نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• خب

عارضم خدمته دوستانه شمالیه عزیزم که:

کل پستهایی که گذاشته شد بعد پستی که گذاشتم ,

فکر نمیکنم نویسنده هاش بالایه 2 سال سابقه تراوینی داشته باشن البته اونم با ارفاق:(

پس هیچ کدوم ارزش ریپلای کردن و جواب دادن (با عرض معذرت;)) نداشت و نمیکنم

فقط و فقط دلیل گذاشتن این پست نقل قول قسمتی از این مزاح شیرین بود:

بابت اون نامه هم که ارسال شده بود از چندین اکانت نامه عذرخواهی ارسال شد تا جایی که من اطلاع دارم و همینجا هم از شما و پلیرهاتون بابت اون نامه عذرخواهی میکنم شخصا

البته ممنون از عذر خواهیتون ولی ,

لطفا بیشتر از اوضاع سایدتون اطلاع داشته باشید بعد راجع به موضوع صحبتتون درست اطلاع رسانی کنید

تا به الان هیچ نامه ای به اکانت Mr.ScarY مبنی بر عذر خواهی بابت فحاشی انجام شده ارسال نشده عزیزم

نکته: سیاست فروم نویسی رو اگه اشتباه انجام بدی ممکنه بد جوری بره تو پاچت:*

پ.ن : جدا افراتی گراهایی هستیناا:D حالا یچی گفتم بیاین فروم نه دیگه اینجوری رگباری پشت هم8o

پ.ن : حسین جان پ.ن 4 بیخیال شووو:D:D:D دیگه رسما جالب میشه اونموقع8o

پ.ن : یجا دیدم نوشته شده بود واسه کتمان اشتباهاتمون و ...

یاده یه جمله افتادم که میگفت :

عزل شده ها فریاد نمیزنند:P

پ.ن : زیره 13 سال سابقه ریپلای نمیشه:D

پ.ن : امام دیگه دوستت ندارم:(

• فکر نمیکنم نویسنده هاش بالایه 2 سال سابقه تراوینی داشته باشن البته اونم با ارفاق:(

پ.ن : زیره 13 سال سابقه ریپلای نمیشه:D

برادر من شخصا خیلی دوستت دارم

جدی میگم

مورد اول این که سعی کنیم چه به بزرگتر و چه به کوچکتر از خودمون احترام بذاریم

این دفعه دومه دارم این مورد رو ذکر میکنم ما(منظور تیم شمال شرق) حاضر نیستیم برای یک بازی آبرو و شخصیت خودمون رو زیر سوال ببریم

مورد دوم این که شما با بیش از ۱۰ سال سابقه بازی در دنیای تراوین از سرور تست بگیر تا الان که در کنار تمامی پلیرها بازی میکنی از سایدی که پلیرهاش به حرف شما ۲سال حتی سابقه بازی ندارن اینطور میترسی که دست به دامان تمامی اهالی شدی؟

ببین برادر اینجا ندارد بازیه

بگو خب

ما تمام پلیرهامون همه بچه همه کوچیک همه بدون سابقه ولی سعی کن دفعه بعدی که خواستی پست بذاری بدونی درباره چه اشخاصی صحبت میکنی

هومن جون احترامه که احترام میاره

اگر حرفمو قبول نداری یه دیسلایک ریز بزن به پستم

دم شما هم گرم

• اهم :saint:

برادر من شخصا خیلی دوستت دارم

جدی میگم

عزیزمی شما رضا جان منم دوست دارم :love:

اگه فروم هر سروری که من بازی کردم رو دیده باشید! به این نکته اشاره کردم که:

تراوین رو من به شخصه فقط و فقط به چشمه یک بازی و سرگرمی میبینم

نه جدی تر که بخواد فراتر بره و همیشه یکی از دلایلم برایه بازی کردن داشتنه دوستانی بیشتر بوده و هست

راجع به مورد اول :

مورد اول این که سعی کنیم چه به بزرگتر و چه به کوچکتر از خودمون احترام بذاریم

این دفعه دومه دارم این مورد رو ذکر میکنم ما(منظور تیم شمال شرق) حاضر نیستیم برای یک بازی آبرو و شخصیت خودمون رو زیر سوال ببریم

احترام گذاشتن متقابل رو من میپسندم ولی:

بی رودرواستی ما انتظارمون از SE بیشتر بود. مثل اینکه این بزرگواران تیم دسته یکشون رو جا گذاشتن، بجاش تیم دسته ۴ و ۵ آوردن لیگ قهرمانان!

این همه پلیر خوب و حرفه دارید! یه نفر بهتون نگفت داداچ داری اشتباه میزنی؟ خودکشی نهنگ ها بوده؟ اون همه همر و کاتا و اسکات رو کردید تو دیوار؟.

من نظرم اینه یه MM بزنین تو اتحاداتون بگید ما خیلی خفنیم. دم کتیبه ای اون پلیر هایی که چشم و امیدشون به شماست، روحیه شون از بین نره. 😁

و توجهتون رو به جوابه مستر پروفشنال! جلب میکنم:

داشتم میگفتم که....

یه ضرب المثل دیگه هم هست که جاش اینجا نیست ولی طرف پا میشد شلوارشو میتکوند میگفت....

جالب نبود ! نپسندیدم واقعا

و انتظاره بیشتری میره از سایده شمال شرقی (از وقتی یادم میاد دوست داشتم این سایدو همیشه) که این همه پلیر هایه بزرگی داشته و داره در حال حاظر

بگذریم

و مورد دوم :

مورد دوم این که شما با بیش از ۱۰ سال سابقه بازی در دنیای تراوین از سرور تست بگیر تا الان که در کنار تمامی پلیرها بازی میکنی از سایدی که پلیرهاش به حرف شما ۲سال حتی سابقه بازی ندارن اینطور میترسی که دست به دامان تمامی اهالی شدی؟

اینم دلیله کلیش هماهنگیه زیادمونه 8)

ولی چه باورتون شه چه نه!

مشغوله کاری بودم که اومدم دیدم به به و به به:D

ختم کلام

ما دوستون داریم قلبن و احترام واسه همتون قائلیم و تراوین یه بازیه که با همه ی این اتفاقها رخ اصلی خودشو پیدا میکنه

چه بد! چه خوب!

پ.ن:

کسی که دوست داره بُت بشه واسه بقیه

باید بلد باشه چجوری بت بسازه از بقیه

اینو من انداختم زمین!

ایشالا که صاحابه اصلیش ورش داره8o

پ.ن : لقمان جان واقعا دیدن پستهات انرزی بهم میده و ممنون که همراهیمون میکنی در جبهه بیطرف<3

• ارادت ویچر جان

میشه لطف کنی بگی کجای صحبت من بی احترامی بوده؟ یه کل کل خیلی مودبانه همراه با یه توضیح راجب کار اشتباهی که کردید بوده.

اگرم دوست ندارید اینجا جواب بدید دایرکت بدید حرف بزنیم.

میانگین سنی پلیر ها تو هر ۴ ربع ساید فکرکنم بالای ۳۰ سال باشه. تراوینم یه بهونه دور هم بودنه.

بقول رضا گارد، ما احترام دشمنونم نگه میداریم. چه برسه به رقیب!

اما یه نکته:

این داستان بت شدن و قدیمی بودن اینارو بزارید کنار. این مثل این میمونه وقتی کم میارید قد و قیافه یکی رو مسخره کنید.

کسی که ۲ ۳ ساله بازی رو شروع کرده انقدر حقیر بنظرتون میاد که ریپلایش نمیکنید چون قدیمی هستید؟

چیکار کنه بره ۱۰ ۱۲ سال دیگه بیاد که قدیمی باشه؟

من نمیدونم از کی تراوین رو شروع کردید ولی خیلی از دوستان قدیمی (به قول شما) دارن بی سر و صدا یا چراغ خاموش بازی میکنن. 😉

اما اگه به هر دلیلی سو تفاهم شد من عذر میخوام ازتون

• شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند

سلام لقمان جان میشه یه خواهشی کنم ازت ما 40 نفر تو nw داریم بازی میکنیم به خاطر نداشتن مولتی به قول شما در حد یه ساید نیستیم . به نظر شما این تو تقسیم کتیبه ها میتونه تاثیر گذار باشه مثلا یونیک هایی که برای ما میافته بشه چشمان چکمه یا نهایتش احمق منحصر

پ.ن : به نظر من رژیم و استحکامات که هر دو واسه واندر هستن جفتشونم میافتن تو ساید های شرقی . جنگ منحصر هم تو sw

پ.ن : مدیریت محترم میدونم کتیبه ها رندوم هستن تقسیم شدنشون من فقط پیش بینی کردم

ما قدر دان زحمات شما هستیم و میدونیم که برای شما جانبداری تعریف نشده

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام لقمان جان میشه یه خواهشی کنم ازت ما 40 نفر تو nw داریم بازی میکنیم به خاطر نداشتن مولتی به قول شما در حد یه ساید نیستیم . به نظر شما این تو تقسیم کتیبه ها میتونه تاثیر گذار باشه مثلا یونیک هایی که برای ما میافته بشه چشمان چکمه یا نهایتش احمق منحصر

سلام علیکم.

عرض به حضورتون که قاعدتاً همیشه چینش کتیبه ها رندوم بوده. حالا اینجا چطوری هست رو بنده نمیدونم. سرور قبل اتفاقاً شمال غرب یک حذف دسته جمعی کردن حدود یک ماه قبل از کتیبه ها و یک تعداد کمی ازشون باقی موند. اتفاقاً به اون ساید جنگ آموز منحصر داده شد. چه بسا این سرور هم همین بشه. اتفاقاً شاید جالب بشه اگر به شمال غرب جنگ منحصر داده بشه و دست مدعی های اصلی نباشه.

نقشه چینش کتیبه های سرور قبل رو میزارم تا حدود مختصات های کتیبه ها مشخص بشه. احتمالاً این سرور هم همین حوالی خواهند افتاد.

یک عکس هم از لینک زدن منحصر چکمه توسط اکانت خودمون رو میزارم که بشه یک تخمینی در مورد ناتار موجود هم زد.

اونجا روز 100 بازی ناتارها آزاد شدن. اینجا هم روز 50 بازی دارن آزاد میشن. سرعت ساخت نیرو دو برابر شده و زمان نصف. پس نتیجه میگیرم که همین مقدار نیرو باید باشه برای کتیبه منحصر. عکس از بزرگ و کوچیک ندارم. (گرچه بوده. ولی پیدا ننمودم) فقط این همر ما بعد از اینکه منحصر رو زد یک بزرگ رو هم با تتمه اش زد و یک مقداری باز زیاد اومد ازش و بعدش با ته مونده باقی مونده روی یک کوچیک دیوار شد و بعدش با یک تروپ دیگه اون کوچیک نهایتاً جمع شد. البته به این عدد گرزی ها یک 2k باید اضافه کرد برای زدن بزرگ. چون یادم هست یک مقداریش رو توی رید گذاشته بودیم که گندم بده به همر. چون همر دیفالت بود این. دو سری هم تلفات داده بود. (یکبارش روی دهی که امپریال زده بود توی ربع ما صفر شد) یعنی همر شاخی لازم نیست برای منحصر. میزنید راحت.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پینوشت1: ان شاءاله یک نقشه همین تیپی موقع آزاد شدن کتیبه های این سرور هم به شرط حیات و بودن وقت خواهم گذاشت.

پینوشت2: توصیه میکنم هر ربعی محدوده منحصرها رو دقت کنه که اکانت مشکوک نباشه که ازش منجنیق بلند بشه برای بردن کتیبه منحصرتون. حوالی اون مناطق رو خوب جستجو کنید و جاسوسی بزنید. منجنیق یافتید رحم نکنید! :evil:

• سلام بهتر دیدم یک چیزی رو روشن کنم بزرگترین دلیلی ک کسی از شمال شرق تو فروم برای مدتی پست نمیزاشت این بود که

اولا به درخواست یکی از دوستان ترجیح دادیم مدتی سکوت کنیم

دوما هم در حال حاضر کسی رو تو شمال شرق نداشتیم که بتونه درست و حسابی با محاسبه های دقیق اشتباهات دوستان رو بهشون یاداوری کنه وگرنه من پلن ۱۰۰٪ و یا حتی ۷۰٪ موفقی از دوستان ندیدم شاید الان برای اولین بار در این سرور یک پلن ۱۰۰٪ موفق دیده شد

پ.ن

ما برای کتمان اشتباهاتمان و پرت کردن حواس بازیکنامون تو فروم گرد و خاک نمیکنیم😉😉

ببین سهیل جان

فکر کنم همه بر این نکته تو 4 تا ساید توافق داشته باشند که این سرورها بعد ای ار برای همه قدیمی ها فان هست ! پس صادقانه برخورد کنیم با تمامی قضایا

حداقل تو 4 تا ساید هستند دوستانی که زیر و بم این بازی رو به اندازه کافی در آوردند و جهت تجدید خاطرات بازی میکنند

دلیل سکوتتون صرفا و صرفا برای این بوده و هست و احتمالا خواهد بود که حرفی برای گفتن نداشتید دو تا لنگه دمپایی دیوار کردید از جنوب شرق 2 صفحه فروم پر شد !

وقتی با این تعداد مولتی و پلیر بازی رو استارت میکنید قاعدتا باید حجم نیروی دفاعیتون اینقدر بالا باشه که روی آباده فیدر دهکده مولتی هاتون هم کسی گزارش نگیره

نه اینکه مثل اتوبان 4 راند روتون پلن دیستروی و حفت و کراپ لاک کپ و چیف اجرا بشه بیاید در راند چهارم دو تا همر دیوار کنید و یه همر ازتون بپره بعد بیاید رول سقراط و افلاطون رو در فروم اجرا کنید اتفاقا اگرفرمایش شما درست بود در مورد پلنی که یه همر پریده و دو تا همر از جنوب شرق دیوار شده رجز خوانی نمیشد

وضعیت پتانسیل شمال شرق و سه ساید دیگه مشخص هست امیدوارم سایدهای غربی از تعطیلات بعد کتیبه هاشون خوب استفاده کنند و به ساید شرقی دست بدهند که هم بازی جذاب شه و هم قدر این دست دادن رو بدونند

و من الله توفیق

• سلام وقت همگی بخیر

کم کم داریم به لحظات ملکوتی تونستیم زدیم میتونستید میزدید ، نزدید چون نتونستید ، اگه نمیزدید نمیزدیم ، میتونستیم نزدیم ، اگه میتونستی میزدی و.... نزدیک میشیم :)))

امیدوارم با اومدن نقشه ها ، جذابیت بازی ام بیشتر شه ، همین فرمون بخواد بره حال نمیده

ش.ن.ل.ع : یادش بخیر ، خزانه 20 خودش یه ساید رو میتونست به رستگاری برسونه و یک ساید رو فلج کنه الان مثل پ..گل ریخته

سلامت و شاد

میلاد

• سلام دوباره به همه‌ی عزیزان

خب دوست عزیز ما، بعد از اشاره به زشت بودن (از لحاظ مفهوم) نام اکانتِ "شیاف"، از اون‌جایی که دیفالتی که در ان‌ای رجیستر شده بوده رو صفر کرده و فقط یک کپ داره و پاپش زیر 500 هست، به خرج افتاده و با گلد اسم اکانت رو به یک چیز آبرومندتر برای ساید خودش تبدیل کرده، و از اون‌جایی که پاپش زیر 500 می‌مونه، احتمالا دو روز دیگه شاید حتی اسمش رو شبیه یه اکانتِ بی‌ارتباط به قضیه بذاره..

دوستان اس‌ای که ابتدای سرور از شعار جنوب غرب مبنی بر بازی تمیز سواستفاده کردن - و حالا دوستان‌شون با زبانی گوشت تلخ دوباره دست دوستی دراز می‌کنن و تازه منت هم می‌ذارن که قدر دستِ ما رو بدونید - نه تنها اندازه موهای سر سهیل (که گیسوی کمندی داره) در ان‌ای دهکده زدن، که در ان‌ای اکانت رجیستر کردن :)

و اما در مورد فروم:

1. در پلن "تنبور" که دوستان از کل سرور آلات موسیقیِ ما رو روی خودمون لانچ کردن، از هر سه ساید همر دیوار شد در ان‌ای! به طوری که حتی دوستان گرامی - که فروم نویس هستن و می‌دونن به نقل از وودی آلن Eighty percent of success is showing up - صادقانه ازش با عبارت "پلن نسبتا موفق" یاد کردن.

بعد از این پلنِ سه به یک و دیوار شدن‌های سه به یک، آیا کسی از ان‌ای سر و صدا کرد توی فروم؟ خیر..

2. حالا که دوستان دعوت به برخورد صادقانه می‌کنن، من لبیک می‌گم! بیایید صادق باشیم.. بعد از صفر شدن دهکده اکانت وست ساید (که برای پروندن یک همر، همر گاد فادر کلا دیوار شد و همر فایر هم خسارت زیادی برداشت) دوستان ازش به عنوان یک پلن موفق یاد می‌کنن،

اما:

وقتی دو روز بعدش دهکده تک شاخ اکانت دکتر ترکس مفُت چیف میشه، دوستان ازش به عنوان "افتخار و سر و صدا بابت چیف یک لنگه دمپایی" یاد می‌کنن! فارغ از بی‌ارزش جلوه دادنِ همر هم تیمی (و طبعا گل به خودی) با به کار بردن عارت "یه لنگ دمپایی نیمه شب (با کمترین خسارت) چیف کردید دیگه حالا" می‌شد ان‌ای هم بگه "برای صفر کردن یک لنگه دمپایی یک و نیم همر دادید دیگه حالا" اما گفتیم آیا؟ خیر..

ممکن بود این مغالطه رو بشنویم که "خب لب مرزی بود خطر داشت ارزشش رو داشت" اوکی، اما دهکده تکشاخ هم همین طور :) بله این‌گونه‌ست.

3. پروژه شهرک سازی در ساید خودمون توسط اس‌ای رو دیدیم و دم نزدیم و زیاد شلوغش نکردیم این‌جا، به جاش ایستادیم (اون هم در عین سه به یک) بازی‌مون رو کردیم، اما بعد از شش هفته اومدیم یک ناتار در اس‌ای چیف کردیم چندین موج کاتای رومن وحشتناک دیوار کرد! علاوه بر مقادر قابل توجهی گندم‌خور هجومی و اسکات و .. شب‌ش هم چیف دکتر ترکس.

لینک‌های بامزه‌ی دیوار شدن‌های عجولانه و کله شدن‌های مداوم زیاد بود بچه‌ها حوصله نداشتن با سلیقه و کامل بذارن همه رو..

حالا بگذریم از این تحلیل فنی دوست عزیزمون که می‌گن "هجومی زدیم به دیوارتون دف رو ترکوندیم سود کردیم" به قول آیدین (والس!) بسمل تراوین: "تروپ دفاعی می‌تواند از چندین دهکده در یک جا به طور متمرکز ادغام شده و دفاع کند، اما تروپ هجومی از ابتدا در یک دهکده به طور متمرکز ساخته شده و قابل ادغام نیست"

اما بیایید بشماریم برای این موضوعات دوستان چند پست گذاشتن:

- ناتار چیف کردید دف گذاشتید دیوار شدیم (که ش.ش هم شده)

- دف توی فارم ریختید (که توی ش.ش هم ریخته شده)

- نکنه جاسوس دارید چراغ زرد می‌شه می‌زنید دو روزه این‌طوریه (که ش.ش هم این مشکل رو داشت)

- چقدر مولتی دارید رید می‌دید (که اس‌ای هم می‌ده)

حالا بعد از عمری، بچه‌های ش.ش هوس کردن یه سر بیان فروم سوک سوک کنن، بشمارید کلا چند اکانت و چند پست بوده.. خیلی زیاده؟ :دی

4. دلیل اصلی پُست اخیر من در فروم: یکی از پلیرهای خوش ذوق که از قضا روی اکانت لیدر ساید هم بازی می‌کنه، با این عبارت طرف مقابل رو به چالش می‌کشه:

اینکه من بخوام یه قسمتی رو بخاطر داشتن مسئولیت بیشتر و خطرات احتمالی منع کنم , بنظر من , یه نوع ضعف مدیریتی حساب میشه از سمت توتال اون ساید که میگه آسته آسته راه برو یوقت گاوه شاخت نزنه;)

سایدیم که این طرز فکرو داشته باشه تو یه بازیه کاملا جنگی و بیرحم بنظرم همون بهتر که بره بازی رو پیدا کنه که با روحیاتش سازگار باشه و مسئولیتش فقط جم کردن محصولاتیه که کاشته :D ( Hay Day و منظورمه :D )

به نظرم این پست نه غیرمحترمانه‌ست و نه زشت، اما می‌شه گفت خیلی گستاخانه‌ست! و عدم حضور در فروم رو، نه تنها به ضعف در فروم نویسی مثلا (که می‌تونست بهانه‌ی بهتری باشه) که به ضعف در تفکر و اساس توتالی و لیدری شمال شرق تعبیر می‌کنن دوستان :) که این بازی خیلی خشن و بی‌رحم هست بهتره برید هی‌دی بازی کنید..

خب ما هم میاییم در حال نوشیدن هی‌دی کلاسیک دیوار شدن‌های عجولانه و پی‌در‌پی در سیاه‌چاله رو تماشا می‌کنیم، همین طور چیف کردن تک شاخ رو..

اما خب بد هم نیست در چنین مقطعی، خیلی رک بگیم "داداش هوا برت نداره! به قول شیرازی‌ها ما تنبل نیستیم فقط حال نداریم بیاییم فروم"

این همه تک گویی کردید (با Agenda برای اغوای سایدهای غرب) حالا یک روز هم از ش.ش پست بخونید..

پ.ن: اگر بی‌احترامی شده عذر می‌خوام هومن عزیز، بعد از پیام توهین آمیزی هم که از اکانتِ دارای دهکده سیاه‌چاله ارسال شد، به محض این که دیدم در واتس اپ از حسین کینگ گرامی عذرخواستم. رضا گاردِ ما هم به این عذرخواهی و ادای احترام عین بازی اشاره کردن.

پ.ن 2: بله آرمان جان اسمش همین هست. شما لطف داری

پ.ن 3: مانی عزیز، خاطرت حتما هست که گفتی ایرج شما شاگرد آیدین (صدای - راستین - پای سواران والس) و مازیار هستی و روزی لیدری رو یاد خواهی گرفت.. خب هنوز هم دارم شاگردی و تمرین می‌کنیم، و خدنگ و مراقب سایدم هستم و مسئول، و نه لیدر :)

اما از من (به عنوان یک برادر کوچک‌تر و کم تجربه‌تر) به شما یک نصیحت جسارتا:

هر سرور اول هویت‌ت در بازی و موضع‌ت رو روشن کن تا بدانیم کجا و چه اکانتی هستی، تا با عبارت "مگه نمیشه یکی خواننده صِرف فروم باشه" مغالطه نکنی، چون بین صحبت‌های یک بیننده و یک فردِ دارای سوگیری (Bias) تفاوت هست میان ماه من و ماه گردون..

و همه می‌دونیم این Bias در قلم شما برای اغوایِ (جسارتا) دروغینِ غرب هست اون هم با ادبیاتی اظهر من الشمس

پ.ن 4: بله میلاد جان ملکوتی که حتی لاهوتی هست.

تا بعد..

- ارادت‌مند

ایرج

• با سلام

تا ازاد شدن کتیبه ها چیزی نمونده و سایدها دارن خودشونو اماده جمع کردن کتیبه ها میکنن.

اما یه چند روزی هست که دوباره فروم خلوت شد و اروم.

این اقا رضای ما هم دید اینجوریه گفت یکم فرومو از این وضع در بیاره.

بی صبرانه منتظر تحلیل لیدر محترم ساید مقابل هستیم که ببینیم در این خفت ما چند درصد ضرر کردیم و اونا چند درصد سود کردن. :D:D

پ.ن: رضا گارد عزیز. دقیقا شما درست میفرمایید. احترامه که احترام میاره

پ.ن: یه ۱۰ کی شوال هم یکی دوستان شمال شرق به قصد خفت زده بود که شوالاش دیوار شد که دیگه عکسشو نمیذارم.

موفق باشید

• با سلام خدمت دوستان عزیز

این اولین پست من داخل فرومه و دلیلشم این بود که اول فک کردم دوستان ne داخل فروم اکانت ندارن.

بعدش یه پلن رفتن و یهو ۵۰ تا تحلیل اساتید اومد رو میز و پلن بقیه ساید ها رو بی ارزش قلمداد کردن و گفتن ما خوبیم و شما ....

یکی از دوستان قدیمی تیکه کلامش همیشه این بود برای ما بد بود اینم شده حکایت ما

دیوار شدنای شما معلوم نیست لاست منابعتون معلوت نیست میاین برا خفت نتیجه دو یک میشه معلوم نیست ولی ماله ما بده اَخه

پ.ن ۱ یکی از دوستان دیدم اومده بود موز برداره و بره

داداش موز گرونه شرمنده اومدین نبود او دوست تویوتا سوارتون داره

پ.ن ۲ تشکر فراوان از اکانت بلاچاو بابت سوپر خفت دیشب:thumbup:

پ.ن ۳ داداش عزیزی که رفتی برا خفت خودت تو خونه حریف خفت شدی یه بخش هست به اسم شبیه ساز جنگ بعد که میری اونجا اهنگری خودتو دست بالا میگیری ماله طرفو لول صفر نگیر که اینجوری نشه:);)

پ.ن ۴ معذرت از تمام دوستان بابت علط های زیاد نگارشی و املایی

• با سلام خدمت دوستان

خیلی اهل پست گذاشتن تو فروم نیستم و بیشتر خواننده هستم. راستش خیلی دیگه دغدغه های زندگی اجازه این مسئله را هم نمیده. البته صحبت دوستمون که فرمودند بازی با فعالیت در فروم قشنگتره کاملا درسته.

اول از همه خدا را شکر با پنلی که دوستان جنوب شرق اجرا کردند از جو چی بودن! و خفن بودن بعضی از دوستان دیگه خبری نیست و صحبت در مورد همین سرور انجام میشه. بزرگ بودن یک بازیکن به اسم و رسمش نیست! به بازیش تو همین سروره!

تبریک بهشون بابت پلن و همچنین لانچ خیلی خوبشون. به شخصه لذت بردم.

مسئله بعدی اکانت Dr.trax هست که تا به الان هیچ عکسی از این اتک در فروم نیومده! پس خیلی هم به این موضوع از سمت لیدرهای ساید پرداخته نشده. ولی دوست عزیزی که ادعا میکنه دمپایی از بین رفته بد نیست مطالعه بیشتری تو فروم داشته باشه و ببینه این اکانت و دهکده تک شاخ تو بیشتر پلن های اجرایی سایدت بوده.

پس به نظر من برای اینکه نشون بدی کار حریف شاخی هم نبوده بهتره از روشهای دیگه استفاده بکنید نه اینکه تلاش های هم سایدی خودتون را زیر سوال ببرید.

اون دوست عزیزی که میگه بدجور رمضون طور شدیم هم به دوستش احترام گذاشته و هم به حریف. خوشحالم که در ساید حریفم اینچنین بازیکن های بزرگی هستند.

امیدوارم در ادامه پلن های قشنگتری از هر چهار ساید دیده بشه

خصوصا با اومدن کتیبه ها قطعا همینطور خواهد بود.

پ.ن1: بهتره جنبه تعریف و تمجدید از کار قشنگی که حریفت داشته را دارا باشی.

پ.ن2: گنگ حرف زدن برخی از دوستان که اصلا معلوم نیست مخاطبش کیه!

پ.ن3: منم کتیبه خب میخوام

ارادات

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام

خوب بعد از چند وقت دوری از فروم و بازی اومدیم یک سری بزنیم فروم دیدیم کلا 3 صفحه جابجا شده :( و اصلا مثل سرور های قبلی نیست و جایی کل کل های قشنگ همراه با لینک خالیه ;)

بغیر از چند پست حاوی لینک از دو طرف و پست های زیبای و تحلیلی از لقمان عزیز :love: چیزی بدرد بخور واسه کل کل پیدا نشد

شاید با اومدن کتیبه و این تعطیلات اجباری که این کرونای منحوس به وجود آورده دوباره تایپینک جالب بشه

پ.ن:

جدیدا هر پستی میاد یا طرف حوصله تو فروم اومدن نداشته یا عادت نداشته و دوره زمانیش تمام شده و یا .......

اگر میای تایپینگ میخونی پس عادت نداشتم و غیره معنی نمیده چون ما شالله همه از زیرو بم سرور خبر دارن ولی خدا رو شکر فروم نمیان :!: اینقدر که طرف آمار میده لیدرهای 4 تا ساید آمار ندارن :D:D:D

یکی توی پی وی ما یدونه اکانت واسه چک کردن به ما بده ;( تا ببینیک کدوم ساید کتک خوره بریم همون ور یکم مشت و مال بخوریم :S

ببین اونی که اشباع شده از بازی و افتخارات فقط محض فان میاد بازی میکنه و دور همی حالا یکسری همون فان رو هم با اشتیاق بازی میکنن یکسری نه و این دلیل نمیشه شما بی ادبی کنی

روی صحبتم با تمام ساید ها بوده و فرد خاصی مورد نظرم نیست

محمدowldark

• سلام خدمت تمام خوانندگان فروم. چندین پست دیدم که تیکه مینداختن به پست بنده. بر تمامی اهالی این مکان کاملا عیان است که اون قسمت پست معنی فخر فروشی نمیده و واضح میگه هرکسی که بیشتر تلاش کنه به نتیجه ی بهتری میرسه، پس بهتره تو هم بیشتر تلاش کنی تا بیای مثل خاله زنکا به زحمات دیگران تهمت بزنی...

لقمان برام خیلی خیلی جالبه از اول سرور بچه های شمال شرق بار ها و بارها ازت درخواست کردن که یک مبحثی رو تحلیل کنی و روزها گذشت و این کار رو نکردی...تا اینکه اربابان جنوب شرقی توی فروم برات دوتا سوت زدن به یک روز نکشید اومدی آمارت رو مثل همیشه گذاشتی وسط فروم. کاری که تو میکنی هر چیزی هست جز تحلیل. فقط آمار میدی اون هم نوشتارت کاملا جهت داره. پس دم از صداقت و بی طرفی و مدیای آزاد نزن که بد بو میدی !

واقعا فکر کردید با دسته ی کورا طرفید ؟ اگر کسی نمیاد چیزی به شماها نمیگه واقعا نه حوصله داره نه میخواد لولشو تا سطح شماها بیاره پایین. تمام کسانی که اومدن اینجا دم از تک اکانتی زدند و نهضتی بر علیه اون خواستن راه اندازی کنند همه و همه کلونی هایی برای خود ترتیب دادند. نمونه رو میزارم این زیر که راحت ببینید.

1_0f42a.jpg

این بازیکن که تو چند صفحه ی اخیر فروم بسیار غوغا کرده دارای رتبه سوم غارت با نژاد رومن است (240میلیون غارت). همونطور که تو پروفایل هم مشاهده میکنید تعداد پلیرهای اکانت خیلی زیاده و رتبه سوم غارت واقعا برازنده این اکانت است. :whistling: اکثر دهکده های این اکانت حول مختصات 100 و -150 جنوب شرق احداث شده اند که میشه گفت کلونی هست. خوب خیلی خوشبینانه بیایم بگیم این بازیکن تا ناتارهای 50 خونه ای خودشو داره با شوالیه غارت میکنه (فرض محال) در صورتی که تعداد ناتارها اونجا خیلی خیلی کمه میکنه به طور میانگین 25 خونه فاصله !

2_2463b.jpg

میکنه 5 ساعت رفت 5 ساعت برگشت. با توجه به محدودیت اکانت 30000 تایی شما روزی 2.5 بار میتونی از 2 شوالیه برای غارتت استفاده کنی. به عبارتی شما 75.000 حمله در روز میتونی ریپورت بگیری (ماکسیمم میتونی انقدر ریپورت بگیری که با داشتن حداقل 80کی شوالیه و همیشه 30000 لیمیت داشتن میتونی اینو بگیری) با فرض محال هایی که تا الان گفته شد، باز هم شما فرض محال عین 75 کی ریپورت روزانت فول منابع بیاری که میکنه روزی 7.5 میلیون منابع. اصلا شما بگو 10 میلیون منابع... این همه آوانس و فرض محال گذاشتیم... شما تا الان نهایت باید 60 میلیون غارت میکردی ولی 240 میلیونی... 4 برابر !

حالا سئوالی پیش میاد اینه که چطور این پلیر قدیمی و فول حرفه ای تونسته با بازی تک اکانتی انقدر غارت کنه ؟ توجه شما رو به عکس زیر جلب میکنم !

3_1153c.jpg

توی این عکس اکانت Scary دیده میشه که با موس روی پایتختش نگه داشتم. از رنگ دهکده های اطراف مشخصه که نژادشون فرق میکنه... حالا میپردازیم به اکانت های اطراف این بازیکن قدر !

اولین اکانت: مصری با 9 دهکده...

4_86626.jpg

پایتخت 15 گندمی با 50% گندم و 25% چوب و 25% آهن با جمعیت 727 که گندم زارهای سطح 17-18 رو گارانتی میکنه... تولید این پایتخت رو در عکس زیر ضربدر دو کنید (سرور دو ایکسه)
    5_4f25f.jpg

اولین اکانت پایتختش حدود 170.000 در ساعت تولید داره.

دومین اکانت : مصری با ده دهکده

6_79f3d.jpg

پایتخت 15 گندمی با 150% با جمعیت 803 که گندم زارهای سطح 18-19 رو گارانتی میکنه... تولید این پایتخت رو در عکس زیر ضربدر دو کنید (سرور دو ایکسه)

7_f5639.jpg

دومین اکانت پایتختش حدود 380.000 در ساعت تولید داره.

سومین اکانت: اکانت مصری با 5 دهکده...

8_1e095.jpg

پایتخت 15 گندمی با 50% با جمعیت 438 که گندم زارهای سطح 15-16 رو گارانتی میکنه... تولید این پایتخت رو در عکس زیر ضربدر دو کنید (سرور دو ایکسه)

9_2dc3e.jpg

سومین اکانت پایتختش حدود 110.000 در ساعت تولید داره.

چهارمین اکانت: اکانت مصری با 6 دهکده...

10_bc04e.jpg

پایتخت 15 گندمی با 100% با جمعیت 535 که گندم زارهای سطح 15-16 رو گارانتی میکنه... تولیدات رو دیگه عکس نمیزارم پست سبکتر بشه:

چهارمین اکانت پایتختش حدود 145.000 در ساعت تولید داره.

پنجمین اکانت: اکانت مصری با 8 دهکده ...

12_bfc20.jpg

پایتخت 15 گندمی با 100% با جمعیت 745 که گندم زارهای سطح 17-18 رو گارانتی میکنه...

پنجمین اکانت پایتختش حدود 240.000 در ساعت تولید داره.

ششمین اکانت: اکانت مصری با 9 دهکده...

14_56b09.jpg

پایتخت 15 گندمی 100% با جمعیت 643 که گندم زارهای سطح 17-18 رو گارانتی میکنه...

ششمین اکانت پایتختش حدود 240.000 در ساعت تولید داره.

هفتمین اکانت: اکانت مصری با 6 دهکده...

15_60e19.jpg

پایتخت 15 گندمی 150% با جمعیت 681 که گندم زارهای سطح 17-18 رو گارانتی میکنه...

هفتمین اکانت پایتختش حدود 310.000 در ساعت تولید داره.

هشتمین اکانت: اکانت مصری با 6 دهکده...

16.jpg

پایتخت 15 گندمی 25% با جمعیت 554 که گندم زارهای سطح 15-16 رو گارانتی میکنه...

هشتمین اکانت پایتختش حدود 84.000 در ساعت تولید داره.

نهمین اکانت: اکانت مصری با 6 دهکده...

17.jpg

پایتخت 15 گندمی 25% با جمعیت 626 که گندم زارهای سطح 16-17 رو گارانتی میکنه...

نهمین اکانت پایتختش حدود 110.000 در ساعت تولید داره.

دهمین اکانت: اکانت مصری با 6 دهکده...

18.jpg

پایتخت 15 گندمی 125% با جمعیت 890 که گندم زارهای سطح 18-19 رو گارانتی میکنه...

دهمین اکانت پایتختش حدود 340.000 در ساعت تولید داره.

یازدهمین اکانت: اکانت مصری با 7 دهکده...

19.jpg

پایتخت 15 گندمی 50% با جمعیت 621 که گندم زارهای سطح 16-17 رو گارانتی میکنه...

یازدهمین اکانت پایتختش حدود 130.000 در ساعت تولید داره.

دوازدهمین اکانت: اکانت مصری با 7 دهکده...

20.jpg

پایتخت 15 گندمی 50% با جمعیت 575 که گندم زارهای سطح 15-16 رو گارانتی میکنه...

دوازدهمین اکانت پایتختش حدود 110.000 در ساعت تولید داره.

سیزدهمین اکانت: اکانت مصری با 8 دهکده...

21_badd8.jpg

پایتخت 15 گندمی 150% با جمعیت 819 که گندم زارهای سطح 18-19 رو گارانتی میکنه...

سیزدهمین اکانت پایتختش حدود 380.000 در ساعت تولید داره.

اکانت های کمکی به این اکانت زیادند و حدود 20 اکانت هست. این بازیکن دو همر شوالیه رید/خفت و یک همر دیفالت جنگی/ کتیبه هم تو مختصات 30-30 جنوب شرق داره که از 8 اکانت باقی مونده چندتاش کاور همرهای پایین هستند تا شارژ نگه دارن. البته کوچ کردن به این سمت ولی خوب مشخصه عدم رشدشون بابت چی بوده. نژاد اون اکانت ها اغلب رومن (به دلیل پارک سزار هاست احتمالا (آبشخور) و دفاعی. بعضی ها هم گول هستند. تولید این سیزده پایتخت حدود 2.500.000 در ساعت است. از اول هفته 120 ساعت گذشته که غارت 300.000.000 میلیون رو میتونه بهمراه داشته باشه. در نتیجه میشه گفت این بازیکن یا پارک کرده یا هنوز سطح گندم زارها اونقدر بالا نیمده یا اومده و هنوز نذاشته زیر رید یا بعضی از این کپ ها دفاعی میکشن. در هر صورت غارت این اکانت کاملا مشخصه از کجاست. از اون 240 میلیون مطمئنا 40 میلیون هم از ناتار نزدید.

تقریبا تمام اکانت های سرور مورد های مشابه دارن ولی وقت نیست بیام دست همه رو براتون رو کنم. فقط خواستم نشون بدم اون آدمایی رو که جا نماز آب میکشیدن ولی انتهای دروغگو بودند. حداقل من مثل مرد اومدم گفتم اکانت های ما زیادن (نه اندازه شماها) چون پلیرهای اکانت زیادند و منفعت هایی هم داریم. مثل دفاع ! کسایی که عقده دیده شدن دارن با عوض کردن واقعیت ها سعی بر خودنمایی میکنن. ما که دو هفته تو تاپ بودیم. تلاش بیشتر = نتیجه ی بهتر / حالا بعضی وقت ها این تلاش با نبوغ تلفیق بشه ازش شاهکار پدیدار میشه !

VaGNeS

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام علیکم جمیعاً.

خب کتیبه ها اومدن و نقشه ای که قول دادم رو خدمتتون ارائه میکنم.

NE:

معماری منحصر

معماری کوچک

چکمه کوچک

چشمان عقاب کوچک

چشمان عقاب کوچک

مرتاض کوچک

مرتاض کوچک

جنگ آموز کوچک

جنگ آموز کوچک

انبار کوچک

گیج کوچک

گیج کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

معماری بزرگ

چکمه بزرگ

چشمان عقاب بزرگ

مرتاض بزرگ

جنگ آموز بزرگ

انبار بزرگ

گیج بزرگ

------------------------------------------------------------

SE:

احمق منحصر

چکمه منحصر

معماری کوچک

چکمه کوچک

چشمان عقاب کوچک

چشمان عقاب کوچک

مرتاض کوچک

مرتاض کوچک

جنگ آموز کوچک

جنگ آموز کوچک

انبار کوچک

گیج کوچک

گیج کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

معماری بزرگ

چکمه بزرگ

چشمان عقاب بزرگ

مرتاض بزرگ

جنگ آموز بزرگ

انبار بزرگ

گیج بزرگ

NW:

گیج منحصر

جنگ آموز منحصر

معماری کوچک

معماری کوچک

چکمه کوچک

چکمه کوچک

چشمان عقاب کوچک

مرتاض کوچک

جنگ آموز کوچک

انبار کوچک

انبار کوچک

گیج کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

معماری بزرگ

چکمه بزرگ

چشمان عقاب بزرگ

مرتاض بزرگ

جنگ آموز بزرگ

انبار بزرگ

گیج بزرگ

SW:

مرتاض منحصر

چشمان عقاب منحصر

معماری کوچک

معماری کوچک

چکمه کوچک

چکمه کوچک

چشمان عقاب کوچک

مرتاض کوچک

جنگ آموز کوچک

انبار کوچک

انبار کوچک

گیج کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

احمق کوچک

معماری بزرگ

چکمه بزرگ

چشمان عقاب بزرگ

مرتاض بزرگ

جنگ آموز بزرگ

انبار بزرگ

گیج بزرگ

جناب VaGNeS شما و خوانندگان رو به این پست ارجاع میدم. چیزی که شما در آوردی رو بنده نقشه heatmap دادم چندین روز پیش و اتفاقاً نوشتم فقط شمال شرق نیست که کلونی داره و یک داستان هم نوشتم و در لفافه (داستان پیکی بلایندرز) به این دوستانی که پرچم پاکبازی بلند کردن گفتم شما میخواید جنگ راه بندازید دلیلش رو مولتی بازی طرف مقابل نزارید چون همه آلوده هستن. همچنین در دو پست قبلی، بعد از اینکه چقدر در مورد حملات جنوب شرق که توی خاک NE دفاع شد بحث شد توی فروم، صراحتاً نوشتم "حس درونیم میگه شمال شرق منفعت بیشتری برده" و حالتی که میتوسنت برای جنوب شرق خوب باشه رو هم نوشتم و الان مشخص هست که جنوب شرق نخواسته ادامه دار حمله کنه. حالا شما دوست داری بنده رو جانب دار فرض کنی به خودتون مربوط هست. شما ادبیاتتون تهاجمی هست. توقع هم دارید که وقتی حمله میکنید باهاتون برخورد نشه. این جواب هم حقیقتاً یک برخورد تمام عیار نیست. چون اگر بنا به برخورد اساسی بود اون وقت میشد همون چیزی که شما دوست دارید. (جانبدارانه) گرچه ادبیات شما و بنده خیلی متفاوت هست. مدتیست کلاً بیخیال تحلیل تک اکانت شدم. دلیلش هم تحمل نداشتن افرادی مثل خود شماست. ابزارهایی برای این مورد تحلیل یک اکانت خاص درست کردم. و به واقع این سرور برای بنده آزمایشگاه محسوب میشه و دارم ابزارهای تحلیلم رو گسترش میدم. یعنی برای آینده که یقیناً این سرور نیست دارم بازی میکنم و هنوز خیلی مونده از پروژه ای که استارت زدم. کلی ایده دارم و هنوز خیلی چیزها هست که باید تست کنم. این رو نوشتم که بدونید زد و خورد سایدها برای بنده که تماشاچی هستم فقط یک سرگرمی کنار کار اصلی ای هست که دارم انجام میدم و واقعاً طرف هیچ کسی نیستم. ملت به این گزارش هایی که حقیر درست میکنه ابراز علاقه میکنن و بنده هم مشتاقانه نتایج رو در اختیارشون قرار میدم ولی بعضی وقت ها هم درخواستی کردند که ابزارش موجود نبوده و مستلزم گذاشتن وقت بوده و بنده درست نکردم ابزارش رو به دلیل کمبود وقت و درخواستشون نشده که اجابت بشه. یک صحبتی هم از صداقت کردید. خب بیاید بیان بفرمایید اصلاً صداقت داشتن یا نداشتن بنده اینجا به چه مفهوم هست؟ کجا چیزی نوشتم که دروغ بوده؟ در مورد مدیای آزاد هم باز شما به نظرم تعریف خاص خودتون رو دارید و مشخصاً دنیای شما و بنده متفاوت هست.

برای همه سلامتی و شادکامی آرزومندم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• سلام به همه دوستان

اول ایرج عزیز من در ساید جنوب شرق هستم اکانتم nazanin هست ولی نه تصمیم گیرنده ای هستیم تو ساید نه در جریانات سرور و حتی قضایای درون سایدی

فقط با میلاد عزیز از نوع 200t در ارتباطم و حتی با علی فلوید که دوست قدیمیم هست و تو شمال غرب راجع به سرور کلامی حرف نزدیم این از بنده

مشاهداتم هم صرفا خلاصه میشه به لینک های فروم حتی توی گروه جنوب شرق چه دیسکورد و چه واتس آپ نیستم

مورد بعدی

انتقاد رو میشه ازش برداشت مثبت کرد و میشه منفی این رو باید قبول کنیم پتانسیل شمال شرق با اختلاف جلوتر از سه ساید دیگه هست شاید هم اینگونه باشه که من از کنار گود انتظار لنگ کردن داشته باشم ولی فکر کنم دیگه همه قبول داریم این تراوین اون بازی نیست که ده سال پیش به طرف میگفتی تو مولتی داری اینگار بهش فحش دادن بیست صفحه مینوشت تا خودش رو از این اتهام مبرا کنه

پست وگنس کاملا منطقی بود راجع به هم سایدی من حرف زد با فکت و دلیل توی شمال شرق هم اکانت کلاب هست با فکت و دلیل همه هم بخوایم سرچ کنیم میتونیم موارد دیگه رو پیدا کنیم

انتظار من این بود در مورد شمال شرق که حتی روی آباده مولتی هاتون هم کسی نتونه گزارش بگیره کم پلیر با تجربه هم ندارید

تندر - خودت - وگنس و ....

برای همین هم میگم جنوب شرق خوب عمل کرده با پتانسیل کمتر شجاعت بیشتری از خودش نشون داده ایشالله بعد از کتیبه ها ورق برگرده شاهد پلن های گسترده شمال شرق هم باشیم

کم کم به دوره ای نزدیک میشیم که همه میان میگن چرا با اکانت مولتی و جاسوس از وسط سایدمون کتیبه زدید کاش یک کم کتیبه ها غیر رندوم پخش میشد

مثلا شمال شرق یه جنگ کوچیک داشت یا 5 ایکس تو سایدش نمیافتاد که برای بدست آوردن کتیبه ها درگیر میشد الان حس میکنم همه سایدها از کتیبه هایی که دارند راضین مگر اینکه سایدی تو جمغ کردن کتیبه اش سوتی بده

شاد باشید

• سلام دوباره خدمت همه بچه های با معرفت فروم و عرض معذرت بابت این پست

دوست عزیز خواستم این پست رو نزارم اما بهو تصمیم گرفتم

باب اول : خودکرده را تدبیر نیست

این که به این شکل میای و میگی خاله زنک من که نفهمیدم منظورت با کی بود ولی یه حرف میتونم بهت بزنم

بی ادبی بی ادب

شما که با این حجم سابقه و زحمته فراوانی که میکشی هنوز نمیتونی خشم خودت رو کنترل کنی یه پیشنهاد دارم و اونم این که نیت کنی و یه دوش آب سرد بگیری

یه موزم روش بزنی که بشوره ببره تمیز و مرتب

باب دوم : یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه

البته از دید شما غارت 250 میلیونی حرام خوریه اما غارت 600 میلیونی حلال و بابتش یه تیم زحمت کشیدن

ای کاش ما هم مثل شما زمان و حوصله بررسی اکانت بزرگ کلاب رو داشتیم

باب سوم : از بخت بدم آیینه فروش شهر کوران شدم

مشکل این نیست که فکر کنیم اینجا شهر کورانه یا نه مشکل خودمونیم

که فکر میکنیم چشم جهان بینیم ولی دور و ور خودمونو نمیبینیم.

مخلص آقایان

• با نام و یاده خدا و با فرموده ای از مستر پروفشنال 2 شروع میکنیم8)

خب !

اول از همه

تشکر ویژه بابت تحلیل اکانت ما! و وقتی که گزاشتی

جداً میگم!!

من که حقیقتاً به خواستم رسیدم!!

خواستم؟:/

باورش سخته ولی...

هدفم این بود که یک سوپر تحلیلگرو (خنده حضار) شناسایی کنم و آخر سرور به مدیریت محترم سایت معرفی کنم

مثل اینکه قراره یکی رو استخدام کنن تا مقداره منابع استفاده شده و غارت شده , دقت کنید , مقدار منابع استفاده شده , و غارت شده ی هر دهکده ناتار رو محاسبه کنن تا یوقت حق الناثی گردنه هیچ کس نباشه خدایی نکرده:whistling:

بگذریم

بریم جوابه سوالاتی که پرسیده شد رو بدیم ببینیم چند چندیم:))

سوال اول:

واقعا فکر کردید با دسته ی کورا طرفید ؟

جواب : نه! ولی شاید ما اسمه اشتباهی گذاشتیم روش و این چیزی که شما میگید درست باشه! بالاخره یه سوپر تحلیلگری گفتن یه ... مگه میشه رو حرفش حرف زد؟!

سوال دوم :

حالا سئوالی پیش میاد اینه که چطور این پلیر قدیمی و فول حرفه ای تونسته با بازی تک اکانتی انقدر غارت کنه ؟

جواب : یعنی واقعا انقدر چشماتو بستی یا تو مارو دسته کورا فرض کردی؟؟:/ از اکانتایی مثل CLUB و babak و a6kbos و ... بپرسی راهنماییت میکنن یه جوابه سوالاته این چنینیت میرسی عزیزم:*

من که به شخصه جز agenda تویه صحبتت چیزه دیگه ای نفهمیدم جناب وگنس 8o

و من الله توفیق

آخ آخ آخ داشت یادم میرفتا

اینم یه دبل خفت از حمزه little six عزیزم8)

پ.ن : جوابه های هویه

پ.ن : مستر پروفشناله 3 هنوز به کسی داده نشده هااا دست بجونبونید:D

پ.ن : حرف از احترام و ادب میزنید؟:/ نوبره والا!!:D

کم مونده کلاه بردارو .... بهمون نسبت بدن والاX/ (تیم محترم کلاه بردار منظورم کلاه برداریه نه اسمه شما:*)

پ.ن : به دنباله 2 به 2 حداقل :( با اونهمه پتانسیل و اسمشو نبر8| خدایااااا منو بکش نبینم این روزاروو:D

پ.ن : ببیییییین

خیلییییییی مردی 8)

پ.ن : ایرج عزیزم

4. دلیل اصلی پُست اخیر من در فروم: یکی از پلیرهای خوش ذوق که از قضا روی اکانت لیدر ساید هم بازی می‌کنه، با این عبارت طرف مقابل رو به چالش می‌کشه:

به نظرم این پست نه غیرمحترمانه‌ست و نه زشت، اما می‌شه گفت خیلی گستاخانه‌ست! و عدم حضور در فروم رو، نه تنها به ضعف در فروم نویسی مثلا (که می‌تونست بهانه‌ی بهتری باشه) که به ضعف در تفکر و اساس توتالی و لیدری شمال شرق تعبیر می‌کنن دوستان :) که این بازی خیلی خشن و بی‌رحم هست بهتره برید هی‌دی بازی کنید..

واقعا ادب و شخصیت شما برایه شخص بنده ستودنیست

و واقعا خوش حالم که اون پست پای دوستان شمال شرقی رو به فروم باز کرد بعد از مدتها

ولی از همین تریبون الان و همین ساعت از همه ی دوستان حاضر در فروم عذر خواهی میکنم بابت این اشتباه بزرگ^^ کم کم داره این بی احترامیا به همه ی سرور کشیده میشه اگه جلوگیری نشهX/

Mr.ScarY

B O O M B

DR.ERROR

WITCHER

STORM

TAK SHAKH

KING BALA

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Witcher ().

• سلام دوستان گلم اول یه خسته نباششید به 4 ساید برای جمع آوری کتیبه ها میگم . ساید ما تا اونجت که میتونست تلاشش خودشو کرد چند تا کتیبه رو برداشتیم چکمه بزرگانموم رو هم خودمون زدیم ساید se کمک کرد هیرو زد دمتون گرم

بیشتر زحماتمون روی دوش ساید ne بود همانند پرنده ای زیبا روی کتیبه های ما بودن . 4 تا کتیبه رو قبل ما رسیدن مثله مرتاض هامون دمشون گرم که قبل ما لانچ کردن حتی بس نبود رو کتیبه هایی هم که بلند میکردیم هم چشم داشتن و اتک دادن

ولی فراموش کردن مسجد فقط جای نماز خوندن هست نه ( مثلا کفش دزدی ) یا ......

ما اگر نقط ضعفی داریم خیالتون راحت در مقابلش توانایی هم داریم

یه دست مریزاد به ساید جنوب شرق چرا ؟ چون زمانی که ساید ما یه کتیبه انبار کوچیک یه بزرگ بلند کرده بود و کوچیک دوممون هم در یک ساعتی لند شدن بود جنوب شرق هیچ انباری بلند نکرده بود sw فقط یدونه ne هم یدونه از ما زده بود یعنی ما سریع تر بودیم حالا چرا دست میزاد se چون انقدر ابهت داشتید که ساید هم مرزتون وجود نداشت بیاد رو کتیبه های شما دمتون گرم

دم ساید های جنوبی گرم که ضعیف کش بلد نبودن . حتی اوایل بازی دهی تو خاک ما زدن کسب تکلیف کردن و اجازه گرفتن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دادش گلم

بلند کردن کتیبه هاتون فقط و فقط به خاطر کمبود اکانت بوده باز هم دمت گرم خوب زدید من تحلیل لقمان عزیز رو میدیم جالب بود رو تعداد اکانت های هر ساید بعد هم یکی از دوستان زحمت کشید و user &pass رو به ما داد اومدم و کمی توی مپ گشتم جالب بود ...

نزدن کتیبه در ساید شما نشان از ضعف شما نبوده به خاطر کمبود اکانت و پلیر بوده که خوب کار رو کمی دشوار میکنه حالا هم چیزی نشده با کمی تدبیر میشه حتی با تلفات کمتر از زدن کتیبه از ناتار کتیبه آورد مثل قدیما

و اما کتیبه های دیگه هم من اسکرین گرفتم جالبه بود گویا ساید های دیگه هم کتیبه از هم زدن چون با نقشه کتیبه های لقمان و تعداد کتیبه های موجود در هر ساید ظاهرا کتیبه هایی هم از همدیگر زده شده ! باید دید هر ساید به تناسب به میزان پتانسیل خودش دنبال چه اهدافی از زدن کتیبه ها بوده و چقدر موفق عمل کرده و در آینده چقدر میتونه وزنه سنگینی باشه واسش

لقمان جان بی صبرانه منتظر تحلیلت از کتیبه زدن هر چهار ساید هستم

مثل خودت ارادت در جریان

محمدowldark