نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• بهنام جان ولش کن داداش راستش بخوایی من به حرف مهدی عشقی و تیرداد که بارها گفته شده ایمان آوردم کسی که توی میدان نبرد چیزی واسه عرض اندام نداره سعی میکنه با قمپزhttps://www.fardanews.com/fa/n…%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3 در کردن از زیر بار فشار خارج خارج شده و سعی بر بزرگ نشون دادن خودش واسه پلیرهای سایدش بشه تا شاید بتونه از کم و کاستی های زیادی که در عرصه لیدری داره رو مخفی کنه اما نمیدونه دیگه قمپز در کردن رنگ باخته و هر آن ممکنه پلیرهای که اعتمادشونو از این بنده خدا از دست دادن فاز جدایی طلبی و تشکیل یک اتحاد منظم با لیدری با دیپلماسی و منظم واسه ادامه بازی داشته باشن

کلا دقت کرده باشین میبینید که طبق تحلیل تیرداد عزیز یکسری ماهیتشونو دارن کم کم نشون میدن و همینطور نشون میدن که تو ساید های دیگه با اکانت های جعلی رسوخ کرده و سعی در به هم زدن اون سایدها دارن توی فروم هم چند اکانت بودن رو دیدید سیاست نخ نمایی که واسه اهل تفکر لیدر های ساید های دیگه مشخص شده و اونایی که مقاومت میکنن ساید خودشون داغون میکنن و اونایی که می فهمن هم سعی بر جلو گیری میکنن در ادامه شاید شاهد همین جنگلوک بازی ها تو ساید های دیگه باشیم با دیدن مپ و نقشه همینطور اکانت ها این سناریو دور از ذهن نیست کدر حالی که من هشدار به لیدر های هر 3 ساید دیگه دادم مراقب همچین سناریوی باشید در مجموعه شرق این موضوع کم رنگ شده چون ماهیت این سناریو برای همه آشکار شده و در مجموعه لیدری شرق (مازیار و بهنام و اشکان و ....) با درایت از این مرحله عبور کردن اما ساید دیگه بازی هنوز مشخص نیست البته با درایتی که از لیدر مجموعه شمال غرب دارم این موضوع قابل پیشگیری هست

• تیردادجان فقط شما نسبتا محترم مونده بودی که داری از دست میری. انقدر زود عصبانی نشو عزیزم.

برو یکبار دیگه پستت رو بخون، شما مستقیما اسم بنده رو تو پستت میاری بعد میگی با من نبودی؟ جز بنده باز هم سورنا داریم؟

عمو تیرداد تب نداری؟

چی شده حرف حق تلخ بود؟

جواب منطقی نداشتی زدی علی چپ؟

اون کسایی که قبلا جلوشون شیر شده بودی رو فراموش کن برادرم؛ الان که زیر فشار منطق زور می زنی یه کم باهوش تر عمل کن.

یه نکته؛

تیرداد جان شما کی لباس خواب منو دیدی شیطون؟

نکنه... نه زشته...دیگه از این حرفها نزنی عمو؛ چون یک سری از دوستانت از نزدیک منو میشناسن یه کم برات بد میشه اگه زیاد دنبال لباس خواب و تخت خواب و نصف شب من باشی. لباس های محرمانه ترم میخوای ببینی؟ مواظب باش که کت و شلوارم رو کندم و یه کم خطر وجود داره.

خخخ عاشقتم.

من فکر می کردم فروم نویس خوبی هستی ولی دیگه دارم ازت ناامید میشم.

در مورد چراغ بین و اکانت تلگرامی؛ شمال غرب مخالف بود. حافظه سیری چند؟

آقا یه کلام بگو دارم همه چی رو هم می زنم از توش یه بازی کثیف دربیارم تمام. انقدر زور نزن.

((نیاز به هیچ گونه استدلال و مدرک خاصی نیست، الان همه می دانند کدام تیم بازی کثیف انجام می دهد))

پ.ن۱: همچنان باید ریپلای شدن بعضی ها از طرف ما؛ یک آرزو بمونه براشون.‌

پ.ن۲: کاش حداقل لایق ارائه تحلیل فنی بودید. لطفا دنبال همون بحث لاغری دخترخاله باشید. والا. شماها رو چه به بحث فنی.

پ.ن۳: بنده به عنوان عضو شورای لیدری و نماینده ساید در خصوص اعلام نظر در مورد زدن کتیبه ها حرف زدم. شماها از طرف کی حرف زدید؟ به نظرتون کی حق اظهار نظر داشته؟

پ.ن۴: مولتی هاتون پر شده رید یادتون نره خفن ها!

• دروودی بی انتها به عزیزان هر 4ساید سرور

خدا قوت به همتون که تا اینجای کار با زدن با خوردن با چیف و هرمسئله ی مربوط به بازی چه سالم و چه کثیف باعث جذابیت بازی برای بنده و برای بقیه دوستان در سرور شدید.

جا داره یک تبریک ویژه بگم به عزیزان توهم زایی که تنها موفقیتشون قدرت تخیل فوقالعاده بالا هستش.حتما بهم مراجعه کنین تا از تخیلتون در مورد فیلمهایی که قرار میدم توی سایت استفاده کافی و لازم رو ببرم و شما هم به یک دردی بخورید.

با توجه به حدود 26 ساعت به آزادسازی کتیبه های بازی،بزودی شاهد نحوه عملکرد تیمها و خواهیم بود.و متاسفانه قطعا بازی کثیف نیز در این بین شکلی خواهد داشت چونکه حریف مقابل عددی نیست که توان سالم بازی کردن را داشته باشد.

بعد مدتی اومدم فروم بعد از کلی درگیری های شخصی و فلان فلان فلان 73 پیج پست بود که 3 تاشو ب زور خوندم.چخبرتونه؟؟؟؟چخبررررتونه؟؟؟؟

بگذریم.

بریم سر اصل مطلب.

یسری عکس از دیروز و امروز قرار میدم.نه حالشو داشتم کادر رنگی دور زمان و تاریخ بکشم نه ژیگولش کنم.

و اما بریم سر اصل مطلب اونم بدون شرح:

Benito اتک چیف کردنش

Benito اتک های دیوار کردن پارتیزان

---

kara300 اتک چیف کردنش

kara300 اتک های دیوار کردن پارتیزان

---

king mma دیوار کردن مگنتر

ارادت مند همگی

--

مجید پرشیا

• سلام به شما

درمورد بخش آبی ؛

اون پست من مشخصا در مورد شمال غرب بود ، طبق دلایل و شواهدی که قبلا گفتم ، منتهی از شدت عصبانیت بعد از چند بار توضیح هنوز نتونستی متوجه بشی که حرف اینه اون شمال غربی که تو جلسه با اون مورد مخالفت کرد ، بعدا معلوم شد اول از همه دست به اینکار زده :-)))

اما ، در انتهای اون پست و قسمت پ.ن بنا به عرف مرسوم اشاره هایی به مطالبی مجزا از مطلب اصلی شده بود .

از جمله شخص جنابعالی ، که باز هم مشخصا بخش مربوط به شما ، در مورد چرایی و انتقاد به ترکیب کردن پست فنی با حاشیه بود .

حالا اینکه شما به بی ربط ترین شکل ممکن داری تلاش میکنی گاف نصف شبت و چسبوندن ج.غ به اون پست رو توجیه کنی و اینکه چه کسی واقعا تب داره و داره اینجا زور میزنه ، دیگه دلیلش رو میذارم به عهده سایر خوانندگان .

اما ... بخش قرمز

خوشحالم که بالاخره موفق شدم اثبات کنم این مدت بی دلیل نمیگفتم اون کت شلوار تنت عاریه هست !

بالاخره به وقت عصبانیت چهره واقعی خودت رو نشون دادی .

میدونی عزیز جان ،

یه خوبی فعالیت زیاد در فروم اینه که امثال من ، خیلی زود ماهیت واقعی امثال تو رو میشناسن و فورا متوجه میشیم که پشت اون نقاب به ظاهر محترم و کت شلوار ، چیزی بیشتر از یه داش جواد فحاش نیست.

امثال تو به محض اینکه تو کلکل طبق عرف و قانون کم بیارن دست به فحاشی میزنن.

تو کوچه و خیابون ، خیلی از امثال شما روزانه قابل دیدن هستن.

اون عده ای هم که تا الان فریب ظاهر محترمت رو خورده بودن ، با دیدن این پستت کاملا واقعیت عریان رو میبینن.

البته میدونم که دست و پا خواهی زد و توجیه خواهی آورد که چون به من گفتن دایی جان ناپلئون پس منم حق داشتم فحش زیر نافی بدم !

دقیقا همونطور که بر اساس سلیقه خودت برای فروم و بازی قانون های من درآورده ای وضع میکنی و برای دیگران تکلیف معلوم میکنی .

در نهایت اینکه ،

من از اول میدونستم این لباس به تنت گشاده !

چون لیدر تنها ربعی تو این سرور هستی که تا به حال اعضاش کف فروم رسما و علنا لفظ رکیک بکار بردن ،

فقط منتظر بودم تا در موقعیت مناسب دیگران هم ببینن.

پس از این ، جنابعالی هم از نظر من ، بخاطر علاقه و لذت بردنت از گل بازی ، همونجایی پرت میشی که از چند هفته پیش قهرمانتون رو پرت کرده بودم.

یکبار بعد از اون دروغ و جعل بی شرمانه ت در مورد پستم و اضافه کردن کلمه «دست» ، بهت فرصت دادم ولی خب مشخصا فایده نداشت چون تا گردن تو گل هستی.

پ.ن : لیدری که دم به دقیقه تو پستهاش مینویسه ، خخخخخخ !

تکلیفش معلومه .

خداوکیلی تا حالا فروم نویس داغونتر از شماها رو به روم ندیدم :دی

اینبار حسابی خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 6 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اشکال نگارشی فراوان / لعنت به پست دادن با گوشی ().

• نمی دونم اینقدر تاکید و هی ارجاع به دایی جان ناپلئون چه دلیلی داره!

آقا اون کتاب رو 2 نفر شاید توی این جمع فرومی خونده باشن و 4 نفر سریالشو دیده باشن! پس این همه ارجاع یعنی چی؟ احساس میکنم کتاب دیگه ای توی زندگی نخوندی یا اینکه به شدت غرق شدی توی اون تئوری توهم توطئه و خودت اسیرش شدی!

یا داری طبق وصیت بروسلی پیش میری و به جای اینکه چندین کتاب بخونی، یک کتاب رو چندین بار میخونی؟

همرو هم از میدون به در میکنی و به دور دست ها پرت میکنی!

نه آقا داری با خودت کشتی میگیری توی گِل و یک---هیچ از خودت عقبی هنوز!

پای چپ خودتو با دست راست میگیری و خودتو فیتیله پیچ میکنی صرفا!

بر خلاف ادعات که یه پلیر ساده ای! اتفاقا در نقش دیپلمات در سایه داری کار میکنی که مثلا بدون هزینه تراشیدن برای سایدت بیای چند تا شک بندازی تا لیدرات بیان کوسه شکار کنن!

و دقیقا همین شد! یهو دو نفر اومدن گفتن موتونوم موکونوم!

ولی اون کشتی که ناخداش بودی دیگه شکسته و دریایی که توش ملوانی میکردی خشک شده! میگن بین دزدای دریایی یک چشم، دو چشم ناخداس!

اما در ارتباط با قوانین و توافق های انجام شده در مورد کتیبه ها و تعریف و تعین مصادیق بازی کثیف در این مورد ؛

یادمون نره که قبلا تو جلسه کذایی در موردش بحث و توافق شده ، بنابراین درخواست دارم نه چیزی بهش اضافه کنید و نه چیزی ازش کم کنید و بنا به سلیقه خودتون تعریف سازی و کثیف انگاری من درآورده ای هم نکنید !

هر چند که زمان مشخص کرد علی رغم اون توافقهای جلسه و حرفها و شعارهای قشنگش ، به وقت منفعت بعضی دوستان زدن زیر میز .

مثل اون قضیه اکانتهای چراغ بین و یا جاسوس داشتن تو گروههای تلگرامی/دیسکوردی رقیب.

یکم سرگیجه گرفتی بازم توی تایمینگ!

قبل از این پست شما هیچ شخصی به جز رضا سورنا در این مورد جوابی به شما ارائه نکرده بود.

اومدی اصرار کردی در مورد کتیبه ها صحبت کنیم، کتیبه کتیبه کتیبه

هیچ کس وقعی ننهاد

تا رضا سورنا گفت ما پایبندیم به مفاد توافق، و تحلیل فنی گذاشت و بعد گفتی نه! این منظورم نبود
    بزار خودم بگم که میشه پست بالاییت که قسمتیشو نقل قول کردم :))

حالا فرض میکنیم مخاطبت همونطور که میگی در مورد چراغ بینی مثلا شمالغرب سابق بوده و شمالغرب گفت چراغ بین نداریم و داشت (#مظلوم نمایی)

طبق استدلال خودت:

پس میخوای بگی ما هم گفتیم دهکده نمیزنیم توی خاک ساید دیگه، وای ولی زدیم و مثل بولدوزر راه رو برای لیدرات باز کنی بیان جولان بدن! و به اصطلاح خودت بزنی زیر میز

(پیش بینی کردی، یا بولدوزر بودی یا صحبت های شفاهی لیدراتونو اومدی فرومی کردی دوباره! و سهو قلم داشتی دوباره!) (#گردنکشی)

سه عدد انتخاب داری:

1. شبیه داستان فرماندهان سهو قلم داشتی

2. معذرت خواهی کنی از رضا سورنا و بگی کامل حق داشته و خواستی بپیچونی داستان این که کی مخاطب پست بوده

3. اعتراف کنی نقش بولدوزر و شانتاژگر داری

You Dont Have Any Choice

اصلا اون زمان بحثهای مورد اشاره من شماها تو فروم وجود خارجی نداشتید ، چون ربع شما در خواب خرگوشی به سر میبرد و تنها سیاستتون در فروم هم ؛

و اینجا هم میگی برگه تردد همه فروم نویسان رو شما چک میکنی قبل از ورود :))

خیر ما از همون روز اول ورود داشتیم به فروم! ولی سیاست دخالت در امور سایدهای دیگه مثل شما در دستور کارمون نبوده و نیست!

با سلام به همه دوستان،

اتحاد تایگرز هم توی جنوب غرب استارت زد

به امید سروری جذاب و سالم و بدون باگ

این زمان شما هنوز در سرور و فروم حضوری نداشتی و از صفحه 500 به بعد با کلی "نه من نمیام و پیفه پیفه" ورود کردی

البته پست های ابتدایی من تا مدت مدیدی صرفا تکنیکی بود که با ورود افرادی مثل شما که تمام سعیشون دخالت در امور سایدهای دیگه بود

تغییر رویه دادم با هدف خنثی کردن دخالتهات در اس دبل!

و موردی جهت عوض شدن فضا:

کلا با همه چیزای مثبت موافق بودن، بدون استثنا! حرف و عمل هم که کامل منطبق با هم!

کپی رایت هم ندارد :)

کلا دقت کرده باشین میبینید که طبق تحلیل تیرداد عزیز یکسری ماهیتشونو دارن کم کم نشون میدن و همینطور نشون میدن که تو ساید های دیگه با اکانت های جعلی رسوخ کرده و سعی در به هم زدن اون سایدها دارن توی فروم هم چند اکانت بودن رو دیدید سیاست نخ نمایی که واسه اهل تفکر لیدر های ساید های دیگه مشخص شده و اونایی که مقاومت میکنن ساید خودشون داغون میکنن و اونایی که می فهمن هم سعی بر جلو گیری میکنن در ادامه شاید شاهد همین جنگلوک بازی ها تو ساید های دیگه باشیم با دیدن مپ و نقشه همینطور اکانت ها این سناریو دور از ذهن نیست کدر حالی که من هشدار به لیدر های هر 3 ساید دیگه دادم مراقب همچین سناریوی باشید در مجموعه شرق این موضوع کم رنگ شده چون ماهیت این سناریو برای همه آشکار شده و در مجموعه لیدری شرق (مازیار و بهنام و اشکان و ....) با درایت از این مرحله عبور کردن اما ساید دیگه بازی هنوز مشخص نیست البته با درایتی که از لیدر مجموعه شمال غرب دارم این موضوع قابل پیشگیری هست

جدا از محتوا داشتن یا نداشتن پست هات! حداقل یه نقطه ای، ویرگولی، فاصله ای، اینتری بزن! یه نفس چجوری اینقدر تایپ میکنی! فکر مخاطب باش!

از تیرداد بیاموز هر خط یه اینتر میزنه، گاهی فقط میاد فروم و اینتر میزنه پشت هم فکر میکنه همرو پرت کرده گوشه رینگ!

• عجب!

الان یهو مودب شدی؟ رفتی سوال کردی گفتن زیاد به پر و پاش نپیچ آره؟ آفرین. فهمیدی که بخوام کت و شلوارم رو بکنم هیچکس در امان نیست و جوری خفه می کنم که کسی نتونه نفس بکشه. اینهمه از زیرشلوار و لباس زیر حرف می زدی ادب بوده ما یک پاراگراف نوشتیم ازش شد بی احترامی؟ کاش از اول این رو می فهمیدی.

اگر احترام میگذاشتم به خاطر این نبود که لایق احترامی؛ به خاطر این بود که جایی که ما بزرگ شدیم به همه احترام میگذارن.

شما که کل این سه ماه؛ همه رو با القاب زشت و تعاریف ناجور و پیژامه پوش و لخت و ...مسخره می کردی الان یهو شدی مظهر ادب؟ خسته نباشی واقعا. اگر یک فرد جوان و کم تجربه این رفتارها رو انجام بده میگیم تجربه نداره و خام هست و یک سرور فیک خیلی براش مهم هست و همه کاری براش می کنه اما از جانب شما نمیشه پذیرفت انقدر بی ادب و گستاخ باشید. سه ماه همه رو مسخره کردید و با بدترین الفاظ حرف زدید الان ادعای چی دارید؟ اگر بنده رو خوب میشناختید می دونستید که تقریبا احتمال عصبانی شدنم صفر هست و البته من یه وکیل هستم و می دونم چجوری و کی کسی رو عصبی کنم و تو عصبانیت بفهمم ته دل و ذهنش چی میگذره.(امیدوارم مثل محمد که ویراستار بودنش خاری بود در چشم بدخواهان این موضوع هم تبدیل به خار نشود).

تیردادجان؛ عزیزم ؛ می دونم که سناریوی خیالیت لو رفته و از این بابت خیلی ناراحت و عصبانی هستی. از الان پیش بینی میشه کرد که روی کتیبه های شمال غرب و شمال شرق دست اندازی خواهید کرد و دنبال بسترسازی هستید که باز هم زیر میز زدنتون رو توجیه کنید.

پ.ن۱: اگر قول بدی بچه خوبی باشی کراواتم رو دو روز بهت قرض میدم.

پ.ن۲: اگر باز هم بی ادبی از شما ببینم شک نکن که دیگه هیچگونه احترامی نخواهی دید.

پ.ن۳: برو به گرگ هات برس. اینجا وضعیت قرمزه.

پ.ن۴: مشک آن است که ببوید! ما که نگفتیم کت و شلواری هستیم خودتون از دور این رو فهمیدید. مثلا در اون تایم می خواستین رو بقیه لقب بگذارید و تحقیر کنید بعد دیدین گاف دادین و کت و شلوار پوش بودن یک امتیاز به حساب میاد.

کلام آخر:

از روز اول گفتم، بی ادب و هتاک و فحاش بودن خیلی راحت هست؛ مودب بودنه که خیلی سخته.

اصلا خوش نگذشت

• سلام به همه عزیزان

کاری ندارم کی کجا به دنیا اومده و کجا بزرگ شده ( که البته تاثیر تو تربیت فرد داره ) اما اولین جامعه ای که انسان واردش میشه

خانواده هست .

پسر جان بگذر از این موضوع قبلا ناتار کاتا کردید ما هم همین جا اعلام کردیم زدید ما هم میزنیم

یه نصیحت برادرانه هم بهت میکنم

جدی بازی کن اما بازی رو خیلی جدی نگیر ............

( واقعا درک نمیکنم بازی برای بعضیها شده کل زندگیشون ( خواب و خوراکشون ) ............ بیخیال بابا یعنی دلخوشی دیگه ای تو زندگی تون ندارید..........

• درود

قوانین زیر را در مورد محتوای پستی خود رعایت کنید:

- یک متن را دوبار پست کردن، یا در چند تاپیک پست کردن، یا ایجاد مجدد تاپیک بسته شده ممنوع است.

- پست گذاشتن به غیر از پارسی و حروف پارسی ممنوع میباشد.

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

- از ارسال پست های بیهوده (اسپم) توهین و خشونتی جدا خودداری کنید.

- از قسم خوردن در پست های خود یا نقل قول قسم به هر نحوی خلاف میباشد.

- از ارسال عکس و یا نوشتار زشت و نژادپرستانه خودداری کنید.

- ارسال پست در مورد مکالمه و یا صحبت بین دو نفر چه در بازی و یا خارج بازی خلاف قوانین است مگر

اعلام رضایت طرفین به مدیر تاپیک و یا انجمن در نامه خصوصی (نه در تاپیک) به مدیر مربوطه ارائه شده

باشد امکان پذیر است.

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

- صحبت در مورد مسائل سیاسی و یا مسائلی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع است.

- تبلیغات و یا هرگونه تبلیغی به خارج از بازی خلاف قوانین است.

- ارسال لینک در پست خلاف قوانین است.

قوانین به روزرسانی خواهد شد

کاربران محترم از این پست به بعد رعایت کنید و به قوانین بالا احترام بگذارید زیرا این قوانین برای بهتر شدن فروم است.

شخصا نظارت دقیقی روی این تاپیک خواهم داشت.

• ضمن سلام و عرض ادب

آره دیگه هر روزم داره فعالیتون بیشتر میشه فکر کنم دستور از بالا گرفتن که ناتار های ne و se رو کاتا کنن

اینم حتما از پلنای بی پایه و اساس آقای تی تابلو هست ضمن عرض خسته نباشید خدمت اساتید باید بگم تلاشتون خوبه ادامه بدید حتما به جا های خوب میرسید

با اجازتون رید ما از سایدخودمون رفته تو sw ....باور کنید .

این کاتا هارو باید الان بخوابونید که برا زدن کتیبه ازشون استفاده بشه بلاخره شما مزدور هستید باید نقشتون رو برای sw درست ایفا کنید.

تقاضا دارم به ناتار های sw هم رجوع بشه چون باور کنید به شخصه اونجا رو هم داریم رید میدیم. درضمن رید لیمیت داره و ما ببینیم اینجا خوب منبع نمیده میریم جای

دیگه فقط گفتم در جریان باید که ما نیرو بیکار زیاد داریم سربازا فرقی براشون نمیکنه 10ک رفت و برگشته لیمیت رو از همین 5 خونه ای بزنن یا برن 150 خونه 200 خونه و برگردن فقط تو اون حالت جای اینکه 50ک گرز خواب باشه 20ک میخوابه تو دهکده.

صرفا جهت اطلاع میگم اگر قرار باشه بزنید باید کل سرور رو یجا و با هم بزنید

#تراوین باز

خوش بگذرونید عشقا مخصوصا شما دوست عزیز;):D

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط takshakh: توهین بسیار کم - از کلمات بهتر استفاده کنید. ممنون عزیز ().

• با سلام،

در این مواقع به نظرم یه عکس سنگ پا براشون کفایت میکنه

و البته موجودی که زیر پست ادمین درباره رعایت موارد چندگانه،

دوباره شروع به توهین میکنه، مثل همونیه که زیر تابلو بوق زدن ممنوع بوق بندری میزنه و زیر تابلو توقف ممنوع کمپ میکنه، و احساس خودشاخی میکنه و میخواد بگه آره من خیلی کارم درسته،

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: کمی توهین - از مثال های مودبانه تر و بهتر استفاده کنید مرسی عزیزم ().

• اون همر رنک یک چیه بهش مینازین همش:(

همر شما موقعی شد رنک یک که ما با همر مارس عموقنادتونو که میخاست تارگت از فروم انتخاب کنه تبدیلش کردیم به یک دفساز ساده:D

ایشالا کتیبه ها بیاد اون همر رنک یک هم ازتون میگیریم ببینیم بعد اون چی دارن برا گفتن :*:*:*

• باز مجدد سلام

در خصوص غارت بلاخره شما هرجور دلت میخواد توجیه کن خودتو منم نیاز نمیبینم بیام جواب گوی کسایی باشم که 98درصد بازیشون اصلا بازی نیست

انگار سر زندگیشون دارن بازی میکنن همه چیزشون رو گذاشتن وسط اکانت تو سایدای دیگه کاتا ناتار خراب کردن ساید دیگه و کسایی که حتی خودشون نمیدونن از بازی چی میخوان

با سلام،

در این مواقع به نظرم یه عکس سنگ پا براشون کفایت میکنه

و البته موجودی که زیر پست ادمین درباره رعایت موارد چندگانه،

دوباره شروع به توهین میکنه، مثل همونیه که زیر تابلو بوق زدن ممنوع بوق بندری میزنه و زیر تابلو توقف ممنوع کمپ میکنه، و احساس خودشاخی میکنه و میخواد بگه آره من خیلی کارم درسته،

عکس پروفایلت رو که میبینم شبیه ی موجودی هست خودتم کم کم دیگه فروم نویسیت داره به سمت کارای همون موجود میره زیاد نشین اینجا قلش بده بازیتو کن.

توضیح کامل نحوه رید دادن رو قبل رفتنتون با تمام جزییات و عکس میذارم شما بعد هرچی میخواید اسمشو بذارید حداقل این استادتون سرور دیگه رفت یادشون بده عزیزان

مخلص و حلقه به گوش رو که چطوری ناتار بزنن جای اینکه انبارشون رو کاتا کنن مثل آب تو هاون کوبیدن که دو روز بعدش ا خودشون انبار بسازن یا نهایت یکی مثل من

میزنه صفرش میکنه دو روز بعدش ی ناتار با پاپ 600 میاد که فوله منبعش رید ندادن 2روز گذشتشو جبران میکنه در کل سعی کنید درست گند بزنید به بازی حداقل

باور کنید ما ریدمون از ناتار سایدتون بیشتره وگرنه تو ی روز کلا جبران میکردم حق ناتار هارو کامل از انبارهایتان میکشیدم بیرون اما چه کنیم که نیازه بلاخره بچه ها میگن نونمون رو نبر

• اون همر رنک یک چیه بهش مینازین همش:(

همر شما موقعی شد رنک یک که ما با همر مارس عموقنادتونو که میخاست تارگت از فروم انتخاب کنه تبدیلش کردیم به یک دفساز ساده:D

ایشالا کتیبه ها بیاد اون همر رنک یک هم ازتون میگیریم ببینیم بعد اون چی دارن برا گفتن :*:*:*

ببین دوست من نه بیشتر از این مارو بخندون نه خودتو سر کار بزار اون همر شما دیفالت بود و اگه میتونستین نگهش میداشتین مگه خود شما نبودین که بعد لت پار شدن امدین گفتین دیگه نمیشد نگهداشت و شارژ کرد ؟ اخه چرا با حرفاتو بیشتر از این نووب بودن تونو به همه ثابت میکنین ؟ شما جماعت مولتی هاتونو ازتون بگیرن نون خور یه همر دمپایی هم نمیتونین بدین چه برسه به واندر زن کشیدن

پ.ن : وجود میخواد کسی بیاد رو همر من

پ.ن : خواب چیز خوبیه اما زیادیش اصلا خوب نیست پس خودتونو بخواب نزنید

پ.ن : بعضیا نمیدونم فارم کدوم لیست فارم بودن امدن این سرور با مولتیاشون شاخ شدن

پ.ن: همون همیشگی (نیم وجب باش ولی مرد باش)

• با سلام خدمت حضور انور اساتید و علما

لازمه ی توضیحاتی خدمت همون جماعت هشتک بالا بدم که تا حالا توان و عرضه همر واندرزن دیفالت رو نداشتن بکشن و میگن نمیشه کشید:)

از اونجایی که از طرز حرف زدنت خوشم میاد و نشونه ی اینه که باید خدمتت بگم که الان که دیفالت رفته اگر بود که میکشیدیم

درضمن شما که صحبت مولتی میکنی برو از بزرگترت بپرس بهت بگه قدیم تو دات کام چطور بازی میکردن شاید یادت داد اگر بزرگتر نبود یادت بده

بعد سرور پیام خصوصی بفرست شاید یادت دادم اینجور که ما بازی میکنیم اسمش مولتی بازی نیست

تو که صحبت فارمه فارم لیستا میکنی برو ی نگاه به پروفایل اکانت ما بنداز از وزن سایدت بیشتره قربونت بشم ی حرفی بزن که یکی ببینه بهت نخنده

کی کف فروم آب ریخته این از سوراخ زده بیرون:D

بازم شما رو دعوت میکنم که تقوای الهی پیشه کنید:^^

کتیبه هاتو جمع کن عزیزم اعصاب خودتو خورد نکن:*

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین و استفاده از کلماتی که خشونت را وارد فروم میکند. 10 امتیاز منفی ().

• سلام داداش

همیشه به بچه ها میگفتم اگه یه نفر آدم منطقی تو فروم نویس های آمرداد باشه شما هستین . ولی مثل اینکه کمال همنشین در شما هم اثر کرده داداش تا از این بیشتر تاثیر منفی روت نذاشته سعی کن جدا بشی از این همنشین ها .

داداش چندتا سوال ازت میپرسم :

سوال اول - همر مارس از طرف کی لانچ شد ؟

الف ) مسترز

ب) آمرداد

جواب شما کاملا درست هست جواب گزینه ب بود

سوال دوم - علت لانچ همر چی بود ؟

الف ) خواستن بگن ما همر داریم

ب ) عدم توانایی در نگهداری همر

اگر جواب شما گزینه ب هست میشه یه کلاس آموزشی برای اون کسی که اومده لانچ کرده بذاری تا یاد بگیره این همر رو برای واندرزن نگه داره ؟

الان یک ماه ما میگیم چرا همر رنک یک سرور رو زدین تیکه پاره کردین در جواب میگین بلد نبودیم گندم بدیم و با مولتی هامون هم نمیشد نگهش داریم مجبور شدیم باهاش بزنیم به همر دیابلو و یک ماه افتخار کنیم که همر دیابلو رو صفر کردیم .

آخر یکی بیاد توضیح بده اینا بلد بودن همر رنک یک رو تو دیفالت رو بکنن واندرزن و الکی بهترین واندرزنشون رو خراب کردن یا بلد نبودین ؟

پ . ن : راستی دیفالتت کجاست که نتوستی باهاش واندرزن بکشی که بقیه هم یاد بگیرن ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام علیکم جمیعاً

خب کتیبه های بازی هم آزاد شد. کتیبه ها تقریباً جمع شده.

ولی نظر شما رو جلب میکنم به نحوه چینش کتیبه. به نظرم این نحوه چینش کتیبه شبیه اون چیزی که توی سرورهای رسمی بوده نیست. البته بنده نمیدونم، شاید سرورهای رسمی هم تغییر کرده اند. در کنار هم قرار گرفتن دوتا کتیبه کوچک یکسان در نوع خودش جالب هست. به نظر میرسه چینش به گونه ای هست که سایدها کمتر بتونن از یکدیگر کتیبه بزنن.

حقیر نقشه چینش کتیبه به همراه فایل های (ts1_ne.txt - ts1_se.txt - ts1_nw.txt - ts1_sw.txt) مربوطه رو اینجا میزارم. تفسیر و نظر رو واگذار میکنیم به عهده دوستان.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پی نوشت: بهتر هست عکس رو ابتدا save کنید. بعد با زوم بیشتر ببینید. نرم افزار paint هم حتی مناسب است.

• سلام در نوع خودش چینش کتیبه جالب بود اینجوریشو دیگه ندیدیم :)

آخر یکی بیاد توضیح بده اینا بلد بودن همر رنک یک رو تو دیفالت رو بکنن واندرزن و الکی بهترین واندرزنشون رو خراب کردن یا بلد نبودین ؟

یه تایمی به 15 تای اول سرور که تو اس دبل هست افتخار میکردی :) یکی یکی این گل ها پر کشیدن و تو ماندی تنهای تنها

یکیشون که رنک 2 تاپ حمله هست و اتفاقا یه تایمی زیر 5 سرور هم بود :) فقط با زدن چراغ قرمز های اس دبل یهو غارتش خوابید و رنکش از زیر 5 به زیر 20 سقوط آزاد کرد بعد بازیکن ول کرد رفت الانم که زدینش به ناتار که بیشتر از این لاست نده

حالا با این شرایط مارس بهتر استفاده کرد یا اون رنک 2 حمله سرور ؟:دی

پ.ن: چگونه همری که 5% از مارس کمتر بود (اون تایم - رنک زیر 5 سرور ) تبدیل کنیم به کتیبه بزرگ زن با تدریس استاد ناصر کلاهبردار !

پ.ن: استاد تایماشو بده بیایم سر کلاس مجازیت

• بازگشت همه به سوی اوست

البته اسم دهکده اش رو باید دست بوس ارباب می نوشت

با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید به عزیزاین تا این جای سرور و تمام پلیرهایی که از دیروز ساعت شش نقش لانچ همر واسه جمع آوری کتیبه ها رو داشتن

به امید خدا بازی جذاب و قشنگ تری رو پیش رو داشته باشیم به دور از بی احترامی به همدیگه و کل کل های فروم هم که با حفظ تمامی ارزش هایی انسانی نوشته بشه

فقط میشه از دوستانی که اتک زدن واسه برداشتن کتیبه یا اکانتی که نوشته دیوار رو ببوس عمو لینکی ببینیم ؟

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• تجمع کتیبه ها نزدیک بعضی از پلیرها یا نشان دهنده این است که شاید دوستانی می دانستند کتیبه ها کجا قرار می گیرند، یا خیلی خوش شانس بودند.

در هر صورت همانطور که در نقشه کتیبه های شمال شرق مشخص است تمرکز کتیبه ها در وسط اکانت های برخی دوستان هم جالب بود

امیدوارم به قیمت خوب بفروشند و خرج زندگی شون دربیاد

پی نوشت : آقا وحیدی که تا قبل از برداشتن کتیبه در اتحاد شرق هستی و بعد از گرفتن کتیبه کوچ می کنی سمت خائنین به شرق، اینجا که بازی است ولی هرگز در زندگی واقعی اینکار رو نکن برادر ، ممکنه برات گرون تموم شه ، برو بخون ابراهیم خواننده ترک چرا نصف بدنش فلج شده !😂😂😂