نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• بله با همون داستان معروف پتروس قهرمان😂😂

یک لحظه شک کردم ک خدایا اوژن ک شمال شرق بود نکنه الزایمر گرفتم😁😁

برای کامل کردن حرفت اولین هولدر ای ار هم پویان بود با اکانت رایس ک منم گاهی روش بازی میکردم چون سرور یک راند بک رو اکانت کد ام بودم و جانشین بودیم رو واندر

دوستان امین ام اف ام لیدر شمالغرب بود که متای شمال رو بست و اتحاد بزرگ open تشکیل شد. اگه اشتباه نکنم البته.

البته اینها واسه خیلی سال پیش هست. یلدمه قوانین ۸صفحه ای براش نوشته بودیم مثل عدم گرفتن ده تو ۷در۷ و از این صحبت ها.

دم همه پلیرهای قدیمی گرم.

یادش به خیر.

• سلام

از اونجایی که از قبل اولین سرور ایران (بعد از تست) ما داشتیم صحبت میکردیم برای پخش شدن بین دو ربع شمال غرب (پیشنهاد نیما) و جنوب شرق که یه جورایی تو تمام جریانات سرور بودم خواستم بگم شما دو دوست یا اصلا نبودید یا یه چیزی شنیدید.

اول از همه اتحاد بزرگ 3دات حاکم مطلق شمال غرب بود و هیچ احد و الناسی جرات نزدیک شدن به این اتحاد رو نداشت. حتی بارها از سمت جاج و نکسوز درخواست متا شد.
    لیدر ساید هم من و یاسی بودیم که یاسی رفت و من رو دست تنها گذاشت. هیچ متای شمالی هم نبود و اتحاد 3دات بین شمال غرب و جنوب شرق پخش شده بود.

پیمان کینگ هکتور که استاد منه ولی ایشون از سرور دو آی آر به طور رسمی بازی کرد(سرور یک MH بود، اصلا نمیتونست بازی کنه). اولین هولدر وینر ایران هم متعلق به نیما SH بود (در سرورهای دات کام) نه نیمای ریونجر کبیر. یاسی و نیمای خدا بیامرز استاد من بودند و همیشه و همه جا ازشون راهنمایی میگرفتم. زمانی که من دانشجو بودم (آمل) نیمای دوست داشتنی از تهران اومد آمل فقط برای آموزش دادن پلن به بنده. که یه قرمه سبزی هم با هم خوردیم و کلی خندیدیم یکی دو روزی که پیش هم بودیم.

در ضمن اون سرور هم برنده 100% 3دات شمال غرب بود. پیمان که مولتی هانتر اون سرور بود میدونه دو اتفاق مهم اون سرور رو :

1. سی و هفت میلیون دفاع (سرور بدون کتیبه) روی واندر Max Sparta توسط پویان و عزیزان طی 12 ساعت داشت بک میشد (قدرت بالا ایمیل رو چینج داده بود) که روی 25 میلیون دفاع تقریبا 45 همر روی واندر نشست (12 تا رمر) که آخرشم دیوار شد 5 و فقط 3 الی 4 لول واندر پایین اومد.

2. بعد از اتفاق بالا چهار همر به سمت واندر پویان لانچ شد که صفر میشد. رمر ها سالم به مقصد رسیدند ولی دوباره قدرت بالا دو کاتا رو در مسیر بدون هیچ دلیلی (توهین به مولتی هانتر. دروغ) در صدم ثانیه حذف کردند. :D

تو این سرور دیدم بار ها بعد از کثافت کاری هایی ک انجام شد اومدن و گفتن اینجا irنیست و اسپید تراست

و داستانش با اونجا فرق داره بابا ب پیر ب پیغمبر همون بازیه فقط اونجا ادم هاش اخلاق مدار تر بودن تازه اونجا ۹۰٪ کثافت کاری ها از طرف ادمین و تیم مدیریتش بود ک اینجا کاملا بر عکس تیم مدیریتی پاکه پس لطفا بجای تکرار این جمله خودتون رو عوض کنید تا ببینید که اینجا از irهم بهتر و زیبا تر میشه

جمله ی بالا رو باید با طلا نوشت/

پ.ن: سهیل هست ماهیگیران عزیز. سهیل توتال ماست. بود، هست، خواهد بود

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• وگنس جان عزیز اولین سروری که نامبردی همونطور که گفتی mhیا مولتی هانترها ما از سرور اول عمومی گفتیم بگذریم سه دات قابل احترام هست عزیزم ولی هر سروری که ما بودیم ما برنده بازی بودیم نممونه هایی مثال اتحاد آس و اوژن و نکسوس و .....

در مورد نیمای عزیز و دوست داشتنی آخرین بار توی میتینگ آخرین سرور با هم صحبت کردیم و بعد از اون دیگه نبود بین ما

از اتفاق هایی که نامبردی زیاد بوده از سهیل بپرس ببین داستان پتروس قهرمان چرا به وجود اومده البته سهیل کامل یادش نیست اول واندر بک شد به اون اتفاق زرشک افتاد ..... اونقدر هم که قدرت بلا منازع نبود عزیزم ببن تقریبا اکثر سرورها هر کدام یک اتحاد با یک خصوصیات رو کردن که الان از هر کدام الان چند نفری هست و قشنگ یادشه ..

اولین هلدر کام رو اگر بخوام کامل بکم کی 100کرده محض اطلاعت بگم دکتر آقاپور از ایران 100کرده که بنده هم روی اون اکانت با یک آمریکایی به نام پاول هم بازی بودم خواستی بگو تا تو آرشیو پیدا کنم عکس ها شو

• سلامی دوباره

عزیزم ولی هر سروری که ما بودیم ما برنده بازی بودیم نممونه هایی مثال اتحاد آس و اوژن و نکسوس و .....

برادر قصد بی احترامی به شما ندارم. بلاخره ممکنه اگر ما هم توی اون شرایط بودیم و یا قدرت کاری رو داشتیم انجام میدادیم (شاید). پس نمیخوام قضاوت کنم دوستی مثل پویان که با نیما و پرهام شب ها تا صبح دوتا بازی میکردیم. جسارتا جواب شما در پست بالا بود و در پایین هم باز میزارم.

در ضمن اون سرور هم برنده 100% 3دات شمال غرب بود. پیمان که مولتی هانتر اون سرور بود میدونه دو اتفاق مهم اون سرور رو :

1. سی و هفت میلیون دفاع (سرور بدون کتیبه) روی واندر Max Sparta توسط پویان و عزیزان طی 12 ساعت داشت بک میشد (قدرت بالا ایمیل رو چینج داده بود) که روی 25 میلیون دفاع تقریبا 45 همر روی واندر نشست (12 تا رمر) که آخرشم دیوار شد 5 و فقط 3 الی 4 لول واندر پایین اومد.

2. بعد از اتفاق بالا چهار همر به سمت واندر پویان لانچ شد که صفر میشد. رمر ها سالم به مقصد رسیدند ولی دوباره قدرت بالا دو کاتا رو در مسیر بدون هیچ دلیلی (توهین به مولتی هانتر. دروغ) در صدم ثانیه حذف کردند. :D

اگر این رو برد میدونید که شما خیلی خوبید. در مورد ادامه پستت هم اگر دوست داشتی میتونی شمارمو بگیری که با تاریخ و زمان و مکان بهت یادآوری کنم که کی بود چی شد. ادامه این صحبت در این مکان واقعا کار پسندیده ای نیست.

ادامه صحبتم هم با دوستانم در شمال شرق هست و هم با دوستان دیگر در سایر سایدها. جاسوس یکی از ابزار جنگ است. آفرین صادق (دوست مانی) بسیار زیبا وظیفه ات رو انجام دادی. البته که استاد بدون بحث اینچنین موارد ساسان ایلیدان هستند. یک مثلی هست میگه عذر بدتر از گناه که خیلی خیلی زیاد ما داریم میبینیم. دوستان قاطع میگن که ما میدونیم چراغ دارید ولی باز میرن میخوابن و یا نیروهاشون رو میزارن توی بیس و میرن میخوابن، یا جاسوس کنار همر ندارن و یا هزارتا عذر و بهانه دیگه میارن وسط که از زیر اشتباه بزرگی که کردند فرار کنند. این که یک بازیه و برای حفظ اطلاعات خودتون هیچ ارزشی قائل نیستید، در امور کشور میهن فروشی در مدرن ترین کشورها (سوئد، کانادا و...) که بالاترین ارزش گزاری برای ملت خود را دارند امری کثیف و بالاترین مجازات برای اینچنین افراد اعمال میشه باز به فکر ارزش گذاری و اهمیت حفظ اطلاعات هستند چرا که میدونند جاسوس یکی از مهمترین ابزار جنگ است و بهترین و خبره ترین ماموران برای این کار تعیین میشوند. در نتیجه اگر نمیتونید با واقعیت های این بازی کنار بیاید شما رو به Sims دعوت میکنم. اگر روزی جلوی مازیار و یا جعفر بازی کنم و شب به محض خوابیدن (یعنی دیدن خاموش شدم) اومدن همر من رو با جاسوس توی ساید چیف کردن صبح زنگ میزنم بهشون میگم دهنتونو من نفهمیدم کی جاسوس بود. نه اینکه بیام این وسط هزارتا بهونه بیارم، تبریک میگم بهشون.

پ.ن: آیا این کار را انجام خواهم داد ؟ خیر. چرا که فکر نکنم سایدی داشته باشم که هیچ ایرادی درون سایدی وجود نداشته باشه که بخوام به فکر برون سایدی بیفتم ولی اگر روزی سایدی داشتم که در هیچ مکانی هیچ ضعفی (مدیریتی و نیروی انسانی) نداشته باشه حتما به فکر پلن های برون ساید خواهم افتاد.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• تیم جوان و به شدت وقت میزارن باهم رفیقن بهترین تیم هست تاحالا دیدم البته تازه تشکیل شده

مثل تیم امرداد که تازه تشکیل شده بود کسی نمیشناخت

سرور بعدی من و چندتا از دوستام از اول سرور با تیم هستیم

• خیلی عالیه داداش البته دیگه تاریخ این بازی رو به اتمام هست و پلیرهای جدید خیلی کم وارد این بازی میشن به نظرم شما باید یکم پلیر جذب کنید و با باقی تیم های sw هم یکی بشید

سرور های قبلی اسپید ترا جنوب غرب میزبان بازیکنای خوبی بود مثه ممد کوماتسو . ناصر کلاهبردار .عیرضا یویو. مجید بزرگوار .پارسا و تیمش ریبلز

البته دو سرور هست که حضور ندارن و سرور آخر رو با همین تیم فعلی جنوب شرق نپ بودن که واندر رو هم 100 کردیم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوستان من

امیدوارم حال همتون خوب باشه

از اونجایی که دوست ندارم فروم خلوت باشه چنتا لینک دم دستی واستون میذارم امیدوارم لذت ببرید .

در ابتدا یک خفت زیبا از دوستان خوبم :

خفت بعدی رو از دوستان خوبم بچه های اکانت wait تقدیمتون میکنم :

و در آخر هم یک کار خیر هم خود بنده کردم نمیدونم چرا صاحبش ناراحت شد 😅

قهرمان که داشت میرفت ماجراجویی یک دهکده دف ساز سر راهش بود یک سری کاتا گندم خور داشت واسش گندم خور آزاد کردم راحت تر دف بسازه

صبحش دیدم دلخور و عصبانی هم خودش هم رفیقش اسکات کشیدن و ....

حالا بیا و خوبی کن

قدر نمیدونن که🤦‍♂️

مخلص تمام دوستان ۴ ساید ✋

سعید

• سلام به تمامی عزیزان در ۴ساید سرور

اول از همه تبریک میگم به ۲ساید جنوب شرق و شمال غرب که خیلی دارن بازیو با این خفتاشون گرم میکنن

بطور مثال

این دوستمون خیلی خفت زیبایی زدن و مقداری دف از عزیزان جنوب غربی خفت کردن

در ادامه پلن خفت

تشریف اوردن و جسد مابقی اون شوالیه های بی‌زبون رو هم با خفت کردن مقداری دف در شمال شرق جا گذاشتند تا ما براشون مراسم یادبودی بگیریم

بازم تبریک به شما بابت این سواره هایی که کشیدین

مورد دوم.

تبریک دوباره میگم به جنوب شرق باز هم بابت پلن خفت زیبایی که داشتند

البته اینبار فقط نیزه خفت کردن

تبریک به شما هم بابت این پلن زیبایی که داشتید

مورد سوم.

تاسف میخورم بابت سطح سرور که طرف با خفت ۱۰۰تا کاتا و ۳ک گرزی میاد اینجا برامون کری میخونه.

حداقل یه چیزی میذاشتی آبروی خودتون نره برادر

نمونه لینک هم تا دلت بخواد ما داریم

کافیه بخوای برات بفرستیم اونوقت میتونی با فتوشاپ جای اتک دهنده و دفاع کننده رو تغییر بدی و لذت دنیا رو ببری

نمونه بسیار کوچکی از لینک های خفتی شمال شرق و جنوب غرب

امیدوارم حداقل وقتی میخواین مقایسه کنید و کری بخونید ، درست و بجا باشه تا موجب خنده حضار و تلفات گروهی ما نشه.

با تشکر

ومن‌الله‌توفیق

رضا گارد

• سلام‌ به همه عزیزان

تو این ۱-۲ روز شدیدا تو شوک بودم

اولین شوک وارده وقتی بود که فهمیدم حاج اکبر سابقه ۱۶ سال تراوینی داره و برای اثباتش لینک آپارات ۸ سال پیش و گذاشت :))))))))

شوک دوم و شدید تر وقتی بود که فهمیدم ناصر پدر تراوین ایرانه

و شوک سوم و اخرین ضربه وقتی بود که لینک خفت ۳ک گرزی و دیدم :)))))))))

و اما صب خدارو شکر بچه ها با چند تا لینک منو از این شوک درآوردن

این همرم قبلا خفت شده بود

دیگه بچه ها تمومش کردن

تبریک به پلیر اکانتش

همر خیلی خوبی ساخته بود

خسته نباشید هم به خفتر ها

هم به کسایی که همر ساختن

موفق باشید

• پارسا جان خسته نباشید

خوشحالم که از شک دراومدی!!

ولی من این لینک اخرتو نفهمیدم خفت کردید یا با مخ رفتید توی دیوار!!!؟؟؟

از دوستانی که لینک میزارن تا ببینیم و لذت ببریم تشکر میکنم حالا چه رقیب چه رفیق

بچه های ان دبلیو هم با این که تعدادشون کمتره ولی واقعا دارن زیبا کار میکنند!

به زودی سرور لحظه های زیبایی رو به خود میبینه !!!

• سلام

چقدر زود حرفتون عملی شد....

کاش خیلی سریع ریپلای نمیکردی

یه چرخی تو خزانه ها بزنید ببینید چیزی کم نشده؟

• دروودی بی انتها به عزیزان هر 4 ساید سرور...

خسته نباشید به تمامی عزیزان خفتور سایدها که دارن لحظات زیبایی رو برامون رقم میزنند.حتی عزیزانی که 9 ک گرزی منو هم زدند=))(حلال نمیکنم:دی)

کسری جان بنظرم هروقت میخای پست بزاری کمی صبر کن بعد با دقت و حوصله بیشتر پست بزار.

ضمن تبریک به بچه های شمال شرق و بخصوص ایرج عزیز(سلیمه شادی) جنگ آموز کوچک شمال غرب توسط ایرج عزیز زده شد.

تبریک میگم به بچه های شمال غرب که دارن عااالللییییی و زیبا کار میکنند.

خسته نباشید همگی.

ارادمتند همه

--مجید پرشیا

• سلام عزیزم

ما‌ همه لینک هارو‌میزاریم

چیزی هم که میخواستیم‌بهش‌رسیدیم از اون اتک

دیگه هر کسی برداشت خودشو داره که قابل احترامه کسری عزیزم

ایشالا شما برای خفت بیاید

البته به قول شما ۹۰٪ خفت های سایدای دیگه با مخ رفتن تو‌‌ دیوار :))))))

تبریک به ساید ان‌ای بابت یه پلن ۲ کاربرده

هم کتیبه رو اوردن هم جوری که از تاپ مشخصه مقداره زیادی از مزدور‌ و تیرانداز اکانت فلوید هم تو اتک خورد

• سلام عزیزم

ما‌ همه لینک هارو‌میزاریم

چیزی هم که میخواستیم‌بهش‌رسیدیم از اون اتک

دیگه هر کسی برداشت خودشو داره که قابل احترامه کسری عزیزم

مورد سوم.

تاسف میخورم بابت سطح سرور که طرف با خفت ۱۰۰تا کاتا و ۳ک گرزی میاد اینجا برامون کری میخونه.

حداقل یه چیزی میذاشتی آبروی خودتون نره برادر

نمونه لینک هم تا دلت بخواد ما داریم

سلام رفقا الان به کدوم ساز برقصیم لینک های ضعیف و کم بار رو بذاریم یا نذاریم

یا شما بذارید کیف کنید ما بذاریم تاسف بخورید

دم بچه های ne گرم بابت کتیبه جنگ کوچیک 140 ک پیاده و 20 ک سواره فک کنم دف ریخته بودن احنمال فیک بود اگر احتمال ریل رو داده بودن بیشتر هم میریختیم خوب زدید مبارکتون باشه لینک فیک های قبلیتون هست رو جنگ کوچیک زیر 300 ک دف نریختیم اما نشد که بشه این دفعه

کارتون فوق العاده با ارزش بود به شادی استفاده کنید

• سلام خدمت تمام دوستان عزیز

یه چالش دارم در مورد روش خفت کردن و دوست دارم اساتید عزیز اینجا بیان یه توضیح بدن تا من نوب هم یاد بگیرم ببینیم چجوریه .

ابتدا از اکانت اسکاتر اسکات ها رو لانچ میکنیم و بین ساعت ۴ صبح تا ۵:۲۰ دقیقه بازه زمانی لند اسکات ها هست .

حالا روش اول : با دیدن اسکات ساعت ۴ صبح خفتر رو لانچ میکنیم و میگیم بقیه اسکات ها هم مهم نیست .

روش دوم : صبر میکنیم همه اسکات ها بشینن و بعد از آنالیز کردن اسکات ها هدف ها انتخاب و لانچ میکنیم .

واقعا من یک نوب سرور اولی هستیم و خوشحال میشم دوستان بتونن تو این مورد منو راهنمایی کنن تا از گمراهی در بیام .

کوچیک همه

ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام ناصر جان

خوشحالم که از ما داری چیزای جدید یاد میگیری

دوس داشتم بهت نحوه ی اسکات زدن با منحصر و گرفتن لینک سبز و یاد بدم ولی اینکارو نمیکنم

ایشالله اگر قسمت شد تو کلاسای اموزش مجازی خفتینگ سرور بعدی نام نویسی کن تا باهم از مباحث پایه شروع کنیم

هر شخصی هم در نحوه خفت خوردنش و اینکه ایا خفتش سالم بوده یا نه شک کرد

در واتس اپ به من پیام بده هم لینک اسکات و هم چت های شب خفتش رو براش اسکیرین میگیریم میفرستیم

پ. ن:واسه شمارو الان عمو پارسا زحمت میکشه میفرسته تو واتس اپتون لطفا سکوت رو پیشه کنید و بعد از دیدن لینک دیگه فروم نیاید

چون کسی که با 16 سال سابقه بازی ادعای پدر تراوین رو به دوش میکشه باید جای دست مریزاد به تیم رقیب اینجوری مقلطه بازی کنه گلم؟

پ. ن:شبی که میخواستین از اس دبل خفت بزنید زنگ زدی به ابی گفتی پسوورد اکانتو بده

مام اینجا هیچی نگفتیم یه کوچولو بهش اشاره کردیم که زدی کوچه علی چپ و گفتی کل کل فوتبالی داشتین

جدا شما کل کلای فوتبالتون با پسوورد اکانته؟

ولی بازم ما میگیم تونستین

نوش جونتون

(هر چند ابی اب پاکیو ریخت رو دستت همونجا)

پ. ن:دم حاج سلیم گرم با اون یادگاری خوشگلی که از ان دبل اوورد

پ. ن:دم همه بچه های Suicide Squad هم گرم واقعا همه مشتیو پر طرفدار و بی ادعا

هیچکی تو تیم ادعاش نمیشه ولی همه هر روز و هر شب دارن واسه این لینکای خوشگلی که شما هر روز صبح تو فروم میبینید تلاش میکنن (که شما با این مقلطه بازیا هم نمیتونی زحمتاشونو خراب کنی چون پرچم این جمع از مجموع 16 سال سابقه بازی شما هم بللاتره)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Alizkng ().

• سلام علی جان نمیخواستم اصلا پستی بزارم اما اینکه فکر کردین با چراغ و این حرفا خفت کردیم یکم اذیتم کرد .

شما به بنده لطف داشتی و بهم پی ام دادی که گفتم من رو اکانتم نیستم و میام رو اکانت بچه ها سر میزنم وقتی دیدم از اکانت فلوید اسکات زدین منم چنتا اتک زدم خفتایی که زده شد از ساید ان دبل من زدم حالا بد یا خوب شما ببخشید اما خودت ببین با توجه به شناختی که از بنده دارین من با چراغ زدم یا نه . اگه فکر میکنین با چراغ زدم که هیچ اما اگه قبول دارین بدون چراغ و این حرفا زدم لطفا این بحث و تمام کنید .

پ.ن: یادمون نره این یه بازی هست بخاطر یه بازی همه چیز رفیقامونو زیر سوال نبریم

• دقیقا اسکات و ها و لانچ ها رو من و مصطفی زدیم اصلا ناصر دخالتی نداشت و اطلاعی هم نداشت از این قضایا من اسنات میکشیدم و مصطفی هم لانچ میکرد ناصر به دلیل مشکلات شخصی فعلا تو سرور حضور نداره حالا دیگه تصمیم باور کردنش با خودتون هست

کسی هم نمیخواد کار شما رو بی ارزش کنه اتفقا من تو پست های قبلیمم گفتم که ne چراغ چک میکنه کاش مثل sw بزنید صاف و پوس کنده

• خب علی جان

انگار تو کلا متلک پست منو نگرفتی که به پارسا بوده کسی کاری به خفت شدن اکانت m-n-a نداره .

بجای کلاس آنلاین گذاشتن قشنگ جواب میدادی گزینه یک یا گزینه ۲ که بقیه هم سطح بازیت رو یاد بگیرن داداش گلم .

اگر من از اول سرور تا الان با ابی یا هر پلیر دیگه از اس دبل که قبلا تو تیم من بوده حرف زده باشم بی ناموس ترین آدم روی زمینم . پس جای تهمت الکی زدن برین بشین تو اتاق و به کارهاتون فکر کنین .

سهیل جان حرف خوبی زد که رو آبرو نمیشه قمار کرد . تو زندگیم همیشه با همه صادق بودم و روراست و به خاطر یه بازی بی ارزش نمیام آبروی خودم رو ببرم . هر جا هر کس تو تاریخ تراوین یه سند آورد که ناصر تو فلان سرور این بازی کثیف رو انجام دادی بیاد رو کنه کثیف ترین مرد روزگارم اگه دیگه صفحه تراوین هم تا آخر عمرم باز کنم .

پس علی جان و پارسا جان قبل از باز کردن دهنتون و ... خوری اضافه ببینین داری با کی حرف میزنین و بعد بیاین حرف بزنین

من اگه میخواستم بازی کنم تو سرور یادتون رفته از فاصله ۱۷ دقیقه ای اکانت گان هیرو نتونست خفت کنه ؟ من اگه میخواستم بازی کنم تو سرور زیر ۵۰۰ ک دف ثابت رو دهکده همرم نبود . اینارو که خودتون از نزدیک دیدین چرا میگین ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().