نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• امیروال شما دنبال این بودین که فقط بگین زدین وما دنبال حرکت کم با کیفیت خیلی بهتر بودیم به نظرت به جز من اشکان حسین ۳تا دیفال که ۲تاش همون روز اول زیر ۳ساعت زدین به نظرت این لویال که چیزی نداره؟؟

شما فکر کن ما با همون همرهامیومدیم همین همرهارو صفر میکردیم فرق چی بود ؟؟

بهنظرت توی ۱ماه مانتونستیم ۱همر بکشیم ؟؟

جواب سوال هارو نمیدیها زیرشاخه اس ای بودن حال میده ؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• کاری به اکانت بچه ها ندارم

فقط تو هفته ی اخیر اکانت من بجز لویال از این نمونه ها زیاد بوده

بیشتر حوصله ی پیدا کردن و گذاشتنش نداشتم||

3 بار تا الان این کپ کراپاش خورده

بعلاوه 3 تا از فیدراش

نمونه ای از غارت ما

عکس زیاده همشو نمیزارم

تا الان پنج بار این دیفالت اینجوری پاک شده

عکس کامل اتکی که گذاشتی

نمونه ای از شیرین کاری هایی که هر شب میکنیم

عکس زیاده اما اگر قرار باشه ما تا کاری کردیم بیایم سر و صدا و آی من زدم آی من فلان کردم که دیگه نصف خواننده های این تاپیک ول میکنن میرن،

فقط شما اگر میخوای بفهمی که لویال چیکار کرده، بجز اکانت هایی که داریم و در اتحاد مون نیست

یه حساب کن ببین چقدر ناتار تا الان هر هفته قورت دادیم

چقدر کشتیم تو شمال شرق و چقدر کشته گرفتیم

همین کفایت میکنه

پس الکی جو ندین و خودتون میدونین که یه تیم چقدر میتونه با همدلی و تایمی که میزاره شما رو زمین گیر کنه

در ضمن تا الان اکانت من فقط 4 تا کپ کراپاش رو آوردم پایین که چون مولتی بودن اینجا نزاشتم الانم پیدا نمیکنم

از این نمونه کارها هم زیاد داریم

• بازی خوبی شده انشاالله همه لذت ببریم

فقط به نظرم شعار ما به خاطر ساید شمال شرق و این خالی بندی ها کمی برای التیام و کاهش تبعات روحی و روانی است .

امیدوارم همه لذت ببریم ولی صادق باشیم ، اینکه کلام ما " شمال شرق " و عمل ما "نابودی شمال شرق " باشد، صادقانه نیست .

پی نوشت : زمان کتیبه ها مشخص می شود عملکرد هر ساید چگونه است ، و بعد از آن پوش کردن ها و ساختن ها و کار تیمی نشان خواهد داد که هر تیمی در چه وضعی است ، اختلافات بین سایدی بر سر کتیبه ها تازه آغار مید گیم است !

پیش بینی : یکماه بعد از کتیبه ها موج رفتن از سرور شدت خواهد گرفت .

• آقا رضا سورنای عزیز، اول از هر چیز امیدوارم بلا و رنج و بیماری از همه به دور باشه.. انشالله این دوران سخت ویروس و پاندمی هم می‌گذره..

پ.ن۳: دوستان گلم؛ موضوع خیلی ساده ست؛ انقدر پیچیده ش نکنید. یک فرد معلوم الحال و معرف حضور اکثر دوستان به دلیل بی کفایتی جایی در شورای لیدری جنوب غرب نداشت! و از اعتماد یکی از پلیرهای خوب ما سواستفاده کرد و بعضی از پسوردها رو به دست آورد و شروع به خرابکاری کرد. این موضوع اصلا با اتفاقات شمال شرق قابل قیاس نیست! خودتون رو دیگه نمی تونید گول بزنید. لویال ‌‌‌‌کجا این فرد کجا!

لویال به خاطر همان سیاستی داشت قربانی می شد که ما به خاطرش دو به یک شدیم! لویال با همان چوب زده شد که ما رو باهاش به بالانس سرور دعوت کردند. ما وجوه مشترک زیادی داشتیم. هر دوی ما از توتال شمال شرق گلایه اای مشترکی داشتیم.

اینجا یک نفر خرابکار بی وجدان چنین حرکت زننده ای کرده و زحمت کلی انسان شریف رو نابود کرده و شما بابت عدم حمایت از ایشون سر ما منت می گذارید؟ واقعا چجوری روتون میشه این حرفها رو بزنید! اسم کثافت کاری رو دیگه سیاست فرومی نگذارید. نگذارید اسمتون با هر اسمی در یکجا قرار بگیره.

نظر شما رو جلب می‌کنم به این پست:

يه بحثي بالا مطرح شد كه جالب بود برام ، يه سري از دوستان شمال شرق مخالف سياستهاي توتال و اكثريت بچه ها بودن و به قول معروف زدن زير ميز و به اسم لويال (خوارج) از سايد خارج شدن و توسط جنوب غرب حمايت شدن و يه سري ديگه از دوستان ، عمو حسن و اتحاد پيشوا (كه ما هم مي گيم بهشون اقليت جنوب غرب ،به گفته دوستان)با سياستهاي ليدر به مشكل برخوردن و اينا هم زدن زيرش اما توسط متاي شرق حمايت نشدن حالا شما برخورد دوگانه ليدر جنوب غرب رو مقايسه كنيد با برخورد بچه هاي متا شرق و قضاوت كنيد كي داره حرف حساب مي زنه و كي داره مغلطه مي كنه قضاوت با دوستان چه بچه هاي متا چه سايد رقيب .

بله موضوع خیلی ساد‌‌ه‌ست، اگر سفسطه نکنیم! فارغ از این که "جنس" این افراد "انگیزه" مورد نظرشون و ... چی هست، "نفس عمل از سوی لیدری" مطرح میشه! این که شرق می‌تونست متقابلا حمایت کنه و نکرد، نامه‌هایی که برای درخواست حمایت و دادن دف و منابع و پیشنهاد فروش اکانت و .. به ما دادن رو هم که دیدید! "می‌تونستیم مثل شما چنین کنیم و نکردیم" به همین سادگی :)

خفت‌"های" زیبایی بود از دست‌مون دیشب! مرسی.. یک نمونه دیگرش رو هم من می‌ذارم:

پ.ن1 : حرکت‌های سرخود و یهویی و خفت کردن‌ها و دیوار شدن‌ و یه چیفر کُشتن و اینا و ... از جانب دوستان لویال باحال و برخی هم خیلی خوب هست مرسی!

اما این عزیزان تا بحال فقط و فقط یک "پلن" به معنای واقعی کلام رفتن (اونم با کمک پلنر و لانچ سبز و خیلی خیلی مودب و محترم جنوب غرب) که نتیجه‌اش هم کوبیده شدن‌ی کله‌ی اون همه همر توی دیوار دیفالت اکانت King mma بود =)))

در حالی که ما طی مدت اخیر به طور مرتب و منظم نزدیک به ده "پلن" منسجم و برنامه ریزی شده رفتیم و هر بار کپ سوراخ کردیم، دیفالت و نان کپ و دهکده دف‌ساز صفر کردیم و .. اغلب هم با لینک سبز و کمترین خسارت..

و اما هنر عزیزان لویال چه بوده؟ غیر از چند خفت و لینک‌هایی که حاجی گذاشت، گرفتن دف سنگین از جنوب و نگه داشتنش و گندم دادنش تا بالاخره بعد از چندین و چند "پلن" موفق، یه جا رو دیوار کنن، و براشون بشه مایه‌ی خوشحالی و ذوق.. مرسی

پ.ن 2: من به وگنس افتخار می‌کنم که هر روز پلن می‌چینه، زحمت می‌کشه، تلاش می‌کنه همرهای دوستان کمترین خسارت رو ببینن، وقتی هم پست می‌ذاره آرام و متین و محترم، و اگر هم اشتباهی در لانچ رخ داده باشه خودش معترف میشه زودتر، و حتی گردن می‌گیره! مرسی محمدعلی عزیز..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• من هم تبریک میگم فارغ از نتیجه پلن هم به اتک دهندگان

اگر قرار بود هر پلنی صرفا سودمند باشه این بازی هیجان نداشت بعضی از تارگت ها هم باید دف رو رد کنی یا با علم اینکه میدونی دف هست لانچ کنی

به لویال هم تبریک میگم بالاخره تونستند یه پلن دفاعی کاملا موفق رو انجام بدهند اون هم تو این تایم حساس یک هفته مونده به کتیبه ها

فعلا که هیجان انگیز ترین قسمت بازی همین درگیری های شمال شرق هست ما هم مثل جنگ آذربایجان و ارمنستان نشستیم لب مرز داریم تخمه میشکنیم نگاه میکنیم

امیدوارم هفته بعد که کتیبه ها میان شاهد بازی سالمی باشیم در عمل نه صرفا به حرف

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ببخشید یکم دیر پاسخ میدم ، اما به حکم ادب جواب امیرخان که بنده رو خطاب قرار دادند میدم .

امیرخان ازتون ممنونم که این کارو نکردید و اکانتو نخریدید . همونطور که میدونید ما هم اکانتی نخریدیم ، پس در این باره با هم براریم ...
    اما در رابطه با حمایت کردن از لویال قبلا عرض کردم و باز هم عرض میکنم ، اگر از شمال شرق افرادی صرفا به خاطر به دست گرفتن قدرت جدا میشدن قطع به یقین ازشون حمایت نمیکردیم ، ما از افرادی حمایت کردیم که هم صدای ما مخالف به بازی گرفتن سرور بودن و میخواستن تو تاریخ تراوین ثبت بشه که همیشه این نوع سیاست جوابگو نیست و اصطلاحا چاه نکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی ، اگر ما از این تیم حمایت نمیکردیم اوج بی معرفتی و بی سیاستی جنوب غرب بود و خودتون اینو بهتر از ما میدونید ...

این افرادی که از مجموعه مسترز جدا شده بودند قصدشون چیز دیگه ای بود و همونطور که تو فروم هم دیدید صرفا مشکلات شخصی با بنده داشتن ...
    در این مورد شما خودتون بهتر میدونید که این تیم ارزش سرمایه گذاری و ریسک نداشت ، واقعا حمایت شما از این افراد هیچ نفعی برای شما نداشت ، باید میدیدیم در موقعیت مشابه شما چه میکردید ...

پ.ن 1: تبریک به متای شرق بابت پلن و تبریک به لویال بابت دیوار های زیباشون
    پ.ن 2: آریانا قبلا جواب معرفت ما رو با اون متا داده بود و ما هم عادت نداریم محبت های این شکلیو بی پاسخ بزاریم
    پ.ن 3: قصد نداشتم این صحبت باز هم ادامه داشته باشه ولی جالبه که هنوز هم ادامه داره از سمت شرق ، متای شرق شکل گرفته و امیدوارم تا اندگیم پابرجا بمونه ، ما هم سیاست های خودمونو مشخص کردیم و داریم بازی میکنیم
    ولو به غلط ، ادامه دادن این موضوع صرفا برای کمتر شدن عذاب وجدان شماست یا میخواید بقیه ی افرادو قانع کنید که جنوب غرب سیاهه و شما سفید ؟

سلامت باشید

کوچیک همه یوسف

• سلام چقدر پست گذاشتید؛سر سری یه نگاهی انداختم ؛و بیشتر دنبال پست های این مولتی ریدزنمون بودم ؛که بهش پیشنهاد کردم بهتره دیگه پست نذاری

داداش اون پاتو بردار .(نوشته هات قهوه ای کردم,منظور خودت بگیر خخخ)

ماشالا ناتار این سرور هم هلو بپر تو گلو هست نیازی به مولتی نیست دیگه برای رید

اوخه هلو گیر نکنه تو گلوت

اسم اکانت بده جانشینت کنم اگه من یدونه مولتی رید داده بودم یا از یک اکانت پوش شده بودم بزارم رو حذف برم پسر جان

بابا منکه گفتم مردش نیستی؛سر همینم گفتم اصلا حذف نکن؛یه دونه همرتم بزنی به یه ناتار کناریت قبولت داریم خخخشاید اینطور حداقل مردانگیتو ثابت کنی

حداقل بدونه چطور بدونه مولتی بازی باید بکنه و شاید با دیدن اکانت یه کلاس خصوصی هم براش بشه

ای ای ای اوخ اوخ اوخ

عاشق بدون مولتی بازی کردنت شدم ؛خدایا به ما هم از اون 14 تا مولتی تو پر بده :)

نه اینطور نیست

چند نفر از دوستانمون رکورد های همر رو جا بحا کردن بدون این که تو تاپ باشن ؟

اره انها هم مثل شما,به اندازه نیاز واسه دو تا دهشون رید می زنند و شارز می کنند و تو تاپ هم نمیان تا تو چشم نباشند

گفتید واسه روشن شدن جی بی ها چقدر منابع نیازه؟

اول اینکه مرد و حرفش

تو که مردش نبودی

من سر حرفم هستم

:=) باش خ

ولی داستان از این قرار است که همر یکی از دوستان توی اکانت ما برای چند ساعت پارک شده بود و مجبور بودیم برای تامین گندم این عزیز همه ی دهکده های عزیزان نزدیکمون رو رید بدیم از جمله کپ رضا و حمزه عزیز از اکانت Dehi

اینم گندم منفیه یکی از دهکده های اکانت که همر یکی از دوستان روش پارک بو

اوخیه بمیرت برات چقدر تو خوبی چقدر تو معرفت داری,میگفتی اند معرفت دنیا هستی ,باورم نشد

؛خدا لعنتتون کنه بهش تهمت زدید, خدا از شما نگذره بابت این تهمتی که به این دوستمون زدید ،بنده خدا داشت تامین گندم منفی یه اوسکلی انجام میداد ، جای اینکه همرشو بندازه تو پارگینگ یکی یا بفرسته ابادی ده کپ بمب؛فرستاد تو نان کپش ایشان هم دوان دوان دید داره نیروهاش لاست میخوره

گفت مولتی ها به خط بشید(عه ببخشید دوستان بخط بشید بهم اکانت بدید من رید بزنم باید امانتی که در دست من است؛ تامین گندم بشه

و اینجوری بود که 12/13 تا از دوستان کپ هاشون در اختیار گذاشتند تا ایشون رید بره

بعدشم که دید در دیزی بازه؛حیای گربه هم که وجود نداشت

گفت از اون یکی ده هم بزنم غارت کنم, بعد که دید واو چقدر حال میده غارت مفتی زدند, با خودش گفت چه اوسکلی بودم من تا به امروز داشتم ناتار رید می زدم

بس تصمیم گرفت,رید از این دوستان تا به امروز ادامه بده

بعد دوستان اعتراض کردم اقا گفتی همش 12 ساعت الان یک هفته شده,

در جواب گفت:,میخوام همینجوری غارتمو ادامه بدم,دف کردید همتنو فارم می کنم

میدونی که من کیم؟حمید رضا بمب در سرور 4؛از رضا سورنا هم بپرسید بهتون میگه ههههههههه

بمبی ؛بشین ریدتو بزن و اینقدر واسه اینو اون شاخ بازی در نیار,

از دید من,در تمام سرورهایی که تا به امروز بازی کردی,دقیقا به همین شکل همر دادی بیرون

و اینکه چون زیر تاپ هستی دلیل بر مولتی نزدنت نیست,

مرد که نبودی سر حرفت بمونی,حداقل یه نگاه به پایین بنداز ,

اگر مردش بودی دیگه پست نذار ,ته سرور یه عکس از همرت بگیر ,بگو من شاخ بودم

• اینو داشته باشید

این اکانت هم یه سری ساختمون و گندم زار تخریب نشده داشت که دوباره زدیم کار نیمه کارمون رو تکمیل کردیم.

hll_magnetar_11.jpg

یعنی سه تا پلن رو این اکانت رفتی و اکانت بدون دف با 30 موج رو کپ

فقط 4تا انبار و چهار تا کراپ اوردی پایین؟

بعد به این افتخار هم می کنی؟خدایش کجاش افتخار داره شاتشو گذاشتی فروم؟

30 موج رو کپ 4 تا ساختمان 4 تا کراپ تخریب کردید؟

سوسماز

همانطور که شماها ساختید ما هم میسازیم. ما کپ داریم. ما نان کپ داریم. ما همر داریم که ادامه بدیم. شما ندارید !

جیره خواران امردادی بعد اینکه تمامی پتانسیل ساید رو از بین بردند و بیشتر پلیرهای ساید فراری دادند و سه ؛چهار نفری که در طی یک هفته اخیر اکانتهاشون واگذار کردند یا حذف کردند,

و با ادعای اینکه یک هفته ای لویال جمع می کنیم

رسیدیم به اینجا که تو بساز ما میسازیم

پلن چی ریخته بودی؟,

به مازیار چه تزی داده بودی؟واندر مشترک؟

همرو حذف می کنیم؛فقط ما مشینیم بازی می کنیم؟

شمال غرب حذف می کنیم؛جنوب غرب حذف می کنیم
    بعد به یاد گذشته,تو سر کله هم می زنیم و واندر مرز تا لول 50 میاریم و بعد همرهای واندر زنو می زنیم به واندرهای مرکزی و عکس؟

چی می زنی؟

خب دست به زنگتون که خوبه,شب روز زنگ می زنید به ادمین سرور ؛و بابت موضوعات مختلف فشار میارید ؛خب میگفتید یه همچین سروری براتون ران کنه بشنید خاله بازی کنید

دیگه چرا بازی یه عده خراب کردید؟

بازم دیر نیست,یا برید پیش رفقای امردادیتون,یا حذف کنید برید اون اکانتهایی هم که خریدید هم پس بدید

خلاصه چه بخواید چه نخواید از این 10/12 نفری که هستید؛نصفتون بعد کتیبه ها میره,می مونید همین چند نفر

پیشنهاد می کنم,همینقدر گند زدید به یه ساید بسه

• برو با اکانت اصلیه فرومت بیا بی وجود 😂

من که میدونم کی هستی 😂 به کسی نمیگم

نیازی نیست اکانت هم بدی من خودم جانشینت میکنم نمیگم هم کدوم پلشتی هستی

میدونم ولی جانشین که شدی دیگه اون دریچه بالا رو کنترل کن

ببین من که میدونم کی هستی پشت این اکانت فروم عزیزم اول لینکه برو به اکانتت برس که بیاد بالا

ناامید نشو حالا ۳/۴ بار رنده شدی دیگه

یه مقدار کم تر بیای فروم هم لقب نمیگیری هم اکانتت دف سازه بدی نمیشه

رضا جان گفتم تو پی ام که کیه این بی وجود 😂نمیدونم کجا داغت کردم که اینجوری داری خودکشی میکنی ؟

رضا جان دیشب گفتی چرا از من ناراحتی ؟

تو حرفام دیشب گفتم بهت یکی از هیچ جا بی خبر میاد یه سنگی میندازه تو چاه یه لشگر عاقل نمیتونن سنگ رو در بیارن یه سری خل وضع هم مثل این دوستانمون اینجا صداشون به گوش نمیرسید

میچسبونن خودشونو که ایشالا فرجی بشه یه ۴ نفر بهشون احترام بزاره

باباجون کسی با تو کاری نداره خیلی تلاش نکن

پسر جان اسم اکانتت رو گفتم بده جانشینت کنم چقدر حرف میزنی بابا

۵ تا پست هست میگم یه اسم بده جانشین کنم ببینی پسرکم

خودت به مشکل دارا میزنی ؟ یا واقعا مشکلی چیزی داری ؟

• یز..

می‌تونستیم مثل شما چنین کنیم و نکردیم" به همین سادگی :)

به به مرد نسخه شربتی ما

ویس هات هستا ؛ اونم یکی نه ،چند تا,کلا ماهیت واقعیت واسه ما رو شده
    دوست داری واسه جنوبم پخش کنیم ببینن چه ادمی هستی ؟البته تورج که اجازه نمیده, و اینکه جنوب غربم کامل شمارو شناختند بعد اون جلسات الکی که بهاشون گذاشتید

یه ساید با همین روش خرید و فروش و فلان بسان زدی ترکوندی بعد میگی می تونستیم نکردیم؟

چون نمی تونستید نکردید ؛

مگه میشه؛عده ای هدفشون این باشه هر جور شده جنوب غرب مثل شمال شرق و شمال غرب ,بترکونند,بعد بیخال همچین موضوعی بشند؟

بیخال اینقدر ادای ادم خوبارو در نیار

بی وجود 😂

جوون اروم ,حالا یه رنگ قهوه ای زدم به نوشته هات چرا اینقدر جوش اوردی؟

چیزی نگفتم که,بشین ریدتو بزن یه عکس می گیری تهشم بهت میگن حمید شاخ,شاخمون نزنی شاهخور خخخ

دوستان گفتند تو تیم زئوس بودی؛ میگند انقدی مولتی رید می زدی,سرور هنگ می کرد, خخخ ,حالا نمیدونم زئوسی بودی یا نه ؛بودی من همینجا بحث تموم می کنم,

اینجوری که نوشتی بی وجود,بخوام ادامه بدم اصالت زئوسی بودنت رو میشه,دیگه هر چی فحش بهم میدی:=)

اقا چرا قاطی کردی؟چرا گیج شدی؟بابا چهار تا مولتی داری رید می زنی چرا پیچیچی شدی؟

اول میگی میدونم بعد میگی اسم بده خخخخخخ

خب میدونی جانشین کن،دیگه چرا سوال می کنی ؟

• چند سالته شما؟

کاری به بحث های بالا ندارم

اما تنها نقطه ضعف امرداد تو دیپلماسی و سیاست وجود شما تو تیمشونه، لحن صحبتت بچگانست، حد شما در حد یک عدد و رقمه

فهمت از تراوین داشتن همر گندس و بزرگی رو توی کسایی میبینی که همر شاخ دارن، حالا یا با پوش یا با حلالش که بشه ناتار

(مهم نیست مدلش)

تراوین یک بازی تیم ورک و مجموعه ای از تجربه، هوش، استراتژی و ابتکار و تلاشه

کم نبودن کسایی که رکورد زدن اما پلیر نبودن، فهم شما از پلیر غلطه و فقط تو چیزایی میبینی که x پنج ساله از شهر y میبینه.

100 بار بخوری زمین، فقط خوردی زمین، بلند نشی اونوقت باختی،

ببینیم در ادامه شما با همر و کپه سالم چیکار میکنی و ما با کپ و همر های درب و داغون چیکار ;)

• به قول یک بنده خدایی می گفت به سن و سال نیست به تجربه هست ;) در حال همون آقای X با سن و سال Y از ESFAHAN که شما 5 ساله خطاب کردی شاید در حکم بزرگتر و ولی شما به حساب بیاد پس طوری صحبت نکن برادر که بعد از تحقیق و تفحس شرمنده بشی 8)

ولی من کاری به کل بحث ها و پست هات تو این تایپینگ دارم آخه از نوع نگارش و نحوه تفکر میشه خیلی چیزها رو مشخص کرد :D آخه آدم باید کلا از آدم های دو رو دو شخصیتی دوری کنه چون هر دفع از هر طرف باید بیاد همون وری غش میکنن و اینان قابل اعتماد نیستن :thumbup:

حاجی عزیزم چرا جوش آوردی با دیوار کردن که اینطوری خوش حالی نمی کنن داداش بازی یک سال قرار ادامه داشته باشه و تازه 100 روز اون گذشته پیشنهاد میکنم شب ها یک غذای سبک بخوری و زودتر بری بخوابی تا اینطوری پرت و پلا جواب ندی 8o

شما اگه معنی ساید و تیم ورک میدونستی الان وضعیتت این نبود و یک ساید رو اینطوری به فنا نمیدادی پس لطفا بازی تو کن و زیاد توی این مسائل خودتو در گیر نکن از بازی که قرار حداقل 260 روز دیگه طول بگشه لذت ببر فقط نبینم جیم بشی ;)

اون روزی که من دنبال رکورد و مدال بودم شما هنوز داشتی دم درب خونتون تیله بازی میکردی ;) حالا چرا یدفعه گیر دادی به سن من ؟ دوست داشتی یدفعه بیا اصفهان اونجا با ناصر نف علی هلیوس و غیره آشنات کنم منم از نزدیک ببین بعد خودت میفهمی چند سالمه عزیزم ما مهمان نواز های خوبی هستیم قول میدم بهت بد نگذره چند تا بسته گز اصفهان هم میدم ببر :)

اتفاقا از یکجایی به بعد مهم مدلشه میدونی که چی میگم :thumbup:

اتفاقا از قدیم گفتن هرچی آدم بزرگتر باشه افتاده تر ;)

• خطاب به رفقای لویالی

میدونین چیه؟!

تا وقتی شما با ما بودین:

- اعصاب مازیار همیشه داغون بود، اعصاب ایرج همینطور، اعصاب محمد علی وگنس و بقیه کسایی که توی تیم لیدری بودن همینطور. قبلش اعصاب آیدین بنده خدا هم همینطور. ماها هم که مسئولیتی نداشتیم مدام توی گروه شاهد بحث و جدل بودیم و اعصابامون همگی بهم ریخته. اصلاً خود شمام همینطور...

از وقتی شما با ما نیستین:

- مازیار اعصابش راحته، ایرج مدام میخنده، محمد علی هم داره برنامه ها رو بدون اعصاب خردی سر و سامون میده و پلن میریزه، ماها هم توی گروه با طنازی های سالار کلی میخندیم و روانمون راحته. اصلاً خود شمام اونور همینطور...

ما خوشحال، شما هم خوشحال

این وسط هم یک ناتار شما کاتا میکنید یا یک فیدر غارت میکنید، ما هم یک کپ و نان کپ ازتون میپرونیم

ما راضی، شما هم راضی

اینکه بعضی دوستان پیشنهاد میکنن حذف کنید یا به ساید ارباب هاتون (masters) کوچ کنید، والا من موافق نیستم

به قول تیرداد کلی داره خوش میگذره

حیف نیست خرابش کنیم؟

• حسین جان وسط کل کل فروم تراوین و زد و خورد فرومی، انتظار داری در مورد اخلاق و مرام و حسنات و نیات و خلقیات نطق کنن؟
    13 تا پ.ن بنویسن توش ملت رو نصیحت به آداب کنن، بعد چون به خلوت رفتند آن کار دیگر را کنند؟
    اینکار هم بی مزه ست ، هم جنوب غربی :دی

دیگه وسط بازی و کل کلش به همین همر و کپ و شاخ بودن اکانت و محبوبیت و این چیزا میتازن، قبول کن

پ.ن: عزیزدل تا با اکانت اصلیت نیای نه جوابی بهت داده میشه، نه ریپلای میشی، دوستانی که جدی میگیرنت هم دارن اشتباه میکنن، برو لباس خیمه شب بازیت رو دربیار، ماسک شرک و دم پلنگ صورتی رو هم بردار، مردونه بیا بشین پشت میز، بهم چک بزنیم، این جنگولگ بازی هات دیگه منسوخ شده،

• سلام بر فروم نشینان گرامی

قبل از هر چیز پلن و حملات متای شرق و دفاع خوب Loyal رو تبریک میگم. همچنان معتقدم اگه این موارد نباشه، بازی جذابیتی نداره.

اما حاج حسین عزیز...... واقعا فکر میکنی که وجود Owldark از نقاط ضعف امرداد توی دیپلماسی هست؟ یا صرفا جهت کل کل گفتی؟

چطور زمانی که دوستان شما تو اتحاد Loyal میومدن و این قضیه رو مطرح میکردن که چون اکانت Tondar همر نداره و نهایتا دو دهکده هست، نمیتونه لیدر خوبی باشه و بقیه همردارها رو درک نمیکنه، حرفی نمیزدید که فهم تراوینی به اعداد و ارقام و همر .... نیست؟ حالا مهم شده؟

کسی که داری در موردش حرف میزنی اتفاقا خیلی هم پلیر قابلی هست، فقط به زبان نمیاره سابقه اش چی بوده (من که رقیبش هم بودم برای سطح بازیش احترام قائلم و میدونم چه توانایی هایی داره).

با این صحبت موافقم که 100 بار هم زمین بخوری، باید باز بلند بشی.... (و احتمالا مصداق ایده مکرر شما هست که حتی اگه شده با یک دهکده و هیرو میمونی) اما واقعا کیفیت بازگشت به میادین و بلند شدن هم مهم هست :)

نظر شخصی بنده این هست که شما چه با کپ درب و داغون چه کپ عالی و همر کاری از پیش نمیبرید..... و تا اینجای کار هم با حمایت دوستان SW تونستید تا حدی دوام بیارید (که البته بدیهی هم هست).

در پایان، کاش همونطور که آیدین گفت آخر سرور بیای بگی این حرف ها، تفرقه افکنی ها، و سیاست ها رو عمدی به اجرا گذاشتی و هدفدار بود که جریان سرور مثلا عوض بشه یا واقعا بیان نظرات و احساسات شخصی بود.

پی نوشت: فکر کنم تیرداد خواسته ای داشت که با توجه به نزدیک شدن به زمان آزاد شدن کتیبه ها، تحلیلی از میزان دفاع ناتار و شرایط مختصاتی و غیره گذاشته بشه؛ انگار هنوز کسی راغب نبوده که لطف کنه و انجام بده. اگه دوستان این مورد رو مد نظر قرار بدن ممنون میشیم.

رضا،

سرباز متای شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• دیگه چه خبر

بعد رفتن ما کبوتر لونه کرده ؟؟؟

مازیار که همیشه اعصابش داغونه یه دوره لیدری باید بگذرونه در تراوین جدید مثل اصحاب کهف بعد ۱۰سال امده میخواست زرنگ بازی در بیاره که نشد یه سوال ۰و ۱۰۰ مال ان ای حساب میشه دیگه دلتون به این خوشه یازدن واندر فیک هم دیگه باشما کاری ندارم اس ای چرا باید همچین کاری کنه جدی میگم برام سواله ؟؟

تیمی که میگفت ۳ به ۱ میزنیم چطور میشه اریانارو گردن بگیره ؟؟

مازیاری که زیر همه حرفاش زده داخل این فروم

و از ترس امرداد رفته با دوستانش متا کرده قابل اعتماد نیست

مگه به جز راضی بودن کار دیگه هم میتونید بکنید ؟؟؟

دیگه ان ای که خراب شد دنبال چی هستید زمان مشخص میکنه

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام

به نظر من افرادی که تو رزومه لیدریشون هیچ چیز درخشانی ندارن و حتی توش یک ستاره هم نمی درخشه ( البته اون همر 200ک رومن که بعد 300 روز زحمت کشیدید ساختید رو نمیگم ) هیچ وقت نمی تونن تو جایگاهی قرار بگیرن و راجب کسایی که کلا تو کارنامشون چاله ایی نمونده که توش درخت نکاشته باشن نظر بدن

افراد لویال اولش یه سری هاشون اومدن تو امرداد بازی کنن ولی وقتی دیدن تو لیدری هیچ جایگاهی ندارن حذف کردن و رفتن شمال شرق که فقط بتونن لیدر بشن ! ( هنوز ناتاری که به اسمش هست تو جنوب شرق هست و بچه ها رید میزنن )

من هم ایدینو میشناسم هم مازیار .

ایدین یکم ادم یک دنده تر و دیکتاتور تری هست ( ببخشید ایدین جان )

مازیار یکم نرم تر و دموکراسی تر برخورد میکنه

واقعا وقتی میبینم یه عده ایدینو فراری دادن و مازیارم عااااصی کردن میتونم یه نتیجه بگیرم ! مشکل از خودشونه ....

متا با ما صرفا یک بهانس .... و بهانه امرداد نمیشد یه بهانه دیگه جور میشد ! چون مشکل این افراد تنها لیدر نبودن هست و سر اینکه فقط و فقط یه نخودی بودن این اتیشو راه انداختن ( جمله معروف کیا حاضرن من لیدر باشم؟؟؟! رو هنوز فراموش نکردیم )

که به نظرمم کار درستی بود لیدر نشدن ، چون همین افراد به مازیار گیر میدادن که 2 دهکده هست و نمیتونه لیدر باشه پس بر همیا منطق فکری فردی که یکم گندم منفی نمیتونه تحمل کنه و همرشم صفر میشه چه به لیدری؟!

اما راجب خودمون

اول اینکه ما اینور سیستممون بر اساس اب و دوغ و خیار پایه گزاری نشده . که هم بزنیم و بعد بخوریم ببینیم عععع نمکش کمه وسط خوردن نمک اضافه کنیم بعد ببینم گل پر بریزمم خوب میشه هااااا ! ما قبل از هرکاری اول فکر میکنیم جوانب کارو در نظر میگیریم بعد انجام میدیم وقتی هم انجام بدیم تا تهش میریم ... وقتی تصمیم میگیرم یکی رو بزنیم راه فراری براش وجود نداره وقتی هم تصمیم بگیریم با یکی دوست بمونیم تا تهش میریم!

اینورم یک سری ادم دارن بازی میکنن اسم شخصی شون از اسم امرداد خیلی خیلی بزرگتره و یک طوری ابرویی هستن برای این مجموعه برای همین ما هیچ وقت کاری نمیکنیم هم اسم امرداد به عنوان یک اسم ناخوشایند برای همیشه جا بیوفته و هم اینکه اعضایی که با ما بازی میکنن خدایی نکرده ازمون دلخور بشن

ولووو به قیمت این تموم بشه که واندر 100 نکنیم

یجا یه مطلبی میخوندم خیلی جالب بود

با مرام بودن هیچ وقت تو زمانی که تو ضعف هستی معنی پیدا نمیکنه

وقتی که تو قدرت هستی و مرام گذاشتی ارزش پیدا میکنه

یه تایمی ما تو موضع ضعف بودیم ، برامون مرام گذاشتن در صورتی که میتونستن این کارو نکنن

الان بازی چرخیده و ما تو موضع قدرتیم و دور از جوانمردی هست ما بکشیم زیرش!

در اخر الوعده وفا هفته پیش رید جنوب شرق رکورد 2.8 میلیارد رو زد و واسه هفته اخر قبل کتیبه ما 3 میلیاردو رد میکنیم ! اماده بشید که بعد کتیبه 20 همر اول باید تو شرق باشه و گرنه دو راهکار دارید

- مثل نفر اول تاپ حمله رنک همرتون رو بیارید پایین

- مثل همر 1 سرور کل دفاع 2 ربعو بریزید اونجا که نخورید !

You Dont have any choice...!!

متای امرداد & اریانا تا اخرین روز سرور ادامه داره. به نظر من تا وقت دارید نگران همرهای رنک باشید تا نگران متای ما

• شمال شرق خونه ی ماست و هیچکسی از بهم ریختگی خونه ی خودش خوشحال نمیشه...

اختلاف نظر داشتیم و داریم، اختلاف نظر با صحبت و دیپلماسی قابل حله، اما دیپلماسی و صحبت از رفاقت و صحبت های قبل از شروع سرور کم میاره...

(دلیلی که الان شمال شرق اینه)

مایی که ده ها سرور برای سایدمون کتیبه زدیم چه مدل تمیز و چه مدل کثیفش که فقط برا تلافی بوده

الان مجبوریم برا زودتر زدن کتیبه های خودمون از دوستان و برادران خودمون در ساید خودمون سبقت بگیریم

و این خاره در گلو خیلی برای ما حضمش حتی از دیدن همر های دیوار شده ی سایدمون هم سنگین تره

ما مخالف متای شرق بودیم

اما بدون اینکه برای اقناع جمع صحبتی بشه

با رای گیری سوری تحمیل شد...

خود من موافق متا با امرداد بودم اما

(قبل از حذف های حاشیه ای شمال غرب سابق)

بد خواهان شمال شرق که در ظاهر دوست نقاب پوشیدند بدانند که نیرنگ اونها از چشم ما پنهان نیست و ما قبل از اینکه یک تیم باشیم، بازیکنان شمال شرقیم و این حق شرعی و قانونی ماست که از مزایای شمال شرق استفاده و برای حفظ استقلال و بازیکن سالاریه پلیر های این ساید بجنگیم...

امیدوارم دلسوزان شمال شرق این رو درک کنن

که متای وینر ارزش دو دستگی درون سایدی رو نداره

و بجای پر پر کردن بیشتر پتانسیل های سایدمون، برای عزت و کرامتش تلاش کنیم

دغدغه ی ما بالانس سرور بود و هست، مگر نه پدر کشتگی ای با امرداد نداشته و نداریم...

کمی سیاست و آینده نگری شمال شرق رو تا اینجا پیش نمی‌آورد...

به امید روزی که باز همه و برای یک هدف تلاش کنیم

• سلام به همه عزیزان

دوستانی که دم از غیرت و تعصب روی ساید خودشون می‌زنن و در پیام‌های خصوصی به بنده از این که در شرایطی قرار گرفتن که باید هم‌سایدی رو بزنن ابراز ناراحتی می‌کنن،

بدونن که یکی از لیدرهای گرامی‌شون تلفنی به بنده گفته حاضرم صد میلیون خرج کنم تا بازی شما رو خراب کنم! و نه بازی دیگه برام لذتی داره نه بُرد و باخت دیگه برام مهمه..

اون یکی لیدر عزیز (که اسمش توی پروفایل اتحاد لویال به عنوان لیدر نیست ولی لیدر هست :دی) به وضوح از کاتا کردن ناتارها توسط لویالی‌های عزیز دفاع کرده و گفته ما ناتارها رو کاتا می‌کنیم تا بازی شما رو خراب کنیم. (تمام پیام‌ها در واتس اپ و تلگرام بنده هست)

لطفا دم از غیرت روی ساید نزنید!‌ هر شخص سوم بی‌خبری هم از دور ماجرا رو ببینه و ادبیات شما رو در فروم نگاه کنه قضاوت خواهد کرد که حق با چه کسی‌ست.

اصل دموکراسی بر اکثریت و نظر اکثریت هست. این که اقلیتی خودخواه و بازی خراب‌کن بخوان بکِشن زیرش، به اسم بالانس سرور یا تعصب روی ساید یا هر چیزی دیگری، حناشون رنگی نداره.

دوستانی که دم از استعمار می‌زنن، دقیقا به قول تیرداد برای مسترز شدن اسلِیو! و مغز متفکر و نابغه‌ پلنری و لانچری‌شون هم (که همرهاشون رو کلا کرد توی دیوار دیفالت کینگ ام‌ا‌م‌ای) آن‌چنان ادبیات زشت و زننده‌ای در فروم و نامه‌های خصوصی و پروفایل اکانتش داره که آدم اگر غیرت داشته باشه دف بگیر و آدمِ چنین جماعتی نمی‌شه.. در حالی که خودش نه سیستم داره نه پلنری نه دفکوردی نه دم دستگاه درست و حسابی که بشه اسمش رو گذاشت اتحاد فلان.

این بنده خدا توی پروفایل‌ش همزمان با اتک‌ها نوشت کاری می‌کنم اسم فلانی رو که شنیدید جیغ بکشید فرار کنید، ولی گویا اسم همون فلانی (به هر علتی که به ما هیچ ربطی نداره) ساید خودشون رو بهم ریخت و توی فروم هم آبروریزی شد.

شورشیان‌شون هم (با هر دلیل و فلسفه‌ای) از بنده و مازیار و .. دف و منابع و کمک و حمایت خواستن و نکردیم، پیشنهاد فروش اکانت داخل خاک جنوب غرب به ما دادن و قبول نکردیم. می‌تونستیم از این فرصت برای مقابله به مثل و نفت بر آتش اختلاف داخلی جنوب غرب ریختن استفاده کنیم و نکردیم..

ضمنا همون دوستانِ شما عزیزان وقتی قافیه رو تنگ می‌بینن، چراغ سبز می‌دن که آقا شما لویال رو بزنید ولی ما رو نزنید :)

حالا هم این عزیزان چندی هست شروع کردن به چو انداختن و پچ پچ کردن در گوش ایکس و ایگرگ تا بلکه متا رو به هم بزنن! در حالی که تمام کارشون شده رِید دادن و دهکده زدن برای سیر کردن شکم دف جنوب غرب :)

به قول یه عزیزی از خودتون، 230 روز از سرور مونده! و خواهید دید که تیم ما چطور می‌تونه خودش رو بعد از حرکت‌های شما و ساید خراب کردن‌های شما ریکاوری کنه، طی همین مدت اخیر هم هر دو روز یک بار یک "پلن" به معنای واقعی کلام رفتیم که به غیر از آخری همه اغلب با لینک سبز کپ سوراخ کردن و نان کپ و دهکده آنویل صفر کردن.

اگر حوصله داشتید برید صفحات اول سرور و ببینید که اتفاقا بیشترین کل کل من با بچه‌های امرداد بوده :)) امرداد اصولا یک "برند" و نام شناخته‌ شده هست که چندین سرور با همین نام بازی کرده و صد هم کرده، اما زمانی که متا تکمیل و علنی شد حتی به راحتی حاضر شدن نام "شرق" رو برای متا انتخاب کنن تا نشون بدن که کسی بالاتر یا پایین‌تر از دیگری نیست. مردانگی و متای واقعی رو یاد بگیرید..

این دوران هم می‌گذره و روسیاهی می‌مونه برای جناب ذغال.. برید به خودتون برسید و روی خودتون کار کنید، و دلواپس متای شرق هم نباشید..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().