اکانت دکتر ترکس هم یکمی کوتاهی از خودمون بوده وگرنه که... 😅

در کل

چیزی از ارزشهایه شما کم نمیکنه بعد از اون همه کپه رفته و همرهایه پریده😘

خسته نباشید

پ.ن : عقرب یه عادتی که داره این بزرگوار معمولا تویه جاهایه بیابونی و گرمسیری زیره سنگ کمین میکنه و سوژرو گیر میاره میره سمتش

و یه ضرب المثلی هست در زبان بختیاری که میگه

نَنِیَر به رنگ زَردُم گژدین زیره بَردُم😅

)به رنگ زردم نگاه نکن گژدین (عقرب ) زیره سنگم)😘

پ.ن : تنبوره اسمش؟؟خیلی قشنگ بود و عالی واقعا لذت بردیم از اون قطعه که هدیه شد به هومن❤ فوق العاده بود

• به قول یکی از دوستان

درود

وقتی حرف از سود و زیان میشه یاد یه چیزایی میوفتم که به شدت خندم میگیره

به طور مثال: برای زدن یک همر جنگی از ان ای ، ۲همر جنگی از اس ای دیوار شد😂 لینکشو خود دوستان زحمت کشیدن گذاشتن و یه جوری هم خاک صحنه رو تکوندند انگار برنده پلن بودن

قشنگ تر از اون پلن، پلن دیشبشون بود که تا دلتون بخواد شوالیه رومن و ریشف مصر و دمپایی توتن و رومن و کاتای رومن(اخ کمرم شکست)

تمام اون نیروهایی که زدین به کنار اون همه کاتای رومن رو من حتی دلم نمیاد باهاشون ناتار صفر کنم چه برسه بخوام بزنم دیوار😂

بازم دمتون گرم یه شب هیجان انگیز دیگه رو برامون رقم زدین مثل ۱۳بدر امسال🤭😆

شنیده شده از آتش نشانی تماس گرفتن که یکم میزان آتیش رو کم کنیم تازگی یه بوهایی از یه سری دهکده ها میاد

راستی بیا یکم فضا رو عوض کنیم

بنظرتون دف زودتر ساخته میشه یا همر؟ حالا اگه اون همر رومن باشه که بنظرم کلا نباید دربارش حرف زد دیگه

خدا قوت پهلوان

پ.ن: آرین و آرگین عزیزم میدونم چقدر بابت اون جنگی زحمت کشیدین ولی بنظرتون اون جنگی بیشتر از ۱ همر جنگی میخواست بگیره؟ نه! اما الان با اون همر شما ۲همر گرفتین بنظرم معامله برد برد بوده

با تشکر از تمامی دوستان و عزیزان از دست رفته و اسیران خاک

امشب مراسم برای یادبودی برگزار میشود که بدین شرح است

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین کاوه تاتاسون

مداح اهل بیت: حاج رضا اشکبوس و حاج امین سایلنت

اسپانسر برنامه : حاج ایرج اسلیم شیدی و حاج آرگین مسیحیان

امیدواریم با حضور خود در مراسم قوت قلبی به خانواده اسیران خاک دهید

ارادتمند شما

رضا گارد

• سلام

البته که فکر میکنم سر چیف شدن اکانت ترکس خیلی بیشتر از یکمی مقصر بودید😂😂

و در مورد اینکه دف مازاد و الکی گندم خور ما رو پروندید و جاش همر های احتمالا مازادتون رو خرج کردید هم جا داره ازتون تشکر کنم

فقط یک سوال برام ایجاد شده ک شما سر پلن قبلیتون یک همر کامل رو رو دفاع اکانت وست ما جاگزاشتین و البته ک یک همر هم تقریبا ۶۰٪ لاست داد روش و دهکده پرید در صورتی ک همر اون دهکده حتی از اون همر دوم ک کوچیکتر بود هم تروپ کمتری داشت چطور اون پلن از نظرتون کاملا موفق بود و دادار دودور میکردید کف فروم ولی الان سر دفاعی ک از چنتا اکانت خورد خورد ریخته شده و دف متمرکزی نبوده چرتکه دست گرفتید و به ریاضیات رو اوردیذ که ۱۰۰ البته هر کسی ک فقط و فقط یک سرور بازی کرده باشه میدونه ک ارزش همر از دفاعی ک مال چنتا دهکدست چقدر بیشتره

در کل باید بگم احتمالا ستون صدگان چرتکتون از میله خارج شده😂😂

خوش باشید با چرتکتون

• داشتم میگفتم که....

خوبی این سیاه چاله تو ساید se ، از زیر سنگ در اومدن عقرب هاست

گفتی رنگ زردت بخاطر عقرب بودنته؟ زرد زرد کردی دیگه😂😂

منم تو مرکز سایدم ده میزدند زرد میکردم

البته شما میگی عقربه ما هم هر جا نشستیم میگیم عقربه😅

حساب کتابت منو خراب کرد

۲۵ک گرزی و ۸ک تی کی رو کردید تو دیوار میگید سود کردیم داداش اگه سوده ۲۵۰ ک گرزی میکردید تو دیوار ۱۰ برابر سود کنید. اصن خوبه بدیم همه چیزو صما حساب کنید.

نان کپ دکتر ترکسم که چیف شده میگید تقصیر خودش بود😂😂 یعنی مثلا خودش وفاداریشو اورده بود رو ۵ درصد که ما راحت چیف کنیم؟ یا جاخالی داده بود؟

یه جوری بگید ما هم درک کنیم تو رو خدا

اگه جایی دیگه ضرر زدیم به خودمون بگید تو رو خدا

ما گرمیم حالیمون نیست

یه ضرب المثل دیگه هم هست که جاش اینجا نیست ولی طرف پا میشد شلوارشو میتکوند میگفت....

• درود دوستان و اساتید عزیز از هر چهار ساید

خب خداروشکر بعد از پلن هایی که روی NE اومد، بالاخره تحرکاتی از بچه های لیدری و تیم پلنر این ساید محبوب دیدیم
    به شخصه که کم کم داشتم نگران میشدم ولی خب خداروشکر...

متاسفانه خیلی دیر رسیدم و تقریبا 30 روز از سرور گذشته بود و ورود نکردم
    دورا دور سرور رو دنبال میکنم، ایشالا فرصتی پیش بیاد بعد از دو سال یه محکی بزنیم خودمونو

پ ن: منتظر پلن های جذاب تری از NE هستیم

NE Soldier

• ارادت

بی رودرواستی ما انتظارمون از SE بیشتر بود. مثل اینکه این بزرگواران تیم دسته یکشون رو جا گذاشتن، بجاش تیم دسته ۴ و ۵ آوردن لیگ قهرمانان!

این همه پلیر خوب و حرفه دارید! یه نفر بهتون نگفت داداچ داری اشتباه میزنی؟ خودکشی نهنگ ها بوده؟ اون همه همر و کاتا و اسکات رو کردید تو دیوار؟

اینکه رو کاغذ کی سود کرده و کی ضرر که مشخصه. دوستان تحلیل گر و صاحب نظر هم که کم نیستن. میان نظراتشون رو ارایه میدن.

من نظرم اینه یه MM بزنین تو اتحاداتون بگید ما خیلی خفنیم. دم کتیبه ای اون پلیر هایی که چشم و امیدشون به شماست، روحیه شون از بین نره. 😁

فقط با زدن یک دهکده اندازه سه تا پلن از شما تروپ گرفتیم (فارغ از تروپی که در پلن‌های شما دیوار کردیم ازتون)، اما شما ده دوازده‌ تا دهکده زدید و این‌همه هزینه‌ی پوش و منبعش رو می‌دید که فقط شکم دف‌های بیکار سیر بشه.

پ ن: لاست تروپ دفاعی رو با همرای حجومی مقایسه میکنین؟ really dude؟ 🤣

پ ن: به قول یه دوست شیرازی ما شمال شرقیا تنبل نیستیم. فقط یکم حال نداریم بیایم فروم.

فدا مدا

• سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

تبریک می گم به دوستان خوبمون در شمال شرق بابت برنامه ریزی و پلن های منظم و گرم کردن تنور بازی

چند تا نکته بگم تیتر وار و ازشون رد بشم که وقت عزیزان گرفته نشه :

1- در مورد سیاه چاله عارضم که اگر هنوز اونجاست به خاطر اشتباهی است که شخص من انجام دادم و 8 موج کاتا رو یک ساعت زود تر فرستادیم دوستانی که بودند روی سیاه چاله عمق شعف و ادب خودشون رو از این اتفاق بروز دادند :دی

از همین تریبون یک بار دیگه از دوستان خودم عذر خواهی میکنم :دی.

2- تبریک بابت چیف ده تک شاخ از تیم خوب خودمون باز :دی

آقا رو مود نباشی نیستی دیگه پیش میاد باید سرت رو بگیری بالا بگی سوتی شد

قشنگش این بود که بچه ها جاخالی داند و دفاع و نیروهای ده رو خالی کردند که حالش رو ببرید پس یه تشکر به اسکری تیم بدهکارید

و ما هم یه تشکر به شما بدهکاریم که کار ترکس رو کم کردید که برسیم به اکانت این سو

هر چند سوتی ما هیچ چیزی از زیبایی کار شما کم نمی کنه و اتفاقا ارزش اون رو بالاتر هم می بره

به قول معروف همیشه شعبون یه دفعه هم رمضون

بد جوری رمضون طور شدیم در آستانه ماه مبارک

3- خیلی خوشحالم که یه سری از دوستان رو در صحنه فروم دیدیم از این که اینجا یکی دو صفحه رفته جلو بسیار خوشحال شدم حضور بیشتر دوستان درفروم به گرمای بازی کمک فراوانی می کنه

قبلا دیده شده بود که استقلالی ها بعد از یک برد از غار های خودشون بیرون می اومدند و با دنیای جدیدی روبرو می شدند

البته که مصداق دیگری هنوز برای این افراد و دوستان یافت نشده و مورد مشابهی هم یافت نخواهد شد

پس به خودتون نگیرید صرفا ذکر یک نمونه از تاریخ معاصر بود

4- برای این که بگیم ما خفنیم لازم نیست چیزی رو در اتحادمون ام ام کنیم دوست خوبم مراجعه کنید به MM های اتحاد های ان ای گویای مطلب هست اگر قانع نشدید صفحات فروم رو ورق بزنید

چند تا پی نوشتم بزنم بماند به یادگار تا اخر سرور که برگردیم سر این پست

پ ن 1: یه پستی سرور 3 ایکس قبلی گذاشتم کمی قبل از نقشه ها ساید های رقیب اشاره به متوهم بودن اس ای کردن اما اخر پاییز رسید و هیپ کدام از اون دوستان نبودند که جوجه هامون رو بشموریم

همیشه گفتم در این که ان ای قوی ترین و پر پتانسیل ترین ساید بازی هست تردید وجود ندارد که اگز داشت شرایط سیاسی سرور به سبک و سیاق دیگری رقم می خورد ما منتظر اخر پاییز تراوینی تان باشید که از انچه فکر می کنسد به شما نزدیک تر است

پ ن 2 : سعی کنید همیشه اینجا حضور داشته باشید و ما رو از تحلیل ها و کل کل های خودتون بهره مند کنید باور کنید متکلم وحده بودن جذاب نیست حضورتون بسیار مغتم است

دم همتون گرم

پ ن 3 : مرز های شرافت و مشتی گری دیروز جابجا شد دم همه مشتی ها گرم

پ ن 4 : این رو روز اومدن کتیبه ها میگم زوده الان :دی

پ ن 5 : خوشحالیم که جز ناتار لینک سبز دیگری هم گرفتید

لقمان کجایی یه امار بدی از وضعیت ناتار ها دلمون پوسید

• سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

اولا به درخواست یکی از دوستان ترجیح دادیم مدتی سکوت کنیم

دوما هم در حال حاضر کسی رو تو شمال شرق نداشتیم که بتونه درست و حسابی با محاسبه های دقیق اشتباهات دوستان رو بهشون یاداوری کنه وگرنه من پلن ۱۰۰٪ و یا حتی ۷۰٪ موفقی از دوستان ندیدم شاید الان برای اولین بار در این سرور یک پلن ۱۰۰٪ موفق دیده شد

پ.ن

ما برای کتمان اشتباهاتمان و پرت کردن حواس بازیکنامون تو فروم گرد و خاک نمیکنیم😉😉

• سلام چاکرم داداش اولا من گفتم دوحالت داره شما خودت یکی از حالت ها رو انتخاب کردی دوما فروم سوت کور بود گفتیم یه سویی بهش بدیم

این چیزها تو بازی عادیه داشتن جاسوس تو ساید مقابل به نظر من خیلی عاقلانه هست ، برداشتی که من از حرف شما کردم این بود که داشتن جاسوس رو تایید کردید پس ما هم مثه شما سعی میکنیم جلوی نشتی رو بگیریم

به قول شایان شانگفی:

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام رفقا.

جنوب شرق تا به الان 3 پلن موفق رو ش.ش اومد و جز احترام و تبریک به مدافعین و تشکر از تک نوازی تنبور، چیزی گفته نشد در فروم.

اما اما اما شمال شرق بعد از چیف یه دمپایی پاره و دیوار شدن 2تا دمپایی، طوری غرق در شور و شعف هست که من یه لحظه حس کردم تا حالا شما زدید و ما خوردیم!

صادقانه خوشحالم جو ساید شمال شرق اینقدر پویا هست و حالا حالاها یه رقابت جذاب داریم تو سرور. راستش یکم نگران بودم از این بابت

پ.ن: لقمان جان منتظر اون تحلیل جمعیت ناتارهای سرور هستیم ازت.

• سلام و عرض ادب

اول از همه خوشحالم که تنور سرور داغ شده و دوستان شمال شرقم یکی ۲ تا حرکت زیبا در طول یکی ۲ روز گذشته انجام دادن که تبریک میگم. کلا حرکتی که زیبا باشه ادم باید تبریک بگه چه از طرف خودمون باشه چه ساید رقیب.

البته خوشحالم که مجددا دوستان شمال شرقو در فروم میبینم. حقیقتا داشتم نگران میشدم نکنه مشکلی براشون پیش اومده باشه.

و در مورد اینکه دف مازاد و الکی گندم خور ما رو پروندید و جاش همر های احتمالا مازادتون رو خرج کردید هم جا داره ازتون تشکر کنم

حق کاملا با شماست دوست عزیز. فقط برام خیلی سوال شد که این دف به اصطلاح مازاد شما چرا روی همراتون نرفت که نپره؟ در صورتی که همر وست ساید میتونست با ۲۰، ۳۰ کی از همین دف مازاد حفظ بشه. شما با این حرفتون بیشتر از اینکه مارو اذیت کنید نمک رو زخم پلیرای اکانت وست ساید دارید میپاشید که زحمتشون بخاطر نبود دف به باد رفته بعد لیدر سایدشون میاد صحبت از دف مازادی میکنه که از پریدنش خوشحاله. شمارو به تفکر قبل صحبت کردن دعوت میکنم.

سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

اولا به درخواست یکی از دوستان ترجیح دادیم مدتی سکوت کنیم

دوما هم در حال حاضر کسی رو تو شمال شرق نداشتیم که بتونه درست و حسابی با محاسبه های دقیق اشتباهات دوستان رو بهشون یاداوری کنه وگرنه من پلن ۱۰۰٪ و یا حتی ۷۰٪ موفقی از دوستان ندیدم شاید الان برای اولین بار در این سرور یک پلن ۱۰۰٪ موفق دیده شد

پ.ن

ما برای کتمان اشتباهاتمان و پرت کردن حواس بازیکنامون تو فروم گرد و خاک نمیکنیم😉😉

مدیونید اگر فکر کنید که پست نذاشتنتون داخل فروم ابدا ربطی به کتک خور بودنتون داشته و فقط یه تصمیم فوق استراتژیک بوده. فقط چیزی که از ظواهر امر پیداست چیز دیگه ای نشون میده و قضاوت رو میذاریم به عهده خوانندگان فروم.

چقد محاسبات شما منو یاد اون قسمت معروف برنامه ۹۰ میندازه که یه عزیزی میگفت فلان تیم بالای ۱۰۰ درصد طرفدار داره.

با چنین محاسباتی حق میدم که درصد موفقیت پلن شما بالای ۱۰۰ درصد باشه و موفقیت ما چیزی حدود -۳۹ درصد. :D:D

حقیقتا هرچی گشتم تنها گرد و خاکی که داخل فروم دیدم حمله دوستان شمال شرقی بعد از انجام یه پلن داخل فروم پیدا نکردم بی زحمت به ما هم بگید کی ما گرد و خاک کردیم؟ اگر از نظر شما گذاشتن اسکرین اتک ها داخل فروم گرد و خاکه پس خوشحال میشم بدونم این حمله دست جمعی پلیر های شما به فروم اسمش چیه.

سلام به همه عزیزان

ایرج عزیز سلام.

اول اینکه از هدیه بسیار با ارزش شما سپاسگزارم. بسیار لذت بردم.

ایرج جان همونطور که بارها گفتیم شخصیت شما بسیار والا و به شدت انسان محترم و عزیزی هستی و ما خوشحالیم که رقیبی مثل شما داریم که تحت هر شرایطی ادب رو رعایت میکنه‌.

اما ایرج عزیز متاسفانه در این یکی ۲ صفحه فروم که نگاه کنی انواع و اقسام جملات بسیار زشتو میبینی که واقعا فقط تو لول پایین اجتماع میتونی پیدا کنی و مسلما شما هم موافق این ادبیات نیستی. اوج این بی احترامیا رو هم میتونی روی پیامایی که اکامت سایلنس به اکانت حسین داد ببینی.

واقعا حیفه که شخصیتی مثل شما با این عزیزان بخواد در یک دسته بندی قرار بگیره. پس ازت میخوام به عنوان لیدر این ساید کمی مراقب نحوه صحبت کردن پلیرهای سایدت باشی تا فضای بازی از حالت رقابت به حالت دشمنی کشیده نشه. طبیعتا ما نگاهمون به تراوین اندازه یه بازیه که ازش لذت میبریم و اصلا دوست نداریم که به بی احترامی بکشه.

پ.ن: اگر خیلی خوشحالید که زخمی کردید، زخمیارو دیوار کنید.

پ.ن: بابت غلط املایی های پر تعداد عذر میخوام چون با گوشی تایپ میکنم از این اتفافا میوفته.

• سلام عزیزم

دوست عزیز اصلا ما میگیم ۲تا پلن کاملا موفق داشتید

میشه درباره پلن سومتون یه توضیح بدین؟

تا جایی که من دیدم پلن سوم شما پروندن ۲تا دیفالت بود

یک دیفالت رو با تلفات به شدت کم پروندین که جای تقدیر داره

و دومین دیفالت ۳برابر نیرویی که ساخته شده بود داخلش همر جنگی دف کرد

اگر اشتباه میگم بیاید و اصلاح کنید حرف من رو

پس در نتیجه شما برای پروندن ۲تا همر جنگی دیفالت

۲تا همرجنگی فدا کردین

درباره دهکده کرم چاله هم باید عرض کنم شما برای صفر کردن این دهکده تا جایی که من دیدم نزدیک به حداقل ۱۰۰ک گندم خور دیوار کردید و ما هم به همون اندازه ولو کمتر دف دادیم که مراسمش رو هم امشب گرفتیم و تمامی عزیزان رو دعوت کردیم

اینجا میشه بگی پلن موفق شما کجا بود؟

تازه ما چیف اون دهکده رو هم اصلا حساب نمیکنیم

اصلا اونم ما ضرر کردیم و شما سود بخاطر زمانی که باید بابت اون میذاشتید

خب حالا بازم بگید اینجی سودیش کوجیس؟ (لطفا با لحجه خوانده شود)

هومن عزیز تقریبا ۲ تا ۳ سرور روبروی هم بازی کردیم اگر اشتباه نکنم

از اون راندی که با زئوس هم پیمان شدی تا زمانی که روبروی زئوس قرار گرفتی

آگاهی داری که تیم ما چنین الفاظی به کار نمیبره و هیچوقت حتی تشویق به چنین کاری نمیکنیم

حتی اون زمانی که دوستان عزیز Se بعد از هر پلن القابی به ما نسبت میدادن هم دیدید که واکنشی نداشتیم و مثل سرور قبل که به شدت حاشیه داشت،ما از این چنین حاشیه ها دوری میکنیم

بابت اون نامه هم که ارسال شده بود از چندین اکانت نامه عذرخواهی ارسال شد تا جایی که من اطلاع دارم و همینجا هم از شما و پلیرهاتون بابت اون نامه عذرخواهی میکنم شخصا

ما چه برای رقیب چه دوست و چه حتی دشمن احترام قائلیم و هیچوقت حاضر نیستیم شخصیت خودمون رو بخاطر یه بازی زیر سوال ببریم

هرموقع که پلنی اومدین اگر تبریک نگفتیم حداقل زیر سوال هم نبردیم پلنتونو که نواقص زیادی داشت و حتی دوستانتون هم گاهی خودشون اعتراف کردند در فروم

به هرحال امیدواریم در ادامه بازی،هیچگونه دلخوری بوجود نیاد و تمامی احترام ها حفظ بشه

تشکر از تمامی دوستانی که در مراسم امشب عزیزان از دست رفته و اسیران خاک مارو همراهی کردند

انشالله مراسم سوم رو هم با اطلاع قبلی برگزار میکنیم(در اون مراسم هم تمامی عزیزان از ۳ساید دوست داشتنی دعوت هستند)

پ.ن: ایرج قول داده واسه مراسم سوم یه سوپرایز عالی داشته باشه(میخواد تنبور بزنه براتون)

• سلام علیکم جمیعاً.

تازه فروم داره میشه فروم! امیدوارم گرم بمونه و یخ نکنه دوباره. ;)

گفتم این گزارش های تکراری شاید حوصله تون رو سر ببره برای همین بیخیال شده بودم. از اینکه دوستان لطف دارند و ابزار تمایل میکنن نسبت به این گونه آمار دادن ها سپاسگزارم.

اما ناتار!

این نقشه ای که ملاحظه میکنید همه چیزش به نظر نرمال میاد جز جنوب غربش. جنوب غرب به دلیل اینکه پلیر کمتری داشتند، رو آوردن به رجیستر کردن اکانت تا بهشون ناتار داده بشه. حالا اینکه این ناتارها میتونن کمکشون کنن یا نه باید دید در آینده که چه همرهایی در میاد از این ربع.

نمودار رجیستر رو خودم چند روزی بود نگاه نکرده بودم. وقتی دیدم به قول معروف برگام ریخت!

یعنی ببینید چه همتی داشتن این همه اکانت رجیستر کردن! بنده بهشون خسته نباشید میگم.

ولی وقتی این نمودار بالا رو میبینیم این شمال شرق هست که روی کاغذ (نمودار) برتری داره. البته چندین پلن موفق زده شده روشون و چندین دیستروی و ... داشتن رقبا(علی الخصوص جنوب شرقی ها) ولی چون شمال شرق پر تعداد هست این حملات اگر ادامه دار نباشه نمیتونه شمال شرق رو از حرکت باز بدارد. حالا شمال شرق دو حالت داره. یا اینکه خیلی بی حال هستن همونطوری که توی پست بعضی از دوستان اشاره شده. یا اینکه در حال صبر استراتژیک هستند. که نظر بنده روی دومی هست. وقتی این شمال شرق متوسط جمعیت دهکده هاشون اینقدر بالاست معنی نمیده که بی حال باشن و منطق میگه میخوان تنش رو کم کنن و خوب میدونن هر چی زمان بگذره بازی به نفع اونها جلو خواهد رفت. دوستان رقیب هم میدونن این جریان رو برای همین این پلن ها رو انجام دادن. پلن زدن قبل از کتیبه یک شجاعت خاصی میخواد. چون وقتی کتیبه ها میاد تارگت ها زیاد میشه و دست پلنر باز تر هست. یک تک فیک روی یک کتیبه کلی دفاع رو میتونه جابجا کنه یا لااقل سبک کنه که بشه از دفاع رد شد. کتیبه ها هم یک 90 ساعت دیگه میان. وقتی بیان اگر باشم (یعنی کاری پیش نیاد که بیرون برم) حتماً نقشه شون رو سریع براتون میزارم. حدس خاصی هم نمیتونم بزنم که چه کتیبه ای برای چه ربعی میاد. ولی دو کتیبه مرتاض منحصر و معماری منحصر میتونه خیلی از معادلات رو به هم بریزه. شخصاً منتظرم ببینم نصیب چه ربعی میشه این دو کتیبه.

این افت جمعیت پلیرهای جنوب غرب در این نمودار معنیش این نیست دهکده هاشون جمعیتشون کم شده. دلیل این اتفاق رجیسترهای فراوان در جنوب غرب هست. چون این نمودار متوسط جمعیت دهکده ها هست. وقتی یک عالمه اکانت جدید رجیستر کردن متوسطشون به دلیل افزایش تعداد دهکده کم شده. برای اینکه این مساله حل بشه در پست بعدی (شاید دو روز دیگه) اکانت های زیر جمعیت 100 رو از همه محاسبات حذف میکنم.

شمال شرق حقیقتاً در همه آمار برتری داره. و این رو میشه از مجموع این نمودارها دید. اینکه عملاً 3 به 1 هست سرور، خیلی غیر منطقی نیست. گرچه 3 به 1 هم نیست واقعاً. چون شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند. پس شاید بشه گفت 2.5 به 1. به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم سمت ماجرا پیروز میشه و به نظرم قدرت پلنرها و لانچرها و مدیریت لیدرها میتونه پیروزی رو مشخص کنه. هر دو سمت هم لیدرها و پلنرها و لانچرهای خوبی دارند. پس بنده ی ناظر باید منتظر آینده بمونم و نمیتونم هنوز قضاوتی کنم.

یک نکته هم از دید خودم نقل اینکه دیوار شدن و کشتن یک عالمه دفاع میتونه سودمند باشه یا نه خدمتتون عرض کنم.

به نظرم اینکه چه کسی سود کرده و چه کسی ضرر، شرایط هست تعیین میکنه. قطعاً ساختن یک همر بیشتر زمان لازم داره. دفاع های کشته شده سریع ریکاور میشن. در صورتی که نیروهای هجومی خیلی کندتر بدست میان. در نتیجه اونی که همر از دست داده ضرر بیشتری کرده. اما آیا امکان داره ما نفع بیشتر رو به دسته ای نسبت بدیم که همر از دست دادن؟ جواب بله هست. کی؟ زمانی که جنگ بدون وقفه ادامه دار باشه. وقتی همر (لنگه دمپایی و حتی همر بزرگ) زیاد باشه. دیوار شدن میتونه برای مهاجم خوب باشه. به شرطی که رقیبشون دفاع برای حمله بعدی نداشته باشن. و در صورتی که باز درجا حمله ای صورت بگیره امکان پیروزی بیشتر هست. ولی اگر قرار باشه بعد از دیوار شدن حملات رو متوقف کنن یعنی اون نیروی هجومی که از بین رفته عملاً هرز شده و هیچ سودی نداشته. بنده از میزان دفاع حال حاضر موجود در شمال شرق و همچنین از تعداد همرهای جنوب شرق و جنوب غرب اطلاع ندارم و نمیدونم قرار هست بدون توقف حملات ادامه دار باشه یا نه. برای همین نمیتونم بگم در پلن اخیر چه سمتی برد بیشتری کرده. ولی حس درونیم میگه شمال شرق منفعت بیشتری برده. دلیلش هم مشغله هست! منظورم از مشغله هم اینه که به هر ترتیب ملت همه وقتشون که پای بازی نیستن. برای کارهای دیگه شون هم وقت باید بزارن. در نتیجه حملات بدون وقفه خیلی مشکل هست. این بازی یک تفریح هست و حاشیه زندگی ماست و متن اصلی نیست. گرچه اگر پلنرها و لانچرها شیفتی باشن (یعنی مثلاً الان این پلن رو دو نفر زدن و پلن بعدی رو دو نفر غیر از این دوتا بزنن) شدنی هست حملات بدون وقفه.

برای همه سلامتی و شادکامی و موفقیت و سربلندی آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت1: اگر تروپ پیاده ساخته بودم منم مدال غارت میگرفتم. ;( ولی عیب نداره! آروم آروم میرسم بهتون! ;) وقتی بهتون رسیدم یقیناً ازتون رد میکنم. :evil:

پیونشت2: دلیل اینکه کد آنالیز غارت رو ننوشتم هنوز یکیش بالانس نبودن تروپم در ربع های مختلف هست. یکیش هم وقت نکردم هنوز.X/

پینوشت3: منم کتیبه دوست دارم. :( یک انبار هم به من بدید. 8o