نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• من یک سوال میکنم ازت چرا مخفیگاه میاورد بالا؟

چرا دف میومد روش چه دف خودش چه دف از جاهایه دیگه کاری با اینا ندارم

چرا تیم لیدری sw هیک واکنشی نشون نداد،؟

ممکن فردا روز ها نوبت ما

اشکان گلم از خودش بپرس چرا مخفیگاه اپ میکرده :)

تیم لیدریه sw مسئول سیاست های ساید sw هست نه پلیرهای ساید

فک میکنم اکانت مورد نظر اخراج هم شده از اتحاد

تو که بچه های sw رو میشناسی فک نمیکنی همچین پلنی رو که پشتش هیچ فکری نباشه رو انجام بدن

و در مورد بوم بوم هم خدمتتون عارضم اگر جنوب غرب پشت یه اکانت وایسسته از اون اکانت صدایی منعکس نمیشه :)

در مورد اینکه این ده رو پروندید لیدر های ساید یا ازتون تشکر میکنن یا انتقام میگیرن :) اونجاش دیگه در اختیارات من نیست

پ.ن : سرور نرماله اشکان جون ری اکشن ها هم نرماله بلاخره شورای لیدری جنوب غرب توضیحات رو ارائه میدن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• من یک سوال میکنم

سلام اقای اشکان

با اجازتون من پاسخ، بدم تا سید جان بیایند

اول اینکه اگر اشتباه نکنم اکانت شخص شما دقیقا مرزی هست و با 2 خانه فاصله میتونه اینور یا اونرو باشه

خیلی ساده، هست

همین الان اکانت شما بدون هماهنگی (فرض) با لیدران اس ای

کپ رو می‌رفتید تو ان ای می‌گرفتید

این وسط اس ای باید پاسخگو باشه؟

و اینکه چرا تیم لیدری اس دبل هیچ واکنشی نداشت..

اتفاقا تو اتحاد ها ام. ام شد که اکانت فوق تخطی کرده از قوانین و فارم عمومی اعلام میشه چون سعی بر آن شده که. قوانین برای همه یکسان باشه(ام ام در اتحاد های جنوب غرب بزرگ,)

این. اکانت رو اس دبل زیر نظر داشت

از روز اول به علت ناشناخته بودن

ولی ما شرط رو بر این گذاشتیم همه خوبند مگر خلاف آن ثابت شود

و چون امکان نداره همه رو شناخت و جلوگیری کرد از ورود پلییر های جدید خوب این طبیعیه

ایشون، وارد اتحاد شدند

بدون هماهنگی کپ رو اونور گرفتند که خوب شما 0 کردید.. م اینورم دیفالت اخراج شد.

تامام

اینکه چرا مخفیگاه می‌آورده یالا 😶😶؟

حتی اگر تاپ دفاع مثال به عنوان مرجع باشه هیچ. اکانتی از اس دبل در تاپ نیست

بیین اشکان عزیز

بنده هیچ سایدی را محکوم نمیکنم و اتفاقا میگم، این یه پلییر تازه کار بوده که این اشتباه رو. کرده

(نگاه خوشبینانه)

ولی بد بینانه نگاه کنیم

به نظر شخص بنده کاملا مشخصه چراغ خاموش بودن اس دبل و بازی آرام و بدون حاشیه

به مذاق خیلی از عزیزان خوش نیامده.

بهتره اشکان جان

اندکی صبر پیشه کنید

و دید باز تری داشته، باشیم

پ ن :فکر می‌کنم بحت بسته، شه بهتره..

پ ن ‌:😂🤦‍♂️

سعیید مولا تو به اون بوم بوم

ببین. چه کردی...

Dr.nvidia

• سلام و عرض احترام به تمامی بازیکنان سرور

اتفاقات امروز فروم باعث شد یک پست دیگه بنویسم

خب عزیزان در ساید جنوب شرق سعی بر به حاشیه بردن فروم و جنوب غرب رو دارند که البته امید وارم بعد از خوندن این متن جنوب شرق در یک حرکت عاقلانه

در مورد حواشی به سکوت کردن فکر کنه .

1. جنوب غرب اگر بخواهد دهکده ای در ساید دیگه بزنه اکانت Green این کارو براش انجام میده

2. جنوب غرب اگر دهکده ای در ساید دیگه بزنه با 100 تا نیروی توتن دف نمیکنه

3.جنوب غرب توانایی پوش یک اکانت رو خیلی راحت داره با اون تعداد موج کاتا شما صفر نمیشه

4. مهم تر از همه اینه که جنوب غرب از ترسی از بیان حقیقت نداره

خب حالا کاری به جنوب غرب ندارم دیگه اما اگر ساید جنوب شرق به این گونه مسائل و حواشی در ادامه دامن بزنه با واکنش شدید تیم بنده روبرو خواهد شد

افرادی که در جنوب شرق بازی می کنند به خوبی بنده رو میشناسند و طی همکاری های گذشته که در سرور های پیشین داشتین فاصله حرف تا عمل بنده رو میدونند

لذا خواهشمندیم بازیتونو بکنید و دنبال حاشیه نباشید

پ.ن : چه به بیرون بازی ، چه به دشمنی داخل بازی باکی نیست

Parham Green

• با سلام مجدد خدمت همه خوانندگان گرامی

از اونجایی که از اس دبلیو فی البداهه یکی از اعضای تیم لیدری تصمیم به رجیستر در این ربع گرفت و هنوز هم هیچ واکنشی از اس دبلیو صورت نگرفته (جز شوخی و مغالطه ) ، ما هم این حرکت رو تکروی دوم از سوی جنوب غرب قلمداد کردیم.

• راجب پلن اگرچه شاخ غولی هم شکسته نشده ولی کاتای تیم گان هیرو هم جوری نبوده که بشه به سادگی ازش گذشت.اینکه در طول 12 ساعت کارگاه 10 و دارالفنون 15 بشه و استارت کاتا به مدت ۱ روز نان استاپ شروع بشه فک نکنم کار ساده ای باشه.تیم ورک بالا پروسه رو به شدت سریع کرده و در عرض 4 ساعت و ۲ رفت و برگشت ده کاتا شده.هر کس دیگه ای اگر داخل ساید دیگه ای همچین دهی داشت در بازه زمانی چهارساعته و 3 صبح خیلی کاری از دستش بر نمیامد.تعجبم این ادعاهارو میکنین که ۳ نصف شب پتانسیل بیدار کردن 120 عضوتون و ارسال ام ام دفاعی داشتید !!!! احیانا هیچ کی هم هیروش توی کپش نیست ، دیفالتم دفاع سواره ساختن و در عرض 4 ساعت میتونن دف برسونن

نکته دیگه این بود که الان من اتحاد ناصر عزیز رو نگاه کردم دکتر نوید گل رو توش دیدم.دلیلش رو کاری ندارم.اما اتحاد ناصر عزیز اتحاد عضوگیری نیست.به عبارت دیگه افرادی که عضو این اتحاد میشن یا نورچشمی هستند ، یا اشنا که میخان در کنار ناصر شمشیر بزنن.ناصر هم که ماشالله حس ششم قویه سریع جاسوس رو از غیر جاسوس تشخیص میده درسته اقا ناصر؟

اکانت فوق الذکر بازه زمانی خاصی در اتحاد ناصر بوده.سپس به اتحاد ویوا اس دبلیو منتقل شده و در نهایت هم که این داستان ها.نکته خیلی سادست.بازترش میکنم متوجهش شین

دوست عزیز تیم لیدری در مقابل تک تک اعضای اتحاد هاش مسیوله.هر گونه تخطی باعث میشه کل مجموعه زیر سوال بره چرا که اون فرد مورد تایید اون مجموعه قرار گرفته و وارد اتحاد شده.وقتی ۲ ساید هستند و از یه ساید همری روی دیگری بلند میشه ایا شما به ساید دوستت میگی من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود؟ ، فک نکنم چیزی باشه که رضایت ساید رو جلب کنه.از صحبت های شما من فقط ۲ برداشت دارم

1. عضوگیری در جنوب غرب هر دم بیل هست که باز هم مقصر اصلی تیم لیدری هست که هر بچه ای رو زیر پرچمش میاره تا با ابرو و اسم سایر عزیزان بازی کنه
    2. این عضو بنا به مقاصد خاصی قصد های شومی داشته که با یه حرکت ناپلیونی کیش مات شده و دیوار حاشا هم که بلنده خداروشکر :)

اگرچه طبق قانون همیشگی ، آمرداد مقصره :) تقصیر امرداد بوده این اکانت

1. یه بار رفته پیش ناصر
    2. بعد رفته تو شاخه اصلی جنوب غرب
    3. بعد اومده اس ای ده زده
    4. بعدم کاتا شده

بنده هیچ سایدی را محکوم نمیکنم و اتفاقا میگم، این یه پلییر تازه کار بوده که این اشتباه رو. کرده

(نگاه خوشبینانه)

ولی بد بینانه نگاه کنیم

به نظر شخص بنده کاملا مشخصه چراغ خاموش بودن اس دبل و بازی آرام و بدون حاشیه

قانون جدیدی هم به قوانین این سرورمون اضاف میشه.اس دبلیو هیچ وقت مقصر نیست حتی اگر خلافش ثابت بشه :D

نمیدونم چرا ناخوداگاه یاد محکومین دادگاه علت یابی حادثه چرنوبیل افتادم ;)۳ نفر درحالی که فاجعه عمیق تر از این حرفا بود.مدیونین اگر فکر کنین به جز خطای انسانی ، خطای فنی در نقص طراحی راکتور یکی از ۲ علل اصلی فاجعه بوده.

موفق باشید

پ.ن : پرهام عزیز شما ثابت شده ای منتهی یادم نمیاد موقع اینجور حرکتا طلبکار باشه یه ربع :) مخصوصا وقتی که بی تقصیره

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• دوستان عزیز سلام و ارادت 🙌

اکانت مورد نظر ، تقریبا سه الی چهار مرحله دف روی اکانتش رسید و حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ نیروی دفاعی رو مجموعا شامل شد و همینطور منابعی که برای آپ کردن ده بود ، که با توجه به اینکه ۲۴ ساعته زیر غارت و اسکات و با فواصل زمانی خیلی کم بود ، موفق به انجام این کار نشد. اکانت ما هم مثل تمامی اکانت های اتحاد های امرداد در خدمت ساید هست و با تمام توان جهت سربلندی جنوب شرق تلاش میکنیم.

نظر شخصی : سید عزیز ، اکانت مورد نظر تا زمانی که صفر نشده بود دهکده دومش ، داخل اتحادهای جنوب غرب بود ، براش دف و منابع می رسید ، تا بعد از صفر شدن هیچ واکنشی از طرف جنوب غرب دیده نشد و خیلی موارد دیگه ... این نکته رو هم اضافه کنم که جنوب غرب مختصات دو منفی رو داره و اشتباها ده زدن اینور زیاد منطقی نیست !

بنده از جایی که حرف شما رو قبول دارم و از دوستان عزیز ما هستید ، حرف شما رو مبنی بر اینکه این حرکت از قصد نبوده و خود اکانت سرخود اینکار رو کرده قبول میکنم ... اما شما هم قبول کنید که وقتی یک اکانتی که داخل اتحاد ساید هست ، اگر هم سرخود کاری انجام داده ، مسئولین ساید باید سریعا مواضع خودشون رو مشخص کنن و خودشون رو به ندیدن نزنن ! این میشه مثل اینکه روحانی گفت من جمعه تازه فهمیدم ! اگر هم واقعا سهوی از دید پنهان مونده ، با ادعای اینکه اگر ما میخواستیم و فلان و فلان ، پاسخ منطقی ای داده نشده 🙏

پ.ن : صرفا نظر شخصی هست :)

پ.ن ۲ : از مسئولین تقاضا داریم در صورت امکان ، به ازای هر ۱۰ ساعت شارژ کارگاه ، یک عدد ماجراجویی غیر پوچ و نقره ، به اکانت مورد نظر هدیه داده شود 🤔

• سلام خدمت همه

پست بعضی هارو میخونم یاد فیلم 300 میوفتم ( قشنگ تحریف تاریخ بود ) که 300 نفر با کمیت کم ولی با کیفیت جلوی ارتش خشایارشاه واستادن و با 300 نفر زدن 10000 نفرو لتو پار کردن ..... !!

من کاری به فیلم 300 ندارم چون تاریخ میگه کلا همچین چیزی دروغ بوده .ولی موندم وقتی که تو کشوری زندگی میکنی که 100 تا تحلیل اومده راجب اون فیلم باز چرا میای هی سیخ میزنی مارو ؟ ( فک میکنی مثل اون 300 نفر جاوادنه میشی؟ ) .... اما یه چیز برام بدیهی هست و اون اینه که لیدری که میدونه سایدش در کمیت هست و طبق امارم کیفیتم نداره هی پا تو کفش بزرگترش نمیکنه و سعی میکنه همون از زیبایی های سایدش لذت ببره تا این که هر روز تنش ایجاد کنه ( فعلا 3 تا تنش ایجاد کردید که ما جواب ندادیم :دی )

پ.ن: آیدین جان میشه یه امارم از نژاد های هر ربع بدی ببینیم ایا ربع زیباییی ها تو این مورد باز تو کمیته یا اکثریت و این اکانت ها چندتاشون ده دوم گرفتن ؟ ( اخه مصری هایی که پلیر داشته باشن و به درخواست لیدرها با این نژاد به بازی اومده باشن باید خیلی زودتر از این حرفا ده بگیرن ! نه؟ )

پ.ن: هنوز جواب سوالمو نگرفتم ربعی که همه به نظر لیدرش احترام میزارن و مصری بر میدارن و 150 ها رو میزارن واسه مصری های مولتی ( تازه پلیردارم نیست همش مولتیه ) ، چرا یهو باید یه 150 داده بشه به یه توتن با اسم اکانت لیدری؟ تازههههه اونم بدون اتحاد

پ.ن: به نظرم هرجور حساب میکنم ما خیلی با برکتیم :دی یه اکانتی که معلوم نبود چی بود کی بود از کجا بود به کجا میرفت .... رو صفر کردیم ! واقعا از ما بهتر همسایه دارید ؟ یبار یکی میخواست شما رو بندازه جون ما .... ما حلش کردیم وگرنه انداخته بود ، الانم یکی رو که نمیدونستید کی بودو براتون صفر کردیم ! ( 2 تا به ما طلبکارید )

پ.ن: به نظرم الگو هاتو از فیلم 300 نگیر ، برو فیلم got رو ببین که قهرمانای فیلم عین برگ پاییزی دروو میشن !

• سلام و عرض ادب

اول از همه تشکر میکنم از تمامی دوستانی که قصد تحلیل دارن ولی بنده هم معتقدم برای تحلیل نژاد ها بهتره یه تاپیک جدید باز بشه که دسترسی به اون تحلیل ها راحت تر باشه برای همه ی پلیر ها و زحمات این دوستانی که قصد تحلیل نژادو دارن هدر نره .

تحلیل های خیلی زیبایی از این سرور در حال حاضر در فروم دیده میشه و امیدوارم در آینده باز هم چنین تحلیل هایی ببینیم .

اینجا فرومه و آزادی بیان از طرف شورای لیدری به تمامی اعضای جنوب غرب داده شده و هیچ وقت ما جلوی اعضای سایدو برای ارسال پست در این مکان نگرفتیم و اگر تحلیل یا نظر یا عقیده ای اینجا بیان میشه شخصیه و طی تصمیمی که در شورای لیدری گرفته شده بنده افتخار دارم تا در مورد سیاست های رسمی جنوب غرب از طرف شورای لیدری پست بزارم .

و اما بعد ...

نکته ای که در خور اهمیت بود ، سکوت تیم لیدری جنوب غرب در بابت این دهکده با توجه به عملکرد خوبشون در ده ۲ زدن این شبه رو برای آمرداد ایجاد کرده که این دهکده با هماهنگی تیم لیدری این ربع بنا شده بود‌.

اشکان جان چطور اینجوری صغری کبری نتیجه میکنی ؟

ایشون بدون هماهنگی با مسئول 15 کراپ ساید و به صورت خودسر اقدام به تاسیس ده دوم در ساید جنوب شرق میکنه . جنوب شرق بدون اینکه اطلاعی به جنوب غرب بده و جویای داستان بشه اقدام به صفر کردن اون ده میکنه و بوم بوم کنان راهی فروم میشه و بابت این پلن تبریک میگه و جنوب غربو متهم میکنه به نفوذ در ساید و میگه براش دف ریخته شده!

از طرفی مام نیامدیم سیمز سیتی بازی کنیم.همه آزادن توی ارسال مهاجرشون به هر نقطه دلخواهی که مد نظر داشته باشند.فقط از همه عزیزان و سروران خواهش ، پیشنهاد ، تمنا ، عجز و ... (هر چی اسمشو میخاین بزارین) میکنم قبل از شروع هر حرکت و بازی ای تمام جوانبش رو بسنجید.چرا که شاید شروع اون بازی در دست شما باشد اما مطمین باشین پایانش دیگه دست شما نیست ! همیشه پیشگیری بهتر و ساده تر از درمانه !!!

درسته که نیومدیم سیمز بازی کنیم ولی اینجا هم کانتر نیست که یهو بزنیم و بره ! اینجا تراوینه ، هر حرکتی ، هر حرفی ، هر پلنی دارای بار معنایی خاص خودشه . دقیقا بهتره قبل هر کاری از عواقب اون کار مطلع باشیم ...

از دوستام در آمرداد انتظار بیشتری داشتم و این که یهو این چنین تحلیل کنن بیشتر برام شبهه ایجاد کرد در مورد این اکانت ...
    شما چطور متوجه شدی که از بچه های ما این دفو ریختن براش ؟ صرفا چون یه تعداد دف میومد رو اکانتش میگید از طرف شورای لیدری جنوب غرب ساپورت دفاعی میشده ؟! یعنی ما میایم یه پلن میریزیم که یه اکانت هجومی ما بیاد تو خاک شما ده دوم بزنه بعد براش 100 تا نیزه میریزیم فقط ؟ :دی

از اونجایی که از اس دبلیو فی البداهه یکی از اعضای تیم لیدری تصمیم به رجیستر در این ربع گرفت و هنوز هم هیچ واکنشی از اس دبلیو صورت نگرفته (جز شوخی و مغالطه ) ، ما هم این حرکت رو تکروی دوم از سوی جنوب غرب قلمداد کردیم.

من فک کنم تو یه پست کامل در این مورد توضیح دادم و فک میکنم پرونده این مورد بسته شده باشه . حالا چه اصراریه که هی زخم کهنه رو باز کنید نمیدونم . به نظرم بهتره که اون پست منو دوباره بخونی . قرار شده بود اون اکانت تحویل تیم شما بشه . اگه واقعا این اتفاق نیفتاده کافی بود به من بگی تا حلش کنم . چون اون حرکت یه حرکت شخصی بوده توسط ناصر که بعدش از ناصر خواستم تکلیف اون اکانتو روشن کنه و به صراحت اومد و گفت به تیم امرداد تحویل داده میشه !

• .هر کس دیگه ای اگر داخل ساید دیگه ای همچین دهی داشت در بازه زمانی چهارساعته و 3 صبح خیلی کاری از دستش بر نمیامد.تعجبم این ادعاهارو میکنین که ۳ نصف شب پتانسیل بیدار کردن 120 عضوتون و ارسال ام ام دفاعی داشتید !!!! احیانا هیچ کی هم هیروش توی کپش نیست ، دیفالتم دفاع سواره ساختن و در عرض 4 ساعت میتونن دف برسونن

اشکان جان داداش از شما بعیده . واقعا فکر میکنی ما میایم چنین پلن نخ نما شده ای رو اجرا میکنیم تو ساید شما و میزاریم راحت شما کاتاش کنید ؟؟؟
    فکر کنم خودت بهتر بشناسی منو و میدونی که تو سایدی که هستم نمیزارم چنین اتفاقی بیفته . و اگه یه روزی بفهمم کسی از اعضای ما خودسر این کارو کرده خودم اخراج و فارم عمومی اعلامش میکنم چه برسه بخوایم تو شورای لیدری چنین تصمیمی بگیریم !!!!!

ب

نکته دیگه این بود که الان من اتحاد ناصر عزیز رو نگاه کردم دکتر نوید گل رو توش دیدم.دلیلش رو کاری ندارم.اما اتحاد ناصر عزیز اتحاد عضوگیری نیست.به عبارت دیگه افرادی که عضو این اتحاد میشن یا نورچشمی هستند ، یا اشنا که میخان در کنار ناصر شمشیر بزنن.ناصر هم که ماشالله حس ششم قویه سریع جاسوس رو از غیر جاسوس تشخیص میده درسته اقا ناصر؟

اکانت فوق الذکر بازه زمانی خاصی در اتحاد ناصر بوده.سپس به اتحاد ویوا اس دبلیو منتقل شده و در نهایت هم که این داستان ها.نکته خیلی سادست.بازترش میکنم متوجهش شین

یه اکانتی در اول سرور به صورت ناشناس میاد و در ساید جنوب غرب ریجستر میکنه و تقاضای ورود به اتحاد داره ، چون شناختی ازش نداشتیم به ناصر گفتم مسئولیت این اکانت با خودت ، ایشونم این اکانتو برد تو اون اتحاد پس نه نور چشمی بود نه آشنا بلکه یه ناشناس بود برای ما و من سپرده بودم به ناصر که شناسایی کنه و ببینه اصلا قابل اعتماد هست یا نه .
    من با ناصر صحبت کرده بودم و به صراحت و با صداقت در فروم پست گذاشتیم در مورد اکانت کلاهبردار و پروندش بسته شد . من نه اون موقع نه الان و نه هیچ وقت حمایتی از اتحاد antiAmor نکردم و نخواهم کرد و این اتحاد هیچ ربطی به مجموعه بزرگ جنوب غرب نداره .

1. این عضو بنا به مقاصد خاصی قصد های شومی داشته که با یه حرکت ناپلیونی کیش مات شده و دیوار حاشا هم که بلنده خداروشکر :)

اشکان ازت انتظار دارم واقعا یکم بیشتر تحلیل کنی سر این موضوع . اینکه این اکانت چطور و از کجا اومد و از کجا به قول شما ساپورت شد خودش داستانیه که مورد بحثه . به نظر شما چه سایدی میتونه بیشترین نفعو از این حرکت ببره ؟ جنوب غرب ؟؟؟؟

از همین جا ظهور پنجمین ساید سرور رو در منطقه خاکستری اعلام می‌کنم عزیزانی که تمایل دارند با ساید پنجم بازی کنند پس از هماهنگی با اکانت Green میتونن به این ساید بپیوندن

پرهام عزیز . میدونی که چقد دوستت دارم و دوست داشتم کنارم پلی بدی نه اینکه بیای تو ساید ما و بشی ساید پنجم ! ولی به تصمیمی که گرفتی احترام میزارم و برات آرزوی موفقیت میکنم ...

پ.ن1 : احترام چه در بازی چه خارج بازی برای من همیشه در اولویت بوده

پ.ن2 : گاهی وقتا در بازی مجبوری جلوی دوستت بازی کنی و این اتفاق توی تراوین هم میفته

پ.ن 3: تو بازی مافیا یه شخصیتی هست به اسم تروریست که همزمان خودش و یه نفر نقش دار در بازیو بیرون میکشه . تروریست در واقع همگروه مافیا محسوب میشه ولی بعضا اشتباهی یه مافیا رو ممکنه با خودش منفجر کنه پس زیاد به تروریست خود دلخوش نباشید!

پ.ن4 : تو همون بازی مافیا ، گاها پیش میاد مافیا یه سناریو میچینه و شهروند ها رو به جون هم میندازه یا یه شهروندو میاره تو تیم خودش . ازین سناریو ها میشه برای تراوین هم استفاده کرد . فقط شهر اگه تو زمین مافیا توپ بزنه باخته ! پس بهتره تو زمین مافیا توپ نزنیم !

پ.ن5 : احساس یا منطق ؟ مسئله این است !

با تشکر

کوچیک همه ی شما یوسف

• سلام خدمت تمام عزیزان سرور

آیدین جان شما شاید من رو دوست نداشته باشید اما من به شخصه ارادت زیادی به شما دارم و نمیشه تحلیلهای زیبای شما رو نخوند و لایک نکرد. <3:love:

در مورد اکانت شماره 4 مقداری توضیحات لازم هست داده بشه جهت تنویر افکار عمومی.

اکانت چهارم A R T E M I S از شمال شرقی توتن با غارت ساعتی ۱۲ک و تلفات خیلی بالا (تاپ هجومی هم در تاپ۱۰ هم در کل آمار) و ده دوم بیابونی (‭117‬‬|‭177‬‬)

آیدین عزیز شاید شما فراموش کردید اما ورژن 3.6 حدود 6سال پیش به خاطره‌ها پیوست. تو این ورژن جدید موارد جالبی تغییر کرده و یا اضافه شده به بازی که کمک فراوانی به هجوم و غارت ابتدای سرور میکنه:

1. منابع اولیه موجود در آبادی‌ها از 1600 به 4000 یا 8000 افزایش پیدا کرده.
    2. آیتم بسیار جالبی به اسم پماد به بازی اضافه شده که یه جوری قهرمان رو نامیرا کرده.
    3. آیتمهای متنوعی وجود داره که سر، بدن، پا و دستهای قهرمان رو میپوشونه که هر کدوم خاصیت‌های منحصر به خودشون رو دارن.
    4. کتیبه که میشه باهاش قهرمان رو حسابی زورمند کرد. (به علت تورم شدید تا به حال نتونستیم از این مورد استفاده کنیم)

اما در مورد تلفات اگر روز 3 یا 4 بازی این مقدار تلفات رو داشتیم که حذف می‌کردیم بریم سر خونه و زندگیمون اما روز 10-11 سرور منکر همچین تلفاتی نمی‌شیم هرچند به نسبت حجم غارت قابل چشم پوشی هست.

ارادت فراوان :saint::saint::saint:

S3Rd2 2010 : Saeed-69 (Ariana ==> Tigers) meta winer

S2Rd3 2011 : V4R (Vals ==> ValAce) meta winer

S14Rd1 2012 : V4R (Classic) winer

-----------------------------------------------------------------------------------------

S2Rd1 2016 : CONSTANT!NE (Elders) winer

S1Rd4 2018 : ZSZSZ (Swans ==> AmordaD) winer

• این میشه مثل اینکه روحانی گفت من جمعه تازه فهمیدم ! اگر هم واقعا سهوی از دید پنهان مونده ، با ادعای اینکه اگر ما میخواستیم و فلان و فلان ، پاسخ منطقی ای داده نشده 🙏

نور چشمی داداش . فعلا که اخراج شده و احتماله زدنشم هست

باز اگر راضی نمیشی بیام با هم بریم در خونشون :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام اشکان جان

از شما بعید بود . وقتی یه سایدی بخواد یه کاری انجام بده قبل از انجام کارش زیرساخت ها رو آماده میکنه .

مگه میشه جنوب غرب بخواد ده بزنه تو ساید دیگه بعد منتظر بمونه تا اون ساید اتک بدن بعد فکر ارسال دفاع بیفته عزیزم وقتی یه ساید اینکار رو میکنه مطمعن باش اول دف ثابت اکانت رو اوکی میکنن و بعد میاد شروع به آپ کردن ده میکنن . یعنی واقعا این جمله رو که تو فاصله 4 ساعتی و ساعت 3 صبح زدیم و فرصت نکردن دفاع بفرستن خوندن تا الان دارم میخندم و برای همین یکم نوشتن پستم زمان بر شد . دمت گرم اشکان جون خیلی حال دادی بیا سفره خونه تا ببینمت عزیزم <3

خب عزیزان در ساید جنوب شرق سعی بر به حاشیه بردن فروم و جنوب غرب رو دارند که البته امید وارم بعد از خوندن این متن جنوب شرق در یک حرکت عاقلانه

سلام پرهام جان میدونی خیلی دوست دارم . ولی از وقتی شدی ساید پنجم خواهشا در مورد سیاست های جنوب غرب تو فروم چیزی نگو .

همینجا هم اعلام میکنم که نماینده جنوب غرب تو فروم یوسف جان هست و هر شخص دیگه ای پست بذاره نظر شخصی خودش رو گفته و ربطی به سیاست های جنوب غرب نداره

با تشکر

ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام دوستان

چرا انقد یک موضو رو پیچیده میکنید برای خودتون؟

اگر قرار باش اتکی داده میشه یا ده زده میشه بخایم یک ساید رو تحدید کنیم یا انگشت اتهام به سمت سایدی بگیریم و بخایم سیاست رو سری وارد بازی کنیم که نمیشه بازی کرد و آزادی از پلیر ها گرفته میشه و آب‌ بخوان بخورن باید از لیدر اجازه بگیرن.

یک ده زده شده شمام صفرش کردین دمتون گرم خیلی کار تیمی زیبایی بود و هماهنگی خوب بودش انشالاه در آینده هم از این لینکا ببینیم.

حتما من فردا لب مرز بازی میکنم بخام اتک بدم میخواین بیاین اینجا همین داستانو درست کنید و ساید رو تحدید کنید و با سیاست جلوی منو بگیرین؟

اکانت بنده Evil Black هست اگر دوس دارین میتونید بیاین کنارش ده بگیرین من به شخص خیلی خوشحال میشم که دوست های جدید پیدا کنم

فقط من کتک خوردم خوبه زدین نیاین بگین بوم بوم آبروی منو ببرین^^^^^^

• سلام به همه‌ی عزیزان

اکانت Slim Shady طی ۴۸ ساعت آینده حذف خواهد شد.

یک بار یکی از دوستان تراوین باز و عزیزم - از حرفه‌ای‌هایی که اتفاقا اغلب رقیب آیدین بوده - گفت که آیدین نصیری برای خیلی‌ها نه تنها الگویی در تراوین، که الگویی در زندگی‌ست..

من این افتخار رو داشتم که سه سرور مختلف با آیدین تیمی دو نفری روی اکانت هم‌دیگر (جانشینی! هرگز پسورد هم‌دیگر رو نداشتیم) بازی کنیم و ازش خیلی چیزا یاد بگیرم..

اما ناگزیر این سرور رو رها می‌کنم..

تراوین بازی بزرگی‌ست! و درس زندگی میده.. از درس‌هایی که ازش گرفتم: به قول مولانا "خام بدم (با ضمه روی حرف ب)، پخته شدم، سوختم"

خام بدم: این اسامی (تری‌دات، ایس، والس، سوانز و ..) هستن که اهمیت دارن.

پخته شدم: این دوستی‌ها هستن که می‌مونن.

سوختم: دوستی‌ها هم پایدار نیستن و این خاطرات هستن که می‌مونن..

دوستان عزیزم برای عضویت لطفا به اکانت من پیام ندید! به کافی پیلیز (همون طور که در پروفایل اتحاد نئون نوشته شده) پیام بدید.

برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم <3

- ارادت‌مند

ایرج

پ.ن: اشکان عزیزم، مرد جوان، دوست داشتنی، متین و شریف، ازت عذر می‌خوام که وقتی به من لطف داشتی و دعوتم کردی بیام ج.ش گفتم شلوغم و نمی‌رسم، و بعد از ش.ش سر درآوردم!

واقعا شلوغم و نمی‌رسم، اما احترام و محبتی که نسبت بهت در دلم دارم رو از من بپذیر <3

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• بهنام جان سلام،

من یه مقدار توی دریافت غیرمستقیم معمولاً ضعیف هستم. شما لیدر کل شمال غرب هستین درسته؟ (این رو پرسیدم چون ماشالله اکثر جنوب شرقی ها این پست شما رو لایک کرده بودن و خواستم مطمئن شم هم شما شمال غرب هستین، هم متایی هنوز بسته نشده.)

بعد شما الان ناراحت هستین که من اومدم یه fact گذاشتم که توی شمال غربی کسی تا حالا واحه نگرفته؟! من این تیکه رو هم متوجه نمی شم. اگه می شه دقیق بگین از این ناراحت شدین که چرا واحه نگرفتین تا حالا (این که چرا این واقعیت اصلاً وجود داره)؟ یا از این که همچین واقعیتی بیان می شه؟ به نظرم اگه از دومی ناراحت هستین، با بستن چشم مردم، هیچ زخمی دوا نمی شه. بهتره تمرکز و انرژی رو جای دیگه بذارین.

در مورد اون «به درخواست لیدر» و «به نظر لیدر» هم، این که مرز بین این که تصمیمات شخصی و تصمیماتی که جامعه برای آدم می گیره رو زیادی در بنوردیم، معمولاً عاقبت مفیدی برای جامعه نداره. درست مثل کره شمالی که توش شما حتی دسترسی به اینترنت درست و درمون هم نداری «به نظر لیدرش» و «به درخواست لیدرها» و فقط لیدرهای همونجا هستن که صبح به صبح به ملت می گن: «وای چه قدر ما خوبیم!»

اینجا هم این مانعی که شما برای خودتون درست کردین رو، من به عنوان یه عضو خارجی بهش احترام می ذارم. منتهی برام سخت هست که بپذیرم که اکانت شفتالو https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=304 که اونقدر بدشانسه که در ۹ روز اخیر، حتی یه آیتم قهرمان هم از ماجراجویی نیاورده (کنایه دارم می زنم!)، استفاده بهتری می تونه از ۱۵ گندمی ۱۵۰ درصد بکنه احتمالاً، تا اکانت ™I M P E R I A L که با این حجم از غارت (یک چهارم ربع رو یه نفره داره میاره تو اکانت خودش) باید بره ۷ گندمی بگیره آپ کنه...

به هر حال پیشنهاد من دو تا چیز هست برادر:

۱) منش لیدری رو حفظ کن و به جای «تو خودت چی؟ هااا؟ خودت اصنشم!» اگه کسی نقدی با عدد و رقم و گواه ازت داره، یا بپذیر یا بگو «بله، آگاه هستیم، همه چیز طبق برنامه پیش می ره؛ به زودی خواهید دید نتیجه ی نهایی عالی رو!»

۲) توی تراوین توی تمام این ۱۲ سالی که من شاهد بودم، خیلی تئوری ها روی کاغذ از خیلی از دوستان دیده ام. معمولاً هم با یکی از این ابزارک های کیریللوید (مثل چند تا نیرو در چه زمانی می شه ساخت) داستان شروع می شه که اسلایدرهاش رو تا منتهی الیه سمت راست می کشن و می گن خب اگه من از روز دوم بازی تا ماه ۱۱م بازی، با کتیبه منحصر و اصطبل بزرگ ۲۰ نیرو بسازم می تونم فلانقدر بسازم! اما خب همه می دونیم که در عمل خیلی فاصله ها هست و میلیاردها اکانت به خاطر این که یکی از فاکتورها رو (مثل هزینه گندم) حساب نکرده ان، به فنا رفته ان توی همه ی این سالها...

من هر موقع کسی از این تئوری ها داشت (یادش بخیر، «معین» گل اون اوایل والیانتس روزی یک ساعت و نیم تلفنی به من از اینا می گفت!) بهش می گفتم اول دقیقش بکنه، ثانیاً بره یه گوشه واسه خودش انجام بده و مزاحم کار بقیه تو ساید نشه.

حالا اینجااااااا... شما هم یه تئوری دارین، این که همه ۱۵گ ۱۵۰ درصد های ساید رو مصری ها بگیرن و تولید ساید هم به کل، کن فیکن بشه. منتهی حرف من اینه که برادر بزرگوار، اولاً شما داری با کلّ منافع سایدت بازی می کنی و سوراخ کردن کشتی ت (ولو به قصد اکتشاف نفت و پولدار شدن همه اعضای کشتی!) می تونه باعث غرق شدن همه بشه؛ ثانیاً تا همینجای کارت که ۱۰ روز بیشتر نگذشته، به نظر من برنامه ت درست داره پیش نمی ره.

اکانت Slim Shady روز چهارم بازی اومد (شماره UID پروفایلش ۶۴۴ هست،‌ ینی هرکی کمتر از اینه UserIDش قبل از ایشون اومده) و مصری هم هست و غارت آنچنانی هم نداشت، الان داره کم کم واحه دومش رو هم می گیره. بعد اکانت final که رتبه ۲۰ شاخه اصلی شماست مثلاً که قبل از slim shady هم اومده و سطح قهرمانش هم بالاست، هنوز داره تاپ-لِس با سیکس پک بیرون و دمپایی صندل و موی باز (بدون آیتم های قهرمان منظورمه) راست راست می چرخه! چرا؟ چون به دلیل ژن خوبش و نژاد برتر آریاییش یه ۱۵ گندمی ۱۵۰ درصد تپل براش کنار گذاشته شده تا هر وقت عشقش کشید بره بگیره!

ما ناظر خواهیم بود، اما تو هم اگه خواستی یه «به خود آ» داشته باش -- به نفع خودت هست برادر گل.

استاد بزرگ،

دو تا نکته:

نکته اول) ممنون از اسکرین شاتی که گذاشتی. من نمی دونستم همچین بخشی به تراوین اضافه شده که خودش اتومات گزارش می ده آمار تلفات رو. دوستانی که مثل من تا حالا ندیدن، tab آخر صفحه «گزارش ها» یه چیز جدید داره که می تونین یه بازه زمانی برین و تعداد تلفات و اینا رو ببینین!

ممنون ازت که اینو به ما یاد دادی. :*

نکته دوم) در مورد ورژن ۴ و غارتش، والله این سیستم غارت از واحه رو ما سال ۲۰۱۱ (اگه اشتباه نکنم، احسان اگه هستی بیا تصحیح کن) روی سرور تیم که خود کیریللوید هم بود و هنوز ورژن ۴ عمومی نشده بود سعی کردیم پیاده سازی کنیم.

من تجربه خودم رو بهت می گم:

۱) منابع واحه که فرمودی، دقیقش ۴۰۰۰ برای واحه های ۲۵ درصد هست (با تولید ۴۰-۱۰-۱۰-۱۰ در ساعت)، و ۸۰۰۰ برای واحه های ۲۵/۲۵ یا ۵۰ (با تولید ۴۰-۴۰-۱۰-۱۰ در ساعت). ینی شما حداکثر ساعتی ۱۰۰ تا منبع می تونی غارت کنی.

۲) قدرت آیتم های قهرمان توی این سرور کم شده. شمشیر و سپر و زره قبلاً ۵۰۰ بودن. الان شدن ۲۵۰. این خودش یه کم کند می کنه قهرمان بازی رو، مخصوصاً اوایلش رو.

۳) قیمت پماد توی این سرور وحشتناک بالا هست، همین طور قیمت کتیبه قهرمان. توی سرورهایی که سیلورفروش داشت قشنگ می شد استراتژی رو بر پایه ی پماد و کتاب ریخت. یادمه با ساسان نفری ۵ک پماد می ذاشتیم تو جیب هیروهامون، می رفتیم دور دور می کردیم و وسط راه پماد گاز می زدیم! اینجا ولی از این خبرا نیست.

۴) همون طور که گفتی (و تو پرفایلت هم نوشتی: A R T E M I S) قیمت کتیبه اونقدر بالاست که تقریباً می شه فرض کرد وجود خارجی نداره.

من تجربیات خودم رو از استراتژی «وسط بیابون ده می زنم، از واحه غارت می کنم و همه غارت ها هم خودم می کنم» رو می گم حالا. دقت کن که من راجع به همین سرور حرف می زنم که توش کتاب و پماد و کتیبه قهرمان خیلی خیلی گرونه.

1. فاصله خیییلییی زیاد ده دیفالت با ده کپ بیابون عملاً انتقال منبع بین ۲ دهکده رو غیرممکن می کنه.
    2. شما همین الان با هیروی سطح ۱۴ وقتی پوینت هات رو هجومی هست، داری ساعتی ۲۲۰۰ منبع رو نمی گیری. در سطح ۲۰ به زودی، این مبلغ برابر با ۳۶۰۰ منبع در ساعت خواهد بود.
    3. این ینی اگه واحه فاصله اش بیشتر از یک ساعت رفت باشه یا شما بخوای بیشتر از یک بار با هیرو روش بری، توی همون ۲ ساعت رفت و برگشت که واحه با ۴ک یا ۸ک منبع رو می خوای خالی کنی، می تونستی همون منابع رو از خود هیرو بدوشی!
    4. درسته که بعدش واحه پاک می شه، و توی بیابون خوبیش اینه که تنها غارتگر واحه ها خودتی. اما بدیش هم اینه که خودتی. ینی به محض تولید جونور، کس دیگه ای ممکن نیست خالی کنه یا اول اون تو دیوار بره موش بکشه -- تمام تلفات رو خودت به تنهایی می دی.
    5. شما علاوه بر تلفات و هی پت پت گرزی از دست دادن (یا خدای نکرده شوالیه)، برای این حرکت ها لازم هست که همیشه مقادیر خوبی تروپ داشته باشی و گندمخور اونا رو هم بدی. منتهی تروپ توی بیابون الزاماً به درد ارلی گیم تا مید گیم نمی خوره و حالت ایده آلش این هست که شما اول کراپ رو ۱۴ الی ۱۶ بکنی، بعد فول تروپ نیرو بکشی؛ اما اینجا باید زودتر نیرو بسازی و زودتر خرج و هزینه بکنی.

خلاصه ی داستان اینه که انشالله که جواب بده، اما ما قبلاً کردیم و از یه جایی به بعد تصمیم گرفتیم تروپ رو بکوبیم تو دیوار و کشاورزی کنیم توی بیابون و یه همر غیرغارتی درست حسابی بعد از کراپ ۱۵ بسازیم.

ارادت،

--آ.

پ.ن. یه چیز آموزشی کوچیک برادر: ترکیب هیروت الان اینه: کلاه اصطبل، زره بازسازی، کفش سرعت. اگه هیروت بیرون هست بهتره کلاه هوشیاری رو بذاری یا گلادیاتور. کلاه اصطبل فقط همین که زمان صف گذاشتن رو سرش باشه کافیه. اگه هم هیروت در بیس هست می تونی کفش بازسازی و کلاه گلادیاتور بپوشی. همین.

پ.ن. یادش بخیر قبلاً ها تو فروم ملت دنبال «آنتی اسپم» می گشتن که پست شون حذف نشه! اینجا باید لای ربط کاملاً مستقیم به «شاخ بازی» بگردیم که مصدع اوقات کل کل های دونفره دوستان نشیم و نندازمون بیرون از تاپیک که ارث پدری شون هست! :)

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• سلام به دوستان عزیز یک مقدار این روزا سرم شلوغ بود و با گوشی بودم کلا و نرسیدم پست بزارم و میبینم زیادی فروم به سمت انالیز و بحث های جدی رفتش :دی

بریم سر اصل مطلب یعنی کل کل :دی

ورژن جدید بچه های جدید ورژن قدیم بچه های قدیم.... کار به درست و غلط حرفتون ندارم اما از طرف یک بچه جدید به شما قدیمیه خیلی قدیم پیشنهاد (نصیحت نیستا پیشنهاده) ورژن عوض شده رفیق وقتشه سبک بازیا هم عوض شه دلیل نمیشه همه 15 کراپ میگیرن ما هم بگیریم

Saman

د

چیزی رو که شما سخت گیری اسم گذاشتید من بازی تیمی میدونم. پلیرهایی داریم که منافع ساید رو درک میکنن و توی این مسیر قدم بر میدارن. اگه بگم که بیشتر از 90% پلیرهای ما نژاد مصر و هون رو از نزدیک ندیده بودن اغراق نکردم . و اکثراً طبق توصیه تیم لیدری اقدام به انتخاب نژاد کردن . پس قاعدتاً طبق همین روال برنامه ریزی برای احداث کپ ها اتفاق افتاده و روی نظم جلو میره .

دو سه روزه که نژاد مصری مبحث اول فروم قرار گرفته. همین بحث توی تیم ما قبل از شروع سرور اتفاق افتاده . روش محاسبه و تحلیل شده . و نتیجش شد اینکه دوستان ساید رقیب بدون آگاهی کافی ( یا شاید با آگاهی ) اقدام به تمسخر کردند . تا اینکه شما و چند نفر دیگه چند پست تحلیلی راجع به نژاد مصر گذاشتید . دوستان به فکر افتادن، به جای تمسخر شروع کردن به حساب کتاب . پس با توجه به اینکه هنوز دیر نشده به شما قول میدم که شاهد افزایش نژاد مصر توی سرور خواهیم بود. (پس پیشاپیش اعلام میکنم که قبل از اقدام به این کار نسبت به پرداخت حق رشد نژاد مصری اقدام کنید)

به بعضی از دوستان هم باید عرض کنم که به جای اینکه نگران کپ نگرفتن پلیرهای ما باشند به فکر حل مشکلات ساید خودشون باشن . یا بهتره بگم که سرتون به کار خودتون باشه . از بزرگتر های سایدها هم تقاضا دارم که طناب بعضیارو ببرین یکم اونورتر ببندید . داریم اذیت میشیم . (شخص مورد نظر ارزش ریپلای نداشت و گرنه خودش فهمیده که کیو میگم).

این لجبازی شمال غرب که اشتباه بزرگش رو قبول نمیکنه و حتی ایشون میاد بعد از توضیحات ایدین در مورد مصر بهش میباله رو کجای دلم بزارم ؟؟؟

دوستان عزیز لطف کردند و با حساب کتاب سریع گفتند چه قدر ضرر کردید سر اینکه اکانت های خوب و پر وقت از ابتدا کپ نگرفتند ولی ایا تا حالا فکر کردید این پلنی که بهش میبالید چه قدر افتضاح اجرا شده ؟؟؟

دوستان اگر سرور رو ایزی مود و پیرمردی نبود تمام کپ های شمال غرب لاک میشدند.

اکانت ایمپریال که مثلا اکانت با برنامه و پر پاپ هم هست کپ مصریش در جا گرفته نشد و حتی چند روز فاصله بود بین زمان تاسیس ده 7 گندمی تا کپ مصری .

اگر سرور جدی بود و دوستان اجازه میدادند تمام کپ های مهم سایدتون گرفته میشد و در جا لاکش میکردیم . ولی بنا به ضعیف کردن سایدی قبل از تعیین شدن سیاست سرور نبود.

لطفا هی نگید دوران 3.6 تموم شده و بیاید یاد بگیرید . بسیاری از این ایده ها و پلن های صنعتی که انجام داده میشه اگر یک حریف واقعی باشه در جا نابود میشده .

زمانی این پلن شما خوب بود که تمام کپ های اکانت های اصلی که کپ غیر 15 گندمی میگریند با کپ های مصری ساپورتشون همزمان و هماهنگ گرفته میشد و ساید های دیگه اگر میخواستند هم هیچ کاری نمیتوستند در مورد بکنند .

تراویان یک نوع شطرنج هست ( یا حداقل بود) . شما نمیتونید پلن جنگیتون رو بر این اساس بزارید که حریف حرکت اشتباه میکنه . باید بر اساس بهترین پاسخ حریف پلن ریخت . پلن اب دو خیاری رو لطفا تو فروم به عنوان پلن خاص نگید و هی اصرار نکنید ما نمیفهمیم .

دیگه پیر شدیم تو این بازی وقتی بازی ارزش داشت.

برای همین هیچ فراخوان رسمی‌ای نداده‌ام و قصد هم ندارم که بدم.

به‌نظرم دوستانی که اکانت ساخته‌ان هم می‌تونن بعد از ریست شدن تاپ۱۰ حدود ۱۲ ساعت دیگه یه اکانت جدید تو ش.ش. بسازن و اکانت قبلی رو حذف کنن.

باز هم لازم هست تاکید کنم که این یه فراخوان نیست. صرفاً یه توصیه دوستانه و عقلانی هست برای باانگیزه‌تر ادامه دادن سرور و «تاثیرگذاری» بیشتر و لذت بالاتر.

ایدین جان خوش امدی به سرور. ولی اگر این پیامت اگر فراخوان نیستش یه فراخوان هم انجام بده که فرقش رو یاد بگیریم :دی

سلام به یار و همیار همیشگی :)

این سرور هم در خدمتت هستم عزیزم :) زودتر کانفیرم کن که اسم اکانت و عوض کنم.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• سلام ایدین

ایدین جان حرفایی که زدی کاملا منطقی هست و منم خودم اینا رو میدونم

یه لطف دیگه میکنی با برنامت یه امار نژاد هایی که در هر ربع ثبت نام کردند رو با گراف بزاری و اینکه چند درصد این نژاد ها ده دوم گرفتن ، فک کنم اینم تحلیل خوبی میشه

در ضمن ایدین جان من ج ش و تو امرداد بازی میکنم واسه همینه ج ش ها لایکم میکنن و ش غ ها دیس لایکم میکنن ، این پست هایی که میدم دارم ش غ رو اذیت میکنم سر به سرشون میزارم تو که منو میشناسی دست به اذیت کردنم خوبه! البته میدونم زرنگ تر از این حرفایی که یه درصد فک کنی من ش غ هستم :دی به در گفتی دیوار بشنوه

پ.ن: برای ما هم هیرومون ایتم نمیاره ، چون معیار این سایت اینه بیشتر ایتم بخری تا ایتم بیاره

پ.ن: ش غ یکم دیگه تلاش کنی از 3 تا طلبت یکیش پاس میشه ها و میمونه 2 تا طلب You can do it!

• با سلام و خسته نباشید

اکانت MKMJ بطور رسمی از امروز وارد سرور شده و در خدمت ساید SW هستیم

با ارزوی سروری زیبا برای همه بزرگان سرور

سعید MKMJ8)

سلام علیکم و رحه الله برادر

چطوری در کسری از ثانیه ده دوم گرفتین وقتی دیروز وارد سرور شدین؟

2423-1111111-png

• سلام خدمت دوستان عزیز

البرز جان از روز اول من، حامد طوطی، حسن و شاید یکی دو نفر دیگه (این رو گفتم که بدونی درخواست سایدی نیست و بیشتر شخصیه از طرف چندتا بازیکن توی ساید های مختلف) اصرار داریم بازی رو از حالت ایزی مود و خاله زنک بازی خارج کنیم و بیشترین مخالف رو توی ساید جنوب شرق داشته که "این سیستم علی اصغری!!!!!!!" و دقیقا هم اشکان و هم بهنام اولین نفران که این نوع پست ها رو لایک میکنن!

من به شخصه حتی حاضرم برای خارج شدن سرور از حالت ایزی مود (شلغم کاری) و حرکتش به سمت تراوین شدن انقلاب کنم! 🙈😅 ولی خوب وقتی می‌بینیم اکثر پلیرها و حتی لیدرهای چهارساید برای صرفا بردن اومدن و ترجیح میدن پیر مردی و دست به عصا حرکت کنن کاری جز فعلا تحمل و همین فعالیت مدنی برای تغییر وضع فاجعه بار موجود از دستمون بر نمیاد!!!!! 🤦‍♂️

تا حدی که یه دونه دهکده صفر کردن اینقدر سر و صدا میکنه توی فروم! 🤔

چه از طرف بچه های جنوب شرق (که آااااااااای زدیم! کشتیم! له و لورده کردیم! کو حریف که بقیه هم اینطوری بزنیم) میکنن!!! حقم دارن ها چون قطعا با این شیوه بازی تا آخر سرور نهایت هفت هشتا از همین نوع پلن ها ببینیم و بعدش یه واندر صد میشه و سرور تمام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و چه از طرف ساید جنوب غرب که انتظار دارن برای زدن یه دونه دهکده از یه اکانت که توی اتحادشون هست و حتی نمی‌شناسنش باهاشون هماهنگ بشه و مثلا سعید بیاد بگه بچه های لیدری جنوب غرب یکی دهکده اتحادتون اومده ساید ما اجازه هست ازش یه اسکات بکشیم!!!!!!!

دوباره میگم و دوباره و دوباره و دوباره و تا آخر سرور هرچی شما بگید "تراوین علی اصغری" من باز میام میگم تا آخر به اندازه سر سوزنی به چهار نفر قدیمی تر بر بخوره و عوض کنن این سیستم کسل کشنده مسخره رو!!!!!

در پناه حق 🌹

• دوست عزیز اجرای هر کاری نیاز به یک سری ملزومات داره و همچنین اثر مطلوبداشتن نتیجه عمل انجام شده ، اگه روز دوازدهم این ملزومات رو داری، شعار نده و بسم الله

خوب فکر کن که بعدا جات سر هیچ و پوچ تو مپ سوراخ نشه و اگه با بیل زدنت حداقل یه سوزن بهشون زده باشی یا شرمنده دوستات نشی و اکانتو ول کنی و بری

پ ن: متن بالا نظر شخصی با یک دهکده هست

• با سلام مجدد خدمت همه خوانندگان گرامی

از اونجایی که از اس دبلیو فی البداهه یکی از

نکته دیگه این بود که الان من اتحاد ناصر عزیز رو نگاه کردم دکتر نوید گل رو توش دیدم.دلیلش رو کاری ندارم.اما اتحاد ناصر عزیز اتحاد عضوگیری نیست.

سلام اشکان عزیز

در مورد کلییت پست شما که یوسف جان

زحمت کشیدند و به عنوان دیپلمات و سخنگوی ساید ابهامات رو روشن کردند. و حق مطلب رو ادا کردند.

ولی در مورد مطلبتون

در مورد اون اکانت مفصل توضیح داده شد

و فکر. میکنم اصلا برای چی زده شد و حتی هم. اکنون اکانت فعالیت خاصی نداره و به علت مشکل خاصی یه مقدار تحویل اک دیر شد.

😉میتونیم اینطور حساب کنیم

ناصر سفیر فرهنگی محسوب میشه

درسته!؟

و حضور اکانت شخص من هم در اون اتحاد دلیل خاصی نداره.. و علاقه قلبیم به امرداد رو نشون میده.

اون اتحاد عضو گیر نیست

قصدی نداره.

واقعا با ناصر فکر نمیکردیم اینقدر سخت بگیرید

هی تکرار مکرررات کنید

شایدم فروم سرده

علاقه به گرمی فروم است..

و آما

جدا از همه این بحث ها و تفاسیر

شخصا آنچه دیدم

امرداد بهترین برنامه ریزی رو تا هم اکنون داشته و کاملا منسجم بوده...

به خط مرزی بسیار جالب هم هست چینش اکانت ها.... چه مرزیم هست.. 🤦‍♂️..

پ ن ‌:سعیید جان کاکو دقت کن گفتم سفیر فرهنگی نه برده مصری 😄

پ ن بعدی :

ایدین جان دعوت کافی نیست سرور نرماله

امیدوار هستند دوستان فراخوان بدید اگر هستید اگرم نیستید که چرا با اتحاد های شمال شرق هم سو نمیشید؟

پ ن : امان از این ابولفضل.. 😂🤦‍♂️

همه پلییر دارند ما هم داریم عاشق علی اصغر..

تو سععید رو بزن

سعید تو رو بزنه..

تامام.

Dr.nvidia