نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• یه تشکر ویژه از بچه های تیم پلنری، واقعا دارن زحمت میکشن،
    و اما حالا که با به نتیجه نرسیدن مذاکره تصمیم به اجرای راه حل نهایی در مورد لویال گرفته شد ، پستی که چندوقت پیش میخواستم بزارم رو الان میزارم،

-احتمالا این آخرین پستم در مورد نفرات داخل لویال هست، در مورد خود لویال هم فقط و فقط در صورت لزوم و مشاهده ماهیگیری دوستان غربی پست گذاشته میشه، چون گفتنی ها گفته شد، شوخی ها و خنده ها تموم شد، دیگه بحث خاصی در موردشون نمونده.
    -یکی از خوبی های وجود لویال پراکنده شدن دفاع جنوب غرب هست، که نتیجه ش به مرور با لینک سبزهای داخل جنوب غرب مشخص میشه (-:
    -دومین خوبیش رسیدن به هماهنگی بالا تو بچه های شمال شرق ،

باشد که کار لویال، این نطفه نامشروع مسترز یه سره بشه، (بازم باید بگم که نطفه نامشروع منظورم خود شخصیت حقوقی لویال هست، نه افراد داخلش؟)

و اما یه سری تشکر و توضیح که بگم آقا ما کور نیستیم، میبینیم:

-شاکله اصلی شمال شرق رو یه خدابیامرزی همراه ایرج تشکیل داد ، خدابیامرز طبق روال بقیه سرورهاش حذف کرد و بعد از حذفش تمام سعیش رو کرد که هرکسی که یه جوری بهش علاقه مند هست حذف کنه و کمو بیش موفق هم بود، یه سری از دوستان که میان اینجا پیشنهادات عجیب غریب!!!! میدن و یا رفتن ربع های دیگه بازی میکنن، از همون دسته هستند.

-اومدیم جلوتر ، دار و دسته نورالله و حسین تی ان تی و ... شروع کردن مشکل تراشی و ایجاد دردسر ، البته از اول سرور هم همیشه ساز مخالف میزدن، فقط مشکل مازیار یا تیم الان شمال شرق نیست و نبوده، اگه بگن مشکلشون فقط با مازیار و این تیم هست یه دروغ بزرگ گفتن! (ر.ک به آخرین پست آیدین و اون داستان مادر و سیلی و خونه و بابا و بچه .)

این مشکل سازی ها در چه حالتی بود؟

زمانی بود که ایرج و مازیار و مهدی عشقی داشتن جون میکندن که شمال شرق رو بعد از حذفی ها سرپا نگه دارن، به قولی صورتشون رو با سیلی سرخ میکردن ،
    یه ربع مونده بود رو دستشون که تعداد پلیرهای فعال و پا کارش از تعداد پست های حیاتی و لازمش کمتره (-: بعد تو فروم داره از طرف آن مرحوم کوبیده میشه، از داخل داره توسط دردسرسازها کوبیده میشه، زمان داره میگذره، شمال غرب اونه! جنوب شرق اونه! جنوب غرب اونه! اما شمال شرق هیچی نیست

-مملی وگنس اضافه شد، شروع کرد به ساماندهی اوضاع داخلی، انصافا زحمت کشید و الان داریم نتایجش رو میبینیم، من یه جاهایی فعالیت هاش رو میبینم برگام میریزه، تا حالا فرصت نبود کنار هم بازی کنیم، ولی همینجا میگم خیلی دمت گرم و بابت زحماتت کلاه از سر برمیدارم.
    -مازیار شروع کرد به رایزنی برای آینده سیاسی شمال شرق، تو حالتی که شمال غرب تا به دندان مسلح! جنوب شرق تا به دندان هماهنگ! جنوب غرب تا به دندان پر از پلیر! تو این سرور بودن ، باید تلاش میکرد این ربع در مرز از هم پاشیدن رو تو سیاست خارجی به یه نقطه سکون و مشخص برسونه ، شروع کرد به رایزنی، مشورت گرفتن از بزرگان، برگزاری جلسه خصوصی ، برگزاری جلسه عمومی داخل اتحادی و ... ،
    -ایرج و مهدی عشقی شروع کردن به جایگزین کردن پلیرهای جدید ، رو انداختن به قدیمی ها ، با خواهش، دعوت، فحش، تطمیع :دی ،رشوه ، وعده فیلم های خوب! و خیلی چیزهای دیگه ، نتیجه کارشون باعث شد خیلی ها که از تراوین خداحافظی کرده بودن، برگردن و به شمال شرق کمک کنن ،
    امثال من ، مهران زرشک، فرشید ، سبیکه ، نپی، جعفر!!! (که خودش یه پشتوانه بی نهایت قوی هست) و چندین نفر دیگه حاصل تلاش های مهدی عشقی و ایرج و مازیار و ... هستن ،

تو فاز بعدی:
    1- سعی شد تو مرحله اول با مذاکره و زبان و کلام اون بخش لویال رو که میشد جذب مجموعه کرد،
    2-بعد سعی شد اکانتهای خوبشون رو بخرن تا بلکه این یه وسوسه ای باشه برای اینکه خودزنی رو بیخیال بشن،
    3-یه راند لویال رو زدن تا بفهمن داستان شوخی بردار نیست،
    4-یه بار دیگه مذاکره کردن ، این مذاکره همین اواخر بود ، در حالی بود که هییییییییچ اعتمادی دیگه به باقی مونده لویال (که 100% و رسما متصل به جنوب غرب هستن) نداشتیم ولی امیدوار بودیم تحت شرایط سختگیرانه ی ما به مجموعه برگردن،
    5- نشد، پس راه حل نهایی رو انتخاب کردیم.

الان حاصل زحمات این عزیزان این شده که یه ربع کاملا هماهنگ و پر از پتانسیل داریم که همه شدیدا باهم رفیق هستن و با دوستای جنوبیمون یک اتحاد کاملا واحد داریم ،

اینها که گفتم سرگذشت شمال شرق تا نزدیک کتیبه هاست!توضیح زحمات عزیزانی هست که واقعا این سرور ترکوندن!

خیلی از ربع ها تو تاریخ تراوین ایران با کمتر از اینها از دور خارج شدن!
    خوندید؟ یاد بگیرید! یاد بگیرید دلسوزی چیه!
    یاد بگیرید یه ربع از هم پاشیده رو به ثبات رسوندن چجوریه،
    خصوصا شماها که یه ربع با ثبات و تا به دندان پر از پلیر رو به حذف و از هم پاشیدن کشیدید!

بعد از همه این توضیحات، اگه هنوز کسی اسم شرایط موجود رو میزاره مستعره ، باور کنید داره به خودش توهین میکنه ،
    اگه بعد از این همه از خودگذشتگی و تلاش بچه ها ، هنوز کسی فکر میکنه یکی مثل مازیار و ایرج و ... گماشته هستن، باور کن شعورش رو زیر سوال میبره،
    اگه بعد از همه ظرافت و برنامه ریزی ، هنوز کسی هست که فکر میکنه دلسوزتر از اینا (مثلا نورالله و یا حاج حسین:دی) واسه شمال شرق داشتیم یا داریم، باور کن .... بوق..... :دی

ارادت

• در ادامه پست قبلی ، لازمه این تیکه رو یه پست جدا بزارم که حتما به چشم بیاد،

عزیزان بخش شمالی اتحاد EAST ، لطف کنید، هیچگونه ، هیچگونه، هیچگونه جواب کوتاه، بلند، تفسیری، توضیحی، دفاعی، تهاجمی ، رفاقتی، شوخی، در قسمت علت حذف پست یا هرجور کلک دیگه ای که تو ذهنتون هست :دی هیچ مدل بحثی با این عزیزان لویالی نداشته باشید، به اندازه کافی بهشون پرداخته شد، به اندازه کافی بهشون بها داده شد، به اندازه کافی بزرگشون کردیم.
    دیگه تمام.

ممنون که درک میکنید.
    دیگه از الان به بعد از فاز خاله بازی داخل ربعی خارج میشیم، وارد بحث های برون مرزی میشیم.

ارادت

• تو که اومدی فقط تبریک بگی خودمم میدونم تو روحم :دی

طرف میگه شانسی نتونستیم تارگت رو تشخیص بدیم گل من اینجا تراوینه بد شانسی یعنی مثلا شبی که نیستی بزننت ولی اینکه باشی ببینی و نفهمی تارگت کدومه بدشانسی نیست یه چیز دیگس ک با n شروع میشه

• میون صحبتا به صورت پیام بازرگانی خاستم تبریک بگم پلن عظییییم و عظمای جنوب غرب روی کپ سر لشکر

3699-2222-png

اشکان تشکر کرد.

گفت قبل پلن کراپا 16 بود

به همت پلن عظیم و فوق سنگین شما الان 17 شده کل کراپاش

مارانلو هم سلام رسوند گفت اون فیدره رو زحمت کشیدین زدین این سری ذوب اهن و اسیابشم بزنید میخاد انبار بسازه پول گلد نمیخاد بده براش کاتا کنید.

مرسی که هستین

عاشق پلن های سنگینتونم بستنی های من :)

شاد و خندون باشید

سعید

ملا

پی نوشت:ناصر الحمدالله قهر این هفته هم کردی و باز از حذف برداشتی

حساب کردم هفته آینده 4 شنبه نوبت قهرته ولی ما شیرازیا یه رسم داریم برا کارای مهممون روز خوشی میکنیم

بنداز پنجشنبه که هم فرداش جمعست همه هستن بیان ناز بخرن هم اینکه روز جهان عاری از خشونت و افرطی گری هست

#نه_به_دیکتاتور

#نه_به_خشونت

#نه_به_پلن_شرق

پی نوشت 2:جون سعید جمع کن بساط حذف میکنم حذف میکنی حذف کرد.یه همر داری چیف میکنیم برات یا خفت میشی دور هم میخندیم بهت دیگه این تعارفا رو نداره کاکو

پی نوشت 3:اشکان فریدام سپردم بیاد پول کله قلیونو در قهوه خونه برات کارت بکشه کاکو

پی نوشت4:دیابلو این سری چیزی نداشتم بهت بگم بخندم خودت یه پست جدید بزار از سوتی هات سوژه در آریم بخندیم^^

• سعید جان تو همون ادمی هستی که اول سرور رفته بودی به ناصر گفته بودی که به جون مادرم حسین رپر و مجید msh رو اکانت پرهام دارن پلی میدن :دی

یادته دیگه؟؟؟

در مورد تیرداد عزیزتون ایشون هر موقع با نیم قرن سن یاد گرفت به دیگران احترام بزاره احترامم میبینه

همه هم احترام بلدیم هم بی احترامی ، مثلا من تا امروز به اقا رضا سورنا جز احترام نکردم و تو همین ساید با خیلیا یه جور دیگه حرف زدم

هر کس لایق احترام باشه بهش احترام میذاریم ، الانم بحث نیاز به اینه که فروم جواب اون 11 نفری که دیسلایک دادنو موج رگباری تحلیلای 2 هزار تومنیشون الان میخواد دامن گیر ما بشه مطرحه مگه نه جناب مازیار عزیز لایق بیشتر از اونی بود که عرض کردم

به وقتشم به حساب کتابش رسیدگی میشه

در آخر اینکه ما از تو انتظاری نداریم هر کاری دوست داری بکن ادای کسیم در نیار که تو ساید ما مهمه

طرف فکر کرده ما هر روز میشینیم تو دیسکورد میگیم سعید ملا امده فروم فلان حرفو زده :دی

من اشکانو بهنامتونم به حساب نمیاریم چه برسه یه تو عزیز دلم :دی

از تیم آمرداد تنها کسی که تو سطح خودم میبینم حسین 44 هست و بس

برو دنبال باززززززیت

• سلام خدمت تمام خوانندگان فروم.

من از این حملات خیلی راضی هستم و افتخار میکنم، کنار دوستانی این چنین دقیق و با پشتکار و تلاش فراوان دارم بازی میکنم. به چند دلیل از این حملات خیلی خوشم اومد که در پایین خدمت شما خواننده محترم ذکر میکنم:

1. اولین پایتخت سرور صفر شد.
    2. همرهای هر اکانت توسط خود بازیکن (چه فیک چه ریل) لانچ شده بود.

3. انتهای هماهنگی، که صفر کردن یک پایتخت به صورت گروهی است رو به درستی انجام دادید.

53lp_ezrrail0.jpg

9z28_ezrrail5.jpg

0ehe_ezrrail1.jpg

jejb_ezrrail2.jpg94t8_ezrrail3.jpg

2xic_ezrrail4.jpg

بچه ها در گوش و کنار نقشه هم در حال صفر کردن و چیف و کراپ زدن و انبار زدن هستند. نمونه :

fj2y_f16.jpg

در یک حمله گاز انبری همر دهکده غزل از اکانت حاج حسین صفر شد. همر پر ! دهکده پر پر 8o

لینک نمونه است :

vmqv_haj_hossein1.jpg

96hq_haj_hossein2.jpg

تشکر میکنم از حمله کننده ها و دوستانی که توی این مسیر کنار هم بودیم. کنار شما بودن (حتی اگر بازی نکنیم) افتخار است. ممنون

پ.ن: یک مسئله ای که خیلی ها روش تمرکز دارند تغییر پایتخت یا چینج کپ کردنه... مثلا اکانتی مثل W&L این هفته 360 میلیون غارت داشته... در صورتی که برای 10 تا 18 کردن پانزده گندمزار فقط نیاز به 55 میلیون منابع داره ( به عبارتی یک روزه برمیگرده) عوض کردن پایتخت برای نابود کردن یک پلن با کمترین هزینه (نکشتن مقدار زیادی دفاع) در مقابل چیف یکی از بهترین دفاع ها هست، مخصوصا برای اکانت هایی که غارت بالایی دارند. یا حتی اگر غارت نداشته باشن تولید یک روز 250 تا دهکده در یک اتحاد (همکاری گروهی) به پانزده گندمی ضرر کرده جبران خسارت میکنه. لطفا روی موضوع الکی مانور ندید. در صورتی بازیکنان شورشی چند بار این کار رو انجام دادند و پایتخت ها عوض شده است.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

واقعا هیچوقت فکر نمیکردم لازم باشه اینجا بدیهیات رو توضیح داد ، اما بخاطر وجود یک عده «نوب» [ نوب در بازی و در فروم ] ، به ناچار یه سری قواعد بدیهی رو توضیح میدم.

ملاک برای تشخیص توهین آمیز بودن یک کلمه/عکس/جمله در فروم چیه ؟

قطعا ملاکش ، سلیقه و تشخیص اعضا نیست چون اونوقت به عنوان مثال این انجمن گفتگو با داشتن قریب به ۸۰۰ عضو ، می باید ۸۰۰ قانون و شرح و تفسیر فقط در باب توهین میداشت !

که خب نه مقدوره و نه معقول ،

پس راهش اینه که هم این انجمن و هم همگی انجمنهای گفتگوی دیگه ، اعم از ایرانی و فرنگی ، اومدن و قوانینی رو برای فعالیت اعضا در نظر گرفتن.

ملاک و مقیاس توهین بودن ، یک جمله/عکس/ کلمه و تخلف تشخیص دادنش ، "فقط و فقط" قوانین اون فروم هست ، و مسئول تفسیر و اجرای اون قوانین هم "فقط و فقط" مدیران انجمن هستن .

پس کودکان دلبندم ، این نکات بدیهی رو یاد بگیرید.

که حداقل پسفردا دوباره نیاین اینجا یقه درانی کنید که چرا گفتین ؛

شمشیر چوبی و قهرمان مگس وزن و شنل قرمزی و ورشکسته سیاسی و ...

و از شدت فشار عصبی و عدم توانایی دادن پاسخ مناسب ، "در همون سطح و طبق قوانین" ، فحشهای مثبت هجده بدید که در نتیجه ش با پسگردنی به سیاهچال انجمن هدایت بشید .

بعدم لیدرتون فورا اون کت شلوار عاریه ش رو بپوشه ( که زیرش عرقگیر و تنبونه ) و بیاد اینجا ۵۰ خط توجیه و تفسیر مضحک بنویسه و تو روز روشن کلمه "دست" رو جعل کنه و ....

چرا ؟ که بعدش بگه چون شما توهین!!! کردید و خودتون شروع کننده بودید ! ، اعضای ما هم حق داشتن که اومدن و فحش مستقیم زیر نافی گذاشتن و عکس پورن پرت کردن وسط انجمن ! ( نمیدونم چرا همیشه وقتی پست میذاره ، ناخودآگاه توی ذهنم ، با صدا و حالت اون ملای شهر قصه میخونمش )

وقتی گفتم ؛

یک مشت طفل که فقط عدد شمع های روی کیک تولدشون زیاد میشه ،

دقیقا به همین علته که طرف با این همه ادعا ، هنوز نمیدونه ملاک تشخیص توهین ، سلیقه بنده و جنابعالی یا اون یکی نیست ، بلکه قوانین انجمن و مدیرهاش هست .

بخاطر شدت نوب بودن و همین برداشت ها و رفتارهای کودکانه ست که تا بحال «فقط اعضای یک ربع مشخص» ! اومدن اینجا و مستقیم لفظ رکیک بکار بردن و فحاشی کردن و بعدم توقیف اکانت شدن و از اونور هم زعمای کودک تر از اعضاشون نوحه برخورد دوگانه ادمین سر دادن.

شما الفبای فعالیت تو فروم رو یاد بگیر ، سابقه ویراستاری و تدریس زبان و خبرنگاری و وکالت و ترجمه متون انگلیسی پیشکش .

جالبه اسم هر چیزی میاد هم اینا توش سالها سابقه کار دارن ، مثلا شما فردا بگو ساختمان ، فورا میان میگن اصلا "ایران مال" رو ما طراحی و اجرا کردیم .

جالبتر اینکه یه بنده خدایی اول کار اینجا چنان ژست روشنفکری گرفت که اینستاگرام رو زرد میدونست و فقط "توییتر" رو داخل آدم حساب میکرد ،

اما تهش معلوم شد که نهایت در حد "استوری واتس آپه" و از هموناست که ملت رو به "دارکوبی" حواله میده !

در هر صورت با کمال احترام به تصمیم دوستانی که تمایل دارن همچنان تو این تاپیک فعال باشن ، ولی من همونطور که قبلا گفتم ، تمایلی به سروکله زدن با یک مشت طفل بی تربیت رو ندارم و ترجیحا سکوت میکنم.

پ.ن : الآنه که جاعل کت شلواری تشخیص بده که کلمات "نوب" و " کودک" مصداق توهین هست و به تریج قبای مبارکش بربخوره و دوباره به «آدماش» بگه ؛

بریزید تو فروم و اسافل اعضاتون رو حواله جسم و روح ملت کنید ، تا بعدش من با یه ماله و یه دبه ماست خودم رو برسونم !

ویرایش : اگر دیدی که یه سری کلمات و جملات که ناقض قوانین نیستن ، داره ناراحتت میکنه و عصبانی میشی ، معنیش اینه که جنابعالی ظرفیت و جنبه فعالیت در تاپیک "سیاست و دیپلماسی " تراوین رو نداری.

تو قرنطینه هم خوشگذرونی راه خودش رو داره

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: دیدید گفتم الآنه که آدماشو بفرسته ؟ :-))) ().

• دوباره ارجاعتون میدم به همین پستم

چرا وقتی یه سری واقعیات رو اعلام میکنم، میاید فیلم هندیش میکنید و به جای جواب دادن طفره میرین و یه موج اسپم راه میندازین تا بپوشونیدش!

این داستان حیاط خلوت کردن ان ای چی بود؟ که دنبال گزینه بودین که بفرستین اونجا و خیالتونو راحت کنید ازون جناح؟ یه توضیح کوتاه بفرمایید جهت تنویر افکار!

باید تا الان متوجه شده باشید حرفایی که میزنم براشون مدرک و مستندات دارم و اونایی که مشکوک هستند اعلام میکنم در حال بررسی هستند.

و البته منتظرم یکیتون بیاد سوتی وار اصل واقعیت رو بگه، که جدیدا انگار حفاظت اطلاعاتتون چک میکنه پستهای فروم همتونو :)))

دیگه اونقدر اسپم وار اینجا داستان میگین که نمیتونم و علاقه ندارم نقل قول کنم و کلی میگم:

• دفی از لویال بک داده نشده حتی یک عدد برده! به جز اکانت هایی که روشون خرابکاری شده و خرابکار بک داده.
    • کسی به غارت کسی چشمی نداره :)) روش غارت رو بحث پیش اومد دربارش و حرف از مردی شد که گفتم مصداقاشو اگه مخالفین اعلام کنید.
    • در مورد سه تیم سابق اس دبل هم سه راه بود: الف) جنگ داخلی که منتظرش بودین بی صبرانه ب) نپ سه تیم و بازی جداگانه ج) متحد شدن و بیرون ریختن سموم (اصلا بعد از یه جلسه دیسکوردی با عنوان حذف سموم توی دستور کار قرار گرفت) که البته باز هم فرصت زیادی داده شد برای اثبات برادریشون، که حداقل می تونستن جداگانه پلن بزنن روی اهداف خارج ساید خودشون (خودم به این مورد امیدوار بودم) که توی این قسمت هم مردود و رد شدن با نمره 0.25 و به شدت خوشحالم که ثمره این تصمیم آشنایی بیشتر با بقیه دوستان بود مثل آقا احسان، آقا نیما، حسین آقا، امیرخان و بقیه دوستانی که قرار شده مسترز رو نگه داریم با همراهیشون برای همیشه!
    • تیرداد جان جدا از کل کل خیلی اطناب کلام داری، داستان روسی که نیست این همه توصیفات داری، دست داستایوفسکی رو بستی از پشت، من که همیشه رد میکردم این توصیفات داستاناشو و زمان چاپ هم با فونت مشخص نوشته میشد که اسکیپ کنه مخاطب! از بقیه دوستان هم می پرسم دیدین تیرداد چی نوشته 99 درصد میگن کلا پستاش طولانیه نمی خونیم! حالا به هر حال یه قسمت درباره توهین به چشمم خورد! که بله خواستم نشون بدم توهین غیرقابل ویرایش که ادمین هم دلیلی برای ویرایشش نداشته باشه میتونم ارائه بدم به همتون که دیگه ازین حربه استفاده نکنید، بقیشو بعدا خواهم خوند :|
    • بعضی از اکانت ها چنج پسورد نشد تا مجرم به محل جرم برگرده، و این بار بیشتر ردپا باقی بزاره و ...
    • بهنام غصه نخور حریف قدره، بیا پا بکوب روش، قبلش نعل ببند که زخمی نشه کف پات، هنوز یادش نرفته کسی که بعد از چپ و راست شدن توسط ان دبل رفته بودین توی غار و میگفتین ای بابا چرا جدی گرفتین ما اومدیم کری خوندیم قبل از سرور و زمان استارت سرور که بازی گرم بشه، تو رو خدا نزنید، ما می تونیم با هم دوست هم بشیم، اصلا شما گزینه اول متای ما بودی و خواهی بود، تو رو خدا امپریال نزن مارو، و همزمان داشتین از باگ پوینت دفاعی استفاده میکردین و تک نیرو اسکات میکشیدین ازش، اینقدر کم حافظه و آلزایمری نیستن همه برادر :))) اتفاقا اون زمان بود که شبیه مورچه بودین دقیقا و زیر بغلتون رو میخواستیم بگیریم که از دست نرید یوقت! این مدل منه حاج بهنام، تا تهش با تک گرزی هم برات کری میخونم مشکلی داری نخون :))) به هر حال همه چیز بالا پایین داره، یه روز باز میفتی توی سربالاییش باز به قول خودت!
    • فرق ما اینه که از باخت هم ترسی نداریم و در نتیجه برای فرار ازش دست به هر کار کثیفی نمی زنیم! ولی مسلما برای هیجان و پیروزی شدید می جنگیم.
    • نمی دونم چرا پستی که اصلا بهتون ارتباط نداره دیسلایک می کنید! ربات فروم هم اختراع کردین؟
    • مدارک اومد کف فروم دیگه نزنید زیرش لطفا!
    • یکی هم هست نه ارزش ریپلای داره نه کلا جواب دادن!
    • یکی هست ملقب به 25 کیلویی که وزن تیزی از خودش بیشتره ولی ادعای لاتی داره!
  • پست ها پاک شد انگار پست من چرا پاک شد خدا میدونه ؟؟

خب یه بار دیگه مینویسم که صفاکنید

شما مارو شاخ کردین بیخیال من همون مهدی عشقی که الان دل سوز ساید هست به گفته شما از زیر چادر در اوردم گفتم نترس بازی کن خخخخخ

بعد حذف ایدین ایرج که داشت میرفت مهدی عشقی هم که دنبال این بود بزنه زیرپلی دادنش اینا ساید جمع کردن ؟؟؟؟؟

خیلی ها هم به خاطر گلد و فروختن اکانتهاشون یا گرفتن پول همرهاشون وبعضی ها هم به خاطر منفعت خودشون چشم روی حقیقت بستن چون به نفعشون هست اتحاد اریانا همین الانشم بادروغ و با وعده سرپا مونده

در اخر

مازیار منتظر چنج میل اکانت های امانتی هستیم حالا نوبت تو هست ببینیم با ۶۰ سال سن چیکار میکنی

پ.ن .خودمون کردیم که لعنت برخودمون باد امان از اعتمادگفتیم سنشون زیاده اینم اخر عاقبت توتال سن بالا

پ.ن لویال برای هرکسی بد بود حداقل برای شما بعضی ها خوب بوده ما گلد نمیدیم الان خبر امده پول همر لانچی هم پیشنهاد شده بزنید دیوار شد پولش بگیرید

پ.ن خدایا توبه !!!!!!

پ.ن .خبر امده مازیار گفته واندر ۰ و ۱۰۰ اگر ۱۰۰بشه اون مختصات مال ان ای حساب میشه^^^^^^ لعنتی خیلی زرنگی کل سیاستت همین بود

پ.ن. بعد پلن خاله زنک بازی سومین پلن توتال پرهام ریخته بعد پلن اینکه شما صبر میکردی شاید ما میزدیم زیر متا اینا سیاسته اینپلن از قبلی هم قشنگتربود

پ.ن .خدایا بسه دیگه

پ.ن این کلاغ ۳چشم کیه این همه ویس خبر میاره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• میدونی چرا دیس لایک میشی؟!

چون از اساس داری صغری کبری می بافی

من 3 راند با امرداد دارم بازی میکنم از اولین راندم وظیفه اصلیم این بود که تیم رو از بدترین فشارها بکشم بیرون . دقیقا وظیفمو هر سرور به خوبی انجام دادم چون وقت انرژی هزینه اعضایی که تو این تیم هستن به شدت واسه ما مهمه !

ما بلدیم کل کل کنیم ، همون طوریم بلدیم کار به جاهای باریک رسید تیمو از تو فشار نجات بدیم !

تو چی بلدی؟!
    به نظرم تو تنها چیزی که بلدی اینه خودتو و بقیه رو خوب بکشی و بفرستی زیر پای کسای دیگه لگد مال بشن !

هک شدی برای بار دوم ، بعد اومدی توجیح میکنی " پسورد عوض نکردیم که مجرم برگرده صحنه جرم؟ "

خوب اگه توجیحت اینه پس لطفا واسه ما تو فروم حرف از کثیف کاری نرن و به ما هم نامه نده جلو همرتو خالی کنیم!

مردونه برو جلو بچه هات اشتباهتو بپذیر و بگو ESI جان اگه همر شما کوبیده شد به واچ تقصیر ما بود چون میخواستیم مجرم به صحنه جرم برگرده و از خودش ردپای بیشتر بجا بزاره!

3700-123-png

اما در مورد واچ

وقتی میری دادگاه و میگی فلانی داره خلاف قوانین عمل میکنه باید مدرک معتبر ارائه بدی، بعد که مدرک ارائه دادی ، کسی که ازش شکایت کردی رو دعوت میکنن که از خودش دفاع کنه!

کجای دنیا مدافع باید بدون هیچ مدرکی باید بیاد از خودش دفاع کنه !؟

از توکه خبرنگاری ، عربی ، اسپانیایی حرف میزنی خیلی بعیده..... !

تا وقتی هم مدرکی راجب تیم یا واچ نداری بهتره همین تو فروم دست و پا بزنی و واسه خودت خوش باشی :)

پ.ن: همون سامان که میگی الان داره تو تیم ما بازی میکنه اینو میگم بهت که بدونی خیلی پرت تر از این حرفایی که بخوای واسه ما شاخ بشی:)

پ.ن: تو نمونه بارز یه گل به خودی حساب میشی که هر جور حساب میکنم وجودت بیشتر ضرره تا منفعت!

• عجیب عاشق دیس لایک هاتون شدم 😂

اینا مارو شاخ کر دن ملت

پست اقا مهدی عشقی که نوری نزار من بخورن خخخخ

اینم قندیلکم

عجب

اینا دوستادارن ان ای هستن واقعا !!!

و اما ما زمانی که توی اعلام امادگی فهمیدیم ان ای خالی هست

حتی برای یک پارچگی اسم تیم نزاشتیم و با ne وne+پلاس شروع کردیم

راند اول اس دبل واندر ۱۰۰ کردیم ولی ان ای خالی بود و حرف از پارکینک کردن ان ای بود کلی زحمت کشیدیم که این جوری نباشه خیلی از بچه ها که حذف کردن رفتن ولی زحمت ساید کشیدن پس توتالی مازیار ضعیف بود

الانم افتخارتون تو سرور چیه یعنی انقدر قدرت مهمه ؟؟؟

زمانی که گفتم ان ای توتال نمیخواد برای همچین روزی بود گفتم اصحاب کف بیدار شدن امدن برای ریاست نکنید این کارهارو گوش نکردین اخرشم هرکدوم با انگ جاسوس و نفوزی گذاشتن کنار

انشالله تجربه باشه 😎

MONAKO مامور مخفی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

یه مدت فروم پستی نزاشتم چون فروم متاسفانه از اون حالتی که مد نظر من بود خارج شده بود و نمیخواستم تو این بحث ها شرکت کنم ...

و اما بعد ...

پست من شامل چند موضوع مختلف میشه و سعی میکنم به صورت خلاصه صحبت کنم و هر مبحثیو جدا بنویسم

بخش اول : جدایی روباه صحرا از تیم پیشوا !

علت ورود من به این تیم رفاقت و هم شهری بودن من با سامان بدبوی بود . زمانی که وارد این تیم شدم یه شخص دیگه ای مسئول دیپلماسی پیشوا بود و بعدا به خاطر یه سری مسائل که شاید بعضی ها بدونن ، اون شخص از تیم رفت و من به جای اون شخص شدم مسئول دیپلماسی این تیم . زمانی که میرفتم و با ساید های دیگه صحبت میکردم همشون معتقد بودن دیدگاهشون به تیم پیشوا عوض شد و قبل از صحبت با من یه دیدگاه دیگه ای به تیم پیشوا داشتن ...
    از اون زمانی که عضو تیم پیشوا شدم همه ی تلاشمو کردم که پرچم این تیمو بالا نگه دارم و خب اینو فک کنم هم کسانی که بیرون از این تیم بودن دیدن و هم دوستانی که داخل تیم پیشوا بودن . واقعا برای این تیم کم نزاشتم و وجدانم از این بابت راحته .
    و اما برسیم به این سرور ...
    امیرناجی به من پیام داد که یه سرور بدون بات راه اندازی میشه و همونیه که میخواستی ... گفتم اگه واقعا بدون بات و مولتی باشه میتونه بعد از مدت ها سرور خیلی خوبی بشه ، حتی بهتر از سرور های ir . به خاطر اینکه سرور جذابی بشه و صاحب سایت پشیمون نشه از اینکه چنین سروری ران کرده به بالای 200 نفر اعلام کردم چنین سروری راه اندازی شده و خب تعداد زیادی از دوستان محبت داشتن و وارد سرور شدن . در ابتدای امر بنده به عنوان نماینده تیم پیشوا معرفی شدم تا جنوب غرب به صورت یکپارچه به بازی ادامه بده . راه سخت و خطرناک بود و گاها به شدت دلسرد میشدم اما خب چون هر سه تیم برای جنوب غرب بازی میکردیم و یک هدف داشتیم تونستیم به اجماع برسیم و سایدو یکپارچه کنیم و جلو ببریم . همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه ضربه زدن به من شروع شد ... من که برای این تیم این همه زحمت کشیده بودم حالا شده بودم شخصی که داره جلوی پیشرفت تیم پیشوا رو میگیره ! اونقد این ضربات زیاد شد که ترجیح دادم از تیم پیشوا خداحافظی کنم برای همیشه تا بیشتر از این جلوی پیشرفت تیم پیشوا رو نگیرم ! چرا ؟ چون بار ها گفتم این تیمو سامان تشکیل داده و من حق ندارم نحوه ی بازی کردن این تیمو تغییر بدم و من فقط حق دارم از این تیم برم... اما با رفتن من از این تیم ، پیشوا پیشرفت کرد ؟ یعنی عامل اصلی مشکلات پیشوا من بودم ؟

برای تیم پیشوا و اعضایی که هنوز تو اون تیم موندن آرزوی موفقیت میکنم ...

ادامه در پست بعد ...

• ادامه پست ...

بخش دوم : سیاست بخش جدایی ناپذیر تراوین

در مورد سیاست های این سرور میتونم چندین صفحه از دید خودم مطلب بنویسم ولی خب نمیخوام زیاده گویی کنم ...
    واقعا جذابیت بازی تراوین همینه که تقریبا بازی بیشتر از اینکه تو خوده سایت تراوین بچرخه داخل واتساپ و فروم میچرخه و خب همین سیاست بازی عامل جذابیت تراوینه .

اما سیاست این سرور چرا به این شکل جلو رفت ؟ سروری که بعد از مدت ها بهترین های تراوین دور هم جمع شده بودند . سروری که از اولش قرار بود همه چی به شکل بالانس جلو بره و مرز بازی کثیف مشخص بشه ، چی شد که به اینجا رسیده که تقریبا همه به یه شکلی ناراضی از این سرور هستند ...

دیدگاه خودمو عرض میکنم و ممکنه دیدگاه من غلط باشه ...

یادمه زمانی که تو جنوب غرب در مورد متا صحبت میشد همه ی ما میگفتیم الان برای متا زوده و باید سرور جلو بره و ببینیم به چه شکلی بازی جذاب تر خواهد شد ...

برای همین ما با هیچ سایدی در مورد متا صحبت نکردیم و اینکه میگن با شمال غرب به صورت یکسان پلن میومدید رو جنوب شرق یک بازی سیاسیه و خودشونم میدونن ما اگه میخواستیم با شمال غرب همدست باشیم حداقل 4 تا فیک باهاشون کمک میکردیم !
    تو همون زمان ما یه ده از شمال غرب صفر کردیم و پلیرهای ما چندین خفت تو شمال غرب داشتن و حتی یکی از اون خفت ها مصادف شده بود با پلنی که جنوب شرق رو شمال غرب رفته بود !

اما همه چی بعد اون جلسه ی تک به تک شمال شرق با هر ساید شروع شد ...

تو اون جلسه از ما سوال پرسیده شد بین شمال غرب و جنوب شرق تو این جنگ کودومو انتخاب میکنید ؟ من در اون زمان فکر کردم که احتمالا شمال شرق میخواد بدونه واقعا جنوب غرب به کودوم سمت تمایل داره تا بتونه محاسبه کنه که مثلا جنوب غرب دلش با شمال غربه ( یا حتی جنوب شرق ) و باهاش متا میکنه و اگه شمال شرق کنار بمونه بعد از اینکه غرب ، جنوب شرقو حذف کنه ( و یا حتی جنوب ، شمال غربو حذف کنه ) میاد سراغ شمال شرق و غرب ( و یا حتی جنوب ) بازیو میبره و با همین استدلال بتونه سیاست خودشو جلو ببره . ولی خب چون بعید میدونستم که اقا مازیار به دنبال متا باشه و با توجه به شناختی که از ایشون داشتم و میدونستم وقتی میگن به فکر بالانس سرور هستن یعنی واقعا به فکر بالانس هستن ، به همین علت در جواب به ایشون گفتم چرا نمیگید با شمال شرق متا کنیم ؟ قطعا آقا مازیار و آقا ایرج خوب یادشونه که گفتم اگه جنوب غرب و شمال شرق متا کنه احتمالا متای وینر خواهد بود و علت هم براشون آوردم و گفتم چون شما هم مثل ما دنبال بالانس سرور هستید این پیشنهاد رد میشه و اونا هم تایید کردن ، همچنین پیشنهاد اینکه هر سایدی برای خودش بازی کنه هم رد شد و پیشنهاد های دیگه هم برسی شد ولی آخرش جواب ایشونو اینطور دادیم « برای بالانس باید نظر جنوب شرق هم بدونیم و بعد اینکه با جنوب شرق جلسه گذاشتید بشینیم ببینیم چه میتونیم بکنیم برای بالانس سرور »

در هر صورت ، بنا به هر دلیلی بعد از اون جلسه شمال شرق تصمیم خودشو برای متا گرفت و دیگه توجه به او داستان بالانس سرور نداشت ...
    شاید اگه متای شرق به اون شکل بسته نمیشد الان این وضعیت سرور نبود ... شاید اگه بعد از اون جلسه ای که با جنوب شرق گذاشته بودن یه جلسه بین 4 ساید میزاشتن و در مورد بالانس سرور صحبت میکردن و به یه اجماع میرسیدیم الان وضعیت سرور به این شکل نبود . نمیخوام همه چیو گردن شرق بندازم ولی خب نظر من اینه اگه یه جلسه گذاشته میشد بین 4 ساید الان شرایط خیلی فرق داشت ...

بخش سوم : مرثیه ای برای یک رویا ...

« جنگ داخلی » کلید واژه ای که بار ها مورد استفاده ی بعضی از دوستان در ساید همسایه قرار گرفت و حتی قبل از بسته شدن متای شرق به چنین رویایی فکر میکردند . منتهی فکر نمیکردن یه روزی جنوب غرب این چنین متحد بشه و بعد از اینکه جنوب غرب به صورت کاملا واضح یکپارچه شد ، شرق از مهره های دیگه ی خودش استفاده کرد ، مثلا میتونم به پیشبینی جالب آقا فرشید اشاره کنم که گفتن در زمان کتیبه ها در جنوب غرب یک اتحادی فریاد آزادی سر خواهد داد !

خیلی جالبه که شرق الان خودشو مهربون نشون میده و منت سر ما میزاره که از آزادی خواه های جنوب غربی حمایت نمیکنه ! یادمون باشه آخر بازی ازتون تشکر کنیم . چرا آخر بازی ؟ چون هنوز به پیشبینی آقا فرشید نرسیدیم ... ما منتظریم زمان کتیبه ها اون اتحاد فریاد آزادی سر بده ... این چیزی که الان تو جنوب غرب بود فقط یه پیش لرزه بود و اصلا ارزش نداشت روش قمار کنید :دی

بخش چهارم : آزادی و جبر جغرافیایی !

یکی از اصلی ترین نقاط مشترک ما و لویال همین بخش متای شرق بود . ما به جنگ داخلی شمال شرق دامن نزدیم و از جنگ داخلی شمال شرق حمایت نکردیم ، ما از افرادی که مثل ما مخالف این بازی سیاسی بودن حمایت کردیم . اگه شمال شرق با کلید واژه بالانس ما رو بازی نمیداد و واقعا جلسه برای بالانس تشکیل میشد و به اجماع میرسیدیم و اون وقت لویال تشکیل میشد صرفا به خاطر اینکه مثلا قدرت شمال شرقو به دست بگیره قطع به یقیین ما حمایت نمیکردیم ازشون . و همینطور مطمئنم اگه شمال شرق وارد این بازی سیاسی جنوب شرق نمیشد اصلا لویالی تشکیل نمیشد چون لویال طبق چیزی که ازشون تو فروم شنیدم با توتال لیدری شخص اقا مازیار مشکلی نداره و صرفا مخالفتش اینه که شمال شرق نباید وارد بازی سیاسی جنوب شرق میشد و طبق سیاست اونا بازی میکرد و یه سرورو بازی میداد ...

بخش پنجم : پایان از آنچه که در ذهن داریم نزدیک تر است ...

کوتاه و مختصر :

هنوز حدود 4-5 ماه دیگه مونده تا بازی تموم بشه ... بازی چطور میخواد تموم بشه ؟ هنوزم وقت هست تا برای یه بار دیگه حداقل بازی و فرومو از این حالت در بیاریم و نزاریم بیشتر از این تو این باتلاق فرو بره ...

این یک پیشنهاد دوستانه بود ! چرا که جنوب غرب نشون داد با هر شکل مبارزه ای میتونه مبارزه کنه و میمونه تا آخرش ...

پ.ن : واقعا دلم برای پست های آقا آیدین و پست های به اون شکل سایر بزرگان تنگ شده ...

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• دقیقا یوسف عزیز

دوتا ساید دارن هم دیگهرو میزنن اس دبل گفته ما ۳به۱روی هیچ سایدی نمیکنیم چرا مازیار باید بدن اطلاع شورای لیدری برداره دف ساید بده به اس ای که فقط غافل گیر شده بود و نهایت ۱ماه برمیگشت به بازی با اون حجم از اکانت مولتی و پلیر واقعا این کجاش بالانس بود؟؟؟

مبحث بعد ما باشورای لیدری ان ای رو دور ازسیاست و حاشیه نگه داشتیم بازحمات میلاد و خودم و حسین ان لی در بهترین حالت و بدن حاشیه داشت بالا میومد و هیچ سایدی قرارنبود با ان ای درگیر بشه این مسله کامل توی پست های تحلیلی سرور داخل همین فروم معلوم بود

اشتباه ما و شورای لیدری انتخاب توتال بود شاید مازیار اگر تیمی داشت به عنوان مسول تیمش داخل شورا بود بهتر بود شخصی که ساید یک پارچه با کل مرزبندی و کامل تحویل میگیره و الان وضع ان ای این شده

در اخر هم با بی احترامی کامل دسترسی ما رو گرفتن واقعا چه رویی میخواد این کار و احساس زرنگی کردن چوبشم میخورن

وضع الان ان ای فقط فقط مسولش مازیار هست دیگه از سرور بعدی اگر باشن ان ای نمیتونن پلی بدن وجالبه هرکاری کردن که توتال بمونن خنده دارش اینجاست فقط توتال ۴نفر از دوستای خودشون شدن نه ان ای

ان ای از ای ار توتال پس زده این یادت باشه مازیار

پ.ن مازیار چنج میل کن اکانت های امانتی رو

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام یوسف جان، خسته نباشی
    مورد 1 و 2 برای ما به طور کامل تموم شده ست، در موردشون هیج بحث دیگه ای نداریم

1- متای ما زیر میزی بوده یا رو میزی ، بسته شده و تموم شد. الان فقط چیزی که وجود داره مهم هست، یه اتحاد EAST وجود داره در مقابل غرب ، فکر میکنم بحث کردن در مورد سیاست های قبلی و نحوه رسیدن به این متا بیهوده هست.

2-در مورد لویال هم پست قبلی من رو اگه خونده باشی، برای ما اون قضیه تموم شده ست، اصلا دیگه اهمیت نداره کسی ازش حمایت میکنه یا نه، در هر صورت ما کارمون رو بلدیم . اینکه علت و اسم این حمایت کردن از لویال چیه ، دیگه اصلا اهمیتی نداره، به نظرم نه شما دیگه بیاید توضیح بدید که چرا دارید حمایت میکنید، نه ما میپرسیم که چرا حمایت میکنید.

اما مورد 3 که پیشنهاد خوبی هست، برای اینکه سطح فروم رو بالاتر ببریم ، بحث 1 و 2 رو شما هم تمومش کنید، یعنی حرف زدن در موردش رو تموم کنید، هرجور عمل قانونی درون بازی در توان دارید رو کنید ، ما هم میکنیم، تا این بحث های حاشیه ای و بی ارزش تموم بشن،

امیدوارم زودتر به یکپارچگی برسید تا بعد از کتیبه ها دوباره موتور کل کل رو روشن کنیم،

ارادت

• یوسف جان سلام

واقعیت اینه که وقتی تو فروم نوشتم جنوب غرب دچار اختلاف خواهد شد ، غیر از تحلیل از وضعیت تیم های حاضر در جنوب غرب و تحلیل شرایط سرور هیچ ورودی دیگری نداشتم ، آینده نگاری یک علم است و با غیبگویی و جادوگری فرق دارد ، دلیل بازی کردن تراوین بنده هم تمرین مهارت های علوم مدیریتی است .

خدمت شما باز پیش بینی می کنم :

سناریو شماره 1- شمال غرب از ترس ، حاضر به متای با شما نیست و تنها می مانید و تک تک می خورید

سناریو شماره 2- متای غرب شکل می گیرد و بازی متعادل می شود

سیاست شما تعیین کننده است و چون سیاستمدار نیستید ، سناریوی شماره یک محتمل تر است

یوسف جان شما زمانی فرمودید که می گذارید ما اسلحه خودمان را انتخاب کنیم و شما از سر بزرگواری و اعتماد به نفس ، این آوانس را داده اید ،حالا مشخص است که آن سخن گزاف بوده است .

پیشنهاد می کنم :

1- بلافاصله با شمال غرب اگر پذیرای شما باشد متحد شوید

2- از مازیار جان درخواست کنید برای ساماندهی به شما امان دهد ، بدیهی است که هر امان نامه ای ، باید تاوانی هم داشته باشد

3- متمرکز بر تغییر تیم پلنری و دفاع شوید و از ظرفیت افراد خودتان بهتر استفاده کنید

4- برای بعد از کتیبه ها از هم اکنون متمرکز شوید

5- مدتی فروم را ترک کنید و به بازی برسید

6- متای غرب را دست کم نگیرید

ارادتمندم

🌺🌺🌺🌺

• منم موافق چلنج هستم اما اول چطور از ساید شما شروع کنیم نظرت چیه ؟

سلام چی می زنی؟گفتم فرق نداره هر چهار ساید اینکارو می کنن؛ولی شروعش با تیم امرداد است؛

اول برو ببین لیدرهای امرداد مرد اینکار هستند بعد بیا رو چنلج مانور بده؛ البته مشخصه؛ وقتی طرف غیر مولتی همر نمیتونه بسازه بنظرت میاد این چنلج قبول کنه؟

نه خدایش برو ببین قبول می کنن همرهایی که با مولتی درست شده بزنن به ناتار ؟یا هر جایی که اوکی میشد برا کوبیدند؟

بس نتیجه که مشخصه,سکوت کن برو مولتی ریدتو بزن,بعدش بگو من شاخم؛ شاخمون نزنی شگولاخ خخخ

ببین تو که مردش نیستی بخوای سر حرفت بمونی خوشتیپ

شما اول قبول کن ،بعدش من از اکانتی بهت پیام میدم که بتونی همرهای فیکت و بهش بزنی

ولی قبلش بدون اینکه بگی ساقی کیه و ساقی کجاس

مردانه پست بذار و تعیین تکلیف کن, که فردا روزی نزنی زیرش

یه کدم بهت میدم ؛ و درخواست هم می کنم من بعد دیگه کلا تو فروم پیدات نشه؛حداقل پیدات شد؛با این همرهایی که با مولتی ساختی,واسه کسی شاخ بازی در نیاری

چون هنر نیست نه تو,هیچکدوم از بچه های امرداد؛و کلا هر کسی در هر سایدی به این شکل همر میسازه

اوکی؟

02/03=168%500$450^200

• یه شواهدی هم پیدا شده برای استفاده از ربات و رید و ران وی پی اس که در صورت اثبات اعلام خواهد شد.

#نه به وی پی اس و بات توی سرور بدون بات!

سلام

همه این مواردی که اشاره کردید از روز اول تو سرور برقرار بود

فقط فرقش در این سرور این بود حجمش کمتر بود

مثلا تو سرورهای معمولی هر شخصی 100 تا مولتی با وی پی اس و بات میکشید بالا

این سرور 10 تا میذاشت تو وی پی اس و بات اکانت بالا کشیده میشد( و یه ساید (امرداد)از این موضوع باخبر بود و استفاده می کردند. مثل همه باگ هایی که در سرور برقرار است

• توتال کجایی دقیقا کجایی؛کتیبه ها اومد ولی جنوب غرب حذف نشد.

خیلی سوزش داره؛بیاد یه شخص عقب مانده کوکش کنید تا سایدشو بهم بزنه و همرهاشو بزنه به اینور انور,باز اعلام کنند تا اخرش هستیم

اخ اخ دقیقا الان درکت می کنم چه حسی داره و چقدر داری میسوزی

ولی نگران نباش؛تو اسپید تراو میتونی یه عکس از واندر بگیری,بعدها به نوه ات نشون بدی خخخخ

توتال یه سوال,اگه اسپید ترایی در اینده وجود داشته باشه؛ سرور بعدی میری پیش امردادی ها یا چادر به سر میای تو ان ای تز باز میدی؟خخخ

و یه دوست دیگه به نام ناتار تیم.ناتار تیم بزرگوار ، دست اندرکاران فیتیله جمعه تعطیله که نتونستند یه مدرک بابت رید مشکوک ما تهیه کنند.شما یه مدرک لطف کن از اکانت ما بزار که این ریدش شبه دار هست ، من قول میدم توی هر دادگاهی گفتی برای ارایه توضیحات تکمیلی حضور پیدا کنم :) اما وقتی مدرکی ندارین ، چطور میخاین ادم رو به دادگاه بکشونین؟ (خوبه حقوقدان هم دارید !!! )

یادته یه سرور گفتند مولتی رید میدی و بعدش گفتی ثابت بشه من فلان می کنم ..بعد که عکسشو گذاشتند زدی زیرش ؟

اخه تو که مردش نیستی,چرا پ میای ادعا می کنی و قول الکی میدی؟

بشین ریدتو بزن,کلا این چلنج مردانه است و مردها باید حرف بزنند نه شما خخخ

• چقدر صحبت میکنی پسر جان

گفتم که با یه اکانت قابل بهم نامه بده چشم

من سر حرفم هستم