نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• - تورج عزیز قرار بود بری فردا بیای اما بازم عجله کردی

- خب گیرم موبوگرام داشتی یواشکی گوش کردی! بد گفتم مگه؟ وقایع رو شرح دادم. همون طور که شما هم بارها زنگ زدی و حرف زدیم و وقایعی رو شرح دادی. این که گوش کردی ولی سین نخورده یعنی خیلی زرنگی الان؟ :دی که چی حالا =)))

- بله اموجی در تمام شبکه‌های اجتماعی هست اما به اندازه باید استفاده کرد تا وجهه چیپ و "ناجور" پیدا نکنه.

- یه چالش قشنگ بذاریم =))) می‌تونیم لحن بنده در فروم و در واتس اپ، و همین طور لحن شما در فروم و در واتس اپ رو مقایسه کنیم تا ببینیم چه کسی دروغگو و دو رو هست :) احترام شما واجب هست که بزرگ‌تری، اما خودت حرمت خودت رو نگه دار لطفا..

- حالا که شما بخشی از متن من رو کپی کردی، منم آخرین پیام شما که برای سه روز پیش هست رو کپی می‌کنم:

"عزیز دلی ایرج جان و یه پلیر باسیاست و باجنبه تو تراوین.ایشالا روزی سعادت بازی رو باهات داشته باشم❤

شبت خوش"

- شما نشون دادی اون آدم متین و محترمی که انتظار می‌رفت نیستی، و در چیپ و کودکانه نوشتن گوی سبقت رو از بقیه ربودی کلا.. می‌تونستی نشون بدی که لویال یه بزرگ‌تر باوقار و سنگین هم داره! ولی این فرصت پرید.. برای همین میگم عجله کردی و کارتت رو سزوندی.

- من هادی لئو نیستم :) می‌دونم خیلی دیگه گندش درآمد امروز که عمو تورج چه جور آدمی‌ست، اما خواهشا یه کم خوددار باش و تا فردا صبر کن بعد باز آبروریزی کن.

- تاها جان عزیزم من در مورد مقوله دموکراسی اصلا با شما وارد بحث فلسفی و دیالوگ نشدم که بخوام عجول باشم یا نباشم، گفتم بحث‌های شما به شدت حوصله‌سر بر هست و از تاپیک فروم خارج، و پلن کتیبه زدنت رو هم برای خودت نگه دار. همین

پ‌ن: وحید پارتیزان: خبری نیست. حسین تی‌ان‌تی: خبری نیست، تورج: سکوت و ناگهان یک کام بک حماسی با شکلک و ادبیات سوپر چیپ و وعده صحبت از دارو و دوا. بقیه هم که معلوم الحال..

یک نفر از لویال بیاد یه اعلام موضع درست بکنه، وگرنه تمام دار و دسته عزیزان بلاک در فروم تا احیانا دو زار حرف حساب با متانت و ادب از یکی بشنویم، و تاپیک فروم رو برای دیگران هم بیش از این حوصله‌سر بر نکنیم..

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• ایرج تو از رفاقت اینا چیزی نمیدونی به خاطر عشق مقام ایدینم فروختی

الانم اصلا تو در حد اندازه عمو تورج نیستی که بخوای کاری بکنی یا حرفی بزنی

تو کی پلیر شدی اخه الان بخوای حرف یا نظر بدی

و اصلا بیخود میکنی بخوای احترام نزاری حواست به جایگاهت باشه جو گیر نشو

فکر کنم قبل اس ای روزی ۴بارتاکمر خم میشدید که جایگاهت حفظ بشه الان اقا بالا سرت عوض شده ۱ماه پیشت یادت رفته

زیادت جوابت دادیم فکر کردی خبریه!!!

ویس ترس از تورجت بزارم کف فروم که یهوتورج من نزنه کپم نزدیک اونه :D:D:D

۴تا ایموجی بزارم بیشتر بسوزی 8o8o8o8o8o

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^:D:D:D:D:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• از اونجایی که تو پستم گفتم دیگه تو مسائل تکراری شاید دخالت نمیکنم جوابتو نمیدم تینیجر جان;)

- میخوام از فردا پست های پزشکی - دارویی تاثیرات منفی و مثبتش رو بذارم که حداقل از این پست های کت شلواری شما که فقط تظاهر و فریب و دروغ هست کم کنم.نظرت چیه بریم پست های پزشکی;)

- پسر خوب آدم وقتی دستش رو میشه انقدر جوش نمیزنه یکی دو روز صبر کن فراموش میشه;)

- زمانی توهین کردن جوابی ندادم بعدها فهمیدم باید جواب میدادم.اتفاقا نمیخوام اشتباه گذشته رو تکرار کنم.متون سرتاپا دروغ و فریب چتهای شما به همراه ویس های در خلوتگاهتون هی و حاضر موجوده.انقدر دم از ادب و شخصیت نزنید.بارها گفتم باز هم تکرار میکنم جواب هر کدوم از جملات عینا طبق سطح شخصیت طرف مقابلش داده میشه.که دیگه فکر نکنید طرف جرات نداره تهمت بزنه افترا بزنه دروغ بگه یا .... توهین کنه

- اینم از طرف طاها الان تیم اسپیک داره میگه از طرف من بگو حوصلش رو ندارم بیام پست بذارم بگو که:بحث دموکراسی رو خودت وسط کشیدی ....و .. و ... خودت حدس بزن;)

-در ضمن انقدر زور نزن دیپلمات ارشد که منو زیرسوال ببری یا تو لفافه تهدید کنی;)سیاستمدار بزرگ خیلی باهوشی.اصلا یه جمله داریم اینجا میگن ایرج خیلی باهوشه

-(از این به بعد جواب های هوی است.بگید تا بشنوید)همونطور که قبلا واتساپ خدمتت گفتم هنوز 200 روز از بازی و سرورهای بعد مونده^^امیدوارم با همین انرژی حضور داشته باشی.

از گویش خنده حضار در تیم اسپیک خودداری میکنم چون نوری میگه حق کپی رایتش مال منه:D:D

-یادی کنیم از جمله یه بزرگوار سیاسی که میگفت:آب رو جایی بریزید که میسوزه^^

ابوالفضل بخدا این اخرین پست بود دیگه گیر نده که پست نذار اینا دنبال اینن حسین بیاد پست بذاره اما نمیذاره که ...:D:D

شاد باشید;)

• این لینک برای دوستان ریپلای شده!!!

آموزش درمان سوختگی

وحید جان صرفا برای شما به دلایلی احترام قائل بودم اما شما هم رفتی تو بلک لیست !

حد اقل یه روز زودتر یا یه روز دیرتر سر از سوراخی که با حسین جان قائم شده بودید در می آوردید که نگیم رئیسشون رو دیدن شاخ شدن جرعت پیدا کردن ;)

البته خوب یه مقایسه کوچک در فروم و این حجم از پرت شدن کف فروم و ریپلای های بی سابقه سمت و سوی بوی سوختگی رو نشون میده ...

باور کنید ما داریم لذت میبریم یواشکی ناتار با اکانت پارتیزان کاتا نمیکنیم یواشکی و قائمکی لایک و دیسلایک نمیکنیم وقتیم یهو صاحابمونو ببینیم شیر شیم بیایم همه رو از دم ریپلای کنیم بعد تجاربمون در مورد سوختگی رو به عنوان سر مشق بذاریم تو فروم !؟ یادته میگفتن پدر تجربه بسوزه خوب رو شما جواب داده توصیه میکنیش رفیق !؟

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• تو خودت یکی از چادر به سرهای خوب سرور هستی

با یه متر ریش سر حرفت نموندی و از ترست اعلام وجود نمیکردی

در کل پستت خیلی چرت پرت بود یا سطح ببر بالا یا اسپم نکن

رو نیست که سنگ پای قزوینه خدا وکیلی چه رویی داری باز پست میزاری

😎

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• ساید فروش عزیز ، قیمت کتیبه ها رو بگیر ، زیاد ارزون نفروش ، لااقل خرج زندگی ات دربیاد .

اقای ا.ن.... 50 ساله شما که اینقدر دارا هستی؛یه خرج واسه سلامتی روحی و روانیت بکن, یه دوره هم برو پیش روانپزشک؛چهار تا دارو بهت بده اینقدر زود عصبی و جوش نیاری,خلاصه تو این سنت بده اینجوری حرص میخوری ,فشار خونت می افته از پایین بهت فشار میاد و دیگه اختیار خودتو از دست میدی

فقط یه چیز

از این قرص هایی که ایرج میخوره فقط تاکید کن دکتر بهت نده,خیلی توهم زاا است ,

یه سوال؛چند کی دف خفت کرده بودی؟10 کی؟بعد پستشم تو فروم گذاشته بودی و از خفتش افتخار می کردی؟

خدایش بیا اینو تکذیب کن,دو ساعته دارم بهش میخندم,بگو این طرفم چیزی مصرف داشت واسه خودش یه چیزی گفت خخخخ

سلام اقا مهدی عشقی

مرد به ظاهر متعصب و دوستدار ساید,نمیدونم چی باید در خصوص شما عرض کنم؛ و اصلا هم دوست ندارم مثل خودت حرف بزنم تا شان و جایگاهی که از شما در خاطره دارم ,کوچکترین بی حرمتی صورت بگیره

ولی خب شرمنده دیگه؛

چون دیدم این قسمت به این شکل نوشتی گیر کرده انتظار سواد و ادب دارید !؟ به ناچار باید جواب این پستتون داده میشد

اقا مهدی قسمت های غلط های املایی شمارو اصلاح کردم و براتون نوشتم؛

بنظر خودت و با توجه به جمله ای که بیان داشتی؛کسی که سواد نداره و سواد نوشتنش پایین میتونه تشخیص بده این اکانت فیک است یا غیر فیک؟

بنظر شما کسی که نمی تونه یک مبصر رو بنویس ه و برا اینکه شک داره رو نوشتنش و سه جمله رو (البته یکی از جمله نزدیک به اون اولی است ) باید سواد ادراکیتون به این نرسه این اکانت فرق داره با اکانت اقا تورج

حداقل نوع ادبیات و نوشتاریش فکر کنم تفاوتی داره

دوم اقا مهدی:حرف از اقا بالاسر زدی و مبصر و به قول خودت(مبسر؛مبثر،مبضر من اضافه می کنم) شما انقدی در خودت کم بینی احساس کردی و انقدر حقارت در خودت دیدی ,رفتی شخصی اوردی که امروز باعث بانی این اختلافات و این مشکلات در ساید است

و در نتیجه شما هم جز دایره ساید خراب کن سرور هستی

در ثانی

وقتی به اقا تورج قول دادی و گفتی مرد حرفش و من اگه نتونستم رو حرفم بمونم مرد نیستم و از سرور میرم؛ و اگه دلسوزی در وجودت بود اگه دلت بحال ساید میسوخت؛ اولا که اصلا اجازه نمیدادی ساید به اینجا برسه

دوم
    اون قول هایی که به تورج دادی,(نمونه همر بلند کردند و در اختیار نذاشتن اکانت؛) الان نباید تو سرور می موندی

حالا مرد این وسط کیه؟تویی؟ تو که مرد نبودی سر قول هایی که دادی بمونی

کلا شخصیت دوگانه داری,امروز یه جور حرف می زنی فردا روز یه جور دیگه,کلا تو جو قرار داری

البته از گذشته به همین شکل بودی,کاریم نمیشه کرد

حرف زیاده,واسه تک تک جملاتت جواب داشتم و بخوام بگم یوهو کنترل از دستم خارج میشه, بعد دیگه نمیشه جمعش کرد

ارادتمند :امیر .... بماند کدوم امیر ,به وقتش اگه نیاز دیدم خدمت می رسم

• یه درخواست کاملا جدی از مدیریت محترم فروم دارم، خواهشا یه تاپیک جدا با عنوان "نقد و بررسی اختلافات داخلی شمال شرق " بزنن ، حقیقتش تو منوها گشتم نفهمیدم چجوری میشه تاپیک ایجاد کرد، وگرنه مزاحمتون نمیشدم ، (رضا جان جدی میگم، زحمتش رو بکش)
    چه اشکالی داره دو تاپیک موازی داشته باشیم؟ اکتیوترین سرورتون هست، خب بزارید دوتا تاپیک داشته باشه ، اینجوری نه شما مجبورید بیاید این تاپیک رو ویرایش کنید، نه بقیه مجبورن این بحث هارو بخونن ،

یه طرف از بحث دوستای خودم هستن، ولی خب واقعا از رو تجربه میگم این سطح از کل کل و این لحن ها به جاهای خیلی بدی کشیده میشه که در شان خیلی هامون نیست،
    از هم متنفرید؟ طرف مقابل اشتباه کرده؟ لحن طرف بده ؟ تو خصوصی یه چیزی گفته تو فروم یه چیز خلافش؟ دیکتاتوره؟ دروغگو هست؟ ساید فروشه؟ نوبه؟ رزومه ش کثیفه؟ اون دارو مصرف میکنه؟ اون یکی معتاده؟ اون یکی خماره؟ این پیره؟ اون سنش کمه؟ خاک شمال شرق ارث پدری کسی هست؟

به درک!
    چرا فکر میکنید این بحث ها برای 3 ساید دیگه + من جذابه؟
    بخدا خسته شدیم،
    به جون خودم خسته شدیم،
    به خاک مقدس شمال شرق (؟؟؟؟) خسته شدیم،
    والا ما اومدیم تراوین بازی کنیم و در مورد تراوین کل کل کنیم، اینجا نه تراوینش شبیه تراوین هست، نه کل کل هاش تراوینی،
    مسائل خصوصی و نیمه خصوصی زندگی شما برای خودتون مهمه، نه بقیه!!!
    بسه دیگه!
    والا همون پست های فاقد محتوای عموقناد از این پست ها بهتره،
    عجب غلطی کردیم واقعا! با اقتدار درگیر بیخودترین سرور تراوین تاریخ هستیم، تعداد کل کل های خارج از بازیش، از تعداد گرزی هاش بیشتره!

بسه!!! کافیه!!!

• سلام و درود به رفقای عزیز.

یک سلام هم عرض کنم به آقا تورج عزیز که دوباره به سرور برگشتند. دوستان در چند مورد سوال کردند که در موردشون توضیحاتی عرض می کنم:

اول:باز هم تهمت های نخ نما وخنده دار به جنوب غرب:

بازهم بعضی از دوستان به جای پرداختن به ساید خودشون و حل مسائل درون سایدی؛ فرار به جلو می کنن و با فرافکنی و تهمت زدن، سعی در پوشاندن برخی اشکالات و ضعف های خودشان و فرار از پاسخگویی به برخی مسائل سایدشون دارند. ببینید عزیزان، وقتی اینهمه اکانت ما تخریب شد ما به کسی تهمت نزدیم. تو همین فروم چند روز پیش هم گفتم فقط یک نفر از داخل ساید خودمون؛ با سواستفاده از اعتماد بقیه دوستان ، متاسفانه به جنوب غرب ضربه زد که سریعا دست به کار شدیم و آن فرد را اخراج و دهکده هاش رو نابود کردیم و شروع به بازسازی اکانت ها کردیم. ضرر خیلی زیاد بود اما باز هم به کسی تهمت نزدیم. شخصا اعلام کردم ضعف در ما بوده که لیست پسوردهامون رو در اختیار چنین فردی گذاشتیم. فقط موضوع پیش بینی عجیب این اتفاق توسط یک نفر هنوز برای ما جای سوال داره ولی با این حال صراحتا باز هم اعلام می کنم این موضوع از ضعف ما بوده و کسی را متهم نمی کنیم. در مورد شخصیت آن فرد هم به احترام روزهایی که کنار ما بودند حرفی نمی زنم.

به صحبت های بقیه دوستان کاری ندارم. اما جناب مازیار عزیز که چند بار عدم مداخله ما در اختلافات سایدشون رو تایید کرده اند حداقل سر حرف خودشان بمانند. اون مرغ آقا جعفره چیه، که باهاش حرفم می زنین‌، بهتون نگفت قبلا برعکس این موضوع صحبت می کردید؟ کسانی که واقعا هنوز کاملا مطمئن نیستند که ریشه اختلافات شمال شرق کجا بوده؛ بدون هر گونه پیش داوری! لطفا از صفحه ۹۰ فروم شروع کنند و چند صفحه بعد از شروع اختلافات این ساید را در فروم مطالعه کنند. خودشان به راحتی متوجه خواهند شد که موضوع چه چیز بوده است و چه گروهی با مداخله در این ساید؛ دو دسته گی ایجاد کرد.

نکته فنی: دیدید پذیرش ضعف سخت نیست و کسی بابت پذیرش اشتباهش کوچیک نمیشه؟

دوم: درخواست آقا مازیار عزیز:

یادم هست یک بار آقا مازیار درخواست کردند عکس یا لینک برخی از تخریب ها و اکانت ها را در فروم ارائه کنیم. از آنجایی که آقا مازیار برای بنده قابل احترام هستند و حتی بزرگتر از بنده هستند با کمال میل حاضرم عکس ها رو به صورت خصوصی براشون ارسال کنم تا مشاهده کنند.

اما عکس ها داخل فروم ارسال نمی شوند. علتش هم باز تهمت های برخی از رفقامون هست که دفعات قبلی که عکس اکانت یا اتک برای جذابیت فروم گذاشتم به بنده تهمت زدند و عکس را غیرواقعی اعلام کردند. خیلی ساده هست که من به جای ارسال عکس جعلی، می توانستم هیچ عکسی ارسال نکنم! اما خواستم با صداقت رفتار کنم و فروم جذاب و بازار کل کل داغ باشه که برخی دوستان به خاطر اینکه فکر می کردند سوپر همر جنوب غرب تو دهکده میلاد بود و بابت زدنش به خودشون جایزه و کاپ داده بودند شروع به تهمت زدن کردند و به همین دلیل تا اطلاع ثانوی عکسی که خودمون تشخیص بدهیم لازم نیست در فروم ارسال نمی کنیم.

نکته ادبی: کافر همه را به کیش خود پندارد.

سوم: کتییه ها و قوانین جلسه توتال ها:

ساید جنوب غرب همیشه و در همه حال خودش رو به اصول اخلاقی پایبند می دونه و یکی از اصول و ارزش های ما چه در بازی و چه خارج از بازی رعایت اصول اخلاقی هست. اینکه سر قول و قرارمون و پای حرفی که زدیم بمونیم هم یکی از اصول اخلاقی است. پس قطعا ما به آن پایبند خواهیم بود. هیچ کتیبه ای با تک هیرو وارد جنوب غرب نخواهد شد و اگر چنین اتفاقی بیفتد شورای لیدری جنوب غرب ضامن برگرداندن کتیبه به سایدی خواهد بود که کتیبه در آن قرار داشته است. امیدوارم همه توتال ها و لیدرها هم به عهد خود پایبند باشند. در خصوص پابندی به اخلاق هم، به دلیل اینکه لازم نیست همه مثل ما فکر کنند؛ دیگر دوستان را به وجدانشان می سپاریم.

در مورد نقض عهدهایی که آقا مازیار فرمودند که بنده قبلا مطرح کرده بودم و روی صحبتشون به احتمال زیاد با بنده بود عارضم خدمتتون که ما قبلا هم گفتیم که برخی عهدها نقض شده و الانم همین رو میگیم.(مثالهاشم در همان پست های قبلی به وضوح ذکر شده است) اما این باعث نمیشه ما از اصول و ارزش های خودمون عدول کنیم ولو به غلط! بعدا نگید چون پای عهدمون موندیم ورشکسته کتیبه ای هستیما! ;);) یهو اصولمون رو میگذاریم کنار و...نگم براتون.

(من اگر شکسته عهدم، به وفای خود نگه کن...)

تبصره: اگر دو ساید بین خودشان توافقاتی مبنی بر زدن یا نزدن کتیبه از ساید همدیگر داشته باشند از نظر ما این توافق فاقد هر گونه ایرادی می باشد و به آن توافق احترام می گذاریم. این توافق باید مورد تایید تمام ساید باشد نه یک بخش آن.

نکته کتیبه ای: ما نیازی به کتیبه های سایدهای دیگه نداریم.

چهارم: ارتباطات کتیبه ای:

با توجه به ارتباط بین سایدها و اتحادها ممکن است کتیبه هایی بین سایدهای مختلف جا به جا شود. از نظر شورای لیدری جنوب غرب؛ این موضوع از اتفاقات عادی تراوین می باشد و منعی وجود ندارد لذا با توجه به شرایط دیپلماتیک سرور؛ ممکن است کتیبه ای بین اتحادهای EAST یا بین اتحادهای مسترز و لویال جابه جا شود. حتی امکان دارد کتیبه هایی بین EAST و مسترز جابه جا شود.

تبصره۱: در مورد شمالغرب؛ تصمیم با لیدرهای شمالغرب خواهد بود.

تبصره۲: اگر جنوب شرق در زدن کتیبه های شمال شرق با دادن همر یا خزانه یا هر نوع ابزاری مداخله کند از نظر ما نقض آشکار تعهداتشون هست و عواقبش هم قطعا به نفع هیچکس نخواهد بود. هر گونه توجیه هم در نگاه ما صرفا یک نوع بهانه تراشی برای استعمار سایدی دیگر هست. شمال شرق را به حال خودش بگذاریم تا بازی شون رو بکنند و به تمامیت ارضیشون احترام بگذاریم.

نکته اول: ببر رو تفنگ نمی کشه؛ شکارچی می کشه!

پ.ن۱: از دوستانمون در شمال شرق و از هر دو طرف درگیر خواهش می کنم احترام همدیگر را حفظ کنند و بالاخص حرمت بزرگترهایی مثل آقا مازیار و آقا تورج رو همیشه حفظ کنید. کل کل ها فقط واسه بازی و اتفاقاتش باشه و از خطوط شخصی زندگی افراد فاصله بگیرید لطفا. این فقط یک درخواست دوستانه از برادر کوچترتون بود.

پ.ن۲: دوستانمون از اتحاد لویال، همیشه و در همه حال از حمایت ما برخوردار خواهند بود و ما بر عهد و پیمانمون به شدت وفادار و پابندیم. بعضی از دوستان گفتند در لفافه حمایت می کنید و حمایتتون رو تکذیب می کنید خواستم دوباره تاکید کنم که بدانند به قول یوسف عزیز همچنان سیاست ما صداقت ماست. فکر می کنم همون صفحه ۱۰۰ اینها شخصا این موضوع رو اعلام کردم و آقامازیار هم اگه دوباره نره مرغ فروشی جعفر مرغی؛ همین موضوع رو خیلی قبل ترها تایید کردند که بنده صادقانه از این حمایت صحبت کردم.‌

پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

امشب تیردادخان کار داشتند؛ امیروال عزیز زحمت این حرکت رو کشیدند که بدینوسیله از طرف رفقاشون ازشون تشکر می کنم فقط توجه کنید که این روند لو رفته و باید یک روال و ابتکار جدید به کار ببندید. برادر شما که اهل کل کل بودید دیگه چرا؟

پ.ن۴: رفقا میگن اون اکانت ناتار تایم فیک هست چون هویت اکانتش معلوم نیست! پس نبایدم باهاش صحبت کرد. فارغ از اینکه چی میگه و چجوری میگه؛ یک سوال دارم؛ آیا اکانت فرومی owldark دقیقا همین وضعیت رو نداره؟ پس چرا با ایشون صحبت می کنید؟ ایشون کدوم اکانت هستند؟ برخورد دوگانه نداشته باشید. اگر کسی به نفعتون حرف میزنه گمنام هم باشه مربا هست ولی اگه به ضررتون حرف بزنه گمنام باشه زهرماره! چرا؟ چه فرقی دارن این دوتا؟ اگه میخوای بگی اون رو شما میشناسیم خب این یکی رو هم اینها میشناسن! اگه میخوای بگی اون محمد هست خب این هم امیر هست. دقیقا مثل هم! اما برخورد دوگانه!

پ.ن۵: دو روز پیش مطلبی گفتم بدین مضمون که اگر دوباره روند توهین آمیزتون مثل همون(همرت رو نگاهیدم) رو ادامه بدید من دیگه جلوی بچه ها رو نمیگیرم. و یهو رگ گردن چند نفر زد بیرون. دوستان من چرا زمان توهین ها شماها رگ گردنتون لیدوکائینی میشه؟ هیچ حسی نداره؟ چرا اون موقع هیجان زده نشدین؟ چرا متاسف نشدید؟ واقعا متوجه منظور رفیقتون نشدید؟ اما وقتی حس می کنید ممکنه برعکسش اتفاق بیفته رگ هاتون فعال میشه! عجب!

دستور از بالا نباشه صلوات.

مطلب بعدی این هست که باز هم هاله ای از افکار منفی که اطراف ذهن برخی افراد هست بهشون چیره هست و درک مثبت و درستی از قضایا و صحبت ها ندارند.

ببینید هر روز چند نفر بهم پیام میدن که فلانی تو فروم توهین کرده، لیدر فلانی تحقیر و تمسخر کرده؛ فلانی فحش داده و موارد مشابه و میخوان جواب بدن که دایما با مخالفت محکم و قاطع بنده مواجه میشن. خیلی وقت ها هم بهم میگن چرا وقتی لیدرهای دیگه به کسایی که هتاکی می کنن چیزی نمیگن تو واکنش نشون میدی؟ پس بهم حق بدید که از اینهمه توهین خسته بشم و واقعیت رو بهتون بگم که اگر جلوی پلیرهای جنوب غرب رو نمی گرفتم و توهین ها پاسخ داده می شد وضعیت فروم خیلی فاجعه آمیز بود.(اون چه مثال عجیب و داغونی بود که زدی آقا یا خانم ایتالیانو) پس از این به بعد اگر کسی توهین و بی ادبی کرد خودتون بالاخص لیدرها باهاشون برخورد کنید وگرنه فاجعه اتفاق خواهد افتاد. حالا میخواد رگ گردنتون بیرون بزنه یا نزنه، برای من اهمیتی نداره، احترام می گذاریم و باید احترام بگذارید.

شب خوش

• پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

امشب تیردادخان کار داشتند؛ امیروال عزیز زحمت این حرکت رو کشیدند که بدینوسیله از طرف رفقاشون ازشون تشکر می کنم فقط توجه کنید که این روند لو رفته و باید یک روال و ابتکار جدید به کار ببندید. برادر شما که اهل کل کل بودید دیگه چرا؟

میدونم به بچه هاتون بر میخوره که با لیدرشون اینطوری صحبت میکنم، ولی خب حرفیه که باید گفت، فقط میتونم بگم لباس لیدری برای تو بیش از حد گشاده، خیلی گشاد. این لباس خیلی به تنت زار میزنه ،
    از نظر رفتاری اصلا و ابدا در حد لیدر ارشد نیستی، اینقدررررررر سطحت پاینه که اول میای تو پ.ن 1 همه رو به اخلاق مداری دعوت میکنی، بعد میری تو پ.ن 3 اینو میگی.

نه میدونی کی سکوت کنی، نه میدونی کم آوردن چه معنی داره، نه میدونی حرف به کرسی نشستن یعنی چی، نه میدونی کی تحریک کنی، نه میدونی کی حمایت کنی، نه میدونی کی متا کنی، نه میدونی متن نپ چی باشه، نه حتی میتونی به اندازه کافی تو ادا درآوردن در اخلاق مداری خوب نقش بازی کنی، هیچیت خوب نیست،
    باور کن EQ و توانایی درک شرایطت نهایتا در حد یه پلیرساده هست،
    اینو به عنوان آخرین ریپلای من داشته باش،

پ.ن: کسی از طرف من یا برای دفاع از من این پست سورنا رو جواب نده، اگه برای دل خودتون یا هر چیز دیگه ای ریپلای میکنید مختارید، اما بنده نیاز به حمایت کسی ندارم و سکوت کردن و هم نزدن این تعفن رو ترجیح میدم به حمایت شدن در مقابل این پست بی محتوا،

ارادت
    امیر وال

• تبصره۲: اگر جنوب شرق در زدن کتیبه های شمال شرق با دادن همر یا خزانه یا هر نوع ابزاری مداخله کند از نظر ما نقض آشکار تعهداتشون هست و عواقبش هم قطعا به نفع هیچکس نخواهد بود. هر گونه توجیه هم در نگاه ما صرفا یک نوع بهانه تراشی برای استعمار سایدی دیگر هست. شمال شرق را به حال خودش بگذاریم تا بازی شون رو بکنند و به تمامیت ارضیشون احترام بگذاریم.

سلام

واقعا تو موقعیتی نیستم که بخوام پست بدم !

ولی اینو دیدم پشمام ریخت

اینجا میگه بزارید بازیشون رو بکنن بعد ...

پ.ن۲: دوستانمون از اتحاد لویال، همیشه و در همه حال از حمایت ما برخوردار خواهند بود و ما بر عهد و پیمانمون به شدت وفادار و پابندیم. بعضی از دوستان گفتند در لفافه حمایت می کنید و حمایتتون رو تکذیب می کنید خواستم دوباره تاکید کنم که بدانند به قول یوسف عزیز همچنان سیاست ما صداقت ماست. فکر می کنم همون صفحه ۱۰۰ اینها شخصا این موضوع رو اعلام کردم و آقامازیار هم اگه دوباره نره مرغ فروشی جعفر مرغی؛ همین موضوع رو خیلی قبل ترها تایید کردند که بنده صادقانه از این حمایت صحبت کردم.‌

اینجا میگه لویال از حمایت ما برخوردارن

رضا جان بزار 2 خط از اون تبصره 2 بگذره بعد توی پ.ن 2 حرفتو تکذیب کن بنده بهت پیشنهاد میدم دخالت نکن بزار بازی شون رو بکنن!!! اون صداقتتو نگه دار جنوب غرب دوباره کودتا نشه ...

در اخر

هیچ کس تو این سرور و خارج سرور به ما نمیتونه بگه چیکار بکن چیکار نکن .. ما هرکار صلاح مجموعه شرق باشه انجام میدیم

ما هرکار دلمون بخواد میکنیم

به هیچ کسم جواب پس نمیدیم :)

انقدر تو فروم واسه ما تعیین تکلیف نکنید

پ.ن: ناتار تایم همون عمو قناده زیاد جدیش نگیرید بزارید واسه خودش بچرخه :)

• با سلام

تبصره۲: اگر جنوب شرق در زدن کتیبه های شمال شرق با دادن همر یا خزانه یا هر نوع ابزاری مداخله کند از نظر ما نقض آشکار تعهداتشون هست و عواقبش هم قطعا به نفع هیچکس نخواهد بود. هر گونه توجیه هم در نگاه ما صرفا یک نوع بهانه تراشی برای استعمار سایدی دیگر هست. شمال شرق را به حال خودش بگذاریم تا بازی شون رو بکنند و به تمامیت ارضیشون احترام بگذاریم.

واقعا من دلیل مقاومت برای فهم ساده ترین مسایل رو نمیدونم؟

رضا جان از عموقناد لطفا میتونی بپرسی EAST به چه معناست؟این وسط هی لفظ شمال شرق جنوب شرق رو متوجه نمیشم من !

عذر میخایم که اگر قرار نیست راجب چرخش کتیبه هامون از شما اجازه بگیریم اما بهتره بدونی که این‌اجازه رو رعیت هاتون باید ازتون بگیرن و یه مقدار وضعیت ممکن رو بیشتر درک کنین !

ما به عنوان متا و یه تیم هر گونه کمکی به هم کردیم ، میکنیم و خواهیم کرد.در نتیجه بدیهی هست تمام تلاش مجموعه شرق جلوگیری از رخ دادن فاجعه پرواز کتیبه ها به جنوب غرب خواهد بود.همونطور که شما انویل دفاعی دادید کلین کتیبه ، خزانه ۲۰ ، مشورت فکری و هر اتفاق دیگه ای رو که گفتی توی شرق میتونه اتفاق بیوفته و اصلا ناقض اون تعهدات نمیبینیم چونکه این کار با رضایت و درخواست قبلی طرفین خواهد بود !

حالا شما میگی کلین کردن کتیبه باعث میشه ربعی که واسش کتیبه کلین شده مستعمره بشه؟باشه اشکال نداره :) شما مختاری تفکرات خودتو داشته باشی.

این وسط ما راضی ، شرق راضی ، ناراضیم که مهم نیست :)

موفق باشید

پ.ن : حرف هایی از خرید و فروش اکانت داره به گوشم میرسه امیدوارم که اشتباه باشه و اگرم اشتباه نبوده فیتیل ها کشیده بشه.چون اگر سهوا آتشی به پا شه عمدا پیت نفتی رو میریزم رو اون آتیش.گفتم که نگید نگفتی و بعدا نق و نوق کنین !!!

• با سلام خدمت همه

یه تحلیل راجب کتیبه ها و مسایل سرور داشته باشم بلکه فضای کل کل فروم بهتر شه.

• امرداد

به نظرم با توجه به پتانسیل غارت این مجموعه ، تنها ربعی از بازی هستن که قادر هستن در ابعاد وسیع هجوم بیارن رو کتیبه های ساید های دیگه اما این نکته رو باید در نظر بگیرم که امرداد با اریانا متا هست پس همکاری این دو برای زدن کتیبه ها اصلا دور از ذهن نیست

به نظرم اولویت اول امرداد کتیبه های مرز جنوب غربش هست

اولویت دوم کتیبه های داخل ساید خودش هست

اولویت سوم به صورت خیلی گسترده میره داخل شمال شرق و کمک خیلی جدی با تمام ابزار ها میکنه که کتیبه های داخل شمال شرق توسط لویال جمع نشه

در آخر به سمت کتیبه های غرب هجوم میاره

که نظر شخصی من اینه غیر کتیبه های خودشون رو 3 الی 4 کتیبه تو مناطق کریتیکال مرزی به شمال شرق کمک میکنن و با توجه به متا بودنشون و هماهنگی که با آریانا میکنند شانس موفقیتشون در زد کتیبه بیشتر میشه.

• اریانا

به نظرم چون هسته اصلی درگیری ها داخل شمال شرق هست این ربع اصل وقت و تایمشو میزاره رو کتیبه های داخل خودش و خیلی بعید میدونم فراسایدی بزنن و واسه اینکه بتونن بیشترین بازدهی زدن کتیبه داشته باشن قطعا و حتما از امرداد کمک خواهند گرفت چون به ظاهر اگر کتیبه رو امرداد بزنه شاید بتونن ازش بگیرن ولی لویال بزنه باید براش همر خرج کنن برای همین این ریسکو خواهند کرد که از امرداد کمک بگیرن.اگرچه بهشون پیشنهاد میکنم گول حرفای رنگارنگ آمرداد رو نخورن چرا که بعدا به دلایل متنوع ، کتیبه هایی که زده شده برگردانده نمیشه و شمال شرق وقتی از خواب بیدار میشه که دیگه خیلی دیر شده اگرچه با توجه به یک سناریو احتمال این کار با برنامه ریزی قبلی وجود داره که بعدا با مدارک و مستندات قوی تر توضیح میدم راجبش !

در نهایت این ساید با توجه به چینش دهکده هاش نیم نگاهی به سمت کتیبه های شمال غرب نیز خواهد داشت

• مسترز

به نظرم با توجه به اتفاقاتی که واسه این ساید افتاد

اولویت اولشون رو کتیبه های خودشون به شکل سرعتی و در تایم پایین هست که از گزند امرداد دور بمونه هست

اولویت دومشون قطعا نیم نگاهی به مرزشون به جنوب شرق خواهند داشت

من به شخصه بعید میدونم همری واسه لویال خرج کنن و طبق همیشه فقط حمایت لوجیستیکی ازشون میکنن و بهشون دف میدن اما زدن همر برای کلین کتیبه دور از ذهن نیست چراکه لویال همر های قوی نداره که بتونه کتیبه های زیادی رو بزنه.

با توجه به اینکه تو ابعاد گسترده در شمال غرب ده زدن این امکان هم هست نیم نگاهی به شمال غرب داشته باشن

• شمال غرب

به نظرم با توجه به اتفاقاتی که واسه این ساید افتاد اصلا فراسایدی وارد درگیری نمیشن و خودشونو اصلا به دردسر نمیندازن . و پتانسیل سایدو نگه میدارن واسه اند گیم و درگیری های اخر بازی و نگاه سمت داخل دارند تا در آینده با هیچ سایدی هم سر زدن کتیبه از روی ناتار درگیری و کل کل به وجود نیارن

اگرچه امکان زدن کتیبه از داخل شمال شرق یا جنوب غرب برای توسط این ربع دور از ذهن ها نیست !

راجب مسایل شمال شرق نمیخام ریز بشم اما به نظرم نقش آمرداد در به هم ریختگی این ساید کاملا پررنگه.ردپا هایی که من میبینیم حسم به این شبه رو بیشتر میکنه و اینکه لویالی ها بابت اینکه یک ساید مستقل داشته باشند حق داشتند.تنها سناریوی ممکن که به ذهن من میرسه مازیار نمیخاست زیرپرچم آمرداد بره بازی کنه.برنامه به این شکل میشه که شمال شرق تبدیل به حیاط خلوت آمرداد بشه و مازیار به عنوان یه رهبر مستقل بعدا بتونه برد متا وینری رو به نام خودش بزنه.اما حذف شمال غرب کاملا معادلات از پیش نوشته شده این هارو به هم زد و دست آمردادی ها برای همه رو شد

از طرفی لویال که هدفشون بازی پر زد و خورد فارغ از نتیجه ، بازی صدای اعتراض سر دادند اما با توجه به حمایت گسترده و نفوذ آمرداد در لایه های لیدری شمال شرق دیگه خیلی دیر شده بود و رفتن آیدین هم نباید بی ربط به این موضوع باشه و احتمالا متوجه این نفوذ شده بود !

کاری که آمرداد با شمال شرق کرد کاری بود که متفقین در جنگ جهانی دوم با ایران کردند و این مصداق بازی کثیف امرداد بود که همیشه راجبش اشاره میکردم.

• ماذا فادا

حالت خوبه خوشی سلامتی چیزی نزدی قرص ها رو نشسته خوردی

ببین الان میشه بگی قسمت لویال مستعمره کیه ؟میشه بگی الان کی دره موش میدونه توی شمال شرق ؟ میشه بگی وقتی مثلا تویرات یک گروه ندای آزادی سر میده حق رو به حداکثر میدن یا به اون گروه ؟ یا اصلا تو هر کشوری دیگه حق با آحاد مردم هست یا یک گروه معلوم الحال ؟ گفتیم یک تحلیل بدرد بخور از کتیبه ها گذاشتن اما تهش دیدیم اینم مثل اون معلوم الحالی که شب ها جنس خوب گیرش نمیاد میاد پست بدون محتوا میذاره یک طرف کتشو گذاشته تو شلوارش فکر میکنه خیلی خوب مینویسه

شما اگر بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن واسه ساید و اتحاد دیگه نمیخواد نسخه تجویز کنی اون یکی میاد میگه ما تهمت نزدیم قبلش لیدر کلشون میاد عذر خواهی میکنه میگه ببخشید که به شما شک کردیم و از این جمیع هرف ها زیاد که باعث شده هیچ کسی روی حرف اینا حساب نکنه چون دقیقل بدون ثبات شخصیتی و حرف ی هستن کسی هم که ثبات نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره

من موندم این یعنی یدون لیدر بدرد بخور که از بازی و سیاست چیزی بفهمه داخل اون ساید نیست که جنان شاهنامه نویس و طرفدار فحاشی رو کردین مسئول دیپلماسی خدای این همون بود که چند تا پست قبل تر الام کرد دستور فحاشی رو صادر میکنه با این سن و سال اینطوری صحبت میکنه بعد میاد توی پ.ن هر پست دم از اخلاق میزنه

و زمان همچنان میگذرد و به تایم هیجان نزدیک میشیم

• خب هم اکنون یه مقدار لینک ببینیم فضا عوض شه

وقتی میخوایم با لنگ کفش کتیبه زن خودمون یه دور دور کنیم و ...

مراحل چیف کردن آبادی ;):

1. ابتدا یک عدد اسکات میکشیم (در ادامه اسکات های شب های گذشته)

2. سپس اقدام به لانچ چندین عدد چیفر میکنیم و دیوار را چیف میکنیم

- همه جاودانه خواهیم شد! این نام نیک است که می ماند آبهنم!

-- سنگ پای خود را به در دیوار نزنیم!

--- ساعت 10 شب به رختخواب برویم!

• سلام رضا جان

والا من هرچی بیشتر پست میذاری شما به سمت چی فکر میکردیم چی شد کشیده میشم حالا دونه دونه تناقض تو پستهاتون رو میگم تا منظورم رو برسونم:

به اقا تورج بازگشتشونو تبریک میگید در حالی که طبق گفته ایشون تو پستشون از زمان بلند شدن همر اون اکانت به سرور برگشتن فکر نکنم خیلی تاریخش نزدیک بوده باشه و بهم اجازه بده قبول نکنم که شما بی خبر بودید!!!!

در مورد اینکه تو ربع شما یک اکانت بوده که فلان کارو کرده عارضم به اکانت خود من بیشتر از یک اکانت برای حمایت نامه زدن که دو حالت پیش میاد یا شما اینجا داری فرافکنی میکنی یا خودتون برای امتحان ما با اکانتهای اتحادتون نامه زدید که مارو امتحان کنید الله و اعلم!!!!هرکدومش هم که باشه صورت خوشی نداره.

اما قطعا حمایت نکردن ما از شخص یا اشخاصی که میخوان ربعشون رو بهم بزنن بسیار صورت خوشی داره(کاری درست ۱۸۰درجه مخالف جهت کار شما تو ربع ما!!!)

رضا جان قربون شکل ماهت برم چرا خلط مبحث میفرمایی بنده گفتم شما تو اغاز اختلاف نقشی نداشتید اما بعد از شروع اختلاف به کثیف ترین نحو ممکن ازش سو استفاده کردید چرا میگم کثیف توضیح میدم خدمتتون.

شما از تیمی حمایت کردید که همر اکانت اریانا رو زد تو دیوار افتخارش اینه که همه صحبتهای شخصی سایت رو رکورد کرده(تو پینوشت با این نکته کار دارم) طرف دار پرو پا قرصشون تو ربع شما اون پروفایل نویسی رو کرده سخیف ترین نوع فروم نویسی رو دارن وخیلی کارهای خارج عرف دیگه انجام داده و شما میگید نظراتمون با هم یکی بود و حمایت کردیم همین حمایته منو سوق میده به سمت چی فکر میکردیم چی شد مجدد میگم این مطلبو که:

تو اول بگو با کیان دوستی

که تا بعد بگویم که تو کیستی

لازم نیست لینک یا عکسی بذارید نکتش هم اینجاست:

کافر انقدر مسلمون نمای ناجور دیده که تصمیم گرفته کافر بشه.

رضا جان من کاملا سعی میکنم با واژگان پارسی و در حدامکان سلیس و روان صحبت خودم رو بگم باور کنید اگه کسی متوجه صحبت من نمیشه فقط و فقط دلیلش کوچه علی چپ هست نه چیز دیگه برای اخرین بار میگم اینو، تنها توافق اون جلسه در مورد زدن کتیبه بود و چون هنوز کتیبه نیومده پس گفتن اینکه توافق نقض شده جز همون مرغ ،مرغ فروشی محل ما بدرد جای دیگه نمیخوره!!!

اتفاقا از لویال حمایت کردید که با تک هیرو بزنید بگید متحدمونه!!!و مثلا توافق هم نقض نکردید!!!!

رضا جان تو اسپید ترا ایا مقامی به اسم داروغه سرور اضافه شده که ما نمیدونیم؟

اینکارو نباید بکنید اگه بکنید فلان و بیسار بیشتر سبک کلام داروغه هایی هست که مولانا در موردشون شعری زیبا سروده که مستی رو تو خیابون میگیره و ازش باج سیبیل میخواد!!!!رضا جان مست اینجا بسیار قلندرتر از اون مست حکایت مولاناست و شک نکن از این نمد کلاهی برای کسی نمیذاره بافته بشه!!!!

بقیش هم دیگه ولش کنیم بهتره!!!!

‎پ.ن:دوستانی که رکورد صدا و کپی چت و....براشون خیلی مهمه و هی میگن بذاریم بذاریم و فکر میکنن تهدید میکنن همونطور که تا حالا از هیچ کاری دریغ نکردن هرچی از من دارن بذارن اجازشو بنده در مورد خودم دادم نهایت این جاسوس بازیها میشه واترگیت که باعث کله ملق شدن تنها رییس جمهور امریکا در طول تاریخ شد و یا شخصیت محبوب دوستان که تیکه کلامش بگم بگم بود تهش یک فیلم گذاشت که دودش رفت تو چشم خودش پس لطفا تهدید نکنید و این نکته رو هم به پرونده درخشان خودتون اضافه کنید خوشبختانه هرچی رکورد کردید شخصا از خود من هم شنیدید تو روی خودتون پس بسم الله.

‎گر ما ز سر بریده میترسیدیم

‎در محفل عاشقان نمیرقصیدیم

‎با سپاس

• سلام آقا رضا خوبی؟

آقا رضا یخورده پستت طولانی شد و مبهم اگر اجازه بدی من خلاصشو با زبانی ساده بگم که همه متوجه بشن.

جنوب غرب میخواد از شرق کتیبه بزن (با همر هایی که تو ساید های دیگه کشیده) مهم نیست شما چکار کنید هرکاری که کنید ما یک تبصره داریم که کار خودمونو توجیه میکنیم و میگیم...

نکته فنی: کسی بابت پذیرش اشتباهش کوچیک نشده

• جالبه تا اسم یکی تو فروم میاد طرف ظاهر بشه. یه چیزی مثل احضار روح میمونه:huh:

چون اسم شبیه ایرج بود و حاج حسین هم اون سمتی بود در مورد شخصیت شما یه جور دیگه تو ذهنم تصور میکردم که کلا با این نحوه نگارش 180 درجه فکرم تغییر کرد

الان فقط یه سوال- آدم وقتی رو اکانت لاگین میکنه( فقط لاگین ها ) این اسم اکانت رو میبینه- سه دفعه این حرکت رو بزنید دیگه اسم یاد ادم میمونه حالا اینکه شما بعد از این همه همرررررررررر ساختن اسم رو اشتباه میگید یا مشکل از مغز هست یا اصلا لاگین نشده و یه چیزی شنیدید

پ ن : مگنس و وگنس- no one , some one8o

• جالبه تا اسم یکی تو فروم میاد طرف ظاهر بشه. یه چیزی مثل احضار روح میمونه:huh:

چون اسم شبیه ایرج بود و حاج حسین هم اون سمتی بود در مورد شخصیت شما یه جور دیگه تو ذهنم تصور میکردم که کلا با این نحوه نگارش 180 درجه فکرم تغییر کرد

الان فقط یه سوال- آدم وقتی رو اکانت لاگین میکنه( فقط لاگین ها ) این اسم اکانت رو میبینه- سه دفعه این حرکت رو بزنید دیگه اسم یاد ادم میمونه حالا اینکه شما بعد از این همه همرررررررررر ساختن اسم رو اشتباه میگید یا مشکل از مغز هست یا اصلا لاگین نشده و یه چیزی شنیدید

پ ن : مگنس و وگنس- no one , some one8o

ظاهران اسم اکانت برای بار سوم عوض شده

ایشون هم اسم سابق اکانتی که روش بودند رو اعلام کردند چیز عجیبی نیست

• سلام و عرض ادب دوستان گرامی ،

خدا رو شکر فروم به سمت و سویی رفته که تقریبا اکثر پست های صفحه فروم رو به این صورت میبینم " The post by TARGET was hidden. "

یه عزیزی هم اومد یه سری صحبتا کرد من متوجه نشدم اینا قوانینی هست که شما وضع کردی ؟ یا بلند بلند فکر کردی ؟ اصلا چی شد که تصمیم گرفتی برای بقیه تعیین تکلیف کنی ؟

قانون کتیبه زدن در آمرداد : زدن هر کتیبه ایی رو ناتار حلال هست و هر کی زودتر کتیبه رو بزنه نوش جونش مگر با سایدی که توافق کردیم نزنیم ! تا این لحظه با سایدی توافق نکردیم کتیبشو نزنیم ، ما هم گنجیشک روزی هستیم .

نکته بعدی ، یه سری همر توی آمرداد موجوده که بعد کتیبه ها به شدت مستعد دیوار شدنن حالا یا تاریخ مصرفشون تموم شده ، یا جاشون خوب نیست ، یا پلیرش عشق کرده بزنه تا همر بعدیشو رونمایی کنه :)) خلاصه دلیل برا دیوار کردن زیاده و تا دلت بخواد دیوار ( ما که ندیدم همیشه اکانت زرد و قرمز و خاکستری بی صاحاب نصیبمون شده با 50ک کماندار روش ! )

این داستانه کتیبه و تلاش برای دو به هم زنی هم فعلا داغه تمام تلاشتون رو بکنین :)) ... اینقدر رفقای ما رو اذیت نکنین از ما گفتن بود :دی

به قول پویا لوک بدشناس ، مراقب مهربونیاتون باشین

پست 6 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط U n i Q u e: خدایی واسه یه اینتر زدنم باید ویرایش بخوره پست ؟ ().