نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• حاج ناصر شما که تو سرور نبودی چی شد در حمایت از شمال غرب پست میذاری؟

متاسفانه ما بعضی اوقات این موضوع رو فراموش میکنیم که تراوین یک بازیه و صرفا باید به چشم بازی بهش نگاه کنیم و از اتفاقاتی که میوفته لذت ببریم(حرص نخوریم و دیگران رو تخریب و متهم نکنیم ) و فقط لذت ببریم

حالا اگر اتکی داده شده یا غارتی صورت گرفته صرفا به خاطر خاصیت طبیعی این بازی هستش و اینکه برادر من شما که نیومدی سر رفاقت با ما دف بچینی (دمت گرم حلال اولسون) همون داخل چت شخصی به یوسف عزیز میگفتی و رفاقتانه موضوع رو حل میکردین(در اکثر مواقع این چتا با استیکر خنده تهش تموم میشه و رفاقتا پابرجا میمونه)

ولی اینکه یکی یه جای دیگه به ساید مقابل اتک داده که رفیقش بوده و شما بیای داخل فروم مطرحش کنی و منت بذاری که دف نکردیم و شروع کنی به خراب کردن رفاقت بین اون دو نفر(شمایی که نه سر پیازی نه ته پیاز) حس میکنم این رفتار ها از رنج سنی شما خارجه

حرف اخر :هر حرفی یا سخن بچگانه ای جاش تو فروم نیست ,اومدیم کنار هم پلی بدیم لذت ببریم پس بیایم به هم احترام بذاریم حتی به عنوان رقیب

علی جون سلام

اول از همه حاجی خودتی

بعدشم داداش اگه میخوای تو یه بحثی وارد بشی خواهشا به عنوان بیطرف وارد شو .

من به عنوان یه دوست به یوسف جان یه راهنمایی کوچولو کردم که برای پیشرفت اول بازی و بالا کشیدن اکانتش به خودش ضربه نزنه اول بازی . همونطور که اول بازی وقتی کلاهخود سربازها اومد تو حراجی باز هم به عنوان دوست بهش نامه زدم و گفتم که بره بخره . چون از نظر من وقتی دوستم قوی باشه یه جای دیگه من میتونم پزش رو بدم که من با فلانی دوست بودم و تو فلان سرور اینکار رو کرد .

علی جان میگی پیام شخصی میدادیم به یوسف . اینم جک سال بود :دی

خب فکر کنم تا حالا متوجه نشدی اصلا جریان چیه علی فلوید و سید عزیز وقتی میبینن رو اکانتشون از طرف رفیقشون اتک هست میگن خب به جای دفاع کردن و ضربه زدن الکی به رفیق بذار از نسخه ای که alizking عزیز پیچیده استفاده کنیم و یه پیام بدیم به یوسف عزیز و هم به این بهانه یه احوالی بپرسیم و به قول شما تهش ختم بشه به یه استیکر خنده و یکم خاطره بازی و بعدشم بای .

ولی دکتر جون نسخه شما جواب نداد و تهش چیز دیگه شد . تهش این شد ماهی قرمز داستان ما با این دوتا پیام از طرف دو دوستش حس نهنگ بودن بهش دست میده و در جواب میگه دوستان من نوکر شما هستما ولی شما از نظر من فارم هستین . و به همین هم بسنده نمیکنه و میاد تو فروم به متلک بهشون میگه که شما که به من پیام دادین فکر میکنین تراوین مار و پله هست و من نیومدم اینجا مار پله بازی کنم شما چطور ؟

و باز هم من خواستم به این ماهی قرمز داستانمون بگم که داداش با این حرف هات فقط داری رفاقت هات رو خراب میکنی و یه بازی ارزشش رو نداره . چون من با علی و سید در ارتباط بودم و از ناراحت شدن بچه ها از این دوتا حرکتش خبر داشتم یه تذکر کوچیک دادم بهش .

و اما جواب بعدی ماهی کوچولو قصه ما هر کس برای نداشته هاش اینجا بازی میکنه .

علی جون به ماهی قرمزمون گفتم به تو هم میگم اگه نداشتتون لذت هست و لذتتون از بازی زدن هیرو به ساید مقابل یا غارت اکانتشون هست . شما فقط اسم اکانت بده نامردم اگه کل انبارهاش رو فول نکنم و کل ده هم خالی نکنم و نگم بیا غارت کن تا شما به نداشته هاتون که لذت بردن از غارت هست برسین .

در آخر به قول رضا عطاران که میگه یه جمله از یه بزرگی به ماهی قرمز ما

" به هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی بپا به دهن کوسه نیفتی "

حالا قضاوت کن چه کسی یه راهنمایی ساده که بهش شده بوده و کل کل دید اومد بحث رو تو فروم کش دارش کرد

پ. ن : مصطفی ... با این پینوشت گذاشتن هات

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• به علت خلافی زیاد یک عدد پیکان جوانان گوجه ای توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد .

صاحبش با در دست داشتن مدارک زیر جهت آزادسازی مراجعه کنه .

۱- اصل و کپی سند ماشین

۲- اصل و کپی کارت ملی صاحب وسیله نقلیه

۳- گرفتن برگ عدم خلافی

۴- قبض پارکینگ

پ. ن : یوسف جان ما همه جوره دوستت داریم اگه چیزی هم میگیم به عنوان نصیحت برادر بزرگتر به کوچکتر حسابش کن <3

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• علی فلوید و سید عزیز وقتی میبینن رو اکانتشون از طرف رفیقشون اتک هست میگن خب به جای دفاع کردن و ضربه زدن الکی به رفیق بذار از نسخه ای که alizking عزیز پیچیده استفاده کنیم و یه پیام بدیم به یوسف عزیز و هم به این بهانه یه احوالی بپرسیم و به قول شما تهش ختم بشه به یه استیکر خنده و یکم خاطره بازی و بعدشم بای

به اکانت من نزده بود که به اکانتی میزد که صاجبش نبود چراغش زرد بود طرف . گفتم یوسف جان نزن . اگر به اکانت خودم میزد که اصلا نامه نمیزدم میزاشتم انقدر منابع ببره تا اکانتشو بکشه بالا . تو این بازی رفاقت کردن منطق ماست اگر کسی چیزی غیر از این از ما دیده حتی از ساید های روبرو یه دیسلایک بده به این پست

پ.ن:فقط یه بار با مجید اخیلیوس اگر اشتباه ننوشته باشم لقبشو تو فروم یه سروری که یادم نیست درگیر شدم و نشد رفاقت کنم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• به اکانت من نزده بود که به اکانتی میزد که صاجبش نبود چراغش زرد بود طرف . گفتم یوسف جان نزن . اگر به اکانت خودم میزد که اصلا نامه نمیزدم میزاشتم انقدر منابع ببره تا اکانتشو بکشه بالا . تو این بازی رفاقت کردن منطق ماست اگر کسی چیزی غیر از این از ما دیده حتی از ساید های روبرو یه دیسلایک بده به این پست

پ.ن:فقط یه بار با مجید اخیلیوس اگر اشتباه ننوشته باشم لقبشو تو فروم یه سروری که یادم نیست درگیر شدم و نشد رفاقت کنم

مجید اخیلیوس اسطوره تراوین هست تو دشمن تراشی

من یادمه سرور یک یا 2 یادم نیست سال 94 حدودا 200 نفر داشتن زد بازی میکردن یک نفر به 200 نفر

البته با ارمین هم اکانت بود یک سرور سه سال پیش خودم داخلش بودم که باهم دعواشون شد

تیم امرداد بود تیم خوبی هست که سروری که برنده شدن من اکانت پدی اشتیشون دادم با هم سایدیشون تیم ارش بودن که میخواستن مجید بزنن که خلبان بود توتال لیدرش که حذف کردن همشون اول سرور

توتال لیدر امرداد اون موقع دانشجوی بود به نام پارتیزان بود یادم نیست دقیقا باهاش حرفیدم

البته منو کسی نمیشناسه چون دور از حاشیه هستم

یوسف عزیزم بهترین فردی هست که تو تراوین دیدم که باهم هم اکانت بودیم یک سرور

البته بازی باید کل کل دعوا باشه

این سرور اگه جنوبی ها باهم باشن شمالی ها باهم سرور قشنگی میشه

• لقمان جان دمت گرم :love: خداییش هربار پست میزاری من کیف میکنم به شخصه ، ممنون

• غارت دو تا اتحاد جنوب شرق و جنوب غرب جمعشون 35347800

غارت شمال شرق تنهایی از جنوبیا بیشتره

کسی تحلیل چیزی داره بگه

غارتگران هفته

منابع

1. NE.TEAM 34,850,318
    2. OldMen 19,950,530
    3. X 15,397,270
    4. NW 10,579,613
    5. NE.TEAMZ 3,360,894
    6. FIFA21 3,157,310
    7. North E 1,637,646
    8. NE TEAM 1,593,071
    9. OLDGUYS 1,189,986
    10. SORENA 808,179
  • سلام علیکم.

عرض به حضور باهرالنورتان که امروز میخوام گیر بدم به پاپ 15 گندمی های ملت!

خب همه مستحضر هستید که این 15 گندمی چقدر میتونه تاثیر داشته باشه و همیشه هم سر اینکه کی چه 15 گندمی با چه درصدی رو بگیره دعوا بوده سرش.

توی پرانتز برای اون دسته از دوستانی که نمیدونن چطوری باید ده های گندمی شون رو آپ کنن، پیشنهاد میکنم از این سایت استفاده بفرمایید.

https://multimadness.de/cropcalcT44_extended.html

خب بریم 20تا 15 گندمی برتر بازی رو در بیاریم. تا دونه آخرش رو میشه گذاشت. ولی به همینقدرش اکتفا میکنیم.

389: Youdontknowme(100)(گندم-گندم)

336: a6kbo3(150)(گندم-گندم)

323: BellA CiAO(100)(گندم-گندم)

319: N.W.A(125)(گندم-گندم,گندم-گندم)

318: M A R S(100)(گندم-گندم)

313: iOs(100)(گندم-گندم)

301: Diazepam(150)(گندم-گندم)

301: INSOMANIAS(150)(گندم-گندم)

286: Up Again(150)(گندم-گندم)

285: critical(125)()

284: Julius Caesar(125)()

263: ExCaLiBuR(125)(گندم-گندم)

262: Sarlashkar(125)(گندم-گندم)

260: Killing Joke(100)(گندم-گندم)

258: ShadowPlayer(100)(گندم-گندم)

257: D4ragon(150)(گندم-گندم)

256: Mike Shinoda(150)(گندم-گندم)

244: knightdragon(125)()

243: MenTaL(150)(گندم-گندم)

241: tondar(150)(گندم-گندم)

این دیتا مقدار پاپ دهکده 15 گندمی و بعد اسم اکانت هست که بهش مختصات ده گندمی رو بهش لینک کردم. جلوش هم مشخص هست که چندتا واحه چه تیپی گرفته شده. سه تا اکانت criticalو Julius Caesar و knightdragon هم نمیدونم روی چه حسابی هنوز واحه گندمشون رو نگرفتن با این همه پاپی که زدن.

حالا ما فقط 10 تای اول رو نمودار رشدشون رو میکشیم.

وقتی رشد یک دهکده ای شیبش خیلی شارپ باشه، نشون دهنده اینه این دهکده داره بهش منابع میرسه. حالا یا ریدر هست یا مولتی باز هست. مثلاً توی این نمودار youdontknowme یک ریدر هست. دهکده چهارمش هم زده امروز. ولی این N.W.A هم رشدش خیلی شارپ هست و هم توی تاپ رید نیست (قبلاً بوده البته) و از اون جالبتر تنها موردی هست که دوتا واحه گندمش رو گرفته. نمیگم به یقین داره پوش میشه. شاید نزدیک تاپ غارت باشه. ولی به هر حال خیلی مشکوک هست. دوباره اکانت iOs کارش میلنگه. تنها توتن اتحاد FIFA21 هم هست. اسم های اعضا هم 4 و 5 حرفی و همه حروف کوچیک. جناب fluid هم داخل این اتحاد البته تشریف دارند.

نمودار رشد 15 گندمی اکانت خودم رو هم میزارم که یک مقایسه ای بشه کرد.

این دهکده از منابع خودش و هیرو تغذیه کرده و البته با گلد تعدیل زده شده و با گلد هم آپ شده. بر طبق همون سایت هم آپ شده. منابع اصلاً سر نرفته در ضمن.

یک نکته هم همینجا بگم در مورد چراغ اکانت ها. کاملاً میشه تشخیص داد چه اکانتی فعال هست یا نه! این چراغ های زرد و قرمز و خاکستری به زودی لیستشون در خواهد آمد. مواظب اکانت های زرد و قرمز باشید که کاملاً قابل تشخیص هستند. همچنین اکانت های کم فعالیت! واقعاً میشه زوم کرد روی یک اکانت کم فعالیت و حتی تایم های آنلاینیش رو حدس زد.

خب یک نگاهی هم به وضعیت رجیستر سرور بکنیم.

شمال غرب هم مشخص هست که یک تعداد زیادی اکانت اضافه کرده توی این چند روز و عملاً جنوب شرق تبدیل به کم جمعیت ترین ربع سرور شده. در ضمن این نمودار اکانت حال حاضر ربع هست. الان دقت کنید میبینید از دیروز تا الان یک اکانت هم حذف شده از جنوب شرق. شمال شرق هم که دست بردار نیست! همینطوری اکانت توش داره رجیستر میشه.

یک نمودار جمعیتی هم بگیریم ببینیم هر ربعی چه میکنه. این سری رنج جمعیتی رو متناسب با وضعیت سرور تغییر دادم.

این نمودار نشون میده هر چند جنوب شرق الان کمترین تعداد اکانت رو در اختیار داره ولی از نظر کیفی از ربع های غربی بهتر هست.

باید دید این اکانت های جمعیت پایین تکلیفشون چی میشه در آینده.

آخرین فایل اسکن سرور (tx2_13991209_1651_1200_upgraded.txt) رو هم میزارم. شاید یک وقتی کسی استفاده کرد. این فایل هر سطرش یک آبجکت json هست.

برای ساعت 16:51 امروز هست. البته این ساعت شروع اسکن هست. حدود 15 دقیقه ای طول میکشه این اسکن. البته سرور که بره جلو و اکانت ها زیاد بشن و همچنین تعداد دهکده های اکانت ها بیشتر بشه بیشتر میشه این زمان اسکن.

سلامت و شادکام و پیروز باشید.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

• سلام.
    خوب امروز، روز نهم بازی هست و امشب تاپ تن ریست میشه.
    از تعداد مولتی و این مباحث فاکتور بگیریم که یکم داره خسته کننده میشه. بریم دوتا حرکت کول ببینیم از سرور

این اسکرین حوالی ساعت 2 ظهر گرفته شده.

0000.jpg

شروع کنیم با اکانت دوست داشتنیِ کلاب که با 12.7 میل در صدره. حدودا 1.8 برابر رتبه دوم و 4.2 برابر رتبه دهم
    برای اینکه بفهمیم این غارت طی یک هفته، در روز نهم سرور 2ایکس چقدر بزرگه همینقدر در جریان باشید؛ برای شارژ کوچیکا با کلاه خود 10درصد + کارگاه، طی یک هفته 12 میل نیازه.
    به نظرم اکانت کلاب با کارگاه 20، نان استاپ رم خودش شارژ میکنه و حالا حالاها همر یک سرور مربوط به دیفالت ایشونه. از پوش بازاری مولتیا به اکانت هم عجالتاً فاکتور بگیریم.

مورد بعدی هم بریم سراغ اکانت نازنین مسترپیس
    این سوگولی هفته قبل در واپسین لحظات با پوش لحظه آخری رنک 1 مدافعین و پیشرفت کننده ها تصاحب کرد. این هفته هم طی 30ساعت حدود 3 میل منبع پوش کرد و اومد رنک سوم غارت. با 500تا پوینت دفاعی در رتبه اول تاپ تن مدافعین هم خوش میدرخشه البته

• با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز و فروم نشینان محترم

مسئله ای که برادران ساید شمال شرقی سرور منکرش بودند و ندای بازی سالم انجام می دهیم سر می دادند

اما واقعیت ایمه که شاید شما فراموش کردید که در سرور های گذشته ما خودمون مولتی بازی صنعتی رو به شکل پیشرفته برای بقیه سرور تدریس می کردیم

اتفاق خوب :

امروز با درایت و بررسی های مدیریت اتفاقات امید بخش و مثبتب رخ داد که وظیفه خودم می دونم از ایشون بابت پیگیری و اعمال قانون صورت داده تشکر کنم

هر چند سرعت عمل تیم مواتی هانتری در ادامه انگیزه های بازیکنان رو بیشتر خواهد کرد به این معنا که سیستم به صورت خودکاراقدام به بازداشت متخلفین کنه و بدون تاخیر شاهد بازداشت اکانت های متخلف باشیم تا بهره بری بلند مدت از اونها موجبات حرف و حدیث های بعدی رو درست نکنه اما همین اقدام هم یقینا نشان از رویکرد مثبت تیم تصمیم گیری سرور داره و بلاشک روحیه دوستان رو افزایش خواهد داد و اعتبار سایت رو بهبود می بخشه

بن شدن بیش از 100 اکانت از ساید شرقی شمال نشان از پایندی این ربع به بازی پاک و شعار بدون بات و مولتی این سرور داره

اینم بخش کوچکی از این اکانت ها که بن شدنشون به چشم حقیر خورده :

اتحاد Ne teamB

Jakob

Young

Dus

Harry

Sus

Ezra

Khan

اتحاد loyal

Sokratis

Wonders

Eram

Hiroshima

Moghol

Mongol

Nani

Divarsangi

Bayern

Trol

Shirkosh

Mari

Gosfand

Jorabbadboo

Padeshah

Rishof

Green

Holo

Koloche

Oso

Pirashki

Helalahmar

Miramar

Amojani

Evil

Zeydan

Virgol

Xxl

Kill you

Kotlet

Khonekhahi

Kayanosh

Shikamo

Shahgholam

Alisaberi

Mashti

Airforce

Googoorio

Khorusjangi

Asayemosa

Endgame

Ashkin

Moji

Babel

Babi

Sorenat

اتحاد Ne teamA

Umbrel

Durm

Jkd

Yasi

Lola

Halo

Beta

Solar

اتحاد Nori

Leo

Nemesis

Miew miew

godzilla

پ ن 1: امیدوارم که نهضت ادامه دار باشد

پ ن 2: مشکلتون با صنعت مرغ داری چی بود من نفهمیدم

پ ن 3 : این کار اگر هفته پیش صورت می گرفت خیلی از حرف و حدیث ها رو شاهد نبودیم

پ ن 4 : الان برنامه دوستان در شمال شرق چیست ؟!

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام به همگی

من روزی یکی 2ساعت که آرمین کار داره و نیست میام رو اکانتش یه سری میزنم نکته ای که از اول سرور دیدم سطح سرور واقعا پایینه

روزهای اول که آرمین اتک میزد چون بدون مولتی بازی میکنه توو هر اتک بین 4تا6 گرزی لاست میداد طبیعتا اکانتی که اینجوری با تلفات رید میزنه همرش باید سیر نزولی داشته باشه ولی در کمال تعجب دیدم همر رنک5 بود جای اینکه بیاد پایین رفت بالا و رنک2 شد

ما آی آر با قفس های مولتی و تراوین پلاس بدون لاست رید میزدیم 2ساعت آف میشدیم رنک همر میوفتاد پایین اینجا برعکس بود :d حراجی هم از روز اول آیتم ها مفت که از همون حراجی هم میشه سطح سرورو قضاوت کرد بگذریم

نکته مثبتی که توو این سرور دیدم دیگه خبری از پلیرهای همرساز ان دبل و دفساز اس دبل نیست

در مورد مولتی بازی همیشه جزیی از بازی بوده و هست ولی چیزی که من اینجا دیدم مولتی بازی در حالت ایزی مود هست و دوستان به راحتی و با کمترین هزینه رو 1 وی پی اس120 تومنی و با 50تا پروکسی10 تومنی با هر وی پی اس به راحتی 50تا مولتی میکشن

ما توو آی آر اوایل واسه هر 3تا مولتی 1وی پی اس داشتیم یکی با پسورد 2تا با جانشینی ولی در آخر مجبور شدیم واسه هر مولتی 1وی پی اس بگیریم

وی پی اس ماهی 40 تومن بود ماهانه 1.5تا2 میل فقط هزینه وی پی اس میدادیم دلیلشم این بود که سورنا ملاک براش آی پی ثبت نام بود که حداقل روزی 1بار باید با اون آی پی اولی رو اکانت لاگین میکردی در غیر اینصورت مولتی محسوب میشد حالا چه باهاش دف میساختیم چه رید میکردیم از هر 3اکانتی که رو 1 وی پی اس بود میگفت یکیشو انتخاب کن دوتاشو حذف میکرد

پس عملا بروزر تور و وی پی ان و آی پی چنجر کارایی نداشت چون ملاک آی پی ثابت اولی ثبت نام بود اینجا به راحتی بدون وی پی اس با تور20 تا 20تا مولتی بالا میارن

رسول و مهدی چون خودشون هم مولتی باز بودن فوت و فن مولتی بازیو بلدن بخوان میتونن خیلی راحت مدیریت کنن.

دومین مورد این بانک طلا و گلد فله ای هست که مولتی بازی و راحتتر میکنه

به نظر من وقتی میزنه سرور بدون مولتی و بات باید واقعا سعی و تلاششو بکنه و عدالت و رعایت کنه فرقی بین اونی که 2تا مولتی داره اسمش دفسازه با اونی که 40تا داره و رید میزنه نباشه اگه بخواد به راحتی میتونه کنترل کنه

وقتی مولتی نباشه دفی هم نیست پس پلن ها زودتر شروع میشه هر چی هم زد و خورد بیشتر باشه مصرف گلد بالاتره واسه هر مولتی هم 1 وی پی اس باشه.

• نکته مثبتی که توو این سرور دیدم دیگه خبری از پلیرهای همرساز ان دبل و دفساز اس دبل نیست

واقعا جای پارسا .مجید .ممد کوماتسو و .....تو سرور خالیه واقعا دف سنگینی میکشیدن که زدن sw کمتر از خودکشی نبود تو سه سرور گذشته هم nw کلا دسته sw باز ها بوده این سرور که ما همه sw باز بودیم سرور نرمالی که گذشت nw متشکل از بچه های سایت دژکوب بود که اوناهم sw باز بودن و سرور قبلترشم احسان شانیز بود که اونم با این که خودشو از se میدونه ولی به sw شناخته میشد

پ.ن : بکس ne ماشالله همچنان داره تو خاک nw پیشروی میکنه # nw_حیات_خلوت _نیست :)

پ.ن : حد اقل اجاره بدید :)
    پ/ن : مورد داریم از ne تو شماغرب 15 کراپ 150 درصد گرفته ما که خودمون تو شمالغربیم رفتیم 100 درصد گرفتیم :) خداوکیلی ما گناهد داریم انقدر اذیتمون نکنید گناهمون هم اینه که واقعا داریم تک اکانت بازی میکنیم حتی 3 نفر روی یه اکانتیم

• درود به همگی

خب تاپ 10 هفته 2 ریست شد و یه وقت خوبی بود برای راستی آزمایی غارت یک سری دوستان پاک باز که حقیقت ثابت کرد به حق پاک بازن

از ساعت 00:00 تا 00:23 که تغییرات پررنگو یه اسکرین گرفتم و هلاک بسته های 100تایی و 150 تایی گرز های دوستان شدم.

تنها چیزی که به ذهنم میرسه یا اینکه ناتار های اقلیم ++ شیرده شدن به این زودی که 100تا گرزی 100تا گرزی دست پر برمیگردن که یه عیب بازی میتونه باشه یا اینکه ...اصلا زبونم لال این چه حرفیه.

نکته 1:اکانتایی که غارتشون نسبت به عکس قبلیشون تحت اثر تابع دلتای دیراک :)) واقع شده رو قرمز کردم.

نکته2:درباره ی اکانت Guns And Roese هم با توجه به حضورشون و تغییر امتیاز هجومیشون حین افزایش غارت واحه هم میزدن اما پرش های غیر قابل توجیه هم داشتن تا جایی که دقت کردم.

نکته 3:کجای کارو اشتباه رفتیم که اکانتی مثل MasterPiece که اگر اسامی روی پروفایلشون همون مشاهیر تیم کلاسیک باشن به این نتیجه رسیده که اصلا غارت واحه و ناتار به صرفه نیست و رو آوردن به صنعتی بازی ای که تو هفته اول حتی واسه ما زمانی که صنعتی باز بودیم قفل بود.(الان که ساعت 00:41 هست یه 10تا گرزیم یه جا اضافه زدن و هنوز عدد رند 750 رو داریم واسشون...عاااااقای ناتار این رسم رفاقت نبود با ما برادر)

نکته4:هر اکانتی که مقدارش قرمز شده الزما اتهام مولتی بازی رو نمیتونیم بهش بزنیم و در اینجا صرفا پرش هارو مارک کردم.

نکته5:بن کردن اتحاد 51 نفری با میانگین پاپ 51 شاید یک حرکت نمادین خوب باشه ولی بیایم روغن ریخته رو نذر امام زاده نکنیم.

تو تصویر اول سایز پینت رو حواسم نبود بزرگ کنم 7 تا اکانت توش جا شد در پایین لیست که ببخشید دیگه.

و در پایان سرور پاکم آرزوست.

پ.ن 1:هومن مارو دور ننداز دوست داریم.

پ.ن2: به نظر وقتی به یه عده ای مولتی تعارف کردن با گفتن عبارت "نه ممنون!" از این جرگه برائت جستن :)

• سلام

من نمیدونم چرا انقدر ملت بیکارن. شخصا وقت نمیکنم بشینم ببینم کی داره چیکار میکنه ! چه برسه بخوام بیام عکس بگیرم نقاشی کنم پست بنویسم بزارم کف فروم...
    احیانا اگر بفهمم یک نفر خلاف قوانین داره بازی میکنه و به تنهایی اندازه یک تیم ده نفره اکانتش خوبه حتما به مولتی هانتر ریپورت میکنم و هیچ وقت خودمو اونقدر کوچیک نمیکنم بیام وسط فروم داد بزنم. اکانت ما متشکل از دو بازیکن از فرانسه، یک بازیکن از آلمان (ایرانی هم نیست) یک بازیکن از آمریکا، 4 بازیکن از تهران، یک بازیکن از کاشان، یک بازیکن از چالوس، یکی هم از آمل هستیم. خوب حالا توقع داری اکانت ما اندازه یک اکانت دو سه نفره غارت کنه و یا پیشرفت داشته باشه ؟ نه برادر. شما برو حتما ریپورت کن ببین مولتی هانتر بهت چی میگه ! غارت 6000 هم فکر کنم بابت تخلیه واحه بود. اکانت ما بیشتر از روزی 50 واحه خالی میکنه که ممکنه بعضا تروپ نداشته باشه بتونه کل واحه رو ببره. البته برای رضایت حال شما اینسری میگم یه جوری بزنن شما ناراحت نشی... صد البته غارت اصلی ما از واحه نیست. علاقه ای هم ندارم بهت توضیح بدم.

در مورد رنک دفاع هم که هرکسی میاد توی تیم اسپیک خفتش میکنیم میگیم از ماجراجویی گندم خور اضافه نداری ؟ بزن به دهکده فلان. هیرومون میره بالا و امتیاز دفاعی میگیریم. اگر یه ساید هم قطاری بخواد بزنه رو اکانت ما فقط با دفاع های بچه های تیم شاهکار (masterpiece) تمام همر های یک ساید نمیتونن رد شن ! پس برادر بجای گیر دادن به دیگران و وقت گذاشتن کافیه سی ثانیه وقت بزاری ریپورت کنی و بری چهارتا واحه بیشتر خالی کنی.

ما دوست زیاد داریم. به هر کی هم زنگ بزنیم بیاید بریم یه اکانت خفن بکشیم میاد. شما هم بجا آزرده خاطر کردن دیگران بشین به تعداد دوستان اضافه کن که وقتی یکیو میبینی خیلی خیلی خیلی بهتر از تو عمل میکنه نری وسط فروم دادو بیداد کردن. بری بفهمی چیکار میکنه و چارتا چیز یاد بگیری.

مثل این میمونه هردو کارمند یک شرکت باشیم که هم رده هستیم و صبح ساعت 9 میریم سرکار و 5 تعطیل میشیم. تو پراید سوار میشی و من مثلا کمری هیبرید... تو میری تو اعلانات اون شرکت چارتا عکس میگیری از من در حال سوار شدن به کمری هستم ؟ یا میری به رئیس شرکت میگی این داره دزدی میکنه ؟ نه برادر من صبح ها تو راه اسنپ میکنم میام سر کار و برگشت هم همین. میرم خونه میرسم به شاپ آنلاینم. دم غروب هم کلاس آموزش آنلاین برگزار میکنم و شب ها هم قبل خواب 4تا ترید پرسود انجام میدم. از طرفی هم همسرم از صبح تا شب 2-3 تا بیزینش میچرخونه، خوب تو صبح با پرایدت خالی میای سر کار و 5 هم برمیگردی خونه جلو تلویزیون و بیشترین فعالیتی داری اینه که زن و بچه رو ببری یه دور بزنی برگردی... خوب تو باید پراید سوار شی و من نتیجه تلاشمو !!!

اینجا هم همینه، تعدادمون خیلی خیلی بیشتره ! زین پس هم هیچگونه پاسخی به مسائلی که حول اکانت ما بچرخه هیچ پاسخی داده نمیشه. خوبه ادمین هم نوشت آقا برید به مولتی هانتر ریپورت کنید... یا به نظر من به چیزی که دارید و یا تلاشی که میکنید قناعت کنید و لذت ببرید.

پ.ن: این پست ربطی به لقمان عزیزم نداره. مختص چند تن ماهی گیره که براشون تشت آب سرد توصیه میشه.
    محمد

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام

من نمیدونم چرا انقدر ملت بیکارن. شخصا وقت نمیکنم بشینم ببینم کی داره چیکار میکنه ! چه برسه بخوام بیام عکس بگیرم نقاشی کنم پست بنویسم بزارم کف فروم.

سلام.
    عزیزم با این استدلالی که آوردی، همینکه تراوین بازی میکنی و تمام دوستات از اقصی نقاط کره خاکی جمع کردین رو یه اکانت، یعنی بیکاری. بیکار تر از ما حتی.
    چون ما تایم آزادمون ترجیح میدیم بیایم به ریش اکانت هایی مثل مسترپیش بخندیم تو فروم تا بخوایم خودمون اینقد درگیر بازی کنیم.
    اصلاً دلیل بازی کردنه ما تو این سرور همون فراخوان اول سرور بود. بدون بات و بدون مولتی .
    ولی خوب ظاهراً این بدون مولتی بودنه جای دور زدن داره . اینجوریه که هرچی بیشتر دوستات بیاری برای مولتی بکشن، قانون عوض میشه : دی
    در ضمن محمد جان برای مولتی مصری کپ 6444 نمیگیرن. یه 9کراپ میگرفتی لااقل برادر

• من نمیدونم چرا انقدر ملت بیکارن. شخصا وقت نمیکنم بشینم ببینم کی داره چیکار میکنه

همونطور که شما بیکار میشید تو تی استون جمع میشید از رفیقاتون برده اخذ میکنید منم تو تایم بیکاریم پینتمو وا میکنم دوتا نقاشی میکشم تا یه دیدی از سرور به دست بیارم اینکه درکتون از این داستان در حد دوتا خط و 4 تا عکسه قابل احترامه به شرطی که احترام خودتونو حفظ کنید.

تفریح من به خودم مربوطه تفریح شمام به خودت اما تا وقتی که چارچوب تعیین شده سرورو زیر پا نذاری .

ما دوست زیاد داریم. به هر کی هم زنگ بزنیم بیاید بریم یه اکانت خفن بکشیم میاد.

ع.ط هم دوست زیاد داشت ازون دوستا که اگر میخواست لواسونو به نامش میزدن گویا دوستای شمام اگر شما بگید کپاشونو به نامتون میزدن و از خیر کراپر درصد بالا های سایدتون میگذرن و میان شما رو کاور میکنن...علی برکت الله

مثل این میمونه هردو کارمند یک شرکت باشیم که هم رده هستیم و صبح ساعت 9 میریم سرکار و 5 تعطیل میشیم. تو پراید سوار میشی و من مثلا کمری هیبرید.

حالا اینی که شما سوارشی که یه کمری هیبریدی سادس ...ما یه زمان پورش می آوردیم بیرون ولی دیگه واسمون تکراری شد یه جاییم خوندیم که اینجا قراره با نظام سرمایه داری برخورد بشه گذاشتیم پارکینگ خونه الانم با یه 206تیپ 2 در خدمت هستیم ...اینکه سوار این ماشینا بشید هیجان داشته باشید طبیعیه درک میکنم.

دم غروب هم کلاس آموزش آنلاین برگزار میکنم

و در پایان بدا به حال اون شاگردایی که یاد میگیرن واحه 50 درصدیو با 100تا گرز بزنن و هی با 100تا گرز بزنن و صبر نکنن که گرزا برگرده 133تایی واحه رو خالی کنن و بهشون گفته نمیشه که واحه رو خالی کردی بذار تو لیست فارمت تا مدام زده شه نیرو نسازه یا اینکه شماهم مثل ائمه که چاه میزدن وقف میکردن واحه رو خالی میکنید میدید به ساید قربتا الی الله ....که در این صورت جمالتونو عشقه به خدا.

حقیقت علاقه ای به ادامه بحث هم ندارم فکر کنم اون نتیجه ای که قرار بود بگیرم و شک داشتم که درسته یا نه به یقین تبدیل شد و شما به واحه خالی کردن ادامه بده/نخواستی هم ادامه نده/تسخیر شده بزن/تسخیر نشده بزن خیالت راحت من ناراحت نمیشم .

پ.ن:تو بازی مافیا هم همیشه مافیا دنبال خریدن رای شهرونده و There is an imposter AmongUs

پ.ن: پس از پدیده شماره رند و پلاک رند شاهد پدیده غارت رند هستیم .

پ.ن: وقتی این هماهنگی رو تو تاکید رو جمله "دوستان خود را بیاورید تا رستگار شوید" دیدم نا خودآگاه یاد این عکس زیبا افتادم.

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

ی نکته فقط اومدم بگم ی عده هستن تو اسپید ترا فکر میکنن آره چون حالا اسمشو نبر ایرانیه و رفیق قدیمیه و با بچه ها حرف میزنه

پارتی بازی میشه کرد چون میتونیم تحت فشارش بذاریم بیایم هر کاری دلمون میخواد بکنیم

400تا اکانت هم ای پی بسازیم همه رو بزنیم به راحتی هرچی هم گفت اگر بنم کرد یا با رفاقت حلش میکنیم یا تحدید میکینم که حذف میکنیم اینم اعتبار سایتش میره

مجبور میشه کنار بیاد عزیز دل شما این سرور میری سرور دیگه میای هرچیزی قواعد داره قانون داره ای پی خوردی بن شدی زورت نیاد

اگر میخواید مولتی بازی کنید باید روششم قواعدشم رعایت کنید نه اینکه توقع داشته باشید ادمین چشش رو رو قوانین ببنده

هیچ احدی منکر مولتی بازی ساید های دیگه نیست اما شما دیگه خیلی گستاخی اگر بیای این حرکات رو بزنی و بیای بگی زمینم کجه عزیز ای پی خوردی توقع داری بن نشی

تو دیگه کی هستی خخخخ واقعا نمیدونم توقعتون اینه شمارو برنده کنن وگرنه حذف میکنید؟خاله بازیش کردید بخدا ترواین رو جنبه یکم آزادی رو ندارید تا یکم شل میکنن

دلتون میخواد سوار بشید زشته بخدا والا من همیشه همینجا بازی میکنم مطمئنم هستم از صاحبش

هرکی دلشو نداره بسلامت

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

واقعا داریم به کجا میریم ؟

دم اونایی گرم که وقتی مولتی بازی میکردن میومدن میگفتن میتونیم میکونیم نه اینکه انکار کنن ...

مجید حرف قشنگی زد ، راه واسه برخورد با مولتی بازی زیاده اما خب خوده مجیدم در همون پست گفت که این راه بندان صرفا هزینه ی بیشتری میبره برای ایجاد راه جدید وگرنه خلاصه مهندسان یا راهی پیدا میکنن یا راهی میسازن ...

از همه ی اینا گذشته حس میکنم تو دنیای جدیدی وارد شدم !

قبلا یادمه مولتی بازی خیلی زشت بود ، یعنی کسی نمیومد بگه من مولتی دارم اصلا شبیه به گناه کبیره بود :دی الان که خیلی قشنگ میان میگن مولتی داریم سو سو :دی
    حتی یادمه اون زمان اگه کسی میخواست پوش کنه که بیاد تو تاپ ، مثلا با همسایه بغلی خودش هماهنگ میکرد میگفت داداش من برات فلان قد منبع میزنم با بازار ، بعد تو رو رید میدم ، 30 درصدشم خودت وردار به عنوان حق السکوت به کسی نگو من پوش کردم مدال بنفش گرفتم !

میدونید مشکل اصلی کجاست ؟ تقصیر خودمونه ، همین خودمون که الان اعتراض میکنیم به این چیزا ، اندگیم که اون اقا مولتی بازه از همر نجومی خودش رونمایی میکنه و میگه رکورد زدم با افتخار لایکش میکنیم و میگیم فلانی خیلی پرو پلیره که تونست چنین همری بکشه ! اگه ما کسانی که اینجوری همر میسازنو پرو پلیر ندونیم کسی نمیره سمت اینکار ... یه سرور تو ir بود که یکی از بچه ها دومین یا سومین سرورش بود که تراوین پلی میداد ، وقتی دید همه برا اونی که با مولتی بازی همر کشیده ایستاده کف میزنن بم گفت یوسف سرور بعدی جوری وی پی اس بخرم و مولتی بسازم که تراوین به خودش ندیده باشه ! حالا من یه ساعت باش حرف زدم که داداش تراوین چیه معنیش چیه چرا بازی میکنیم ، ولی اون بنده خدا دامن از کف داده بود و حرف من مثل میخی بر سنگ آهنین بود ....

القصه ... خیلی دوست دارم بدونم این دوستان مولتی باز کجای دنیای تراوینو میخوان تصاحب کنن و این داستانو به فال نیک میگیریم و این سرورو به شکل رینگی میبینیم که یه طرفش مخالفین مولتی بازی و طرف مقابل مولتی بازان هستند ... ببینیم تهش چی میشه ...

کوچیک همه یوسف

• سلام علیکم جمیعاً

روزتون بخیر.

خب جناب محمدعلی وگنس عزیز ازتون ناراحتم! از چی ناراحتم؟ از دو مورد که در ادامه Bold میکنم.

شما اول یک سری پیام توی تلگرام بنده دادید. بعد جواب دادم خدمتتون. بعد اومدید توی فروم پست زدید و توی تلگرام به بنده گفتید "... میگم تمام پست آخرم مربوط به شما نمیشه ..." (خیلی ممنون که همه پست در مورد بنده نیست! تهدید از پایان یافتن رابطه حسنه؟ عجب!) بعد که جواب تون رو دوباره دادم زنگ زدید و صحبت کردید و فرمودید که پست رو ویرایش کردم و الان پی نوشت زدم که منظورم لقمان نیست! برام توضیح دادید که چطوری مدال گرفتید! بنده هم نمیام صحبتی که کردید رو نقل کنم. دوست داشتید خودتون وسط فروم میاید میگید دوست هم نداشتید نمیگید. تصمیم با شماست. این سرور حقیر وسط فروم هستم. کسی صحبتی داره همینجا بیاد صحبت کنه.

آقایونی که چهارتا ترید پر سود میکنن و سوار کمری هیبرید هستن به خاطر تلاششون! هیچ حقی ندارند بیان اونی که سوار پراید هست رو مورد طئنه قرار بدن! خیلی خیلی زشت هست این کار!

این سرور بنده در نقش اون رسانه ای هستم که میاد تحقیق میکنه در مورد همه و افشاگری میکنه و خبر میده بیرون. منطقی هست صاحبان زر و زور به مذاقشون خوش نیاد. شما از نقاشی کشیدن ما خوشتون نمیاد!؟ از تحلیل ما خوشتون نمیاد!؟ به بازی تون ادامه بدید و فروم رو اگر سر میزنید فکر کنید بنده وجود ندارم. پست های بنده مورد پسند نیست؟ پست های اونی که دوستش ندارید رو نخونید. کسی هم که نور خورشید برای چشماش ضرر داره عینک آفتابی میزنه. پست های بنده و بقیه تحلیل های دیگران رو نخونید که ناراحت نشید. بنده تمام تلاشم رو کردم در طول زندگیم که بی ادبی نکنم به کسی. قضاوتش رو هم میسپارم به خوانندگان. پست های بنده که تاثیری در تصمیم ادمین و مولتی هانتر نداره. در ضمن هیچ ریپورت هم نمیکنم به مولتی هانتر و عملکرد ایشون به خودشون مربوط هست و بقیه هم ناظر هستند. بنده سعی میکنم بازی رو اون طور که هست برای همه کسانی که علاقه مند هستند ترسیم کنم. خیلی ها دارن بازی میکنن و واقعاً نمیدونن که چطوری باید بازی کرد! (خیلی ها هم خودشون ختم کار هستند.) مدال های ملت رو میبینن فکر میکنن که واااااااای چه حریف خطرناکی! میام میگم که آی کسانی که هنوز نمیدونید واحه 15 کراپی تون رو کی باید بگیرید ببینید و یاد بگیرید. خوبه اشکان سرور قبل اسم اکانتش رو همین گذاشت و حالا شما اومدید اسم اکانتشون رو گذاشتید توی پروفایلتون. گفتید میخواهید جلوی امرداد بازی کنید!؟ سر همین کارتون بازی شروع نشده فعلاً یک هیچ از امرداد عقب هستید.

ارادت بنده نسبت به همه دوستان با محبت در جریان است و مدعیان هم واگذار میکنیم به شعر حافظ علیه الرحمه

با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی ...

لقمان <3

---------------------------------

پی نوشت 1: ملت بنده کشیش نیستم! برای بنده اعتراف نکنید. اسم مولتی هاتون و ... و اینکه چه کار دارید می کنید رو نیاید برای بنده بگید. خودم قبل اینکه بگید همه رو میدونم. :*

پی نوشت 2: ایها الناس! بنده دنبال از بین بردن رابطه حسنه نیستم این سرور! این سرور بنده یک تحلیل گر هستم و سعی هم میکنم بی طرف باشم.

پینوشت 3: بهنام جان این سرور اومدم مثل شما فروم بازی! ;) کی امرداد رو میاری برم جلوتون تیم جمع کنم؟ :evil: البته محمدعلی وگنس هم میخواد جلوتون بازی کنه ولی توی تیم ایشون نمیرم. باید دید میتونم ازشون بیشتر پلیر جمع کنم یا نه؟ ولی فکر میکنم یک تک زنگ به مجید آخیلیوس بزنم لااقل 50تا پلیر جور کنه. در ضمن اگر دلم میخواد جلوتون بازی کنم برای اینه که تیم خوبی هستید و به نظرم ارزش داره جلوتون بازی کردن و ربطی به سرور قبل نداره. قول هم میدم اشکان رو نزنم! چون واقعاً بی مزه هست همه بزنن به اشکان.

پینوشت 4: اشکان بیا و ببین که دارن توی پروفایلشون کنار مدال های الکی شون نامت رو لکه دار میکنن!!! چون اکانت نداری توی سرور برات یک عکس از پروفایلشون میزارم.

پیونشت 5: جناب محمدعلی VaGNeS دیگه شما رو زین پس مستقیم خطاب میکنم و به کنایه نمیگم که ناراحت نشید.

• یه پلیر نصف تراوین رو تو بازی یاد میگیره نصف دیگشو تو فروم . فروم همیشه مدیون پلیر هایی مثه لقمان و آرمین .وووووو خیلی های دیگه هست که آنالیز میکنن حتی به غلط

به قول دوستمون این دوتا بیکار هم نباشن اینجا رو خط خطی کنن بیایم ایستاده برای خاطرات مردم کف بزنیم ؟

پ.ن : انقدر که لقمان از سایدم به من اطلاعات داد خودم اطلاعات نداشتم :)