نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• جالبه اکانت های تازه تاسیس !

پست های فرار رو به جلو

ببین مولتی اکانت بودنت که تو فروم کاملا مشخص شد الانم که داری بازی راه میندازی که پلیرهای سایدت از بابت افتضاحی که به بار آوردی شاکی نشن اما واقعا به چه قیمتی ؟

میخواستی خودتو بزرگ نشون بدی ؟ میخواستی آرزوهایی که توی بازی داشتی و عقده شدن رو اینطوری بهش جامع عمل بپوشونی ؟

اینطوری کپ ها توی 3 روز ریکاوری میشد ؟ اینطوری دعوا ها و سیاه نمایی ها رو راه مینداختی تا زمان بخری و دف که تو صف ساخت گذاشته بودی با منابع free رو آزاد کنی (توی زمان ساخت اسمش رو نبر پیدا نشد نه ) ؟

حالا چرا بعد از جاسوسی زده شده و اون 9 کی کاتا افسانه ای که روییت شد یکی دقیقا باید بیاد و تمام این کار های بهشتی رو بذار تو فروم ؟ خیلی جالبه ؟

یوسف جان میدونم شما هم نمی دونستی اما تو اون چنل خودتون وقتی فهمیدی وجدانت قبول نکرد اینجوری بازی کردن رو و معلوم شد اونجا هم هنوز بازی کن های با وجدان هستن ؟

فعلا برید حذف کنید بعد بیاید ما لینک میذاریم از نحوه ریدمون همینطور شارژ ها و ریکاوری ها شما هم بیا یاد بگیر ببین با تقلب هم نتونستی جلوشو نو بگیری !

اون بنده خدا از اونطرف با اکانت فیک پست میذاره از اینطرف با اکانت اصلی لایک میکنه :D

جالبیش به اینه هنوز بلد نیست ماشین حساب دستش بگیره میاد اینجا 4 تا تحلیل آبکی از ریکاوری زیر ساخت ها میذار بعد هم میگه 3 روز تموم میشه :S حالا معلوم میشه به به چه خوب بوده :P

اینا با منطق جور در نمیاد :

کپ خورده شده تولید ترکیده مولتی ها تولید نداره

همر باید شارژ بشه تا از رنک نیوفته

گندوم منفی تحمل بشه تا لاست خورده نشه

دف قرضی باید گندوم داده بشه

کل ده ها تو صف ساخت دف هست

تاز منابع باید به کپ خورده شده داده بشه تا ریکاوری بشه

بقیه هم که نمی فهمن و گندش هم که در نمیاد

اسکات زده میشه 9کی کاتا روییت میشه بهترین همر سرور بین 6تا 7 کی کاتا داره بعد میفهمن که انگار گندش داره در میاد یکی بدو بدو میاد مشکل ایجاد شده رو میذاره کف فروم و بجای گزارش به مولتی عزیز تا رفع بشه اکانت هاشو میذاره رو حذف بعد به دنبال اون دقیقا 5تا 7 دقیقه بعد فروم تعطیل و سایت بسته میشه تا مشکل بر طرف بشه و بعد دنبال اون خداحافظی ها و تهمت به بقلی با شلوغ کاری شروع میشه ......

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

( خواهش میکنم ادمین عزیز پاک نکنه این پست رو )

چند تا نکته رو میخوام خدمتتون عرض کنم :

همونطور که میدونیم و تجربه داشتیم همیشه باگ تو بازی کم یا زیاد بوده و اگر کسی دنبال بازی سالم باشه دنبالش نمیره

من خودم چند تا باگ رو معرفی کردم به ادمین و به نطرم وجود باگ طبیعیه هر چند ضعف محسوب میشه.......

اما چند نکته یکی اینکه ربط دادن باگ به ادمین به نظر من کار درست و معقولی نیست . شخصی سرمایه گذاری کرده و این بازی رو بومی سازی کرده و منطقی نیست که اعتبار و درآمد خودشو به خطر بندازه بخاطر رفاقت یا اندکی پول که اگر بازی سالم پیش بره بیشترش نصیبش میشه.....

مورد دوم اینکه باگهای ریز زیاد بودن و گفتیم و نگفتیم به هر حال رفع شدن اما این باگ واقعا عجیب بود هم منابع هم نیرو هم کراپ و .... عجیبترین نکتشم ساخت بینهایت نیرو فقط تو 8 روز بود....

خوب یه بررسی کلی بکنیم با تجربه ای که هممون از بازی داریم میبینیم سایدی که از روزهای اول بازی درگیر جنگ بود منطقا باید تضعیف میشد

خوب دلیل قویتر شدنش چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( جز اینکه همه ما پلیرهای 3 ساید دیگه بازی بلد نباشیم )

داستان از این قرار هست که یکسری از دوستان از قبل از وجود این باگ اطلاع داشتن و شدیدا ازش استفاده کردند و همرهای جنگی و آنویلهای خوبی کشیدن و نذاشتن خیلی تابلو بشن ( هر چند عملکردها مشخص بود یکجای کار میلنگید )

بعد ساید ج غ متوجه این باگ میشه و به همه اعلام میکنه و بعدش تو فروم هم مینویسن و .... ( حالا ممکنه تعدادی از اکانتهای این ساید هم از این باگ استفاده کرده باشن البته تو چند روز اخیر ( و نباید این موضوع رو بلد کرد و گناه مقصرین اصلی رو کمرنگ کرد .)

من به شخصه غارت 2 تا اکانت رو بررسی کردم پیشنهاد میدم شما هم بررسی کنید تعداد ناتارهای بازی رو بعلاوه یه تعداد معقولی اکانت مولتی برای غارت دوستان

وقتی جمع کل غارت رو با تولیدات ناتارها و یه تعدادی مولتی در نظر بگیریم ( بماند وقتی مولتی رید بزنی غارت شما مثبت میشه و غارت مولتی یا اتحادش منفی و در

حساب کلی سرور خنثی میشه)میبینید میزان غارت کل از میزان تولیدات ناتار خیلی بیشتر بوده حتی بعلاوه مولتی ها بدون محاسبه منفی ها

پس راحت مشخص میشه که غارتها بدون شک از باگ برای شارژ منابع مولتیهاشون استفاده کردند.

تیم ما از این باگ استفاده نکرده که ادمین میتونه تایید کنه صحبت بنده رو اما همه ی ما ناراحت و شاکی هستیم....

کسانی که استفاده کردند و همرهای جنگی خوبی کشیدن به حدی که آنویلهاشونم رنک زیر 100 هجومی گرفتن قاعدتا علاقه زیادی به ادامه بازی دارن و کسانی که

مثل من از این باگ بهره ای نبردن با این شرایط ادامه بازی رو منطقی نمیبینن ( البته بنده امیدوارم ادمین رسیدگی کامل انجام بده یا سرور رو کامل ببنده و سرور دیگه

ای استارت بزنه و ....)

حالا یه سوال از دوستان ج ش دارم :

شما میفرمایید از باگ استفاده نکردید و قاعدتا کسانی که استفاده کردند مثل ج غ الان باید خیلی قویتر از شما باشن

خوب چرا شما شاکی نیستید و با خیال راحت میخواید ادامه بدید بازی رو و تیم ما که استفاده نکرده ( به تایید ادمین ) همه شاکی هستن و میخوان حذف کنن؟؟؟؟

حتی ج غ هم که این اواخر از وجود باگ مطلع شد و تو فروم اعلام کرد میخوان حذف کنن ( که امیدوارم نکنن و ادامه بدن )

فکر نمیکنید دلیلش استفاده خیلی زیاد از این باگ بوده و تهش 10 تا اکانت شما هم بن بشه یا نیروهاش کم بشن .....

حساب کردید و دیدید به قدری از این باگ استفاده کردید که تا ته سرور تامین باشید......

عزیز من اگر استفاده نکرده بودید و رغیبان شما استفاده کرده بودند ولله شما الان فروم رو جر داده بودید . مگه میشه کسی که استفاده کرده بیاد ناراحتم باشه و کسی

که استفاده نکرده خوشحال به بازیش ادامه بده

نکته آخر : هیچ وقت تو رزومتون اسمس از 100 کردن واندر این سرور نیارید که باعث آبروریزی میشه .....................

والسلام

• یک سوال دارم ازت تو فقط همین رو جواب بده من بقیه حرفت ها رو قبول میکنم و همینجا اعلام میکنم شما از حساب کتاب سر در میکنی و تمام چیز های بالا رو کاملا درست حساب کردی :

9کی کاتا چطوری تو این تایم بازی ساخته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه اونم gbو gs داشته ؟

• سلام

تا لان 18 تا اکانت پیشوا بن شده و یدونه هم از اس ای بن نشده .

ریپورت کن ببین کیا از باگ استفاده میکردن

در باورمم نمیگنجه اکانت ریتالین و امیر خان استفاده میکردن و گزارش نکردن

شاید شخص سومی بوده استفاده میکرده به این عزیزان نگفته و این دو عزیز سرباز خونشونو چک نمیکردن

چرا تا وقتی اسکات نزدیم همه پرده ها دریده نشده بود؟

حالا میفهمین علی زد کینگ چطوری توی شیش ساعت کراپ 16 کرد؟علی زد کینگی که دم به دیقه خفت میشه و نوب تشریف داره

حالا میفهمین چطوری یه اکانت 300 کی گندم خور داره بدون یدونه غارت؟

حالا میفهمین لاغونچر چطوری همرش رنک بالاست؟

عزیزی حرف خوبی زد اینا به ما نمیخورن حتی با باگ هم حریف نشدین

جناب تاها اولین کسی که شاکی شد ما بودیم که گزارش باگ رو دادیم و الا زیر میزی همه لیدرای اس دبل از علی کینگ و یوسف ریتالین و... داشتن توی این باگ کثیف دستو پا میزدن

امیدوارم قبل پسست خدافظی دستاشونو بشورن

• درود بر تمامی بزرگواران و عزیزان حاضر در فروم

خوب متاسفانه شاهد مسائل تلخی بودیم که بدون شک روی ذهنیت تمامی بازیکنن تاثیر گذاشته

این که برخی دوستان میان یک ربع رو متهم به استفاده از باگ می کنند و ربع دیگه رو پاک می دونند به نظرم یک نقطه نظر احساسی و به دور از واقعیت باشه

الزاما دلیلی در دست نیست که نشون بده یک ربع خاص از این مسئله سود برده و بقیه طرف های درگیر در بازی فقط نذارگر ماجرا بودند

قطعا هیچ لیدری نمی تونه ادعا کنه که هیچ بازیکنی از ربعش چنین تخلفی نکرده و به طبع اون به لیدر های ساید مقابل اتهام بزنه که به صورت سازمان یافته دست به این اقدام زدند

هر چند اخیرا آموزش هایی در این زمینه داده شده بود که دیدن پیام هاش در نوع خودش بسیار جالب بود !

بدون شک مطالبه به حق تمام بازیکنان از تیم گرداننده ارائه لیست بازیکنان متخلف و میزان تخلف صورت پذیرفته هم چنین اعلام جرایم اعلام شده برای اونها خواهد بودکه امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن این آمار ارائه بشه

و از هر ربعی فارق از این که هم تیمی من بودند یا در مقابل ما بازی می کردند خواهان برخورد شدید با این عزیزان هستیم به چند دلیل :

1- بعد از سالیان طولانی تعداد زیادی از بازیکنان و بزرگان اعتبار خودشون رو خرج کردن که پلیر های پراکنده تراوین ایران رو زیر چتر یک مجموعه برای بازی دور هم جمع کنند که دوستان بدون احترام به این عزیزان فارق از ساید بازی باعث دلسرد شدن بازیکنان شدن

2- در مدت حدود سه سال مجموعه ترا اسپید توانست دوستی های فراموش شده و یا کمرنگ شده بسیار زیادی رو به واسطه ایجاد این سایت جدای بحث درآمد زایی اش زنده کنه اعتبار این مجموعه برای تداوم این رابطه ها و حفظ اونها در آینده اهمیت زیادی داره که این دوستان متاسفانه این نقطه رو هم خواسته یا نا خواسته هدف قرار دادند

3- گروه خداکثری بازیکنان سرور حد المقدور مقرارات را رعایت کرده و پایبند به قوانین مجموعه بودند و هنوز هم برای حفظ جمع دوستانه شون خواهان مشخص شدن وضعیت سرور هستند

نظر شخصی من بر این هست که همون میزان که از وجود چنین باگی باید دلچرکین باشیم به همین میزان هم می توان از کسانی که از این موضوع سوء استفاده کردند مکدر بود!

با امید به این که دیگر شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نباشیم

• خیلی گستاخ تشریف دارید که این همه مدت از این باگ استفاده میکردید و صداتونم در نمیومد!!! و الان با کمال وقاحت دست پیش رو گرفتید که پس نیوفتید ! بازم با همه این تفاسیر حریف نبودید و نیستید و نخواهید بود فقط ادعای تو خالی!

بیخود نیست رید نمیزنید ولی کماکان رنک همراتون پایین میاد همینجور ! با باگ بدون باگ هیچ وقت در حد امرداد نبودید ! البته جسارت نباشه خدمت دوستانی که سالم بازی میکنن روی صحبتم با یه سری بازی نابلد مدعیه فقط !

• دیدم بعضی از دوستان همش میگن ۹ ک کاتا

همونجور که همه در شات میبینن ۸۱۴۰ تا کاتا بوده و ۱۲۷۰ تا هم رم آیا این عدد برای اینموقع سرور غیر ممکن هست ؟

فرض رو بر استارت ساخت کاتا از روز ۲۰ سرور میذاریم و تا روز صد که بدون جنگ آموز هست . میانگین بونوس اتحاد هم ۶ درصد حساب میکنیم .

خب بریم سراغ ۱۸ روز بعد با جنگ آموز

یعنی به صورت فول شارژ از روز ۲۰ سرور کاتا استارت خورده باشه تا روز ۱۱۹ ( یک روز فعالی کتیبه هم کلا گفتم هیچی شارژ نکرده )

میشه کاتا ۶۰۴۷+۲۲۰۸=۸۲۵۵

رم : ۱۲۴۲

خب مقدار اسکات چقدر بوده ؟ ۸۱۴۰ کاتا و رم ۱۲۷۰

همونطور که میبینید عدد کاتاها و رم معقول بوده ولی بچه های آمرداد سریع فکرشون رفته بوده سمت استفاده باگ ( عقل سلیم میگه وقتی آدم یه چیزی رو میبینه که در نگاه اول به نظرش معقول نیست اولین فکری که به ذهنش میرسه استفاده از خلافی هست که خودشون انجام دادن )

الان یکی بیاد اون ۹ ک کاتا رو به من نشون بده .

جنوب غرب و شمال غرب که حذف هستن حداقل امیدوارم بچه های جنوب شرق پیش وجدان خودشون مشکلی نداشته باشن چون با اینکارشون ضربه بزرگی به این سایت زدن و باعث شدن تا مدت ها شخص جدیدی وارد این سرور ها نشه .

یه تشکر ویژه هم از ادمین سایت میکنم که واقعا شبانه روز زحمت میکشن که یک فضای سالم برای رقابت درست کنن . ولی یکسری افراد که فقط فکر پیروزی خودشون بودن باعث شدن تمام زحمات و هزینه های شما به باد بره

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ببخشید من یک چیزی رو متوجه نشدم میزان بنس اتحاد از روز 20 بازی تا روز 100 بازی 6% ؟ میتونی میزان مشارکت روزانه حتی مولتی هاتوئنو حساب کنی و زمان رسیدن به این 6% رو هم حساب کنی ؟

همون بهتر که کسای امثال متقلبین وارد این سرور نشن تا شاید روزهای خوب تراوین بر گرده و بقیه کسای که سعی در درست بازی کردن دارن پاشون بکشه بیان بازی کنن گیاد اون صحبتی افتادم که طرف اصلا نمیدونسته بنزین میخواد گرون بشه بعد صبح میفهمه که چی شده آخ آخ سعی کنید توی دنیای واقعی حداقل با وجدان باشید

• وجدانن خودت میدونی چقدر تو عمق فاجعه رفتی؟

باوا بسه دیگه تو رو جان خودت اون ماله رو بذار زمین یبار بیا بگو اشتباه کردم بابت بازی کثیفمون معذرت میخوام چرا اینقدر پر رویید؟:D:D

آخه خدایی داریم همچین گندی زده باشه بعد بیاد اینجور باز ماله بکشه شده حکایت کتیبتون؟خودتون تک هیرو میزنید از ساید دیگه بعد میگید آمرداد کثیف بازی میکنه؟

باوا صد رحمت به همون سنگپا:)

• بازی تکراری جنوب غرب !!!

و حال و این روز های جنوب غربی ها پیرو استادشون ناصر کلاهبردار : ))))

ما که سوزی حس نکردیم

حالا یا تجربه دار بودین وقتی رفتین درو بستین شوژ نیومد

یا اینکه اصلا نرفتین جایی هنوز و کارد پلاستیکی و ....

رد !!!!!!

آخرین سری که ماشین حساب دست گرفتی آمرداد اکانتاش دو هیرویی شد. :D

الانم جوابت نمیدم اجازه میدم برگه امتحانیتو اصلاح کنی و بعدا میام ببینم نمره میاری یا نه !

1. واندر رفاقت ۱۰۰ شد
    2. واندر پرروی هم امشب ۱۰۰ شد

مبارکه !!!

سپاس

پ.ن : این سری میخای کی نازتو بخره ناصر جون؟

• واقعا متاسفم !!!

آخه واقعا چی بهت میدن مثلا ؟

بیا بابا تو بردی

تو سوپر همر کشیدی رکورد قرن و جا بجا کردی

بیا اینم کاپت مواظب باش بلورینه

واقعا متاسفم برا یه مشت زرنگ که فقط هم فک میکنن زرنگ هستن

خوشحال شدم از آشناییتون و خوشحال میشم بیشتر اگر این سرور که تموم شد دیگه نبینمتون

• دوست عزیز با اطلاعاتی که از یکی از اکانتهاتون داشتیم ( از اون سوپر همر دارها ) به ادمین گزارش استفاده از باگش داده شد + مدارک اثبات

و همین الان اکانت مورد نظر بن شد................

اینجوری همر میسازید و لاتیشو پر میکنید .......

دمتون گرم

نقل قول

یک سوال دارم ازت تو فقط همین رو جواب بده من بقیه حرفت ها رو قبول میکنم و همینجا اعلام میکنم شما از حساب کتاب سر در میکنی و تمام چیز های بالا رو کاملا درست حساب کردی :

9کی کاتا چطوری تو این تایم بازی ساخته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه اونم gbو gs داشته ؟

برای جواب شما فقط میگم مدارکی که الان شخصا دادم به ادمین اثبات شد که از باگ استفاده میکرده و اکانت خوبتون بن شد

با بقیه اکانتهاتونم کاری ندارم ...........

فقط برای اثبات استفادتون از باگ این کارو کردم

تشریف ببرید و ملاحطه کنید..............

اگر برای اثبات صحبتهام کافی نیست بگید .............

taha

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: ادغام دو پست پشت هم ().

• بذار فروم عزیزم ما خودمونم ببینیم شما که همش مدرک مدرک کردین

از اول سرور بذار همه ببینیم از کدوم اکانت چراغا رو چک میکردین:)

درضمن جمع نبند ما مثل شما لات کوچه خلوت نبودیم شما پماد بمال قربونت کسی که این باگ رو استفاده کرده از نظر من یا عقده ای بوده یا پلیر نبوده

حالا هر کسی میخواد باشه شما درضمن هرکی بوده بن میشه پانیش میخوره اما فرار نمیکنه

• با سلام،

از اول بازی کلی چالش داشتیم،

مچ شدن تیم ها و پلیرها با هم

مذاکرات، بحث و درگیری

کراپو اینجوری آپ کن فلان دفو بکش

داستان پسوردها، اتک ها و بی خوابیاش، دیستروی شدن همرامون

هیچکدوم دلسردمون نکرد

ولی این داستان مثل آب یخ بود، همه چیو شست برد.

ما دنبال مولتی زن یابی بودیم، ولی داستان چیز دیگه ای بوده!

شبیه فیلمای نولان شده باید یه بار ببینی و یه هینتی آخرش پیدا کنی، بعد کل فیلمو دوباره طبق اون تحلیل کنی.

چرا همر لانچ میشه و غارت اکانت تغییری نمیکنه؟

چون اون همر اصلا غارت نمیکنه! منابعش به روش دیگه تامین میشه!

چرا کل منابع ناتار رو جمع بزنی و کل دهکده های سرورو و منابعشو، کفاف رید اینارو نمیده؟

چون رید به روش خمره سازی و خمره پرکنی بوده! احسنت بر شما بازی بلدان

چرا ۱۹ کردن و ۲۰ کردن کراپ هم به صرفه بوده؟

چون منابع نامحدود بوده

و هزاران سوال و جواب دیگه!

تبریک میگم به دست اندرکاران و بخصوص پلیرهایی که در نقش مجری امر در خدمت کارفرما بودن، چه گرم کردن بازی و چه غش و ضعف فرومی برای ادامه حیات این جسم مرده‌، که البته خیلی ها هم مثل خودم بازی خوردیم که نشون میده نقششونو خوب بازی کردن بازیگران!

۱. شما میدونستین و ما مچتونو گرفتیم!

ج: 😂😂

جواب تکمیلی: اخیرا یکی از بچه ها متوجه شده بود و بعد از مطلع شدن بقیه تیم اس دبل، به عمق فاجعه فکر کردیم و همین نتایج بالا.

۲. چرا ما گیر نیفتادیم تا حالا، اگه استفاده می کردیم!؟

ج: بعد از گرفته شدن مچتون توی باگ پوینت دفاعی، این بار زیرپوستی تر ادامه دادین و تابلوش نکردین مثلا!

الانم نمیدونین یکم باید اعتراض کنین حداقل :)))

فروم نویس برترتون اینارو باید گفته باشه بهتون

امیدوارم این شخص حداقل فروم گرم کن نبوده باشه! کل کل زیادی کردیم، دوست ندارم باور کنم اینم بازی بوده😂

۳. چرا اس دبل بن شده!؟

ج: چون چند نفر دیر باگ رو اطلاع دادن که اینم فول بوده، چند نفرم اومدن امتحان کردن این باگو، مثل خودم که میخواستم امتحان کنم و نشد و دیگه نگهداری سرور امان نداد خخخ

توجه کنیم لاگ سرور هم محدودیت داره و این که ارتش پهلون پنبه شما از کجا اومده و چی بهش دادین خورده، الان مشخص نیست، پس راحت میاین گردن کلفت میکنین، که سالمین!

الانم اگه فرض بگیریم لاگی کلا چک شده و به حذف شارژها و بن تعدادی بسنده نشده!

۴. چرا کتیبه ها رو زورکی جمع کردن و خیلی خسته و بیحال؟

چون کتیبه ای نیاز نداشتن😂

مرتاض سرخود، جنگ سرخود

فقط چکمه و چشمان

بیشتر هم چکمه، پس چکمه ها رو بیاااارید از اقصی نقاط سرور !!! :)(

دیگه این دوران کتیبه و این چیزا گذشته، کتیبه برا بچه هاس، ما کتیبه سرخودیم.

دیگه دوران مورال بونس هم گذشته، هر همریو به هرجایی میکوبیم، ما مورال ریسورس داریم

تا آخر سرورم همر بکوبیم تموم نمیشه 😂

دیرگیر بودیم چقدر

ازون روز رفتن توی دیسکورد ان دبل قبلی، از صحبتهای ان دبل همین سرور.

اس ای هم مسلما تعدادی بی خبر بودن و سالم بازی کردن، ولی در اقلیت عجیبی بودن!

شات حذف هم حوصله ندارم بزارم

دورهمیتون خوش بگذره!

• خیلی گستاخ تشریف دارید که این همه مدت از این باگ استفاده میکردید و صداتونم در نمیومد!!! و الان با کمال وقاحت دست پیش رو گرفتید که پس نیوفتید ! بازم با همه این تفاسیر حریف نبودید و نیستید و نخواهید بود فقط ادعای تو خالی!

بیخود نیست رید نمیزنید ولی کماکان رنک همراتون پایین میاد همینجور ! با باگ بدون باگ هیچ وقت در حد امرداد نبودید ! البته جسارت نباشه خدمت دوستانی که سالم بازی میکنن روی صحبتم با یه سری بازی نابلد مدعیه فقط !

آقا شما دیگه مرزهای (ویرایش) و گستاخی رو جابجا کردید خداییش

قبول دارم با این بازی زیبا و تمیزی که امرداد میکنه هیچکس به گرد پاش نمیرسه. اصلا این حرکت قشنگی که زدید تو تمام بازی های آنلاین قفله.

به نظرم شما اسم تیمتون رو بذار رومرداد به جای امرداد(روی هر چی پررو بود رو شما سفید کردید)

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط MOD-WAR: کلمات بهتری استفاده کنیم ().

• بزرگوار بنده توضیح کامل رو دادم

بچه های ساید شما هم پیشتاز بودن تو استفاده از این باگ

بصورت کاملا حرفه ای همرهای جنگی کشیدن و حتی الان غارتهایی که بهشون مینازیدن هم زیر سوال رفته

میتونید کامل از ادمین بپرسید

فعلا تنها یک مدرک ارسال کردیم و استفاده از باگ ثابت و اکانت مورد نطر بن شد

آمار و اطلاعات برای اثبات زیاد هست در حدی که از دوستان خودتونم برام فرستادن اما متاسفانه انقدر با این کار اعصاب شخص بنده بهم ریخت که حوصله ندارم بقیه مدارک رو بفرستم و یررسی کنیم

فقط برای نمونه مدارک یکی از اکانتهای پر همر و مدعی بازی و غارت سالم رو فرستادیم و با بررسی ( به حدی استفاده از باگش زیاد بود ) که ظرف مدت کوتاهی بن شد

واقعا با این کار حوصله ای برای شخص من نمونده که بخوام رو بقیه اکانتها وقت بزارم

جا داره تشکر کنم از تیم مدیریتی که واقعا و به جد پیگیر هستند واقعا دمشون گرم

راجع به بعضی از اکانتهایی هم که دوستان اسم آوردند میگم که یکسریها یصورت تست زدند و بعد از اعلام بوده که مطمعنن به زودی بخاطر عدم استفاده زیاد

اکانتهاشون آزاد میشه و مطمعنن تیم مدیریتی در جریان هستند

و در نهایت فرقی نمیکنه دوست یا رقیب هر کسی استفاده کرده امیدوارم بن بشه و جریمه لازم اعمال بشه

• سلام بر شما دوست خوبم

آقا بسیار کار خوبی کردی که ریپورت کردید

من به عنوان یک پلیر اس ای خواهش می کنم هر مدرکی رو که دارید و یا هر حدسی که می زنید به جد پیگیر باشید

این که حوصله ارائه مدارک رو ندارید برای من عجیبه

حق گرفتنی است

از اکانت خود ما هم شروع کنید به عنوان یکی از اکانت هایی که چند هفته ای است که در تاپ رید قرار داریم و اصطلاحا توی چشم هستیم

من به نمایندگی از بچه های تیم تکشاخ اعلام می کنم که از هر کسی که مدارک استفاده از باگ رو حتی از صمیمی ترین دوستانم ارائه بده حمایت می کنیم و بازی پاک رو به مسائل سیاسی سرور ترجیح میدیم !

همونطوری که در پشت قبلی هم گفتم کسانی که این عمل رو انجام دادند به خودشون و سایدشون و سرور بی احترامی کردند و باید به شدت باهاشون برخود بشه

• سواد داری در حد شمردن؟! چشم هات سالمه در حدی که بتونی از فاصله ۳۰ سانتی مانیتور رو ببینی؟
    لینک زیر رو باز کن و ببین چند تاشون بن شدن
    بعد بیا حرف بزن

اتحاد - MasTerS.
    https://ts1.speedtra.com/allia…?s=1&action=members&aid=9
    تعداد اکانت بن شده 12
    صاحبEGT
    صاحبR!TAMoX
    صاحبSperlous
    صاحبMorphine
    صاحبLaghooncher
    صاحبJoker
    صاحبLaxfort
    صاحبAlizkng
    صاحبVictor
    صاحبXTT
    صاحبDionysus
    صاحبBanipal

لطفا با ماله کشی به شخصیت خودتون توهین نکنید.
    فقط یه اتحاد رو چک کردم، بقیه که خارج از اتحاد هستند یا تو زیرشاخه ها هستند بماند.

• سلام و درود.

واقعیت امر نمی خواستم شخصا تو این موضوع مطلبی بگم و حالم انقدر از حروم شدن تایم و هزینه ی پلیرهای زیادی که بعد از چندین سال وارد تراوین شده بودن بهم خورده که اصلا دوست ندارم به این اتفاق فکر کنم.

صرفا جهت اینکه ماهیگیر خوبی هستی میخوام بدونی و از ادمین محترم سوال کنی ببینی این اکانت از چه روزی دست به تست این باگ کردند. چون خودم گفتم برن چک کنن ببین واقعیت داره یا نه. و متاسفانه واقعیت داشت. اگر این اکانت ها قبل از روزی که ما باگ رو به ادمین گزارش کردیم استفاده کرده باشند حق با شماست اما اگر همان روز تست کرده باشند پاسخ وجدانت رو بده و بدون که زیر چه پرچمی داری سینه می زنی برادر.

یه گندی زده شده که بوی گندش کل جامله تراوین ایران رو برداشته. حداقل اگر شماهم مثل ما بازی خوردید به روی خودتون نیارین ولی اگر دست اندرکار این تقلب آشکار بودید واقعا باید تاسف خورد.

کسانی که به وقت و هزینه ی اینهمه پلیر احترام نگذاشتند و شرافت و آبروشون رو به چند همر و شارژ مقداری کم و زیاد نیرو فروختند باید شرم کنند. کسانی که عقده های روانی و سرخوردگی های اجتماعیشون رو می خواستند اینجوری تخلیه کنند واقعا باید به حالشون افسوس خورد. به قول حمیدرضای عزیز دمتون گرم کاپ گرفتید. رکورد زدید.

راستی واقعا می ارزید اسم و اعتبار و آبرو و شرافت رو با این مبلغ فروخت؟ فکر نمی کردید روزی پرده ها کنار میره و رسوایی به بار میاد؟ واقعا سخت بود حداقل از این باگ استفاده نکنید و با همان غارت مولتی نیرو بسازید؟

لااقل به این افرادی که زحمت ساید رو کشیدند رحم می کردید که کلی هزینه و سرمایه گذاری کرده اند. می دانید ران کردن چنین سروری و نوشتن این اسکریپت و نگهداری و ساپورت آن چقدر هزبنه دارد؟ می دانید که بعد از مدت ها کلی پلیر قدیمی وارد سرورشون شده بودند و کلی پلیر پشت خط بودند تا نتیجه این سرور از نظر کیفیت و سلامت رو جویا شوند و الان این وضعیت چه ضربه ای بهشون خواهد زد؟

حالا شما را با وجدانی که حتما داری تنها میزارم دوست من‌. از ادمین محترم سوال کن جوابت رو بگیر و کلاه خودت رو قاضی کن.

پ.ن۱: تقلب می کنید بکنید. فقط لااقل فروم ننویسید و ادعا نکنید. با چند تا بچه دبیرستانی با باگ هارت و پورت کردن هیچ افتخاری نداره.

• سلام و درود.

کسانی که به وقت و هزینه ی اینهمه پلیر احترام نگذاشتند و شرافت و آبروشون رو به چند همر و شارژ مقداری کم و زیاد نیرو فروختند باید شرم کنند. کسانی که عقده های روانی و سرخوردگی های اجتماعیشون رو می خواستند اینجوری تخلیه کنند واقعا باید به حالشون افسوس خورد. به قول حمیدرضای عزیز دمتون گرم کاپ گرفتید. رکورد زدید.

راستی واقعا می ارزید اسم و اعتبار و آبرو و شرافت رو با این مبلغ فروخت؟ فکر نمی کردید روزی پرده ها کنار میره و رسوایی به بار میاد؟ واقعا سخت بود حداقل از این باگ استفاده نکنید و با همان غارت مولتی نیرو بسازید؟

رونوشت یه آقایان:

EGT
    R!TAMoX
    Sperlous
    Morphine
    Laghooncher
    Joker
    Laxfort
    Alizkng
    Victor
    XTT
    Dionysus
    Banipal
    شرم کنید رفقا، صدای آقا رضا لیدر اخلاق مدارتون هم دراومده، برید اول از همه از ایشون عذر خواهی کنید^^

آقا رضا سورنای عزیز، من قبل از اینکه اتحادهای غرب رو چک کنم اول اتحادهای شرق رو چک کردم، دونه به دونه اکانتها رو باز کردم و بررسی کردم ببینم کدوم بن شده، فقط یک اکانت از شرق بن شده، برای اون اکانت هم لیدرها توضیح کامل به پلیرهای شرق دادن و پای تاوانش هم وایسادن، شرافت اینجا مشخص میشه نه مثل شماها که ۱۲ اکانت فقط از اتحاد اصلیتون بن شده بعد هنوز دنبال ماست مالی ماجرا هستید و گردن نمیگیرید.

چون خودم گفتم برن چک کنن ببین واقعیت داره یا نه. و متاسفانه واقعیت داشت.

نگاه کن بعضی از حرفا دست کم گرفتن درک مخاطب هست، وقتی شما اینطوری داری توجیه میکنی جسارت نباشه ولی این اجازه رو میدی که شخصیت خودت رو هم خیلی سطح پایین در نظر بگیرند و همونجور باهات برخورد کنند، پس لطفا شروع کننده این دور بیحاصل نباش.
    شما گفتی برن امتحان کنند بعد یهو ۱۲ اکانت با هم رفتن امتحان کنند تا ببینند واقعیت داره که بری به مولتی گزارشش کنی؟!
    نمیشد روی یک اکانت دو دهکده ای امتحان کنید و مثلا ۲ تا صف همزمان ۴ تایی گرزی شارژ کنی و بفهمین و برین گزارش کنید؟ باید حتما روی ۱۲ اکانت شاخص امتحان میکردید؟!
    و کاتا شارژ میکردی توش؟

ااقل به این افرادی که زحمت ساید رو کشیدند رحم می کردید که کلی هزینه و سرمایه گذاری کرده اند. می دانید ران کردن چنین سروری و نوشتن این اسکریپت و نگهداری و ساپورت آن چقدر هزبنه دارد؟ می دانید که بعد از مدت ها کلی پلیر قدیمی وارد سرورشون شده بودند و کلی پلیر پشت خط بودند تا نتیجه این سرور از نظر کیفیت و سلامت رو جویا شوند و الان این وضعیت چه ضربه ای بهشون خواهد زد؟

شما از خود ادمین به سرمایه اش دلسوزتر هستی؟!
    این سوال من رو جواب بده! چطوره که حداقل ۱۲ اکانت از جنوب غرب بن شده و ۱ اکانت از شرق، اونوقت ما باید جوابگو باشیم؟! چرا ادمین باید اکانتهای متخلف جنوب شرق رو بن نکنه؟! یعنی دلش برای سرور خودش و ریزش پلیرهاش نمیسوزه؟ متوجه نمیشه که اگر کم و زیادی بکنه ریزش پلیر پیدا میکنه؟