تاپیک اعلام آمادگی برای سرور جدید با سرعت 2x

• سلامتی ارمین جون.

تو چه خبر؟ سر کیفی عزیز؟ 😂😂

ای جونممم

به به ..

روزت بخیر جون دل :دی

برقراریم عزیز.سر کیفی؟

درس امروز: یا مثله شاه ها راه برو یا جوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه عزیز .

یادش بخیر ۲ ایکس قبل :دی نه کرونا بود نه این دیوونه بازیا:دی

• خوووب. هیچکس اعلام حضور نمیکنه؟

اشکال نداره. ما میگیم شاید یخ دیگران آب شه.

به امید خدا اگر همه چی اوکی باشه بر و بچه های Bella Ciao این سرور هم مثل ۴ سرور قبل حضور خواهیم داشت‌.

ساید هنوز مشخص نیست احتمالا اس ای یا اندبل. شایدم هیچکدام. 😂😂

از بقیه تیم ها هم خواهش میکنیم از زیر اب بیان بیرون اعلام حضور کنن تا سرور خوبی داشته باشیم.

برقرار و سر کیف باشید. 😂😂

• سلام دوستان عزیز

قبل از هر چیز مطابق تمام پست هاو روز ها و ساعت های اخیر برای ارش جان کاپیتان ارزوی سلامتی دارم و امیدوارم هر چه زود تر برگردند پیشمون

اولآ از همه خوشحالم که یوسف جان رو در جنوب غرب خواهیم داشت و این موضوع باعث دلگرمی همه کسانی خواهد بود که علاقه به حضور در این سرور دارند

مطلب دوم این که خوشحالم که امام و رفقا هم امدنی شدند دست بقیه عناصر رو هم بگیرید بیارید که انشا الله سرور خوبی باشه ما هم اگر بتوانیم مخ چند نفر رو بزنیم حضور خواهیم داشت

چون یک معتاد هیچ وقت نمی تونه ترک کنه ولی گاهی می تونه اداش رو در بیاره

مطلب اخر این که خیلی دوست داشتیم برادران در تیم امرداد رو در این سرور هم می دیدیم حتی طی صحبت هایی که با پیرمرد های جنوب شرق اسپید کرده بودیم بنا بود جنوب شرق رو تحویل امرداد بدیم و خونه مون رو در اختیارشون بزاریم تا فکر کنند بازی تو خونه اونهاست و حضور داشته باشند اما ظاهرا خستگی و برخی مسائل دیگه اونها رو از حضور در این سرور منصرف کرده

به هر حال سعی می کنیم در روز های اتی به یه جمع بندی ای برسیم تا بتوانیم ما هم حضوری در خور داشته باشیم

دوستتون دارم

دعا برای ارش خان رو فراموش نکنید

• سلام

مجیدو ازش خبر ندارم

ولی دیگه ماها دورمون تموم شده کارو زندگی و زن و بچه: دی ...

بیایم هم یه گوشه بی سر و صدا دفمونو میکشیم بره ایشااله که سرور خوبی باشه برا دوستانی که حضور دارند.

• درود به همه ی عزیزان دل

همانطور که امام فرمودند هستیم در خدمت دوستان و با صحبت هایی که انجام شد اگر اتفاق غیر مترقبه ای نیفته اینبار هم در ساید اس ای بازی میکنیم.

امیدوارم یک تیم خوب هم در شمال غرب اعلام حضور کنه تا یه بازی 4 سایده بدون زیرو رو کشی بیرون از بازی رو شاهد باشیم.

همینطور امیدوارم با توجه به کم بودن احتمالی پلیر ها(حتی اگر زیادم هستن) یه تجدید نظری توی محدودیت نیرو های رفت و برگشت بشه و صرفا به همین لیمت ده اکتفا بشه و کاری به اکانت نداشته باشن تا یکم هیجان بازی بالاتر بره:)

و یک درددل:

میگن جنگ اول به از صلح آخر ;لذا همین اول میگم ما مولتی بازی بلدیم خیلیم خوب بلدیم اما تصمیم تیم بر این بوده که بدون مولتی بازی کنیم چون قرار به بازی در سرور بدون مولتی است لذا امیدوارم اول از همه نه خودمونو گول بزنیم و نه در وهله ی دوم بقیرو، اگر کسی میخواد با مولتی بازی کنه لطفا صراحتا اعلام کنه ما به شهامتشم احترام میذاریم و کنار هم بازی میکنیم.

اصل نوشت:امیدوارم آرش کاپیتان عزیز هر چه زودتر سلامتیشو به دست بیاره و تو این سرور کنار ما باشه تو ساید.

پ.ن1:با تشکر از امام مهربانی ها:saint:،ممد دل ها<3،رضای چشم ها :love:و سایر بستگان

پ.ن2: نیما خوش اومدی.:love:

ارادت

فرهاد

• سلام

دوست عزیز یک سری از پلیرهای تیم امرداد نه تیمی بلکه جداگانه اعلام امادگی کردن

حالا تصمیم مال اشکان هست که ایا تیم بیاییم یا نه

من خودم این سرور با یک تیم پنج یا شیش نفره توی یکی از سایدها رجستر خواهم کرد حالا احتمال داره تعداد پلیرهام زیادتر هم بشه

• سلام

من خودم این سرور با یک تیم پنج یا شیش نفره توی یکی از سایدها رجستر خواهم کرد حالا احتمال داره تعداد پلیرهام زیادتر هم بشه

سلام بر کسرای عزیز

آقا ما که سرور گذشته از بازی در کنار شما لذت بردیدم و خیلی خوشحالیم که این سرور هم افتخار داریم با بچه های کار بلدی مثل شما بازی کنیم حالا چه در یک تیم باشیم چه رقیب واقعا فرقی نمی کنه حضور دوتان کار بلد همیشه باعث دلگرمی خواهد بود

خوب ظاهرا تکلیف دو ساید روشن شده تا اینجای کار

اس ای با حضور پیر مرد ها و اس دبل رو هم که یوسف جان زحمت کشیدن چراغش رو روشن کردن

شایعاتی در خصوص حضور مازیار خان در شمال شرق شنیدم اما هنوز راجع به ان دبل اطلاعی ندارم امیدوارم دو تیم قوی هم در شمال مستقر بشند که سرور جذابی رو شاهد باشیم

• خوشحال میشم این سرور رو کنار دوستان خوبم بازی کنم.

ان ای تاجایی که من خبر دارم بچه های اریامهر،و یک سری از بچه های ان ای اسپید سه ایکس قرار برن که احتمال اومدن مازیار و تیمش هم هست

ولی تکلیف ان دبلیو مشخص نیست

شاید کارو و تیمش باشند شاید هم بچه های فارماشین

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

آقا حسین عزیز شما لطف دارید به بنده ، من هنوز اونقد بزرگ نشدم که حضورم در یک سرور باعث جذاب شدن یک سرور بشه و این نهایت لطف شما به من بود .

آقا فرهاد عزیز خیلی خوشحالم که تیم شما رسما اعلام کرده مولتی بازی نخواهد کرد ، امیدوارم این عقیده در ساید شما هم گسترش پیدا کنه ...

سلام

اخرین باری که با اشکان صحبت کردم گفت خیلی بعیده این سرور آمرداد حضور داشته باشه و احتمالا یه استراحت کنن برا سرور نرمال بعدی ... در هر صورت خوشحال میشدم که این سرور آمرداد حضور داشته باشه ، اگرم نیومدن سرور بعدی منتظرشون خواهیم بود ...

سلام

مجیدو ازش خبر ندارم

ولی دیگه ماها دورمون تموم شده کارو زندگی و زن و بچه: دی ...

بیایم هم یه گوشه بی سر و صدا دفمونو میکشیم بره ایشااله که سرور خوبی باشه برا دوستانی که حضور دارند.

از قدیم گفتن از آن نترس که های و هوی دارد ، از آن بترس که سر به توی دارد ...

این کلک رشتی قدیمی شده که بی سر و صدا یه گوشه دف میکشیم :دی

حضورت در این سرور پر رنگ تر از آن است که در آینه میبینم :دی

------------------------------------

چند نکته در مورد این سرور :

آبادی ها پس از هر بار خالی شدن به مدت حداکثر 2 ساعت زاد و ولد نخواهند داشت و میتونید راحت ازشون غارت کنید

ناتار ها به ازادی هر 2-3 دهکده یک دهکده بنا خواهند کرد و در هر حمله 50 درصد از منابع ناتارو میتونید غارت کنید و نیروسازی ناتار ها کمتر از عرفه ...

این مواردی بود که در سرور قبلی اجرا میشد و در این سرور هم طبق اطلاعاتی که به دستم رسید اجرا میشه .

باید این مواردو عرض میکردم تا دوستانی که اطلاع ندارند از کورس رقابت جا نمونن ...

---------------------------------

و اما شمال غرب ....

فعلا شمال غرب جوری تاریکه که اگه از تو تاریکی زئوس ظهور کنه تعجب نمیکنم ...

به امید یک سرور جذاب ...

کوچیک همه یوسف

• سلام

تا به امروز اعلام نکرده بودم میرم توی سروری بازی میکنم. معمولا پنجا شصت نفری میرفتیم... نیازی هم به اعلام نبود. عالم و آدم میفهمیدن، ولی اینجا اعلام میکنم تا حمایتی از سایت صورت گرفته باشه. من هم با دوستم جعفر در ساید شمال شرق ثبت نام میکنیم که با همین پست از طرف بازیکن های اکانت اعلام میکنم که کاملا جدا از سیاست های ساید و یا مسائل مدیریتی بازی خواهیم کرد و اصلا و ابدا هیچ علاقه ای به این چنین مسائل نداریم و نخواهیم داشت، پس به عنوان یک بازیکن ساده بازی خواهیم کرد و تمام و کمال در اختیار ساید و تیم مدیریتی آن خواهیم بود.

با تشکر
    محمد

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• موتورا میخایم ممدعلی

• خوشحالم که این سرور هم روبروی هم هستیم محمدعلی

امیدوارم همه از این بازی لذت ببریم

• یوسف جان تیم امرداد در این سرور حضور نداره درسته منم با اشکان قبل سرور صحبت کرده بودم ودلایل خوبی داشت

ولی خوب یک سری مثل من سالها دوربودن از بازی ولی بنا به رفاقتی که داشتیم جمع شدیم و البته یک سری پلیر نه تیم یک سری پلیر از مجموعه امرداد کنار هم هستیم

جالب بود من حتی به پلیرهای جنوب غرب هم خبر دادم احتمالا یک سری پلیر قدیمی جنوب غرب هم تشریف میارن توی بازی

ان دبلیو هم احتمالا یک سری از سه ایکس بیان

• بازیکنان عزیز‌ اسپیدترا ، پیش ثبت نام دور دوم سرور [2x] از هم اکنون آغاز شد ، برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه بفرمایید :

ورژن بازی 4.5 پنج نژاده LEGENDS

tx2.speedtra.com/register

سرور در روز پنجشنبه 30 بهمن ساعت 18:30 شروع خواهد شد ...

• میلاد فکر کنم باید باشی

خوش اومدی عزیز

• دروودی بی انتها به عزیزان خارج و داخل سرور...

با عرض خسته نباشید به پلیرهای سرور قبلی و تبریک به تیم امرداد بابت هتریکی که انجام دادند و پلیرهای متای شرق که تا اخرین لحظه بازی خود را انجام دادند.

این سرور نیز برای تمامی پلیرها تمامی ساید ها آرزوی سروری جذاب و زیباتر از سرور قبلی رو دارم.

امیدوارم از ثانیه به ثانیه های بازی سالم لذت کافی رو ببرید.

ارادتمند همگی

سرباز شمال شرق

--

مجید پرشیا