نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• حاج حسین سلام

بهتر است این موارد را برای همه عزیزانی که در اتحادتان هستید بفرمایید ، فکر می کنم در مذاکره برای آخرین بار باز شد و دوستان همچنان اصرار بر موارد عجیب و غریب دارند ، بهتر است همانطور که می گوییم ؛ عمل کنیم ، نه برعکس آن!

پی نوشت : هفته دیگر بازی آغاز خواهد شد !

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

اتحادی/اکانتی که کتیبه از ربع خودش برداره و به ربع دیگه ای بفرسته ، خائنی بیش نیست .

برای زدودن و پوشاندن لکه ننگ اینچنین خیانتی ، بزرگترین ماله ها و حجیم ترین دبه های ماست هم کافی نیست.

پ.ن :

( مکالمه دو لویالی در خلوت )

سوال : واقعا چرا آمرداد باید به متا پایبند بمونه و وقتی که ج.غ از دور خارج شد دیگه چه نیازی به آریانا داره که واندر رو مشترک ۱۰۰ کنه ؟ نه جدی واسم سواله !

جواب : چون یه عده آدم عاقل و بالغ و متعهد و آبرو دار و بدون عقده لیدری/واندر/اسم و رسم ، ساکن شرق سرور با هم یه قول و قراری گذاشتن که حاضرن سرشون بره ولی حرفشون نره و زیر قول و قرارشون نزنن.

خلاص !

با خیانت کردن خوشگذرونی نکنید

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD ().

• ایرج واقعا فکر میکنی متای شرق برای ما اهمیت داره که حتی بخوایم به هم بزنیم ؟؟؟

سود این حرکت کجاست برای ما ؟؟؟

ولی شما از ترستون نمیتونید کاری بکنید برعکس ما شما هنوز عشق خیلی چیزهارو دارید که بهش برسید

بهنام شما اول بازی نمک زیاد کردی که ان دبل داشت نفت استخراج میکرد الان پشت دفاع ان ای قایم شدی برو حرفای اون موقعت رو با الان مقایسه کن که میگفتی ما اون موقع برای گرم شدن بازی داشتیم شاخ شونه میکشیدیم !!!

در کل انشالله همیشه متا تون پا برجا باشه چون اهمیتی نداره اصلا متای قبل بازی و رفاقت وخراب کردن یه سرور هیچ ارزشی نداره هیچ

منم اگر ۲۰تا مولتی رید میدادم مشکل گندم نداشتم ۱۰۰تا شات موجوده در انواع حالت شما ادعا دارید ولی زیرش موندیم وگرنه ما ادعایی نکردیم بات و اون تعداد مولتی جلوی گلدون بزاری اخر سرور همر میده بیرون اینجا همه میدونن داستان چیه خرابترش نکنید خود دانی !

ایرج همین الانشم ما مشکل نداریم با پلیرها با افکار ادم هایی مثل مازیار مشکل داریم همونطور که گفتم اخرین سرور شما نفوذی ها در ان ای هست لذت ببرید

اره ما عشق لیدری داشتیم که امثال مازیار اوردیم حمایتش کردیم که برای خودمون شاخ بشه همون روز اول اگر میگفتیم بشین یهگوشه بازیت بکن یا خدافظ الان وضع ان ای این نبود که اس ای بیاد بالاخاش در بیاد که ....

پ.ن . جو زده و احساسی نباشیم

پ.ن . ببعضی مواقع سکوت دربرابر اشتباه مثل تایید ان اشتباه هست

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام

وقتی هم تصمیم بگیریم با یکی دوست بمونیم تا تهش میریم! ولووو به قیمت این تموم بشه که واندر 100 نکنیم

متای امرداد & اریانا تا اخرین روز سرور ادامه داره.

سلام بهنام جان،
    مرسی که آب یخ ریختی رو سر بعضی ها که از خواب بیدار بشن، امشب تب نکنن صلوات :دی
    این دو خط رو به صورت خلاصه ریپلای کردم که دوباره خونده بشه،
    وقتی اسمی که برندتون بود رو بخاطر متا عوض کردید،
    وقتی اسمتون - که باعث شد یه عده بیان این سرور استارت بزن فقط و فقط برای زمین گیر کردن برندتون- رو با ما یکی کردید،
    وقتی بارها اعلام کردید دیگه آمرداد درکار نیست و فقط یه EAST هست، هیچ جای سوالی برای ما نمونده بود،

ببین حسین، خیلی از شما لویالی ها آدم های خوبی هستید (الان دیگه بیشترتون منو میشناسید که بازی و کل کلش برام تو همون بازی میمونه) ،

ولی خب یه تایمی رو یه اصل اشتباه اصرار ورزیدید، این باعث یه فاصله ی بزرگ بینمون شد،
    بعد یه سری ریکشن ها از هر دوطرف پیش اومد که این فاصله تبدیل به شکاف شد،
    به مرور این شکاف با حمایت جنوب غرب تبدیل به دشمنی شدید شد. (داخل بازی البته) ،

اما شما دغدغه تون فقط بالانس نبوده ، این دورغه!
    شما دنبال اقناع جمع نبود، بلکه دنبال اقناع اقلیت خودتون بودید،
    شما با آیدین هم مشکل داشتید، اونجا هم بخاطر بالانس سرور بود؟ اگه میگید دروغه، پست آخر آیدین رو بخونید، اون بچه شمایید، اون مادر آیدینه، اون پدر مازیار و تیم لیدری الان شمال شرق هست، آیدین که استادت هست دیگه، نه؟

یه داستان کوچولو می گم.

توی خونواده، وقتی یه بچه ی تینیجر تازه بالغ یهو به مادر خانواده شروع می کنه پرخاش کردن و توهین کردن، مادره معمولاً با یه تشر و تنیبه لفظی سعی می کنه بچه رو ادب کنه. منتهی پدر خونواده ممکنه بخواد «پدری» بکنه و از در good cop وارد بشه و خودش رو «عاقل» و «سالار» نشون بده. و میاد و یه دستی به سر بچه می کشه. از اون ور مادره، که «حرمت والد بودن»ش از بین رفته دیگه، از خونه می ره. و اون دست نوازش پدره، در عمل «صحّه» می ذاره روی رفتار و عمل اون تینیجر داستان که «حرمت والد» چیزی جز پشم نیست و می شه اون رو راحت شکوند. و پس فردا همون تینیجر عزیز، وقتی دیگه مادر هم توی خونه نیست، جلوی روی بابائه در میاد. و بابائه دیگه کُفری می شه و محکم می خوابونه زیر گوش بچه. و بچه رو با تیپا از خونه پرت می کنه بیرون.

از اون شب به بعد اون خونه، موقع شام، صندلی خالی زیاد خواهد داشت. و چه خوب می بود اگه در ابتدا، بین «تلاش برای حفظ حرمت» و «سالار و عاقلِ جمع شدن»، انتخاب کمی با تدبیر بیشتری انجام می گرفت. :)

اما حرف آخر من به تو و بقیه ،

من اگه یه روزی تو یه سایدی بازی کنم، وقتی نظرسنجی کنن یا جلسه بزارن، به رک ترین حالت ممکن نظراتم رو میگم، خیلی سفت و محکم! حتی لازم باشه داد میزنم!

همین الان بعد از هر جلسه اینقدر رک نظراتمو میگم که تا دو روزی ازم دلخور میشن!ولی بعد میبینن پشت این حرفا چیزی جز دلسوزی نیست، دوباره همه چیز خوب و صمیمانه میشه،

تراوین اینه!

تو از من یاد بگیر، وقتی با تیمی مشکل داری، سعی کنی نظراتت رو رک و محکم بگی،اما بعد بشینی برای موفقیت اون تیم تلاش کنی، سعی کنی اشتباهاتشون رو با نظراتت اصلاح کنی، نه با شمشیرت!

من از تو یاد میگیرم، هیچوقت به اسم دلسوزی برای خونه، رو هم خونگی هام چاقو نکشم،
    هیچوقت واسه اذیت هم خونگی هام از غریبه کمک نگیرم،

و از همه مهمتر اگه دنبال حل مشکل هستم خیلی زووود دنبال راه بگردم، واسه حل مشکل اون موقع که وقتش هست تو فروم این پست رو بزارم، نه الان!

پ.ن: یه مدتی بخاطر مشغله زندگی تو فروم فعالیتم کم میشه ، خصوصا که الان میدگیم شروع شده و بیشتر وقت عمله ، بخاطر همین خیلی از پست هارو نخوندم و اگه جایی مخاطب کسی بودم و جواب ندادم پیشاپیش عذرخواهی میکنم، سلامت باشید، هم خودتون هم خانواده هاتون.

• ایرج جان چرا شعر میگی من موندم اینا چندتا سرور تو این ساید بازی کردن که واسش رگ گردن کلفت میکنن از سرور 1 راند 1 تو این سایدم همیشه هم بردم قد اینا ادعا ندارم :دی

ولله که 20 ساله پویان رو میشناسم (برای اطلاعات عمومی نونهالان عزیز اولین واندر ایران رو 100 کرد) اون انقدر ان ای ان ای نمیکرد

روزی که جلسه متا بود فقط 1 جمله گفتم هر کدوم که قابل اعتماد ترن و خب واقعا اس ای اینجوری بود (البته خطایی ازشون رخ بده من به شوراشون کاری ندارم ولی میثم و ناصر و سام رله زنده نمیمونن :دی)

بعدشم یه بنده خدایی اومد گفت ما که راضی هستیم شما هم که راضین دیگه چرا قصه میگین اخه؟

بعدشم کجای تراوین دنیا کسایی که هدفشون تحویل کتیبه به دشمنه دوستداره سایدن؟

ولله که منم یاقی بودم جنگ داخلی هم راه انداختم ولی نیومدم با وقاحت بگم کتیبه های ساید رو میدم به دشمنتون ولی خب این حرفا یاسین خوندنه و تو گوش کسی فرو نمیره بخاطر همین موضوع هم خیلی وقت بود ک به فروم سر نمیزدم طرف تا دیروز دستمال ش رو زمین بود ک با گلریزون ی پک گلد براش جمع کنن حالا امروز میاد میگه کل ساید و میخرم گرونترم میخرم از بقیه :ِدی

بابا مایه دار نکشیمون :دی

راستشو بگو ارث گرفتی یا وام چون sw هم انقدرا هم دیگه پول خرج تیم مهد کودک دژکوب نمیکنه:دی

• از بین لویالی ها واقعا یکم منطق داری شاید اگر زودتر میومدم تو سرور رابطمون جور دیگری بود

• بدونن که یکی از لیدرهای گرامی‌شون تلفنی به بنده گفته حاضرم صد میلیون خرج کنم تا بازی شما رو خراب کنم! و نه بازی دیگه برام لذتی داره نه بُرد و باخت دیگه برام مهمه..

من فکر کنم این حرفهایی که می زنی تاثیر قرص هایی که میخوری

چرا تو حرفهات صداقتی وجود نداره؟چرا همش دروغ میگی؟چرا وانمود می کنی ادم خوبه داستانی و طرف مقابل ادم بده داستان؟

ویس اون صحبت ها موجوده ؛و ما هم از همه صحبت هایی که وحید اون شب با شما داشت د جریانیم ؛چرا دروغ اینجا می نویسی؟

مطمئنی اینجوری گفتند؟

ایشان طبق هماهنگی که با شما و الخصوص مازیار داشتند قرار بر این بود ؛شما و مازیار و وحید و حسین در جلسه حضور پیدا کنید و هیچ شخص دیگه ای نباشه

این وسط یوهو از سوی شما فتوا داده شد که حتما باید محمد مگنس حضور پیدا کنه(البته بعدش از زبان خودتون شنیدیم از عمد اسم محمد مگنس اوردید و از عمد گفتید حتما ایشون حضور داشته باشه) وحید و حسین مخالفت کردند و گفتند اگه ایشون تو جلسه باشه ما هم شرکت نمی کنیم و حتی گفتند اولا ما بیایم تکلیف خودمون روشن کنیم و بعد اعتماد که صورت گرفت به مرور زمان,محمد علی مگنس هم اوکی میشیم

ولی شما یه پا موندی گفتی نه باید محمد مگنس باشه,بعد در ادامه تهدید هایی که داشتید و گفتید ما می زنیم و صفرتون می کنیم

وحیدم گفت اگه میخواید بازی مارو خراب کنید ,شده من صد میلیون هزینه کنم بازی شمارو خراب کنم؛اینکارو انجام میدم

در نتیجه این شما بودید که هیجور نخواستید مشکل حل بشه و با توجه به مخالفت ها باز ما خواستیم یکی بشیم شما نه

بماند بعضی از حرفهایی هم زدید که ما قبول نکردیم اینکه نوری و حاج حسین باید حذف کنند ؛و هیجوره شما نباید ازشون حمایت کنید و اجازه بدید این دوتارو ما بزنیم صفر کنیم یا حذف اکانت کنند از سرور برن

بعد گفتید,باید اتحادتون منحل بشه و همه امارهای اکانتهاتون باید داده بشه و ما کلا برای شما تعیین و تکلیف می کنیم چه باید انجام بدید

که در جوابتون گفته شد:اولا نوری و حسین و همه بچه های لویال در یک سطح هستند و شما نمیتونید برای ما تعیین کنید کی بره کی بمونه

دوم:اگه هدف ساید و یکپاچگی ساید است,دلیلی نداره بگید فلانی باشه بسانی باشه,فردا روز ممکنه از یکی دیگه خوشتون نیاد

بعد بگی تو هم حذف کن,

سوم:گفته شد,از انجایی که دو روز قبل درگیری بهتون امار دادیم و دو روز بعد طبق همون امار مارو زدید,اعتمادی نداریم به شما دوباره امار بدیم و از کجا معلوم باز بهتون امار بدیم و شما نخواید مارو بزنید

بقیه موارد هم بماند از حوصله فروم نشینان خارج است

اون یکی لیدر عزیز (که اسمش توی پروفایل اتحاد لویال به عنوان لیدر نیست ولی لیدر هست :دی) به وضوح از کاتا کردن ناتارها توسط لویالی‌های عزیز دفاع کرده و گفته ما ناتارها رو کاتا می‌کنیم تا بازی شما رو خراب کنیم. (تمام پیام‌ها در واتس اپ و تلگرام بنده هست)

بحث ناتار هم که مشخص شد]نمیدونم چرا بازش می کنید؛کاتا شدن ناتار از سوی شما شروع شد ,برا اینکه نتونیم گندم دفاع رو بدیم

زمانی که دیدیم لیست ما کامل داره سفید میشه ؛ما هم همینکارو شروع کردیم و حتی بعد پست محمد وگنس و خودت باز از سوی اکانت نپی,ناتارها داشت کاتا میشد

بس نیست اینقدر نقش بازی می کنید و دروغ میگید؟

به شما گفته شد حال شما که میخواید بازی مارو خراب کنید و خراب کردید,ما هم بازی شمارو خراب می کنیم و تا اخر سرور هم می مونیم و اینکارو خواهیم کرد

اصل دموکراسی بر اکثریت و نظر اکثریت هست.

کدوم اکثریت؟اکثریتی که بهشون دروغ تحویل میدید؟جوری طرف مقابلتنو غول جلوه میدید و دروغ بهشون میبندید و میگید حسین در سروهای گذشته کتیبه میفروخته

امورات زندگیشون با فروش کتیبه می چرخونه و هر سرور میاد همین برنامه اش است؟

ببین یه جمله بهت میگم اینو یه گوشه بنویس و در روز هزار بار از روش بخون

همه ادم ها می تونند دروغ بگند,به خدا میتونند دروغ بگند,به پدر و مادر,به برادر و خواهر ,به دوستان و غریبه ؛به همه همه ادم های روی زمین میتونند دروغ بگند

ولی به یک نفر نمیتونند دروغ بگند

به خودش ،به خودشون هرگز نمیتونه دروغ بگه

بس بشین با وجدانت ببین چند چندی با خودت و چقدر داری اینجا تظاهر می کنی و چقدر دروغ داری میگی

ماها نه عشق لیدری بودیم نه چیزی که اگه بودیم ....وحید بهت گفت:

روز اول چادر به سر بودی, میگفتی من بازی نمی کنم؛به زور اوردیم تو بازی و نگهت داشتیم و گفتیم بیا لیدر شو

مهدی عشقی گفت من نیستم,گفتی بیا و لیدر شو ،تو بیای بالا خیلی ها تو رو می بینن می مونند تو سرور و بازی می کنن

بعد ایدین ,بعد مازیار و تا به اخر

به قول وحید، خودمون به زور شمارو از پشت چادر اوردیم روی چادر و اسم شمارو بردیم بالا گفتیم ادم هستید

بعد که دور برداشتید ,شما شدید ادم خوبای ساید ما شدیم ادم بد ساید

بابا ما اگه دنبال لیدری بودیم,که ساید دستمون بود؛شمارو بالا نمی اوردیم

یایا یه خورده وجدان داشته باشید ]مرد باشید

• از سکوت شما داشتیم لذت کافی میبردیم لازم نبود توی مسائلی که بهت مربوط نیست دخالت کنی فعلا برو باخاطر گذشتت حال کن هر شب بگو

عجب شاخی بود .عجب شاخی بود

شاید منطق وحالت خوب بشه یکی از دلایل این وضع خود تو بودی که هیچ نقشی داخل سرور نداره و از روز ۳۰ یا۴۰ بازی یادم نیست امده و میخواد نظرش تحمیل کنه

همهچیز واضح هست و واقعا چیز خاصی گفته نشد واقعا چرا این همه ترس داری

اره ان ای برای ما مهمه چرا چون سرور بعد هم ان ای بازی میکنیم ولی اگر تو بازی کنی ۱۰۰در ۱۰۰داخل ان ای نمیای چون سایدت نیست

یکم شما هم برای ان ای دل بسوزونید کاش یکم از اون قدمتی که گفتی رو یادت بیاری که تعصب روی سایدشون داشتن در مورد گلد هم همین بگم که اکانت عبید زاکانی که دوست ما هستن هزینش از اکانت تو بالاتر بوده

پ.ن یک رنگ باش قالی از هزار رنگ بودن زیر پا افتاده است

پ.ن افتادگی اموز اگر طالب پندی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

پ.ن اخه ادعا داشتن توی همچین سروی که یهسایدش حذف کرده و سرور بالانس نیست ومتا باساید قوی تر نمیدونم چه افتخاری داره که تو دنبالشی

این هزار بار گفتم من به شخصه دنبال کیفیت ولذت ونتیجه گرفتن هستم نه برد بازی

به جز ان ای ۳ساید دیگه هم داخل بازی هستن که ابن تصمیم روی بازی اونا هم تاثیر گذاشت حتی خود اس ای این همه میدونیم و فقط جرعت گفتنش ندارن که یه موقع بد نباشه ولی خب تاکی اخه واقعا ؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• حاج حسین سلام

بهتر است این موارد را برای همه عزیزانی که در اتحادتان هستید بفرمایید ، فکر می کنم در مذاکره برای آخرین بار باز شد و دوستان همچنان اصرار بر موارد عجیب و غریب دارند ، بهتر است همانطور که می گوییم ؛ عمل کنیم ، نه برعکس آن!

پی نوشت : هفته دیگر بازی آغاز خواهد شد !

شما همونی نیستی هر چی فحش و توهین بود از دهن.....خارج شد و نثارمون کردی؟که بنده هم در جواب گفتم

تعریف اون جمله ای که گفتید برازنده خودتو و در عمل به خودت توهین کردی؟ جدن خیلی رو داری باز میای پست میذاری وقتی شخصیت واقعیت نمایش دادی

تعریف اون جمله برات دوباره میذارم

انگل در علم پزشکی به چیزی میگند که به مرور در دیواره های روده نمایان میشه و سیستم بدنی شخص رو مختل می کنه و اگه درمان نشه به مرور کل سیستم بدنی رو از بین می بره

بنظرت با اون توهینی که کردی این شامل چه کسی است؟

ما که از روز اول بودیم,سیستم بدنی هم از روز اول است,کی به مرور میاد این سیستم از بین می بره؟

خودت بگیر

بله در مذاکره بازه ,ولی زیادی خواهی نه,اعتماد صفر,

حال اگه فکر می کنی می توانید اعتماد برگردونید بسم الله ,صحبت کنید و هر تصمیم گرفته بشه ما هم قبول داریم

• سلام اقا امیر,کسی با متا مشکل نداره چرا فکر می کنید ما با متا مشکل داریم؟ما با دروغ و اینوع مسائل مشکل داشتیم و عدم صداقت

وگرنه زمزمه متا از تایمی که مازیار پاشو گذاشت تو سرور شروع شد و بی شک دو ساید مقابلم دقیقا به این نتیجه رسیده بودند,برا همینه میگند حرف بلانس سرور این مسائل کشک بوده

و بعد اینم میدونیم هیجوره این متا از بین نمیره ,اصلا متایی وجود نداره از بین بره

وقتی دو ساید یک روح در دو بدن است

این دیگه نیاز به این نداره بگی بهنام اب پاکی ریختی رو دست همه,واسه همه مشخصه
    تلفن بردار بزنگ به یکی از دوستان که تو این سرور اصلا بازی نمی کنه ,بگو فلانی و فلانی ها در یک ساید است و فلانی ها هم در ساید مقابل, نظرت چیه؟ ببین چی بهت جواب میده

در نتیجه برای ما هم مشخصه؛بزرگش نکن

اقا امیر ؛کسی که شمشیر کشید ما نبودیم؛از سمت محمد مگنس بود و علیرضا ایران و بهشم افتخارم می کنند کسی رو زدند شبانه دهاشو پروندند که اصلا در جریان موضوعات پیش امده در اون شب نبود

کسی شمشیرهای هی بالا سرش می چرخوند,که توهم برش داشته بود چهار روز می زنیم صفر می کنیم

شما که از بزرگیت تعریف می کنی,بهتره جوری پست بذاری که همه تقصیرهارو گردن ما ندازی,

برو یخه کسی بگیر این وضعیت پیش اورده(مگنس) شنیدم خیلی زحمت می کشند و تنها کسی که وقت میذاره برای بازی؛و برنامه ها برای ساید ریخته بود و داشت پیش می رفت

ولی قبول هم کنیم ,سر لجبازی و توهماتی که بهش تزریق شد,و حرکت هایی که صورت داد؛باعث همه این مشکلات شده

حق بدید به بچه ها ؛که هیجوره با این شخص در حال حاضر کنار نیان و عامل همه این مشکلات یکیش همین شخص بوده و دروغ های بقیه

اصلاح شد خودتو جر نده

• خدا وکیلی سریال فرندز جلوی مطالب این فروم لنگ میندازه اینقدر من خندیدم تو این چند روز خصوصا امروز

خیلی از دوستان خدا رو شکر سرگرمیشون همین بازی و همین فروم هست وگرنه توانایی رنگ کردن قناری و تحویل جای فولکس واگن رو دارن تبریک میگم به این همه مهارت و شایستگی

خیلی هم عذرخواهی میکنم وسط SEASON19 قسمت 243 ام سریال جدایی لویال و آریانا اینجا پست میزارم

4 روز دیگه کتیبه میاد

چند تا سوال داشتم

1- زدن کتیبه از سایدهای دیگه از روی ناتار مجاز هست یا خیر ؟؟؟

2- اگر مجاز هست لینک کاتا و کلینر باید توسط سایدی که کتیبه رو میزنه ارایه بشه یا خیر ؟؟؟؟ اگر ارایه نشد کتیبه برگشت باید داده بشه یا خیر ؟؟ منظورم لینک هست نه عکس !

3- ده زدن تو سایدهای دیگه برای کشیدن کاتا مجاز هست یا خیر ؟؟ زدن کلینر و کاتا از اکانتهای داخل ساید های مقابل مجاز هست یا خیر؟؟؟

4- بحث چرخش کتیبه بین سایدها هم خدا رو شکر به من مربوط نمیشه ولی دوست داشتید راجع بهش بحث کنید و همینجا که کتیبه نیومده روشنش کنید دو روز دیگه شرق اونوری به شرق اینوری کتیبه میده یا خیر ! لویال به مسترز کتیبه میده و میگیره یا خیر

ممنون میشم مسئولین 4 تا ساید اینجا واضح نظر بدهند که یه اصول و چهارچوبی باشه

• دوستان گرامی (اعم از خوش خنده‌ها)

در رابطه با مرزهای بازی کثیف و تمیز، قرارداد میان چهار ساید (طی جلسه‌ای که بنده مدتی پیش خروجی‌اش رو اعلام کردم) و مواردی مثل زدن کتیبه و جزییاتش صحبت و توافق شده‌ قبلا.

اما طی دو روز آینده دوباره بازیابی و یادآوری میشه با توجه به نزدیک شدن به کتیبه‌ها.

پ.ن: عزیزم ناتار تایم هر موقع مردونه با اکانت اصلی و هویت اصلی‌ات اومدی جواب پست‌های سراسر متناقض‌ت رو خواهم داد.

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• گرنه دو راهکار دارید

- مثل نفر اول تاپ حمله رنک همرتون رو بیارید پایین

- مثل همر 1 سرور کل دفاع 2 ربعو بریزید اونجا که نخورید !

You Dont have any choice...!!

1. زیاد به گوگل ترنسلیت اعتماد نکنیم

می بینم یکی داره مرزهای مذاکرات و همزمان مرزهای زبان انگلیسیو جابجا میکنه و گفتم فردا یکی نیاد بخونه بگه اینا همه از بیخ عربن انگلیسیو

چجوری میشه دو راهکار ارائه بدی و بعد بگی

You Dont have any choice

؟؟

اگه منظورت اینه هیچ انتخاب دیگه ای نداری، میشه

You Dont have any other choice

طوری نباشد که دو تا آپشن بدی و بعد بگی هیچ انتخابی ندارید، سایپا نباشیم که میگه بیاین برای پراید، تیبا و ... نام نویسی کنید و زمان تحویل میگه فقط پراید داریم :)))

به عنوان یه عضو ارشد تیم مذاکراتی آمرداد زیاد جالب نیست

البته شاید هم منظور اینه کلا هیچ آپشنی برای انتخاب ندارید که اینجوری میشه به نفس مذاکرات بین اس ای و ان ای هم پی برد مثلا یه نمونش:

1. به ما دف میدین الان

2. الان دف به ما میدین

You Dont have any choice

2. دست از شیطنت های ریز برداریم

مانور روی معنای کلمه Masters که امیدوارم بعد از این توضیحات، دیگه ازین سناریو خارج بشن بعضیا!!

a skilled practitioner of a particular art or activity.

مثلا میگن یکی مدرک MA - Master of Art داره، یعنی ارباب یه رشته شده؟ :||| خیر توی اون رشته تسلط نسبی داره و ...

یا اصطلاح ارباب جراید، یعنی رابطه ارباب و برده بین اساتید رسانه و مدیا وجود داره!؟

و دوباره میشه اشاره کرد به دید کسانی که این موضوعو مطرح میکنن!

دید خودشون به این شکله و "ارباب-برده" و "ارباب-رعیتی" همیشه اصل اولیه رابطه ها و متاهاشون هست!

3. این داستان متای واقعی و متای غیرواقعی!

اما زمانی که متا تکمیل و علنی شد حتی به راحتی حاضر شدن نام "شرق" رو برای متا انتخاب کنن

این قسمت خیلی جوک و فکاهی طور شده دیگه و به تنهایی 20 صفحه فرومو پر کرده!

مراحل تکمیل و علنی شدن متا به چه صورت هست؟ اگر لازم میدونین مراحلشو اعلام کنید بقیه هم در جریان باشند و متای قلابی سرشون نره!

ما که از همون روزی که یهو از جنگ بین Gone Hero و Slim Shady و شیشه نوشابه شکستن یهو رسید به هندونه باز کردن همگی برای هم (حتی پلیرهای معمولی! نه لیدرها) شک رو داشتیم و با تحلیل فوق العاده تیرداد کامل برامون علنی شد همه چیز، حالا شما اگه منتظر بودی پلن مشترک بزنید و یه کله پاچه دورهمی بزنید که داستانش جداست!

البته تا حدود دو هفته کسی اون متارو گردن نمی گرفت :))) حالا سینه چاک میکنن برای هم متایی

4. سناریوهای جدید:

اس دبل داره دفشو میفرسته برای لویال تا گندمشو بدن :)

متای شرقی با ان ای سالم، و متای غربیش ناسالم و فول هست :))

آریانا ان ای دوست و لویال دشمن ذاتی ان ای هست :)))

• پ.ن: جناب nightmare یه پست خوبی گذاشتن، کی استارت اون بحث رو میزنه؟ والا منم از بحث لویال و امرداد و آریانا خسته هستم، ولی خب گویا این داستان تموم بشو نیست، این بحث که جناب مانی گفتن، ، همچنین آمار نیروی ناتار تو سرورهای قبلی، کلا هرچیزی که بوی میدگیم بده، مارو باهاش خوشحال کنید، خسته شدیم از این گیس و گیس کشی،

و اما خودم به بقیه توصیه کردم تا با اکانت اصلیت و امضا پست نذاشتی جوابت رو ندن، ولی خب واقعا لازمه این پست رو جواب بدم، (از همه معذرت میخام :دی ) تازه قرار بود کمتر فروم بیام =)))

سلام اقا امیر

سلام ، اول اینکه باور کن زشته من برم یه اکانت باز کنم مثلا به اسم DEZHKUB _time بعد خودمو راحت کنم، هرجور که دلم میخواست پست بزارم، همه رو ریپلای کنم، نه کسی میدونه من کیم، نه به کسی جواب پس میدم، نه پستم مسئولیتی در پی داره، نه رفیقی زنگ میزنه بهم میگه "مردک اون چی بود نوشتی :دی "
    تو میدونی، منم میدونم، بقیه هم میدونن ، این اکانت فیکت هست، چون از همه چیز سرور خبر داری ماشالا ، 95 روز اطلاعات کامل داری، اما عمر اکانت فرومت هنوز یه ماه نشده، زشته ، خوددانی، ولی خب زشته، حداقل امضا بزار که منم خواستم بگم " سلام اقای فلانی " ، بدونم باید جای فلانی اسم کی رو باید بزارم،

,کسی با متا مشکل نداره چرا فکر می کنید ما با متا مشکل داریم؟

و بعد اینم میدونیم هیجوره این متا از بین نمیره ,اصلا متایی وجود نداره از بین بره

وقتی دو ساید یک روح در دو بدن است

این دیگه نیاز به این نداره بگی بهنام اب پاکی ریختی رو دست همه,واسه همه مشخصه
    تلفن بردار بزنگ به یکی از دوستان که تو این سرور اصلا بازی نمی کنه ,بگو فلانی و فلانی ها در یک ساید است و فلانی ها هم در ساید مقابل, نظرت چیه؟ ببین چی بهت جواب میده
    در نتیجه برای ما هم مشخصه؛بزرگش نکن

آقا خیلی دمت گرم، والا تا جایی که من میدونم، نورالله و حاج حسین و بقیه معتقدن امرداد مارو دور خواهد زد و خیلی کثیف هستن، میشه همین چیزایی که اینقدر مطمئنی رو برای حاج حسین و نورالله و بقیه هم توضیح بدی؟ بخدا ما دوماهه نتونستیم بهشون ثابت کنیم، خیلی بچه های خوبی هستنا، ولی تو گرفتن این قسمت داستان مشکل دارن، قشنگ به همین وضوح و با کیفیت 4K براشون توضیح بده، بگو بچه ها اینا یه روح هستن در دو بدن، امکان نداره امرداد سابق بیاد از آریانا سابق سواستفاده کنه، (از بچه هاتون که پنهون نیست، از تو هم پنهون نباشه، ما یه چندوقتی هست شدیم یک روح در یک بدن به اسم EAST )

اگه اینکارو بکنی هم مارو راحت میکنی، هم قول میدم رضاگارد هم ازتون تشکر کنه، بیچاره سرویس شده از بس پست های مربوط به این قضیه رو ویرایش و حذف کرده،
    یکیتون میاد میگه ساید رو به امرداد فروختین

یکی میاد میگه خبر ندارید امرداد بعدا دورتون میزنه

یکی میاد میگه من اینارو میشناسم، تو نمیشناسی،

همینا که گفتی رو براشون توضیح بده ،

پیشاپیش مرسی،

ببین تو دعوا و سوءتفاهم و شر، حلوا که خیرات نمیکنن؟ اسمش روشه شر، خودزنی، یه حرف اشتباهی شما میزنید ، یه برداشت اشتباهی ما میکنیم، یه ریکشن غیر منطقی ما میکنیم، یه ریکشن بد شما میکنید، یه فحش شما میدید، یه پلن ما میریم، یه پلن شما میرید، همین اسمش شر هست، خود زنی هست،

پس چی؟ من در مورد جزییات اجرا و مراحل این شر حرف نزدم، بحثم این بود که علت اختلاف شما بالانس سرور نبوده ، علت شما حتی دروغ گفتن نبوده، داستان های این گروه لویال ، به قبل از مازیار برمیگرده، حتی یه تیکه از پست آیدین رو هم ریپلای کردم که با یه داستان 5 خطی توضیح داده بود ... دوباره ریپلای کنمش؟ بابا شما با آیدین هم مشکل داشتید، به گفته خیلی هاتون اون استادتون هست (خصوصا استاد حاج حسین) ، اونم دروغ گفت بهتون؟ خب پس همه دورغ میگن جز شما؟
    بابا جان، عزیزم، دارم مدرک میزارم، از حرفهای استاد حاج حسین و چندتا دیگه تون، شما قبل اینکه مازیاری در کار باشه، داشتین شر ایجاد میکردید، چجوری دیگه اینو بگم؟
    دروغگویی چیه؟ متا چه کشکیه؟ امرداد چیکاره ست؟ این حرفا چیه میزنید؟
    والا منم خیلی حرف دارم در مورد اشتباهات بچه های شما، خیلی هم زیادن، ولی الان دیگه گفتنش فایده نداره و نمیگم، کلا خسته شدم از بس جواب بیهوده دادم.
    همونطور که تو پست قبلی گفتم اولش اختلاف بود،
    بعد شد شکاف،
    بعد شد دشمنی،
    الان هرکسی بخواد این دشمنی رو حل کنه، فقط حیثیت و اعتبار خودش رو خراب کرده، همین،

برو یخه کسی بگیر این وضعیت پیش اورده(مگنس)

ببین تو حتی اسم کسی که فکر میکنی مقصر هست رو هم نمیدونی، باور کن بعید میدونم حتی یه ساعت باهاش حرف زده باشی،
    اگه اسمش رو هم میدونی و وگنس رو میگی مگنس، خیلی بامزه بود، مردم از خنده :دی (پیش داوری نکردم، مبنا رو گذاشتم بر اینکه اسمشو نمیدونی)

اصلاح شد خودتو جر نده

امیدوارم تو پست های بعدیت بجای این تیکه قرمز، امضات رو بزاری، بدونیم با کی طرفیم، تعداد اکانت های فروم لویال از اکانت های بازیشون بیشتره، هر روز نمیتونیم بیایم همون مسائل دو ماه قبل رو از اول اول ، برای یه اکانت جدید توضیح بدیم،

این شکلی، ببین:
    ارادت
    امیر وال،

• واقعا خودت و اونایی که لایکت میکنن رو دوست داشتم همیشه !

ولی اونی که گوگل ترنسلیت استفاده میکنه شمایی نه من.... یادت رفته متن های عربی با اسپانیاییت که با گوگل ترنسلیت اینجا گذاشته میشد؟

اگه قرار باشه کلمه other به این ساختار اضافه بشه باید این شکلی باشه

you dont have any other choice

این شکلی هم میتونی بگی اگه میخوای از کلمه other استفاده کنی

you dont have another choice

فقط محض اطلاع میتونی همین غلط غولوطی که گذاشتی ( you dont have other choice ) بری تو گوگل سرچ کنی کلی لغت نامه دهخدا انگلیسی میاد که میتونی نگاه کنی و یکم انگلیسی هم در کنار عربی و اسپانیایی یاد بگیری

گلم قشنگم خبرنگارم ، عمو قناد

other choice واسه گوگل ترنسلیتی هاست . نمیخواد بیای غلط منو بگیری بدتر بزنی ابروشم خراب کنی

اما راجب جمله من معنی فارسیش میشه این

1- همراتو دف ببند

2- همراتو بکش پایین رنکشو

هیچ راهی نداری

این تو فارسی به نظرت غلطه اقای معلم؟ این که بخوای بیای مثل همیشه که پست های پرحجم و بی محتوا بزاری و وقت مارو بگیری سر چرت و پرت هات و اینکه ثابت کنی میفهمی و بگی چون کلمه دیگر به جمله " هیچ راهی نداری " اضافه نکردی پس غلطه فقط مخصوص خودته

اگه زمانی قسمت شد

راهت دادن

طلبید

رفتی کشورهای انگلیسی زبان

میتونی هرطور عشقته حرف بزنی !!

گل به خودی تر از تو ، توی سرور وجود نداره !

ایرج واقعا فکر میکنی متای شرق برای ما اهمیت داره که حتی بخوایم به هم بزنیم ؟؟؟

سود این حرکت کجاست برای ما ؟؟؟

ولی شما از ترستون نمیتونید کاری بکنید برعکس ما شما هنوز عشق خیلی چیزهارو دارید که بهش برسید

بهنام شما اول بازی نمک زیاد کردی که ان دبل داشت نفت استخراج میکرد الان پشت دفاع ان ای قایم شدی برو حرفای اون موقعت رو با الان مقایسه کن که میگفتی ما اون موقع برای گرم شدن بازی داشتیم شاخ شونه میکشیدیم !!!

سلام بر نور خدا ، نورالله کبیر!

والا راجب ان دبیلو و پلن هاشون و نفت در اوردن هاشون ایدین تو سه پست مفصل توضیح داد من دیگه علاقه ایی ندارم همون حرفارو بزنم

اما راجب شاخ شونه که گفتی

ما سه سرور بازی کردیم همشو با شاخ شونه کشیدن رفتیم داخل

هم راند3 هم راند 4 هم اینجا :) سرور بعدیم با شاخ شونه میریم داخل ....

اگه عمری بود اماده شو ... راند بعدی نوبت خودته که رو در رو بزنیمت :دی

• با سلام

متای امرداد & اریانا تا اخرین روز سرور ادامه داره. به نظر من تا وقت دارید نگران همرهای رنک باشید تا نگران متای ما

سلام

بهنام جان ممنون ازت که حجت رو بر دوستانی که به انحای مختلف درحال نفرت پراکنی علیه امرداد هستند تموم کردی امیدوارم دوستان زیاد خودشون رو با مثلا زدن مخ بچه های اتحاد شرق خسته نکنن برای بهم خوردن اتحاد شرق شاید شما اسمتون تو تراوین ایران در حد گرزی دهکده گلومبک تو سرور 85 گواتمالا باشه اما دو طرف این متا انقدر اسم ورسم دارن تو تراوین ایران که نشون دادن بارها حرفشون حرفه نه در حد برف کوه های کلیمانجارو مثل شما!!!

سلام

طبق توافق قبلی :

1.زدن کتیبه از ناتار در هر ربعی ازاده.

2.شخص من با گذاشتن لینک در فروم کاملا موافقم

3.زدن دهکده توسط اکانتهای ربعی که میخواد کتیبه بزنه در ربع دیگه ازاد و استفاده از اکانتهای یک ساید برای زدن کتیبه ممنوع اعلام شد در توافق مذکور.

4.چرخش کتیبه در یک اتحاد محدودیتی داره ایا؟در این مورد یک توضیحی لازمه بدم تو همین فروم پستهای جنوب غرب موجوده که قبل از این اتفاقها بارها گفت متای شرق تعهدات جلسه اول سرور چهار ربع رو نقض کردن(نکته جالبش اینجاست که تنها توافق صورت گرفته در مورد زدن کتیبه ها بود که هنوز نیومدن حالا ما چطوری نقضش گردیم فقط خدا میدونه!!!)من تو یک پست خودم گفتم تمام این داستان سرایی ها برای بردن کتیبه از ربعهای دیگه به هر شکل ممکنه به بهانه نقض توافق.

اتفاقا شکل گیری لویال و حمایت ازش فقط در همین راستا هست اینو مرغ پرکنده تو مرغ فروشی جعفر مرغی هم فهمیده و هروقت میرم ازش مرغ بخرم یکی از مرغهاش میگه کتیبه ها امدن؟لویال ابرو ریزی خودشو کامل کرد؟

هرچند دوستان انقدر هول برشون داشته که اولا نزده و نبرده جشن و پای کوبیشو راه انداختن و دارن شیک و مجلسی هم تو فروم میگن!!!

دوما فکر کردن هر کی کتیبه بگیره بازی رو برده بارها گفتم بازهم میگم ببر رو مرد میزنه نه تفنگ شماهایی (منظورم شما نیستید اونها هستن;);))که من دیدم کتیبه اف 35 هم داشته باشید چیزی ازتون در نمیاد.

بقول معروف:

شب دراز است و قلندر بیدار

سلام به همه عزیزان

اگر حوصله داشتید برید صفحات اول سرور و ببینید که اتفاقا بیشترین کل کل من با بچه‌های امرداد بوده :)) امرداد اصولا یک "برند" و نام شناخته‌ شده هست که چندین سرور با همین نام بازی کرده و صد هم کرده، اما زمانی که متا تکمیل و علنی شد حتی به راحتی حاضر شدن نام "شرق" رو برای متا انتخاب کنن تا نشون بدن که کسی بالاتر یا پایین‌تر از دیگری نیست. مردانگی و متای واقعی رو یاد بگیرید..

این دوران هم می‌گذره و روسیاهی می‌مونه برای جناب ذغال.. برید به خودتون برسید و روی خودتون کار کنید، و دلواپس متای شرق هم نباشید..

سلام

ایرج جان تشکر که شما هم حجت را تمام کردی.

پ.ن:ایا باید پاسخ اکانتهای مجهول الهویه را داد؟

به نظر بنده خیر چون کسی که حاظر به افشای نام خودش نیست قطعا متوجه هست که حرفهاش انقدر بی منطق هست که ابروی خودشو میبره پس با اسم جعلی پست میذاره به نظر من حرفهایی که از طرف گوینده هم پوچ هست نیازی به پاسخ نداره!!!!

پ.ن1:ایا اکانت جعلی قابل شناسایی هست شخص پشتش؟

در اکثر موارد بله ایشون هم شناسایی شدن(ممنون از سربازان گمنام شرق;);))

درنهایت:

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم

از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

دربعضی نسخ حضرت عرصه ذکر شده در اینجا تفاوتی نمیکند

با سپاس

• اصلاح شد خودتو جر نده

سلام تورج جان

این ادبیات از شما بعیده ولی خب به هرحال جنابعالی پدرخوانده‌ی لویال هستی و سیاستگذارشون .

این کش و قوس و تحریف تاریخ ساید هم از نظر شما شاید درست باشه اما از نظر ما شمایی که سه جلسه برای مافیا و دو جلسه به خاطر داستان گلد و مولتی اکانت تشریف داشتی تا حلش کنی ؛ درک درستی از شمال شرق نداشتی ؛ نداری و با همین فرمان نخواهی داشت.

شادزی مهرافزون

• آقا خیلی دمت گرم، والا تا جایی که من میدونم، نورالله و حاج حسین و بقیه معتقدن امرداد مارو دور خواهد زد و خیلی کثیف هستن، میشه همین چیزایی که اینقدر مطمئنی رو برای حاج حسین و نورالله و بقیه هم توضیح بدی؟ بخدا ما دوماهه نتونستیم بهشون ثابت کنیم، خیلی بچه های خوبی هستنا، ولی تو گرفتن این قسمت داستان مشکل دارن، قشنگ به همین وضوح و با کیفیت 4K براشون توضیح بده،

سلام اولا اینجا ای ار نیست میگی تاریخ فرومت بر می گرده به 2009 یا 2020؛که بخوای بگی کانت فروم فیکه یا هر چیزی,خیلی از پلیرها اکانتشون تازه اکتیو شده و دارند پست میذارند و این به معنای فیک بودند نیست

دوم:ما مثل شما رزومه نداریم بخوایم امضا پای ااکانت فروم بنویسیم ؛خلاصه هر شخصی به غیر سرور های مدنظرتون(1/8/2/14 و ...)حضور نداشته,کلا پلیر حساب نمیشه و کسی نمیشناسه لول ؛کلا تراوین همین چند سرور بوده... هه

در خصوص این قسمت از صحبت شما,اشتباه برداشت نکن؛منظور بنده اینه با توجه به دوستی ها و رفاقت های گذشته,که بر همین اساس هم با حضور مازیار سیاسیت بازی به سمتی برده شد که شمال غرب و جنوب غرب حذف بشه و به یاد گذشته بزنیم تو سر کله هم
    بنده گفتم یک روح در دو بدن؛ طبق فرمایشات خودم همون لفظ جیرخواری که بکار بردم و بابت همین موضوع گفتم,اصلا متایی وجود نداره بخواد از بین بره

چطور شما میگید لویال همون تیم جنوب غرب است؛ما هم همین نظرو داریم امردادی های که ان ای حضور پیدا کردند

اینکه امرداد کثیف است ؛بر اساس صحبت هایی که دوستان داشتند و شناختی که در سرورهای گذشته از امرداد دارند

گفته شد یکی از سیاست های کثیف امرداد اینه,با سایدی متا می کنه و بعد دو ساید مقابل از دور خارج کرد می زنه زیر متا و ساید متاشم می زنه

ولی اینجا که متایی نیست،هست؟امرداد با سیاست کثیف قبل بازی عملا ان ای از دور بازی خارج کرد اونم با حضور مازیار از کاسه به دست های سرور های قبل امرداد

اینکه حسین و نوری میگند امرداد اجازه نمیده واندر در غیر ساید خودش صد بشه,خب حرف اشتباهی نزده

بر اساس همون تفکر کثیفشون عرض کرده

برو سوال کن ببین هدفشون از بازی چی بوده بالانس سرور بوده یا واندری در خاک اس ای تا لول 50 و بعد رو سر کله هم زدند,همون خاله بازی

سوال کن ببین جریان خاله بازی چیه,شاید با صداقت بهت بگن ولی نگفتن؛به همین نوری بگو ویس هارو بفرسته تا نظر دوستان از ادامه سرور جویا بشی

کلام اخر:

بهتره حد مرز کتیبه در ساید های دیگه مشخص کنید و کلا بایکوتش کنید و هر کسی به هر روشی کتیبه از سایدی زد پس داده بشه

با توجه به ناتارهای با پاپ 600 که سربازخونه واصطبل و ساختمانهای دیگه در این نوع ناتارها 20 است و ناتارهای جدید هم خزانه دار هستند(20 رو نمیدونم ولی 10 در همه ناتارها الان موجود است)

کافیه یکی از ساید ها در این مدت ناتارهایی رو در مختصات های مشخص چیف کرده و اندک نیروی هم ساخته واسه بلند کردن کتیبه,انوقت خیلی راحت میتونند بهترین کتیبه های اون ساید رو جمع کنند و ببرن تو ساید خودشون

اگه اینو مشخص نکردید بهتره مشخص بشه و با توجه به سیاسیت امرداد و نوع چیدمان دهکدهاش در لب مرز هر چهار ساید و داشتند اکانت در ساید ها

و چیف هایی که در هفته های گذشته در داخل ساید و لب مرز هر ساید انجام دادند و مشخصه که دقیقا هم میدونند کتیبه ها در چه مختصاتی می افته حدود همون مختصاتم ده ناتار چیف کردند ...

اگه دو ساید غربی نمیخواهند در این خصوص ضرر کنند؛این حد مشخص کنید ؛

شادزی مهرافزون

تورج نیاز نداره با اکانت فیک پست بذاره همون که مردانگی می کنه و ویس هایی که از شما داره نمیذاره کف فروم و ابروتون نمی بره برید خداروشکر بکنید

دلقک ایه خوان

• اصل دموکراسی بر اکثریت و نظر اکثریت هست. این که اقلیتی خودخواه و بازی خراب‌کن بخوان بکِشن زیرش، به اسم بالانس سرور یا تعصب روی ساید یا هر چیزی دیگری، حناشون رنگی نداره.

سلام دوستان عزیز

لازم دونستم یه توضیحی بدم که هم تو بازی هم بیرون بازی به دردتون بخوره

عزیز دل من بزرگواری که فکر میکنی دموکراسی صرفا یعنی نظر اکثریت ( نه فدات شم اینطوری نیست )

این طرز فکر از جامعه ی محدود و بسته ای نشات میگیره که درونش هستیم و بعضیها با ادعای مطالعه فراوان اما هنوز نتونستن خودشونو از این بند دروغ که دور گردنشون حلقه زده رها کنن.

عزیز من معنی ظاهری تعریف کلمه دموکراسی رو یاد گرفتی اما عمق وجودی واقعیت دموکراسی رو درک نکردی

مطمعنن مطالعات بعضی هم به همین صورت هست مثلا رفتن کلاس تند خوانی و فقط گذرا از روی متنها میخونن و رد میشید بدون اینکه بفهمید چه چیزی گفته شده.

قبلا گفتم باز هم تکرار میکنم : رای گیری برای انتخاب یک نفر به عنوان همه کاره یا قدرت مطلق یا توتال یا ..... عین دیکتاتوری هست و فقط برای مشروع نشان دادن

دیکتاتوری از حربه رای گیری استفاده میکنن و متاسفانه ذهنهای آماده تحمیق شدن ( دور از شما ) به همین راحتی پذیرای دروغ میشن ......

(این سطحی نگری رو متاسفانه یکسری از دوستان دارند . مثلا کسایی که از کل متن فارسی ( که اصلا نفهمیدن منظور نویسنده رو ) میان یه کلمه غلط املایی میگیرن و احساس پیروزی بهشون دست میده به اصطلاح این افراد فقط نوک بینیشون رو میبینن .(عرض کردم متن فارسی و منظور غلط املایی که تو رسوندن مظمون خللی ایجاد نکنه ....)

بگذریم..........

اتفاقا شکل گیری لویال و حمایت ازش فقط در همین راستا هست اینو مرغ پرکنده تو مرغ فروشی جعفر مرغی هم فهمیده و هروقت میرم ازش مرغ بخرم یکی از مرغهاش میگه کتیبه ها امدن؟لویال ابرو ریزی خودشو کامل کرد؟

آقا مازیار عزیز

در جواب شما فقط باید گفت چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی..... ( الان بیا بگو بله من عاقلم شاگرد خخخخخخخخخخخ)

شما نبودی قبلا تو همین فروم اعلام کردی مشکلات داخلی ساید و جداشدن لویال و ... هیچ ارتباطی به ساید دیگه نداشته چطور شد الان شکل گیری لویال در همین راستا شد

بیماری آلزایمر (به انگلیسی: Alzheimer's disease) یا بیماری فراموشی که به اختصار آلزایمر خوانده می‌شود که با تضعیف تدریجی ناخودآگاه در استخراج اطلاعات و افکار همراه است یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی‌های ذهنی بیمار تحلیل می‌رود. بارزترین نوع از انواع مختلف زوال عقل اختلال حافظه‌ است. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می‌کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته‌های اخیر محدود می‌شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می‌بینند.

زیرش خط کشیدم بزرگوار بهش خیلی توجه کن خطرناکه...........

البته اختلالات دو قطبی هم مشاهده میشه .................

( صرفا تشخیص بنده بوده و نیاز هست به فوق تخصص مراجعه بشه )

...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

دوستان گرامی اگر چرخیدن کتیبه بین دو ساید( یک ساید و نیم) که با هم متا بستن ایرادی نداره قاعدتا رد و بدل کردن کتیبه بین لویال و sw هم ایرادی نخواهد

داشت

ضمنا دوستان آریانایی عزیز تابلو احساس خطر کردیدا ( خودتونم فهمیدید چه کلاهی سر ج ش گذاشتید با متاتون خدایی و الان که ج ش متوجه شده شدیدا

احساس خطر کردید و هی از مرام و معرفت میگید یه جورایی احساسیشون کنید ..... ( بیخیال ما کاری نداشتیم که فقط صبر میکنیم )

آقای سیاستمدار شاید به قول خودت با سیاست تونستی برای مدتی کلاه سر بقیه بذاری و شاید به هدف کوتاه مدتت هم رسیدی اما همیشه این شکلی نمیمونه

(ممکنه اونورم یه سیاستمدار مثل خودت باشه . هر چند نظر من چیز دیگه ای هست و قبلا گفتم.)

میریم با سرعت به سمت کتیبه ها

پلن من زدن 2 , 3 تا کتیبه توسط اکانت taha هست با هیرو و بدون هیرو ( البته اگر دوستان تصمیم دیگه ای نداشته باشن و اجازه بدن)

به نظرتون کل آریانا 3 تا کتیبه میتونه بزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ ن : بعضی از بچه های آریانا : من آنم که رستم بود پهلوان.........................

• خب خب خب

دوستان و عزیزانی که منو طول این بازی استراتژیکی(تراوین) میشناسن میدونن که تورج یه اکانت فروم داره و بس حتی چندین بار همین اکانت بخاطر اینکه پسوردش فراموش شده از مدیریت درخواست پسورد جدید کردم.سربازان گمنامتون میتونن از مدیریت استعلام کنن;):D:D

اصلا من اکانت فیک بسازم از مدیریت زشته!!چه کاریه !!! شماها که ندونید اونا که میدونن.بالاخره همه فروم که بازی و ادبیات بازی نیست ... بلکه تلالویی از رفتار و تربیت خانوادگی شخصی هست که اونجا بزرگ شده و داره تو فروم پست میذاره.حالا کسی انگل خطاب کنه و بستنی بگه و خوارج و خاین و بعداا توجیه کنه کل کل بازیه و خودشو آروم کنه و فکر کنه توهین کرد و زرنگی کرد بعد نامه زد عذرخواست که کل کل بازی و ... و یارو نفهمید در حقیقت از نفهمیه خودشه;)

بحث اول برمیگرده به این که من بازی رو همون موقع که اکانت !NO.ONE! رو با سه همر تحویل دادم که سر شمال شرق بلند نکنید که کردید و به یک قول ساده عمل نکردید عطایش رو به لقایش بخشیدم.اما میبینم این شمایید که مشتاقید من دوباره حضور داشته باشم! اوکی:thumbup: دقیقا نمیدونم کدوم سوپرپلیره سایدی آقای GRAND اما بنده در خدمتم.و اگر شما بنده حقیر رو به عنوان پدر معنوی تیم لویال خطاب میکنی افتخاریست بسی بزرگ برای من که کنار بابک و حسین و وحید و اشکان و نورالله وبقیه دوستان باشم.

- توهم توطئه مشکلی که از روزای اول تو شمالشرق این سرور بود و هنوز ادامه داره...

بحث بعدی در مورد اکانت فوق الذکر که سربازان گمنام شما(حتما دوستان اون دو تا سرداری که قرار بود وحید رو تو گونی کنن=O)شناسایی کردن که من هستم^^

مشکلی ندارم میتونید در نظر بگیرید منم یا هر کسی دیگست.بچسبونیدش به من یا نفر قبل یا کسایی که از امروز رسما در کنارشون خواهم بود ویا هر شخصی که قوه تخیلی شما کشش نسبت دادن بهش رو داره.اصلا و ابدا برام مهم نیست و نخواهد بود.

این سربازان گمنام نخودی اگه به اندازه نخود قدرت تحلیل داشتن یه سوالی براشون پیش میومد8oتورج از کجا آمار جنوب شرق رو داره که نظر در مورد ریدشون بده؟چجوری رفته رو اکانتاشون؟ حالا اگه منم چه بهتر 8o چه دوستان خوبی دارم(دم جنوب شرق گرم^^:D)

# امان از توهم توطئه

اما یه نکته علمی:

بدگُمانی[۱] یا پارانویا (به انگلیسی: Paranoia) در تعریف عام آن، غریزه یا فرایندی از فکر است که تحت تأثیر اضطراب یا ترس به حالتی غیرمنطقی و وهم آلود در می‌آید.[۲] افراد پارانوئید معمولاً فکر می‌کنند که دیگران برای آزار و اذیت آن‌ها می‌کوشند یا فکر می‌کنند که دیگران به دنبال توطئه علیه آن‌ها هستند.[۳] پارانویا با فوبیا تفاوت دارد. افرادی که دچار فوبیا هستند ترس غیر منطقی دارند، اما به خاطر ترس و اضطرابشان دیگران را سرزنش نمی‌کنند.[۴] وارد کردن اتهامات غیرواقعی و عدم اعتماد معمولاً از دیگر نشانه‌های پارانویا است.[۵] به عنوان مثال، حادثه ای که اکثر مردم به عنوان یک حادثه یا تصادف تلقی می‌کنند، از منظر یک فرد پارانوئید ممکن است توطئه تصور شود.[۶]

یه سر نخ دادم بهتون اگه خواستید در مورد این مشکل بررسی علمی داشته باشید به سایت ویکی پدیا مراجعه بفرمایید.

باعذرخواهی از همه بخاطر طولانی شدن متن

تورج8)

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().