نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه عزیزان

متاسفانه اتفاقاتی در سرور رخ داد که بازی رو از حالت عادی خودش خارج کرد،از اونجایی که در جریان اتفاقات سرور بطور کامل نبودم (چون مدت زیادیه خیلی درگیرم) کسی و کوارتری رو قضاوت نمیکنم،فقط در همین حد بگم که استفاده از اینجور باگی واقعا کار بسیار کثیفی بوده و از تیم مدیریت تشکر میکنم که بطور کاملاً جدی با این موضوع برخورد کرد هر چند که گستردگی این موضوع آنقدر زیاد هست که مسلما عده ای هم قسر در رفتند

غارت حدود چهار میلیاردی رو در نظر بگیرید

بگیم چهارصدتا ناتارهم کلا خودشون تنها میزنن( بماند که ما از سایدشون ناتار رید میکردیم همیشه دست پر میومدن) که معلوم میکنه ناتار هم نمیزدن درست درمون

این میشه هفته ای یک میلیارد ( که واقعیتش هفته ای نصف این هم نبوده رید ناتارشون)

در جواب این دوست عزیز یه تحلیلی راجب سرور ارائه میدم :

ببینید دوستان هر سروری شرایط خاص خودشو داره و این سرور با توجه به تعداد بالای ناتارا و شیرده بودنشون شرایطش با تمام سرورهایی که قبلا بازی کردیم متفاوت هست، البته ابتدای سرور ناتارا یه مقداری اذیت میکرد مخصوصاً ما که توتن بودیم و هنوز رم و کاتا تحقیق نشده بود دیوار ناتارا لاست زیادی از گرزی میگرفت بعد از تحقیق رم و کاتا به شخصه هر روز حدود 100 ناتار رو دیوار و اقامتگاه تخریب میکردم ولی باز هم در کمتر از چهار ساعت مجدد دیوارها آپ میشد با اعتراضاتی که انجام شد سرعت ریکاوری ناتارها بسیار کمتر شد و بعد از مدتی با حجم سنگین اتکی که روی ناتارها به وجود اومد،ناتارا قفل شدن و به هیچ عنوان دیوار و اقامتگاه آپ نکردن و کاملاً شیرده شدن،در اینجور شرایطی طبیعتاً اکانت های جنگی با توجه به مختصات پایینی که دارند میتونند همزمان از چند ده ناتار غارت کنن و در تاپ تن حضور داشته باشند از طرف دیگه با توجه به لیمیت غارت، توتن به خاطر سرعت کم تروپش توان رقابت با نژادهای دیگه که غارتگر سرعتی دارند رو بعد از مدتی از دست میده،شما همین الان نگاه کنید چهار اکانت اول تاپ غارت توتن نیستن! زمانی اکانت ما با لیمیت غارت مواجه شد از ادمین سوال کردم و به من گفته شد که هر دهکده میتونه 10 هزار لشکریان در حال رفت و برگشت داشته باشه و کل اکانت هم 20 هزار ! البته کل اکانت این چنین نیست و ظاهرا لیمیتی نداره و فقط هر دهکده لیمیت داره

همون زمان(خیلی قبل تر از کتیبه ها) من روی اکانت یکی از دوستان در SW لاگین کردم،غارت این اکانت به اندازه 10 درصد نفر آخر تاپ تن غارت بود و فقط یه اصطبل روشن داشت،یه لیست فارم خیلی داغون داشت،من چند تا لیست فارم جدید کاملاً بهینه براش زدم و جالبه بدونید همین اکانت بعد از دو هفته تقریباً به اندازه 80 درصد نفر آخر تاپ غارت داشت(غارت سالم فقط از ناتار) و اگه همین روند رو ادامه میداد به تاپ هم میرسید که کمبود وقت پلیراش از این امر جلوگیری کرد ولی با این حال اون اکانت که فقط یه اصطبل روشن داشت ،سربازخونه بزرگ و کوچک،اصطبل بزرگ ،کارگاه همه روشن شد و کلی هم منابع اضافه میورد و این فقط با زدن چند تا لیست محقق شد،چیزی که من از کوارتر SW متوجه شدم این بود که تعداد زیادی از پلیرها ،سرور اولی یا نهایتاً سه چهار سرور بازی کردن و اینجا نیاز بود که لیدرهای این کوارتر برای هر موضوعی یه مسئول آموزش بزارن علی الخصوص واسه غارت که خیلی مشکل داشتن،من چند تا اکانت دیگه از دوستانم در SW که کم تجربه بودن لاگین کردم همشون لیست فارماشون مشکل های اساسی داشت و این کوارتر نیاز به یه مسئول آموزش داشت که واسه تک تک این اکانت ها لیست بهینه بزنه

جناب york عزیز که صحبت از 400 ناتار میکنین باید بهتون بگم که سخت در اشتباه هستید و این تفکر شما ناشی از این است که لیدراتون درست بهتون آموزش ندادن بخاطر همین من اکانت Watch And Learn رو براتون تحلیل میکنم تا یاد بگیرید به جای زیر سوال بردن زحمت کسی ،اطلاعاتتون رو بالا ببرید

تحلیل غارت اکانت Watch And Learn

همین الان که این پست رو ارسال میکنم تعداد دهکده ناتارها 3999 عدد میباشد،تقریباً نصف دهکده های اکانت واچ نزدیک کپ این اکانت هست من کپ اکانت واچ رو مبنا قراردادم ،جالبه بدونید دورترین ناتار به این دهکده در فاصله 280.927 خونه ای قرار داره(3407 ناتار در فاصله کمتر از 200 خونه) و جالب تر اینه بدونید با چکمه یونیک که این اکانت داره، این فاصله با استپ یا تیرانداز در زمانی به مدت 2:15:21 طی میشود !(زمان رفت) یعنی این اکانت همزمان از نصف دهکده هاش میتونه تمام ناتارهای سرور رو در عرض دو ساعت غارت کنه ! بقیه دهکده های این اکانت هم چیزی در همین حدود میتونن بخش عمده ای از ناتارهای سرور رو غارت کنند و این نوع غارت در تمام کوارترها انجام شده مثلاً اکانت های ali2113 , viking در nw اکانت moonshadow در Sw اکانت های آرتمیس و آریامهر در NE و اکانت های زیادی در SE ، وقتی در هر چهار کوارتر از این ویژگی سرور داره استفاده میشه درست نیست زحمات این عزیزان رو زیر سوال ببرید،حالا این وسط اکانت واچ از این ویژگی سرور یکم بهتر و بهینه تر استفاده کرده که واقعا یه خسته نباشید اساسی باید به این تیم گفت که زحماتشون واقعا شایسته تقدیره

پی نوشت : یه عکس از شارژ با باگ دیدم چهار تا صف همزمان بود یعنی جنگ آموز با ضریب 4x ، دوستان بن شده با این جنگ آموزا هم همر مارس رو نتونستین بگیرین که :(

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• باز اومده آموزش غارت میده!

چطور شد که با حذف اکانت های شمالغرب در اون زمان، ناگهان چیت اند لرن، اوج گرفت؟ تا اون زمان غارت بهینه نداشت یا باگ بهینه نداشت؟

چطور توی یه منطقه کوچیک هر اکانتی ۱۰ تا همر کشید و مجموعا ۴۰ ۵۰ تا بچه همر و همر ازونجا سر در آورد؟

چطور همر بلند میشد ولی افت غارت نداشت، با وجود دف ثابتی که روی همر بود؟

این سوالات رو پاسخ میدین؟

یا باز خودتونو میزنید به کوچه علی چپ و بقیرو موجود دیگه ای فرض می کنید!؟

اینجا پلیرهایی داریم که هم سن بعضی از شماها پلی دادن! سرور اولی :))))

البته سرور اولی هایی رو میشناسم بازم عالی پلی دادن

حدسیات بر اینه که قبل از ورود ویو بیلدر به بازی، این باگ کشف شده، با تلاش برای زدن اتک سیم سکند آفلاین، که بقیه سیم سکند ها هم رو شده!

البته حالت دوم خرید باگ از بازار سیاه هست.

یه سری اکانتها باگ رو امتحان کردن و بن نشدن ^^^^^^^^

تکلیفشون چیه؟ لاگی موجود نیست! هرکی صف ساخت نیرو باگی داشته صرفا کشف و ضبط شده! اگر اینم کامل انجام شده باشه!

الانم آدم حسابیاتون که عقده برد با باگ ندارن زدن روی حذف، یا ول کردن عطاشو به لقاش، شما باز بیا قصه حسین کرد شبستری تعریف کن.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• فکر کنم بابت اون همر و کپی که ازت پرید جاش زخمه و هنوز درد میکنه که اینجوری حرف میزنی

ببین پسر خوب از اولین سروری که توی ایران ران شد من دارم بازی میکنم ،اسم اکانتا هم توی امضام هست ببین و به خودت افتخار کن که ریپلای شدی

قبل حذف بچه های nw ،اکانت ما و اکانت mnm از کوارتر شما در بالای تاپ غارت بودن اما الان نزدیک تاپم نیستیم چون تاپ مال جنگی بازا هست نه واندرزنا ،حذف بچه های nw زیاد ربطی به کسانی که الان در تاپ هستن نداره فقط چون با حذفشون جنگ تموم شد بچه های se تونستن به غارت عادی برگردن

من علت های حضور افراد فعلی در تاپ رو چند بار گفتم اما اینکه برات قابل درک نیست بخاطر لول پایینت هست،از تمام کوارترها توی تاپ بودن و هستن و وقتی یکی مثل تو که به اصطلاح لیدری میای غارت واچ رو زیر سوال میبری عملا داری غارت مون شادو از کوارتر خودتم زیر سوال میبری،چیزی که من متوجه شدم اینه که اکانت مون شادو کلا یه پلیر داره و چند هفته توی تاپ تن بود،از همین بنده خدا بپرس چجوری غارت میکنه یا بزارش مسئول آموزش غارت کوارترت تا بچه هاتون اونجور لیست فارمای داغونی نداشته باشن،والا تو که انقدر ادعات میشه اکانت خودت در حد یه مولتی هم نیست حداقل برو از مون شادو غارت یاد بگیر یکم پیشرفت کنی

هر وقت ثابت شد غارت viking,ali2113.ariamehr و امثالهم مشکل داشت غارت واچ هم مشکل داره

از بچه های اکانت viking که الان روی حذفن میخوام از میزان تروپشون و تعداد لیست فارمشون عکس بزارن تا عمو قناد یکم بازی یاد بگیره،عمو قناد نمیخوای به بچه های viking گیر بدی و بگی شما که روز ۶۰ سرور استارت زدین چطور توی تاپ بودین یا به ali2113 بگو غارتت که نزدیک به واچ بود چجوری بود،یه خرده از بچه های تاپ متحد خودتون اطلاعات بگیر بعد بیا اینجا کسی رو متهم کن

راستی میدونی میدون تمرین ۵۰۰ درصد یعنی تیرانداز هون سرعتش میشه ۸۰ یا اینم باید بهت بگم؟ ^^بازم میگم یه اکانت عادی توی کوارتر خودتون رو من با لیست فارم بهینه به نزدیک تاپ رسوندم و اگه پلیر داشت تاپ هم میومد

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• الان یا خیلی خودتی جدی گرفتی! یا خیلی در توهمات پرو پلیری هستی!

برو این مطلب غارت رو در مورد غارت نژاد ها به تفکیک، مجدد بخون و اگر نقدی داشتی در جواب به اون بگو، برو سرعت ها رو توی ماشین حسابت بزن محاسبه کن!

یک سوال رو جواب بده پرو پلیر)

وقتی همری لانچ می شود، و دف ثابت سنگین هم دارد، کتیبه هم ندارد مسیر بزند از بقیه جاها، چطور غارتش افت نمی کند!؟

خب اگر فرص کنیم همر پارک بوده توی پارکینگ، گندم اون دف از کجا میومد؟

ولی اگر فرض کنیم به روش باگی منابع تامین می شده، دیگه نیازی به رید اون توله همرها نبوده!

حرف و نقدی داری بیا دلیل بیار،

یه توضیح کوتاه هم در مورد خمره های لایزالتون بفرمایید، همه استفاده کنن!

اگر نیروی سواره هون، به قهوه خانه برود، می تونه به همراه قهرمان به سرعت بیشتری برسه!

(ویرایش شد)

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo: استفاده از کلمات نادرست اصلاح لینک ().

• در مورد پستی که گذاشتی باید شرایط این سرور در نظر گرفته بشه

این سرور شرایطش دچار تغییر شد،ابتدای سرور که غارت واحه بود گرزی بهترین بود بعد از آزادسازی ناتارا تا زمانی که کسی کاتا و رم نداشت سواره هون بهترین گزینه بود و اکانت gone hero اینو ثابت کرد بعد از تحقیق کاتا و رم مجدد گرزی بهترین فارمر میشه و این بهترین بودنش تا زمانی که به لیمیت نخوری پابرجا میمونه اما زمانی لیمیت پیش میاد توتن مجبوره تعداد تروپ هر ناتار رو افزایش بده و اینجوری فرکانسش کم میشه و توی این شرایط سواره های سرعتی جلو میزنن و الان هون ها اختلاف زیادی با توتنا گرفتن

توی غارت ناتارا چون دیوار و اقامتگاهی ندارن میزان اتک تروپ مهم نیس ،چیزایی که مهمه سرعت و میزان حمل و هزینه ساخت و نگهداری و زمان مهمه که بدون لیمیت گرزی بهترینه و با لیمیت سواره ها،تمام این چیزایی گفته میشه مربوط به خصوصیت هر تروپ هست اما مهمترین اصل در غارت استفاده حداکثری از پتانسیل اکانتت هست، اینکه هر روز روی لیستات وقت بزاری ،مدام ویرایششون کنی،بهترین فرکانس رو انتخاب کنی،یه ناتار رو از چند تا ده با چه فاصله زمانی بزنی ،اینا مهمه

در مورد موضوعی که میگی همر توی لانچ باشه و غارت نخوابه بستگی به اکانت و تعداد همرش داره مثلا اکانت ما یه همر دیفالت داشت میرفت پلن کلا غارت میخوابید ولی اکانتی مثلا ۷ تا همر جنگی داشته باشه یکیش بره پلن تاثیر خاصی توی غارتش نداره

اگه فکر میکنی غارت کسی باگ هست ریپورت کن اگه بن نشد بدون اشتباه کردی اما اگه بازم فکر کردی تقلب هست کلا حذف کن برو یا مستدل اثبات کن

و این سوالم جواب بده چرا کلا گیر دادی به غارت se ،چرا به غارت viking و ali2113 یا بچه های ne و بچه های کوارتر خودتون چیزی نمیگی؟

و در آخر اینکه عکس همر مرحومتو بزار:(

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت همه خوانندگان

حقیقتا اتفاقات رخ داده چیزی نبود که بشه به سادگی از کنارش رد شد و به نظر من آب سردی بود که به روی کل سرور ریخت !

اما از اونجایی که درجه حرارت ها متفاوت بود ، بعضی آتیش ها خاموش شد و برخی دیگر سرد تر شد.انشالله که دست اندرکاران و مدیریت سایت بتونه پس لرزه های ناشی از اتفاق فوق رو کنترل و سعی در جلوگیری از اتفاقات مشابه داشته باشه

راجب اتفاقات فوق و رید حقیقت استدلال ها یه مقدار خنده دار هست :) اگرچه حق رو به دوستان میدم بابت فشار اومده و چند نکته تیتر وار فقط عرض میکنم.

• همر لیون در تمامی پلن های ما جزو پایه ثابت بود.نه تنها همر بلکه فکر مسعود عزیز بخش جدایی ناپذیر پلن های ما بوده و خیلی از موفقیت های پلن های ما مدیون نبوغ این پلنر حرفه ای مجموعه ما بوده.حرکت ساده ای (شاید خندتون بگیره وقتی بشنوین مثل خیلیا !!!) رو یک پلیر جدیدشون میکنه که تیم لیونم هم مسیولیت اشتباهشونو پذیرفتن و ضمنا ورودی و خروجی غارت اکانت مسعود گواه این موضوع هست که آیا این اکانت پتانسیل ساخت نیرو داشته یا نه.کار نداریم.اما نکته مهم و شاید خنده دار اینه : همر مسعود در هیچ پلنی به دفاع سنگینی برخورد نکرد :) دفاعی نکشت حتی در پلن ویچر که خط شکن بود !

و یه سری صحبت راجب غارت تیم ما

• چرا دیر غارتتون شروع شد؟چون به سیستم سرور اشنا نبودیم و با پیش فرض اینکه ناتار ها مثل ناتار های تراوینن غارت رو توی هفته های ابتدایی بهینه نمیدونسیم.
    • برنامه ای واسه غارت داشتین؟بله مختصات همر ها و نژاد اکانت گواه این امره ! که در ادامه پایگاه نظامی های جدید در مرز های مختلف بنا کردیم که برخلاف پیشبینی دوستان استفاده ای دیگه ای داست که قسمتشون نبود ببیننش
    • چرا میگی مولتی نمیزدین و ادعای پاک بودن غارت دارین؟به چند دلیل

1) ریتم غارت ما منظم افزایش داشت.هر هفته مقدار مشخص که تابعیت ریاضی داره به اکانت اضاف میشد که مدتی به دلیل برخورد به لیمیت استپ میشد که استارت همر جدید باعث عبور از اون مقاومت میشد :) در حالی که کسی که تقلب میکنه معمولا نظمی توی ریدش نباید مشاهده بشه و منابع مولتی باعث میشه ریتم غارت روی یه عدد ثابت باشه و یا رشد کمی داشته باشه چون شما با کلی کپ و فیدر شروع میکنی اما به مرور زمان فقط فیدر اضاف میشه به غارتت

2) بعد از فعال شدن چکمه یونیک در اکانت ما ، رید ما دقیقا متناسب با بالارفتن سرعت تروپمون بالا رفت (۶۰۰ میل شد 1.1 میلیارد و ضمن اینکه چکمه در هفته ۵ روز فعال میبود) !

3) معمولا کسی که ترسی داره در یک گوشه اتحاد ۵ الی ۱۰ نفره بازی میکنه که حداقل کسی شاهدش نباشه اما ما همواره توی اتحاد بین همه عزیزان بودیم و گواه ما هم اتحادی هامون و جاسوس های شما بودن :) لینک مولتی های سایر رفقا در اومد اما خمره های لایزال ما نه؟

4) تلاش 24 ساعتی و روشن بودن اکانت چیزی بود که هیچ کسی نمیتونست منکر شه.یادمه علی فلوید ساعت 2 3 نصف شب همیشه عرض ارادت رو نسبت به ما داشت و همواره پاسخش هم میگرفت ;)

• چرا همیشه یه ۱۰۰ک مزدور داشتین شما؟اجی مجی میکردین؟دوستان همر مزدور از قدرت خیلی بالایی برخوردار نیست و صرفا به دلیل هزینه ساخت پایینش تربیت میشه.روزانه حدود ۲ک مزدور میشه ساخت.به نظر شما در روز 120 بازی اکانت با این حجم ورودی منبع ، حضور چندین همر ۱۰۰ک مزدور عجیبه؟
    • چرا های دیگه با شما و جواب با ما !!! اما جوابش رو با تاخیر میدم چون خیلی این روزا درگیرم.این پست هم بخشیش قدیمی هست و یه چکش زدمش متناسب با موضوع روز شه :)

کاری به این ندارم که فاصله بین اکانت های ما و سایرین چرا این قدر زیاد بوده اما من یادمه سرور سرور قبل اسپید ترا شاهد هیچ هون مشتی نبودم و حتی آیدین هم ترجیح داد به سنت ها احترام بزاره و باز با توتن استارت بزنه که عجیب بود واسه من حداقل ! در حالی که توی بررسی های اولیم نسبت به سایر نژاد ها برتری فاحش این نژاد توی رید واسم ثابت شد !!! و دقیقا چون قصدمون غارت رقابتی بود این نژاد رو به هم تیمی هام و سایر اکانت های مجموعمون پیشنهاد کردم که خب نتیجش تعداد بالای هون ها در مجموعه ما در ارلی گیم بود !!!

فارغ از صبحت های فوق یک موضوع با توجه به صحبت هایی که به گوشم میرسه برام ثابت شده هست.من بعد پلیر های خیلی بیشتری ترجیح میدن هون رو به عنوان نژاد اکانتشون انتخاب کنندچراکه الان خیلی ها بعد از دیدن این سرور ، یادگرفتن هون چه جواهری هست چه توی زمینه غارت ، چه جنگی و چه خفتینگ و چه دفاع !!! و این بخشی از فلسفه اسم ما بود ;) Watch and Learn

اگرچه امیدوارم صرفا یادگیریتون به برتری نژاد هون محدود نبوده باشه و استعداد بیشتری داشته باشید.

ضمنا در آینده با تست این نژاد و بازی باهاش ، بهتر متوجه میشین که با هون چه کارایی که نمیشه کرد ! اگر تقصیر ما هم هست یه مقدار زیادی فشار اوردیم که خب چون نیت آموزش بود خواسیم بهترین ارایه رو داشته باشیم.

موفق باشید

پ.ن : تبریک خدمت علی فلوید عزیز که واقعا تا اخرین لحظات توی کورس رنک ۱ غارت بود و تلاشش واسه شخص من کاملا واضع بود.فقط تنها فرقش توی نسبت غارت اضافه شده توسط چکمه بود که علی نداشت اما در عوض جنگ یونیک داشت :) چلنج خوبی بین ۲ کتیبه چکمه و جنگ داشت پیش میومد که

پ.ن : روزی که خانم رارنده زد تو دنده باید امروزو پیش بینی میکردین اما شما غصه بیرون پرت شدن ناصر از تاپو داشتین : ))))

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 7 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• خب بذارید من که اوایل سرور وقت کافی نداشتم به این مسائل برسم

الان با کوچه پرستو های مهاجر یکم تایمم اوکی شده ی سری صحبت در مورد این رید و نحوه ی انجامش بکنم شاید مفید باشه واسه پلیرهایی که با رید این اکانت ها مورد دارن

در مورد رید اکانت تک شاخ هم به طور مفصل میگم تنها توتنی که تونسته همواره بین 4 نفر اول غارت حضور فعال داشته باشه

شاید خیلی از لیدر های عزیز ج غ توگوش پلیرهاشون اینو خوندن که بخاطر اکانتایی که اطرافمون بالا آورده شده و بچه ها به صورت تیمی این کار رو کردن و ساپورت زدن

دور اکانت این رید به اون علته کسی منکر این قضیه نیست که در جهت منفعت اکانت و با کار تیمی این اکانتا زده شده اما این دلیل نمیشه که ما از ناتار ریدی ندیم و اونارو به دست دیگرون بسپاریم کما اینکه عمده رید اکانت از ناتاره هست

خود عزیزان لیدرتون هم شاهد هستن که این چند روزه با وجود ریختن دف در اکانت های اطرافمون و شیطنتشون و اینکه دفشون رو چند روزه ما داریم نون میدیم بازم اکانت از تاپ نمیفته (هرچند اینارو که بهتون نمیگن پیش شما میگن ما بازیمون خیلی پاکه تک شاخ و ج ش لولو بد اخ)

و از طرف دیگه الان زیاد به رید نیاز نداریم پرستوهای دارن میرن ما هم نونخور نیروها مشکل نداره انبارا هم پره حدود 72میلیون سیو منابع رو اکانت خودمون

بدون مدرک حرف نمیزنیم ما

و از طرف دیگه اینکه رید هم نیازی نداشتیم چون بخاطر شرایط سرور لاست نخوردن از بی گندمی بچه ها هم ی استراحتی کردن این دو روزه:)

حالا میرسیم به نحوه ی غارت اکانتای هون همونطور که میدونید سرعت رفت و برگشت نیرو بسیار تو این امر موثر هست و قدرت ریکاوری نیرو بعد از لاست

که تو این امر هون از همه ی نژاد ها بهتر هست با توجه به مختصات دهکده های چند اکانت هون در تاپ رید مشاهده میکنیدکه دهکده هاشون در سطح مپ به صورت پراکنده

گرفته شدن جوری که تمام مپ رو پوشش بدن هرکدام از هون ها که بهتر این کار رو کرده رید بالاتری داشته

نحوه رید دادنشون چطور خیلی راحت کمترین تعداد نیرو(جوری که لاست نخوره) و پر سرعت ترین رو انتخاب میکنن(برای اینکه تعداد رید بیشتری زده بشه و به لیمیت غارت نخورن) انتخاب میشه فاصله ی ناتاری که اد میشه هم باید متناسب با تعداد نیرو باشه هرچه کمتر بهتر سعی باید بشه تمام منابع اون منطقه توسط اکانت خودی رید بشه

برو این مطلب غارت رو در مورد غارت نژاد ها به تفکیک، مجدد بخون و اگر نقدی داشتی در جواب به اون بگو، برو سرعت ها رو توی ماشین حسابت بزن محاسبه کن!

یک سوال رو جواب بده پرو پلیر)

وقتی همری لانچ می شود، و دف ثابت سنگین هم دارد، کتیبه هم ندارد مسیر بزند از بقیه جاها، چطور غارتش افت نمی کند!؟

درصورتی که اون دو همر تو ی منطقه باشن و از رید هم تغذیه کنن با رفتن ی همر و لانچش همر دیگه ای که کنارشه میزان ریدش بالا میاد و نبود اون جبران میشه

چون هون لیمیت غارت نمیخوره به راحتی استاد تیتابلو:)

علت اینکه توتن از هون بالاتر نمیاد دقیقا همینه همین مطلب باعث میشه هیچ نژادی نتونه از ی حد رید بیشتری بزنه بجز گول و هون بنابر این همه عزیزانی که واندرزن میکشن باید تاکید میکنم باید یا تعداد واندر زن 1عدد داشته باشن که با زدن تعداد بالای فیدر و مسیر کردنشون به روی همر اصلی اون رو نون بدن حالا بماند اگر دف بیاد

(دیگه عمرا بشه مگه کل ساید کمک کنن که اونم فکر کن ی درصد تو ایران این بشه:D)
    چون رید محدودی دارن بخاطر لیمیت و نمیتونن بعد از رسیدن همر به حدی دیگه از غارت منابع رو تامین کنن (من به شخصه برای توتن ها بالا 60ک گرز و 15ک تی کی رو بعید میدونم دیگه کسی تونسته باشه نون بده از روی تجربه میگم حساب نکردم با ماشین حساب)

خلاصه مطلب بر همه علما مسجل است که بدون داشتن ساپورت و اکانت های کمکی به کمک تیمتون ساخت همر واندرکوب بسیار بعید است کاری که در تمام سرور های بین المللی میتونید ببینید که انجام میشه و اون رو بهش میگن بازی تیمی
    مشاهده کنید و هست اگر شک دارید از دوستانی که همین الان تو فینال 2020 دارن بازی میکنن بپرسید

این سرور از سرور های مشابه سرورهای بین اللملل هست با این تفاوت که اونا برای بردن ساید و با پلن بازی میکنن ما اینجا برای شاخ نشون دادن اکانتهای خودمون.

اگر میخواید در سرورهای دیگه از نژادای دیگه هم استفاده بشه بهتره یا تیمی پلی بدین یا اینکه لیمیت برداشته بشه که همه بتونن درست ریدی مشابه هم داشته باشن

• یا سوال من مبهمه یا سعی در متوجه نشدنش داری!

استادان! در این که غارت هون با فاصله از توتن بهتره هیچ شکی نیست، خودمم مطلبشو گذاشتم اولین بار!

و اینکه وقتی به لیمیت خوردی، باز رعد خودشو نشون میده که بدون قهرمان سرعت بالاتری داره.

همر توتن هم همچنان بهترین همر از لحاظ ریکاوری هست، یعنی جنگی ترین همر، پس نیاید در وصف پر و بال هون بگین!

ازین بحثا بگذریم، کسی که اهل حساب کتاب باشه متوجه میشه.

سوال این بود،

وقتی همری مثلا با ۱۵۰ک گندم خور داریم، ۱۵۰ک هم دف بریزیم پاش، میشه ۳۰۰ک منفی، و بیشتر و بیشتر تا به حدی میرسی که با رید دادن به زحمت گندم دف و همرتو تامین میکنی به همراه شارژ، و به خاطر لیمیت رید، مقداری از همرتو پارک میکنی.

حالا چطور این همر استاپ و لانچ میشه و تغییری توی غارت اکانتش دیده نمیشه!؟

یعنی همزمان اون همره دیگرو از پارک در میاری و شروع میکنی به رید و بعد اولیو لانچ میکنی که افت لانچ نداشته باشی و دفکورد حریفو گول بزنی؟

به به چه پلنری! بیاین بگین همین بوده ^^

• من تصورم ابتدای کار از هون این بود استاد عزیز که بله من توتن هستم و الان همش دارم به لیمیت میخورم بالای 70ک گرزی15ک تی کی بیشتر نمیشه ساخت و از رید نون داد پس هون

دیگه نهایت 120ک مزدور 120ک تیرانداز بتونه نون بده اما چیزی که از دوستان دیدم اصلا این نیست به لیمیت نمیخوره خیلی چیز باگیه سواره نظامش

تو اون دهکده و دهکده کنارش دو همر همزمان رید میدن ریدی که میدن از ناتارهای مشترک هست با لانچ یکی از دهکده ها دهکده کناریش به میزان ریدش اضافه میشه

چون رغیب نداره جای اینکه 2تا تیراندازه برن 60 تا منبع بیارن میزن 120تا میارن بنابر این رید اکانت تغییر نمیکنه

شما هون بازی نکردی مشخصه و هون خوب هم تو سایدتون نیست که این مسئله رو ببینی دف ثابتی هم که رو اکانته میشه با تاجر نونش رو داد وقتی با این رید

تمام انبارهات سر ریزه یا اینکه ی مقدار از تروب رو گذاشت و چنتا بشکه رو زد

• سجاد جان داداش واسه چی داری خودتو خسته میکنی؟ اخه به کی داری توضیح میدی؟ طرف حتی حاضر نیست بره چک کنه ببینه مختصاتای دهای اکانتا کجاس بعد انتظار داره بتونه نقدم بکنه غارت اکانتو!!!

طرف هنوز مونده چجوری اکانت ریل لانچ میکنه چرا پس غارتش استاپ نمیشه بعد میخوای بهش توضیح بدی تعداد همرا زیاده ، خب معلومه نمیفهمه ! یا شایدم خودشو زده به نفهمیدن

کاملا بدیهیه وقتی یه اکانت از ۵ جا ۶ جا ۷ جا داره غارت میکنه یکیشم بخواد استاپ کنه خب معلومه تغییر محسوسی تو تاپ غارت ایجاد نمیشه ، یه سری چیزا کاملا بدیهیه ولی بعضی افراد حتی تو فهمیدن بدیهیات هم ناتوان نشون میدن .

یدونه هون خوب تو سایدشون پیدا نمیشه بعد میخوان بیان هونای ما رو تحلیل کنن :))) عزیزم شما هر وقت تونستی ۱۰۰ تا لیست فارم ۱۰۰ تاییو هضم کنی اون موقع شاید ببینی و یاد بگیری ولی الان فقط تو راه کج فهمی داری قدم میذاری! تازه این کمه ببین و یاد بگیر قطعا خیلی لیست فارماش بیشتر از این حرفاس اینارو گفتم واست که شاید پند بگیری ولی خب از این در میره تو از اون یکی در میره بیرون میگیری که چی میگم؟ ;)

راستی اشکان مزدور خیلیم خوبه نزن تو سرش ، طبق محاسباتی که تو کیریلوید به راحتی همه میتونن انجام بدن قویترین همر هون با ترکیب مزدور بدست میاد ، صرف نظر از این که پوینت هجوم خوبی میده از لحاظ دفاعی هم کاملا خوبه . در نتیجه این اتفاق میفته که از لحاظ دفاعی از ۴ رنک اول دفاعی سرور ۳تاش هونای جنوب شرقن . حالا شما شلش کن در این حدم یاد نمیگیرن لول رو یکم بیار پایین شاید بتونن در اینده انجام بدن :)

• این عکس صرفا برای اونایی که میگن مختصات شناور بوده

و غارت از چنتا همر میرفته

اکانت ما از ۵ تا همر و ۲۰تا ده با دلاور رید میرفت

البته دیر امدیم تو سرور و شبا غارت میخوابید

ولی خب غارت خیلی کم بود زیر نفر اخر تاپ و اینکه وقتی تاپ ریست میشد تا چند ساعتی تو تاپ بودیم و غارت رو ی نظم میرفت بالا

و طبق اماری که من تو اتحادای دیگه دیدم مولتی میزدن

و بعد ریست تاپ منی که به مرور غارتم میرفت بالا میدیدم اکانتای مدعی ۱۰۰کا ۱۰۰کا دارن میان بالا

البته اونم ی سبکی برا خودش

ولی مایی که کلاسیک باز بودیم و مصری رو روز اول با رومن اشتباه گرفتیم فک کردیم رومنو تغییر نام دادن 😂😂

مولتی کشی زیاد معنی نداشت

البته دلاورا تو لاست گندم منفی هستن الان دورزه

• عزیزم چی میخوای بدونی بگو عامو برات بگه پرستوی مهاجر شما پرستو ها همیشه همینجوری هستین و نق میزنید

در مورد خمره سیو منبع اکانت ما رو که شاهد هستین که این منابع موقع استفاده از جنگ آموز مورد استفاده قرار میگرفت پر کردن خمره ها حدود 2تا سه روز زمان میبرد برامون

+حدود 50 میل منبع که روی خمره های دیگه سیو میشد چیزی حدود 120 میلیون منابع میشد اگر کمک بچه هارو حساب نکنیم همین مقدار براش شارژدوماه کارگاه و شارژ

سربازخونه کوچیک و اصطبل کافی بوده جمع کردن این منابع توی 12 ساعت مشکل ترین کار ممکنه که با تروپ و تجارت خونه به سختی انجام شد

اکانت ما با توجه به داشتن 4همر واندرزن و نبود کتیبه جنگاموز یکی از مشکل ترین راه هارو باید میرفت بنابر این ما تصمیم داشتیم هربار اومدن کتیبه جنگ کوچیک یکی از واندر زن هارو 2ماه ش کنیم و در نبودش با جنگ بزرگ سایر واندر زن ها رو ش میگرفتیم و هربار جنگ کوچیک روی ی دهکده واندر زن منتقل میشد

اکانت در حال حاضر 3همر زیر رنک 30بازی رو داره شایدم 4تا چون اون یکی رو رنکشو نشون نمیده اما اونم مطمئنن زیر 40 هست

از لحاظ کاتا و رم مطمئنن جزو 4یا 3 اکانت اول هستیم

چیزی که واقعا برام جالب بود اکانت وایکینگ بود که با وجود جنگ یونیک روی دهکدش و تایم بالای موندنش روی وایگینگ واقعا همراش اون چیزی که فکر میکردم نبود

یادته عزیزم بهت گفتم ی مدل جلو نرو حکایتت بشه سرور اسپید قبلی که وقتی اکانتای ج ش هک شد و دیدن همراشون و دفشون رو به اسمشو نبر تهمت دخالت زدن؟

الان به حرفم رسیدین؟

آره عزیزم ما تو همه سرورا باگ میزنیم:D

باز 100رحمت به مجید آخیل این مدلی دیگه دبه نکرد:D

نگاه اینم ی باگ دیگه

اینم سرور پیش منو مهدی و مهراد با آمرداد هست

اونجا سه نفر بودیم

آره ما تو همه سرورا باگیم برو ی آبلیمو بزن قندت نیفته

این اکانت اون سرور کوماتسو و خیلیارو صفر کرد و کراپاشون رو پروند

اونام مثل تو دبه کار بودن زود کوچ کردن

• سلام خدمت لیدرهای ماندگار جنوب شرق لطف کنید یکی جواب گوی نامه های داده شده از اکانت NooOOOBs باشه

Mostafa Gorzi

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

کجایین نیستین؟:D نکنه مدرسه دارین امتحاناتون رسیده کلکا؟ :دی

اقا اومدم یه نکته کوچولو بذارم فضا عوض شه؛

اگر ۱۵کراپی شما ۱۵۰درصد باشه(و مصری نباشه) دقیقا ۷۶ روز زمان میبره تا هزینه ارتقای گندمزار از سطح ۱۹ به سطح ۲۰ جبران بشه و به سوددهی برسه؛

پس یعنی ما که الان روز ۱۳۵ سرور هستیم؛ اگر مدت زمان سرور رو حدود ۲۵۰ روز درنظر بگیریم؛ تقریبا ۴۰ روز دیگه فرصت داریم تا بتونیم کراپ هامونو ۲۰ کنیم(البته اگه پادشاه یا همون king باشیم این زمان به ۴۰ ثانیه تقلیل پیدا میکنه:D) !

خلاصه اینکه اگر نتونستیم تا ۴۰ ۵۰ روز دیگه کراپ هامونو ۲۰ کنیم بعدشم نکنیم به صرفه تره؛ همون منابعی که میخواد صرف ارتقا بشه رو کوچولو کوچولو گندم میکنیم مصرف میکنیم؛ البته ! اگر مشکلی واسه نگهداری منابع اضافی نداشته باشیم که فکر نکنم تا اون تایم سرور دیگه کسی مشکل انبار داشته باشه !

همین دیگه؛ شاد باشید:*

پ.ن: دوست دارم یه تشکری بکنم از نیما godkillme عزیز، که دیگه در جمعمون نیست؛ به شخصه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم؛ راستی امشب تولدشم هست. تولدت مبارک نیما:love:

پ.ن: گریه مکن که سرنوشت؛ گر مرا از تو جدا کَرد؛ عاقبت دلهای ما، با غمِ هم آشنا کرد :(

(اگه گفتین مخاطبش کیه؟)

پ.ن: شادی؛ به خودت که نمیتونم بگم؛ ولی اگه روزی روزگاری گذرت به تراوین(!) خورد و اومدی فروم n سال پیششو بخونی؛ میخوام بدونی زمانی که دارم این پستو مینویسم و همینطور زمانی که دارم این پستو نمینویسم دارم به تو فکر میکنم؛ خیلی بیشعوری!

پ.ن: الکی مثلا خودم امتحان ندارم:D

پ.ن: سارنگ آماده باش؛ ما داریم میاییم (Only SS:love:)

پ.ن: از دست اندرکاران بازی مافیا تقاضا داریم مکان رو از تیم اسپیک به دیسکورد تغییر بدین :)

پ.ن: لوسم خودتونید؛ بای

• درود

اولین سرور نرمالِ بدون بات و مملو از باگ، شروع فوق العاده ای داشت. هر ۴ ساید شلوغ بود و پای خیلی از قدیمی ها و شناخته شده های تراوین مجدد به بازی باز شد.

همه چیز حاکی از یک تجربه مهیج بود و ثبت یک سرور خاطره انگیز

ولی متاسفانه خیلی زود روند کاهش پلیر و جذابیت سرور شروع شد و به جایی رسیدیم که فرومی که هر روز چند صفحه جلو میرفت، در یک هفته اخیر حتی یک پست جدید به خودش ندید!

ما معتاد تراوینیم

این سری جنس خوبی بهمون ندادند، قاطی زیاد داشت (باگ و ...)

خودمون هم نتونستیم درست مصرفش کنیم (رفتارهای هیجانی، قهر کردن ها و حذف کردن ها)

حقیقتش جنس بد به ما نمیسازه، جنس خوب هم خیلی گرونه (دات کام هر یه دونه گلد هزار تومن!). پس بهتره بزاریمش کنار تا ببینیم بعداً چی میشه

امیدوارم سری بعدی اجناسی که قراره برسه (دو ایکس) کیفیت بهتری داشته باشه و مصرف کننده های عزیز هم شیوه مصرفش رو بهتر یاد گرفته باشن

رفقای گلم خدا نگهدارتون باشه و رفقای امردادی عزیز، هت تریک مبارکتون باشه

در پناه حق

محسن

• درود به همه همه دوستان و بزرگان

منم با نظر محسن موافقم هم سرور باگ زیاد داشت هم ما بد مصرف کردیم بجای اینکه اگه باگی تو سرور دیدیم بیایم اعلام کنیم و درستش کنیم سعی کردیم ازش استفاده کنیم،

از همه دوستان چه دوست چه دشمن (تو بازی) بابت همه چی معذرت می خوام اگه جایی حرفی زده شد که باعث کدورت یا ناراحتی کسی شد همینجا صمیمانه عذر می خوام از تیم امرداد بابت هماهنگی و به معنای واقعی تیم بودنشون تشکر می کنم، از تیم آکسفورد بابت جسارتشون تشکر می کنم فقط حیف نموندن (احسان این سرور هم نشد بیام شانس آوردی)، از تیم مسترز، تیم لویال و بقیه دوستان تشکر میکنم که بودنشون حداقل اول سرور نوید یه بازی مهیج رو میداد اما حیف که نشد.

پ. ن:امیداورم دوستانی که به کرونا مبتلا شدن هر چه زودتر سلامتیش ن رو بدست آورده باشن

پ. ن:در آخر 3 بار بلند بگید مرگ بر دیکتاتور

همگی در تمام مراحل زندگیتون شاد و پیروز باشید بدرود سعید ایتالیانو

• ناکسان را ترک کن بهر کسان

قصه را پایان بر و مخلص رسان

سلام

این سرور هم برای ما تموم شد در همینجا با تمام تلاشی که شد از طرف من و جعفر و مملی برای سعی در ماندن در بازی در دو مرحله رایزنی با اعضای معظم اتحاد و نظرسنجی با دوستان با توجه به اتفاقات افتاده در ربع شمال شرق تصمیم به حذف اکانت ها گرفته شد.

لازمه اینجا از تمام اعضای اتحادبابت تمام زحمتهاشون تشکر کنم و تا جایی که حافظه یاری میکنه اسامیشون رو میبرم اگر دوستی از قلم افتاد به بزرگی خودش قصور من رو ببخشه هیچ ترتیب خاصی در بردن اسامی لحاظ نشده:

سالار گل(king ne)پسری بسیار تیزهوش و بذله گو که استعداد خودش رو داره هدر میده با کمی تمرین میتونه یکی از بهترین استنداپ کمدین های ایران بشه در تمام طول سرور بمب روحیه بود برای همه در گروه های اتحاد.

سعید گرامی و محترم(italiano)انسانی بسیار شریف و محترم و دوست داشتنی

نورالله(monako)ذلیل مرده شمال شرق و یک گاد بی خاصیت در بازی مافیا با تمام مصیبتاش نمیدونم چرا دوستش دارم اه.;)

فرشید با شخصیت و بزرگوار(someone)افتخاری بود برام بعد از سالها بازی کردن در مقابل هم تونستم این سرور در رکابش باشم.

سبیکه خانوم متین و دوست داشتنی(someone)بسیار زحمتکش و بی حاشیه افتخاری بود برام بازی در کنار شما.

ارینه خانوم بی حاشیه اما زحمت کش(shahgoosh)بودن پلیری مانند شما برای هر اتحادی یک نعمت تمام عیار هست ممنون از زحماتتون)

سامان دوست داشتنی(permoment)بسیار از اشنایی با شما مشعوف هستم دوست عزیزم.

مهران محترم و مودب(purple goofy)بسیار چیز یاد گرفتم در کنارت عزیزم اما اگر سرور دیگه همچین اسمی رو اکانتت بذاری نه من نه تو من و مسعود تا اخر سرور نتونستیم درست بگیم اسم اکانتو اه.^^^^

مسعود جان(purple goofi)بسیار سپاسگزارم از تمام زحماتت مسعودخان.

مسعود خودم(miaw miaw)یک یک حرفات بوی مافیا میده عزیزم امشب بهت رای میدم.^^^^

مسعود فرهانی گل(power hun)مرد زحمت کش و بی سرو صدا همه کار برای اتحاد میکنه اما هیچ جا نمیخواد اسمی ازش بیاد بسیار چیز ازت یاد گرفتم در این سالها که در رکابت بودم ممنونم ازت

محسن دلبر خودم(pakbazz)بدون صر صدا و کاملا یک پلیر در خدمت اتحاد خوشحالم از بودن در کنارت.

دانیال عزیز(brothers)ممنونم از بودنت در اتحاد و پر بار کردن این اتحاد

امیر علی زحمت کش(don flamingo)اشنایی با شما افتخاری بود برای من.

محمد خوش زبون;)(king mma)واقعا محشری تو پسر استوریهای اینستای هم که میذاری بی نظیره مرسی که هستی پسر

حسین جان(u900)حسین جان من شخصا واقعا شرمنده شما هستم برای اتفاقاتی که افتاد ببخش منو

نیمای عزیز(zapa)اقا چیکار کردی جعفر میخواد اخر بازی کراپ لاکت کنه;)

سهیل مشتی و باحال(napi)پلیری عالی و پر دردسر;);)ای کاشک از اول سرور بودی و میشناختیم تواناییهاتو ممنون ازت

محمد عزیز(admin)بازی در کنار شما افتخاری بود محمدجان

افشین(nemesis)ممنون از همکاریت عزیزم

محمد جان(nini1)مرسی که بودی عزیز

رضای گل(ashkboos)پلیری شجاع و بی باک لذتی بود برام دیدن سبک بازی خوبت ولی حیف کارگاه خوبی نیستی تو مافیا تالاپ استعلام من رو میگیری همیشه اه;);)

بابک با شخصیت(soul+lilers)پلیری بسیار قابل و بازی بلد که خیلی یاد گرفتم ازت بابک جان مرسی که بودی

علیرضا(kabir)ممنون از بودنت و همکاریت برای اتحاد

علیرضا(iran)کرونایی بی اعصاب خودم با گاردهای معروفش;)کاشک بیشتر کنار هم میموندیم تو بازی

هادی عزیز(xbox)هادی جان عالی بودی لذت بردم از کنارت بودن

هوتن گرامی(livika)هوتن جان افتخاری بود کنارت بودن

ارگین عزیز(noob kabir)معنی واقعی بازی تیمی بودی برام سپاس ازت

اگر اسمی از قلم افتاد حمل بر بی ادبی نشه و به حساب کهولت سن و فراموشی بنده گذاشته و به بزرگی خودتون ببخشید.

اما باید تشکر کنم از پلیرهایی که بسیار و بسیار برای اتحاد زحمت کشیدن مجید پرشیای عزیز مهدی عشقی عصبانی;) علیرضا و سعید عزیز و مهران گل اما یک گله همیشه جاش برای من باز هست از شما که ایشالا به وقتش از طریق مهدی عشقی خدمتتون عرض میکنم بدون اینکه فراموش کنم که تا بودید شاکله اتحاد بودید مخصوصا علیرضا و مجید عزیز.

یادی هم میکنم از کسانی که از کنارمون رفتن ایدین و ایرج عزیز با همه داستانها از شما هم متشکرم

و در نهایت دو نفری که هر چی ازشون بگم نمیتونم اصل مطلب را ادا کنم

جعفر عزیز که واقعا نمیتونم چطوری باید از زحماتش بگم که حق مطلب رو ادا کنم در موردش گردش کتیبه به نحو احسنت که نه محشر اداره بیشتر از 30 اکانت اون هم اکانتهای همر دارو دفاعی سنگین هماهنگ کردن پوش اکانتها و.....که اگر بخوام همش رو بگم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه فقط بگم بزرگترین افتخار من تو این سرور بازی در کنارت بود عزیزم دوستت دارم جعفر جان<3<3

و اما مصیبت داستان محمد علی دوست داشتنی که همیشه بیخ ریش هم هستیم خیلی زحمت کشیدی بیشتر از حد تصور مثل جعفر حرفهات و پلنهات از نظر خیلیها غیر قابل اجرا بود اما من و جعفر میدونیم که گام به گام پلنهاتو اجرا کردی و اگر میموندیم به تمام گفته هات میرسیدیم(این رو امار نیروهای هجومی و دفاعی اتحاد که الان همه بچه ها میدونن نشون داد)از صمیم قلب ازت متشکرم که انقدر توان گذاشتی اش کشک خاله خودم که همیشه پامی چه بخورمت چه نخورمت;);)

حتما باید از دوستان اتحاد امرداد نام ببرم که نشون دادن نه تنهازیر متا بکش نیستن بلکه فقط برد به هر قیمت براشون مهم نیست و به جرات میگم حرفه ای ترین اتحاد حال حاظر ایران هستن.

تشکر از بهنام و سعید و اشکان و ارمین از اوجب واجبات هست برای من بازی کنار شمابرام تجربه محشری بود. مرسی که بودید

و درنهایت تشکر از دوستان لویال که باعث شدن بیشترین جنگ رو تو سرور داشته باشیم و از بازی لذت ببریم مخصوصا اشنایی با وحید برای من دست اوردی عالی بود(کی بشینیم وحید^^^^)

کلام پایانی درست که سرور باگ داشت و کمی و کاستیهای بود اما کاشک خودمون باگ نداشتیم که باگ سرور درست میشه اما باگ سو استفاده از ضعفهای یک سیستم که تو وجود اشخاص هست هیچ وقت اصلاح شدنی نیست

پ.ن:لطفاتمام دوستان با خودشون عهد ببندن اگر در سروری ثبت نام کردن با تمام کمی و کاستی تا اخرش بمونن و با زدن دکمه حذف بازی دیگران را خراب نکنن.

پ.ن1:یک تشکر هم از محمد موکسی و پیمان عزیز که در مقاطعی از سرور کمکهای فکری مهمی به ما دادن.

بزرگان نلغزند در هیچ راه

کاز آغاز تدبیر پایان کنند

با سپاس

من عذر میخوام یکسری اسم فراموشم شد یاداوری شد از طرف دوستان

مهمترین اسمی که یادم رفت و واقعا شرمندش هستم

امیر و مهدی دوست داشتنی(rate)امیر جان مخلصم و اما مهدی قندیل بی نظیر یکی از بهترین پلیرها و لیدرهای تراوین ایران عاشقتم مهدی خوشکل خودم

کیای قلیونی معروف به قل قل(revenger)قل قلات یک طرف اون اتکای اخرت اگه مینشست میکشتمت اما هیچ وقت یادم نمیره ۳کی دفاع منو کشتی رو اکانتت و لاست دادی ببینمت از حلقومت میکشم بیرون

امیر دومنیک عزیز (noob kabir)یک مافیای بیخود که همش تیم مافیارو به چوخ میده اه;);)

سیروان محترم و گرامی(NormAndy _)انسانی شریف و ماندگار در ذهن من تا همیشه دوست دارم سیروان

امیر وال عزیز هم مدتی در خدمتش بودیم امیدوارم کورونا اسیبی بهش نرسونده باشه و بیماریش خوب شده باشه

محتمل هست این اسامی تکمیل شود

• خدا قوت مازیار عزیزم

توتال قابل و همه چی تموم

افتخار میکنم در پایان این سرور دوستای خوبی مثل تو پیدا کردم

هرجا هستی دست حق نگهدارت برادر

• سلام و درود بی پایان

خوشحال شدم که در کنار شما عزیزان بازی یاد گرفتم

البته نمیخاستم نام ببرم چون همه ی دوستان نشانه گذاری شده بودند ولی به رسم ادب:

دوستای خوبم مملی(وگنس) جعفر و مجید و رضا( خیلی خوبه ادا تنگا رو در میاره) و نوری و مهدی عشقی علیرضا ایران و ممد کینگ(ما تو محل بهش یه چیز دیگه میگیم اومد اینجا شد کینگ😅) اون ممد( که الکی ۲ک گلد جریمش کردم) مهران عزیز و نوری( چون خیلی عامل هست دوبار اسمشو میارم)بقیه دوستانی که از قلم افتادند(ناراحت نشیدا نشونه گذاری شدید)

و نهایت اقا مازیار دیکتاتور اعظم کسی که شب اول گوسفند رو میزد(میخامت لیدر باجنبه عزیزم)

در کل خیلی حال داد

لنگه دمپایی اک king ne هم که نشد ازش در راه راست استفاده بشه