نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام دوست عزیز چون مستقیم از من سوال کردی منم جواب شما رو میدم .

شخصی به شما یه امانتی میدهد که براش نگه دارین . آیا شما بدون اجازه اون شخص امانتی رو به کس دیگه ای میدهید ؟

احتیاط کن یهو میای با کمترین تلفات کتیبه بزنی با کمترین تلفات کتیبه از دست ندین داداش گلم

آقا بسیار ارادتمندیم

یه حکایت هست در کتب کهن که با یه سرچ ساده قابل دست رسی هست

از اونجایی که من مثل جناب دیابلو به فن آوری هایپر لینک مسلط نیستم شما رو ارجاع می دم به گوگل کردن عبارت :

شریک دزد و رفیق قافله

با بررسی حکایت ذیل این جست و جو به ماهیت پاسخ خودتون پی می برید

این که من بدونم شخصی مالی رو به من سپرده که حقی در تصرف اون نداره به من اجازه حفظ اون مال رو میده ؟!

نمی خوام بحث رو سیاسی کنم ولی در نظر بگیرید آقای خاوری نامی جیب من و شما رو زده رفته پول رو داده کانادا بعد دولت کانادا میگه من با حکومت اسلامی مشکل دارم ! پوله رو بر نمی گردونم اونجا باهاش ارزش افزوده تولید می کنم !

اگر یه روزی حکومت مردمی شد پوله و طرف رو پس می دیم !!!

این دلیل اقدام دولت کانادا از نظر شما پس ستودنی است دیگه ؟!

خداییی یه حرف هایی می زنید آدم به آدمیت آدمی می یابد !

پس خواهشا ژست مشتی گری برای توجیه سوء استفاده خودتان از شرایط نگیرید لطفا

حالا این که اون طرفی که کتیبه رو داده شما براش نگه دارید درچه حال است و چرا با توجه به نپ شما را مناسب حفظ اموال شخصی (مورد تصور خود) می داند امری است که خود می تواند محل بحث باشد و این پرسش رو ایجاد می کنه آیا داریم راجع به شخصی زنده و حقیقی صحبت می کنیم ؟!

یا این شخص رو هم همون خرگوش مهربون سرزمین عجایب ساخته است !

پ ن : ما یه کتیبه احمق داریم که اگر تمایل دارید به شدت استقبال می کنیم از کسانی که توانایی بردنش رو دارند برای خالی کردن خزانه اقدام کنند !

پ ن 2 : شب دراز است و خواهیم دید که کتیبه اوردن و بردن ها چگونه و به چه ترتیبی انجام خواهد گرفت

پ ن 3 : چرا اینقدر زیبا و جذاب خودتون رو فریب می دسد که این فریب ها به صورتی ملکه ذهنتون میشه واقعا خودتون باورتون میشه که دارید راست می گید !

• جنگ اول به از صلح آخر !

صلح ساختگی بهتر هست، یا بحث و چکش کاری، صحبت و در نهایت همفکری؟

به دلیل مطرح شدن دوباره این موضوع و

به همین مناسبت میخوام با شناختی که از پلیرهای اس ای پیدا کردیم تقسیم بندی داشته باشیم:

پلیرهای فعلی حاضر در اس ای:

1. بدنه اصلی تیم آمرداد که پست ها و مناصب خاص و استراتژیک را بر عهده می گیرند و تصمیم گیرنده های اصلی هستند (به همراه حلقه خاصان و مریدان که به شدت حفاظت شده و رمز گذاری شده است و کسی اجازه ورود به آن ندارد و نخواهد داشت.)

• طراح پلن کلی ساید
    • تنظیم کننده روابط دیپلماتیک خارجی
    • تنظیم کننده روابط داخلی
    • تقسیم کننده کتیبه ها و ...
    • موتونوم موکونوم ها
    • توزیع کنندگان 15 کراپ

2. پلیرهایی که به دعوت این بدنه اصلی به اس ای پیوستند، غالبا پلیرهایی قدیمی با ارائه وعده هایی مثل ارائه بازی سالم در سرور بدون بات و مولتی!

• پلیرهایی که سبک کلاسیک داشتند، مثل عده ای از همبازیان قدیم و جدید آیدین (که بعد از تلاشش برای نجاتشون از این تیم، با مخالفت و گارد آمردادیون روبرو شد)
    • عده ای که بسیار قدیمی باز هستند و قبل از سرور تست یه ورژن آزمایشی برای اینها فرستاده شده بوده که باگ یابی کنند (اعضای گروه خوش خنده ها)

4. پلیرهایی که ذاتا اس ای باز هستند و بدون توجه به هر تیمی، در ساید مورد علاقشون رجیستر می کنند.

5. پلیرهای جذب شده از اسپید اخیر، ملقب به پلیرهای زنبیلی!

• خب به نظر می رسه این دسته از پلیرها که با وعده گرین کارت آمرداد به اس ای پیوستند و از آتش و خون و باگ و مولتی میلیاردی با سرعت خدااا پا به سرور نرمال مثلا بدون بات و مولتی گذاشتن، یهو تسمه تایمشون آسیب دیده و گمان می رود که همین ها بودند که عامل اصلی سوق دادن دوباره آمرداد به سنت همیشگیش یعنی مولتی بازی افراطی بودند و البته سهم خواهی نسبت به تلاششون برای باد کردن تیم با مولتی! (منتظر زنبیل بازی جدید در سرور جدید باشیم؟)

3. رفتگان

دسته سومی که دیگه حضور ندارند (پی بردند به اصل قضیه و خیلی با خودشون کلنجار رفتن و در آخر تصمیم گرفتن به دروغ و بات و مولتی نه بگن و بیشتر ازین رزومه خودشونو خراب نکنند.)

-آیا بدنه اصلی قادر به کنترل تمامی سلایق و دیکته کردن سیاست های خودش به اون ها خواهد بود!؟

-- آیا بدنه اصلی اجازه عرض اندام به افکار جدید تزریق شده خواهد داشت!؟

سنگ پا یا تخم کفتر؟

بعد از گذشت چند روز و تجویز تخم کفتر از طرف دکی تک برای عزیزان اس ای، می بینیم که دسته جمعی و اتوبوسی به فروم هجوم آوردن!

البته طبق بررسی های انجام شده تخم کفتر هم نمی تونه به این میزان تاثیر گذار باشه، ظاهرا تخم ناتار بوده!

چند روزی بود که متخصصین امر پیگیر بودند که آیا ناتار تخم ریزی داره توی این سرور یا خیر! که ظاهرا نداره و نخواهد داشت و این عدم تخم ریزی مشخص شده دلیلش، چون سریع مصرف می شده! بی خیال شدن.

و این که ناتارها زنده زا هستند یا تخم گذار؟

و این که طرز مصرفش؟ خام خام یا نیمرو؟ یا روش های دیگه؟

در همین راستا ، از پریروز و در حال حاضر ، اینبار به تقلید از آمرداد ، دارند تلاش میکنن که اوضاع داخلی ج.ش رو ملتهب نشون بدن و بخیال خودشون با نشر اکاذیب در مورد حذف اکانتها و اختلاف بازیکن/ لیدر و بی برنامگی ، سعی در ایجاد شکاف بکنن.

ماقبل و مابعد این جملت بعدا پاسخ خواهد داشت!

فعلا همین قسمت رو جدا کردم که یکی از بهترین اعترافاتت در طول زمان فروم نویسیت توی فروم این سرور هست!

- هر کسی با سیلی حقیقت صورت شما را بنوازد که دیابلو نیست!

- تصور این که تخم ناتار رو به سنگ پا می کوبی و میل میکنی خیلی جالبه :|

--- زنبیلی ها به فروم نرمال هم ورود کردند؟ با زنبیل اومدی با سطل برمیگردی؟ آیا شاهد زنبیل بازی در این فروم برای سرور بعدی خواهیم بود؟

---- بیاموزید در مواردی که به شما هیچ دخلی ندارد دخالت نکنید! به صورت مشهدیش: "شما کیش مِشِن یا کیش مِرِن؟ :)))"

----- یکی هم هست سندروم 50 داره، نمی دونم چجوری از 50 و 50 به 25 درصد هم رسید؟

• با سلام خدمت اهالی سرور

دوست عزیز اول خیالتون رو راحت کنم که زیاد غصه نخورین کتیبه با تک هیرو رفت با تک هیرو هم برگشت و باز هم هر تبادل کتیبه ای که صلاح بدونیم بین لویال ودوستانمون در جنوب غرب انجام میدیم من نمیدونم چرا یه جابجایی ساده کتیبه بین دو متحد اینقدر فکر شمارو مشغول کرده این یه چیز بسیار عادی هست .

متاسفانه مشکل شما اینه که فکر میکنین هر اتفاقی میوفته حتما باید یه سودی واسه یه طرف ماجرا داشته باشه و تنها چیزی که در نظر نمیگیرین رفاقت و اعتماد بین طرفین هست که از همه چی با ارزش تره. باید قبول کنین هنوز هستند ادمهای با شرافت و با صداقتی که واسه حرفشون ارزش قائل هستند و واسه خاطر چهار تا عددو یه بازی مجازی اعتبار خودشون خراب نمیکنن .

دوستی لویال و جنوب غرب یه دوستی بسیار عمیق و بر پایه صداقت و رفاقت هست و با این حرفا خراب نمیشه به شمام برادرانه توصیه میکنم تو مسائل داخلی ساید دیگه دخالت نکنین.

با تشکر

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• سلام خدمت همه دوستان و شکاکان فروم

نمیخوام براتون حاشیه برم به همین خاطر میریم سر اصل مطلب .

ببینید شکاکان عزیز شما بالا برید پایین بیاید روزی ۱۰ بار توفروم هم بگید بازم هیچ اتفاقی نمیفته ! لطفا از توهمای خوشگلتون بیرون بیاید ، شما اگر مدرکی داشتید تا الان فرومو پاره کرده بودید از بس با اسامی مختلف تو همه جا پخش کرده بودید ! ولی اتفاقی که میفته چیه؟ اینه که فقط میاید یه سری تهمت پشت هم سوار میکنید و در میرید . بگم بگماتون ادم رو یاد یه فرد خاصی که همه بهش ارادت دارن میندازه :)

برادر من شما اگر مدرکی داری لطفا لطفا لطفا در مرحله اول میفرستی برای مسئول مربوطه و در مرحله دوم برای روشن قضیه برای همه بازیکنان سرور تو همین فروم منتشر میکنی عزیز دلم ;)

در غیر این صورت اگر چیزی در چنته نداری لطفا وقت مارو نگیرین با تراوشات اذهان مریضتون !

اگرم اینجا کسی از بات استفاده میکنه واقعا دمش گرم چون جوری استفاده داره میکنه که نه کسی تونسته گیرش بندازه نه من به شخصه اطلاعی از وجودش دارم وگرنه مریض نیستیم دستی رید بزنیم وقتی میشه از امکانات تسهیلاتی رفاهی استفاده کرد!

حالا اگر شما توانایی نداری دلیل نمیشه هر روز بیای بگی‌ اهای ملت اینا بات و مولتی دارن :) سوزشتو کنترل کن بشین پای اکانتت ، از تو فروم چیزی واست در نمیاد فدات شم :*

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: صحبت از مولتی هانتر - ویرایش شد ().

• زبان سرخ ، سر سبز میدهد بر باد

به هر حال مشکل اصلی اس دبیلو از اول سرور لیدرهای بی سیاست و بی عرضش بوده ، افرادی مثل دیابلو ، ناصر ، سورنا و ... . من یه بار خلاصه و جمع جور بهشون گفتم لقمه اندازه دهنتون بردارین!ولی خوب منتهی مشکل اینه متوجه نیستن یا نمیشن :)

انشالله 10 روز دیگه که اومدن فروم و جمله معروف

من قهلللللللللللممممم اصلنم ! دوستتونم ندارم

سر دادن

اعضاش متوجه میشن که رو دیوار چه افرادی یادگاری مینویسن !

لینک اول :
    کلین کردن اطراف پایگاه نظامی امرداد در مرز جنوب غرب :دی

3925-222222-png

3926-3333333-png

مرسی که اطراف پایگاه ما ده میگیرید که ما از دسستون بگیریم و در جهت منافع خودمون استفاده کنیم :)

لینک دوم:
    شهید خاکستری مسترز

https://forum.speedtra.com/ind…tachment/3928-444444-png/3928-444444-png

پری جان ( اگه اشتباه نکنم ) شما اولین قربانی بلبل زبونی لیدرهات در فروم بودی ولی نگران نباش قطعا افراد بیشتری به شما ملحق خواهند شد تنها نباشی :)

پ.ن: با توجه به اینکه قراره به مسترز فشاری بیاد تا عمر داره یادش نره و همین باعث میشه که من باب گذشته دهنشون رو باز کنن و هرچی دلشون میخواد بگن .... لینک های مسترز را در کانال ما دنبال کنید amordad_team  

پ.ن: انشالله که عاقلی و تو چاه بزرگی که مسترز واسه خودش کنده نمیری:)

• ساعت پنج و سه دقیقه صبح هیرو گان هیرو به این دهکده خورده و خفت کرده

مختصات ده اسپرلئوس

مختصات ده اتکر

فاصله ۱۸۲ خونه

کتیبه مهاجم چکمه بزرگ

نقشه ۵۰ درصد هم دستش

چکمه ۵۰ درصد هم پاش

زمان برگشت ۱:۰۴:۱۳

این زمان رو با زمان لند اتک جمع میکنیم میشه زمان رسیدن به دهکده ۶:۰۷:۱۴ جابجایی هیرو از ده ۳ به ده ۰۱ که ۲ خانه هست فرض میکنیم پرچم سه گوش هم داده دست قهرمان کفشش هم مهمیز با چکمه بزرگ ۲:۲۳ هست خب حالا این زمان رو هم به اون ساعت اضاف میکنیم میشه ۶:۰۹:۳۷ الان هیرو در دهکده جدید حضور دارد برای لانچ اتک بعدی

فاصله ۲۶.۷ خونه

این دهکده چکمه کوچیک داره

مدت زمان با چکمه ۵۰ درصد هیرو و چکمه کوچیک ۳۹:۱۰

خب حالا اون زمان ۶:۰۹:۳۷ رو با ۰۰:۳۹:۱۰ جمع میکنیم و جواب میشه ۶:۴۸:۴۷ ثانیه . بدون در نظر گرفتن زمان برای جابجایی های آیتم ها و هیچ پرتی زمانی هم نداشته یعنی به محض رسیدن هیرو بدون حتی یک ثانیه معطلی همه این کارها انجام گرفته باشه باید نیروهاش برای اتک دوباره به من ۶:۴۸:۴۷ باید میرسیدن حالا چطوری

یک دقیقه زودتر رسیده ؟

عقل ناقص من تا این حد میرسه حالا اگه کسی هست که بگه کدوم آیتم رو جا انداختم خوشحال میشم بدونم .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر. قوانین را مطالعه کنید. پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است. ().

• با سلام و عرض ادب صبح عالی متعالی

از اونجا که تو پلن خفت شما و اسپرلوس مهدی کُلت از بچه های تیم ما با همکاری کسری گان هیرو شرکت داشتن بنده هم در جریان این پلن بودم

و از اونجا که استاد تیتابلو بنده رو دکتر میدونن بنظرم شما ی تخم کفتر به سرتم بمال ناصر جان و فکر کن که آخه تیم مدیریتی ساعت عادی روزانه جواب نمیدن

بعد بشینن واسه خفت ی اکانت به اسم اسپرلوس ساعت 5صبح واسه گان هیرو هیروش رو جابجا کنن اول ببین با عقل جور در میاد حالا؟؟؟!!!!!!!!!!!!!:|

من میدونم فاصله گان هیرو با شما 40 مین و با اسپرلوس هم زیر یک ساعت بوده اصلا نخوندم چی نوشتی فقط میدونم دیشب نخوابیدی جا خالی دادی الان خسته ای

برو عزیزم بخواب که از وقت خوابت گذشته توهم داری میزنی کم کم^^:D:D

• سلام و صبح به خیر دوستان

(این پست می تواند جنبه آموزشی داشته باشد)

تبریک میگم به پلن دیشب دوستانم در تیم امرداد و متای شرق. پلن تر و تمیز و قشنگی بود. بدون هیچگونه کار اضافی و با سرعت انجام شد. عکس ها رو دوستان ارسال کردند و تماشا کردید.

اشکان جان خیلی عالی در منطقه مرزی نیرو کشیدی و لذت بردم از این سرعت عمل شما در بالا کشیدن همر در اون منطقه.

اگر دوستان علاقه مند بودند نکات فنی و ریز پلن را با یک سری اطلاعات جالب که الان اطلاعات سوخته به حساب میاد در این خصوص قرار خواهیم داد.

پ.ن۱: آقا ناصر عزیز؛ اول صبح واقعا حس جمع و تفریق اینهمه عدد رو ندارم و کاری هم به صحت و سقم آن ندارم؛ ولی قبلا هم گفتم کسی که بخواهد برنده شود باید برای هر گونه اتفاقی آماده باشد.

پ.ن۲: در خصوص ریزش پلیر در جنوب شرق که دوستان در دو روز گذشته اشاره کردند به نظرم در تراوین و بالاخص در سرور نرمال این اتفاق کاملا طبیعی هست. سرور ۹ ماه زمان می برد و در طول این ۹ ماه ممکن است خیلی اتفاقات برای پلیرها رخ دهد و زندگی آبستن حوادث غیرقابل پیش بینی زیادی است پس اینکه تعدادی پلیر و اکانت ریزش داشته باشند اتفاق عجیبی نیست. اگر اکانت خود بنده را هم در گترتولز بررسی کنید می بینید با اینکه کلا اصلا اهل حذف اکانت نیستم اما بعضا برای بنده نیز اتفاقاتی افتاده که اجبارا حذف کرده ام. آخرین مورد هم به آخرین سرور اسپید آی آر بر می گردد که فرزند نورسیده ام را از دست دادم و همسرم را خدا بار دیگر به بنده بخشید و به شرایطی رسیدم که نتوانستم ادامه بدهم.

پ.ن۳: آقا مازیار عزیز همین جا پاسخ پست شما را می دهم که تعداد پست زیاد نشود و امیدوارم جسارت نکرده باشم از این جهت:

((دوست عزیزم؛ اگر به امید خدا شمال شرق کاملا یکدست و یکدل شد آن وقت از دوستانی مثل حسین tnt و اشکان عزیز بپرسید که چه صحبت هایی بین ما انجام شده است و همین برای اثبات خیلی مسائل کفایت خواهد کرد و الان من هر قدر هم بگویم که واقعا خواهان یکپارچگی و قدرتمندتر شدن شمال شرق هستم ممکن است شما یا برخی دوستان باور نکنید یا حداقل تردید داشته باشید اما زمان ثابت خواهد کرد که چه کسی صداقت داشته است. به عنوان یک دوست اگر قابل باشم برای شما آرزوی موفقیت می کنم و به عنوان یک رقیب بازهم اگر قابل باشم خوشحالم که رقبایی مثل شما دارم. داشتن رقیب قدرتمند و حرفه ای و کهنه کار لذت بخش هست )).

پ.ن۴: دوستان دلواپس که خیلی نگران کتیبه های لویال بودند جنگ اموز با تک هیرو تحویل شد و یک کتیبه هم روش کادو دادیم و یقینا باز هم در آینده شاهد چنین مراوداتی خواهیم بود. خدا را شاکرم که شباهت اسمی حسین tnt عزیز با حسین tnt دیگری که رفیق قدیمی بنده است عاملی شد که رفقای خوبی مثل حسین ها و اشکان و ابوالفضل و وحید و نوراله و نورج خان پیدا کنم. کتییه های جنوب غرب در صورت نیاز در خدمت برادرانمون در لویال قرار خواهد گرفت. امیدوارم نپ پایدار بماند و تقویت شود‌.

امیدوارم دوستانم از نظرات بنده ناراحت نباشند‌. به هرحال نظرات شخصی خودم را صادقانه گفتم و می دانید که همیشه هم سعی کردم همینگونه باشد.

آذرماه سردتان سرشار از لذت باد

• یک خفت عالی و دلچسب و باز شاهنامه نویسی و دلیل تراشی برای بی کفایتی و عوض کردن جو

ولی عزیزم تازه شروع شده و هرچی دست و پا بزنی همین که هست و دیگه آوانتاژی واسه ادامه بازی براتون داده نمیشه چون زیاد جولان دادید باشد که در روز های آینده نیز شاهد دیدن بی کفایتی های بسیار بیشتر از لیدر های sw در همین فروم خواهیم بود از الان در فروم شاهد جمله های تکراری زیادی خواهیم بوداز جمله :

من حذف میکنم

زمین کج است

شما تقلب کردید

شما چشم جهان بین دارید

کتیبه های شما سرعتش زیاد تره

و......

و این جملات فقط یک دلیل خواهد داشت حذف و انتقال به سرور در حال ران بغلی

• پست ناصر جان برای اهل علم نوشته شده

برای کسی که اهل فن و محاسبه باشه (امثال ایدین عزیز)

لذا اگه تو محاسبات سر رشته ندارید

اگر توی تراوین فقط مولتی زدنشو بلدید

مجبور به تخریب غیر منطقی و غیر اصولی نیستین

با یک حساب سر انگشتیه ساده حتی یک کودک هم متوجه این موضوع میشود

یا شما باگی بلدی که هیرو ادد میکنی

خدا داند

ولی جواب علم و اعداد رو باید با علم و اعداد داد

وقتی که در جواب علم و اعداد با کلمه ی(برو بخواب خوابت میاد) مواجه میشیم

هر عقل سلیمی متوجه میشه که یه جای موضوع میلنگه

(در پست قبل اشاره به استفاده باگ توسط امرداد کردم)

امروز خودشون برای ما کارو راحت کردن با ارائه سند

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است. ().

• با عرض معذرت از دوستان عزیز

مرد وقتی یه اشتباهی میکنه باید اینقدر وجودش رو داشته باشه بیاد معذرت خواهی .

چون من با هون بازی نکرده بودم از آیتم قهرمان هون هم خبر نداشتم و با عرض معذرت از دوستان عزیز . اشتباه من حساب نکردن افزایش سرعت توسط هیرو بود .

باز هم از همه دوستان معذرت میخوام .

فقط امیدوارم بعضی ها معنی مرد بودن رو بدونن و آگاه باشن مرد بودن با نر بودن فرق داره .

مرد وقتی حرفی بزنه حاضر جونش بره ولی قولش نره . یادش بخیر قدیم ها برای ضمانت سیبیل گرو میذاشتن یعنی اینقدر حرف مرد حرمت داشت .

ما که نگفته بودیم بیاین نپ ببندیم خودتون اصرار داشتین . دیگه شبونه شکستن نپتون چی بود ؟ خیلی راحت همینجور که درخواست نپ داده بودین میومدین درخواست شکستن نپ رو هم میدادین

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: حالا که فهمیدید اشتباه کردید دو روز توقیف میشید تا دفعه بعدی خواستید پستی رو بزارید دو مورد رو رعایت کنید 1. قوانین را مطالعه کنید. 2. خلاف قوانین در هیچ شرایطی عمل نکنید بارها به شما اخطار دادم ولی فایده ای نداشته است. ().

• درود به همه دوستان

نمی دونم صفحه چند فروم بود که یه مثال فوتبالی زدم اما الان دقیقا مصداق همون مثال داره اتفاق میفته و دوستان جنوب غرب دارن بهانه گیری می کنن.

ریزش پلیر تو سرور نرمال کاملا طبیعیه چون همه اولش با شور و هیجان بالایی استارت می زنن بعدش به علت خستگی و طولانی بودن دنبال بهونه می گردن که حذف کنن اما تو رودربایستی نمی تونن بدون داشتن دلیل موجه حذف کنن و می خوان خودشون رو قانع کنن که آقا اگه ما حذف کردیم دلیلش داور و بازی کثیف تیم رقیب بوده تا بوده همیشه همین بوده (به قول دوستان متا این دیگه چه سمی بود؟؟؟ ادد کردن هیرو؟؟؟.)

پ. ن: تبریک به همبازیان جنوب غرب بابت دیوار بلندشون واقعا همر خوبی رو دف کردند ولی خداییش تشخیص تارگت برا کسایی که این همه سال تجربه دارن فکر نکنم سخت بوده باشه (ببخشید یکم دیر شد نبودم چند وقت)

پ. ن1:یه تبریک هم به دوستان متا بابت خفت قشنگشون

• ویرایش برای مخاطب خاص :

عقل سلیم میگه که ، اون خرگوش کوچولویی که واسطه فرستاد و با چشمان اشکبار گفت تو رو خدا دم کتیبه ها زدن ما رو متوقف کنید ، وگرنه نصف بیشتر ربعمون میرن رو حذف ، دیگه اینجوری جلوی گرگ گرسنه حرکات موزون انجام نده.

دیگه خودت میدونی و عقل سلیمت ،

من تا یه جایی میتونم جلو آقا گرگه رو بگیرم ؛ -)

تیرداد ای عوام فریب

اون نقل قول از لیدرتون سعید ملا رو بخون و بعد بیا افاضات بفرما

و البته ده تا پست دیگه شبیه این از بقیشون که دنبال کننده و پیشنهاد دهنده نپ بودند

البته من به این پست ها بسنده نکردم و از تمام لیدرها و دیپلمات های سایدمون دوباره پرسیدم همچین داستانی واقعیت داره! که همگی قویا تکذیب کردند و همگی گفتند خیر پیشنهاد نپ از طرف اس ای بوده

حالا چند حالت داریم:

1. شما واقعا هیچ کاره و بی اطلاعی که در نتیجه بر مبنای حدسیات و گمان ها اومدی حرفایی زدی که فراتر از بی پایه و اساس است (همون که توی ذهنت هست آره!)

2. شما در جریان هستی و اومدی دوباره نشر اکاذیب کردی، بی خودی که بهت نمیگم عوام فریب!

3. لیدرهاتون به دروغ همچین حرفی به شماها زدن!

اس دبل به دنبال نپ نبوده و این نپ از طرف شما پیشنهاد شده بود

که البته من همون اول گفتم اینا روی حرفشان نخواهند ماند، چون کلا مرد این حرفا نیستن.

و پیشنهادم عدم قبول نپ بود، ولی خب با بررسی جمیع جهات نتیجه این شد که نپ 1 ماهه ای بسته شد که آمردادیون باز هم هنرنمایی کردند و نشون دادند نمیشه روی هیچ حرفیشون حساب کرد.

حالا رسواتر و دروغگوتر از همیشه به بازی ادامه بدین، هنوز اول کاره و لگدای آخر شما!

- آقا گرگرو که کشته بودی! نکنه درو اشتباهی براش باز کردی!؟ :))

-- سنگ پا وسیله کاربردی هست، ولی بعضی دارن به صورتشون میکشن که اشتباس! سنگ پا رو بده به کناریت.

--- سعیده کثیف مشخص شد کیه!؟

• من یه توضیح راجع به نپ بدم

اصل پیشنهاد نپ از طرف بنده بود میشه پیشنهاد دهنده رو هم شمال غرب نامگذاری کرد به جنوب شرق گفتیم نپ بده به جنوب غرب و به جنوب غرب هم گفتیم این پیشنهاد رو جنوب شرق داده

اصل پیشنهاد هم بر این اساس بود که روند سرور یه جو آرامی رو پیدا کنه هم لویال و آریانا قضیه اشون ختم به خیر بشه

هم اون زمان با توجه به همرهای کوبیده شده تو در و دیوار جنوب غرب - جنوب غرب به یه آرامش حداکثری برسه

نه بحث این بود که کسی یا سایدی به کسی لطف کرده و نه باجی داده شده نه سایدی از موضع ضعف این درخواست رو داده و ....

هم جنوب شرق تو این قضیه حسن نیت داشت هم جنوب غرب

نپ به اون شکل هم بسته نشد که کاملا رسمی بشه صرفا دو طرف بدون جلسه خاصی صرفا از سر لطفی که به بنده داشتند گفته شد به هم دیگه اتک ندن و اتکی هم داده نشد دیگه دوستان مستحضر هستند نپ یه جلسه رسمی بین دو طرف میخواد که این جلسه بین دو طرف هیچوقت برقرار نشد صرفا هم ما بعنوان یه واسط عمل کردیم که به دو طرف اطلاع دادیم اگر شما نزنید اونها هم نمیزنند فعلا

با توجه به این که هم با دوستان جنوب شرق و هم دوستان جنوب غربی صحبت کردم نگاه من بالشخصه این هست که هر دو طرف اولا زیر حرفشون نمیزنند دوما واقعان محترم هستند و به دنبال بازی سالم و جذابیت بازی

پیشنهاد میکنم هم که خودشون اگر صلاح دونستند با هم جلسه بزارند حتی اگر منجر به درگیر شدن با هم در آینده بشند این درگیری ها و کل کل ها صرفا بر اساس قدرتشون و روشن کردن نتیجه بازی بشه نه بی احترامی و کل کل های زننده تو فروم

با احترام

مانی

• سلام و عرض ادب

هفت تا توصیه از طرف برادر کوچکتر شما :

1 ) وقتی با یکی دست دوستی میدیم پای ضرر و زیانش باشیم
    2 ) رفیق خوب اونیه که تو سختیا کنارمون باشه وگرنه رفیق روزای خوشی زیاده
    3 ) رفاقت توی منفعت خلاصه نمیشه ، اگه رفاقت ما به خاطر منفعته اسم رفاقت روش نزاریم
    4 ) اگه به خاطر ضرری که اون رفیقت داره برات ، میخوای رابطه خودتو باهاش قطع کنی مردونه قطع کنیم نه اینکه جوری نقشه بکشیم که قطع ارتباطو بندازیم گردن رفیق خودمون

5 ) سعی کنیم همیشه جوری رفتار کنیم که از روشن شدن حقیقت نترسیم
    6 ) سعی کنیم وقتی یک رابطه ای ایجاد میشه ، قبل از اینکه خودمونو پیش دوستامون گرگ معرفی کنیم و سمت مقابلو خرگوش کوچولو از همون واسطه بپرسیم پیشنهاد دهنده این موضوع کی بود .
    7 ) سعی کنیم وقتی یه حرفی میزنیم پاش بمونیم ولو اینکه به ضرر ما باشه

پ.ن :
    زد و خورد همیشه تو بازی بوده ، خیلیا باختن ، خیلی ها بردن . مهم اینه بعد این سرور از ما به چه عنوان یاد بشه . کسی که رو حرفش نمیتونه بمونه ؟

کوچیک همه یوسف

• مرسی که اطراف پایگاه ما ده میگیرید که ما از دسستون بگیریم و در جهت منافع خودمون استفاده کنیم :)

سلام

اگر برای منافع شما بود من یه سوال دارم ب من بگید این دهکده الان دقیقا کجاس:!::?:1.png

• با سلام

سلام

اگر برای منافع شما بود من یه سوال دارم ب من بگید این دهکده الان دقیقا کجاس:!::?:1.png

دوست عزیز تنها کاری که از دست لیدر شما بر اومد اقدام به تخریب زیرساخت دهکده بود

ما ترسیدیم ساکنین دهکده کرونا داشته باشند یا گندم های دهکده مسموم شده باشند پس تصمیم گرفتیم عطای این ده رو به لقاش ببخشیم

نیاز به دهکده باشه همونجور که این چند دهکده خورده ، بازم دهکده میزنیم پس خیلی نگران نباشید

با توجه به اینکه در بازه زمانی مشخص این دهکده بیشتر از 25ک دف داشت مسلما از ارزش بالایی برخوردار بوده و حداقل استفاده از ۳ چیف یا کاتا جزو برنامه های این ده بوده که دیگه این تهدید برای دهکده های اون منطقه وجود نداره

سپاس

پ.ن : خودکشی یک سامورایی

• گمشده گمشده

سلام

یک عدد دهکده هم اتحادی در جنوب غرب با دفاع میلیونی گم شده است.از يابنده تقاضا میشود با ادریس عزیز در ارتباط باشد و مژدگانی خود را از پیمانکار بزرگ جنوب غرب ناصر کلاهبردار دریافت کند

و این هم خود کشی به سبک سامورایی شماره ۲

داخل دهکده هم که پاک مثل قلب مومن :=)))))

1. هدف از بنای این ۳ دهکده چه بود و چند درصد اهداف تحقق یافته است؟
    2. هر دهکده توی این مدت چقدر تروپ ساخته بوده است؟
    3. ارتش میلیونی دفاع جنوب غرب در شب اول غافلگیر شد.اما شب دوم کجا بود؟
    4. آیا انویلی در جنوب غرب باقی مانده است؟

شب بخیر

پ.ن : این لحن اگر نشانه فشار وارد شده نیست پس نشانه چیست؟

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• در فرومی که زیباترین دیوار سرور مورد تمسخر قرار بگیرد و چیف دو عدد فیدر که از قبل توسط خود بازیکنان تخریب شده و با علم قبلی به پلن جنوب شرق تغییر نام داده شده (بیا چیف کن...) مورد تحسین و تمجید قرار بگیرد باید گریست.

وای به حال سایدی که بعد از گذاشتن1000فیک روی تمام کتیبه ها و نان کپ ها و کپ ها دستاورد پلنش چیف دو عدد فیدر باشد و به ان افتخار کند و با بلد کردنش داخل فروم سعی در روحیه دادن به پلیر هایش کند

مطمئنا خسارات خرج منبع در جنوب شرق برای فیک اومدن از دستاورد پلن هزاران بار بیشتر بوده

واقعا امروز روزیست که به حال اس ای باید گریست

شاید شما واقعا (کلمه اخر دهکده سعید mkmj قبل چیف) هستین

یا واقعا مارو ( کلمه اخر دهکده سعید mkmj قبل چیف) فرض کردین

• سلام خدمت خوانندگان فروم

در شروع بررسی پست های این فروم شاهد موارد بسیار زشت و خلاف قوانین بودیم که اگر میخواستیم نظارت دقیقی داشته باشیم میبایست 80% کسانی که پست میزاشتند توقیف میشدند. ترجیح دادیم خط قرمز ها را توقیف کنیم و باقی موارد را ویرایش و یا حذف کنیم. کمی جلوتر کسانی که از چند تخلف عبور میکردند امتیاز منفی و یا توقیف میشدند. زین پس کسانی که از قوانین زیر تخطی میکنند حتما توقیف خواهند شد. توقیف ها از 1 الی 7 روز خواهد بود. در صورت تکرار توقیف های بیشتر در نظر گرفته میشود.

بخش کلی

1. با عضویت در فروم قوانین آن را قبول کرده اید و از آن پیروی خواهید داشت.

2. قوانین برای تمام فروم میباشد حتی پیام های شخصی و پروفایل ها هم از این قوانین مصون نیستند.

3. مدیران انجمن مسئولیت اجرای قانون و یا مجازات افراد خاطی را دارند.

4. این قوانین در مواقع مختلف، تحت شرایطی، ممکن است تغییر کند.

5. هر کاربر مجاز به داشتن یک اکانت میباشد.

6. اگر پستی خلاف قوانین باشد یا به طور کل پاک یا ویرایش خواهد شد و به خاطی امتیاز منفی داده خواهد شد.

بخش محتوا

قوانین زیر را در مورد محتوای پستی خود رعایت کنید:

- یک متن را دوبار پست کردن، یا در چند تاپیک پست کردن، یا ایجاد مجدد تاپیک بسته شده ممنوع است.

- پست گذاشتن به غیر از پارسی و حروف پارسی ممنوع میباشد.

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

- از ارسال پست های بیهوده (اسپم) توهین و خشونتی جدا خودداری کنید.

- از قسم خوردن در پست های خود یا نقل قول قسم به هر نحوی خلاف میباشد.

- از ارسال عکس و یا نوشتار زشت و نژادپرستانه خودداری کنید.

- ارسال پست در مورد مکالمه و یا صحبت بین دو نفر چه در بازی و یا خارج بازی خلاف قوانین است مگر

اعلام رضایت طرفین به مدیر تاپیک و یا انجمن در نامه خصوصی (نه در تاپیک) به مدیر مربوطه ارائه شده

باشد امکان پذیر است.

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

- صحبت در مورد مسائل سیاسی و یا مسائلی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع است.

- تبلیغات و یا هرگونه تبلیغی به خارج از بازی خلاف قوانین است.

- ارسال لینک در پست خلاف قوانین است.

قوانین آپدیت خواهد شد

مدیریت فروم