نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• خوب جاداره الان یه تشکر کنم از تمام دوستام تو ساید جنوب غرب ،مخصوصا از یوسف عزیز که از همون سرور قبل که باهاش آشنا شدم متوجه شدم خیلی خیلی بچه ی گلی هستش،و امیدوارم همیشه همینجوری پرچم اس دبل رو بالا نگهداره،هرچند که سرورهای بعدی می‌خوام تو آن دبل یا اس ای پلی بدم ولی خوب قلبم همیشه با اس دبل میمونه💙💙💙💙,

• دوست خوبم بی صبرانه منتظر همر واندرزنتون هستیم البته تو ک هیچ گندتون کلاب ک البته برا شما گندس بیاد با بیگ همرش بزنه قول میدم لینک نگیره .

بابااااااا شما به ما نمیخورید😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

فکر ماله ان دبل باشی دوست عزیزی درسته،کسر شان بچه های اس دبل و ان ای هستش که بزنن روی چهارتا بچه،شاید سرورهای بعدی که بزرگتر شدی بهت نشون بدیم 😂

• فکر ماله ان دبل باشی دوست عزیزی درسته،کسر شان بچه های اس دبل و ان ای هستش که بزنن روی چهارتا بچه،شاید سرورهای بعدی که بزرگتر شدی بهت نشون بدیم 😂

بچه ک توی پتو برو بگیر بغل بچرخونش .تو مثلا چهارتا رفیقت فقط لب و دهنی .وجود دارید لانچ کنید که البته اون مثل دهنتون خرابه شما رو حرفتون نموندید چه انتظاریی داریم ما . عمو جون برو توپ بازی تو بکن

راستی چندتا بیست داری⁦☺️⁩⁦☺️⁩

راستی گفتی شأن بزا اینم بگم فردا شاخ نشی . از دیروز خودتونو دارید جر میدید با همرای سنگین سنگین میزنید به امید گرفتن لینک . عزیزم این خبرا نیست گفتم ک تو که عددی نیستی بزرگتون بگو بیا

سامان لیدر ان ای : خدایا چرا هر چی میکوبیم لینک نمی‌گیریم نکنه منم بزنم آبروم بره⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

• عزیز دل میگم بچه زدن نداره ،اگه لب و دهن بودیم عزیزم که الان سرور به نفع ما تمام نمیشد ،والا من همینجوریش اصلا سر نمیزنم به اکانت چون وقتشو ندارم،دوستام میدونن،یه سوال چی شد که کارتون به حذف کشید اونم اینجای بازی 😂😂😂😂😂،من الان می‌دونم چه حسی داری 🔥🔥🔥🔥

• داداش همر واندر زنم هم داریم،میخواهی بندازیم روت ؟به دوستاتم بگو خوب نیست از وسط سرور یه ساید بره رو دف کشیدن یا اینکه قبل از نقشه ها بذاره روی حذف،اونم منم منم کن های nw که یکیش دوست خودم اکبر هستش...

به به لات کوچه های خلوت پیداش شد😄😄

تو چقدر رو داری پسر

نذار حقایق رو بر ملا کنم.خودت میدونی من امانتدار خوبی ام.

راستی به بچه های اس دبل گفتی کی اکانتتو اورد بالا؟؟؟؟😁😁😁

آب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا میخونه دقیقا داستان تو هستش

تو رفیق منی اما اینکه اسم منو اوردی مجبورم از خودم دفاع کنم.هر وقت فرق کتیبه احمق و با گیج فهمیدی بیا صحبت کنیم😅😅😅

• دوست خوبم بی صبرانه منتظر همر واندرزنتون هستیم البته تو ک هیچ گندتون کلاب ک البته برا شما گندس بیاد با بیگ همرش بزنه قول میدم لینک نگیره .

بابااااااا شما به ما نمیخورید😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

ایول از روحیه خوبی برخوردار هستی عزیزم،ازکسایی که روحیه خوبی دارن خوشم میاد،من تازه فکر کنم یکماه باشه رو این اکانت کرتیکال اومدم،و باور کن اگه از اول بودم روش چنان همر واندر زنی می‌کشیدیم که پ...بریزه،اونجور که من کتیبه ها رو دنبال کردم کتیبه های بچه های خودمون رو فکر کنم اکانت لجندری که بیشترین جنگ رو در اختیار داشته الان صددرصد همر واندر زن هم داره دیگه،اگه از اول روی اکانت می‌بودم و جنگ آموز هم بهمون میدادن جوری برات واندر زن می‌کشیدم که بگورخی،😉

• ما همیشه لات بودیم عزیزم،تو رو خدا اگه چیزی تو چنته داری رو کن بذار همه بدونن،لازم نیست بهشون بگم اونها خودشون وقتی نگاه کنن اکانت اصلی تو رو همه چی رو متوجه میشن و میفهمن که کی بیشتر وقت گذاشته برای اکانتش اکانتی که ده تافیدر داره که با بدبختی بالا اومده با اکانتی که 26تافیدر زمین تا آسمون فرق داره تو اگه روی اکانت من بودی که وضع اکانت خودت اون نبود،یکی از پسورد های اکانت رو که بقیه بچه های اس دبل هم داشتن رو بگو فقط😂،میدونم آتیش از کجا گرفتین و این آتیش از کجا بلند شد دقیقا،😂،میگم تو اکانت خودت چقدر دف کشیدی شاتشو بذار بچه ها ببینن که چقدر دف کشیدی تا بدونن چقدر وقت گذاشتی 😂😂😂😂

• ما همیشه لات بودیم عزیزم،تو رو خدا اگه چیزی تو چنته داری رو کن بذار همه بدونن،لازم نیست بهشون بگم اونها خودشون وقتی نگاه کنن اکانت اصلی تو رو همه چی رو متوجه میشن و میفهمن که کی بیشتر وقت گذاشته برای اکانتش اکانتی که ده تافیدر داره که با بدبختی بالا اومده با اکانتی که 26تافیدر زمین تا آسمون فرق داره تو اگه روی اکانت من بودی که وضع اکانت خودت اون نبود،یکی از پسورد های اکانت رو که بقیه بچه های اس دبل هم داشتن رو بگو فقط😂،میدونم آتیش از کجا گرفتین و این آتیش از کجا بلند شد دقیقا،😂،میگم تو اکانت خودت چقدر دف کشیدی شاتشو بذار بچه ها ببینن که چقدر دف کشیدی تا بدونن چقدر وقت گذاشتی 😂😂😂😂

خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

بله ممنونم مفهوم بازی تراوین رو هم متوجه شدیم.هرکی فیدر بیشتر داشته باشه بیشتر بازی رو بلده.

آقا یکی ب این بگه کتیبه گیج کننده رو تربیت سربازا تاثیر نداره😄😄😄

نمیدونم چرا لیدرا قبل از استارت آموزش نمیدن😅😅

آقا یکی بیاد واتساپ من چند تا اسکرین شات خوشگل دارم از چند خط مکالمه😂😂😂

• خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

بله ممنونم مفهوم بازی تراوین رو هم متوجه شدیم.هرکی فیدر بیشتر داشته باشه بیشتر بازی رو بلده.

خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

اولا من که اصلا یادم نمیاد که چنین چیزی رو پرسیده باشم ،من خیلی چیزها رو یادم رفته که اومدم و پرسیدم و این دلیل بر این نمیشه که من بازی بلد نباشم سرور قبل که نژاد هون بود خوب من که نمیدونستم این نژاد ماله خفت هستش،یا خیلی چیزهای دیگه رو که همین الانشم نمی‌دونم و بیشتر میپرسم واین دلیل نمیشه که بلد نباشم،من الان دوماه هستش که روی این اکانت دارم پلی میدم بچه های اس دبل شاهد هستن پارسا و رامتین و پیمان و محمد توهمی میتونن وقتی این پست رو دیدن بگن بهت،الان تو همون اکانت که من اومدم روش و پلی ندادم ،تو این دوماه یه چیزی حدود 180کی شمشیری داره فقط تو اکانتی که جنگ آموز روش نبوده و یه احمق تو این مدت روش بودم وچهار بار جنگ شده که 2بارش رو که اصلا نبودم فقط اومدم تعدیل زدم رفتم،

• اولا من که اصلا یادم نمیاد که چنین چیزی رو پرسیده باشم ،من خیلی چیزها رو یادم رفته که اومدم و پرسیدم و این دلیل بر این نمیشه که من بازی بلد نباشم سرور قبل که نژاد هون بود خوب من که نمیدونستم این نژاد ماله خفت هستش،یا خیلی چیزهای دیگه رو که همین الانشم نمی‌دونم و بیشتر میپرسم واین دلیل نمیشه که بلد نباشم،من الان دوماه هستش که روی این اکانت دارم پلی میدم بچه های اس دبل شاهد هستن پارسا و رامتین و پیمان و محمد توهمی میتونن وقتی این پست رو دیدن بگن بهت،الان تو همون اکانت که من اومدم روش و پلی ندادم ،تو این دوماه یه چیزی حدود 180کی شمشیری داره فقط تو اکانتی که جنگ آموز روش نبوده و یه احمق تو این مدت روش بودم وچهار بار جنگ شده که 2بارش رو که اصلا نبودم فقط اومدم تعدیل زدم رفتم،

بابا لااااااات .⁦☺️⁩⁦☺️⁩ شهر ک شلوغ میشه قورباغه چاقو کش میشه .تو نمیخاد از اکبر رزومه بخای که لیدراتونم اندازه ی ناخون کوچیکه اکبر تراوین بازی نکردن عزیزم لیدرات بیشتر از تو آموزش میخوان تو که هنوز خیلی چیزا رو بلد نیستی باید ی اکانت مصری میدادن بهت بشینی برا خودت ی بستنی و تخمه هم بخری دف بکشی آخرشم بگی آخ جون من دف دارم .

ببین بچه شوخی بسه از الان به تمام لیدرا و دارو دستت میگم وجودشو دارید لانچ کنید من و رفیقام منتظریم بخندیم به تک تکتون .

این اسم ها رو آوردی دلم نیومد نگم بهت برم (پارسا و ممدد توهمی و...) ببین گلم به قول خودت ک تازه اومدی بعد چند سال که شک دارم من چون معلوم سرور اولی هستی در مورد رفیقات اینا فارم های اختصاصی تیم ما بودن ممد آقای توهمی هم که بازی رو از تیم ما (کاپیتان) آموخته و البته خوشحالیم از وجود آموزش خوبمون ولی دیگه از کاه کوه نساز

برو عزیزم بشین بقیه بازیتو بکن دیگه ام نیازی به جواب دادنت نمی‌بینم

چیزی ک نیستید اداشم درنیارید

• داداش همر واندر زنم هم داریم،میخواهی بندازیم روت ؟به دوستاتم بگو خوب نیست از وسط سرور یه ساید بره رو دف کشیدن یا اینکه قبل از نقشه ها بذاره روی حذف،اونم منم منم کن های nw که یکیش دوست خودم اکبر هستش...

عزیز دل میگم بچه زدن نداره ،اگه لب و دهن بودیم عزیزم که الان سرور به نفع ما تمام نمیشد ،والا من همینجوریش اصلا سر نمیزنم به اکانت چون وقتشو ندارم،دوستام میدونن،یه سوال چی شد که کارتون به حذف کشید اونم اینجای بازی 😂😂😂😂😂،من الان می‌دونم چه حسی داری 🔥🔥🔥🔥

ای قربونت برم تو کی زبون درآوردی عسلم؟نمیخواد صدا بدی لانچ کن بجاش فداتشم

اینجوری شد ک ما رفتیم رو حذف :

طبیعی بود ما میبازیم ب نسبت تعداد و هزینه ای ک رو اکانتا میشد

ولی ما قرار نیس جلو کسی سر خم کنیم😁

هیچوقت عادت اینجوری نداریم

تا زمانی ک رفتیم خوابیدیم دیدیم علما مثلا زرنگ شدن خفت میکنن ،عین پیرزن برخلاف توافق

دقیقا از همین اتفاقا لویال سرور قبل شکل گرفت و .....فقط این سری طرف زر زر پرو بازی هم میکن ولی خب ما کلا توبه کردیم ،گفتیم نمیرزه حذف میکنیم فقط ی ادعا کلفت کردیم ک انشاا درست میشع

حالا هم مودبانه بشین سر جات روز خوش بیبی

• این اسم ها رو آوردی دلم نیومد نگم بهت برم (پارسا و ممدد توهمی و...) ببین گلم به قول خودت ک تازه اومدی بعد چند سال که شک دارم من چون معلوم سرور اولی هستی در مورد رفیقات اینا فارم های اختصاصی تیم ما بودن ممد آقای توهمی هم که بازی رو از تیم ما (کاپیتان) آموخته و البته خوشحالیم از وجود آموزش

سلام

اصن دوس نداشتم تو این بحث بی نتیجه و الکی دخالتی کنم

ولی چون اسم آوردی

میخوام بدونم کدوم سرور با کدوم اکانت منو ممد توهمی رو فارم اختصاصی کرده بودی

و اسم اکانت هات تو سرور هایی که با من بودی رو بگو لطفا

• یه موضوع دیگه خدمت دوستان ان دبل

خیلی خوب بازی کردید

با تعداد کم هم موندید

بازم دمتون گرم

همتون هم سالیانه ساله دارید بازی میکنید

( پدر تراوین ایران و ۱۶ سال تجربه و ...)

ولی باختید

عب نداره،گفتید برا فان اومدید

پس مهم نیست

پس سرور بعد امیدوام با تمام وجود و با جدیت کامل بیاید ببینیم چند چندیم

سرور هم جذاب میشه

ما هم میایم که بازی رو از شما یاد بگیریم

اینا هم واندر زنامون بودن

سطح واندر زن کشیدنمون همین بود :((((

بیاید دیسکورد بهمون قبل سرور بعدی چند تا نکته یاد بدید لول :))))

دمتون گرم دیوار کردید

• دوستان سلام عرض ادب

دوستانی که ادعای دف و پلیر بودن دارن خوب بهترین راه ثابت کردن حرفشون واندرشون هست مرد باشید رو واندرتون دف بریزید ببنید لینک میگیریم یا نه ...

۴ تا لنگه دمپایی از جنوب غرب لانچ شد خدا شاهده همه میگفتیم خدا کنه دیوار شیم 😂😂

بچه ها قدیم میگفتن گوشت رو کیلویی میفروشن جیگر رو سیخی !

با بازیتون حرف بزنید با هامر هاتون با دفاتون ...البته چیزی که مسجل هست اینه فقط لب و دهن هستید

زنده باد جنوب غرب 👌👌💖

• دوست عزیز من عصبیم همه هم میدونونن ولی اسم اوردی. گنده تر از تو هم کسی بیاد بگه منو فارم کرده دیگه پلی نمیدم تو نه پلیری امده منو تو این سه سال فارم کرده بیاد بگه از زن کمتره پلی بده دیگه ۲ . گنده تیم گاپیتانت ارش که رفیق منه اگه ارش بیاد اینجا بگه چیزی یاد من داده من بازی دیگه پلی نمیدم

3.من همونیم که چهار بار از گروه کاپیتان لفت دادم گفتم من جز تیم کاپیتان نیستم از کل بچهایی که میگی من فقط فقط ارش میشناسم خودتم نمیشناسم ریپلایی نکردم که به قصدت نرسی و گنده نشی در ضمن من هر کی میشناسه راجبم حرف نمیزنه شما که حرف میزنی اخلاق منو نمیدونی ببین بحث سابقه که گفتم من پلیر تازه واردم ولی نشون دادم به سال یا سابقه نیست به هوشه که شما فک نکنم درصدش بالا باشه ارش میدونه من مجازی بدم میاد دفعه بعد تصویری خدمت میرسم شهرش فرق نمیکنه برام لوکیشن باشه لطفا تو پیام بعدیت اسمت نمیدونم اخه بنده خدا

• ای خدا ،فقط یه سوال جناب ادمین ؟مگه بچه ها هم میتونن پست بذارن تو فروم؟جناب ادمین لطفا رسیدگی کن و بالای بیست سال به بالا بتونن پست بذارن،یا کسایی که سابقه بالای دارن تو تراوین ،باتشکر 😂😂😂😂

• دوست عزیز من عصبیم همه هم میدونونن ولی اسم اوردی. گنده تر از تو هم کسی بیاد بگه منو فارم کرده دیگه پلی نمیدم تو نه پلیری امده منو تو این سه سال فارم کرده بیاد بگه از زن کمتره پلی بده دیگه ۲ . گنده تیم گاپیتانت ارش که رفیق منه اگه ارش بیاد اینجا بگه چیزی یاد من داده من بازی دیگه پلی نمیدم

3.من همونیم که چهار بار از گروه کاپیتان لفت دادم گفتم من جز تیم کاپیتان نیستم از کل بچهایی که میگی من فقط فقط ارش میشناسم خودتم نمیشناسم ریپلایی نکردم که به قصدت نرسی و گنده نشی در ضمن من هر کی میشناسه راجبم حرف نمیزنه شما که حرف میزنی اخلاق منو نمیدونی ببین بحث سابقه که گفتم من پلیر تازه واردم ولی نشون دادم به سال یا سابقه نیست به هوشه که شما فک نکنم درصدش بالا باشه ارش میدونه من مجازی بدم میاد دفعه بعد تصویری خدمت میرسم شهرش فرق نمیکنه برام لوکیشن باشه لطفا تو پیام بعدیت اسمت نمیدونم اخه بنده خدا

تو همون بیگ پلیری نیستی ک واس خفت پیام میدادی ببینی اکانت خاموشع یا ن بعد خفت میکردی؟

خواهش میکنم ای لات بازیارو واس همون کوچه خلوت بزار

شهرش فرق نمیکن چیه😂😂😂

مسخرهههههه

• شما فکر کن من اولین سرورم هستش که بازی میکنم،هرچی نوب تر بهتر میدونی چرا چون همین نوب ها کاری کردن که شما مجبور شدین حذف کنین همین فارم هاتون کاری کردن که قبل از نقشه حذف کنین،خوشحالم از اینکه دنیا دست نوب هاست و آقایون ادعا نتونستن کاری کنن،

روی سخن بارفیق هام نیست دوستان،سید،ناصر،اکبر

• . الان دقیقا فازتو نمیفهم الان دقیقا چی هستی جز ی بنده خدایی ک سلام میده و خفت می‌کنه بابا بی اعصاااب :D برو داداش این قبر ک سرش داری فاتحه میدی مرده توش نیست برو لات بازیتم سر کوچتون در بیار اینجا هیچی نیستی

داری میای شهرش از کنار بیا آفتاب پوستتو خراب نکنه:P

• سلام!

وقتی نگاه کنن اکانت اصلی تو رو همه چی رو متوجه میشن و میفهمن که کی بیشتر وقت گذاشته برای اکانتش اکانتی که ده تافیدر داره که با بدبختی بالا اومده با اکانتی که 26تافیدر زمین تا آسمون فرق داره

دوست عزیز و سرور اولی عزیزتر! خدمتت بگم، من که نوبی بیش نیستم بیشتر سرور ها بیشتر از 6 تا ده نمیزنم! (البته اینم بگم قدیم دنبال رنک بودم ولی الان اصلا برام جذابیتی نداره)

ولی اینو متذکر بشم بعد از متنی که نوشتی پی بردم که خیلی بازیکن پُرو ییی هستی بجاش پِرو بشو بهتر نیست؟ :دی در کل زیاد دنبال حاشیه نباش خوب نیست فشار خونت

اینا هم واندر زنامون بودن

سطح واندر زن کشیدنمون همین بود :((((

این رو که همه میدونن حتی منی که تو بازی نیستم!

این همر ها واندر زن نیست! البته که اگر واندرزن باشه باید براتون باید تاسف خورد :دی خدایی بازی تموم شده چرا دنبال حاشیه هستین!

# این سوال برا من هنوز هست! بازیکنای NE که تو فروم هستن هی میان میگن ما بردیم! SW کجای این برد قرار داره یکی توضیح بده! الان اگه یکی واندری که اسم مشترک داره رو بزنه و اکانت دیگه ای بخواد 100 کنه چه اتفاقی میوفته؟

یه سوال واسه متخصص های بازی! هر کی جواب بده یه شیرینی تپل داره!

الان بهترین زمان برای زدن واندر و پایین آوردن سطح اون چه زمانیه؟ (منظورم چه لولی از واندر هست!) جواب درست 1600 گلد توی دات کام!