نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام

فرشید جان متاسفانه جنوب شرق مرتب رو کتیبه های لویال فیک میزاره واینم شاهکار جدیدشون هست که دیوار شدن من نمیدونم معنی این کار یعنی چی و چجوری شما میگین فیک نمیزارن

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• سلام برادر جان حالت خوب خوشی سلامتی احوال سایدت خوبه قرص ها رو اشتباهی خوردی داداش جای قرص آرام بخشی چیز دیگه فکر کنم اشتباه زدی که اینجوری توهم برت داشته یک نگه به خودت و سایدت و لیدرات بنداز ! تو فروم بن تو اخلاق تعطیل تو بازی ول معطل سایدتونم که رو هواست تازه کتیبه اومده بذار چند روز بگذاره تا ببینیم میتونی اون پس لرزه ها رو کنترل کنی و آیا تا آخره سرور توان مقابله با پس لرزه کتیبه تو سایدت و جنگ با جنوب شرق رو میتونی اداره کنی یا نه بعد بیا اینجا رجز خونی کن

یادم آخرین باری که یک بنده خدای اینجا ادعا کرد و مبارز طلبید هرش پرید کپش داغون شد و خودشم شد دفساز و در نهایت توی فروم هم کت و شلوار را از تن خارج کرد و اخلاق پشت کت و شلوار را نمایان کرد پس توصیه من به شما هم درس گرفتن از سرنوشت تلخ یکسری هست تا مجبور نشی توی فروم کم پیدا بشی

فکر کنم بهتر بجای تهدید کردن به فکر این باشی از چاله ای که توش افتادی خارج بشی بعد دوباره شاخ و شونه بکشی چون ممکنه با کله در چاه عقیق تری سقوط کنی که تهش ختم میشه به سرور تاسیس شده کناری

از این که موجبات شادی ما رو فراهم مینمایی بسیار خرسندیم

• با سلام

فرشید جان متاسفانه جنوب شرق مرتب رو کتیبه های لویال فیک میزاره واینم شاهکار جدیدشون هست که دیوار شدن من نمیدونم معنی این کار یعنی چی و چجوری شما میگین فیک نمیزارن

سلام مجدد.

امروز بیشتر از تعدادی که معمولا در نظر میگیرم پست دادم. ببخشید.

ولی باید یه چیزی رو به حسین می گفتم:

((حسین جان؛ راست میگه خب؛ فیک نمیرن ریل میرن و دیوار میشن)). دروغ نگفته بنده خدا.

اما اگر شمال شرق یک اتک از جنوب غرب داره تو همین فروم قرار بده. مستقل بودن علاوه بر قابلیت، لیاقت هم می خواهد.

اون دوستی هم که داره زیر پرچم امرداد گنده تر از خودش و با نهایت بی ادبی حرف میزنه ریپلای نمیشه که یه وقت به هیچ وجه با ما تو یه دسته قرار نگیره. عزیز قبل از شما شمال شرق رو به ما کادو کردند و پس زدیم. زیاد جوگیر نشو. دو نفر با کلاسیک باز کلاسیک باز گولت زدند (ویرایش شده توسط مدیریت) چشمات رو باز کن و عروسک خیمه شب بازی نباش.

پ.ن مهم: دوستان پاکباز که ادعاشون میشه؛ چرا با محدودیت رید مولتی موافقت نکردید؟ تراوین از زمانی که شما اضافه شدید به بد شد (ویرایش شده توسط مدیریت) وگرنه ما همان هایی هستیم که فارم لیست رو اول می نوشتیم رو کاغذ؛ بعد وارد سیستم می کردیم.(دفتر رو هنوزم دارم)

اگر مرد بازی پاک بودید با محدودیت مولتی موافقت می کردید. برید دنبال رید مولتیتون؛ چون قواره تون به بعضی حرفها اصلا نمیخوره.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین و استفاده از کلماتی که خشونت را به فروم میاورد. با ارفاق بن نمیشوید. اخطار دوم - سوم ().

• دوستان خیلی اصرار کردند که چند عکس رو هم در فروم قرار بدهم که بات بازی پاکبازان هم به رزومه بازی خلاف قوانین اضافه کنید (ویرایش شده توسط مدیریت). بنده هم اطاعت امر کردم. چشم آقا مصطفی و آقا عرفان و محمد عزیز!

تایم بندی بین غارت ها و نظم رباتیک واضح بیانگر همه چیز هست و نیاز به توضیح اضافی نمی بینم.

پ.ن: از من گلایه نکنید وقتی کسی (ویرایش شده توسط مدیریت) رو می فرستید جلو که سخنگوتون باشه مجبورم خواسته دوستانم رو اجابت کنم. باز هم منکر استفاده از بات هستید؟ ترجیح میدم بازنده سرافرازی باشم تا برنده ای متقلب!!!!

تمام

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین - استفاده از کلمات و تشبیه هایی که خشونت و بی ادبی را به فروم میاورد. یک روز توقیف با پنج اخطار (معمولا اخطار دوم توقیف میشود) ().

• نمیدونم چرا وقتی عرصه تنگ میشه و فشار زیاد جای ضربات به در و دیوار زیاد میشه گاهی از شرق گفته میشه گاهی از غرب تا کم و کاستی های لیدری اونجایکه باید نمایان بشه اونجای که لیدر باید بیاد لیدری کنه دنباله کوچه علی چپ و عوض کردن جو با بردن جو به سمت دیگ هست طرف ادعای نوشتن فارم لیست و وارد کردن مختصات داره در فارم لیست ! حاجی کلاتو بذار بالا و خودتو با کلاسیک بازها مقایسه نکن میدونی چرا ؟ چون توی زمان ما فارم لیست نبود که بشه مختصات دستی بهش داد و از روی لیست گزارش رید میزیم تنها حرف درستت قاطی نکردن ما با خودت بود که توی این چند وقت اینجا زدی :)) همون موقعی که ساعت کوک میکردیم از روی لیست گزارش لینک باز میکردیم و باز تایمش مثا الان یکی میشد دقیقا یکی

باشد که چون خودمون چیزی نمیدونیم یا بلد نیستیم (نوب بودن خودمون) به بقیه هم تهمت نوب بودن نزنیم البته این ها قابل درک چون فشار زیاد و دیزی هم در فشار زیاد شروع به سوت کشیدن میکنه

• سلام و عرض ادب

پ.ن: هرکی نپ میخواد کتیبه باج بده :) هرکی پیش کشی بهتری اورد بیشتر بهش نپ میدیم و گرنه تو شعب ابی طالب بمونید و خودسازی کنید ! اجرکم عندالله

پ.ن: تیرداد بیا یبار دیگه به اینا تبریک بگو ، مثل اینکه گیر تبریک توان، فقط نمیدونم پستی که گفته بودی پابرهنه نپرید وسط رو خوب خوندن و ازش کپی گرفتن اما تبریکی که گفتی رو نخوندن

پ.ن: شمال غرب حیف نیست دفاعتو پارک میکنی رو اینا ؟؟!! لاست میره از بی گندمی هاااااا !!

کی میخواد ازتون نپ بگیره ؟ شما که رو حرفتون نمیتونید بمونید چجوری میخواید رو نپ با یه ساید دیگه بمونید ؟ شما هر زمان ببینید متا و نپ برای شما منفعتی نداره هرجوری شده اونو میشکنی .
    برد و باخت مهم نیست ، ممکنه یه تیم یه سرور ببازه ولی ازش همیشه به خوبی یاد بشه ولی یه تیم برنده بشه و تو تاریخ به عناوین مختلف اسمش ثبت بشه .

یه خاطره تعریف کرده بودم از تجربه خودم با آمرداد در سرور یک راند 4 که به ما گفته بودن جلو ساید روبروی خودتون خوب بازی نکردید و .... اگه یادتون باشه بعد همون پست ها اسم اتحاد های شرق یکی شد ...
    الان یه سوال از لیدرای شمال شرق دارم ، آمرداد به شما احیانا نگفته که جلو لویال خوب بازی نکردید ؟

از اینا بگذریم بریم سراغ داستان نپ شمال شرق ...

آریانا به هیچ وجه قبول نمیکرد که با لویال نپ کنه ! ( البته قبل نپ چنین فکری میکردم ) ، بعد اینکه نپ کردن فهمیدم این آمرداد بود که نمیخواست آریانا با لویال نپ کنه .
    حالا چی شد که راضی به نپ شد ؟
    پیش خودش گفت خب لویال با پیش شرط اینکه متای شمال شرق با جنوب شرق بشکنه میاد وارد این نپ میشه . زمانی که متا بشکنه چون لویال با جنوب غرب متا داره عملا علیه جنوب شرق 2 به 1 میشه و جنوب شرق اینجا میگه شما دو به یک کردید علیه ما و ما خیلی قوی هستیم ( چون الان دقیقا عکس این مورده و دو به یک دارن جنوب غربو میزنن ) و میره سراغ شمال غرب تا با شمال غرب متا کنه .
    حالا دستاورد این نپ چی میشد برای جنوب شرق :
    1) اینجوری خودش متا رو نشکسته و اسمش بدنام نشده 2) از دست جنگ داخلی شمال شرق راحت میشه و یه ساید ضعیف شده رو از متای خودش خارج میکنه 3) با شمال غربی که بازسازی کرده متا میکنه
    اما نمیدونست این پروژه ای که نوشته رو میشه خوند و علاوه بر این که میشه براش بدل ساخت ، باگ هم داره ، بعد جالبه پیش خودش فکر میکنه چرچیله :دی

پ.ن 1 : بابا خفن تو رو خدا بزار بریم جلو ما رو نبر :دی

پ.ن 2 : رخ عقاب میگیری ولی نمیاد به لبات :دی

کوچیک همه یوسف

• یوسف عزیز شما رو دعوت به آرامش میکنم بعد دعوت به پست خودت میکنم یک دور بخونی

شعله افروختن توی یک ساید دیگه به بهانه کم کردن فشار قدیمی اون جنگ نیابتی وقتی ارزش داشت که زمان خریده بشه اما الان دیگه زمان کتیبه نیست که یک ساید دست به اعصا راه بره الان وقت زد و خورده داداش اون همه همر باید یک جایی خرج بشه و هیچ زمانی بهتر از الان نیست میدونی چرا ؟ چون فرصت ریکاوری داره تا بتونه حداقل 2 یا 3 راند دیگه همر رو باز سازی کنه و باز لذت ببره اتاق فکر کاملی ندارید چون بهنام یک دفعه دیگه هم گفت ملک و طوایفی اداره میشه و شما توجه نکردید آخره بازی کامل این صحبت باز میشه تا ببینی چقدر بازی جالب هست و چرا بازی که فقط چند عکس و چند تا اعداد و رقم هستش اما هیچ وقت جذابیتش کم نمیشه

اون چرچیل بازی که گفته شده توی پستت موج میزنه و اینکه سعی در عوض کردن جهت پیکان فشار داری کاملا مشهود هستش

• با سلام،

خجسته باد این همه شکوه،

یک سوالی هست که اذهان عمومی رو درگیر کرده

که چرا مصادف با اتفاقاتی گندم منفی برداشته میشه؟

همراشونو نمیتونن بعد از بک دادن گندمشو هندل کنن؟

آیا این مدل حرکات چه معنایی دارد؟

آیا این مدل No Starvation در کدام سرور مرسوم است؟

(ویرایش شد توسط مدیریت)

میدونم رسیدگی ها به چه شکلیه

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار اول ().

• یک سوالی هست که اذهان عمومی رو درگیر کرده

که چرا مصادف با اتفاقاتی گندم منفی برداشته میشه؟

همراشون سنگینه نمیتونن بعد از بک دادن گندمشو هندل کنن؟

سلام به همه ی دوستان عزیزم

دوسته من کوتاه و مختصر جواب میدم تا از بلا تکلیفی در بیای

امید بخدا اون سروری که بازی میکنی در اینده و همرت میمونه و حرفی واسه گفتن داری جواب خیلی از سوالاتتو میگیری و انقدر اسپم نمیکنی

پس عجول نباش فوقش ۲ ۳ سال دیگس دیگه چه عجله ای داری

کاری هم به سوالای بعدیت ندارم که آیا اولشونه و بعد دوباره یه سوال دیگه از توش در میاد🤣

پ.ن : باشد تا رستگار شویم

پ.ن ۲ :دیواری به بلندایه لویال و مسترز و ریبورن😅 ۲ سایدو نیم در یک ساید😉

پ.ن ۳ : میگن بعد از نیمچه اتکای جنوب شرق انقدر اکانت بی سرپرست تو اس دبل پیدا شده که لیدرا اکانت با ساپورت گلد فراوون آفر میدن

راسته؟🤔

جا نمونیم یوقت😁

Mr.ScarY

B O O M B

DR.ERROR

WITCHER

STORM

TAK SHAKH

KING BALA

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Witcher ().

• سلام و عرض ادب و خسته نباشید تبریک میگم بهتون بابت زدن 6ک گرزی اونم بخاطر حال نداشتن آرش:)

چون طبق چیزی که تو اسکات قبلش دیدی رضا جان و چیزایی که میخواستین خفت کنید اصل مطلبش رو فرستادیم جای سیف قربونت بشم اینم که زدین حالا نمیدونم دیگه آرش اینارو که از رید اومدن چرا گذاشته بمونه بازم ما تبریک رو میگیم اما خب ما خفت اکانت 33eyd رو نذاشتیم دیگه 6ک گرزی بدون کتیبه خرجش 3 روزه بازم دمتون گرم

برا روحیه بجه هاتون خوب هست لابد

امیدوارم بازم از این حرکات ازتون ببینیم چون جذاب میکنه بازی رو برامون

نکته بعدی اینه که من درجریان نحوه ی بردن کتیبه وصحبت های بین سایدی نیستم و گمونم نمیکنم تک هیرو کتیبه رو زده باشن از ش غ اما خب هرگونه کتیبه بردن خارج از توافقات انجام شده رو محکوم میدونم و اصلا حمایتی از این قضیه نمیکنم اگر دوستان ریز مطالب رو بگن بنده طبق شواهد مطمئنن موضع گیری میکنم هرچند تیم تک شاخ در مسائل سیاسی هیچ وقت سعی کرده تا جایی که میشه دخالت نکنه ما در چیزایی که واضح هست که حق رعایت نشده موضع میگیریم در مورد کتیبه ش غ بنده از ریز کار هیچ اطلاعی ندارم و در مورد توافقات انجام شده بنده در جلسه نبودم پس قضاوت از جانب من نمیتونه انجام بشه چیزی که من در مورد کتیبه زدن ج غ دیدم

این بود که این ساید بعد از اینکه لویال کتیبه جنگ رو برداشت بدون اینکه فکر میکنم حتی فیکی روی کتیبه باشه با تک هیرو کتیبه رو بردن ساید خودشون و این

اصلا مشابه کاری که پلیر ساید ش ش کرده فکر نمیکنم باشه دو مقوله جداس که امیدوارم به صحبت و مذاکره بین هم حلش کنید

• حیف شد دژکوب هاش در رفته بودن

پایدار باشید

به نام دانای بزرگ هستی بخش

کلا اهل نوشتن و سر و صدا نیستیم،به اندازش تو بازی بچه ها میشناسن مارو

فقط اومدم یچیز کوچیک راجع به یه خفت خفن(البته از دید اساتید بزرگ) بگم و برم

پلن بزرگ خفت جنوب غرب:

اهداف:

1-خفت کردن برده

2-ازادسازی گندم مهاجم

نتیبجه پلن:

- خفت کردن تمام برده ها به علاوه مقداری نگهبان خاکستر و دلاور که نتیبجه خفت رو 2چندان میکنه

- متاسفانه تو زمینه ازادسازی گندم مهاجم ،کوتاهی از سمت مدافع صورت گرفته و از رعد ها به خوبی پذیرایی نشده

میدونم پیش خودت میگی ک استپ چی هستو نصفه روزه ساخته میشه

میدووونم

فقط خواستم بگم همه رو مث خودت نبینی مشتی

یا کلا یچیزو نیا با افتخار تعریف کن یا میکنی لینکای قبلشم بذار ، پستاتم طولانی تر میشه:دی

در اخر سعی کن مث لقبت بزرگ باشی

واقعا حیف شد دژکوب ها در رفته بودنX(

دیر زیویم ، درست زیویم ، شادزیویم

• در ادامه صحبت های دکتر باید این سوال هم مطرح بشه که......

شاید دف سنگین میخواد از سایدا دیگه بیاد نمیتونن گندمشو هندل کنن؟؟؟

فرار رو به جلو های خوبی میزنن دوست عزیزمون جوری که خود مسی و رونالدو میان پیشش درس میگیرن:)))

یعنی فکر کردن ما در جریان زد و بند هاشون نیستیم خلاصه گندم خور سیو کتیبه ها سنگینه از اینورم دفاع باید بدن ی صحبتایی میکنن که مولتیام که هندل باید بشن بعد ارسال دف اوووو چقدر سخت میشد اگه این نمیشد نه؟;)

• سلام و درود دوست عزیزم.

ممنونم ازنگاه شما و جنبه شما‌. آره من تو اسکات نیروی دیگه ای رو دیده بودم و این که گیرم اومد یک نیروی دیگه بود ولی به هر حال واسه رفع کدی بد نبود‌. به رسم بازی بود و ببخشید چنانچه تعرضی شد. عکسم گذاشتم که بعضی از دوستان فکر نکن انقدرها هم سیف هست‌ وضعیت. امشبم دم اکانت Ronin گرم که از اتک سحرگاهی گریخت.

آقا شهریار؛ قربان عارض شدیم خدمتتون که هدف اون رم ها بود که در رفتن. کاسب نشدیم جز معدودی دف بی گناه. حالا شما چرا از در رفتن دژکوب ها عصبانی هستی آقا شهریار؟ امیدوارم پاینده باشید.

پیش بینی شما اشتباه بود دوست من؛ بهانه ای در کار نیست. این دیر زیویم چی میشه دقیقا؟ مگه میشه دیر زید؟ مگه دست خودمونه کی زیویم؟

پ.ن: چرا کسی در مورد عکس های استفاده از بات نظری نداشت؟ قابل رد نبود نه؟ چون آقا شهریار و اکانت تک شاخ افراد شرافتمندی بودند که حاضر نشدند دروغ بگویند و تکذیب کنند! اله اعلم.

منتظر نشستن اتک ها هستیم

دمتون گرم که اینجوری پلن میرین و تلاشگرین

گندم هم اوکیه. مشکلی نیست

پایدار باشید.

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان و سروران گرامی

دوستان خیلی اصرار کردند که چند عکس رو هم در فروم قرار بدهم که بات بازی پاکبازان هم به رزومه بازی خلاف قوانین اضافه کنید (ویرایش شده توسط مدیریت). بنده هم اطاعت امر کردم. چشم آقا مصطفی و آقا عرفان و محمد عزیز!

تایم بندی بین غارت ها و نظم رباتیک واضح بیانگر همه چیز هست و نیاز به توضیح اضافی نمی بینم.

آقا رضای عزیز حالا که شرایط را بر وفق مرادت نمیبینی گفتی شاید بشه روغن ریخته ای را نذر کنم و ثوابی ببرم.

درسته تو سرور آیدین (EyeDean) ظاهراً حضور نداره ولی یادت باشه بقیه هم مثل خودت سرشون تو برف نیست شایدم هنوز برفی نیومده اینجا. گفتم یه نمه از اون حرکتای خاص آیدین را بیام برات شاید خوشت بیاد و دیگه تو این قبیل فازها وارد نشی هر چند بعید میدونم گوش شنوایی داشته باشید چون قبلاً تیرداد بهتون متذکر شد که این راهی که میرید را ما قبلاً ... اما چه سود خودتون مایلید تجربه کنید.

در عکسهایی که از حملات اکانت Watch and Learn گذاشتید واسه چهار حالت بررسی انجام شد تا ببینم واقعا" طرفم داره از بات استفاده می کنه یا نه که نتیجه جالب بود

عکس اول حملات دهکده 06 - dr_sina_sadeghi زمان نشستن حملات به شرح زیر هست

01:07 - 03:47 - 06:31 - 09:16 - 11:59 - 14:41 که فاصله بین هر دو حمله به ترتیب میشه 160 - 164 - 165 - 163 - 162 ثانیه

عکس دوم حملات دهکده 06 - dr_sina_sadeghi زمان نشستن حملات به شرح زیر هست

00:53 - 03:33 - 06:17 - 09:02 که فاصله بین هر دو حمله به ترتیب میشه 160 - 164 - 165 ثانیه

عکس اول حملات دهکده 05 - M o r T e z A زمان نشستن حملات به شرح زیر هست

02:10 - 04:50 - 07:33 - 10:20 - 13:04 - 15:42 که فاصله بین هر دو حمله به ترتیب میشه 160 - 163 - 164 - 164 - 158 ثانیه

عکس اول حملات دهکده 05 - M o r T e z A زمان نشستن حملات به شرح زیر هست

01:56 - 04:36 - 07:19 - 10:06 که فاصله بین هر دو حمله به ترتیب میشه 160 - 163 - 167 ثانیه

حالا یه آدم منطقی بیاد بگه کدوم برنامه هوشمندی هست (بات) که با هوش مصنوعی خودش بتونه طوری فارم لیست را بدون زمان بندی مشخص بزنه که این شکلی رندوم بین 155 ثانیه تا 165 ثانیه فاصله بیوفته چون یه زمانی ممکنه گیر شرلوک هلمز جنوب غرب گرفتار بشه و فواصل حملاتش کنترل بشه.

رضا جان به خدا وقتشه به جای کافئین چای و قهوه از دمنوش گل گاوزبان استفاده کنید.

میدونم تا حالا فارم لیست بزرگ ندیدی که به محض تمام شدن سری اول اگر دوباره بری از اول لیست را بزنی نیازمند صبوری در زدن فارم لیست (صبر جهت گذشت زمان یک دقیقه ای) نخواهد بود. اگر شرایط استراتژیک اجازه میداد فارم لیست خودمون را واست عکسش را میذاشتم تا متوجه بشی چی میگم.

از ما هر سری که (حدود 44 فهرست) میزنیم فاصله زمانی میشه حدود 90 تا 100 ثانیه و خب این عکسهای شما نشان میده دوستان اکانت Watch and Learn به نظر بین 70 تا 80 فهرست فارم مختلف در اکانتشون دارند که درست کردنش و رسیدگی به اون کار ساده ای نخواهد بود.

این قبیل دوستان معمولا" اونقدر فارم لیست را پشت هم میزنند تا نیروهای دهکده تمام بشه یا به محدودیت بخورند و دلیلش هم فاصله یک ساعته بین حملات شماست در عکس اول;)

با همه این اوصاف اینکه فروم خیلی بار فنی نداره تقریباً چند وقتی هست عیان شده ولی دلیل نمیشه چون بار فنی فروم اومده پایین هر چرندیاتی را بخواهیم به خورد ملت بدیم شاید یکم از فشار روانی رو خودمون کم بکنیم. لذا بهتره به همون بحثهای خاله زنکی قبلی برگردید شاید اونجا موفق تر عمل کنید. :D

پ.ن 1: تیرداد خدا لعنتت نکنه که نذاشتی چهار تا گرگ واسه این جماعت نگه داریم حالا از سوسک کشی هاشون با افتخار تعریف نکنند8o

پ.ن 1: یادش به خیر آیدین حتی اندازه بین خطوط گزارشات را هم چک می کرد که مبادا سرش کلاه بذارند و اطلاعات ساختگی تحویل ملت بشه اما حالا .... بگذریم.8)

پ.ن 2: تاهوما فقط به یاد فؤاد :love:

شاد و پیروز باشید

NAF

• سلام و درود دوست عزیزم.

...

پ.ن: چرا کسی در مورد عکس های استفاده از بات نظری نداشت؟ قابل رد نبود نه؟ چون آقا شهریار و اکانت تک شاخ افراد شرافتمندی بودند که حاضر نشدند دروغ بگویند و تکذیب کنند! اله اعلم.

...

پایدار باشید.

توصیه می کنم یه لیوان آب خنک میل نموده و به دلیل نداشتن دانش کافی به سایرین اتهام بی شرافتی نزنیم.

علی القاعده سرور نرمال نیازمند صبوری ویژه خواهد بود و همونطور که زمانی اومدم اعلام کردم به دوستان شمال غرب اول بازی به شما نیز یادآور میشم با این آتیش تند زود خاموش میشی و دو حالت بیشتر نداره ولی نتیجه یکیه.

پ.ن : از دوستان میخوام این پستشون را گزارش نکنند تا ان شاء الله از این به بعد متوجه باشند هر توهینی جاش داخل فروم نیست و ما دوست نداریم رقبای خودمون به دلیل بی جنبگی و متعاقبش فحاشی و افترا بازداشت بشوند. لذا رضا جان ازتون میخوام پستتون را ویرایش کنید

آنتی اسپم :

• سلام

یوسف عزیز

شما راند 4 بد بازی نکردید ، میشه گفت کلا بازی نکردید !!!

من خسته شدم انقدر گفتم این موضوع رو ..... با همه این شرایط زیر شما کشیده نشد ، هم اخرین پست من از شما به عنوان متا وینر یاد شد و هم از زحماتتون بابت کاری که نکردید تشکر شد ولی تنها استمتون رو واندر نبود همین !

نکته بعدی اون سرور که تموم شد ولش کن !

این سرور چی کردید؟

زدن که فقط فیک میاید ، ریلتونم فیدر 12 ام اکانت های ماست یا رید واحه هامون

دفم که نمیتونید بکنید هی صفر میشید هیم کراپ لاک الانم که کتیبه رفتن بهش اضافه میشه

هکتونم که میکنن ، وا میستید مجرم به صحنه جرم برگرده

دفتونم که الان کس دیگه میده ، خودتون که هیچی ندارید

خفتم میخواید کنید برده خفت میکنید!

آخه به چی مینازید؟!!!

رضا جان

شرمنده سیستم ما اینور با سیستم شما فرق میکنه ...ما نمیتونیم جنگ اموزو 5 روز بدیم به یکی تا با رید ناتار کتیبه شارژ کنه باید کمکش کنیم و پوش بزنه تا بتونه شارژ کنه برای همین سیستم مسخره ایی که شما فرمودید و جزو قوانین تراوینم نیست رو میتونید تشریف ببرید در سرور 2 ایکس اجرا کنید

اما راجب بات:

قطعا شما تا الان بات نداشتی واسه همین توضیح میدم

1- بات همرو سر ثانیه میزنه بدون 1 ثانیه تاخیر

2- بات نمیتونه کپچا بزنه

در اخرم شما تا الان تو چه قسمتی از بازی موفق عمل کردید که تو رید دادن بخواید موفق عمل کنید؟!! اینم مثل بقیه جاها بخیال بشید.... ریدم به درد شما ها نمیخوره همین پاپ بزنید و سیستم سنتی تاجر مسیر کنید بدون درد سر

در اخرم پول بده یکی برات بات بنویسه ، اگه تونست بنویسه خودم شخصا ازت میخرم به هر قیمت که بگی ! اخه یه چیزی تو فروم بگو که بگنجه خدایی

• سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

یعنی کار به کجا رسیده عکس اسکات دیوار کردن رو توی فروم به عنوان افتخار میزارن :)

من دیگه عکس هاشو نمیزارم شما خودتون در جریان هستید

اما در کل بیشتر از 9000 اسکات با کتیبه چشم لاست دادین !!! (اون ۳ک اسکات ما چشم نداشت :) )

هفته خوبی داشته باشید

پ.ن : این Watch and Learn کیست که همه عالم دیوانه اوست !!!

پ.ن : بیچاره ممد مون شادو سرور قبل ، تنهایی جور همه اس دبلیو رو یه تنه میکشید و با اکانت رومی خودش تک واندر مرکزی اس دبل رو اپگرید میکرد تا آقایون به کارای شخصی و سرور های دیگشون برسند وگرنه همونم کسی غیرتش نمیشد بگیره !

• رضا جان ما از لحاظ سیف بودن مشکلی نداریم

باور کن از اتکای شما استقبال گرمی میشه اما متاسفانه اون شب من روی اکانت نبودم و آرش هم بدلیل مشغله ی زیاد ارتباط کافی رو با توجه به اینکه اتک نیمه شب

لانچ شد و باید بچه های دفساز رو بیدر میکرد با بچه ها اونچنان مچ نبود و نمیدونست که کار درستیه بزنگه بیدار کنه یا نه بنا بر این ترجیح داد خودش جا خالی بده

احتمالا تو اون تایم مشغله براش پیش اومده رفته که اون 5-6 ک گرز هم از رید اومده گیر شما افتاده

اونم واسه من به شخصه اصلا باور کن مهم نیست 5ک گرز

در مورد بات هم من هیچگونه استفاده از باتی ندیدن و دوستان در دیسکورد از صبح اجرای پلن تا شب روم بالایی بنده در حال انجام لانچ ها بودند لانچر های پلن رو

من به شخصه میشناسم اشخاص حقیقی و بسیار کار درستی هستن در مورد رید هم بنده خودم هم از اکانت واتچ شاکیم:))))

همه منابع مپ رو جمع کرده نمیذاره ما ریدمون رو درست بریم اما میدونم از بات استفاده ای ندارن هیچ کدوم از دوستان کما اینکه همین چند روز پیش ما

پیگیر بات یا اسکریپت برای زدن ناتار بودیم چون دیگه موهامون سفید شده بسکه مپو گشتیم اما کسی از دوستان نداشتن

خلاصه اینگه نگردید عزیزان یکی از قوانین اینه که قسم نخورید یکاری میکنید که قانون شکنم بشیم:D

خلاصه برادرانه گفتم بازیه دوستان خوبه باید قبول کنید این مطلب رو اینارو هم میگم که فردا شمام نشید حکایت سرور اسپید قبلی بعضیا اومدن هک کردن

ساید ج ش رو دیدن واو چه همرایی و شاخ در آوردن و دبه کردن که اسمشو نبر کمک های غیبی کرده و زدن رو حذف چون خودشون تا حالا این چنین چیزایی رو

نتونسته بودن محقق کنن نگید نمیشه تلاش کنید میشه بحثم اینه زحمات دیگران رو زیر سوال نبریم و سعی کنیم پیشرفت کنیم و روش رو یاد بگیریم

• پ.ن: چرا کسی در مورد عکس های استفاده از بات نظری نداشت؟ قابل رد نبود نه؟ چون آقا شهریار و اکانت تک شاخ افراد شرافتمندی بودند که حاضر نشدند دروغ بگویند و تکذیب کنند! اله اعلم.

فروم با وجود سه نفر از دوستان جنوب غرب فضای فانتزی و فانی پیدا کرده، گاهی اوقات با خوندن پست ها و آشنا شدن با فضای ذهنی دوستان یاد داستان (ویرایش شده توسط مدیریت) سرزمین عجایب میفتم، انگار که این عزیزان رو رها کرده باشی توی یک سرزمین ناشناخته با قوانین عجیب غریب... بعد بعضی روزا بیان و با هیجان، بعضی روزا تعجب و سرخوردگی، برات از تجربه ها و مشاهداتشون توی فروم صحبت کنند... مثلا:

1-وااییییی... دیدی چطور شد!! هیروشونو براشون زود برگردوندند، حتما قالیچه پرنده ای در کار بوده...
    احتمالا تو فکرش اینجوری میگذره که مسول برگردوندن هیروها توی سرور تراوین هیروی گان هیرو رو صدا زده گفته زود باش زود باش بیا اینو سوار بشو این ۵۴ ثانیه رو زودتر برسی بلکه عروسک رییس مهد کودک گلها رو زودتر برداری... بعد طرف با این کبکبه و دبدبه قبل از پست گذاشتن با خودش فکر نمیکنه که خب اگر قراره اینا آوانس بگیرن چرا فقط روی یه هیرو و فقط ۵۴ ثانیه!!! یا فکر نمیکنه من تا الان هون نداشتم برم مشخصاتشو یه چک بکنم.
    (البته پذیرش اشتباه قابل تقدیر بود، منتها فکر کردن قبل از پست گذاشتن و تنظیم متن پست جوری که اگر سه شد همونو مثل خار نکنند تو چشممون کار پسندیده تریه، اینجوری مجبورم نمیشیم قهر کنیم و بریم خونمون و دیگه از اتاق نیایم بیرون)

2-آره، آره... دیدی چیکار کرد براشون! تا خواستن پلن برن تاثیر گندم منفی رو برداشت تا بتونند گندم همراشونو هندل کنند...
    دوست تیزبین و باهوشِ! من، دیروز سرور دچار اختلالاتی بود، فی المثل شخص بنده هر اسکاتی که از ناتار زدم حداقل ۲۰ موج سیم سکند اسکات زده شد!!! حالا ممکنه در موارد دیگر هم اختلالاتی بوجود اومده باشه و لازم باشه که عدم تاثیر گندم منفی اعمال بشه همونطور که در سرورهای قبلتر هم این مورد وجود داشته.
    شما که میای حرف میزنی قبلش سه دقیقه فکر نمیکنی که اگر همر داره بلند میشه، دفاعی هم داره جمع میشه و هندل کردن اون هم پیچیدگی هایی داره! قاعدتا ما باید شاکی باشیم نه شما.

3- دوست دیگری اومده یه سری اسکرین شات گذاشته و تو بوق کرده که آی ملت دارن از بات استفاده میکنند... بعد دیده نه تنها از جنوب شرق بلکه از سایدهای مقابل هم کسی به پست ایشون کمترین اهمیتی نداد، بلند شده اومده با کلمه ای که لایق خودشون هست دیگرانی رو که به پستشون واکنش نداشتند خطاب قرار داده، دوست من اگر یک انگشت رو به سمت ما میگیری ۴ انگشتت به سمت خودته. ناصر اومد و جواب فنی به پستت داد امیدوارم قانع شده باشی.
    شخص بنده هم که اکانت دفاعی رده nام اتحادم هستم و فارم لیستم در حد روشی که ناصر یادت داد نیست، هر موقع میام رید بزنم لانچ حملاتم با توالی و فاصله مشخصی هست با چند ثانیه کم و زیاد، اعمال این فاصله احتیاج به هیچ باتی نداره و کاملا هم توجیه فنی داره.
    خلاصه اگر جوابتو کسی نمیده بخاطر بی ارزش بودن استدلالت هست نه شاخ بودن خودت یا حرفت.

پ ن: بنظر تکثیر شدید، (ویرایش توسط مدیریت) در سرزمین عجایب! امیدوارم این روند یجا متوقف بشه.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: استفاده از مثال های بهتر باعث میشه بی احترامی و خشونت وارد فروم نشود. اخطار اول ().

• طرح سوال از ما

تحلیل فنی از شما

به نظر شما وقتی با گذشت بیش از 130 ساعت از شروع هفته در تاپ 10 آخرین اتحاد غارتش به یک میلیون نرسیده بقیه اتحادها چکاره هستند؟

پ.ن: باید دید با این قبیل پستها میشه روند غیر فنی را از فروم گرفت؟