نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

پ.ن:کری خوندن منافاتی با رعایت احترام نداره و این استفاده از واژه ناموس که دوستان از دهنشون نمیفته یکم اذیت کنندس ازین به بعد لطفا اگر میخواید به این طرز چیپ ازین واژه استفاده کنید پست بنده رو جواب ندید چون یا جوابی نمیگیرید یا تو جوابی که میگیرید.... انشالله که بخشکه ریشه این بی ادبی و ساختن ترکیب های اضافی که به دور از شخصیت بچه های ماس.

با احترام!

همین الانشم اگه تا الان هنوز دهکده دارید توی سرور فقط بخاطر دف مولتیای سامانه که همون نورالله لویال با حقوق پایه اداره کار داره براتون میکشه؛ بی تعارف میگم؛ هیچی نیستید؛ یه مشت پلیر زوار دررفته هستین که از نظر خودتون چرچیل هستید و با ترفند های سیاسی:دی دوتا از خودتون خنگ تر رو گول میزنید و برنده سرورا میشید فکر کردید خبریه؛

عرض دیگه ای نیست ...

پ.ن : هنوزم که هنوزه درس سیاست نگرفتید ... عجیبه !

کوچیک همه یوسف

• سلام

لطفا خواهش میکنم اصلا از کلمه ناموس استفاده نکنیم یک دوستی اشتباه کرد خواهش میکنم هی تکرار نکنید

دم بچه های چهار ربع گرم

مازیار خان به دیده منت

خدایی جای دیگه شنیدم از اشکان جان که دیگه حضور ندارند و خب این واژه ها هم ادبیاتی بود که دوستان خودشون و رقبای ما ازش بهره برده بودند. امیدوارم اشکان جان هم عذر بنده را پذیرا باشند و به دل نگیرند و مطلع باشند اگر صحبتی در فروم میشه متفاوت هست از دنیای واقعی.

علی ایحال از کل دوستان جنوب شرق عذرخواهی می کنم اگر از این واژه ناراحت شدند.

در خصوص کسری هم با شناختی که ازش دارم میدونم هر کجا بازی کنه واسه اتحاد هست نه شخصی ولی تصور این بود که ایشون هم مثل اشکان رفته و فقط چسبیده به فروم که حالا تکذیب شد تا آینده مشخص شود دقیقاً چه اتفاقی افتاده ;)

پ.ن: گوجه فرنگی عزیز لطفاً مراعات حال دوستان ج.ش را بنمایید چرا که سرد مزاج هستند و با دیدن شما رنگ از رخسارشون میپره

سربلند و برقرار باشید

NAF

• سلام

سلام

یوسف جان متاسفانه از بس کلمه ی سیاست رو به عنوان پوشش کار هاتون تو پست های شما دیدم یه نفر که تو خیابون دروغ میگه رو میبینم میگم این بابا داره پولیتیک میزنه اشتباه نکنید.

پس لطفا تموم کن درس سیاستت رو.

همین دو جمله ای که از منو رضا گذاشتی کنار هم در مورد آقا مجید دوستتون و شما هم صدق میکنه؟شما میگفتی جاسوس در تیم من نیست و اقا مجید رو اکانت لئون سرک میکشید...بعدشم گفتید که نه حالا من خبر نداشتم اون موقع در صورتیکه اقا مجیدم عضو تیم بوده و طبق گفته ی اینجای شما همه حرفا باید موبه مو پیاده شه.

تازه یک تفاوتی داره من سر حرفم هستم ولی شما شب توی دیسکورد با ما راجع به اک جاسوس توی ان ای حرف میزدی و میپرسیدی دست خودته یا نه!و دوستانتون از من یوزر پسش رو میخواستن واسه انجام پلن..ولی تو فروم میای اظهار بی اطلاعی میکنی...اگر اسم این سیاسته ما نمیخوایم سیاست یاد بگیریم.

شما گفتی که زیر فشار روانی 3ب1 نمیری و پیشنهاد شد که بحث ازدیاد مولتی مطرح شه تا دو قطبی شدن بازی توجیه پیدا کنه (در صورتی که شما اگر لیدر سایدتی میدونستی که تو ساید خودت مولتی هست پس اولین کسی که از اسم به اصطلاح نهضت سو استفاده کرد شما بودی)بعد اومدی میگی ما یه نهضت برپا کردیم و جنوب شرق از نهضت سو استفاده کرد...اگر اسم این سیاسته ما نمیخوایم سیاست یاد بگیریم.

روز 9فروردین ام ام زده شده تو اتحادای ان ای که به اس دبل اتک نزنید و ما شبش از شما همر خواستیم برای پلن و شما 2هفته رفتید دنبال همر بگردید...در همین حین جلسه ای گذاشته شد که شبش پارسا توی گروه مشترک گفت ما متا روی متا نمیاریم و با هیج کسی حرفی نزدیم و پای متامون هستیم ...در صورتیکه شما بعد از بستن متای جدیدتون اومدید و گفتید که آره ما اون زمان صحبت کرده بودیم و منطقی بود که اون ام ام زده بشه....اگر اسم این سیاسته ما نمیخوایم سیاست یاد بگیریم.

در عین حال که بیرق متا با ما دستتونه دوبار لانچ میکنید واسه ی برداشتن کتیبه چکمه کوچیک که علت اینکه میخواستیم یه جا غیر جنوب شرق بره توضیح داده شده بعد یهو تصمیم میگیرید کتیبه رو بدید به متا جدیدتون...اگر اسم این سیاسته ما نمیخوایم سیاست یاد بگیریم.

اکانت توهمی اومد توی ان دبل ده زد و یادمه منو شما و امیر توی دیسکورد بودیم و من گلگی کردم که اقا حداقل پیام میدادید که شما گفتی اون اکانت فقط برای غارت اومده اونجا و من گفتم یعنی هیچ خطری بعد ها نداره برای ما...یادته جوابت چی بود؟بعدشم دیدی که چی شد؟...اگر اسم این سیاسته ما نمیخوایم سیاست یاد بگیریم.

اوج به اصطلاح سیاستتونم اونجاش بود که بعد از همه ی این داستانا رضا و منو چند نفر دیگه از دوستان که به حق گلگی کردیم از اون رفتار منزجر کننده شما و دوستانتون سیاهه ی همه ی این صحبتایی که بالا اوردم نوشتید که طبیعتا هر عملی را عکس العملیست در خور....

اون چیزی که شما اسمشو میذاری سیاست من اسمشو میذارم دروغ...فرقشم با سیاست اینه که حناش بیشتر از یک سرور رنگی نداره چون از اعتبار ادم کم میکنه...

سیاست کاریه که این سرور شمال شرق داره پیاده میکنه و ناز شصتش...به کسی حرف الکی نمیزنه...رقیب مستقیم ماس ولی هیچ حرفی نزده که زیرش بزنه...کاملا تکلیفمون با هم روشنه ...اکانتی که ما تو فاز هجومی داشتیم تو سایدشون اونا مشابهشو تو فاز دفاعی پیاده کردن...کتیبه از رو ناتارمون برداشتن و برعکس...ادم خیلی بهتره که حرف نزنه تا حرفی بزنه که توش بمونه...این موردیه که برخلاف خودمون متاسفانه زیاد دیدیم ازتون

اگر خیلی راحت میومدی میگفتی آقا جان تیم ما برد میخواد و ما شانس برد رو اونور میبینیم فکر کنم واکنش های ما اینقدر سنگین نبود که الان با این همه اتهام ناروایی که بهمون بستی هست

الانم شما آزادی هر کدوم ازین پولیتیک هایی که به ما زدیو من اینجا گفتم رو اصلاح کنی اگر حس میکنی اشتباه گفتم

موفق باشی

• ناصر جان هستم عزیز

چندوقتیه پلن بازیم بنابه شرایط بازی عوض شده ولی هستم عزیز

شنیدم رفتی روی اکانت سهیل داری پاپ میزنی!!!

یوسف جان میشه کلاس سیاست انلاین بزاری یکم احساس میکنم سیاست خونم افتاده!!!!

اشکان جان با این که خیلی دوست دارم سیخ توی گوجه کنم و کبابش کنم

ددیی

ولی حرفت رو زمین نمیندازم و میزارم گوجه ها توی اجاق بسوزن

;);););););)

• سلام

صبح جمعه همگی بخیر

گفتم بیام همونطوری که گفته بودم چندتا لینک بزارم مدرسین عزیز جنوب غرب یکم لایک کنند و لذت ببرند

ولی خوب یکم شاید اول صبح مثل تصویر زیر شکه بشند

البته بعد دیدن این لینک

و البته بیشتر تعجب میکنند و تعجبشون مثل روایت این تصویر

وقتی میشه که ببینند

و البته تعجب ربع متاشون بعد دیدن لینک بالا

حال و هوای این روز های neو sw

به روایت تصویر

با تشکر

جبهه ی مبارزه با کلاس های فیک و اماتوری

• سلام صبح جمعه همه بخیر

خلاصه...

بنده در جریان بازی دیگه نیستم اما ظاهرا یه عده فرصت طلب از پست من سوء استفاده کردن واجب دونستم که در جواب بگم ناراحتی من از بابت تیم لیدری ساید نبوده

تایمی که داشتم بازی میکردم یه عده از بچه ها بازی رو شل گرفته بودن و این قضیه داشت منو اذیت میکرد و باعث شده بود از زندگی خودم عقب بیفتم

از ادمین سرور هم میخام که یه دست کش طلایی درست کنه بده به ساید sw :)

اگه بازم بخاید موج سواری کنید مجبور میشیم برگردیم و انواع کرم رو سرتون پیاده کنیم پس در نتیجه دیگه از پست های بنده موج سواری نکنید و به خاله بازیتون ادامه بدید

• اما از شواهد امر اینطور بر میاد که با اون همه اولدورم بولدرم برو بچ ج.ش همه تارگتها دف جمع نشده و حتی به حرکات خاله زنکی هم رو آورده بودند بلکه بتوانند تارگت ها را شناسایی کنند و اندکی از فشار روانی خود بکاهند (قابل توجه 200T)

سلام و خسته نباشید خدمت همگی

آقای محترم

بنده دایرکت دادم بهتون ولی دیدم جواب ندادین و هدف چیز دیگه ای بود یا اینکه زود قضاوت کردی و بازیچه شدی !

بنده با مجید پرشیا داشتم صحبت میکردم (از نیم ساعت قبل لند و شروع کننده هم من نبودم ) و خیلی دوستانه و حالت فان داشت ، دقیقا 10 دقیقا قبل لند اتک به آقا مجید گفتم ریل کجاست! و بعدش هم گفتم برم اهنگریا رو 20 کنم ( آقا مجید اجازه داره کل چتای خصوصیمونو برای روشن شدن ماجرا بذاره براتون)

از همینجا اعلام میکنم اگه از جانب بنده تماسی گرفته شده یا کاری انجام شده در این رابطه ، بیاد اعلام کنه، قول میدم اکانت رو حذف کنم یا دو دستی تقدیمش کنم و تضمین میدم بهش از داخل اس ای کسی بهش اتک نده !

ولی اگه چنین چیزی نبود انقدی وجودشو داشته باشین بیاین عذرخواهی کنین ، همونطور که دیروز از آقا مهدی عشقی دلجویی کردم و همینجا ام عذرخواهی میکنم ازش بابت سو برداشت بنده از شخصیت ایشون

یه عده ی کمی که منو میشناسن خوب میدونن ، تقریبا داخل اکثر تیم ها بازی کردم حتی تیم سامان و هیچ وقت هیچ مشکلی از جانب بنده نبوده و همیشه طوری بازی کردم که آتو دست یسری مفت بره معلوم الحال ندم و همیشه کاملا در اختیار ساید بودم و هستم

ش.ن.ل.ع : با شناختی که از فرهاد دارم مطمئنم هنوز حرفایی که باید بزنه رو نزده

پ.ن : دم تیم دفکوردی و بچه های ساید گرم

پ.ن : لانچا عالی بود ، دست خوش داشت انصافا ( ما از کار خوب نمیگذریم )

پ.ن : داخل ساید اس ای تنها موضوعی که بحثی توش نیست لیدریه ، همه ی دوستان صاحب سایدن و هر کسی یه گوشه ی کار رو گرفته، پس خاله زنک وار چنگ نزنین بهش برای تغییر دادن جو !

سلامت و شاد باشید

یا الکس

• سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی شما عزیزان

یک موردی که لازم دونستم بگم اینه که قبل از شب های قدر به پیشنهاد عمو ایرج گل و بنده در Suicide Squad قرار شد که هیچ خفتی در شبهای قدر از تیم های رقیب انجام نشه که عزیزان در ساید های رقیب با دلی ارام و خیالی راحت به عزاداری و مناسک خودشون بپردازن که تمامی بزرگان در این تیم مخوف موافقت کردن

و خدارو شکر که این شب هارو رو سفید پشت سر گذاشتیم

همینجا از تمامی اعضای Suicide Squad کمال تشکر رو دارم بابت این میزان مرام و معرفت بالا و ستودنی

لازم به ذکره که ما در این متا رفقایی پیدا کردیم که اخلاق و مشتی گریشون فقط با پهلوان مرحوم تختی قابل قیاسه و در دورانی از تراوین که اخلاق واقعا مرده و بازی کثیف بسیار مرسومه این افراد هنوزم که هنوزه جزو اسطوره های اخلاق حساب میشن(نام نمیبرم کسی از قلم نیوفته)

اما در نمایشی ستودنی دیشب خفتر های Suicide Squad ساید شمال غرب رو شخم زدن و جای همرای این ساید هویجی جا گذاشتنو برگشتن

img-20210507-wa0006_txg.jpg

خفت بعدی خفت تر از قبلی

img-20210507-wa0007_bu37.jpg

خفت بعدی خفن تر از دوتای قبلی

img-20210507-wa0009_nsvk.jpg

خفت بعدی دیگه نگم براتون

img-20210507-wa0008_g3mt.jpg

همینجا از علی فلوید عزیز تشکر میکنم بابت بازی قشنگش و اینکه تقریبا نصف پتانسیل شمال غرب رو این اکانته که ما دیشب رفتیم سراغش

پ. ن:دوستان فارغ از مبحث کل کل و این صحبتا شمایی که میای لینک خفت میذاری باید خدمتت عرض کنم فعلن فعلنا باید بدویی تا برسی تازه اگه برسی

کاری که شما تو دو ماه میکنی اونم با دو تا لینک میای فروم میریزی خوشحالی میکنی تیم خفتور های ش.ش-ج.غ تو یه روز دوبلشو انجام میده ولی دیگه چون عادی شده حال نمیده تخریبتون کنیم

هر عقل سلیمی بره تاپ تنو نگاه کنه متوجه عمق فاجعه میشه

حالا نمیدونم شما میاید اینجا این چیزارو میگی مارو گول بزنی یا پلیرای خودتونو

پ. ن:رضا جان یه چیزی راجب خاطرات تاریک و تلخ دوران 16 سالگیت گفتی که این دفعه زیر بلیط امیر رول بک شمارو به خدای مهربون میسپارم (هم شما مارو میشناسی هم ما شمارو دیگه دوس ندارم وارد جزییات بشم)

پ. ن:دم بچه های جوخه ی انتحار گرم مخصوصا ممد توهمی و عمو لطیف به خاطر خفتای خوشگلشون

نکته ی مهم:رفقا اگر بحث تخریب باشه این مبحثو پایه گذارش خود ما بودیم خودتونم میدونید که ماشالله اینقد این سرور گاف دادین بخوایم شروع کنیم تو ده روز اینده فروم میره رو 100 صفحه

ولی چی؟

یک اینکه حسش نیس و دوس داریم حرمتا باقی بمونه چون اینجا بازیه و اخرش یادمون باشه همگی قراره بیایم اینجا باز از هم حلالیت بگیریم و خدافظی کنیم

هم اینکه دوس نداریم شاهد حذف زودهنگام جنوب شرق و شمال غرب باشیم

دوس داریم بازی تا اخرین لحظات هیجان خودشو حفظ کنه حتی اگه هیجانش کاذب باشه

;)

در اخر تشکر میکنم از تمام بچه های متای NE-SW به خاطر بازی قشنگشون

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• ما خودمون اینا رو گذاشتیم جلوی اتک

مگه اینا دف نیست :)منظورم اکانت فلوید هست

بازم اشتباه زدیم یعنی ما به خیال خودمون دف کردیم میخواستیم بزاریم تو فروم :)

باز هر چی شما بگی همونه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

ما خودمون اینا رو گذاشتیم جلوی اتک

مگه اینا دف نیست :) منظورم اکانت فلوید هست

سید جان شما بهتر میدونی که نژاد هون برای دفاع، یونیت تخصصی نداره!
    و قریب به اتفاق پلیر هایی که این نژاد رو انتخاب میکنن برای خفت و کلا بازیِ هجومی هستش...

مزدور و کمانداری که شما میفرمایید درسته قابلیتِ دفاع "هم" دارن (نسبت به بقیه یونیت های هون)، اما بعنوان نیروی دفاعی کسی محسوب شون نمیکنه و اصلا قدرت دفاعی شون قابل مقایسه با پوینت هجومی شون نیست!!
    در نتیجه این نژاد در دفاع به بقیه دوستانش از سایر نژاد ها وابسته ست،
    و این یعنی انتظار میرفت شما به این بنده خدا دف برسونید که نرسوندید...

این که چیفر و رم توی دهکده بوده هم، فرمایشِ شما رو بابتِ اینکه "خودمون اینا رو دیوار چینی کردیم" کاملا نقض میکنه!

پ ن: دوستی به ساید عزیز و بچه های با معرفتش (SW) اهانتی کرد و از واژه دستمال براش استفاده کرد، میخوام بگم اگر حمایت و پشت هم بودن اسمش میشه اون، بگو یکی هم برای ما درست کنن چون ما برعکس شما رفاقت های مصلحتی و مصنوعی رو بلد نیستیم.

NE Soldier

• پرهام جون سلام

والله فلوید خودش دف سازه برای بقیه هم دف میفرسته یه شرایطی هست که نمیشه الان توضیح داد در مورد اکانت فلوید . منم خدمتتون گفتم هر چی شما بگید همونه

اینها به عنوان دف ما حساب میکنیم شب های دیگه هم بزنید همین اش و همین کاسه هست

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• ای کاشک تا اکانت مال من بود میامدی تا بهت نشون میدادم ،حیف که دیگه مال من نیست ...

• با سلام خدمت تمام دوستان

خیلی حرف ها تو دلم بود که تا الان نگفتم اما اینجوری شروع میکنیم باید بگم

قصه از کجا شروع شد:

قبل از شروع این سرور با توجه ب گندی که در سرور قبل اتفاق افتاد مملی و مازیار گفتن که میرن تو ساید همیشگیشون ان دبل تا اونجا بازی کنن بی سر و صدا و بی حاشیه ولی یهویی نمیدونم چی شد سر از شمال شرق در اووردن( احتمالا فرق بین شرق و غرب رو یادشون رفته بود)

یک روز مازیار بمن زنگ زد ک بیا هیچکس کار نمیکنه ساید رو بگیر دستت و فقط بخاطر یکسری دلایل شخصی اومدم تو جلسه و قبول کردم( متاسفانه)

بعدش از همون روز های اول مکافات های ما شروع شد اولین مشکل عدم شناخت تیم فونیکس و سبک بازیشون بود ک باعث شد تیم اریانا یکسری بخوان جنگ راه بندازن یا حذف کنن و برن تقریبا یک ماه زمان من فقط و فقط برای یک اشتی ملی در سایدم خرج شد

و در طول این مدت همیشه در حال التماس بودم تا یک نفر حداقل برای کمک اضافه بشه ولی نشد ک نشد تا اخر به پیشنهاد علیرضا ایران از ایرج برای لیدری دعوت کردم

ساید شمال شرق بدلیل وقت کم من و انالیزی ک از تیم فونیکس داشتم زیاد علاقه ای به اتک دادن نبود و برای اندگیم و خفت بازی میکردیم که نتیجه این برنامه ریزی کاملا مشخصه

و در فاز دفاع هم تیم فونیکس با دف سازهای میلیونی شون نیاز به دف اتحاد نداشتن و من و ایرج تو چند مورد دف کوردی ک انجام دادیم فقط و فقط با ۳ تا اکانتی مال ایرج و برادرش بودن سعی در دف کردن اتکا میکردیم ک تا حدودی هم موفق بودیم ( با توجه ب حجم کم دف تو اون ۳ اکانت و فقط و فقط ۳ اکانت)

این لا ب لا هر دفعه وسط گروه مازیار میومد. و میگفت ک ساید رو هواست ( ولی نمیدونست جای این حرفا نو پی وی منه نه وسط گروه عمومی) و فلان و بهمان نمیگم دروغ میگفت نه اصلا ولی با دو نفر ادم ک فقط روزی ۳ ساعت از وقتشون رو باید برای دستمال کشی استفاده کنن نمیشه توقع خاصی داشت ( بماند ک سرور قبل هم ما امار و تیم ورکی از طرف تیم لیدری اریانا ندیدیم😂😂 و زیبا ترین سیاست تاریخ تراوین رو پیش گرفتم اونم به اینصورت که به بهانه زدن لویال از جنگ با سایدهای دیگه خودشون رو کنار کشیدن و امرداد بتنهایی با دو ساید میجنگید و ما فقط قرار بود لویال رو بزنیم اما بگفته مملی از ترس اینکه اگر لویال بخوره باید بریم سراغ زدن دوتا ساید دیگه مثل تام ک با جری بازی میکرد در حال بازی بازی با لویال بودیم تا یک روز بگفته مهدی عشقی به دلیل فهاشی مملی به عشقی همه حذف کردن)

و از اونجایی که جنوب شرق هم شمشیرش رو از رو کشیده بود و از ابتدای سرور بدلیل مشکلاته قبلیشون شروع کردن به زدن اوضاع بدتر هم شد

ولی یک چیز رو از نیما رونجر خوب یاد گرفتم اونم اینه اولین وظیفم جلوگیری از هر گونه جنگ یا اختلاف داخلیه و تمام تلاشم رو کردم که این اتفاق نیوفته

اما خب سیاست های ۳ دانیا با ما فرق داره همون روز اول که عشقی میخواست حذف کنه از مازیار کمک گرفتم ک جلوش رو بگیره تنها جواب قابل چاپی ک بمن داد این بود

به درک!!!!!

اما با چنگ و دندون همه رو نگه داشتم

و گذشت

از اول سرور داشتم با التماس و خواهش مجید پرشیا رو برای کمک میووردم و قول داده بود بعد از کتیبه بیاد برا کمک و طبق قولش ( البته که مازیار تا همین امشب میگفت مجید رو خدا رسوند اخر عمری خدا هم شدین😂😂)

از روزی که مجید پاش رو گذاشت تو سرور داستانهای جدیدی شروع شد

یک سری عقده و کینه از سرور قبل بین ایرج و مملی وجود داشت که مملی شروع کرد ب اذیت کردن در اولین اقدام هر چی از دهنش در اومد تو یکی از گروه های واتساپ به ایرج گفت در حرکت بعدی اومد با اختیاراتی ک یکی از اکانتای اتحاد داشت اختیارات ایرج رو گرفت و پشت بندش اون پست معروفش رو تو فروم گذاشت ( که شورای لیدری برا خودش ساخت و بعد از چند دقیقه سریع پست رو ویرایش کرد😂😂مرد باش رو حرفت بمون)

که وقتی جواب قاطع من رو دید کلی هم بار من کرد که چرا بخاطر ایرج جلوی من وایسادی ( من بخاطر حق جلوی یک فحاش ایستادم)

و این وسط درد مملی چیزی نبود جز اینکه چرا ایرج پشت سرش حرف زده ( هر کی پشت سر مملی حرف بزنه جوابش فحش خوار مادره😂😂)

جالبتر اینکه یک بار تو یک جلسه مملی گفت که حتما باید شورا بشه که هیچ کس جوابشم نداد چه برسه به توافق 😂😂

بعدش بمن گفت باید اسم من بیاد بالاسر اسم ایرج وگرنه فلان میکنم و بهمان میکنم و حتی برا خودش یک سمت ساخت به اسم تو توتال 😂😂( از سرور یک راند یک تو هیچ ساید و سروری با این لقب اشنا نشدم😂😂)

برای اروم شدن جو و کنترل اوضاع مجید ازم خواست که اختیارات همه رو بگیره ( حتی خودم)و فقط خودش اختیارات داشته باشه و منم قبول کردم چون برعکس خیلیا عقده ندارم و رزومم کاملا مشخصه و اون کسی ک تا الان لقب وینر جلو اسمش نیومده من نیستم بلکه همون ۳ داتیایی هستن که جلوی ما بازی میکردن ولی طبق یک حرکت انتحاری امروز اختیارات از مجید هم گرفته شد

خب عزیز من جان من مگه خودت نگفتی من یک پلیر ساده تو این سرورم پس چرا انقدر از بعد از اومدن مجید و عوض شدن شرایط به نفع ما خودت رو به در و دیوار کوبیدی تا ما رو عقب بندازی؟؟؟!!!!!

سرور قبل به لطف وجودت همه رفتن رو حذف این سرور که دیدی این اتفاق نیوفتاده باید با چوب دنبالشون کنی تا حذف کنن حتما؟؟؟!!

اقا حداقل برید تو ساید محبوبتون اونجا رو اباد کنین بزارید این ساید بمونه برا کسایی ک یک عمر توش بازی کردن خودمون بلدیم باهاش چیکار کنیم

شماها از ستون پنجم هم بدترید ضربه ای که مملی به ساید زد بمراتب از صادق مایک شینودا بیشتر بود

انسانی ک حتی جلو دهنش رو نتونست ببنده و فقط ۳ بار تو این سرور بمن فوهش داد ازش نباید انتظاری داشت

دو تا سرور با دشمنان ۳ اتی بازی کردم فهمیدم چرا هیچ وقت جلومون قادر به انجام کاری نبودن تا امروز بزرگترین دستاوردم این بود که هیچ اکانت و بازیکنی از سایدم کم نشد و همه رو نگه داشتم ولی باید اولین نفر حذف کنم چون زبون پارسی رو متوجه نمیشد و منم متاسفانه اشنایی به زبان های دیگه ندارم 😂😂

در مورد پست خداحافظی قبلیم هم داستان این بود که من حرف از دهن میزنم و برا حرفم ارزش قایلم تو یکی از گروه ها دیدم که یک نفر ( بازیکن نه لیدر ) اومده و داره پلن بهم زدن متا رو میچینه تا در صورت بالا بودن واندر اس دبل بزنن زیر متا تا حتما تو شمال شرق واندر ۱۰۰ بشه ک من تمام قد مخالفت کردم و تو پستمم گفتم که ابروم رو از سر راه نیووردم

همین الان از جلسه اومدم بیرون جلسه ای که قرار شد من توتال حتی حق انتخاب لیدرم رو ندارم و ب صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده یک کودتا شکل گرفت که اسم من بخاطر مصالح ساید و متا بالا بمونه ولی اختیاری نداشته باشم( مترسک خودمون) ولی عزیز کوچیکتر از کوچیکم اونزمانی که تو داشته ۱ میلیون فیک ما رو رو واندرت نگاه میکردی و ساید ای ار هنگ کرده بود ما داشتیم لول ۹۹ رو اپ میکردیم😂😂

انقدر بچه نیستم خودم درگیره عقده های کودکانتون بکنم همیشه از همه چیز گذشتم برا منافع ان ای الان برای غرورم از منافع ان ای گذشتم( سرور ۲ راند ۳ رکورد رومن دنیا رو ول کردم بخاطر منافع ساید و شخصیت نیما رونجر ) حالا بیام بخاطر اینکه یک بنده خدایی به اولین برد زندگیش (شاید و شاید ) برسه از غرورم بگذرم؟؟؟ ۱۰۰ سال سیاه همچین گذشتی ندارم

وقتی طرف شرط میکنه اگه میخوایید مخل ارامش و برد سرور نباشم باید ایرج رو بندازی بیرون فقط یک نتیجه میشه گرفت:

کودکی عقده ای با ارزو های بزرگگگگگگگگگگگ😂😂

پ.ن: از میثم و ناصر معذرت میخوام که اوردمشون تو سرور و مجبورم نتیجه ذحماتشون رو حذف کنم

و در اخر وقتی یک ایرانی رو بزارید پادشاه انگلیس حتی اگه کوروش هم باشه گند میزنه ب کشور چون ذاتش ایرانیه و دلش نمیسوزه و شمایی هم که بازیکن یک ساید دیگه هستی تشریفت رو ببر ساید خودت دو تا سرور به لطف وجودت ان ای به گند کشیده شد بسه همونطور که گفتم تو از صادق مایک شینودا بیشتر بما ضرر زدی

و تشکر میکنم از سامان و تیم فونیکس شاید سبک تیم ورکشون و حتی بازیشون با ما فرق داشت و حتی بعضی جاها پشت من وا نسادن( جز رضا و تا حدودی خود سامان) ولی از بازی کنارشون لذت بردم و باید بگم کمترین حاشیه تو شمال شرق از طرف این دوستان بود( نزدیک به صفر)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

من از هند گویم و تو از هندوانه فرهاد جان ...
    فک میکردم متوجه منظورم شدی ولی متاسفانه یا متوجه نشدی یا متوجه شدی و ....

فرهاد جان میبینی یه کلمه چقدر میتونه به یه نفر فشار وارد کنه که در پاسخ به یک کلمه این حجم پیام بنویسه ؟ در حدی که اصل پست منو بزاری کنار و به پ.ن من با این حجم پاسخ بدی که شاید بتونی یه جوری بحثو منحرف کنی ...

پاسخ همه ی این حرفایی که زدی قبلا داده شده و مشخصه دلیل بازگویی این حرفا چیه ...

وقتی میگم درس سیاست نگرفتید دقیقا منظورم همینه ...
    من میگم سیاست و شما ببین در مورد چی صحبت میکنی ...
    اگه واقعا فک میکنی ما به این چیزایی که نام بردی میگیم سیاست باید بگم کلا راهو اشتباه داری میری ...
    وقتی من اون پ.ن نوشتم ، باید میدیدی تو پست رضا چی دیدم که اینو گفتم نه اینکه بیای اینجا و حرفای تکراری بزنی ...

پ.ن : بهم گفتن جواب ندم چون واقعا برای خواننده های فروم حوصله سر بره به نظر من ، ولی به خاطر علاقه ای که بهت دارم گفتم زشته جواب ندم ...

کوچیک همه یوسف

• سلام

صبح نزدیک به ظهر همگی بخیر

دیشب من شخصا از خداحافظی سهیل دوست قدیمی خودم واقعا ناراحت شدم ولی خوب انشالله سهیل جان به من افتخار بده و سرور بعد کنار من باش خیلی خوشحال میشم اگه دعوتم رو قبول کنی!

خوب برگردیم به جلسه بعد خداحافظی سهیل عزیز

جلسه سران دولت های nesw

بعد از تدوین و حرکت انتحاری و پلن ریزی دقیق روی اکانت چراغ زرد اتحاد!!!

همر نویز رفت توی دفاع اکانت چراغ زرد ودفاع سبکش رو رد کرد(هرچند الان میان میگن دمپایی پاره،زحمت همر کش پر) باعث شادی و سرور هیت امنای دو کشور گردید به روایت تصویر

پلن دوم برا خفت اکانت فایر بود و هیت امنا منتظر این صحنه بودن

که پلنشون شکست خورد

و دست خالی برگشت و چهره ی مغرور سران

وسط سخن رانی بودن که دوتا پلن اس ای به هدف نشت

و سران غرق در تعجب شدن به روایت تصویر

اتک دوم جنبه تفریحی برای روباه پیر داشت

و یهو دیدن یکی چیف شد

چی شد؟؟؟ کو !کجا !چطور!!!!!؟؟؟؟

چهره سخنران و پدرسیاست تراوین بعد از چیف شدن دهکده

ترس !!!!ترس!!!! ترس!!!!

یه لینک هم میزارم فقط برای لذت بردن

تصویر پلنر تیم اس ای بعد از بدل کردن حرکت احساسی دوجهان

دراخر کار همه همرکش ها پلنر ها و لانچر کارعالی بود!!!!

از همگی تشکر میکنم

لیدرهای ان ای به دور از شوخی این سری بهتر عمل کردن

جای تشکر ویژه داره

مخلص همه

خبرنگار و تحلیل گر ویژه خبری

• روز همه عزیزان بخیر

خوشحالم که فرصت شد تا یک سرور دیگر رو هم در اسپیدترا تجربه کنم، و متاسفم بابت این که به دلایلی کمابیش مشابه دوباره ناگزیر به ترک سرور هستم.

تجربیات تلخ و شیرین - مانند سرور گذشته - دوباره ذاتِ این بازیِ خاص و ماندنی رو به من یادآور میشه..

از یاران و اعضای تیم بابت تمام زحمات ممنون هستم. پست قبلی اسم تعدادی از عزیزان ان‌ای رو آوردم، اما به قدری زیاد هستن که بهتره از "تیم" یاد کنم به احترام.

همه‌ی زحمات، پلن‌های مستقیم و چریکی، خفت‌ها، دف و .. زحمت دوستان بوده و من از تک تک‌شون ممنونم.

دوست ندارم مشکلاتِ داخلی دامن‌گیر تیم، منافع ساید و مواضع ما در سرور بشه، در نتیجه بهتر هست به احترام دوستان و عزیزانِ تیم سرور رو ترک کنم.

اکانت بنده (Diazepam) و همین‌طور اکانت برادر عزیزم (Up Again) تحویل دوستان داده خواهد شد تا انشالله ازش در جهت منافع تیم و متا استفاده بشه.

با وجود مشکلاتی - که تقریبا همیشه گریبان‌گیر ماها بوده در تراوین - از این سرور تجارب خوبی کسب کردم، و مقاطعی واقعا لذت بردم.

از روزهای اول که بازی گستاخ و جسور رقیب (هم نظامی هم سیاسی) رو دیدم، کمر همت رو بستم که شکست‌شون بدم، اما همون طور که در پست قبل اشاره کردم، برای رقیب هم بسیار احترام قائلم.

این سرور فرصت شد تا با عزیزانی در تیم اس‌ایِ افتخار آشنایی پیدا کنم، اگر می‌بودم تا آخر سرور همچنان برای متا می‌جنگیدیم، پلن می‌زدیم، خفت می‌کردیم و می‌شدیم، دیوار می‌کردیم و می‌شدیم، و تمام سعی‌ام بر این می‌بود که تیم ما برنده بشه؛ اما همچنان - مانند اشاره‌ای که در پست قبلی کردم - برای شما عزیزان هم بسیار احترام قائل هستم، و آشنایی با برخی از دوستان تیم رقیب برای من فرصت مغتنمی بود.

در مورد مردانِ با معرفت و محشر جنوب غرب هم در پست قبلی ادای احترام کردم، باز هم به قدری اسامی زیاد هست که بهتره باز هم از "یاران متا" یاد کنم به احترام.

از دوستان شمال شرق بابت هر قصور، کمبود و اشتباهی که از جانب بنده بوده عذر می‌خوام. هرگز ادعایی نداشته‌ام، و قصدم تنها این بوده که در کنار سهیلِ عزیز، در حد توان و دانش، و به اقتضای زمان و امکان، به ساید محبوبم کمک کنم. من خودم رو نگهبان ان‌ای خطاب کرده‌ام و نه لیدر.

دوست‌تون دارم و به یاد‌تون هستم. انشالله روزهای بهتر و بهتر..

پ.ن: قضاوت در مورد وقایع، آدم‌ها، حقایق و رخ‌داد‌ها بسیار دشوار هست، و فاصله‌ی بین دروغ و حقیقت، عدالت و قساوت، دوستی و عداوت، از تار مو باریک‌تر هست.

هیچ چیز بالاتر از حق و حقیقت نیست، و این چیزی‌ست که فقط زمان نشان‌ش خواهد داد، و البته صبر و تامل برای رسیدن به حقیقت، نه پیش‌داوری و قضاوت..

به امیدی پیروزی یاران

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• بعد از تدوین و حرکت انتحاری و پلن ریزی دقیق روی اکانت چراغ زرد اتحاد!!!

همر نویز رفت توی دفاع اکانت چراغ زرد ودفاع سبکش رو رد کرد(هرچند الان میان میگن دمپایی پاره،زحمت همر کش پر) باعث شادی و سرور هیت امنای دو کشور گردید

کسری جان

میشه بفرمایید اون دهکده کجاست الان؟

ما هرچی مپ رو نگاه کردیم جای دهکده رو پیدا نکردیم

نکنه جاش چاه نفت در اومده و خبر ندادین بهمون ناقلاها

میخواین بزنین تو کار نفت و بنزین و اختلاس بعدش اره؟ تنها خوری تا این حد؟

ظاهرا این اکانت انقدر بی ارزشه که حتی چراغش زرد شده ! به گفته کسری البته

ولی میشه بفرمایید چنین اکانتی با آنچنان پلیرهایی چگونه چندروز بهش سر نمیزنن؟ به ما که ربطی نداره ولی شاید اینم بی ربط به ۶کوچولو نیست :))

همر نویز رفته دیوار ؟

مگه قبلا به همری که هیچیش بر نمیگشت نمیگفتن دیوار؟

تازگی معنی کلمات هم عوض شده.عجب

پ.ن: ممد توهمی ببین چیکار کردی که وقتی یه دهکده ازت چیف میکنن میان میذارن کف فروم و دادار دودور راه میندازن 😂😂😂

پ.ن: معنای متا هم میخواین بدونین؟ یعنی پشت هم بودن تا آخرین سرباز و تا اخرین نفس. این بحث که آی تو فلان کردی و آی تو چیکار کردی هم باشه برا خودتون و سوزشتون. ما با متامون خوشیم و دمشون گرم که انقدر با معرفت و باعشقن. تا سوزن شود در چشم حسودان :))

و در انتها با سخنی از بزرگان پست رو به انتها میرسونیم:

در بدترینِ ما آنقدر خوبی هست، و در بهترینِ ما آنقدر بدی هست، که هیچ یک از ما حق این را نداریم که از دیگری عیب جویی کنیم.

👤 ویلیام شکسپير

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard ().