بحث فنی سرور 1x

• با سلام خدمت همه سروران گرامی

از آن جهت که تاپیک نقد و بررسی بسیار شلوغ است و بحث های فنی در مورد سرور میان انبوهی از کل کل ها و دعواها گم میشود لذا حقیر این تاپیک را جهت بحث فنی در مورد سرور ایجاد میکنم.

به عنوان اولین بحث صحبت بنده از نظر فنی با ادمین محترم است.

در حال حاضر هفته سیزدهم بازی رو به اتمام است و امشب مدال ها توزیع میشود! همینطور که در تاپ پیشرفت مشاهده میشود تعدادی بازیکن تازه ثبت نامی قابل مشاهده هستند! خب بنده از دوستان پرسیدم مگر ثبت نام سرور بسته نشده بود؟ ایشان می فرمایند که چون باگی که مربوط به تعداد دهکده ناتار بود تصحیح شده امکان ثبت نام باز شده است.

خب الان عواقب این باز شدن ثبت نام جدید برای چه کسی است؟ برای اکانت اتحاد ما؟ نفر 1 تاپ پیشرفت یعنی اکانت Samar که 12 روز در حمایت هستند آمده اند در محدوده ده 15 گندمی اکانت black storm اقدام به تاسیس یک ده کرده اند! خب الان اگر این اکانت بیاید واحه گندم این 15 گندمی black storm را بگیرد تکلیف چیست؟ بنده نمیدانم این باز کردن ثبت نام الان چه توجیهی دارد؟ این موضوع فقط برای اذیت کردن کاربرد دارد. وگرنه الان زمان ثبت نام نیست و امتیاز فرهنگی مشکل اکانت تازه ثبت نامی است.

لطفاً به این پروفایل هم توجه بفرمایید! اتحادش را هم توجه بفرمایید! آیا اینها سوء استفاده نیست؟

بنده از ادمین سرور استدعا دارم کلیه حمایت ها را از اکانت های تازه تاسیس بردارند. اگر شخص جدیدی بخواهد وارد سرور شود، حتماً دوستانی دارد و می تواند وارد اتحاد آنها شده و کسی نیز متعرض او نخواهد شد. بنده از ذکر پلن های بی شرمانه ای که می شود با این تکنیک حمایت زد، خودداری میکنم. سرور با اکانت های جدید شلوغ نمی شود. چشم خیلی ها به این سرور است. عملکرد صحیح شما موجب تداوم این روند خواهد بود. از اینکه توجه می فرمایید سپاسگزارم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• جناب مولتی عزیز وقتی میشه تو حمایت اونو پوش کرد و طرف تو حمایت 3تا ده میزنه این واقعا افتضاح میشه ببین به نظرت اکانتی که تو این تایم بازی ریجیستر میشه پلیر داره حالا کاری به هیچی ندارم ها ولی منطق میگه اکانت تو این تایم بازی فقط برای اذیت کردن ریجیستر میشه و هیچ منفعتی نه واسه سایت داره نه واسه سرور و نه واسه پیلیر

• با سلام وقت بخیر

ثبت نام‌خیلی وقته‌بسته شده

اکانت هایی که تازه وارد بازی شدند از‌قبل وجود داشتند و‌ فقط تازگی فعال شدند !

خب بنده شنیدم که تعداد زیادی اکانت دیگه هست که هنوز فعال نکرده اند! این یعنی فاجعه!

با حمایتی که وجود داره و پوشی که میشه بهشون کرد رسماً میشه کاتا کشید برای کتیبه. این خیلی خطرناک هست. باز نمیخواهم در مورد پلن های خطرناک دیگه ای که میشه با سوء استفاده از این موضوع انجام داد صحبت کنم.

لطفاً حمایت از این ها را بردارید. آنهایی که هنوز فعال نکرده اند را نیز اجازه فعال کردن ندهید. این مساله خیلی حاد است. شما هم میتوانید آن را حل کنید.

با تشکر

لقمان

• کاش فقط همین ها بود اون اکانت های ریجیستر نشده میتونه بهشت باشه یعنی میتونه به عنوان پارکینگ یا حتی سوژه گرفتن همر ها باشه یا حتی حرکت های دیگه که تو این زمان اصلا با سیستم درست بازی کردن جور در نمیاد مثلا همین اکانت نام برده شده نمیتونه به محض پایان حمایت پر دف بشه یا حرکت هایی از همین قبیل که با قانون منع ساخت اکانت و بسته شدن سرور برای اکانت های ساخته شده جور نمیشه این حرکت اصلا با بازی سالم جور در نمیاد من چند اسکرین از تاپ پیشرفت در زمان های متفاوت دارم که نشون میده از این اکانت ها زیاد هست اما از این جا به بعد اصلا قابل چشم پوشی نیست و کلا برای خراب کردن بازی و از بین بردن سرور و بد نام کردن اون هستش که این حرکت واقعا به ضرر نه فقط پلیر بلکه سرور هم هست چون باعث ریزش پلیر میشه و کسی که تا الان ادامه داده ممکنه با این کاز از سرور خداحافظی کنه

• با سلام وقت بخیر

ثبت نام‌خیلی وقته‌بسته شده

اکانت هایی که تازه وارد بازی شدند از‌قبل وجود داشتند و‌ فقط تازگی فعال شدند !

سلام مجدد.

خب بنده تست کردم ببینم میشه اکانت ساخت یا نه!

گویا میشه! و بنده با یک ایمیل موقت ساختم.

کد فعال سازی هم همین الان گرفتم. این مشکل ایجاد میکنه.

خب اگر میشه یک توضیحی بدید که چرا این الان باز هست لطفاً!؟

لطفاً رسیدگی کنید. اینایی که جدید ساختند اصلاً قابل قبول نیست!

ارادت در جریان است.

لقمان

• سلام به ادمین محترم و دوستان حاضر در این تاپیک

آقا این قضیه باید جدی پیگیری بشه.... اینکه یک نفر قبلا اکانتی رو Register کرده و هنوز فعال نکرده، با قطعیت میشه گفت هدفش چیزی غیر از بازی و سرگرمی هست (حتی میشه اینو مطرح کرد که اون اکانت پلیر جدیدی نداره و یکی از صاحبان اکانت های حاضر در سرور میخواد اداره اش کنه).

هشدار جدی ولی دوستانه بنده و احتمالا خیلی از پلیرهای سرور این هست که این امکان مسدود بشه چون دلیلی نداره بعد از گذشت این همه زمان از شروع سرور، هنوز کسی بتونه بیاد، اونم چی! کنار دهکده بقیه پلیرها که مشخص هست با چه منظوری اومده! و الا به زودی پلیرهای زیادی رو از دست خواهید داد که متعاقبا باعث از دست دادن درآمد خودتون میشه (بیش از پیش!)

پی نوشت: الان بخاطر این قضیه Ban نشیم جای شکر داره.

پیشاپیش از همکاری شما ممنونم.

رضا

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• با سلام وقت بخیر ؛

ثبت نام کلا بسته بوده اما از دیشب به دلیل تست های سرور برای بسته شدن فعالسازی اکانت های از قبل ساخته شده چندی باز بوده !

از این‌ پس با بسته شدن‌ثبت نام‌امکان فعالسازی اکانت وجود ندارد !

حمایت اکانت های جدیدی که به بازی اضافه شدند کم خواهد شد .

باتشکر و ‌احترام

• با سلام خدمت دوستان مخصوصا آقا لقمان عزیز

از این اکانت ها تو جنوب غرب زیاد رجیستر شدن که من از ادمین محترم پرسیدم و گفت بسته شده.

اینم یک نمونه اش

https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=1768

از این نوع اکانت ها زیاد هست . به نظر من بهترین راه برای خنثی کردن این کارها بستن نپ کتیبه هست و اینکه هیچ سایدی حق نداره با تک هیرو کتیبه از ساید دیگه بلند کنه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• چنئتا مسله جدید هست اگر کسی چک کرده بگه بدونیم

1: تایم پلاست گلد زودتر تموم میشه فکر کنم باگ باشه وقتی 5تا میدی مثلا واسه 7 روز پلاست گندوم رو فعال میکنی 7 رو کمتر دوبار آلارم پایان زمان پلاست میده فکر کنم باگ داره

2. ناتار ها منابعی که اول هفته تاپ 10 میدن بیشتر از آخر هفته تاپ 10 هست اینو توی رید خیلی واضح میشه دید واسه من که ناتار رید میدم آخر فته به مشکل گندوم میخورم اسکات هم میکشم میبینم همه ناتار ها خالی هستن آیا شما هم همین مشکل رو دارید

• چنئتا مسله جدید هست اگر کسی چک کرده بگه بدونیم

1: تایم پلاست گلد زودتر تموم میشه فکر کنم باگ باشه وقتی 5تا میدی مثلا واسه 7 روز پلاست گندوم رو فعال میکنی 7 رو کمتر دوبار آلارم پایان زمان پلاست میده فکر کنم باگ داره

2. ناتار ها منابعی که اول هفته تاپ 10 میدن بیشتر از آخر هفته تاپ 10 هست اینو توی رید خیلی واضح میشه دید واسه من که ناتار رید میدم آخر فته به مشکل گندوم میخورم اسکات هم میکشم میبینم همه ناتار ها خالی هستن آیا شما هم همین مشکل رو دارید

سلام دوست عزیز

راستش اولی رو امتحان نکردم و دقتی روش نداشتم!

اما در خصوص مورد دوم.... بنده چند بار با دوستان غارتگر و تحلیل گر مطرح کردم؛ کاملا مشخصه که آخر هفته میزان منابعی که از ناتار درمیاد کمتر میشه! ولی خب تنها جوابی که بهش رسیدیم این بود که پلیرها تو این روزها زمان آزاد بیشتری دارن و همه دارن رید میدن (فقط احتمال)....

دوستانی که با این ورژن و سایت آشنایی بیشتری (نسبت به بنده) دارن بیان توضیح بدن ممنون میشم :)

رضا

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• والا من توی 3 ایکس همین ساسپید ترا اینو تست کردم بهترین شیوه برای استفاده از مرتاض کوچیک یک کپ 150 % مصری که اول انبار هاشو میزنیم بعد گندومزار 20 یا 21 میکنیم یه مرتاض رو مبریم اونجا و از مولتی ها یا اکانت های دیگه مسیر میزنید به اون و 800تا 1 میل گندوم خور دفاعی و همینطور 800تا 1 میل هم حجومی روش پارک میکنید بدون نگرانی از خفت شدن و این بهترین راه برای سیو دف و همینطور همر هستش ما توی 3ایکس تونستیم 10 میل گندومخور توش تا واندر سیو کنیم

• جایزه برای کسی که بگه چطوری میشه در مقابل کاتای ناتار توسط ربع های دیگه مقابله کرد میذاریم 100 گلد البته در حد وسع خودم ؟

خودم راه حلشو پیدا کردم همه بگیدمن هم در آخر میذارم الان هم اجرا کردم در ربع خودم جواب هم گرفتم

• جایزه برای کسی که بگه چطوری میشه در مقابل کاتای ناتار توسط ربع های دیگه مقابله کرد میذاریم 100 گلد البته در حد وسع خودم ؟

خودم راه حلشو پیدا کردم همه بگیدمن هم در آخر میذارم الان هم اجرا کردم در ربع خودم جواب هم گرفتم

ساختمون های دهکده ناتار رو کاتا میکنیم مثل سربازخونه اصطبل بازار سفارت خونه اقامت قهرمان اقامتگاه بازار آهنگری که مطمینا همه ناتارهای بالای 600 دارند جمعیتش میاد پایین منابع همون هست

اون صد تا دونه گلدم نوش جونت ورشکست نشی

• ساختمون های دهکده ناتار رو کاتا میکنیم مثل سربازخونه اصطبل بازار سفارت خونه اقامت قهرمان اقامتگاه بازار آهنگری که مطمینا همه ناتارهای بالای 600 دارند جمعیتش میاد پایین منابع همون هست

اون صد تا دونه گلدم نوش جونت ورشکست نشی

دمت گرم خدای تحلیلی که کردی جای هیچ شک و شبه واسه من یکی نداشت خدایی این از کجا یاد گرفتی داداش منبع اطلاعاتت کی خدایی عمو قناد کلاس آموزشی گذاشته

• دمت گرم خدای تحلیلی که کردی جای هیچ شک و شبه واسه من یکی نداشت خدایی این از کجا یاد گرفتی داداش منبع اطلاعاتت کی خدایی عمو قناد کلاس آموزشی گذاشته

اینجا قراره بحث فنی بشه مثلا !

وسعت خدایی هفت هزار و پونصد تومنه ! گفتم اگه درسته گلد رو نمیخواد بدی

کل کل تاپیک بغلی در خدمتیم !

یه راه دیگه هم بود اون موقع تو ای ار سر سیلور فروشا میاوردیم اکانت رو کامل کراپ لاک میکردیم قفل میشد اکانت تک دهشون منابع رو رید میزدیم اینجا فکر نکنم اصلا به صرفه باشه

دمت گرم خدای تحلیلی که کردی جای هیچ شک و شبه واسه من یکی نداشت خدایی این از کجا یاد گرفتی داداش منبع اطلاعاتت کی خدایی عمو قناد کلاس آموزشی گذاشته