نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• عالی! ممنون از این که آخرین کوئتت هست. من هم‌ کوئت کردنت رو با ریپلای این بی‌خاصیت‌ترین پستت خاتمه می‌دم پس‌.

بهتره بدونی این‌جا نقد سرور دو ایکس هست نه نقد فاز ایرج :دی غیظ یک توییتری جاج شده، فاز ایت مایل گرفته، مباحثه‌گر ناوارد، شاهکارتر از همه ارجاع بی‌ربط به سرور پیش و دست‌آویز قرار دادنش به عنوان یکی از همان "مشت‌های کورکورانه" و گذر کردن ازش..

از اینا اسپم‌تر واقعا؟!

ضمنا کیه که فروید رو نشناسه؟ اسم آوردن ازش نه اظهار فضل هست نه فخرفروشی، فقط خواستم بدونی معنای واژه‌ی نسبتا دهن پر کن "فرافکنی" که یهو همین جوری بکار می‌بری رو مراقب باش که از معنایش آگاه هستی یا نه..

دو قسمت کوچک فقط مربوط به سرور و بحث‌مون بود که من اشاره و تمومش می‌کنم:

- اون قسمت "تیم ما مستقل از مولتی.." رو عالی اومدی

- برم سراغ جعفر ببینم چه کار داره می‌کنه؟! ناتار چیف کرده (که قطعا ده‌ها موج رووش بوده، بیش از نیمی از اون‌ها از خود ش.ش) و بعد تعمدی دف کرده شما لاست بدید؟ اونم هیچ کس نه جعفر =))) آمارش رو می‌گیرم بازم.. حله.

پ.ن: بنده هم اسلیم رو بسیار دوست دارم اما الگوی من نیست که مقلدش باشم یا نباشم :) یاد آهنگ "مرغ مقلد" و داستان‌هاش افتادم.. بهرحال زندگی ‌همینه..

• ایرج جان اولاً جنابعالی دعوت به لیوان آب یخ میکنم و ثانیاً شمارو در حدی نمیبینم که بخوام باهات گلاویز بشم و این پست های پرتعداد ادامه دار کنم ولی عجالتاً برای اینکه قبل حرف زدن فکر کنی و تحقیق کنی و بری ببینی چی بوده، آره همین اکانت اس ام اس . این بنده خدا هم اومده گفته آره دف کردم چون دلم میخواد: ))

این همه حرف از تعمدی شد، بعید میدونم حتی لحظه ای متوجه شده باشی یعنی چی ! چون شاید در درک قضیه مشکل داشته باشی، بیشتر توضیح میدم

یک نمونه کوچیکش همین این عکس. ناتاری که فرضاً امروز صبح در میاد و هیچکس نمیزنه این ناتارو . حالا ما از 8 ساعتی میریم کاتا میکنیم که قابل استفاده بشه برای توتن های سرور + با تعداد کمتر بشه زد، اما عامدانه دیوار میشه . همین قضیه رو اکانت اس ام اس هم اتفاق افتاد. بخدا شرمم میاد این بحث کش بدم : ))

علی ایحال شمایی که ده زدن اکانت های ج.ش تو خاک ش.ش، شامورتی بازی میدونی، اصلاً رمقی برای بحث نمیزاری. پیگیر همون ام ام و تحقیق شو فعلا : ))

• به خدا می‌فهمم، شما اشتباه می‌زنی برادر!

رمقی برای بحث نمونده و باز ادامه می‌دی؟ ده دقیقه نشد گفتی دیگه ریپلای نمی‌کنی :دی

اساسا پیشنهاد آب یخ رو در شرایطی میدن که طرف عصبی و در حال جوش زدن هست، تند و سبوعانه کامنت می‌ذاره یا نان کپ‌‌ش چیف شده اومده فروم دعوا! یه اصطلاح نخ‌نما رو هرجایی به کار نبر.

گفتم این‌جا تاپیک بررسی سرور دو هست نه بررسی اشخاص! الان حد من رو چطور ارزیابی کردی؟ بعد کی خواست با شما گلاویز شه اصلا =))) خودت تصور کردی که شیدی میکروفون رو پرت کرده سمتت و منتظره..

"برو باهات کل کل ندارم به جدم نیستی در حدم" یادش بخیر این‌ها هم از جمله تکه‌هایی بود که در رده سنی ۱۷ - ۲۲ سال در فروم آی‌آر استفاده می‌کردیم دیگه دوره‌اش گذشت..

پای حرفت بایست و ریپلای نکن و ادامه نده تشکر می‌کنم از متانتت..

من برم سراغ جعفر و ‌ام‌ام تا بعد.. یه دو دقیقه من رو در حد خودت ندون و ادامه نده تا برم و بیام مرسی.

• سلام خدمت فروم نشیان گرامی

امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشید و در ادامه در کنار عزیزان اوقات خوشی رو سپری کنید.

دوستان لیدر ساید شرقی .... بنده کوچیکتر از اونی هستم که بخوام شما رو نصیحت کنم، اما به نظر لحنی که استفاده میکنید کمی (تا قسمتی) تند هست و احتمالا در ادامه جو فروم رو مثل سرور قبل میکنه که کسی نمیتونه جمعش کنه.... شما که لیدر هستید اگه اینطور ادامه بدید -- طوری که منِ خواننده و شخص بی طرف برداشت میکنم -- پس پلیر غیر سالار و جوان تر (مخالف سالار و پیر تراوین؟) دیگه باید چه القاب و کنایه هایی نثار همدیگه بکنن؟ :(

مورد بعد هم اینکه... اگه جنگی بین دو تا ربع شرقی در گرفته، لطفا رسما اعلام بشه (مخصوصا اگه شرایطی داره) و اینکه جنبه های آموزشی گفته بشه نه اینکه بگید اومدیم زدیم، خفت کردیم، شما هم هیچ کاری نتونستید بکنید!

پی نوشت (صرفا جهت شوخی): ایرج جان نمیشه به جای این مشاهیر و ادیبان جهان، از همون بانو روشن Quote کنی؟ :دی

رضا

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• سلام وقت بخیر

رمقی برا بحث نمونده فرش پهن کردی وسط فروم?

اینجا اگه تاپیک سرور دو هست پس شما چرا دشمنی سرور قبل با تیم پیشوا و جنوب غرب آوردی این سرور؟

تو همون نامه ای که زیاد ازش نگذشته که فرستادین نزنید نزنید برید سمت جنوب غرب بچه های پیشوا اونجا هستن دشمن مشترکمون !

حالا امدی اینجا داری یاداوری میکنی اینجا تاپیک سرور دو هست ؟

دیگران نباید راجب سرور دیگه حرفی بزنن ولی ایشون هم میتونه دشمنی سرو قبلش بیار اینجا هم تو فروم هم تو جریان بازی و از نوستالژی ای ار بگه ولی دیگران نه :D:D:D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• در زمان صلح، ناغاقل زحمت کشیدید اومدید بیابان‌های شمال شرق دهکده زدید و کل ساید خودتون (و احیانای ساید‌های دیگه :دی) رو بابت پوش منبع و دف‌ش به دردسر و زحمت انداختید، ما به جای کاتا کردن و شمشیر رو از رو کشیدن اومدیم محترمانه درب صحبت و دیپلماسی رو باز کردیم که آقا داستان چیه؟ از چیزی دلخور هستید یهو هیچی نشده مهاجرها رو به زحمت انداختید که بیان از اون سر مپ سر در بیارن؟

بعد تازه یه دهکده دیگه هم وسط شمال شرق اضافه شد بعدش =)))

حالا چنین سایدی با این رفتار (و با این منطقِ ابتر)، دم از بازی تمیز می‌زنه و از چنین چیزی گلایه می‌کنه؟ عجب :دی

سلام عید همگی مبارک و از اینجور‌حرفا

ما چاکر بنیان گذار ۳۳/۳۳۳۳۳٪ نهضت سوانز هم‌هستیم، خدایی نکرده سوءبرداشت نشه

ایرج جان،من داخل گروه واتساپیمون گفتم شما ام مثل من هیچی از‌پست های ایرج‌ نمیفهمید، که همگی اتفاق نظر داشتیم

یکم دیگه درباره ی بازی‌تمیز برامون بگو اگه وقت کردی آقا ایرج

خلاصه دمت گرم ،امیدوارم دیپلماسی شمال شرق دست خودت باشه مثل سرور قبل‌ :d

یه گروه ۱۰ نفره بچه های اتیسم رو آوردم مسافرت ، دیشب خواب بودم صفحه لپتاپم رو شکستن ،

صبح خیلی اعصابم خورد بود تا به این تیکه از پستت رسیدم

باعث شدی بچه هارو برنگردونم تهران، دعای خیر خانواده های این ‌بچه های معصوم بدرقه راهت اسلیم شادی جان

سلامت و شاد باشید

• سلام و عرض ادب

ببخشید که وسط پست های تحلیلی در مورد شخصیت ایرج مزاحم میشم :دی فقط خواستم به یه نکته ای اشاره کنم ، این سرور تیم پیشوا در جنوب غرب نیست ، و اگه حضور من باعث شده فکر کنید تیم پیشوا اومده باید عرض کنم که بنده سرور پیش به صورت علنی از تیم پیشوا خارج شدم و هم اکنون تیم ایکس در جنوب غرب حضور داره ....

کل کل با ایرج حال میده ادامه بدید لطفا :دی

رفع اسپم :

ما اینجوری غارت میزنیم شما چطور ؟

پ.ن : مولتی بازان مراقب باشید ، ما از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم ...

کوچیک همه یوسف

• عزیزم "رمقی برای بحث نمی‌مونه" جمله‌ی من نبود جمله‌ی دوستمون بود =)))

گفتم این‌جا تاپیک بررسی سرور هست نه بررسی شخص من! واضح نبود به قدر کافی؟ بحث‌ها رو درست بخون بعد بدو بدو بیا ریپلای کن وسط بحث ما.

ضمنا اشاره به سرورهای پیشین بستگی داره به چه هدفی باشه! ارجاع برای روشن کردن چیزی باشه یا "بهانه‌ای برای مشت در هوا کوبیدن"

تعداد پست‌های دیشب رو هم بشماری می‌بینی "فرش وسط فروم پهن کردن" اصطلاح کاملا بی‌جایی‌ست.

از این‌ها بگذریم، ممنون میشم جمله‌ی "نزنید نزنید برید سمت جنوب غرب بچه های پیشوا اونجا هستن دشمن مشترکمون" رو توضیح بدی کدوم نامه بوده و از چه کسی به چه کسی بوده چون کلا هیچی نفهمیدم ازش..

دوستانی هم که سرور پیش یار و حامی بودن و حالا به لایک و دیس‌لایک فله‌ای چنین پست‌هایی روی آوردن تکلیف‌شون معلوم هست..

پ.ن: رضا جان یار قدیمی، اگر بیای تلگرام مثل همیشه برات از بانو روشن آهنگ می‌فرستم، اما شما اگر واقعا منتقد کل‌کل تند و بعضا توهین آمیز بودی، پستی که در اون "آب یخ بخور" و "در حدی نمی‌بینمت که باهات گلاویز شم" رو نمی‌پسندیدی..

پ.ن ۲: محمد عزیز با تماشا کردن و لایک و دیس‌لایک کیلویی حزب باد نباش لطفا :) وگرنه دوباره ساعت ۲ شب میان پی‌وی سراغت که مراقب باشی..

• پ.ن: رضا جان یار قدیمی، اگر بیای تلگرام مثل همیشه برات از بانو روشن آهنگ می‌فرستم، اما شما اگر واقعا منتقد کل‌کل تند و بعضا توهین آمیز بودی، پستی که در اون "آب یخ بخور" و "در حدی نمی‌بینمت که باهات گلاویز شم" رو نمی‌پسندیدی..

سلام مجدد

ایرج عزیز.... ممنون از دعوت به تلگرام و پیشنهاد ارسال آهنگ :) متاسفانه من در زمینه آهنگ های قدیمی نوب هستم (در زمینه بازی هم همینطور و لطفا اینو دیگه pin نکن) ولی باز میام که دریافت کنم.

اما نکته بعدی: باور کن بعد از دیدن این قسمت از نوشتار شما رفتم و چند بار پستی که بهش غیرمستقیم ارجاع دادی رو نگاه کردم و من نپسندیده بودم یا به اصطلاح انگیسی لایک نکرده بودم.

بنده این سرور در بخش جنوب شرق اکانت ندارم و کورکورانه هم از این دوستان قدیمی حمایت نمیکنم... فقط خواستم ابراز ناراحتی کنم از اینکه جو اینجا به باریکه کشیده نشه.

در هر حال از خدمت شما و سایر دوستانی که شاید تصور میکنن رفتار دوگانه و یا جانب دارانه ای داشتم، عذرخواهی میکنم.

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• عرض سلام و احترام خدمت همه عزیزان

سرور نرمال اولین اکانتی که به لیمیت غارت خورد ما بودیم و این سرورم دوباره این قضیه تکرار شدX/البته با این تفاوت که سرور نرمال فقط لیمیت ده هزار اتک رفت و برگشتی برای هر دهکده وجود داشت و اکانت محدودیتی نداشت،اما این سرور دو لیمیت دیگه اعمال شده،سی هزار برای اکانت و محدودیت ۵۰ عدد لیست فارم که این دو مورد لیمیت جدید باعث عقب افتادن ما (که غارت ناتار داریم) از مولتی بازا میشه در حالی که بهتر بود لیمیت غارت برای مولتی بازی وجود داشته باشه نه غارت سالم !!

به هر حال الان دو سه روزه اکانت M A R S با لیمیت ۳۰ هزار اتک رفت و برگشتی مواجه شده که فکر میکنم این مقدار ۳۰ هزار خیلی خیلی کم هست و اگه دنبال سروری با غارت سالم هستیم حداقل این عدد باید ۱۰۰ هزار باشه

از ادمین محترم تقاضا دارم در صورت امکان در مورد این لیمیت ها تجدید نظر کنن چون باعث رو آوردن به غارت مولتی میشه،البته همانطوری که از اول سرور یک دونه منبع توافقی هم روی اکانت M A R S نیومده،در ادامه هم نخواهد آمد و کلا همین یک اکانت رو داریم و هدفمون بازی سالم هست(یه بچه ده ساله هم با ده تا کپ و فیدر میتونه بیاد تاپ);)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• شب همگی بخیر

چند نکته کوچک بگم و یک موز هم بردارم و برم:

- ما پا پیش گذاشتیم برای صحبت با لیدر اس‌ای، یک گروه واتس اپی هم بنده زدم جهت صحبت و برقراری دیالوگ، پیشنهاد شد که حد و مرز بازی تمیز و کثیف مشخص بشه که طبعا همه استقبال کردیم، حسین کینگ عزیز هم مفاد پیشنهادی خودش برای تعیین این حد و مرز رو نوشت تا بحث کنیم، اما این امر یک باگ داشت: حفظ دهکده کرم چاله به عنوان ضمانت حکم اجرای مفاد! یعنی "ما یک چماق بالای سر شما نگه می‌داریم تا ثابت کنید پسرای خوبی هستید"

طبیعتا اگر این بند اضافی در مفاد توافق نمی‌بود، خیلی موارد که خاطر دوستان اس‌ای (و بعضا یاران سرور قبل) رو مکدر کرده پرونده‌اش بسته می‌شد کمابیش.

قضاوت در مورد این که چنین شرطی منصفانه و عرف هست یا خیر با خوانندگان..

- این سرور، شمال شرق فعلا زیاد حوصله فروم رو نداره، خصوصا لشکری کشی برای ریپلای و لایک و دیس‌لایک، اما از پیشرفت تیم اولد مشخص هست که اغلب فارم‌های اختصاصی و مصری‌های زیبای بیابان‌ها بارور شدن حسابی، منتها بچه‌ها این ور حوصله ندارن بیان این‌جا شلوغش کنن.. وقتی توی فارم دف می‌بینن، وقتی پبشرفت اظهر من الشمس برخی اکانت‌های تاپ غارت رو می‌بینن.. (برخی استثنائات هم هست! مثل تیم مارس و تکشاخ)

- پرونده‌ی کثیف‌بازی‌های گذشته‌ی X3x زیر دست ما هست.. زیاد جا نماز آب نکشید.

و اماااااا:

- فکر می‌کردیم که سر و کارمون با اس‌ای هست که یهو ان دبل پیداش شد! از سیاست‌های مثلا پنهان شما که بسیار هم عیان هست استقبال می‌کنیم :)

پ.ن: میلاد جان عزیزم طبیعی هست که هی بخونی و متوجه نشی! فازت رو هرچند تجربه نکردم اما کمابیش درک می‌کنم..

پسته‌ای هم که قول داده بودی برام سوغاتی میاری پیشکش، فقط برادرانه می‌گم مراقب سلامتی‌ات باش..

فعلا‌..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• شب همگی بخیر

یک موز بردارم و برم

فعلا‌..

سلامی به بلندی قامت جنوب شرق8)

فکر میکنم اولین پست من توی تاپیک این سرور باشه

و حقیقتا نه وقت پست نوشتن هست نه حوصله دنبال کردن مباحثی چون بحثهایه راجع به چماغ و ...

جناب اسلیم شیدی (هر دو (واقعی و فرعی) رکورد دار , یکی تعداد استفاده از کلمات در زمان کوتاه و یکی ارسال ویس هایه طولانی در کمترین زمان8o)

بنظرم فقط این تیکه صحبتهات جذاب بود که ریپلایشم کردم

یه موضوع اینکه

منظور از بهشت XxX ؟

منو که یاده حذف دسته جمعی دو ربع و کوچ مرغابی هایه ناقلا از 3 ایکس به سرور نرمال میندازه

شما چطور؟؟:/

پ.ن: دیپلماسی یا.... مثله این است:))))

• سلام جناب ایرج عزیز امید وارم که حالت خوب باشه و سال جدید توام با حال خوش باشه برات عزیزم

ولی داداش یکم از فاز داستان و شخصیت های بزرگ بکش بیرون بیا خودمونی صحبت کنیم !

چندین بار از من اسم بردی اما من گذاشتم بر پایه بی اطلاعایتون بنده بخوام بازی کنم از جعفر اسمس عزیز بپرس بازی میکنم خوب هم بازی میکنم (که فعلا هنوز قصدی ندارم ) از امید عزیز گفتی و یکسری داستان ازش گفتی که اینم درست نیست چون خودش نیست جواب بده فعلا !

اما شما زیاد توی جو بازی غرق شدی و چنان از مذاکرات 5+1 صحبت میکنی انگار مذاکرات انرژی هستی ایران ((= بازی مال فان هستش از سن من و شما هم گذشته که بخوایم زیاد جدی بگیریم چون ممکنه یک فشار خونه بالا و یک سکته ناقص رو دستمون بمونه !

رضا گارد عزیز من هنوز هم سر حرفم هستم زمانی که تصمیم بگیرم احتمالا زنگ میزنم جعفر میرم ور دست جعفر عزیز که خیلی دوست دارم مثل سرور یک راند آخر باهاش بازی کنم همینطور سهیل نپی عزیز

• سلام بر دوستان گل و رفقای دوست داشتنی

ایرج جان من اهل کل کل های فرومی نیستم مثل حضرتعالی از طرف دیگه توانایی نگارشم شاید یک دهم جنابعالی هم نباشه و در خصوص دیپلماسی هم ما شاکرد کوچک مکتب شما هم نیستیم و همون سیستم 3 کیلو خیاری رو داریم و با همین بضاعت در حد توانمون تلاش می کنیم

با توجه به این که در این پست از حقیقر نام بردید باید خدمتتان عرض کنم در خصوص مرز بندی و اکانت کرم چاله همون طوری که بارها در صحبت های فی مابین اشاره کردم (اعم از چت و ویس و حضوری و تلفنی) برای درک بهتر چرایی حضور اون اکانت (به قول شماچماق) در ان ای که واقعا بهتر از من می دونید فقط می تونست به نشانی از توافق و تعامل بین طرفین باشه شما رو ارجاع میدم به مطالعه مجدد تاپینگ قبلی سرور 3x که فکر کنم کمتر از یک سال از برخی از پست هاش می گذره

اما از اونجایی که می دونم شاید مراجعه به این (به قول این فارسی سازی های جدید) جستار براتون مشکل باشه یک نکته کوچیک عرض می کنم و می رم حسرت موزی رو می خورم که شما خوردی :دی

1- عکس زیر اولین پست بنده بعد از برخورد نیروهای خدی به کاتاهای حدود 15 اکانت از ساید جنوب شرق است و صفر شدن 2 تا از همر های واندر زن اکانت حقیر

زمان زیادی ازش نگذشته با مراجعه به تاپیگ همین سرور خیلی مطالب برای دوستانی که در جریان امور نبودند روشن خواهد شد

ارائه بازی تمیز و دفاع از اون الان برای بعضی ما بیشتر شبیه ژست دموکراسی است که برخی روشن فکران و سیاسیون به خودشون می گیرند ( البته هر کدوم از دریچه نگاه خودشون مثل تفاوت نگاه ها در تراوین )

ما برای بازی پاک احترام قائل بوده هستیم و همیشه آرزومون بازی پاک بوده ولی به شرطی که شرایط انجام بازی منصفانه و تمیز محیا باشه و طرفین به اصول اولیه اخلاقی پایبند باشند !

من از شمال شرق برای تکرار نشدن اتفاق های سرور قبل یک تضمین عملی و اخلاقی خواستم که به وسیله اون برای این 15 نفری که کمتر از یک سال قبل شاهد چنین اعمالی بودند (و بسیاری اعمال مشابه ) حسن نیت طرف شمالی رو اثبات کنم و بتونم قانعشون کنم که این تو بمیری مثل تو بمیری های قبلی نیست !

که این مورد نظر ساید شمالی رو جلب نکرد و مذاکرات بدون نتیجه متوقف شد

اما جدا از مطلبی که در بالا مطرح شد بین دو ساید شرقی حرف و حدیثی در طول مذاکرات شکل گرفت که موجبات حساسیت و کدورت رفقای من در جنوب شرق شد.

اما ایرج جان زحمت کشید و تلاش کرد سوء تفاهم ایجاد شده برطرف بشه که اقدام بسیار مثبتی بود و لازم می دونم به این اقدام مثبت ایشون اشاره کنم که این انداره به حفظ احترام طرفین مقید بودند

پست طولانی شد ببخشید باز

پ ن 1 : تیم ما این سرور با اسم mr.scary بازی می کنند و تک شاخ به خاطره ها پیوست

پ ن 2 : سیاست پنهانی وجود نداره ایرج جان دوستان دیپلمات سه کیلو خیاری توانایی سیاست بازی پنهان را کلا ندارند و برای دست رسی به این آپشن نیازر به بیش از 5 کیلو موز می باشد

پ ن 3: در خصوص مطلبی که راجع به امید عزیز مطرح کردید فکر نمی کنم مشکلی با مطرح کردن مواردی که مد نظر شماست داشته باشند و البته اگر صلاح بدودند خودشون پاسخ گو خواهند بود اما حرف و حدیث همیشه بوده و هست مهم کارنامه انسان هاست

پ ن 4 : یوسف جان ظاهرا ایرج شما رو در شمارگان نیاورد ان دبل فقط ؟! این همه بچه ها زحمت کشیدن اخه خدایی رواست در شمارگان نیاوردن دوستان ؟! :دی

• سلام خدمت شما دوست عزیز

من در جریان جلسات و صحبت های انجام شده بین ۲ ساید شرقی نیستم اما تا جایی که از ۳ ایکس قبلی خبر دارم این حرکتی که روی اکانت شما انجام شد هیچ ربطی به شمال شرق نداشت و حتی (تاکید میکنم حتی) اگر هم ربط داشت مربوط به همون تیم شمال شرق بوده و از اون تیم هیچکس در این سرور بازی نمیکنه.کسانی هم که هستیم اعم از تیم فونیکس و تیم کلاسیک سرور نرمال به قدری به این مسائل پایبند هستیم که نخوایم چنین اعمالی انجام دهیم

از نظر بنده این شرط شما که (دهکده کرم چاله) رو جزو شرایط جلسات خودتون مطرح کردید تنها بهانه ای بوده برای انجام کارهای خودتون و مجاب کردن دوستانتون بر علیه شمال شرق

امیدوارم این افکارم اشتباه باشه و تمامی اتفاقات از قبل برنامه ریزی نشده باشه

پ.ن: ممد اولدارک عزیز شما قدمت روی چشم ماست.خود میدونی چقدر دوستت دارم 3>

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

اقا مزاحم نباشم؛ اومدم بگم که همونطور که قبلا هم یوسف جان اشاره کرده بودن این سرور کلا دوتا جبهه داره؛ جبهه حق علیه باطل؛

همه ما واقف به سختی کاری که پیش رومون هست هستیم؛ ولی خب نهایت تلاشمونو میکنیم ببینیم چی پیش میاد؛ بقول فلانی: من نمیدونم راهی که دارم توش قدم میذارم تهش برام چی داره، شاید له بشم، شاید خسته بشم، شاید کتک بخورم، ولی خب به درستی راهم اطمینان دارم؛ پس از مسیری که توش قرار دارم نهایت لذتو میبرم :|

شنیدین میگن ایرانیا نژاد پرستن؟

خب ماهم ازونجایی که نمونه بارز یک ایرانی هستیم خیلی خوش نداشتیم اجنبی تو سرورمون باشه؛ پس علی الحساب نسخه این دوستانو پیچیدیم برن پی زندگیشون؛ سرتونو درد نمیارم؛ مرسی از همه دست اندرکاران؛ لینکا با فرهاد

کوچیک همه؛ رضا

پ.ن: چند نفر به 10 نفر؟

پ.ن: رفیقمون( گل آقا) گارانتی پس از فروش نداده بود بهتون؟

پ.ن: ما بهت سلام میکنیم؛ شما چماق تلقیش کن :|

پ.ن: باتشکر از دکتر هانی

• سلام

در راستای دیپلماسی های 3کیلو خیاری ساید جنوب شرق که همینطوری یه سری دور هم جمع شدن به دور از ذره ای دیپلماسی امروز اولین پلن سرور انجام شد.

فارغ از نتیجه وارد برهه ی جدیدی از بازی شدیم و امیدوارم حداقل از الان حرف های تقطیع شده و بی سر و ته تموم بشه و همگی ما اعم از پلیر های بی تدبیر خودمون تا بزرگان بقیه سایدا یکم بریم دنبال نقطه ضعفامون.

این که دوستان هنوز دارن از حربه های انتخاباتی ای نظیر اینکه" بازی های کثیف قلی رو میز منه و با کاغذش خودشونو باد میزنن" استفاده میکنن واسه همون زمان خودش که 12 سال پیش بوده هم منسوخ بوده چه برسه الان .

و اما پلن

اول از همه که آقای ایرانسل این رسمش نبود...این همه ما برای شما هزینه کردیم شما دیشب گذاشتی تو کاسه ی ما دوستان هر چی لانچ بد بود رو انشالله به بزرگی خودشون ببخشن شاهد پدیده ی 12 ثانیه دیلی در یک لانچ بودیم.

و تشکر از دوستانی که کمک کردند به جز من همشون کارشون حرف نداشت نیما،آقا رضا و ممد نوب عزیز که مثل همیشه در صحنه بود و یادی کنیم از امام که مثل قدیم مارو دوست نداره افتخار نمیده کلا.

و یک تشکر جدا هم از احسان عزیز که واقعا لطف داره به ما و اصن نمیدونم دیشب چرا بود:love:

و اما باز هم پلن:))

در باره پلن هم ازونجا که دوستان کمری"هیبریدی" سوار هر روز میومدن از در خونه ما رد میشدن و تو فروم هم دعوت کردن که از همر های ما استقبال میکنن و دف تیم کاردرستشون جلو ی همر ماس ما هم دعوتشونو لبیک گفتیم و با رخصت گرفتن از دوستان راهی نصف جهان شدیم(آلمان و فرانسه و آمریکا و سایر توابع و وابستگان)

در این پلن 5کپ از تیم بزرگ مستر پیس با پلیر های بین المللی خورد که اولینش کپ اکانت اصلی بود

خسته نباشید به بچه های خودمون رضا و ممد و هومن و بچه های تیم دکتر ترکس بابت همرشون.

کپ بعدی اکانت A33

که زحمت بچه های تیم mr.scary و xXx بود و دمشون گرم

کپ اکانت lordpersia

که این کپ هم با کمک تیم youdontknowme و dark زده شد

کپ اکانت aria mehr

این کپم به همت تیم کاردرست fffire و shadowplayer زده شد

و در اخر کپ اکانت ragnarg

که با کمک اکانت Excalibur و بچه های M A R S منابعش تخریب شد.

نکته ای که جالب بود واسم دیوار نشدن دو لینک اخر بود که به نظر میرسه حتی دفکور محترم زحمت بررسی اتک هارو هم به خودش نداده علت این جملمم نمیگم که دفکورد بره و به کار های نکردش فکر کنه.

خلاصه که کربلا کربلا ما داریم می آییم.

پ.ن1:چماغ یا کپ صفر مسئله این است؟

پ.ن2: رضا خدایی چی فکر میکردیم چی شداااا...این بود ارمان ها؟

پ.ن3:این پلن تازه هومنش کم بود شما ببینید با هومن اضافه چه طوری میشه.

پ.ن3:میگن بعد از این پلن اونور دیگه از واژه سلام استفاده نمیشه و به جاش از معادل فارسیش "درود"میخوان استفاده کنن که ایشالا اونم به وقتش :))

• سلام و شاید هم درود

اول از همه یه خسته نباشید به پلنر عزیز اقا فرهاد گل که میبینم راه امام رو به خوبی طی میکنه و باعث شده من پیرمرد دیگه کم کم برم تو بازنشستگی و از هنرنمایی این جوون لذت ببرم :D

خسته نباشید دوم برای لانچرهای عزیز که زحمت کشیدن و تا صبح بیدار بودن برای لانچا اقا نیما عزیز استاد بنده ، اقا رضای عزیز و ممد نوب عزیز و احسان بزرگوار و دوست داشتنی. دمتون گرم.

دم بچه هایی که همرارو کشیدن و در اختیار تیم پلنری قرار دادن هم گرم خیلی عشقید.

خدارو شکر به هدفی که در این پلن داشتیم کامل رسیدیم و از این بابت خوشحالیم.

اینکه نتونستم برای لانچا کمکتون کنم شدیدا عذر میخوام به خاطر مشغله سنگینی که دیشب در محل کارم داشتم نتونستم کمک کنم ایشالا در پلن های بعدی کما فی السابق در خط مقدم ساید در کنار شما عزیزان خواهم بود. : دی

نکته بعدی اینکه چند صفحه ای از فروم رو که نگاه کنید متوجه یه صحبت بین تیم لیدری جنوب شرق و شمال شرق مبنی بر تعیین حد و مرز بازی کثیف میشید که خواستم یه توضیحاتی در این باره بدم خدمت ایرج عزیز بدم شاید این بحث ایشالا تموم شه دیگه چون خیلی داره کش پیدا میکنه.

ببینید ایرج جان یه سری اتفاقات در سرور های گذشته افتاد که شما حضور نداشتید و حسین جان هم توضیح دادن. در سرور ۳ ایکس گذشته شاهد نهایت کثیف کاری از جانب دوستان بودیم که همرای حسین کینگ بالا و احسان شانیزو به خودشون زدن و زحمت و هزینه این عزیزان رو کلا به باد دادن. که فکر نمیکنم کثیف تر از این حرکت تراوین بتونه به خودش ببینه. در سرور قبل تر از اون هم که مبشه ۲ ایکس قبل که همر ما و یکی از دوستان مرفهمون از ساید شمال شرق در رقابت برای رنک ۱ بودن شاهد دف ریزی سنگین از ساید ان ای داخل مولتیای ما بودیم که همین قضیه شروع کننده ی بازی کثیف در اون‌ سرور بود.

سرتون رو درد نیارم ایرج جان. وقتی از تیم هایی که ۲ سرور پیش اقدام به چنین حرکتایی کردن هنوز افرادی در ساید شما حضور دارن طبیعیه که پیش زمینه قبلی باعث بشه که بچه های ما نیاز به یه تضمین داشته باشن برا توافقات این چنینی. هرچند ما منکر حسن نیت جنابعالی نیستیم ولی به هر حال احتیاط شرط عقله. و طبیعیه که وقتی شما در کنار این عزیزان قرار گرفتید ما همه رو به یک چشم ببینیم. قدیم یه عزیزی در ساید شمال شرق بودن که شعر های قشنگی میذاشتن. یکی از این شعر ها که متعلق به سعدی بزرگ بود که میگفت:

تو اول بگو با کیان زیستی

پس آنگه بگویم که تو کیستی

در کل ساید اس ای تا زمانی که ساید های مقابلش رو به بازی کثیف نیارن هرگز اقدام به بازی کثیف نمیکنه و پایبند به اصول اخلاقی بازی تراوین خواهد بود. اما در صورتی ساید مقابل بخواد پاشو از مرزهای بازی تمیز اونور تر بذاره به شدیدترین شکل ممکن پاسخ میدیم.

هر چند با توجه به تحرکات این چند روزه و اکانت های تک ده حوالی واندر اس ای فک میکنم ساید شمال شرق هم تصمیمش رو گرفته.

پ.ن: وقتی یه کمری هیبریدی رو بدی دست یه راننده ناشی و یه پرایدو بدی به مایکل شوماخر، تو کورس قطعا مایکل شوماخره که برنده میشه.

امیدوارم سالی خوب و پربرکت کنار خانواده محترم داشته باشید.

• اول از همه تبریک بابت پلن گسترده و موفق تیم رقیب

هومن عزیز ممنون از توضیح، همین طور از حسن نیت و متانت شما.

کاملا واقف هستم، و واقعیت این هست که بنده و سهیل نپی اولین سروری هست که با عزیزان بازی می‌شیم (خودم که تابحال نه کنار عزیزان بودم و نه روبروی اون‌ها) و طبعا از جریانات و رخدادهای احتمالی گذشته اطلاع ندارم و قضاوتی هم نمی‌کنم.

اما حالا که مسئولیت ساید رو به عهده گرفتیم، تنها راه این بود که مستقیما در برابر هجمه‌ها سیبل بشیم، و برای مسائل احتمالی آینده هم از خودمون مایه بذاریم (چیزی که به وضوح در جلسه با حسین عزیز گفتیم).

طبیعتا از ساید ‌و هم بازی‌های خودمون حمایت می‌کنیم، اما گفتیم در صورت توافق، مسئولیت هر حرکتی رو خواهیم پذیرفت (که طبعا از جانب بنده و نپی راهکار دیگری هم نیست)

بهرحال انشالله که سرور جذابی داشته باشیم در ادامه، با حفظ حرمت، و کل‌کل‌هایی نه خارج از عرف..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().