نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام حمید رضای عزیز

من هم تعجب کردم شما هم رید توافقی!

به عنوان یه کراپر و کلاسیک باز میشناختمت

ولی متاسفانه با دیدن ریدهای منظم از اکانتهای خاص هرچند کم! و در حد نیاز! به این نتیجه رسیدم که شما با اکراه احتمالا قبول کردین مقداری از سفره مولتی برداشت کنید هر چند کم!

یکی میتونه کل ریدشو از مولتی بزنه و کنارش ناتار

یکی با فیدر و مقداری از مولتی

به قول دوستان، دوست نداشتم باور کنم ولی انگار سبک بازی اطرافیانتون توی آمرداد بی تاثیر نبوده روی سبک بازی شما هم!

حالا فرض میکنیم چند اکانت معدود سالم بازی میکنن، ۹۹ درصد بقیه چی؟ ازشون دفاع میکنی؟

عزیز دل لطف این اکانت رو رید نزنید؟

شک ندارم این نامه کاره حسنه :D

یه سبک نوشتاری خاصی داره که فقط از خودش بر میاد! و از چند کیلومتری میگه من حسنم من حسنم.

دوست عزیز این اکانتو رید نزنید لطفا، کناریشو رید بزنید!

چه مولتی فارمای پر رویی میگن ما را رید نزنیدX(

یا این مولتی به شما تعلق نمیگیرد!

یا

چی فرض کردین بقیرو؟ توی اسپیدترا طرفو زدین فارم کردین اونم به فارم شدن عادت کرده؟^^^^

بعد از ۳ روز یادش اومده باید اعتراض کنه؟

یا جو گیر شدین فکر کردین اینجا سرور واقعیه که فارم واقعی وجود داشته باشه؟

شات ها به وفور موجود است! دیوار حاشا اینقدرام بلند نیست! اسکرین ویدئویی هم موجود است!

منتظر ریکشن وزیر امور خارجه سابق و دیگر اساتید رید مولتی هستیم!

گفتیم بیایم یه سرور پاک بازی کنیم، یهو آقو ریختن زدنمون ما هم برگشتیم به تنظیمات دیفالت

شنیدین میگن مسلمونه، مسیحی شده بود ولی تا یه موقعیت فجیع براش پیش میومد میگفت یا ابوالفضل! این بود داستان آمرداد و تلاش برای تغییر نافرجام!

نظر شما و همفکرانتان در مورد من

برای من پشیزی ارزش ندارد!

• پلنر خفن سلام

پلیر خفن حالت چطوره

لیدری که باید اسمتو تو تراوین ثبت کنن امیدوارم بهت خوش بگذره

مردک 6 اکانت شما مسترزیارو کپشونو من در حد صفر من زدم

بعد میای اینو میگی 4 کی بفنا رفت

چرا از خودت و تیمت خجالت نمیکشی این همه اکانت رو حذف

جنوب غربو بفنا دادید شما با اون کلاه برداری که باید کلاهشو به افتخار ماها برداره

همه شما اندازه یه اکانت Python از جنوب شرق همر ندارید بعد دارید این همه کبکبه .... فلان میاید

برید رو حذف ک بهتره .....حداقل اون 3 تا ساید دیگ تکلیفشون مشخص میشه

هرچند بود و نبود شما فرقی بحالشون نداره

نمیدونم چرا این اکانتا رو که من میزنم لینکشونو نمیزاری سربزیر ...............

• اکانتی که همرشو کوبیدی به ناتار و زیرساختاشو با گلد تخریب کردی و دفشو بک دادی! اومدی کاتاش کنی با فاصله ۱ ساعت باز؟

ادامه بده توی لجن دست و پا بزن!

بهنام بیا خجالت نکش هرچی داری رو کن!

کجاشو سوتی دادی که پاکش کردی؟

اینم روش رید ناتار منه، شما هم روشهای نوین خودتونو ارائه بدین ببینیم چطوری توی یه متر جا اونقدر رید می کنید!

اینکه یکی میره مولتیتونو رید میکنه و جمع میکنه و بقیه ازون قرض میگیرین خب تیم ورک سختی می طلبه! یا مثلا یکی میاد مولتی اون یکیو میزنه! بعد دستور میدین پس بده یه مقدار بهش!

اینم آمار رید منظم با تاریخ متاسفانه!

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Aristotle: توهین ().

• بهنام بیا خجالت نکش هرچی داری رو کن!

کجاشو سوتی دادی که پاکش کردی؟

سلام

سوتی ندادم عکس رید از مولتی هاتو گذاشته بودم بعد یه لحظه پیش خودم فکر کردم

ععع

توکه صفر شدی !

گذشته ها هم گذشته ... مولتی هم رید میدادی الان دیگه نمیتونی رید بدی ... و الان داری نیزه میسازی گل من

بعدشم یه تیکه انداخته بودم به اونی که امار بهت داده و گفته بودم کسی که همیشه پروفایلش میزنه " کلنا عباسک یا زینب " خیلی زشته خیانت در امانت کنه ! و وقتی ما بهش اعتماد کردیم نباید خیانت در امانت کنه

هرچند همینم خوبه که افرادی مثل تو که دنبال این بودید اشکان واچ و مسعود لئون و پایتون رو مچشون رو بگیرید ، ولی الان رسیدید به بمب !

دنبال این بودید لئون رو خفت کنید کجا رو داره رید میزنه اما یهو دیدید خود لئون داره به بقیه پوش میده عوض اینکه پوش کنه!!

دوست داری به مسعودو اشکان بگم خمس دیگه ندن و رید واقعی شونو ببینی؟!

• با سلام خدمت همه خوانندگان

رسوایی آمردادی
    "کوتاه ترین رمان های فکاهی"

اصن یه وضعیتی شده، هون از توتن غارت میکنه، توتن از رومن، مصری از هون! تو دیگه چرا غارت میکنی از هون :)))))))))))

من نمیدونم این رفیقمون بعد از ضربه ای که خورده چرا هنوز هیچ اقدام درمانی بابتش صورت نگرفته

کلهم اجمعین این بنده خدا آب روغن قاطی کرده و ماست و قیمه و ژله رو جوری قاطی میکنه که اصلا نگو و نپرس ! خدایا همه بیمارارو شفا بده !!!

3558-ezgif-4-693207bec229-gif

خوابی؟یا خودتو زدی به خوابی؟

behnam گفته:

رید آمرداد نمیگم 100% ولی بالای 95% پاکه ، قطعا بچه ها زیر زیری شیطونی هم میکنن ولی مقدارش قابل چشم پوشیه ، منم مثل شما از کسی ترس ندارم .... اون سرور هایی که پاک نبود هم ترس نداشتم( فرشید شاهده ) پس الانم ندارم.

ما قبلا خودمون گفتیم اینی که امروز تو میگی رو.دمت گرم :D فارسی نمیتونی بخونی یا مشکل از ضربه وارد شده به مغزته؟

رفتی گیر دادی به ۴ تا لینک سوخته همش؟تو بین ۱۰۰ میلیون پول دنبال اون ۱۰۰۰ تومنی هستی که از نظر اخلاقی(نه شرعی) مشکل داره؟اصلا تاثیر گذار هست؟ما که تو مهندسی اینجور مواقع که نسبت اعداد با هم بیشتر ده به توان پنج هست ، راحت صرف نظر میکنیم.چون عملا این مقدار حتی عامل موثر هم نیست چه برسه به تعیین کننده !

یوسف ریتالین با رضا سورناتون دنبال هرکول پوارو هستند واسه بازی در فیلم راز رید با میدون ۸ به کارگردانی ناصر کلاهبردار.احیانا یادتون نره فیلم نامه هنوز تایید نشده و اجازه فیلم برداری بهتون نمیدن.یکی بهتر عموقناد نبود بفرسین واسه تایید فیلم نامتون؟

تو قرار بود ثابت کنی اینا مولتی بازن نه مولتی؟یادته که؟اما فک کنم ضربه مغزیه باعث شد قاطی کنی اما :)

Ashkan گفته:

اکانت Watch and Learn یکی از اکانت های تعیین کننده بازی با غارت هوشمندانه که فشار زیادی به دوستان آورده ، یکی از متهمین اصلی به رید مولتی هست و مرتب دربارش بحث میشه.دوستانی که این اکانت توجهشون رو جلب کرده مثل Diablo ، Natar_team ، omid titan ، Kolahbardar و ... جز اتهام چیز دیگری واسه عرضه در فروم نداشتند.

یه مثال روی ناصر دوست خوبم میزنم ، اگر شما یه شبه وضعت خوب بشه دلیل نمیشه من بگم ناصر دزد هست.اگر حتی یه مدرک کوچیک داشته باشم ازت ، تحقیقات راجبت شروع میشه در غیر این صورت جز اینکه میگن این ادم مشکلات روحی داره و ناتوانی های خودشو میخاد اینجوری بپوشونه چیز دیگه ای نمیگن.پس از دوستان فوق الذکر و بدخواهانی مثل ام جی جان تقاضا میکنم حرف مفت زدن رو فراموش کنین و آستین بالا بزنین و مچ گیری از اکانت مارو شروع کنین.

1. آبی کردم ، بولد کردم بازم نمیفهمی؟
    2. آخه این حجم مقاوت در مقابل فهمیدن واسه چی هست؟
    3. چرا تو نمیخای بدیهیات رو قبول کن؟
    4. اخه شفته مغز اون لینکایی که گذاشتی بودی میخاسی تایید کنی یکی مثل leon و watch and learn مولتی باز هستن.رفتی یه لینکی گذاشتی که ثابت کردی اینا مولتی هستن؟

میگم این جنوب غربیا هیچ کاری نکنن بهتره میگین نه.اینا حرکت میخان بزنن گل به خودیه.

• فروم پست میزاره ثابت کنه طرف مولتی بازه ، کاشف به عمل میاد طرف مولتیه :)))
    • پلن میخان بزنن جبران کنن یه کپ نصف نیمه میزنن ، اونور نشت اطلاعاتی دارن اندازه همون پلنی هم که نزدیم گل به خودی میزنن

خب خیلی خب الان که کلی مثل پفیلا بالا پایین پریدی و جلیز ولیز کردی آماده نیسی عذرخواهیتو از تیم ما بکنی؟یا هنوز وقت واسه جمع اوری مدارک میخای خوچگله؟

دوم اينكه اگر با جرعت اعلام نكنيد كه ما مولتي بازيم بلايي كه سرتون سرور اخر اغوردم يادتون بياريد با تمام قوا و بشدت بيشتر ٢٤ ساعته داخل همه ي مولتي هاتون هر ٣ ساعت ١ بار نيرو ارسال خواهد شد و به صاحبان اكانت هاي غارت توافقي اتون بگيد ٢٤ ساعته انلاين باشن و فقط بك بدن 😂 اين تجربه رو ليدرتون اشكان داره ازش بپرسيد ديگه حق فارم ليست زدن نداريد . منتظر شروع پلن دفاعي mkmj تيم باشيد

اینم کلامی از ننه عروس

تو چی میگی این وسط یاشاسین؟

یه رگیب داشتم تو مولتیامم نمیتونست درست دف بریزه ^^ فقط بازی رو راه انداخت که خودش توش نبود ولی ۲ نفر مثل نیسان آبی و آخیلیوس رو وارد بازی کرد و کلی لاست واسشون تراشید.غیر از اینه امیر علی جان؟

ضمن اینکه این رگیب من از ۳ جهت توی همون سرور جوری صفر شد که همچنان صادرات نفت از اون نقطه ادامه داره :D

تو کلا گل به خودی هست.اینجا اومدی ۲ کپ نصف نیمه زدی جمعه ۳۰ کراپ هم نمیشد.

1. 5 برابر خسارتی که زدی تروپ کردی تو دیوار
    2. سایدتو مستقیم وارد جنگ زودهنگام کردی
    3. کاری کردی اندازه تروپی که تو دیوار کردی سایدت تروپش خفت شه
    4. اندازه تعداد کراپ هایی هم که زدی کپ با زیرساخت و کراپ رنده بشه
    5. اندازه تعداد اقدام هاتم نان کپ بپره
    6. یه جوون چندین ساله هم دچار مشکلات روحی روانی کردی (بیچاره قبلش خوب بود همش میگفت فیتیله جمعه تعطیله شاد بود طرف)

تو هر کاری میتونی بکن یاشاسین.دف بریز ، دف نریز کاتا بزن کاتا نزن.تو خودت متوجه نیسی ولی ناخواسته تو جهت ما داری شنا میکنی.هر کاری تو کردی یه ماهی ما ازش گرفتیم که اگر اون طعمه تو نبود هیچ وقت اون صید رو ما نمیتونسیم کنیم.پس دمت گرم که هسی ! مرسی :*

روز خوبی داشته باشید

پ.ن : وای تو این سالا چه به سر ملت اوردیم یکی یه حرفی میندازه ۱۰ نفر قطاری پشتش پست میزارن.سرورا اینده فک کنم یکی از بدخواها ثابتمون همین عموقناده.جریت که نمیکنن دیگه جلومون بازی کنن.فقط پشت حرف های سوار قطار میشن

پ.ن : یکی طلبت.میدونی زیر بار خجالت کسی من نمیمونم.حسابی جبران میکنم واست (مخاطب خاص)

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• آرشیو فایلها خیلی سنگینه و حجیم! تگ نشده و پیدا کردنش زمانبر، شما اسم اکانت بده سعی میشه در اسرع وقت ارائه بشه، خودتم هستی جالبه! جزیی از خامسین و رابعین!

حافاظات آطالاعات آمارداد قصور وظیفه داشتن انگار!

شاتهای جدید با آپدیت روزانه همراه خواهد بود.

نگفتی خلاصه، این ریدی که پز میدی باهاش میخوای قبول کنی مولتی و کثیفه یا نه؟ میخوای دیگه پز ندی و سکوت پیشه کنی؟

میخوای قبول کنی بات و وی پی اس هم توی سرور بدون بات! ران می کنید یا نه!؟

میخوای قبول کنی هوش سیاه لقمانی به کار گرفتین یا نه؟

میخوای باج گرفتنات از ادمین رو برای حذف نکردن قبول کنی یا نه؟

میخوای قبول کنی تارگت از یه جا! و دف از جای دیگه گرفتی و پر کردی یا نه؟

توبه گرگ مرگه؟

انصافا کلا قصد بازی تمیز داشتین و فشار ان دبل وادارتون کرد به کثیف کاری در حد وسییییع؟

یا از اول قصد همین بود که روز ۴۰ ۵۰ بگین میتوانم انجام می دهم؟

• با سلام به همگی

لا به لای حواشی جنوب غرب و گشتن دوستان به دنبال قاتل مرحوم بروسلی،

از دیابلوی عزیز، اسطوره‌ی دف‌کوردی، مدرس زبان عربی، دارنده‌ی تافل، تجسم عینی سیزیف، و یار علی کینگ مودب و نازنین اون یکی اسطوره‌ی دف کوردی، تقاضا دارم که علاوه بر دادن دف، در دف کوردی هم به یاران کمک کنن! یا دست کم یه مشورتی بدن، تا دف‌های نازنین جنوب غرب که برای تربیت‌شون هزینه، گلد، منابع و زحمت پلیرها صرف شده، در خاکِ شمال شرق مُفت نخورن و بخوابن! و به کار بیان..

با تشکر فراوان

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

دو هفته پیش عرض کردم که :

و از دیشب تا حالا هم که شاهد پروژه جدید هستیم.

دقت کنید ، تمام این دست و پا زدن و هوچی گری و یقه درانی ها فقط برای پوشوندن و پرت شدن حواس ها از اینه که مدیریت به شدت ضعیف مسترز پس از گذشت قریب به ۳ ماه از شروع سرور هنوز نتونسته یه کوارتر یکپارچه و همدل و هماهنگ رو به نمایش بذاره ( خنده داره که همینا واسه مازیار منبر میرفتن و میخواستن بهش آموزش توتال لیدری بدن ! ، زرررشک ! ) و از اون بدتر هم هنوز نتونسته محض رضای خدا یک پلن درست و حسابی اجرا کنه .

وضعیت لانچ ها و فیک دادنها و دیوار شدنها خودش گویای همه چیز هست .

در چنین شرایطی ورشکسته های سیاسی/ نظامی جنوب غربی هیچ چاره ای به جز چنگ زدن به سناریوی قدیمی و نخ نما شده فرار رو به جلو و فرافکنی ندارند تا مجبور نشن پاسخگوی اعضای ربع خودشون باشن که ؛

آقا جان این چه افتضاحیه درست کردید و این چه بلاییه سر پر پلیرترین و پر پرپتانسیل ترین کوارتر بازی آوردید !؟

آدم ناخودآگاه یاد کشوری میوفته که مسوولینش همه ناتوانی ها و نابلدی هاشون رو به گردن تحریم خارجی میندازن و مردمش حیران در اینکه ، آخه قیمت گوجه و پیاز یا رانتخوری و اختلاس و فساد اداری چه ربطی به تحریم داره !؟

پ.ن : اون اکانتهایی که اخیرا تو ج.ش رجیستر شده و هنوز هم تحت حمایته و عضو اتحاد مسترز هستن ، انشاالله تعالی که به نیت بازی پاک هستن .

پسا.پ.ن : سرنوشت شخصی که بر اثر فشار عصبی ناشی از دیسروی کپ ؛

از ویراستاری و مترجمی و پستهای شسته رفته فرومی ،

به سمت بندری زدن و شونه لرزوندن و کله معلق زدن تو فروم کشیده شد ، بسی عبرت آموز است .

پسین .پ.ن : لقمان بیا با هوش سیاهت به این نوب ها تکنیک غارت رو یاد بده .

بالاخره کولرا رو خاموش کردیم و خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: مرده شور اون "از" رو ببرن ().

• این چه اراجیفی است بچه جان ، برو بگو بزرگترت بیاد

حال لویال حال اون پسر یا دختری است که از بس سریش بوده دل طرف مقابل رو زده و حالا می خواد از سر خودش بازش کنه !

پسرهای لویال ، اربابان شما پس از کسب لذت و کیف فراوان با اندکی طلا بر روی اکانت شما را تنها خواهند گذاشت ، لذت های آخر رو ببرید و تا می توانیدسر و صدای فرومی کنید که موجب خرسندی ارباب شود .

دیگر برای شما خواستگاری نخواهد آمد ، این آخرین رسوایی ها را فریاد بزنید و کیف کنید که تا آخرین روزگار تراوینی هم این هرجا رفتن ها و هرجا لوس شدن ها و هرجا بودن ها را به حساب "ی" خواهند گذاشت .

سرور خوبی است و انشاالله بزودی شما را در حال ضجه زدن و چنگال کشیدن بر صورت و فشار دادن زمین و زمان مشاهده خواهیم کرد .

تحلیل سرور ساده و مشخص است ، جنوب غربی با ورشکستگی سیاسی ، شمال شرقی با سیاست ، شمال غربی مرموز، جنوب شرقی مقتدر ، همه نشان از برد شرق دارد!

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard: استفاده از کنایه های معنی دار ().

• محمد علی وگنس کجاست بیاد تومار بزاره؟

8o^^

تو رو فرستادن بیای مکالمات روزمره خانوادگیتون رو کف فروم به ما نشون بدی؟

جالبترین جمله ای که یکی از بچه هاتون رو اکانت ما نامه زد و بارمون کرد، این بود که ما رو به سرطان شمال شرق تشبیه کرد، که از بین نمیره و فقط میشه گاها کنترلش کرد...

بخدا ما داریم لذت می‌بریم، شما هم لذت ببرید، جنوب شرق با مرامه فردا روزی 100 کرد اسم شما رو هم میاره، به این دلخوش کنید...

الانم پلنی میرن تبریک به شرق میگن

این برای شما کافی نیست؟

ما با 100 تا کاتا از مختصات های مختلف شمال شرق کارمون میشه 8) المؤمن بالاشاره:saint:

موفق و پیروز باشید <3

• سلام

دوباره زدیم. میدونم تکراری شدیم ولی خوب دومین پایتخت سرور توسط شرق صفر شد.

آقا مهدی، سجاد اخمو، مسعود عشق و نفس ببخشید

cy6h_alfex_1.jpg

8os0_alfex_2.jpg

y02q_alfex_3.jpg

n9nx_alfex_4.jpg

9rld_alfex_5.jpg

متاسفانه یکی از پلن هامون جلو زنمون، عقب زن شد و باعث شد یک همرمون دیوار شه !
    قضیه اینطور بود که مجید میخواست همرشو کمی کوچیک کنه پس تارگت شد جایی که دفاعی سازه و دفاعش و جا به جا نمیکنه !دقت کنید به این موضوع : دفاعی که شد کار تیمی نبود و کاملا انفرادی بود و تشخیصی داده نشده بود. همر مجید فقط 40% لاست میداد و عدد مورد نظرش بودتارگت صفر میشد و پلن موفقیت آمیز بود ولی متاسفانه اینطور نشد. اشکالی نداره. دفعه بعد 8)
    همر آرگین هم قرار بود کلا صفر بشه و همر جنگی اصلی بیاد رو کار ! Be HOLD

ljf3_magnetar_1.jpg

ysbv_magnetar_2.jpg

87n3_magnetar_3.jpg

0blk_magnetar_4.jpg

قرار بود این همر اول بره که متاسفانه نشد. همر 9000 شمشیر زن لاست میداد که دقیقا همونی میشد که میخواست.

پلن هم موفقیت آمیز میشد. اشتباه من بود.

bb0r_magnetar_5.jpg

6ds_magnetar_6.jpg

این وسط ها هم پایتخت یه سری آدما فیک سبز میومد ! البته پایتخت عوض شده سر فیک ...

juit_fake_sabz.jpg

این آقا هم دوباره اومد زیر دو ساعت دیوار رو بغل کرد.

bp8i_hajhossein_wall_again.jpg

yd1d_hajhossein_wall_again2.jpg

این حملات برای ما یک ضرر داشت و اون هم همر جنگی آقا فرشید بود که تو دو هفته بر میگرده و وقتی هم این پیام برام اومد کلی انرژی گرفتم. ممنون

szfn_fsh_letter.jpg

بچه های شرق یک تارگت دیگه داشتند که تمام منابع و زیر ساخت ها نابود شد. ممنون

8xij_razer_1.jpg

juo_razer_2.jpg

تشکر میکنم از تمام اتحاد شرق و حمله کننده ها و لانچر های عزیز. دم همتون گرم. خیلی خوب بودید و بهتر هم میشید. مرسی

با تشکر

محمد

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• واس اولین بار گفتم بچه ها دیر پست بزارن ببینم روتون میشه هنوز حرف بزنید یا ن😂😂😂سنگ پای قزوین جلو شما لنگ میندازه بخدا

این همر های خوشکلتونو بیارید بیرون اگ ندارید برید تنظیمات و گزینه حذف اکانتو بزنید دیگ

• دمت گرم مملی جان عالی هستی و پلن هات هم مثل خودت عالی هستند ، اگر هم بازیکنی عقب یا جلو میزنه ، فدای سرت مهم نیست ، مهم اینه که لانچر نداریم و خودمون داریم می زنیم ،

حاج حسین جان دستت درد نکنه اومدی غارت کردی نصفه شبی ، به امید اینکه لاست بخوره همر ، ولی اگه صفرهای همر دهی که غارت کردی نگاه کنی می بینی که لاست نخورده و سالم رسیده به مقصد ، بعد اینهمه سال بازی کردن احتمال می دادیم که میزبان دوست قدیمی خودمون باشیم و موارد احتیاطی لحاظ شده بود .

فقط اون گندم رو خودت پس بدی بهتره ،

به بچه ها گفته بودم که از اکانت ما سمت حاج حسین اتک ندید ، با هم هم سایدی بودیم زمانی و دوست ندارم از اکانت ما اتکی روش بره ، خب یکی از بچه ها طبق پلن نزد و ما مجبور شدیم که جایگزین کنیم کاتاهای خودمون رو جای اون ، دیگه دیشب دیدم اومدی مهمونی کلی گندم هدیه دادیم ببری ، ولی خب هر اومدنی یه رفتنی داره !

پی نوشت : جنوب غرب دعوا تموم شد ؟ کی شیرینی میدین ؟

پی نوشت : خانم سبیکه همبازی قدیمی هم دستش درد نکنه که مثل همیشه بهترین است

• نترس خودم میام خاستگاریت 😂

ناصر کلا بردار ۳۰ کی گلد بزن روی موناکو بزار اینا بسوزن 😜 😜😜

این همه اینا میگن گلد میدی وجدانن لااقل خجالت بکش یه گلد بزن دیگه 😂😂😂

این کیه یکی این گردن بگیره بدو بچه بزار مهر ثبت نامت خوش بشه بعد بیا فروم

انقدر تابلو زدین که اگر میگفتم که کپ من فیکه گردن نمیگرفتین که 😂

خداوکیلی اون تارگت هفته پیش زده بودین اون رو الان فکر کنم کراپش ۱۰ بود

گندم خور میخوای سبک کنی بزنه به واندر😂😂

بیخیال این فعلا چندتا همر بقبشم بمونه برای پلن بعد

مازیار جان زیر لویال زایدی که البته فشار رویال میگم رفتین با اس ای امدی

تادیروز دخالت بود امروز کم اوردین شدن دوستان شرق 😂😂😂

در اخر از تمام دوستان تشکر ویژه دارم دیگه اسم نمی برم مثل بعضی ها یه فیدر صفر میکنن ۱۰ صفحه اسم میارن دم بچه های خودمون گرم دم بچه های اس دبل هم گرم صادقانه بازی میکنن

پ.ن کم اوردین سوت بزنید !! سوت

پ.ن همر فرشید یا نو وان تازه ۱کی کمتر شده بود از ۲۰روز قبل 🤔🤔 بعد این برای ما داره پست میزاره

پ.ن فیک های این پلن تولید نیروی ۱روز بود بعد اخه اونجا 😂😂

پ.ن ما بعد اتک 🤔🤔🤔واقعا چرا ؟؟

پ.ن . حاج حسین زخم کردی اینارو ولشون کن بنده خداهارو سرویس کردی 😂😂هرموقع امدم دیدم همرت درحال رفتنه 😂۱حاج حسین براتون کافیه

پ.ن وگنس این همه گندم خور ازاد میکنی چرا دنبال همر میگردی پس ؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام علیکم.

روز عالی متعالی! و عیدتان مبارک! میلاد سراسر نور امام حسن عسکری علیه السلام را به پیشگاه امام زمان علیه اسلام و همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

عرض به حضور باهر النورتون که حقیر تصمیم گرفتم یک پست آموزشی برای دوستان قرار بدم که چطور غارت کنیم! [؟]

از اونجایی که نیاز به یک مثال هست، بنده اکانت شاخص Diablo رو انتخاب میکنم. به هر حال ایشون در پست هاشون مکرر به حقیر لطف داشتند تا جایی که هوش سیاه هم به بنده نسبت دادند.

خب بریم سر بحث آموزش!

اگر دوستان به پروفایل اکانت ناتار مراجعه کنند، میتونن همه مختصات های دهکد های این موجود دوست داشتنی رو در بیاورند! و از روی این دیتا میشه خیلی کارها کرد!

خب مختصات پایتخت اکانت Diablo برابر است با x=-8 , y=-22 که بسیار مختصات خوبی برای رید ناتار محسوب میشه. البته باید توجه داشته باشید که مختصات های مرکزی رو همه میزنن و رقابت بیشتری برای زدنشون وجود داره.

نکته: در هر اتک به یک ناتار فقط نصف منابع موجود (حجم انبار - حجم مخفیگاه) رو میتونید غارت کنید. لذا اگر حجم مخفیگاه بیشتر از اندازه انبار نباشه هیچ اتکی با توجه به تولید خوب ناتارها دست خالی برنمیگرده. اگر اتکی دست خالی برگشت سریع اون رو از لیستتون حذف کنید.

حالا نقشه ناتار پیرامون پایتخت دیابلو رو میزارم اینجا. در این نقشه شعاع 50 خونه ای برای این مختصات لحاظ شده.

همونطور که با یک نگاه میشه متوجه شد، میشه فهمید که به به! چه نعمت فراوانی! البته باید از ادمین محترم بابت این ناتارها تشکر نمود.

خب بنده یک فایل اینجا قرار میدم مخصوص جناب دیابلو. اگر مایل باشند میتونن دانلود کرده و استفاده کنند. تا 50 خونه! قریب به 400 تا ناتار تپل. Diablo_cap_0_50_13990904.txt اگر فایل رو باز کنید متوجه میشید که اصلاً ناتار زیر پاپ 100 اصلاً در منطقه ایشون وجود نداره! و چی بهتر از این! این فایل شامل کلیه ناتارها تا شعاع 50 خونه ای هست. در خود فایل هم ناتارها بر اساس جمعیت بین بازه های 0 تا 100 و 100 تا 300 و 300 تا 500 و بیشتر از 500 دسته بندی شدند! یعنی کاملاً مختار هستید که چی انتخاب کنید. فیچرهای فنسی دیگه رو صرف نظر میکنیم. (ناتارهای این فایل مربوط به اسکن امروز صبح هستند)

حالا چطوری از این فایل استفاده کنیم؟

1 - ابتدا تشریف ببرید در فارم لیست اردوگاه و یک لیست جدید بسازید. قبل از این کار مطمئن باشید که روی دهکده مشخص شده (در اینجا پایتخت) قرار دارید.

2 - از فایلی که قرار دادم دونه دونه لینک ها رو کپی کنید توی Address bar مرورگری که استفاده میکنید و Enter بزنید تا یک چیزی مثل عکس زیر ظاهر بشه.

3 - وقتی عکس بالا اومد گزینه افزودن به لیست فارم رو بزنید.

4 - در نهایت تعداد نیروی مورد نظرتون ( نیزه هم میتونید بزارید! دوستان دفساز بنده رو مطلع کرده اند با نیزه هم رید میدن و هیچ تلفاتی نمیدن! گرچه بایدمطمئن باشید دیوار و اقامتگاه ندارن اون ناتاری که میخواید بزنید) رو مشخص کرده و دکمه ذخیره رو بزنید.

5 - بعد از اضافه کردن ناتارها در لیست به صورت مرتب اقدام به زدن آن ها کنید. اگر تعداد نفرات را زیاد کنید و همچنین بازه های زمانی را کوچک کنید منفت بیشتری نصیبتان می شود. توصیه میشود 3 اکانت جانشین یکدیگر باشند و پلیرها هم رید اکانت خودشان و هم جانشینی ایشان را بزنند.

نکته: به روز کردن لیست ها بسیار مهم است! چون هم ناتارها مدام در حال چیف شدن هستند. همچنین میزان غارت ناتار به ناتار متفاوت است. اگر توانایی آنالیز اتک هایتان به یک ناتار را دارید میتوانید بهینه ترین تعداد را برای زدن ناتار انتخاب کنید.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پی نوشت 1 : عکس های مربوط به نحوه اضافه کردن ناتار به فارم لیست ادیت شده اند تا نزدیک به واقعیت باشند. (اون هایی که باید بگیرن میگیرن! :evil: :saint: ) (نقشه ادیت نشده و دقیق است)

پی نوشت 2 : راه بالا رفتن پایین کشیدن دیگران نیست!

پی نوشت 3: این آموزش برای همه عزیزان بود.

پینوشت 4: چرا برخی از عزیزان از فعالیت فرومی خود نمی کاهند و بیشتر به بازی خود نمی رسند؟ اگر وقت را بیشتر صرف بازی کنند آیا موفق تر نخواهند بود؟ گرچه فروم هم جزئی از بازیست! ولی به عقیده حقیر زیاده روی در فروم نتیجه مناسبی در روند بازی ندارد.

پینوشت 5: (مخاطب ناصر کلاهبردار ) حقیر اختیاری برای دادن نپ کتیبه ندارم. در ضمن بنده نظرم این است که هر کسی هر کاری میخواهد بکند. اینکه دهکده دارای کاتا در سایدتان را بتوانید شناسایی کنید خودش یک مهارت است که باید لیدر داشته باشد. مشکل بنده این است که اکانت با حمایت در ساید نباشد تا بشود آن را صفر کرد! درست است که از نقشه محو نمی شود! ولی می شود مطمئن شد که برای زدن کتیبه نمی تواند کاری کند. ولی وقتی دارای حمایت باشد چطور می شود آن را زد؟ به جای این مساله به ادمین محترم بفرمایید کلیه زمان حمایت ها را از سرور بردارد! این بسیار منطقی تر است. در ضمن این همه دوستان برای همر کشیدن در نقاط مرزی زحمت کشیده اند! نپ کتیبه یعنی هدر دادن زحمت این عزیزان. بنده در این مورد نمی توانم تصمیم بگیرم! ولی اگر تصمیم در دست بنده بود چنین نپی نمی بستم. برای دوستانی که متوجه این پینوشت نمی شوند به این لینک مراجعه کنند.

پینوشت 6: دو همشهری عزیز جناب MoonShadow و Black Pirate بنده سر قولی که در روز میتینگ دادم هستم. خودتان پیام ندادید! ;)

• به به دم بچه ها گرم، واسه اون نا هماهنگی هم فدای سرت، ما راضی هستیم عزیزم که این خطاها و ناهماهنگی ها تو این سطح اتفاق بیافته و رفع بشه ، من میدونم، تو میدونی، همه میدونن، بچه های شمال شرق یه تیم یکپارچه که دو سه تا سرور باهم بازی کرده باشن نیستن (مثل عزیزان جنوبی EAST که چند سرور دور هم بازی کردن ، هزینه پرداختن بابت هماهنگ شدن و الان هماهنگترین تیم سرور هستن)
    هماهنگ شدن و یکدست شدن هزینه داره، به بلوغ رسیدن زمان نیاز داره، ما با افتخار و احترام هزینه ش رو میدیم و چقدر خوب که این هزینه قبل میدگیم و در سطح 30 کی گرزی باشه، این گرزی ها قراره تو میدگیم و اندگیم 10 برابر بشن، خیالت راحت

در مورد اون پیام فرشید، واقعا انتظار دیگه ای ازش داری؟ تعداد سرورهایی که برده کم کم داره دو رقمی میشه :دی دیگه 30 کی گرزی به چشمش نمیاد.

پ.ن: همونطور که قول داده بودیم دیگه بحث کردن تو فروم تموم شد، از اکانت حاج حسین که فقط همین اکانت فرومش مونده :دی ، بقیه هم به زودی به مجبور میشن فقط تو فروم فعال باشن . حرف زدن با زیرشاخه نامشروع مسترز تموم شد.

پ.ن: بمب، اشکان، بهنام ، تیرداد، چرا دارید توضیح میدید که غارتتون از کجاست؟ اینا اکانتشون نیزه ساز شده :دی بیکارن، شما چرا؟ هنوز یه هفته نشده که اسم مولتی های طرف وسط همین فروم گذاشته شد ( اونم توسط یکی از خودشون) ، تقصیر ماست سکوت کردیم حتی حرفشم نزدیم که به اختلافشون دامن زده نشه، بعد الان اومده حرف از مولتی بازی بقیه میزنه!!!

• اگه کسی ازت پرسید اینجا چه اتفاقی افتاده، بهشون بگو که شمال همه چی یادش می مونه.

چقدر اکانت کاربرساده زیاد شده هروقت وجودش داشتی با اکانت اصلی پست بزاری بیا

در مورد رید مولتی هم ادعا پاک بازی داشتن که برعکسش ثابت شد همین اما شما که الان این حرف میزنین تا دیروز توی تی اس داشتین میگفتین امرداد اینقدر مولتی داره امرداد بات داره الان به خاطر متا و .....مالی دارید طرف داری میکنید جالبه واقعا !!!

عمو تورج بیا ببین همرت زدن تو ان ای

کسایی که برات دم از رفاقت و مردونگی میزدن،امیدوارم فراموشش نکنی کسی رو که میگفتی مهدی عشقی نیست عشقه ببین انقدر زدن که اخر دیوار شد عکسشم خودشون گذاشتن ;(;(همر مفت همینه میشه دیگه گفتم اکانت نده اینا لب دهنن فقط :cursing:

پ.ن امیر وال نگران ما نباش نیزه هم بسازیم بازم به ضرر شماست خودت به جای اینجا برو وقتت بزار روی اکانت یه چیزی دربیاد ازت حتی به غلط

پ.ن امیر وال شما هم همون کار امیر وال بکن

WINTER IS COMING

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اینم آمار رید منظم با تاریخ متاسفانه!

سلام خدمت شما

متاسفانه یا خوشبختانه ازونجایی که بنده تخصص خیلی خوبی تو پیدا کردن مولتی تو سایدهای مختلف دارم (از طریق کارهای مشروع البته مثل ریختن دف به منظور فهمیدن زیر رید بودن یا نبودن ده مثل کاری که با ایمپریال اول سرور انجام شد) مشخصا یه فرق اساسی بین این عکس های شما با اون چیزی که تجربشو دارم وجود داره و اون اینه که شما اطلاعات کامل از گزارش اکانت داری در حالی که اگر دف ریخته باشه نه غارت انجام شده برات مشخص میشه نه تعداد نیروهای حاضر تو ده و فقط چیزی که خودت فرستادی مشخص هست .

حالا اینجا سه احتمال بیشتر وجود نداره برای توجیه این اسکرین های شما :

۱) شما روی اکانت مهاجم لاگین داری . که بعیده!

۲) شما روی اکانت مدافع لاگین داری ، که بازم بعیده که اگه داشتی قطعا یه خرابکاری کرده بودی تا الان!

۳) شما یدونه جاسوس خوشگل داری تو اتحاد مدافع یا مهاجم که خیلی خوشگل داره بهتون امار میده ، که ۹۹٪ همین گزینه درسته.

کاری به اینکه مخالف انجام این گونه کارا بودین یا نه رو ندارم به هر حال بزرگ منشی داشتن به همین چیزاس نه چیزای فیکی‌که خودتونو باهاش گول میزنید! :) اما خوب باختید بدم باختید نه تنها به همین زودی دست خودتونو رو کردین که کوپنتونم سوزوندید :)) شاید خیلی بیشتر میتونستید ازش استفاده کنید ولی خب ضعف لیدری یه همچین جاهایی خودشو نشون میده ، احتمالا به زودی شاهد رسیدن خبر شوت شدن به بیرون جاسوس خوشگلتوتم خواهیم بود :)

دفعات بعدی سعی کنید از چیزایی که دارید بهتر استفاده کنید شاید دیگه ورشکسته سیاسی و نظامی مورد خطاب قرار نگیرید .

پ.ن خوشبختانه هیچ علاقه ای به صحبت کردن مثل خودتونو نداشته و ندارم درحقیقت علاقه ای به گِلی شدن ندارم ;)

پ.ن لقمان با هوش سیاه :))) لطیفه قشنگی بود

پ.ن تو همچین سروری که پر از ناتارای شیر ده هست چه نیازی اصلا به مولتی زنی هست . اینکه شما نتونستی و نخواهی تونست که از این پتانسیل عظیم استفاده کنی تقصیر خودته ، امیدوارم بتونی به خوبی از پست اموزشی لقمان جان استفاده کنی شاید تونستی حداقل به شغل عزیز دفسازی برگردی :)

پ.ن.اخر به خدا مدیونید اگر بات وجود داره و میدونید به ما نگید ، بیکار نیستیم شب تا صبح میشینیم پا اکانت که یه وقت غارتش نخوابه X/

ممنون از توجهتون

• سلام و خسته نباشید

واقعا شما خیلی پلنگی اینو فهمیدی؟

من از روز اول نگفتم که این کارو نمیکنیم و چیز واضحیه اون اکانتا پلیر داره همونجور که اکانتای nw داشت و داره

و مال خودتون اگر دوست داری کار ی روزه در آوردن مولتیات خیال کردی نمیدونم اون لینکارو از کی گرفتی خوشکله؟بهانه خوبیه برا رفتن به سلامت:D

ی ادعای فککر چیزی بیشتر از این ندیدم ازت همرتم خو عکسش رو نذاشتی تتیتابلو

جناب خوشکله تیزهوش شما داری به کسه دیگه اتهام وارد میکنی نه tak shakh اکانت watch and learn افراد دیگه روشه بنده روز اول چندین بار گفتم

مولتی بازی نکنید که بازی به اون سمت نره حالا که رفته .

درضمن ی کلیک کنی رو نقشه و یکم بزرگش کنی دور بر اکانت هرکی رو نگاه کنی مشخصه دیگه مولتی داره یا نداره چیزی که دیگران شروع کردن و دارن ادامه میدن

بعد دیدن اینکه روند سرور داره به این سمت میره ما از دوستامون خواستیم بیان و اکانت بسازن و کمکمون کنن که جلوی مولتی بازی شما به مشکل نخوریم .

شما که بازیت کاملا ردیفه اومدی تو اتحاد ساید دیگه لینکاشو برداشتی با همین راه هم خفت میکردین بچه های مارو دیگه؟

هنری نداری جز فک زدن داری؟ما که ندیدم کسی دید بگه حرفی برا گفتن تو بازی ازت ندیدم الانم به حسین میگم ی جق جقه بگیره بهت بده گریه نکنی موقع رفتن

خوش بگذره توووووتاللللل بزرگ پلیرییییی که 1 پلن نتونست درست دف کنه و ی پلن درست ازش ندیدیم:D

اگر دوست داری تا منم لینکای بازی پاک و سالم شما و کل پلیرای دیگه که ادعا دارن بذارم؟

از همینجا میگم گلادیاتور مال شما بوده دیگه خوشکل پاک باز nw بزنش که تک هیرو کتیبه هاش نره sw هرچند که کلا وقتی دف ازnw میره رو لویال احتمالا بالا کتیبه هاشم

تک هیرو میره sw

• خطاب این پست فقط و فقط یوسف هست، تو این قضیه خیلی انتظار خاصی از سورنا و بقیه ندارم، چون خودشون رو به خواب زدن.

توجه: توجه کردید؟ اوکی،

یوسف یادته؟ میگفتی اولش مبنای سیاستتون صداقت بود، بعد که دیدید متای شرق شکل گرفت سیاستتون رو عوض کردید و علت حمایت از لویال هم همین تغییر سیاست هست،
    این عکس رو ببین، میدونی چندتا از این پیام ها دریافت کردیم؟
    فکر میکنی کاری داره ما یه دونه بهتر از لویال رو تو جنوب غرب راه بندازیم؟
    فکر میکنی کاری داره پولی که میخواستیم خرج خریدن اکانت های لویال بکنیم رو صرف خرید اکانت تو جنوب غرب بکنیم؟
    الان دلت خوشه که با لویال از شمال شرق کتیبه میزنین، کاری داره ما اینکارو بکنیم؟

باور کن کاری نداره، بخدا کاری نداره ، حمایت از شاکی های یه ربع خرجش یه روز پول سیگار جمعمون هست! ولی بهمون نمیچسبه، میفهمی؟
    اینطور بازی کردن بهمون نمیچسبه! آقا یوسف ، نمیچسبه!!! سخت نیست!!! فقط نمیچسبه،
    من خیلی امیدی به سورنا و عموقناد و بقیه ندارم، چون اینا قواعد بازی رو بلد نیستن ،
    اما خواستم تو بدونی، اینکه ما مثل شما نیستیم، بخاطر این نیست که دستمون بسته ست، نه! بخاطر اینه که چشممون سیره، بازی ایزی مود بهمون نمیچسبه!

پ.ن 1: امیر وال، برو از امیر وال یاد بگیر، چجوری امیر وال اونقدر امیر وال بازی میکنه، بعد بگو امیر وال بیاد به من خبرشو بده ، مرسی امیر وال،
    پ.ن 2 : امیر وال شما هم برو همون کار امیر وال رو بکن،

:/ برو اونور خودتو به من نچسبون ، مرسی