نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور جدید با سرعت 2 برابر آغاز 30 بهمن 1399 ایجاد شده است.

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است و چند نکته ی مهم رو در پایین میتوانید مطالعه کنید:

کاربران فروم لطفا قوانین زیر را مطالعه بفرمایید تا همگی از مطالعه و مشارکت در فروم لذت ببریم.

بخش کلی

1. با عضویت در فروم قوانین آن را قبول کرده اید و از آن پیروی خواهید داشت.

2. قوانین برای تمام فروم میباشد حتی پیام های شخصی و پروفایل ها هم از این قوانین مصون نیستند.

3. مدیران انجمن مسئولیت اجرای قانون و یا مجازات افراد خاطی را دارند.

4. این قوانین در مواقع مختلف، تحت شرایطی، ممکن است تغییر کند.

5. هر کاربر مجاز به داشتن یک اکانت میباشد.

6. اگر پستی خلاف قوانین باشد یا به طور کل پاک یا ویرایش خواهد شد و به خاطی امتیاز منفی داده خواهد شد.

7. استفاده از هرگونه نرم افزار و یا سخت افزاری که IP و یا Mac ID شما را تغییر دهد باعث توقیف دائمی میشود.

بخش محتوا

قوانین زیر را در مورد محتوای پستی خود رعایت کنید:

- یک متن را دوبار پست کردن، یا در چند تاپیک پست کردن، یا ایجاد مجدد تاپیک بسته شده ممنوع است.

- پست گذاشتن به غیر از پارسی و حروف پارسی ممنوع میباشد.

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

- از ارسال پست های بیهوده (اسپم) توهین و خشونتی جدا خودداری کنید.

- از قسم خوردن در پست های خود یا نقل قول قسم به هر نحوی خلاف میباشد.

- از ارسال عکس و یا نوشتار زشت و نژادپرستانه خودداری کنید.

- ارسال پست در مورد مکالمه و یا صحبت بین دو نفر چه در بازی و یا خارج بازی خلاف قوانین است مگر

اعلام رضایت طرفین به مدیر تاپیک و یا انجمن در نامه خصوصی (نه در تاپیک) به مدیر مربوطه ارائه شده

باشد امکان پذیر است.

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

- صحبت در مورد مسائل سیاسی و یا مسائلی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع است.

- تبلیغات و یا هرگونه تبلیغی به خارج از بازی خلاف قوانین است.

- ارسال لینک در پست خلاف قوانین است.

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 2 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

سرور خوشی را برای شما آرزومندیم

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • سلام علیکم جمیعاً.

حقیر در این سرور بازی جدی نخواهم کرد. ولی از اونجایی که دوستانم در این سرور حضور دارند و در ربع های مختلف هم پخش هستند، تصمیم گرفتم این سرور فقط بیام آنالیز کنم سرور رو.در سرور قبل همراه مجموعه امرداد بودم (گرچه تیم ما بعد از کتیبه ها به دلایلی حذف کرد) و منفعت مجموعه اقتضاء میکرد که اطلاعات به کسی داده نشه. ولی این سرور دیگه در حد تماشاچی هستم خدمتتون و هر از گاهی میام یک اطلاعاتی تقدیم میکنم و میرم.

برای شروع هم نقشه همه کراپ های بازی و فایل مختصاتشون تقدیم میشه.

اندازه فایل عکس بزرگ هست. به نظرم دانلود کنید بعد توی یک نرم افزاری مثل paint باز کنید و zoom کنید. نقاط قرمز 15 کراپی هستند و نقاط نارنجی 9 کراپ. درصد واحه رو هم روش نوشتم. میخواستم مختصات رو هم بزنم. دیدم خیلی شلوغ میشه. فایل tx2_crops.txt هم دیتای متنی گندمی های بازی توش ذخیره شده. شاید کسی خواست یک حرکتی بزنه باهاش. خودم از روی این فایل بعداً مختصات های گندمی های گرفته شده رو توی سرور به همراه اسم اکانت میزارم.

اسم اکانتی که توی سرور باز کردم هم Loghman هست.

شاد و سلامت و پیروز سربلند باشید.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• سلام خدمت برو بکس ما تو nw ریجستر کردیم امیدوارم از سرور لذت ببریم در خدمتون هستم

33yed

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوستان

با تشکر از لقمان عزیز . بچه ها یه آنالیز از سایدها بذارین که ما هم که تو سرور نیستیم بدونیم چه خبره

کوچیک همه ناصر

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام علیکم.

روز جمعه تون بخیر و شادی.

ناصر جان برای آنالیز کردن سرور هنوز خیلی شاید زود باشه. ولی از قضا شمال شرق خیلی پر پلیر هست و رسماً از نظر جمعیت اندازه بقیه سرور هست.

این سرور بر خلاف سرور قبل که فقط در ابتدا شمال غرب خیلی به نژاد مصری علاقه نشون داد(البته بعدش همه زدن توی کار مصری) همه این بار یک نظر مثبتی به نژاد مصر پیدا کردن. یک سری نمودار خدمتتون تقدیم میشه تا همه یک دیدی نسبت به وضعیت این سرور داشته باشیم. دیتا برای ساعت 9:16 امروز صبح هست.

نمودار اول تعداد اکانت های رجیستر شده در هر ربع هست.

نمودار دوم همون نمودار اول هست با توزیع نژاد در هر ربع.

نمودار سوم هم نسبت تعداد نژاد رجیستر شده در هر ربع هست.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت: ناصر جان اکانت M-N-A رو میشناسی؟ سیستم نامگذاریش شبیه شماست. توتن هم برداشته و تاپ غارت هم اومده.

• پینوشت: ناصر جان اکانت M-N-A رو میشناسی؟ سیستم نامگذاریش شبیه شماست. توتن هم برداشته و تاپ غارت هم اومده.

واقعا راست میگی لقمان نامگذاریش شبیه هست . یعنی کی میتونه باشه ؟ هر کس هست باید حق کپی رایت رو بده :دی

حالا تو کدوم سایده ؟

• سلام خدمت تمام عزیزان

اول‌از همه تشکر از لقمان عزیز بابت پست های مفیدش

من هم با دوستان قدیمی جنوب غرب ریجیستر کردیم

به نظرم سرور سطح بالایی داره و خوشبختانه یا متاسفانه خبری از طبل های تو‌ خالی سرور قبل و افرادی که ۱۰ سال سابقه ی توتالی و پلی دادن از سرور تست آلمان ( لول) و در کل افراد متوهم نیست

امیدوارم این سرور جنوب غرب با مدیریت قوی و دلسوزانه تیم ایکس نتیجه خوبی بگیره

پ.ن: حاج علی سرور فیک فنلاند بریم واندر ۱۰۰ کنیم 😂😂

پ.ن ۲ : اومدیم اس دبل و به سطح واقعیش برسونیم

• سلام خدمت همه ی دوستان

این سرور با اکانت N.W.A افتخار بازی در کنار شما عزیزان رو داریم، امیدوارم همه ی ساید ها اللخصوص ساید جنوب غرب(سایدی که ثبت کردیم)نمایش خوبی به اجرا بزارن.

بازیکنان تیم : پارسا لاقونچر ، امیر رول بک، محمد توهمی، متین کمیته

باتشکر از همگی

• سلام خدمت دوستان یادش بخیر جونیامون حال تحلیل بود کلی مینوشتیم و عکسو اینا!برقرار بود. الان حسش نبود ۲ تا عکس بگیرم.. ولی از اونجایی که فعلا خلوتم گفتم یه پست بزارم و برم به زندگیم برسم در این پست به چند مورد می خوام اشاره کنم اول این که با توجه به سرور که بدون مولتی بازی هست کلی اکانت مولتی دیده میشه بیش از ۳ برابر پلیرای سرور تا الان ۶۱۰ اکانت ریجستر شده اما فقط حدود ۲۶۰ اکانت داخل اتحاد هست و به نظرم پلیرای سرور حدودا ۱۰۰-۱۵۰ اکانت واقعی و بازیکن دار هست و بقیه همه مولتی بدون بات هستن!!حالا اینکه مولتی با دست کشیده شه یا با پا یا بات فرقی نداره الکی فقط بات برداشته شده و باید کلی زمان صرف کرد نکته ای دیگه که خیلی جالبه اینه که سطح سرور خیلی پایینه!خیلی طوری که من بعد از ۳-۴ ساعت دیر ثبت نام کردن و بازی انفرادی همر ۴ سرورو دارم! تازه نصفشم خوابیدم :دی خلاصه که به دل من ننشست سرور و زدیم حذف:دی

حالا یه سری تحلیل راجب ساید برتر ..بیشترین اکانت یا مولتی رو به ترتیب شمال شرق بعد جنوب شرق بعد جنوب غرب داره شمال غربم کلا آینده ای براش نمیبینم و اگه من می خواستم درست درمون بازی کنم می رفتم چندتا کراپم اونور میگرفتم یا از الان برا کتیبه هاش برنامه می ریختم خلاصه که ساید خلوتیه و همه کار میشه باهاش کرد به نظرم این سرور شمال شرق و جنوب شرق وارد درگیری شن جالب میشه تقریبا گرچند جفتشون مالی نیستن:دی ولی جفت ساید مولتیشونو دارن با این تفاوت که شمال شرق حدودد ۱.۵ برابر بیشتره خلاصع که امیدوارم سرور خوبی رو داشته باشید ..

در ضمن رید رنک ۱-۲ سالم نیست و دارن با هیرو مولتیاشون تا حدودی کمک میگیرند :دی

دیگه حس تایپ ندارم..شاید بهتره دیگه تراوینو برا همیشه بزارم کنار..بدروود

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

اول از همه تشکر میکنم از لقمان عزیز که بی منت دیتا ها رو در اختیار عموم میزاره و میشه گفت وجودش در هر ساید و هر تیم میتونه یه پوان مثبت برای اون ساید باشه

سلام دوستان

با تشکر از لقمان عزیز . بچه ها یه آنالیز از سایدها بذارین که ما هم که تو سرور نیستیم بدونیم چه خبره

کوچیک همه ناصر

به به اقا ناصر تو آسمون ها دنبالت میگشتیم تو سرور 2 ایکس پیدات کردیم :دی

دفعه بعدی که خواستی تو سروری نیای با اسم خودت ثبت نام نکن به بچه ها هم نگو بیان پیشت اکانت بسازن :دی

سلام خدمت دوستان یادش بخیر جونیامون حال تحلیل بود کلی مینوشتیم و عکسو اینا!برقرار بود. الان حسش نبود ۲ تا عکس بگیرم.. ولی از اونجایی که فعلا خلوتم گفتم یه پست بزارم و برم به زندگیم برسم در این پست به چند مورد می خوام اشاره کنم اول این که با توجه به سرور که بدون مولتی بازی هست کلی اکانت مولتی دیده میشه بیش از ۳ برابر پلیرای سرور تا الان ۶۱۰ اکانت ریجستر شده اما فقط حدود ۲۶۰ اکانت داخل اتحاد هست و به نظرم پلیرای سرور حدودا ۱۰۰-۱۵۰ اکانت واقعی و بازیکن دار هست و بقیه همه مولتی بدون بات هستن!!حالا اینکه مولتی با دست کشیده شه یا با پا یا بات فرقی نداره الکی فقط بات برداشته شده و باید کلی زمان صرف کرد نکته ای دیگه که خیلی جالبه اینه که سطح سرور خیلی پایینه!خیلی طوری که من بعد از ۳-۴ ساعت دیر ثبت نام کردن و بازی انفرادی همر ۴ سرورو دارم! تازه نصفشم خوابیدم :دی خلاصه که به دل من ننشست سرور و زدیم حذف:دی

حالا یه سری تحلیل راجب ساید برتر ..بیشترین اکانت یا مولتی رو به ترتیب شمال شرق بعد جنوب شرق بعد جنوب غرب داره شمال غربم کلا آینده ای براش نمیبینم و اگه من می خواستم درست درمون بازی کنم می رفتم چندتا کراپم اونور میگرفتم یا از الان برا کتیبه هاش برنامه می ریختم خلاصه که ساید خلوتیه و همه کار میشه باهاش کرد به نظرم این سرور شمال شرق و جنوب شرق وارد درگیری شن جالب میشه تقریبا گرچند جفتشون مالی نیستن:دی ولی جفت ساید مولتیشونو دارن با این تفاوت که شمال شرق حدودد ۱.۵ برابر بیشتره خلاصع که امیدوارم سرور خوبی رو داشته باشید ..

در ضمن رید رنک ۱-۲ سالم نیست و دارن با هیرو مولتیاشون تا حدودی کمک میگیرند :دی

دیگه حس تایپ ندارم..شاید بهتره دیگه تراوینو برا همیشه بزارم کنار..بدروود

اگه این سرور بات هم داشت تعداد پلیرش بیشتر نمیشد و فقط تعداد اکانت هاش بیشتر میشد ... همین که کسی که مولتی بازی میکنه به زحمت بیفته و مثل اب خوردن دفاع میلیونی و غارت نجومی نداشته باشه سه هیچ جلوییم !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن : حاج پارسا تکلیف اونایی که از سرور تست مازندران پلی میدادن چی میشه :دی

پ.ن : حضور شکوهمندانه امیررول بک را به فروم تبریک عرض میکنم :دی

کوچیک همه یوسف

• خوشحالم که باز سروری استارت خورد تا باز به رسم رفاقت در کنار هم خاطره سازی کنیم

مثل همیشه در ساید جنوب غرب اکانت دف ساز ساختیم تا در کنار رفقای قدیمی به جنوب غرب خدمت کنیم

بهترین خبر برای من در این سرور شامل این میشد که از ادمای پر ادعای به درد نخور در جنوب غرب خبری نیست و این خودش جای شکر داره

لطفا دوستان از سایر ساید ها هم بیان و یه اعلام حضوری بکنن ببینیم چه تیم هایی در چه ساید هایی بازی میکنن و تحت لیدری چه اشخاصی !

با بهترین ارزو ها برای هر 4 ساید بازی امیدوارم که فارغ از نتیجه, از بازی بیشترین لذت رو ببریم

پ.ن:حاج ناصر با این مغلطه ای که زدی چاکرای 3 به 4 منو همزمان باز کردی :))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام علیکم.

ابتدا از همه دوستانی که به حقیر لطف دارند سپاسگزارم.

در ادامه یک تحلیل هایی ممکن هست بکنم که شایدبه مذاق بعضی خوش نیاد. پیشاپیش عذرخواهی میکنم. قصد و منظوری در کار نیست و با هیچ کسی هم خصومت شخصی ندارم.

خب ابتدا به نمودار تعداد اکانت و توزیعشون در هر ربع بسنده میکنیم. فایل دیتای اسکن سرور (tx2_13991202_1940_667_upgraded.txt) که این نمودار هم ازش در اومده رو خدمتتون ارائه میکنم. در واقع خروجی اسکن سرور همین فایل هست و به مرور زمان و با هر اسکن یک تاریخچه ای نسبت به وضعیت سرور در دسترسمون خواهد بود. استارت اسکن هم مشخص هست برای ساعت 19:40 دقیقه امروز هست.

همچنان شمال شرق از نظر تعداد اکانت پیشتاز هست. گرچه وقتی میریم توی آمار و 20 نفر اول از نظر پاپ میبینیم که جنوب شرق هم سهم زیادی از پاپ بالاها داره. حالا چند روزی باید بگذره تا پاپ های اکانت ها ارزش بررسی کردن داشته باشه. این شلوغی شمال شرق یک دلیلش اینه دوتا تیم آریانا از سرور x1 قبلی و تیم شمال شرق سرور اسپید قبلی هر دو به این ربع وارد شدن.

خب بنده یک نظر نمودم بر این تاپ 10. گفتم یک نگاهی بندازیم به این ملت غارتگر.

بنده هر از چند ساعتی که فرصت کردم از ابتدای سرور اسکن رو انجام دادم و فایل هاش موجود است. نمودار بعدی که تقدیم میشه نسبت پاپ به پوینت هجوم دوستان است. در واقع این نمودار روال نسبت جمعیت به پوینت هجوم رو در طول زمان (6تا فایل) داره نشون میده. این اکانت A V E N G E R S اسم قبلیش PMV بوده. این رو از روی همین فایل های تاریخچه قابل دیدن هست.

از اونجایی که روال اکانت CLUB یک طوری هست که پوینت هجومی کمتری نسبت به غارتی که داره میزنه و البته پاپی که داره گفتم یک کمی زوم کنیم روش ببینیم دورش چه خبر هست.

چارت بعدی به واقع نقشه دور CLUB هست.(خود اکانت رو قرمز کردم مشخص تر باشه) به فاصله 30 خونه ایش هر چی داریم مشخص هست. رنگ نژادها هم مثل نمودار تعداد و توزیع نژاد هست.

اکانت های نزدیکش که پوینت هجوم دارند رو جدا کردم.

یک مقداری به این اکانت های دورش مشکوک شدم.

m15 و m16 و GOD OF WAR و LEGENDS و DOGS و OUTLAST و COKA و GORZ و A WAY OUTو m14 و S T R O N G و FIFA و ZZZ و M.M

بیشتر اینها هم در یک اتحاد هستند.

الگویی که این اکانت ها دارن اینه که همه حروف بزرگ هستن. اونا 3تا m15 , m16 , m17 هم که مشخصاً دارن اعتراف میکنن که ما رو یک نفر ساخته.

نمودار زیر هم نمودار پاپ به پوینت هجوم همین اکانت های دور CLUB هست که ازش حداکثر 30 خونه فاصله دارن.

خلاصه فرضیه حقیر این هست که این آبادی های اطراف این اکانت به کمک اکانت هایی که مشخص هست پاک سازی شدن. چون راه دیگه ای الان برای غارت وجود نداره. اگر توجه کنید الگوی رفتاری این اکانت های ذکر شده شبیه به هم هست. باید دید که وضعیت این اکانت ها چی میشه. آیا بن میشن؟ یا اگر موندگار شدن به عنوان دفساز تیمشون استفاده خواهند شد؟ یا ...؟

حالا سرور که جلو بره، سعی میکنم تحلیل های بیشتر و متفاوت تری در مورد سرور خدمتتون ارائه کنم. امیدوارم بازی اونقدرها یک طرفه نشه که بشه حتی بدون تحلیل هم نتیجه رو حدس زد.

شاد و سلامت و پیروز باشید.

ارادت در جریان است<3

لقمان

پینوشت: اکانت M-N-A شمال غرب هست ناصر جان. البته بعید میدونم بیاید توی فروم ولی اکانت توی بازی نداشته باشید.

پینوشت2 : بنده سرور گذشته فقط نقشه های مناطق رو در اختیار تیم امرداد قرار دادم و البته یک سری فایل مربوط به ناتارهای اطراف مختصات های مشخص. فایل های تحلیلی تا این زمان بجز یک موردی رو که استثنائاً با همه توی فروم به اشتراک گذاشتم که مربوط به پوینت دفاعی بعد از حمله بود بقیه مورد اشتراک با کسی قرار نگرفتند. یک سری اومدن گفتن لقمان بات داده به این ملت. هیچ باتی در کار نبوده و تیم امرداد خودش قوی بود واقعاً.

• مخلص آقا یوسف و علی آقای گل

لقمان جان ارادت در جریان هست .

من یه اکانت ساختم که فقط بعضی وقت ها بیام ببینم اوضاع سرور در چه حاله و چهارتا ماجراجویی بزنم 😁

اکانت منم اسمش k02 هست . رونمایی از ورژن ۲ کلاهبردار 🙈

لقمان جان از این نمودار خوشگل ها برای اکانت منم بساز 😍

امیدوارم همه تو این سرور لذتش رو ببرن

کوچیک همه ناصر کلاهبردار

• سلام به همه دوستام

از اونجایی که اکانت m-n-a اسمش امد و نصبت داده شد به ناصر جان گفتم بیام یه روشن سازی کنم . سرور قبل من و ناصر و محمد رو یه اکانت بودیم که اول اسم هرکدوممونو گذاشتیم رو اکانت این سرور ناصر افتخار نداد و بنده با علی و ناصر (ناصر کلاهبردار نیست یکی دیگه از دوستان بنده هستن ) بازی کردیم که اول اسم ۳تاییمون و گذاشتیم رو اکانت شد m-n-a

برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم

و امیدوارم سرور خوب و قشنگی بشه

• سلام دوستان عزیزم.

امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه و در کمال صحت و سلامت باشند و بالاخص برای آرش عزیز آرزوی سلامت دارم.

لازم دونستم به رسم ادب ؛ از دوستان عزیزی که با بنده حقیر تماس گرفتند و دعوتمون کردند کمال تشکر را داشته باشم. اما تیم ما به دلایل بسیار قصد بازی در این سرور رو نداره و با عرض پوزش از دوستان بزرگوارم که مثل همیشه به ما لطف داشتند فقط در مواقع بیکاری به فروم سر می زنم و بازی دوستانمون رو تماشا می کنم و لذت می برم و اگر سرور جذاب بود شاید! نظراتی هم دادم.

ضمنا برای اینکه برخی دوستان سوال کردند عرض می کنم: بنده هیچ اکانتی در این سرور ندارم و روی هیچ اکانتی هم بازی نمی کنم.

امیدوارم سرور جذاب و لذت بخشی را تجربه کنید.

پ.ن۱:یوسف جان امیدوارم موفق باشی چون لیاقتش رو داری دوست همیشه مودب و دوست داشتنی و صبور من.

پ.ن۲: ناصرخان کلاهبردار عرض ادب ویژه دارم خدمت شما. دلم برات تنگ شده کلاهبردار. بدموقع نزنگ.

پ.ن۳: و اما سرور ۲ایکس....

ته دلم دوست دارم جنوب غرب برنده سرور باشه اما وزنه تعداد اکانت در خاک شمال شرق به شکل عجیبی سنگین هست.(با توجه به داده های آقا لقمان). از این فاصله به نظر میاد جنوبی ها برای برنده شدن از اوایل سرور باید برنامه مشترک داشته باشند.

پایدار باشید

ارادتمند

SOURENA

• سلام به همه دوستام

از اونجایی که اکانت m-n-a اسمش امد و نصبت داده شد به ناصر جان گفتم بیام یه روشن سازی کنم . سرور قبل من و ناصر و محمد رو یه اکانت بودیم که اول اسم هرکدوممونو گذاشتیم رو اکانت این سرور ناصر افتخار نداد و بنده با علی و ناصر (ناصر کلاهبردار نیست یکی دیگه از دوستان بنده هستن ) بازی کردیم که اول اسم ۳تاییمون و گذاشتیم رو اکانت شد m-n-a

برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم

و امیدوارم سرور خوب و قشنگی بشه

ای شیطون

از تو که نمیشه حق کپی رایت گرفت 😁

چقدر ناصر تو تراوین زیاد شده ☹

• ای شیطون

از تو که نمیشه حق کپی رایت گرفت 😁

چقدر ناصر تو تراوین زیاد شده ☹

خخخخخ نه تروخدا بیاو حق کپی رایتم بگیر 😁

پ.ن: چه بازی کنی چه نکنی عزیز دل منی ناصر جان

پ.ن:رضا سورنا عشقم میشه تایم زنگ زدن بگی بهم ؟ میدونی که من کی زنگ میزنم همش خخخخخخخخخخ

• سلام.
    در ابتدا یه تشکر بکنم از وقت و تحلیلی که لقمان زحمتش میکشه.

اصولاً بحث های اول سرور که فلانی، فلان جور داره بازی میکنه یکم لوسه ولی خوب مورد اکانت کلاب یکم جالبه.

111.PNG

این اتحاد با 11 عضو، صرفا مولتی های هجومیِ اکانت کلاب هست و این اتحاد هم مجموعه خود اکانت هست.که اتک پوینت دوتا اتحاد قابل مشاهده هست.

خوب اینجا با خودت میگی پسر اینا تو سرور های قبلی برای هر اکانت بالای 100تا مولتی میکشیدن، 11 که چیزی نیست، بالاخره تغییر سخته یکم.
    ولی موضوع وقتی زیبا میشه که اعضای اون اتحاد کلا توتن هستن و صرفاً به نیت گرز کشیدن و واحه خالی کردن در ابتدا بازی ساخته شدن.
    و کسیکه اینقد حوصله داره برای استارت اول بازیش وقت و هزینه بزاره، برای کپ های خوشگل مصری در ادامه بازی وقت بیشتری میزاره قطعاً.

خوب تا اینجا باز هم مشکلی نیست. ولی چند ابهام به وجود میاد
    آیا مدیریت طبق این فراخوان، برخورد خواهد کرد؟! آیا کلاب و دوستان تا انتهای سرور به صورت دستی مولتی آپ میکنن رو وی پی اس ؟!

• سلام خدمت دوستان جان

این سرور اومدیم اما تقریبا از فردا شرو میشه سرور واس من

امیدوارم مشکلات سرور قبلی پیش نیاد و همه از بازی لذت ببریم

امیدوارم حسین تی ان تی و پارتیزان راضی ب حضور بشن

در حال صحبتیم

:(

• سلام وقت همگی عزیزان بخیر

دیدم سرور. جدیدی استارت شده

بنده هم در ساید جنوب شرق استارت کردم با امیدوارم سرور. خوب و پر. از هیجانی باشه.

و همچنین امیدوارم مدیریت تدبیر و برخورد لازم برای مساعل (متاسفانه) همیشگی در تراوین اعم. از مالتی اکانت و غیره. رو اتخاذ کنند

همگی شاد و سلامت باشید و به دور از بیماری منحوس کرونا

آروزی سلامتی برای همه عزیزان

Dr.navid