چه گرافیکی استفاده میکنید ؟

• از‌چه گرافیکی در بازی استفاده میکنید ؟ 128

1. گرافیک قدیم ورژن ۲ (77) 60%
    2. گرافیک جدید ورژن ۳ (همگام با تراوین) (51) 40%

با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز خواهشمندیم‌ در این نظرسنجی ‌شرکت کنید .

برای اعمال آپدیت های جدید نیازمند یک سری نظر داریم.

باتشکر‌از شما‌ عزیزان

• Admin

Approved the thread.
  • سلام برشما ادمین عزیز.

دوست من؛ می دونم و می فهمم که شما باید اهداف اقتصادی و مالی را در اولویت خودتون قرار بدید. من هم جای شما بودم چنین می کردم. پس این کاملا طبیعی است و بر آن خرده نمیگیرم. اما اگر موجب ناراحتی شما نمی شود می خوام مطلبی را متذکر شوم که می تواند در موفقیت شما و اهداف اقتصادی بسیار به نفع شما هم باشد.

سرور نرمال که بدون بات ران شده است اوایل سرور توانست رضایت بخش باشد و بعد از چند سال دل اهالی تراوین را خوش کند به اینکه سایتی هر چند غیررسمی فضایی برای رقابت بین پلیرهای تراوین ایجاد کرد. اما هر چه جلوتر می رویم این وضعیت دچار اشکال می شود. رجیستر شدن اکانت های مولتی در تایم های مختلف و نیز خرید و فروش اکانت در ساید NE و تماس تلفنی با لیدرهای شمالغرب و موارد اینچنین می تواند ضربات مهلکی به سایت شما بزند. دوستانه عرض می کنم. شما برای ایجاد این فضا خیلی زحمت کشیده اید و هزینه ها کرده اید نگذارید یکی دو رفتار غیر حرفه ای حیثیت و عدالت سایت و ادمین را زیر سوال ببرد و آینده سایت را هم دچار مخاطره کند.

می دانید دوبار به صورت جدی قصد ترک سرور را داشتم و با ترک بنده جنوب غرب بار سفر خواهد بست و عملا سرور نرمال از حیظ انتفاع خارج خواهد شد‌. نگذارید این شرایط بد ایجاد شود و تقلب موجه جلوه کند.

بنده به عنوان لیدر یکی از تیم های حاضر در سرور فقط نیمی از تیم را به تضمین و درخواست حمیدرضابمب دوست عزیزم و ناصر کلاهبردار وارد سرور کردم و بیشتر قصدم اطمینان از فضای عادلانه سایت بود. خیلی ها منتظرند تا بعد از چندماه بهشون بگویم چقدر عدالت وجود داشت. و این حالت برای بقیه لیدرها هم هست و این یعنی زنهار از اهداف کوتاه مدت و بالانس کذایی!

می دانید چه می گویم و چه می خواهم. عدالت را برای همه به صورت مساوی و لاغیر.

موفق و پیروز باشید

رضا سورنا

SOURENA

• سورنا عزیز فکر میکنم حرف دل خیلی هارو زدی

به طور کل اسپیدترا از دیدگاه من موفق عمل کرد و برای ادامه این راهشون آرزوی موفقیت برای تیم اسپید ترا دارم

اما متاسفانه یک سری ایرادات باعث دلزدگی بازیکنان شده به طور مثال که شما هم بهش اشاره کردی خرید فروش اکانت این در بازی تراوین کاملا غیرقانونی و مهم تر از اون غیر اخلاقی هست شما ببینید یک عده جوان و نوجوان تمام تلاش خودشون میکنن در این بازی برای به دست اوردن موفقیت ، لذت بازی گروهی هم ببرن .

ولی به محض این که شخص پولدار پیدا میشه و با خرید اکانت زحمات تمام دیگر بازیکنان از بین میبره

فک کنید یک شخص 200 روز برای یک سرور معمولی از وقت انرژِِِی خودشون گذاشتن و امید این دارن که این بازی برنده میشن اما به یک باره یک نفر پیدا میشه با مبالغی کلان اکانت های خوب خریداری میکنه بدون این که اون شخص اصلا از اول بازی وقت و انرژی گذاشته باشه و نتیجه این کار دلزدگی دیگر بازیکنان میشه نمونه مشابه این اتفاق الان در سرور یک راند دو در شمال شرق داره اتفاق میوفته اسم اتحاد و شخص خاصی نمیبرم اما وقتی پیشنهاد های کلان به هم اتحادی های من برای خرید اکانت داده میشه اول از همه بچه ها وسوسه میشن برای فروش و دوم این که زحماتی که این وسط ما کشیدیم به باد هوا میره

واقعا من متوجه نمیشم خود خریدار ها سختشون نیست که به صورت ناعادلانه بازی میکنن ؟ این وسط رقابت جوانمردانه کجا رفته ؟ بد نیست ادم یک مقدار خودش برای موفقیت خودش تلاش کنه نه این که هر چیزی با پول بخره

به هر حال من دوست داشتم در یک سرور ایرانی کنار دوستان ایرانی خودم بازی کنم و فکر میکنم هم بازی های من هم با حرف های من موافق باشن

اما وقتی تا چنین قانون های مضری وجود داشته باشه شما نمیتونید رقابت سالمی داشته باشد، و ترجیح میدم در سرور های رسمی تراوین با قانون های که بازی سمت یک رقابت جوانمردانه میکشونه بازی کنم

سورنا جان برات بهترین هارو آرزو میکنم