نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• اسکرین بگیر که افتخار میشه برات

سوم اینکه اسم اکانت بده جانشینت کنم اگه من یدونه مولتی رید داده بودم یا از یک اکانت پوش شده بودم بزارم رو حذف برم پسر جان

مرد حرفش دیگه؟ فردا نزنی زیر حرفت,نیای کلی بهانه بیاری , البته دوستان گفتند شما از خوبان هستید ولی منم در جواب گفتم

ملاک حال فعلی افراد است

البته اینم گفتم شاید در گذشته هم همینطوری بازی می کرده فقط دستش برای شما رو نشده بود

بگذریم بریم سر اصل مطلب

من دوست دارم این امر ببرم سمت یک چلنج قشنگ

چلنجی از مدعی یان امرداد که احساس می کنند خیلی تراوین بلد هستند و خیلی شاخ

که صد البته اگه مولتی ریدهاشون گرفته بشه,هیچی نیستند؛نمیتونن دو ماه تو سرور بمونند ته تهش سه ماه خخخخخ

بصورت خلاصه این چلنج بیان می کنم از لیدرهای ساید های غربی هم میخوام نظر خودشون رو بیان بکنند و موافق باشند من کل این برنامه بیان کنم

هر همری که از مولتی رید درست شده؛و هر اکانت مولتی که ازش رید میره باید حذف بشه

همرها میره واسه کلین واندر؛اکانتها هم با صاحب سرور صحبت میشه میره رو حذف مدیریتی

این چلنج شامل هر چهار ساید هم میشه

بعدش ببینیم امرداد چیزی داره واسش بخواد کوری بخونه یا میره تو غار قایم میشه و جیغ زنان سرورشو ادامه میده خخخخ

در خصوص شما,نیاز به حذف نیست, باشید برنامه دیگه ای براتون دارم

لینک یک واندر میدم همرهایی که با مولتی رید درست کردی می زنی

موافق بودی تو بازی پیام میدم,:= )))

هر کیم با این موضوع موافق است و دوست داره سرور به توازن برسه و ادامه سرور واسه همه جذاب بشه بیاد اعلام کنه

• اقا ترمز بزن و دستی هم بکش بیا با هم راه بریم

پست قبل گفتم هرچقدر شما در گذشته خوب بودید ,ملاک حال الان شماس

شما با سیاسیت کثیف امرداد و سبک بازی کثیفش همراه شدی

شما و چند نفر دیگه,که دوستان روی شما قسم میخوردند ؛الان دیگه نیستید,قبولم کنید نیستید

سبک بازی رید از مولتی در دستور کار شماس

سر مشکلات اس دبل گفتم بهشون که از سمت امرداد نیست و وابت کردم به ناصر ...

اقا به من حق میدی این حرفتو باور نکنم؟

تو بازی پیام میدم جانشین کن بعد بهتون میگم منظور از این جمله چیه

• ماذا فاذا

انگار ساقی خوب نبوده داداش !

چی میزنی انگار قاطی داره جنسش ؟

منم موافق چلنج هستم اما اول چطور از ساید شما شروع کنیم نظرت چیه ؟ ناتار واندرشو من معرفی میکنم ثابت کردن مولتی زدن هم پست هاش هنوز توی همین تایپینگ هست ولی هنوز شما مدرکی دال بر مولتی زدن اینور نداری داری بذار ؟ نداری هم به گفته اون معلوم الحال زیادذ توجه نکن آخه همرش و کپش کلا رفته رو مین ترکیده این حرف هاش هم از سر دف ساز شدنش هست

راستی یادم رفت فیلم هندی زیاد میبینی مخصوصا از اونایی که جلوه های ویژه زیاد داره ولی داداش کار گردان اون جلوه ها مایم سناریوش رو هم ما مینویسیم شما فقط بازیگری عزیزم این داستان های که تو ویراستاری میکنی نویسندش ماییم برو برس به همون تدریس زبان در سواحل لبنان

• خدایا 😂😂

من دیه ی چشمامو از کی باید بگیرم ؟

رضا سورنا بیا یه راهنمایی حقوقی بکن داداش 😂

اول اینکه مرد و حرفش ولی اول یه اکانت قابل معرفی کن که فردا اومدی رو اکانت من بعد رفتی همه آمار منو دادی دسته رقیب بتونم حداقل اون اکانتت رو خرابه کنم 😂 البته که رقیب ما رفیقمونه این سرور

من خودم آمار اکانتمو میدم 😂😂 از کجا میدونست ناصر ک من دف داشتم و شانس آورد که اتک و کنسل کرد

ولی شما یه اکانت بده

جویایه نام هم نباش ، یه حاج حسین داشتیم اوایل سرور ماشالا با آنالیزایی که از سرور میکرد اصلا زخمیمون کرده بود

هیچوقت فک نمیکردم جویای نام قبلیو به فعلی ترجیح بدم

شما نمیخواد پویش همدلی راه بندازی شما یه لطفی بکن به کمپین نه_به_ساقیه_پارک بپیوند

و بشین بازیت رو بکن

مارو هم تو سرمای - ۹ درجه اسیر نکن بشینم اینجا برات کلاس آموزشی بزاریم

• چرا گزیده پاسخگویی میکنی!؟ بقیه سوالاتم جواب نداشت!؟ حیاط خلوت؟

لحن من عوض شده!؟ من که از روزی که درست شناختمتون دارم سیخ میکنم توی چشتون و بالای 20 تا دیسلایک توی هر پست میگیرم و خوشحالم که روی نقاط مناسبی تاکید میکنم! فقط وقتی میکشین جاده خاکی منم همون سبک جواب میدم، کت شلوار هم بپوشین منم سعی میکنم مناسب جواب بدم

البته کت شلوار گوچی هم بپوشین به تنتون زار میزنه همون تیزی و ریزی به دست بودن بیشتر بهتون میاد!

من لیدر نیستم قابل توجه امثال شما، لیدر نیستم و دنبالشم نبودم، شاید بشه گفت نقشی که برای خودم تعریف کردم خط ارتباطی برای ارتباط بهتر لیدرها با پلیرهای دیگه بوده چون همه جا این فاصله بین لیدرها و پلیرها پیش میاد ناخودآگاه! و تمام تلاشمو کردم اصطحکاک کمتری پیش بیاد.

ولی هم دف جابجا میکنم، هم اینسرت، هم آنالیز، هم پیشنهاد تارگت، هم کامنت برای پلن، هم لانچ فیک، هم لانچ ریل، و از هیچ کاری برای تقویت اس دبل مضایقه نمی کنم

و همیشه هم گفتم یا علی هرکس بیاد جلو میشینم کنار، و گفتم همه باید بیل به دست کار کنیم، نه بشینیم کنار تز بدیم.

گزینه نپ :)))))))))))))))) شما گوزینه بده به قول اکبر عبدی، اومدیم بازی کنیم برای زد و خوردش نه وقتی اوضاع مساعد نبود بریم توی فاز ننه من غریبم و صحرای کربلا، وقتی دست بالا رو داشتیم شاخ و شونه بکشیم، سیاست آمردادی :)) بیایم برای یه بازی هزارتا ترفند بزنیم، توی زندگی واقعیشم ارزش نداره! دیگه یه بازی که هرگز!

برو بپرس ببین چند نفر مثل من تک تک وقت میزاره برای پلیرها و راهنماییشون میکنه تا حدی که بلده بازیو،

هر کسی هم دروغی از من شنیده یا خیانت در امانت و امثالهم، بیاد اعلام کنه تا من دیگه کلا از میادین تراوین خداحافظی کنم.

اعتبار و شخصیت آدما با این چیزا سنجیده میشه به نظرم نه همر گنده کردن و امثالهم، متای زیر زیرکی و ... بازم اگه همر سالم داشتین رو کنید...

البته حداقل پرونده بعضیارو برای همیشه بستیم، مثل دانیال پیشوای فیک در فیک که توی دات کام جمعش کردیم و حالا یکی دیگه که تنها نشسته توی خلوتش و مثل هیتلر که توی سرمای سیبری گیر کرده بود داره نقشه میکشه که همر روی کدوم فیدر اس دبل بلند کنه و اینسرت و دیوار بشه! توی فاصله 1 ساعتی!

ته مونده آبروت رو خرج نکن، شاید هنوز دیر نباشه که به خودت بیای و ته دره خودخواهیات پرتاب نشی!

اینم گوشه ای از روحیه پلیرهای اس دبل

نقطه عطف گند زدن به سرور و سرد شدن بازی:

متای زیرخاکی شرقی

#نه به لیدر مکار و بزدل

واااای :))))))))) گفتم که یه تمیز باز بیاد ثابت کنه همر تمیز کشیده بالا تا شات همر رو بزارم، دیگه این بالا پایین پریدنارو نداره، واقعیتش همرم مست بود ردبول هم زده بود رنکش از 50 شده بود 5 :D:D:D

پلن اکانت این بود و قرار نبود اتفاق دیگه ای بیفته مثل مولتی رید دادن شما! اینقدر مولتی رید میدی که باورت نمیشه میشه با ناتار همر کشید :)) البته نه 10 تا

اونم توی زون زیر 50 که 50 تا اکانت ریدر چسبیدن به هم، مثل گرگ منتظر ناتار جدید هستن، ولی بعضیا ریز از کنار مولتیارو رید میکنن و میخندن به بقیه

خودتو اینقدر زدی به کوچه ها که نمی فهمی، مولتی هانتر تا آی پی نخوری کاری از دستش برنمیاد، ولی بیا بگو حرفات کشک بوده اینجا تا بدونیم با کی طرفیم!

اینم نامه به مولتی هانتر برای مطمئن شدن از وجود مورال

افت غارت نداشت اون اکانت چون از زیر 1 ساعت رید میزد! خودتو نزن به کوچه علی چپ، ممکنه گم بشی باز داستان میشه!

لوکیشن هم بفرست یا خواستی من بفرستم شما تشاییف بیار، البته همه بچه ها مشتاق دیدارن، فقط هر وری تشاییف بیاری یه وری برمیگردی شک نکن!

لوکیشن هم بدی خرجت یه گونیه! انتظار نداشته باش پاشم 1000 کیلومتر راه رو برای تو بیام! اونم توی کرونا!

در مورد چنتا اتک جسته گریخته از اکانت MKMJ هم بارها گفته شده، سعید رفت تا مرزدار اس دبل باشه و وقتی با شاخ و شونه کشیدن از اشتباه اون پلیر برای اومدن توی خاک اس دبل حمایت کردین، چاره ای دیگه ای نبود به جز درگیری با اون اکانت و اکانت های حامیش! حالا باز به 10 زبان زنده دنیا هم گفته بشه بازم 10 صفحه ادامه میدی به حرفای صد بار گفته شده، اگه قرار به همکاری با ان دبل بود، چنتا همر بلند میکردیم تا معنی همکاری رو متوجه بشی، همر بالانس هم ببینی! بهانه هم زیاد بود!

شاه جکت همین نوبتی زدیم بود :D:D:D:D

اینقدر با خودت تکرار کردی زدیم زدیم، ان دبل رو زدیم که باورت شده ها! نه آقا ان دبل داشت شما رو میزد رفتی از ان ای دف گرفتی کاشتی توی همه تارگتا،

و ما نشسبته بودیم کنار، اگه اعلام میکردین مثل مررررد، ما هم شروع میکردیم میزدیم و اونوقت بالانس بود اوضاع

روی اس دبل هم که می خواستین 2 به 1 اتک بدین، نشد که بشه فکرتون، نه اینکه نخواستین، بین این دوتا خیلی فرقه!

پای مازیار رو چرا میکشی وسط؟ من یه تازه کار هستم آره :)) و خواهم بود ولی ساید فروش و مستعمره گر نیستم!

دف هم دادیم به لویال و اعلام هم کردیم، بازم دف خواهیم داد... زیر خاکی نرفتیم کاری کنیم

نورالله هم این سرور باهاش آشنا شدم و دف هم دادم بهش، اینسرت هم زدم هروقت تونستم، چیو میخوای اثبات کنی الان؟

ناصر یکی از دوس جونای نابابت رو رنجوندم منو ببخش :(:(

این چلنج شامل هر چهار ساید هم میشه

بعدش ببینیم امرداد چیزی داره واسش بخواد کوری بخونه یا میره تو غار قایم میشه و جیغ زنان سرورشو ادامه میده خخخخ

هرگونه چلنچ این شکلی متاسفانه رد شده تا به حال از طرف اس ای،

هنوز منتظریم که اون لیدرشون بیاد چلنج ناصر رو قبول کنه، اگه ناصر باخت همرشو بده بهش، اگه اون باخت بیاد یه عذرخواهی کنه! دیگه چی بالاتر ازین؟

یه شواهدی هم پیدا شده برای استفاده از ربات و رید و ران وی پی اس که در صورت اثبات اعلام خواهد شد.

#نه به وی پی اس و بات توی سرور بدون بات!

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• خب تبریک میگم به تیم پلنری ای که امروز صبح خواب رو از چشمای ما گرفت و یکی از بیگ همر های سرور رو روی اکانت ما پروند...^^

پلن روی دوتا از دهکده هام بود، همر اصلی و فیدر، که خب من ترجیحم حفظ همر اصلیم وسط شمال شرق بود و نه یه فیدر

برا همین دفمون رو گذاشتم برا حفظ همر اصلیم

عکس همری که پریدم گذاشتم، فکر می‌کنم رتبه 220 سرور بود

لاست فیک ها از این همر بیشتره 8o

البته ولش میکردین غول میشد

درکل تبریک میگم به تیم پلنری و لانچری، که منو زدن،8)<3و کم کم پلناشون داره بهتر میشه... جایه تحسین داره

بازم از این کارا بکنید...

در مورد کپ هم برای اینکه پلن چیف نخورم بیشتر از 13 نکرده بودم تا در صورت نیاز بتونم بدون ناراحتی چنج کپ کنم :saint:

که باز اینجا به کارم نیمد

یه تشکر ویژه دارم از برو بچ لویال که دف جابه‌جا کردن و...

متاسفانه بخت فعلا با ما یار نبوده و از شانس تیم حریف، هی میخوره به معدود تارگتایی که دف نچیدیم;)

• سلام خدمت همه

پارانوئید یه بیماریه که طرف توهم در حد بالا داره ، بچه های روانشناس خوب میشناسن این بیماریو !

مثلا توهم میزنه داعشیا ریختن تو شهر و دارن همرو میکشن

یا مثلا توهم میزنه سیخ میکنه تو چشم ما

یا مثلا توهم میزنه شاه عباس صفویه !

یا ارتمیس دریادار ایرانیه :دی

ولی خبر نداره یه متوهمه با درجه حاد که سریعا باید بررسی بشه ،یروز خبرنگاره یروز معلم عربی یروز معلم اسپانیایی یروز عمو قناده یروز شمشیر دور سرش میچرخونه یروز ...!!

به نظرم الانم وقتتو سر سایدت تلف نکن !

رفتید پسورد همرو گرفتید اکسل کردید بعد شیر کردید؟! وقتی که گذاشتی این بود؟:))))

شما هنوز کارهای ساده حفاظت اطلاعاتی هم بلد نیستید که هیچ
    بعد یبار هک شدید ، انقدر ای کیوتون بالا بوده نرفتید پسورد ها رو عوض کنید ، با همون روش یبار دیگه با فاصله یروز هک شدید؟!:))))

حسن کچلم از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه جان خودم !

بعد واسه من از وقت حرف میزنی؟! تو اصلا بلدی مگه لیدری؟!

سایدتو به همت وقتی که گذاشتی گند زدی بهش همه هم که دارن یکی یکی میان خداحافظی:)

خودتم که شخم خوردی و تا بهار سال بعد باید واستی تا جوونه بزنه!

من نظرم به نظر خودت نزدیک تره اون ساید ارزش دیگه نداره، بهتره وقتتو بزاری سر اینکه مدارک بات و مولتی اثبات کنی !!

حالا با این شرایط من برای چی باید برای کسایی که عرضه نداشتن بعد یه هک پسورداشون رو عوض کنن و دوباره با همون روش نیروهاشون کوبیده شده توضیح بدم؟! و با همچین افراد باهوشی برم تو چلنج ؟! همچین چلنجی با همچین افراد بی عرضه ایی فحشه به خودمون

چون تو اس ای هیچ کس تو هیچ چلنجی شرکت نمیکنه ، همین مونده امریکا بیاد با ویتنام چلنج کنه :)

اما راجب مازیار!

ما انقدر واسه مازیار و بچه های هم بازیش احترام قائل بودیم که به عنوان نماینده مجموعه شرق انتخاب شدن برای مذاکره ، همین امر نشون میده که مازیار برای ما بسیار عزیزه و الکی هم سعی نکنید متا رو بشکونید! به نظرم بجای وقت گذاشتن سر مازیار همت کنید پسوردها رو عوض کنید برای بار سوم هک نشید !

پ.ن: اون همرهای تک رقمی تون رو بسازید که به همت رید های میلیاردی ما باید صفر بشن :)

• اما راجب مازیار!

ما انقدر واسه مازیار و بچه های هم بازیش احترام قائل بودیم که به عنوان نماینده مجموعه شرق انتخاب شدن برای مذاکره ، همین امر نشون میده که مازیار برای ما بسیار عزیزه و الکی هم سعی نکنید متا رو بشکونید! به نظرم بجای وقت گذاشتن سر مازیار همت کنید پسوردها رو عوض کنید برای بار سوم هک نشید !

آقا بهنام گل، چی شده آقا مازیار براتون شده مازیار، نگو از اینه صمیمی شدین که قبلا هم بودین،اما باید زیر کتش میزاشتین چون فکر میکردین شمال شرق ساید برتر بازیه ، الان چون واقعا فهمیدین آقا مازیار چی تو چنته داره و سایدش خراب شده میگین مازیاره خالی:?:

به من که همسن نوه ی آقا مازیارم میگین حاج حسین به آقا مازیاری که تا دیروز اسطوره مازیار بود یهو میگین مازیار، اونم با این همه سن و.. :!:

• حاج حسین اول صبح ، جای اینکه مواظب اکانتت باشی مواظب فروم هستی برادر ؟!

جای این حرف‌ها کمی دفاع جمع می کردی ،بازی ایزی مد شد که !

جنوب غرب هم که دفاع رو پس کشید ! دیگه چه فرقی می کنه مازیار جان و آقا مازیار و مازیار خان ، مازیار جان هستند ایشون ، خیلی هم دوسش داریم،

پی نوشت : باز هم فکر می کنم حذف اکانت حتی همین حالا گزینه بهتری است!

• آقا بهنام گل، چی شده آقا مازیار براتون شده مازیار، نگو از اینه صمیمی شدین که قبلا هم بودین،اما باید زیر کتش میزاشتین چون فکر میکردین شمال شرق ساید برتر بازی ، الان چون واقعا فهمیدین آقا مازیار چی تو چنته داره و سایدش خراب شده میگین مازیاره خالی:?:

به من که همسن نوه ی آقا مازیارم میگین حاج حسین به آقا مازیاری که تا دیروز اسطوره مازیار بود یهو میگین مازیار، اونم با این همه سن و.. :!:

حسین عزیزم

من و مازیار تازه صمیمی نشدیم ! از سرور قبل صمیمی هستیم .... از اینکه تو سرور نبود ولی وقت گذاشت ساید به تفاهم رسید نشون میده که ایشون واسه وقت افرادی که تو یه ساید بازی میکنن ارزش قائله

من از روز اولم مازیار صداش میکردم :) شما مگه تو خصوصی های ما هم هستی حسین ؟!8o8o یا تلفن هایی که بهم میزنیم؟

چرا فکر میکنی سایدش خراب شده؟ طبق چه اماری داری این حرفو میزنی؟

یه مقایسه ساده بین اس دبیلو با لیدری افراد مدعی

با ان ای با لیدری اقا مازیار بکن

اس دبیلو داره یکی یکی اعضاش تو فروم خداحافظی میکنن ، لیدرش عوض اروم کردن جو تو فروم اومده شاخ شونه میکشه!
    مازیار تو همین شرایط داشت تو فروم جو سایدشو اروم میکرد

ان ای روز به روز رو به پیشرفته و قشنگ از تاپ ها مشخصه

اس دبیلو روز به روز در حال پس رفت در حدی که از یه سوراخ دوبار گزیده میشن !;(;(

خدا حال روز اس دبیلو با این لیدرهاشو نصیب گرگ بیابون نکنه !

• حاج حسین اول صبح ، جای اینکه مواظب اکانتت باشی مواظب فروم هستی برادر ؟!

جای این حرف‌ها کمی دفاع جمع می کردی ،بازی ایزی مد شد که !

جنوب غرب هم که دفاع رو پس کشید ! دیگه چه فرقی می کنه مازیار جان و آقا مازیار و مازیار خان ، مازیار جان هستند ایشون ، خیلی هم دوسش داریم،

پی نوشت : باز هم فکر می کنم حذف اکانت حتی همین حالا گزینه بهتری است!

چه توقعی دارید؟

10 تا اکانت جلو 200 تا اکانت :?:

چند میل دف داشته باشیم که برا 20 تا تارگت کافی باشه؟ بعدم ما دفمون رو کشیدیم و تلاشمون رو کردیم، دیگه شانس همراهمون نیست، دست ما هم نیست

همین امرداد تا 3 پلن فقط از شمال غرب سابق خورد تا تنوست خودشو جمع کنه اونم با 300 تا اکانت و...

ما هم به وقتش براتون خالی دیگه نمیزاریم، صبوریم، شما هم صبور باش

فقط ببین نتیجه ی زدن اکانت های وفادار به سایدت اینه...

بزرگیه آقا مازیار تو شمال شرق به یکپارچگی و بازیکن های وفادارش بود که با سیاست های غلط خودش ابهت و آبروش رو خراب کرد...

من دو تا اتک روم بود یکیشو دف چیدیم با بچه ها از صبح هم دارم یواش یواش بک میدم تازه شده این...

• درس امروز

دف کورد بد : دف ها رو در جای اشتباه جمع میکند و هدف ها بدون دفاع می مونند

پلنر خوب: حریف رو گمراه میکند تا با کمترین تلفات بیشترین اسیب را بزند

پلیر خوب: اول اکانت بازی، دوم فروم

8)

• سلام به همه دوستان .

بهنام عزیز و بقیه دوستان شرقی که میاین میگین لیدری جنوب غرب بد و ... و چرا لیدر داره با این وضعیت شاخ و شونه میکشه براتون .

نکته اول آقا محمد گل به پشتوانه پلیرهای ساید که مثل کوه پشت لیدرهاشون هستن میاد برای شما کری میخونه .

پلیرهای جنوب غرب وقتی میبینن لیدرهای دشمن تو هر پستی که مینویسن دارن در مورد ضعف لیدری جنوب غرب میگن میفهمن که ما کارمون رو درست انجام دادیم که مثل خار تو چشم شماست .

لیدرهای جنوب غرب اینقدر خوب عمل کردن که از پنجاه عضو تیم پیشوا سابق ۴۵ عضو اون سامان رو کنار گذاشتن و کلا ۵ نفر کنار سامان بدبو باقی مونده . اگر عملکرد ما ضعیف بود پلیرهای عزیز و دوست داشتنی تیم پیشوا سابق خودشون رو جزیی از بدنه تیم مسترز نمیدونستن .

در مورد نپ بستن یا نبستن ما اومدیم اینجا عشق و حال کنیم و تهش یا برنده ایم یا بازنده اگر برنده بودیم که میام تو فروم و یه تشکر عالی از بچه های تیممون میکنیم . اگر هم بازنده بودیم میام اینجا و تبریک میگیم بهتون . این یه بازیه بهنام جان اینقدر جدیش نگیر .

تو یه پستت دیدم در مورد حجم غارتتون و چشم حسود و اینا نوشتی . یه بار میای میگی ما عقده مدال داریم یه بار میای میگی ما حسودی میکنیم به غارت شما ( به قول قدیمی ها کافر همه رو به کیش خود پندارد ) آخه چرا اینقدر دوست داری بگی مثلا چون غارتتون بالاست خیلی شاخ هستین ؟ حداقل برو پست حمیدرضا بمب رو بخون برات کلاس آموزشی در مورد همر و غارت و اینا نوشته بعد که یاد گرفتی و حس خود شاخ پنداریت تموم شد بیا یه پست بذار

درود بر دلاوران جنوب غرب که تو هیچ شرایطی ما رو تنها نذاشتن همینجا برای غیرتتون از جام بلند میشم و ایستاده دست میزنم .

خدا رو شکر زمستان جنوب غرب رفت و روسیاهیش برای زغال قصه ما ( سامان بدبو ) ماند .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ناصر عزیز لیدر بسیار خوب خوب خوب جنوب غرب

وقتی هک میشی ام ام بده پسوردا رو عوض کنن ! تا دوباره با همون روش نترکی و شیون سر ندی!

اصول حفاظت اطلاعات میگه هیچ اطلاعات مهمی نباید تجمیع بشه و در یک جا نگه داری بشه که وقتی لو رفت بنیان بفنا بره!

اگه حسادت نمیکنید به غارت ما لطفا انقدر پس بحث چلنجو وسط نکش ، با دوستان خوبتون در جنوب غرب تلاشتون رو زیاد کنید و رید بدید، اگه تونستی برسی که ما تبریک میگیم نتونستی تبریک بگو نه حسادت !

بعد فدات شم ما نپو برای خودمون میدیم نه شما، اشتباه برداشت نکن اینجا بالای 300 همر خوابیده ، بالاخره باید یه تارگتی باشه ما بزنیم وگرنه از سرور بعد پلیرهامون نمیان میگن اینا قبل کتیبه بازی رو تموم میکنن چه برسه به واندر :)

اگه ناصری و دیابلویی نباشه که فروم شاخ شونه بکشه ما کیو بزنیم پس؟!

وقتی میبینم لیدریتون ضعیفه ناراحت میشم و سعی میکنم کمکتون کنم که فردا نگن اینا ضعیف کشی کردن و گرنه شما راه میری یه مورچه زیر پات میبینی یه پا بزنی له لورده میشه ! ولی چه کیفی داره؟

در اخرم من اکانتم مصری هست هدفش ساختن کاتا هست و نشستن پشت همرهای بچه هاس واسه کاتا کردن ، نه غارت کردن که بخوام برم کلاس اموزشی :) چشم سروری خواستم تاپ غارت باشم از حمید عزیزم کمک میگیرم

• سلام

قبل از امدن لینکها من جا داره تبریک بگم به تمام بچه های اتحاد شرق تیم پلنری واکانتهایی که لانچ کردن و تک تک اعضا که تو پلنها همشون نهایت توانشون رو میذارن.

اما من باید به دلایلی از دو نفر تشکر ویژه داشته باشم اولیش محمد علی مگنس(ای بابا ببخشید انقدر بعضیها از نوبی اسمشو اشتباه اینور اونور سیو کردن عکسشم گذاشتن منم اشتباه گفتم)اصلاح میکنم محمدعلی وگنس و همچنین از محمد هوکسی(ای بابا اینم مثل قبلی انقدر اشتباه گفتن منم اشتباه نام بردم)محمد موکسی(این که موکسی چیکاره بود تو پلن هیچ کاره بود اما میدونم وقتی اسمشو تو فروم خوند یک ربع با سیبیلش داشت ور میرفت اخه هوکسی!!!!!):):):)

پ ن:برای اینکه کلکسیون تکمیل بشه میشه از پیمان کینگ بکتورهم تو فروم یاد کرد:P:P:P:P

پ ن ۱:یاخدا با کیا شدیم۸۰میلیون توبه توبه توبه!!!!

باسپاس

• آخ آخ مازیار جان ممد کمبود پیمان هم اومد

این پیمان اولین آیدی فروم آی آر رو داشت اگر اشتباه نکنم و با نیما خدا بیامورز و چند نفری دیگه جزء اولین های تراوین ایران بودن من هم افتخاری شاگردی در رکابشونو چندین سرور داشتم سلام منو بهش برسون بگو خیلی نامردین ببین کلکسیون داره تکمیل میشه

منتظر لینک هستیم ؟ انگار شرق ها تصمیماتی قشنگ گرفتن بهنام نپ تمام اعلام کرد از اون طرف هم مازیار عزیز نپ تمام اعلام کرد قرار چری بشه آخ آخ باید منتظر فرومی جذاب همراه با لینک های قشنگ شد و از این وضعیت فروم خلاص بشیم دیگه مجبور نباشیم شاهنامه ویراستاری شده همراه با تحریف و استفاده از کلمات عربی و ادعا های تو خالی رو از کسایی که کت و سلوار پوشیدن و دارن شیرینی درست میکنن (عمو قناد) و در حالی که دهکده همر و کپ رفته قاطی شیرینیها دنبال پست تخمه میگردن گوش بدیم

• ساید پرپتانسیل سرور چه شد؟

1. بعد از گذشت قریب به ۲ ماه دست آورد جلسات درون ساید توافق بر اسم اتحاد بود
    2. عموقناد در فروم دنبال تارگت برای برنامه جمعه هاش شد و تهدید جنوب شرق در فروم نقل برنامه های فیتیله جمعه تعطیله شد.
    3. علی زد کینگ ۲۰ک استپ سوارش خفت شد به عنوان اولین تارگت از فروم و پلیر های دیگه ای هم مثل فتاحی خفت شدن جنوب غرب بیدار نشد
    4. عموقناد به عنوان شاه ماهی جنوب غرب طعمه کوسه های آمرداد شد و کپش رنده ، نان کپش پودر و به اعماقل بیابون مهاجرت کرد.همزمان ۴ ۵ پایتخت دیگه خورد.همزمان پیاده های همر های اسپاور از بین رفت جنوب غرب بیدار نشد
    5. پلن دوم بر روی جنوب غرب لند شد ، مجددا با احتساب پلن قبلی 25 پایتخت کاملا کراپ هاشونو از دست دادند و بالغ بر 60٪ این پایتخت ها زیرساختشون هم از دست دادند جنوب غرب بیدار نشد
    6. جنوب غرب برای تلافی یه ۱۱ عدد کراپ یک پایتخت رو زد و ۲ فیدر رو نصف و نیمه زدن عین الاسد تکرار شد
    7. جنوب غرب به دلیل سومدیریت در حفظ رمز های اعضاش ، ۲ ۳ اکانتشون به در و دیوار کوبیده شد
    8. مجددا بعد از ۲ روز باز هم اتفاق قبلی رخ داد و چن اکانت دیگه به در و دیوار کوبیده شدند

اگر نکته مثبت دیگه ای لیدر های والا مقام (یا عشق مقام) جنوب غرب پیدا کردید خوشحال میشم با ما به اشتراک بزارید :) از حضرات یاد بگیریم.این پنجشنبه هم که ما نزدیمتون گل به خودی شورای توتالی حداقل ۲۰ جارو به نمایندگی از ما زد :) دمتون گرم بابت این مدیریت ، خسته نباشید !!!

داشتم نگاهی به تاپ غارت بازیکنان و اتحاد ها میکردم به یک تقریب ریاضی جالب رسیدم MasterS = 2 * Watch and Learn

#سخن_بزرگان :‌ این چه سمی بود من دیدم !!!

یه مقدار واسم مشخص تر شد چرا عموقناد این قدر بهش از غارت ما فشار اومده :) و یه دوست دیگه به نام ناتار تیم.ناتار تیم بزرگوار ، دست اندرکاران فیتیله جمعه تعطیله که نتونستند یه مدرک بابت رید مشکوک ما تهیه کنند.شما یه مدرک لطف کن از اکانت ما بزار که این ریدش شبه دار هست ، من قول میدم توی هر دادگاهی گفتی برای ارایه توضیحات تکمیلی حضور پیدا کنم :) اما وقتی مدرکی ندارین ، چطور میخاین ادم رو به دادگاه بکشونین؟ (خوبه حقوقدان هم دارید !!! )

موفق باشید

پ.ن : عمو قناد دیدی گفتم مال پشت خاکستری بازی کردن نیستی؟تو اصلا باید از دست ما میرفتی 400 400.حالا دوست داشتی پی ام بزار رو اکانت پلن بازیتم واست مشخص کنم.دیرتر باز رنده شی

پ.ن : مارو کشتی با این مورال بونست ! تو که خوردی رنده شدی بشین سر جات دفتو بساز.تو اصلا هنوز توی فرق عامل موثر و تعیین کننده موندی ‍!

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• یه سوال اینایی که الان دارن کوری میخونن همونایی نبودن که داشتن پشت هم میخوردن میگفتن کری خوندن اول سرور به خاطر گرم کردن سرور بود ؟؟؟

چی شده اب بالا امده ؟؟؟

یه جور میان مینویسن مازیار متای کامل اعلام کرده انگار مازیار میخواسته واندر توی ان ای ۱۰۰ کنه والله راند دوم اتک روی اس ای بود انقدری که مازیار برای دف رسوندن به شما بالا پاین میپرید خود اس ای به فکر نبود

لیدر خوب اون لیدری هست که اول ساید خودش بعد به فکر متا و....باشه

نه این که فکر دف دادن به اس ای باشه تا توجه اس ای بگیره که فقط اسمش توی واندر ۱۰۰کردن باشه

مازیار میتونید اکانت شاهگوش و پرمومنت رو که به صورت امانت پیش شما بود پس بدین ؟؟؟ مثل اکانت نو وان که امانت بود و هزینه ای که روش شد برای ۳تا همر وزیرساخت همر ۴ بیشتر ازهزینه خریداین اکانت هابود

منتظریم اکانت هارو چنج میل کنید و هزینتونم پس بگیرید

میخوام ثابت کنم فقط میخوای حرف های قشنگ بزنی البته این ثابت شده هست برای همه !!!!

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• چه توقعی دارید؟

10 تا اکانت جلو 200 تا اکانت :?:

درود

و این پست گویای کل لویال بود

200 اکانت همدل و همسو و در خدمت ساید

۱۰ اکانت به گفته‌ی خودشون در حال به هم ریزی ساید

شادزی مهرافزون

• با سلام خدمت تمامی عزیزان فروم

مدتی از دور شاهد فروم بودم و تصمیم بر سکوت بود

ولی آدم یه سری پستارو میبینه خوب نمیتونه ساکت بشینه!

درسته ما اقلیتیم ولی دیگه کم لطفی نکن حاجی یکم بیشتر از 10تا اکانتیم!

قطعا آقا مازیار هم نتیجه زدن اکانت های اکثریت وفادار به سایدشون(با 80% قاطع آرا) رو خواهند دید!

قطعا تاریخ تراوین ایران اسم مازیار رو در کنار دیکتاتور هایی مثل قذافی قرار میده و از لویال به عنوان ناجی شمال شرق از جور امرداد نام میبرند و قطعا «قتلوهم يعذّبهم اللّه بأيديكم ويخزهم وينصركم عليهم ويشف صدور قوم مّؤمنين»

حقیقتا از فازتون لذت وافر بردم!

حالا چون ایرج عزیز فرمودن اسپم نکنیم(دقیق اینو نگفتن ولی فکر کنم منظورشون همین بود :D ) کمی در مورد دفاع بحث کنیم

از نظر بنده ما در تراوین موضوعی داریم به نام نسبت تارگت به دفاع که اهمیت بسیاری در بازی داره

به این صورت که هرچی این نسبت بیشتر باشه کار برای مدافع سخت تر خواهد بود

این نسبت در ابتدای بازی به علت استارت سریعتر همر بسیار بالاست و به مرور با افزایش دفاع و از دور خارج شدن تارگت ها کم میشود

خوب تا اینجای کار رو همه میدونن

اما

آیا این عدد ،عددی ثابت و متناسب با تعداد و گندمخور همرها است؟قطعا خیر

فاکتور هایی از جمله فاصله، نژاد،پلن اکانت،موقعیت اکانت،نوع همر و... در تغییر این عدد دخیل هستند

ولی جدای همه ی این ها چیزی که یه شدت روی بالا نگه داشتن این عدد تاثیر داره سیستم دف کواوردینیشن هست

خلاصه کلام که خرسو مرد میکشه، نه تفنگ!

قطعا لویال به جایی میرسه که دیگه نمیشه زدش

ولی اتحادی که کلش دفسازه زیادم به دفکورد نیاز نداره

جالب اینجاست که این اتحاد بخشی از پتانسیل دفاعی شناور ساید جنوب غربو داره میکشه

عزیزان هر پلن موفق بخشی از پتانسیل شمارو کاهش میده و کار به جایی میرسه به علت کمبود همر ساید کاملا حالت انفعالی میگیره و...

این سیکل افول سرور 2X آخر ایران از شما بزرگترشو گرفتار کرده و نتیجه رو دیدیم

پ.ن عزیزان جنوب غربی،آزموده را آزمودن خطاست

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide