نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

هی میخواستم در مورد بعضی چیزها مطلبی نگم اما ظاهرا نمیشه نگفت

طبق این پست لیدر کل شمال غرب توافقاتشون با جنوب شرق بوده نه ما و توافقات شمال شرق و شمال غرب فرضیه یک عده ادمی هست که فقط فرضیه میچینن تو شمال شرق و اصلا هم طبق فرضیه تو همین فروم وقتی چندتا اکانت شمال غرب تو جنگ لویال رفتن تو تاپ تن گفته شد اکانتها توسط جنوب غرب خریده شده و....

بهانه های بسیار عالی!!!!

اصلا من کاملا با حرف شما موافقم که هیچ توافقی بین شمال غرب و شمال شرق نبوده خدا خیرتون بده پس ما باید به توافق اول سرور بین ربعها متعهد باشیم و لینک اتک به ناتار رو بذاریم به روی چشم این عکس خدمت شما

امیدوارم مشکل حل شده باشه و همه پای حرفهاشون بمونن نه انقدری که فقط به نفع خودشون هست بگن و با اون منقطع گویی سعی در جذب پوینت برای خودشون داشته باشن

با سپاس

• درود مجدد به همه دوستان

همین اول کار یه عذرخواهی می کنم از دوستان شمال شرق بخصوص محمد علی وگنس که به حرفشون شک کردم و این به خاطر اینه که کلا تو هیچ گروهی واتس آپ و دیسکورد و یا گروه‌های مشابه با بچه ها در ارتباط نیستم.

تشکر می کنم از مازیار عزیز با اینکه تمایل نداشتن لینک بذارن ولی با خواهش بنده موافقت شد و لینک کتیبه رو گذاشتن کف فروم. خوب خدا رو شکر خیلی از سوءتفاهمات حل شد با این لینک، ولی خداییش این یه بازی ساده س ارزش این همه دعوا و کثیف بازی و یا اهانت به همدیگرو رو نداره خواهشا با هم مهربون باشیم و حرمت ها رو حفظ کنید با تشکر.

سعيد ایتالیانو

• درود مجدد به همه دوستان

همین اول کار یه عذرخواهی می کنم از دوستان شمال شرق بخصوص محمد علی وگنس که به حرفشون شک کردم و این به خاطر اینه که کلا تو هیچ گروهی واتس آپ و دیسکورد و یا گروه‌های مشابه با بچه ها در ارتباط نیستم.

تشکر می کنم از مازیار عزیز با اینکه تمایل نداشتن لینک بذارن ولی با خواهش بنده موافقت شد و لینک کتیبه رو گذاشتن کف فروم. خوب خدا رو شکر خیلی از سوءتفاهمات حل شد با این لینک، ولی خداییش این یه بازی ساده س ارزش این همه دعوا و کثیف بازی و یا اهانت به همدیگرو رو نداره خواهشا با هم مهربون باشیم و حرمت ها رو حفظ کنید با تشکر.

سعيد ایتالیانو

موضوع شما به من کاری نداره و دخالت هم نمی کنم فقط تنها نکته ای که من جالب بود یکسری لایک ها و دیسلایک های جالبی بود که برادران جنوب غربی داشتن توی این جریان و دقیقا هم جهت دار بود این عکس زیر تنها از یک پست بوده !

که سرنوشت خیلی از بر نامه های آینده 4 ساید بازی رو رقم خواهد زد

اونایی که توی دو ساید درگیر بودن که خوب هیچ بحثی توش نیست چون هر دو ذینفع بوده و هر کس برای سهم خودش داره صحبت میکنه و معقول و منطقی هستش اما اونایی که اون وسط آتیش بیار معرکه هستن الان دقیقا مشخص هستن دقت کنید خوب بعضی مواقع سر از برف بیرون بیاریم و دورو ورمونو ببینیم متاسفانه مثل زامبی تو هر ساید دیگه رخنه کرده و سعی در بر هم زدن آرامش هر سه ساید دیگه دارن

• سلام مازیار جان شما لطف کن در مورد همه مسایل صحبت کن

طبق همین پست توافقات با جنوب شرق بوده دقیقا!

به شما صرفا اطلاع داده شد خدا رو شکر تا اینجاش رو قبول کردی

حالا لطف کن تکلیف اون لیست تعهداتی که عضو ارشد نظامیتون پست گذاشته برای شمال غرب تو فروم سند و مدرک و تاییدیه اش رو بزار ما هم ببینیم

مورد بعدی اعلام نشد هیچوقت اکانتی از شمال غرب خریداری شده که توی درگیری با لویال دفش اومده باشه بهتون اعلام شد رسما سر رفاقت داده شد به لویال با لیدر اون شاخه صحبت شد و دیگه هم توی لینک های بعدی اثری از دفاع شمال غرب توی شمال شرق نبود !!

توافق با قسمتی از شمال شرق که شما بودید انجام شده بود مبنی بر اینکه از ناتارهای هم کتیبه نزنیم !! قرار نیست از حرفی که زدید بصورت پرش با نیزه رد بشیم مازیار جان - هم شخص شما اعلام کردید این کتیبه برگشت میخوره بخاطر پایبندی به تعهدتون - هم بقیه دوستان

این هم که شما آپلود فرمودید اسمش عکس هست نه لینک ! که لینک هم ارایه بدید تاثیری تو توافقی که قبل از اومدن کتیبه ها و خلف الوعده اتون نداره

هم ما میدونیم چی شده هم شما میدونید چی شده !

زمانی که دیپلمات ارشدتون خیلی راحت تو فروم اعلام میکنه با لویال سر این قضیه صحبت شده اونها هم مخالف برگشت کتیبه هستند لیدر لویال تو همین فروم تکذیب میکنه - زمانی که میپذیرید کتیبه رو باید برگشت میدادید و زیر حرفتون میزنید مشخص هست کی دنبال پوینت گیری هست و منفعت لحظه ای

با سپاس !

• این حرفت رو اصلا قبول نمیکنم محمد جان

چیزی که این لایک ها نشون میده دقیقا این هست شما بعنوان مرد همیشه در صحنه تو فروم از جنوب شرق و سایر دوستان جنوب شرقی کلا روزه سکوت گرفته بودید در این مورد

از شمال غرب یه چشم عقاب یونیک یه چشم عقاب بزرگ یه چکمه بزرگ رفت جنوب شرق

حرفی بابتش زده شد ؟ گله شکایتی شد ! خیر چون توافقی با جنوب شرق نداشتیم مبنی بر نزدن کتیبه از همدیگه

لینک ها رو هم گرفتیم که سالم زده شدن اون کتیبه ها

در مورد قسمتی از شمال شرق این توافق انجام شده بود و خلافش عمل شد !

حالا اینکه از سه تا ساید این پست لایک خورده ! شما هم نظری ندارید برای ما محترمه جای سوالی هم نداره

• سلام

خلاصه با ما توافقی بوده یا نبوده؟

از شمال غرب چندتا پست تو فروم گذاشته شد:

یکی گفت توافقی نبوده با شمال شرق(توهمین پست هم من خلاصه نفهمیدم بوده یا نه؟)

یکی میگه اصلا دفاع تو جنگ شمال شرق ندادیم(حالا شما میگید امده و رفاقتی بوده!!!)

یکی میاد مثل خواننده های رپ که ادم اصلا نمیفهمه چی میخونن پست میذاره من که نفهمیدم چی گفت اما ترجمش رو برام فرستادن میشه میتونوم میکونم دفاع میدم!!!!

اولا تکلیف اینا رو تو ربع خودتون روشن کنید بعد ایشالا سر فرصت سر مفاد توافقی که اخر نفهمیدیم با ما داشتید یا نداشتید صحبت میکنیم!!!!

• من باز هم مجدد معتقدم اگر توافقی صورت گرفته باشه باید به مفادش پایبند باشند دو طرف اما چیزی که لیدرهای ی سمت میگن صورت گرفته و چیزی که شما میگید

صورت نگرفته من به شخصه میبینم که طرف با همر روی کتیبه زده و کتیبه رو بلند کرده تک هیرو نبوده دیگه توافق پشت پرده رو به شخصه در جریان نیستم

اما اگر صورت گرفته باشه...

من نظرم اینه کتیبه شما هم باید بهتون برگشت داده بشه البته اگر مدرکی از توافق شما هم بذارید در فروم و مستندات معتبری باشه که آدم بتونه حق رو به طرفی بده

در غیر این صورت اگر من یا هر فرد دیگه ای بیاد و با لایک و دیسلایک جهت دهی کنه بحث بین دو ساید دیگه رو و بدون مدرکی و بدون اینکه در جریان ماجرا باشه

حرفی رو تایید یا تکذیب کنه خود دخالت در امور ساید های دیگه کرده قبول کنید تو این مسئله به هر سمت بریم بدون مدرک واقعا کار اشتباهی هست

پس از ما انتظار موضع گیری بدون مدرک نداشته باشید با کمال احترام به شخصه من هم به شما عزیزان ش غ ارادت دارم هم به دوستان خوبم در ش ش

پس بهتر میدونم این موضوع رو با مذاکره بین خودتون حل کنید و از دخالت دادن ساید های دیگه جلوگیری کنید

نظر بندس و امیدوارم به بهترین حالت این مشکل بین دوستانم حل بشه<3

• یک بنده خدایی اول می گفت با قهرمان وسط اتک ما که کلین کرده بودیم ( که مشخص هم شد کاملن کلین نبوده ) قهرمان شما اومده برده کتیبه ما رو ! بعد گفتند اصلن توافقی نبوده ، بعد گفتند توافق بوده فقط شما باید رعایت کنید ما خیلی باکلاس هستیم به هیچ توافقی پایبند نمی مونیم ولی شما باید بمونید! بعد هم مشخص شد که همه پشت سرش از بابت سرسپردگی به سایدهای دیگر ابراز نگرانی می کنند ، بعد هم میگه این که عکسه ، لینک بده !

دوست عزیز واقعیت خیلی شفاف است ، توافق مشخصی انجام شده ، یک بنده خدایی تو جلسه لیدرشون گفته من می زنم زیرش شما هم بگید خودسر زده به گردن نگیرید ! بقیه شما رو به گردن نمی گیرن داداش ، می فهمی یعنی چی ؟

در هر صورت حالا که مشخص شده قهرمان تنها برای بردن کتیبه لانچ نشده ، ادب حکم می کند عذرخواهی صورت پذیرد . مگر اینکه به اصول ادب پایبند نباشیم که خب مهم هم نیست .

پی نوشت : تحلیل سرور

شمال شرق : در حال بازسازی و تلطیف قلوب

شمال غرب : سرگردان بین عقل و احساس ، پلیر اندک

جنوب شرق : زیادی همر ، کمبود تارگت

جنوب غرب : پتانسیل زیاد ، سیاست کم

آینده سرور به عملکرد لیدرها بستگی دارد نه پلیرها !

نکته : در مورد نظر بروبچ لویال در مورد کتیبه هم نظر آقا وحید برای ما رسمی محسوب می شود که دقیقا نظرشان این بود " اگر همر با قهرمان بوده ، نقض توافق عدم بردن کتیبه با تک هیرو محسوب نمی شود " .

• مازیار جان صحرای کربلا خیلی قدیمی شده واقعان دیگه کاربرد نداره !!!!

شما که خدا رو شکر تو فروم فعال هستید پست ها رو هم لایک میکنید افتخار پست گذاشتن نمیدید

1- از پست های دوستان خودتون اعلام شده توافقی در زمان حذف بچه های آکسفورد انجام شد با سه ساید ! جنوب شرق - جنوب غرب - شمال شرق

این وسط عضو ارشد شاخه نظامیتون مدعی یک سری بند شد مبنی بر انجام ندادن هیچ حرکتی بر ضد متای شرق - نزاشتن پست تو فروم بصورت جهت دار و .....- نزدن کتیبه از شرق هنگام اومدن ناتار !- ندادن دف و ..... به جنوب غرب ! تا اینجاش که سندش در فروم موجود هست اعلام شد توافق با سه ساید صرفا در حد نپ بوده ما نزنیم سه تا ساید دیگه هم نزنند !! حالا این وسط یه سری مذاکرات با جنوب شرق بصورت پیشرفته تر انجام شد که نه به جنوب غرب مربوط میشد نه به شمال شرق صرفا جهت اطلاع هم به شما اعلام شد

2- مازیار جان واقعا داری کم لطفی میکنی شخص خود من بهت زنگ زدم راند اولی که لویال رو زدید شاخه z شمال غرب اومد بالا تو تاپ دف علیرضا اگس ریدر بهت گفت ناهماهنگی بوده من هم بهتون گفتم موضع رسمی شمال غرب نبوده تو راندهای بعدی هم دف وجود نداشت از سمت شمال غرب تو درگیریهای شمال شرق

لطف کن همین بند دوم رو تایید یا تکذیب کن ما هم بدونیم

3- خواننده رپ هم محترمه احتمالا برات بد ترجمه کردن مترجمت رو عوض کن حتما

4- توافق مبنی بر اینکه از ناتار هم کتیبه نزنیم رو شما قبول داری ؟ به سمع و نظرت رسوندن یا خیر ! اینکه فرمودید بچه ها شیطنت کردند کتیبه پس داده میشه رو قبول دارید یا خیر ؟؟ اینکه دوست عزیزی گفته کتیبه سه روز دست ما امانت باشه پس میدیم رو قبول دارید یا خیر ؟ اینکه 14 روز صبر کردیم بعد تو فروم اعلام کردیم نشونه چیه ؟؟ اینکه لیدر ارشد دیپلماسی که انتخاب کردید تو فروم خیلی راحت دروغ میگه نشونه چیه ؟؟ اگر شبیه رپ شده به مترجم صالح بده ترجمه کنه

شما خدا رو شکر یک کلمه توافق رو بصورت حبل المتین بهش تکیه دادی ول هم نمیکنی

توافق سر این بوده که از ناتار هم کتیبه نزنیم که زدید !

• گلم شما لطف کن از کلمه تحلیل استفاده نکن

تحلیل های قبلیت تو صفحات قبلی داره خاک میخوره یادت رفته دونه دونه بیارم ببینی چی تحلیل کردی چی شده الان !

سرسپردگی تخصص شخص شماست !

شما فعلان بیا توضیح بده چرا توی روز روشن وسط فروم گفتی با لویال توافق شده کتیبه شمال غرب رو پس ندیم ! بعد لویال تکذیب کرده

• گلم شما لطف کن از کلمه تحلیل استفاده نکن

تحلیل های قبلیت تو صفحات قبلی داره خاک میخوره یادت رفته دونه دونه بیارم ببینی چی تحلیل کردی چی شده الان !

سرسپردگی تخصص شخص شماست !

شما فعلان بیا توضیح بده چرا توی روز روشن وسط فروم گفتی با لویال توافق شده کتیبه شمال غرب رو پس ندیم ! بعد لویال تکذیب کرده

سلام آقا مانی

در روز روشن به آقا وحید به عنوان نماینده لویال ماوقع رو شرح دادم ، ایشون هم فرمودن اگر "اگر همر با قهرمان بوده ، نقض توافق عدم بردن کتیبه با تک هیرو از ساید دیگر محسوب نمی شود " در ضمن اگر دو روز دیرتر به جنوب غرب دفاع می دادی مانی جان ، حالا ساید شما از یک کتیبه محروم نبود ، شما با کمی تدبیر می توانستید موضوع را حل کنید ولی متاسفانه عجله شخص شما برای کمک به ساید دیگر علیرغم توافقی که کرده بودید غیراخلاقی و کمی کم تدبیری بود رفیق !

حالا هم فرافکنی می کنید و ضرری که به ساید خودتان را زدید به گردن نمی گیرید ، زیاد هم لویال و آریانا نکن برادر ، فکر نکنم به شما ربط داشته باشد که در شمال شرق ما همدیگر را می کشیم یا یا هم فالوده می خوریم ! شما نگران خودت و ضرری که به شمال غرب زدی باشی بهتر است.

پی نوشت : تحلیل هم دوست نداری ببینی به من ربطی ندارد

شمال غرب : مانی تنها

شمال شرق : همه با هم

جنوب غرب : دفاعی

جنوب شرق : هجومی

• ببین فرشید جان شجاعت اعتراف به اشتباه همیشه قابل تحسین هست

اینکه آدم نخواد به اشتباهش اعتراف کنه مجبور میشه متوسل بشه دروغ و اشتباهات بزرگتر

شما تو پستت فرمودی من رو بعنوان نماینده شمال غرب قبول نداری توتال شمال غرب اومد پست گذاشت حرفت رو محترمانه رد کرد

تو پست قبلیت هم گفتی از لویال فقط حسام رو به رسمیت میشناسی در حالیکه کل سرور میدونند حسین اگر توتال کل لویال نباشه نماینده رسمی لویال هست وقتی اعلام میکنه مواضع لویال از طریق ایشون اعلام میشه باید بهش احترام بزاری نه حرکت اشتباهت رو با یه اشتباه بزرگتر جبران کنی

احتراما اون چیزی هم که شما اسمش رو گذاشتی تدبیر بیشتر به تزویر شباهت داره که ظاهران شما توش تبحر دارید و ما هم علاقه ای بهش نداریم

کلمه تحلیل رو سرچ کن توی گوگل ببین معنی و مفهومش چی هست !

شما تحلیل ارایه دادی

لویال حذف میشه لویال حذف شد؟؟

تحلیل ارایه دادی کتیبه های شمال شرق فروخته میشه به جنوب غرب ! چی شد !!

سبیکه حرف قشنگی زد گفت به یکی گفتن فقط حرف های گنده بزن رفت سر تاقچه نشست گفت شتر گاو پلنگ !

اول ببین تحلیل چی هست ! فرقش با تصورات و تخیلات چی هست بعد در ادامه گپ میزنیم

در مورد دفاع دادن به جنوب غرب پاسخ شما رو خیلی واضح دادم به شما ارتباطی پیدا نمیکنه ! سند و مدرکی اگر دارید که نشون بده با شمال شرق این توافق صورت گرفته که از سوی شورای لیدری شمال غرب مورد تایید باشه یا توتال شمال غرب تاییدش کرده باشه خوشحال میشم ببینم یا این سند و مدرک رو ارایه بدید یا عهد شکنیتون رو بر یک توافق موهوم استوار نسازید هرجای این جمله آخر رو هم که به زبان سلیس فارسی نوشته شده متوجه نشدید بفرمایید توضیح بدم

• دروودی بی انتها به عزیزان هر 4 ساید سرور...

دروود بر شما مانی عزیزم امیدوارم حال و احوالت خوب و خوش و خرم باشد.همانطور که با رفتنت واقعا احوال ما خوب و خوش و خرم شد.حتی با وجود درگیری از رفتنت بسیار بسیار خرسند شدم چرا که بجز گل به خودی زدن کاری بلد نیستی برادر.

دلیل حرفهایی که مستقیم بهت میزنم رو با دلیل و مدرک بهت میگم.

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

این لینک پست نتیجه خروجی توافق 4 ساید بود.و سیاست تیم آریانا مبنی بر همین توافق جلو رفته و هنوز جایی ندیدم خارج از این عملکردی داشته باشیم.

مبحثی که با خیالپردازی فوقالعاده کمدیتون به راه انداخته اید و من الان تازه بعد از 4 هفته اومدم فروم و بعد از گذر 23 صفحه بجز یک لبخند ملیح به شما اتفاق عجیبی بهم دست نداد باور کن.

بدین دلیل که طبق توافقی که انجام شده بود:

1. هر گونه خرید و فروش کتیبه کاملا ممنوع و محکوم بوده و اگر کتیبه با تک هیرو زده شد، باید توسط ساید با تک هیرو پس داده شود.

3. زدن کتیبه از ناتارهای سایدهای دیگر مجاز است، به این شرط که با پلن سالم و با همر و قهرمان سایدِ خودی انجام شود.

این 2 مورد مرتبط با موضوع الان ما هستش که دوستان لطف کردند و لینک همری که سالم زده شد و انبار کوچک رو آورد رو به نمایش عموم دراوردند.

پس شما بحث مزحک تک هیروی کتیبه رو بستی و الان داری قشنگ میری توی موضوعی که به شما هیچ ارتباطی نداره که لویال و اریانا تکذیبیه برای هم بدهند یا خیر!!!

بنظرم بیاید یک بحث جدید رو که بنده شاهدش بودم رو باز کنیم با عنوان:
    عملکرد افتضاح شمال غرب در جمع آوری کتیبه

شنیده ها نیز حاکی از این بوده که شما مانی عزیز دخلی در جمع آوری کتیبه داشتی.پس دور از انتظار نباید باشه این جریان.

تایمی که بنده برای کتیبه انبار کوچک با فاصله 21 خونه(اگر اشتباه نکنم)لانچ کردم نمیتونست زودتر از 12 و1 صبح روز کتیبه باشه بدین دلیل که همر اول روی مرتاض کوچک شمال شرق لانچ شد اما لویالی ها بخاطر نزدیک بودن کاتای موجودشان زودتر کتیبه را بلند کردند و همر آریا مهر دست خالی برگشت.با وجود حدود 20 خانه فاصله بین همر مرزی من با کتیبه انبار موقعی که بک شد بعد 45 دقیقه با تاییدیه ی تیم پلنری روی انبار و احمق لانچ کردیم.لانچ ما 1دارای همر2دارای کاتا3دارای هیرو از داخل خاک شمال شرق و از داخل اکانتهای آریانا انجام شد.

سوال من اینجاست که با وجود اکانت و دهکده هایی که قطعا کاتا در اون محدوده داشته اند و حتی دهکده ای از اکانت علی فلوید عزیز در اون منطقه چرا باید کتیبه تا 7 صبح 90درصد تقریبا کلین شده باشه؟؟؟؟؟

اشتباهات شدیدی سر جمع آوری کتیبه مرتکب شدید که به شدت ضعف شمال غرب رو میرسونه.

ماشالله فقط ما نبودیم ازتون کتیبه زدیم.

--

ببین مانی عزیزم

وینگ های شمال رو مقایسه میکنیم.

اریانا نیز نتونست کل کتیبه های شمال شرق رو بلند کنه اما تنها و تنها دلیل اصلی که نتونست کاتاهای تایم کمتر تیم مقابل بود و حتی سر یونیک احمق ما 8 دقیقه دیر رسیدیم.

اما شمال غرب بدون درگیری داخل سایدی و خارج سایدی چرا باید همچین اشتباهات جبران ناپذیری رو مرتکب بشه؟

مگه فقط انبار کوچک شما بود که دیر زده شد؟کتیبه های دیگتون میدونید توی چه تایمهایی بلند شد توسط خودتون؟

لینک رو ما ارائه دادیم و الان ازت میخام شما هم لینکهای انبار کوچک رو قرار بدی تا اشتباهتون مشخص بشه.بعید میدونم لند کلین ناتارتون با کاتا و با هیروتون 3 دقیقه اختلاف داشته باشه.منتظر لینکتون هستم.اگر لینکی ارائه ندادید بهتره سکوت اختیار کنید وگرنه عواقب سیاستگذاری بر علیه تیم شمال غرب گردن خودتون هست.

شهر هرت نیست رو هوا فرمایش کنیم 3 دقیق اختلاف بوده و درز اطلاعاتی بوده تک هیرو زدید بردید.بدون مدرک و سند هیچوقت حرف نزنیم.

متاسفانه ما اگر درگیر جنک داخلی نبودیم کتیبه های بیشتری هم ممکن بود بزنیم و تنها دلیل من بر اون محدوده ده زدن و همر کشیدن به همین خاطر بود.

یک لیوان اب سرد نوش جان کن و دیگه دست از تخیل پردازی کمدیت بردار.

ایام به کام

ارادتمند همگی

مجید پرشیا

• سلام مجدید جان دقیقا تاکید میکنم دقیقا روز قبل از ازاد شدن کتیبه ها محمدعلی وگنس به من زنگ زدن و قرار بر این شد که کتیبه از همدیگه نزنیم به خاطر همین توافق بود که کتیبه تا 7 صبح کاتا نشده بود.

فاصله ما با جنگ اموز و مرتاض کوچیکتون خیلی کم بود با کاتا ولی بخاطر صحبت و توافق نزدیم

• عزیز من طبق منطق خودت که خواب بودی و دف اتحادت ( چه لیدر قدرتمندی :دی ) سر از لویال در اوورد ما هم 2 تا قرص بیشتر خوردیم خوابمون برد الان هم که زده و باز هم طبق سخنان خودت که گفتی بعد از اونبار شما دیگه دفاع ندادید ما هم دیگه از ناتار های شما کتیبه نمیزنیم :دی

ببین همه چیزم منطقی شد

بعدشم فیلسوف بزرگوار از تا الان از خودت پرسیدی که اگه اونبار شما دخالت نمیکردید ما تلفات نمیدادیم و اصلا مسیر اون جنگ داخلی 100% عوض میشد

البته من از طرف مازیار بهت قول میدم از اونجایی که یکبار شما اشتباه کردید یک بار هم شاید ما دیگه ما از ناتارا های شما کتیبه نزنیم

در ضمن یادت باشه اولین بد عهدی و بد قولی از طرف شما بوده نه ما

• با سلام میخوام چند تا لینک بزارم حال کنید01.png

02.png

بعد از خواب پا میشیو میبینی گندم منفیه بدجور فکر میکنی فکر میکنی میگردی تا میفهمی ابادیتو بردن گیج خوابیو قهرمانو میزنی ابادیو پس بگیری

03.png

عه نگرفتش چرا؟ آها عمارت ندارم خب میشینه عمارت میزنه باز میاد

04.png

ههه دیوار شد:D:D

خب میگه چکار کنم چکار نکنم... میگه بزار صفر کنم وقتی اتکش میشینه و میبینه وسطش اینسرت شد:cursing::cursing:

055.png

066.png

077.png

088.png

موفق و پیروز8)8)

• سلام خدمت کلیه دوستان

با توجه به اینکه فرشید جان اسم بنده رو آوردن و از طرف من صحبت کردن خواستم به کلیه دوستان بگم که چون ما تو هیچ جلسه ای بین شمال غرب و آریانا حضور نداشتیم از نظر ما از لحاظ اخلاقی به توافق حاصل شده بین خودشون عمل کنند.

بدین صورت که اگر توافق شده که کتیبه از روی ناتار ساید مقابل بلند نشه که مسلما کتیبه به شمال غرب داده بشه و اگر توافق بر لانچ نشدن تک هیرو بوده کتیبه دست آریانا بمونه.

وحید پارتیزان

• مجید جان سلام

خدا رو شکر که حالت با رفتن من خوش و خرم شد

اتفاقا من هم حالم خوش و خرم هست چون عادت ندارم جایی بازی کنم که همه چی اش بر پایه ادله کودکانه و دروغ باشه و اصولا هرجا هم بودم هر نگرش و تفکری توی سایدم بود اینقدر عرضه اش رو داشتم که 2 میلیون نیروی هجومی و دفاعی سایدم رو داخل سایدم پر پر نکنم و با نهایت پر رویی بیام بگم خوشحالم !

توافق صفحه 23 فروم رو آوردی کاملا مورد قبول هست مشکلی هم نیست مساله از اینجاست که دو روز قبل کتیبه ها توافق دیگه ای با قسمتی از شمال شرق شد که دوستان خیلی راحت دارن در و دیوار رو نگاه میکنند من نمیدونم شما لیدر هستید یا پلیر در هر صورت وظیفه دوستانی که اومدند این توافق زدن از ناتار رو قبول کردند این بوده به شما اطلاع بدند

در مورد لینک الان من بیام لینک ارایه بدم چه تغییری میکنه ؟ میپذیرید اشتباه کردید ؟ کتیبه رو پس میدید یا خیر؟؟

در مورد زدن کتیبه از ساید شمال غرب وقتی جنوب شرق میاد تو سه خونه ای چشم یونیک ده میزنه و با سواره کلین میکنه و میبره ما کاری نمیتونستیم بکنیم جای سوال داره همچنان که جنوب شرق تونست از ساید ضربدری کتیبه بزنه ولی شما که متاش بودید همه کتیبه ها رو وا دادید به لویال !

من هم مثل شما فکر میکردم شهر هرت نیست ! که یه حرفی رو بزنیم که توافق کنیم کتیبه نزنیم بعد بزنیم بعد اعلام بشه کتیبه پس داده میشه اشتباه و شیطنت بوده بعد زیر حرفمون بزنیم ! ولی ظاهران شهر هرت هست !

• ممنون وحید جان توضیحات رو خیلی کامل و جامع دادید

متاسفانه دوستان علاقه ای به صداقت و تعهد به حرف و کلام ندارند

ما هم خوشحالیم این قضیه توی یک انبار کوچیک اتفاق افتاد ! نه مراحل حساس تر و پیچیده تر

پست ها و حرف ها هم کلا توی فروم ماندگار هست

من فقط موندم یه بنده خدایی که کلا اسم میاره بعدش از طرف کسی که اسم میاره حرفش تکذیب میشه با چه اعتماد بنفسی اینبار تو لویال چه کسی رو میخواد برسمیت بشناسه !

من واقعان متوجه نمیشم دوستان آریانا از چی ناراحت میشند چی بهشون داره فشار وارد میکنه

اینکه نمیتونید روی حرفتون بمونید ! واقعیت هست

نمیشه بصورت خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی ! همه جا حضور داشته باشید که

• مانی جان سلام

عزیز من حسام رو نمی شناسم ، من آقا وحید رو می شناسم ، آقا حسین گل هم در خدمتش هستم این بنده خدا رو که فرمودی رو نمی شناسم !

پی نوشت :

تحلیل :

شمال غرب : بی هدف وسرگردان وخسته از دست مانی کتیبه بر باد ده !

شمال شرق : در لحظه هماهنگی بیشتر

جنوب غرب : سکوت

جنوب شرق : سکوت

نکته : به نظر من این تحلیل است ، نظر شما هم برای من مهم نیست ;)