نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• درود

دوستان عزیز دقت داشته باشید اسم تاپیک نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 هست،لطف کنید بحث سرورهای دیگه رو اینجا ادامه ندید چون برای یکی مثل بنده هیچ جذابیتی نداره هیچ،اعصاب خورد کن هم هست،الان 3 صفحه رو دارم دنبال یه بحث مربوط به سرور 2 ایکس می گردم و فقط بحث های مربوط به سرور نرمال رو میبینم

لطفا رعایت حال ما رو هم بکنید

با تشکر

• اما گمان می کنم همه افراد سرور قبلی فهمیدند که واقعیت چی بود و چه کسانی از باگ بهره بردند. البته در زمان خودش به وفور در این مورد صحبت و بحث شده. تمام پلیرها قدرت تفکر دارند و می توانند کسی که باگ زده را تشخیص بدهند. من به این حرفم باور دارم. لذا از دوستان خواهش می کنم حق تشخیص را به خوانندگان و پلیرهای فهیم و باشعور سرور واگذار کنند.

الان هم فکر می کنم این بحث ها که مربوط به سرور گذشته است برای بقیه پلیرها جذاب نیست. فضای این فروم هم متعلق به پلیرهای این سرور هست و قاعدتا باید مطالب مربوط به این سرور در این فضا مطرح بشوند. ‌‌ بحث استفاده از باگ وارد یک دور باطل شده که هر کسی ساید مقابل رو متهم می کنه. پس به نظر میاد ادامه بحث بیهوده است.

توی کل پستت همین یک جمله بدرد بخور بود که واسه اهل تراوین قابل تشخیص هست حالا هرچی شما بیای سعی کنی با آسمان ریسمان بافتن دروغ را راست جلوه بدی فایده نداره از جنوب شرق و آمرداد 1 اکانت بن شد و از اتحاد های شما و جنوب غرب بالای 20 اکانت این واقعا برای شما واضح نیست ؟ واقعا بقیه رو چی فرض کردین ؟ نه عزیزم اون خودتونید بقیه میفهمند ولی حوصله کل کل با کسی که خودشو زده به نفهمی ندارن .

تنها دستاوردتون از سرور قبل گند زدن به بازی کسایی بود که شما به عشق لیدری بازیشونو خراب کردین و بعد هم گفتین زمین کجه زدید به جاده ((:

• بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

این داستانا چیه علی باز کی مختو فتوشاپ کرده عزیز زشته بخدا 40نفر از ساید ج غ بن شدن داستان نباف قربونت فیلم پووارو هم اینجور نداشت از این داستانا

گنگ شما انگار خیلی بالا بوده:D

تنها توانتون همینه زیر سوال بردن دیگران همیشه گفتم الانم میگم هروقت میاید فروم اول بگید خودتون چیکاره بودین و چه کردین بعد لفاظی کنید و ادعا

ی حریف خوب و قابل تحسین حرفشو زد دعوا هاش رو کرد دیگران رو زیر سوال نبرد و از همه مهم تر خوب بازی کرد دس خوش حسین خوشم اومد:thumbup:

• توی کل پستت همین یک جمله بدرد بخور بود که واسه اهل تراوین قابل تشخیص هست حالا هرچی شما بیای سعی کنی با آسمان ریسمان بافتن دروغ را راست جلوه بدی فایده نداره از جنوب شرق و آمرداد 1 اکانت بن شد و از اتحاد های شما و جنوب غرب بالای 20 اکانت این واقعا برای شما واضح نیست ؟ واقعا بقیه رو چی فرض کردین ؟ نه عزیزم اون خودتونید بقیه میفهمند ولی حوصله کل کل با کسی که خودشو زده به نفهمی ندارن .

تنها دستاوردتون از سرور قبل گند زدن به بازی کسایی بود که شما به عشق لیدری بازیشونو خراب کردین و بعد هم گفتین زمین کجه زدید به جاده ((:

سلام برادر.

حال شما خوبه؟ همه چی خوبه؟ برقراری؟

حواستون سرجاشه؟

چه خبر؟

میگم....! پستم رو خوندی خداوکیلی؟ یا همینجوری اسم من رو دیدی و اومدی یه چیزی بگی؟ احترام هم که خدا رو شکر همچنان تعطیله! اصلا فهمیدی چی گفتم؟ زبان فارسی بلدی؟

استاد! پست رو دوباره بخون شما.

بنده اصلا نظری ندادم! گفتم بسپارید به درک و فهم پلیرها! همین! بدون هیچگونه جهت گیری و هیچگونه اظهار نظر! نه اسم سایدی رو آوردم و نه اسم کسی یا اکانتی رو. خواهش هم کردم بحثش بسته بشه کلا. بعد شما یهو چرا جوش آوردی؟ باور کن خودتم نمی دونی چی گفتی.‌

واقعا دلم نمیخواد با کسی که بلد نیست درست و با احترام حرف بزنه همکلام بشم ولی صرفا جهت یادآوری برای شما و روشن شدن اون ذهن بیمار و سطحی و منفی شما این چند نکته رو به صورت خلاصه میگم:

۱) تنها کسی که به تیم امرداد بردن سرور رو تبریک گفت بنده بودم! کاری به کج بودن و صاف بودن زمین نداشتم. برو آخرین پستهای فروم قبلی رو بخون.

۲) بچه های جنوب غرب و بالاخص آقا ناصر کلاهبردار می دونن که من به شرطی وارد سرور شده بودم که لیدری نکنم! اما بیخیالم نشدن، حالا این عشق لیدری رو شما از کجا فهمیدی من نمی دونم!

۳) اصلا لیدری ساید دیگه به شما مربوط نمیشه! شما که خیلی ادعای تجربه ت میشه دیگه چرا؟ ما نوب ها بگیم خیلی اشکالی نداره از شما که خیلی باتجربه ای بعیده!

۴) جالب اینجاست به قول دوستمون شما هنوز تو توهمات سرور قبلی گیر کردی؛ جهت اطلاعت بنده و خیلی از بچه های گل متای شرق از بعد سرور رفاقتمون بیشتر شده داداشم. با آقا ماهان و آقا ایرج و آقا حسین و .... کلی صفا کردیم. فضات رو عوض کن. به خدا سرور خیلی وقته تموم شده.

۵) این فقط یک بازیه. زیاد جدی نگیر عزیزم. شب ها کابوس می بینیا! نمی فهمم چرا انقد حرص می زنی؟ یه آب قندی چیزی بزن حداقل فشارت نیفته. یه باگه دیگه هر کی زده زده. فدای سرت.

من چیکار کنم شما بیخیال من بشی؟ من همین جا اعلام می کنم همیشه حق باشماست و هیچ بحث و صحبتی با شما ندارم. خوبه؟ آقایون این رفیق مجهول الهویه مون سلطان تراوین جهان هست! خیلی شاخه! همه رو زده. خوبه الان؟ جان من بیخیال شو. یه دکتری چیزی برو. اینجوری تلف میشیا.

پاسخ دیگری از جانب بنده نخواهی گرفت دوست من. حق با شماست قطعا.

اون دوستاتی که اتوبوسی لایک کردن رو فراموش نکردن هم دمشون گرم. بخونید بعد لایک کنید حداقل. شاد باشید.

از محضر تمام عزیزان معذرت میخوام

شب خوش

• سلام

متاسفانه فرامرز عزیز F4R4 در غم از دست دادن مادر گرامیشون سوگوار شدن

از صمیم قلب امیدوارم که این اتفاق خنده رو از لبای این پسر همیشه خندون و دوست داشتنی نگیره

مارو در غم خودت شریک بدون فرامرز جان🖤🖤

• سلام خدمت دوستان عزیز و فروم نشینان گرامی

درگذشت مادر فرامرز عزیز رو به نوبه خودم به این دوست عزیز و قدیمی تسلیت میگم و برای آن مرحومه آرزوی علو درجات را داشته و برای دوست عزیزم و خانواده داغدارشون از خداوند طلب صبر می کنم

این ضایعه رو از طرف تمامی دوستان و هم بازی ها در جنوب شرق هم تسلیت میگم

امیدوارم که سروری رو بگذرونیم که طی اون هیچ یک از بزرگواران عزیزی رو از دست ندهید

• زیزم بحث ادبیات شیرین فارسی خیلی ساده‌ست: "کردیت سوانز" یک چیز هست و "شعار بازی سالم (کلا) سر دادن" چیز دیگری‌ست..

سلام ایرج جااااان دلتنگت بودم

بحث شیرین ادبیات بود گفتم از بلاک درم بیار مرد گنده ادبیاتی بات صحبت کنم

واس شرو بگو اقا حسین ن همین حسین چون هرچی باشه ازت بزرگتره

اقا حسین دلم واست ی ذره شذه نگا گن اصلا نمیشه ماهی ی بار باید صداتو بشنوم فقط یادت باش واس قولی ک دادی

من چیکار کنم شما بیخیال من بشی؟ من همین جا اعلام می کنم همیشه حق باشماست و هیچ بحث و صحبتی با شما ندارم. خوبه؟ آقایون این رفیق مجهول الهویه مون سلطان تراوین جهان هست! خیلی شاخه! همه رو زده. خوبه الان؟ جان من بیخیال شو. یه دکتری چیزی برو. اینجوری تلف میشیا.

پاسخ دیگری از جانب بنده نخواهی گرفت دوست من. حق با شماست قطعا.

سلام علی اقای گل..مشتی امیدوارم سالم و سلامت باشی خیلی ب این بنده خدا توجه نکن نمیدونم کدوم سایده ولی یکم کمبود داره شاید

ب هرحال تراوین و فرومش جای خوبیه واس اوقات تعطیلات

ایرج لات بمیری سلطان بیا با ادبیاتم بازی نکن:P

• سلام به همه دوستان

بنده هم به نوبه خودم به آقا فرامرز عزیز تسلیت میگم و امیدوارم خدا صبر بهش بده چون بزرگترین درد دنیارو الان داره میشه

خدا رحمت کنه مادر محترمشونو و امیدوارم غم آخرشون باشه

با آرزوی سلامتی برای همه مادران

موفق و پیروز باشین

• سلام ایرج جااااان دلتنگت بودم

بحث شیرین ادبیات بود گفتم از بلاک درم بیار مرد گنده ادبیاتی بات صحبت کنم

واس شرو بگو اقا حسین ن همین حسین چون هرچی باشه ازت بزرگتره

سلام منم همین طور گل پسر. اما فعلا هم‌چنان بلاک می‌مونی تا مطمئن شم که دیگه بزرگ شدی..

حالا که شما هم هوس ادبیات کردی، برای شروع بگو آقا ایرج نه ایرج چون هرچه باشه ازت بزرگ‌ترم..

ایرج لات بمیری سلطان بیا با ادبیاتم بازی نکن:P

عزیزمی.. قربانت <3

جهت اطلاعت بنده و خیلی از بچه های گل متای شرق از بعد سرور رفاقتمون بیشتر شده داداشم. با آقا ماهان و آقا ایرج و آقا حسین و .... کلی صفا کردیم.

فازغ از بحث با محمد اولدارک عزیز، با این قسمت بسیار موافقم.. پاراگرافی که حساااابی لایک داره. من هم همین حس رو دارم..

پ.ن: اشتباه از اون دوست‌مون بود که من رو خطاب قرار داد و شروع کرد جزییات و حواشی سرور قبل رو وسط کشیدن..

بحث از این خسته کننده‌تر در این فروم دیگه نداریم خداییش.

بهتره ادامه پیدا نکنه کلللللا! ممنون میشم خیلی :)

ولی گاهی دوستان حرفایی می‌زنن که نمیشه بی‌جواب گذاشت. پس بهتره بی‌خیال شید تا جواب نشنوید..

• نمیدونم من توهم زدم یا ایشون ؟

طرف اومده نظره داده بعد میزنه زیرش

از ادب صحبت میکنه بعد باز تو متنش پر بی ادبی هستش

میدونی مشکلت چیه ؟ نمیدونی با خودت چند چندی ! میخوای همه رو راضی نگه داری که از زیر فشار دربیای نمیشه ! جنست هم که نا خالصی زیاد داره ؟

یاد یک ضرب المثل قشنگ افتادم میگفت بزرگی که احترام خودشو حفظ نکنه مثل اون شتری میمونه که فقط سنش بالا رفته ولی از عقل بهره نبرده

جملات رنگی توی پستت رو بخون آدم مثبت اندیش و با ادب :

این پیام بازرگانی چی میگه ؟ کمبود من دارم خداییی نخندون منو !

سلام علی اقای گل..مشتی امیدوارم سالم و سلامت باشی خیلی ب این بنده خدا توجه نکن نمیدونم کدوم سایده ولی یکم کمبود داره شاید

ب هرحال تراوین و فرومش جای خوبیه واس اوقات تعطیلات

• با سلام،

این بحث های دف توی فارم ریختن، غارت نامحدود مولتی ۲ ۳ سالی هست به دست یه عده بیکار حل شده تقریبا!

سیستم جدید کنفدراسیون برای همین شکل گرفته!

یعنی ارسال دف و پوش به خارج از اتحاد و کنفدراسیون غیر ممکنه در نتیجه نمیشه توی فارم دف ریخت و از مولتی پوش کرد

و البته کسی که صاحب فارم مولتی هست فقط در صورتی میتونه از فارمش در مقابل اتکهای دیگران دفاع کنه، که داخل فارمش دفاع بکشه!

و البته وقتی فارمتو بیاری توی کنفدراسیون، محدودیت غارت خواهی داشت (مطمئن نیستم اینو البته)

و این راه جهانی برای مقابله با مولتی بازی هست و فعلا موثرتر ازین نداریم انگار

با جلسه و درخواست و شورا هم قابل حل نیست اونم با وجود پلیرهای چموش آریایی

فکر نمیکنم برنامه نویسی سیستم کنفدراسیون خیلی سخت باشه

ای لیدر فرصت سوز :*))

چرا سنگ پا رو میزاری وسط که صاحبانش بیان سراغش خب، این بردها فقط تبریک داره!

وینر شدن با متای هفته اولی، توی سروری که کلا ۲۵۰ تا پلیر داره، هر سایدی ۵۰ ۶۰ تا، اصلا افتخاری مثال زدنی و غیر قابل انکاره!

البته پیرو بحث کنفدراسیون ها باید عرض کنم یکی از عوارض جانبیش که البته مفیده اینه که

وقتی میخوای دف بگیری از ساید های دیگه، رسمی و علنی باید بیاد توی پروفایل اتحاد، و با یک قبلتو قابل رفع و رجوع نیست! و نمیشه زیر آبی بری با کپسول بوتان و یهو ببینی آب قطع شده، نه ببخشید گاز نشتی داره و بوی متصاعد شده جانوران دریا رو هم آزار میده.

حسن جان کجایی، بیا خودت در مورد خمره ها، بشکه های نامحدودی که دیده بودی و قرض المنبع بدون برگشت بود توضیح بده، شاید پیشرفتی در تراوین ایران حاصل شد، بعضی حسودا هم هی نگن اون باگ بود!

• سلام علیکم جمیعاً.

عیدتون مبارک.

بابت همه ابراز لطف دوستان به این حقیر سپاسگزارم.

روز تعطیل هست و رسیدم امروز روی یک موردی که از سرور قبل میخواستم انجامش بدم و تکمیل نبود کار کنم.

خب بازی یک مقداری جلو رفته و به نظر میاد یک مقداری جدی شده. گرچه سطح سرور بالا نیست. شاهدش هم اینکه اتحاد تک نفره بنده وارد تاپ غارت و هجوم شده و هفته گذشته هم فقط به خاطر زدن آبادی مدال هجوم گرفت. کل غارتی که میکنم از آبادی هست. (یک 10تا ناتار اول بازی اضافه کردم که هنوز هستن. ولی چیزی ازشون در نمیاد و هنوز نرسیدم بشینم لیست درست کنم) البته بازیکنان خوبی حضور دارند ولی اون رقابتی که در بعضی سرورها شاهد هستیم در این سرور خیلی رونق نداره.

حالا برای امروز چی داریم؟ ببینید با توجه به اینکه هر روز این سرور رو اسکن میکنیم و اطلاعاتش رو ذخیره میکنیم یعنی میشه کلیه روند رشد دهکده های بازی رو زیر نظر گرفت. بزارید یک مثال بزنیم اول. روی دهکده پایتخت خودم مثال میزنم.

جمیعت این دهکده در طی 17 روزی که تاسیس شده به این صورت هست.

18, 50, 90, 114, 139, 177, 252, 276, 309, 376, 388, 436, 561, 604, 683, 699, 756

خب حالا میایم چه میکنیم؟ میزان رشد پاپ بین هر دو روز متوالی رو با هم جمع میکنیم و تقسیم بر تعداد میکنیم. که این عدد میشه متوسط رشد روزانه. برای این دهکده متوسط این تفاضل ها میشه 46.125 که ما گردش میکنیم بشه 46. حالا میایم برای همه دهکده های پلیرها یک نقشه درست میکنیم که بر اساس این عددی که بدست آوردیم رنگ بشه توی نقشه.

اینها رو اینطوری دسته بندی کردم. اون جاهایی که رنگش سبزتر هست یعنی خیلی به حساب نمیان و رشدشون مناسب نیست و میشه گفت اکانت های ول شده هستن یا اگر ول نشدن خیلی کم بهشون سر زده میشه. دسته طیف بنفش دهکده هایی هست که بهشون توجه نسبی میشه ولی احتمالاً روشون گلد زده نمیشه. طیف بعدی که رنگ های گرم هستن دهکده هایی هست که داره روشون فعالیت اساسی میشه یا اگر تایم آنلاینی متوسطی دارن همه چیز رو با طلا میزنن بره پی کارش.

توی این نقشه اون اکانت هایی که رشد متوسط دهکده ای از اونها بالای 40 پاپ در روز باشه رو اومدیم اسم اکانت رو روی دهکده مورد توجهش مشخص کردیم. نقشه بزرگ هست. باید زوم بشه تا ببینید چه خبره توش. از روی همین نقشه میشه برنامه ریخت برای حملات آینده به رقیب.

حالا این رو داشته باشید! میخوایم بزاریمش کنار وضعیت ناتار و جمعیت متوسط دهکده ها و تعدادشون در هر ربع.

چیزی که بنده میبینم اینه که اوضاع شرق خیلی بهتر از غرب هست! این متوسط جمعیت دهکده های یک ربع خیلی حرف توش نهفته هست! غربی ها دارن عقب میمونن و اگر دست نجنبونن فاتحه شون خونده هست. شمال غرب اساسی اوضاعش خراب هست. شمال شرق با متوسط جمعیت 350 برای هر دهکده فوق العاده جلوتر از بقیه هست و اگر این روند بخواد اینطوری بمونه و اگر مدیریت درستی داشته باشه بعید هست بقیه بتونن تهدید جدی باشن براش. گرچه جنوب شرق هم اوضاعش بدک نیست و اگر مدیریتشون خوب باشه شاید یک شانس نسبی داشته باشن. شخصاً معتقد هستم اگر تعداد تیم های با تجربه در یک مجموعه بیشتر باشه نسبت به مجموعه ای که داره برای چندتا اکانت محدود فعالیت میکنه برتری میتونه پیدا کنه و همینکه اون اکانت ها توی چشم باشن خودش میتونه نقطه ضعف باشه چون میشه برای از میدون بدر کردنشون برنامه ریزی کرد.

و اما ناتارها! هنوز نمیدونم این متوسط جمعیت ناتار چطوری مشخص میشه. ولی یک حدس هایی میتونم بزنم. ولی مطمئن نیستم. باید بگذره زمان و سعی کنم یک فرمولی براش پیدا کنم که بشه انطباقی بدست آورد.

یک نمودار توزیع به تفکیک پاپ اکانت هم برای ربع ها خدمتتون ارائه میدم ببینید در چه حالی هست سرور.

در ضمن داشتم با این ادیتور فروم ور میرفتم چشمم به دکمه source code اون کنار افتاد. به صورت اتوماتیک لیست زیر رو درست کردم برای کل سرور. تمام اکانت های سرور لینک شدن و بر اساس متوسط رشد دهکده هاشون مرتب و دسته بندی شدن. دقت کنید که این عددها متوسط برای همه دهکده های اون اکانت هست. اینایی که عددشون خیلی بالاست مشخص هست اساسی دارن گلد خرج میکنن.

98:

200t

90:

Sarlashkar

86:

Diazepam

78:

MenTaL

77:

Babak

75:

Up Again

68:

black storm

64:

Khargoosh

62:

M A R S , Rezakiyanpour

61:

knightdragon

60:

Napi

59:

The Prophet

58:

God Of Egypt

57:

N.W.A

56:

GodBlessYou

55:

No.1 , ghghgh , B.M.W , Guns And Roses

50:

*LEGENDARY* , ShadowPlayer

49:

Soldier

48:

SE_GuarD , M.W.R.T , ExCaLiBuR , Ayyar

46:

MasterPiece , Voyeur , CR7 , tondar

45:

VaGNeS , Marlboro , MARSHAL , Rico , SW 4 EVER , Logan

44:

Lenin , Big show , CLUB , mAmAlii , Youdontknowme

43:

BLOOD , SMS , saeid_s

42:

coffee , Porto , fluid , Wineston , made in china

41:

Mors , TRaDer , ReBeCcA

40:

tea , END , Aliii , Freak , S.M.S

39:

Namakdon

38:

USA , glass , brothers , Nimue , TOGO , Ako

37:

Julius Caesar , pouya , Captain Hook , Mr.ScarY , aNaTeMa , a6kbo3

36:

ABADAN , Banipal , full , Aloche , COMEDI , MyLiFe , mozhy , Marlb0ro , TBAG , Trigger , Camper , Dublin , keshmo , mesr , ابادان , fast , Cont , GreatCyrus , Berand

35:

Doctor , Sajad3448 , White Walkers , BOSS , Rikimaru , LORD S , NoOBe KaBiR , tavahommi , LorD OF TeuTonS , Technickal , dada , ALPHA , Paykan javanan

34:

Partizan-TNT , qarpizz , Marava , jadugar , Matrix , Dionysus , iOs , zerang , tofan , dast , KILLER , gina , vuslat , Elfnight , bomonti , Cheta , solid

33:

noob , Neme$!s , Игрокъ , venom , Abdo Khiyar , WestSide , SALSEN , Crassus , SheZeN , nazanin , Ragnar , oOo

32:

Dalatan , black clover , ShelBies , Jaguar , Spartacus , Jia , peacemaker , Mike Shinoda , Powerfull , bahari , Marcus Aurelius , nova , Aturpatakan , wwwe , PurpleGoofy , Pooriarsh , Badboy , olaf , zapata , BoBa , King Has Return , Somaye , ayande

31:

Gras , Xerxes , SARG , shirpala , codex , LORD , leopard , SCo , FTT

30:

StrongDefense , jang , don , sami , Sammer , k22222 , nene , khatereh , NIMA DEFENDER , silence , benita , Corton , Tata.se7en , SPQR , Verm!l!on , CELR , Lord.Persia , forza , ZZZ , Sare Keyf , laghooncher , copy , Claudius , Belona , Loghman , Koko , TOT , Riki , Hippopotamus , LEGENDS , Paradise , Big , ifreak , M-S

29:

Killer-x , Sisi , Rampart , Tommy , lenovo , How , Shishi , Best Warrior , STX , One Guy , sad but true , Killing Joke

28:

kati , GRANTURISMO , Caligula , alii , A33 , South East , X BrotherHood , ali110 , Vovo , Zambi , lk8 , Mr.oAA , start , ALPHAa , Paparazzi , Aria.Mehr , AHVAZ , SiaGar , GheLYooN , KNIGHT , Septimius , KaFar , BBoy , spider , Seth

27:

bit , Anhur , fortress , Soltan , K I N G , kakero , KinG NE , dizi , Pink , storm , mario , SE DEFF , critical , hunter0 , CAPITAN , HEXA , Wait , dark , DELTA , SHAHGOOSH , com , HoroSha , Loyalty , khan bakhtiyari

26:

dirty , -__- , Lolo , fffire , SW Guard , Zizi , M_N_A , zara , m07 , TABAR , Serendipiti , Moon , D4ragon , kami , Bike , MTL , Audi , LVL , ONLY , Nar , LeGenDary , acallar , NE Guard , The GodFatheR , raid , UNFORGIVEN , BaD NewS

25:

Dr.trax , Alexander , HSK , John Wick , lk6 , chochol , HARD , bomb , MANTIS , wisp , TOOF , drift , next , AMIREMUN , Cute , Eth , Brain , dash , Edi , desk , BellA CiAO , A S M , ashkan psr , Moe , MRM , zapa

24:

ARDR , WTC , ZoRRo , demo , WAVES , wind , Diana , khoshgelpesar , Sauron , Alien , Dualsens , XAUUSD , btc , hunter team , Kn!ght , BMW , Bilitz , mrhaji , Tital , aloo , Thor , proof , got you , xXx , V4US , dig , FIFA , LeGend , Nahal

23:

S T R O N G , faster , Ahri , raider , Admin , STMX , DonChesteR , LoyaL GuyS , babichoolo , BAL , Eleven , I T

22:

RoGeR , OLD GUYS , covid , perspolis , KinG BalA , گوسفند , LEON , Alfex , Peaky Blinders , metro , IsSa , DREP , BATMAN , lvlilad , BaD GuyS , Tom , YOLO , NoOoB , king tabar , Burn Them All

21:

machol , Bebz , J0k3r , M.M , alaki , Reza anzali , Puck , SosMar , Maxima , parsi , wallet , windsor , alpari

20:

Sipo , Huns , Unlimited , Copol , jokerr , coala , Admiral , pofak , BYT , GooSFaND , ShaZde KoCholo , sofia23 , chips , TraviaN , AmooYi , Stocking , Dr.navid , bari , ifc , meta4 , tablet , Adler , grooths , chrome , shab , Haji_agha , Tray , F16

19:

Winston , super , M-N-A , Piranha , Catarina , sobasa , NIDA , split , KHaraJi , WiTcHeR , Bibak , chen , Ninja , ace , king , Alizkng , Alooche , pubg , amirali

18:

SpearMan , sic mundus , dionysus.org , guitar , W2K , Hellboy1374 , kingdom , inceptionn , ThisIsTheWay , HRB , champion , Helicopter , MORTAL , judi , Defender , piaz , Pele , m09 , Mitra , gogoli , Fake , omit , Mast , nowrooz

17:

sham , Haj_Chen , ZeyDi , Xyster , delete , Rabbit , The Babadook , floor , Nini2x , SIGAR , Dracarys , highby , DemonKing , speed , T72 , جان اسنو , Joker

16:

mepoo , hectorkhan , Sajad1374 , wolf , 33yed , INSOMANIAS , blon , Salsa , VB6 , criticall , div , fire , m08 , SE GARD , feron , AxiS , ManoTo , TraX , slow , FANTA , erorr , maxbax , Samoore Abi , k02 , vatan , Itachi

15:

fuse , arow , abi , OUTLAST , KarKas , mila , lost

14:

Gol Gol , Hordwow , wolf.se , iLGiMa , HORIZON , Infernal , MMD , Black Army , DOGS , oshakhlari , Ostad , Kako , Gogo , Kota , Zang , Fron , Xpo , Noise , majidpeykani , gada , call

13:

rezvan , Wora , Opal , lol , VivaSw , Shir kosh , Tiny , bezu , sang , HaL NaDaRiM , Momo , Bybe , Bnzi , Voyd , Totii , red

12:

Pasargad , Namir , Eiman , Qarchak , east , umbrel , Zdx , Roboo , boomb , Nina , Kiil , Yellow Army , tra , dus , ezra , Milad , Gord , NaCl , gonde , khafan , hiro , godzillaa , reask , robinhood , mamad 007 , tak shak , Dori , Sajad , Sema , MaSS , mogol

11:

young , Soorena , nsa , Fighter , Karen , Tor

10:

Senatoor , hulk , sorati , lk3 , war , saeed1981 , elizabeth , sasi , king kong , jesus , Mana , 300 , emshaspand , ahora , Gladiator , M.I.S , OxaZePaM , Mr_spoiled , totiya , amlcml , CoLT , Sam , Deneris , Sozan

عملاً اینهایی که متوسط رشد پایینی دارند اکانت های خاکستری هستن! خیلی هنوز میشه کار کرد. برای اتحادها هنوز هیچ کاری انجام ندادم.

اومدم دکمه ارسال رو بزنم! خطا داد که بیشتر از 10000 کاراکتر شده. برای همین هر چی از 10 کمتر بود رو حذف کردم. هر اکانتی که اینجا نیست. یعنی رشد خوبی نداره و میشه بهش گفت یک اکانت خاکستری و یا زرد!

سلامت و سربلند و پیروز باشید.

ارادت در جریان است.

لقمان <3

پینوشت 1 : چشمم افتاد به اینکه یکی از دوستان مادرشون به رحمت خدا رفته اند. ان شاءالله که روحشون غریق رحمت ایزدی باشد. تسلیت عرض میکنم و براشون صبر مسئلت دارم چون حقیقتاً از دست دادن مادر مصیبت بزرگیست.

پینوشت 2 : گفتم یک تجربه ای رو با دوستانی که قبلاً لیدری میکردن و این سرور قصد دارند که لیدری نکنن در میون بزارم. اگر میخواید تک بازی کنید اوکی هست کارتون. ولی اگر رفتید و لشکر آوردید و تیمی همراهتون هست که بیشتر از یک اکانت هستید (مثلاً یک مجموعه 10 تا 20 اکانتی هستید) بعداً پشیمون میشید از اینکه در لیدری وارد نشدید. مگر اینکه هیچ سهمی نخواید از سرور.

• خب ببین افسانه جون

زیر سایه ان ای بودی دیگه فرومش هست اون موقع دستمال به دست دنبال همین ادم ها بودی که نزننتون یادت رفت لعنتی

اره تو راست میگی شلوار ما خاکی

ولی تو نداری لنگ میزنی نمیتونی راه بری ^^

اره جیگر من اخرشم افسانه که هیچ سکینه هم نشدین^^^^ اخر بازی یا بزارید ما اولی بگیریم یا میزنیم زیر متا یعنی در این حد گنده گویی

از همین جا میگم شما از گنده گو های خوب بازی هستین خلاصه که دلم برات کبابه فشار انقدر زیادبود که تاالان داره جاش درد میکنه تا اخر عمرت یادت میمونه ^^;)

ای ای نزن خودم میرم ^^^^^^

اول سرور قبلم گنده امدی ۱ هفته بعد گفتی برای گرم شدن سرور بوده و ما ...

اره گلم اینجوریه بازیش 8)

شما شاخ بودین ولی ۱۵ روز واندر ۵ ایکس استپ شد

شما شاخ بودین که با تهدید این چیزا رتبه گرفتی

شما شاخ بودی که از اول سرور لنگ دستت بود

شما شاخ بودین که ۱۰روز اخر سرور دف میریختین توی مولتی ها که تلفات بگیرین یعنی در این حد شاخ بودین 😂🤣

لعنتی ها فقط گنده حرف میزنن از رو هم نمیرن جنس ایرانی خوب نیست ها 😂🤣 همش یاد عکس سنگ پاهای دیابلو میفتم وقتی افسانه جون حرف میزنه😂😂

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام خدمت دوستان عزیز از تمامی ساید ها

جهت اطلاع و اتمام حجت با شما عزیزان فقط این پست رو میذارم و هیچ ترسی از هیچ احدی هم ندارم

همیشه و هرجا که بازی کردیم ثابت کردیم اگر حرفی بزنیم به اون حرف عمل میکنیم

تمامی عزیزان اگر کسی مشکلی با رید فارم های عمومی داره بیاد اینجا اعلام کنه تا ما فکر دیگه ای بکنیم

اون عزیزی که همچین کاری میکنه مطمئن باشه از اون چیزی که فکرشو میکنه ضعیف تره و اصلا حال اون فرد قابل بیان نیست

پ.ن۱: ما موضع ساید خودمون رو همون اول اعلام کردیم و مشخص کردیم که هیچ کاری با فارم ها و مولتی های شما نداریم اما اگر شما دوست دارین ما وارد عمل بشیم با کمال میل قبول میکنیم

پ.ن۲: فرصت داده میشه که به (پ.ن۱) فکر کنید و در همینجا جواب بنده رو اعلام کنید

به قول بزرگان: تا وقتی فرصت داری خودتو قوی کنی استفاده کن ازش،زمانی که دشمنت قدرت گرفت و تو هیچکاری نکرده بودی به گوشه ای برو و منتظر مرگ باش

مانا باشید

• سلام خدمت تمامی فروم نشینان و دوستان و رفقای عزیزم

چندین ساله با تراوین سر و کله میزنم ولی هیچوقت فروم ثبت نام نکردم تا به امروز که مورد لطف دوستان و همبازی های تراوینی قرار گرفتم

بابت ابراز همدردی از دوستان تشکر میکنم و امیدوارم روزی بتوانم این محبت دوستان و رفقا را جبران کنم

کوچک همه فروم نشینان عزیز ، فرامرز

• پ.ن۲: فرصت داده میشه که به (پ.ن۱) فکر کنید و در همینجا جواب بنده رو اعلام کنید

سلام خدمت همه دوستان از اونجا که تو فارم های nw هم دف میریزن و هیچ سایدی قبول نمیکنه باید به ادمین شک کنیم :)

پ.ن : لقمان داداش تو لیستت ما تو ردیف 16 بودیم ما هم گلد زیاد خرج میکنیم ولی فک کنم بد جا خرج میکنیم :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام مجدد خدمت تمام دوستان فروم نشینیان عزیز و ارجمند

متاسفانه بحث دف ریختن در فارم های عمومی ساید ها بحثی جدید و گامی فراتر از دف ریزی داخل موتی اکانت های رقیبه که نشان از پیشرفت استراتژی های گروهی از دوستان داره

جالبه تمامی رفقا در نقشه بازی این عمل رو مورد نکوهش قرار می دهند و هر گوشه و کنار هم شاهد تکرارش هستیم که شما خود بخوان حکایت از این مجمل

به شخصه امیدوارم که کمتر شاهد مسائلی از این دست باشیم و بیشتر وقتمون رو به بررسی اتفاقات و مسائل سروری اختصاص بدیم که محل مباحثه تاپینگ هست نه حاشیه ها و حرف و حدیث های جانبی

از دوستان خودم هم تقاضا دارم مباحث سرور قبل رو رو در رو مورد بررسی قرار بدهند

پ ن : آقایون امردادی بهنام و سعید و اشکان و رفقا دفعه قبلی توپتون افتاد اینجا پاره اش می کنم ها!!! بریددم در خونه خودتون بازی کنید هر کاری کردم نیومدید اینجا و خسته بودید برید خستگی تون رو در کنید تا نیومدم سراغ توپتون :دی

• درود بر شما دوست عزیز

برادر ارادت در جریانه خودت میدونی

اما موست هات به شدت خوبه و لذت میبرم هزش دمت گرم

اما قرار نبود که اماره من و بریزی دسط ها :دی

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه فروم نشینان عزیز

اول از همه خوشحالم که قسمت شد این سرورو کناره هم دیگه بازیکنیم

امیدوارم سرور خوبی رو کنار هم داشته باشیم
    دوم :پیشاپیش عید نوروز رو به همه دوستان تبریک میگم

رو روال قبل هنوز برده عشقه خخخ

نیزه دارها و محافظانتونم دوس داریم ! والا 8o

پ . ن : سرور قبل چی شد حذف کردی :!: