نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

اول اینکه من جنوب غربو یه ساید میدونم و کسایی که متمم جنوب غرب هستن اصلا در حدی نیستن که بخوان نظر بدن و مدرک مدرک کنن ! متمم ها خیلی وقت ها در ادامه به عنوان یه اضافی خط میخورند و بعضا به فراموشی سپرده میشن ، پس بهتره یه متمم هیچ وقت خودشو یه لایحه ندونه و در حد همون متمم باقی بمونه!

جنوب غرب خیلی وقت پیش باید ول میکرد میرفت ! منتهی با زور باگ تا الان دووم اورد ولی خوب وقتی باگی نباشه بمونه که چی بشه؟

به قول اون دوست جنوب غربی مون

بمونه چک خور ما بشه!؟

اما در باب اینکه بعضی از دوستان بازی کردن بلد نیستن و همرهایی که میکشن در حد 30 40 ک گندم خوره و بیشتر تواناییشو ندارن و کسی هم بسازن اونو متهم میکنن که باگ زدی ، ما میدونستیم ، ما مدرک داریم ....

یه چند تا عکس از تراوین اصلی میزارم ببینید ، مگر اینکه بازم بیاید بگید اونجا هم باگ داشته و ....

همرهای پارتیان ( پلیر های واچ رو این اکانت بازی میکردن ) - سرور 1 راند 3

4056-photo-2020-12-27-14-02-17-jpg

اکانت boton ، یکی دیگه از پلیرهای واچ روش بازی میکرده ، چیزی حدود 5 میلیون دف ساخت تا اخر بازی .... سرور 1 راند 3

4057-22212-jpg

اکانت جولیوس سزار که چیزی حدود 1.9 میل گرزی داشت و 7 همر .... که متاسفانه عکس هاشو ندارم سرور 1 راند 4

4058-photo-2020-12-27-14-06-53-jpg

اما راجب اکانت لعون

این اکانت تو لیست اولیه بن ها نبود پس این نشون میده که در لیست اولیه تخلفات نبوده ، و کلیه بن ها همه از ساید جنوب غرب بودن ( همین سایدی که میگه اولویت اول ما سالم بازی کردنه ) ولی بعد از چند ساعت این اکانت بن شد و دلیلشم استفاده از باگ نیرو بود که پلیر اصلی اکانت از اون خبر نداشت چون روشی که ادد شده با روشی که یوسف توضیح داد یکی نبوده و پلیر نفهمیده چیکار کرده و جز 1 بار دیگه نتونسته اون کارو انجام بده و دیگه هم پیگیری نکرده

ولی به هر حال باگ استفاده شده

ما مثل مرد پای تک تک اکانت هامون و اشتباهاتمون وا میستیم و گردن عره اوره و شمسی کوره هم نمیندازیم

اکانت لعون هم با توجه به تخلفی که کرده و نیرویی که با باگ ادد شده پانیش میخوره هرچند من خوشحالم که لعون رو از یک ساید بزرگتر میدونید ولی هزاران لعون در اس ای وجود داره

اما یه نکته بسیار مهم

این باگ استارت پیگیریش با جنوب شرق و اسکات ترکسس زده شد و کسایی که برای اولین بار اینو پیگیری کردن ما بودیم ، ما اگه 1% از این باگ استفاده میکردیم حتی سمت پیگیریشم نمیرفتیم و با همون همرهای باگی با زورم شده جنوب غربو شوت میکردیم بیرون

پس بهتره باگی رو که ما فاش کردیم ( میتونید از ادمین سرور استعلام بگیرید کی نفر اول گفت بااگ هست تو سرور ) تو سرور رو علیه خود ما استفاده نکنید و هیم واسه ما مدرک مدرک نکنید

پ.ن: تو اگه بازی بلد بودی متمم نمیشدی !

پ.ن: هرکی هر مدرکی داره میتونه فروم بزاره همه ببینن

پ.ن: همر سازی که شمشیر دور سرش میچرخوند بعد شد دف سازی که خبرنگاری میکرد ، الانم شده کسی که سالم بازی کردن اولویتشه و با اکانت های بن شده و متخلف اس دبل همه با هم حذف میکنن و برای همیشه به تاریخ میپیونده ( به افتخار عمو قناد )

• برادر من اکانت لعون رو گفتم و بن شد

ضمنا شماره منو احتمالا دارید یا از محمد وگنس عزیز بگیرید یا تو پی وی شماره بزارید بنده تماس میگیرم توضیح میدم یا براتون میفرستم اگر واقعا براتون مهم هست.

میتونید از ادمین هم بپرسید ببینید کی تا حالا هر باگی پیدا کرده اعلام کرده . فقط رو اکانت خودم تست کردم در حد خیلی نا چیز و مطمعن شدم اعلام کردم که بازی از کیفیت نیوفته و مهمتر از اون اینکه برای سرمایه گذاری تیم مدیریتی ارزش و احترام قاعل هستم که این بازی رو درست کردن با کلی هزینه . نه اینکه با استفاده از

باگ دنبال زمین زدن سرمایه گذارها بشم خواسته یا ناخواسته.

هممون میدونیم تعداد پلیرها سرمایه های اصلی این بازی هستند و من شخصا دنبال اینم پلیرها حذف نکنن و با تمام مشکلاتی که پیش اومده باز بمونن و کمک کنن به ارتقای بازی اما بعضی از دوستان از روز اول دنبال حذف کردن بقیه بودن یه روز شمالغرب یه روز لویال بعد ج غ و ...

ضمنا شما فعلا ببینید اون اکانت چقدر از باگ استفاده کرده و چند وقته چون من کاملا تو جریانش هستم

بزارگوار توضیح رو هم بخواهید به خودتون میدم چون اگر اینجا توضیح بدم مطمعنن برداشتهای اشتباهی ازش میشه و داستانهای پشتت که ادمین فلان کرد و بیسان کرد( با توجه به اعتقاد و اطمینان خود من که ادمین به جد دپیگیر این موضوع هست باز هم میبینیم خیلیها دنبال متهم کردنشون هستند . البته من این ضعف رو قبول دارم اما عمدی نبوده و داره جبران میشه ولی 100 درصد نمیشه و نمیتونه بشه ( نظر خود من با دلایلی که دارم خیلی کمتر از اونیه که فکرشو میشه کرد ) دلیلشم اگر خواستید در خدمتتون هستم اما تو فروم نمیشه بیان کرد به دلایلی که گفتم.

ضمنا اینکه بگیم من بازی بلدم و بقیه بلد نیستن جمله اشتباهی هست ( با عرض معذرت ) تمام تفاوتها در کنار هم خیلی کمتر از اینی هست که میبینیم .

حالا ما بازی بلد نیستیم کا ج غ و ش غ و ش ش بلد نیستن و فقط چندین اکانت تو ج ش بلد هستن حتی با فرمایش شما خیلیها تو ج ش هم بازی بلد نیستن

بله درست میفرمایید البته اگر بجای جمله بازی بلد نیستید بفرمایید استفاده از باگ بازی بلد نیستید ( این جمله خیلی خیلی واقعی تر هست

• مرسی از توضیحاتت

اما جواب شما : متمم خنده داره شما بازی بلد باشی میدونی تو یه ساید میتونه یک نفر هم مخالف سیاستهای لیدرها بشه و مانعی تو قوانین بازی وجود نداره

اما دخالتهای شما ج ش بود که باعث شد ش ش جنگ داخلی بشه و .... ( نمیخوام وارد بحثهای قدیمی بشم.

اما یا اطلاع ندارید که بعید میدونم یا دارید ماله کشی میکنید یه تماس با آقا رسول بگیرید و دلیل بن شدن لعون رو کامل بپرسید و البته در جریان باشید ایشون هم میخونن این پستهارو ( جوری صحبت کنیم که رومون بشه تلفنی باز باهاش تماس بگیریم.)

ضمنا دلیل اینکه لعون دیر تر بن شد هم دقیقا همون دلایلیه که بنده عرض کردم تو فروم درست نیست بیان کنم.......

اینکه پلیر خبر نداشته تو اکانتش چه اتفاقی میوفته و یهو همراش مثلا از 10 تا میشه 20 تا یا اینکه یه ده چیف میکنه چند روزه چند برابر ممکن همر از توش میاد بیرون و پلیر خبر نداشته و .... قضاوت رو میسپریم به کسانی که پست رو میخونن.....

بیایم یکم صداقت داشته باشیم .

اتفاقیه که افتاده و تا یه حدی بیشتر نمیشه کاریش کرد . فقط باید صبر کنیم که بگذره همین .....

البته اینکه به کسی بگید متمم و .... هم ( با عرض معذرت ) اوج حقارت یه آدم رو میرسونه و واقعا نمیدونم چی بگم راجع بهش

یه تجدید نظری تو دیدگاههاتون بکنید .

( بیشتر این نوع صحبت کردنها برای بچه های نوجوانی هست که فکر میکنن هر کی اکانتش بزرگتر باشه و همرش بیشتر پس از بقیه مهمتره و حرف حرف اونه و هر کی تو بازی اکانتش 0 شده پس نباید راجع به مساعل جدی که پیش اومده حرف بزنه و حق با بقیست و ....)

فکر میکنم از لحاظ سن و سالی ازمون گذشته باشه این مدل صحبت کردن و ...............

ویرایش : ضمنا خیلی از اکانتها تو روزهای آخر استفاده کردند و اسامیشونم اعلام شده بود برای همین راحت شناسایی و بن شدند

اینم میتونید از ادمین بپرسید شاید کمتر ماله بکشید

• وای چقدر شما خوب هستین ^^^^^^

اکانت لئون توی مراحل اولیه بن نشده چون توی بررسی های بعد معلوم شد . حالا بررسی های بعد چی بود ؟ یعنی اول اومدن ده روز آخر رو چک کردن و اکانت لئون توی ده روز آخر نبود و یکم رفتن عقب تر و دیدن خب لئون هم مثل اینکه یه جا سوتی داده .

این جمله بعضی ها که میگه تو بررسی اولیه اکانت های اس دبل بن شدن و تو بررسی های بعدی اکانت لئون تا اینجا نشون میده کی زودتر به این تکنولوژی دست یافته و کی دیرتر .

و حالا اگر از نظر بقیه خواننده های فروم اون شخص به رفیق صمیمی کناریش این باگ رو نگفته قضاوت با خواننده ها هست . میشه همون جریان خواب و بیدار کردن و ...

تنها شانسی که آوردیم ۲۷ روز قبل اکانت لئون از این باگ استفاده کرده بود و اگر یک روز قبل تر بود اونوقت بک آپی نداشتن که اینو ثابت کنه .

ما داریم میریم ولی میشه یه شات از همر اون ده واچ اند لرن هم بذاری ببینیم تو این مدت که نصفش دیوار شده چقدر دیگه ساخته ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت همه همراهان اسپیدترا ؛

لازم به ذکر است که اسپیدترا همواره به دنبال احقاق حق بازیکنان هست و همونطور که شاهد بودین روز به روز متخلفین جدیدی بازداشت میشوند که این نمود تلاش های شبانه روزی تیم مدیریتی می باشد

جا داره این نکته رو عرض کنیم که اکانت هایی که از این باگ سواستفاده کرده اند با پانیش هایی سنگینی که اعمال خواهد شد ، افت شدیدی رو رنک همر یا تروپ یا غارت رو تجربه خواهند کرد و این موضوع از اهمیت والایی برخوردار است.

ضمن اینکه با توجه به لاگ هایی که در سیستم ثبت شده این باگ نیرو و منابع طی روز های اخیر شروع شده که تمامی دیتاهای لازم و ردپاها موجود هست و هر فردی که از این باگ سو استفاده کرده بهتره هر چی زودتر خودش رو معرفی کند تا حداقل جریمه در پذیرش جرم شامل حالش بشود.

امشب متخلفین با اعمال قانون و نزدیک به ریست شدن تاپ با جریمه آزاد خواهند شد.

با پانیش های اعمالی تاوان اشتباه خودشون رو خواهند داد و سایر بزرگواران با نگاه از روی رتبه های هم نظیر مطلع میشوند.

این‌ به این معنا نیست که جستجو متخلفین به پایان رسیده!

خیر تازه شروع شده و به زودی اکانت های دیگری‌ چنانچه تخلف کرده باشند مشخص و جریمه خواهند شد.

باتشکر‌از شما عزیزان

• من با حرفای شما کاملا موافقم در مورد ادمین و پیگیریشون شکی توش نیست

از میزان استفاده هم بنده اطلاعی از اکانت دیگران ندارم و مخالفم به طور جدی با همچین مسائلی اینکه میگید خودم هم برای آزمایش امتحان کردم شاید اگر منم میبودم

این حرکت رو انجام میدادم اما خب ادمین بازی مسلما در حق کسی ظلم نمیکنه تقاضا دارم همینجا کسایی که در حد آزمایش ساخت داشتن رو آزاد کنه

از این بابت که تو ساید ج ش تعداد بسیار محدودی این قضیه رو بدونستن توش شکی ندارم حالا اون تعداد چند نفر بودن حدس من زیر 5 نفره شایدم کمتر البته نمیتونم چیزی رو با قطعیت بگم اما هرکسی باشه باید بن بشه منم از این پیش آمد کاملا دلچرکینم ومطمئن باشید اگر متوجه بشم کسی از ساید

استفاده کرده باشه اولین نفر بنده هستم که ریپورت میدم

• سلام

اول اینکه ما هیچ دخالتی نکردیم :)

نام ببر دخالتو .......

پای دخالتو شما و دوستاتون باز کردید تو شمال شرق و شدید متمم

منم هیچ علاقه ندارم برای شما توضیح بدم قرار بود متوجه بشی تا الان شده بودی برای همین بگذریم

دلیل بن لعون هم خودم گفتم به نظرم اول یکم اروم شو عصبانیتت فرو کش کنه بعد برو پستم رو بخون که نوشتم دلیل بن استفاده از باگ هست

من لیدر جنوب شرقم میگم مدارکتو بزار فروم ، اونوقت شما میای میگی درست نیست؟! بزار همه ببینن از چی میترسی ...!

یجوری خودتو بالا گرفتی و حرف میزنی هرکی ندونه فکر میکنه پلیس فتایی ( پلیس فتا حواسش به همه چی هست :))) )

ماذا فاذا؟!

بعدم جمله منو بخون گفتم باگی که استفاده شد یک بار بود و از روشی که یوسف گفته بود نبود و تهشم نفهمید چی شد و همون یکبار بود دیگه هم پیگیری نکرد

در اخرم زیاد حرص نخور حذفو که زدی ، یوسف جان کوچ کرده دژکوب شما هم برو پیش اونا و این دفعه پیش همین مسترزی ها هم ثبت نام کن و از لیدریشون لذتت کافی و باید رو ببر که دیگه بهت نگن متمم .... اوج و شکوه لیدری رو میتونی با همین ناصر تجربه کنی یبار امتحان کن بد نیست !

پ.ن: ناصر جان خوشحالم داری میری ، واقعا میموندی باید صفر شدنتو میدیدی و اونوقت واسه روحیه لطیف و حساست خوب نبود و ممکن بود احساساتی شی و دیگه گریه هم که تا الان نکردی بکنی !!

پ.ن: رفتید درم ببندید

• این استدلال های شما فقط مربوط به این کامنت نیستا ، همیشه حرف زدین و سوتی دادین و آخرشم که دیگه دیدین ، ای دل غافل عجب گافی دادیم طبق معمول با دلی پر از درد و سینه ایی پر از غم و اندوه گفتین من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود و در نهایت سر و تهش رو با یه عذرخواهی بهم آوردین !

این سبک رفتار و نگرشتون باعث شد که جنوب غرب به همین روز بیفته ، آدمای پر ادعایی که فقط جلو پاشونو دیدن و هیچ آینده نگری و برنامه ایی برای سایدشون نداشتن !

بزرگوار شما که خودتونو سایدتون تو این امر استادن ، گواه استاد بودنتونم صف های طولانی و همزمان ساختی هست که تو ساختمونای نظامیتون زدین :)

پس قطعا میدونین که اگه اکانتی مثل شما عزیزان صف ساخت طویلی نزده باشه کمتر در مضام اتهام قرار میگیره و بالطبع با تاخیر عملکرد خلافش مشخص میشه

ناگفته نماند ما هیچ ترس و ابایی نداریم از اینکه ، اشتباهی که رخ داده رو بپذیریم و پیامدهای اون رو بپذیریم ، کاری که شما نه بلد هستین و نه توانایی شو دارین :))

سایدی که 15 تا اکانتش از اتحاد اصلی بن شده و الباقی هم فرار و به قرار ترجیح دادن !

سپاس

• سلام

اولا متاسفم برای هر شخصی که از این باگ استفاده کرده امتحان و غیر امتحان هم نداره کسی که میدونسته و اعلام نکرده یا برای رد گم کنی دیر اعلام کرده تفاوتی از نظر من نداره.

و اما صحبت اصلی با ادمین اسپید ترا هست داشتن باگ موردی هست که برای هر سیستمی ممکنه پیش بیاد مهم برخورد سریع و قاطع با سواستفاده کنندگان و رفع باگ هست که اطمینان دارم این مهم در حال انجام هست اما درخواست شخص من و فکر کنم خیلی از پلیرهای این سرور شفافیت کامل از طرف شماست اعلام نام تمام اکانتهای سو استفاده کننده هم بحثهای بی پایه و اساس را در فروم به اتمام میرسونه هم باعث اطمینان بیشتر به شما خواهد شد و مهمتر از همه اینکه اگر قرار بر ادامه بازی در اسپیدترا باشه بسیار لازم و ضروری هست که تمام پلیرها بدونن افراد خاطی چه کسانی هستند تا در سرورهای بعد با احتیاط بیشتری با این افراد برخورد بشه.

این خواسته شخص من و فکر کنم اکثر پلیرهای این سرور هست امیدوارم به عنوان یک مدیر در راستای حفظ و نگهداری پلیرهایی که باعث ماندگاری این سایت در اینده خواهند شد اهتمام لازم را به کار برده و اسامی اکانتهای خاطی را در همین فروم اعلام کنید.

با سپاس

• سلام

واقعا این همه هوچی گری امردادو نمیفهمم

مثلا میخواید بگید شما خوبید بقیه بد؟

تمام ساید ها میگن تو این زمینه فرقی بین ایکس و ایگرگ نیست شما بازم داری از این اب گل الود ماهی میگیری که خودتو پاک نشون بدی ؟ خجالت نمیکشید ؟

باشه اقا اصلا شما قوی ، شما بازی بلد ، شما پاک ، بقیه ضعیف ، بقیه نوب ، بقیه کثیف .

مشک ان است که خود ببوید نه ان که عطار بگوید ...

قبل اینکه لئون بن بشه میگفتن فقط جنوب غرب باگ میزده و کسی از جنوب شرق خبر نداشت ، چون کسی از جنوب شرق بن نشده ، بعد اینکه لئون بن شد میگن چون تعداد کسایی که از جنوب غرب بن شدن بیشتره پس جنوب‌غرب بده ما خوبیم😂

دم ادمین گرم که از جنوب شرق هم بن کرده ، واقعا چطور روتون میشه باز پست بزارید .

اکانت هایی که از جنوب غرب بن شدن همشونو یوسف همون روز تو فروم عکس حذفشونو گذاشته بود.

جنوب غرب اگه واقعا دنبال سواستفاده بود میتونست این قضیه رو خیلی اروم تر جلو ببره ،

تهش یه اکانت از جنوب غرب بن میشد و یکمم با ادمین صحبت میکرد تا حل کنه این قضیه رو ، همونطور که الان یه اکانت از جنوب شرق بن شده و راحت تموم میشد داستان .

همونطور که باگ های قبلی همینجوری ماست مالی شد ...

امرداد یادت رفته چجوری به امپریال باگ میزدی ؟

باگ امتیاز فرهنگی یادت رفته؟

باگ اثر هنری و گلد

باگ تولید نیروی ناتار تو ده

یادتون رفته باگو به کسی نگفتید بین خودتون و شمال غرب و ادمین خواستید حل کنید؟

باز دم جنوب غرب گرم که به همه گفت و پنهون کاری نکرد .

حالا میگید چرا همه دارن حذف میکنن؟ علتش مشخصه ، چطور میشه فهمید این دفاعی که جنوب شرق ساخته جلو ان دبل اول سرور حلال بوده؟ چطور میشه فهمید همرایی که زدن و عین جت دوباره ساخته میشد حلال بوده؟ چطور میشه فهمید کتیبه هایی برداشته شد حلال بوده ، اکانت هایی که بالا بردن حلال بوده . اصلا کودوم اکانت باگ میزده کی نمیزده؟ شاید یه اکانت باگ زد و الان چند هفته باشه که حذف شده ...

نمیشه هیچ جوره نمیشه

کیل‌تروپ و بن و پان

راه حل اینه :

این سرور بدون برنده تموم بشه

برنامه نویس های ساید تمام باگ های سرورو تست کنن و اصلاح کنن

یه سرور جدید بعد فیکس شدن ران بشه و میزان گلدی که اکانت های این سرور داشتن بهشون داده بشه تا حداقل سرور‌ از اول با رقابت تمیز جلو بره .

اتفاقا خیلی فرقه بین کسانی که این باگو شنیدن و تست کردن و بعد گزارش دادن با کسایی که میدونستن و استفاده کردن و تا قبل بن شدن اکانت تو سایدشون میگفتن خبر ندارن از این موضوع و الان میگن ناخواسته باگ خورد تو اکانتش ...

این باگ ، باگی نبوده که بشه صرفا با گزارش حلش کرد ، این باگ کل سرورو زیر سوال برد .

فک کن جنوب غرب از این باگ استفاده میکرد توسط چند تا اکانتش و همر هاشو میکوبید تو امرداد و اکانت هاشو حذف میکرد ...

الان کسی میتونست بگه جنوب غرب باگ زده؟

مثلا کسی میتونه ثابت کنه امپریال باگ میزد یا نه ؟

اگه جنوب غرب این باگو لو نمیداد ادمین میتونست بفهمه داستان باگ چیه؟

کسی‌از جنوب‌غرب هست که از ادمین بابت اینکه باگو شفاف لو داده یه دونه گلد بگیره ؟

از طرف بچه های شمال از جنوب غرب و ادمین تشکر میکنم .

از جنوب‌غرب تشکر میکنم که این باگو لو داد کامل

و از ادمین تشکر میکنم ک از جنوب شرق هم بن کرد ، واقعا دمت گرم ادمین .

• من خودم از پلیرهای ش ش هستم و کامل به اتفاقات افتاده واقفم . شما این صحبتهارو برای پلیرهای خودتون بفرمایید ........... ( در حال حاظر هم بحث چیز دیگه ای هست )

اما واقعا برام سخته برای یک نفر بخوام چند بار توضیح بدم :

اینکه میگم توی فروم نمیشه توضیح داد و نمیخوام دلیلش ترس و .... نیست عزیز من . اگر ادمین اجازه بدن مطمعنن اینکارو میکنم . امیدوارم متوجه دلیلش شده باشید.

و اما اینکه حرص میخورم و تاعصابم خورد شده البته مثل خیلی از پلیرهایی که سالم بازی کردن ( کاری با اختلافات و درگیریهای معمول بازی ندارم )

بله ناراحت هستم از اینکه کلی زمان گذتشتیم و حالا متوجه شدیم یکسری با روزی نیم ساعت وقت گذاشتن میتونستن کلی همر بسازن و منابع بی دردسر کسب کنن

و فقط تو 8 روز هر تعداد همری که میخواستن رو بسازن ( مشکل اینجاست که فقط با کمی حواس جمعی تونستن جوری همر و دفسازی کنن که مدارک جرمشون رو به

حداقل برسونن و روزها تو فروم کری بخونن و دم از بازی بلد بودن غارتهای ...... بزنن و آخرشم ...

حالا ما فرض رو بر این میزاریم که فقط 1 اکانت لعون تخلف کرده ( فرض محال ) خوب این اکانت تو چند تا پلن ج ش شرکت کرده و چقدر دف از بین برده و چند تا

کراپ پایین آورده و چند تا همر پرونده ( بماند که مثلا تخلفش تو چند تا دهکدش ثابت شده و نمیشه قبول کرد که تو بقیه دهکده هاش سالم بازی کرده )

حالا این خسارتها چطوری میتونه جبران بشه و ........ هزار تا موضوع دیگه .........

ضمنا برعکس شما اصلا حمایت نمیکنم از کوچ پلیرها به دژکوب و یا جای دیگه . شاید این سرور برای یکسریها از جذابیت افتاده باشه اما میشه بچه ها تو سرور دیگه ای تو همین اسپید ترا دور هم جمع بشن.

بر عکس شما که فقط به برد تو این سرور فکر میکنی و برات مهم نیست چه اتفاقی برای این سایت میوفته من یکم برام مهمه............ و زحمات آدمهارو میبینم

و از همینجا از همه دوستان 4 ساید خواهش میکنم بمونن حتی تو سرور بعدی و کمک کنن بازی ارتقا پیدا کنه چون یکسریها شبانه روز زحمت کشیدن.......

بر فرض یوسف رفت و کلی از پلیرها هم پشتش رفتن و همینجور ادامه پیدا کرد . مطمعنن شما هم ببینی تعداد پلیرها کم باشه بعد از یه مدت به راحتی میری . ولی حرف من فارغ از اینکه کی استفاده کرده ادامه این سایت هست صحبتی که آقا مازیار کرد مضمونش همین هست.

( الانم یکسریها میان میگن از مدیران سایت دلسوز تر شدی و .... الان جوابشونو بدم : نه عزیزم دلسوزتر از اونها برای داراییهاشون نیستم اما بهرحال میبینم چند تا جوان مثل خودمون هستن و سرمایه گذاری کردن و مسیرشون باز هست اما ما نباید دست انداز بشیم تو مسیرشون چون اکثر ما خودمون جای دیگه به نحو دیگه ای

کار و کاسبی خودمونو داریم و دوست نداریم چنین اتفاقاتی برای کار خودمون بیوفته. )

من دنبال متهم کردن کسی نیستم و گفتم یکسریها استفاده کردن و باید به شدت جریمه بشن . دفاعی هم از ج غ نکردم . اون چیزی رو که میدونستم رو گفتم

اما انتظار داشتم از شما که لیدر هستی یکم وسیعتر نگاه کنی ( نه شخص شما همه لیدرها ) و کمک کنید موضوع حل بشه بجای کل کل و طرفداری و تشویق کردن سایدهای دیگه به حذف و کوچ کردن ( و تبلیغ کردن نا خواسته سایتهای دیگه تو فروم اسپید ترا )

باز هم انتظاری بیشتر از گفتن کلمه ( ماذا فاذا ؟؟ ازتون نیست )

خوش باشید..............

• درود به همه دوستان

اول از همه خیر مقدم میگم به اکانتای تازه فروم که معلوم نیست تا دیروز کجا بودن الان به یکباره جوانه زدن و

یه خیر مقدم دیگه هم دارم به اون دوست عزیزی که خیلی وقت پیش اکانت با اسم خودشو حذف کرد الان رو اکانت دیگه پلی میده به شخصه نمیدونستم کدوم اکانت هستن

که با این موج حذف شناسایی شد ( این چه کاریه که اکانت حذف میکنی بگی نیستم بعد هستی ؟؟:دی )

بگذریم بعد سالها امید تو دلهامون جوونه زد گفتیم سرور یک ایکس داخلی ران شده به قدری خوشحال کننده بود که پیش خود

گفتیم میتونیم خاطرات زنده کنیم اما رفته رفته این رویای قشنگ به قهقرا رفت وهمانند جسمی بدون روح تبدیل شد

سرور نو پا هست و این ماییم که مدینه فاضله رو باید بسازیم ایرادات به خیلی چیزا وارد هست اما بیاید برا ساختن اون خودمون هم دست به کار بشیم

خداوکیلی برا داشتن تراوین لذت بخش چه کردید؟؟؟؟ تا باگی دیدید گفتید بسازیم بزنیم مگر اصل بازی به این نیست که کسی که بازی رو بهتر بلده

کسی که وقت بیشتری میزاره کسی که سیاست بهتری داره برنده باشه؟؟؟ این رقم حرکتا کی مد شد؟؟؟

اصلا گیریم باگ هم پیدا کردی بزاری تو شارژ ؟؟؟ نیای بگی ؟؟؟ با اسکات لو بره؟؟؟؟ فرقی هم نداره چه سایدی اس ای و اس دبل هم نداره هرکی که تا

جای سو استفاده ای دید و به بقیه احترام نذاشت تو یه دسته قرار میگیره

داشتم نگاه میکردم انواع اقسام کتیبه ها هم میچرخه رو همین دوستان که باگ میزدن یعنی حتی بدون کتیبه هم راضی نمیشدن.

مولتی هانتر باید برای روشنگری همه پلیرها میزان جریمه ها و پانیش هاییکه برای اکانتای مختلف در نظر گرفته رو اعلام و اعمال کنه تا پلیرها دلگرم

باشن به تیغ تیز حق.

پی نوشت: هر اکانتی که فکر میکنید مشکوک هست به این باگ ریپورت کنید (دست از بهانه های واهی من نبودم دستم بود و تست قرار بود بشه

دوالم بوده و دشمن بوده اینا هم بردارید لدفا)

اول از همه از خود من هر کسی هم شک و شبهه ای داره به هرچیزی یه پیام بده من جانشین میکنم چک کنه مطمعا بشه...

دست اون دوستانی که ریپورت کردن این مشکلات رو و سعی در درست کردن داشتن رو به گرمی میفشارم.

خرامان تر از همیشه

STORM

-سروش-

موفق ترين افراد لزوما بهترين چيزها را ندارند

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط StOrM ().

• سلام به همه دوستان

این دومین سروریه که تا اند گیم نیستیم.

چه تو آی آر چه تو دات کام.سرور 29 آی آر که بعد از بیابون شدن شمال غرب و قوی بودن تیم امیر حداد و جنگ داخلی ما تو جنوب شرق که باعث ضعیف شدن ما تو جنوب شرق شد و همین سرور که این داستانا اتفاق افتاد.

تشکر از رسول و مهدی عزیزکه محیط تراویان رو بعد از 2 یا 3 سال واسه ما زنده کردن.

انتقاد ازرسول و مهدی عزیز که پانیشهای جدی مثل تراویان اعمال نکردن.

تیم لویال با اینکه این همه توهین و بی احترامی دید و شنید از طرف لیدرها هیچگونه بی احترامی و توهینی نکرد.

دوستان ما تو مجموعه لویال چون رغبتی به ادامه بازی ندارند طبیعتا ما هم به عنوان بزرگتر(از لحاظ سنی چون همه بچه هامون عشقن)رغبتی نداریم.

از حضورتون مرخص میشیم.اگه بدی و خوبی دیدین بزارین رو حساب بازی و حلال کنید.

پ ن:مازیار فردا منتظرم.

• نمیدونسم متاسفانه

داداش داشتم برات جوابشو مینوشتم که خدا رو شکر آنلاین بودی و قبول کردی
    ایشالا که حذف دسته جمعیتون براساس دلایلی مثل همین چیزی که بالا نوشتید نباشه.
    بنظر من همین عدم اطلاعت از ظرایف بازی رو مشت نمونه خروار بگیر و در دلایل حذفتون شک کن، قطعا لیدرای شما هم اطلاعاتشون از تو بیشتر نیست و طبق عملکرد خودشون دارن بقیه رو میسنجند و متحیر!!! میشن و میگن نمیشه حاجی، حتما باگه، بذاریم رو حذف... نمونه زنده اش هم ناصر ۷ ساله از شیراز تو همین فروم تو بوق و کرنا کرد و همه دیدین دیگه.

حالا میخوای من همین اتک رو برات بزنم و هیرو نمیره؟!
    اگر چنین گزارشی ببینی هم لابد میگی باگه، آره
    تازه اینجا که هیرو ۹۴ درصد لاست خورده:whistling: الله اکبر این همه باگگگ

• اکانت LORD

SW هستم در خدمت دوستان

بدون بات

لیست فارم اتوماتیک باشه عالیه

سلام

با عرض پوزش با توجه به این همه باگ و اینکه تیم شما اعلام کردن به دلیل باگ از سرور حذف میکنن میتونم دلیل اعلام امادگیتون تو سرور دو ایکس رو با توجه به این حجم از نارضایتی شما بدونم؟!

واقعا دلیل حذف گروهی باگ هست؟

با سپاس

• سلام

با عرض پوزش با توجه به این همه باگ و اینکه تیم شما اعلام کردن به دلیل باگ از سرور حذف میکنن میتونم دلیل اعلام امادگیتون تو سرور دو ایکس رو با توجه به این حجم از نارضایتی شما بدونم؟!

واقعا دلیل حذف گروهی باگ هست؟

با سپاس

اینجا زمین کجه اونجا صافه واسه همین:D

کلاغ پر دارم باهاشون بازی میکنم فعلا مازیار جان:)

لیدر پر همر باگی پر کراپاش پر خودش پر کتیبه پر

کتیبه که پر نداره لیدر از باگا خبر نداره:D

بارون میاد نم نم لیدره عروسی داره خودش خبر نداره ی توپ قل قلی داد رفت سرور بعدی:D

ببخشید شعرا یکم قاطی شد میگم عامو بهنام واستون آبنبات قیچی بگیره تو راه که دارید میرید سرور بعدی به عامو اسمشو نبرم میگم

همراتون رو بهتون بده:D

فقط پشت سرتون در رو ببیندید حتما سوز میاد.

• این قسمت خداحافظی از سرور !!

به همه دوستان گرامی و عزیز در چهار ساید خسته نباشید میگم واقعان این سرور باعث شد خیلی از خاطرات قدیم زنده شه و با خیلی از اسامی و شخصیت ها بعد مدتها مواجه شیم چه اونهایی که از نظر شخصیتی و تفکر داخل بازی رشد قابل توجهی کردند چه اونهایی که همچنان درجا میزنند و نشون دادند سطحشون همون سطحی هست که 10 سال پیش داشتند

در مورد وقایع اتفاق افتاده حرف خاصی نمیشه زد جز اینکه طبق فرمایش مدیریت محترم همچنان در حال جستجوی متخلفین هستند و ....

اصولا برای من بعنوان لیدر و تیمم کسانی که شبانه روز زحمت میکشند و بیخوابی تحمل کردند جدای از هزینه های داخل بازی سخت هست که با این تفکر بخوایم ادامه بدیم که این باگ از مذتها پیش وجود داشته و چنین تاثیرات عظیمی هم توی سرور گذاشته چه در رابطه با گندم دادن دفاع- تولید دفاع- تولید نیروی هجومی و از همه مهمتر آسوده خیال بودن عده ای از دوستان که اگر همرمون دف شد همر راحت ریکاوری میشه و با این آسودگی خیال شروع به لانج و ... بکنند

در اینکه مدیریت ساید عامدانه باعث ایجاد این وضعیت نشده شکی نیست !در مورد اینکه عزیزانی از کی در حال استفاده بودند و .... هم شکی نیست فاصله چشمگیر ناگهانی ایجاد شده تو تاپ غارت و ....

چیزی که مسجل هست امکان پاکسازی کامل سرور از این قضیه وجود نداره یه نفر ممکنه یک ماه پیش از منابع استفاده کرده باشه یه نفر ممکنه ده تا توله همر کشیده باشه از این قضیه و با رید بقیه اش رو ساخته باشه و ...

در این که اکانتهای متخلف هم چه پانیشی رو باید تحمل کنند سرورهای ای ار کاملا مشخصه با استفاده از باگ چه برخوردی میکردند هرچند با توجه به اینکه فقط دوستان خاصی دارند در این سرور میمونند و ظاهران با استفاده از این قضیه تا کنون مشکلی نداشتند این رو هم خیلی راحت میشه بصورت کدخدا منشی حل کرد روال همیشگی ما ایرانی ها

به هرحال این وضعیت نه برای دوستانی که دارند از سرور میرند خوش آیند هست چون عملا زحمات سه ماهی که داخل سرور بودند رو دارند با هیچ معاوضه میکنند

و نه وضعیتی است که اکثریت دوستانی که تمایل به ادامه بازی دارند میپسندند حدود 4 ماه قرار باشه در سرور خالی بازی کنند و زحمت بکشند با علم به اینکه تکلیف سرور مشخصه و حریف تمرینی قابل توجهی هم داخل سرور نیست میشه توش خاطره گفت شبهای مافیا برگزار کرد ! یا یه برد آبرومند متا رو در رزومه آورد خدا رو چه دیدی دو سال دیگه هم میشه گفت اصلا مشکلی نبوده ما زدیم حذفشون کردیم !

• عرض ادب

اول جواب دوتا از دوستان رو بدم بیام بقیه ش رو بگم.

باگ و اینکه تیم شما اعلام کردن به دلیل باگ از سرور حذف میکنن میتونم دلیل اعلام امادگیتون تو سرور دو ایکس رو با توجه به این حجم از نارضایتی شما بدونم

دلیلش اینه که این سرور، ادمین دیگه باگش رو پیدا کرده. با این کیفیت بازی دوستان و این آبرو ریزی که کردن احتمال اینکه اونجا ۴ نفر نشناسنشون بیشتره.

دوستانی که دارند از سرور میرند خوش آیند هست چون عملا زحمات سه ماهی که داخل سرور بودند رو دارند با هیچ معاوضه میکنند

اتفاقا برعکس، این بهترین موقعیت برای شما و متحدینتونه که بزنین زیر میز، یه ۴ روز تو فروم کولی بازی دربیارید و درنهایت زحمت پلیرهای سایدتون رو نادیده بگیرید و حذف کنید.

خب ارادت مجدد

SW که برای ما ثابت شدست. ما به این خالی بازیاتون عادت داریم.

فقط فکر نمیکردیم انقدر بردن براتون مهم باشه که فوت کوزه گری رو کنین.

ماشالا این حرکت شما تو سرور های گینه بیسائو هم قفل بود که خدا رو شکر آنلاکش کردید.

این کارارو ۱۰ ۱۲ سال پیش میکردید خیلی بد نبود، رنج سنی خیلی کمتر بود که با توجه به سن و عقل و تجربه احتمالش بود.

اما انصافا حیف و زشت نبود توی سروری که این همه آدم اسم و رسم دار اومد؟

توی سروری که با کلی کم و کاستی زورشونو زدن یه بیزینس رو دوباره زنده کنن؟

روتون شد با/بی کت شلوار و حواله دادن بستنی به بقیه و این همه ادا اطفاری که در آوردید بیاید باگ بزنین؟

روتون میشه تو چشم پلیر سایدتون نگاه کنین بگید خیلی وقته دنبال بهونه ایم و داریم حذف میکنیم چون لیدری بلد نیستیم ولی دوست داریم لیدر باشیم؟

حیفه! از سن و سالتون خجالت بکشید.

مرد باشید و بگید که اشتباه کردید و سعی در جبرانش باشید. زشت نیست.

اتفاقا خیلی محترم تر و حرفه ای تر دیده میشید.

۱۷ ۱۸ تا اکانت از SW بن شده.

۱ اکانت از SE

NW متحدش و قماری که کرد رو از دست داده

NE هم جذابیت بازیش و تلاشی که برای recovery کرد رو از دست داده.

پ ن: از ادمین محترم انتظار میره آمار، اسم، تعداد اکانت های متخلف و همینطور مقدار پانیش اعمال شده رو به طور واضح و شفاف در فروم قرار بده.

منطقیه این حداقل چیزیه که تمامی پلیر های سرور نیاز دارن تا بدونن که عدالت انجام میشه و میتونن مجدد اعتماد کنن.

• با سلام خدمت تمامی بازیکنان

این سرور جهت نقد و بررسی سرور یک می باشد و خواهشمند است از گذاشتن پست ها با موضوع غیر مرتبط خودداری نمایید.

با توجه به اینکه باگ به وجود آمده در بازی مربوط به این سرور بود، تیم مدیریتی در خصوص صحبت در این مورد سختگیری نداشتند ولی از این زمان به بعد پست هایی که در خصوص مشکلات بازی باشند پاک خواهند شد. جهت پیگیری این موارد از راه های اعلام شده در بازی اقدام نمایید. همچنین در صورت تمایل به صحبت در خصوص باگ بازی لطفا به تاپیک مربوطه مراجعه نمایید.

با تشکر

• با سلام مجدد! :&)

خب تحلیل فنی داشته باشیم از روزهای خداحافظی

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، دو واندر غربی کلین شدن و واندر شمالغرب هم زیرساختهای خوبی دست و پا کرده

امیدوارم بقیه واندرها سریعتر کلین بشه و البته آمبرباگ-بات بتونه با غلبه بر ناتار شکوهمندانه بر طبل خاله شادونه بکوبه.