نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• یکی از خصوصیات افراد ضعیف اینه که همیشه فرار رو به جلو دارن

عوض اینکه ما شاکی باشیم

یسری از همر هامون رفته تو دیوار دفاع های باگی

کپ هایی که شخم زدیم با باگ در عرض چند دقیقه برگشت خورده

روی 20 اکانت باگ زدن انگار نه انگار.... !

اونوقت اینا شاکین !!

ما اگه همر باگی داشتیم فک میکنید ناصر الان راست راست تو فروم پست میداد؟ خیلی وقت پیش صفر شده بود و پروندش بسته شده بود

یا مثلا شما الان دستتون کتیبه داشتید؟

به نظر من مسترز از اولشم اتحاد ضعیفی بودی تو همه چی

هم لیدری

هم پلیری

هم نوع بازی

افراد ضعیف هم همیشه تو تاریخ محکوم به حذف شدن هستن

شما ها با باگم شخم خوردید وای به روزی که باگ نداشته باشید ( امروز ) پس باید حذف کنید و گرنه ابرو براتون تو سرور نمیمونه !

اما چند پیشنهاد دوستانه :

- افرادی مثل عمو قنادو اگه سروری رفتید با خودتون نبرید نصف بدبختی های مسترز مسببش شمشیر چرخوندن این ادم بوده :)

- جایی رفتید با ادب باشید ، نصف دیگه بدبختی هاتون سر بی ادبی های افرادی مثل زد کینگ بود

- اگه جایی رفتید افراد ناز نازی و سوسول با خودتون مثل ناصر نبرید :) کلا این افراد روحیه خراب کنن

- اگه جایی رفتید بدونید شما ها مسترزید و ملک الطوایفی هستید ، برای همین شاخ شونه نکشید واسه بقیه و اروم بشینید بازیتونو کنید

در اخرم منو باش فک میکردم مسترز یکم با بقیه فرق داره و هرچقدر میزنیمش تو روم نگاه میکنه و میگه " اصلانم درد نداشت " و روتون یه حساب دیگه میکردم ولی خوب اشتباه میکردم شما هم جز رقبایی بودید که طبق سرور های گذشته مجبور به حذف شدید ولی یه فرقی با بقیه داشتید شما باگ میزدید و حذف شدید بقیه با تلاش خودشون حذف شدن

• این هم عکس لو رفته از واندر آینده آمرداد:

این عکسو آرشیو کردم

و با اختلاف بهترین پاسخ خلاصه به تمام اظهارات شبیه یاوه گویی های بالاست، یاوه کلمه مرسوم و متداول و بدون سانسوری هست.

گیرم باگ میزنید! با رویش مجدد سنگ پاها چه می کنید.

سنگ پا رو به صورتتون نمالید، این ۱۰ بار!

مشکی برای بهی با روحیات متعادل

• خب بعد این داستان های باگ و این حرفا بذارید من ماجرایی که شاهدش بودم رو براتون توضیح بدم

شاید به دردتون بخوره و بشه ازش ی سری مطالب رو در آورد و فهمید تو سر این لیدرای محترم ج غ چی میگذشته

بعد از اینکه عزیزانه جنوب غرب درتلاش برای خفت کردن همرهای اکانت تک شاخ و تلافی خفتایی که شد بودن بنده هم رفتم تو کار خفت و چند نکته برام جالب اومد

ابتدای کار برای خفت همر ها رفتم و دوستان جا خالی دادن خفت چه همر هایی خفت همرهایی که روشون کتیبه جنگ کوچیک بود و شاهد چیز جالبی بودم

دقیقا فکر میکنم شبی بود که بهنام از اکانتی که 8ک کاتا و 1.5ک رم داشت اسکات کشید من از دو اکانت ج غ که جنگ کوچیک روشون بودبرای خفتشون اقدام کردم نتیجه جالبه

تو این عکسا ببینید

تعجب کردم که چرا آخه فهمیده من واسه خفت اومدم حتما جاخالی داده

بعد گفتم آخه مگه میشه با جنگ شارژبگیری و 1 دونه نیرو لاست ندی بعد اسکات زدم ببینم چه خبره و نتیجه جالب بود تو اکانتی که جنگ رفته بود هنوز شارژنگرفته بودن

برام سوال بود چرا به کپ این اکانت جنگ رفته بعد آوردن رو نانکپ یا فیدر و نگهداشتن نانکپی که منابع نداره گفتم خب بذار ی لانچ با کاتا خالی بزنم و تک هیرو پستش برم جنگ رو بیارم واسه این هم بذار واسه جفت جنگاشون اقدام کنم وا پشت هردو تک هیرو بزنم نتیجه بازم قشنگ بود

حالا یا لیدرهای ج غ بلد نبودن چطور از جنگاشون استفاده کنن 2 تا جنگ کوچیک رو بردن رو اکانتی که نه شارژ گرفته نه منابع داره

یا اینکه از نظر بنده به باگ بازی کاملا واقف بودن و با بردن جنگ روی مولتیاشون اونارو ش میگرفتن

خلاصه دوست دارم نظر شماروهم بدونم علت اینکه جنگ کوچیک رو اینا خواب بوده چیه؟

آیا پاسخ منطقی وجود داره؟

خب فرداش با بهنام داشتم میحرفیدم بهنام اسکات رو زده بود و این رو گفت بهم کهههههههههههههههه

حالا میدونید قضیه چیه عزیزان جنگ رو میبردن رو اکانتاشون شارژ میگرفتن و کاملا هم به موضوع واقف بودن

وگرنه بردن جنگ روی اکانتی که منابع و زیر ساخت و دف نداره بی معنیه

بعد اینکه بهنام قضیه رو فهمیده و ریپورت داده عزیزان فهمیدن گندش در اومده و الانم دارن مظلوم نمایی میکنن و میگن ما خبرنداشتیم خجالت بکشید باوا

هنوزم حرفی واسه گفتن میخوام ببینم دارن و بیان بگن جنگ رو چرا رو این اکانتا دادن؟

من حرفام با دلیل و مدرکه شما هم دلیل و مدرک بذار حق رو بدم به شما شما متخلف خائن به ساید و ی دروغگوی بزرگ هستی باید به پلیرهای سایدت پاسخ بدی

آقای لیدر

• یکی اومده گفته اینجا اینجوری شده دلیل امادگی تیمها تو سرور دو ایکس چیه

اول اونجا تیمی اعلام امادگی نکرده این چهار روز که این اتفاقا افتاد , یه پلیر اعلام امادگی کرده به خودش ربط داره , فرا فکنی نکنید

دوم شما معلوم الحال هستید چرا حرص میخورید! خب بازیتونو بکنید حالشو ببرید اینجا کسی نیومده شما رو مجاب به چیزی بکنه, همین جوابا هم تا حالا مخاطبش شما و اون مسئول بی ادب شاخه نظامیتون😂 نبوده که هرچی لایق خودش و دور بریاش بود رو اینجا گفت

چنتا دیگه معلوم الحال هم میان اینجا کذب نویسی و .....

ما فهمیدیم, ما گفتیم, کاتاش دویست تا دونه از حالت عادی بیشتره😂 و .......

خب میرسیم به بحث اینکه از خیلی قبلتر داشتن استفاده میکردن

غارت حدود چهار میلیاردی رو در نظر بگیرید

بگیم چهارصدتا ناتارهم کلا خودشون تنها میزنن( بماند که ما از سایدشون ناتار رید میکردیم همیشه دست پر میومدن) که معلوم میکنه ناتار هم نمیزدن درست درمون

این میشه هفته ای یک میلیارد ( که واقعیتش هفته ای نصف این هم نبوده رید ناتارشون)

صد تا کپ سطح ۱۸ هم کلا مولتیتونه داشتین یه سر ریدش میزدید (که البته اگر اینکار رو میکردید دفسازی و زیر ساخت زدنتون که اونم به لطف باگ با اختلاف جلو بودید استاپ میشد) این ۱۰۰ تا کپ هم میش هفته ای سه میلیارد

که عمرا بشه صدتا کپ هجده کنید در حالی که هفتاد تا همر رنک دو رقمی هم دارید و انویل رنک دو رقمی تو هجومم دارید😂😂 و پاپ ساید هم که دیگه نگو و ناتارم که تو سایدتون ماشالا همه فول هست انباراشون

پلیرهای ابرو دارتون هم که رفتن تا تو این افتضاح در کنارتون نباشن

ادمین هم که انقدر با تماس و پیغام پسغام تحت فشار گذاشتین که نمیتونه تصمیم درست رو بگیره

پس حالشو ببرید نوبهای تازه به دوران رسیده عزیز^^

• هییییس باگ بازان فریاد نمیزنن

یه لیوان آب خنک یه دوش بگیر ، یه موزیک لایت پلی کن بعد بیا اینجا پست بزار برا پوستت خوب نیست اینجوری حرص میخوری

شاکی باش عزیزم کی گفته شاکی نباشی

آره شما همه رو شخم زدید ، آره شمااا قووووووییییی

عمه ی من بوده که باگ مشخص شدن نیرو مدافع و زد اره ؟؟؟

از همون اول بازی داشتید باگ بازی میکردید قوی

به قول فرشید ننگ با رنگ از بین نمیره و این حرفا . حالا تا صبح بشین اینجا پست بزار که اره ما شخم زدیم باشه اقا شخم زدی تو همه رو شخم میزنی تو خیلی قویییییی خییییلییییی

بگید این قویه بگید امرداد اصلا باگ نزده وگرنه ناراحت میشه بهنام جونم

دم ادمین گرم که از جنوب شرق حداقل یکیو بن کرد تا دیگه نیاید اینجا بگید جنوب شرق اصصصصصصلا خبر نداشت

بهنام عزیزم به نظرم واندرو بگیرید صد کنید بزنید تو افتخارات خودتون بگید هتریک کردید ، هرجا هم رفتید بگید ما خیییلی قوی هستیم همه رو شخم زدیم ، کی به کیه :دی

حرص نخور آروم باش بی خیال اسپیدترا و قانوناش :دی

(ویرایش: در امور مدیریتی دخالت نکنید :) )

• بعد از مدت ها عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز

باگ سرور به قدری برای بنده جالب بوده که بعد از مدت زیادی دوباره به فروم یه سری بزنم و نظرات رو بخونم 😬 پست های قبلش رو همینجوری تند تند رد میکردم چون اکثرا شامل محتوای «تو خیلی بدی من خیلی خوبم» بود ولی بعضیاشم جالب بود ! یعنی حتی تو واضح ترین شرایط هم اصلا و ابدا کسی نمیومد بگه که آقا تبریک میگم شما اینجای کار موفق تر از ما بودید ! جالبه که هر پلنی زده شده ، هر دو طرف برنده مطلق هستند و به هیچ وجه اشتباهی صورت نمیگیره از دو طرف 😂

جسارتا قبل از بیان اصل موضوع ، جواب یکی دوتا از دوستان رو بدم 😬 دوست عزیز ، دوتا همره ما چیف شد ولی بهتون گفته بودم دقیقه ۱۰ بازی اگه یه گل زدی فک نکن الان بازی رو بردی ، یکم صبر کن ببین چی میشه ، یه گلی خوردی بعدش که نامزد جاییزه پوشکاش شد ... پس شمایی که اینقدر حرفه ای هستی چرا بازم با وجود دوتا همری که پرید ، اینقدر با فاصله عقبی ؟ 🤔 هر وقت تونستی یه کاریو کامل انجام بدی ، بعدش بگو فلان و فلان ! افتخارت اینه دوتا همر پرید ؟ پس بعدش چرا اینجوری شد یهو 😂

یه مطلبی هم هست که یکسری دوستان مدام بیان میکنن ، و موضوع میزان غارت هست ! اگر کاری هست که نمیتونید اون رو به بهترین نحو انجام بدید ، دلیل نمیشه که هرکسی بهتر از شما انجامش داد پس اون داره خلافی انجام میده ... یکی از اکانت هایی که تقریبا همیشه داخل تاپ بوده ، اکانت ما بوده و رید سالمی داشته ، پس تاپ ۱۰ اگر از نظر شما عجیبه میزان غارتش ، ببینید کجای کار خودتون مشکل داره ! اثباتش سالم بودن رید هم به سادگی امکان پذیر هست ، اما از اون جایی که مشخص هست جو فروم بیشتر به سمت توهین و تمسخر هست تا منطق ، بهتر هست که عیش دوستان رو خراب نکنیم.

یه مورد دیگه هم بگم ، حرفا جمع شد یهو طولانی شد 🤕 دوستان به نظرم در بعضی موارد اینکه مخاطب حرف ها طوریه که مثلا میگیم لویالیا ، یا امردادیا و کلا به صورتی گروهی مخاطب قرار میدین ، زیاد جالب نیست ! وقتی حرف هاتون توهین آمیز ، تمسخر آمیز یا به صورت تهمت هست ، جالب نیست که اسم گروه رو بگین چون شامل تمام افراد میشه ! مثال بارزش اینکه گفته میشه امرداد کثیفه ( چیزی رو گفتم که راجع به ما گفته میشه تا به کسی بر نخوره ، به لویال و بقیه هم گفته شده حرف های این چنینی ) ! شما اینجوری دارین به کل مجموعه توهین میکنین و یا باید خیلی مطمعن باشین که ۱۰۰٪ این مجموعه مشکل داره ، یا باید خیلی شخصیت افراد براتون بی اهمیت باشه !! چه راجع به ساید ما چه هر سایدی ... الان مثلا روزی ده بار بگین امرداد کثیفه ، کوچکترین اهمیتی برای یک نفر از مجموعه ما نداره چون خودمون میدونیم اینور چه کار تیمی و بازی حرفه ای انجام شده که خیلیا باورشون نمیشه و این حرفارو میزنن 💪 شما فرض بگیرید بازی کثیف ، اگر یک نفر هم از یک مجموعه کثیف ، تمیز بازی کرد ، بهتره به احترام اون فرد ، همه گروه رو مخاطب قرار ندید.

*** ادامه رو در پست بعدی مینویسم و از حضورتون مرخص میشم ، فک کنم دوتا پست طولانی ، بهتر از بیست تا پست تکراری باشه ... شرمنده جهت طولانی شدن پست

• سلام

وگنس یک پست گذاشت تو فروم یک تعداد هی دارن میپرن بالا و پایین اگه قوانین دست و بال من رو نبسته بود صدبار بدترش رو بار کسانی که اینکارو کردن میکردم فرقی نداره کدوم تیم یا کدوم ربع و ااتحاد هرکسی که اینکارو با پلیرها و این سایت که یک تعدادی از قبلش نون در میارن برای زندگیشون کرده لیاقتش بدتر از این حرفهاست.

از قدیم گفتن چوب رو که بلندکنی گربه دزده خودش فرار میکنه نه اسمی برده شد نه نامی چرا بعضیها به خودشون گرفتن؟چرا جز چند نفر هیچکی بهش بر نخورد؟

باگ بوده سو استفاده شده مدیران سایت نهایت تلاششون رو کردن و میکنن که مشکل رو تا جایی که میشه حل کنن هرکی با این شرایط بازی میکنه بمونه هر کی نه بره اما کسانی که از این شرایط سو استفاده کردن همونایی هستن که اگه شرایط براشون مهیا بشه کرور کرور سرمایه ملت و مملکت رو میدزدن خودشونو از همه هم پاکتر نشون میدن.

ما نه میدونستیم باگی هست نه میدونستیم هم استفاده میکردیم لطفا هر کی استفاده کرده بره.

به سلامت ناخوش امدید نا خوش هم برید.

• به نام خدا

از سعید ملا به عمو قناد

عمو قناد این واندر ما

4081-222-png

اینم مهد کودک شما... ببخشید واندر اسمش گذاشتین؟

خخخخخ

4082-333-png

فقط هم بدرد مگس کشی میخوره

هرچی هم داشتین کوبیدین واندر کلین کردین

راستی داری میری عکس مرحومتو نمیزاری؟

نه همر داشتی نه دف

مدال بی عرضه ترین بازیکن سرور رو میدم بهت قناد من :)

• جا داره همین جا یه تشکر کنم از مسترزی های گران قدر که قبل از رفتنشون از سرور یه واندر رو تمام کمال با همرهای باگی شون کلین کردن و اونو با صمیم قلب تقدیم ما کردن تا در ادامه سرور از اون استفاده لازم و کافی رو داشته باشیم !

4083-123-png

با دلی اکنده از اندوه از این قفدان بزرگ

با قلبی درد کشیده از این نبودن

با حسرتی از اینکه تو فروم دیگه نمیبینیمتون

واقعا دلمون برای جلف بازی هاتون تو فروم تنگ میشه?(

ولی با این هدیه که به ما دادید

سعی میکنیم موقع دل تنگی ها به یادگاریتون نگاه کنیم و یادتون رو گرامی بداریم

بدرود رفقای مسترزی من

یادتون همیشه همراه ما هست !

4084-ezgif-3-959d419fb9d3-gif

• سلام

وگنس یک پست گذاشت تو فروم یک تعداد هی دارن میپرن بالا و پایین

از قدیم گفتن چوب رو که بلندکنی گربه دزده خودش فرار میکنه نه اسمی برده شد نه نامی چرا بعضیها به خودشون گرفتن؟چرا جز چند نفر هیچکی بهش بر نخورد؟

سلام عزیزم، من تا الان فکر میکردم اینا قربانی هستند :D:D:D8o. با یک حرکت حسین فهمیده وار پریدن رو حرف های روی زمین و برداشتن چسبوندن رو پیشونیشون فهمیدم اینا خودشون مشکل دارند. در ادامه به پدر فوت شده و مادری که پنج ساله ندیدم و تمام اطرافیان من ناسزا گفتند، حتی به نون پاک روی سفره ما هم توهین کردند. که خوشبختانه مدیر محترم فروم سریعا مجازات کردند.

سعید جان ببخشید پستت رو کوتاه کردم. واندر ما هم دست کمی از واندر شما نداره... در تمامی موارد کاملا واضح بود که اینا هیچی بلد نیستند. نه تکنیکی، نه... و نه معنوی و وجدانی... و معلومه که چه کسانی به فکر آینده هستند. اینطور که از شواهد پیداست واندر مشترک 100 میشه ولی قبلش ما میخوایم این دهکده های اشکان رو صفر کنیم. غارت هم بلد نیست اصلا.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• اگر احترام سن و سال خودمون و دیگران رو نگه نمیداریم، انتظار نداشته باشیم کسی حافظ این احترام باشه!

اگر منظور اون تیکه ها و فحاشی ها رو متوجه نشدین! حتما به پزشک مراجعه کنید، خطر سندروم دان یا زوال عقل در کمین است!

از وقیح ترین پلیرهای فروم نویسی هست این شخص که تا به حال دیدم و اگه وجودشو داره بیاد دیسکورد تا هم شان خودش باهاش صحبت کنم!

مولا یا دولا؟ مسئله این است.

بحث گربه شد!

میگن در دیزی بازه، حیا گربه کجا رفته!؟

محیطی که سگ میزنه گربه میرقصه، بیشتر شبیه سیرکه تا سرور تراوین!

برو ببین چرا داشتن میکشیدن زیر متاتون!

چون با باگ همه چی اکی بود و نیازی دیگه به وجودتون نبود!

• سلام

با عرض پوزش با توجه به این همه باگ و اینکه تیم شما اعلام کردن به دلیل باگ از سرور حذف میکنن میتونم دلیل اعلام امادگیتون تو سرور دو ایکس رو با توجه به این حجم از نارضایتی شما بدونم؟!

واقعا دلیل حذف گروهی باگ هست؟

با سپاس

ادمین گفته باگ برطرف شده و سرور جدیدی که داره ران میکنه اصلا باگ نداره و سخت گیری خیلی بیشتری میکنه و ازین حرفا . ما هم میخوایم به خاطر اینکه یه جوون از نون خوردن نیفته بهش اعتماد کنیم .

اما چرا تو این سرور نمیمونیم ؟ چون این سرور دیگه کار از کار گذشته چه جنوب غرب چه شرق چه هر ساید دیگه ای با باگ زدن کلی اکانت کشیدن بالا و ازش استفاده کردن ، نمونش همون لئون که تو پلن ها شرکت میکرد .
    این حرفا هم که میزنن بین خودشونو ولش کن که ما باگ زدیم شما نزدید .کل کل الکیه خلاصه باید قبول کنیم این سرور یه سریا باگ زدن و سرورو خراب کردن فرقی هم نداره رفیق باشه یا دشمن ، کسی که باگ زده باشه و ازش تو پلن و این چیزا استفاده کرده باشه مقصره و دستش آلودست .
    سرور دیگه رسما تمومه برای اونایی که واقعا پاک بازی کردن ...

• خیلی دوست داشتم جواب اینو بدید که الحمدالله همه بازم تخم کفتر لازم شدن اونی که ماشین حساب دست میگرفت کجاست؟

همشون بجز ناصر اون گل به خودیه بیشتر:D:D بیان یه تحلیلی کنن بگن چرا جنگاموز دو روز رو اینا خواب بوده؟

آیا هدفی جز دبه کردن داشتین در ادامه سرور؟

ادمین گفته باگ برطرف شده و سرور جدیدی که داره ران میکنه اصلا باگ نداره و سخت گیری خیلی بیشتری میکنه و ازین حرفا . ما هم میخوایم به خاطر اینکه یه جوون از نون خوردن نیفته بهش اعتماد کنیم .

اما چرا تو این سرور نمیمونیم ؟ چون این سرور دیگه کار از کار گذشته چه جنوب غرب چه شرق چه هر ساید دیگه ای با باگ زدن کلی اکانت کشیدن بالا و ازش استفاده کردن ، نمونش همون لئون که تو پلن ها شرکت میکرد .
    این حرفا هم که میزنن بین خودشونو ولش کن که ما باگ زدیم شما نزدید .کل کل الکیه خلاصه باید قبول کنیم این سرور یه سریا باگ زدن و سرورو خراب کردن فرقی هم نداره رفیق باشه یا دشمن ، کسی که باگ زده باشه و ازش تو پلن و این چیزا استفاده کرده باشه مقصره و دستش آلودست .
    سرور دیگه رسما تمومه برای اونایی که واقعا پاک بازی کردن ...

سلطان اصلا منقلبم کردی با حرفات اینجا چه بخوایم چه نخوایم یه عده استفاده کردن؟منظورت از ی عده احیانا اون 16تا اکانت ساید شما نیست که؟

بذار ی حساب سرانگشتی کنیم 16>1=؟یا 1>16؟ والا نمیدونم طبق چه قاعده ای هست که ما میخوایم بمونیم و شما میخواید برید؟

رک بگو عزیزم دبه کردم بعدم همون دری که داری میری عامو بهنام وایساده آبنباتت رو بگیر و برو

از این مدل لیدرای آبکی زیاد دیدم از شما بزرگترشم دست ما فراریه خوش باشید8)

میگم که شما لاتای کوچه خلوتین برید همونجا لات بازی کنید اونجام مطمئنم یکی میاد شوتتون میکنه بیرون از سرور:)

• به نام خدا

نه عرضه داری همر بکشی

نه شعور صحبت کردن داری

نه عرضه دف کشیدن داری

نه تو زندگیت مالی شدی که قرار زنگ آخر میزاری بیا بزنمت

من که مثل شما از کمبود شعور لذت نمیبرم که بیام فحش بدم یکیو تو دیسکورد

راستی تلگرام پی ام بده عکس یادگاری هست برات بفرستم :)

خلاصه نه در حد ما بودی نه در حد ما هستی نه در حد ما خواهی شد

همون عمو قنادهستی و خواهی موند.

سعید هستم .نام اکانت molla مالی بودی تو بازی در خدمتتم.ما که مردونگیمون نشونت دادیم ببینم تو مردش هستی

بگذریم

راجب باگ اینکه به طور کامل رفع شده

از اول سرور یه سری مشکلات بود و همیشه این باگا علیه ما بود.

از باگ سییم سکند بگیر تا این باگ اخیر که همیشه هم رقببای ما توی سکوت استفاده میکردن وتا مچشونو نگرفتیم جیکشو در نیاوردن

از اسططوره پاک بازی ریتالین گرفته تا زاوش و علی زد کینگ

همه استفاده میکردن و لذتشو میبردن.

حقم دارن برن وقتی روی باگ برنامه ریزی کردن که با باگ بزنن شرق رو ولی نتونستن

نکه نتونستن عرضه استفاده از باگ هم نداشتن

فرض کن لامبورگینی بدی غلام 86 ساله از علی اباد.بنده خدا فقط بلده استارت بزنه

خدا رو شکر باگ های سرور کامل رفع شده و مشکلات از اول سرور خیلی کمتر شده و این نشون دهنده عزم جزم ادمین سروره

امیدوارم سرورای ایرانی همیشه پر بازده و پر پلیر باشن.

یه سوال ازخوانندگان فروم دارم:

یه اکانت هست 6 دهکده ای یه کپ 75 درصد داره پاپش 960 هست

ده دومش 800 تا پاپ داره

4085-1111-png

کپش کراپ خیلی زور زده باشه 16

اون ده 800 پاپیش هم عمرا همر داشته باشه

خلاصه اینکه از دف ساز من داغون تر

اکانت خانوم من بازده به مراتب بیشتر و دهکده بیشتری داشته

به نظرتون این شخص نوب رو بخام بزنم توی رزومم تاثیر داره؟

مثلا هرچا بزنم میگن مولتی زدی یا فیدر زنی کرده سعید

سوال من از شما هست به نظرتون با خاکستر بزنم که رزومم خراب نشه و حرف پشتم در نیارن؟

شاد و خندون باشید

سعید

• درود و خسته نباشید

سلام دوستان عزیز

با احترام به همه عزیزان و دوستانِ جان در هر 4 ساید

مدت مدیدی است که تصمیم داشتم خواننده باشم و پستی نگذارم

فکر. کنم این تنها پست قابل قبول بوده برای کمی اندیشه. مساله بسیار خوبی رو عنوان کردند.

به هر حال سرور خوبی بود با اینکه کجدار مریض بودیم

دوستانی که می‌مانند بهتره به عزیزانی که تمایل به ادامه سرور ندارند برچسبی نزنند یادمان باشه همه ما طرفدار آزادی هستیم

و دوستانی هم که می‌روند بسیار شیرین تر هست به مانند عزیزان شمالغربی خروج کنند و تمام.

ادامه این بحث ها فقط موجب خدشه دار شدن شخصیت والای شما عزیزان و مکدر شدن خاطر خوانندگان همیشگی فروم می‌شود و دوستی های زیبایی را که همیشه با هم دارید را لکه دار.

علی ایحال سرور زودتر از آنچه باید تمام شد.

امیدوارم در سرور های آتی و روز های دیگر باز هم رقیبان و دوستان را ببینیم بسیار خوش گذشت.

موفق و شاد باشید

Dr.navid

• یادمه اون تایمی که میخواستم کپ اکانت رو بگیرم به احسان گفتم آقا من هیچ شناختی از پلیرای کوارترا ندارم منو بفرست یجا جنگی بازی کنیم مارو سریع بزنن بریم اون بنده خداهم گفت شناخت خاصی نداره ولی تیم جنوب غرب به نظر تیم خوبی میاد مام اومدیم مرز جنوب غرب , از همینجا اعلام میکنم احسان خدا لعنتت کنه ( ^^ ) که مارو فرستادی پیش پلیرهایی در این سطح , در این حد آماتور و ضعیف , من یکی از دوستام که صفر صفر بود تو تراوین آوردم که فرستادن لیست فارم یکم کمک حالم باشه , به جد میگم این پلیر با تجربه 90 روزه ای تراوینش از 90% لیدرای این ساید پرادعا بهتره در حال حاضر.

فروم این سرور تو تاریخ تراوین ایران باید آرشیو بشه که پلیرای آینده بیان و ببین و بفهمن که تحت لیدری این عساتید بازی کردن چه نتیجه ای داره , راجب فراریون حداقل میشد گفت جوونن و جویای نام ( ^^ ) یکم عجول بازی کردن اما این عساتید واقعا ضعفشون صرفا علم داخل بازی نبود فرهنگ , فهم , شعور -0- ( بیا دیسکورد زیر پرچم دعوا؟؟؟ ماذا فاذا؟؟ )

=======================================================================================================

تا تراوین تو ایران زنده هست , تو و لیدرات و امثالهم زیر سایه ی همین وسیله ی بچه های امرداد که پیشنهاد بازی باهاش رو دادی هستید. تامام

==========================================================================================================

اول اومدم بگم داداش بعد علی تو مردی
    اما یهو ی ندایی اومد که گفت حاجی اینا ی باگ رو باید روی 16 تا اکانت مختلف امتحان میکردن تا بفهمن باگه و باید گزارش بدن , مرغ پخته بعد امتحان روی 5تا اکانت به این نتیجه میرسید , دیگه خودت ببین چی شد که واسه شما 16 تا اکانت طول کشید.

========================================================================================================
    ادمین جان , بزرگوار
    واقعا تعداد زیادی از پلیر ها درخواست کردن که لیست افراد متخلف و سواستفاده گر افشا بشه که فکر کنم حق هم دارن
    لطف کنید شفاف سازی کنید که حقایق واسه همه روشن بشه و یسری از افراد از آب گل آلود ماهی نگیرن و واسه خودشون بهانه تراشی نکنن

========================================================================================================

پ.ن 1# :
    آقا مگه مهدکودک ها باز شده که اون رفیق همر رنک یکیمون نمیاد یکم از اشتباهات مارس و لیدرای ما واسه لانچ همر رنک 1 توضیح بده؟؟ [ آها از اتاق فرمان اشاره شد دیگه تو تاپ 3 هم نیستن :))))))))) تا شیراز - مهدکودک گلها پرانتز باز ]
    پ.ن 2# :
    خیلی درگیر حجم رید مایید - درس اول : ابتدا جمع عدد تروپ اکانت خود را 2رقمی کنید :) درس بعدی زمانی که مشق امشبتون رو انجام دادید ( که فکر کنم واسه شما 100 روزی زمان نیاز باشه :) )

• مجدد سلام با مشورتی که با دوستان داشتم احتمالا این سرور۲ نیایم منتظر سرور یک بعدی هستیم

دوستانی هم که گفتم چرا حذف کردید که سرور جدید اعلام امادگی کنید

باید عرض کنم ادمی که خواب هستو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو ن

بازی تو سرور یک تست بوده و از روز اول باگ خورده تا من هفته پیش که نتم قطع شد و سه بار رو اهنگری کلیک کردم وقتی نتم وصل شد دیدم سه لول همزمان اپ شد که به باگ سیم سکند پی بردم اما متاسفانه ۳ماه دیر فهمیدیم وقتی که همین دوستان داشتن سه ماه با این باگ مولتی میزدنو کارای دیگه

حالا چرا نموندیم دومین موضوع اینه که گفتن پانیش میکنیم ولی اب ریخته شده به جوی بر نمیگرده

من خودم برا تست ی کپ رو ۲۰کردم.

اکانتایی بن شدن که اخرین روز سرباز خونه رو تست کردن و صف ساختشون پر بود و همشونم اعلام کردن باگو

در هر صورت بازی که از استاندارد خارج شد دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره

و اینکه چرا سرور بعد هستیم

این که ما همه از این بازی لذت میبریم و خیلی باهاش حال میکنیم دنبال بردو باختشم نیسیم

کاره خودمونو میکنیم تا اخرم میمونیم شده با یک ده و یک هیرو

ولی وقتی بازی باگ خورده دیگه موندنش صرفا برا کسایی توجیح داره که با باگ بازی کردن و مشکلی ندارن

به شخصه چ سود ببرم از باگ چ ضرر لذتی برام نداره

انشالا سرور بعدی کم باگ تر باشه

و سرعت لود بهتر باشه

یکم سرورو ارتقاع بدن از نظر سخت افزاری

یا علی

Mahmoud

• سلام

.

.

.

اینطور که از شواهد پیداست واندر مشترک 100 میشه ولی قبلش ما میخوایم این دهکده های اشکان رو صفر کنیم. غارت هم بلد نیست اصلا.

سلام عشق خودم:love:

نظرت چیه ما هم 11 دهکده سهیل را بدیم هوا شاید کمتر خفت بشه ;)

راستی منظورت از واندر مشترک همونه که تو مرز شمال غرب و جنوب غرب هست؟

• دوست عزیز با کمال احترامی که برات قائلم حرفت کاملا بی اساسه

عزیز اگر ما استفاده کردیم و میدونستیم که مثل شما الان حداقل نمیگم 16تا 3تامون بن میشد بگیم دونفرمون کاملا سیف و یواشکی استفاده کرده باشن

بقیه چی مطمئن باش اگر بود یکی میومد لو میداد بلاخره ما میدونستیم به گوش شما میرسید اما لیدرای شما کاملا میدونستن دلیلش پست قبلیه که گذاشتم

بیان بگن چرا کتیبه رو اون دهکده ها رفته که حتی منابع درست واسه ش نداشتن؟یا زیرساخت درست؟

شمایی که داری خودتو میزنی به خواب یا اینکه شریک جرمی و داری کارشون رو لاپوشونی میکنی>؟

• با سلام و صبح به خیر خدمت همه عزیزان

بوم بوم

آنویل رنک 98 بالاخره ترکید

و

جنگ آموز کوچک جنوب غرب پر

و تا دقایقی دیگر هیچی دیگه بعید میدونم ازش بمونه و رنکش بشه بالای 1000 ;)

از من میشنوید اول از همه اکانت مُلّا را گزارش کنید واسه باگ تا سوزشتون زیاد تر بشه 8o

پ.ن : تیزی به دستان یادتونه!!؟ بعید میدونم دیگه از یادتون بره 8)

شاد و پیروز باشید

NAF