نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• حالا اگه شما اطلاعی از سرورهای رسمی‌تراوین نداری احتمالا ناشی از چیزای دیگست ;)

نه داداش من تاحالا بازی نکردم سرورهای رسمی :) اونجا هم کلوپ طلایی داره ؟

تیم امرداد فاتح سه سرور قبلی اسپیدترا هستند.

داداشم نوشته بود اسپید ترا ننوشته بود ای ار ولی ممنونم که با من حقیر همکلام شدی

نوکرم داداش گلم این چه حرفیه ما دعا گوتیم عشقی .من شک کردم فک کردم دوتا سرور نرمال اسپید ترا گذاشته من بازی نکردم :) این که ما تو گوشه قلب شما یه جایی کوچواو داریم افتخاری برای بندست انشالله یه سرور کنار هم بازی میکنیم که بشه جز افتخاراتم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام و عرض ادب آقا مازیار.

خوبین؟

مازیار جان واقعیت امر ؛ دقیقا متوجه منظورتون نشدم.

اگر مورد خطاب جملات آخر شما؛ بنده بودم عارضم خدمتتون که خوشبختانه یا متاسفانه این سرور بنده بازی نمیکنم. فقط سرور رو از دور تماشا می کنم و لذت می برم.

اگر هم خطاب شما به دیگر عزیزان بود، که ظاهرا برخی دوستان عنایتی به این نوع خوب بودن ندارند. متاسفانه طبق گفته های دوستان این حرکت در عمل داره اتفاق می افته و با شعار نمیشه حلش کرد.

داشتم پاسخ آقا سید رو می دادم که به فکرم رسید این پیشنهاد رو هم داخل همون پست بدم که شاید راهگشا باشه و اگر این موضوع موجبات دلخوری و ناراحتی شما رو ایجاد کرده به بزرگواری خودتون ببخشید. احساس کردم لحنتون به نظر عصبانی و شاکی بود واسه همین تشریح کردم‌.

پلیر عادی بودن لذت عجیبی داره. کاملا موافقم باهاتون. البته نفس حضور شما در ساید یک وزنه هست. چه لیدر و چه در اشکال دیگرش!

پایدار باشید

• سلام

اول اینو دیدم پرم ریخت !!

باز هم شاهد این هستم که به سبک خودت قصد در تخریب داری و نه روشن سازی ماجرا ! اون تعداد اکانتی که بن شدن همشو خودم عکسشو گذاشتم در فروم و تقدیم مدیریت کردم ! شاید برای شما جالب باشه که بگم هرکسی تا این باگو میشنید میرفت و امتحان میکرد ببینه واقعا راست میگم یا نه ، نه تنها از ساید ما بلکه از ساید های دیگه هم وقتی شنیدن چنین باگی هست سریع امتحان کردن ، نمیشه به همه تهمت استفاده از باگ بزنیم ! اما شاید برای شما خیلی جذاب تر باشه اگه بدونید چندین اکانت در ساید جنوب غرب که باگ زده بودن ( حالا یا به خاطر امتحان کردن این موضوع یا از سر شیطنت یا ... الله و اعلم ) بن نشدن چون من خبر نداشتم اون اکانت هم باگ زده و اسمشو نداده بودم به مدیریت ! چرا بن نشده ؟ چون مدیریت نمیتونست به صورت سیستمی این قضیه رو حل کنه و بنده خدا تک تک اکانت ها رو مجبور میشد چک کنه که یه فرایند طاقت فرسایی داشت .... مطمئن باش اگه من اون اسامیو نمیدادم نهایتا یه اکانت از ساید جنوب غرب بن میشد ...

بعد اینو دیدم

اپلاسیون شدم کلا !

راستی ایرج جان ۸۰ ک نیرو تو ۱۳ تا دهکده شارژ کردن همینجوری یهویی و اتفاقی استفاده از باگ نیست . آمرداد خیلی زیبا و حرفه ای از باگ استفاده کرده بود تنها مشکلی که براشون ایجاد شده بود اسکات حسین TNT از ده تازه چیف شده توسط اکانت لئون بود که معلوم شد اکانت های آمرداد ده رو با نیرو و کاتا چیف میکنن . شما برو ده جدید با فاصله زیاد از هم بزن سختی اون ده نیروهای اولش هست که اونم با باگ سریع میساختن دیگه و اکانتشون راحت بالا بود . پانیشی که خوردن ۸۰ ک نیرویی بود که ۱۵ روز قبلش ساخته بودن و با همون نیروها غارت دهکده و نیروسازی رو اوکی کرده بودن پس معلومه بعد از ۱۰ روز اون نیرو رو بهش پانیش بزنی به مشکل نمیخوره .

مثل این میمونه اول سرور به من ۲ ک گرزی بدن و من تو ۱۵ روز بیام با اون ۲ ک اکانت رو بکشم بالا بعد بگم حالا اون ۲ ک رو به من پانیش بزنن من که مشکلی ندارم .

حالا بگذریم ولی از من به شما نصیحت، وقتی فرار میکنید و فلنگو میبندید صغری کبری نبافید

بگید نشد نتونستم ولی اینکه بگید ما خفن بودیم و .... دیگه خیلی خنده داره !

ته ته تهش اینا رو نمیتونید بگید

مثل نور خدا باشید

به خاطر یه اکانت ۱۵ روز واندر ۵ ایکس استپ شد 🤣اخرم گفتن یا بزارین ما اول بشیم یا متا بهم میخوره که اونجا دیگه کوتاه امدیم 😂

انگار هنوز داره میسوزه

جعفر و وگنس این بنده خدا چی میگه 😂😂گفتم بزار فشار بیشتر کنیم سرور بعد نتونن بیان نزاشتید دیگه 😁

ببین انقدر زدیمش ، باز بلند شد شلوارشو تکوند ! خاک هارو پاک کرد

اخرم گفت دردم نیومد که هیچ

من زدمتون :) ممدعلی و جعفرم هم شاهدن

پ.ن: همه ما یک نوری باشیم
    پ.ن: اینم پست میدم دلیل این نیست که هیجانی شدم و میخوام بازی کنم ، امرداد برای همیشه به افسانه تبدیل شد .... هفته ای 1 بار میام میخونم میخندم و میرم :)

• پ.ن: اینم پست میدم دلیل این نیست که هیجانی شدم و میخوام بازی کنم ، امرداد برای همیشه به افسانه تبدیل شد .... هفته ای 1 بار میام میخونم میخندم و میرم :)

چقد اخه تو بامزه ای

تو سرور بدون رقیب، با اون باگ های وحشتناک که تهش برای اینکه زودتر شرش کنده بشه 5 ایکس میشه و البته سروری که کلا جز خودتون یه ساید توش مونده بود و اونم باهاش متا اند گیم بستید تا خش رو افسانه جونتون نیوفته با هزار ترفند و حیله با آژان کشی واندر صد کردید بعد الان اومدید از حماسه های نساختتون میگید خخخ

لامصب بزار چند ماه ازش بگذره لاقل یادمون بره اون اتفاقا

در کل مرسی که روزمو ساختی بهنام جون 😂😘😘😘

• چقد اخه تو بامزه ای

تو سرور بدون رقیب، با اون باگ های وحشتناک که تهش برای اینکه زودتر شرش کنده بشه 5 ایکس میشه و البته سروری که کلا جز خودتون یه ساید توش مونده بود و اونم باهاش متا اند گیم بستید تا خش رو افسانه جونتون نیوفته با هزار ترفند و حیله با آژان کشی واندر صد کردید بعد الان اومدید از حماسه های نساختتون میگید خخخ

لامصب بزار چند ماه ازش بگذره لاقل یادمون بره اون اتفاقا

در کل مرسی که روزمو ساختی بهنام جون 😂😘😘😘

اول اینکه حق باشماست و من در این مورد حق رو به شما میدم

سروری که اکانت A6KBO3 در شمال شرق روز قبل از کتیبه ها همرشو که میتونست منحصر کلین کنه بدون رم میزنه به یکی که باهاش کل کل نامه ایی کرده و بی همر میشه و همین کار باعث میشه منحصر سایدش بره.

بعدشم پلیر همون اکانت میره رو اکانت XBOX و شروع میکنه توهین و بد بیراه گفتن و اینکه خودش شاخ پنداری میکنه

همین دو حرکت نشون میده دوره تراوین حرفه ایی تموم شده و این دلیل اصلی ما برای اینه که باید تراوین رو به افسانه تبدیل کنیم هست

چون تا افرادی مثل شما توی تیم رقیب ما هستید ، تیم رقیب زرتی فرار میکنه و یا ناچار به فرار میشه ما میمونیم و حوضمون و ناچار میشیم 15 میلیون دف واندرمون رو با همرهامون رد کنیم و واسه اینکه دفاع صفر نشه 5 تا همرم بکوبیم واحه خالی

به هر حال واسه این سرور

1- رم بساز

2- با نامه التماس نکن که کنارت ده بگیرم و کاری باهات ندارم

3-توهین نکن با ادب باش

4-اول فکر کن و موقعیت تیمت رو در نظر بگیر بعد لانچ کن

در کل بووووس

• اینکه میگی هفته ای یبار میام فروم سر میزنم ولی دائماً در حال چک کردن پست های فرومی بکنار

ولی اینکه برای موجه جلوه دادن خودت سعی در تحریف واقعیت داری رو نمیتونم هضم کنم

اونبارم بهت گفتم دوباره میگم. هیچ مدرکی در مورد اینکه هادی فحاشی کرده باشه هیچ وقت نتونستید رو کنید

درضمن بیا باهم بحث فنی نکنیم چون اون موقع حس خوبی بهت دست نمیده

سرور قبل کاملا فان و جنگی با یه دهکده تو خاکستری نهایت لذت رو از بازی بردم. بر خلاف شما نه عاشق افسانه شدن بودم نه اونقدی که شما ذوق زده بودید برام اهمیتی داشت نیمچه دمپاییم دیوار بشه چون همون قبل کتیبه ها تکلیف سرور مشخص بود به لطف دوستان

چه بخوای قبول کنی چه نخوای با ریکاوری همون تروپه کپ دو تا کتیبه برا ساید تونستیم بیاریم

راستی بوسم کردی خوشم اومد 😍

تو که اینقد مهربونی فقط تو چند جمله بگو که روشن بشیم چیکار کردید دقیقا که لقب افسانه جونه همیشه ماندگار تراوین ایران رو به خودتون دادید خخخ

پ.ن: این پ. ن چه سمیه همه یاد گرفتید. خز شد بابا خخخ

• سلام خدمتت بهنام دوستان زیادی دارن خود شاخ پندار میشن بذار راحت باشن خاطرات بد رو یادشون ننداز:D

من این سرور بیشتر ی تماشا چی هستم حالا دوستان لطف دارن اسم مارو رو اکانتا میزنن اما تا اینجا تنها چیزی که دیدم از حضرات

اینه که مولتی های تپل بلدن بسازن بعد دف بریزن تو مولتیای رقیب وقتی هم میزنیشون بگن آقا نزن زشته فعلا میدگیم هم نشده درست نیست

خلاصه دنیای جالبی شده تراوین دنیای پاپ بازا به این صورت که ی عده میان دور هم تا میتونن پاپ میزنن و همر میکشم و مولتیاشون رو رید میدن

بعد موقع لانچ از ترس اینکه دیوار نشن قهر میکنن یا همینجوری میزنن به خیال اینکه خیلی خوب میزنن

درکل بذار تو خواب خرگوشی باشن اذیتشون نکن^^:D<3

• سلام رفقا امیدوارم حال دلتون خوب باشه

جدای بحث هایی که هست من دیشب و چند شب پیش که داشتم فارم لیست هارو آپدیت یا کلا از اول درست میکردم

اومدم و انجام دادم اما بشدت حوصله سر بر و دهن کمر رو صاف میکنه بکوب میخ باید بشینی فارم لیست بزنی

حالا با روشی ام که آقای لقمان عزیز بهمون یاد دادن و من همیشه ازشون ممنون هستم بابتش چون چیزی رو به بنده و دیگران یاد دادن

حالا خواستم چیزی رو که شاید خیلی ها درگیرش شده باشن رو یکمی با روش لقمان جان راحت تر بکنم

مرحله اول:با همون روشی که لقمان جان گفتن برای دهکده مورد نظر ناتار هارو پیدا میکنیم

مرحله دوم: حالا تو کلیپبورد همشون سیو هستن و وقتی کپی کنی جایی همشون میان

مرحله سوم: اینجا خیلی سخته یا باید بشینی تو یه فایل نوت کپیشون کنی و تک تک باز کنی تا وارد فارم لیستشون کنی یا که نه میتونی همون لینک هارو به صورت یک نامه

در بازی به خودتون بفرستید حالا تا اینجای کار باید دونه دونه همرو با دکمه کنترل و کلیک به لینک مورد نظر بازشون کنیم ....

اما روشی که کار رو خیلی راحت تر میکنه اینه که افزونه ی Open-Multiple-URLs برای کروم نصب کنید

و لیست لینک ناتار ها که تو حافظه کلیپبوردتون هست رو درون صفحه این افزونه وارد کنید و (open urls) رو بزنید و تمام!

همه ناتار های مورد نظر تو کروم باز میشن در عرض 1 دقیقه یا 30 ثانیه

اینطوری سرعت کار بالا میره و خستگی کارتون کمتر میشه.

امیدوارم به دردتون بخوره

باتشکر شرمنده یکم زیاد شد.

• بسم الله الرحمن الرحیم

لازم دونستم یک سری روشنگری ها کنم که دوستانی که خیلی زرنگن بشینن سر جاشون و از کار های نکرده ی خود در این مکان صحبت نکنن

مورد اول :ایرج اسلیم شیدی

ایرج جان خوبی؟چه خبر از متای با امرداد؟شنیدم که امرداد واندر امرداد رو به تنهایی داخل جنوب شرق 100 کرد هیچ اسمیم از شما هیچ جای سرور برده نشد به عنوان متای وینر

البته من به امرداد حق میدم بابت این کار چون در واقع شما هیچ کاری نکردین و از روز 80 سرور داشتین 10 تا اکانت اتحاد لویال و حسین تی ان تی رو میزدین( باید بگم اونا شمارو میزدن)

که البته بعد از درگیریه کتیبه ها و رفتن یونیک سایدتون و سر در اوردن کتیبه جنگ کوچکتون از جنوب غرب کلا امردادیام از شما نا امید شدن و باز دم حسین تی ان تی گرم که با 10 تا اکانت 120 تا اکانت شمارو جوری میزد که صدای ترب میدادین و اخرش به خرید اکانت و کتیبه رو اوورده بودین :))

شنیدم داری از قله هایی که ایدین زمان خودش فتح کرده بالا میری و اسم خودتو میخوای بندازی کنار ایدین

شاید لازم باشه یهت یاداوری کنم که اول سرور نرمال پیش با ایدین چی کار کردین :)) اخرین پست ایدینم راجب نبخشیدن شما بود عزیزم

(شما پشت رفیق خودتم خالی کردی قربونت برم این اوج افتخار شما در بازی تراوین ایرانه)

از افتخارات دیگه ی شما بخوام بگم

1. تبدیل شمال شرق به مستعمره ی امرداد(اخرشم دوستان لطف کردن یه لایک گذاشتن کف دستتون جای اسمتون کنار واندر )

2.کودتا علیه صمیمی ترین رفیقت و دادن ساید دو دستی به پیرمردی محافظه کار که در اصل سرباز امرداد بود و اخر سرورم رفت و شمال شرقم حذف کرد

3.نا توانی در زدن 10 اکانت لویال در سایدتون با داشتن 120 اکانت (لازم به ذکره که این 10 تا اکانت از شما بیشتر کتیبه جمع کردن )

4.خرید و فروش اکانت های لویال و کتیبه هاشون

5.کشوندن سایدت به جنگی که اصلن لازم نیست (چون سیاست رفتاری نداری)

من به شخصه با این کارنامه ی درخشان, جای شما بودم به جای فروم نویسی میرفتم گوشه ی اتاق میشستم زانوهامو بغل میکردم و به کار های بد گذشتم فک میکردم

مولتی بازای عزیز از انچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم

2.باگ های سرور پیش و امرداد:

دوستانی که قصد دارن واضح بدونن قضیرو برای اولین بار قصد دارم راجبش صحبت کنم (ذهن هارو روشن کنیم و وجدان خود رو بیدار کنیم)

اقا مجید عزیز از که با اکانت old man در فروم اون سرور فعالیت میکرد پلیر جنوب غرب بود که در سرور پیش بهشون برنامه دادیم تا در ساید جنوب شرق ثبت نام کنن(از گفتن نام اکانت معذوریم )

کارشونو بسیار عالی انجام دادن و ما همیشه به اخرین اخبار امرداد در گروه های تلگرامشون دسترسی داشتیم و 2-هیچ ازشون جلوتر بودیم

اقا مجید گل یک روز موردی رو متوجه شدن و مارو در جریان گذاشتن و اون مورد به شرح زیر بود

اکانت هایی که در پلن های امرداد شرکت میکردن معمولا پسووردشون عوض میشد (یه چیز طبیعی بود) و تعدادی اکانت مسئول پوش گندم اون اکانت ها میشدن به جز چند تا اکانت از اکانت های حلقه ی درونی خود امرداد (حلقه ی سیفی که باگ رو میزدن )

بعد از اینکه دوست عزیز ما روی اکانت Leon به صورت جانشینی لاگین کرد متوجه شارژ غیر طبیعی سربازخانه ها اصطبل ها و کارگاه این اکانت شده بود (بعضی تروپ ها سیم سکند میومدن بیرون) هم اینکه این اکانت به یک سری خمره رو غارت میکرد که این خمره ها به صورت غیر طبیعی پر میشن و خیلی غیر طبیعی هیچ وقت خالی نمیشدن

با پیگیری های عمو نادر عزیز (توتال فعلیه جنوب غرب بزرگ ) متوجه ابعاد باگی که این تیم استفاده میکردن شدیم

ابعاد باگ بدین شکل بود

1:شما میتونستین بی نهایت تروپ به صورت همزمان در سربازخانه تربیت کنید به صورت سیم سکند(دلیل اصلی جنگی بازی کردن یه سری اکانت های خاص در امرداد و چگونگی برگشت به تاپ درست 2روز بعد ازین که دیوار میشدن )

2.شما میتونستین بی نهایت ساختمان به صورت همزمان اپ کنید

3.شما میتونستین بی نهایت منابع ادد کنید روی اکانت (دلیل اصلیه پر بودن همیشگیه خمره های جادوییه امرداد)

4.شما میتونستین بی نهایت نقره همزمان به طلا تبدیل کنید

این ابعاد به گونه ای بود که سرور به طور کامل برای ما بی معنا شده بود و با تصمیم اقا یوسف عزیز و ناصر کلاهبردار تصمیم بر عمومی سازی باگ ها شد و ما از سرور رفتیم

(هیچ موقع تو کارنامت نگو مارو شکست دادی بهنام جان چون تنها چیزی که برای شما مونده ازون سرور لکه ی ننگی هست که روی تیم شما سایه افکنده)

نکته :اقا مجید درست روزی که متوجه اوضاع استفاده از باگ ها در امرداد شد در فروم پستی بر این مبنا گذاشت که دوستان امردادی شروع به تمسخر کردن و هیچکس جدی نگرفت (فروم رو از صفحه ی 150 به بعد مطالعه کنید متوجه موضوع خواهید شد)

تا امروز دوست نداشتم راجب این موضوع صحبت کنم ولی فاز زرنگی بعضی دوستان باعث شد یکسری روشنگری ها انجام بدم که دیگه حرف از هتریک که شد سرتو بندازی پایین ریز از بغل بری بیرون درو رو خودت ببندی

اولیش رو سر مولتی بازی و وی پی اس های فراوان بردی

دومیش رو به خاطر ما که حاضر نشدیم سه به یک کنیم روتون و باهاتون متا بستیم چون فک میکردیم انسانای نرمالی هستین

سومیشم به خاظر باگ های بالا

پس دیگه به خودت افتخار نکن

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام دوستان

حرف سرور قبل شد من فقط یه سوال از لیدر شمال شرق یعنی آقای مازیار خان دارم . برادر شما که اونموقع وقتی ماها می‌گفتیم دارن باهاتون بازی می‌کنن و آخر میکشن زیرتون شما میومدین داد و بیداد میکردین که ای خوارج شما میخواین متا مارو بهم بزنین . الان چه حالی و هوایی دارین ؟؟؟؟؟ واقعا دوست دارم بدونم ارزش داشت ؟

• واقعا مشکل دارید ! برید حل کنید.

حتی زمانی که ما تو سرور نبودیم اسم متا روی اتحاد وینر بود و دقیقا متا وینر شد ! زمانی که بودیم یک حمله از سمت امرداد روی ما نیومد و اصلا زیر ما نکشیدن... حتی زمانی هم که نبودیم اونا اسم متا رو نگه داشتن و متا وینر شد. واقعیت ها رو تغییر ندید. البته نمیتونید. همه چی ثبت شده.

لویال هم هیچ وقت نتونست خط روی ما بندازه... شبانه روز خورد در حالی که یک ساید ازشون حمایت میکرد. در صورتی که ما داشتیم دفاع های میلیونی میکشیدیم و مشغول شارژ همرهای بیشترمون نسبت به جنوب شرق بودیم. زمانی که ما داشتیم با لویال بازی بازی میکردیم امرداد داشت جنوب غرب رو رنده میکرد. ما هم میزدیم هم حال میکردیم هم اند گیم قوی تری ساخته بودیم. در نهایت هم حال نداشتیم رفتیم و بردیم ! حتی در نبودمون ! شما تشت آب سرد برات خوبه... بزن توش

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بعضی ها اصلا در حد و اندازه جواب دادن هم نیستن فقط باید بهشون گفت برو مولتی بازی تو بکن و ماله کشی نکن .

پ.ن: فارم های دیروز شاخ های امروز

پ.ن : طرف تا حالا واندر ۱۰۰ نکرده الان آمده خوشحالی می‌کنه اسم مشترک ۱۰۰ کرده خخخخخخخخ

پ.ن: بچه خوبی باشی و کمتر مولتی بازی کنی و درخواست کتبی بدی شاید گذاشتیم این سرور ۱۰۰ کنی

موفق و پیروز باشین

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

آقا ایرج عزیز شما کلا 3 تا پست در این تاپیک گذاشتید ، بیاید یکم پست های شما رو مرور کنیم .

اولین پست شما در این تاپیک :

پ.ن ۳: یوسف جان شما هم از آب گل آلود ماهی نگیر برادر! سناریوی "تقابل مولتی بازها و مخالفین مولتی" مال سرور آی‌آر و ادغام سوانز (با تاسیس بنده و آیدین و احسان) و امرداد (با لیدری بهنام و اشکان و آرمین و ..) بود که اتفاقا دراماتیک هم شد :) و گذشت..

دومین پست شما در این تاپیک :

پ.ن: در مورد سوانز و شعار بامزه‌ی "نهضت ادامه دارد" و .. کرِدیت این اسم و این موج به نام آیدین و احسان و بنده‌ی حقیر هست، و در این مورد دو نکته‌ی مهم:

.
    .
    .

حالا دم از "نهضت سوانز" می‌زنی که اصلا مُهرش به نام بندگانِ دیگری از خدای متعال است؟ :دی می‌گی "نهضت ادامه دارد".. از این حماسه خوش‌وقتم.

و اما پست سوم شما در این تاپیک :

یوسف جان، شعار سالم بازی کردن یا بات نزدن یا ... ارث بنده یا آیدین نیست که سندش رو با مُهر و موم به نام خودمون زده باشیم!

دیگه حرف خاصی در این مورد میمونه ؟ نه ولله :دی

خلاصه که هرکسی متوجه نشد بگه یه پست جداگانه بزارم بگم که ، ایرج بود و حاجی احسان ، آیدین آقامونم بود .

پ.ن : اینایی که الان خودشونو مبرا میدونن از باگ زدن مثل اینکه یادشون رفته چطور باگ هایی مثل امتیاز فرهنگی و ... زدن !

پ.ن : ایرج جان اگه بنده اسم اون تعداد اکانت ها رو به مدیریت نمیدادم تهش یه اکانت از جنوب غرب بن میشد ! اینقد دنبال تعداد نباش که بگی چون بیست بیشتر از یکه پس جنوب غرب بده آمرداد خوبه :دی

پ.ن : مولتی بازان مراقب باشید ، ما از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم ...

یا حق

کوچیک همه یوسف

• شرمنده دیگه فردا تعطیله منم وقتم ازاد هی مزاحم اوقات شریفتون میشم

فقط و صرفا واسه اینکه شبهات بر طرف بشه

اول اینکه عالم و ادم میدونن حفاظت اطلاعات امرداد حرف اول رو تراوین میزنه و نفوذ بهش غیر ممکنه ( البته از غیر ممکن اونور تره ) ! ، این همه سرور بازی کردیم 1 بار نشده هک بشیم ، ناله کنیم مارو کوبیدن ، بازی کثیفه اله بله ...! و حتی 1 بار نشده که بعد از دیوار شدن بگیم که اتک لو رفته بود ( یعنی میخوام بگم انقدرررررررررررررررررررر به خودمون مطمعنیم )

پس لطفا نیاید بگید ما یه جاسوس به اسم مجید فرستادیم توتون و انقدر جلو رفته که وارد اکانت لعون بشه چون بشدت خنده داره ته ته جاسوسی شما این بوده که بیاد تو کانال تلگرامی که بتونی دورهمی بچه ها رو شنود کنه

1- اون زمان که جنوب غربو داشتیم به قطعات ریز قرمه ایی تبدیل میکردیم رو تمام اتک ها لعون داشت اتک میزد ، رو لعون بودید دیوار میکردید بجای اینکه ناصرو پر کنید

2-دائم مارو محکوم میکردید که ما هکتون کردیم ما التون کردیم ، یک درصد رو لعون لاگین داشتید یه کوچولو هم بهش رحم بهش نمیکردید واسه اینکه از زیر فشار بیاید بیرون

3- رو لعون لاگین داشتید بدون شک رو ترکسس و واچ هم لاگین میکردید اتک های اونا هم تشخیص میدادید :) و روی هم میتونستی یه چیزی حدود 20 میلیون تروپ رو از این 3 تا اکانت بکوبی درو دیوار

4- رو لعون بودید ویچر الان رمرش سرجاش بود :دی

علی فلوید اومده بود به ما میگفت

2 میلیون دف من دادم بهشون 2 میلیونم خودشون داشتن بازم شما لینک سبز زدینشون چجوری زدید ؟؟!

الان من اینم باید بهش اضافه کنم

2 میلیون علی داده ، 2 میلیونم خودشون داشتن ، رو لعونم بودن

باز سبز زدیمشون :)))

مثل مرد بیا بگو باگ زدم تونستم کردم به هیچ کسم ربط نداره و انقدر حرف های خنده دار نزن ... و واسه اینکه باگ خودتو توجیح کنی بیای بگی جاسوس فرستادم یا اینکه بگی بعد لو رفتن همه زدن ما هم زدیم !!

همون جور که من اومدم اون تایم گفتم مسعود سهوا از باگ استفاده کرده و سر باگی که زده هم پانیش خورد

در اخر

فقط خواستم بگم

دروغ میگی یه طور بگو بتونیم باور کنیم

• با نام خدای مهربان شروع میکنیم فروم این سرور.رو

یه سری نکته بگم و برم:

• دف ریختن در فارمها جزو یکی از روش های بازی هست .کسی که نمیتونه روزی یبار از فارمای عمومی جاسوسی کنه و دف رو تشخیص بده بزار همرش اسیب ببینه.این روش بهترین روش مبارزه با مولتی بازایی هست که به مولتی هاشون سر نمیزنن یا فارمر هایی که نگاه به لیست نمیکنن و میزنن.یا ناتار بزن یا اگر فارم میزنی جاسوسی بزن ازش نکه یارو از ساید اونوری دف رو ۴۸ ساعته بفرسته و تو دیوار شی
    • مورد دوم اینکه مسابقات بکس محمد علی کلی رو دیدین؟طرفرو همون دیقه اول ناک اوت میکنه دو ساعت بعدش مسابقه بعدی هم ناک اوت میکنه اونوقت میان بهش میگن که حریف حذف کرده بود و شما جلوی بیابون صد کردی؟مقصر بهنامه بخدا همش عملیات روتون میرفت ولفجر پشت ولفجر پخخخخ پشت پخخخ .من گفتم نکن بهنام اشکان ادم باشید بزارید باهاشون بازی کنیم نکه همون اول حذف کنن برن ولی خب گوش شنوا نبود همون اول اینا حذفتون کردن.
    • یه علی زد کینگی اینجا دیدم .علی جون چه خبرا؟تورو که همون اول خفت کردم دیگه چی میگی کاکو؟خودت هم به عنوان رقیب قبول نداری؟
    • در مورد باگ .اسم اکانت های اول تا صدم اس ای به ادمین داده شده بود و همشون بررسی شدن جز لئون هیچ کدوم بن نشدن مخصوصا واچ اند لرن که هر روز ریپورت میشد .کسی که باگ زد مسترز بود اکانتی که زد بن شد پانیششم خورد .
    • در مورد آمرداد هم یکی یه فیلمی ساخت و تدوین کرد واقعا جالب بود.کاکو منم سینه خیز اومدم جنوب غرب سیبیلای ناصر رو بریدم یه نارنجک هم دزدیدم .کی به کیه کنتور که نداره .تو اگر رو لئون بودی تارگت رو نمیدیدی؟باز لینک سبز میومد؟واقعا بهت افتخار میکنم
    • در مورد سرور حال هم فکر بهونه باش میخایید حذف کنید بهونه مولتی بازی شمال شرق و .... بهونه تکراریه سعی کنید چیز جدید تعریف کنید
    • شاد باشید.سعید. ملا
  • ایرج جان خوبی؟

چه خبر از متای با امرداد؟شنیدم که امرداد واندر امرداد رو به تنهایی داخل جنوب شرق 100 کرد هیچ اسمیم از شما هیچ جای سرور برده نشد به عنوان متای وینر

به به سلام دف کورد عزیز، اسطوره‌‌ی ادب و اخلاق و استاد فتوشاپ :دی قربان شما شکر خوبم.

سلامتی! بعد از فرار ناگزیر شما از سر ضعف، و رها کردن خودخواسته‌ی آریانا، صد کردن!

وقتی صد کردن تنها بودن.. امرداد مونده بود فقط..

خبر که داری من قبل از نقشه‌ها اصلا خداحافظی کردم؟ اخبار دقیق‌تر رو از بازماندگان بگیر، هرچند پست محمدعلی وگنس و خصوصا جمله‌ی آخرش برات بسه‌‌..

البته من به امرداد حق میدم بابت این کار چون در واقع شما هیچ کاری نکردین و از روز 80 سرور داشتین 10 تا اکانت اتحاد لویال و حسین تی ان تی رو میزدین( باید بگم اونا شمارو میزدن)

که البته بعد از درگیریه کتیبه ها و رفتن یونیک سایدتون و سر در اوردن کتیبه جنگ کوچکتون از جنوب غرب کلا امردادیام از شما نا امید شدن و باز دم حسین تی ان تی گرم که با 10 تا اکانت 120 تا اکانت شمارو جوری میزد که صدای ترب میدادین و اخرش به خرید اکانت و کتیبه رو اوورده بودین :))

این صدای ترب رو ریکوردی چیزی داری؟ من نشنیدم.. ضمنا پیشنهاد می‌کنم قبل از این که اسم حسین رو بیاری، بری پیشش پی‌وی جایی بگی آخرین مکالمات تیم‌ها چه بوده، و آخرین مکالمات ما دو نفر..تا یک وقت خدای ناکرده سنگ روی یخ نشی :دی و کاسه‌ی داغ‌تر از آش..

یک قدم عقب هستی عزیزم، و توی عوالم کل‌کل‌هایی موندی که خودشون ‌هم‌ توی فازش نیستن دیگه =)))

دوست باهوش من، از یک طرف آیدین رو "رفیق" و "صمیمی‌ترین دوست" من می‌دونی، از طرفی میگی من می‌خوام اسمم رو بندازم کنار آیدین؟

خب دوستان صمیمی که رفیق و همبازی هم هستن اسم‌شون کنار هم هست دیگه انداختن نمی‌خواد =))

و آیا لازم هست بهت یادآوری کنم که در همون پستی که ازش حرف می‌زنی، این که مازیار "سرباز و دست نشانده‌ی امرداد" باشه رو به سخره گرفت و گفت حرف بامزه‌ای بود؟ :دی یا فقط جاهایی از پست که دوست داشتی رو خوندی؟

ضمنا بهتره موقع اسم بردن از مازیار بهتر و محترمانه‌تر حرف بزنی. آفرین.

این‌قدر کم دقتی و گاف می‌دی که رزومه‌ی من رو محدود به همین سرور قبل اسپیدترا می‌کنی =)))

اما حالا که اشاره کردی: بند شماره ۳ که همون قضیه صدای ترب و ترق هست که گفتم دیگه تکرار نمی‌کنم.

یک سری موارد هم گفتم بعد از رفتن من از سرور بوده و بازم ارجاعت می‌دم به پست وگنس! توضیح نمی‌دم دیگه..

اما بامزه‌ترین قسمت داستان:

ببین من چه قدرتی دارم که آیدین رو بکشم پایین و مازیار رو بیارم بالا =)))) بنازم واقعا..

اما حقیقت (برای صدمین بار، و هر بار این قسمت که می‌رسه دوستان چشم و گوش‌شون رو سفت می‌چسبن):

- آیدین خودش رفت! سعی کردم نگه‌اش دارم، اما نشد. این که بین ما چه گذشته بماند دیگه به شما مربوط نیست و شخصی میان دو صمیمی‌ترین دوست هست ^^ اما خب، فقط این رو بگم که آیدین موقع رفتن اکانتش رو با رمز به من تحویل داد و حلالیت طلبید و رفت، و حتی گفت حاضره در پست خداحافظی من رو جای خودش معرفی یا تشویق و ترغیب کنه، اما من نپذیرفتم چون بزرگ‌ترها بودن..

- مازیار رو من بر مسند تاج و تخت در کینگز لندینگ در جنوب وستروس ننشاندم! من تیرین هستم نه لیتل فینگر :دی مازیار با اکثریت آرا توتال شد! اون‌ هم در جلسه‌ای که مثلا همین حسینی که شما ازش دم می‌زنی حضور داشت.

همین‌ها برات بسه. تخریب شخصیتی با توسل جستن به جزییات سرور گذشته اون هم با کلی تحریف خوردن تیر به سنگ هست.

اما بهرحال مرسی که حال ما رو پرسیدی ^^

یوسف‌ جان اکانت خودت ‌رو هم خودت ریپورت کردی؟ :)

عزیزم بحث ادبیات شیرین فارسی خیلی ساده‌ست: "کردیت سوانز" یک چیز هست و "شعار بازی سالم (کلا) سر دادن" چیز دیگری‌ست..

شما از بنده پرسیدی که ای وای یعنی ما نباید ادامه دهنده‌ی راه فلان باشیم مگر با رهبری و اجازه‌ی شما؟ منم گفتم نه آقا! شعار بازی سالم فریاد بکشید مختارید، اما خواهشا و ترجیحا اسم سوانز رو نیارید.. همین. به نظرم خیییلی واضح بود.

شما دنبال مچ گرفتن و تنافض پیدا کردن در پست‌ها می‌گردی، اما این کار زکاوت و دقت بیشتری می‌خواد..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• گفتنی ها گفته شده

دوستم ندارم بحث تبدیل به مکالمه ی دو نفره شه

خطاب به بهنام عزیز:وجدانتو بیدار کن و لازم به ذکره که ابم وصل کردیم فروم سرور پیشم هنوز بازه برو لینک سبزاتو ببین :))

خطاب به ایرج اسلیم شیدی عزیز :برو لیست افتخراتتو یه بار دیگه بخون و هر شب یه ترب گاز بزن تا صداش از ذهنت نره

خطاب به سعید مولا: یزیدتو :)))

از همه باحالتر فوشایی بود که ممد علی وگنس تو مکالمه ی دو نفره تو فروم به ما بست (خیلی کلک شدی جیگر)

ایشالله خدا عاقبت همه ی مارو ختم به خیر کنه

پ.ن:تراوین صرفا یک بازیست بیاید هیچوقت بخاطر یک بازی دروغ نگیم

پ.ن:یاد شعری افتادم گفتنش اینجا خالی از لطف نیست

هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار ().

• سلام

نمیخوام تو این سرور دخالتی بکنم و پست بذارم اما جواجیج(جمع جوجه:P)نمیذارن ادم یک گوشه بشینه مجبورمیکنن تو فروم باهاشون باز بازی کنیم اه.

درمورد سرور قبل ما راضی جنوب شرق راضی متا وینر اونجای دماغ ناراضی در رفتید ادعای شجاعتتون میشه فرار از ترس هست اقایون نسبتن محترم ترسیدید رفتید لاقال دیگه نخندونید مارو!!!

در مورد ایرج و صحبتهای گفته شده عارضم که ایدین اگه لازم به گفتن چیزی باشه هزارتا مثل شمارو باهاشون فلافل درست میکنه میزنه بر بدن لازم نیست کسی وکیل وصیش باشه در مورد ارتباطش با ایرج و مسایلی که پیش امده

پس لطفا طبق گفته رییس جمهور قبلی اب یخ بریزید همونجا که لازمه و نخود اش نشید مرسی اه.

در مورد شمال شرق این سرور هم بچه های اریانا هستن هم تعدادی از لویال و همچنین تیم منسجم و عالی فونیکس که بهشون اضافه شده با لیدری عالی دارن پیش میرن خودتون هم اینو فهمیدید از الان دارید بحث مولتی رو میکشید وسط که از الان بهانه جور کنید برای فرار(طبق معمول)لطفا چند روز دیگه که رفتید درب رو هم پشت سرتون ببندید ممنون.

درنهایت ممنون از پلیرها و تیم لیدری شمال شرق که هنوز هیچی نشده باعث شدن یک تعداد مشغول خرید حب جیم باشن.

سپاس

• با سلام خدمت اهالی فروم

امیدوارم تا اینجای سرور به همگی خوش گذشته باشه و لذت برده باشین یه نصیحت برادرانه به نظرم بحث در مورد سرور گذشته رو تموم کنیم اینکه چه اتفاقاتی افتاده و هرچی بوده تموم شده رفته و تکرارش فقط باعث دلخوری و ناراحتی خوانندگان فروم میشه که میان اخبار این سرور رو اینجا دنبال کنن نه سرورهای گذشته.

جا داره یه تشکر ویژه کنم از لقمان عزیز که واقعا به شخصه واسه خوندن پست هاش به فروم سر میزنم امیدوارم که بیشتر واسمون از این پست های تحلیلی بزاره.

انشاالله این سرور شاهد یه بازیه جذاب باشیم و همه لذت ببرن.

موفق باشین

حسین

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• سلام

دوستان بزرگوار؛ عزیزان دل.

واقعا فکر می کنید کسی که از باگ استفاده کرده میاد اعتراف می کنه؟ انتظار دارید کسی یا کسانی که از یک ضعف سیستماتیک سوء استفاده می کنند میان میگن که ما از باگ استفاده کردیم؟ واقعا چنین انتظاری دارید؟

خیر! قطعا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

اما گمان می کنم همه افراد سرور قبلی فهمیدند که واقعیت چی بود و چه کسانی از باگ بهره بردند. البته در زمان خودش به وفور در این مورد صحبت و بحث شده. تمام پلیرها قدرت تفکر دارند و می توانند کسی که باگ زده را تشخیص بدهند. من به این حرفم باور دارم. لذا از دوستان خواهش می کنم حق تشخیص را به خوانندگان و پلیرهای فهیم و باشعور سرور واگذار کنند.

الان هم فکر می کنم این بحث ها که مربوط به سرور گذشته است برای بقیه پلیرها جذاب نیست. فضای این فروم هم متعلق به پلیرهای این سرور هست و قاعدتا باید مطالب مربوط به این سرور در این فضا مطرح بشوند. ‌‌ بحث استفاده از باگ وارد یک دور باطل شده که هر کسی ساید مقابل رو متهم می کنه. پس به نظر میاد ادامه بحث بیهوده است.

امیدوارم با درایت و تلاشهای مدیریت محترم سایت اسپیدترا که واقعا انسان شریف و پرتلاشی هستند از این به بعد شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. باقبول وجود برخی اشکالات؛ قطعا همه باید دست به دست هم بدهیم و حمایت کنیم تا روز به روز شرایط این سایت بهتر بشود و ما بتوانیم با رفقا و هموطنانمان در یک سایت ایرانی دور هم باشیم و از بازی محبوبمان لذت ببریم.

جسارت بنده رو به بزرگواری خودتون ببخشید

آخر هفته تون به خیر و شادی

پایدار باشید