نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دروودی بی انتها به عزیزان باقیمانده در سرور...

متاسفانه علی رغم میلمان شرایط به طوری پیش آمد که ادامه سرور در کنار دوستان عزیزم و اساتید و حضرات گرامی میسر نبود.

من باب همین موضوع شرمساری بزرگی برای بنده بوجود امد که امیدوارم دوستان عفو کنند.

بنده با تمام شدن این سرور برای سایدم از کل تراوین (ایران دات کام اسپیدترا و یا هرجیزی)خداحافظی میکنم و در هیچ سرور دیگه ای حضور نخواهم داشت.و امیدوارم دوستان این اعتیاد شیرین براشون جذاب باشه و مقدر باشند برای ادامه بازی در سرورهای آینده.

از همه پلیرهای شمال شرق تشکر ویژه ای دارم که در هر مقطع رشادت و دلاوری خودشون رو به نمایان گذاشتند.

این عکس زیر عکس اخرین روز حضورم در سرور و قبل از کوبیدن همرها از اکانت آریا مهر بود.

لازم به ذکر است این همر بعد از نامردی جناب مرتضی واروار و کوبیدن همرهای اکانت به واندر ساخته شد.

4097-aria-mehr-png

جوانمردانه بازی کردن در عرصه بازی شرافتی میخاهد و معرفت که هرکس از این خصوصیات بهره مند نمیباشد(خطاب فقط به یک دوست سابق قدیمی)

امیدوارم دوستان عزیزم در هر 4 ساید سرور در زندگی موفق باشند نه فقط در تراوین.

صد شدن واندرم برای بار سوم به تیم آمرداد تبریک عرض میکنم و امیدوارم بردهای بیشتری در دات کام برای ایران به ارمغان بیاورند.

پ.ن: فیلم بازها از سایت بنده نیز دیدن فرمایید پارس موویز http://www.parsmovies.net

ایام به کام روزگارتان خوش

ارادت مند همگی

مجید پرشیا

• درود

به نوبه‌ی خودم تشکر میکنم از همه هم اتحادی‌های عزیزم ؛

تشکر ویژه میکنم از مسعود Uzarsif ; MiawMiaw ; سجاد عزیز

و امیر گرامی.

همچنین از همه دوستان

علیرضا و سعید آرتمیس

مهدی عشقی

محمد‌علی وگنس

مهران زرشک

مهران و مسعود ریک‌ان‌مورتی

جعفر عزیزم

ایرج slim Shady

کیا رونجر

نوری Monako

مجید پرشیا

ممدکینگ

سیروان Normandy

و تمام بازیکنان شمال شرق

و تمام متای عزیزم در جنوب شرق

و در پایان خسته نباشید به لیدر محترم خودم مازیار عزیز

شادزی مهرافزون

مهدی قندیل

• مهدی جان سلام

همیشه گفتم باز هم میگم من بازی تراوین رو اول از محمد علی و بعد از نیمای عزیز و گرامی یاد گرفتم هرچند متاسفانه شاگرد خوبی نبودم و هنوز نوب هستم اما بعد از این دو بزرگوار چند اسطوره تراوین سرمشق من شدن کسانی مانند ایدین،پیمان،فریار،ممد موکسی و....هر کدام در یک زمینه(دیپلماسی،نظامی و....)

در این سرور سعادت بازی در کنار بزرگانی چون شما را داشتم و بسیار از محضرتون تلمذ کرده و درس یاد گرفتم خوشحالم جدا از محمدعلی که همیشه ارادت دارم بهش و بیخ ریشم هست(علی رغم همه حرفهایی که زده میشه شخصا به عنوان بهترین پلیر و پلنر حال حاضر تراوین ایران قبولش دارم)با بزرگانی چون شما هم بازی شدم

سپاسگزارم از شما و همه بزرگوارانی که تحمل کردن من رو

• سلام و بدرود مازیارجان

خیلی سال پیش روبروی هم بودیم قبل سرور گفته بودن که برم ان ای و کنار دوستان باشم ولی قسمت نبود کنار هم باشیم

درسته دیر اومدم توی بازی

وسط بازی هم دست تنها شدم و نتونستم هیچ کمکی به تیم امرداد بکنم از این رو شرمنده اشکان و بهنام هستم

امیدوارم سرور دو ایکس با قدرت بیایین

و کاستی های که اینجا بود رو اونجا جبران کنی

با تشکر

Kasra no.1

King teutansقدیم

• با سلام خدمت تمامی دوستان حاضر و غایب سرور

ما هم رفتی شدیم این سرور امیدوارم که کسی از تیم GORZI TEAM دلگیر نباشه و اگه موردی بوده شخصا عذرخواهی می کنم از طرف یا اکانت

و یه خسته نباشید به تیم آمرداد که برنده بازی هستن و واندر رو میبرن بالا

و یه تشکر ویژه از تیم آکسفورد که بدون شناخت قبلی و حتی بدون سوال و جواب به تیم خودشون راه دادن و اجازه همراهی بهم دادن .

از سعید اقا از اکانت MOLLA و اشکان هم یه معذرت خواهی کنم به خاطر یه مشکلی که اخیرا داشتیم و با توضیحات اشکان جان بنده قانع شدم

به امید موفقیت تک تک عزیران حاضر در سرور امیدوارم که واندر زندگیتون صد بشه

کوچیک همه عزیزان

MOSTAFA

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام علیکم

ماشالا همه رفتنی شدن که :(

یه سوال داشتم از دوستان حاظر در بازی ، جناب مولتی هانتر هم گذاشته رو حذف ؟

پ ن : یه مرد از شمال شرق پیدا نمیشه پارکینگ بده ؟ :)

• درود به تک تک دوستان و عرض ادب و احترام .

مدت ها پیش یه پست نوشتم و احتمال دادم که آخرین پست باشه و جسارتا این پست حسن ختام کامل هم در این سرور هست و هم کلا در این بازی ( تراوین ) .

ابراز شرمندگی کردم از محضر دوستان و هم قطارهای گرانقدرم بابت تموم شدن بازی برای شخص خودم . ( بازی زمانی تموم شد که ارزش ها ضد ارزش شد توی جو فروم و ضد ارزش ها به ارزش تبدیل شد در نوع نگارش عزیزان و تحت لوای بازی و منطق سازی و طبیعی جلوه دادن رفتارها ، ارزش دوستان و حرمت دوستانم و همبازی هام از قدیم الایام ارجح بوده بر بازی و روند فروم . تموم شد و بهش اصلا فکر نمیکنم ، بزرگ ما بهش همه نوع توهینی شد و به منزله توهین به همه ما بود و حرمت شکنی ما و عمیقا بیزاری و پشیمونی بوجود آورد این مدل رفتارها . در کنار همه ی این رخدادها هم اتفاقات زندگی خصوصی که شاه بیتی شد که عنوانش در فروم بی ارتباط هست به موضوع تاپیک و ترجیح میدم که تمرکز و انرژی م رو برای جنگیدن های طاقت فرساتر زندگیم ذخیره کنم تا بیشتر از این فرسوده تر نشدم و قافیه رو به کل نباختم ) .

____ آقا مازیار عزیزم هم اگر ده ها سال دیگه به این روز نگاه کنم ، همیشه مبصر من هست ، بزرگ من هست ، تک تک اسامیی که مازیار خان ذکر فرمودن هم بزرگ من هستن ، دوستان شرقی متا هم بزرگ بنده هستند و وجود هر کدوم از این عزیزان هم خودش به تنهایی به منزله ی یک ساید و یک سرور هست ، از ابتدا موافق متای شرق بودم چونکه بلند نظری بزرگ هامون رو باور داشتم و اعتمادی بوده و هست که ریشه در گذشته ها داره و خدشه ای بر این اعتماد در ذهن بنده مخلص وارد نشده و هرگز هم نمیشه تحت هر شرایطی .

تک تک تصمیمات دوستان درون بازی بر ما حجت بود و هست . بله دوستان ، بازی زمانی تموم شد که ممد علی عزیز پست های فنی پلن هارو قرار میدادن که زحمت عزیزانی بود که ( مازیار خان عزیز در پست های قبلی از این عزیزان به نیکی نام بردند و تکرار مکرر میشه و میترسم اسمی از قلم بی افته و شرمنده بشم و حافظه نه چندان قوی بنده سوء تفاهم بوجود بیاره D: ) و به جای اینکه شاهد تحلیل باشیم ، تمسخر و توهین و اسپم و اسپم و اسپم ، بازم گلی به جمالت ممدعلی که پلن ها هم اگر ایرادی داشت که طبیعی هم بود ، مرد و مردونه عنوانش میکردی و خوفی نبود از فیدبک بعدش .

هر چی که گذشت یه تجربه ی آخر شد ، تموم شد و همین سرور چال شد ، ای کاش بهتر تموم میشد ( حداقل و حداقل برای یه عضو کوچیک از مجموعه شرق ) .

دوستان توی زندگی پیروز و سربلند باشید .

همیشه به خودم گفتم و تکرارش میکنم برای خودم که : جغد بد آوازی نباشم که روی هر بومی بشینم .

سلامتی و تندرستی رو آرزو میکنم برای تک تکتون و برای خانواده های گرانقدرتون .

_________ مهدی قندیل بدجوری بهت مدیونم . به همه ی مجموعه مدیونم و شرمنده تک تک بچه هام .

_________ پیشاپیش شادباش عرض میکنم خدمت پیروز سرور ، خسته نباشید خدمت بچه های مجموعه امرداد که صبوری و سیاستشون ستودنیه . از همرزم های گذشته .

خسته نباشید به بچه های مسترز و لویال و آکسفورد .

چشم هارو بشوییم و واژه هارو تمیزتر کنیم .

دل های مهربونتون شاد و مانا باشید همه .

سیروان .

1399/10/28

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

ازونجا که برنده سرور مشخص شده از مدیریت سرور تقاضا داریم که سرعت سرور رو ۵ایکس کنن تا سرور زودتر تموم شه راحت شیم :)

عزیزان حاضر در سرور لطفا موافقت خودتونو اعلام کنید تا به گوش ادمین برسه

مرسی؛

• سلام خدمت همه

راحتی رو دوست دارم :) مخصوصا الان که وسط امتحاناست.

تا اونجایی هم که در جریانم و طبق صحبت ها با سایر بچه ها هم توی جلسه چن شب قبل هم ، نظرات در این باره مثبت بود و مطابق با سلیقه بچه های ماست ( اصل راحتی) :)

سپاس

• سلام به پلیرهای مقاوم در برابر موج حذف :دی

با توجه به مسائل پیش اومده و احتمال بسیاز زیاد پیروزی امرداد تو این سرور، ممنون میشم ادمین محترم این روند تسریع رو پیگیری و اجرا کنه که زودتر تکلیف سرور مشخص بشه ....

رضا

سرباز امرداد و شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• سلام و درود عزیز دلم

به رغم احترامی که برای نظرات دوستانی چون شما قائل هستم ولی شخصاً مخالفم سرعت سرور تغییراتی داشته باشه چرا که این بازی در شروع مثل یک قرارداد چند جانبه هست و اگر قرار باشه در مفاد اون تغییری حاصل بشود قطعاً نیازمند هست تا همه طرفهای درگیر موافقت خودشون را اعلام کنند و باید اجماع کامل داشته باشه.

شخصاً در این بازی با این هدف هایی وارد شدم که الان زود تمام شدن اون به هیچ عنوان قانع کننده نیست و قبلاً هم به صاحب اصلی اکانت گفته ام از لحظه ای که بخواد سرور 5 ایکس یا هر سرعت دیگه ای بشود رو اکانت نمیرود و خودشون میدونن با خودشون.

در منظر حقیر سرور نرمال یعنی داشتن برنامه دراز مدت و نه لحظه ای در حالیکه این سرور زیاد دیدیم افرادی را که با از دست دادن بخشی از قدرتشون تمام روحیشون را باختند و دیگه رفتند که ...

با اینکه فعالیتهایی که داشتیم تا این لحظه همگی در راستای مجموعه جنوب شرق بوده ولی دست کم انتظار میرود هر کسی حوصله بازی کردن نداره به هر دلیلی حذف کنه و بره چه بسا معلوم نیست یک دسته اکانت گم نام در ربعی به جز جنوب شرق بتواند برنده بازی باشد. اینکه حریف قدر نیست یا حوصله بازی ندارید از بی عرضگی افرادی هست که نمی توانند برای خود انگیزه ایجاد کنند.

به نظرم شرایط پیش رو انگیزه های خوبی برای رکورد زدن ها و ... فراهم می آورد ولی دلیل نمیشه برای زودتر تمام شدن این فرایند انگیزه های دیگران را ندیده بگیریم.

حدسم این هست این پاسخ به مذاق خیلی از دوستان خوش نیاد ولی امیدوارم همانطور که برای نظرات شما احترام قائل هستم شما نیز رفتاری متقابل داشته باشید.

شخصاً خوشحالم این سرور در کنار دوستان زیادی بازی کردم که در مقام رقیب یا رفیق باعث افزون شدن شادی هامون بودند و با بودنشون بهمون انگیزه مضاعف دادند تا بهترین عملکردمون را تاش کنیم بهش برسیم.

شاد و پیروز باشید

NAF

• امروز صبح شاهد حرکات ناموزون یک تندرو بودیم که در نهایت منجر به با مخ رفتن توی دیوار های متعدد شد.

خودت خواستی پسر شجاع

امیدوارم سر حرفت باشی و بتونی یه کاری کنی دفتو رد نکنیم فقط

موفق باشید

پ.ن : ببینیم چه میکنی هادی پی ان جی جان :)

• اول اینکه بازیه شما رو چرا جو گرفته؟!

دوم جایی واسه دیوار نبود و این بدیهی هست میزنیم لینک بگیریم

ما دیروز به وحید و حسین تی ان تی و غیره گفتیم میزنیم دف بریز بدون فیک زدیم و خصوصی کلی هم با وحید خندیدیم و گفتم بهش حاجی دمت گرم اصلا ازت انتظار نداشتم بتونی دف کنی

حالا امروزم این دوست ایکس باکسمون جایی واسه دیوار شدن نداشته زده

بعدم انشالله سوپر همرا رو اخر سرور میبینی نظر میدی راجبشون اینا فقط جنگی و گندم خور اضافس

در آخرم

شهر که خلوت میشه قورباقه هفت تیر کش میشه :دی ابو عطا رو وقتی اب سر بالا میره میخونه

به نظرم وقتی ناصر نباشه که هی واسمون قهر کنه دیگه کل کل مزه نداره :دی

پ.ن: کی کاندید میشه ما بدون فیک بزنیمش؟ :دی

• سلام

همون طور که در جریان هستید سرور از تب و تاپ افتاد و حقیقتا اگه محسن 2pac یا ناصری نباشه که برامون قهر کنه من دستم به پست دادن نمیره :)

اول یک تشکر کنم از بچه هایی که تو این سرور با ما همراه بودن

بچه های دانشگاه اکسفورد ، علی ، محسن ، زاوش ، سامان ....

بچه های مسترز ناصر یوسف رضا ......

بچه های شمال شرق ایرج ، ممدعلی ، مازیار ، مهدی ، مجید ، جعفر .....

بچه های خودمون که همشون رو دوست دارم و اسمی ازشون نمیبرم که یهو کسی از قلم نیوفته

دوم اینکه این بدیهی هست اخر سرور همه دنبال این هستن زودتر بزنن و لینک بگیرن از همرهاشون و حالا که سرور اون فشارش افت کرده گندم خور ازاد کنن و نهایت یک الی دو همر نگه دارن و فشار کمتری به تایم و خودشون بیاد

بعد از اینکه یسری از بچه های شمال شرق کوبیدن رفتن و تصمیم شمال شرق بر این شد برن

ما هرچی سعی کردیم رو جنوب غرب و شمال غرب دیوار شیم نشد

لذا سعی کردیم یکم همر ها رو سبک کنیم و بچه های لویال ، وحید پارتیزان و حسین تی ان تی رو تارگت کردیم .... و از نوع اتک دادنمون هم مشخص بود ( بدون فیک زیر چشمان ) حملات فقط و تنها به قصد دیوار شدن زده میشد و من خصوصی هم کلی از وحید و حسین و کلیه دست اندرکارانی که ما رو دیوار کردن تشکر کردم

نکته بعدی

اگه اتکی از جانب ما رو شمال شرق میشه ، اتک ها رو واضح و بدون فیک میزنیم قصدشم فقط دیوار شدنه والسلام و هدفمون جنگ بین دو ربع به صورت زد خورد جانانه نیست ! چون 2 ربع دیگه هیچی نداشتن و شمال شرق از پتانسیل خوبی بر خوردار هست هنوز تو دیوار کردن ما ناچاریم از دوستامون برای دیوار شدن استفاده کنیم ، امیدوارم مارو ببخشن :دی

در اخر ما همچنان متا هستیم و این اتک ها صرفا جنبه دیوار شدن دارن حالا چه ما بزنیم چه اونا

پ.ن: سوپر همرهای آمرداد انشالله روز اخر رونمایی میشن:)

• سلام

اگه اتکی از جانب ما رو شمال شرق میشه ، اتک ها رو واضح و بدون فیک میزنیم قصدشم فقط دیوار شدنه والسلام

در اخر ما همچنان متا هستیم و این اتک ها صرفا جنبه دیوار شدن دارن حالا چه ما بزنیم چه اونا

خسته نباشید میگم به متای شرق که با سیاست تمیز و قدرت نظامی و جنگاوری بالای خود توانست با دو نیم ربع بجنگد و در نهایت باعث حذف و فرار اکثر رقیبان خود شد. تبریک بعدی به قسمت جنوبی این متا میباشد که میتونه بار دیگر با خیال راحت واندر را در خاک خود 100 کند چرا که بعد از جلسات متعددی که با بازیکنان شمال شرق گذاشته شد تصمیم بر این شد که همگی سرور را به نوعی به نفع متای خود ترک کنیم (حذف اکانت و یا بازی نکردن) (مثل این میمونه تو یه رشته ورزشی دو نفر از یک کشور میرسن به فینال مسابقه و یکیشون به نفع اون یکی کناره گیری میکنه چون واقعا هم فرقی نداره کی اول میشه)منتظر سرور جدیدی باشیم که رقیبی در آن باشد و با بیابون واندر 100 نکنیم. طبق قرارداد اولیه با متای خود تصمیم بر این شد که واندرهای یکدیگر را بزنیم ولی متای خود را بهم نزنیم و چه در خاک شمال شرق و یا خاک جنوب شرق واندر 100 شد متا برنده بازی باشد.

در نتیجه از جنبندگانی که میخواهند غیر از مفاد حقوقی و رسمی و انسانی و معرفتی بالا چیز دیگه ای نشون بدن جز خار کردن خود و بدنام کردن خود کاری نکرده اند. در مورد اختلافات میدانی (هادی و اشکان) بین هرکسی در غالب متا خواهد بود ( مثل زدن واندر همدیگه و در نهایت متا وینر بودن) فقط از طرفین خواهشمندم ادب را رعایت کنند و نزارند حرفهای غرب به حقیقت بپیوندد و این سرشاخ شدن فقط داخل بازی و بدون فیک در حد دفاع و حمله باشد.

در مورد 5برابر کردن سرعت سرور هم باید بگم ساید شمال شرق با اکثریت آرا موافق این تصمیم مدیریت برای راه اندازی سریعتر سروری جدید هستند.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• با سلام خدمت بازماندگان سرور

از اونجا که خیلی وقته تو فروم پرنده پر نمیزنه گفتم چند تا لینک بزارم یکم جو عوض شه و دوستانی که تو سرور نیستن هم از اوضاع سرور باخبر بشن;)

اول از همه تشکر میکنم از همه دوستان و هم اتحادیای عزیزم در شمال شرق که واقعا سنگ تموم گذاشتن واسم و دفاع دادن

بعدشم تشکر میکنم از بچه های تیم امرداد و خسته نباشید میگم بهشون ک این چند روز اخر، بازی رو واسه ما جذاب کردن و سرور رو از حالت یه نواختی در اوردن امیدوارم همگی موفق باشین.

پ.ن: لینکای بعدی هم واستون میزارم بعد لند شدن8o

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• با سلام و عرض ادب

با سلام خدمت بازماندگان سرور

از اونجا که خیلی وقته تو فروم پرنده پر نمیزنه گفتم چند تا لینک بزارم یکم جو عوض شه و دوستانی که تو سرور نیستن هم از اوضاع سرور باخبر بشن;)

اول از همه تشکر میکنم از همه دوستان و هم اتحادیای عزیزم در شمال شرق که واقعا سنگ تموم گذاشتن واسم و دفاع دادن

بعدشم تشکر میکنم از بچه های تیم امرداد و خسته نباشید میگم بهشون ک این چند روز اخر، بازی رو واسه ما جذاب کردن و سرور رو از حالت یه نواختی در اوردن امیدوارم همگی موفق باشین.

خسته نباشید به شما و سایر بچه های درگیر توی این دفاع

لازم به ذکر است اتک های فوق بدون هیچ فیک و به اکانت دارای چشمان بزرگ یا تارگت های اعلام شده ارسال شده است.صرفا پس یه جابه جایی دف بوده مثل این میمونه یکی که داره باهات حکم بازی میکنه دستشو واست رو کنه و رو باهات بازی کنه :)

اگرچه خیلی خوشحالم که شما این قدر جنبه دارید که هیچ وقت ادب رو قربانی بازی نمیکنید و بار ها توی طول سرور این موضوع رو دیدم از شخص خود شما ! درود بر شما

یه سری نکات و من مجبورم مجدد یاداور بشم چون یه عده ظاهرا حافظه بلند مدتشون خیلی قوی نیست !

1. استارت این سرور با توجه به نزدیکی به سرور ۲ ایکس به پیشنهاد تیم ما خورد ! شرایطی مثل بدون بات بودن و مولتی برای اولین بار بود که توی اسپیدترا شاهدش بودیم که خب فید بک خوبی هم گرفته شد ازش
    2. قبل از شروع سرور به طرق مختلف اقدام به بر انگیخته کردن حس بازی رقبای قدیمی ، جدید و ... انجام دادیم چون هیجان بازی واسه ما مهم بوده و هست و ترسی ازچیزی نداریم که بخایم زیرچادر بازی کنیم چون به توانایی های بچه های تیممون ایمان داریم !!!

لازم به ذکره توی پست های خیلی وقت پیشمم گفتم ، کارای تکراری برای تیم ما دیگه هیجان نداره ! شاید مثلا یه نفر با یه پلن عرف بیاد یه کار موفق هم پیاده کنه اما حقیقتا این قدر ما توی این بازی وقت گذروندیم که این سرور دیگه تکرار مکررات اون هیجانمون رو آروم نمیکرد

پس تمامی پلن های ما به جای شلیک گلوله توی پیشانی حریف به شلیک به مثلا زانوی حریف ختم میشد.چرا؟چون نمیخاسیم حریف فرار کنه و ضمنا تاثیر روانی پلن ها هم توی فروم میدیدیم.اما متاسفانه این سری به جای فرار ، سیانور هاشونو بالا انداختن که به نظرم از نظر اخلاقی هر ۲ مورد شکست و ناتوانی در ادامه رقابت رو نشون میده.

به طور مثال ، توی یکی از پلن ها کلی دفاع شناور اس دبلیو رو زدیم.اس دبلیو خوشحال میومد به یک روی سکه نگاه میکرد و از طرفی عکس میذاشت که فلان جا ۱۰ انویل اینسرت کردیم ما خیلی خوبیم کلی انویل داریم.اما ۲ روز بعدش؟ توی پلن ویچر 5ک نیرو هم واسه اینسرت نداشتن ^^ و خب این خیلی باحال بود واسه تیم ما

راجب پلن های اخیر تیم ما هم این نکته رو بگم توان بالای هجومی ما بر کسی پوشیده نبوده و نیست ! ضمن اینکه این تایم سرور تصمیم نداشتیم دفاع خودمونو از بین ببریم و بین دفاع همر های خودمون روی دیوار سطح ۲۰ و حجم بالای دفاع یا زدن به بقیه و گرفتن پوینت بیشتر مورد دوم رو انتخاب کردیم.بدون فیک زدن ها و بعضا اعلام ها توسط نامه نگاری یا برنداشتن کتیبه درحالی که دف کتیبه کلین شده بود میتونه گواهی روی این صحبت من باشه و از غرب درگیری های ما شروع شد و به لویال نیز ختم شد

راجب بلای نازل شده به XBOX خدابیامرز.داستان کلی به این صورته

• یه نفر از ایشون اسکات میزنه (اسکات معمولی بدون کتیبه چشم) و حدودای بعد از ظهر لند میشه
    • ایشون به هر دلیلی همر هاشو رید نمیفرسه دیگه.منتظر میمونه !!!
    • ساعت ۴ صبح یهویی همه همر هاشو لانچ میکنه (چرا صبر کرده؟ترسیده همراش لند نشن و قبل لند صفر شه.چرا بدون هیرو؟پاسخ مشابه )
    • صبح هم شروع میکنه به نامه های توهین آمیز :)

من نمیدونم چه واژه ای باید به کار برد.اما حقیقت در اولین نگاه یه پسربچه توی ذهن من شکل میگیره که میاد سنگ میزنه ، پنجره عمارت یکی رو میشکونه و یه فهشم میده میخاد فرار کنه که یهو سر کوچه ...

در کل ما هم اومدنی شدیم :)

همر ۲۱ و ۱۷ رو که حسین زحمت کشید دیوار کرد

اینم شما زحمتشو بکش که انشالله مابقی هم سر دل و حوصله بزنیم :D ترشی لیته نشه

واسه اینکه دلتون هم ضعف نره تا ۳ شب فعلا این پیش غذای تیم گان هیرو رو داشته باشید

تا غذای اصلی

سپاس

پ.ن : از قدیم گفتن مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• با سلام و احترام ؛

با توجه به درخواست جمع کسیری از بازیکنان

سرعت سرور از 1 ایکس به 5 ایکس تغییر‌ پیدا میکند.

( شامل کل‌بازی خواهد بود/نقشه های ساخت زودتر ‌آزاد میشوند )

#زمان اعمال سازی چهارشنبه ساعت 18:30

همچنین تاریخ شروع سرور جدید به زودی اعلام خواهد شد.

با سپاس

• رونمایی از یکی از سوپر همرای سرور و آمرداد

همر رنک 4 سرور :

با تشکر از محمد رضا یوکنت

4122-4-png

اینم یکی دیگه از همرای خوب سرور

با تشکر از حسین پنگولین

4123-55-png

هرجا سخن از زدن است نام انمی میدرخشد

4125-66-png

اما در اخر

4124-55-png

منتظر قشنگتر هاش باشید :)

پ.ن: ایکس باکس جان خیلی عزیزی که برای شمایی که بهترین همرت 4ک کاتا داشت یه همر رنک 4 با 11.5 ک کاتا خرج کردیم :x

• سلام به دوستان عزیز و خوبم

خدا قوت

تیم امرداد به واقع با این پست های اخیرش همه رو متقاعد کرد حرفهایی که غرب در مورد بی اخلاقی هاش میزد متاسفانه خیلی به واقعیت نزدیک بوده

وقتی این لحن ها و الفاظ در مورد هادی عزیز (پلیر معتقد و با اخلاق شمال شرق) بکار میره میشه به عمق فاجعه پی برد.

میگید هادی توهین کرده! شما که از سونوگرافی لگن مورچه هم اینجا شات میزارید چرا یه شات از توهین هادی نزاشتید که ماهم معنی توهین! رو متوجه بشیم؟

نه برادر شما دنبال عقده گشایی بودی که این تعداد همر از یه ساید رو کوبیدید به یه اکانت فقط بخاطر یه نامه که هیچ لفظ توهین آمیزی توش نبود که اگه بود خودتون تو بوقش میکردید

در آخر بگم اگه این سرور به اینجا رسید، اگه الان ما مجبوریم این اراجیف رو تو فروم ببینیم و صدامون در نیاد مقصر اصلیش خود ما، رفیق بازیای بیخود و سیاست های غلط سایدمون بود که دیگه الان به وضوح داره خودش رو نشون میده

آمرداد، لات کوچه های خلوت. باشد که گذر پوست به دباغ خانه بیوفته!

آمین