نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• تو بعضی از سرورها دوتا ساید تصمیم میگیرن با کتیبه های مرزی هم کاری نداشته باشن . به فرض مثال من اگر لیدر SW باشم شاید با سایدی متا نباشم اما ساید X رو مد نظر دارم پس باهاشون نپ کتیبه میزنم که کتیبه های اونا رو نزنم که جلوتر بدون ناراحتی متا رو هم به خطر نندازم البته گفتم بعضی از سرورها نه همه سرورها

بعدشم الان نسبت به جمعیت سابق الان خیلی هنر کنیم کتیبه های خودمون رو جمع کنیم یا نهایت کتیبه ای مرزی ساید حریف رو بزنیم این که خیالت از یه مرز راحت باشه اونقدر ها هم بد نیست

میدونم نپ کتیبه چیه اگه نه که کهیر نمیزدم :) ولی از این نپ خیلی بدم میاد ، یکی از بزرگترین هیجان هارو میگیره :( امیر این سرور نیست ؟

• درود و عرض ادب خدمت دوستان قدیمی و جدید، امیدوارم همگی سلامت باشید.

امدم عرض ادب کنم خدمت دوستان دیدم برخی دوستان جنوب شرقی نسبت به این جمله حساس شده اند و دنبال داستان...

رپلی زدم که سر فرصت بیارمش و براتون تکمیلش کنم:)

چه خبره این سرور!!
    الان وقت آشنا شدن و لاو ترکوندن و ماچ و این داستاناس، نه بزنم بزنم بزنم:دی

از خاک NW آرزوی سرور جذاب و سالمی و براتون دارم.

مجتبی

پ.ن: نمکدونه کی بودی؟

پ.ن: همین اولش بیا یه ماچت کنم:)

• سلام

تو سرور نرمال چند روزه مگه میشه ده 2 زد؟

می شه داداش

دو تا راه داره یا باید پا بزنی

یا1 میلیون رو کلاخود بزنی بالاخره هزینه داره هر چیزی:D

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• با سلام و خسته نباشيى خدمت عزیزان حاضر در سرور مخصوصا دوستانی که در فروم هستن

اکانت Gorzi team با صحبت هایی که با لیدرهای شمال غرب انجام شد و بخاطر برخی از مشکلاتی که فروم نویسا خیلی بهش پرداختن !! و اگه دوستان اجازه داده بودن خود تیم اکانت مسائل رو حل کرده بودن!! ( حذف اکانت )

ممنون از دوستانی که نامه زدن و پی ام دادن بابت اینکه اکانت حذف نشه و فقط برنامه و هدفی رو اکانت رو سایدهای دیگه دنبال نکنه !!

ولی با این تفاسیر این یک بازی هستش و به دور از رفاقت هایی که بجا میزاره و واسه اولین سرور خیلی دوستان قدیمی رو زیارت کردیم و دوستان جدیدی رو به لیستمون اضافه کردیم .

به اميد اینکه سرور جذاب و قشنگی رو پیش رو داشته باشید .

( و در اخر تراوین بهانه با هم بودن )

موفق باشید

Mostafa

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

سعید جان همشهری عزیز از شما بعید هست با اینچنین پستهایی که از نظر خودت سیاست بازی و از نظر ما تلاشی برای جلب مخاطب در فروم هست فکر کنی بتونی ماهی بگیری , همچنین این نوید رو بهت میدم خیلی زود به اشتباه خودت در مورد جمله بالا برسی

ارادتمند شما محسن توپاک

• این وسط میدونی کی ناراحت شد؟همون لیدرایی که تضمین دادن و گرفتن که چرا نمیزنید ؟

پی نوشت:مخاطب این پست مصطفی هست انتظار ریپلای از ساید دیگه ندارم

به نظرم کسی رو نباید مخاطب کنی تا بتونی ازش انتظار ریپلای نکردن داشته باشید

سعید جان من این جمله اول شما رو دو پهلو برداشت کردم اگر اشتباه متوجه شدم معذرت خواهی پیشاپیش

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوست عزیز

می شه داداش

بزرگوار 1 میلیون چی روی کلاهخود بزنی؟

اگر منظورتون 1 میلیون ریال هست ، این مقدار توی اسپیدترا تقریبا میشه 2500 طلا معادل 250 کیلو نقره

تا اینجای کار اونجور که شاهدش بودم کلاه خودا به قیمت زیر فروش رفتن

دو کلاهخودم به قیمت 490 و 120ک فروش رفتن که توی لیست من نبودن متاسفانه.یکی دیگه هم به زودی فروش میره

شما با 1 میلیون ریالت اگر یه مقدار هوشمندانه عمل کنی 4 کلاه گلادیاتور میتونی بگیری : )))

باز اگر شما منظور دیگه ای دارید خوشحال میشم شفاف تر بهمون بگید که واحد اون ۱ میلیون شمارو متوجه بشیم و دوستمونو در رسوندن به جواب سوالش درست راهنمایی کنی !

موفق باشید

پ.ن : از ریال پایین تر هم داریم؟

• عجب خنده بازاری شده این سرور ، سرور روز 4 بازیه ... فرومش صفحه 6 :)

تو پست های قبلیم چند تا پیش بینی واسه سرور کرده بودم که یکیش درست از آب در اومد که میگم خدمتتون

1- گفتم بودم که آمرداد به شدت از درگیری دوری میکنه و سعی میکنه تا اونجا که میتونه هیچ درگیری فعلا نداشته باشه .... قشنگ میرفت که 2 تا درگیری بچسبه بهش .... با زیبا ترین روش های ممکن آمرداد جاخالی داد ! و جستش از اون درگیری ها :

در ادامش میتونم بهتون بگم آمرداد تا بعد کتیبه از هر نوع درگیری دوری میکنه و به هیچ وجه درگیر نمیشه

اما یک پیش بینی دیگه :

- با توجه به اتفاقات فروم و صحبت های انجام شده و گارد های بازیکناا ، به صورت خیلی مشکوکی سرور به سمتی میره که دو ربع غربی با احتمال خیلی بالا متا خواهند کرد و با توجه به صحبت های لیدر ش غ مبنی بر اینکه 3 به 1 نمیکنه ! احتمالا دو ربع شرقی به سمت هم کشیده میشن

اما یه تحلیل کلی تو سرور میزارم اخرش نتیجه گیری میکنم

1 - بهترین غارتگران :

1- جنوب غرب : 1223ک

2 - جنوب شرق : 1128 ک

3- شمال غرب : 1081 ک

4- شمال شرق : 906ک

2- بیشترین تعداد بازیکنان :

من5 صفحه الو رو دیدم و ممکنه تا شب تغییر کنه

جنوب غرب : 37 اکانت

جنوب شرق : 25 اکانت

شمال شرق : 21 اکانت

شمال غرب : 17 اکانت

3 - بهترین پیشرفت کننده های هفته :

1- جنوب غرب : 3055

2-شمال شرق: 2127

3 - جنوب شرق : 2045

4 - شمال غرب : 1512

4 - تعداد اکانت هایی که در اتحاد های هر ساید عضو هستن:

شمال شرق : 79 عضو

جنوب شرق : 83 عضو

جنوب غرب : 130 عضو

شمال غرب : 79 عضو

5 - خوب حالا طبق این فرمول

(عدد پیشرفت) تقسیم بر ( تعداد بازیکن کلی ساید )

شمال شرق : 26.92

جنوب شرق : 24.6

جنوب غرب : 23.5

شمال غرب : 19.13

6 - خوب حالا طبق این فرمول

(عدد کل غارت )تقسیم بر( تعداد بازیکن کلی ساید)

شمال غرب : 13.68

جنوب شرق: 13.6

شمال شرق : 11.46

جنوب غرب : 9.4

7 - حالا امار 5 و 6 رو در هم ضرب میکنیم

جنوبشرق : 334.5

شمال شرق: 308.5

شمال غرب : 264

جنوب غرب : 220.5

مهمترین عدد برای امار شماره 7 بود : هرچی عدد بالاتر باشه نشون میده اون ساید منابع غارتشو پاپ میکنه و هرچی عدد پایین تر باشه نشون میده اون ساید عدد غارتشو داره نیرو میکنه و حالا اینکه الان نیرو ساختن بهتره یا پاپ کردن دیگه تفسیرش با شما.متای پاپ باز؟متای نیروساز؟

شادزی مهرافزون

پ.ن یک: با توجه به اینکه بوی متای شرق رو حس کردم ، ترجیح دادم حذف کنم.ارزش وقت گذاشتن نداره ! تبریک به امرداد.برد مبارکتون باشه.توی فروم در خدمتتون هسیم همچنان

پ.ن دو: دیسلایک فراموش نشه

• سلام امید جان پستتون لایک شد در باب جمع و تفریقتون

ولی در باب تعداد صفحات زیاد فروم خدمتتون عارضم دوستانی مثه شما میان سمت و سویی به فروم میدن و یه حرفی رو زمین میندازن ببینن چی میشه

من به عنوان یه پلیر ساده جنوب غرب خدمتتون عرض میکنم هیچ گونه متایی وجود نداره که شما نگران باشی و اگر لایک و دیسلایکی هست از روی رفاقت هست

برای مثال من پست های nw رو لایک میکنم چون دوستان نزدیکم هستن . بچه های ما همه دوستان مشترکی در ساید های شمال شرق و جنوب شرق دارن

به قول اشکان جان هنوز حمایت ها تموم نشده شما دارید شرقی غربی میکنی این سرور رو . این تصمیمی هست که لیدرها باید بگیرن و فک نمیکنم بشه خط داد به لیدر ها

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• می شه داداش

درود محمد جان بامزه کی بودی عزیزم :دی

بله هرچیزی هزینه داره

و باید هزینش پرداخت شه

جان تو قلبه تو طبقات بالایی ایت بار ناراحتم کنی میفرسمت انباری قلبم

کان هم دیگه دیف نمیدم :دی

• سلام خدمت شما سعید جان

ممنون نسبت به لطفی که با ما داشتین ولی اکانت درسته ما رجیستر کردیم و قرار بود بازی کنیم ولی در کل تصمیمات رو لیدرها یا شورای شمال غرب گرفتن و ما هم باید تحت قوانین ساید بازی کنیم که بعدا مشکلی پیش نیاد .

شرمنده پست رو کامل ریپلای کردم

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• داخل بازار اینجا خرید و فروش جنس با سیلور انجام می شه و ما وقتی در مورد تراویین و بازار صحبت می کنیم از سیلور حرف می زنیم منظور بنده 1 میلیون سیلور بود

220 کی هم مال شما حالا 770کی معادل 3800 تا گلد برای یه اکانت تا اخر سرور بسه. بهتر از این توضیح بدم یا برای شما گنگه هنوز چون برای کس دیگه ای نا مفهموم نبود.

قبل از این که بیاید داخل فروم و اینجا الکی صفحه هات رو ببرید بالا یه تحلیلی داشته باشید یکم تفکر کنید بعدا.....

پ.ن: شما از اونایی که داری پا می زنی؟؟؟؟ زمانی که واسه فروم می زاری رو پا بزن سلطان

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• سلام به همه دوستان خوبمون

قبل از هر چیز امیدوارم سرور خوبی رو در پیش داشته باشیم و جدای نتیجه به هممون خوش بگذره

در مورد اکانت ما توی این فروم بحث بسیار شده و من به شخصه تشکر میکنم از همه رفقا که لطف میکنن و همواره مارو زیر نظر میگیرن این باعث خوشحالی ماست چون وقتی منتقد داری یعنی راه رو درست در پیش گرفتی

خداروشکر سریع رفت ده زد وگرنه 7 گندمی رو ازش گرفته بودم ...

اما در مورد شما...این پست شما حقیقتا باعث شد که همین اول سرور تو ذوق من بخوره...دوست عزیز شما وقتی در غالب یک تیم به سایدی میری یعنی همه برنامه ریزی های اون ساید توسط تیم لیدری انجام شده طبیعتا بخشی از برنامه ریزی در رابطه با چینش اکانتها و کپ ها و صد البته 15 کراپی هاست...و طبق برنامه ای که تیم لیدری و برنامه ریزی شمالغرب به ما اعلام کرده 15 کراپ های خاص با اکانت های خاص گرفته میشه که اکانت ایمپریال جزو اون اکانت های خاص نخواهد بود... زمانی کسایی که زودتر اماده هستن میرن 15کراپ خوبارو میگیرن که تیم از قبل راهش مشخص نباشه که از پست شما مثه این که تیم شما هر کی زودتر بگیرس اما با توجه به شناختی که از تیم لیدری شما داریم فکر نکنم اینجوری باشه...دوران بازی ابگوشتی تموم شده عزیزم الان برنامه ریزی و مدیریت حرف اول رو میزنه ما اگه میخواستیم 15 کراپ بگیریم روز سوم سرور ده دو رو زده بودیم :D

یه جوری پست نذارید که نا امید شیم ازتون آبرویی که طی سال ها لیدراتون جم کردن با یه پست آبکی به باد ندید...

پ.ن:پا بزن سلطان

پ.ن:شما دنبال دیده شدنی ولی ما دنبال از یاد ها رفتن

IMPERIAL TEAM

Saman

• دروودی بی انتها به عزیزان حاضر در هر 4 ساید سرور...

سروری جذاب و دیدنی رو برای تک تکتان آرزو میکنم.

دیدن چهره های دوست داشتنی بعد از سالها لذتی بی نظیری برایم به ارمغان آورد.امیدوارم رفاقتها همیشه پا برجا و برقرار باشند.

از بازی لذت ببرید.

مجید پرشیا

• در مورد اکانت ما توی این فروم بحث بسیار شده و من به شخصه تشکر میکنم از همه رفقا که لطف میکنن و همواره مارو زیر نظر میگیرن این باعث خوشحالی ماست چون وقتی منتقد داری یعنی راه رو درست در پیش گرفتی

نگاه مثبت به بازی رو دوست دارم عزیزم.

اما در مورد شما...این پست شما حقیقتا باعث شد که همین اول سرور تو ذوق من بخوره..

شرمندم کردی عزیز. امیدوارم روحیه قوی خودت رو بتونی حفظ بکنی که این تازه اولش هست و فروم قراره جذاب بشه بزودی. به این سادگی خودت رو نباز.

دوست عزیز شما وقتی در غالب یک تیم به سایدی میری یعنی همه برنامه ریزی های اون ساید توسط تیم لیدری انجام شده طبیعتا بخشی از برنامه ریزی در رابطه با چینش اکانتها و کپ ها و صد البته 15 کراپی هاست...و طبق برنامه ای که تیم لیدری و برنامه ریزی شمالغرب به ما اعلام کرده 15 کراپ های خاص با اکانت های خاص گرفته میشه که اکانت ایمپریال جزو اون اکانت های خاص نخواهد بود.

عزیزم درسته بنده اپدیت تراویان 3.6 به بالا نیستم ولی 15 کراپی 150 % با مصر رو دیگه هر کسی خبر داره چه قدر سودمند هست.

بنده خبر دارم ساید شمال غرب به تعداد .... مصری ثبت نام کرده که تعدادش نزدیک به 2 برابر بیشتر از بقیه ساید ها هست ( نسبت چهل تا 50 در مقابل 90 شمال غرب - با تشکر از لقمان پایتون بابت امار)

افرین به ساید قوی و با برنامه شمال غرب که همشون یه مولتی با مصر کشیدن بیرون و میخوان همه کپ ها رو با مصر بگیرن .

فکر کنم خودتون هم باورتون شده که این برنامه ریزی ساده چه قدر جالب و منحصر به فرد هست.

خود بزرگ بینی نداشته باشید . بشدت راه های بهتری برای انجام دادن بود تا این 7 گندمی که شما گرفتید و بهش افتخار میکنید.

انقدر گفتید اکانت خاص که فکر کردم اسم مصر ممنوع هست بردنش توی فروم :)) . یه وقت بلند نگی لو بره :))

Once in a life time idea :))

یه جوری پست نذارید که نا امید شیم ازتون آبرویی که طی سال ها لیدراتون جم کردن با یه پست آبکی به باد ندید...

دوست عزیز اگر یک مقدار سابقه داشتید با یه نگاه به اسم اکانت های من میفهمیدید که تک تکشون تا قبل از فیلتر ترواین در شورای لیدری ساید بودن (از جمله اخرین سرور ورژن 3.6 تراویان و ساید برنده سرور نهایی)... این لیدر ها که واسه ما ابرو جمع کردن رو بهم نشون بدید :))

بنده خودم رو 2 ساله نوب میدونم چون هیچوقت تراویان جدید رو حرفه ای بازی نکردم و تفریحی بوده ولی این حجم از ادعا و غرور بابت 15 گندمی گرفتن با اکانت خاص رو کجای دلم بزارم.

اگه میخواستیم 15 کراپ بگیریم روز سوم سرور ده دو رو زده بودیم :D

خیلی خوش حالم که یاد گرفتم زدن ده 7 گندمی سخت تر از 15 گندمی هست و زمان بیشتری احتیاج داشتید براش.

لطفا کارتتون رو برام پی وی کنید حتما برای کلاس خصوصی مزاحمتون میشم.

امیدوارم اب پرتغال هم سرو بشه که تراویان بدون اون جذابیتی نداره.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام به همه عزیزان

خوشحالیم که فرصت شد در حضور دوستان بازی کنیم.

ما اومدیم ش.ش اما نمی‌دونیم این‌جا چه خبره! وسط بحث ساید جنوب شرق و حضرات امرداد (😁😍) لطفا یکی بگه ساید شمال شرق چه خبره؟ کی به کیه :دی

سروری که هنوز کسی حتی از حمایت درنیامده کل کل و صحبت از متا و اینا هست ببین چه شود به به 😁😍

پ.ن: این‌جا اگر فونت تاهوما نداشت پست نمی‌ذاشتم :دی

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سلام وقت بخیر

خوش اومدین به شمال شرق

ساید شمال شرق یکپارچه شده و در قالب یک تیم منسجم داریم بازی میکنیم.

مجید جان شما هم خوش اومدی امیدواریم سرور جذابی بشه.

در مورد متا و این صحبتا واقعا فکر نمیکنم هفته دوم بازی منطقی باشه که کسی بخواد از متا صحبت بکنه!!!!

شمال شرق تا این لحظه نه صحبتی در مورد متا با کسی کرده نه علاقه‌ای به این داره که بخواد توی چند هفته اول‌ بازی بخواد در این مورد اصلا صحبت بکنه.

نمیدونم با چه تحلیلی یک شخص توی‌ هفته دوم بازی ساید برنده رو مشخص میکنه!

تحلیل از روی دیتا میاد و هنوز دیتا آنچنانی شکل نگرفته که شما بخواین برنده یک سرور رو مشخص کنید!

اگر قراره حذف کنید ، حذف کنید و برید اما این که از جانب خودتون داستان ببافید، قشنگ نیست!!!

تیم شمال شرق با قدرت به کار خودش توی سرور ادامه خواهد داد.

باشد که استوار همچون شمال شرق باشید.💪🏻

• سلام عرض ادب خدمت دوستان عزیز

این فرصت دارم که دوباره در خونه خودمون کنار دوستان گلم Mr.Sajad : Masoud Noob :Amir :Reza unknow : با اکانت M A R S کنار بچه های امرداد باشم

امیدوارم سرور جذابی باشه

آرش کاپیتان

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().