نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام دوست گرانقدر

پاراگرافی جوابتون رو بدم

۱-کمیت و کیفیت سرور رابطه معکوس ندارند .

۲-هنوز به ``مهمی`` دست پیدا نکردید که میفرمایید اگر این مهم نبود .

۳-مبری دونستن یک اکانت از یک ساید یعنی ارتباط مستقیم اون اکانت با ساید مدنظر

۴-اکانت مرزی هم نیازی به توضیح برای شما نداره یا یک اتحاد بیاد برای شما توضیح بده که فی سبیل الله گذشت کن ازش .

شادزی مهرافزون

• ۲_ این که به چه مهمی دست پیدا کردیم و خواهیم کرد رو با لیدر های ساید مقابل بود که فک نکنم شما از لیدر های یه ساید باشید چون لحن صحبت کردنتون مشخصه

۳ - در مورد اکانت کلاهبردار هم با تیم امرداد صحبت کرد طرفشون شما نبودی .

۴_اکانتی که روی مرز ماست توضیح نده کاتا میشه

پ.ن:اکانت گرزی تیم خودش انقدر درک داره که وقتی تو ساید دیگه ده زده و تو مجموعه دیگه هست بیاد توضیح بده

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام وقت بخیر

در مورد NE صحبت شد نیاز یک سری مسائل شفاف کنم.

در ساید NE هیچ مشکل داخلی وجود نداره و همه به صورت یکپارجه بازی میکنیم.

دوستان

Ne News

Cyrus

Ten

همه با هم هستیم و برای NE بازی میکنیم و بحثی روی این موضوع نیست.

هیچ مشکلی‌ داخلی توی‌ ساید NE وجود نداره و باهماهنگی کامل ساید جلو میره

به زودی هم شورای NE و سمت ها کاملا مشخص‌ میشه

درسته تعداد پلیر کمتره نشانه اینه با کیفیت بالاتر و هماهنگی بیشتر بازی‌ میکنیم.✊✊

به زودی اتحادها هم یکسان میشه

امیدوارم بقیه سایدها هم بتونند خودشون رو به NE برسونند.💪🏻

باشد که رستگار همچون شمال شرق‌ باشید.

• سلام داداش خیلی خوش اومدی .

دیگه تحویل نمیگیری ما رو قبلنا از دور دست تکون میدادی برامون الان اونم دریغ میکنی

خیلی عالیه که ne خودشو اماده نشون داده و با وجود پلیر هایی که من دیدم ازش ثابت کرد که حیاط خلوت هیچ سایدی نیست .

احتمال بالا این سرور یکی از سرورهایی بشه که بعد ها خیلی ها یادش کنند

• خیلی خوشحالم که میبینم ساید های مجاور ما هر دو یکپارچه هستند و روند رو به رشدشونو ادامه میدن که باعث میشه بازی جذاب تری رو در ادامه شاهد باشیم .

اما در جواب شما دوست عزیز

در مورد این که یه اکانت از ساید دیگه وسط ساید ما زده شده به شخصه جوابی که داده شد برای من کاملا روشن بود ، حالا این که شما از جواب داده شده خوشت نیومده و دنبال ایجاد تنش بین دو ساید هستی رو من درک نمیکنم به چی میخوای برسی!

اما در مورد اکانتی که تو مرز ساید ما هست ولی عضو یک ساید دیگه اتفاقا کاملا به ما مربوطه و باید بدونیم ساید مربوطه چه سیاستی در قبال این اکانت داره ، یا گردن میگیره یا نمیگیره از این دو حالت خارج نیست .

به هر حال از قدیم گفتن چیزی‌که عوض داره گله نداره .

موفق باشید

• سلام یوسف

خداروشکر جنوب غرب یکپارچه شد و از این پس همه ی اعضا زیر یک پرچم واحد به بازی ادامه میدن و از همینجا از آقا رضا سورنا و تیم تایگرز و آقاناصر و تیم کلاهبرداران و همچنین از دکتر نوید ( که خیلی زحمت کشیدن در این باره ) تشکر میکنم . واقعا اگر بزرگواری این عزیزان نبود ما به این مهم دست پیدا نمیکردیم .

تو این پاراگراف ناصر دقیقا جزو تیم لیدری معرفی شده که بدون ایشون جنوب غرب یکپارچه نمیشد

مورد بعدی در مورد اکانت کلاهبرداره که در جنوب شرق ثبت نام کرده . تصمیم این اکانت کاملا یک تصمیم شخصی بود و جدا از سیاست های کلان و مجموعه ی بزرگ جنوب غربه و هیچ سیاست جمعی پشت این تصمیم نبود . از همینجا به صورت رسمی اعلام میکنم که مجموعه جنوب غرب هرگونه ارتباط با این اکانتو به صورت رسمی ممنوع میدونه و هیچ نیرویی از جنوب غرب به این اکانت ارسال نخواهد شد .

اما اینجا میگی که یه تصمیم شخصی بوده و هیچ ارتباطی با جنوب غرب و لیدریش نداره!

یعنی یوسف جان از نظر شما یکی تو یه ساید دیگه با تصیمیم لیدری اکانت بزنه ، ولی از ساید اصلی حمایت نشه مشکلی نداره؟

خودت گفتیاااااا بعدا زیرش نزنی :دی

نظر شخصی من اینه روش های بهتری هست واسه درست کردن که باعث بشه ما کلا فراموش کنیم همچین اتفاقی افتاده

- یا خودتون زحمت کاتا کردنشو بکشید لینکاشم به عنوان یه عضو سرکش بزارید فروم

- یا در کمال ارامش حذف کنه اکانتشو

در غیر این صورت اون اکانت لیدری هست و اینکه دفاع نمیدیم خودتون بزنیدش خیلی جالب نیست

• سلام به همه دوستان اين اولين سرور من تو اسپيدترا ،اميداوارم سرور خوبي باشه و همه در كنار هم از بازي لذت ببريم و جنبه برد و باخت رو داشته باشيم .يكي از دلايلي كه تا حالا تو اين سايت پلي ندادم با اينكه سطحش از دژكوب بالاتر بوده اين بوده كه مولتي بازي به شدت آزاد كه چه عرض كنم ول بود و ما هم نمي تونستيم به كسي كه 200 تا مولتي داره برسيم ولي به قول يكي از دوستان طرف بازم چند تا مولتي مي كشه و مثلا چند اي پي داره ولي بايد هر روز لاگين كنه رو همشون و كلي زحمت داره با اينكه كلا با مولتي مخالفم اما اين شخص نوش جونش داره زحمت مي كشه بازم تازه اگه لو نره و پانيش نخوره

بازم خوشحالم كه يه سرور شبيه تراوين ران شده و مي تونيم با اين همه مشغله كار و زندگي در كنار اساتيد تراوين بازي كنيم.

به اميد پيروزي شمال شرق

• سلام بهنام جان

اول از همه زدن اون اکانت با تصمیم لیدری نبود و فقط به خاطر یه شوخی با محمد جان بود که بهش گفته بودم نیای تو جنوب غرب پلی بدی میام میزنمت .

و نکته دوم این صحبت هم قرار بود بین من و محمد باشه ولی حالا که میبینم اینقدر حساسیت پیدا کردین روش گفتم بهتون بگم که این اکانت نه قراره حذف بشه و نه قراره از رو جنوب غرب با کاتا صفر بشه و نه حتی بچه های امرداد قراره بزننش . این اکانت رو من به عشق محمد زدم و اکانت رو هم قراره به اون بدم و بهش هم گفتم هر موقع خواست میتونه چنج میل کنه

کسانی که حتی یه سرور هم با من پلی داده باشن اخلاق منو میدونن که از بازی کثیف متنفرم .

دیگه فکر نکنم بیشتر از این جایز باشه در مورد اکانت کلاهبردار صحبت کنیم

ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام آقا بهنام عزیز

ما اولین سروره که افتخار داریم با تیم کلاهبردارن و تایگرز هم بازی بشیم و از سیاست کلی این دو تیم در سرور و حتی نحوه بازی این دو تیم هیچ آگاهی قبلی نداشتیم و نداریم و خب همین باعث میشه یکم هماهنگی ها سختر بشه بین این سه تیم . ما هیچ هماهنگی قبلی نداشتیم در مورد این سرور و حتی ممکن بود به اختلاف داخلی برسه ساید اما با بزرگواری که این عزیزان داشتن این مسیر راحتتر طی شد و به یه تصمیم جمعی در مورد ساید رسیدیم .

تو این پاراگراف ناصر دقیقا جزو تیم لیدری معرفی شده که بدون ایشون جنوب غرب یکپارچه نمیشد

اما اینجا میگی که یه تصمیم شخصی بوده و هیچ ارتباطی با جنوب غرب و لیدریش نداره!

من حقیقتو عرض کردم ، ما اصلا نمیدونستیم آقا ناصر چنین تصمیمی گرفته و بعد اینکه متوجه شدم ازش پرسیدم گفتن که با تعدادی از دوستان آمردادی شوخی دارن و گویا صرفا یک شوخی شخصی بوده با تیم آمرداد و برای همینم در پ.ن عرض کردم که توضیح بیشترو به عهده آقا ناصر میزارم .

نه قطعا از نظر من مشکل داره که بخواد با تصمیم لیدری باشه . برای همینم عرض کردم که تصمیم شخصی بود نه لیدری ، یعنی تیم لیدری اصلا از این موضوع خبر نداشت و برای همینم عرض کردم که هرگونه ارتباط با این اکانت به صورت رسمی از طرف ما ممنوعه چون من فکر میکردم که شما در جریان این موضوع شوخی هستید و نمیدونستم تیم آمرداد این چنین برداشت میکنه .

من از ارتباط نزدیک و صمیمی آقا ناصر با تیم یا اعضای تیم شما خبری ندارم و نداشتم ولی گویا بیشتر در حد یه شوخی با تیم شما بوده و فکر میکردم که شما از این موضوع مطلع هستید .

با این که من فکر میکردم شما مطلع از این موضوع هستید ولی همون زمان که متوجه شدم اکانتشون در جنوب شرق ثبت نام کرده بهشون عرض کردم که لطفا برای جلوگیری از حاشیه و شبهه بی خیال اون اکانت بشن ، ایشونم فرمودن که خودشون متوجه این موضوع هستن و نیازی به نگرانی بابت برداشت اشتباه در سیاست نداشته باشم و به من اطمینان خاطر دادند که جنوب شرق از روی این اکانت روابط سیاسی خودشو خدشه دار نمیکنه و قرار نیست رو این اکانت دیگه پلی بدن پس بهتره این موضوع رو حل شده بدونیم .

• کتاب دانش 22000 نقره

نرخ تورم سرور بالاتر از نرخ تورمه ایرانه

خدا به داد اثر هنری برسه:)

• با سلام خدمت تمامی پلیرهای عزیز

اگه تا الان جواب در مورد اکانتGorzi team داده نشد بعلت این بود که با گوشی پلی میدادم و دسترسی به پی سی نداشتم خدایی با گوشی کار سختی بود بازی

در مورد اکانت بگم یکی از دوستان پی ام داد که میای تراوین قدیم برگشته با رفقای قدیمی و بدون بات و ... اگه میای بیا و من گفتم در حد کمکی و قرار بود یه اکانت SE ( نژاد جدید مصری - که اصلا آشنایی باهاش ندارم ) رجیستر بشه ولی من طبق عادتم توتن ثبت نام کردم که از شانس ما ( دوستمون الان NE داره بازی میکنه ) افتاد رو خط مرزی و من شخصا قصد بازی نداشتم و تفننی پلی دادم .

در مورد اتحاد دعوت نامه از ساید SE داشتم

SW خودم نامه زدم ( دعوت داده شد ولی اشتباهی نامه زده بودم و علت وجه مشترک اکانت IMMORTAL از SW و اکانت ™I M P E R I A L از NW ) که سریع نامه زدم و معذرت خواستم در کل دنبال دوست و آشنا بودم تا ببینم با کدوم اتحاد بازی کنم .

این نکته را خاطر نشان کنم که از زمان IR کلا با اتحاد تری دات بودم و سایت دژکوب هم NW بازی می کردم و به همین علت بدون هیچ هماهنگی قبلی یا سیاست قبلی با سایدی که همیشه بازی می کردم نامه نگاری کردم و بعد از اینکه خیالشون راحت شد ( لب مرز بودن اکانت ) دعوت داده شد و امید خدا اکانت خوبی تحویل ساید بدم

و یه سلامی هم کنم خدمت علیرضا ایران که از دوستان قدیمی هستن (دادشمون افشین هم باهاته )

آقا سعید از اکانت MOLAA که این سرور آشنا شدم بابت دعوت به اتحاد ( سلام ما رو با آقا مازیار برسون )

و بقیه دوستان دور و نزدیک که قراره با هم آشنا بشیم و از بازی لذت ببریم .

در کل باید بگم کلا همه آشنا هستن دلیلشم معتاد بودن همه ما هستش که پای سیستم پیر شدیم ولی رفقای خیلی خوبی پیدا کردیم

موفق باشید

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام دوست عزیز

خیلی ممنون که یه سری توضیحاتی دادید ولی متاسفانه کامل نبود ^^

دوست من شما توضیح دادی که چرا الان تو اتحادای شمال غرب هستی ولی توضیح ندادی که الان خط مشی اکانت در ادامه چیه ، کپ و دهای دیگشو کجا قراره بگیره و همچنین اینکه دیفالتو قراره چیکار کنی؟

ممنون میشم توضیح بدی

شاد باشید

• سلام دوست گرامی

اگر امکانش هست بفرمایید تری دات کدوم اکانت بودید ؟ :)

و به نظرتون سرور خوبیه که من هم بیام؟

شادزی

• سلام عاشق اين شادزي گفتنتم :love:

اره كاكو بيا

سرور بدون بات از اسمش معلومه

خدا رو شكر تا الان خيلي خوب بوده

بات نباشه كسي وقت مولتي كشيدن نداره

قدم سر چشم كاكو

منو يادت نمياد ولي اومدي اين سرور اس اي يادت ميارم

شادزي و مهر افزون :)

8o

• با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

SW خودم نامه زدم ( دعوت داده شد ولی اشتباهی نامه زده بودم و علت وجه مشترک اکانت IMMORTAL از SW و اکانت ™I M P E R I A L از NW ) که سریع نامه زدم و معذرت خواستم در کل دنبال دوست و آشنا بودم تا ببینم با کدوم اتحاد بازی کنم .

این نکته را خاطر نشان کنم که از زمان IR کلا با اتحاد تری دات بودم و سایت دژکوب هم NW بازی می کردم و به همین علت بدون هیچ هماهنگی قبلی یا سیاست قبلی با سایدی که همیشه بازی می کردم نامه نگاری کردم و بعد از اینکه خیالشون راحت شد ( لب مرز بودن اکانت ) دعوت داده شد و امید خدا اکانت خوبی تحویل ساید بدم

اگر امکان داره یه مقدار شفاف تر برای من از داستان مهاجرتتون و اکسپت شدن اپلایتون در اکسفود سی او بی بگید.

1. شما اس ای رجیستر میکنین اوک و میوفتین نقطه 0 جنوبی بازی و شما بین دو مرز جنوب شرق و جنوب غرب گیر میوفتی !!!
    2. اشتباها از اس دبلیو برای شما دعوتنامه میاد (علت وجه اشتراک ۲ اکانت)
    3. بدون هیچ هماهنگی قبلی با ان دبلیو نامه نگاری میکنید و تصمیم میگیرین به ان دبلیو برین (علت خیالشون راحت از مختصات اکانت شما)

این وسط دقیقا مختصات اکانت شما که دقیقا 0 -46 جنوبی هست ، چه ربطی به ان دبلیو داره؟:/ ربط که چه عرض کنم ، یه پله بالاتر ربط شما رفتی و خیالشونم راحت کردی و اسوده خاطر دعوتت دادن :)

سپاس

پ.ن : جغرافیا زمان ما راهنمایی اجباری بود.دبیرستانم داشتیم یه جغرافیا.تنها چیزی که ازش خوب یاد گرفتم شمال جنوب شرق غربش بود :))) الان اصول جغرافیا منو از بنیاد زیر سوال بردی ^^

پ.ن : این قسمت فرار مغز ها !!!

• در مورد اکانت بگم یکی از دوستان پی ام داد که میای تراوین قدیم برگشته با رفقای قدیمی و بدون بات و ... اگه میای بیا و من گفتم در حد کمکی و قرار بود یه اکانت SE ( نژاد جدید مصری - که اصلا آشنایی باهاش ندارم ) رجیستر بشه ولی من طبق عادتم توتن ثبت نام کردم که از شانس ما ( دوستمون الان NE داره بازی میکنه ) افتاد رو خط مرزی و من شخصا قصد بازی نداشتم و تفننی پلی دادم .

در مورد اتحاد دعوت نامه از ساید SE داشتم

درود فراوان

این پست بالا رو رونالدینیو هم نمیتونست بذاره (قشنگ یه ورو نگا کردی برا یه ور دیگه پست گذاشتی)

دوستتون ازتون دعوت میکنه بیاید سرور کمکش بعد خودش میره ان ای شما میری اس ای قرار بوده از دور تشویقش کنی فک کنم :D

در مورد ان دبلیو بحث کمدی تره شما نامه میدی به اونا که اره من اشنام دعوت کنید اونام میگن خب خداروشکر اکانتت رو مرزه خیالمون راحت شد که یه 60 خونه بیشتر با ما فاصله نداری بیا اتحاد :D

نکنه صفر جنوبی برا ان دبلیو حساب میشه؟؟!

پ.ن:داداش اکانتت بد جا وایساده ایستادن بیجا مانع کسبه :)

سپاس

• درود به همه دوستان

امیدوارم سایت وسرور خوبی باشه

هنوز با فرمت شکل انجمن چشمم عادت نکرده و همینطور نحوه ریپلی و غیره حدود نیم ساعته ثبت نام کردم

سر فرصت میام میحرفم

سربلـنــد ،پیــــروز و دنبالـه دار باشید

• درود به تو رفیق قدیمی و یار غار

از طرف خودم و تیممون خوش اومد میگم بهت شایان جان

حتما اگه ناصر و سروش هم متوجه بشن خیلی خوشحال میشن

در کل خیر مقدم رفیق

_مصطفی_

• سلام و عرض ادب

من دلیل این همه حساسیت رو نمی فهمم . خیلی براتون مهم بود پیام خصوصی میفرستادین و راحت حل و فصلش میکردیم . اما شما دوست دارین که مسئله رو الکی بولد کنید.

من یه سوال ساده پرسیدم و گفتم فقط از مسئولین شمالغرب میخوام یه روشنگری کنن . نه پیش داوری کردم نه چیزی . فقط شبهه ای که پیش اومده بودو مطرح کردم اما ایشون یه پست گذاشت که بعدش یکم همگی به فکر فرو رفتیم :

بعد از اینکه خیالشون راحت شد ( لب مرز بودن اکانت ) دعوت داده شد و امید خدا اکانت خوبی تحویل ساید بدم

این جمله ایشون بود که یکم این قضیه رو بلد کرد ...

.این مسئله ربطی به ساید NW و تیم لیدریش نداره .

خیلی هم عالی . خب پس ریجستر کردن این اکانت در جنوب با هماهنگی تیم لیدری نبود . بعد فرمودید :

در نهایت اعلام میکنم که مصطفی گرزی پلیر NW و تحت حمایت کامل ساید قرار داره

من اشتباه برداشت میکنم یا واقعا شما معتقدید درسته که این اکانت از قبل هماهنگ نکرده بود با تیم لیدری در این باره ولی حالا که افتاده رو مرز و از قرار معلوم اکانت خوبی هم هست تحت حمایت کامل ساید شماست ؟ شما که اینجوری دقیقا جمله ایشونو تایید کردید !

ولی در حال حاضر اعلام میکنم که مختصات 0 46- خاک NW محسوب میشه و هر گونه اقدام علیه دهکده مذکور اقدام علیه ساید NW محسوب میشه.

این مختصات دقیقا با چه محاسباتی خاک شمالغرب میشه ؟ لطفا بفرمایید ما هم یاد بگیریم ! رسما خاک جنوبو زدید به نام خودتون ؟!
    یه اکانت در جنوب ولی در اتحاد شمالغرب راحت غارت کنه و دهشو بکشه بالا و همرشو بسازه و ما هم بگیم چون اقدام علیه این ده اقدام علیه شمالغربه پس نباید کاری کنیم ، چون اگه کاری کنیم میشیم دشمن شمالغرب !

قراره بقیه دهکده هاش رو توی NW بنا کنه

بهترین تصمیمی که میشد گرفت همین بود منتهی میرسیم به جمله بعدی شما که فرمودید :

راجع به ده پیش فرض اکانت هم طی چند روز آینده نظرمون رو اعلام میکنیم

من اصلا متوجه نشدم ! یعنی الان مثلا ممکنه شما بیاید و بفرمایید تصمیم گرفتید که ده دیفالت اونجا بمونه ؟ ما هم بیام بگیم ممنونم که منت سر ما گذاشتید و بقیه ده های این بزرگوارو تو خاک جنوب نزدید !

پ.ن1 : امیدوارم به خاطر این مسائل کوچیک جبهه گیری ها ایجاد نشه .

پ.ن2 : گره ای که با دست باز میشه رو با دندون باز نمیکنن !

پ.ن3 : امیدوارم داستان سرور یک راند 4 تکرار نشه !:دی

پ.ن 4 : :دی

پ.ن : جغرافیا زمان ما راهنمایی اجباری بود.دبیرستانم داشتیم یه جغرافیا.تنها چیزی که ازش خوب یاد گرفتم شمال جنوب شرق غربش بود :))) الان اصول جغرافیا منو از بنیاد زیر سوال بردی ^^

• سلامی گرم خدمت بازیگر تئاتر کشورمون شایان شانگفی عزیز از لیدرهای خوب se .

در مورد اکانت گرزی تیم باید خدمتتون عرض کنم من بجای فروم تو واتساپ ریز تر شدم و فهمیدم ایشون اومدن تو se ریجستر کنن و بعدا دیدن دوستاشون تو nw هستن رفتن تو اون اتحاد . کار درست این بوده که به اکانت دیگه ثبت نام میکردن و اینجا هزینه بیهوده نمیکردن . و محسن عزیز از رفیق های قدیمی خوبمون که جز تیم لیدری شمال غرب هم هستن تا چند روز آینده تکلیف دیفالت اکانت گرزی تیم رو روشن میکنند که تخریبش میکنن ، میدن من چیفش کنم😂 یا میمونه که منو بزنه . پس به نظرم تا چند روز اینده اگر بحث این اکانت تو فروم بسته بشه فروم جالب تری رو تجربه خواهیم کرد

از تنش های بیخودی دوری کنید

به قول رفیقمون شادزی