نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• شما 2روز بود داشتی اتک میزدی ما1دونه اسکات هم اونجا نذاشته بودیم که راحت آمار داشته باشی

تا چندتا هیرو دیدی بدو بدو اومدی فروم گفتی آی ملت اینا مولتی دارن الکی میگن بدون مولتی بازی میکنن حالا ما شدیم هوچی گر؟

ما این سرور فقط اومدیم بگیم که بخواهیم بدون مولتی بازی کنیم واقعا بدون مولتی بازی میکنیم حتی دفساز

شما این پلنی که اومدید رو اکانت ما که در حال حذفه بزنید قبلا جلوی سارنگ اینا هم زده بودی و نتیجه شو همه دیده بودن

شمال شرق چقدر خار و ذلیل شده که کلاهبردارا تهدیدش میکنن :d

• ما اسکات هم داشتیم مجید جان

دو روزه پلن داریم میزنیم 🤣

خوبه خودت اومدی اینجا گفتی اون اکانت هایی که زده بهتون صاحبش کیه اکانت در چه حال هست . و اگر هم سامان جان مردونگی نکرده بود الان اون اکانت ایمیلش دست بچه های شمال شرق بود .

پس به اینا نمیگن پلن به اینا میگن زدن نیروهایی که در حال حذف هستن مثل شما که دارین حذف میکنین و به قول خودتون زدین به واندر . اونم ۱ ک شمشیری داشت زد به شما . نمیدونم زدن نیروهای شما قبل از حذف میشه پرو پلیر بودن شما و زدن نیروهای ما قبل از حذف میشه میشه نوب بودن ؟

باشه مجید جان شما پرو پلیر و ما هم یه نوب معمولی

ولی حیف شد نموندی این سرور .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• اما يه اكانت خنده داره ديگه طرف اومده يك خونه اي ده ٣ ما ده زده😂رو چه حساب خدا ميدونه بعد كه ديد گزاشتمش تو فارم ليست نامه زده! چرا گذاشتي تو فارم ليست😅واقعا اگه ما جدي بازي ميكرديم با همون ده كل شمال غرب و جمع ميكرديم به نظرم شما جاي ليدر به آموزش بيسيك نياز داريد در هر صورت اميدوارم موفق باشيد..

سلام خدمت آرمین عزیزم قبل از همه چیز ورزش باستانی رو بهت معرفی میکنم برو اونجا یه تمرین هایی دارن که دور خودت میچرخی این باعث میشه وقتی یکی تحویلت میگیره سرت گیج نره عزیزم

خنده دار باشی بهتره تا اینکه غیر قابل تحمل باشی . من اومدم یک خونه ای شما ده زدم 2 شب تا 2 ظهر گذاشتی تو لیست فارمت 2 تا گرزی زدی بعد یه تک هیرو بچه ها فرستادن من نبودم رو اک 4 تا تک هیرو زدی بکشی هیروی دف ما رو .تو اگر پلیر بودی اون ده رو که نه پاپ داره نه دف رو باید تا صبح میپروندی دردش 10 تا کاتا بود با یه مقدار وجود که فک کم هیچکدوم رو نداشتی . منم به همون خاطر نامه زدم دیدم نپروندی فک کردم اشتباهی ادد کردی تو لیست فارمت .آخه 2تا گرزی میزنی نمیگی ما حذف اکانت میکنیم . 10 تا پست بالاتر اومدم از پلیرهایی مثه لقمان و تو تشکر کردم بابت تحلیل های 3 سرور پیشت ولی حقا که ادب وظیفه انسان است انسان از بی ادبی به جایی نرسید

3 سرور پیش منم مثه خودت مولتی کشیدم تو ساید se متحد هم بودیم انگشت کوچیکه اکانت ما هم نبودی اما الان میای به ما خرده میگیری . آموز ش هاتم نگه دار برای خودت چون ما هر کی بغلمون ده بزنه میپرونیم به 600 تا دونه منبع راضی نمیشیم. تو سه ساید ده زدی کاریت نداشتن من اومدم کنارت ده زدم ناصر زد جمعت کرد دیدی nw جای .... نیست

بدرود تا درودی دیگر

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• خب اکانت حذف شد دیدی ما مثل شما نیستیم 10بار بگیم حذف میکنیم نکنیم

اون اکانت nw نیازی به جنح میل نداشت هم پلیرش منو قبول داشت هم من پلیرشو اسپید هم پلیرش توو ساید دیگه بود اکانت هاشو داد به من کپش توو خاکستری sw بود ما از ne ریدش میکردیم:d

تا قبل اینکه خودت بگی من نمیدونستم اون اکانت جزو اون 6اکانت مولتیه من فقط اسم اکانت اصلیو میدونستم

ما اگه میخواستیم اون ده دف بریزیم با اینکه مولتی نداشتیم کافی بود فقط 4تا پی بدیم ببینی از کل 4ساید چندتا هیرو و دف میومد

خودمون اسکات نریختیم که راحت اسکات بزنید وگرنه باید بالای 2.3ک اسکات میزدی بتونی ریپورت بگیری
    مثلا به واندر نمیزدیم میزدیم به شما؟ واسه ما افت داره همرو به هر کسی نمیزنیم

ما قرار باشه جدی بازی کنیم و کل کل کنیم میریم با ساید یا تیمی کل میکنیم که توو بازی حرفی واسه گفتن داشته باشه

خدانگهدار همگی

موفق باشید

• از عزیزانی که تاحالا حتی رنگ اند گیم رو هم ندیدن خواهش میکنم سکوت را رعایت کنن و منتظر سرور بعد باشن که باز اکانت بزنن یکم ای نفس کش سر بدن و ۱ هفته بعد دوباره حذف

پ.ن : ماهی جون فاز نهنگ برندار :*:*

پ.ن: کم گوی و گزیده گووووی

پ.ن : چرا بعضی ها به این شدت رو مخ تشریف دارن ؟<X<X<X

• سلام عرض ادب خدمت دوستان این سرور به خاطر درخواست چند تا از دوستان قدیمی استارت کردم که امشب متوجه شدم دوستانی که ادعا میکنن که اهل مولتی بازی نیستن منو به خاطر زدن مولتیاشون از اتحاد انداختن بیرون واقعا براتون متاسفم اکانت تیتال تا 65 ساعت دیگه حذف میشه و برای همیشه از دنیای تراوین خداحافظی میکنم و واقعا اشتباه کردم که به امید کسایی اومدم ساید شمال غرب که فقط ادعا دارن و توان اینو نداشتن که جلوی اخراج دوستشون از اتحاد رو بگیرن یا حق پ ن : پارسا راست میگفت تازه الان به حرفش رسیدم یا حق

• ما دوست زیاد داریم. به هر کی هم زنگ بزنیم بیاید بریم یه اکانت خفن بکشیم میاد. شما هم بجا آزرده خاطر کردن دیگران بشین به تعداد دوستان اضافه کن که وقتی یکیو میبینی خیلی خیلی خیلی بهتر از تو عمل میکنه نری وسط فروم دادو بیداد کردن. بری بفهمی چیکار میکنه و چارتا چیز یاد بگیری.

سلام خدمت همگی

اقا وگنس جان

ما ام دوست زیاد داریم البته اگه ریا نشه :دی

عزیزم

سرور های کام ، فراخوان نمیده سرور بدون مولتی و بدون بات هست ! درسته ؟! ولی میگه اگه از اینا استفاده کنی فلان مقدار جریمه میشه ! درسته اینم؟!

حرف من اینه که وقتی میان اعلام میکنن سرور بدون بات و بدون مولتی ، پس باید بسترش رو فراهم کنن ، نه اینکه 3-4 سرور بیان اینو اعلام کنن ما ام باور کنیم ، پاشیم بیایم تایم بذاریم پای بازی ، تهش ببینیم دقیقا مثل سرور های گذشتس فقط اسمش عوض شده :)

اینکه میتونیم میکشیم میتونین بکشین دیگه زیادی لوس شده . بچه ی 10 ساله که نیستیم ،

الان که وضعیت ناتار بهتر شده ( البته از نظر من اینم باید استاندارد بشه ) ، مولتی کشیدن کاملا بالانس بازی رو از بین میبره

والا بخدا قرار نیست هرکی 7-8 تا همر بکشه ، یکی دیوار شه اونیکی ، اونم دیوار شد اونیکی .....

تراوین باز اونیه که از حداقل داشته هاش بهترین استفاده رو ببره

ته سرور هم میشه واندر هایی که با سوپر همر فقط یکی 2 لول پایین میان ! اگه جذابیت داره حرفی توش نیست

شب همگی خوش

• سلام عرض ادب خدمت دوستان این سرور به خاطر درخواست چند تا از دوستان قدیمی استارت کردم که امشب متوجه شدم دوستانی که ادعا میکنن که اهل مولتی بازی نیستن منو به خاطر زدن مولتیاشون از اتحاد انداختن بیرون واقعا براتون متاسفم اکانت تیتال تا 65 ساعت دیگه حذف میشه و برای همیشه از دنیای تراوین خداحافظی میکنم و واقعا اشتباه کردم که به امید کسایی اومدم ساید شمال غرب که فقط ادعا دارن و توان اینو نداشتن که جلوی اخراج دوستشون از اتحاد رو بگیرن یا حق پ ن : پارسا راست میگفت تازه الان به حرفش رسیدم یا حق

دکتر جون سلام داداش گناه یکی رو پای همه ننویس میدونی که دوست دارم من خودم رفع و رجوعش میکنم عزیزم .

در مورد مولتی زدن هم همه ساید ها همینن باید با هماهنگی بزنیم هر کی مولتی کشیده برای خودش کشیده یا هزینه کرده یا زحمت کشیده یا چند نفر دارن بازی میکنن همه ناراحت میشن الان تو se کسی جرات نداره مولتی های ارش رو رید بده رفیق هم باشی زمین و اسمون رو به هم میدوزه :)

ارش جون چون دوست دارم و میدونم بی اعصاب ترینی اسمتو اوردم

الان منظورم نبود که مولتی داری ها منظورم اخلاقته مثلا ۳ سرور پیش به خود منم منابع نمیداد که رو یه اکانت بودیم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام عرض ادب خدمت تمام دوستان

غیر از چند پست از لقمان عزیز و یکی دو نفر دیگه مابقیش شده اسپم و .....

خواهشا یک چنل دیگه راه اندازی کنید و اونجا دلخوریهاتون بگید فکر کنم یک چنل برای تحلیل باشه و لینک ها و چنل دیگر برای کل کل بهتر باشه اینطوری یکسری از کل کل لذت میبرن یکسری هم که حوصله کل کل ندارن از تحلیل ها و آموزش ها از ادمین عزیز خواهش میکنم اگر مقدور هست این کار رو انجام بدن

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

تراوین نمونه ای کوچک از جامعه ما

خب حدودا 48 ساعت از آخرین پست بنده در این فروم میگذره ، تشکر میکنم از تمام دوستانی که منت سر بنده گذاشتن و چه تو فروم و چه با پیام و زنگ هاشون بنده رو مورد عنایت قرار دادند ( هم مثبت هم منفی :دی ) ...

در ابتدا باید عرض کنم که ، بله نهضت ! به معنی واقعی کلمه میشه گفت نهضت ، چرا که این جنبش میتونه به انقلابی ختم بشه در تراوین ایران ... قطعا همیشه مولتی بازی بوده اما واقعا مولتی بازی قدیم با این مولتی بازی یکیه ؟

قرار نیست به کسی بگیم مولتی نسازه ، حرف شما کاملا متینه که نمیتونیم به کسی اجبار کنیم مولتی نسازه ، دقیقا اخرین باری که با اقا ایدین صحبت میکردم به همین نتیجه رسیده بودیم که نمیشه در این باره کاری کرد ، اما چیزی که تو ذهن منه تقابل مولتی بازان با مخالفین مولتی بازیه . مولتی بازان معتقدن روش های سنتی دیگه فایده نداره و باید به روز باشیم و مولتی بازی مثل اندرویده و پاک بازی مثل نوکیا ! اما ما معتقدیم هنوزم میشه با استراتژی جلوی این قضیه ایستادگی کرد .

من اعتقاد دارم چیزی که تو جامعه قبحش میشکنه و همه استفاده میکنن و علنی شده دلیل بر خوب بودن اون چیز نیست و من نباید برای اینکه رسوا نشم همرنگ جماعت بشم ! باید جلوی اون عمل قبح ایستاد ولو تک نفره ، مطمئنم اون ارتش تک نفره زیاد و زیاد تر میشه ...

تو فینال هم مشاهده شده این روش در حال گسترشه ، اما دو نکته هست ، یک اینکه تو فینال چیزی به اسم سرور بدون بات و مولتی ران نشده و چنین تیتری ندیدیم اونجا و دوم اینکه شرایط فینال واقعا فرق داره با این سرور ، الانم بحث فقط اینه که بگیم ایا واقعا این روش ، روش درستیه و باید ما هم به همین شکل بازی کنیم ؟ نتیجه در آینده مشخص میشه ....

من از مدیریت سایت تقاضا دارم از این به بعد دو تا سرور همزمان ران کنه ، یکی با مولتی بازی و یکی بدون مولتی بازی ، اون وقت شما میبینید که کودوم سرور شلوغ تر میشه ، و میبینید که دوستان مولتی بازی که میگن پاک بازان دستشون به گوشت نمیرسه میگن پیف پیف بو میده خودشون بدو بدو میان تو سرور بدون مولتی ریجستر میکنن و بازم اونجا مولتی میسازن و میگن اپدیت شید ! تا الان از خودتون پرسیدید چرا این کارو میکنن ؟ پاسخ این موضوع خیلی روشنه ...

و در پایان باید عرض کنم که :

این سرور کلا دو ساید داریم ، یه ساید موافقین مولتی بازی و یه ساید مخالفین مولتی بازی ...

کوچیک همه یوسف

• سلام

من فکر میکنم تراوین و کلا هر بازی ای برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت هست اما متاسفانه توی همین بازی عده زیادی هستن که هدفشون از بازی عقده گشایی و رفع کمبودهاشون هست،یه گروه آدمای مریض هم هستن که متاسفانه هنوز نسلشون توی تراوین منقرض نشده و عده ای از همین گروه امروز توی فارم های عمومی جنوب شرق دف ریخته،ما اهل این بازیای کثیف نیستیم که بخوایم مثل خودتون مقابله به مثل کنیم و جواب این کار کثیف رو با روش های دیگه خواهیم داد

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام

اقایون دقت کنید باز دوباره شاهد این هستیم که تو یک سری از فارمهای اس ای میبینیم

بعضی از آدم های بازی خراب کن قهرمان فرستادن و

باعث لاست رفتن نیروهای پلیرهای اس ای شده

این حرفم با سه تا ساید دیگست :

یا این بازی کثیف رو تمومش میکنید یا به شخصه

از فردا تو کل ستا ساید دف میریزم

یا حق

• بعضی از آدم های بازی خراب کن قهرمان فرستادن و

باعث لاست رفتن نیروهای پلیرهای اس ای شده

وقتی به هر نحوی سعی در پیشرفت و میانبر زدن توی بازی دارین و ۸۰ تا مولتی میسازین نمیتونید به حریف حق ندین که اون هم به هر نحوی جلوی شما در بیاد.

یا ممکنه از سربازی معاف بشی(البته نعمت معاف نشد خخ)

نعمت با سرباز بودنش از رگ گردن بهشون نزدیک‌تره :)

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• در مورد مولتی بازی که داریم میتونیم میکشیم

پول نداری بیا بهت قرض بدم توام بکش

فقط جونه هرکی دوس داری وسط فروم زار نزن از نداشته هات

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودب باشید - اخطار اول ().

• مادر عروس بودن بهتر از نخودی و فنچ سایدا بودنه عزیزم. فعلا مشخصه کی کفری شده و داره زار میزنه وسط فروم. در حدی هم نیستی که بخام باهات بحث کنم. مولتی بازی هم برای خودش اصولی داشت. تو و امثال تو که حتی مولتی بازی هم بلد نیستین و با دو تا دف ریختن توی مولتی ها زار زنون و گریه کنان میاین کف فروم میگین توروخدا تو مولتی‌های من دف نریزین، مولتی بازی رو ‌خراب کردین. حتی از پس مولتی بازی که ساده‌ترین روش بازی هست هم برنمیاین. برو کلش آف کلنز بازی کن. کسی مجبورت نکرده.

پ.ن: شما رو با آخرین درجه احمق بودن آشنا میکنم: کسی که میگه میتونیم میکنیم و بقیه میتونن و نکنن.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودب باشید - اخطار اول ().

• مادر عروس بودن بهتر از نخودی و فنچ سایدا بودنه عزیزم. فعلا مشخصه کی کفری شده و داره زار میزنه وسط فروم. در حدی هم نیستی که بخام باهات بحث کنم. مولتی بازی هم برای خودش اصولی داشت. تو و امثال تو که حتی مولتی بازی هم بلد نیستین و با دو تا دف ریختن توی مولتی ها زار زنون و گریه کنان میاین کف فروم میگین توروخدا تو مولتی‌های من دف نریزین، مولتی بازی رو ‌خراب کردین. که حتی از پس مولتی بازی که ساده‌ترین روش بازی هست هم برنمیاین. برو کلش آف کلنز بازی کن. کسی مجبورت نکرده.

میخوای عکس اون سرور رو بذارم که احمق تورج رو زدیم و جنابعالی بجای اتک کمکی فرستاده بودی

و باعث شد اتک تورج دیوار شه و کتیبه بیاد تو اس ای

لووووول

کی به کی میگه بازی بلد نیستی

• پسر خوب میتونیم میکنیم حرف قشنگی نیستش

ماهم خیلی کارا میتونیم بکنیم اما به احترام خیلی از پلیرها و شخصیت های داخل بازی انجام نمیدیم

شما ته بازیت این بوده که بخاطر کتیبه مرتاض یونیک حذف اکانت کردی حالا اینجا صداتو میندازی تو گلوت که میتونیم میکنیم؟

این کارایی که شما داری میکنی،بقیه هم میکنن اما اگر پست های لقمان رو میخوندی میفهمیدی که درحال حاضر جار زدن همچین کاری اصلا قشنگ نبود

ما که انکار نمیکنیم شما مولتی داری و نوع بازیت برای همه مشخصه اما راه و روش مولتی بازی هم یاد بگیری بد نیس

دست و پای خیلیا رو امثال شما بستین که حالا بیاین اینجا سر و صدا کنین؟

برو روی هر مولتی اون قهرمانی که میگی رو بک بده یا با نیروی زیاد بزن به اون ده هم منابع رو کامل ببر هم قهرمان طرف رو بکش

پ.ن: یه نفر میاد اینجا اسم مولتی میاره که آی مردم شمال شرق مولتی داره اینا بن شده فلان اینا،دوست نداری یه سر به جنوب شرق بزنی و ببینی این فلک زده چیکار داره میکنه؟

پایدار باشید

• رضا جان سلام عرض شد خوبی داداش |!

بحث مولتی بازی توی پست لقمان عزیز و تحلیلش هست دادا و قشنگ تعداد بالای مزارع مصری در هر ساید مشخص شده و با یک دو دوتا کرد میشه همه چیز رو به خوبی فهمید

این بنده خدا هم که کلا آخر سرور رو ندیده و کلا وسط راه مثل بچه 4 ساله قهر میکنه و بعد از همر رو خودی بلند کردن میذاره میره ولی از شما بعید بود وارد بازی بشی و همچین پستی رو بذاری

در مورد پ.ن هم عزیزم باز یک سری به تحلیل لقمان بزن منی که هنوز توی سرور لاگین نکردم با تحلیل های قشنگش همه چیرز رو کاملا فهمیدم

رضا داداش من هنوز هم تصمیم نگرفتم گارد نگیری نسبت به پست من ها :(

• ما سوته دلان حسرتِ دیدار نداریم !

سلام همگی؛ خوبین ایشالا ؟

امیدوارم که همه عزیزای دل برقرار باشید؛ برخلاف من که یذره کم دل و دماغ شدم؛

اول یه صحبت کوچولو راجب سرور نرمال بکنم که منتظر بودم بعد از بهبودی کامل آرش کاپیتانِ عزیزم پست پایانی فروممو بذارم که متاسفانه ادمین فروم در فاصله کمتر از ۵ روز بعد از اتمام سرور تاپیکو بست! ایشالا تشکرهای آخر بازی بمونه واسه فرصت دیگه که درکنار بچهای گلِ اَمرداد یه سرورو شروع کردیم؛ یه مجالیم باشه واسه به رخ کشیدنِ حافظه ما ! ;)

خب چخبرا؟ میبینم که شیر پلاستیکی زیاد شده این اطراف! اگه بحث توانایی در کشیدنِ مولتی بدون بات و ایپی باشه که عزیزای دل دیدین نتیجه کار مارو سرور پیش! فقط نمیدونم اون موقع رفقای لندنی و اتریشیتون کجا بودن ^^کی به کیه، احتمالا بدلیل منقضی شدن ویزای شینگنتون نتونستین باهاشون ارتباط برقرار کنین !

ولی خب حتی اون سرورم قطع بر مولتی بازی نبود اما با توجه به اقتضای سرور مجبور شدیم مولتی بسازیم که شیرده بودن ناتارا جبران بشه چون ما تهِ مپ بودیم؛

خلاصه که ما کلا از جرگه مولتی بازان برائت جستیم و واقعا داریم در حد خودمون با این حرکت کمک میکنیم به سروری زیباتر ! به امید روزی که نورالله ۱۱ ساله از آلمان هم به راه راست هدایت بشه و نیاد با حرکاتش توپِ یسری افراد رو پر کنه! البته خب اون اسکاتا باید یجوری جبران میشدن، حالا چه با ۲تومن چه بی ۲ تومن:D فقط موندم بهترین راه مقابله پلیرای اروپایی وقتی روشون اتک میذاری تخریب کردن انبارشونه یا دارن ادا حال بدا درمیارن !

مورد بعد اینکه منظور امیر از دف ریختن توی فارما؛ اکانتهای با پاپ ۸ بود که فقط به منظور اضافه شدن ناتار به سایدمون رجیستر شدن؛ که حتی این مورد رو هم بعد از ثبات پاک بودنش با فرمول (اینکه ناتارای مارو همه میتونن رید بدن) و چند روز بحث عملی کردیم؛ (همونطوری که توی پستای لقمان جان هم میدیدین چندروز کلا به تعداد اکانتهای ساید ما اضافه نشده بود)

درکل هم واقعا هنوز نه انرژی اومدن به فروم رو دارم و نه تاپیک این سرور رو خیلی جذاب میبینم؛ فقط یلحظه حس کردم غریب گیر اوردین اومدم هواشو داشته باشم؛ احتمالا هم باز یه غیبت کبرای دیگه داشته باشم. به امید دیدار !

پینوشتم نداریم؛ کوچیک همه رضا

• این بنده خدا هم که کلا آخر سرور رو ندیده و کلا وسط راه مثل بچه 4 ساله قهر میکنه و بعد از همر رو خودی بلند کردن میذاره میره ولی از شما بعید بود وارد بازی بشی و همچین پستی رو بذاری

مرد مومن که همیشه علاف توی فروم بودی... تو از کجا منو میشناسی آخه؟ ۲ اسم از اکانتایی بگو که من ریجستر یا روشون بازی کردم؟ وقتی شناختت از آدما تنها از طریق فرومه [ چون تنها جایی که فعالیت داری همینجاست و به شخصه هیچ اکانت یا اسم و حرکتی ازت ندیدم] و عقده دیده شدن داره از چشمات بیرون میزنه و بدون داشتن کوچکترین اطلاعاتی از افراد یا سرور ها میای اینجا پست میزاری که فقط دیده‌شی، چرا راجب همه‌چی دهن باز میکنی؟

با اینکه نیازی به توضیح نیست اما چون تنها فعالیتت تو فروم بوده و محض اطلاعت میگم تو همه سرورهای اسپید توی سایت اسپیدترا توی شمال شرق حضور داشتم و توی سرور تست و ۲ راند دیگه شمال شرق واندر ۱۰۰ کرده حضور داشتم تا ته سرور [ ۳ تا واندر] . برو از بزرگترات بپرس. و تنها سروری که نیمه‌کاره مونده بخاطر سربازیم بوده که بازم از همون اکانت به تعدادی واندرزن بیرون اومد که فکر نکنم شما توی کل دوران فعالیتتون داشته باشینش.

برای اینکه سردرد نشه چون واقعا برای بقیه هم مهم نیست این حرف‌های من و شما، اگه سندی چیزی خاستی هم اینستاگرام یه پیام بده برات بفرستم. آی‌دی: 9emat