نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام عرض میکنم خدمت همگی عزیزان و پلیرهای سرور

امیدوارم حالتون خوب باشه و خستگی این چند سرور از تنتون خارج شده باشه

میخوام بعد از ۱سال سکوت،یکم فروم نویسی کنم براتون و امیدوارم کسی رنجیده خاطر نشه

یوسف جان طبق تحلیلی که لقمان عزیز داشتند این ادعای شما کاملا پوشالیه و تمامی پلیرهای شمال شرق برای بالا بردن سطح این ساید تلاش میکنند

اتفاقا تمامی اکانت های موجود برای تامین منابع اکانت به رید از ناتار و واحه روی اوردن

تا جایی که من میدونم تمامی عزیزانی که توی تاپ رید هستند حتی کسایی که میگن ما مولتی نداریم،مولتی دارن فقط تایم استفاده ازش الان نیست

یوسف جان خودت میدونی مولتی بازی راه و روشی داره و به این زودی نمیشه از مولتی رید رفت پس لطف کن و از الان این جو آروم رو علیه شمال شرق متشنج نکن

با تشکر

رضا گارد

• تلاشت برای رودست زدن ستودنیه

ولی چطوری یه نفر از بیرون سرور و بدون اکانت میتونه تفرقه بندازه و حکومت کنه؟ سیگنال بدی به بیرون دادی خودت متاسفانه

مخاطب مسلما کل ساید نبوده و یه هشدار بود صرفا

بازی بلد نبودن هم عیب نیست

هرکسی سرجای خودش بودن مهمه!

باز هم آرزوی موفقیت میکنم برای کلیت ساید

• عجب !

سیگنال!

برادر من اصلا متوجه نشدی که بدون شما جنوب غرب کاملا یکپارچست

منظور من هم از تفرقه بنداز و حکومت کن این بود که شما برای خودت اهداف مشخصی داری صرفا این سرور ملاک حرف من نیست که ربطی به بودن شما در این سرور باشه یا نه..

و از نظر خودت بازی بلدی و اینطور با اعتماد بنفس میای میگی بازی بلد بودن عیب نیس

نمیحوام اشاره به سرور قبل کنم اما در کل بازی ام یروزی یاد گرفتی اینطوری با اعتماد بنفس از خودت تعریف نکن.(تعریف از خود میدونی که چیه!)

الانم هرکسی که جای خودشه داره تلاش و سعی میکنه برای ساید جنوب غرب

و لازم نمیبینم ایرادات یا هشدار بدی بهترین کار همینه که آرزو کردی برا موفقیت کلیت ساید

باتشکر

• به به ببین کی اومده :love:

رضا جان تو پی وی اسم مولتی هات رو بده تا بذارمشون تو فارم لیست 😉

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام و عرض ادب مجدد

خیلی خوشحالم که به فروم سر میزنی و میتونی بدون اینکه دلبسته به جایی باشی نظرات خودتو بدون هیچ سیاستی بگی ...

همیشه به من لطف داشتی ولی خب خودت میدونی که من جزئی جدانشدنی از جنوب غرب هستم و از روز اولی که در تراوین ثبت نام کردم جنوب غرب بودم ، پس نمیتونم خودمو جدا بدونم ، بحث در مورد سرور پیش بسیاره و تمومی نداره ، پس بهتره در مورد این سرور در این تاپیک صحبت کنیم ...

اقا رضای عزیز تلاشتون برای حفظ آرامش شمال شرق ستودنیه و من به خوبی درک میکنم که آروم نگه داشتن یه ساید چقدر دشواره ...

من یه سوال ساده پرسیدم و اصلا قصدم بهم زدن آرامش ساید شما نبود ... نمیگم نمیدونم چرا چنین جوابی به من دادید چون کاملا میدونم و احترام میزارم .
    سوال من واضح بود تعداد حمله هایی که آرمین نشون داد با میزان غارتش نمیخوند مگر اینکه تو هر حمله گرزی هاش نسبت به گرزی های سایر اکانت ها دست پر تر برگرده ، حالا چطور ممکنه تو ساید شمال شرقی که نسبت به سایر ساید ها پلیر بیشتری داره گرزی ها دست پر تر برگردن ؟ یا سایر پلیر ها واحه و ناتار نمیزنن که شما فرمودید میزنن ،یا آرمین اکانت های مولتی شمال شرقو میزنه که آرمین میفرماید نمیزنه یا گرزی های آرمین سرزمین لایزالی کشف کردند... البته یه جواب ساده ترم بود ، میتونستید بگید آرمین داره مولتی های شمال غرب یا جنوب شرقو میزنه که اون موقع برام موضع گیری اون دو ساید هم میتونست جالب باشه ... در هر صورت براتون آرزوی موفقیت میکنم .

کوچیک همه یوسف

• یوسف جان حیقتا نمیدونم چرا پافشاری داری رو اشتباهت و حرفت!!والله ما نه از شما میترسیم نه از کسی:دی که حالا باشه و نگیم!سرور قبل ۱۰۰ تا داشتیم همه هم اسم اتحادشو میدونستن!

اما نکته ای که هست قطعا کسی نمیاد روز ۵ بازی مولتی بزنه واقعا اگه کسی هم بزنه به قول تیرداد حتما نیاز به آموزش داره و و میتونه کلاسای من و آنلاین شرکت کنه :دی چون اصول مولتی زنی رو بلد نیست! نکته ای دیگه که هست به نظرت مولتیا همه بغل هم میوفتن اول سرور؟! قطعا نه و حداقل۲۰-۳۰ خونه رو فاصله معمولا دارند با توجه به تعداد اکانتی که تو شمال شرق ثبت نام شده منطقی نیست مولتیا کناره هم بیوفتن! و بازم منطقی نیست وقتی تعداد نیرو زیاد نیست بغلتو ول کنی بری ۲۰-۳۰-۴۰ خونه اونور تر مولتی لول پایین بزنی !!

منطقه من از تعداد بیشتری ناتار تشکیل شده به علاوه ریدر های دیگه هم یه فاصهله ای از من دارند ! تازه نمی دونم مپ من و نگاه کردی یا نه یا حتی با نگاه ساده به هیرو و پوینت هجوم متوجه میشی که مولتی در کار نیست رید مولتی تلفات نداره! احتمالا نگاه و دقت لازم رو نداشتی!

موفق باشی

• حالا چطور ممکنه تو ساید شمال شرقی که نسبت به سایر ساید ها پلیر بیشتری داره گرزی ها دست پر تر برگردن ؟

داداش وقتی توی یک ساید تعداد اکانتهای بی صاحب زیاده، اکانت های صاحب دار با فاصله از هم میوفتند. در نتیجه گرزی هاش دست پر تر بر می گردند.
    البته شاید سیاست تیم های ش.ش این بوده که از این قضیه استفاده کنند و با استفاده از ثبت نام های الکی از اول سرور بهتر توی نقشه پخش بشند. آبادی هم که تو این دو تا سرور نونش تو روغنه و با 750 گلد رید اتومات دیگه مولتی هم نیاز نیست. راحت می تونی آبادی و ناتار خالی کنی و اکانت ببری بالا. در کل ش.ش اول سرور 2-0 جلو هست و اگه از اول بازی جنگی بازی کنند می تونند ببرند ولی کم کم با گذشت زمان این فاصله کم میشه و بعدا به مشکل بر می خورند.

• تشکر میکنم از دوستان بابت تحلیل سرور (هر کس از دیدگاه خودش)

به شخصه انالیز و تحلیل های لقمان عزیز رو بیشتر پسندیدم و ازیشون درخواست میکنم در اینده با تحلیل های زیباشون سطح کیفی فروم رو افزایش بدن

تا اینجای کار سرور و وضعیت تاپ تن میشه حدس زد هر 4 ساید بسیار در تکاپو هستن و تمام تلاششنو دارن برای عملکردی بهتر در اینده انجام میدن, این نوید سرور هیجان انگیز رو میده

تحلیل شخصی از سرور:

1.شمال شرق: مشترک المنافع لهستان-لیتوانی قرن 16 میلادی

ساید اول سرور تا کنون با بیشترین غارت ,بیشترین پاپ و بیشترین تعداد اکانت و پلیر

بعد از اتحاد دو تیم اریانا و فونیکس(نمیدونم درست گفتم یا نه )و ادغامشون درپوشی گذاشتن رو صحبت های شکل گرفته از قبل مبنی بر احتمال جنگ داخلی در این ساید

2.جنوب شرق:پادشاهی سوئد قرن 16

ساید دوم سرور تا کنون ,با داشتن رتبه دوم تو غارت ,نفرات و اکانت ها, رقیبی نزدیک برای همسایه شمالیش

3.جنوب غرب :خان نشین های کریمه قرن 16

باقی مانده های امپراطوری عثمانی در خلیج بالکان

ساید سوم تا کنون در امار های تاپ تن ,بیشتر در حال تلاش برای حفظ داشته ها

4.شمال غرب :قزاق هتمانیت قرن 16

ساید چهارم بازی اما با عملکرد خوب در غارت و پاپ حتی به نسبت تعداد پایین نفرات ,در حال تلاش برای استقلال یافتن از زیر تسلط مشترک المنافع لهستان-لیتوانی

ایا یک لیدر قابل میتونه تاریخو عوض کنه برای شمال غرب و کاری کنه که جمهوری قزاق هتمانیت در اون زمان نتونست بکنه !(برای همینه که احتمالا اسم این کشور رو تا الان نشنیدین)

ورای مسائل تحلیلی, به نظرم تاریخ قرن 16 اروپای شرقی بسیار جذاب و پر از اتفاقات هیجان انگیز بوده (سوژه ی پیشنهادی برای مطالعه قبل خواب )

در اخر لازم دونستم از مدیریت محترم تشکر کنم که باز فضایی محیا کردن تا ما در کنار دوستان و در فضایی سالم به رقابت بپردازیم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام به همه عزیزان و پلیرهای تراوین

دوستان برای شفاف سازی و دلگیر نشدن عزیزان و دوستان گرامی این پست میزارم

از اون جایی که عزیزان و دوستان برای ما قابل احترام هستن و دعوت های بسیار شد برای حضور در این این سرور ولی متسفانه به دلیل مشغله های زیادو تایم کم نتونستیم این سرور کنار دوستان باشیم

و من از همین تریبون اعلام میکنم

من و عمو عموتورج عزیز و از طرف بقیه دوستان که میشناسید در این سرور حضور نداریم ودر هیچ سایدی پلی نمیدیم عزیزانی که میشناسن میدونن که هرموقع دوستان و هم تمی ها بودن از اول با اسم اصلی بازی کردیم

تشکر میکنم از همه دوستان که برای ما احترام قائل بودن و همه دوستان برای ما قابل احترام هستن

امیدواریم همیشه موفق باشید و سروری جذاب و با زد خورد بالایی در پیش رو داشته باشید

روز خوش <3

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام علیکم جمیعاً

از لطف دوستان همچنان سپاسگزارم.

ابتدا در مورد اکانت خودم هم یک توضیحی بدم. این سرور میخوام غیر از تحلیل سرور در همه سایدها اقدام به تاسیس دهکده خواهم کرد و بنای بنده هم این هست عضویت هیچ مجموعه ای رو نپذیرم و به صورت مستقل بازی کنم چون اگر عضویت یک مجموعه رو پذیرفتی باید منافع اون مجموعه رو در نظر گرفت و اون وقت دیگه نمیشه آزادانه تحلیل نوشت و گذاشت کف فروم. ایده ای که دارم اینه که از روی گزارش های غارت اکانت خودم یک تحلیلی بکنم ببینم هر ربعی چطوری داره ناتار غارت میکنه. چون نمیشه از روی تاپ 10 مشخص کرد که آیا از باغ های احداثی استفاده میشه یا نه. همیشه هم سر غارت سالم دعوا بوده. ولی اگر یک غارت منظم صورت بگیره از همه سرور، بعد گزارش های غارت پردازش بشه، احتمالاً بشه از روی متوسط غارت دریافتی از روی ناتار هر منطقه مشخص کرد که هر ربعی با چه حجمی از رید داره کار میکنه. البته این کار مستلزم حوصله بنده هست. ولی اگر حوصله ام شد و وقتم رسید انجام خواهم داد.

عرض به حضورتون که در این پست نقشه دهکده های دوم رو خدمتتون ارائه میکنم. دهکده ها نوعشون هم مشخص شده. دهکده های غیر گندمی با حرف N مشخص شدند. در ضمن بنده اونجاهایی که به نظر میاد دست یک تیم هست رو مشخص کردم با بیضی های قرمز رنگ و اون اکانتی که به نظر سودبرنده از اون کلونی هست رو با فلش قرمز رنگ مشخص کردم. دهکده های مصری غیرگندمی در شمال شرق که با دایره های نارنجی مشخص کردم خیلی به نظر جالب میان. احتمالاً در نقش باغ ایفای نقش خواهند کرد. البته ناتارهای این سرور خیلی خوب هستند. شاید اصلاً نیازی نباشه اقدام به احداث باغ بکنید ولی با توجه به اینکه سرور دارای غارت اتوماتیک هست احتمال داره از الان به این موضوع فکر شده باشه چون اگر همه با هم غارت کنند نباید چیز زیادی گیر ملت بیاد. اون اکانت VaGNeS هم با توجه به این مشخص هست محمدعلی هست و مشخصاً نمیتونه مولتی باشه (با ستاره طلایی مشخص کردم توی نقشه)(مگر یکی با نام ایشون اقدام به زدن اکانت کرده باشه که بعید هست. چون این اکانت با توجه به id که داره (6) همون ابتدای باز شدن سرور رجیستر شده) نمیدونم چه ایده ای داشته اند که ده غیر گندمی برای نژاد مصر گرفتند.

باز تذکر میدم که این عکس سایزش خیلی بزرگ هست و باید ابتدا دانلود کنید و بعد توی یک نرم افزاری مثل paint نقشه رو بالا پایین کنید برای خودتون. در ضمن فایل نقشه بدون اینکه این دایره های قرمز و نارنجی داشته باشه هم آپلود میکنم. شاید کسی خواست مدل دیگه ای به نقشه نگاه کنه.

از نظر متنی هم دیتا رو خدمتتون ارائه میکنم. در ضمن دیتا برای ساعت 8:55 امروز صبح هست. فایل اسکن سرور رو هم میزارم(tx2_13991206_0855_1005_upgraded.txt).

NE :

15c :

150%: رومی ها : 2 , توتن ها : 4 , گول ها : 1 , مصریان : 17 , هون ها : 4

125%: رومی ها : 2 , گول ها : 1 , مصریان : 18

100%: توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 5 , هون ها : 1

75%: رومی ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 2

مجموع:61

['Bibak', 'a6kbo3', 'I T', 'Sajad3448', 'NoOBe KaBiR', 'Paradise', 'Lord Seyed', 'bist', 'Brain', 'Napi', 'Diazepam', 'Tommy', 'Freak', 'covid', 'tondar', 'B.M.W', 'RoGeR', 'DemonKing', 'PurpleGoofy', 'ShaZde KoCholo', 'Audi', 'brothers', 'coala', 'Up Again', 'MasterPiece', 'Maxima', 'Bebz', 'ZoRo', 'Captain Hook', 'Guns And Roses', 'LeGend', 'TRaDer', 'lk6', 'Anty Classic', 'Loghman', 'CF.98', 'S.M.S', 'ReBeCcA', 'FIFA', 'CAPITAN', 'HEXA', 'DELTA', 'AHVAZ', 'KNIGHT', 'TABAR', 'Nemesis', 'Ayyar', 'Miew Miew', 'Babak', 'nowrooz', 'Tata.se7en', 'Tray', 'ابادان', 'shirpala', 'SiaGar', 'Jaguar', 'DonChesteR', 'knightdragon', 'sham', 'Godzilla', 'Cont']

---------------------------------

9c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , مصریان : 2

125%: توتن ها : 2 , گول ها : 1 , مصریان : 1 , هون ها : 1

مجموع:9

['Voyeur', 'AO kuang', 'Big', 'Burn Them All', 'GRANTURISMO', 'acallar', 'LeGenDary', 'silence', 'GheLYooN']

none crop :

['Ahri', 'Diana', 'Catarina', 'Eleven', 'Bilitz', 'Verm!l!on', 'Marlboro', 'lvlilad', 'CLUB', 'Doctor', 'MyLiFe', 'TBAG', 'bomonti', 'qarpizz', 'wwwe', 'Rikimaru', 'Sammer']

=================================

SE :

15c :

150%: رومی ها : 1 , مصریان : 15 , هون ها : 1

125%: رومی ها : 2 , مصریان : 5 , هون ها : 1

100%: گول ها : 3 , مصریان : 4 , هون ها : 6

75%: رومی ها : 2 , توتن ها : 1

مجموع:41

['ExCaLiBuR', 'MenTaL', 'fffire', 'Seth', 'A V E N G E R S', 'wind', 'Itachi', 'Sarlashkar', 'GodBlessYou', 'HoroSha', '200t', 'Cute', 'ShadowPlayer', 'Corton', 'جان اسنو', 'BANSHEE', 'SE GARD', 'The Prophet', 'SE DEFF', 'hunter0', 'BellA CiAO', 'D4ragon', 'SpearMan', 'Xerxes', 'ShelBies', 'Youdontknowme', 'END', 'Xyster', 'Soltan', 'Killing Joke', 'ghghgh', 'M A R S', 'Serendipiti', 'vuslat', 'proof', 'WestSide', 'nazanin', 'Admiral', 'Mr.oAA', 'com', 'Marava']

9c :

150%: توتن ها : 1 , مصریان : 1

125%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , مصریان : 2

100%: رومی ها : 2

75%: گول ها : 1

مجموع:9

['One Guy', 'ONLY', 'sic mundus', 'KinG BalA', 'saeid_s', 'Nahal', 'Moe', 'WiTcHeR', 'chrome']

none crop :

['VaGNeS', 'No.1', 'xXx', 'wolf.se', 'Mr.ScarY', 'The GodFatheR']

NW :

15c :

150%: توتن ها : 3 , گول ها : 1 , مصریان : 13 , هون ها : 2

125%: مصریان : 5

100%: توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 3

75%: مصریان : 1 , هون ها : 1

50%: مصریان : 1

مجموع:32

['Logan', 'Wait', 'SkyWalker', 'Rampart', 'chen', 'INSOMANIAS', 'gogoli', 'Mike Shinoda', 'omit', 'rezvan', 'benita', 'bahari', 'nova', 'sang', 'Игрокъ', 'Camper', 'nene', 'codex', 'hectorkhan', 'Tital', 'M_N_A', 'mesr', 'gada', 'pofak', 'chips', 'AMIREMUN', 'ios', 'MaSS', 'amirali', 'Mast', 'drift', 'dirty']

9c :

150%: گول ها : 1

100%: مصریان : 1

50%: رومی ها : 2

مجموع:4

['mrhaji', 'Sare Keyf', 'Eskan', 'Lovin']

none crop :

['M-N-A', 'Torob']

SW :

15c :

150%: توتن ها : 2 , مصریان : 10 , هون ها : 1

125%: رومی ها : 3 , توتن ها : 4 , مصریان : 1

100%: رومی ها : 1 , توتن ها : 2 , هون ها : 2

50%: توتن ها : 1

مجموع:27

['aNaTeMa', 'laghooncher', 'Anhur', 'MARSHAL', 'K I N G', 'SHAHGOOSH', 'SMS', 'SW Guard', 'Paykan javanan', 'GreatCyrus', 'Dalatan', 'critical', 'N.W.A', 'Julius Caesar', 'Hippopotamus', 'schwarzer falke', 'X BrotherHood', 'Rabbit', 'Matrix', 'Dracarys', 'LORD S', 'YOLO', 'BYT', 'LVL', 'HSK', 'LEON', 'Moon']

9c :

مجموع:0

[]

none crop :

['tavahommi', 'ThisIsTheWay']

توزیع جمعیتی بر اساس پاپ و بر اساس نژاد هم خمتتون ارائه میکنم. توزیع جمعیتی رو در 4 دسته 0 تا 100 و 100 تا 200 و 200 تا 300 و 300 به بالا اینبار خدمتتون ارائه میکنم. این بازه ها رو در روند سرور تغییر میدیم.

یک نمودار هم تقدیم میشه بر اساس ساعت های اسکنی که کردم و مشخص هست در این نمودار که هر ربع چندتا اکانت توش ثبت نام شده. در واقع رشد تعداد ثبت نام در هر ربع از ابتدای سرور تاکنون هست.

هر label در محور xها هم شامل تاریخ اسکن و ساعت اسکن و تعداد اکانت رجیستر شده (حذف شده ها هم شامل هستند) در زمان اسکن هست.

برای همگی سلامتی و شادکامی و موفقیت آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• پاشو بیا شمال غرب

:(

• عذر میخوام از کلیت جنوب غرب توی سرور قبل:

که هر روز دنبال یه حاشیه بودیم و بکش زیرش

که با حمایت از یه نفره اشتباهی کل اتحاد ۲ روز هاپولی شد و داشتیم به این فکر میکردیم که اتحاد جدید بزنیم و بی خیال بونس بشیم

که رمز اکانتها رو پخش کردیم و پلن هجومی نابود شد و کلی اکانت به فنا رفت

که باگ رو استفاده کردیم و انگ باگ زنی خورد به کل ساید جنوب غرب

و کلی *که* های دیگه

ما حالا چیزی نمیگیم، شما و دوستانت هم سعی کنید همش نزنید که باز مجبور میشم بیام شفاف سازی کنم

در حد خودتم صحبت کن

شما که البته کاره ای نبودی اون سرور و یه تحلیل و آنالیز میخواستی بدی از هفته ۴ سرور که هنوز نرسیدی بهش! تحلیلت این بود جنوب شرق اتک نمیده به ما! درگیر سطح تحلیلتم هنوز!

من هم پلیر نیستم و بازی هم بلد نیستم

ولی فرق پلیر و شبه پلیر رو خوب متوجه میشم

شما هم تلاش کن متوجه خواهی شد!

۰۰۰۰یوسف جان دوستانت شروع کردن، نه من

• من حال نکردم بات راستیتش بهت جوابم ندادم

الانم هرچی میگی شما راس میگی

چیزی بارت بود میومدی نشون میدادی نه اون ور گود باشی خارج سرور و بدون اکانت

بیای اینجا بگی حاجی لنگش کن

• این سرورها ارزونی خودت و امثال خودت

ولی توی فروم بورکینافاسو هم کسی پشت تیمم حرف بزنه میام سراغش منظور این بود!

اون جمله قصارتم که ادعای بازی بلد بودن مثل چیه!

هرچی هست هزاران بار تقدیم خودت!

جوابی نداشتی بدی خخخ

اون تحلیل هم صرفا جهت سنجش درکت از بازی بود

که بعدش از تیم کنار گذاشته شدی!

به بازیت برس خوش باش!

• به من که هیچ به پلیر تازه واردمون هم تو اس دبل نمیخوری(همچنین تیمت)

جوابتم نمیدم چون گنده میشی و حرف کش دار میشه و عقده ها و اهدافتو خالی میکنی مطرح میکنی...

افراد نالایق همیشه حذف میشن مثل شما

اما افراد لایق به اشتباه بعضی ها چند وقتی کنار گذاشته میشن

حالا هم بهتره وقتی میگی این سرور ها ارزونی خودمون از فرومش هم دکمه خروج بزنی!

باتشکر

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از کلمات مناسب استفاده کنید ().

• سلام به همه دوستان و غیر دوستان

زیاد اهل صحبت کردن نیستم ولی یه موردی که خیلیا ادعاشون میشه و فقط در حد حرف هست رو دوباره میگم و حمایت کنید اگه واقعا ادعاتون میشه به خصوص ادمین عزیز

این سرور همچون که از قبل سر و صدای سروری بدون مولتی بود تیم اکانتی ما تصمیم بر بازی در این سرور گرفت و همینجورم که فرهاد قبلا گفت بدون مولتی اومدیم مطمئنا سرور های پیش ثابت شده در حد خودمون مولتی کشیدنو بلدیم،ولی بحث سرور بدون مولتی بوده اگه مبنا بر مولتی بازی باوشه درست نبود اینجوری گفته بشه و خیلیا بخوان وقت بزارن.

پ.ن:همه ی این صحبت ها در رابطه با تیم اکانت خودمون بوده و سایدی نیست.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: موردی هست در بازی پیام بدهید. دخالت در امور مدیریتی نکنید. به قوانین احترام بزارید ().

• ای جونم ممد واقعا موافقم باهات گویا این سرور رو بدون مولتی اعلام کردن ولی اینجوری بوش میاد مولتی زیاده تو بازی و بدرد نمیخوره ی ساید بکشه ی ساید نه

درحال حاظر تو سرور نیستم ولی احتمال فراوان اضافه خواهم شد میبینم ک ان ای دستته ارمین خان :*

اامیدوارم سرور خوبی باشه برای همگی موفق باشید

نیما هنوز منتظرم سلطان بزنم یا نزنم8o:love:

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

یه سر به تاپ 10 غارت بزنیم ببینیم اوضاع به چه شکلیه

الف ) مجموع غارت هر ساید چقدر است :

شمال شرق : 17,512,60

جنوب شرق : 10,398,862

جنوب غرب : 7,835,691

شمال غرب : 5,430,562

ب) اکانت های حاضر در تاپ 10 غارت در کدام اتحاد هستند :

1 ) CLUB از اتحاد NE.TEAM

3 ) Anty Classic از اتحاد NE.TEAM

2 ) Youdontknowme از اتحاد OldMen
    4 ) M-N-A از اتحاد NW
    5 ) Guns And Roses از اتحاد North E
    6 ) Paykan Javanan از اتحاد X
    7 ) MasterPIece از اتحاد NE.TEAMZ
    8 ) BellA CIAO از اتحاد OldMen
    9 ) TRaDer از اتحاد NE.TEAM
    10) The GodFatheR از اتحاد
    OldMen

ج) از هر اتحاد چند نفر در تاپ هستند :

اتحاد NE.TEAM با مجموع غارت 13,345,465 دارای 3 نماینده در تاپ 10

اتحاد OldMen با مجموع غارت 10,445,627 دارای 3 نماینده در تاپ 10

اتحاد X با مجموع غارت 7,835,691 دارای یک نماینده در تاپ 10

اتحاد NW با مجموع غارت 4,440,248 دارای یک نماینده در تاپ 10

اتحاد North E با مجموع غارت 1,460,108 دارای یک نماینده در تاپ 10

اتحاد FIFA21 با مجموع غارت 1,018,776 هیچ نماینده ای در تاپ 10 ندارد

اتحاد OLDGUYS با مجموع غارت 504,205 هیچ نماینده ای در تاپ 10 ندارد

اتحاد NE.TEAMZ با مجموع غارت 469,199 دارای یک نماینده در تاپ 10

اتحاد SORENA با مجموع غارت 378,480 هیچ نماینده ای در تاپ 10 ندارد

د) مجموع غارت نمایندگان اتحاد و مقایسه با تعداد اکانت های آن اتحاد :

1) NE.TEAM

مجموع غارت اتحاد : 13,345,465

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 8,058,850

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 60

میانگین غارت سایر اعضا
    : 92,748

2) OldMen

مجموع غارت اتحاد : 10,445,627

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 4,147,587

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 60

میانگین غارت سایر اعضا : 110,492

3) X

مجموع غارت اتحاد : 7,895,995

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 1,474,780

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 52

میانگین غارت سایر اعضا : 125,906

4 ) NW

مجموع غارت اتحاد : 4,468,015

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 1,501,245

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 31

میانگین غارت سایر اعضا : 89,893

5)

North E

مجموع غارت اتحاد : 1,465,384

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 1,485,087

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 4

میانگین غارت سایر اعضا : منفی 19,701

6 )

NE TEAM

مجموع غارت اتحاد : 1,447,217

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : نماینده ای ندارد

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 25

میانگین غارت سایر اعضا : 57,888

7 ) FIFA21

مجموع غارت اتحاد : 1,026,155

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 32

میانگین غارت سایر اعضا : 32,067

8 )

OLDGUYS

مجموع غارت اتحاد : 506,343

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 9

میانگین غارت سایر اعضا : 56,260

9 )

NE.TEAMZ

مجموع غارت اتحاد : 470,830

مجموع غارت نمایندگان اتحاد : 1,298,782

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 1

میانگین غارت سایر اعضا : منفی 827,952

10 ) SORENA

مجموع غارت اتحاد : 380,498

تعداد اکانت های حاضر در اتحاد : 1

میانگین غارت سایر اعضا : 380,498

کوچیک همه یوسف

• سلام و عرض ادب مجدد

با حرفتون کاملا موافقم

متاسفانه تو سرور قبل هم که با تیتر جذاب بدون مولتی و بات ران شد شاهد همچین چیزی بودیم و ادمین هم نمیتونه برخورد کنه مگر در صورت ایپی خوردن ، چون شما فکر کن من میرم 4 تا از رفیق هامو میارم که اکانت بالا بکشن برام که فقط ازشون غارت کنم و هیچ ایپی هم نمیخوره و حتی نمیتونیم اسمشونو مولتی بزاریم چون واقعا شخص حقیقی پشت اون اکانته ...

تنها راهی که وجود داره اینه که یه سرور با مولتی بازی ران بشه و یه سرور بدون مولتی و اون سروری که بدون مولتی قراره ران بشه غارت از اکانت محدود بشه و هر اکانت صرفا از واحه و ناتار بتونه غارت کنه ...
    قطعا در اون صورت همر های سنگین زیادی نخواهیم دید اما قطعا هر همری که ساخته میشه حاصل تلاش و استراتژی اون اکانته ...

کوچیک همه یوسف