نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام به همه عزیزان

به به محمد جان خوبی عزیزم چه خبر خیلی وقت بود منتظر بودم ...........

قربونت برم آخرین باری که یه فیدر (که البته دوست داشت نان کپ بشه ) منو زدید و 0 شد رو یادته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش 4 یا 5 تا از دیفالتای اتحادهاتون محو شد و فقط از یه اکانت taha

(متاسفانه یا خوشبختانه بعد قرنطینه نتونستم تو فروم وقت بزارم و برام ارزشی نداشت که عکسهاشو اینجا بزارم نیاز بود بگو )

خوب الانم یه کپ پروندید و خسته نباشید میگم کاری هم ندارم با اینکه بگم مهم نبود و دف نریختم توش و از این حرفها (هر کی ببینه عکسهارو میفهمه)

حالا با توجه به فرمول قبلی که اجرا کردم به نظرت چند تا کپ رو باید 0 کنم .....

4 یا 5 تا بله کار سختیه اما تلاشمو میکنم فقط تو حوصله من نیست عکس بگیرم بزارم اینجا خودت زحمتشو بکش

راستی عکسهای اون خفتی های دیشبم میزاشتی دیگه .....( اونطوری تعادل برقرار میشد )

به قولی

شب دراز است و قلندر بیدار .................

• ابولفظل چه انتظاری داری ها اینا نهایت حرکتشون خرید اکانت هست چون توان مقابله ندارن ۲بار کپ زدن هنوز صفر نشده

خداوکیلی چه حالی کردن پلیر های شمال همین الان هرکس میگه من میرم بالویال ۲ملیون اکانتشون میخرن 😂😂

اینا اگر بازی میخواستن بکنن که نقشه خاله بازی نمیکشیدن که کل ساید هارو مجبور به حذف کنن که بعدش واندر مرزی ۱۰۰ بشه ونهایت جذابیت براشون زدن سوری هم دیگه باشه که همرها ترشی نشه 😂 که زدن نزدن هیچ فرقی نداره

بعد جالبه اینا دنبال بالانس بودن

میگم اینا لب دهن هستن مخصوصا توتال بزرگ که واقعا هیچ ولیلی نداره به ساید قوی دف بده

متا کنه

اگر یادتون باشه کلی زحمت کشیدیم که ان ای توی فروم پست نزاره و کاملا بی طرف باشه بعد کل این زحمت هارو اقا مازیار عزیز ۱روزه خراب کرد

پ.ن .شما ها خودتون هرکدوم از یه ساید دیگه امدین بعد به ریجستر ما گیر میدین 😂

پ.ن . کپ رتبه ۱ سرور مواظب باش !!!

پ.ن . تاحالا نشنیده بودیم طرف بگه من برای ساید بازی میکنم ولی همه تصمیم هاش برای اس ای باشه !!

پ.ن . تیم لویال با قدرت از برادر ودوست خودش اس دبل حمایت خواهد کرد تا اخرین گرزی پای متا خودشون می مونن😎زیرش کم کن اریاناسوخت 🤔

پ.ن ناصر کلاه بردار گلد مارو ندادی ها !!!

پ.ن .محمد دیابلو حقوق هارو بریز دیگه ناصر گلد نداده هنوز پول لازم هستیم 😂

پ.ن .چون خرید فروش اکانت داخل ساید ازاده من از همینجا اعلام میکنم هرکس میخواد بفروشه من می خرم اینجوری گرونتر میفروشید ها!!!!

فی امان الله

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام آقا نور الله خسته نباشید

شما اجازه دارید از کل شرق بخرید چون کل شرق یک ساید شده و اگه بودجه کم داری بگو برات بریزم

پ ن ۲کی کاتا تو آبادی پارک کرده بودین چرا ؟ عکس خفت بزارم?

پ ن این سرور اومدم رنک ۱ مدافعین فقط بگیرم پس از هر کاری جهت اتک دادن امرداد به تیم mkmj کوتاهی نکردم و نمیکنم لحظه شماری میکنم حتی اگه کل آمربات اتک بده

پ ن از وقتی پست حمید بومبی دیدم از ترس نمیدونم چیکار کنم حمید بومبی توروخدا سایه ات رو mkmj بزار بمونه یکم بخندیم دور هم خدایی به هرکی میگم سایه اش نشون بدین با تیر بزنم سایه اش نشون نمیده 🤣 تو شرق کسی نیست این جمع کنه اینهمه پست نزاره کف فروم همه بخندم

پ ن میشه به جا سایه ات خودت بیای از mkmj محافظت کنی ?

پ ن

• اینکه این متا شکسته خواهد شد یا ماندگار خواهد بود رو در آینده خواهیم دید حسین جان بنظر شخصی من هم شکسته نخواهد شد

ولی برام سواله واقعان چرا فکر میکنی شمال غرب یا جنوب غرب اصولا براشون باید مهم باشه east جنوبی صدکنه ! یا east شمالی !!

من بالشخصه نظرم اینه دوره این قضیه که ما تعیین میکنیم برنده کی باشه و .... خیلی وقته گذشته

بازنده اسمش روشه بازنده ! برنده هم اسمش روشه برنده

چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم جنوب شرق چه خودشون دستی دارن رید میرن چه با بات چه مولتی میزنن چه ناتار ! فارغ از حواشی ایجاد شده براشون شایسته تر از بقیه تیم های حاضر در سرور هستند هرچند بکس آکسفورد اگه میموند بازی زیبا تر میشد و معادلات واقعان تغییر میکرد

بقیه سایدها هم مزد زحمتشون رو با کسب هماهنگی بیشتر و زحمت و تلاش بیشتر باید بگیرند و خودشون رو به تیم اول سرور که فاصله قابل توجهی داره نزدیک کنند

بپاس زحماتی که دارند میکشند و همین فاصله رو حفظ کنند در ادامه سرور حقشونه ببرن چه ما دلمون بخواد چه نخواد

• خیر با هوا حرف نمی زدم! البته کاش با هوا حرف میزدم،

اگه غیر مستقیم حرف زدم نگه داشتن حرمت نیمه آشنایی توی دات کام و البته بیشتر و بیشتر رفاقتی هست که با رضا سورنا داشتی یا داری!

من اگه دو تا شبه دوست یه جایی از دست بدم، مطمئنا همون موقعیت 200 تا دوست جدید و با معرفت تر پیدا میکنم، البته در مورد دوستانی که پای حرفاشون بمونن و حرف و عملشون یکی باشه، من نفر دوم هستم که از دایره رفاقت خارج میشم و هیچوقت شروع کننده نبودم، ولی وقتی خارج شد کسی دیگه برام درگذشته و تمام!

در مورد اون سرور دات کام هم ...

شما به عنوان توتال انتخاب شدی، البته نه به خاطر توانایی خارق العاده در ارتباط گیری با بقیه و مخصوصا خارجی زبان ها، یا مدیریت فوق العاده! بلکه به خاطر اینکه شخصی به نام دانیال دور برنداره، و البته شما هم قهر نکنید! که در آخر قهر کردین و فرار رو به قرار ترجیح دادین، ما موندیم با مقداری کپ ناتار شده، با یه عده خودشاخ پندار که با کمک بچه های خارجی دفشون کردیم و زدیمشون تا خداحافظی کردند.

گفتی میخوام بزنم دانیال اینارو، گفتم همر رومن رنک 4 سرور با چنتا همر دیگه جلو زن میکنم برات که همر گرزی خیالیت که قرار بود تا آخر هفته بکشی آسیب نبینه! که اون همر خیالی رو هم نکشیدی و پا به فرار گذاشتی! و به ادوین آژاکس پناه بردی!

این سرور هم اگه دست به دامان ان ای و ادمین نمی شدین همین اتفاق میفتاد و وداع زودهنگام! (هنوز این معما پابرجاست چرا بعضی از تارگتهاتون لینک سبز برگشت زمان اتک ان دبل!؟ اینقدر تابلو دیگه یعنی 1ک دف هم نزاشتین جلوشون!؟)

ولی یه جملرو از من به یاد داشته باش، توتال هیچوقت نفر اول حذف نمی کنه!

در مورد سیاست های این سرور:

امیر اسپاور دوست عزیز مشترکمون، پلیر بسیار قابلی هست با تجربه 15 ساله، ولی هیچگاه و هیچگاه! دخالتی در سیاست و برنامه تیمی نداشته و علاقه ای هم به این کار نشون نداده و صحبتهایی که بهش اشاره میکنی، صرفا رایزنی بین خودتون دو نفر بوده و نه بیشتر!

اشاره کردی که رضا مسافرت بوده، من هم یادم نمیاد از اول سرور صحبتی با شما یا هیچ شخص دیگه ای از اس ای داشته باشم!

آقا ممنون از زحماتت که ما رو زیر سایت پروروندی و اجازه ندادی آسیب ببینیم! و اجازه دادی که سرور ادامه پیدا کنه!

من مثل چریکم، تا آخرین تیر خشابم میجنگم و بعدش با قنداق اسلحه ...

کپم بخوره آپش میکنم ...

نان کپم بخوره نان کپ بعدی ...

کل اکانتم بپره به بقیه کمک میکنم ...

قهر نمی کنم بزنم به چاک... مثل بعضی ها...

دوستان میگفتن چرا اینقدر بمب رو تحویل میگیری حتی وقتی توهین میکنه، مثل اون جملت که گفتی خطاب به اس دبل، بیاید اینارو جمع کنید، گفتم حمیدرضا فرق داره با بقیشون، یکی گفت نه! ملاک حال فعلی افراد است، عجب جمله ای گفت و چقدر مناسب، بله و حال فعلی بعضی افراد اصلا مساعد نیست!

شبیه این سینماگران دوران شوروی سابق شدی که برای خوش خدمتی به لنین و استالین! هر کاری میکرد!

زر و زور و تزویر ماندگار نخواهد بود!

شما میتونستی بیای واتس آپ من قبل از آزاد کردن پابند بعضی از دوستان که فکر کردن هسته ی اتم شکافتن و مچ حمیدرضا بمب رو گرفتند

این جمله رو کوت کردم که یکبار دیگه بخونی شاید خجالت کشیدی از خودت! یا شاید اونم از دست دادی و شبیه همفکرانت شدی!

به هر حال من باز هم همه پست های اخیرمو دوباره خوندم و توهینی ندیدم حداقل به خودت!

اینقدر توهین آمیز بود مولتی بازی برات؟ خب مولتی بازی نکن و رید مولتی نکن! که خجالت زده نشی!

باید بگم پابند متعلق به خودتونه! حالا چه خوب چه بد! امیدوارم معنی بدی نداشته باشه ولی هرچی هست متقابله به هرحال!

اینها قسمتی از اطلاعاتی هستند که ازشون بهره برداری لازم انجام شده و در واقع به شکلی عرضه میشه که دوستی مثل شما نتونه ازشون بهره برداری مفیدی در مقابل ساید ج.ش انجام بده،مشخصا توقع این رو ندارید که لقمان بیاد نتایج انالیزش رو مثل هلو تو بشقاب بزاره جلوتون؟

نتایج آنالیزش پیشکش شما و دوستانتون، خودتو به خواب زدی یا واقعا بیهوش شدی!

میگم پاپ ناتار ارتباطی به میزان غارتی که میده نداره (پاپ بالای 100) و هزارتا نکته دیگه که همین جا بهتون آموزش دادم و نگفتم تیم رقیب استفاده میکنه! ما هم نیازی به آموزش های شما نداریم، فقط وقتی توی بحثی کم میارید، لقمان رو نکشید وسط و بهش بگید بیا یه پست ماستمالیزیشن بزار!

خودم اولین نفری بودم که گفتم غارت هون داستانش با نیسان آبی توتن تفاوت داره (که اون زمان به نفعتون بود و لایک داشت الان پست هام به ضررتون و دیسلایک داره، اینجا سایت بالاترین نیست که با لایک و دیسلایک ترتیب پست ها رو تغییر بدین، بیاین بیرون ازین فاز!) اومده همینو توی دفاع از واچ اند لرن استفاده کرده! خسته نباشی دلاور!

یا اومده رید کل اتحادو ماستمالی کنه با ارجاع به همون پست یک ماه پیشش در مورد تعداد ناتارها! و پاپ ناتارها!

کسی نگفت ناتار رید نمی کنید! گفتیم ناتار براتون پیش غذاست، وعده اصلی مولتی های دست پرورده و بات پرورده هست!

درکش سخته واقعا یا گفتن بیا یه پست بزار و آسمون رو به ریسمون گره بزن!؟

• وقتی کسی میاد با رید مولتی پز میده و میگه رید ما اینقدره! باید مراقب باشه که یهو اسنادی رو نشه که کل تیمشو به دردسر بندازه! یکی دوبار اومد گفت، کسی چیزی نگفت بهش! دیگه تکرار که کرد رو کردیم اسناد و شات هاشو! هر وقت هم دوباره ادعا کنه، شات های قدیمی از همه اکانت ها و شات های جدید و به روز! هم ارائه خواهد شد!
    • ویکی لیکس آمردادی سورپرایز جدید دارد!
    • این دیابلو چه کرده با شما مگه!؟ میگین کاری نکرده که، پس چرا هی دنبال ترور شخصیتیش هستین!؟
    • به نوری و بچه های لویال: من همیشه گفتم به بچه ها، لویال مثل خودمونه فقط فاصلشون بیشتره روی نقشه و لاغیر!

خلف وعده ای در حرف ما نخواهید دید...

از این به بعد و با پرچم های جدید، دف با سرعت بیشتری به دوستان لویال خوهد رسید! ولی اتک های شما با همان سرعت قبلی خواهد بود!

فول های آمردادی تا به حال:

1. استفاده از باگ های سرور توسط هوش های سیاه و سفید! (باگ رو باید ریپورت کرد نه Abuse)

2. استفاده از بات و وی پی اس!

3. بستن متاهای زیر زمینی

4. رید مولتی

کسی دنبال جدا کردن متای شرقی نیست، قسمت مستعمره شده ان ای دچار سندرم استکهلم شده (پدیده ایست روانی که در آن گروگان حس یکدلی و همدردی و احساس مثبت نسبت به گروگان‌گیر پیدا کرده و در مواقعی این حس وفاداری تا حدی است که از کسی که جان، مال و آزادیش را تهدید می‌کند، دفاع نموده و به صورت اختیاری و با علاقه خود را تسلیمش می‌کند.)

• سلام و عرض خسته نباشید

یه عکس از تاپ 10 اتحادها در روز 91 سرور داشته باشیم.

نکته: ورشکسته های سیاسی به همراه جایزه بگیرهای ارسالیش به شمال شرق ^2 < یکی از اتحادهای متای شرق

باتشکر

پ.ن1: مراسم عزاداری و قمه زنی ورشکسته های سیاسی یکشنبه هفته آینده بعد از آزادسازی کتیبه ها در خاک غیور مردان جنوب غربی با شکوه هرچه تمام تر برگزار خواهد شد.

• حرفهارو کوتاه و مختصر زدم دیگه چیزی جز اینا ندارم بگم

بی چشم و رویی از این پستت میباره به نظرم اگر صحبت و ادامه ندم جنبه های مزخرف کم تری رو میبینم

شما سرور ۴ رو مدیریت کردی 😅

این سرور هم جان سخت ۵ نام گرفتی

بابا اصلا حق با شما

فقط چند تا نکته اضافه میکنم و سعی میکنم جلو خودم رو بگیرم تا این پلشتی ها رو کم تر ببینم

۱- همیشه با این که تیم تایگرز تو اقلیت بود و جز چند پلیر خوبش که شما اصلا به خودت نگیر پاش وای میستادم میدونی چرا‌ رضا جان ؟

چون میگفتم بچه هاش اگه بازی بلد باشن اگه بازی بلد نباشن حداقل معرفت دارن

دوم به دلیل وجود خودت ...

۲- سرور ۴ برو از مهدی ایمرتال بپرس

مهدی رو که قبول داری دیگه ؟

ببین چی شد که ما رفتیم ...

۳- 😂 آینه خدا آینه خدا ، خجالت بکش بابا

۴- رضا جان منتظرم همچنان ...

یا حق

• سلام علیکم!

ابتدا دعوتتون میکنم به کمی ارامش دوست عزیز.

همون انالیزهایی که از جیب امامزاده پیشکش ما کردید از ابتدای سرور نشون داده ارتباط مستقیمی هست بین جمعیت ناتارهای هر ساید با میزان غارت همون ساید.

همون دابل اسکاتی که شما میفرمایید رو ماهم انجام دادیم و کاملا برعکس شما نتیجه گرفتیم پس لطفا ادرس غلط ندید الکی،چهار نفر هم میان میبینن مسیر بازیشون به اشتباه طی میشه.

اینهمه دنبال عدد و رقم در اوردن هستید حتما ماشین حسابتون مشکل داره که به بیراهه زدید.

یه فیدر 6 4 4 4 برای فول بودن فقط سورس اش 306 تا جمعیت زبون بسته صرف میشه،انبار هم که یقینا بالا بودنش تاثیر زیادی داره چون با پر شدنش مخفیگاه رو خنثی میکنه.پس ناتار زیر 306 یعنی هنوز فول سورس نشده،پاپ اون پنج ساختمان منابع هم پیشکش ما و دوستانمون به شمابماند که این ناتارها پاپ زدن هم دوست دارند و سفارت و سرباز خونه و اصطبل و اعمارت قهرمان و ... هم اپ میکنن،یجورایی تک تک پاپ اشون با شیر دهیشون رابطه داره حالا شما اگر خودت رو تافته ی جدا بافته میدونی همون پاپ صد هارو رید بده ببینیم به کجا میرسی.

در مورد بار فنی پستها و ماستمالیزیشنهای! لقمان هم قضاوت با خوانندگان فروم،مشخصه با مزاج شما سازگار نیست ولی دلیل نمیشه از سر عداوت بیایین با اسپمهاتون دانش لقمان رو زیر سوال ببرید،ما ازشون استفاده کردیم جواب هم گرفتیم شما دوست ندارید استفاده نکنید.در موردشون هم تو خلوت خودتون با خودتون بحث کنید و حتی سعی در مقایسه امثال من و خودتون با لقمان در موضوع نبوغ و نو اوری نفرمایید.

از این به بعد و با پرچم های جدید، دف با سرعت بیشتری به دوستان لویال خوهد رسید! ولی اتک های شما با همان سرعت قبلی خواهد بود!

:D

• میدونی چرا حدودا 24 ساعت صبر کردم و جواب پستاتو دادم، که نیام مثل خودت اینجوری عصبی وار جواب بدم!

نگفتم سرور 4 رو من مدیریت کردم، گفتم مدیرمون اجازشو گرفت و رفت و مسئولیت روی دوش بقیه افتاد!

همونجا دوتا دفکورد تحویل دادم، جایی که دفکورد شما فرق بین palace (قصر) و palisade (پرچین) رو نمی دونست

و ممکن بود به پلیرهای دات کام، بندگان خدا بگه پرچین 20 کنید و سه تا چیفر بکشید :||

یا زمان اتک قصر رو 20 کنید حتما :||

توی تیم تایگرز از وقتی من وارد شدم همش بحث های فنی بوده و ریز میشدیم روی موضوعات مختلف و از همشون بپرسی می دونن مستی ربطی به رنک همر نداره :||

معرفت هم برای معرفت دارها داشتیم! شایدم من تایگرزی نباشم! نمی دونم!

علی برکت الله،

خوش بگذره کنار دوستان

من هم دعوتتون میکنم ماشین حساب رو پرت کنید یه گوشه و بعد پست بزارین! کار شما نیست!

پترن ناتار اون مدل وی پی اس شما نیست که همه منابعو فول کنه و البته همه کارخونه ها رو کامل کنه! مخصوصا توی این سرور عجیب غریب!

در مورد جمعیت حدودی ناتار هم من حساب کتابی نکردم و نیازی نبود، وقتی یکی میاد میگه ناتار 600 700 پاپی ناتار تپل تری هست! و جمعیت رو به غارت ارتباط میده دیگه جای دفاعی باقی نمی مونه! شما میگی حداقلش 300 هست منم میگم 260 مثلا، بحث سر این موضوع نیست، بحث اینجاست که رابطه کاملا مستقیمی بین پاپ ناتار و میزان غارت دهیش وجود نداره! همه چی ریاضی نیست!

همونطور که ممکنه یه ناتار با جمعیت بالا! ریسورس فولی نداشته باشه حالا یا به خاطر پترن خاصشون، یا کاتای دوستانتون

یا یه ناتار با پاپ پایین منبع دهی بیشتری نسبت به ناتار با پاپ بالاتر داشته باشه!

به بخش باگ ها مراجعه کنید و ببینید چند بار ادمین به مورد تنظیم یا تعدیل ناتارها اشاره کرده!

من هم قرار نیست اینجا همه چیو بهتون یاد بدم، اگه کلاس های سطح بالاتر خواستین:

اول کلاس های پیش دبستانی لقمان رو بگذرونید

بعد دست لقمان حکیم رو بگیرید با هم در کلاس های نوری در ان ای شرکت کنید (وساطت میکنم قبولتون کنه)

ما هم تدریس نداریم دیگه زمانش نیست

:D

اینم یه توضیحی بفرمایید لطفا :|

در کل نظر من در مورد آمرداد:

تنی چند اکثرا نوب، با پشتکار بالا، مدعیان دیپلماسی زیرزمینی، به دنبال متای وینر قبل از سرور!

• ایندفعه با سلام شروع نمی کنم چون بعد از 24 ساعت یکی پیداشد منو پشت سیستم از خند روده بر کنه طرف فرق سیب زمینی رو با سیب درختی نمیدونه اومده اینجا ادعا میکنه واقعا این ضرب المثل چقدر تو این فروم زده شد گدا رو تو ده راه نمیدادن این دفعه ادعا پادشاهی کرده :D:D:D:D شما کلاس فنی نمی خواد بذاری یک کلاسی بذار یاد بگیریم تو یک شب چطوری همرمون چیف و صفر بشه همینطور کپمون کراپ لاک بشه و بشیم دف ساز ;):D:D جدی اونی که اسم عمو قناد رو گذاشت پر بیراه نذاشته

اون ناتاری که شما ازش اسکات دبل کشیدی احتمالا قبل دوستان زر خریدتون کاتا کردن تولیدشو نتونستی درست در کنی و در ضمن عمو قناد عزیز شما که بقیه رو نوب خطاب میکنی یکم کلاتو بذار بالا کسی که هنوز نمیدونه ناتار همینطور که جمعیتش میره بالا ظرفیت انبارش رو آپ می کنه و همین طور که دوست عزیز گفت عملا مخفیگاهش بی اثر میشه شما میتونی منابع بیشتری ازش ببری ادعا نمی کنه تولید در همه ده هاش یکسان اون ظرفیت انبار هستش که تعیین میکنه شما چقدر میتونی غارتش کنی و چقدر منابع تولیدیش میره تو دیوار چون ظرفیت انبار ده های ناتار با جمعیت کم نسبت به ده های با جمعیت بالا به مراتب کمتر هست

استاد کتت رو گذاشتی تو شلوارت واسه همین همه رو قاطی کردی 8o:D:D:D:D:D امان از این کرنا که این سیرک ها رو تعطیل کرد تا یکسری بشن تفسیر کننده تراوین:S

• ۲۴ ساعت منتظر بودین فکر کردین خونه رو متر کردین که یه چیز کوبنده بگین

خیلی هم کوبنده بود

دفکورد اون سرور اشکان سرلشکر عزیز بود عزیز ☺️

من بستم که هم کلام با دوستان نشم چون لیدرتون که عزیز بود برام الان معلوم نیست کجاست ۲ بار گوشی رو دادم دستش خودشو زد به کوچه علی چپ

شما معرفت رو برا معرفت داراش نگه دار

نتیجش رو هم میبینی ...

یه لطفی بکن کاری داشتی صحبتی داشتی ، تو واتس اپ از این به بعد پی ام بده که با صحبت های خنده دار از نظر من وقت دوستان رو نگیریم

و البته اینکه خصوصی خوب نیست ریپلای نکنم اما اینجا برعکس

• من هم دعوتتون میکنم ماشین حساب رو پرت کنید یه گوشه و بعد پست بزارین! کار شما نیست!

پترن ناتار اون مدل وی پی اس شما نیست که همه منابعو فول کنه و البته همه کارخونه ها رو کامل کنه! مخصوصا توی این سرور عجیب غریب!

بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکنید بنده روزانه با ماشین حساب کار میکنم و مو لا درز حسابم نمیره دوست عزیز،اگر کمی روی اعصابتون مسلط باشید و یکم با ماشین حساب هم کار کرده باشید دعوتای این شکلی از رو عصبانیت برا کسی نمیفرستید،تو دنیای مدرن امروز و حتی تو همین اسپید ترا که بی حساب و کتاب میدونیدش ماشین حساب حرف اول رو میزنه،همین نگرش شما به عنوان لیدر یک ساید باعث حال وخیم این روزهای سایدتون شده.

در مورد جمعیت حدودی ناتار هم من حساب کتابی نکردم و نیازی نبود، وقتی یکی میاد میگه ناتار 600 700 پاپی ناتار تپل تری هست! و جمعیت رو به غارت ارتباط میده دیگه جای دفاعی باقی نمی مونه! شما میگی حداقلش 300 هست منم میگم 260 مثلا، بحث سر این موضوع نیست، بحث اینجاست که رابطه کاملا مستقیمی بین پاپ ناتار و میزان غارت دهیش وجود نداره! همه چی ریاضی نیست!

همونطور که ممکنه یه ناتار با جمعیت بالا! ریسورس فولی نداشته باشه حالا یا به خاطر پترن خاصشون، یا کاتای دوستانتون

یا یه ناتار با پاپ پایین منبع دهی بیشتری نسبت به ناتار با پاپ بالاتر داشته باشه!

به بخش باگ ها مراجعه کنید و ببینید چند بار ادمین به مورد تنظیم یا تعدیل ناتارها اشاره کرده!

((میگم پاپ ناتار ارتباطی به میزان غارتی که میده نداره (پاپ بالای 100) و هزارتا نکته دیگه که همین جا بهتون آموزش دادم))

این رو شما در پست دیروزتون فرمودین و الان حرفتون عوض شده دارید اسمون به ریسمون میبافید،فرض بر اینکه به قول شما دوستان ما زدن یه ناتاری رو هر 18 تا منابع و انبارهاشو 0 کردن،اگر تحقیقات و انالیزها و محاسبات(البته نه با ماشین حساب احتمالا با انگشت دست و پا)و حجت تمام شما اون یدونه ناتار بدبخت مذکور بوده که من بحثی با شما ندارم و فقط میتونم ابراز تاسف کنم برای عزیزانی که شما انالیزرشون هستید.

بچه ها هم خبر دادن تمام ناتارای پاپ صد از دیشب جو گیر و دچار سندروم استکهلم شدن دارن تروپ میزارن جلوی ریدرهای شرق و میخوان اعلام استقلال کنن برن با سایدی که بیشتر احترامشون رو دارن متا بشن^^

من هم قرار نیست اینجا همه چیو بهتون یاد بدم، اگه کلاس های سطح بالاتر خواستین:

اول کلاس های پیش دبستانی لقمان رو بگذرونید

بعد دست لقمان حکیم رو بگیرید با هم در کلاس های نوری در ان ای شرکت کنید (وساطت میکنم قبولتون کنه)

ما هم تدریس نداریم دیگه زمانش نیست

الان مثلا نوری بزرگتر شماست و من باید به ایشون رجوع کنم؟شناختی از ایشون ندارم و احترامشون رو واجب میدونم ولی مطمن هستم اگر سلام علیکی با شما داره و اگر خاطرتون رو عزیز بدونه سر همین چندتا پست افتضاح اخرتون یه تذکر از سر دوست داشتن بهتون میده.

اینم یه توضیحی بفرمایید لطفا :|

توضیح اینکه تو اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!

توضیح بیشتر اینکه از 200* 200 ج.ش اومدن 200*200 سایدتو شخم زدن نتونستی دف بدی اونوقت با پرچمهای جدید داری شاخ و شونه میکشی؟:D

در کل نظر من در مورد آمرداد:

تنی چند اکثرا نوب، با پشتکار بالا، مدعیان دیپلماسی زیرزمینی، به دنبال متای وینر قبل از سرور!

ما که همه مون این رو قبول داریم،نواب اربعه هم داریم حتی:D

زیادی حس خود بزرگ بینی گرفتی دوست عزیز.;)

• سلام رفقا.

ایشالا ایام سخت کرونایی به سرعت رد بشه و همه مون بتونیم کنار هم یک نفس راحت بکشیم. از خداوند بزرگ و رحمان عاجزانه میخوام که همه دوستانم سالم و سلامت از این بیماری عبور کنند.

یکی از دوستانم رو در روزهای اخیر از دست دادم و ده روز به دلایلی مسافرت بودم و نتونستم در خدمت دوستان باشم که بدینوسیله از تمام دوستانی که اسم بنده رو آوددند یا سوالی مطرح کردند معذرت میخوام که فرصت نکردم جوابشون رو بدم. امیدوارم به حساب بی ادبی نگذارید. همه پیام ها رو نشد بخونم ولی اون تعدادی که خوندم پاسخ میدم.

تو این تایم ترجیح دادم تایم کمی که داشتم رو بگذارم ر اکانتهای تخریب شده ساید توسط(حق باوران) و کمک کنم بچه ها برسن به شرایط عادی و این موضوع با توجه به مسولیتی که بر عهده دارم اوجب بود و تمام تلاشم رو کردم امیدوارم که رفقا از بنده راضی باشند.

نکته مهمی که می خواستم تاکید کنم در مورد صحبت هایی بود که در مورد اکانت BOOMB که پلیر اصلیش حمیدرضای عزیز هست. حمیدرضا از بهترین و حرفه ای ترین پلیرهایی هست که من تا امروز دیدم و اضافه می کنم که از نظر شخصیت و اخلاق هم سرآمد هست. وصله مولتی بازی و تقلب و خرید و فروش اکانت و کتیبه و امثالهم به ایشان نمی چسبه و با یقین روی این موضوع دارم حرف می زنم. حتی اگر هزار اسکرین شات از اکانتش ببینم یک درصد هم تردید نمیکنم که ممکنه حمیدرضا چنین حرکتی انجام داده باشه. شاید کسی رو اکانتش باشه و چند بار جایی رو غارت کنه یا یه وقتی مجبور بشه واسه تامین گندم اضطراری به جایی اتک بده(که ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد) ولی قطعا اهل این کارها نیست.

خیلی خوشحالم که حمیدرضا به سرور برگشته و اعتبار این سرور رو بالاتر برده. در مورد بقیه عزیزان در جنوب شرق نظری نمیدم. کلا هم دوست ندارم در چنین مواردی ورود کنم.

پ.ن۱: آقا بهنام به دلیل لحن غیرمحترمانه نمی خواستم کلا جوابی به مطالب شما بدهم. اما اینکه ما رو متهم کردین عارضم خدمتتون که عکس مکاتبه داخل اکانت هست هنوز ؛ اگر لازمه من تو فروم بگذارم همه ببینند که لیدرهای مدعی جنوب شرق(که دم از هر گونه کمک به جلوگیری از نامردی در حق جنوب غرب می زدند) چگونه با ما همکاری کردند. مکاتبه به صورت خصوصی بین بنده و اشکان(یک نفر دیگه دسترسی داره) بوده و اگر اجازه بدهند اینجا قرار میدم تا همه به کذب مطالب شما ایمان راسخ بیاورند.

پ.ن۲: آقا امیر وال عزیز، ممنونم که از من ناامید شدی. کلا اکثر افراد در مواجهه با بنده به زودی از هر گونه استیلا نا امید می شوند و به صحرای کربلا پناه می برند. البته من همچنان به شما امیدوارم.

پ.ن۳: دوستان گلم؛ موضوع خیلی ساده ست؛ انقدر پیچیده ش نکنید. یک فرد معلوم الحال و معرف حضور اکثر دوستان به دلیل بی کفایتی جایی در شورای لیدری جنوب غرب نداشت! و از اعتماد یکی از پلیرهای خوب ما سواستفاده کرد و بعضی از پسوردها رو به دست آورد و شروع به خرابکاری کرد. این موضوع اصلا با اتفاقات شمال شرق قابل قیاس نیست! خودتون رو دیگه نمی تونید گول بزنید. لویال ‌‌‌‌کجا این فرد کجا!

لویال به خاطر همان سیاستی داشت قربانی می شد که ما به خاطرش دو به یک شدیم! لویال با همان چوب زده شد که ما رو باهاش به بالانس سرور دعوت کردند. ما وجوه مشترک زیادی داشتیم. هر دوی ما از توتال شمال شرق گلایه اای مشترکی داشتیم.

اینجا یک نفر خرابکار بی وجدان چنین حرکت زننده ای کرده و زحمت کلی انسان شریف رو نابود کرده و شما بابت عدم حمایت از ایشون سر ما منت می گذارید؟ واقعا چجوری روتون میشه این حرفها رو بزنید! اسم کثافت کاری رو دیگه سیاست فرومی نگذارید. نگذارید اسمتون با هر اسمی در یکجا قرار بگیره.

پ.ن۴: حرفهای آقا یوسف عین حقیقت بود و هر کس حتی یک کلمه آنها را نقض کنه قطعا دروغگو و گذاب هست. ممنونم یوسف جان که در هر شرایطی صادق و بردبار هستی. کاش برخی افراد شما را الگو قرار بدهند. سرور تمام می شود اما شخصیت افراد پابرجاست.

پ.ن۵: آقا مازیار عزیز و دوست داشتنی؛ بله من گفتم به هر حال ما باید با جنوب شرق وارد جنگ می شدیم. من هیچگاه زیر حرفم نمی زنم. شده زندگیم رو از دست بدهم روی حرفم می مونم. من این جمله رو گفتم. حالا شاید با یک کلمات دیگری ولی با همین مضمون. اما آیا شما به همین خاطر متا کردید؟ آیا اگر ما این جمله را نمی گفتیم شما با جنوب شرق متا نمی کردید؟ واقعا فکر می کردید تا پایان سرور هیچ سایدی با ساید دیگه نمی جنگه؟ آیا قبل از کل این اتفاقات متا بسته نشده بود؟ اینها سوالاتی هست که ذهن دوستان خودتون رو هن درگیر می کنه. لطفا فقط جملاتی که میشه باهاش به مغالطه پناه برد را با یاد نیاوریم!

پ.ن۶: جنوب غرب از چنین بحران هایی عبور خواهد کرد و به دوستانی که از بنده جویای شرایط شدند هم گفتم که تا زمانی که هستم اجازه تفرقه به ایادی مشکوک نخواهم داد. اینجاقطعا سوریه نیست؛ ویتنام هست.

پ.ن۷: عمو حسن خوبی؟ خوشحالم که همچنان هستی.

پ.ن۸: اکانت armlo خیلی وقت پیش اطلاع داد که می حذفه و چون ما اهل خرید اکانت و رید مولتی نیستیم در اختیار نگرفتیم اکانتش رو. البته خفت بدی نبود ولی نتیجه ش منفی بود رفیق خفتر. چراغش رو که دیده بودی دوست من؛ خیلی ساده س درکش.

پ.ن۹: آقا تیردادم دیدم دوباره برگشته. خیلی خوبه.

پ.ن۱۰: فقط یک دونه عکس و مدرک از فقط یک اتک و رید مولتی از محمددیابلو بدید شخصا اکانتم رو تقدیم می کنم. هر چند ناقابل هست ولی وسعم همینه. پلیر بودن به های و هوی نیست.

ضمنا خوردن یک اکانت در اوایل سرور بیانگر قدرت و اهمیت اون اکانت هست. ترس و واهمه از اون اکانت سبب میشه تبدیل به تارگت بشه؛ همچنانکه اکانت اشکان سرلشکر عزیز هم تارگت شد. اشکان پلیر خوبیه یا ضعیفه؟ تو اولین پلن رسمی جنوب غرب کپش خورد و اگر اتفاقات عجیب نبود کپ نابود میشد! ما اشکان رو انتخاب کردیم چون کیفیتش رو می دونستیم. شما هم محمد رو انتخاب کردید چون کیفیتش رو می دونستید! و هر دو با اینکه دفکورد بودند برای خودشون دفاع نگه نداشتند! این یعنی دو رفیق ما معرفت رو در حد اعلای خودش به همه نشان دادند.

کسی هم که ادعا می کنه تا حالا نخورده یا تجربه بازی زیادی نداره یا حریف خوبی مقابلش نبوده وگرنه همه بزرگان تراوین هم صفر شدن هم چیف شدن هم خفت هم کانتر و هم هر اتفاق بد دیگه ای براشون افتاده. اینو گفتم که کمی بهش فکر کنید قبل از اینکه از حماسه هاتون بگین.

پ.ن۱۱: اشکان جان شرمنده. درخواست خودت بود.

پ.ن۱۲: همچنان جنوب شرق بیشترین قدرت را دارد و شانس اول برد هست و ما برای شانس کمترمان می جنگیم.‌

مخلص همه دوستان.

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

امیدوارم که این روزهای بارونی قرنطینه به همه تون خوش بگذره و خودتون و خانواده هاتون سلامت باشید.

با توجه به اینکه خوشبختانه ظاهرا جو تاپیک مقداری به سمت آرامش رفته و بالاخره فتیله بحثهای مکرر و بی حاصل ؛

رید مولتی و متای شرق و عدم بالانس و درگیری داخلی و ....پایین کشیده شده (گوش شیطون کر ، دستم به تخته ، بترکه چشم حسود ، یه دور هم آیت الکرسی ) ، میخواستم از دوستان ماشین حساب بدست و آنالیزور درخواست کنم با توجه به قریب الظهور بودن کتیبه های سرور یه تحلیلی در موردش داشته باشن ؛

اعم از تخمین مقدار دفاع ناتار ، پراکندگی و دوری/نزدیکی کتیبه ها نسبت به مرکز در هر ربع و طرز پخش شدن و سهم منحصرها در هر کوارتر و امثالهم .

امیدوارم که اینجوری تو بحثهای فرومی یک قدم به جلو برداریم و بریم مرحله بعد.

اینجوری تضمینی خوش میگذره

تیرداد

• سلام و وقت بخیر

این داستان مرد بی عمل

من همیشه برام سوال بود که می گن تا پای جون می مونیم و می جنگم یعنی چی ! یعنی شامل تعطیلاتم میشه ؟

الان که ساید معظم بوووق دف بهتون نمی ده باید رفت تعطیلات !

الان که هر کی دف شخصی داره باید رفت تعطیلات !

ما به این چیز می گیم طرف از ترس و از نداشتن وجود رفت تعطیلات!

لابد تعیطلات تا زمان کتیبه هاست .

شما چند روز امدید گفتید اره ما مذاکره می کنیم تا تایم بخرید همر شارژ کنید .

لطفا گزینه تعطیلاتو هم توی فروم اکیتو کنید . آقایون به اصطلاح مرد. البته سخن با شما ها کاهل مثل آهن سرد را کوبيدن است.

پی نوشت : آدم کاهل :

• آقا رضای عزیز ببین سیاست یکی به در یکی به پاشنه سیاست نخ نمایی شده شما یکی زیر سیبیل رد میکنی 2 تا میزنی من توی چند پست قبلی هم گفتم اینجا پلیرهای بازی میکنن با میانگین سنی حداقل 28 به بالا اونایی هم که سن کمتر دارن اما با تجربه هستن توی پستت چندین قسمت را آبی کردم که قابل تامل هست ؟

1. اگر حمیدرضای عزیز رو قبول داری پس خواهشا تیکه ننداز چون اون اکانت مسئول اصلیش حمیدرضای گل هست و شما غیر مستقیم داری به او متلک میندازی و تحریک میکنی

2.از قدیم میگن احترام با خودش احترام میاره وقتی شما میای متلک میندازی و غیر واضح بی احترامی میکنی نباید منتظر احترام باشی هر کنش واکنشی داره

3.این رو اشتباه میکنی اونی که قربانی شد ساید شمالشرق بود پس از کار ناپسندی که کردید و کردن دفاع نکنید که دیدگاه بقیه نسبت بهتون عوض نشه و سعی در عوض کردن صورت مسئله نکنید چون خیلی روشن هستش

4.چطور اون کاری که در ربع شما شد نا پسند بوده ولی کاری که شما کردید پسندیده و مورد قبول هست اینجا هست که میگم دوگانگی توی صحبت خوب نیست اگر کاری بد هست و خارج عرف پس همیشه بد و خارج از عرف میمونه نه اینکه در مواردی جایز باشه

5.والا تمام پست های بقیه مغلطه هست و پست های شما کله همه درسته مثل همون کبکی که کلشو کرده زیر برف و فکر میکنه چون کسی رو نمی بینه بقیه هم نمینبننش

6.عزیزم اولا که چیزی از ارزش خفت کردن اون کم نمی کنه ثانیا اگر چراغ چک میکرد و میدونست اون اکانت در حال حذف هستش نیروی خودشو حروم نمیکرد برادر پس این خود گواه سالم بازی کردن اونا هستش

7. رضا جان اگر پای حرفت واقعا میمونی و سرت بره حرفت نمیره لینک غارت توافقی دیابلو رو بذاریم اون وقت نمیای باز اینجا آسمان ریسمان ببافی و از زیر این چالش در بری مرد هستی سر حرفت بمونی

8.نوع زدن اکانت دیابلو رو با زدن اکانت سرلشکر ما یکی نکن چون اون موقع به داشتن اطلاعات و همین طور حساب کتابت شک میکنن حتی اگر اون اتفاقات هم نمی افتاد باز هم اون پلن ها با هم زمین تا آسمان تفاوت داشت در ضمن وقتی دف کورد اتک ها رو آنالیز میکنه دف میریزه قطعا اگر اتک اضافه میشد اونجا هم دف میشد

9. ما منکر قدرت شما نیستیم فقط نمیدونم چرا مدام دارید خودتونو به درو دیوار میزنید این متا رو به هم بزنید اگر این نشان ترس نیست شما واسه من و امثال من توی فروم توضیح بدید قابل درک باشه

پ.ن: به خدا نمیخواستم جواب بدم اما اینکه فکر کنن آدم نمی فهم و با شاهنامه نویسی سعی بر توجیح کارها و ضعف هاشون کنن زور داره

• سلام و درود آقا محمد عزیز.

شما فرموده بودید دیگه نمیخواین منو ریپلای کنید ولی در اولین یا دومین پست ارسالی بنده رو ریپلای کردید. پس خواهشا از این به بعد حرفی رو نزنید که نتونید بهش عمل کنید. مثلا میای جو بدی و من رو تحقیر کنی و میگی دیگه ریپلای نمی کنم و بعد الان.... بگذریم.

ضمنا بنده همیشه رک و راست حرف زدم و به زعم دوستانتون از صداقت زیادی (ورشکسته سیاسی) هم شدیم! حالا اینکه همیشه دنبال قاتل بروسلی هستی و میخوای بقیه رو متناقض نشون بدی بحث دیگری هست ولی حداقل حرفهاتون رو بر منطقی استوار کنید که بقیه بتونن درک کنن و قبول کنن. اینکه چون ما رقیب هستیم و تو روز روشن میگیم روز هست و شما مدعی شب میشین اصلا جالب و منطقی نیست. کورکورانه حمایت و مخالفت کردن به تدریج اهمیت و صحت حرفهای شما رو زیر سوال می بره. این رو هم یادگاری از من داشته باش محمد جان:

(اینکه تصور کنی همیشه شما درست فکر می کنی اولین گام در افکار اشتباهتان هست).

در مورد مطالب شماره بندی شده تون:(که سبک نگارشی مورد علاقه بنده هم هست)

۱) حمیدرضا نه بچه هست نه صغیر! فکر نمی کنم نیاز به و‌کیل و وصی و سخنگو داشته باشن و اگر هم نیاز داشته باشند قطعا شما در حدی نیستید که وکیل ایشون باشید. بین دو رفیق فدیمی ورود کردن باعث کوچک شدن خودتون خواهد شد. از خودشون سوال کنید ببینید چه جوابی میگیرید.

امروز شخصا با حمیدرضا کلی صحبت کردیم و ایشون به هیچ وجه نگاه منفی شما رو نداشت. لطفا در هر موضوعی دخالت نکنید بالاخص اگر بین رفقای قدیمی باشه. اینکه فکر کردید من تیکه انداختم به دلیل ضعف در ادبیات شما و عدم آشنایی با خلق و خوی بنده هست. حمیدرضا خیلی خوب منو میشناسه و می دونه تعارف با احدی ندارم که تیکه بندازم. حرفی داشته باشم رک و روراست می زنم. خودش هم اون اتک ها و علتش رو (با اینکه گفتم نیاز نیست) به من توضیح داد و تایید کرد. باز هم میگم حمیدرضا از بهترین و حرفه ای ترین پلیرهای تراوین هست و اخلاقش هم بی نظیره. شما از اون همه مطلب و تعریف و تمجید فقط همون جایی که فکر می کردی به درد ایراد گرفتن میخوره رو دیدی؟ دارم کم کم نگرانت میسم رفیق. اینهمه بدبینی چجوری در یکجا جمع شده؟

شما هم خیلی حرص نخور محمد جان واسه فشار خون خوب نیست. اینجوری پوستتم خراب میشه زود پیر میشی.

۲) در مورد احترام چیزی نگفتم به شما! نمیدونم چرا همه چیز رو به خودت میگیری! به قول پرویز پرستویی در فیلم مارمولک(من اصلا به شما فکر نمی کنم) چه برسه به اینکه بخوام بی احترامی کنم‌. همون روزهای اول درخواست نگارش محترمانه کردم که دیدم:

هزاران دانه افشاندیم و یک گل زان میان نشکفت

به شورستان تبه کردیم رنج باغبانی را

۳و۴) من از روزهای اول به عنوان اولین نفر گفتم و الان هم میگم. ما از اتحاد لویال با صورت کامل حمایت می کنیم. صورت مساله هم عوض نشده همچنان پابرجاست. با ادعای بالانس و مانور متقلبانه ارتباط گرفتن با سایدهای دیگه (به تایید خود لیدرهای شمال شرق برای جلوگیری از هجوم جنوب غرب هم زمان با شمال غرب علیه جنوب شرق) و فریب اذهان اعضای یک ساید و متای پنهانی و قبل سرور بستن کجاش پاک شده؟

اما پر واضح است که این موضوع با سرقت پسوردهای پلیرهای یک ساید توسط یک نفر و جالب تر از اون پیش بینی این اتفاق توسط متای شرق بسیار متفاوت است. حالا شما بگو فتوکپی برابر اصل هست! عیب نداره. اما بعدا با دو تا آدم بی طرف و عاقل صحبت کن ببین چی بهت میگن.

۵) من گفتم همه مغلطه می کنن؟ عرض کردم در این موضوع خاص مغلطه نکنید! الکی هول نکن و به بقیه افراد تسری نده برادر. به قول رفقاتون یقه درانی نیاز نیست. موضوع بسیار واضح و ساده تبیین شد. من مثل برخی افراد نیستم که تسلیت بنده به دکتر سینای عزیز رو هم دیسلایک کردند! هر جا پست قابلی دیدم لایک کردم و حتی به ندرت پیش میاد کسی رو دیسلایک کنم چون معتقدم به هر حال این نظر فلان فرد هست. دقت کن به این مطلبی که گفتم! گول اون دیسلایک و لایک های الکی و اتوبوسی رو نخورید. عرض تسلیت انصافا دیسلایک داره؟

۶) دیگه اینارو به من نگید لطفا. چراغش چک نشه چه کسی به رومن اتک خفت میده؟ واقعا منطقیه کسی به رومن از اون فاصله اتک خفت بزنه؟ اونم کور؟ اگه لینک اسکات قبل از رو حذف گذاشتن اکانت دارید بزارید تا در این مورد من حرفم رو پس بگیرم. اگر ندارید دیگه بقیه رو چیز دیگه ای حساب نکنید. گفتم که خفت بدی نبود(یعنی خوب بود) اما به دلیل اینکه اکانت حذف شده بود و همان روز حذف شد نتیجه مثبتی نداشت. تحلیل این هم برای شما سخت بود؟ به قول خودتون اکثرا ۲۸ سال رو دارن دیگه. این موضوع برای بیست ساله ها هم ساده ست. ما یه کم پیر شدیم و حساب و کتاب برامون سخت تره. شما که جوون تری دیگه چرا؟(باز قصه نبافیا جوون بودن خوبه و پیرمرد شدن بد! شروع نکنی بگی تیکه انداختی!)

۷)مردونه گفتم. اگر عکس بگذارید که همر حذف شده ش با رید مولتی بوده من اکانت ناقابلم رو تقدیم می کنم. چنج میل هم می کنم و تقدیم می کنم. چون مطمئن هستم و در جریان چگونگی ساخت همرش بودم این رو میگم.‌ اینم بگم به قول حمیدرضا یکبار واسه منفی گندم آبادی خودم رو خالی کردم ۱۴ک گندم برد. اینها روال بسیار عادی بازی هست. رید مولتی با اینکه یکبار از آبادی من گندم برده فرق داره. من در خدمتم خلاصه.

البته اکانت من تحفه ای هم نیست ها. خخخ. همینجوریشم ‌کسی تحویلش نمیگیره.

۸) من اتک به دیابلو و اشکان جان رو از یک جهاتی که گفتم دقیقا یک شکل دیدم. شاید نظر شما متفاوت باشه ولی من باز هم بهش فکر کردم دقیقا مثل هم بود. بله پلن ها هم فرق داشت چون پلن ما کلا ناقص انجام شد و کلی همر با کله رفت تو دیوار وگرنه به اینها خلاصه نمیشد. علی ای حال نظر افراد در این خصوص می تونه متفاوت باشه. کاش به جای حواشی فقط به تحلیل فنی همین مورد می پرداختی محمد جان و کمی بحث فنی می کردیم و یاد می گرفتم از محضر شما و دوستان دیگر.(باز هم بی تعارف عرض کردم تحلیل ها عامل یادگیری دیگران هست حتی در حد فقط یک نکته! این خوبه محمد جان؛ بد نیست! تیکه هم نیست! داستان داریم به خدا؛ تعریفم کنیم باید قسم بخوریم!)

۹)‌ این مورد آخر دیگه شاهکار بود. من کی خواستم متای شرق بهم بخوره؟ مگه همیشه (و فکر کنم اولین نفر) نگفتم دو به یک و سه به یک هم هستیم و مشکلی نداریم؟ مگه نگفتم متا حق هر ساید و لیدری هست؟ من شخصا با شکل متا بستن مشکل داشتم که به وقتش گفتم‌و رفقای لویال هم گفتند. بعدا هم تو همین فروم گفتم به متای شرق احترام میگذارم و باید آماده مقابله و جنگ باشیم. اصلا چرا باید متای شرق بهم بخوره؟ چه اشکالی داره دو ساید با هم متا باشن؟ این یک روال کاملا عادی تراوین هست.

اما شما به متای ما با اتحاد لویال احترام گذاشتید؟ لویال یک و دو و سه نفر نبود و نیست! لویال اتحادی از شمال شرق هست که در مورد اشکال به شکل متا با ما هم رای بود. این باعث شد آریانا با جنوب شرق و لویال با جنوب غرب متا ببنده. اما همیشه ما رو به انواع موضوعات متهم کردند ولی شخصا به متای شرق احترام گذاشتم اما احترامی ندیدم! نگین که لویال شورشی و تروریست و ... هست؛ افکار صدای و سیمای ایرانی رو از خودتون دور کنید و واقع گرا باشید. شاید کل شمال شرق با مولتی ها و دفسازها و ... به زور سه اتحاد بشه که یک اتحادش با ما متا کرده و دو اتحادش به جنوب شرق. این بده اون خوبه؟ الان کی داره مغالطه می کنه؟ ما؟

روز اول اختلافات و حتی در مذاکره اخیر؛ بنده تلاشم رو کردم که شمال شرق کاملا منسجم بشه‌؛ نیازی ندارم شما منو باور کنید چون نگاه منفی کل وجودتون رو گرفته و غرق بازی و تعصب و حمایت کورکورانه شده اید توقع خاصی هم ندارم. اما لیدرهای لویال می دونند که من چه چیزهایی بهشون گفتم و دنبال چی بودم. اما خیلی مسائل اجازه نداد اتفاق مورد نظر من که انسجام کامل شمال شرق بود اتفاق بیفته.

پ.ن۱: اگر زمانی خواسته یا ناخواسته با حرفهام و نوشته هام باعث آزار یا اذیت کسی شده ام همین جا ازشون معذرت میخوام و امیدوارم که بنده رو ببخشن و عفو کنن. چون حاضر نیستم به خاطر یک بازی دلی بشکنه.

پ.ن۲: منتظر دیسلایک های اتوبوسی هستم. خیلی حال می کنم با این موضوع. استادی داشتم ‌که همیشه می گفت (اگر همه باهات موافق بودند اون روز باید به خودت شک کنی؛ چون قطعا فقط آدم باید ریاکار و چاپلوس باشه که هیچ کس مخالفش نباشه. ‌کسی که حرف حق بزنه مخالف هم کم نداره.) خدا رحمت کنه دکتر سمنگان بزرگوار رو.

پ.ن۳: ببخشید کمی طولانی نوشتم.

پ.ن۴: ما همچنان به عهدمون با رفقامون پاییندیم و پایبند خواهیم ماند.

پ.ن۵: اگر نتونستم زیاد به فروم سر بزنم ببخشید چون درگیر جمع و جور کردن اکانت های تخریب شده هستم.

پ.ن۶: از کرونا به دور باشید.

پ.ن۷: برف بازی فراموش نشه. عاشقشم.

پ.ن۸: اگر جنبه داشتید عکس همر خوشکل محمد رو خودم اینجا می گذاشتم براتون. اما کم جنبه گی شما رو از دیدن این صحنه جذاب محروم کرد. نکنه اصلا اونجا همر نبوده! به قول یوسف دهکده صفر کردن ولو به غلط! ولی نه اونجا بوده؛ خخخ شک نکنید.

دیسلایک فراموش نشه رفقا.

شب به خیر.

• با سلام خدمت فروم نشینان عزیز

طی چند روز گذشته ی سری اتفاقاتی رخ داده لب مرز اس دبلیو و اس ای ، جایی که اکانت ما تو اون ناحیه مستقر هستش که این اتفاقات منجر به ی سری تصمیم گیری ها شد که ذیل همین پست بهش اشاره میکنیم

اینکه اکانت mkmjوارد اس ای شده و دهکده هایی رو داخل اس ای زده که طبق اسکاتی که از یکی از این دهکده ها شد ، تروپی توش مشاهده شد

aaco_11.png

در همین اثنا سه خونه ای کپ ما ی اکانت سبز شده که تازه ثبت نام کرده و تحت حمایت هستش و در اتحادهای اس دبلیو حضور داره طی نامه نگاری هایی که بچه ها انجام دادن اینجور نشون میده که طرف دست چپ و راستش رو هم نمیدونه و جالبه که تفاوت کتیبه هیرو با کتیبه هایی که توسط ناتار ازاد میشه رو نمیدونه ولی میدونه ۱۵ کراپ گرفتن یعنی چی و برای چی ی اکانت برای کپش نیاز به ۱۵ کراپ داره . بگذریم اکانت مذکور با سرعت نور و پوش سنگین داره میاد بالا کاری که واقعا ما با رید اول سرور نتونستیم با این سرعت انجام بدیم .

ttiw_22.png

در همین حین که داره این اکانت کپش رو بالا میاره ، و واحه مشترک با کپ من داره ، دقیقا از دو تا واحه مشترکمون اسکات میخوره نه از سه تا واحه ام .

rpzs_33.png

13s5_44.png

با رایزنی که با مولتی میشه که ۱۵ روز مونده به کتیبه ها چرا باید ثبت نام باز باشه و ... و با صحبت ها و کش قوس های فراوان که هانتر مشکل رو از خودشون دونستن و توضیحات که اصلا باید حذف شن و اگر نمیشن حمایت ۱۲ روزه ینی چی ، حمایت رو بعد ی هفته ی چند روزی کاهش دادن .

در همین کش و قوس یکی دیگه میاد از اس دبل تو اس ای ده میزنه، از اتحادهای اس دبلیو بیرون میزنه ، اتحاد خودشو میزنه همنام با اتحاد های شرق ، و اسم دهکده رو میزاره زنده باد خاک مقدس جنوب شرق 

bnls_c7917316-a1cd-44d0-8e1c-9cf8b84ad7c7_(1).jpg

خب شاید کک کسی نگزه ، چون روی من اتکی نیومده ولی واقعیت اینه که بچه های ما سیب زمینی هم نیستن اون موارد قبلی انقدر فشار نیاورده بود بهمون اما اینمورد دیگه نوبره ، برای بچه های ما که هیچ سروری خارج از اس ای پلی ندادن ، اس ای یعنی تقدس و تعصب ، بنابراین مجموعه کارهای فوق باعث شد که پلن که نه ی اتکی بدیم تا ی سری چیزا رو تفهیم کنیم کلا این حرکت بیشتر جنبه نمادینش مطرح هست برای ما .

ناصر جان عزیز من عذر خواهی میکنم که پاسخت رو دیر دادم اما بسیار بسیار ادم صبوری هستم و پاسخت رو الان میدم .سوالت رو ایندفعه من بر عکس میپرسم. اگر یکی بیاد تو خاکت و پوش بشه از طرف ساید یا اشخاص یا اکانت خاص شما چکار میکنی ، انتحاری میزنی همرت رو یا چند جای دیگه رو میزنی ؟

من میگم بهت هر کس بخواد کثیف (معنیه لغویش با چرک یکیه ولی ناجوانمردانه مصطلح شده ) که نه اما چرک ( روش هایی که ناجوانمردانه نیست ولی عرف هم نیست ) بازی کنه مثلا واحه کپ بگیره، اکانت بسازه و تحت حمایت باشه منم شبیه بخودش بازی میکنم . اما شباهت کار ما کجا و این دوستان کجا ؟ با هم میبینیم .

از دو تا از دهکده های ام کا اسکات زده شد ،

p2k_131313.png

ezuh_141414.png

دوستمون فکر کرد که سه چیفر رو دیدیم ترس برمون داشته که بیاد چیفمون کنه خیالمون تخت بود که اونجا سه چیفر داره شک هم نداشتیم . ولی زدیم که ی شک تو دلش بندازیم و

بدونه که ما میدونیم . رو دوتا ده فیک هامون رو هماهنگ چیدیم و زدیم بسیار هم دقیق ، اما جایی که ریل بود رو بچه همر سید محمد ارتشبد رو زدیم جلو که رومنم هست ، خیال بنده خدا تخت بود که اونجا ریل نیست رومن رو کردن جلو زن یعنی؟ نه رومن جلو زن نمیشه و ...، اتک اول خورد که اگر به ناتار میخورد بیشتر لاست میداد و بعدش اتک ما و چیف و ... .

nce4_666.png

5hc3_8zf6_77.png

ceps_n4oo_88.png

هدفمون چی بود ؟ تو روز روشن و روز تعطیل زدیم که طرف باشه و ببینه میشه و میشه و میشه بدون این خباثت ها پلن رفت اونم با لینک سبز سبزه سبز، نیاز نیست اکانت بسازی و بیای چسب ی اکانت ده بگیری ، لزومی نداره ده بزنی تو ی ساید کتیبه بیاری ، زدی لزومی نداره اسم اتحادت رو عوض کنی ، کردی لزومی نداره برای ازار ی اکانت بخوای واحه اش رو بگیری ، گرفتی لزومی نداره یکماه پلن بری که سه چیفر بکشی تو خاک حریف بعد جرات زدن نداشته باشی خودت، تحت حمایت وارد داستان بکنی ی اکانت رو ، و در اخر بدونی که میشه خیلی واضح با حضور شمشیر قرمز روی دهکده طرف و اعلام اینکه من دارم میام بزنمت اهای بیاید و بدونید دارم میزنم میتونید دف کنید پلن زد ، و اینکه بدونی نیازی به غافلگیری نیست که ساعت ۵ صبح و ۴ صبح بزنی طرف خواب باشه فقط مهمه که درست برنامه اتو بچینی ، و مجدد برای اینکه بدونی و یاد بگیری شخصیت شناسی و شناخت حریفت ، مهمترین فاکتور اجرای پلنه ، خوب کلاهی سرت رفت جناب ام کا ، ای کاش قبل سیخونک زدن به بلک استورم از مصطفی فلفلی و ناصر خان میپرسیدی چقدر کینه ای هستیم و چجور پلیراییی هستیم .

نشون به اون نشون که شناختم از نحوه پلی دادنت بسیار بسیار کامله که انقدر غَرّه شدی بخودت که اسکات بعدی رو زدم که مرثیه ای باشه بر این ماجرا و تو رو مطمین کنم که جایی که فکر میکنی ریله ، که دیوار شد ، دوست داشتم ببینم دف کوردتون و خود دفسازت چقدر دف جمع کردی که نشد ، ولی نتیجه ای بهتر از آنچه انتظار داشتیم حاصل شد اسم دهکده ات رو قبل لند اتک کردی دیوار جنوبغرب  ، عجول نبودن تو این بازی یکی دیگه از پارامتر ها هست اینم بدونی بد نیست .

در کل این برنامه ای که انجام شد رو جزو فتوحاتمون نمیدونیم و جز بچه پلن هایی هست که حتی امتیاز منفی برای خودمون میدونیم چون همر گردن کلفتی رو از بازی بیرون نکردیم ، و حتی اجراش رو واسه تیم بلک استورم کسر شان میدونم .

w4k0_284011d4-e7ec-4236-8c28-f33796df5160.jpg

بگذریم خواستم دهکده بزنم تو اس دبل دیدم حال نمیده ، حسش رو هم ندارم سورس بدم بالا منابع آپ کنم همر بکشم ، گفتم ناتار چیف کنم ، دیدم ریدتون خیلی کمه حالا ی ناتارم من چیف کنم پتانسیل سایدتون رو کمتر میکنم ، گفتم بذار اکانت دفسازشون رو بچیفیم که دستش بیاد با کی طرفه . اگر هم انقدر قدرتمند بودید فارمم کنید که به پتانسیل سایدتون افزوده میشه که ی دفسازی که جز شر هیچی نداشته بره و ی فارم تپل به مجموعه اتون اضافه شه .

ناصرخان کار به گفته بچه های اس ای ندارم اگر بلک استورم وارد جنگ با اس دبل شد فقط و فقط این اکانت مقصر هستش ، ۲ کی تیر انداز خفت کرد نوش جونش ، ی ۲۰ کی استپ خفت کردیم ی ۱۰ کی گرز . انتقاممون رو گرفتیم نشستیم . دوباره سیخونک زد این اقا بیخیال شدیم ، اینسری دیگه بازی بازی با خاک مقدس جنوبشرق بازی ؟ نه دیگه راه رو اشتباه اومده باید یاد بگیره که احترام بذاره به سر حدات ی ساید . اگر احترام نذاره، هم به سر حدات سایدش هم به سر حدات خودش احترام نمیذاریم .

امیدوارم یاد گرفته باشه .

پ ن : احتمال حذف تیم ما وجود داره اگر یسری از مشکلات حل نشه .امیدوارم که مشکلاتمون حل بشه .

روز و روزگار خوش

Black Storm Team

• سلام خدمت دوستان

خرده نگیرید به تعطیلات ما

من همین الان کشیک بیمارستانم تموم شد ولی خبرا رسید که بوم بومی اتفاق افتاده ببینم وگنس چی میزاره واس پست واس همین من هیچی نمیگم

من تو این ده روز 6 تا کشیک ورداشتم ک بتونم تایم کتیبه درخدمت باشم ن بخاطر ترس ک مطمعنن این موضوع به لویال نمیچسبه

ارمان ناتار عزیز انگار کرونا گرفته اگ تا 4 روز دیگ چیزیش نشه بازم دفاع خغت میکن نگران نباشید

تامرلن عزیز هم اضافه خواهد شد;)

• درود به همه دوستان

اين شد يه پست بدردبخور سواي پلن زيبا كه باعث شد يه چيزي هم بنده و شايد ديگران ياد بگيريم استفاده درست از كلمات و همچنين رعايت كامل ادب و كل كل بسيار بسيار مودبانه و زبان ساده كه همه چيو توضيح دادن كه ما بي سواد ها هم بتونيم يه چيزي ياد بگيريم نه مثل خيلي از دوستان كه دنبال استفاده از كلمات قلبمه بودن براي بزرگتر نشون دادن خودشون با تشكر از از تيم بلك استورم.

يه بحثي بالا مطرح شد كه جالب بود برام ، يه سري از دوستان شمال شرق مخالف سياستهاي توتال و اكثريت بچه ها بودن و به قول معروف زدن زير ميز و به اسم لويال (خوارج) از سايد خارج شدن و توسط جنوب غرب حمايت شدن و يه سري ديگه از دوستان ، عمو حسن و اتحاد پيشوا (كه ما هم مي گيم بهشون اقليت جنوب غرب ،به گفته دوستان)با سياستهاي ليدر به مشكل برخوردن و اينا هم زدن زيرش اما توسط متاي شرق حمايت نشدن حالا شما برخورد دوگانه ليدر جنوب غرب رو مقايسه كنيد با برخورد بچه هاي متا شرق و قضاوت كنيد كي داره حرف حساب مي زنه و كي داره مغلطه مي كنه قضاوت با دوستان چه بچه هاي متا چه سايد رقيب .