نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود خداوند بر شما باد :دی )اصلا این مودل صحبت به من نمیاد)

اول متشکرم از شما به خاطر استفاده از کلمات و الفاظ خوب در پاسخ دادن نه تنها شما کل دوستان حاظر در سایدتون

ولی یک سوال برام پیش اومد ایا واقعا تیم های فروهر و زئوس به دعوت لیدر های ساید های ne و ne اومدن

یا من اشتباه متوجه شدم

ممنون میشم این رو یه توضیح بدی

• اول به رسم ادب ، سلام

شما فکر کنم یا پست من رو درست نخوندی یا اینکه اشتباه گرفتی .

اگر دقت میکردی که حتما نکردی ، من اولین کسی از این سرور نرمال بودم که اومدم توی تاپیک سرور اسپید پست گذاشتم و از همه دعوت به حضور کردم ، پس قاعدتا برخلاف گفته شما اگر ترس از حضور بچه های اسپید داشتم که اصلا به عنوان اولین نفر دعوتنامه نمیدادم.

و باز هم اگر دقت میکردی که نکردی ، من تو پستم عمدا نوشتم : هر کس ، هر سایدی که بیاد ، خوش اومده و هیچ فرقی نداره.

حالا شمال غرب(که من،برخلاف حرف شما ، تو کل پستهام تو حالا کلامی علیه ش ننوشتم !) یا هر جای دیگه ، چون راستش رو بخوای و بدون اغراق بگم ، من تقریبا بالای ۸۰ درصد بازیکنان و فروم نویس ها رو نمیشناسم و اصلا نمیدونم کی با کی مشکل داره که بخوام بترسم یا نترسم یا حتی تو گروههای تلگرامی ساید خودمون هم نیستم و فقط سرم تو اکانت خودمونه .

پس کلهم اجمعین ، حرفهای شما در این دو مورد باطله .

اما در مورد حذف ؛

اون رو خیلی جدی گفتم و خطابم هم ادمین بود و حرفم هم از جانب:

اون عده ای در هر ۴ ساید بود ( و نه فقط توی ساید جنوب شرق ) که مثل من ، بنا به وعده سرور پاک اومدن ؛

وگرنه من هیچ سمتی در اتحاد آمرداد ندارم و پستهام کاملا شخصیه و نه از طرف اتحاد یا ساید خاصی .

چرا ؟ ، چون اگر بعد سالها حاضر شدیم وقت و هزینه رو بذاریم ، فقط به علت وجود سرور پاک بود و این چند سال هم دقیقا به علت سرورهای صنعتی بازی نکردیم.

میدونم و خبر دارم که یه عده ای هستن که با همین علت مشابه من حاضر شدن بعد سالها بازی کنن.

چون اصلا حاضر نیستیم تو سروری وقت و هزینه بذاریم که تو واندرش یهو ۱۸۰ میل دفاع سبز میشه یا فلان اکانت یهو ۵ تا همر نان کپ رو نمایی میکنه !!!

وگرنه تو اون سالهای بازی کردن ، شما هر چی فکر کنی من تو تراوین دیدم و تجربه شو داشتم و هم زدم و هم خوردم ، پس ترس تو بازی واسم معنی نداره

جهت روشن شدن سابقه هم عرض کنم تو ۷ سروری که تا قبل از این بازی کردم فقط یکبار تیم ما حذف اکانت کرد اونم سرور ۱ راند ۱ دور جدید بازگشایی تراوین و در ماه سوم بازی بود که علتش اولا ؛ صنعتی بازی شدید ساید مقابل(کلا اولین باری بود که سبک صنعتی به تراوین ایران معرفی میشد و کسی تا قبلش ندیده بود) و دوما ؛ مهدکودک بودن ساید خودمون و سوما ؛ اعلام حضور تیم کلاسیک یعنی همه همبازی های قدیمی تو سرور بعدیش که در حال شروع بود .

که دیدیم ارزش وقت و هزینه نداره ، وگرنه هیچ سرور دیگه ای سابقه حذف نداریم.

اما در مورد مولتی ،

ما اکانتی که یک بازیکن حی و حاضر داشته باشه رو مولتی حساب نمیکنیم،مثال بزنم ،

خود ما همیشه یه تیم ۶ نفره میایم و ۶ اکانت با نژادهای مختلف رجیستر میکنیم،هر اکانت یه بازیکن ثابت داره که رمز رو هم به دیگران نمیده که مبادا اشتباهی هم کسی بتونه لاگین کنه و فقط از طریق جانشینی رو این ۶ اکانت تردد میکنیم،

یه وقتهایی مثل الان هم هر ۲ نفر میریم روی یه اکانت و اینجوری ۳ اکانت ازاد میشه که میتونیم به بازیکنای جدید الورود واگذارش کنیم.

قانون تراوین میگه اینکار مولتی اکانت نیست ، دیگه قانون شما رو نمیدونم.

فقط خیلی جالبه که شخصی که از سرور اسپید با اون حجم بات و مولتی و ..... و انویل و همر میلیونی و گندم خور میلیاردی و هر نفر ، ۳۵۰ اکانت میاد ، اینجوری الان اینقدر سر تعاریف سختگیر شده.

حکایت اونه که از سوراخ سوزن رد میشد ولی از دروازه رد نمیشد.😀

من با اجازه چون تمایلی به چت ۲ نفره ندارم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.

شما هم میتونی بذاری به حساب ترس و جواب نداشتن و مقدمه چینی واسه فرار و ......

ولی راستش دیگه حوصله و انرژی کل کل های فرومی ندارم و فقط میتونم بگم پیشاپیش حرف بعدی شما هم درسته 👍✌

ارادت ~ تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: شفاف سازی ().

• اشکان جان وقتی من میام میگم تا این لحضه نه صحبتی با ما شده و نه ما با کسی صحبتی کردیم معنیش یعنی چی ؟ دیگه بیشتر از این بگم؟

من فکر میکنم تمام این صحبتها تابحال رو باید در حرکت فول دوست خودتون کاکو سعید ببینید

اخه چرا باید بری تو یه تاپیک دیگه زنبیل بدست بگی اقا بیایید براتون نون هم میگیرم رو اکانتاتون :|

شاید دوستان با سعید مزاح کردن اصلا

در هر صورت اگر قرار بر اتفاقی باشه بنده یا مصطفی جان در خدمتتون هستیم برای اعلام اون

پینوشت: اکانت فیک فروم نسازید ، یعنی خیر سرمون پاتالیم:دی

اون از ایوب ، اون از امروزی که میاد میگه هیچکس شمالغرب نیاد ما خفنیم :دی

جالبترینش هم گوجه فرنگی ناقلا که میاد انتقاد میکنه و بعد با اکانت اصلی جواب خودشو میده :دی

• سلام به همه دوستان

خوب اول همه ورود تیم های جدید رو از سرور بقلی بسیار خوش آمد میگم..

و خوشحال میشیم عزیزان بیشتری در ساید جنوب غرب رو پذیرا باشیم..

داشتم تو سرور نگاه میکردم که دیدم شمالشرق لیدر کل و سمت های مشخص شده فکر می‌کردیم عزیزان به افشا گری کنند😉! ولی خوب خبری نیست..

یه نکته جالب اعلام حضور این تیم های هم زمان با مشخص شدن لیدر های خاص در قسمت شمالی سرور هست بعد از حدود چند وقت 😏یکم شبهه انگیزه!

پ ن :

دوست خوبمون لوثیفر.. فکر کنم اشتباه متوجه شدی و تیرداد عزیز تهدید به حذف نکرد و فقط خط قرمز همیشگی بچه ها رو مشخص کرد..

ما. امیدواریم شمالغرب همچنان در همون مسیر خودش حرکت کنه و اخلاق رو نبازه

پ ن :یه مساله جالب و تو ذوق زن تو این سرور سیاست های از پیش تعیین شده عزیزان تو این سرور بود.... ببندند ببندیم بسته، شده نبسته شده. 🤦‍♂️🤦‍♂️

پ ن : پارادوکس در شرق!!

دعوت پلییر ها با اکانت های مالتی! یا رها شده؟ یا جانشینی.. بودن یا نبودن مساله این است

پ ن :ساید پنجم! تکرار مکررات! راکفورد! وویس 🤦‍♂️🤦‍♂️... دلگیرم از مردم شهر. 🤦‍♂️

the past is the past!?

Or

Will the past be repeated in the Future?...

🤔🤔

پ ن :یه مساله ای است در طب که. میگه

کم بزن همیشه بزن 🤦‍♂️🤦‍♂️وقتی زیاد میزنی میری در دیوار.

بعد هیچکیم گردن نمیگردت.. نکن دیگه آقا نکن.. (خاص)

پ ن :خواستم بگم نظرات من نظرات یه پلییر است

و کلیه تصمیمات و خط مشی جنوب غرب بزرگ توسط شورای لیدری و سخنگو اعلام می‌شود

پ ن :پسر نوح به بدان بنشست

بد شد... (یه پسر بد میشه یه پدر بد)

هیچوقت برای تغییر دیر نیست..

Think differently

Dr.navid

• ببین ما چقدر بدبخت شدیم پلیر شاخص دژکوب که هر وقت پست میده مدیر انجمن که اصلا هیچ وقت معلوم نیست کجاس میاد پستشو پاک میکنه و یه اخطارم بهش میده از بس پستاش سرشار از ادبه !

میاد به ما میگه حذف نکنید !

پ.ن: کارو قول بده مارو آروووم بزنیا :) ( خوشحالم بعد چند سرور روبروی همیم )

• خب آتیش فروم برا امروز کافیه

یه بچه یه فنگ(همون یه چی گفت) انداخت و رفت.به دل نگیرید.

خلاصه جونوم براتون بگه داشتم یه سری به اتحادا میزدم دیدم شمال غرب ماشالا همه غارتگر و قوی هستن و فول تروپ.

سه تا اتحاد دارن به با یه نی نی اتحاد که مشکل شرعی داره نمیشه تو فروم اوردش

به این شرح

2509-capture222-png

اون خط مشکیه که اتحاد اصلیشونه و قبول خیلی قوین :دی

ولی سوالم اینه دوتا اتحاد بعدی این ساید معظم هر کدام با 56 و 47 عضو جاشون توی عکس زیر خالی نیست؟

2508-capture-png

یعنی این 56 نفر که ماشالا ده سوم دارن نتونستن 3 میل غارت کنن؟

یعنی این 56 نفر غارتشون از اتحاد 22 نفره جنوب شرق هم کمتره؟:/:/

حالا اون 47 نفر چی؟

محسن جان شمایی که با تیرداد موافقی و میگی دوست ندارم مولتی و بات و غارت توافقی و ... باشه

یه لطفی کن عکس بزار از میزان غارت این دو اتحاد کف فروم

من عکس غارت هر سه اتحاد جنوب شرق رو گذاشتم شما هم عکسی از غارت این دو اتحاد بزار یه تحلیل بزنیم آب دوغ خیاری

منتظرت هستم کاکو

سعید

molla

پی نوشت1:لوسیفر جان دیسلایک نکردی یکی از پستامو نگران شدم کاکو.میدونم محسن نمیده و بهونه میاره تو عکس غارت این دوتا اتحاد رو بزار فروم

• سلام دوست عزیز (و همه اهالی سرور)

اول از همه ورودتون رو به این سرور تبریک میگم و امیدوارم بازی جذاب تر بشه.

من تا اینجای فروم فقط خواننده بودم و پستی نمیذاشتم ولی خب ترک عادت موجب مرضه! :دی (و از طرفی یه رسمی تو فروم بوده که بجای Dislike کردن الکی بیایم و مشکل رو با پست بگیم)

کارو جان خوشبختانه یا متاسفانه بیشتر ماها سابقه تراوینی زیادی (لااقل چند ساله) داریم. شخصا اسم شما رو چه تو فروم و چه تو بازی زیاد شنیدم و با شما و تیم هایی که داخلش بودید همبازی بودم (امان از هادی علی، هادی لئو، یا هادی سیستم با اون خفت های شبانه) .... به هر حال با اسم و رسم شما و سایر عزیزان اینجا تا حدی آشنایی دارم. :)

صحبت سر اینکه شما رقیب هستین یا نه و یا حتی برد و باخت نیست، موضوع اینه که بنده انتظار نداشتم این الفاظ رو استفاده کنید. شاید بیشتر دوستان این سرور و فروم هم تمایلی به اینکه لحن و نوع گفتار توی این فروم مثل سرور 3x بشه ندارن. بابا یه زمانی که همه ما کم سن و سال تر بودیم (خدا بگم چکارت نکنه آیدین با این واژه پاتال :دی) طرف که همرش خفت میشد یا دهکده اش صفر میشد، میرفت تو دنیای واقعی حریف رو پیدا میکرد و حالش رو میگرفت!!!=O اما از من، شما و بقیه پلیرهای با سابقه تر این حرف ها گذشته.

پی نوشت: چرا همیشه پای پی نوشت برای کل کل در میان است؟

پی نوشت 2: من پلیر خفنی نیستم و فقط نسبتا زیاد بازی کردم.

پی نوشت 3: لطفا جو فروم رو با کل کل های "محترمانه" جذاب کنیم نه با ....

رضا

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• سعید جان من اون چیزی رو که شما فرمودی انجام نمیدم , از نظر حرفه ای هم اشتباه هست اونکار , ولی چون خیلی دوست داری این نوع کل کل کل های چیپ رو مثل خودت جوابتو میدم

اگر غارت بیشتری داریم تاپ مهاجمین هم دلیل اثباتشه

شما چطوری تو تاپ مهاجمین با اختلاف اخر هستین ولی اندازه دو ساید دیگه غارتتونه!

در ضمن درست نیست برید یه تاپیک دیگه پلیرهای سایدهای دیگه رو تحریک کنید , خودتونو بذارید جای اونا دوست دارید قبل مپ پنج تا پلیرتون کم بشه به این طریق

• محسن جان کاکو الان یه چیز جالب تر دیدم

اون اتحاده بود تو تاپ غارت نبودااااا

چرا تو تاپ مهاجمین از ما هم بالاتره کاکو؟

https://ts1.speedtra.com/allianz.php?aid=30

یعنی این همه مهاجم کشته اندازه ما غارت نداره ؟مگه میزنه واندر نیروهاشو؟

من منتظر جواب سوالمم هنوزم جوابشو ندیدم.کل سه ساید دیگه هم پستمو لایک کردن یعنی اونا هم منتظر جواب شما هستن

میتونی بگی نمیدم

خلاص

کاکو جونوم فعلا که هکر های سرور بقلی ریختن ساید شما :)

• خلاصه جونوم براتون بگه داشتم یه سری به اتحادا میزدم دیدم شمال غرب ماشالا همه غارتگر و قوی

سلامی دوباره

اتفاقا سعید جان داشتیم. نگاه میکردم من هم

چطور سایدی که با توجه به چینش اکانت هاش و نوع کراپ گیری خوب حداقل باید غارت بیشتری داشته باشه نسبت به ما نوب های اعظم..

دیفالت های بخصوص سنگین‌تر 😶⛈️

چطور اینقدر تو غارت!!!

عجیبه...

مهاجمین هم که دیگه نگم...

نیت شده در اونجا کلا حیات وحش رو بخشکونند ریشه اش رو؟ 😂

#نه به خالی کردن واحه

#نه به گرانی دلار

#نه به بازی کثیف

# آری اخلاق و اخلاق مداری

گفتار شما بخشی از رفتارتان است....

زیر پتویی یا پتو به زیر.. 🙃

من هم منتظرم بیینم اگر امکان پذیره غارت اتحاد هاشون رو..

ونیز اصلا مشکلی نیست برای شات برای غارت اتحاد های جنوب غربی نیز

کف فروم که سهله میزاریم کف گوگل😬

پ ن :الان هاست سکوت فروم در بگیره!!!

پ ن :سعیید کاکو ریز میبینی ریز قر میدی شیطون شدی ها....

پ ن َ:مساله این است ف به فرحزاد میره آیا!

پ ن :بهنام. جان بسی خندیدم با پست 😂هپی الحق و انصاف.. دژکول کجاست!

پ ن ‌:

و آما

چادر سر نکنیم

چادر به سران برمی‌گردند

فقط منتظر لحظه مناسب بودند..

پ ن: پس این بوده ها

خبر مهم پرزیدنت برای هفته..

ایا واکنش سردمدار بازی پاک (قو اصلی) چه خواهد بود! پلییر هایی با افتخار به سبک. مالتی بازی وارد خواهند شد.! در سایدی که توتال لیدری همیشه مخالف داره!

ایا کلا وارد غرب/شمالی خواهند شد؟

اونجا کلی. مصری خوشکل هست!

نیست؟

چه سروری بشود..

تصمیم.ادمین محترم برای ادامه این نگاه درست به این سرور ‌(غیر صنعتی) ادامه دار خواهد بود؟

خبرنامه روزانه غرب. بشتابید بشتابید

پ ن :جا مونده بود..

امید تایتان کجاییی... دقیقا کجاییی

.

😂. تامام

Dr.navid

• چون داره غارت پاک انجام میده یحتمل :دی

اینجا خبری نیست, نه از هکر خبری هست نه از کس دیگه - دیگه افتضاحی که بالا اووردی رو گردن بگیر مردو , ما هم نگفتیم نیازی به عذر خواهی از همه دوستانی هست که امروز وقتشونو گرفتی

پینوشت: بریم برسیم به بازیمون , خاله بازی امروز مولا هم تموم شدست واسه ما

• یعنی عاشق این فرار به جلوت هستم کاکو

عامو کجا بیا یه دیقه بشین نوید هم کلی سوال کرد ازت محسن

یه عکس از غارت دوتا اتحاد خاستی بزاری

اره عزیز دلم بورو برس به بازیت محسن جون

شاید واسه شما خاله بازیه واسه ما شوهر عمس :دی

خوش و خرم و شاد باشی محسن جان

هر موقع بیکار شدی فوتوشاپ هم میتونی بکنی عکسارو ما قبول میکنیم

پی نوشت:لوسی جان دوتا پست پشت هم زدم زحمت دیس لایکشو بکش

• سلام خدمت همه

چه فضای معنوی شده فوروم این سرور این روزا !

جنوب غرب و شمال غرب که قبلا بوی متاشون فضا رو معنوی کرده

الانم در راستای سیاست های شمال غرب و شمال شرقم که تیم اضاف میشه به سرور

پس بوی 3 به 1 روی آمرداد بیشتر از هر روزی به مشام میرسه

پ.ن: ج ش که تا الان خوب جاخالی داده همه چیو ، ببینیم 3 ب 1 هم میتونه جاخالی بده یا نه ! البته اگه میتونست که نمیرفت زنبیل بزاره پلیر بیاره !!

• سلام خدمت همه

امید جان سلام

دیسلایک. کردم فقط برای اینکه کاملا زدی تو جاده خاکی ها.. خوب داشتی جلو میرفتی که.. چی شد

متا غربی! شرقی🤦‍♂️🤦‍♂️

و اما دوست خوب من

امیدوار بودم دید بازتری داشته باشی به مساعل و عمیقتر ببینی

هم اکنون ساید غربی از نظر ما یه مقدار مالتی بازه و رو به جلو هتریک میزنه با اضافه شدن تیم های جدید بهشون سیاست شون دست خوش یه سری مساعل نامتناجنس میشه.. و در ادامه می‌بینیم که یه اعلام ریز می‌کنند از متای زود هنگام شمالی غربی (شمال) و بعد میرند در افق محو میشند

در مورد جذب پلییر ما هم به دنبال پلییر بیشتر میگردیم که بار ساید رو. کمتر کنیم و بتونیم قدرت بیشتری داشته باشیم (البته زیاد داریم ولی بیشتر بهتر)

ولی جانم این جور که دیده میشه اونور بیشتر عمل. کردند و حتی پا رو خط قرمزشون گذاشتند و حاصر شدن حتی با صنعتی باز ها در یک مسیر حرکت کنند

پ ن : 3 به 1 😄روی امرداد از برای چه هدفی!

حرفت مثل این میمونه که بخوایم.... 😂

به جمله ای بود میگفتن با خوک کشتی نگیر پیروز نمشی گلی میشه فکر. کنم همین بود رابطه خوبی داره نه!!!!

پ ن :هنوز منتظریم به شات ببینیم از غارت ها که فکر کنم سکوت رو ادامه بدند چون نشون میده حقایق رو.. توپاک عزیز به عنوان سخنگوی یه ساید یه مقدار بهتر نیست بهتر عمل کنی(دوستانه) و درهای سیاسی رو اینقدر رو خودتون زود نبندید؟

پ ن : این شاعبه پیش میاد آیا از قبل سرور همین سیاست و پلن نبوده! فضا و ساید رو آماده کنند برای حضور افراد با سبک بازی خاص!؟. چون دقیقا همین فررمونه اخه...

پ ن :دژکوب بازهای دیروز قدرتمندان امروز.. 🤦‍♂️

صنعتی یا سنتی...

با هم نزنید اتصال بدنه میکنید

پ ن :اصلا پی‌نوشت و پسنویست ها رو بیشتر دوست دارم از کل پست 😂

پ ن :ولی واقعا سکوت شمالشرق مثال زدنیه

البته اگه نیاند بگند این ها همه حرف و و و

روشن شدن خط تفکری سیاست یک ساید باعث رونق سرور و هدف دارتر شدن بازی خواهد بود..

یه مقدار این شمع پت پت کن فروم رو روشن کنی دوستان عزیز در ساید های مجاور فکر. کنم بهتر باشه

ما که روشنیم مثل تیر چراغ برق

منتظرتونم

(کلیه پست ها نظرات شخصی پلییر است و مواضع ساید طبق صلاح جمعی و دید شورای لیدری میباشد)

Dr.navid

• سلام خدمت همه دوستان و فروم خوانان عزیز و محترم

از اونجایی که من همیشه روزای شنبه خیلی بیکار میشم و واسه پر کردن وقتم میرم تو سایدای دیگه دور دور میکنم ، این هفته رفتم سمت خیابان ایران زمینِ شمال غرب ببینم چه خبر هست و چیزی گیرمون میاد یا نه :دی

متاسفانه اونجا یدونه گشت نیروی انتظامی ملقب به مهندس ناظر بود که حواسش به همه چیز بود و نذاشت چیزی گیرمون بیاد .

ولی خب ازونجایی که منم به سادگی دلسرد نشدم رفتم تو پاساژ اکسفورد برادرز ببینم اونجا چه خبره که متاسفانه با صحنه های ناراحت کننده ای روبرو شدم ;( اصلا نمیتونم براتون چیزی بگم فکر کنم خود این عکسا گویا باشه :(

اگر متوجه ناراحتیه من از دیدن اینها نشدین برای راهنمایی باید خدمتتون عرض کنم ۱۵ کراپ هایی با این پاپ های بالا که هنوز اسمی ندارن مثل این میمونن که شما بچه دار بشید و بچتون ۱۰ سالش باشه ولی هنوز اسمی نداشته باشه ||

اما یه اتفاق جالب دیگه هم که افتاد این بود که یه سری از بچه ها که اسم ندارنو تو بالا دیدیم ولی یه سری بچه های دیگه مثل اینکه از رو چشم و همچشمی اسمشونو گذاشتن و برای اینکه یه وقت به هم حسودی نکنن اسماشونو شبیه هم گذاشتن که یدونشونو بیشتر براتون نمیذارم خواستین خودتون برین ببینین .

نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی :(

پ.ن لوسی جان زشته این همه ادمو معطل میکنی همشون منتظرن اسکرین بگیری از تاپ غارت اون ۲تا اتحاد ، حتی فوتوشاپشم ما قبول داریم ازت فقط بذار یه چیزی ;(

• پ.ن: ج ش که تا الان خوب جاخالی داده همه چیو ، ببینیم 3 ب 1 هم میتونه جاخالی بده یا نه ! البته اگه میتونست که نمیرفت زنبیل بزاره پلیر بیاره !!

سلام دوست عزیز

شما کلا تحلیل هات جالبه ، یادمه همون هفته اول سرور هم برنده رو مشخص کرده بودی و فاتحه شو فرستادی و حلواش رو هم خوردی.

هفته پیش هم که بین دو ساید شرقی متا بستی .

این هفته هم که متای غربی اعلام کردی .

از اول سرور تا الآن هم که یکی در میون علیه آمرداد ۳ به ۱ میکنی.

ولی راجع به اون تیکه که قرمز کردم و قضیه زنبیل یه نکته رو بگم.

پستی که سعید ملا تو تاپیک اسپید گذاشت ، منطقی ترین و طبیعی ترین واکنشی بود که میشد نسبت به ورود بازیکنان و تیمهای جدید به سرور نشون داد .

یعنی خیلی نرماله که وقتی شما در حال حاضر یه سرور تقریبا بالانس داری که ۴ ساید فعال و کما بیش با تعداد پلیر برابر دارن ؛ تقاضا کنی که بازیکنهای جدید جوری پخش بشن که بازم این بالانس برقرار باشه.

چون تجربه تراوین میگه ؛ سرور بالانس = لذت بیشتر برای تک تک بازیکنان ۴ ساید .

و باز هم طبیعیه که وقتی شما ببینی چند تا تیم جدید به شمال تزریق شده ، تقاضای تزریق بازیکن به جنوب رو بکنی ،چرا ؟، به همون علتی که بالا گفتم .

اما ، اگر قرار باشه مثل شما اسمش رو زنبیل گذاشتن بذاریم ،

به نظر میاد یه عده ای از چند روز پیش در خفا و پنهانی زنبیل گذاشتن که به این سرعت اون حذف ها تو اسپید اتفاق افتاد و به همون سرعت هم همون حذفیا سر از شمال درآوردن .

در واقع اگر کسی زنبیل گذاشته ، مشخصا جنوب شرق و آمرداد نبوده ، هوووم؟

حتی اگر هم بخوایم قبول کنیم که آمرداد تلاشی واسه زنبیل گذاشتن کرده ، باید بگیم که اینقدر شجاعت داشته که تو روز روشن و کف فروم و جلوی دید همه اینکارو کرده ،

و نه مثل بعضیا ، که ظاهرا تو تاریکی شب و پنهانی و با نقاب ، زنبیل بدست تو سرور اسپید دنبال بازیکن و تیم گشتن و زنبیلشون رو پر از آنتی آمردادی کردن .

پ.ن : نمیذارید که آدم آروم بشینه یه گوشه اکانت و نون و ماستش رو بخوره 😁

ارادت ~ تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: لفت و لعاب دادن پست و اصلاح جنوبی به غربی ().

• درود

سرور همسایه که حماسی شده و گذاشتن رو حذف :دی

جالبه اونجا مولتی اکانت بودن آزاده و دنبال بازی پاک میکردند :دی

هفته بعد سر از این سرور درنیارن :دی

در مورد پست سعید جان نمیدونم چرا این پلیرهای تازه‌کار و جویای نام براشون عجیبه که سعیدجان گفتن تشریف بیارید سرور نرمال بازی قشنگ‌تر بشه و پلیر بیشتر .

شادزی مهرافزون

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

قرار نبود پستی از طرف بنده یا تیممون تو فروم بیاد ولی از اونجایی که دوستان یه مقدار زرنگ شدن دارن حرف هایی میزنن که به نظر من توهین به شعور مخاطبی که اصلا تو سرور نیست و نمیدونه چه خبره و فقط داره مطلب و میخونه میاد ترجیح دادم یه سری نکات رو گفته باشم

اول اینکه دوستان اگر لینکی دارن که اکانت D.K داره مولتی میزنه و از این قبیل داستانا ... لینک و لطف کنن بذارن کف فروم اگر صحت داشته باشه بنده اکانت D.K رو واسشون چنج میل میکنم این از این

نکته بعدی اینه که روزی 10 تا پست فقط درباره مولتی های ان دبل میاد تو فروم حالا مهم نیست که اصلا بحث فروم چی هست تو اون مقطع فقط مهم اینه که ان دبل مولتی داره (مدیونید اگه فکر کنید که کل ریجستری های ساید اس ای پلیر نیستن) :دی

نکته بعدی اینه که دوستان بیکار میشن میان لینک اکانت میزنن که فلان اکانت مولتی هست تو ان دبل ولی شما لازم نیست بیکار باشی تا یه چک بکنی فقط همون بری تو اتحاد اصلی اس ای همون 4 5 نفری که اسمشون بالا هست رو چک کنید مشخصه مولتی که داره و کی دم از بازی پاک میزنه

پ.ن : البته اینم گفته باشم طبق نظریه دوستان فقط نژاد مصری میتونه مولتی باشه :دی

موفق و پیروز باشید

محمد RaptoR

• سلام بر کهنه سرباز موکسی و پیمان

اول اینکه من هنوزم میگم آمرداد برندس ، من کی گفتم بازندس؟من فقط گفتم بوی متا 3 ب 1 به مشام میرسه

شما تحلیل منو اول سرور خوندی ؟که گفته بودم :

آمرداد فقط یه نماینده مصری تو خاکستری داره ( این کار اوج باهوشیه )

خطوط مرزیش با ش ش و ج غ همه 15 کراپ هاشو گرفته و قشنگ معلومه اونجا ها رو واسه چی و چرا پر کرده

اخرشم نتیجه گرفته بودم این کارا فقط برای 3 ب 1 شدن احتمالی انجام دادن تا بتونن براحتی تو 3 جبهه بجنگه

کدوم ربع تونسته اینطوری با فکر بازی کنه؟ش ش ؟ش غ ؟ج غ؟

مسلما هیچ کدوم

اینکه زودتر کپ بگیری ، مصری کپ بگیره ، تعداد بیشتر کپ بگیره اصلا مگه مهمه ؟ اینکه کی کجا کپ بگیره مهم تره که فقط ج ش تونسته اینکارو انجام بده

اما راجب حدس های من !

من هیچ وقت نگفتم متا جنوب شکل میگیره ! شما یجا بیار من گفتم متا جنوب میشه...

من فقط یجا گفتم احتمال میدم متا شرقی به غربی میشه که اونم تو پست قبلیم پس گرفتم

پ.ن: الان میفهمم چرا یهو ج ش تو فروم کل کل با ش غ رو کشید پایین ، دلیلش وجود مازیار تو ش غ هست که رابطه بسیار خوبی با امرداد داره ( یعنی من میگم این ج ش ها مارموزن - بی دلیل کاری نمی کنن . بعید بود از اینا این همه بی احتیاطی )

دقیقا اینجا گفتم که مازیار هم از طریق وگنس به ش غ وصله و از طریق بهنام به ج ش !!

پس عملا متای شرق معنی نمیده

در اخر هم میگم 3 ب 1 هم حریف ج ش نمیشن ! چه پلیر بیاره چه پلیر نیاره

ش غ هم کلا خلاصه شده تو 4 5 تا اکانت و 150 تا مولتی و زدنش با اون همه مولتی مثل اب خوردنه!

ج غ که سرش با تهش پنالتی میزنه و هر لحظه ممکنه چند تیکه شه و داغون شه سایدشون

ش ش هم با وجود ایدین و مازیار و پلیرهایی که اولین باره باهاشون بازی میکنن بعیده تکی حریف ج ش بشن

اما راجب زنبیل گذاشتن :

اینا که اومدن هیچ کدوم آنتی امردادی نیستن تیرداد جان - و اتفاقا ورود اینا به سرور به شدت به نفع امرداده و میتونه با ورود اینا یهو شوخی شوخی ش غ با ج ش متا کنه :))) - ( گفتم میتونه - نگفتم میکنه )

• خیلی از پلیر های امرداد سابقه بازی تو زعوس داشتن
    • خود بهنام با کارو رفیقه و چند سرور با هم بازی کردن
    • امرداد از طریق حسین رپر و اشکان به راحتی به زعوس وصلن

فقط اعلام حضور اونا میتونه یه فرصت برای امرداد باشه که با اسم اونا پلیر بکشونه تو سرور

• :D

باز این کارا را با من نکنین...

سری قبل که من و داروغه و ممد مارمولک مولتی های B O O M B بودیم.

این سری هم که ۲تا اکانت که چسبیده به هم کپ گیرشون اومده مولتی شدن؟

تا کی می خواین فرار کنین از قبول تلاش اون ۲تا اتحاد برای اون یکی اتحاد؟

آخه تا کی؟

پ.ن: ایشالله سرور از وجود اشرار پاک بشه (آمین را بلند بفرست).

پ.ن2: :D:D:D

ارادتمند

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...